PDA

View Full Version : نيسان ماكسيما يا تويوتا كمري؟

n@vid
10 October 2008, 02:36 PM
سلام
از دوستاني كه شناخت كافي از هر دو خودرو دارند خواهشمندم تا نظراتشون رو اعلام كنند. به نظر شما خريد يك ماكسيماي اتوماتيك مدل 85 مناسبتر است يا يك كمري GL اتوماتيك مدل 2007؟ ميزان نفوذ صدا به داخل كابين در كدام خودرو كمتر است؟
با تشكر

mtrack
10 October 2008, 04:16 PM
مصرف شهری و روزانه به نظر من کمری انتخاب مناسبتریه چون به روز تره و یکم کم مصرفتر.
با توجه به قیمت, ماکسیما انتخاب معقول تری به نظر میرسه. از نظر راحتی سرنشینان و صدای داخل تقریبا هر دو در یک سطح هستند. اگه دنبال ماشینی با قابلیتهای دینامیکی بالا هستید بدون شک ماکسیما انتخاب بهتری است.
اگر هم دوفاکتور قیمت و قدرت(البته قدرت بیشتر) براتون اهمیت چندانی نداره کمری انتخاب مناسبتری خواهد بود.
:icon_cool

XELTEK
10 October 2008, 04:46 PM
کمری از ماکسیما فوقالعاده نرمتره ! اما ماکسیما از لحاظ جاداری و لوکس بودن و موتور و گیربکس یه سر و گردن بالاتره !

من ماکسیما رو پیشنهاد میدم !

n@vid
10 October 2008, 04:54 PM
امكانات رفاهي كمري GL شامل چه مواردي هست؟

pouya_yz
10 October 2008, 05:48 PM
دوست گرامی گرچه ماکزیما یک مقداری دارای طرح قدیمی تر و به اصطلاح حاجی پسند شده ! ولی با موتور 6 سیلندر 3000 سی سی از کمری GL که هیچ به نظر من حتی از مدل GLX و SE هم برتره ضمن اینکه باید در نظر داشته باشی که هر سه مدل کمری دارای موتور 4 سیلندر هستند .

من پیشنهاد می کنم که بجای ماکزیما مدل 85 دنبال یک نمونه صفر مدل 87 آن باشی که باز هم از کمری GL صفر ارزونتره .

n@vid
10 October 2008, 07:02 PM
دوست گرامی گرچه ماکزیما یک مقداری دارای طرح قدیمی تر و به اصطلاح حاجی پسند شده ! ولی با موتور 6 سیلندر 3000 سی سی از کمری GL که هیچ به نظر من حتی از مدل GLX و SE هم برتره ضمن اینکه باید در نظر داشته باشی که هر سه مدل کمری دارای موتور 4 سیلندر هستند .

من پیشنهاد می کنم که بجای ماکزیما مدل 85 دنبال یک نمونه صفر مدل 87 آن باشی که باز هم از کمری GL صفر ارزونتره .
متاسفانه در حال حاضر توانايي خريد ماكسيماي صفر رو ندارم. در ضمن اگر علاوه بر قدرت موتور موارد برتري ديگر ماكسيما بر كمري رو بفرمائيد ممنون ميشم.

pouya_yz
10 October 2008, 07:47 PM
متاسفانه در حال حاضر توانايي خريد ماكسيماي صفر رو ندارم. در ضمن اگر علاوه بر قدرت موتور موارد برتري ديگر ماكسيما بر كمري رو بفرمائيد ممنون ميشم.

مهمترین برتری که به نظر من میاد همان موتور پر قدرت 6 سیلندر (اگه اشتباه نکنم 240 اسبی) در مقابل موتور 4 سیلند کمری است. بعبارت دیگه ارزش مناسب در مقابل پول پرداختی .

هر دو اتومبیل فول امکانات هستند و شاید اختلافات در مواردی مثل صندلی برقی یا DVD باشه که آنهم در GL نیست !

