PDA

View Full Version : سوالات مربوط به ثبت نام و تحویل تندر 90

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65

aTN_1366
7 December 2010, 06:05 PM
طبق متن خبر
از روز دوشنبه مورخ 1389/09/15 لغايت روز 1389/09/25 (غير قابل تمديد) از طريق سايت فروش براي نمايندگان رتبه 1 تا 150 كشور
یعنی اینکه شما با مراجعه به یکی از نمایندگی هایی که شامل این شرط(رتبه 1تا 150 کشوری) می شوند می توانید از طریق آن نمایندگی ثبت نام کنید ،ضمنآ قیمت هم 14.195.000 تومان و تنها حق ثبت نام یک ماشین هم داریدومدل هم که همان e2lp می باشد.:icon_cool

اینجا نوشته ظاهرا !!!!!!!!!

aTN_1366
7 December 2010, 06:06 PM
طبق متن خبر
از روز دوشنبه مورخ 1389/09/15 لغايت روز 1389/09/25 (غير قابل تمديد) از طريق سايت فروش براي نمايندگان رتبه 1 تا 150 كشور
یعنی اینکه شما با مراجعه به یکی از نمایندگی هایی که شامل این شرط(رتبه 1تا 150 کشوری) می شوند می توانید از طریق آن نمایندگی ثبت نام کنید ،ضمنآ قیمت هم 14.195.000 تومان و تنها حق ثبت نام یک ماشین هم داریدومدل هم که همان e2lp می باشد.:icon_cool

اينجا نوشته ظاهرا !!!!!!!!!

hsps
7 December 2010, 06:22 PM
ببخشید دوباره سوال میکنم ،

یعنی تحویل فوری هست یا پیش فروش ؟ موقع ثبت نام باید 14.195.000 پرداخت بشه ؟
بعد از کجا باید بفهمیم که رتبه هر نمایندگی چند هست ؟ جایی اعلام شده ؟

سلام
اگه میشه بفرمایید کجا نوشته قیمت 14.195.000
به دو طریق ابتدا سری بزنید به سایت مربوطه

www.parskhodro.ir/sales
وراه دوم با مراجعه به یکی از نمیندگی های پارس خودرو
موفق باشید.

hsps
7 December 2010, 06:23 PM
ببخشید دوباره سوال میکنم ،

یعنی تحویل فوری هست یا پیش فروش ؟ موقع ثبت نام باید 14.195.000 پرداخت بشه ؟
بعد از کجا باید بفهمیم که رتبه هر نمایندگی چند هست ؟ جایی اعلام شده ؟

سلام
اگه میشه بفرمایید کجا نوشته قیمت 14.195.000
به دو طریق ابتدا سری بزنید به سایت مربوطه

www.parskhodro.ir/sales
وراه دوم با مراجعه به یکی از نما یندگی های پارس خودرو
موفق باشید.

amin13602004
7 December 2010, 06:56 PM
تو این سایت که شما گفتین اسمی از قیمت 14195000 نیاورده شما کجا دیدین ؟

amin13602004
8 December 2010, 09:49 AM
کسی نبود جواب ما رو بده

aTN_1366
8 December 2010, 11:09 AM
جالبه ، من به هر نمایندگی که زنگ میزنم میگن پارس خودرو شرایط اعلام نکرده !!!!
آخر به یکیشون گفتم بابا رو سایت پارس خودرو برای نمایندگی ها زده ، گفت اهان نقدی میخواید !!! تحویل 45 روزه قیمت هم 14195000 تومان !

همین !

atteesh
8 December 2010, 03:10 PM
بي جهت وقت خودتان را با اينها تلف نكنيد چونكه قيمت تندر فول 15.5 است و كسي پيدا نمي شه كه ماشين 1420000 بفروشه !
مگر اينكه
بله مگر اينكه نمايندگي رفيق فابريك يا آشناي شما باشه و يا اينكه اگر غريبه باشه 500 تومن تا 1 ميليون زير ميزي بگيره و ماشين را براي شما رديف كنه كه تازه با همه اين حرفها گمان نمي كنم حتي انتخاب رنگ داشته باشه و معمولا مشكي و نوك مدادي مي فروشن .

arman 321
8 December 2010, 09:40 PM
با سلام

تو متن خبر گفته نشه که این فروش نقدی تحویلش چند روزه هست

دوستمون فرمودن 45 روزه
من هم با یه نمایندگی تماس گرفتم گفت 60 روزه بنظرم تحویل 60 روزه منطقی نیست

حالا واقعا نمیدونم چند روزه تحویل میدن اگه منبع موثقی در این مورد هست سوال بفرمایید تحویل چند روزه است.

aTN_1366
9 December 2010, 01:21 AM
والا من که از نمایندگی خ آزادی سر زنجان پرسیدم گفت 45 روزه هست تحویلش !
ولی خوب میدونید که کلاً خودروسازای محترم معمولاً دیرتر تحویل میدن و مخصوصاً پارس خودرو با تندر که الان تو ماه آذر داره موعد تحویل های شهریور و مهر رو تحویل میده یعنی 2-3 ماه تاخیر در تحویل !

aTN_1366
9 December 2010, 01:32 AM
این مطلب رو روزنامه دنیای اقتصاد زده برای روز پنجشنبه :::

عرضه دو هزار و 500 دستگاه تندر به بازار
گروه خودرو- این هفته اگرچه اتفاق خاصی در بازار خودرو کشور رخ نداد، اما پارس خودرو طی اقدامی‌، دو هزار و 500 دستگاه تندر-90 را برای فروش در اختیار نمایندگی‌های خود قرار داد.
آن‌طور که از پارس خودرو خبر مي‌رسد‌، تمام تندرهای عرضه شده‌، مدل E2 بوده و دو ماه پس از تاریخ ثبت نام‌، تحویل مشتریان خواهند شد. نکته قابل توجه در این مورد‌، افزایش قیمت کارخانه ای تندر E2 است‌، به نحوی که این خودرو با جهشی حدودا 300 هزار تومانی‌، 14 میلیون و 195 هزار تومان به فروش مي‌رسد. عرضه تندر-90 به نمایندگی‌ها‌، که فقط تا هفت روز دیگر ادامه دارد‌، ظاهرا تنها مختص به پارس خودرو بوده و ایران خودرو فعلا برنامه ای در این مورد ندارد.
این موضوع در شرایطی است که هم‌اکنون قیمت تندر-90 در بازار‌، تفاوتی میلیونی با نرخ کارخانه ای آن داشته و عرضه این دو هزار و 500 دستگاه، احتمالا قیمت بازار تندر را کاهش خواهد داد. در حال حاضر تندر-90 مدل E2‌، قیمتی برابر با 15 میلیون و 500 هزار تومان دارد‌، که نسبت به ماه گذشته حدود 300 هزار تومان افت قیمت را تجربه کرده است. هم‌اکنون تندر E1 پارس خودرو نیز 13 میلیون و 800 هزار تومان به فروش مي‌رسد و E0 این شرکت هم 11 میلیون و 400 هزار تومان خرید و فروش مي‌شوند. به گفته فعالان بازار‌، تندرهای ایران خودرو در هر سه مدل‌، قیمت پایین تری نسبت همتایان پارس خودرویی خود دارند.

لینک کامل خبر : http://www.donya-e-eqtesad.com/Default_view.asp?@=235459

ظاهراً تحویل 60 روزه هست ! چون تو متن خبر نوشته دو ماه پس از ثبت نام تحویل خواهد شد !
و جالبه که قیمت کارخونه هم 300000 تومان گرون شده !

خدا به خیر کنه .
موفق باشید

gandolf05
9 December 2010, 11:21 AM
سلام
از دوستانی که ثبت نام شهریور پارس خودرو بودن برای تحویل دی بهمن اسفند برای مدلهای E1و E2
ایا تماس باهاشون گرفته نشده برای تبدیل به E0؟با من تماس گرفتن که شرکت اعلام کرده نداره تحویل بده و احتمالا میره برای سال اینده
اما ای صفر با ABS و کولر الان داره برای تحویل قیمت هم حدود9.800 هست
بنظر دوستان بهتر نیست عوض کنم
حقیقتش

E-14
9 December 2010, 12:22 PM
سلام
از دوستانی که ثبت نام شهریور پارس خودرو بودن برای تحویل دی بهمن اسفند برای مدلهای E1و E2
ایا تماس باهاشون گرفته نشده برای تبدیل به E0؟با من تماس گرفتن که شرکت اعلام کرده نداره تحویل بده و احتمالا میره برای سال اینده
اما ای صفر با ABS و کولر الان داره برای تحویل قیمت هم حدود9.800 هست
بنظر دوستان بهتر نیست عوض کنم
حقیقتش

شما چی ثبت نام کرده بودی؟ E1 یا E2 ؟

aTN_1366
9 December 2010, 12:25 PM
بچه ها بنظرتون این مساله جالب نیست ؟
من این بخشنامه رو تو سایت پارس خودرو هم دیدم اینم لینکش : http://www.parskhodro.ir/sales/news/news.asp?id=337

جالبیش اینه که همیشه حق تقدم با کسانی هست که زودتر ثبت نام کردن ... ولی اینا به کسایی که قبلاً نوشتن میگن برین E0 تحویل بگیرین و الان دارن فروش فوری E2LP انجام میدن برای تحویل 2 ماه دیگه !
اگه ماشین ندارن که تحویل ثبت نامی های قدیمی بدن چطوری میخوان به این جدیداً تحویل بدن ؟!

مطمئن باشید مدل E0 رو دستشون باد کرده و میخوان این مدل رو به دوستان قالب کنن ! (ببخشید اینطوری میگم)
اصلاً راضی نشید که E0 تحویل بگیرید چون اصلاً بدرد نمیخوره .... پافشاری کنید که همون مدلی رو که ثبت نام کردید رو میخواید و بلاخره مجبور میشن همونو تحویلتون بدن.

موفق باشید

gandolf05
9 December 2010, 01:10 PM
من LP نوشتم
بحث قالب کردن فکر کنم باشه
البته ماشین های بدون ABS رو احتمالا باید قالب کنن چون تا اخر اذر بیشتر پلاک نمیشن
ولی اگه با ABSباشه که بهتر نیست تبدیل کنم
ایا مدل E0AC ترمز ABS هست؟لینکی از امکانات این مدل ندارید
هم قیمتش مناسبه و تنها ایربگ نداره
همون موتور تازه فکر کنم قطعاتش همه قدیمی و بقول معروف خارجی و سری اول باشه که تو انباراشون مونده
امکانات جانبی تندر که واقعا جالب نیست مثلا جای شیشه بالا براش خوب نیست اینه هاش رو که اکثر عوض میکنن پشتی های صندل عقبش خوب نیست و.......
کلا قیمتش کمی بیشتر پراید میشه (حدود یک تومن)اما تفاوت خیلی هست تازه برای

E-14
9 December 2010, 08:36 PM
من LP نوشتم
البته ماشین های بدون ABS رو احتمالا باید قالب کنن چون تا اخر اذر بیشتر پلاک نمیشن
همون موتور تازه فکر کنم قطعاتش همه قدیمی و بقول معروف خارجی و سری اول باشه که تو انباراشون مونده
امکانات جانبی تندر که واقعا جالب نیست مثلا جای شیشه بالا براش خوب نیست اینه هاش رو که اکثر عوض میکنن پشتی های صندل عقبش خوب نیست و.......

دوست عزیز، من به تازگی یک LP تحویل گرفتم که توجه شما را به موارد زیر جلب می کنم :
این حرف که "امکانات جانبی تندر جالب نیست" اصلاً حرف درستی نیست.:icon_eek: یکی از ویژگی های برجسته تندر در بین ماشین های هم رده خودش این است که با قیمت مناسب امکانات بسیار گسترده و خوبی را در اختیار مصرف کننده قرار میدهد.
جای شیشه بالابرهای جلو درست است که در قسمت وسط است اما هیچ مشکلی را برای راننده و شاگرد ایجاد نمی کند.
جای شیشه بالابرهای عقب هم که مثل خیلی از ماشین های دیگه است(مثلاً پارس)
اینکه اکثراً آینه های جانبی را عوض می کنند واقعاً دیگه حرف عجیبی است.:icon_ques من که تا حالا ندیدم کسی آینه های جانبی تندر را عوض کنه!!!
پشتی های صندلی عقب هم هیچ مشکلی ندارند
و ...
در مجموع پیشنهاد من این است که اگر امکانات مدل LP و همچنین ظاهر نه چندان خوب E0 چندان برایتان مهم نیست هر چه زودتر همین E0 را تحویل بگیرید و خودتان را راحت کنید.
در مورد ترمز ABS هم چندان نگران نباشید درست است که ترمز ABS یک فاکتور بسیار مهم در ایمنی ماشین در سطوح لغزنده است اما ترمزهای تندر آن قدر عالی و قوی عمل می کنند که حتی اگر ABS هم نباشند باز هم عالی هستند. من در این چند روزی که پشت تندر نشسته ام عاشق ترمزهایش شده ام. وقتی ترمز می کنی و ماشین میخکوب می شود احساس می کنی ترمز یک تریلی را روی این ماشین گذاشته اند.
اما اگر من جای شما بودم LP را با E0 عوض نمیکردم و در نهایت چند ماه بیشتر صبر می کردم اما LP تحویل می گرفتم.
با تشکر
موفق باشید:icon_surp

yas1358
9 December 2010, 11:39 PM
من LP نوشتم
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام دوست من...
من خرداد ماه lp ثبت نام کردم ...تحویل دی هستم کسی هم به من زنگ نزده...اما زنگم بزنه اهمیت نمی دم...آخه این نمایندگی ها خیلی قابل اعتماد نیستن چون بین کارمنداشون اطلاعات و تخصص فنی و فروش خیلی ضعیفه....در واقع فقط مثل نمایشگاه دارا هستن که ماشین میفروشن...حتی گاهی اطلاعات ما و نمایشگاه دارا از نمایندگی ها بیشتر...جالبه نه؟....مخصوصا این نمایندگی ها که اموراتشون را به دست جنس اناث سپردن...فقط دارن غیبت میکنن و چت میکنن و ....خلاصه افتضاحن....اصلا ال پی را با ای صفر عوض نکن...ال پی کجا و ای صفر کجا؟...من با نظر شما 100درصد موافقم...نگرانم نباش LP جونه ما را هم زود میدن...یک دوستی اردیبهشت ثبت نام کرده بود هفته پیش تحویل گرفت و الان داره حالشو میبره....خوش به حالش....
بای

hsps
10 December 2010, 12:20 AM

در رابطه با مدلهای تندر اگر کمی تحقیق وبررسی کنید و تفاوتهایشان را ببینید متوجه می شوید چرا قبلآ بعضی ها نسبت به تندر خوش بین نشدند و نبودند و لی در حال حاضر طرفدار پیدا کرده دلیل آن تفاوت هایی است که به مرور از E0 به E2LP رخ داده است و بنا به اظهار کسانیکه این خودرو (E2LP) را گرفته اند نسبت به قیمت و امکاناتش بسیار مناسب است و دیگر اینکه کسی اگر از نوع قطعه ای خوشش نیاید و تعویض کند دلیل بربد بودن نیست شما باید با توجه به قیمتی که پرداخت می کنید امکانات را بسنجید بله بنده هم شاید به طور مثال از لاستیک بارز روی تندر خوشم نیاید و باید با پرداخت پول بیشتر این نقیصه را جبران کنم درصورتیکه با همان لاستیک هم ماشین راه می رود.

aTN_1366
10 December 2010, 12:24 AM
همونطور که قبلاً گفتم نظر من هم دقیقاً مثل E-14 و yas1358 عزیز هست.
به هیچ وجه مدل E2LP رو با E0 و یا حتی E1 مقایسه نکنید و واقعیت اینه که مدل E2LP با قیمتی که الان داره حتی با قیمت آزادش که حدود 15500000 هست بازم از تمام ماشین های زیر 20 میلیون بهتره (البته نظر منه).
من خودم الان پراید مدل 89 دارم ولی منتظرم که پیش فروش اعلام کنن تا یه E2LP ثبت نام کنن خدا بخواد . ولی هر سه مدل تندر رو دیدم و داخلش هم نشستم . اصلاً مدل E0 بدرد نمیخوره و اصلاً زیر تحویل گرفتم این ماشین به جای E2 نرید.
من پراید رو به تندر مدل E0 ترجیح میدم ، مخصوصاً که خیلی امکانات مثل آینه برقی و شیشه بالابر برقی عقب و ... به پرایدم اضافه کردم که اصلاً حاضر نیستم به جای این پراید یه تندر E0 بگیرم .

در آخر هم جدول مقایسه سه مدل تندر رو براتون اینجا قرار میدم که ببینید ، این جدول رو از سایت رنو پارس گرفتم و کاملاً اطلاعاتش صحیح هست . درضمن به اطلاعت جدول تنظیم گودی و ارتفاع صندلی در مدل E2 رو هم اضافه کنید که در بقیه مدل ها نیست.

http://www.pdhalls.com/test/Tondar.png

امیدوارم با کمی دقت و حوصله تصمیم بگیرید و زیر حرف زور این نمایندگی ها و کارخونه ها نرید .

aTN_1366
10 December 2010, 12:37 AM
راستی فراموش کردم ، در مورد آینه های تندر بله زاویه دید آینه ها خیلی مناسب نیست و بعضی ها آینه تندر رو با آینه پژو پارس عوض میکنن که از دور خیلی شکیل میشه ولی وقتی از نزدیک ببینید واقعاً قیافه ماشین رو زشت میکنه.
در ضمن یه مشکل هم داره که بهتره آینه ها رو هیچ وقت جمع نکنید چون احتمال شکستن اونا خیلی زیاده !
با اومدن آینه ای مدل پرستیژ میتونید آینه ها رو عوض کنید که خیلی بهتر خواهد بود.
در مورد E0 و E1 که آینه دستی دارن خیلی نمیتونید دقیق آینه ها رو تنظیم کنید و اصلاً جالب نیستن ولی در مورد E2 که آینه برقی داره من خودم دوبار باهاش رانندگی کردم و اگه درست آینه های کنار رو تنظیم کنید به نظر من هیچ مشکلی براتون ایجاد نمیکنه.

در مورد قرار گرفتن کلید های شیشه بالابر عقب روی کنسول وسط باید بگم پژو پارس یا 206 یا ... هم همینطوری هستن پس نمیتونید با اونا مقایسه کنید. (البته من خودم ترجیح میدم روی دستگیره باشن و برای پرایدم هم همین کارو کردم) --- ولی اگه بخواهید با ماشین های هم رده و هم قیمت مقایسه کنید 100% این یه مشکل حساب نمیشه .
در مورد کلید شیشه بالابر های جلو هم هر دو حالت خوبه چه روی دستگیره باشه چه روی کنسول وسط چون واقعاً هیچ مشکلی برای دسترسی به کلیدها برای راننده و شاگرد وجود نداره . (مثلاً کلیدهایی که روی پرایدهایی کره ای اوایل بود رو من بیشتر میپسندم که روی کنسول بود ، هیچ مشکلی از نظر دسترسی نداشت و در ضمن اصلاً خراب نمیشد ! ولی این جدیدا .............!!!!:icon_twis)

این مدل E0 کوچکترین و ابتدایی ترین قطعات یه ماشین رو هم نداره مثلاً آینه روی آفتاب گیر سمت شاگرد ، یا موکت صندوق عقب ، یا شیشه بالابر برقی جلو ، شیشه گرم کن عقب ، بلندگوهای عقب و ...........

ببخشید اگه سرتون رو درد آوردم ولی بنظرم باید اینا رو میگفتم .

موفق باشید.

yas1358
10 December 2010, 03:53 PM
سلام به همه دوستان
بحث این قسمت بیشتر مسایل تحویل تندر است لطفا از بحث خارج نشوید...ممنون...راستی دو درخواست:
1- اگر جای دیگه ای در اینترنت که مثل اینجا به مسایل تحویله تندر پرداخته می شود سراغ دارید معرفی کنید تا از اون هم استفاده کنیم(سایت،فروم، وبلاگ و ...)
2- از دوستانی که از آمار و وضعیت تحویل مدل های مختلف تندر در دو شرکت پارس و ایران خودرو خبر دارن درخواست میکنم ارایه کنند...مثلا بگویند دعوتنامه و ماشین هر یک از این مدل ها تا تحویله چه ماهی به دست مشتری رسیده است.
متشکرم

aminkhan2008
11 December 2010, 01:29 AM
شرکتی از پارس خودرو کثیفتر و حروم زاده تر ندیدم(بازم میگم ایرانخودر فقط اسمش بد در رفته).ماشین مردم را که 6 ماه ثبتنام کردند نمیدهد میاد تحویل 60 روزه ها را میده.جالبه 2500 دستگاه یعنی از حالا هروز باید 40 تا فول را کنار بگذاره. در ضمن من که پرسیدم مثل اینکه همه رنگها حتی سفید هم بود.
بچه ها یک نامه ای شکایتی حتی 20:30 چیزی خبر بدهید.
خبری از صدور دعوتنامه E1 نقره ای تحویل دی و بهمن نشده؟رنگهای دیگه چی؟

E-14
11 December 2010, 08:13 AM
سلام به همه دوستان
بحث این قسمت بیشتر مسایل تحویل تندر است لطفا از بحث خارج نشوید...ممنون...راستی دو درخواست:
2- از دوستانی که از آمار و وضعیت تحویل مدل های مختلف تندر در دو شرکت پارس و ایران خودرو خبر دارن درخواست میکنم ارایه کنند...مثلا بگویند دعوتنامه و ماشین هر یک از این مدل ها تا تحویله چه ماهی به دست مشتری رسیده است.
متشکرم

L90 E2 LP سفید پارس خودرو

ثبت نام : اردیبهشت 89
دریافت دعوتنامه و واریز ودیعه دوم : 14 آبان 89
تخصیص و فاکتور : 7/9/89
مشخص شدن پلاک و آماده تحویل شدن : 8/9/89
دریافت خودرو از نمایندگی : 14/9/89

با تشکر :icon_surp

hsps
11 December 2010, 06:49 PM
مدل e2lp سفید پارس خودرو

تاریخ ثبت نام : 89.2.20
" دعوتنامه وواریز ودیعه دوم : 89.8.16
" تخصیص و فاکتور : 89.9.3
" دریافت ماشین : 89.9.6
" مشخص شدن پلاک : 89.9.18
" دریافت پلاک بی حرف پیش : 89.9.23
ضمنآ طبق قرارداد تحویل آبانماه بودیم !

aTN_1366
11 December 2010, 07:45 PM
ظاهراً تحویل ها 6-7 ماه کمتر نیست !!!! حالا خوبه تاخیرش 1 ماه بیشتر نیست !!!!!! (راستی اینم بگم ، از یه نمایندگی پرسیدم چرا تاخیرها اینقدر زیاده گفت آقا مگه بده !!! جریمش رو بهتون میدن و قیمت ماشین کمتر میشه !!!!!)
نمیگن بابا اون کسی که ماشین رو لازم داره 50000-100000 تومان دیگه براش مهم نیست که ، ماشینه که براش اهمیت داره !

راستش با مطالبی که در این انجمن و انجمن های دیگه خوندم فکر کنم ایران خودرو تو تحویل سریع تر تحویل داده و سر وقت تر !

mashaalah
11 December 2010, 11:24 PM
با سلام
کسی میدونه آغاز پیش فروش تندر 90 دوگانه سوز از کی دوباره قراره شروع بشه ؟؟؟
و قیمت لطفا ؟

hsps
12 December 2010, 12:44 AM
(راستی اینم بگم ، از یه نمایندگی پرسیدم چرا تاخیرها اینقدر زیاده گفت آقا مگه بده !!! جریمش رو بهتون میدن و قیمت ماشین کمتر میشه !!!!!)

