PDA

View Full Version : سوالات مربوط به ثبت نام و تحویل تندر 90

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65

sajad298
16 May 2010, 03:55 PM
سلام دوستان امروز26/2/89 بالاخره دعوتنامه من اومد
12 میلیون پیش داده بودم و امروز 1875000 بقیه شد و 360000 تومن هم سود پولم
قیمت تندر 90 lp رو تو فاکتور زده بود 14195000 در ضمن پارس خودرو هستش
حالا باید منتظر باشم ببینم کی ماشینم رو میدن؟
انشاالله بقیه دوستانم زودتر تندرشون رو بگیرن.:icon_cool

jvani
16 May 2010, 04:21 PM
احتراما" بدینوسیله به اطلاع می رساند نمایندگان محترم می توانند از تاریخ 26/2/89 به منظور دریافت دعوتنامه تکمیل وجه خودرو تندر 90 مدل E2+LP با موعد تحویلخرداد ماه 89 تنها رنگ های نقره ای – مشکی و نوک مدادی http://www.parskhodro.ir/sales/news/rte/images/smiley23.gif (پیش کد BT1-HHT )به سايت پارس خودرومراجعه نموده و حداکثر تا تاریخ 29/89/2 تمام دعوتنامه ها را صادر و به مشتریان ابلاغ نمایند . ضمنا" حداکثر مهلت تکمیل وجه توسط مشتری تا تاریخ 9/3/89 می باشد

رنگ سفید ؟

javaho
16 May 2010, 04:25 PM
بابا دم پارس خودرو گرم
دعوتنامه ای2فول مشکی امروز اومدتحویل خردادبودم
7500000تومن داده بودم
الان گفتن 6384300 تومن دیگه بریزم
جمعا میشه13/884/300
کسی میدونه اولا کی تحویل میدن؟
دوما سود ما چقدر شده؟
روی قیمت حساب کردن؟یا بعدا میدن؟

a_rudi
16 May 2010, 09:23 PM
بابا دم پارس خودرو گرم
دعوتنامه ای2فول مشکی امروز اومدتحویل خردادبودم
7500000تومن داده بودم
الان گفتن 6384300 تومن دیگه بریزم
جمعا میشه13/884/300
کسی میدونه اولا کی تحویل میدن؟
دوما سود ما چقدر شده؟
روی قیمت حساب کردن؟یا بعدا میدن؟

مبارکه ولي پست قبلي قيمت 14195چوب شده؟

sonara44
17 May 2010, 10:59 PM
در تازه‌ترین رده‌بندی سطح کیفی خودروهای داخلی مشخص شد

افت کیفی يازده خودرو

حمیدرضا بهداد
تازه‌ترین ارزیابی سطح کیفی خودروهای سواری تولید داخل در حالی اعلام شد که 11 خودرو از جمله تندر-90، پژو 206 و ریو با افزایش نمرات منفی در مقایسه با ارزیابی اسفند ماه روبه‌رو شدند.
http://www.donya-e-eqtesad.com/News/2081/16-01.jpg (javascript:PopupPic('2081/16-01.jpg%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20'))

همچنین به‌رغم انتشار اخباری مبنی بر خروج بنز از ایران، محصول E350 این شرکت در صدر جدول رده‌بندی نشسته و سایپا 141 نیز با تداوم قعرنشینی خود، همچنان کم‌کیفیت‌ترین خودرو سواری تولید داخل لقب دارد.
در این ارزیابی که نتایج آن روی سایت رسمي ‌سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران قرار گرفته و به فروردین ماه امسال مربوط می‌شود، 20 خودرو، مانند ماه‌های گذشته در ۹ معیار سیستم فنربندی، تعلیق و فرمان، موتور و انتقال قدرت،‌ ترمز، تجهیزات الکتریکی، تزئینات داخلی و خارجی، صداهای غیرعادی، بدنه، نفوذ آب و رنگ تحت ارزیابی قرار گرفته‌اند.
بر این اساس خودروهایی که نمره منفی آنها بین صفر تا ۱۲۰ شده، در گروه خیلی خوب، بین ۱۲۰ تا ۲۰۰ در جمع خوب‌ها و بین ۲۰۰ تا ۲۷۷ در دسته قابل قبول‌ها جای گرفته‌اند.
در این رده‌بندی‌ها البته خودروهایی که نمره منفی آنها بین ۲۷۷ تا ۴۱۰ و بالاتر از ۴۱۰ باشد به‌ترتیب در گروه محصولات حداقل قابل قبول و غیرقابل قبول قرار می‌گیرند که طی اولین ماه بهار امسال، هیچ خودرویی حائز این شرایط نشده است.
از نکات مهم ارزیابی کیفی فروردین ماه، مي‌توان به افزایش نمرات منفی مگان، تندر، زانتیا، پژو 206(هاچ‌بك و صندوق‌دار)، ریو، سمند،آوانته،روآ، پژو 405 و لیفان، اشاره کرد.
سبقت تندر پارس‌خودرو از همتای ایران‌خودرویی‌اش و همچنین صعود آوانته به رده سوم جدول رده‌بندی نیز از دیگر نکات قابل توجه این ارزیابی به شمار می‌رود.
در رده‌بندی فروردین ماه، چند خودرو از جمله مزدا3، نیسان رونیز، پراید نسیم و پژو 405 و پارس خراسان، غیبت دارند که این موضوع احتمالا با عدم تولید این محصولات طی اولین ماه بهار امسال، در ارتباط است.
بنز هنوز هست!
اگرچه بنزی‌ها چندی پیش از قصد خود برای خروج از خودروسازی ایران خبر دادند، اما آن طور که در تازه‌ترین جدول رده‌بندی سطح کیفی خودروهای سواری تولید داخل آمده، این شرکت آلمانی هنوز ایران را ترک نکرده و محصول E350 آن در فروردین ماه به تولید رسیده است.
صدر جدول رده‌بندی کیفی خودروهای داخلی در شرایطی به بنز E350 رسیده که این محصول مونتاژی ایران‌خودرو در هیچ یک از 9 معیار تحت بررسی، نمره منفی کسب نکرده است.
این محصول در رده‌بندی قبلی با 5/7 نمره منفی در صدر ‌نشست، اما این بار کاملا بی‌عیب، صدرنشین شده است.
تیراژ E350 بسیار اندک است و اگر تصمیم بنزی‌ها در زمینه خروج از ایران جدی باشد، این محصول با کیفیت و البته گران با جدول کیفیت خودروهای داخلی وداع خواهد کرد.
ماکسیما، تنها ژاپنی جدول
با حضور نیافتن مزدا3 و سوزوکی گرندویتارا در جدول رده‌بندی کیفیت خودروهای داخلی، ماکسیما تنها نماینده ژاپنی‌ها در این جدول به شمار می‌رود، خودرویی که پس از بنز، با 3/18 امتیاز منفی، جایگاه دوم را در اختیار دارد.
ماکسیما که هرگاه بنز نباشد به صدر جدول می‌رود، طی ارزیابی فروردین ماه، در سه معیار تزئینات، بدنه و رنگ نمره منفی دارد و بیشترین آن نیز با بخش رنگ در ارتباط است.
نمره منفی این خودرو که تحت برند نیسان در پارس‌خودرو به مونتاژ می‌رسد، در مقایسه با ارزیابی قبلی، اندکی کاهش یافته است.
پس از ماکسیما با هیوندایی آوانته در جایگاه سوم جدول مواجه می‌شویم، خودرویی که محصول بخش خصوصی است و 9/28 امتیاز منفی دارد.
نمرات منفی آوانته در چهار معیار تجهیزات الکتریکی، تزئینات، بدنه و رنگ به دست آمده است.