البته نباید از طراحی جدید تر و مدرن تر کمری هم گذشت که به عقیده من وسوسه کننده هم هست .:icon_cool

Glimpser
10 October 2008, 07:48 PM
دوست عزیز بهتره اول هدف خودتون را مشخص کنید
معمولا در چه نوع مسیری رانندگی میکنید ؟
به نظر من ماکسیما در سرعت بالا و یا برف اصلا کنترل خوبی ندارد
سری جدید کمری را نداشتم ولی مدل 94 این ماشین عالی بود
ضمنا مگه قراره هر روز از تمام قدرت ماشین استفاده کنید که تاکید بر قدرت دارید به نظر من امکانات ، نوع سواری و هندلینگ مهمتره ،از نظر قیافه هم که تکلیف معلومه

n@vid
10 October 2008, 08:18 PM
دوست عزیز بهتره اول هدف خودتون را مشخص کنید
معمولا در چه نوع مسیری رانندگی میکنید ؟
به نظر من ماکسیما در سرعت بالا و یا برف اصلا کنترل خوبی ندارد
سری جدید کمری را نداشتم ولی مدل 94 این ماشین عالی بود
ضمنا مگه قراره هر روز از تمام قدرت ماشین استفاده کنید که تاکید بر قدرت دارید به نظر من امکانات ، نوع سواری و هندلینگ مهمتره ،از نظر قیافه هم که تکلیف معلومه
البته من روي قدرت موتور تأكيد ندارم چون قدرت موتور كمري هم كم نيست. راحتي كلي خودرو، امكانات، ايمني و استحكام خودرو مهمترين فاكتورهاي مورد نظر من هستند.

XELTEK
11 October 2008, 12:51 AM
دوست گلم

الان نمایندگی ها دارن به این صورت ماکسیما میدن :

27950 نقد

4 فقره چک 3 ماه 6 ماه 9 ماه 12 ماه هر کدوم سه میلیون

البته من حساب کردم بی بهره میفته

واسه منوال مبلغ پیش دو میلیون کمتره که از نظر من حیفه اتومات نخری

GHAHRAMAN
13 October 2008, 01:03 AM
ماکسیمای گیربکس دستی نه نظر ارزش خرید داره نه برای کارکردش مشتری پیدا میشه.
بالای 30 میلیون پول ماشین بدی دنده بکشی که چی؟!
در ضمن کمری فضای داخلیش خیلی کوچیکه و موتورش هم برای ماشینی با قیمت 30 میلیون به بالا معقول نیست یه چیزی تو رده مزدا 3 هستش به قیمتش نمی ارزه.
هزینه نگهداری کمری هم بالاتر از ماکسیما هستش بنا به دلایلی.

XELTEK
13 October 2008, 10:53 AM
بنا به دلایلی.

دلایلشم اینه که ماشین وارداتیه

الان لنت ماکسیما دستی ( جلو ) 24 هزار تومنه

عقب هم دستی 20 تومنه

pouya_yz
14 October 2008, 12:55 AM
ماکسیمای گیربکس دستی نه نظر ارزش خرید داره نه برای کارکردش مشتری پیدا میشه.
بالای 30 میلیون پول ماشین بدی دنده بکشی که چی؟!
در ضمن کمری فضای داخلیش خیلی کوچیکه و موتورش هم برای ماشینی با قیمت 30 میلیون به بالا معقول نیست یه چیزی تو رده مزدا 3 هستش به قیمتش نمی ارزه.
هزینه نگهداری کمری هم بالاتر از ماکسیما هستش بنا به دلایلی.

دقیقا .

ماکزیما با 220 اسب بخار قدرت کجا و کمری کجا ؟

natsihit
14 October 2008, 02:13 AM
بابا چرا انقدر راجع به قدرت موتور و این چیزا بحث میکنید؟ دوستان همگی حرفشون درسته اگر دنباله یه ماشین پر قدرت هستید که هیجا کم نیاره و ماشین بازی کنید ماکسیما بهتره با وجود اینکه من تاحالا ندیدم کمری کم بیاره. ولی از لحاظ راحتی ایمنی و ظاهر و خیلی چیزای دیگه کمری برتری داره خوب همونتور که میدونید طرح این دو خودرو حداقل 5 سال و بیشتر اختلاف داره در مورد صدای موتور باید بگم کمری خیلی صدای لذت بخشی داره و از لحاظ هندلینگ هم واقعا معرکس.