اگر سود تاخیر تا زمان تحویل سند و کلیه اسناد و ... باشد شاید حرف ایشان درست باشد ولی اگر تا زمان تحویل ماشین ملاک باشد این یک ماه دیر کرد که دیگر حساب نمی شود یعنی ممکن است در روز تحویل پلاک و احتمالآ سند ما بالتفاوت دیگری به عنوان سود حساب شود ؟

aTN_1366
12 December 2010, 09:34 AM
نه اینطوری نیست !
جریمه تاخیر تا روز فاکتور شدن ماشین هست یعنی زمانی که میره برای پلاک شدن و شماره گذاری.
برای همین مبلغ زیادی نمیشه !

ajam
12 December 2010, 09:44 AM
سلام
تو خريد ال 90 واقعاً شانس حرف اولو ميزنه. اينم داستان من:
براي استفاده از يه وام خودرو هفت تومني رفتم نمايندگي سايپا كه يك پرايد 132 تحويل فوري ثبت نام كنم تا بعداً با 400 ضرر بفروشمش.
تو راه بودم كه يه sms برام اومد كه ال 90 فول تحويل فوري 14195000 ثبت نام ميكنن. سريع رفتم ديدم صف بستن. ثبت نام كردم و فقط 3 روز وقت داشتم كه پولو جور كنم.
گرفتن وام خودرو از بانك كشاورزي در يك و نيم روز واقعاً يه ركورد محسوب ميشه.خلاصه خدا ياري كرد و جور شد و الان حواله دستمه: ال 90 E2 LP پارس خودرو قرمز متاليك تحويل حداكثر 60 روزه فاقد صلح.
اول ميخواستم نگهش دارم. براي همين رنگشو قرمز انتخاب كردم. ولي خانومم از قيافه ال 90 خوشش نمياد و حالا ميخوام بفروشمش. گفتم رنگشو عوض كنين گفتن نميشه. حدوداً چند ميخرن؟

E-14
12 December 2010, 10:11 AM
سلام
تو خريد ال 90 واقعاً شانس حرف اولو ميزنه. اينم داستان من:
براي استفاده از يه وام خودرو هفت تومني رفتم نمايندگي سايپا كه يك پرايد 132 تحويل فوري ثبت نام كنم تا بعداً با 400 ضرر بفروشمش.
تو راه بودم كه يه sms برام اومد كه ال 90 فول تحويل فوري 14195000 ثبت نام ميكنن. سريع رفتم ديدم صف بستن. ثبت نام كردم و فقط 3 روز وقت داشتم كه پولو جور كنم.
گرفتن وام خودرو از بانك كشاورزي در يك و نيم روز واقعاً يه ركورد محسوب ميشه.خلاصه خدا ياري كرد و جور شد و الان حواله دستمه: ال 90 E2 LP پارس خودرو قرمز متاليك تحويل حداكثر 60 روزه فاقد صلح.
اول ميخواستم نگهش دارم. براي همين رنگشو قرمز انتخاب كردم. ولي خانومم از قيافه ال 90 خوشش نمياد و حالا ميخوام بفروشمش. گفتم رنگشو عوض كنين گفتن نميشه. حدوداً چند ميخرن؟

با سلام
نفروشش، حیفه !!!
مردم 7 ماه میمونن توی نوبت، حالا شما شانس اوردی تحویل فوری نوشتی.
اگه خانومتون گواهینامه دارند مطمئن باشید با یک بار نشستن پشت ال 90 و رانندگی با آن نظرشان عوض می شود.

Mgh122
12 December 2010, 10:31 AM
با سلام
نفروشش، حیفه !!!
مردم 7 ماه میمونن توی نوبت، حالا شما شانس اوردی تحویل فوری نوشتی.
اگه خانومتون گواهینامه دارند مطمئن باشید با یک بار نشستن پشت ال 90 و رانندگی با آن نظرشان عوض می شود.

با سلام خدمت شما دوست عزیز
متاسفانه شما امکان فروش این خودرو رو به صورت حواله ای ندارین!!!! پس باید صبر کنید که بیاد یا انصراف بدین. ای کاش قبل از ثبت نام بیشتر صبر می کردید.در ضمن با این وضعی که پارس خودرو در راستای سیاست های بدبخت نموده مشتری داره فکر میکنم نهایت سودتون معادل یه سرمایه گذاری کوتاه مدت !! باشه چون فقط حدود 300 تومن ناقابل باید پول زور نثار شکم دفترخانه های زحمتکش بنمایید. ((به نظر بنده)) یا همین رو نگه دارین یا ..... همین رو نگه دارین

M.D.
12 December 2010, 10:52 AM
جهت اطلاع: E1+ABS هزینه محضر خانه + وکالت خرید (به خریدار) 220 هزار تومان شد

panclor
12 December 2010, 01:06 PM
سئوال من اينه كه :
آيا E0 ترمز ABS دارد ؟ فرمان هيدروليك دارد ؟ كولر دارد ؟

خواهش ميكنم بر اساس آنچه كه در حال حاضر در شركت پارس خودرو توليد ميشود ، جواب بدهيد

hsps
12 December 2010, 01:17 PM
سئوال من اينه كه :
آيا E0 ترمز ABS دارد ؟ فرمان هيدروليك دارد ؟ كولر دارد ؟

خواهش ميكنم بر اساس آنچه كه در حال حاضر در شركت پارس خودرو توليد ميشود ، جواب بدهيد

http://www.parskhodro.ir/pdf/models90.pdf

panclor
12 December 2010, 01:43 PM
دوست عزيزم
ممنون از اين جدولي كه ارائه كرديد ولي من توضيح دادم كه بر اساس آنچه كه الان در پارس خودرو توليد ميشه
اين جدول قديميه . مثلا در اين جدول E0 , E0+AC فاقد ABS هستند در حالي كه E0 كه در حال حاضر توليد ميشه ، ABS داره

gandolf05
12 December 2010, 02:01 PM
دوست عزيزم
ممنون از اين جدولي كه ارائه كرديد ولي من توضيح دادم كه بر اساس آنچه كه الان در پارس خودرو توليد ميشه
اين جدول قديميه . مثلا در اين جدول E0 , E0+AC فاقد ABS هستند در حالي كه E0 كه در حال حاضر توليد ميشه ، ABS داره

مطمئنی که ABS داره؟
چون ABS یه آپشنی هست که اگه داشته باشه حتما ذکر میکنه
حتی در E1 هم اگه داشته باشه مینویسه+ABS
اینجا رو دقت کن
http://www.parskhodro.ir/sales/news/news.asp?id=337

KAVEH
12 December 2010, 04:34 PM
معمولا ثبت نام در چه روزي انجام ميشه و مبلغ وديعه چقدر هست و ميشه بصورت اينترنتي ثبت نام کرد يا حتما بايد نمايندگي ثبت نام کنه

aTN_1366
12 December 2010, 08:01 PM
معمولا ثبت نام در چه روزي انجام ميشه و مبلغ وديعه چقدر هست و ميشه بصورت اينترنتي ثبت نام کرد يا حتما بايد نمايندگي ثبت نام کنه

دوست عزیز فعلاً که شرایطی نیست و فقط نقدی هست و تحویل 60 روزه ، قیمت هم 14195000 و حتماً باید به نمایندگی مراجعه کنید .
راستی آخرین مهلتش هم تا سه شنبه 23 آذر هست !

mohsen3544
12 December 2010, 11:06 PM
آقا این 60 روزه ها دقیقا داستانش چظوریاست؟تا سه شنبه یعنی میشه یا ظرفیتا پر شده؟لطفا پاسخ بدین شاید یکی ثبت نام کردم آخع قیمتش خیلی مناسب در میاد.در مورد رنگها هم محدودیت هست؟

farshid-j
13 December 2010, 12:02 AM
درود
دوستان دیروز یه تندر سفید فروش فوری ثبت نام کردم 14195000 البته نمایندگی آشنا بود.

aTN_1366
13 December 2010, 12:06 AM
ظاهراً انتخاب رنگ با خود شما هست.
فکر نکنم ظرفیت پر شده باشه ولی طبق اعلامی که پارس خودرو کرده گفته ثبت نام تا 25 آذر هست و غیر قابل تمدید که چون 24 و 25 آذر تاسوعا و عاشورا هست و تعطیله پس میشه تا 23 آذر که همون سه شنبه هست.
پس اگه میخواید اقدام به خرید کنید حتماً باید فردا یا پس فردا اقدام کنید. در ضمن قیمت برای مدل E2LP هست و فقط هم همین مدل ثبت نام میشه .

در ضمن امکان صلح هم نداره پس اگه بخواید بفروشید باید صبر کنید ماشین رو تحویل بگیرید بعد بفروشید .

mohsen3544
13 December 2010, 02:15 PM
ما هم ثبت نام کردیم.به نشرم واقعا قیمتش خوبه اگه به موقع تحویل بدن.نماینده میگفت بهمن صد در صد تحویل میدن:icon_twis

Mgh122
14 December 2010, 10:59 AM
درود
دوستان دیروز یه تندر سفید فروش فوری ثبت نام کردم 14195000 البته نمایندگی آشنا بود.

ببخشید البته که من به عنوان یه نوجوان کم سن وسال اظهار نظر می کنم!!!!!!
اما اگه براتون زمان تحویلش مهمه شما که چند ساله تو سایتی چرا با این وضعیت رنگ سفید سراغش رفتید؟
فکر می کنم تاخیر زیادی داشته باشه ...... مال من که انقدر نیومد که یه ماشین دیگه ثبت نام کردم و تحویل گرفتم و ماشینمو رو به صورت صلح فروختم !

Mgh122
14 December 2010, 11:21 AM
در ضمن دوستان توجه داشته باشن که پارس خودرو حرف زیاد میزنه اما در عمل .....!
ببینید من یه حساب سرانگشتی کردم دیدم نمیارزه البته حتما احتمال اشتباه بودنش هست اما ولی خوب دیگه من این طوری تحلیل کردم....
اینا کاملا نظر شخصیه و هدفم صرفا کمک به دوستانیه که تازه با این قسمت آشنا شدن...
ببینید به شما میگن 60 روزه اما غیر از رنگ سفید تو بهترین حالت بین 70 تا 80 روز طبق حالت معمول گذشته ممکنه طول بکشه . من حساب کردم حداکثر با پلاک و کارت خودرو میشه سه ماه ....
سود سرمایه گذاری کوتاه مدت تو کارهای ساده اقتصادی و بازار (نه بانک)الان حدود سالی بیست درصد هست یعنی
3*1.66=حدودا 5%
0.05*14.2=0.71 م یعنی هفتصد هزار تومن =14.2+0.71=14.9م!!!!!!!خوب شما با همین پول حدود دویست تومن بالاتر میتونید یه کارتکس بردارین که اول ماشین رو ببینید بعد اگه پسندیدید تحویل بگیرین
این شرکت هیچ اعتمادی بش نیست یه روز میگه سپر نداریم یه روز میگه غربیلک فرمون نداریم طبق اصول ریاضی با وضع موجود در تهران احتمالا تا مدتی دیگه علت تاخیر رو کمبود هوا برای باد لاستیک ها اعلام میکنن....

farshid-j
14 December 2010, 02:54 PM
ببخشید البته که من به عنوان یه نوجوان کم سن وسال اظهار نظر می کنم!!!!!!
اما اگه براتون زمان تحویلش مهمه شما که چند ساله تو سایتی چرا با این وضعیت رنگ سفید سراغش رفتید؟
فکر می کنم تاخیر زیادی داشته باشه ...... مال من که انقدر نیومد که یه ماشین دیگه ثبت نام کردم و تحویل گرفتم و ماشینمو رو به صورت صلح فروختم !

خواهش میکنم دوست گرامی، دلیلش این بود که من تو مهرماه هم یه دونه مشکی ثبت نام کردم 15 روزه دادن (البته همانطور که گفتم نمایندگی آشنا بود) اما دیدم رنگش تو تابستون اذیت خواهد کرد (چون من خیلی گرمایی هستم) وگرنه به نظرم مشکی از سفید خیلی بهتره در ضمن پمپ بنزینشم یه صدای اضافه داشت که چون من سال 87 تا امسال هم لوگان داشتم و این صدا را نداشت دلم را زد. ضمنا سود هم داشت و بنابراین فروختم و احتمال دادم که اینم زود بدن البته امیدوارم.

hsps
14 December 2010, 03:38 PM
در ضمن دوستان توجه داشته باشن که پارس خودرو حرف زیاد میزنه اما در عمل .....!
ببینید من یه حساب سرانگشتی کردم دیدم نمیارزه البته حتما احتمال اشتباه بودنش هست اما ولی خوب دیگه من این طوری تحلیل کردم....
اینا کاملا نظر شخصیه و هدفم صرفا کمک به دوستانیه که تازه با این قسمت آشنا شدن...
ببینید به شما میگن 60 روزه اما غیر از رنگ سفید تو بهترین حالت بین 70 تا 80 روز طبق حالت معمول گذشته ممکنه طول بکشه . من حساب کردم حداکثر با پلاک و کارت خودرو میشه سه ماه ....
سود سرمایه گذاری کوتاه مدت تو کارهای ساده اقتصادی و بازار (نه بانک)الان حدود سالی بیست درصد هست یعنی
3*1.66=حدودا 5%
0.05*14.2=0.71 م یعنی هفتصد هزار تومن =14.2+0.71=14.9م!!!!!!!خوب شما با همین پول حدود دویست تومن بالاتر میتونید یه کارتکس بردارین که اول ماشین رو ببینید بعد اگه پسندیدید تحویل بگیرین
این شرکت هیچ اعتمادی بش نیست یه روز میگه سپر نداریم یه روز میگه غربیلک فرمون نداریم طبق اصول ریاضی با وضع موجود در تهران احتمالا تا مدتی دیگه علت تاخیر رو کمبود هوا برای باد لاستیک ها اعلام میکنن....

دوست عزیز فرمایش کاملآ صحیح می باشد ولی شما سود 20% را در چه نوع کاری حساب کردی ؟ آنهم در این بازار آشفته بازار
حقیقتش دوست من بنده برای ثبت نام اولیه(اردیبهشت ماه) مبلغ 7.500 میلیون ثبت نام کردم وبرای ودیعه دوم(آبان ماه) هم 6.225 میلیون یعنی در مجموع 13.725 میلیون که از 14.195 میلیون کم کنیم می شود462 هزارتومان و قیمت فروش فعلی بیرون حدود 15.600 میلیون است که اگر 14.195 را از ان کم کنیم میشود 1.405 میلیون حالا این دو رقم را جمع می کنیم1405+462=1.867 میلیون تومان البته این سود با قیمت فعلی می باشد و اگر بازار این ماشین کمی گرمتر شود مثل 2-3 ماه پیش که به 16.700 هم رسید رقم مذکور چیز دیگری میشود، نهایتآ چون شما 3 ماهه حساب کردی سود این معامله با شرایط گفته شده بدون دردسر چیزی حدود 930 تومان است ضمنا به این نکته توجه داشته باشید که شما طی دو مرحله ودر فاصله 6 ماهه پول را پرداخت کرده اید.و اما اگر شما 14.195 میلیون را یک جا پرداخت کنید با فرض 3 ماه (که طول خواهد کشید) باز شما مبلغ بازار بیرون را باید با خرج محضر و ... کنید مطمعنآ نظرتان عوض خواهد شد و خواهید باز صرف با ثبت نام است و جسارتآ در مورد کارتکس هم بهتر از خود نمایندگی ها سوال کنید تا قضیه بهتر روشن بشه ...
این هم نظر این حقیر بود گرچه دیر ه ولی شاید بدرد دوستان برای ثبت نام بعدی بخوره
موفق باشید :icon_cool

raminazad
14 December 2010, 09:29 PM
سلام دوستان
میدونید کی قرارعه فروش 2 ودیعه ای انجام بشه؟ یا اصلا دیگه ایجوری تندر رو نمی فروشند؟ اون موقع (بهمن ماه سال 85)که من لوگان ثبت نام کردم 5 تومن گرفتند و بقیه رو یک ماه قبل از تحویل گرفتند. فرم و شکل فروش جدیدا تغییر کرده؟

atteesh
14 December 2010, 10:24 PM
بازار تندر كلا خراب شد بخشنامه جديدي ديدم كه نمايندگان بدون محدوديت مي توانند تندر بفروشند البته به ازاء هر 4 تندر بايد 1 ماكسيما و يك قشقايي و يك پيكاپ دو كابين هم بفروشند

aTN_1366
15 December 2010, 12:33 AM
بازار تندر كلا خراب شد بخشنامه جديدي ديدم كه نمايندگان بدون محدوديت مي توانند تندر بفروشند البته به ازاء هر 4 تندر بايد 1 ماكسيما و يك قشقايي و يك پيكاپ دو كابين هم بفروشند

نه نگران نباشید اصلاً خراب نشده ! شایعه نکنید .! هر بالایی سر ما میاد از خودمنون هست !!!
این بخشنامه که میفرمایید برای خرید خود نمایندگی هست نه فروش ... پارس خودرو کاری نداره نمایندگی چندتا میفروشه یا به کی میفروشه .
پارس خودرو به نمایندگی ها به صورت سبدی میفروشه یعنی مثلاً 4 تا تندر ، 1 ماکسیما ، 1 پیکاپ ، 1 قشقایی با قیمت مشخص و 15 روزه به نمایندگی ها تحویل میده . حالا نمایندگی ها خودشون میدونن که چطوری این ماشین ها رو میفروشن و در ضمن هیچ محدودیت خریدی هم برای نمایندگی ها از نظر تعداد نیست ولی مجبوراً به صورت سبدی خرید کنن.

البته این خودش باعث میشه نمایندگی ها از قیمت کارخونه بالاتر به مشتری بفروشن ولی در نهایت به خاطر اینکه سبدی هست نمیتونن زیاد خرید کنن و در ضمن به خاطر رقابت با نمایندگی های دیگه مجبور میشن قیمت ها رو کم کنن. (البته اینا فقط روی کاغذ هست و واقعآً در بازار چه اتفاقی میافته دیگه دست من و شما نیست !!!!!!!!!!!!!!!!!!)
قاعدتاً اگه بخوان درست عمل کنن با فروش فوری و این کاری که دارن میکنن میتونن تفاوت قیمت بین بازار و کارخونه رو کاهش بدن ، امیدوارم !!!

اینم لینک بخشنامه به نمایندگی در خصوص خرید به صورت سبدی :
http://www.parskhodro.ir/sales/news/news.asp?id=349

aminkhan2008
16 December 2010, 12:57 AM
این اتفاقات معلومه برای چیه.
سیاست مدیر جدید و پست فطرتش هست که میخاد خودشیرینی کنه وبگم منم هستم وتونستم قیمت تندر را پایین بیارم. بعدم سمتش بره بالاتر.(همین و بس)
وگرنه باید طبق روال حالا ماشین مارا که 5 ماه توی نوبتیم (اونم با سود8 درصد)میدادند نه تحویل 60 روزه ها.

Mgh122
18 December 2010, 03:57 PM
به هر حال باز من به عنوان یه فردی که سر بازیهای این پارس دزدرو پیر شد تا بتونه ماشینش رو بگیره بفروشه خدمتتون عرض کردم و همه گفته ها تجربه شخصیم بود.... باز هم توصیه می کنم حداقل با اعتماد کامل به حرفهای این افراد پست اقدام نکنید و حاشیه اطمینان بزرگی رو در نظر بگیرید .

atteesh
18 December 2010, 07:07 PM
امروز آگهي هاي همشهري را مي خواندم گزينه هاي عجيبي ديدم مثلا : تندر 90 مشكي پارس خودرو صفر كيلومتر 15300 در حاليكه خودم مورد سراغ دارم كه كمتر مي دهد ولي هنوز چند هفته موفق به فروش نشده .

farshid-j
18 December 2010, 07:23 PM
دیروز تو همین سایت rahnama.com نوشته بود ال پی 14.400 رنگ هم به دلخواه به صورت کارتکسی

mostafa1600
18 December 2010, 08:16 PM
سلام دوستان من بیست روز پیش ودیعه دوم تندرم رو پرداخت کردم ام توسایت نوشته پیش نویس قرارداد
خواهشا راهنمایی کنید
با تشکر

راستی دوستان یه سوال دیگه:icon_wink
شماره تلفنی هست که آدم بتونه از کارخونه پیگیری کنه ماشین در چه وضعیتی هست؟

panclor
19 December 2010, 12:29 PM
چرا از طريق سايت پارس خودرو پيگيري نمي كني ؟

راستی دوستان یه سوال دیگه:icon_wink
شماره تلفنی هست که آدم بتونه از کارخونه پیگیری کنه ماشین در چه وضعیتی هست؟

ايميل بزن

hsps
19 December 2010, 01:18 PM
مدل e2lp سفید پارس خودرو

تاریخ ثبت نام : 89.2.20
" دعوتنامه وواریز ودیعه دوم : 89.8.16
" تخصیص و فاکتور : 89.9.3
" دریافت ماشین : 89.9.6
" مشخص شدن پلاک : 89.9.18
" دریافت پلاک بی حرف پیش : 89.9.23
ضمنآ طبق قرارداد تحویل آبانماه بودیم !
پلاک را طبق قرار 89.9.23 تحویل دادند ولی هیچ کاغذ و مدرکی به جز یک برگه کوچک که توش نوشته تاریخ کارت سند+ بیمه نامه+کارت گارانتی+کارت امداد 10الی15 روز پس از تحویل خودرو (89.9.6) ، چیز دیگری دست ما نیست یعنی عملآ ماشین بی ماشین
حالا تاکی باید صبر کنیم که زنگ بزنند و یا بیاورند خدا عالمه :icon_razz
حقیقت مطلب اینه که من خودمو یه جورایی با قضیه عدم شماره گذاری تندر قانع کردم که باعث تاخیر شده ولی اگر غیر از این مورد بوده باشه یواش یواش داره از پارس خودرو هم بدم میآد :icon_bigg حسابش بکن تحویل آبان باشی الان آخر آذر هنوز بلاتکلیف :icon_twis

yas1358
19 December 2010, 08:51 PM
سلام...بالاخره امروز (28آذر 89) خبر صدور دعوتنامه بچه مگانم را خوندم(http://www.parskhodro.ir/sales/news/allnews.asp?Sid=1&Eid=500)...خرداد با موعد تحویل دی E2LP سفید با واریز 8500 و سود 12 درصد ثبت نام کردم(پارس خودرو-اصفهان)....حالا باید برم پول جفت و جور کنم...هرچند واسه پول جور کردن و این اخبار گرون شدن بنزین یه کم حالم گرفتس...:icon_bigg:icon_eek::icon_cry:....ولی اونقدر ال پی جون گله که این حرف ها را باید فراموش کنم و بپرم برم پول واریز کنم تا خدا چه خواهد....:icon_cool.

yas1358
20 December 2010, 01:36 PM
سلام به همه دوستان...امروز به نمايندگي پارس خودرو زنگ زدم و از احوالات دعوتنامه ال پي جونم جويا شدم...گفتند دعوتنامه اومده بيا بگير...من هم پريدم رفتم گرفتمش...:icon_arro
تا 12 روز از تاريخ 27آذر ماه فرصت دارم مبلغ5133300 تومان واريز كنم(خرداد هم 8500000تومان داده بودم) سود هم 12 درصد معادل 561700تومان در دعوتنامه قيد شده است. در مجموع اي دو لوكس بنزيني سفيد واسه من 13633000تومان دراومد...نوشته تخصيص خودرو حداكثر يك ماه بعد از تكميل وجه خواهد بود:icon_cool
تحويل خودرو را هم نوشته حداكثر طبق قرار داد...البته طبق قرار داد ميشه حداكثر دي ماه ....كه چشمم آب نمي خوره...
به هر حال حالا بايد برم پول جور كنم كه فكر نمي كنم تا 4 يا 5 دي موفق به واريز وجه بشوم...تا خدا چه خواهد:icon_arro

!hadi!
22 December 2010, 09:28 AM
پيش فروش تندر 90 ايران خودرو
http://sales.ikco.com/letter/2832.pdf

mohsen3544
22 December 2010, 11:27 AM
آقا ما از این فروش فوری ها ثبت نام کردیم الان تو سایت پارس خودرو وضعیت از تکمیل ثبت نام به پیش نویس قرارداد تغییر کرده.تا رسیدن ماشین این وضعیت دقیقا به چه شکل هایی در میاد و چی مینویسن؟

aTN_1366
22 December 2010, 11:55 AM
پيش فروش تندر 90 ايران خودرو
http://sales.ikco.com/letter/2832.pdf

دوستان واقعاً برای خودم و این سیستم فروش متاسفم .! من میخواستم یه E2LP بنویسم که قرار بود ساعت 10 فروش باز بشه .
روی سایت اینترنتی که اصلاً نیومد .
جالبه که تمام نمایندگی ها میگن 2 دقیقه ای ظرفیت تکمیل شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:icon_bigg
دارم دیوونه میشم .... آخرش هم به ما نرسید ... سیاست اینا طوری هست که فقط میخوان سرمایه دارا سرمایه دار تر بشن ... !!!! ظاهراً فقط با پارتی بازی ثبت نام انجام شد !
به نمایندگی شماره 2 زنگ زدم میگه به خدا خود ما نفهمیدم کی شروع شد کی تموم شد ، ما هم نفهمیدیم .!!!!:icon_cry:

hsps
22 December 2010, 12:54 PM
دوستان واقعاً برای خودم و این سیستم فروش متاسفم .! من میخواستم یه E2LP بنویسم که قرار بود ساعت 10 فروش باز بشه .
روی سایت اینترنتی که اصلاً نیومد .
جالبه که تمام نمایندگی ها میگن 2 دقیقه ای ظرفیت تکمیل شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:icon_bigg
دارم دیوونه میشم .... آخرش هم به ما نرسید ... سیاست اینا طوری هست که فقط میخوان سرمایه دارا سرمایه دار تر بشن ... !!!! ظاهراً فقط با پارتی بازی ثبت نام انجام شد !
به نمایندگی شماره 2 زنگ زدم میگه به خدا خود ما نفهمیدم کی شروع شد کی تموم شد ، ما هم نفهمیدیم .!!!!:icon_cry:
داستان من با نمایندگی پارس خودرو(در تهران) جالب اینه که حتی در سایت های مربوط به خودرو هم از این نمایندگی تبلیغات می کنند
دوست عزیز اینا همشون سرتاپا یه کرباسن اگر به پست های قبلی بنده رجوع کنید متوجه می شوید که چه به سر مشتری در میآورند اسمش اینه که نمایندگی پیگیر کارثبت نام و تحویل باشه ولی فقط نشستند برای کاسبی خودشان و تا تماس نگیری تماس نمی گیرند قرار بوده که تا آبان ماشین ما استارت بخوره ولی ماشین یه روز اومد پلاک سه هفته بعد اومد و تا این لحظه از سند وکارت و ... خبری نیست ، کارت سوخت هم که بماند. ولی اگر برای خودشان منفعت داشته باشه میشه حکایتی که شما نقل کردی :icon_twis

amin13602004
22 December 2010, 01:17 PM
من الان چک کردم سایت ایران خودرو واسه تندر هر چهار مدلش هیچ مشکلی نداشت و به راحتی میشه ثبت نام کرد (قسمت ثبت نام اینترنتی)

reza engine
22 December 2010, 01:21 PM
اينترنتي ميشه ثبت نام كرد. الان كه 12 ظهره هنوز E2LP تحويل اسفندش جا ميده.
خودتون ثبت نام كنيد به اميد نمايندگي نباشيد.

https://ikco.iranecar.com/SaleCondition.aspx

amirpar
22 December 2010, 02:01 PM
دوستان با این اوضاع بازار به صلاح است ثبت نام کنیم یا نه؟

کدام مدل؟

aTN_1366
22 December 2010, 03:16 PM
سلام ،
پست قبلی من اگه دقت کنید ساعت هنوز 11 صبح نشده بود و بله درسته فروش اینترنتی ساعت 11:15 باز شد و من هم خدا رو شکر همون موقع یدونه E2LP مشکی تحویل اسفندماه نوشتم.:icon_arro

ظاهراً این تندر قسمت ما هم شد ! امیدوارم سر موقع تحویل بدن .:icon_wink

جریان نمایندگی موقعی که رفتم اونجا فهمیدم چی بوده ، ساعت 10 صبح برای نمایندگی ها باز شده بود که نمایندگی که من رفتم 200 تا برای خودشون نوشته بودن !!!!!!! :icon_twis حالا ببینید سودش چقدر میشه !!! :icon_razz

بازم از همه دوستان ممنونم . راستی هنوزم ثبت نام اینترنتی بازه .

amirpar
22 December 2010, 03:41 PM
nوستان فکر میکنید این ثبت نام تا کی باشه
یعنی تا فردا پر نمیشه؟

من نتونستم پول واریز کنم
یعنی ساعت 13.30 متوجه شدم تا امدم بجنبم بانک بسته بود

msharif1353
22 December 2010, 03:59 PM
دوستاني كه در ايران خودرو ثبت نام كرده‌اند چطور ميشه username ايجاد كرد؟

aTN_1366
22 December 2010, 05:57 PM
دوستاني كه در ايران خودرو ثبت نام كرده‌اند چطور ميشه username ايجاد كرد؟

به راحتی ! :icon_razz
کافی در فرم ثبت نام که مشخصات رو وارد میکنید پایین فرم در بخش نام کاربری username موردنظرتون رو بنویسید و در بخش ایمیل ، ایمیلتون رو ! فقط دقت کنید ایمیلتون درست باشه چون رمز به آدرس ایمیل فرستاده میشه.

