PDA

View Full Version : مکمل روغن موتور: ژلهای احیاگر زادو

Morteza.bs65
12 April 2008, 01:47 PM
با سلام . من میخوام بدونم کار این ژلها به چه صورتی

Dandrite
4 June 2008, 09:48 AM
ژل هاي زادو كه براي انواع موتور بنزين سوذ ؛ ديزلي ؛ سيستم هيدروليك ؛ سيستم گيربكس و خلاصه براي هر قطعه متحرك است ؛ داراي ذرات سراميك در حد نانو است كه ناهمواري سطوح موتور را مي گيرد .
اگر موتور باز شده ديده باشيد فكر مي كنيد كه سطحش صاف است ولي داراي ناهمواري هاي بسيار ريزي است كه در حين كاركرد موتور گاهي دماي انها به 1000 درجه مي رسد (طبق فيزيك نقاط نوك تيز مه بيشتر گرم مي شوند و هم بهتر جريان را رد مي كنند ) كه باعث افت كيفيت روغن مي گردد و در ضمن بعد از مدتي جدا شده و خاصيت فيلتر روغن را از بين مي برد .
حالا زادو با ذرات نانو سراميك اين سطوح را در هنگام كاركرد موتور مي پوشانند و علاوه بر جلوگيري از مسائل فوق اصطكاك را نيز كمتر در نتيجه دماي موتور بالا نمي رود .
به نظرم ازرش يكبار امتحان را دارد و كاركرد ان هم حدود 10000 كيلومتر است .:191:

karash501
4 June 2008, 10:50 AM
از كجا بفهميم تاثيري داشته يا نه؟

Dandrite
4 June 2008, 02:39 PM
ببين دوست عزيز اين سيستم مال داخل موتور است و اگر خواستي ببيني شما هم موتورت را وا كن ولي من بهت پيشنهاد نمي كنم .

nimass77ir
15 February 2009, 07:26 PM
البته من واسه 206 استفاده کردم و هیچ تفاوتی رو حس نکردم - با اینکه خودشون ادعا کرده بودن مصرف سوخت کم میشه و شتاب ماشین زیاد . من 3 تا خریدم حدود 60 هزار تومن واسه موتور یه ماشین اما انگار پولو ریخته بودم دور:icon_conf

natsihit
15 February 2009, 07:47 PM
واسه ماشین سالم شاید زیاد نشون نده. اما ماشین من یکم کمپرس و روغن سوزی داره. حتما میخوام امتحان کنک. اگه بخوام موتورم و تعمیر کنم حدود 2 تومن خرجش میشه اما به گفته ی عوامل زادو میتونه توی مراحل اولیه روغن سوزی و کمپرس رو درست کنه. به منم گفتن 3تا باید بخری دونه ای 20 تومن. حالا اگه امتحان کردم حتما نتیجش رو مینویسم. شما دوستان هم اگه کسه دیگه ای تجروبش رو داره حتما بنویسه لطفا
کاش نظر سنجی میزاشتی!!

Siemens sx1
16 February 2009, 12:59 PM
من هم بدم نمیاد استفاده کنم چون یک مقدار خیلی جزیی روغن سوزی داره ماشین . از کجا باید گرفت این ژل ها رو ؟ باید ریخت داخل محفظه روغن ؟

natsihit
16 February 2009, 07:31 PM
من هم بدم نمیاد استفاده کنم چون یک مقدار خیلی جزیی روغن سوزی داره ماشین . از کجا باید گرفت این ژل ها رو ؟ باید ریخت داخل محفظه روغن ؟
شماره دفترش در تهران 88306206
88615608 الی 11
در ضمن چند مدل مختلف داره ژلش. اون مدلی که برای روغن سوزی کم استفاده میشه رو باید درون محفظه ی روغن بریزید. البته یه مدل دیگه هم داره که اگه بدونید کدوم سیلندر اسیب دیده باید در موتورو باز کنید و داخل سیلندر مربوطه بریزید. اما خودشون همون اولی رو پیشنهاد کردن به من.
زنگ بزنید خودشون توضیح میدن.

gigitall
22 August 2009, 01:39 AM
با سلام خدمت دوستان
من يه ريوي صفر تحويل كرفتم.بعد از آببندي ماشين رفتم شركت زادو كه انبارشون بود در تهرانپارس 2 عدد ژل گرفتم.
به فاصله 250 ك م از هم داخل موتور ريختم.
اما از من به شما نصيحت جز پول دور ريختن چيز ديگري نصيبتان نمي شود.
حالا هر كي دوست داره امتحان كنه.خود داند
اينا يه مشت دزدند.
وسلام

natsihit
22 August 2009, 07:55 PM
منم امتحان کردم برای یه مدت کوتاه که داری ژل ها رو استفاده میکنی خوب اثر میکنه و اگه ماشین یهکم کند شده بعد از 50000تا کارکرد بهترش میکنه.
اما همینکه روغن رو عوض کنی میشه مثل سابق.
هیچ فایده ای نداره.