Senator
14 October 2008, 09:13 PM
دوستان طوري صحبت ميكنن كه انگار ماكسيما راحت نيست!
درضمن يه چيزي هست در مورد ماكسيما كه وقتي پشتش ميشيني اين حسو بهت ميده كه من توي كمري و سوناتا نديدم.اونم حس قدرت و ابهت ! درست قديمي شده ولي واقعا ماشينه واسه خودش....اگر جديداش بود كه هيچي...

n@vid
15 October 2008, 01:15 AM
دوستان طوري صحبت ميكنن كه انگار ماكسيما راحت نيست!
درضمن يه چيزي هست در مورد ماكسيما كه وقتي پشتش ميشيني اين حسو بهت ميده كه من توي كمري و سوناتا نديدم.اونم حس قدرت و ابهت ! درست قديمي شده ولي واقعا ماشينه واسه خودش....اگر جديداش بود كه هيچي...
به نكته خوبي اشاره كرديد. ماشين بايد خودش رو در شرايط واقعي جاده نشون بده نه در ليست امكانات و تجهيزات و يا سال عرضه به بازار.

meslehichkas
15 October 2008, 01:31 AM
چند وقت پیش رفته بودیم تعمیرگاه مجاز برای عوض کردن شیشه جلوی ماکسیما، مسئول تعمیرگاه حرف جالبی زد، میگفت ژاپنیا یه چیزی ساختن که خودشونم توش موندن چجوری این هیولای پر قدرت رو ساختن!!!

hosseinabd
15 October 2008, 01:43 AM
این ماکسیما یک چیز دیگس.اصلا کارخونه نیسان کولاک میکنه توی ماشینهاش.
تویوتا همش نون اسمشو میخوره.اصلا ماشینهای خوبی نمیزنه.من که باهاشون حال نمیکنم.

nojex
16 October 2008, 12:13 AM
دوستان در بکار گیری الفاظ دقت کنید تا باعث ناراحتی دیگر کاربران و خودتون نشید

mehran_tavakoli
16 October 2008, 12:41 AM
نظر من ماکسیما هست
بهتره .روان تر هست و احساسم اینکه نرم تر هست نسبت به کمری

behzadov
17 October 2008, 01:00 PM
نظر من ماکسیما هست
بهتره .روان تر هست و احساسم اینکه نرم تر هست نسبت به کمری
من با هر دو برای مدت زمانی رانندگی کردم. به نظرم ماکسیما سرتر هست، بی چون و چرا.

mehran_tavakoli
17 October 2008, 01:03 PM
من یه زمانی پدرم ماکسیما داشت
اینقدر ماشین روانی بود و نرم بود که توی جاده همیشه یکی دوبار جریمه میشد و به همین علت ماشین رو عوض کرد
کمری توی کیش سوار شدم روانی که ماکسیما داشت رو نداره -فقط مزیتش اینکه جدیدتره
ولی چیز خاصی نداره

pouya_yz
17 October 2008, 05:17 PM
ماکسیما و کمری در دو کلاس متفاوت هستند .

رقیب ماکسیما در واقع تویوتا آوالون است که شنیدم مجوز واردات آن با موتور 6 سیلندر صادر شده .

رقیب کمری هم نیسان آلتیما است که در بازار ایران موجود نیست .

n@vid
17 October 2008, 09:35 PM
ما ماكسيماي صفر خريديم:icon_cool. ولي امان از ظاهر فوق العاده كمري:icon_eek: كه از هر زاويه اي واقعاً زيبا و جالبه.