اگه فرم رو تایید کردید و قبول نکرد و همه فیلد های فرم صحیح بودن 2 حالت داره یا username که شما وارد کردید قبلاً استفاده شده باید از یه یوزر دیگه استفاده کنید یا قبلاً از اون آدرس ایمیل استفاده کردید که بازم باید از یه آدرس ایمیل دیگه استفاده کنید !:icon_surp

موفق باشید

a_rudi
23 December 2010, 12:31 AM
منم يدونه E2LP CNG سفيد واسه فروردين ثبت نام کردم،‌ سايت خيلي ترافيک داشت و حدوداي ساعت 9 امشب بود ثبت نام کردم، اما پول رو تو حسابم نداشتم واريز کنم. کسي ميدونه ميتونم فيش واريز رو از نمايندگي بگيرم يا نه، يا اينکه بايد همين اينترنتي واريز کنم؟ اعتباري و اعتمادي به واريز اينترنتي هست اصلا؟

aTN_1366
23 December 2010, 12:41 AM
منم يدونه E2LP CNG سفيد واسه فروردين ثبت نام کردم،‌ سايت خيلي ترافيک داشت و حدوداي ساعت 9 امشب بود ثبت نام کردم، اما پول رو تو حسابم نداشتم واريز کنم. کسي ميدونه ميتونم فيش واريز رو از نمايندگي بگيرم يا نه، يا اينکه بايد همين اينترنتي واريز کنم؟ اعتباري و اعتمادي به واريز اينترنتي هست اصلا؟
اعتبار که به پرداخت اینترنتی هست من خودم اینترتنی پرداخت کردم .
ولی اگه شک دارید یا مشکلی دارید نوع پرداخت رو دستگاه نمایندگی انتخاب کنید ولی فردا صبح پول به کارتتون بریزید و بعد با فتوکپی شناسنامه و کارت ملی برید نمایندگی همونجا هم مدارک رو بدید و هم با کارت پرداخت کنید .
البته برای اینکار فقط 1 روز فرصت دارید !

a_rudi
23 December 2010, 12:49 AM
اعتبار که به پرداخت اینترنتی هست من خودم اینترتنی پرداخت کردم .
ولی اگه شک دارید یا مشکلی دارید نوع پرداخت رو دستگاه نمایندگی انتخاب کنید ولی فردا صبح پول به کارتتون بریزید و بعد با فتوکپی شناسنامه و کارت ملی برید نمایندگی همونجا هم مدارک رو بدید و هم با کارت پرداخت کنید .
البته برای اینکار فقط 1 روز فرصت دارید !

خوب هر چي توي اکانتم چک کردم جايي پيدا نکردم که پرداخت از طريق نمايندگي باشه؟ ميشه بگيد کجاي صفحه هست تقريبا؟

aTN_1366
23 December 2010, 01:05 AM
از قسمت مشتریان با نام کاربری و پسورد وارد بشید بعد روی خطی که نوشته تکمیل ثبت نام کلیک کنید .
در صفحه بعدی که میاد اطلاعات شما رو نشون میده که پایین صفحه گزینه بانک پارسیان / بانک ملی / دستگاه کارت خوان هست .

دستگاه کارت خوان رو انتخاب کنید !

لینک صفحه مشتریان : https://ikco.iranecar.com/CustomersPage.aspx

موفق باشید

a_rudi
23 December 2010, 01:13 AM
نيست ،‌ اوني که گفتي نيست فقط دو گزينه بانک ملي و پارسيان هست ببين
http://tehranpic.net/images/ln1q2sflh2l2x1i85ab.jpg (http://tehranpic.net/)

aTN_1366
23 December 2010, 01:24 AM
نيست ،‌ اوني که گفتي نيست فقط دو گزينه بانک ملي و پارسيان هست ببين
http://www.uploadtak.com/images/sab.JPG (http://www.uploadtak.com/)

عکست خیلی کوچیکه ولی ببین من اینو همین الان گرفتم . چطوری برای من میاد برای شما نمیاد !؟؟؟؟ البته من روی بنزینی ها میزنم شاید برای اونه !!! :icon_razz

اگه دیدی نمیاد دوباره از اول یه بار دیگه ثبت نام کن و همون موقع این گزینه رو بزن !

http://www.pdhalls.com/test/pishforosh.jpg

aTN_1366
23 December 2010, 01:29 AM
من الان زدم تندر e2 cng تحویل اسفند... زد ظرفیت تکمیل شده است !
اگه ظرفیت تکمیل بشه چون پرداخت نکردید فکر کنم دیگه بهتون نمیدن !

a_rudi
23 December 2010, 01:38 AM
دوباره هم يکي ديگه واسه فروردين زدم ثبت شد اما همون شکلي فکر کنم فقط اينترنتي بشه پرداخت کرد
جل الخالق

aTN_1366
23 December 2010, 01:52 AM
والا نمیدونم دیگه ! عقلم به جایی قد نمیده ! :icon_razz

حالا شما که همینطوری نوشتی صبح برو نمایندگی که انتخاب کردی بگو فقط پرداخت پول مونده و احتمالاً قبول کنن و همون جا پول رو پرداخت کن (منظور با کارت خوان)

!hadi!
23 December 2010, 09:34 AM
دوستان با این اوضاع بازار به صلاح است ثبت نام کنیم یا نه؟

کدام مدل؟

فقط يک نکته را به ياد داشته باشيد : چند شب پيشتر تو تلويزيون خودم از زبان آقاي رويانيان ديدم و شنيدم که مي گفت : کساني که مي خواهند دوگانه سوز کنند و بخرند ديگر نکنند و نخرند چون براي شخصيها به صرفه نيست چون بعد از عيد هم مي خواهيم گاز را سهميه بندي کنيم و هم اينکه قيمت گاز هم چند نرخي مي شود و براي شخصيها گرانتر .
تصميم با شماست !

a_rudi
23 December 2010, 11:07 AM
فقط يک نکته را به ياد داشته باشيد : چند شب پيشتر تو تلويزيون خودم از زبان آقاي رويانيان ديدم و شنيدم که مي گفت : کساني که مي خواهند دوگانه سوز کنند و بخرند ديگر نکنند و نخرند چون براي شخصيها به صرفه نيست چون بعد از عيد هم مي خواهيم گاز را سهميه بندي کنيم و هم اينکه قيمت گاز هم چند نرخي مي شود و براي شخصيها گرانتر .
تصميم با شماست !

حسابي دندوناي ملت رو شمردن ها اينا:icon_razz

a_rudi
23 December 2010, 11:33 AM
ثبت نام تندر ايران خودرو از طريق نمايندگي ها خيلي بده و تقريبا همون روز اول گفتند ظرفيت تکميل شد، نميدونم خود شرکت اين طرح رو ريخته که خود نمايندگي ها نتونن همه رو بالا بکشن يا نه. اما از طريق ثبت نام اينترنتي ميشه اين کار رو کرد و ثبت نام هم انجام ميشه و هم واريز وجه، ضمنا اينترنتي ثبت نام کنيد فکر کنم بشه وجه رو از طريق نمايندگي پرداخت کنيد ميريد نمايندگي رسيد رو ميگيريد و در بانک واريز انجام ميشه.

Mahdi_Moghaddami
23 December 2010, 12:35 PM
من دیروز نمایندگی ایران خودرو بودم. خیلی راحت وسریع یه E1 +ABS تحویل فروردین (سفید پرشین) ثبت نام کردم. حالا ابهام من اینه که E1+ABS همون E1 ای هست که الان با 13,800,000 تومان تو بازار معامله میشه؟ یا E1 پایه هست که ABS بهش اضافه کردن؟ دوستان لطفا راهنمایی کنند

aTN_1366
23 December 2010, 01:02 PM
من نمایندگی ایران خودرو بودم. خیلی راحت وسریع یه E1 +ABS تحویل فروردین ثبت نام کردم. ثبت نام از ساعت 10 شروع شد. حالا ابهام من اینه که E1+ABS همون E1 ای هست که الان با 13,800,000 تومان تو بازار معامله میشه؟ یا E1 پایه هست که ABS بهش اضافه کردن؟ دوستان لطفا راهنمایی کنند.

دوست عزیز همونی هست که تو بازار 13800000 قیمت داره ولی این قیمت برای پارس خودرو هست و برای ایران خودرو کمی کمتره !

ثبت نام تندر ايران خودرو از طريق نمايندگي ها خيلي بده و تقريبا همون روز اول گفتند ظرفيت تکميل شد، نميدونم خود شرکت اين طرح رو ريخته که خود نمايندگي ها نتونن همه رو بالا بکشن يا نه. اما از طريق ثبت نام اينترنتي ميشه اين کار رو کرد و ثبت نام هم انجام ميشه و هم واريز وجه، ضمنا اينترنتي ثبت نام کنيد فکر کنم بشه وجه رو از طريق نمايندگي پرداخت کنيد ميريد نمايندگي رسيد رو ميگيريد و در بانک واريز انجام ميشه.

بله ظاهراً خود ایران خودرو این کارو کرده و برای اولین بار میتونم بگم یه کار درست کردن ، دستشون درد نکنه !
جالبه نمایندگی که من رفتم یکیشون آشنا در اومد گفت خود ما تو 5 دقیقه ای که برای نمایندگی ها باز شد 200 تا ثبت نام کردیم !!!! حالا فکر کنید اگه همش دست نمایندگی ها بود الان هیچی به ما نمیرسید .
اینطوری حداقل من که دنبال e2lp بودم تونستم اینترنتی برای خودم ثبت نام کنم .
در ضمن در خرید اینترنتی هم به اسم هر نفر فقط 1 ماشین میشه ثبت نام کرد .

tondar9097
23 December 2010, 03:20 PM
نه دوست عزيز فكر نكنم اينجوري باشه چون من دو تا به نام خودم و دو تا به نام خانمم و دو تا هم به نام مادر خانمم نوشتم همه رو هم اينترنتي نوشتم و اينترنتي هم واريز وجه كردم.

a_rudi
23 December 2010, 05:20 PM
نه دوست عزيز فكر نكنم اينجوري باشه چون من دو تا به نام خودم و دو تا به نام خانمم و دو تا هم به نام مادر خانمم نوشتم همه رو هم اينترنتي نوشتم و اينترنتي هم واريز وجه كردم.

ايول

آره ميشه اما اينترنتي بايد براي هر ماشين يه يوزر و پسورد ايجاد کرد اما نام خريدار تکراري مهم نيست

amirpar
23 December 2010, 05:23 PM
نه من با همون یوزر و پسورد دوتا ثبت نام کردم
اگر چه پول هیچ کدومو واریز نکردم و منصرف شدم

sagheb3
24 December 2010, 07:02 PM
با سلام
هنوز دعوت نامه ما نیومده ولی پارس خودرو هی فروش فوری و پیش ثبت نام و ... میزاره آخه میخواهم بدونم مشکلشون با رنگ سفید و مدل e1 چیه دعوت نامه e2 تحویل بهمن ماه اومدو مال ما که ثبت نام اردیبهشت 89 بودیم هنوز نیومده مردشور پارس خودرو و همه خودرو سازی های این مملکت رو باهم یک جا ببرند. گیر احمق و احمق تر افتادیم تو این مملکت. کسی از دوستان تحویل آذرماه هست که خودرو خودش رو تحویل گرفته باشه یا نه؟

aTN_1366
25 December 2010, 12:51 PM
اگه با یه یوزر از شرایط پیش فروش استفاده کنید و پول رو هم پرداخت کنید دیگه نمیزاره ماشین دیگه ثبت نام کنید.
ولی اگه پول پرداخت نشده میتونید دوباره ثبت نام کنید.

aTN_1366
25 December 2010, 12:56 PM
خبر خوش راهور ناجا برای خودروسازان

رييس پليس راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي گفت: تنها خودروسازاني كه به تعهدات خود براي نصب كامل تجهيزات ايمني مانند ترمز ضد قفل به طور كامل عمل كرده باشند، از دهه فجر امسال مي‌توانند محصولات خود را با سال ساخت 90 واگذار كنند.

سردار اسكندر مومني روز جمعه در گفت‌وگو با ايسنا، با اشاره به اين كه تعداد زيادي از خودروسازان به تعهدات خود در خصوص نصب ترمز ضد قفل عمل ‌كرده‌اند ، گفت: قطعا پليس با پايان مهلت تعيين شده در خصوص خودروهايي كه تعهدات خود را عمل نكنند، تصميم‌گيري مي‌كند.

وي با اشاره به اين كه نصب ترمز ضد قفل بر اساس مصوبه دولت مي‌تواند نقش موثري در كاهش تصادفات و كشته‌هاي ناشي از آن‌ها داشته باشد، افزود: همه ساله در اواخر سال خودروسازان درخواست مي‌كنند كه محصولات خود را با سال ساخت سال آينده شماره‌گذاري و واگذار كنند كه امسال مقرر شده است تنها خودروسازاني كه به تعهدات خود مانند نصب ترمز ضد قفل به طور كامل عمل كرده باشند از دهه فجر امسال مي‌توانند محصولات خود را با سال ساخت 90 واگذار كنند.

بچه ها کسی خبر داره با این خبر ما که تحویل اسفند تندر ایران خودرو رو ثبت نام کردیم هم شامل میشیم یا نه ؟ یعنی برای ما هم مدل 90 میخوره !؟؟؟؟؟؟
آخه ایران خودرو جز تولیدکننده هایی بوده که تقریباً تمام محصولاتش ترمز ضد قفل و ... دارن ..
امیدوارم به درد ما هم بخوره و مدل 90 بهمون بدن . :icon_wink

aTN_1366
25 December 2010, 01:12 PM
با سلام
هنوز دعوت نامه ما نیومده ولی پارس خودرو هی فروش فوری و پیش ثبت نام و ... میزاره آخه میخواهم بدونم مشکلشون با رنگ سفید و مدل e1 چیه دعوت نامه e2 تحویل بهمن ماه اومدو مال ما که ثبت نام اردیبهشت 89 بودیم هنوز نیومده مردشور پارس خودرو و همه خودرو سازی های این مملکت رو باهم یک جا ببرند. گیر احمق و احمق تر افتادیم تو این مملکت. کسی از دوستان تحویل آذرماه هست که خودرو خودش رو تحویل گرفته باشه یا نه؟

دوست عزیز اگه تحویل آبان بودید خبرش الان روی سایت اومده و دعوت نامه ها صادر شده :

تيتر خبر: دعوتنامه خودرو E1CP ، موعد تحویل آبان 89 صادر گردید.
تاريخ ارسال خبر: شنبه, 4 دي 1389
دعوتنامه تکمیل وجه خودرو تندر 90 ای یک با تجهیزات رفاهی+ABS ( موعد تحویل آبان 89 با پیش کد BQ5 و BU5 به رنگ سفید) از تاریخ 02/10/89 حداکثر تا تاریخ 05/10/89 صادر گردیده است.
ضمناً حداکثر مهلت تکمیل وجه توسط مشتری تا تاریخ14/10/89 می باشد.
لینک خبر : http://www.parskhodro.ir/sales/news/news.asp?id=356

امیدوارم موفق باشید

sabadel
25 December 2010, 05:39 PM
بچه ها کسی خبر داره با این خبر ما که تحویل اسفند تندر ایران خودرو رو ثبت نام کردیم هم شامل میشیم یا نه ؟ یعنی برای ما هم مدل 90 میخوره !؟؟؟؟؟؟
آخه ایران خودرو جز تولیدکننده هایی بوده که تقریباً تمام محصولاتش ترمز ضد قفل و ... دارن ..
امیدوارم به درد ما هم بخوره و مدل 90 بهمون بدن . :icon_wink

دوست عزیز
مطمئن باش مدل 90 میخوره اگر 91 نخوره
من تو ثبت نام سال گذشته قرار بود تیر ماه تحویل بگیرم هنوز نگرفتم. تازه اون موقع سود مشارکت 16 درصد بود و جریمه تاخیر هم ماهی 1 درصد روی 16 درصد اضافه میشد.
من که نمی خوام شما عزیزان رو ناراحت کنم ولی با این ثبت نام و این سود مشارکت و جریمه تاخیر فکر کنم دوستمون ایران خودرو برنامش فقط جمع کردن پول باشه و بس
از هر بانکی که بخواد تسهیلات بگیره خیلی گرون تر از 6 درصد سالیانه باهاش حساب میکنن .
بهر حال امیدوارم خوش قول باشن و سر قرار تحویل بدن.

aTN_1366
25 December 2010, 06:38 PM
دوست عزیز
من تو ثبت نام سال گذشته قرار بود تیر ماه تحویل بگیرم هنوز نگرفتم. تازه اون موقع سود مشارکت 16 درصد بود و جریمه تاخیر هم ماهی 1 درصد روی 16 درصد اضافه میشد.
من که نمی خوام شما عزیزان رو ناراحت کنم ولی با این ثبت نام و این سود مشارکت و جریمه تاخیر فکر کنم دوستمون ایران خودرو برنامش فقط جمع کردن پول باشه و بس
از هر بانکی که بخواد تسهیلات بگیره خیلی گرون تر از 6 درصد سالیانه باهاش حساب میکنن .

یعنی شما قرار بوده تیرماه تندر تحویل بگیرید و هنوز تحویل نگرفتید !:؟؟؟؟؟ (احتمالاً دوگانه سوز بوده)
اینا خودشون اعلام کردن که دیگه تعهدی ندارن و همه تندر ها رو تحویل دادن تا الان !

sagheb3
25 December 2010, 09:03 PM
هنوز باید منتظر بمونم l90e1 سفید پارس خودرو تحویل حداکثر آذرماه (آخه چرا؟):icon_cry:

sabadel
25 December 2010, 09:13 PM
دوست عزیز

یعنی شما قرار بوده تیرماه تندر تحویل بگیرید و هنوز تحویل نگرفتید !:؟؟؟؟؟ (احتمالاً دوگانه سوز بوده)
اینا خودشون اعلام کردن که دیگه تعهدی ندارن و همه تندر ها رو تحویل دادن تا الان !

آره
دوگانه سوز بود
البته خیلی حلال زاده بودند. نیم ساعت پیش تماس فرمودند و خبر پر صلابت رسیدن خودرو به نمایندگی رو با 6 ماه تاخیر بر دهان استکبار زدند.
محض اطلاع من 28/9/88 با 9 میلیون تومن برای E2 Lp دوگانه سوز جهت تحویل تیر 90 ثبت نام کردم و قرار بود مسافرت تابستون رو باهاش انجام بدیم که خوشبختانه به عید نوروز رسید.
13974000 تومان هم برام فاکتورش کردند برای تحویل در حداکثر انتهای مهر
که البته با 2 ماه تاخیر جدید ظاهرا 474400 تومن دیگه هم بدهکار هستند.

a_rudi
25 December 2010, 09:47 PM
دوست عزیز

آره
دوگانه سوز بود
البته خیلی حلال زاده بودند. نیم ساعت پیش تماس فرمودند و خبر پر صلابت رسیدن خودرو به نمایندگی رو با 6 ماه تاخیر بر دهان استکبار زدند.
محض اطلاع من 28/9/88 با 9 میلیون تومن برای E2 Lp دوگانه سوز جهت تحویل تیر 90 ثبت نام کردم و قرار بود مسافرت تابستون رو باهاش انجام بدیم که خوشبختانه به عید نوروز رسید.

اي ول ايول

فردا پس سوار بر اسب جديد ميشي انشالله،‌ مبارکه دوست من، خيلي خوشحال شدم ما رو بي خبر نذار و اخبار رو درج کن،‌ پول هات رو هم جمع و جور کن خرج زياد داري واسه ماشين :icon_cool

aTN_1366
26 December 2010, 12:13 AM
دوست عزیز

آره
دوگانه سوز بود

مبارکتون باشه ، امیدوارم به سلامتی استفاده کنید و چرخش براتون بچرخه.
به هر حال حدسم درست بود چون اینا دوگانه های تندر رو هیچ وقت سر موقع تحویل ندادن و نمیدن ! (من که اینطوری شنیدم)
راستی کی دعوت نامه براتون اومد ؟ چند وقت از دعوت نامه میگذره ؟

sabadel
26 December 2010, 12:50 AM
اي ول ايول

فردا پس سوار بر اسب جديد ميشي انشالله،‌ مبارکه دوست من، خيلي خوشحال شدم ما رو بي خبر نذار و اخبار رو درج کن،‌ پول هات رو هم جمع و جور کن خرج زياد داري واسه ماشين :icon_cool

متشکرم ، حتما از تجربیات شما دوست عزیز و سایر دوستان دیگر در امر تجهیزش استفاده خواهم کرد

مبارکتون باشه ، امیدوارم به سلامتی استفاده کنید و چرخش براتون بچرخه.
به هر حال حدسم درست بود چون اینا دوگانه های تندر رو هیچ وقت سر موقع تحویل ندادن و نمیدن ! (من که اینطوری شنیدم)
راستی کی دعوت نامه براتون اومد ؟ چند وقت از دعوت نامه میگذره ؟

متشکرم از لطف تون ، دعوت نامه 24/6 اومد ومن هم تا 28/6 تکمیل وجه کردم . قرار دوستان هم تحویل حداکثر تا انتهای مهر بود که یه نموره تاخیر داشت.

sabadel
26 December 2010, 03:18 PM
متشکرم ، حتما از تجربیات شما دوست عزیز و سایر دوستان دیگر در امر تجهیزش استفاده خواهم کرد

متشکرم از لطف تون ، دعوت نامه 24/6 اومد ومن هم تا 28/6 تکمیل وجه کردم . قرار دوستان هم تحویل حداکثر تا انتهای مهر بود که یه نموره تاخیر داشت.

آقا کمک فوری:
من امروز تحویلش گرفتم E2 LP CNG
یه سوال اساسی:
موقع تحویل خودرو هنگامی که مقدار مسافت پیموده شده را می خواستم چک کنم، دیدم دسته سمت راست فرمون که برف پاک کن رو باش تنطیم میکنیم، ته اش بسته است و دکمه تغییر وضعیت نمایشگر سفری رو نداره، با این شرایط نمی توان از نمایشگر سفری اش استفاده کرد البته اگر روش باشه؟
سوال من اینه که دوستانی که LP CNG گرفتن، آیا اینجوریه یا نه ، احتمالا برای من اشتباها دسته مدل E1 گذاشته و دسته اصلی اون یعنی مدل E2 رو کش رفتن.
البته من ماشین رو با ثبت این نقصان تحویل گرفتم و همون جا نمایندگی نامه ای برای دفتر منطقه ای زد تا کسب تکلیف کنه.
دوستان اگر تجربیاتی در این زمینه دارند؛ لطف کنند و به اشتراک بذارن.