http://www.donya-e-eqtesad.com/News/2081/16-02.jpg

اختلاف تندری بالا گرفت!
اگرچه ایران‌خودرویی‌ها به تازگی اعلام کرده‌‌اند که تندر آنها باکیفيت‌تر از تندر پارس‌خودرو است، اما جدول کیفی فروردین ماه، خلاف این گفته را نشان می‌دهد.
طبق این جدول، تندر ایران‌خودرو با کسب 5/37 امتیاز منفی، جایگاه نهم را در اختیار دارد، حال آنکه همتای پارس‌خودرویی آن با 30 نمره منفی، چهارمین عضو جدول رده‌بندی کیفیت خودروها در فروردین ماه، به شمار می‌رود.
تندر ایران‌خودرو که در مقایسه با ارزیابی قبلی، 5/7 نمره به نمرات منفی آن اضافه شده، در پنج معیار سیستم تعلیق، ترمز، تزئینات، بدنه و رنگ، امتیاز منفی دارد و بیشترین آن با معیار رنگ در ارتباط است.
این موضوع در شرایطی است که تندر پارس‌خودرو در چهار معیار تزئینات، صداهای غیرعادی، بدنه و رنگ نمره منفی دارد و بیشترین آن به بخش رنگ مربوط می‌شود.
اختلاف کیفی تندرهای تولید داخل در حالی است که هر دو شرکت، تحت نظارت رنوی فرانسه این محصول را به تولید می‌رسانند.
افزایش نمرات منفی فرانسوی‌ها
رده‌های پنجم تا هشتم جدول رده‌بندی سطح کیفی خودروهای داخلی را در حالی فرانسوی‌ها تصاحب کرده‌‌اند که همه آنها یعنی مگان، پژو 206‌ هاچ‌بک و صندوق‌دار و همچنین زانتیا، در مقایسه با ارزیابی قبلی، با افزایش نمرات منفی روبه‌رو شده‌‌اند.
در جدول فروردین ماه، مگان پس از تندر پارس‌خودرو، پنجمین عضو جدول به شمار می‌رود و در سه معیار تزئینات، بدنه و رنگ امتیاز منفی دارد.
این برند فرانسوی و مونتاژی پارس‌خودرو در مقایسه با ارزیابی اسفند ماه، 2/2 امتیاز منفی بیشتری کسب کرده و جمع نمرات منفی آن به عدد 30 رسیده است.
پژو 206‌ هاچ‌بک نیز که 30 امتیاز منفی دارد در مقایسه با ارزیابی قبلی، جمع نمرات منفی آن سه واحد افزایش یافته است.
این خودرو در شش معیار از جمله نفوذ آب و سیستم موتور، نمره منفی به خود می‌بیند.
همچنین مدل صندوق‌دار پژو 206 نیز که در رده بعدي جا دارد نیز افزایش نمرات منفی را در کارنامه کیفی خود می‌بیند و با 4/32 امتیاز منفی، هشتمین عضو جدول به حساب می‌آید.
بالاترین نمره منفی 206 صندوق دار به معیار تزئینات آن مربوط است.
رده قبل از 206 صندوق‌دار را نیز در شرایطی زانتیا تصاحب کرده که این محصول هم از افزایش نمرات منفی در امان نمانده و امتیاز منفی آن 1/2 واحد افزایش یافته است.
ریو هم افت کرد
اما نگاهی نیز به اوضاع کیفی ریو بیندازیم.
این محصول مونتاژی سایپا که پس از تندر ایران‌خودرو، جایگاه دهم جدول را در اختیار دارد، به جز نفوذ آب و ترمز، در سایر معیارها امتیاز منفی به خود می‌بیند و در مقایسه با ارزیابی اسفند ماه، 1/1 امتیاز منفی بیشتری کسب کرده است.
بالاترین نمره منفی این محصول کره‌ای به معیار رنگ مربوط مي‌شود. ریو البته در معیار سیستم موتور نیز نمره منفی بالایی دارد.
افت سران ایران‌خودرو
نمرات منفی سمند و پژو 405 به عنوان دو محصول اصلی و مهم ایران‌خودرو نیز در مقایسه با ارزیابی قبلی افزایش یافته و بنابراین باید عنوان کرد که این دو نیز با افت کیفی روبه‌رو شده‌اند، به نحوی که سمند، یازدهمین عضو جدول، 7/3 امتیاز منفی بیشتری را کسب کرده و پژو 405 نیز که دو رده بعد از سمند قرار دارد، با افزایش 6/3 واحدی نمرات منفی خود روبه‌رو شده است.
سمند و پژو 405 در تمام معیارها نمره منفی دارند و بیشترین این نمرات نیز به بخش تزئینات مربوط می‌شود.
پژو 405 البته در معیار ترمز، حائز بیشترین نمره منفی بين كل خودروها شده است.
افزایش نمره منفی سمند و 405، در شرایطی است که پارس با کاهش امتیاز منفی روبه‌رو است و در بخش سیستم تعلیق، نمره منفی به خود نمی‌بیند.این محصول دوازدهمین عضو جدول به شمار می‌رود.
همچنین روآ نیز به عنوان دیگر محصول ایران‌خودرو با افزایش نمره منفی مواجه شده و با کسب امتیاز منفی در تمام معیارها، پانزدهمین عضو جدول است.
بدترین سیستم تعلیق
اما نگاهی نیز به کیفیت چینی‌های بازار خودرو کشور بیندازیم.
در این بین MVM با 3/138 نمره منفی چهاردهمین عضو جدول است و در معیار سیستم موتور، رکورددار امتیاز منفی به شمار می‌رود.
این خودرو در چهار معیار دیگر از جمله بدنه و تجهیزات الکتریکی نیز حائز نمره منفی شده است.
لیفان دیگر محصول چینی تولید داخل نیز که شانزدهمین عضو جدول به حساب می‌آید، به جز ترمز، نفوذ آب و صداهای غیرعادی، در سایر معیارها امتیاز منفی دارد.
این خودرو نیز 1/2 امتیاز منفی بیشتری در مقایسه با ارزیابی قبلی کسب کرده است.
رکوردهای منفی در اختیار پراید
اما به سراغ خاندان پراید برویم.چهار عضو این خانواده؛ یعنی ۱۳۲، صبا، پراید پارس‌خودرو و سایپا 141، چهار رده انتهایی جدول را در شرایطی به خود اختصاص داده‌‌اند که در هفت معیار، رکوردار امتیاز منفی شده‌اند.
در این بین، سایپا 132، در معیارهای نفوذ آب و رنگ، بیشترین امتیاز منفی را به خود اختصاص داده و با کسب امتیاز منفی در تمام معیارها، عضو هفدهم جدول به شمار می‌رود.
صبا نیز که در رده بعدی قرار دارد، در همه معیارها امتیاز منفی کسب کرده و بیشترین آن به بدنه مربوط می‌شود.
همچنین پراید پارس‌خودرو نیز که در معیارهای تجهیزات الکتریکی و بدنه بالاترین نمره منفی را بین 20 خودرو تحت ارزیابی فروردین ماه به دست آورده، با 7/190 امتیاز منفی، در جدول رده‌بندی، یکی به آخر شده است.
پراید 141 نیز که مدت‌ها است میهمان آخرین ستون جدول رده‌بندی کیفیت خودروها است، در سه معیار سیستم تعلیق، تزئینات و صداهای غیرعادی، رکورددار امتیاز منفی به شمار می‌رود.
این محصول در همه معیارها نمره منفی دارد و بیشترین امتیاز منفی آن به بخش تزئینات مربوط می‌شود.