Senator
18 October 2008, 12:07 AM
ما ماكسيماي صفر خريديم:icon_cool. ولي امان از ظاهر فوق العاده كمري:icon_eek: كه از هر زاويه اي واقعاً زيبا و جالبه.
مباركت باشه....
چند خريدي؟ نقد يا قسطي؟

n@vid
18 October 2008, 01:47 AM
مباركت باشه....
چند خريدي؟ نقد يا قسطي؟
سلامت باشيد. 39850000 تومن.

Arasp
18 October 2008, 02:19 AM
ماکسیما بدون شک از کمری و سوناتا از هر نظر حتی ظاهر و قیافه سر تره.

البته قیافه و ظاهر ماشین که چیز سلیقه ای هست و سلیقه افراد مختلفه. به نظر من ماکسیما شیک تر , سنگینتر, زیباتر هست. طراحی داخلی اون هم از camry grand زیباتر و بهتره.

این ماشین وقتی که زانتیا صفر 22 میلیون بود به 53 میلیون هم رسید قیمتش ولی وقتی ماشینهای وارداتی بنز و بی ام و و کمری و ... وارد شد و بحث سهمیه بنزین پیش اومد.

یک ماشین قدیمی اوایل دهه 90 یعنی زانتیا 10 میلیون گرون شد, و ماکسیمای پر قدرت و فوق العاده 10 میلیون ارزون!!!!

حالا مگر تو مملکتی که تمام سهمیه ها از جمله بنزین قراره از سال 90 برداشته بشه, این قضیه چقدر مهم هست که کسی با 27-8 تومان ماکسیما رو نخره و بره مثلا زانیای صفر بخره !!!!!

بحث زانتیا مربوط به این تاپیک نبود ولی خواستم بگم که هستند مردم ساده ای که به خاطر یه سهمیه بنزین ماشینهایی مثل زانتایی قدیمی و جن تو مالزیایی رو به ماکسیما ترجیح میدن.

مطمئن باشید که بهترین انتخاب رو کردید. ماکسیما الان از نظر من بهترین ماشین سدان هست تو ایران اگه کسی بخواد بعد از ماکسیما ماشین بهتری بگیره (و شاسی بلند نباشه) باید بره سراغ بنز و بی ام و .

mohasabz
18 October 2008, 02:54 AM
من 2 ساله که ماکسیما دارم. چند باری هم سوار کمری دوستانم شدم. ماکسیما از اکثر جهات از کمری سرتره. در ضمن ماکسیما هنوز کلاس خودشو داره ولی کمری کلاسشو از دست داده.:icon_cool برنده این مقایسه 100% ماکسیما هست.

n@vid
18 October 2008, 09:31 AM
من 2 ساله که ماکسیما دارم. چند باری هم سوار کمری دوستانم شدم. ماکسیما از اکثر جهات از کمری سرتره. در ضمن ماکسیما هنوز کلاس خودشو داره ولی کمری کلاسشو از دست داده.:icon_cool برنده این مقایسه 100% ماکسیما هست.
اگر ممكنه دقيقاً موارد برتري كمري به ماكسيما و همينطور بالعكس رو بفرماييد.
با تشكر از شما دوست عزيز

XELTEK
18 October 2008, 10:34 AM
با اجازه من میگم !

ماکسیما جلوش سپر داره کمری نداره

لوازم ماکسیما مفته ! لوازم کمری گرون !

جای داخل ماکسیما دریاست ! کمری رو میشه با سیلو مقایسه کرد ( جدی میگم ) !

موتور کمری 2400 ! موتور ماکسیما 3000 !

ماکسیما تولید داخله و نمایندگی داره همه جا اما تویوتا ...

ماکسیما تسلط بالایی داره در حالیکه تویوتا....