ضمنا اینها رو داشت:
15 لیتر بنزین
باک گاز پر
آچار چرخ و قالپاق ها و پیچ و آچار مخصوص
زاپاس و پیچ های ساخت ایتالیای آن
جعبه کمک های اولیه
آنتن
کیف حاوی چند آچار و پیچ گوشتی و ...
دفترچه راهنمای گارانتی ، سیستم صوتی، خودرو
مثلث شبرنگ
موکت کف (البته موکت عقب دوتیکه بود و قسمت بین دوصندلی بدون موکت می ماند.
لیوان
فندک
مخزن گاز 75 لیتری

اینها رو هم نداشت:
قرآن
دستمال کاغذی
جاکلیدی (که فکر کنم نمایندگی کش رفته بود چون حلقه اش هنوز بود)
35 لیتر بنزین (که نمی دونم کی دو در کرده بود)

zeus9860
26 December 2010, 04:10 PM
با سلام دوست عزیز ال90 دوگانه ال پی تکمه تغییر وضعیت نمایشگر رو نداره نگران نباشید

sabadel
26 December 2010, 05:19 PM
با سلام دوست عزیز ال90 دوگانه ال پی تکمه تغییر وضعیت نمایشگر رو نداره نگران نباشید

یعنی نمایشگر سفری هم نداره؟:icon_ques

zeus9860
26 December 2010, 06:09 PM
با فشار دادن شاسی روی صفحه کیلومتر و باز کردن سوئیچ میتوانید بعد از چند ثانیه ورژن کامپیوتر و مقدار گاز یا بنزین رو چک کنید

sabadel
26 December 2010, 06:40 PM
با فشار دادن شاسی روی صفحه کیلومتر و باز کردن سوئیچ میتوانید بعد از چند ثانیه ورژن کامپیوتر و مقدار گاز یا بنزین رو چک کنید

ولی فکر کنم آیتمهایی مانند سرعت متوسط، مقدار مسافتی که میتوان با مقدار باقی مانده سوخت پیمود, مقدار سوخت باقی مانده و سایر اطلاعاتی رو که در E2 های دیگر میشود از روی نمایشگر سفری استخراج کرد رو دید؟
کار نمایشگر سفری نمایش اطلاعات زمان و مسافت و سوخت سفر هست که ظاهرا دوستان بهش یه حالی دادن.

yas1358
26 December 2010, 07:26 PM
سلام...امروز رفتم و مابه تفاوت ال پی جون را پرداخت کردم...5133300تومان...آخ آخ آخ...تا 30روز دیگه به دنیا میاد...:icon_neut

aTN_1366
26 December 2010, 07:48 PM
سلام...امروز رفتم و مابه تفاوت ال پی جون را پرداخت کردم...5133300تومان...آخ آخ آخ...تا 30روز دیگه به دنیا میاد...:icon_neut

مبارکه ، انشاالله به خوبی و خوشی استفاده کنید و چرخش براتون بچرخه .

پارس خودرو بود یا ایران خودرو ؟ میشه دقیقاً بگید کی ثبت نام کردید و چقدر پیش پرداخت دادید و ... ؟؟؟؟

ولی فکر کنم آیتمهایی مانند سرعت متوسط، مقدار مسافتی که میتوان با مقدار باقی مانده سوخت پیمود, مقدار سوخت باقی مانده و سایر اطلاعاتی رو که در E2 های دیگر میشود از روی نمایشگر سفری استخراج کرد رو دید؟
کار نمایشگر سفری نمایش اطلاعات زمان و مسافت و سوخت سفر هست که ظاهرا دوستان بهش یه حالی دادن.

دوست عزیز خوب این امکانات وقتی درست کار میکنه که شما از سوخت بنزین استفاده میکنید ! وقتی ماشین شما دوگانه هست این اطلاعات بدردتون نمیخوره که .

yas1358
26 December 2010, 09:41 PM
آره همونطور که در پست های قبلی گفتم روز تولدم یعنی 24خرداد89 با پرداخت 8500 به پارس خودرو ال پی جون نطفه اش بسته شد...12رصد سود مشارکت و 8درصد تاخیر...ال پی سفید...نمیدونم اسمشو چی بگذارم...لطفا پیشنهاد بدهید...تحویلم حداکثر دی بود که 27آذر دعوتنامه اومد و امروز 5133300 تومان واریز کردم...کلا 13630000تومان آب خورد...حالا هم واسه روندنش لحظه شماری می کنم...
بای:icon_arro

sabadel
27 December 2010, 01:06 AM
مبارکه ، انشاالله به خوبی و خوشی استفاده کنید و چرخش براتون بچرخه

دوست عزیز خوب این امکانات وقتی درست کار میکنه که شما از سوخت بنزین استفاده میکنید ! وقتی ماشین شما دوگانه هست این اطلاعات بدردتون نمیخوره که .

من هم تا اندازه ای با شما موافقم. اما چیزی مثل سرعت متوسط رو که باید می داشت.
ضمنا می تونه این نمایشگر سفری این اطلاعات رو برای هر نوع سوخت مجزا بده, به هر حال نمایشگر سفری جزء امکانات اختصاصی کلاس E2 هست و نمی شه به بهانه دوگانه سوز شدن اونو بردارن.
تنها مشخصات E2 ترمز ABS و جلوپنجره همرنگ با بدنه که نیست. دوستان زحمت کشیدن پولشو که قبلا گرفتن. من فکر کنم از طریق رنوپارس می شه مساله رو پیگیری کرد. چون اونا کیفیت این ماشینو بدجوری کنترل میکنند.
ضمنا از سایت لوگان دوگانه سوز هندی ها هم اگه تونستم چیزی بگیرم حتما خبر می دم. :icon_eek:

a_rudi
27 December 2010, 06:49 AM
من هم تا اندازه ای با شما موافقم. اما چیزی مثل سرعت متوسط رو که باید می داشت.
ضمنا می تونه این نمایشگر سفری این اطلاعات رو برای هر نوع سوخت مجزا بده, به هر حال نمایشگر سفری جزء امکانات اختصاصی کلاس E2 هست و نمی شه به بهانه دوگانه سوز شدن اونو بردارن.
تنها مشخصات E2 ترمز ABS و جلوپنجره همرنگ با بدنه که نیست. دوستان زحمت کشیدن پولشو که قبلا گرفتن. من فکر کنم از طریق رنوپارس می شه مساله رو پیگیری کرد. چون اونا کیفیت این ماشینو بدجوری کنترل میکنند.
ضمنا از سایت لوگان دوگانه سوز هندی ها هم اگه تونستم چیزی بگیرم حتما خبر می دم. :icon_eek:

کاملا با شما موافقم،‌ اگر هم قرار بود اطلاعات رو روي سوخت گاز نشون نده خب واسه بنزين که ميتونست نشون بده،‌ حتما به رنو پارس ايميل بزنيد اونها حداقل از اين نامردا با وجدان ترن، هرچند ....زرد برادر ..غاله

a_rudi
27 December 2010, 06:55 AM
ايميلي جهت عنوان کردن مشکلات ريز و درشت خودروي خود به رنو پارس فرستادم که در پاسخ گفتند

((((((((((

جناب آقاي رودی

سلام

ضمن تشكر از تماس شما با شركت رنو پارس، ما انتقادات شما را بخش كيفيت شركت رنو پارس منتقل كرديم. از شما دعوت ميكنيم در خبرنامه رنو پارس عضو شويد تا در جريان اخبار خودرورنو تندر 90 قرار گيريد.اميدواريم در آينده اين مشكل حل شود.به علاوه جهت رفع مشکلات احتمالی خودروی خود می توانید با نمایندگی های مجاز ایران خودرو و پارس خودرو در مرکز استان خود تماس بگیرید

با تشكر
رنو پارس

))))))))))))))

شما مي‌توانيد در سايت رنو پارس بخش تماس با ما فرم مربوطه را پر نماييد و مشکلات خود را مطرح سازيد. پيشنهاد مي‌کنم حتما اين کار را انجام دهيد و نتيجه را هم به اطلاع دوستان برسانيد

amin13602004
27 December 2010, 12:31 PM
سلام
من 14 اذرماه واسه یه دونه e2lp (رنگ مشکی) مبلغ 14900000 به پارس خودرو در شیراز پرداخت کردم که گفتن از سهمیه خودشون 20 روزه تحویل میدن (البته نمایندگی اشنا بود) ولی هنوز خبری نیست میگن به دلیل گران شدن گازوییل فعلا ماشینهای سنگین بار جابجا نمی کنن به نظر دوستان چقدر طول میکشه ؟ بعد از تحویل ماشین چه مدت طول میکشه پلاک بیاد ؟
ممنون

aTN_1366
27 December 2010, 01:18 PM
سلام
من 14 اذرماه واسه يه دونه e2lp (رنگ مشکي) مبلغ 14900000 به پارس خودرو در شيراز پرداخت کردم که گفتن از سهميه خودشون 20 روزه تحويل ميدن (البته نمايندگي اشنا بود) ولي هنوز خبري نيست ميگن به دليل گران شدن گازوييل فعلا ماشينهاي سنگين بار جابجا نمي کنن به نظر دوستان چقدر طول ميکشه ؟ بعد از تحويل ماشين چه مدت طول ميکشه پلاک بياد ؟
ممنون

والا اين فروش فوري پارس خودرو گفته ميشد که تحويلش 45 و 60 روزه هست !
حالا اگه نمايندگي آشنا بوده و خواسته از سهميه خودشون تحويل بده حرف ديگريست !
نميخوام تو دلتون رو خالي کنم ولي بهتره به فکر تحويل 45 روزه يا 60 روز باشيد نه 20 روزه !
اگه پلاک آزاد از قبل داشته باشيد حدود 5 روز تا يک هفته .

peymanmst
27 December 2010, 02:08 PM
سلام دوستان
من چند روز پیش e2lp بنزین سوز ایران خودرو اینترنتی ثبت نام کردم تا حالا فقط پراید داشتم بنظرم بعد از پراید باصرفه ترین ماشین تو ایران نسبت به قیمتش همین لوگان هست مشخصات فنیش برام جالبه و امکاناتش .حالا چند تا سوال برام پیش اومده که ممنون میشم شما که در مورد این ماشین تجربه دارید پاسخ بدین :

1- موقع تحویل اسفند حدودا چقدر دیگه ازم میگیرن؟

2- موقع تحویل چه چیزایی رو چک کنم؟

3- هر نوع راهنمایی ضروری که میدونید...

خیلی ممنون از همگی شما چون با این اوضاع نمایندگی ها اگر اطلاعات شما نبود ما چیکار میکردیم حالا خوبه شما تو شهرهای بزرگ هستید و با نمایندگی های اصلی سروکار دارید اگر بدونید ما با این نمایندگیها چه مشکلات عجیبی داریم مثلا من دفعه قبل بخاطر پراید مجبور شدم از شهرستان بیام تهران بعد هم برای تحویل گرفتن ماشین خودم رو فرستادن انبار با اینکه پولش رو گرفته بودن و میبایست تو خود نمایندگی ماشین رو تحویل میدادن!
امیدوارم ایندفعه اینطوری نشه و نمیدونم درسته اینو اینجا مطرح میکنم یا نه ولی اگه تاپیکی باشه برای مقایسه نمایندگی های کل کشور که هر کسی که ازشون خرید کرده نظرشو بگه اینطوری حداقل بقیه میدونن سراغ کی برن..

باتشکر
پیمان

sabadel
27 December 2010, 04:13 PM
ايميلي جهت عنوان کردن مشکلات ريز و درشت خودروي خود به رنو پارس فرستادم که در پاسخ گفتند

((((((((((

جناب آقاي رودی

سلام

ضمن تشكر از تماس شما با شركت رنو پارس، ما انتقادات شما را بخش كيفيت شركت رنو پارس منتقل كرديم. از شما دعوت ميكنيم در خبرنامه رنو پارس عضو شويد تا در جريان اخبار خودرورنو تندر 90 قرار گيريد.اميدواريم در آينده اين مشكل حل شود.به علاوه جهت رفع مشکلات احتمالی خودروی خود می توانید با نمایندگی های مجاز ایران خودرو و پارس خودرو در مرکز استان خود تماس بگیرید

با تشكر
رنو پارس

))))))))))))))

شما مي‌توانيد در سايت رنو پارس بخش تماس با ما فرم مربوطه را پر نماييد و مشکلات خود را مطرح سازيد. پيشنهاد مي‌کنم حتما اين کار را انجام دهيد و نتيجه را هم به اطلاع دوستان برسانيد

من هم دیروز اون فرم رو تو سایت رنوپارس پر کردم ولی جزء این ایمیل اتوماتی که سیستم برای من فرستاده فعلا چیزی نیومد. از راهنمایتون متشکرم. بهر حال شما رو از نتیجه آگاه می کنم.

Thank you for sending us a message. we have received your email. we appreciate your taking the time to contact us, so we will try to provide your answer as soon as possible.

Sincerely
Renault Pars

ضمنا من تا حالا خودرو دوگانه سوز نداشتم. این اول ها چه طوری با ماشین رفتار کنم، منظورم اینه که از گاز استفاده کنم یا بنزین ؟

a_rudi
27 December 2010, 05:33 PM
من هم دیروز اون فرم رو تو سایت رنوپارس پر کردم ولی جزء این ایمیل اتوماتی که سیستم برای من فرستاده فعلا چیزی نیومد. از راهنمایتون متشکرم. بهر حال شما رو از نتیجه آگاه می کنم.

Thank you for sending us a message. we have received your email. we appreciate your taking the time to contact us, so we will try to provide your answer as soon as possible.

Sincerely
Renault Pars

ضمنا من تا حالا خودرو دوگانه سوز نداشتم. این اول ها چه طوری با ماشین رفتار کنم، منظورم اینه که از گاز استفاده کنم یا بنزین ؟

همون تاپيک دوگانه سوز و تاپيک مشکلات دوگانه سوز رو مطالعه کن همه چي رو نوشتم اولش با بنزين باهاش برو يه 500 تايي. من 800تا با بنزين و سرعت 90 آب بندي کردم

hsps
27 December 2010, 06:03 PM
سلام دوستان
من چند روز پیش e2lp بنزین سوز ایران خودرو اینترنتی ثبت نام کردم تا حالا فقط پراید داشتم بنظرم بعد از پراید باصرفه ترین ماشین تو ایران نسبت به قیمتش همین لوگان هست مشخصات فنیش برام جالبه و امکاناتش .حالا چند تا سوال برام پیش اومده که ممنون میشم شما که در مورد این ماشین تجربه دارید پاسخ بدین :

خیلی ممنون از همگی شما چون با این اوضاع نمایندگی ها اگر اطلاعات شما نبود ما چیکار میکردیم حالا خوبه شما تو شهرهای بزرگ هستید و با نمایندگی های اصلی سروکار دارید اگر بدونید ما با این نمایندگیها چه مشکلات عجیبی داریم مثلا من دفعه قبل بخاطر پراید مجبور شدم از شهرستان بیام تهران بعد هم برای تحویل گرفتن ماشین خودم رو فرستادن انبار با اینکه پولش رو گرفته بودن و میبایست تو خود نمایندگی ماشین رو تحویل میدادن!
امیدوارم ایندفعه اینطوری نشه و نمیدونم درسته اینو اینجا مطرح میکنم یا نه ولی اگه تاپیکی باشه برای مقایسه نمایندگی های کل کشور که هر کسی که ازشون خرید کرده نظرشو بگه اینطوری حداقل بقیه میدونن سراغ کی برن..

باتشکر
پیمان
دوست عزیز پست های قبلی همین تاپیک گویای جواب شماست
وامیدوارم تا اسفند ماه ماشینت را تحویل بگیری بگو انشا ا... من از پار س خودرو گرفتم ثبت نام اردیبهشت تحویل آبان در آذر ماه مثل گوشت قربانی هر تکه اش را یک روز تحویل دادند تازه پریرورز کارت سوخت و کارت ماشین اومد از سند هم که فعلآ خبری نیست با پیشنه قبلی ایران خودرو ... :icon_twis
در تحویل دادن ماشین دیگه شما حسابش بکن البته خدا را چه دیدی شاید شانس شما بهتر باشه :icon_cool

aTN_1366
27 December 2010, 06:29 PM
سلام دوستان

باتشکر
پیمان

پیمان جان منم مثل شما E2LP تحویل اسفند نوشتم و امیدوارم سرموقع بهمون تحویل بدن . راستی چه رنگی نوشتی ؟ برای من مشکی هست !
1- موقع دعوتنامه حدوداً باید 5300000 تومان پرداخت بشه ! تخفیفش حدوداً 90000 تومان هست . معمولاً حداکثر تا 1 ماه پس از دعوتنامه هم ماشین رو تحویل میدن . پس منتظر باش که انشاالله تو بهمن دعوتنامه ها بیاد.
2- اول از همه بدنه کاملاً سالم باشه ، ماشین سالم باشه ! ، کارکرد ماشین زیاد نباشه ، لوازم همراه هم : قرآن ، موکت زیر پایی ، فندک ، سوییچ های ماشین - یکی با ریموت و یکی ساده ، جاسوییچی ، دستمال کاغذی ! ، لاستیک زاپاس ، کیف آچار ، دفترچه راهنما ، پشت سری های عقب !!! ، موکت صندوق عقب ، جک ، آچار چرخ ، قالپاق های کوچیک ، آچار قالپاق.
3- فقط موقع تحویل گرفتن عجله نکن و سر حوصله همه ماشین رو چک کن از برف پاک کن و شیشه بالابر ها گرفته تا جا سوییچی !

بشین دعا کن که ماشینو سر موقع تحویل بدن ! :icon_neut
موفق باشی . :icon_surp
آرمان

hsps
27 December 2010, 11:05 PM
3- فقط موقع تحویل گرفتن عجله نکن و سر حوصله همه ماشین رو چک کن از برف پاک کن و شیشه بالابر ها گرفته تا جا سوییچی !

:icon_surp
انشا ا... که به موقع به شما تحویل دهند و به جمع تندر سواران ملحق شوید :icon_excl
ضمنآ از ما اول امضاء گرفتن بعد رفتیم تو پارکینگ نمایندگی پارس خودرو ماشین را تحویل گرفتیم با 37 کیلومتر کارکرد :icon_cool
که ظاهرآ طبیعی هم باشه (مسیر کارخانه تا نمایندگی):icon_twis

aTN_1366
28 December 2010, 12:30 AM
انشا ا... که به موقع به شما تحویل دهند و به جمع تندر سواران ملحق شوید :icon_excl
ضمنآ از ما اول امضاء گرفتن بعد رفتیم تو پارکینگ نمایندگی پارس خودرو ماشین را تحویل گرفتیم با 37 کیلومتر کارکرد :icon_cool
که ظاهرآ طبیعی هم باشه (مسیر کارخانه تا نمایندگی):icon_twis

بله این مقدار کیلومتر که طبیعی هست دیگه ! ولی معمولاً اول باید ماشینو تحویل بدن بعد امضا بگیرن !!!!!!!
سر تحویل پراید هم که رفته بودم نمایندگی میخواست اول امضا کنم که منم گفتم اول ماشینو تحویل میگیرم بعد امضا میکنم !!!! (به روش نیاورد ولی قاطی کرده بود !)

m_khezrian
28 December 2010, 11:01 AM
دوستان سلام
من یه E1+ABS تحویل اسفند ایران خودرو ثبت نام کردم اولا میخواستم بدونم چقدر دیگه باید پرداخت کنم دوما موقع تحویل چه چیزایی رو باید چک کنم
ممنون

a_rudi
28 December 2010, 02:07 PM
دوستان سلام
من یه E1+ABS تحویل اسفند ایران خودرو ثبت نام کردم اولا میخواستم بدونم چقدر دیگه باید پرداخت کنم دوما موقع تحویل چه چیزایی رو باید چک کنم
ممنون

جناب خضريان سلام
اگه ايران خودرو تغيير قيمت نداشته باشه مدل ثبت نامي شما قيمتش 11700 هست شما بايد حدود 100هم سود حساب کنيد فکر کنم 7500پيش پرداخت بوده درسته ميشه 4100 الباقي. موقع تحويل هم يه چک ليست بلندبالا بهتون ميدن که چيزي از قلم نيوفته لوازم همراه هم بايد طبق سند شرکت بهتون بدن

KAVEH
28 December 2010, 08:10 PM
ثبت نام ایران خودرو هم فکر کنم تموم شد

aTN_1366
29 December 2010, 12:30 AM
ثبت نام ایران خودرو هم فکر کنم تموم شد

بله ، 3روزی هست که تموم شده ، البته تا آخرین لحظه ظرفیت E2LP های بنزینی تکمیل نشده بود ولی ظاهراً ثبت نام رو تعطیل کردن !

Mahdi_Moghaddami
29 December 2010, 02:27 PM
اولين بار بود كه ثبت نام L90 تكميل نشد! هميشه در كسري از دقيقه تمام ظرفيت پر مي‌شد اما اينبار E2LP تكميل ظرفيت نشد! در ضمن E1CP+ABS در همان روز اول تكميل ظرقيت شد! .... و اين يعني مردم E1 را گزينه بهتري براي خريد مي‌دانند. نظر ساير دوستان در اين موارد چيست؟

اینجانب
29 December 2010, 03:42 PM
البته باید دید که حجم ثبت نام چقدر بوده چون ایران خودرو در ثبت نام بی حساب و کتاب و در واقع جمع کردن نقدینگی برای خودش سابقه درخشانی داره!

m_khezrian
29 December 2010, 06:40 PM
من روز سوم E1+ABS ثبت نام کردم! ولی جالب بود روز دوم برای ثبت نام جا نبود گویا عده زیادی که روز اول ثبت نام کرده بودن نتونسته بودن یا نخواسته بودن پول رو واریز کنن به همین علت دوباره باز شد ولی فکر کنم بیشتر تراکم روی E1+ABS+CNG بود چون همون یکی دو ساعت اول پر شد.

aTN_1366
29 December 2010, 08:46 PM
بله ثبت نام E1+ABS+CNG فردای روز ثبت نام یعنی 2 دی ماه پر شد !
E1+ABS تحویل اسفند و فروردین هم 3 دی پر شد فقط تحویل اردیبهشت مونده بود که فکر کنم اونم 4 دی پرشد !

m_khezrian جان ، شما احتمالاً تحویل اردیبهشت نوشتید ! چون تحویل اسفند که همون روز اول پر شد !

در ضمن E2LP+CNG هم تحویل اسفند و فروردین پر شده بود .

البته یه احتمال هم هست اینکه ظرفیت فروش E2LP بیشتر بوده ! چون ما که از ظرفیت فروش تعیین شده خبر نداریم ! شاید سهمیه ها به طور مساوی نبوده و E2LP ظرفیت بیشتری داشته !
ولی فروش نمایندگی ها ، همونطور که قبلاً گفتم در عرض 5 دقیقه تکمیل شد ! (نمایندگی که من انتخاب کرده بودم خودشون تو این 5 دقیقه 200 تا E2LP نوشته بودن !!!!!!!)

peymanmst
30 December 2010, 03:37 PM
پیمان جان منم مثل شما E2LP تحویل اسفند نوشتم و امیدوارم سرموقع بهمون تحویل بدن . راستی چه رنگی نوشتی ؟ برای من مشکی هست !
1- موقع دعوتنامه حدوداً باید 5300000 تومان پرداخت بشه ! تخفیفش حدوداً 90000 تومان هست . معمولاً حداکثر تا 1 ماه پس از دعوتنامه هم ماشین رو تحویل میدن . پس منتظر باش که انشاالله تو بهمن دعوتنامه ها بیاد.
2- اول از همه بدنه کاملاً سالم باشه ، ماشین سالم باشه ! ، کارکرد ماشین زیاد نباشه ، لوازم همراه هم : قرآن ، موکت زیر پایی ، فندک ، سوییچ های ماشین - یکی با ریموت و یکی ساده ، جاسوییچی ، دستمال کاغذی ! ، لاستیک زاپاس ، کیف آچار ، دفترچه راهنما ، پشت سری های عقب !!! ، موکت صندوق عقب ، جک ، آچار چرخ ، قالپاق های کوچیک ، آچار قالپاق.

موفق باشی . :icon_surp
آرمان

آرمان عزیز ممنون
من سفید نوشتم ولی هر رنگی باشه وقتی 4 تا رینگ و لاستیک تمیز میاد زیرش خیلی خوشکل میشه!
راستی جعبه کمک های اولیه رو ننوشتی البته اینو جای دیگه خوندم
نمایندگی هم گفت موقع تحویل میتونم رنگ رو عوض کنم ولی مدل رو نه!چون من اول میخاستم e1 بنویسم که پر شده بود مجبور شدم e2 بنویسم البته معلومه که e2 بهتره کاش بتونم پولش رو جور کنم.
برام عجیبه که موکت های کف رو گفتی!یعنی ممکنه اینارو هم کش برن وروش نباشه؟!خجالت نمیکشن!

aTN_1366
30 December 2010, 07:45 PM
آرمان عزیز ممنون
من سفید نوشتم ولی هر رنگی باشه وقتی 4 تا رینگ و لاستیک تمیز میاد زیرش خیلی خوشکل میشه!
راستی جعبه کمک های اولیه رو ننوشتی البته اینو جای دیگه خوندم
نمایندگی هم گفت موقع تحویل میتونم رنگ رو عوض کنم ولی مدل رو نه!چون من اول میخاستم e1 بنویسم که پر شده بود مجبور شدم e2 بنویسم البته معلومه که e2 بهتره کاش بتونم پولش رو جور کنم.
برام عجیبه که موکت های کف رو گفتی!یعنی ممکنه اینارو هم کش برن وروش نباشه؟!خجالت نمیکشن!