argentina
18 May 2010, 08:22 AM
با سلام
من 2 هفته پیش یک صلح نامه امضا کردم و 2-3 روز قبل هم اصل فرم درخواست خرید که به اسم خودم هست رو تحویل گرفتم که به مهرو امضای نمایندگی هستش ولی متاسفانه اصل صلحنامه رو گم کردم(کپیش رو دارم)
می خواستم بدونم آیا نیازی به این صلح نامه هست یا دیگه فقط او فرم درخواست خرید ملاکه؟
با تشکر

با سلام
من 2 هفته پیش یک صلح نامه امضا کردم و 2-3 روز قبل هم اصل فرم درخواست خرید که به اسم خودم هست رو تحویل گرفتم که به مهرو امضای نمایندگی هستش ولی متاسفانه اصل صلحنامه رو گم کردم(کپیش رو دارم)
می خواستم بدونم آیا نیازی به این صلح نامه هست یا دیگه فقط او فرم درخواست خرید ملاکه؟
با تشکر
و یه سوال دیگه:
چطور میشه درست بودن یک نمایندگی رو چک کرد؟
من میخوام بدونم نمایندگی شماره 5854 تهران به اسم چه کسی است
اطلاعات داخل سایت به روز نیست

iraniancom
18 May 2010, 10:23 AM
درود
چرا کسی نمیگه قسمت CRM یا " مدیریت ارتباط با مشتری" در سایت پارس خودرو به چه درد می خوره ؟
چرا هر چی شماره شاسی تندر م رو وارد می کنم میگه : شماره اشتباه است ؟
بجوابیییییییییییییییییییییییید لطفا

M0HANDES
18 May 2010, 12:41 PM
سلام بچه ها بالاخره دعوت نامه ی منم اومد تحویل خرداد پارس خودرو بودم رنگ نقره ای ال پی!
10 میلیون داده بودم تو دی ماه الانم 3954000 باید بدم 245000 سودش شد! فقط گفتن احتمال داره 15 روز بکشه تحویل بدن چون تولیدشون کم شده:icon_cry:

mehdi1946
18 May 2010, 04:50 PM
مهاجر جان اگه ممکنه یه خبر از دوگانه سوز و امار تولید تندر برامون بده

iraniancom
19 May 2010, 10:18 AM
سلام
از دوستان کسی می دونه درجه باد لاستیک تندر چند باید باشه ؟
درجه باد لاستیک های جلو با عقب فرق می کنه ؟
خواهشا نگید برو تو تایپیک لاستیک ماستیک
مرسی

a_rudi
19 May 2010, 10:58 AM
:icon_ques

فکر کنم نباشه کسي که از اومدن دعوتنامه اش خوشحال نشه

اما ....
الان زنگ زدن گفتن دعوتنامه ات اومده بيا بگير کميل وجه کن، NEW E1 بنزيني ( من دوگانه ثبت نام کرده بودم )
بقيه دوستان چي اون ها هم همين طوره؟

atteesh
19 May 2010, 11:57 AM
شما اگر از معایب ماشینهای دوگانه سوز خبر داشتی اصلا ثبت نام نمی کردی

معایب
تمام حجم صندوق که به هدر می رود
اضافه وزن مفرط در ماشین که باعث کندی و عدم شتاب گیری می شود
غیر استاندارد بودن سوخت گاز برای موتور ذاتا بنزین سوز
در تصادفات مانند یک دینامیت عمل می کند
معیوب شدن زود هنگام زیربندی به علت وزن بیشتر از استاندارد
وقتی با 4 نفر سرنشین حتی با بنزین حرکت می کنی وجود مخزن 200 کیلویی آزار دهنده است !
ایرادات دائمی در سیستم های کامپیوتری گاز وبنزین
نیاز به تعمییر موتور به مراتب زودتر
ساعتها ایستادن در صف گاز برای پیمودن فقط 180 کیلومتر در شهر
محاسن
مصرف یک سوخت فعلا ارزانتر از بنزین
حالا خودتون تصمیم بگیرید

a_rudi
19 May 2010, 12:12 PM
شما اگر از معایب ماشینهای دوگانه سوز خبر داشتی اصلا ثبت نام نمی کردی

معایب
تمام حجم صندوق که به هدر می رود
اضافه وزن مفرط در ماشین که باعث کندی و عدم شتاب گیری می شود
غیر استاندارد بودن سوخت گاز برای موتور ذاتا بنزین سوز
در تصادفات مانند یک دینامیت عمل می کند
معیوب شدن زود هنگام زیربندی به علت وزن بیشتر از استاندارد
وقتی با 4 نفر سرنشین حتی با بنزین حرکت می کنی وجود مخزن 200 کیلویی آزار دهنده است !
ایرادات دائمی در سیستم های کامپیوتری گاز وبنزین
نیاز به تعمییر موتور به مراتب زودتر
ساعتها ایستادن در صف گاز برای پیمودن فقط 180 کیلومتر در شهر
محاسن
مصرف یک سوخت فعلا ارزانتر از بنزین
حالا خودتون تصمیم بگیرید

خيلي ممنون از تذکر به جا و دوستانه شما.

سه تاش رو داشتم تا به حال غير از تمامي اقوام و دوستان از همه معايب و محاسنش هم کم و بيش خبر دارم.

باز هم ممنون

M0HANDES
19 May 2010, 12:23 PM
من امروز تکمیل وجه کردم ولی نمایندگی گفت احتمال داره تا 1 ماه طول بکشه تا ماشین بیاد. یعنی واقعا ممکنه انقدر طول بکشه؟؟ از بچه هایی که تحویل اردیبهشت بودن کسی لطف کنه بگه چند روز بعد از تکمیل وجه ماشین اومد؟ در ضمن به من گفتن نمی تونم برم از خود کارخونه بگیرم و باید بیاد نمایندگی!! من ال پی پارس خودرو ثبت نام کرده بودم

mjdehkordi
19 May 2010, 12:26 PM
با سلام
با تشکر

و یه سوال دیگه:
چطور میشه درست بودن یک نمایندگی رو چک کرد؟
من میخوام بدونم نمایندگی شماره 5854 تهران به اسم چه کسی است
اطلاعات داخل سایت به روز نیست

شماره 5854 به نام سید حسن میر محمد علی منهم خودم اونجا ثبت نام کردم و شک کردم با پیگیری که داشتم یک شماره تلفن از پارس خودرو گیر اوردم گفت که نمایندگی جدیده

من e2 lp ثبت نام کردم و گفتن 1907000 بریزین!
من اسفند 12 میلیون دادم، این اختلاف قیمت برای چیه!؟
کسی میدونه سفیدو سر وقت میدن یا نه؟
نمایندگی گفت ممکنه 300 هزار گرون شده بهتون برگرده(فکر نکنم)

javaho
19 May 2010, 12:39 PM
من امروز تکمیل وجه کردم ولی نمایندگی گفت احتمال داره تا 1 ماه طول بکشه تا ماشین بیاد. یعنی واقعا ممکنه انقدر طول بکشه؟؟ از بچه هایی که تحویل اردیبهشت بودن کسی لطف کنه بگه چند روز بعد از تکمیل وجه ماشین اومد؟ در ضمن به من گفتن نمی تونم برم از خود کارخونه بگیرم و باید بیاد نمایندگی!! من ال پی پارس خودرو ثبت نام کرده بودم
به من هم همین رو گفتن
اما معمولا یک هفته ای میدن
تازه گفت اگه میخای هماهنگ کنم از درب کارخونه تحویل بگیر
به نظر دوستان اینجوری بهتر نیست؟
الان قیمت ای دو فول پارس خودرو مشکی چنده /تو بازار

mohajer_137860
19 May 2010, 01:21 PM
درود به دوستان

آمار تولید 10 روزه ایرانخودرو به شرح زیر است:

http://tehranpic.net/images/g37au340nk3nkbqtgzw2.png

فعلا دوگانه سوزی هم تولید نمیشود.