من تاحالا حتی به کمری فکر هم نکردم ! چه رسد که جزء گزینه هام باشه

نوید جان به نظر من یه ماکسیما صفر منتها شرایطی ثبت نام کن که کمی هم ارزون تر برات در بیاد !

n@vid
18 October 2008, 10:44 AM
جای داخل ماکسیما دریاست ! کمری رو میشه با سیلو مقایسه کرد ( جدی میگم ) !
يعني در اين حد؟ :icon_eek::icon_twisمن يادمه تو كيش كه سوار شدم بد نبود.

mtrack
18 October 2008, 02:38 PM
يعني در اين حد؟ :icon_eek::icon_twisمن يادمه تو كيش كه سوار شدم بد نبود.
درست یادته :icon_mrgr
از لحاظ فضای مسافر تفاوت چندانی ندارند. دوستان کمی کم لطفی میکنند.
:icon_cool

XELTEK
18 October 2008, 02:52 PM
خب من این حسو داشتم ! احساس کردم دل و رودم از حلقم میزنه بیرون وقتی پشت نشستم !

اما تو ماکسیما پامو مینداختم رو پام ! هنوزم جا بود !

mtrack
18 October 2008, 03:47 PM
شاید صندلی های جلو بیش از حد به عقب کشیده شده یا حالت خوابیده ای داشتن..یا به هر علت دیگه ای.
من در هر 3 قسمت از هر دو ماشین نشستم(پشت فرمون و کنار راننده و قسمت عقب) و تفاوت چندانی در میزان فضای داخل اتاق ها ندیدم ولی صندلی های ماکسیما رو راحتر احساس کردم (شاید بخاطر حالت لم دادن). (البته اینا نظرات شخصی من بر اساس تجریه در مدل glx 2007 و ماکسیما دنده ای بوده.)
فکنم مقایسه اتاق های کمری با سیلو بی انصافی باشه ..به هر حال به خودتون بستگی داره .
موفق باشید :icon_cool

XELTEK
18 October 2008, 03:58 PM
والله ! من نظر شخصیم رو گفتم ! حالا شما هرجور میلته قضاوت کن !

من ادم درشتیم ! صندلیها در هر دوماشین در اخرین حد قرار داشت ! یعنی بیشتر نمیومد عقب ! تو ماکسیما کاملا" ول و راحت بودم ! تو کمری اهام تو صندلی جلویی بود طوری که طرف جلویی گفت پات صندلیو سوراخ کرد !

mehran_tavakoli
18 October 2008, 07:42 PM
ماکسیما با اینکه تا حدودی الان از مد افتاده و کمری بیشتر تو بورس هست ماشین بسیار خوبی هست
یک بار کافیه بشینین پشت ماکسیما و...
از لحاظ نرم بودن تا حدودی در حد بنز هست

Rapstar
18 October 2008, 08:29 PM
ماکسیما با اینکه تا حدودی الان از مد افتاده و کمری بیشتر تو بورس هست ماشین بسیار خوبی هست
یک بار کافیه بشینین پشت ماکسیما و...
از لحاظ نرم بودن تا حدودی در حد بنز هست
با سلام
:icon_twis:icon_twis:icon_roll مهران جان فکر کنم یه ذره که چه عرض کنم خیلی اغراق کردیا.... اصلا راحتی و نرمی مرسدس بنز قابل قیاس با این ماشینا نیست...
ممنون

hosseinabd
19 October 2008, 12:27 AM
دیگه در حد مرسدس بنز که نیست ولی منم که نشستم خیلی حال کردم.اصلا کمری رو میندازه اونور.

pouya_yz
19 October 2008, 12:33 AM
چقدر بحث جالبی شده .

دوستان به نظر من ماکسیما برتره البته عده ای هم با دلایلی کمری را برتر میدونن اما دو تا مطلب وجود داره یکی اینکه عده ای به دلایلی کلا کمری وارداتی و جدید تر را بهتر از ماکسیمای مونتاژی و قدیمی تر میدونن . درسته که تویوتا اتومبیل ساز مطرحی است اما دوستان توجه داشته باشید که نیسان هم در صنعت خودرو نام کوچکی نیست و به ب.ام.و ژاپن مشهوره و صرف مونتاژ داخل بودن نباید از ارزش های خوب این ماشین کم کرد .