متاسفانه آره پیمان جان ، اینا بعضی از موارد رو کش میرن ! (البته بعضی از مواقع نمایندگی اینکارو میکنه برای همین همون موقع باید ازشون وسایل رو بخواهید و اگه گفتن کارخونه نداده روی برگه تحویل بنویسید که چه قطعاتی رو تحویل نگرفتید !
سفید هم خیلی قشنگه ، راستش چون ماشین های قبلی من سفید و نوک مدادی بود میخواستم تغییر رنگ بدم ! برای همین مشکی نوشتم .
ایشاالله که پولش هم جور میشه و اینا هم سر موقع تحویل میدن . 100% مدل e2 خیلی کاملتر از e1 هست .
در مورد جعبه کمک های اولیه هم بله درست میفرمایید ولی اکثراً من شنیدم که اینو موقع تحویل ماشین نمیدن و میگن بعداً باید بیاید بگیرید .!!! (امیدوارم که اینم همون موقع تحویل بدن !)

راستی اینم یادم رفته بود بگم : حتماً 4 تا پیچ چرخ اضافه هم باید بهتون بدن ، اگه نبود همون موقع ازشون بگیرید . این 4 تا پیچ برای چرخ زاپاس هست و اگه خدایی نکرده بخواید از زاپاس استفاده کنید حتماً باید این 4 پیچ باشه وگرنه پیچ های رینگ آلومینیومی ها به رینگ فولادی نمیخوره !
1 مورد دیگه هم قاب پنل ضبط هست که باید بهتون بدن ، فراموش نکنید !
اکثراً هم از جاسوییچی و دستمال کاغذی و ... خبری نیست !!!!!!!!!!!

E-14
31 December 2010, 09:08 AM
با سلام خدمت دوستان عزیز
مدت یک ماه است که از تحویل تندر ما میگذره و با وجود اینکه تمام مدارک اون اومده اما هنوز کارت سوخت نیومده!!! :icon_eek:
می خواستم ببینم به نظر شما باید چی کار کنم؟ باز هم باید صبر کنم یا باید پیگیری کنم؟ از چه طریقی؟

a_rudi
31 December 2010, 08:04 PM
با سلام خدمت دوستان عزیز
مدت یک ماه است که از تحویل تندر ما میگذره و با وجود اینکه تمام مدارک اون اومده اما هنوز کارت سوخت نیومده!!! :icon_eek:
می خواستم ببینم به نظر شما باید چی کار کنم؟ باز هم باید صبر کنم یا باید پیگیری کنم؟ از چه طریقی؟

http://epolice.ir جواب سوالت اينجاست

yas1358
31 December 2010, 10:49 PM
سلام...یک سوال از دوستان عزیز
آیا پارس خودرو ال90 را با پلاک تحویل میده؟
بای

aTN_1366
31 December 2010, 11:56 PM
سلام...یک سوال از دوستان عزیز
آیا پارس خودرو ال90 را با پلاک تحویل میده؟
بای

منم یه سوال دیگه دارم !!!!
من یه پلاک آزاد دارم که البته احتمالاً تا موقع فاکتور شدن ماشین قیچی میشه !!! حالا ایران خودرو با پلاک ماشین رو به من تحویل میده یا ماشین میاد بعد باید صبر کنم پلاک هم بیاد ؟؟؟

amin13602004
1 January 2011, 12:03 AM
به نظر من اینطوری هست که شما زمانی که ماشین از نمایندگی تحویل گرفتین و لیست تحویل رو امضا کردین تازه اون موقع نمایندگی درخواست پلاک شما رو ارسال میکنه به راهنمایی و معمولا بعد از 10 روز پلاک میاد

aTN_1366
1 January 2011, 12:13 AM
به نظر من اینطوری هست که شما زمانی که ماشین از نمایندگی تحویل گرفتین و لیست تحویل رو امضا کردین تازه اون موقع نمایندگی درخواست پلاک شما رو ارسال میکنه به راهنمایی و معمولا بعد از 10 روز پلاک میاد

شما مطمئنید که اینطوری هست ؟ اگه پلاک قیچی نشده باشه میشه خودمون بریم شماره گذاری و از انبار پلاک رو تحویل بگیریم ؟

اینطوری خیلی طول میکشه ! 10 روز !!!!!!

amin13602004
1 January 2011, 12:19 AM
فکر کنم اگه هنگام ثبت نام گفته باشین پلاک ازاد دارین قیچی نشه واین جور که من شنیدم اگه پلاک خودتون داشته باشین بیشتر از 5 روز طول نمیکشه حالا اگه دوستان دیگه اطلاعی دارن حتما اعلام کنن ولی در کل اگه از پلیس +10 سوال کنی بهتره

peymanmst
1 January 2011, 06:00 AM
متاسفانه آره پیمان جان ، اینا بعضی از موارد رو کش میرن ! (البته بعضی از مواقع نمایندگی اینکارو میکنه برای همین همون موقع باید ازشون وسایل رو بخواهید و اگه گفتن کارخونه نداده روی برگه تحویل بنویسید که چه قطعاتی رو تحویل نگرفتید !
سفید هم خیلی قشنگه ، راستش چون ماشین های قبلی من سفید و نوک مدادی بود میخواستم تغییر رنگ بدم ! برای همین مشکی نوشتم .
ایشاالله که پولش هم جور میشه و اینا هم سر موقع تحویل میدن . 100% مدل e2 خیلی کاملتر از e1 هست .
در مورد جعبه کمک های اولیه هم بله درست میفرمایید ولی اکثراً من شنیدم که اینو موقع تحویل ماشین نمیدن و میگن بعداً باید بیاید بگیرید .!!! (امیدوارم که اینم همون موقع تحویل بدن !)

راستی اینم یادم رفته بود بگم : حتماً 4 تا پیچ چرخ اضافه هم باید بهتون بدن ، اگه نبود همون موقع ازشون بگیرید . این 4 تا پیچ برای چرخ زاپاس هست و اگه خدایی نکرده بخواید از زاپاس استفاده کنید حتماً باید این 4 پیچ باشه وگرنه پیچ های رینگ آلومینیومی ها به رینگ فولادی نمیخوره !
1 مورد دیگه هم قاب پنل ضبط هست که باید بهتون بدن ، فراموش نکنید !
اکثراً هم از جاسوییچی و دستمال کاغذی و ... خبری نیست !!!!!!!!!!!

ببخشید که اینقدر سوال میپرسم
رینگ زاپاس فولادیه؟
این قاب پنل همونی هست که از روی پخش جدا میشه؟
سایت یا لینکی دارید بفهمیم چه چیزهایی روی این ماشین باید تحویل بگیریم؟اگه تصویری باشه خیلی خوبه
دوباره دوست ندارم این نمایندگی ها سرم کلاه بزارن هر چند با این پولی که میدیم کلاه سرمون رفته ولی بیشتر از این دیگه خیلی نامردیه!

amin13602004
1 January 2011, 10:10 AM
ببخشید که اینقدر سوال میپرسم
رینگ زاپاس فولادیه؟
این قاب پنل همونی هست که از روی پخش جدا میشه؟
سایت یا لینکی دارید بفهمیم چه چیزهایی روی این ماشین باید تحویل بگیریم؟اگه تصویری باشه خیلی خوبه
دوباره دوست ندارم این نمایندگی ها سرم کلاه بزارن هر چند با این پولی که میدیم کلاه سرمون رفته ولی بیشتر از این دیگه خیلی نامردیه!
بله دوست عزیز رینگزاپاس فولادیه. به این لینک مراجعه کن مربوط به لوازم همراه ماشین هنگام تحویل هست
http://www.phalls.com/vbulletin/showthread.php?42075-%E1%E6%C7%D2%E3-%E5%E3%D1%C7%E5-%E3%C7%D4%ED%E4-%E5%E4%90%C7%E3-%CA%CD%E6%ED%E1/page9

sagheb3
1 January 2011, 11:40 PM
سلام
بلاخره دعوت نامه ما هم اومد (e1 سفید پارس خودرو ثبت نام اردیبهشت، تحویل آذرماه) 7000 واریزی مرحله اول و 4137 مرحله دوم (امروز 11 دی ماه) راستی من پلاک آزاد هم دارم کی ماشین رو به من می دهند.

atteesh
3 January 2011, 09:28 AM
به علت بدقولي پارس خودرو من كه به ثبت نام اخير ايران خودرو نرسيدم آخه مگه اينها برنامه ريزي براي توليد ندارن كه تندر اي2 اسفند را دعوتنامه مي دهند اما اي 1 تحويل دي هنوز هيچ خبري نيست ؟

yas1358
3 January 2011, 04:50 PM
به علت بدقولي پارس خودرو من كه به ثبت نام اخير ايران خودرو نرسيدم آخه مگه اينها برنامه ريزي براي توليد ندارن كه تندر اي2 اسفند را دعوتنامه مي دهند اما اي 1 تحويل دي هنوز هيچ خبري نيست ؟
================================================== ================================================== ========
سلام atteesh عزیز...
نه خیلی برنامه ریزی ندارند...مدت ها قضیه برعکس بود یعنی ای2 را نداده بودن و ای1 جلو افتاده بود مخصوصا ای2 سفید که کلی تاخیر داشت تا اینکه گویا خط تولید را به ای2 سفید شیفت کردند وحالا این ای1 است که دچار تاخیر شده...شانس شما بوده دیگه...نگران نباش فقط صبور باش...در ایران اکثر موضوعات بدون برنامه جلو میره این شانس انسان هاست که دچار چه وضعیتی بشوند...من خودم تحویل دی ماه ای2 سفید بودم طبق روندی که اتفاق افتاده بود پیش بینی می کردم فروردین90 یا هفته آخر اسفند 89 تحویل بگیرم...اما یک مرتبه دره آسمون باز شد و دعوتنامه 27آذر اومد...فکر کنم تا هفته اول بهمن هم سوار ال پی جونم بشم...:icon_arro

ernest1
4 January 2011, 01:47 PM
سلام به همه دوستان عزیز
من یه مدتی از برنامه ال 90 بی خبرم
سابق یادمه خود کارخونه پارس خودرو ثبت نام میکرد
اما الان ظاهرا به نمایندگی ها واگذار شده
ضمنا نمیدونم وضعیت تحویل پارس خودرو بهتره یا ایران خودرو
اگر برای بهمن ماه بخوام ثبت نام کنم
کدوم نمایندگی بهتره؟؟؟ اگر آدرسش رو لطف کنید ممنون میشم
ایران خودرو ثبت نام کنم یا پارس خودرو؟؟؟؟
مرسی

raminazad
4 January 2011, 03:51 PM
منم این سوال رو دارم

aTN_1366
4 January 2011, 05:44 PM
خوب فعلاً که نه پارس خودرو و نه ایران خودرو فروش ندارن و آخرین پیش فروش برای ایران خودرو 2 هفته پیش بود . احتمال داره تو بهمن اعلام کنن ولی احتمالش کمه و اگر هم اعلام کنن تحویلش باید برای بعد از اردیبهشت سال آینده باشه !!!!

===================

بچه های یه سوالی در مورد وضعیت قرارداد دارم !!!؟؟؟؟؟
تو سایت sales.ikco.com که میرم و وضعیت قرارداد رو میبینم زده (نرمال) بعد در قسمت مانده حساب مشتری هم زده (85000000) !
حالا میخوام ببینم این وضعیت درسته یا مشکلی داره ؟؟؟؟

در ضمن در مورد سایت فروش اینترنتی هم چون من اینترنتی خریدم الان اونجا یه گزینه اضافه شده به نام (وضعیت تحویل پرونده به ایران خودرو:) که جلوش برای من زده (دريافت نشده است) !!!!!!!!!!!!!!!
این یعنی چی ؟ سایت مشکل داره ؟ آخه من تمام مدارک رو همون روز که ثبت نام اینترنتی کردم بردم دادم نمایندگی و قرارداد مهر شده رو هم از نمایندگی گرفتم ؟!!!!!

با تشکر

peymanmst
5 January 2011, 06:42 PM
برای من هم زده (دريافت نشده است) !!!!!!!!!!!!!!!

درست مثل شما ؟؟؟؟ (نرمال) بعد در قسمت مانده حساب مشتری هم زده (85000000) !

آخه کجاش رو بگیریم هر جاش رو میگیریم ی جای دیگه در میره!

a_rudi
5 January 2011, 10:51 PM
اشکالي نداره اينا تا يه سري پرونده رو تکميل کنن و بفرستن براي ايران خودرو و ايران خودرو هم خودش رو جمع کنه يوخده زمان ميبره همين که قراردادتون تو سايت خود ايران گاري نرماله و مانده حسابتون هم برابر پيش پرداختتون شده کافيه جهت اطمينان با نمايندگي تون تماس بگيريد

aTN_1366
6 January 2011, 12:38 AM
برای من هم زده (دريافت نشده است) !!!!!!!!!!!!!!!

درست مثل شما ؟؟؟؟ (نرمال) بعد در قسمت مانده حساب مشتری هم زده (85000000) !

آخه کجاش رو بگیریم هر جاش رو میگیریم ی جای دیگه در میره!

پيمان جان شما اگه بنا به توصيه a_rudi عزيز با نمايندگي تماس گرفتي لطفاً به منم خبر بده چي گفتن ! آخه امکان تماس با نمايندگي تا 3-4 روز ندارم !

peymanmst
6 January 2011, 04:17 PM
پيمان جان شما اگه بنا به توصيه a_rudi عزيز با نمايندگي تماس گرفتي لطفاً به منم خبر بده چي گفتن ! آخه امکان تماس با نمايندگي تا 3-4 روز ندارم !

باشه شنبه میرم نمایندگی خبرش رو بهتون میدم.

KAVEH
7 January 2011, 11:01 AM
یه ال90 e1 اگه تحویل فوری باشه قیمتش چقدر در میاد و قیمتش با قیمت بازار چقدر اختلاف داره.........میگم اگه ثبت نام نبود نقدی بگیرم

aTN_1366
7 January 2011, 02:06 PM
یه ال90 e1 اگه تحویل فوری باشه قیمتش چقدر در میاد و قیمتش با قیمت بازار چقدر اختلاف داره.........میگم اگه ثبت نام نبود نقدی بگیرم

e1 فول قیمت بازارش بین 13500000 تا 13800000 هست ولی قیمت کارخونش حدود 11800000 .... ! حالا خودتون حساب کنید کدون بیشتر صرف داره !
شما با پول خرید e1 فول از بازار میتونید که e2lp فول از کارخونه بگیرید .!

amin13602004
7 January 2011, 10:02 PM
کسانی که به تازگی ال 90 پارس خودرو تحویل گرفتن لطفا اعلام کنن چقدر بعدش پلاک اومده
ممنون

aTN_1366
7 January 2011, 11:54 PM
کسانی که به تازگی ال 90 پارس خودرو تحویل گرفتن لطفا اعلام کنن چقدر بعدش پلاک اومده
ممنون

اگه پلاک آزاد داشته باشید معمولاً 2 روز ولی اگه پلاکتون قیچی شده باشه معمولاً بین 5 تا 10 روز متغیر هست .

Mehrdad_jafari89
8 January 2011, 12:28 AM
دوستان اگه كسي زحمت مي كشه و ميره نمايندگي براي سوال ممكنه بپرسه كه وانت تندر قراره توليد بشه يا نه؟
شرمنده من دسترسي به نمايندگي ندارم!!!
مرسي

aTN_1366
8 January 2011, 01:06 AM
دوستان اگه كسي زحمت مي كشه و ميره نمايندگي براي سوال ممكنه بپرسه كه وانت تندر قراره توليد بشه يا نه؟
شرمنده من دسترسي به نمايندگي ندارم!!!
مرسي

مهرداد جان ببخشید که اینطوری میگم ولی گیردادی به وانت تندرا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ببین الان 2 سال هست که بحث از وانت سمند بوده و 1 سالی میشه که بحث از وانت تندر هست ولی آیا وانت سمند تا الان به مرحله تولید رسیده ؟ مطمئن باش حالا حالا ها به مرحله تولید نمیرسه .
شخصاً همینجا قول میدم ، در ضمن اگه نمایندگی هم برید مطمئناً جواب درست حسابی بهتون نمیدن.

الان ایران خودرو 2 ساله میخواد رانا رو تولید کنه ولی جالبه که هنوز کار ساخت قالب های اصلیش تموم نشده و تازه قالب ها در مرحله تست و اصلاح هست ! پس مطمئن باشید تا 6 ماه الی 1 سال دیگه هم رانا رو نخواهید دید !!!

به نظر من اگه قصد خرید ماشین به عنوان وانت دارید دنبال یه ماشین دیگه بگردید و دل خودتونو به این وانت تندر و سمند و ... خوش نکنید .

ببخشید که خیلی رک گفتم .
موفق باشید.

Mehrdad_jafari89
8 January 2011, 01:50 AM
20 ام اين ماه توي شيراز نمايشگاه هست...اون موقع همه چي مشخص ميشه!
در ضمن رانا همون 206Sd خودمون هست با يكم زيورآلات......

aTN_1366
8 January 2011, 02:12 AM
20 ام اين ماه توي شيراز نمايشگاه هست...اون موقع همه چي مشخص ميشه!
در ضمن رانا همون 206Sd خودمون هست با يكم زيورآلات......

این چیزی که شما در مورد رانا میگید ممکنه تا حدی درست باشه ولی مدیر ایران خودرو تو جلسه ای که اول دی ماه با خبرنگارا داشت اینو اعلام کرد که قالب های رانا تا حد زیادی ساخته شده و در حال تست و اصلاح هست.
پس اگه این حرف درست باشه یعنی تا تولید نهایی 6 ماه تا 1 سال باقی مونده .
در ضمن زیاد به این نمایشگاه ها و چیزهایی که داخل نمایشگاه میگن توجه نکنید ، هفته پیش نمایشگاه اصفهان بود و الان هم نمایشگاه زنجان هست که فکر کنم امروز تموم شد. در تمام این نمایشگاه ها وانت تندر رو برای نمایش اوردن ولی بعیداً که حالا حالا به مرحله تولید و عرضه برسه.

Mehrdad_jafari89
8 January 2011, 02:25 AM
من كه اميدوارم به توليد برسه....هر چند دو سه نفر كه تو ايرانخودرو بودن به من گفتن 70% احتمال توليدش هست ولي خوب باز هم 30% ممكنه توليد نشه!
بطور كل من خودم فكر كنم توليد بشه چون با اين اوضاع بنزين بايد وانت هاي پر مصرف رو ا رده خارج كنن.....مثل زامياد و پيكان و پيكاپ و .....!:icon_cool

!hadi!
8 January 2011, 09:18 AM
کسي اطلاع دارد !؟
چرا تو فرم ثبت نامي سايت پيگيري ايران خودرو قسمت رنگ خالي هست در حاليکه تو فرم کاغذي ، رنگ نوشته شده است ؟!

aTN_1366
8 January 2011, 10:07 AM
کسي اطلاع دارد !؟
چرا تو فرم ثبت نامي سايت پيگيري ايران خودرو قسمت رنگ خالي هست در حاليکه تو فرم کاغذي ، رنگ نوشته شده است ؟!

والا این سوال برای من هم پیش اومده و از دوستان اگه کسی اطلاعی داشته باشه خوشحال میشم ما رو راهنمایی کنن.
ولی من فکر میکنم رنگ توی سایت بعد از پرداخت مبلغ دعوتنامه میخوره . و اطلاعات تکمیل میشه ولی قاعدتاً کارخونه موظف هست همون رنگی که شما ثبت نام کردید رو بهتون تحویل بده.
موفق باشید

panclor
8 January 2011, 01:08 PM
باسلام
ما همين امروز يه e32lp از پارس خودرو تحويل گرفتيم تحويل گرفتيم .
جالبه كه كيف كمك هاي اوليه و كيف ابزار و ابزار همراهش نبود . از نمايندگي هم كه پرسيديم گفتن خدا بيامرزتشان . ديگه كارخونه اينها رو ماشين نميزاره .
ميخوام ببينم واقعاً همينطوره ؟
خيلي نامرديه

panclor
8 January 2011, 01:08 PM
جانماز هم نداشت

peymanmst
8 January 2011, 02:49 PM
سلام آرمان جان
صبح رفتم نمایندگی خودش رو سایت چک کرد گفت مشکلی نیست بعد از اومدن دعوتنامه این حالت وضعیت قرارداد تغییر میکنه !

aTN_1366
8 January 2011, 07:07 PM
باسلام
جالبه كه كيف كمك هاي اوليه و كيف ابزار و ابزار همراهش نبود . از نمايندگي هم كه پرسيديم گفتن خدا بيامرزتشان . ديگه كارخونه اينها رو ماشين نميزاره .
خيلي نامرديه

کیف کمک های اولیه رو معمولاً ایران خودرو میده و پارس خودرو از قبل هم نداشته ولی کیف ابزار و ... دیگه ستمه ! باید همون جا گیر میدادید و ...
اینا دیگه شورشو در اوردن ! حالا بقیه وسایل بود ؟ قالپاق ؟ 4 تا پیچ زاپاس ؟ زیرپایی و ...؟

سلام آرمان جان
صبح رفتم نمایندگی خودش رو سایت چک کرد گفت مشکلی نیست بعد از اومدن دعوتنامه این حالت وضعیت قرارداد تغییر میکنه !

پیمان جان واقعاً از لطفت ممنونم . خوب خیالم راحت شد ؟ راستی برای شما هم تحویل اسفند بود ؟ نگفت دعوتنامه کی میاد !!!!؟؟؟
مرسی ! :icon_wink:icon_surp

peymanmst
8 January 2011, 09:13 PM
پیمان جان واقعاً از لطفت ممنونم . خوب خیالم راحت شد ؟ راستی برای شما هم تحویل اسفند بود ؟ نگفت دعوتنامه کی میاد !!!!؟؟؟
مرسی ! :icon_wink:icon_surp

خواهش میکنم دوست عزیز
بله من هم تحویل اسفندم گفت تا آخر بهمن دعوتنامه میاد حالا نمیدونم برای دلخوشیم گفت یا واقعا همینطوره!

smith123
9 January 2011, 01:04 AM
باسلام
خيلي نامرديه
با سلام ما که آذر 88 گرفتیم غیر از چراغ قوه بقیه رو داشت!...

houman90
9 January 2011, 11:32 AM
باسلام
خيلي نامرديه

جانماز هم نداشت

اين آخريه ديگه غير قابل تحمل بود!