موفق باشید.

javaho
19 May 2010, 01:27 PM
درود به دوستان

آمار تولید 10 روزه ایرانخودرو به شرح زیر است:

http://tehranpic.net/images/g37au340nk3nkbqtgzw2.png

فعلا دوگانه سوزی هم تولید نمیشود.

موفق باشید.

مهاجر عزیز از تولید پارس خودرو خبری نداری
ما تکمیل وجه کردیم
چند روزه تحویل میدن
برم کارخونه تحویل بگیرم بهتره یا نمایندگی؟

argentina
19 May 2010, 01:34 PM
شماره 5854 به نام سید حسن میر محمد علی منهم خودم اونجا ثبت نام کردم و شک کردم با پیگیری که داشتم یک شماره تلفن از پارس خودرو گیر اوردم گفت که نمایندگی جدیده

من e2 lp ثبت نام کردم و گفتن 1907000 بریزین!
من اسفند 12 میلیون دادم، این اختلاف قیمت برای چیه!؟
کسی میدونه سفیدو سر وقت میدن یا نه؟
نمایندگی گفت ممکنه 300 هزار گرون شده بهتون برگرده(فکر نکنم)

ممنون از پاسختون
منهم پیگیری کردم از خود پارس خودرو درست بود
ظاهرا قضیه برگردوندن پرداختی اضافی هم صحت داره (البته ظاهرا!!!!)
در مورد E2 مقداری با تاخیر میدن ولی E1 رو در رنگهای به جز سفید زودتر هم میدن

ممنون از پاسختون
منهم پیگیری کردم از خود پارس خودرو درست بود
ظاهرا قضیه برگردوندن پرداختی اضافی هم صحت داره (البته ظاهرا!!!!)
در مورد E2 مقداری با تاخیر میدن ولی E1 رو در رنگهای به جز سفید زودتر هم میدن
در مورد ریو تو سایت تابناک نوشته الان که 500000 تومن اختلاف رو بر میگردونن

mohajer_137860
19 May 2010, 01:59 PM
درود به دوستان

برنامه تولید لوگان دوگانه سوز ایرانخودرو تغییر کرده است:

http://tehranpic.net/images/92h5nuk2vrtul79xe3j.png

موفق باشید.

aminkhan2008
19 May 2010, 04:42 PM
مهاجر خان همانطور که دوستان در تاپیک تندر دوگانه سوز گفتند در مورد دوگانه سوز تندر اخبارتون خیلی قدیمی هست و تازه دعوتنامه تندر دوگانه سوز یکی از بچه های فروم جناب a_rudi (http://www.phalls.com/member.php?u=125801) به صورت تندر بنزینی صادر شده و در سایت ایران خودرو، در بخش پیگیری قرارداد، تندر دوگانه سوز همه بچه ها به صورت تندر 90 بنزینی تبدیل شده.
پس اینجور که معلومه دیگه باید دوروبر تندر دوگانه خط کشید.
لطفا اطلاع رسانی کنید

مثل اینکه تاپیک دوگانه آمارش با این تاپیک در تضاد هست

dr_hadi88
19 May 2010, 06:30 PM
اقا من دوگانه نوشته بودم دیگه الان دعوت نامه ی بنزینی جولومه
شد 11189000تومن بدون کارت طلایی
گفتن آخر این ماه تحویل میدن
قیمتش اینه یا بیشتر گرفتن بخاطر سفید یش؟
تاریخ ثبت نام 24/9 و تحویل خرداد
سودش چقد حساب شده؟

a_rudi
19 May 2010, 06:34 PM
دوستان دعوتنامه اومد رفتم نمايندگي اما تحويل نگرفتم، چون من دوگانه سوز ثبت نام کرده بودم و بدون هيچ اطلاع رساني شرکت معظم و ...برسر ايران خودرو اون رو از طرف خودش به بنزيني تغيير داده حالا شرايط دعوتنامه رو جهت اطلاع ساير دوستان قرار مي نويسم.

ثبت نام 88/9/29
مورد ثبت نامي: تندر 90 دوگانه سوز NEW E1 ABS CNG با کد برنامه فروش 561
مبلغ وديه 8000چوب
سود سرمايه گذاري 16 درصد ساليانه
رنگ : نقره‌اي

حالا دعوتنامه
تندر 90 NEW E1 ABS با کد برنامه فروش 560 ( يعني بنزيني)
مبلغ نهايي فاکتور : 11491700تومان
که مي‌توان مبلغ 370چوب رو بابت کارت طلايي از اون کم کرد
محاسبه سود تا 89/3/31
الباقي ميشه 3491700(با احتساب کارت طلايي)
مهلت يک هفته و پس از اون منقضي ميشه حساب کردم قيمت کارخونه ميشه 11762چوب

يک شکايت نامه هم نوشتم تا نمايندگي ارسال کنه خودم 450 تاش رو قبلا فرستاده بودم
خبر بعدي اينکه يک مشتري داشتن تحويل تيرماه و هنوز قرار دادش 561 بود يعني دوگانه سوز

خوب راهنمايي داريد بفرماييد تا 89/3/4 مهلت دارم انجام بدم.

درود:icon_eek:

dr_hadi88
19 May 2010, 09:00 PM
ببخشید چرا ماله من با اینکه از این اقا زودتر ثبت نام کردم 68000 تومن گرونتره؟ بخاطر رنگ؟
اما من راضی ام چون از اول میخواستم بنزینی باشه خانواده نمیخواستن.چیه گاز فوقش کم میرونم دیگه!تازه این پولی که باسه cng میخواستم بدم رو تا 2سال بنزین میزنم
تازه اینجوری از جای بیشتر باسه ساب و وزن کمتر در نتیجه شتاب بیشتر برخوردارم
ضمنا 2ساعت تو صف واینمیستم

jvani
19 May 2010, 09:15 PM
شرایط فروش ویژه آزاد سازی خرمشهر پارس خودرو اعلام گردید
http://www.parskhodro.ir/sales/news/news.asp?id=245

قابل ذکر است فروش تندر 90 تنها از طریق ثبت نام اینترنتی به آدرس
https://parskhodro.iranecar .com

aminkhan2008
19 May 2010, 10:40 PM
به ما هم زنگ زدند گفتند دعوتنامه ات اومده
شاید فردا بروم و بگیرمش
میترسم دوگانه بگیرم هم قیمتش علکی بره بالا مثل اضافه کردن ای بی ایس شون و هم کسی ازم نخره.
به احتمال زیاد میرم معمولی میگیرم

a_rudi
19 May 2010, 11:09 PM
به ما هم زنگ زدند گفتند دعوتنامه ات اومده
شاید فردا بروم و بگیرمش
میترسم دوگانه بگیرم هم قیمتش علکی بره بالا مثل اضافه کردن ای بی ایس شون و هم کسی ازم نخره.
به احتمال زیاد میرم معمولی میگیرم

:icon_twis
عزيز دل برادر دوگانه دادن بگير واسه ما معمولي ما براي شما رنگ دلخواهت. با هم عوض مي‌کنيم

atteesh
20 May 2010, 12:29 AM
خيلي ممنون از تذکر به جا و دوستانه شما.

سه تاش رو داشتم تا به حال غير از تمامي اقوام و دوستان از همه معايب و محاسنش هم کم و بيش خبر دارم.