من سوار هر دوی این ماشین ها شده ام فقط بعنوان مثال شما کیفیت داخلی ماکسیما را با کمری مقایسه کنید !

وقتی شما سوار ماکسیما میشید با دیدن کیفیت و راحتی صندلیها و جنس مواد مصرفی داخل اتومبیل کاملا مشخص است که شما با یک خودروی لوکس طرف هستید در حالیکه در کمری چنین احساسی وجود نداره و در جمیع جهات یک سر و گردن از ماکسیما پائین تره (جنس داشبورد تقریبا سفت است - قطعات چوبکاری که نشان از لوکس بودن است نداره - صندلیهای نسبت به ماکسیما راحتی کمتری داره - جنس فرمان و ...)

n@vid
19 October 2008, 12:50 AM
متأسفانه اين تصور در بين مردم رايج شده كه اتومبيل مونتاژ داخل قطعاً كيفيت مونتاژ پاييني دارد و لذا برخي دوستان استنباطهايي مانند " چون دست ايراني به كمري نخورده پس بهتر از ماكسيماي مونتاژ داخل است" مطرح مي كنند. به نظر من ماكسيما به لحاظ كيفيت قطعات و مواد به كار گرفته شده در ساخت و همچنين مونتاژ آنها هيچ كمبودي نسبت به اتومبيلي مثل كمري يا سوناتا (كه هر سه خودرو را سوار شده و از نزديك به دقت بررسي كرده ام) ندارد. آيا واقعاً ضعف عمده اي در مونتاژ ماكسيما وجود داره كه برخي افراد آن را بي كيفيت و به اصطلاح "دست ايراني خورده" قلمداد مي كنند؟!!!!

hosseinabd
19 October 2008, 01:59 AM
هر مونتاژی که مونتاژ ایران خودرو و سایپا نیست که بگی بده.
ماکسیما زیر نظر کارخونه مادر داره تولید میشه.

XELTEK
19 October 2008, 10:57 AM
آيا واقعاً ضعف عمده اي در مونتاژ ماكسيما وجود داره كه برخي افراد آن را بي كيفيت و به اصطلاح "دست ايراني خورده" قلمداد مي كنند؟!!!!

ابدا" نوید جان

کیفیت ماکسیما هیچ دست کمی از کمری سوناتا و ازرا و اپیروس نداره ! من دیروز یه مدل 81 سوار شدم ! واقعا" بعد از 6 7 سال عین روز اول بود

نه صدایی ! نه لقی ! نه از ریخت افتادنی !

اشتباه نکن

ماکسیما چیزه دیگه اس

vexer
19 October 2008, 11:34 AM
سلام.
هم کمری و هم ماکسیما ماشینای خوبین. من فکر میکنم که موتور 2400 و ضعیفتر کمری کفه رو برای ماکسیما سنگینتر میکنه چون واقعا موتور پر قدرتی داره و اینجا اکثرا به قدرت موتور توجه میکنن.
ولی از عمر بالای ماشینای تویوتا هم نباید گذشت و مهندسی فوق العاده.
موفق باشید.

n@vid
19 October 2008, 12:56 PM
ابدا" نوید جان

کیفیت ماکسیما هیچ دست کمی از کمری سوناتا و ازرا و اپیروس نداره ! من دیروز یه مدل 81 سوار شدم ! واقعا" بعد از 6 7 سال عین روز اول بود

نه صدایی ! نه لقی ! نه از ریخت افتادنی !

اشتباه نکن

ماکسیما چیزه دیگه اس
عرض بنده هم همينه. من نميدونم چرا برخي افراد ماكسيما رو صرفاً به دليل مونتاژ شدن در يك كارخانه ايراني به لحاظ كيفيت از هر ماشيني كه در خارج از كشور مونتاژ شده باشه پايينتر مي دانند. بهتره در انجام مقايسه ها واقع بين بود تا نتيجه گيري صحيح و ارزشمندي بدست بياد.