!hadi!
9 January 2011, 03:11 PM
تولید تندر90 ایران خودرو افزایش می یابد

تولید تندر 90 در سال جاری در شرکت ایران خودرو از رشد قابل ملاحظه ای برخوردار بوده است هم اکنون تولید این خودرو از روزی 25 دستگاه به 95 دستگاه افزایش یافته است به طوری شرکت ایران خودرو در نظر دارد تا پایان امسال تولید این خودرو را به روزی 120 تا 150 دستگاه افزایش دهد . همچنین بر اساس برنامه قرار است بخش عمده ای از تامین قطعات تندر 90 به شرکت ساپکو واگذار شود که این واگذاری با توجه به توانایی ها این شرکت در تولید قطعات کیفی و کاهش قیمت قطعات به تدریج صورت خواهد گرفت به همین منظور گفتگویی را با محمد رضا معتمد معاون مدیر عامل ایران خودرو در تولید تندر 90 داشته ایم که از نظر می گذرد...
خواهشمند است در رابطه با آخرین وضعیت تولید تندر 90 در ایران خودرو توضیح بفرمائید ؟
- در سال جاری تولید خودرو تندر 90 در ایران خودرو رشد قابل ملاحظه ایی داشته است به طوری که تولید روزانه 20 تا 25 دستگاه این خودرو در ابتدای سال به میانگین 95 دستگاه در روز افزایش یافته است،همچنین شرکت در نظر دارد با توجه به پیش فروشی که داشته و همچنین نیاز بازار تا پایان امسال تولید این خودرو را به 120 تا 150 دستگاه در روز افزایش دهد.
آیا در خصوص تأمین قطعه از سوی شرکت رنو پارس با مشکلی مواجه هستید ؟
- از ابتدای طراحی پروژه تندر 90 مقرر گردیدتا شرکت ساپکو روزانه قطعات 600 دستگاه تندر 90 را تامین نماید اما به دلیل مشکلات مالی موجود در هر دو شرکت و در شرایطی که تولید روزانه این خودرو به 300 دستگاه رسیده ، این مشکلات بیشتراحساس می شود، با این شرایط در حال حاضر مجموع تولیدات ایران خودرو و پارس خودرو به 250 دستگاه رسیده است به طوری که هم اکنون در تولید روزانه با کمبودهایی مواجه گردیده ایم که درصدد مرتفع کردن آن می باشیم با این وجود امیدواریم با حضور مهندس کارگر انرژی زیادی به مجموعه تزریق شود و دیگر در میزان تولید با بی ثباتی مواجه نشویم چرا که اطمینان داریم می توانیم به عددی ثابتی در تولید دست یابیم .
وضعیت بدهی های شرکت ایران خودرو به شرکت رنوپارس چگونه است ؟
- در خصوص بدهی ها همواره مسائلی مطرح می شود ، که به نظر می رسد در این خصوص کارشناسان مالی شرکت قراردادهایی را منعقد کرده اند، بر اساس این قراردادها در بخش قطعه در حال حاضر بدهکاری شرکت ایران خودرو وضعیت مناسبی دارد و مشکل چندانی در میزان مبلغ پرداختی قرارداد توافق شده در تأمین قطعه وجود ندارد لذا لازم است که این گونه مشکلات مالی توسط کارشناسان مالی بررسی و حل و فصل شود .
آیا حضور رنو در این پروژه را نشانه ارتقاء کیفیت این محصول می دانید ؟
- به هر حال حضور خودروسازی که بین رنکینگ دوم تا سوم جهانی رقابت نموده و محصولی را در ایران تولید می نماید که هم اکنون در دنیا تولید می شود طبعا موجب ارتقاء کیفیت می شود کما این که میزان رضایت مشتریان از خودروی تندر علی رغم مسائلی از قبیل کمبود قطعات در بخش خدمات پس از فروش تقریبا بالای 70 درصد ارزیابی شده است که این عدد ،رقم بسیار مطلوبی است ضمن اینکه بنده به عنوان یک مصرف کننده از این خودرو راضی هستم ، لذا باید اذعان داشت که قطعاً حضور رنو در بسیاری از موارد از جمله قطعه سازی ، فرآیندخطوط تولید و خدمات پس از فروش موجب ارتقاء کیفیت شده است.
چه دلیل بخش عمده ای از تأمین قطعه تندر 90 به ساپکو واگذار شد ؟
- بخش عمده ایی از تولید قطعات به ساپکو واگذار نشده است بلکه قرار است بر اساس برنامه و مرحله به مرحله و با توجه به توانایی های شرکت ساپکو در تأمین قطعات با کیفیت و یا قیمت ارزان تر بخش عمده ای از تامین قطعات تندر 90 به ساپکو واگذار شود لذا تا کنون جلسات زیادی به این منظور برگزار گردیده و قائم مقام شرکت ساپکو نیز به طور دقیق و جدی این قضیه را پیگیری می نمایند ضمن اینکه در این راستا جداولی تهیه شده و کارشناسان شرکت رنو پارس و ساپکو به همراه سازندگان این موضوع را بررسی و پیگیری می کند لذا امیدوار هستیم چنانچه تولید در ساپکو منجر به افزایش کیفیت و کاهش قیمت شود تامین قطعات از سوی شرکت ساپکو انجام پذیرد .
استقبال از پیش فروش جدید تندر 90 توضیح بفرمائید ؟
- بر اساس اطلاعات موجود در مرحله جدید پیش فروش تندر 90 که از صبح چهارشنبه اول دی ماه و همزمان با شروع نمایشگاه اصفهان آغاز گردید تا ساعت 5/11 همان روز تعداد 5هزار خودرو طی فاصله زمانی 75 دقیقه پیش فروش شده است که به نظر می رسد تا این زمان استقبال بسیار خوبی از پیش فروش تندر 90 شده است .
ایران خودرو به منظور رفع تفاوت قیمت بالای تندر 90 بین بازار و کارخانه چه تدابیری اندیشیده است ؟
- ایران خودرو تابع سیاست ها وزارت صنایع و معادن است و همواره در این راستا حرکت نموده است هم اکنون شرکت ایران خودرو با توجه به اینکه ما به التفات قیمت این خودرو بیشتر نصیب دلال ها و بازار می شود تا مصرف کننده نهایی سعی نموده با انجام پیش فروش از این امر جلوگیری نماید به طوری که عرضه این خودرو از طریق پیش فروش باعث شود تا تفاوت قیمت کاهش پیدا کند و چنانچه این تفاوت قیمت به یک حد قابل قبول و مناسبی برسد دیگر رغبتی برای دلال ها وجود نخواهد داشت تا به این عرصه وارد شوند و شاید واقعی نمودن قیمت تندر 90 بهترین روش برای کاهش فاصله قیمتی این خودرو با بازار باشد.
آخرین وضعیت تعهدات این شرکت در قبال مشتریان تندر 90 چگونه است ؟
- تا قبل از پیش فروش تندر 90،شرکت تعهد خاصی در قبال مشتریان نداشت و تقریباً تمام تعهدات برای انواع گاز سوزها و بنزین سوزها تحویل بازار شده بود و تنها تعهدی که در حال حاضر وجود دارد در رابطه با پیش فروش این خودرو است که امیدواریم بر اساس برنامه ایی که سازمان فروش ارائه نموده است تا فروردین یا اردیبهشت ماه سال آینده کلیه خودروها تحویل مشتریان شود .

amin13602004
9 January 2011, 08:21 PM
سلام
من تاریخ 14/9 مبلغ 14800000 به یکی از نمایندگی های پارس خودرو دادم (اشنا بود) گفت از سهمیه خودشون چون رنگ انتخابی هم مشکی بود گفت 20 روزه میاد (ای 2 فول) ولی هنوز خبری نیست امروز کد رهگیری گرفتم وارد شدم این هم عکسش .کسی میدونه چقدر دیگه تحویل میدن
http://s22.aks98.com/viewer.php?file=27979315015799049432.jpg

aTN_1366
9 January 2011, 09:08 PM
سلام
من تاریخ 14/9 مبلغ 14800000 به یکی از نمایندگی های پارس خودرو دادم (اشنا بود) گفت از سهمیه خودشون چون رنگ انتخابی هم مشکی بود گفت 20 روزه میاد (ای 2 فول) ولی هنوز خبری نیست امروز کد رهگیری گرفتم وارد شدم این هم عکسش .کسی میدونه چقدر دیگه تحویل میدن

امین جان یادت باشه چند روز پیش گفتم که بعیده کمتر از 60 روز بهت بدن ، چون خودشون موقع فروش فوری گفتن که تحویل 60 روزه هست .
در ضمن شما چرا اینقدر قیمت رو بالا دادید ؟ قیمت فروش فوری 14195000 بود !!!!! :icon_twis
بهتره تا آخر بهمن یا اوایل اسفند روش حساب باز کنی !!! حالا خوبه نمایندگی آشنا بوده !!! خوب برو بهشون گیر بده ! :icon_razz

amin13602004
9 January 2011, 09:18 PM
امین جان یادت باشه چند روز پیش گفتم که بعیده کمتر از 60 روز بهت بدن ، چون خودشون موقع فروش فوری گفتن که تحویل 60 روزه هست .
در ضمن شما چرا اینقدر قیمت رو بالا دادید ؟ قیمت فروش فوری 14195000 بود !!!!! :icon_twis
بهتره تا آخر بهمن یا اوایل اسفند روش حساب باز کنی !!! حالا خوبه نمایندگی آشنا بوده !!! خوب برو بهشون گیر بده ! :icon_razz

زمان خرید من قبل از اون فروش فوری بود و هنوز اون اعلام نشده بود

KAVEH
10 January 2011, 05:27 PM
طبق تجربه ای که دوستان دارن معمولا پارس خودرو چه روزهایی و در چه ساعتی ثبت نام داره و چقدر زمان داری تا ثبت نام کنی ممنونم از راهنمایی دوستان

aTN_1366
10 January 2011, 06:32 PM
طبق تجربه ای که دوستان دارن معمولا پارس خودرو چه روزهایی و در چه ساعتی ثبت نام داره و چقدر زمان داری تا ثبت نام کنی ممنونم از راهنمایی دوستان

اگه به پیش فروش های 2 سال گذشته پارس خودرو نگاه کنید ، هر سال در دهه فجر پیش فروش L90 را در برنامه داشته ، برای همین احتمال زیاد باید بهمن ماه امسال هم منتظر پیش فروش پارس خودرو باشید .
ولی کلاً ظرفیت ال 90 خیلی زود پر میشه و باید حواستون باشه که همون اول که اعلام میکنن ثبت نام کنید.

موفق باشید.

MRH.11154
11 January 2011, 09:15 AM
آره امكان ثبت نام تو بهمن زياده فقط شما كافيه دوست عزيز در ساعات پاياني هر روز يه سر به اين بحث بزني چون اگه خبري باشه واقعا" دوستان در اطلاع رساني بي نظير عمل ميكنن .
راستي كسي از تحويل ثبت ناماي دي و بهمن و اسفند پارس خودرو واسه اي 1 خبري نداره؟
اصلا" امكان داره اسفند رو اونور سال بندازن؟
ممنون

amin13602004
11 January 2011, 01:58 PM
سلام امروز زنگ زدم نمایندگی پارس خودرو که ماشین من که قول 20 روزه داده بودین کی میاد گفت فعلا کارخانه تولید نداره هیچی معلوم نیست به نظرتون راست گفته ؟ مدرکی دارین تا برم دروغش رو معلوم کنم وشاکی بشم مثل امار تولید روزانه (چون من ماشینم به محال اینکه یه ماهه ال 90 میاد فروختم و الان بی وسیله هستم) لطفا اگه میشه راهنمایی کنین(الان 35 روز گذشته) زمان ثبت نام من قبل از فروش فوری 14195000 بود وربطی به اون نداره

aTN_1366
11 January 2011, 03:26 PM
سلام امروز زنگ زدم نمایندگی پارس خودرو که ماشین من که قول 20 روزه داده بودین کی میاد گفت فعلا کارخانه تولید نداره هیچی معلوم نیست به نظرتون راست گفته ؟ مدرکی دارین تا برم دروغش رو معلوم کنم وشاکی بشم مثل امار تولید روزانه (چون من ماشینم به محال اینکه یه ماهه ال 90 میاد فروختم و الان بی وسیله هستم) لطفا اگه میشه راهنمایی کنین(الان 35 روز گذشته) زمان ثبت نام من قبل از فروش فوری 14195000 بود وربطی به اون نداره

امین جان پارس خودرو بدجوری تو گل گیر کرده !!!!! :icon_razz
بابا هنوز تحویلی های آبان و آذر رو نداده بود کلی ثبت نام امانی کردن نمایندگی ها ، بعد هم خودش اومد تحویل فوری 14195000 تحویل 60 روزه نوشت و پول گرفت در صورتی که هنوز تحویلی های قبلی رو نداده بود . حالا جالبه که احتمالاً میخواد تو بهمن هم ثبت نام کنه ! الان پارس خودرو تو تحویل بعضی مدل ها چندماهی عقب هست .
زیاد امیدوار نباشید ، شرمنده که اینطوری میگم . در بهترین حالت باید 2 تا 3 ماه از فروش صبر کنید تا ماشین رو بگیرید .!!!
به هر امیدوارم زودتر ماشینو تحویل بگیرید ، در ضمن تولید داره ولی تولید نسبت به تعهدی که دارن کم هست و خوب بالطبع تحویل عقب میافته دیگه !

راستی امروز خبری خوندم که راهنمایی رانندگی دیگه مجوز پلاک 90 رو به سایپا نمیده امسال به خاطر اینکه به تعهداتشون عمل نکردن ! پارس خودرو هم همین طوری هست ؟
خدا روشکر که من ایران خودرو نوشتم و از نمایندگی هم سوال کردم گفت 99 درصد تحویل اسفند ، سال 90 میخوره .! :icon_mrgr

atteesh
12 January 2011, 11:09 AM
از 25 دي پارس فرقون ثبت نام داره اما شرايط ايفتيضضضاح كامل ! 10ميلون پيش سود 6 درصد تحويل خرداد و تير !!

tondar9097
12 January 2011, 11:10 AM
داخلی / تمام اخبار گروه

شماره : 89102032234

تاریخ خبر :09:26 - 22/10/1389

http://asrekhodro.com/images/fileprint.png (http://asrekhodro.com/PrintNews.aspx?Nid=8148) http://asrekhodro.com/Images/Mail.png

http://asrekhodro.com/Controls/NewsPhoto.aspx?Nid=8148&x=180 (http://asrekhodro.com/Controls/NewsPhoto.aspx?Nid=8148)

معاونت فروش و بازاریابی ایران خودرو به «عصرخودرو» خبرداد:
تندر90 های پیش فروش شده اواخر بهمن تحویل می شود

عصرخودرو: پنج هزار دستگاه تند90 پیش فروش شده ایران خودرو در اوایل دی ماه؛ از اواخر ماه جاری تحویل داده می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «عصرخودرو» علی اصغر سرایی نیا با بیان این مطلب تصریح کرد: گروه صنعتی ایران خودرو بر این است تا پایان سال حجم عمده تعهدات تندر90 تحویل مشتریان شود.
وی افزود: تععین زمان پیش فروش بعدی تندر90 مستلزم تعیین برنامه های تولید است که پس از انجام برنامه ریزی ها زمان دقیق پیش فروش به اطلاع عموم رسانده می شود.
http://asrekhodro.com/?p=NewsPage&Nid=8148

!hadi!
12 January 2011, 11:29 AM
از 25 دي پارس فرقون ثبت نام داره اما شرايط ايفتيضضضاح كامل ! 10ميلون پيش سود 6 درصد تحويل خرداد و تير !!

http://up.iranblog.com/images/66vn2pkzpm6j76pw4klf.jpg

aTN_1366
12 January 2011, 01:15 PM
بچه ها واقعاً ممنون از خبرهای جدید ،
میگم ها خدا کنه ایران خودرو زودتر تحویل بده و این خبر درست باشه ، من تحویل اسفند یعنی زودترین تحویل هستم . !!! :icon_neut:icon_wink

!hadi!
12 January 2011, 01:28 PM
داخلی / تمام اخبار گروه

شماره : 89102032234

تاریخ خبر :09:26 - 22/10/1389

http://asrekhodro.com/images/fileprint.png (http://asrekhodro.com/PrintNews.aspx?Nid=8148) http://asrekhodro.com/Images/Mail.png

http://asrekhodro.com/Controls/NewsPhoto.aspx?Nid=8148&x=180 (http://asrekhodro.com/Controls/NewsPhoto.aspx?Nid=8148)

معاونت فروش و بازاریابی ایران خودرو به «عصرخودرو» خبرداد:
تندر90 های پیش فروش شده اواخر بهمن تحویل می شود

عصرخودرو: پنج هزار دستگاه تند90 پیش فروش شده ایران خودرو در اوایل دی ماه؛ از اواخر ماه جاری تحویل داده می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «عصرخودرو» علی اصغر سرایی نیا با بیان این مطلب تصریح کرد: گروه صنعتی ایران خودرو بر این است تا پایان سال حجم عمده تعهدات تندر90 تحویل مشتریان شود.
وی افزود: تععین زمان پیش فروش بعدی تندر90 مستلزم تعیین برنامه های تولید است که پس از انجام برنامه ریزی ها زمان دقیق پیش فروش به اطلاع عموم رسانده می شود.
http://asrekhodro.com/?p=NewsPage&Nid=8148

من هم خوشحال هستم چون خودم هم تحويل اسفندم ولي يک نکته نگرانم مي کند و آن که : خدا کند واقعا حرف پليس درست باشد و مدل 90 بخورد چون واقعا يک ماه + يک مدل خيلي دردناکه ( براي من )

aTN_1366
12 January 2011, 02:24 PM
من هم خوشحال هستم چون خودم هم تحويل اسفندم ولي يک نکته نگرانم مي کند و آن که : خدا کند واقعا حرف پليس درست باشد و مدل 90 بخورد چون واقعا يک ماه + يک مدل خيلي دردناکه ( براي من )

آره خوب ولی انشاالله چون تحویل ها برای بعد از دهه فجر هست امیدوارم 90 بخوره ، ولی راستشو بگم من چون ماشینو میخوام نگه دارم برام خیلی مهمتره که ماشینو تحویل بدن تا اینکه بخواد 90 بخوره !
حالا اگه 90 بخوره چه بهتر !

امیدوارم همه دوستانی که تحویل اسفند نوشتن زودتر تحویل بگیرن از جمله شما و خودم .
موفق باشید

amin13602004
12 January 2011, 05:26 PM
دیروز ایمیل زدم پارس خودرو نوشتم نمایندگی شما 14600000 از من پول گرفته و گفته 20 روزه والان هیچ خبری نیست.
امروز از قسمت شکایات پارس خودرو به من زنگ زدن و موضوع رو پرسیدن و من توضیح دادم و به من گفت که باید برم همون نمایندگی 400000 تومان رو پس بگیرم چون نمایندگی تخلف کرده و پول زیادی گرفته و پارس خودرو رو برده زیر سوال.گفت زودتر از 60 روز دیگه هم ماشین گیرت نمیاد.
من هم امروز رفتم گفت من تخلف نکردم از یک نمایندگی دیگه برای تو 14195000 خریدم و 400000 تومن برای خودم براشتم خلاصه زیر بار نرفت
حالا میترسم یه ایمیل شکایت دوباره بنویسم واسه تحویل ماشین اذیت بدن

aTN_1366
12 January 2011, 06:39 PM
دیروز ایمیل زدم پارس خودرو نوشتم نمایندگی شما 14600000 از من پول گرفته و گفته 20 روزه والان هیچ خبری نیست.
امروز از قسمت شکایات پارس خودرو به من زنگ زدن و موضوع رو پرسیدن و من توضیح دادم و به من گفت که باید برم همون نمایندگی 400000 تومان رو پس بگیرم چون نمایندگی تخلف کرده و پول زیادی گرفته و پارس خودرو رو برده زیر سوال.گفت زودتر از 60 روز دیگه هم ماشین گیرت نمیاد.
من هم امروز رفتم گفت من تخلف نکردم از یک نمایندگی دیگه برای تو 14195000 خریدم و 400000 تومن برای خودم براشتم خلاصه زیر بار نرفت
حالا میترسم یه ایمیل شکایت دوباره بنویسم واسه تحویل ماشین اذیت بدن

من که گفتم زیادی ازتون گرفته ! گفتید آشنا هست ، منم دیگه چیزی نگفتم .
ولی الان دیگه بهتره بیخیال اون پول بشید ، چون تحویل ماشین و مدارک از طریق این نمایندگی هست و ممکنه بعداً براتون مشکل درست کنن و سنگ بندازن جلو پاتون !

nuclear
12 January 2011, 08:05 PM
اما به نظر من پیگیری کن بد عادت میشوند و این بلا را سر افراد دیگر هم می آورند

m_khezrian
12 January 2011, 08:05 PM
ولی اگه من باشم زیر بار حرف زور نمیرم. حتی اگه ماشین رو دیر بدن یا اصلا ندن نمیزارم این نمایندگی ها به ریشم بخندن! اخه این ملت از کجا بیارن بریزن تو حلق اینا:icon_bigg تازه نمایندگی آشنا هم بوده و اینجوریه
من فکر کنم از آشناییتون سوء استفاده کردن
خب البته طبیعی بوده که براحتی زیر بار نرن. اگه شما برید بگید "اصلاً ماشین نمیخوام و میرم از یه نمایندگی دیگه میگیرم یا ثبت نام میکنم" خودشون ماستارو کیسه میکنن

m_khezrian
12 January 2011, 08:14 PM
دوست عزیز میشه بگید چجوری مطلع شدید؟ آخه من میخام برای مادرم ثبت نام کنم و اونم میخواد ماشینشو بفروشه ال90 ثبت نام کنه

aTN_1366
12 January 2011, 09:03 PM
ولی اگه من باشم زیر بار حرف زور نمیرم. حتی اگه ماشین رو دیر بدن یا اصلا ندن نمیزارم این نمایندگی ها به ریشم بخندن! اخه این ملت از کجا بیارن بریزن تو حلق اینا:icon_bigg تازه نمایندگی آشنا هم بوده و اینجوریه
من فکر کنم از آشناییتون سوء استفاده کردن
خب البته طبیعی بوده که براحتی زیر بار نرن. اگه شما برید بگید "اصلاً ماشین نمیخوام و میرم از یه نمایندگی دیگه میگیرم یا ثبت نام میکنم" خودشون ماستارو کیسه میکنن

بله ، منم همیشه میگم که آدم نباید جلوی این کارخونه ها و نمایندگی ها کم بیاره و کوتاه بیاد ولی تو مورد شما به نظر من بهتره چیزی نگید امین جان !

ببین این چیزی که دوستمون m_khezrian عزیز میگن شاید برای یه ماشین دیگه درست باشه ولی برای ال 90 نه !
اولاً ثبت نامی که شما کردید فروش فوری هست و امکان صلح هم نداره ! پس نمیتونید پس بدید و کل مبلغ رو هم پرداخت کردید .
اگر به هر صورت هم بتونید پول رو پس بگیرید با قیمت کارخونه بیرون نمیتونید تحویل فوری پیدا کنید و باید این ماشین رو با مبلغ 1550000 حدوداً خریداری کنید .
از فروش فوری کارخونه هم فعلاً خبری نیست و پارس خودرو هم قراره از 25 دی (شنبه) پیش فروش کنه با پول پیش 10000000 تومان و 6 درصد سود و تحویل خرداد و تیر سال بعد (90) ، تازه رنگ هم هرچی موجود باشه میدن !
ایران خودرو هم که به خاطر پیش فروشی که کرده بعیده بخواد امسال دوباره ثبت نام کنه .
حالا با این اوصاف باید اول ببینید میتونید پول رو پس بگیرید یا نه !؟؟؟؟ اگه تونستید پولو پس بگیرید و ماشینم بخواید باید 1 میلیون دیگه بزارید روش و از بیرون یا امانی بگیرید .

حالا خودتون فکر کنید ببینید برای همچین ماشینی و با این توضیحات میارزه ریسک درگیری با نمایندگی رو داشته باشید یا نه !!! :icon_excl
من باشم همچین کاری نمیکنم و همون 60 روز رو صبر میکنم و حاضرم 400 تومان بیشتر به نمایندگی بدم تا برم از بیرون با 1500000 بیشتر بگیرم ، در ضمن تا الان 1 ماه گذشته و خدا بخدا باید تا 1 ماه دیگه ماشینو بهتون تحویل بدن و اگه الان پولو بگیرید هیچ خسارتی هم نمیدن و جالبتر اینکه احتمال داره نمایندگی اون 400 رو هم بهتون نده و بازی دربیاره .!