باز هم ممنون

با سلام
من چون نداشتم لطفا در صورت امكان از محاسن دوگانه سوز بودن بنده را نيز مطلع كنيد

a_rudi
20 May 2010, 09:17 AM
بر و بچ همين الان از نمايندگي تماس گرفتن که يه نامه اومده بدين مظمون، دوگانه ها اگر بنزيني مي‌خواهند طبق زمان تحويل و اگر هنوز دوگانه سوز مي‌خواهند زمان تحويل تا سه ماه ديگه افزايش پيدا مي‌کنه.
دوستان خبر دقيق تري ندارند؟

sooroosh.
20 May 2010, 10:10 PM
دوستان دعوتنامه اومد رفتم نمايندگي اما تحويل نگرفتم، چون من دوگانه سوز ثبت نام کرده بودم و بدون هيچ اطلاع رساني شرکت معظم و ...برسر ايران خودرو اون رو از طرف خودش به بنزيني تغيير داده حالا شرايط دعوتنامه رو جهت اطلاع ساير دوستان قرار مي نويسم.

ثبت نام 88/9/29
مورد ثبت نامي: تندر 90 دوگانه سوز NEW E1 ABS CNG با کد برنامه فروش 561
مبلغ وديه 8000چوب
سود سرمايه گذاري 16 درصد ساليانه
رنگ : نقره‌اي

حالا دعوتنامه
تندر 90 NEW E1 ABS با کد برنامه فروش 560 ( يعني بنزيني)
مبلغ نهايي فاکتور : 11491700تومان
که مي‌توان مبلغ 370چوب رو بابت کارت طلايي از اون کم کرد
محاسبه سود تا 89/3/31
الباقي ميشه 3491700(با احتساب کارت طلايي)
مهلت يک هفته و پس از اون منقضي ميشه حساب کردم قيمت کارخونه ميشه 11762چوب

يک شکايت نامه هم نوشتم تا نمايندگي ارسال کنه خودم 450 تاش رو قبلا فرستاده بودم
خبر بعدي اينکه يک مشتري داشتن تحويل تيرماه و هنوز قرار دادش 561 بود يعني دوگانه سوز

خوب راهنمايي داريد بفرماييد تا 89/3/4 مهلت دارم انجام بدم.

درود:icon_eek:

آقا مبارک باشه برو بگیرش که بهترین و به صرفه ترین مدل L90 هست.
ما 405 دوگانه سوز داریم سالی یکبار هم از CNG استفاده نمی کنیم. هیچ وقت نشد که 3 ساعت تو صف باشم.

شنبه تکمیلش کن

شرایط فروش ویژه آزاد سازی خرمشهر پارس خودرو اعلام گردید
http://www.parskhodro.ir/sales/news/news.asp?id=245

قابل ذکر است فروش تندر 90 تنها از طریق ثبت نام اینترنتی به آدرس
https://parskhodro.iranecar .com

با سلام به تندر دوستان

آقا چرا ثبت نام اینترنتی واسه L90 امکان پذیر نیست؟
از ثبت نام E1+CP+ABS خبری نیست؟

a_rudi
21 May 2010, 12:44 AM
ما 405 دوگانه سوز داریم سالی یکبار هم از CNG استفاده نمی کنیم. هیچ وقت نشد که 3 ساعت تو صف باشم.

شنبه تکمیلش کن

ممنونم دوست عزيز مشکلاتش رو و علافي هاش رو مي‌دونم اما توي اين آشفته بازار چاره اي نيست.

درود:icon_evil

aminkhan2008
21 May 2010, 12:53 AM
دو گانه من هم تبدیل به بنزینی شده
و بدون کارت طلایی باید 3.100.700 تومان دیگه باید بدهم
جالبیش اینه که توی دعوتنامه نوشته تا 6خرداد مهلت باقیست ولی نمایندگی گفته تا 5 خرداد باید پولت را بریزی حساب. دلیلش چیه؟
حالا اگه بخام فیشمو بفروشم میشه که صلح کرد؟چند میخرن؟اینجوری ردش کنم بهتره یا تحویل بگیرم بعد بفروشم؟

a_rudi
21 May 2010, 01:06 AM
دو گانه من هم تبدیل به بنزینی شده
و بدون کارت طلایی باید 3.100.700 تومان دیگه باید بدهم
جالبیش اینه که توی دعوتنامه نوشته تا 6خرداد مهلت باقیست ولی نمایندگی گفته تا 5 خرداد باید پولت را بریزی حساب. دلیلش چیه؟
حالا اگه بخام فیشمو بفروشم میشه که صلح کرد؟چند میخرن؟اینجوری ردش کنم بهتره یا تحویل بگیرم بعد بفروشم؟

اگه قصد فروش داري امين خان قبل از ثبت پلاک اين کار رو بکن تا خرج سند بياد تو جيب خودن نه سيستم. ضمنا عزيز دل 6ام پنجشنبه است ملت تعطيلن ديگه.:icon_cool

ضمنا مطمئني 3100بايد بدي مال من شد 3121چوب ما که با هم ثبت نام کرديم!!!!!!!!!! دزدن اينا ها

saedraz
21 May 2010, 09:51 AM
با سلام به تندر دوستان

1- به آدرس بالا یه com. اضافه کنید. یعنی وقتی رو آدرس بالا کلیک میکنید به آدرس https://parskhodro.iranecar میره که درستش https://parskhodro.iranecar.com هست
2- از اول خرداد فروش شروع میشه و الان نوشته به دلیل بروزرسانی اطلاعات امکان فروش وجود نداره.

dr_hadi88
21 May 2010, 11:25 AM
اگه قصد فروش داري امين خان قبل از ثبت پلاک اين کار رو بکن تا خرج سند بياد تو جيب خودن نه سيستم. ضمنا عزيز دل 6ام پنجشنبه است ملت تعطيلن ديگه.:icon_cool

ضمنا مطمئني 3100بايد بدي مال من شد 3121چوب ما که با هم ثبت نام کرديم!!!!!!!!!! دزدن اينا ها
چه جالب مال من 3.189.200 تومن باید بریزم
ماله من سفیده! آخرش نفهمیدم باسه اینه یا چیزه دیگه
ثبت نام من 24.9.88 هستش:icon_arro

a_rudi
21 May 2010, 05:43 PM
چه جالب مال من 3.189.200 تومن باید بریزم
ماله من سفیده! آخرش نفهمیدم باسه اینه یا چیزه دیگه
ثبت نام من 24.9.88 هستش:icon_arro

ايران خودرو خودش هم نفهميده چه کرده، ديگه فکر کنم کامپيوترهاشون براشون تصميم مي‌گيرن

mehdi1946
21 May 2010, 06:00 PM
سلام به همگی.دیروز واسه منم اس ام اس اومد که دعوتنامت صادر شده اگه نگرفتی از نمایندگی تحویل بگیر.منم ثبتنامی بهمن و تحویل فروردین بودم دوستان به نظر من صبر کنیم ودعوت نامه هارو نگیریم چون ای دوگانه ها اولین سریه که میزنن هم قطعات شون اصلیه هم کیفیتش مطمعنا زیاده به نظر من دوستان تهرانی شنبه صبح یه سر برن درب شماره 16ایران خودرو انتهای سالن اتاق برند رنو پیش مرتضی ال داوود و ازش در مورد زمان دقیق تولید دوگانه سوال کنید تا ببینیم ارزش صبر کردن داره شماره تلفن اتاق ال داوود هم48227046هستش اما تلفنی جواب درست و حسابی نمیده .دوستان تهرانی خواهشا حتما حضوری یه سر بزنن و نتیجه رو تا شنبه به بگیه هم بدن

aminkhan2008
21 May 2010, 10:09 PM
اتفاقا به نظر من سود منو دقیق و درست حساب کرده. چون من از همه شما زودتر و در 23/9 ثبت نام و پولش را همونروز ریختم تو حلقوم ایران فرقون.جوابتون را درست متوجه نشدم. منظورتون اینه که وجه دوم را بریزم و چند روز صبر کنم وقبل از اینکه توی سایت ایران خودرو قراردادم بشه خط تیره برم صلح بکنم یا منظورتون چیز دیگه ای هست؟قیمتشو چند بدم خوبه؟من شیرازم؟راستی بنظرتون چقدر سود تاخیر بهمون میدهند؟چون ماشینمون تحویل اردیبهشت بوده مگه نباید بهمون سود تاخیر بدهند؟

javaho
22 May 2010, 12:16 AM
اتفاقا به نظر من سود منو دقیق و درست حساب کرده. چون من از همه شما زودتر و در 23/9 ثبت نام و پولش را همونروز ریختم تو حلقوم ایران فرقون.جوابتون را درست متوجه نشدم. منظورتون اینه که وجه دوم را بریزم و چند روز صبر کنم وقبل از اینکه توی سایت ایران خودرو قراردادم بشه خط تیره برم صلح بکنم یا منظورتون چیز دیگه ای هست؟قیمتشو چند بدم خوبه؟من شیرازم؟راستی بنظرتون چقدر سود تاخیر بهمون میدهند؟چون ماشینمون تحویل اردیبهشت بوده مگه نباید بهمون سود تاخیر بدهند؟