سلام.
هم کمری و هم ماکسیما ماشینای خوبین. من فکر میکنم که موتور 2400 و ضعیفتر کمری کفه رو برای ماکسیما سنگینتر میکنه چون واقعا موتور پر قدرتی داره و اینجا اکثرا به قدرت موتور توجه میکنن.
ولی از عمر بالای ماشینای تویوتا هم نباید گذشت و مهندسی فوق العاده.
موفق باشید.
بر اساس چه معياري عمر كمري رو بالاتر از ماكسيما پيش بيني مي كنيد؟
اگر ممكنه لطف كنيد و با ناديده گرفتن قدرت موتور مقايسه اي ميان اين دو خودرو انجام دهيد.
با تشكر از شما دوست عزيز

hosseinabd
19 October 2008, 04:28 PM
کارخونه نیسان از تویوتا قدیمی تر هست و توی طراحی ها همیشه جلوتر از تویوتا و کره ای ها هست.
مثلا همین مورانو رو نگاه کنید که چه تحول عظیمی توی شاسی بلندها ایجاد کرده.

afshin_k
29 October 2008, 01:00 PM
چند وقت پیش رفته بودیم تعمیرگاه مجاز برای عوض کردن شیشه جلوی ماکسیما، مسئول تعمیرگاه حرف جالبی زد، میگفت ژاپنیا یه چیزی ساختن که خودشونم توش موندن چجوری این هیولای پر قدرت رو ساختن!!!

نظره مسئول تعمیرگاه بود یا نظره ژاپنیا؟ نیسان غول های بزرگی رو طراحی کرده و ساخته تعجبه که نمیدونن چطوری ماکسیما رو ساختن!!! ماکسیمای تولیدی در ایران به غیر از قدرت موتور که اون هم دیگه نسبت به رقبا معمولیه همچین چیزه خارق العاده ای نیست که خودشون هم ندونن چطوری ساختنش

arash_viva_66
9 November 2008, 06:08 AM
به نظرم زیادی دارین ماکسیما را بزرگ میکنین اما در مقابل کمری GL ماکسیما بهتره چون کمری GL همچین آش دهن سوزی نیست.

XELTEK
9 November 2008, 11:13 AM
الان کمری glx رو دارن 50900 میفروشند !

از نظر فنی واقعا" نسبت به ماکسیما عقبه !

n@vid
10 November 2008, 06:12 PM
الان کمری glx رو دارن 50900 میفروشند !

از نظر فنی واقعا" نسبت به ماکسیما عقبه !
البته من شنیدم کمری خیلی نرمتر از ماکسیماست. ولی خودم چند ماه پیش تو کیش کمری سوار شدم و الان درست یادم نیست در مقایسه با ماکسیما چطور بود.

drnariman
10 November 2008, 11:47 PM
یکی از مشکلات اصلی در ماکزیما این است که اتاق ارومی نداره ضمن این که از کمک های خشکی برخوردار است و در ستی و بلندی ها سر و صدا داره در این زمینه کمری یه سر و گردن بالاتر از ماکسیما قرار داره .

حسن1365
26 November 2008, 07:54 PM
شنیدم مصزف ماکسیما زیاده و بنزین قورت میده. درسته؟ نسبت به کمری چطور؟

XELTEK
27 November 2008, 12:16 AM
هر ماشینی که باهاش مدارا نشه و گاز بی خودی به خوردش بدید مصرفش بالا میره !

من خودم با سیلو مصرف صدی بیست لیتر رو هم داشتم ! ماکسیما جای خود دارد !

james_hetfiel
9 December 2008, 06:31 PM
نظر شخصیم اینه که هنوز طراحی ماکسیما چشم نواز تره

n@vid
11 December 2008, 02:30 AM
شنیدم مصزف ماکسیما زیاده و بنزین قورت میده. درسته؟ نسبت به کمری چطور؟
مصرف ماكسيما از كيلومتر 180 تا 530، 47 ليتر يا به عبارت ديگه 13.4 ليتر در صد كيلومتر.