این تجربه میشه که دیگه از آشنا خرید نکنید !:icon_neut

amin13602004
13 January 2011, 08:10 PM
سلام
ایا پارس خودرو هم ای ثبت نام 60 روزه (14195000) رو که قرار تحویل بده مثل ایران خودرو مدلش سال 90 سند میخوره ؟

aTN_1366
13 January 2011, 08:23 PM
سلام
ایا پارس خودرو هم ای ثبت نام 60 روزه (14195000) رو که قرار تحویل بده مثل ایران خودرو مدلش سال 90 سند میخوره ؟

امین جان راهنمایی رانندگی که 2 روز پیش اعلام کرد سایپا امسال نمیتونه مدل 90 بزنه و مجوز بهش داده نشده (تو خبرها هم بود)
ولی در مورد پارس خودرو و ایران خودرو چیزی گفته نشده ولی چون اکثر محصولات پارس خودرو و ایران خودرو ترمز abs دارن احتمالاً مشکلی نخواهد بود و میتونن مدل 90 بزنن (مگر اینکه نخوان !!!!!!)

a_rudi
13 January 2011, 08:35 PM
سلام به همه دوستان.
امروز با يکي از دوستانم رفتيم تا تندر فول سفيد تحويل فوري‌اش رو که 2ماه پيش پارس خودرو ثبت نام کرده بود تحويل بگيريم

همه چيز اوکي بود و يه تندر فوق‌العاده خاکي به ما تحويل دادن، خدا ميدونه تو جاده بالاي تريلي چه به سرش اومده

خلاصه لوازم همراه
زاپاس
جک
آچار چرخ
بچه قالپاق
پيچهاي رينگ فولادي
اهرم بکسل
قرآن
مثلث خطر
کفي لاستيکي داخل کابين

وديگر هيچ

ضمنا مدارکش همه اومده بود و فقط مونده کارت سوخت و کارت ماشين و برگ سبز

راستي 25 ليتر بنزين بيشتر تو باکش نبود

چيزي رو از قلم ننداختم؟

آره قيمت 14195چوب

amin13602004
13 January 2011, 10:12 PM
سلام به همه دوستان.
امروز با يکي از دوستانم رفتيم تا تندر فول سفيد تحويل فوري‌اش رو که 2ماه پيش پارس خودرو ثبت نام کرده بود تحويل بگيريم

همه چيز اوکي بود و يه تندر فوق‌العاده خاکي به ما تحويل دادن، خدا ميدونه تو جاده بالاي تريلي چه به سرش اومده

خلاصه لوازم همراه
زاپاس
جک
آچار چرخ
بچه قالپاق
پيچهاي رينگ فولادي
اهرم بکسل
قرآن
مثلث خطر
کفي لاستيکي داخل کابين

وديگر هيچ

ضمنا مدارکش همه اومده بود و فقط مونده کارت سوخت و کارت ماشين و برگ سبز

راستي 25 ليتر بنزين بيشتر تو باکش نبود

چيزي رو از قلم ننداختم؟

آره قيمت 14195چوب

lدوست عزیز من هم 15 اذر ثبت نام کردم یعنی ممکنه مال من هم زود بدن ؟
پلاک هم همراهش بود ؟
چه تاریخی ثبت نام کرده بود و از چه شهری ؟
از خبر خوب و اطلاع رسانیتون ممنون و مبارک دوستتون باشه

kian99
13 January 2011, 10:55 PM
سلام ما خودرو را از پارس خودرو با دو ماه تاخیر تحویل گرفتیم . آیاسود تاخیر را را پرداخت میکنند؟

a_rudi
14 January 2011, 12:35 AM
lدوست عزیز من هم 15 اذر ثبت نام کردم یعنی ممکنه مال من هم زود بدن ؟
پلاک هم همراهش بود ؟
چه تاریخی ثبت نام کرده بود و از چه شهری ؟
از خبر خوب و اطلاع رسانیتون ممنون و مبارک دوستتون باشه

بله جالب اين بود که پلاک همراهش بود 2ماهي تو نوبت بود تحويل فوري فوري فوري

aTN_1366
14 January 2011, 02:55 AM
سلام ما خودرو را از پارس خودرو با دو ماه تاخیر تحویل گرفتیم . آیاسود تاخیر را را پرداخت میکنند؟

اگر پیش فروشی بوده بله باید طبق قرارداد خسارت دیرکرد رو به شما پرداخت کنن.
ولی اگه فروش فوری بوده و کل پول رو اول پرداخت کرده بودید ، نه هیچی بهتون نمیدن ! (اینم از مزیت های فروش فوری هست !!!!):icon_twis

amin13602004
14 January 2011, 08:51 PM
بله جالب اين بود که پلاک همراهش بود 2ماهي تو نوبت بود تحويل فوري فوري فوري

سلام دوست عزیز
شرمنده زیاد سوال می کنم دوست شما یعنی دقیق بعد از 60 روز بهش تحویل دادن یا زودتر ؟ اخه من رو حساب 20 روزه که به من قول داده بودن ماشیینم رو فروختم و امروز تحویل دادم و از فردا چون محل کارم خارج از شهره باید با تاکسی تلفنی برم به همین خاطر برای من یک روز هم یکروزه . تا الان دقیق 39 روز گذشته

a_rudi
14 January 2011, 11:37 PM
سلام دوست عزیز
شرمنده زیاد سوال می کنم دوست شما یعنی دقیق بعد از 60 روز بهش تحویل دادن یا زودتر ؟ اخه من رو حساب 20 روزه که به من قول داده بودن ماشیینم رو فروختم و امروز تحویل دادم و از فردا چون محل کارم خارج از شهره باید با تاکسی تلفنی برم به همین خاطر برای من یک روز هم یکروزه . تا الان دقیق 39 روز گذشته

آره آقا 60 روز و ممکنه يوخده بيشتر هم بشه يهو ديدي گفتن فلان رنگ رو نداريم بديم

kian99
15 January 2011, 12:50 PM
اگر پیش فروشی بوده بله باید طبق قرارداد خسارت دیرکرد رو به شما پرداخت کنن.
ولی اگه فروش فوری بوده و کل پول رو اول پرداخت کرده بودید ، نه هیچی بهتون نمیدن ! (اینم از مزیت های فروش فوری هست !!!!):icon_twis

سلام پیش فروش سال قبل(1388) وباید مهر 1389 تحویل میدادند که دی ماه تحویل گرفتیم. آیا جریمه تاخیر رادر کارت نارنجی بانک ملت ( کاربرد این این کارت را نمیدونم)
که همراه سند دریافت کردیم واریز می کنند یا جداگانه چک صادر می کنند؟

aTN_1366
15 January 2011, 03:47 PM
سلام پیش فروش سال قبل(1388) وباید مهر 1389 تحویل میدادند که دی ماه تحویل گرفتیم. آیا جریمه تاخیر رادر کارت نارنجی بانک ملت ( کاربرد این این کارت را نمیدونم)
که همراه سند دریافت کردیم واریز می کنند یا جداگانه چک صادر می کنند؟

مبلغ جریمه رو توی سند کارخونه باید زده باشه اگه نگاه کنید . در ضمن بله ، مبلغ رو در کارت بانک ملت ملت حداکثر بعد از 1 ماه از تحویل میریزن .

aminkhan2008
16 January 2011, 09:20 AM
دوستان که میگفتند تندر مدل 90 میدهند بنظر من که ایرانخودرو عمرا تندر را بامدل 90 بده چون پارسال از اسفند به بعد ماشینهای فروشی را بغیر از تندر مدل89 میداد ولی پارس خودرو از 15 اسفند 88 به بعد ماشینهاش را با مدل 89 میداد.ولی امسال را خدا میدونه؟فقط امیدوارم گیر ما هم حتی اگر با تاخیر باشه مدل 90 بیاد

aTN_1366
16 January 2011, 10:03 AM
دوستان که میگفتند تندر مدل 90 میدهند بنظر من که ایرانخودرو عمرا تندر را بامدل 90 بده چون پارسال از اسفند به بعد ماشینهای فروشی را بغیر از تندر مدل89 میداد ولی پارس خودرو از 15 اسفند 88 به بعد ماشینهاش را با مدل 89 میداد.ولی امسال را خدا میدونه؟فقط امیدوارم گیر ما هم حتی اگر با تاخیر باشه مدل 90 بیاد

امین جان همه ما که تحویل اسفند نوشتم احتمالاً ماشین رو لازم داشتیم ، ولی حالا که بحث تحویل 90 پیش اومده امیدواریم که بهمون 90 بدن ! ولی من به شخصه اگه 89 هم بهم بدن مشکلی ندارم فقط زودتر بدن !
من تو یکی از پست های دیگم هم گفتم که امسال ، ظاهراً با سال های پیش تفاوت داره ، چون تنها سالی هست که راهنمایی و رانندگی خودش از الان اعلام کرده که خودروساز هایی که به تعهداتشون برای نصب ABS عمل کردن میتونن از دهه فجر (نیمه دوم بهمن) به بعد مدل 90 بزنن .
البته احتمال داره موقع دعوتنامه که میاد روش یه چیزی بکشن ! از اینا بعید نیست !!!
ولی چون ایران خودرو جز کارخونه هایی هست که نصب ABS رو رعایت کرده احتمال زیاد مجوز داره . ولی چند روز پیش تو خبرها اعلام شد که مجوز به سایپا داده نشده و سایپا امسال حق زدن مدل 90 رو نداره .

در هر حال به نظر من تحویلی های اسفند ، همه اول منتظر ماشین هستیم بعد مدل 90 !!! :icon_wink

yas1358
16 January 2011, 08:39 PM
سلام به همه دوستان....امروز ساعت 5(26 دی ماه 89) بعد از 7 ماه انتظار نازی جون من به دنیا اومد و تحویلش گرفتم(E2LP سفید) مثل عروس...سه شنبه نازی جون اومده بود نمایندگی اما امروز پلاکش اومد...همون پلاک کهنه ماشین قبلیم بودن...5000تومان هم گفتن بابت پلاک بدین که دادم...1000تومان هم انعام دادم...من بعد از کلی مطالعه یک لیست 24 موردی از وسایل زمان تحویل تهیه کرده و پرینت گرفته بودم و همراهم بردم و قبل از امضا خودم لیست را چک کردم...لیست به صورت زیر بود:
1- دفترچه راهنمای خودرو
2- دفترچه رادیوپخش
3- کیف دفترچه
4- تایر زاپاس با رینگ فولادی
5- آچار چرخ
7- جک
8- چهار قالپاق کوچک با آرم رنو
9- چهار پیچ(مهره) برای نصب قالپاق های بند 8 + آچار مخصوص
10- چهار پیچ اضافی برای رینگ فولادی زاپاس
11- سوییچ یدک
12- کیف ابزار
13- فندک
14- جاسیگاری
15- موکت صندوق عقب
16- سه تا کفپوش لاستیکی کف اتاق
17- قرآن
18- سجاده
19- موکت کف صندوق عقب
20- میله بکسل(سمت چپ صندوق عقب بالای جک)
21- چراغ قوه
22- پانل رادیو پخش و جعبه آن
23- آنتن رادیو
24- پک کمک های اولیه

کیف دفترچه، کیف ابزار، سجاده، چراغ قوه و پک کمک های اولیه تحویل نشد و من هم در برگه سبز رنگ یادداشت و امضا کردم...عجیب کیف ابزار بود که گفت پارس خودرو 2 ماهه ماشین ها را بدون کیف ابزار میده...چشم دکتر ملک روشن..:icon_bigg...
گفت کارت، بیمه نامه و سند هم بعدن میاد...باک نازی جون هم نصفه بود...
گیربکس و پدال کلاچ و پدال گاز نرمی داره مثل دنبه:icon_arro....اما به نظرم تو دنده یک و دو با دور موتور 3000 تا 3200 از سمت موتور یک صدای زوزه آروم به گوشم میرسه...آیا همه تندر ها اینجورین؟
آینه هاش هم بد جوری خم میشه...با یک صدای بلند انگار داره میشکنه.:icon_cry:..من که از خیر خم کردنش گذشتم...آیا همه تندر ها اینجورین؟
بای

aTN_1366
16 January 2011, 11:42 PM
yas1358 عزیز واقعاً مبارکتون باشه و امیدوارم به خوبی و خوشی استفاده کنید و چرخش براتون بچرخه .
کیف ابزار رو بله پارس خودرو چند ماهی هست که پیچونده ! ولی تحویل نمیده . کمک های اولیه رو هم فقط ایران خودرو میده فکر کنم.
در مورد صدای موتور چیزی نمیتونم بگم ولی در مورد آینه ها همه تندر ها همینطوری هستن و سعی کنید از تاشو آینه های استفاده نکنید که خیلی حساساً و ممکنه در هنگام بستن یا باز کردن بشکنن . (کلاً آینه های تندر جز ضعف های اون هست)
بهتره صبر کنید تا آینه های پرستیژ بیاد از اونا تهیه کنید.

موفق باشید
آرمان

yas1358
17 January 2011, 09:18 AM
atn_1366 عزيز سلام...مرسي از لطفتون...به نظر من اين خيلي حركت زشتيه كه ماشين بدون كيف ابزار به مشتري تحويل بشه...حتما ايميلي به رنوپارس خواهم زد شايد تاثيري داشته باشه...به نظر من تندر 3 ايراد اساسي داره كه بايد در طراحي و بهينه سازي هاي بعدي اصلاح بشه:
1- آينه ها از قابليت خم شدن برخوردار نيستند.
2- در دنده 1 و 2 و دور موتور 3000-3500 موتور يك زوزه خفيف ميكشه شايد هم از گيربكس باشه...نمي دونم...
3- كليد هاي تنظيم كولر و بخاري اصلا در ديد راننده نيستند و هنگام رانندگي حواس راننده براي تنظيم كولر/بخاري كاملا پرت ميشه چون در قسمت پاييني كنسول طراحي شده اند...
باي

raha55
17 January 2011, 12:15 PM
.اما به نظرم تو دنده یک و دو با دور موتور 3000 تا 3200 از سمت موتور یک صدای زوزه آروم به گوشم میرسه...آیا همه تندر ها اینجورین؟
آینه هاش هم بد جوری خم میشه...با یک صدای بلند انگار داره میشکنه.:icon_cry:..من که از خیر خم کردنش گذشتم...آیا همه تندر ها اینجورین؟
بای

[/QUOTE]

مبارکه تون باشه
زیر سه هزار تا به ماشین زیاد فشار نیار آینه ها رو هم سعی کن خم نکنی مگر خیلی ضروری باشد چون احتمال شکستن فنرش هست

aTN_1366
17 January 2011, 07:38 PM
atn_1366 عزيز سلام...مرسي از لطفتون...به نظر من اين خيلي حركت زشتيه كه ماشين بدون كيف ابزار به مشتري تحويل بشه...حتما ايميلي به رنوپارس خواهم زد شايد تاثيري داشته باشه...به نظر من تندر 3 ايراد اساسي داره كه بايد در طراحي و بهينه سازي هاي بعدي اصلاح بشه:
1- آينه ها از قابليت خم شدن برخوردار نيستند.
2- در دنده 1 و 2 و دور موتور 3000-3500 موتور يك زوزه خفيف ميكشه شايد هم از گيربكس باشه...نمي دونم...
3- كليد هاي تنظيم كولر و بخاري اصلا در ديد راننده نيستند و هنگام رانندگي حواس راننده براي تنظيم كولر/بخاري كاملا پرت ميشه چون در قسمت پاييني كنسول طراحي شده اند...
باي

خواهش میکنم ،
yas1358 عزیز در مورد آینه ها فقط مشکل خم شدن نیست (البته قابلیتش رو داره ولی شانسی هست اگه خم کنید ممکنه بشکنه ممکنه چیزیش نشه !) - مشکل دید کم آینه ها هم هست. که شنیدم قراره بزودی آینه های طرح پرستیژ بیاد که هم مشکل تاشو حل شده و هم آینه ها بزرگتر شده و دید بهتری داره . (به گفته واردکننده)
در مورد موتور همونطور که در دفترچه ماشین نوشته تا 1000 تا سعی کنید دور موتور بیشتر از 3000 نشه و بعد از اون تا 3000 هم نمیتونید از قدرت کامل موتور استفاده کنید (طبق چیزی که تو دفترچه گفته شده).
در مورد کلیدها رو راست بگم تا حالا از کسی این ایراد رو نشنیده بودم ولی حق باشماست . فکر کنم بعد از چند روز استفاده از ماشین بهش عادت کنید و بدون نگاه کردن هم بتونید از کلیدها استفاده کنید (کمی نیاز به عادت داره !!!)

atteesh
18 January 2011, 09:44 PM
دعوتنامه خودروی تندر90 E1CPABSبه رنگ مشکی موعد تحویل اسفند صادر گردید
تاريخ ارسال خبر: سه شنبه , 28 دي 1389

دعوتنامه تکمیل وجه خودرو تندر 90 ای یک با تجهیزات رفاهی+ABS ( موعد تحویل اسفند 89 با پیش کد
U62 به رنگ مشکی) از تاریخ 28/10/89 حداکثر تا تاریخ 2/11/89 صادر گردیده است.
ضمناً حداکثر مهلت تکمیل وجه توسط مشتری تا تاریخ12/11/89 می باشد.

farshad_1988
19 January 2011, 11:06 AM
سلام دوستان برای خرید لوگان از نظر شما بهتره بعد از سال 90 بنویسیم که مدل جدیدش را بدن؟
این تغییرات روی چه مدلیش هست؟
ممنون

atteesh
19 January 2011, 01:11 PM
سلام دوستان برای خرید لوگان از نظر شما بهتره بعد از سال 90 بنویسیم که مدل جدیدش را بدن؟
ممنون

با سلام
درحال حاضر لوگان جزو با كيفيت ترين خودرو هاي داخلي به شمار مي رود و شخصا اميدوارم كه هيچ گونه تغيير و دخل و تصرفي در آن انجام نشود در باره سال آينده امكان افزايش قيمت 10 درصدي تندر از طريق منابع غير رسمي شنيده مي شود ولي مسلما اگر در انتهاي سال نياز به خودرو نداريد آنگاه مي توانيد براي بعد از اسفند برنامه ريزي كنيد به هر حال ريسك افزايش قيمت همزمان با كاهش كيفيت بطور جدي وجود دارد .

aTN_1366
19 January 2011, 01:16 PM
ممنون

دوست عزیز توضیحاتی که atteesh عزیز فرمودن کاملاً درسته .
فقط به این نکته توجه کنید که فعلاً اصلاً شرایط فروش و ثبت نام برای تحویل قبل از عید وجود نداره که بخواید ثبت نام کنید ، برای بعد از عید یعنی تحویل تیر هم پارس خودرو فعلاً ظرفیت خالی داره و به صورت اینترنتی داره ثبت نام میکنه.

!hadi!
19 January 2011, 01:27 PM
به نظر شما آيا اين خبر در مورد تندر هم مي تواند صادق باشد ؟!

« دولت کاهش 100 هزار تومانی قیمت خودرو را مصوب کرد
شهرام میرآخورلو گفت: پیرو جلسه 14 دی ماه کارگروه کنترل بازار با حضور دکتر رحیمی معاون اول رییس جمهور و تاکید وی بر تعدیل قیمت خودروهای تولید داخل، قرار بر این شد که جلساتی با حضور خودروسازان بزرگ کشور در سازمان حمایت تشکیل تا به این موضوع رسیدگی شود. مدیرکل دفتر کالاهای فلزی و معدنی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان افزود: براساس مصوبه کارگروه کنترل بازار، خودرو سازان داخلی موظف شدند قیمت انواع خودروها را 100 هزار تومان کاهش دهند.
وی تصریح کرد: در این جلسات، قرار بر این شد که تا خودروسازان داخلی در تعامل با سازمان و به خاطر همکاری با دولت، برای اجرای صحیح قانون هدفمند کردن یارانه ها با رویکرد ایجاد بهره وری در نظام تولید و اجرای بسته حمایتی صنایع و معادن، قیمت خودروهای تولیدی خود را کاهش دهند. »

atteesh
19 January 2011, 04:43 PM
به نظر شما آيا اين خبر در مورد تندر هم مي تواند صادق باشد ؟!

« دولت کاهش 100 هزار تومانی قیمت خودرو را مصوب کرد
شهرام میرآخورلو گفت: پیرو جلسه 14 دی ماه کارگروه کنترل بازار با حضور دکتر رحیمی معاون اول رییس جمهور و تاکید وی بر تعدیل قیمت خودروهای تولید داخل، قرار بر این شد که جلساتی با حضور خودروسازان بزرگ کشور در سازمان حمایت تشکیل تا به این موضوع رسیدگی شود. مدیرکل دفتر کالاهای فلزی و معدنی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان افزود: براساس مصوبه کارگروه کنترل بازار، خودرو سازان داخلی موظف شدند قیمت انواع خودروها را 100 هزار تومان کاهش دهند.
وی تصریح کرد: در این جلسات، قرار بر این شد که تا خودروسازان داخلی در تعامل با سازمان و به خاطر همکاری با دولت، برای اجرای صحیح قانون هدفمند کردن یارانه ها با رویکرد ایجاد بهره وری در نظام تولید و اجرای بسته حمایتی صنایع و معادن، قیمت خودروهای تولیدی خود را کاهش دهند. »
هادي جان من هم اين خبر را ديروز شنيدم اما فعلا توليد انواع تندر 90 زيان ده هستند و براي كارخانه حاشيه سود ندارند و ماه گذشته كه ايران خودرو اكثر محصولاتش را ارزان كرد قيمت تندر تغير داده نشد اگر به شرايط جديد ثبت نام پارس خودر براي خرداد و تير سال آينده دقت كنيد و با شرايط قبل مقايسه كنيد متوجه مي شويد كه اگر تندر گران نشود ارزان هم نمي شود .

atteesh
19 January 2011, 09:26 PM
سلام
دعوتنامه تندر 90 اي يك بنده تحويل دي ماه در تاريخ 21/10 به من داده شد ولي امروز تكميل وجه شد چون تا روز دوشنبه هنوز براي ماشين مشتري پيدا نكرده بودم به علت اينكه آخر سال بود اصولا نمي خواستم واريز كنم البته چون امكان صلح ندارد يك قولنامه نوشتيم و قرار شد خريدار مبلغ تكميل وجه را واريز كند و روزي كه ماشين به نمايندگي آمد مابقي پول را پرداخت كند و بعد ماشين را از همان جا ببرد خريدار از دوستان است و من هم كه فردين - فردين قيمت را 13300000براش حساب كردم البته هزينه انتقال سند هم بايد من بپردازم كه گمان كنم 250 تومن بشه رنگ هم نقره اي كه براي تندر اي 1 فوق العاده زيبا است .گمان كنم ضرر كردم نه ؟!

aTN_1366
20 January 2011, 01:16 AM
خوب حیف شد که فروختید انشاالله برای خودتون E2 بگیرید . :icon_surp
قیمت باتوجه به افتی که این هفته E1 تو بازار کرده ، نه بد نیست خوب فروختید فکر کنم .

MRH.11154
20 January 2011, 12:22 PM
سلام
دعوتنامه تندر 90 اي يك بنده تحويل دي ماه در تاريخ 21/10 به من داده شد ولي امروز تكميل وجه شد چون تا روز دوشنبه هنوز براي ماشين مشتري پيدا نكرده بودم به علت اينكه آخر سال بود اصولا نمي خواستم واريز كنم البته چون امكان صلح ندارد يك قولنامه نوشتيم و قرار شد خريدار مبلغ تكميل وجه را واريز كند و روزي كه ماشين به نمايندگي آمد مابقي پول را پرداخت كند و بعد ماشين را از همان جا ببرد خريدار از دوستان است و من هم كه فردين - فردين قيمت را 13300000براش حساب كردم البته هزينه انتقال سند هم بايد من بپردازم كه گمان كنم 250 تومن بشه رنگ هم نقره اي كه براي تندر اي 1 فوق العاده زيبا است .گمان كنم ضرر كردم نه ؟!

MRH.11154
20 January 2011, 12:28 PM
دوست عزيز سلام
اولا" بگم كه خوب فروختي عزيز چون پول دوم رو هم اون بنده خدا داده و حداقل يه ماه ديگه ماشين مياد
در هر صورت واسه هردو طرف عاليه خصوصا" خريدار
راستي نگفتيد ايران خودرو بوده يا پارس خودرو و اينكه پول دوم مبلغش چقدر بود؟
بگي بدونيم خوشحال ميشم چون من هم واسه اسفند از پارس خودرو ثبت نام دارم.
هميشه سالم باشيد

atteesh
20 January 2011, 03:12 PM
دوست عزيز سلام
اولا" بگم كه خوب فروختي عزيز چون پول دوم رو هم اون بنده خدا داده و حداقل يه ماه ديگه ماشين مياد
در هر صورت واسه هردو طرف عاليه خصوصا" خريدار
راستي نگفتيد ايران خودرو بوده يا پارس خودرو و اينكه پول دوم مبلغش چقدر بود؟
بگي بدونيم خوشحال ميشم چون من هم واسه اسفند از پارس خودرو ثبت نام دارم.
هميشه سالم باشيد

با سلام
ثبت نام من 30 مرداد از پارس خودرو هستش البته يكي هم به رنگ سفيد با كد U61 براي بهمن ثبت نام كردم كه خوشبختانه هنوز خبري از دعوتنامه اش نيست چون قصد ندارم پيش از عيد تحويل بگيرم اما درباره اين ماشين كه گفتم 7 ميليون واريز كرده بودم كه سود مشاركت 8 درصد داشت و قيمت كارخونه اي تندر اي 1 را 11765000 تومان فاكتور كرده و 225 تومن سود مشاركت داشت كه الباقي آنرا كه 4540000 در نوبت دوم واريز كرديم اميدوارم مفيد بوده باشد .

sepehr_olkj
20 January 2011, 03:19 PM
با سلام
یه سوال داشتم، کسی میتونه کمکم کنه
من یه تندر E2lp سفید تحویل دی ماه ثبت نام کردم. روز 28 آذر تو سایت پارس خودرو دیدم زده دعوت نامه های دی ماه صادر شد اما وقتی رفتم نمایندگی گفتن رنگ های غیر از سفید بوده، واسه شما تا آخر دی میاد منم بیخیال شدم تا دیشب که تو همین فروم دیدم یکی از دوستان اصفهانی که موقعیتش مثل من بوده نوشته که واسه اون همون موقع فرم تگمیل وجه اومده (واسه اونم سفید بود) حالا میخواستم بپرسم کسی از دوستان میدونه قضیه چطوریه؟ مگه دعوتنامه کل کشور با هم نمیاد؟ (من خوزستانم) یا نکنه نمایندگی مارو پیچونده، آخه تا امروز هم (29 دی) هنوزم خبری از دعوتنامه نشده؟ کسی شرایطش مثل من هست؟؟
ببخشید که طولانی شد.

sepehr_olkj
20 January 2011, 04:04 PM
جانماز هم نداشت

با سلام
موعد تحویل و تکمیل وجه و ثبت نام شما کی بود؟ همینطور وجوه پرداختی؟
پیش کدوم نمایندگی بهبهان ثبت نام کردید؟

Mehrdad_jafari89
21 January 2011, 01:04 AM
سلام...
دوستان شرمنده من دو سوال دارم:
1- تندر 90 E0+AC توليد ميشه؟قيمتش چنده؟
2- الان فروش دارن؟آخه من يك وام به اسمم در اومده گفتم برم يكي بخرم!
راستي دوستان اين رنگ انگوري و قرمز تندر چقدر تفاوت داره با رنگهاي معمولي مثل نقره اي و ....؟

dr-majid1991
21 January 2011, 01:41 AM
سلام
من امروز 30/10 توی خیابون ملت تهران یه ون تندر که تازه بود/دیدم
خیلی خوشگل بود.:icon_coolمگه تحویل شروع شده؟:icon_twis

Mehrdad_jafari89
21 January 2011, 02:09 AM
دوستان يكي ميشه جواب سوالات من رو بده!!!من وقتم محدوده!

shaban306
21 January 2011, 09:14 AM
سلام
من امروز 30/10 توی خیابون ملت تهران یه ون تندر که تازه بود/دیدم
خیلی خوشگل بود.:icon_coolمگه تحویل شروع شده؟:icon_twis

http://www.phalls.com/vbulletin/showthread.php?60238-L90-استیشن
http://www.phalls.com/vbulletin/showthread.php?46450-رنو-R90/page4

yas1358
21 January 2011, 01:27 PM
با سلام
یه سوال داشتم، کسی میتونه کمکم کنه
من یه تندر E2lp سفید تحویل دی ماه ثبت نام کردم. روز 28 آذر تو سایت پارس خودرو دیدم زده دعوت نامه های دی ماه صادر شد اما وقتی رفتم نمایندگی گفتن رنگ های غیر از سفید بوده، واسه شما تا آخر دی میاد منم بیخیال شدم تا دیشب که تو همین فروم دیدم یکی از دوستان اصفهانی که موقعیتش مثل من بوده نوشته که واسه اون همون موقع فرم تگمیل وجه اومده (واسه اونم سفید بود) حالا میخواستم بپرسم کسی از دوستان میدونه قضیه چطوریه؟ مگه دعوتنامه کل کشور با هم نمیاد؟ (من خوزستانم) یا نکنه نمایندگی مارو پیچونده، آخه تا امروز هم (29 دی) هنوزم خبری از دعوتنامه نشده؟ کسی شرایطش مثل من هست؟؟
ببخشید که طولانی شد.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام سپهر خان...بهترین راه واسه کسب اخبار معتبر همون سایت پارس خودرو هستش... کد ثبت نامی شما (مثلا BQ8 و یا ...) و رنگ مورد نظر در متن خبر اومده بنابراین متن خبر را چک کن اگه درست بود یه پرینت ازش بگیر ببر بده به نمایندگی و همون جا بشین تا تکلیف ماشینت معلوم بشه...به حرف نمایندگی ها هم خیلی اعتماد نکن...:icon_cool

yas1358
21 January 2011, 01:31 PM
دوستان يكي ميشه جواب سوالات من رو بده!!!من وقتم محدوده!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام مهرداد خان...آره تولید میشه اما الان پارس وایران خودرو فروش ندارن که بهت قیمت بدم...واسه گرفتن وامت یه ماشین دیگه بخر بعد بفروشش بعد تویه بازار آزاد یا از نمایندگی E0 را تهیه کن...:icon_cool

aTN_1366
21 January 2011, 01:49 PM
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام مهرداد خان...آره تولید میشه اما الان پارس وایران خودرو فروش ندارن که بهت قیمت بدم...واسه گرفتن وامت یه ماشین دیگه بخر بعد بفروشش بعد تویه بازار آزاد یا از نمایندگی E0 را تهیه کن...:icon_cool

مهرداد جان الان ایران خودرو فروش نداره و پارس خودرو هم E2LP داره اینترنتی مینویسه که فکر کنم همین روزا تکمیل ظرفیت بشه .
در مورد E0 ظاهراً این مدل دیگه تولید نشه ! مخصوصاً گیرهای خاصی راهنمایی و رانندگی به این مدل داد و پارس خودرو هم دیگه این مدل رو تحویل نمیده و تو بازار هم خیلی نایاب هست !