دوست گرامی
بمن گفتن اگه میخوای بفروشی باید کارتکس بشه
برای این منظور
باید چک رو بنام نمایندگی بگیری تا کاراشو انجام بدن

ahmaad313
22 May 2010, 01:19 AM
دوستان من به یک فروند
تندر 90 نیازمندم

اگه کسی میخواد بفروشه یا صلح کنه
پیام خصوصی بده ممنون

یکی زحمت میکشه قیمت کارخونه ای انواع تندر های پیش فروشی رو بگه

منظور قیمت نهایی خودرو است

mohajer_137860
22 May 2010, 08:20 AM
ایران‌خودرو: قرار نیست از پروژه تندر کنار برویم

خبرگزاري فارس- قائم‌مقام مديرعامل ايران‌خودرو گفت: بحث كنار گذاشتن ايران‌خودرو از پروژه تندر 90 مطرح نيست.

ميرجواد سليماني در مورد پيشنهاد ارائه شده از سوي كارگروه توليد خودرو سازمان گسترش مبني بر تمركز توليد تندر 90 در كارخانه پارس‌خودرو گفت: بحث كنار گذاشتن ايران‌خودرو از پروژه تندر 90 مطرح نيست و برخي افراد دست‌اندركار، ايده‌هاي خود را در مورد تمركز توليد مطرح كرده‌اند، ولي بايد ديد در نهايت چه تصميمي گرفته مي‌شود. به گفته سليماني، فعلا تصميمي مبني بر كنار گذاشتن ايران‌خودرو از پروژه تندر 90 اتخاذ نشده است. وي در پاسخ به اين سوال كه طبق برنامه‌ريزي اعلام شده از سوي ايران‌خودرو قرار بود توليد تندر 90 اين شركت تا بهمن سال گذشته روزانه به 120 دستگاه برسد، دليل عدم تحقق اين امر چيست؟ اظهار داشت:‌ توليد يك محصول متناسب با برنامه توليد آن انجام مي‌شود، ممكن است در برخي ماه‌هاي سال تعداد توليد يك مدل خودرو كاهش يابد و در ماه‌هاي ديگر افزايش يابد. وي با بيان اينكه هم‌اكنون روزانه 60 تا 70 دستگاه تندر 90 توسط ايران‌خودرو توليد مي‌شود گفت: برنامه توليد تندر به صورت روزانه، هفته‌اي و ماهانه مشخص شده و توليد بر اساس آن صورت مي‌گيرد.

alilogan
22 May 2010, 10:38 AM
سلام من جديدا عضو سايت شدم و5 ما ماشين تندر اي يك سي پي تحويل گرفتم و قيمت ان 1046500 درامده بود

a_rudi
22 May 2010, 12:29 PM
خبر سوپر فوري::icon_cool

نمايندگان محترم شرکت ايران خودرو
باسلام و حترام
ضمن عذرخواهي از مشتريان گرامي، با توجه به عدم تامين قطعات خودروي تندر90دوگانه سوز توسط شرکت رنو پارس، کليه دعوتنامه هاي تندر نود دوگانه سوز بصورت بنزيني با موعدهاي فروردين/ارديبهشت/خرداد ارسال شده است. لذا خواهشمند است اطلاع رساني فرماييد. ضمنا در صورت تمايل مشتري به دريافت خودروي دوگانه سوز مدت زمان تحويل ايشان با سه ماه تاخير بوده و باعدم پرداخت وجه دعوتنامه بنزيني و ارسال درخواست کتبي ايشان مجددا دعوتنامه دوگانه سوز ارسال مي‌گردد.

مرتضي آل داوود

درود و تشکر از تشکر شما:icon_evil

a_rudi
22 May 2010, 12:33 PM
سلام به همگی.دیروز واسه منم اس ام اس اومد که دعوتنامت صادر شده اگه نگرفتی از نمایندگی تحویل بگیر.منم ثبتنامی بهمن و تحویل فروردین بودم دوستان به نظر من صبر کنیم ودعوت نامه هارو نگیریم چون ای دوگانه ها اولین سریه که میزنن هم قطعات شون اصلیه هم کیفیتش مطمعنا زیاده به نظر من دوستان تهرانی شنبه صبح یه سر برن درب شماره 16ایران خودرو انتهای سالن اتاق برند رنو پیش مرتضی ال داوود و ازش در مورد زمان دقیق تولید دوگانه سوال کنید تا ببینیم ارزش صبر کردن داره شماره تلفن اتاق ال داوود هم48227046هستش اما تلفنی جواب درست و حسابی نمیده .دوستان تهرانی خواهشا حتما حضوری یه سر بزنن و نتیجه رو تا شنبه به بگیه هم بدن

در مورد خوب بودن قطعات و کيفيت سري اول کاملا با دوستمون موافقم، به همين دليل هم هست که اصرار دارم دوگانه رو تحويل بگيرم. تجربه دوگانه سوز ها و ماشينهاي توليد سري اول رو هم قبلا داشتم واقعا فرق داره

درود

a_rudi
22 May 2010, 12:39 PM

امين خان تا 3/31 برامون سود حساب کردن کافيه ديگه اگه بعد از اين تاريخ ندادن به ازاي هرماه تاخير 1 درصد وديعه اولي رو به عنوان جريمه ديرکرد ميدن

:icon_evil

argentina
22 May 2010, 01:57 PM

شنبه تکمیلش کن

با سلام به تندر دوستان

سری قبل که E1ها رو خود نماینده ها برداشتن ظاهرا که بعدش با قیمت بالاتر بدن
من خودم با 300000 سود خریدم برای تحویل مهر
ایندوره هم ندادن (ظاهرا سود E2براشون بیشتره از دو مدل دیگه)
من زنگ زدم الان تحویل مهر رو با سود 400-450 صلح میکنن!

alfa65
22 May 2010, 02:05 PM
یکی از بچه های فمیل رو فرستادم نمایندگی تا ببینه تو دعوت نامه من چی نوشته ( دوگانه یا بنزینی ) و مبلغ قابل واریز رو بهم بگه . می دونید نمایدگی شریف ایرانخودرو ( شهرستان ابهر ) چی گفته بود ؟!!!!؟

فرموده بودن : چون اینترنت مون قطعه فعلا دعوت نامه ها رو نگرفتیم !!! :154:

ببینید چه راحت و سریع پاسخگو هستن ( بازم بگید نمایندگی ها کم کاری میکنن ! )

aminkhan2008
22 May 2010, 03:12 PM
امين خان تا 3/31 برامون سود حساب کردن کافيه ديگه اگه بعد از اين تاريخ ندادن به ازاي هرماه تاخير 1 درصد وديعه اولي رو به عنوان جريمه ديرکرد ميدن

دوست عزیز اگر دوستان دیگر مثل پوپک جواب بدهند گویا باید برای ماشین ما که در ماه دیگری تحویل دادند باید سود تاخیر بدهند
پوپک و kami جان مگر بعد از تحویل توی برگه ای که بهتون دادند ننوشته بود سود تاخیر دارید؟

jvani
22 May 2010, 03:14 PM
دوستان به نظر شما برای خودرو صفر گرفتن کارت طلایی دو ستاره ارزشش را دارد که 370 بیشتر بدهیم ویا اینکه بهتر است بیمه بدنه کنیم ؟کارت طلایی یک ساله است یا بیشتره ؟

javaho
22 May 2010, 03:39 PM
دوستان من 28/2/89 تکمیل وجه کردم
ای دو فول پارس خودرو
موعد تحویل خرداد 89 بود
به نظر شما کی زنگ میزنن بیا ماشینو ببر
یه سوال دیگه
اگه برم درب کارخونه تحویل بگیرم بهتره یا نمایندگی

bahahs
22 May 2010, 03:56 PM
درود
امروز 25/02/89
بالاخره پنج شنبه ظهر 23/02/89 تندر E2 لوکس سفید ؛ از پارس خودرو تحویل گرفتم
معایب:
1- عدم روشن شدن چراغ کمربند (منم خیلی رو این عیب های جزیی حساسم )
2-روشن شدن چراغ های داخل کیلومتر و دور موتور هنگام ترمز زدن
3-کم نور شدن روشن ایی درون صفحه نمایش داخل کیلومتر(محل نمایش اطلاعات) هنگام ترمز زدن (بدلیل عیب شماره 2)
4-بازم عیب شماره سه ؛ هنگام روشن کردن چراغ های خودرو
5-اذیت کردن صدای لاستیک ها در اتاق خودرو (لاستیک بارز 185 )؛ که با تعویض لاستیک ها به مکسز Maxeis 205 ( اگه درست نوشته باشم ) بازم فرقی نکرد ؛ یا من لاستیک خوب نگذاشتم یا واقعا فرقی نمی کنه
6-عدم پسند بودن ترمز ها ؛ به نظر من با ترمز های پراید هیچ فرقی نداره !
7-مصرف سوخت بالا ؛ خودش میشه هر 100 کیلومتر حدودا 13.5 لیتر !
8-فرش های زیر پا بسیار نامرغوب و الکی
9-عدم پخش MP3 توسط CD ؛ اصلا MP3 خون نیست ؛واقعا که ؛ 14 میلیون پول میگیرن و یه MP3 خون نمی زارن
10-بد بسته شدن درب داشبرد جلوی ,درب داشبرد با سختی بسته می شه و بعدش هم بالاش چند سانت بازه
11-کم شدن سرعت ماشین هنگام روشن کردن کولر ؛ مثل پراید که وقتی کولر ماشین را روشن میکنی فکر میکنی یکی از عقب ماشین را داره می کشه
12-به نظر من باد کولرش خیلی خنک نیست و مثل همون پرایده و خنک تر نیست
کسی از دوستان برای موارد بالا توضیح یا کمکی داره؟
چند تا سوال :
1-کسی می دونه ضمانت تندر فول چند کیلومتره یا چند ساله ؟
2-کی باید برم نمایندگی بابت سرویس اولیه (بازدید اولیه )؟

1-خب اگه باشه بهتره(نباشه هم زیاد مهم...)
2-3-4-برای شما وجود داره و برای من نیست
5-لاستیک خوب مثل اپولو یا کوموهو بنداز تا 70 درصد کم میشه
6-بهتر از این ترمز در خودروی بالای 30 ملیونی هست و تا اون رنج بی رقیبه
7-مصرف ترکیبیه من در بدترین حالت 8 هست
8-درسته
9-درسته(خب خیلی ها مثل من عوض میکنند حتی اگه mp3 بخونه)
10-درسته
11-کولر روی هر ماشینی تاثیر میزاره ولی مقدارش فرق داره
ولی با اون مثال شما قابل مقایسه نیست
12-خیلی خنکه و دریچه رو خوب تنطیم کنید که خیلی موثرند
کولر پژو کمی بهتره
گارنتی هم 10000 تا
ضمانت 2 سال یا 40000 تا

alfa65
22 May 2010, 04:46 PM
دوستان میشه راجع به کارت طلایی توضیح بدن ؟ یعنی چه مزایایی داره و ایا ارزش داره واسش370000 پول اضافه بدم ( ایرانخودرو )

a_rudi
22 May 2010, 09:19 PM
دوستان میشه راجع به کارت طلایی توضیح بدن ؟ یعنی چه مزایایی داره و ایا ارزش داره واسش370000 پول اضافه بدم ( ایرانخودرو )

دوست من آلفاي عزيز نگير برادر که ارزشي نداره پدر ما 3ستاره رو به زور EF7 بهش دادن تضيح ميدم براتون که چه سرويس هايي داره در طول يکسال:
کيلومتر 5 تا 5تا يعني 5000 -10000-15000 و... بازديد رايگان ( که خود گارانتي هم داره)
کيلومتر 10000-20000-30000 و ... 10تا 10تا، تعويض روغن ( که مرحله اول رو گارانتي داره)
40تا40 تعويض لنت
60000-120000 4حلقه لاستيک نو (فکرش رو بکن تاکسي هم در سال 60000 کيلومتر نميره چه برسه به ماشين شخصي.)
به قول خودشون بيمه بدنه هم داره( پرسيدم بيمه بدنه واسه 17000چوب ميشه 350چوب تازه قسطي)

خلاصه نگيرين که خيلي افتضاحه . از نمايندگي پرسيدم واسه ابوي تمديدش رو کيلومتر 15000ميشد 510چوب:icon_twis

javaho
22 May 2010, 09:49 PM
خیلی این هفته رو شل و ول شروع کردین
بابا جواب بدین دیگه
28/2/89 تکمیل وجه کردم
ای دو فول پارس خودرو مشکی
کی تحویل میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:icon_razz

mehdi1946
22 May 2010, 10:20 PM
سلام.من امروزرفتم ایران فرقون دعوتنامم رو گرفتتم و تکمیل وجه کردم چون دیگه از کارای این فرقون ساز خسته شدم ترسیدم اگه واسه دوگانه صبر کنم بازم بعد 3 ماه یه بامبولی دربیارن بگن قطعه نداریم یا تبدیل کن یا انصراف بده فوق فوقش میدم بیرون با 700 تومن دوگانش میکنم با این احتصاب قیمتی که واسه ای بی اس کردن وای به حال دوگانه.در ضم صبح رفتم اداره تعزیرات شکایت کنم گفتن اول ماشین تحویل بگیر بعد بیا به شکایت ترتیب اثر بدیم گفتم قیمت ای بی اس چنده که به بهانه اون 1200 کشیدن رو قیمت اونم به تهران زنگ زد اونا هم گفتن فوقش 600تومن

arshia_eng
22 May 2010, 11:28 PM
از دوستان کسی به افزایش قیمت سیصد هزار تومانی E2LP اعتراض کرده؟ من خودم چند پیامک به مجله خبری ساعت 19 فرستادم (شماره 100001915) شاید از طریق تلویزیون صدای ما به جایی برسه. در مورد پراید حتی قیمت با ABS را به قیمت بدون ABS کاهش دادند.