Mehrdad_jafari89
21 January 2011, 02:13 PM
دوستان يعني توي نمايندگي صفرش هست برم بخرم؟آخه اين مدل E0+AC مي گن 10 تومن هست و بقيه مدلها خيلي گرونه من كل پولم 11 تومن هست!
مي گم اين كه فرمونش هيدروليك نيست يعني خيلي سفته؟تا چه حد؟

shahin1990
21 January 2011, 02:35 PM
مهرداد عزیز تندر ای صفر دیگه تولید نمیشه حتی شماره گذاریشم به خاطر نداشتن ترمز ضد قفل(abs) متوقف شد.ولی گویا پارس خودرو این خودرو رو تولید کرده بود و تو انباراش موجود بود.الان شاید بشه به زحمت از نمایندگی های پارس خودرو این مدل رو گیر اورد(ولی بعید میدونم باشه:icon_cry:)فرمونشم زیاد سفت نیست(هر چی باشه از پراید بهتره:icon_arro)

atteesh
21 January 2011, 02:49 PM
دوستان يعني توي نمايندگي صفرش هست برم بخرم؟آخه اين مدل E0+AC مي گن 10 تومن هست و بقيه مدلها خيلي گرونه من كل پولم 11 تومن هست!
مي گم اين كه فرمونش هيدروليك نيست يعني خيلي سفته؟تا چه حد؟
آخرين خبري كه از E0+AC كارخونه اي دارم اين بود كه حدود دو ماه قبل كساني كه در نوبت خريد تيپ هاي E1 و E2 بودن مي توانستند درخواست تغير به E0+AC بدهند و ماشين را فوري تحويل بگيرن من هم كه خوره اين جنگولك بازيها بودم تحقيق كردم و متوجه شدم اين مدل به علت نداشتن ترمز ضد قفل با مشكل شماره گذاري روبه رو شده و به همين علت پارس خودرو دست و دل بازي كرده تا زودتر ماشين ها را توي پاچه خلق الله بكند . از همه اين حرفها كه بگذريم به نظر من E0+AC خودرو ارزشمندي نيست چون بيشتر محاسن و امكانات يك تندر را از دست مي دهد كه مهمترين آنها زيبايي - فرمان هيدروليك - ترمز ضد قفل - سپر همرنگ بدنه - شيشه هاي برقي - رينگ و لاستيك 15 اينچي - كامپيوتر سفري و بسياري از اقلام ديگر است همه اينها در مجموع باعث مي شود اين خودرو چندان به صلاح نباشد راه حل شما اين است كه منتظر ثبت نام جديد تيپ اي 1 باشيد كه بهاي كارخانه اي آن به پول شما نزديك است و به احتمال زياد براي تحويل فروردين 90 توسط پارس خودرو از 12 بهمن انجام مي شود ان شاء الله .

!hadi!
22 January 2011, 09:43 AM

اميدوارم خبر زير درست از آب در بيايد :

به نقل از ایکوپرس، علی اصغر سرایی نیا معاون بازاریابی و فروش ايران خودرو ، گفت: مسوولان شماره گذاری خودرو در ناجا طی همکاری بسیار نزدیک با این شرکت وعده دادند که به دلیل انجام تعهدات ایران خودرو مبنی بر تولید خودرو با تجهیزات ایمنی از جمله ایمو بیلایزر و ترمز ABS، محصولات این شرکت از 22 بهمن ماه جاری با مدل سال90 شماره گذاری شود.

(البته گويا روآ و وانت نيست !)

MRH.11154
22 January 2011, 10:14 AM
atteesh عزيز ممنون لطف كردي و اطلاعات كامل و مفيد بود
من هم u62 ثبت نام دارن كه با توجه به سابقه اي كه از پارس خودرو وجود داره فكر كنم اگه اينور سال بدنش مل 90 بخوره
كاش شما هم كه تعجيلي واسه تحويل گرفتن نداشتين اسفند رو مي زديد فكر كنم بهتر بود .
در هر صورت از پاسختون سپاسگذلرم.

!hadi!
22 January 2011, 11:37 AM
هادي جان من هم اين خبر را ديروز شنيدم اما فعلا توليد انواع تندر 90 زيان ده هستند و براي كارخانه حاشيه سود ندارند و ماه گذشته كه ايران خودرو اكثر محصولاتش را ارزان كرد قيمت تندر تغير داده نشد اگر به شرايط جديد ثبت نام پارس خودر براي خرداد و تير سال آينده دقت كنيد و با شرايط قبل مقايسه كنيد متوجه مي شويد كه اگر تندر گران نشود ارزان هم نمي شود .

»» باز هم اميدوارم شامل تندر 90 بشود (http://www.phalls.com/vbulletin/showthread.php?27906-%C7%CE%C8%C7%D1-%CE%E6%CF%D1%E6%ED%ED-%CF%C7%CE%E1-%DF%D4%E6%D1&p=888351#post888351)

amin13602004
23 January 2011, 04:06 PM
سلام
امروز رفتم تو سایت پارس خودرو (فروش فوری 60 روزه) موارد زیر زیرش شماره وتاریخ 11/2 خورده بود به نظرتون کی ماشین گیرم میاد :
ردیف- کد رهگیری مشتری- مدل خودرو درخواستی- رنگ درخواستی -شماره قرارداد- شاسی- تاریخ تخصیص- تاریخ فاکتور
زیر وضعیت نوشته پیش نویس قرارداد و زیر پلاک هم چیزی ننوشته

hsps
23 January 2011, 05:46 PM
سلام
امروز رفتم تو سایت پارس خودرو (فروش فوری 60 روزه) موارد زیر زیرش شماره وتاریخ 11/2 خورده بود به نظرتون کی ماشین گیرم میاد :
ردیف- کد رهگیری مشتری- مدل خودرو درخواستی- رنگ درخواستی -شماره قرارداد- شاسی- تاریخ تخصیص- تاریخ فاکتور
زیر وضعیت نوشته پیش نویس قرارداد و زیر پلاک هم چیزی ننوشته

مبارک باشه
دوست عزیز معمولآ 3 روز بعد از تاریخ تخصیص به شما زنگ می زنند و باید چند روز هم برای پلاک صبر کنی و ... کارت سوخت و کارت ماشین :icon_razz

ernest1
24 January 2011, 09:25 AM
سلام به دوستان عزیز
برای بهمن ماه ثبت نام ال 90 شروع نشده؟ چه پارس خودرو و چه ایران خودرو
کسی خبر نداره؟؟؟
مرسی

aTN_1366
24 January 2011, 10:29 AM
سلام به دوستان عزیز
برای بهمن ماه ثبت نام ال 90 شروع نشده؟ چه پارس خودرو و چه ایران خودرو
کسی خبر نداره؟؟؟
مرسی

بعیده ثبت نامی وجود داشته باشه ! آخه پارس خودرو که همین الان داره روی سایت برای تحویل تیر ماه 90 پیش فروش میکنه و ایران خودرو هم که ماه پیش ثبت نام داشت و قراره تا اردیبهشت تحویل بده .
اگه میخواید ثبت نامی بگیرید همین الان برید سایت parskhodro.iranecar.com و ثبت نام کنید برای تیر 90 ، در ضمن مبلغ پیش پرداخت 10 میلیون هست ! فقط هم E2LP

موفق باشید

atteesh
25 January 2011, 12:15 PM
تندر اي يك نقره اي كه 29/10 تكميل وجه كردم ديروز 4/11 تخصيص و فاكتور شد اما به علت تعطيلات تا اوايل هفته آينده به دستم نمي رسد البته فرقي هم نمي كند چون فروخته شده .:icon_evil

mojtabamo
25 January 2011, 02:02 PM
بعیده ثبت نامی وجود داشته باشه ! آخه پارس خودرو که همین الان داره روی سایت برای تحویل تیر ماه 90 پیش فروش میکنه و ایران خودرو هم که ماه پیش ثبت نام داشت و قراره تا اردیبهشت تحویل بده .
اگه میخواید ثبت نامی بگیرید همین الان برید سایت parskhodro.iranecar.com و ثبت نام کنید برای تیر 90 ، در ضمن مبلغ پیش پرداخت 10 میلیون هست ! فقط هم E2LP

موفق باشید
قیمت ماشین حدودا چقدر درمیاد؟ یعنی تیرماه چقدر دیگه باید بدیم؟

aminkhan2008
25 January 2011, 10:57 PM
مبارک تو وصاحبش باشه بنظر من که خیلی خوب فروختی
من فقط امیدوارم دعوتنامه ام حالا حالا نیاد که مدل ماشین 90 بخوره(منم مثل شما ای یک نقره ای تحویل بهمن)
در ضمن هر وقت دعوتنامه تحویل بهمن شما که فکر کنم ای یک نقره ای بود ما را هم خبر کن.

atteesh
26 January 2011, 12:44 AM
مبارک تو وصاحبش باشه بنظر من که خیلی خوب فروختی
من فقط امیدوارم دعوتنامه ام حالا حالا نیاد که مدل ماشین 90 بخوره(منم مثل شما ای یک نقره ای تحویل بهمن)
در ضمن هر وقت دعوتنامه تحویل بهمن شما که فکر کنم ای یک نقره ای بود ما را هم خبر کن.

امين جان سلام
از نوشته بدون نقل قولت حدس زدم كه مخاطب من هستم .
ممنون از بابت تبريكت ! مبارك صاحب جديدش باشه كه البته از آشنايان است و خيلي هم خوش شانس است كه ظرف چند روز بعد از تكميل وجه ماشين سند خورده ( حالا اگر براي خودم بود يك ماه هم بيشتر مي شد ) . من در يك اقدام انتحاري درخواست تغيير رنگ تندر ثبت نامي بهمن را به نمايندگي داده ام و رنگ را از نقره اي به سفيد عوض كردم هدفي كه از اين كار داشتم بيشتر براي ايجاد تاخير كارخانه اي در تحويل تا بعد از عيد بود و اينكه سفيد بهتر فروش مي رود اما در سيستم پيگيري قرارداد مشتري هنوز رنگ نقره اي متاليك ثبت شده است به هر صورت حتي اگر دعوتنامه پيش از عيد برايم صادر شود اگر مشتري دست به نقد نداشته باشد مبلغ تكميل وجه را واريز نمي كنم تا صدور دعوتنامه دوم البته سود مشاركت با صدور دعوتنامه اول قطع مي شود كه در برابر افت 500 تومني بابت مدل چندان مهم نيست . درباره دعوتنامه هم به روي چشم هر زمان خبري به دستم رسيد همين جا اعلام مي كنم .

MRH.11154
26 January 2011, 09:46 AM
امين جان سلام
ممنون از بابت تبريكت ! مبارك صاحب جديدش باشه كه البته از آشنايان است و خيلي هم خوش شانس است كه ظرف چند روز بعد از تكميل وجه ماشين سند خورده ( حالا اگر براي خودم بود يك ماه هم بيشتر مي شد ) . من در يك اقدام انتحاري درخواست تغيير رنگ تندر ثبت نامي بهمن را به نمايندگي داده ام و رنگ را از نقره اي به سفيد عوض كردم هدفي كه از اين كار داشتم بيشتر براي ايجاد تاخير كارخانه اي در تحويل تا بعد از عيد بود و اينكه سفيد بهتر فروش مي رود اما در سيستم پيگيري قرارداد مشتري هنوز رنگ نقره اي متاليك ثبت شده است به هر صورت حتي اگر دعوتنامه پيش از عيد برايم صادر شود اگر مشتري دست به نقد نداشته باشد مبلغ تكميل وجه را واريز نمي كنم تا صدور دعوتنامه دوم البته سود مشاركت با صدور دعوتنامه اول قطع مي شود كه در برابر افت 500 تومني بابت مدل چندان مهم نيست . درباره دعوتنامه هم به روي چشم هر زمان خبري به دستم رسيد همين جا اعلام مي كنم .

ممنون از شما بابت اطلاعات ارائه شده
من هم منتظر همين موضوع هستم

amin13602004
26 January 2011, 01:30 PM
سلام
تاریخ تخصیص تو سایت پارس خودرو 11/2 خورده ولی هنوز خبری از ماشین نیست کسی نظری نداره و یه سوال اینکه شمار ه پلاک :icon_cry:ماشین اول تو سایت پارس خودرو میخوره ؟ چه مدت بعد از اون که تو سایت شماره پلاک خورد پلاک گیرم میاد ؟

aTN_1366
26 January 2011, 08:17 PM
قیمت ماشین حدودا چقدر درمیاد؟ یعنی تیرماه چقدر دیگه باید بدیم؟

دوست عزیز قیمت کارخونه نقدی فعلاً 14195000 هست که اگه سود پولتون رو حساب کنید و از این پول کم کنید تقریباً باید 3000000 دیگه (شاید کمی بالا یا پایین تر) پرداخت کنید.

mojtabamo
26 January 2011, 11:18 PM
ممنون aTN، البته فکر کنم سود 6 درصد 10 میلیون پیش پرداخت طی 6 ماه حدود 300 تومن بشه، بنابراین حدود 4 تومان باید بدیم تو ماه تیر. درسته؟
دوستان من میخوام لوگان پارس خودرو رو ثبت نام کنم
از تنها چیزی که میترسم خدمات پس از فروششه که فکر کنم نسبت به ایران خودرو خیلی پایینتره
نظر شما چیه؟ این تفاوت انقدر هست که صبر کنم تا ایران خودرو فروش بزاره؟

atteesh
27 January 2011, 12:17 AM
سود 6 درصد 10 ميليون تومان ماهيانه 50 تومن مي شود كه تقريبا يك دهم سود حقيقي عرف در بازار است . شما فرض را بگذاريد بر مبناي ماهيانه نصف سود عرف بازار يعني 250 تومن كه اگر در 6 ماه ضرب كنيد برابر با 5/1 ميليون تومان مي شود كه بايد به مبلغ 14200000 توماني قيمت كارخانه البته به شرط ثابت ماندن اضافه بفرماييد تا قيمت تمام شده در تيرماه سال آينده بدست آيد در اين وسط شما فقط 6 ماه منتظر مانده ايد و دو ريسك بزرگ به شرح زير را پذيرفته ايد 1- ايرانيزه شدن قطعات تندر و افزايش قطعات ايراني در تندر با گذشت زمان و افت مسلم كيفيت 2- به حقيقت پيوستن اخبار مربوط به افزايش 10 درصدي قيمت تندر درسال آينده به هر صورت تصميم با شما است .
ضمنا با همين شرايط كنوني كه 10 ميليون يكجا پرداخت مي كنيد اگر در تيرماه كسي تندر فول تحويل بگيرد حداقل بايد 4 ميليون ديگر با احتساب سود مشاركت بپر دازد .

aminkhan2008
27 January 2011, 12:26 AM
امين جان سلام

ممنون از جوابت
فقط برای تغییر رنگ چیکار کردی؟به نمایندگی چی گفتی؟چون این نمایندگی که من ثبتنام کردم از اون خنگهاش هست.
در ضمن اگر کسی از تغییر رنگ توی پارس خودرو اطلاعاتی داره بگه ممنون میشم.

atteesh
27 January 2011, 12:47 AM
ممنون از جوابت
فقط برای تغییر رنگ چیکار کردی؟به نمایندگی چی گفتی؟چون این نمایندگی که من ثبتنام کردم از اون خنگهاش هست.
در ضمن اگر کسی از تغییر رنگ توی پارس خودرو اطلاعاتی داره بگه ممنون میشم.

براي تغيير رنگ بايد شخص ثبت نام كننده به همراه كارت ملي يا شناسنامه به نمايندگي مراجعه كند و نمايندگي فرم مخصوص تغيير رنگ را تكميل و به تائيد مالك مي رساند و امضاء و اثر انگشت مي گيرد اما امكان بروز تاخير در تحويل وجود دارد كه به شما از طرف نمايندگي در اين باره تذكر داده مي شود راستي گمان مي كنم كه اخذ مجوز تلفني هم براي اين كار از طرف نمايندگي لازم باشد البته اين را نمايندگي من گفت شايد قصد بزرگ جلوه دادن كار خودش را داشته نمي دانم

amin13602004
27 January 2011, 01:24 PM
امروز باز هم به پارس خودرو ایمیل زدم ::icon_bigghttp://s25.aks98.com/files/01265666731185875624.jpg

بزرگترین اشتباه خرید از شرکت پارس خودرو می باشد
توی نامردی و دروغ حرف اول رو پارس خودرو میزنه

mojtabamo
27 January 2011, 02:20 PM
سود 6 درصد 10 ميليون تومان ماهيانه 50 تومن مي شود كه تقريبا يك دهم سود حقيقي عرف در بازار است . شما فرض را بگذاريد بر مبناي ماهيانه نصف سود عرف بازار يعني 250 تومن كه اگر در 6 ماه ضرب كنيد برابر با 5/1 ميليون تومان مي شود كه بايد به مبلغ 14200000 توماني قيمت كارخانه البته به شرط ثابت ماندن اضافه بفرماييد تا قيمت تمام شده در تيرماه سال آينده بدست آيد در اين وسط شما فقط 6 ماه منتظر مانده ايد و دو ريسك بزرگ به شرح زير را پذيرفته ايد 1- ايرانيزه شدن قطعات تندر و افزايش قطعات ايراني در تندر با گذشت زمان و افت مسلم كيفيت 2- به حقيقت پيوستن اخبار مربوط به افزايش 10 درصدي قيمت تندر درسال آينده به هر صورت تصميم با شما است .
ضمنا با همين شرايط كنوني كه 10 ميليون يكجا پرداخت مي كنيد اگر در تيرماه كسي تندر فول تحويل بگيرد حداقل بايد 4 ميليون ديگر با احتساب سود مشاركت بپر دازد .

امروز باز هم به پارس خودرو ایمیل زدم ::icon_bigghttp://s25.aks98.com/files/01265666731185875624.jpg

بزرگترین اشتباه خرید از شرکت پارس خودرو می باشد
توی نامردی و دروغ حرف اول رو پارس خودرو میزنه
ممنون
اگر در مورد خدمات پارس خودرو هم اطلاعاتی دارین ممنون میشم که در میون بزارین
البته کم کم به این نتیجه دارم میرسم که یه مقدار پولمو بیشتر کنم یه تندر صفر از نمایندگی ها بگیرم منتها نمی دونم ارزونترین روش خرید فوری چیه؟!

farshad_1988
27 January 2011, 02:48 PM
در حال حاضر ثبتنام فروش مدل E1 از کدوم شرکت امکان داره ؟
به نظر شما نوری خریدن بهتره یا مدت دار؟
ممنون

mojtabamo
27 January 2011, 02:50 PM
پیش فروش که فقط پارس خودرو داره و مدل ای2 رو فقط داره
فوری و مدت دار هم که فقط به پولت بستگی داره
من اگه پولم جور شه فوری میخرم

hamidak23
27 January 2011, 03:38 PM
سلام
من کاربر جدیدم از طرفی میخوام از طریق سایت پارس خودرو ثبت نام اینترنتی کنم. می خواستم یه راهنمایی کنید برای ثبت نام اینترنتی. آیا باید از توی خونه ثبت نام کنم یا حتما توی نمایندگی ثبت نام کنم. اگه از توی خونه می تونم ثبت نام کنم وقتی مبلغ 10 میلیون رو اینترنتی پرداخت کردم و نمایندگی رو انتخاب کنم بعدش چی میشه؟ یعنی رسید میده؟ باید برم نمایندگی کار خاصی انجام بدم؟ پلاک و کارت سوخت و سند و کارت ماشین رو کی تحویل میدن؟ همون تیر 90 اون ها رو میدن؟
از طرفی اصلا اطمینان هست اینترنتی ثبت نام کنم؟
راستی آیا فروش فوری هم دارن؟ اون طوری مبلغش چقدر در میاد و چقدر طول میکشه تا ماشین رو تحویل بدن؟
ببخشید به خاطر طولانی شدن سوالاتم.
ممنون اگه یه راهنمایی کامل کنید.

atteesh
27 January 2011, 10:56 PM
سلام
من کاربر جدیدم از طرفی میخوام از طریق سایت پارس خودرو ثبت نام اینترنتی کنم. می خواستم یه راهنمایی کنید برای ثبت نام اینترنتی. آیا باید از توی خونه ثبت نام کنم یا حتما توی نمایندگی ثبت نام کنم. اگه از توی خونه می تونم ثبت نام کنم وقتی مبلغ 10 میلیون رو اینترنتی پرداخت کردم و نمایندگی رو انتخاب کنم بعدش چی میشه؟ یعنی رسید میده؟ باید برم نمایندگی کار خاصی انجام بدم؟ پلاک و کارت سوخت و سند و کارت ماشین رو کی تحویل میدن؟ همون تیر 90 اون ها رو میدن؟
از طرفی اصلا اطمینان هست اینترنتی ثبت نام کنم؟
راستی آیا فروش فوری هم دارن؟ اون طوری مبلغش چقدر در میاد و چقدر طول میکشه تا ماشین رو تحویل بدن؟
ببخشید به خاطر طولانی شدن سوالاتم.
ممنون اگه یه راهنمایی کامل کنید.
خوش آمدي
بله با خيال راحت از منزل ثبت نام كنيد و 24 ساعت بعد به نمايندگي كه انتخاب كرديد مراجعه كنيد و قرارداد خودتان را مهر شده تحويل بگيريد . كاملا قابل اطمينان است شخصا تا كنون 10 مرتبه بيشتر به اين روش براي خودم و دوستانم ماشين خريدم و هيچ مشكلي هم نداشته است .
اما اين ثبت نام جديد مورد دارد از اين نظر كه مبلغ وديعه بسيار زياد است و سود مشاركت هم بسيار كم و غير منصفانه همچنين تيرماه كه با احتساب تاخير احتمالي ممكن است تا شهريور به طول بينجامد و در نهايت اگر قيمت بالاتر نرود با همين قيمت كنوني بايد حدود 4 ميليون ديگر بدهيد !!!
در مجموع من اگر جاي شما بودم اين كار را نمي كردم .بدرود