a_rudi
22 May 2010, 11:29 PM
سلام.من امروزرفتم ایران فرقون دعوتنامم رو گرفتتم و تکمیل وجه کردم چون دیگه از کارای این فرقون ساز خسته شدم ترسیدم اگه واسه دوگانه صبر کنم بازم بعد 3 ماه یه بامبولی دربیارن بگن قطعه نداریم یا تبدیل کن یا انصراف بده فوق فوقش میدم بیرون با 700 تومن دوگانش میکنم با این احتصاب قیمتی که واسه ای بی اس کردن وای به حال دوگانه.در ضم صبح رفتم اداره تعزیرات شکایت کنم گفتن اول ماشین تحویل بگیر بعد بیا به شکایت ترتیب اثر بدیم گفتم قیمت ای بی اس چنده که به بهانه اون 1200 کشیدن رو قیمت اونم به تهران زنگ زد اونا هم گفتن فوقش 600تومن

مبارکه دوست عزيز اما اينها دنبال بهانه واسه گرون کردن تندر بودن که راهور محترم داد دستشون، ترمز ضد قفل. وقتي که خودرو ساز وطني از راهنماي روي گلگير و يا پشت آينه به عنوان يه افتخار حرف ميزنه، نصب ترمز ضد قفل ميشه حماسه

dr_hadi88
22 May 2010, 11:55 PM

واقعا خسته نباشن 1%
یعنی تو 3ماه میشه 240 تومن دیگه؟

a_rudi
23 May 2010, 12:00 AM
نقل قول

نوشته شده توسط a_rudi http://www.phalls.com/images_phalls/buttons/viewpost.gif (http://www.phalls.com/showthread.php?p=823862#post823862)

واقعا خسته نباشن 1%
یعنی تو 3ماه میشه 240 تومن دیگه؟

دکتر جون اين يکي از بندهاي قرارداد ترکمانچاي بين ما و ايرانخودرو بود که نوشتم ها، خدا شاهده اگه فکر کني از خودم درآوردم نه :icon_surp

aminkhan2008
23 May 2010, 12:00 PM
دوست گرامی
برای این منظور

من به نمایندگی گفتم .بهم گفت این کار قانونی نیست و ما این کارو نمی کنیم
دوست عزیز اگر از نحوه کارتکس کردن خبر داری به ما هم خبر بده و آیا مشکلی پیش نمیاد.نمایندگی نمیزنه زیرش؟
در ضمن بنظرتون به صورت فیش حالا 12.5 میلیون بفروشم خوبه یا چک یک ماهه 12.7 میلیون؟

aminkhan2008
23 May 2010, 12:03 PM
دوست گرامی
برای این منظور

دوست عزیز اگر از نحوه کارتکس کردن خبر داری به ما هم خبر بده و آیا مشکلی پیش نمیاد.نمایندگی نمیزنه زیرش؟
در ضمن بنظرتون به صورت فیش حالا 12.5 میلیون بفروشم خوبه یا چک یک ماهه 12.7 میلیون؟

M0HANDES
23 May 2010, 01:13 PM
سلام بچه ها من دیروز ال پی از پارس خودرو تحویل گرفتم تحویل خرداد بودم 2 روز بعد از دعوتنامه ماشینو دادن!!!
بالاخره منم تندر سوار شدم:icon_wink

dr_hadi88
23 May 2010, 03:07 PM
دکتر جون اين يکي از بندهاي قرارداد ترکمانچاي بين ما و ايرانخودرو بود که نوشتم ها، خدا شاهده اگه فکر کني از خودم درآوردم نه :icon_surp

میدونم خودمم اونروز شنیدم حرف 1% بووود:icon_bigg
نمیدونم چکار کنم:icon_idea

jvani
23 May 2010, 03:57 PM

ضمن اين‌كه تندر90 در مدل E2 (رنگ سفيد) در هفته گذشته حدود 15 ميليون و 400 تومان معامله شد. در حالي که قيمت مدل‌هاي E0 تندر90 و E1 (داراي ترمز ABS) تندر 90 به ترتيب 11 ميليون و 400 هزار تومان و 13 ميليون و 300 هزار تومان بود. قيمت مدل E1 بدون ترمز ABS نيز در بازار همچنان 12 ميليون و 500 هزار تومان است.
http://www.asrekhodro.com/Default.aspx? ... e&Nid=3224 (http://www.asrekhodro.com/Default.aspx?p=NewsPage&Nid=3224)

در تهران تندر 90 گرانتر از شهرستانها می باشد اگر می تونی برو تهران بفروشش
13 ميليون و 300 هزار تومان قیمتE1 (داراي ترمز ABS) میباشد

javaho
23 May 2010, 04:35 PM
سلام بچه ها من دیروز ال پی از پارس خودرو تحویل گرفتم تحویل خرداد بودم 2 روز بعد از دعوتنامه ماشینو دادن!!!
بالاخره منم تندر سوار شدم:icon_wink
نوش جونت
پس چرا به من زنگ نمی زنن
28/2/89 تکمیل وجه کردم
پارس خودرو ای دو فول مشکی
چیکار کنم
زنگ بزنم نمایندگی
راستی تو سایت برات چی زده

javaho
23 May 2010, 04:52 PM
الان زنگ زدم نمایندگی
گفت ماشین تخصیص داده شده و فاکتور هم شده
ولی پلاک نشده
پس کی پلاک میشه؟؟؟؟
ای دو فول مشکی پارس خودرو

arshia_eng
23 May 2010, 06:31 PM
از دوستان کسی به افزایش قیمت سیصد هزار تومانی E2LP اعتراض کرده؟ من خودم چند پیامک به مجله خبری ساعت 19 فرستادم (شماره 100001915) شاید از طریق تلویزیون صدای ما به جایی برسه. در مورد پراید حتی قیمت با ABS را به قیمت بدون ABS کاهش دادند.
هیچ کس اعتراضی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!:icon_cry:

javaho
24 May 2010, 12:07 PM
تو سایت پارس خودرو شماره قرارداد و شاسی و تخصیص نوشته شده
ولی هنوز جلوی پلاک خالیه
چیکار باید بکنم؟

sajad298
24 May 2010, 12:35 PM
تو سایت پارس خودرو شماره قرارداد و شاسی و تخصیص نوشته شده
ولی هنوز جلوی پلاک خالیه
چیکار باید بکنم؟

خوش به حالت من 26/2 تکمیل وجه کردم هنوز هیچ خبری نیست!!!
کاش امروز بهم میدادنش!:icon_cry:

javaho
24 May 2010, 12:40 PM
خوش به حالت من 26/2 تکمیل وجه کردم هنوز هیچ خبری نیست!!!
کاش امروز بهم میدادنش!:icon_cry:

حتما با نمایندگی تماس بگیر
به سایت نمیشه اعتماد کرد

sajad298
24 May 2010, 12:51 PM
حتما با نمایندگی تماس بگیر
به سایت نمیشه اعتماد کرد

زنگ زدم به نمایندگی گفت هنوز خبری نیست؟!!
میگه پارس خودرو اینجوریه ! کارش معلوم نیست.

aquarium
24 May 2010, 01:33 PM
با سلام خدمت دوستان .
ال 90 فول الان قیمت کارخونه ایش چنده و اگه کسی اطلاعاتی از بخش نامه هاش داره در اختیار بزاره ممنون میشم .

javaho
24 May 2010, 02:29 PM
با سلام خدمت دوستان .
ال 90 فول الان قیمت کارخونه ایش چنده و اگه کسی اطلاعاتی از بخش نامه هاش داره در اختیار بزاره ممنون میشم .
14190000

sajad298
24 May 2010, 04:43 PM
با سلام خدمت دوستان .

سلام
توی دعوتنامه من زده بود 14195000

aminkhan2008
24 May 2010, 09:02 PM
ماشین تحویل نگرفته را به یک آشنا به قیمت مفت فروختمش. E1+cp+ABSرنگ سفید بود فروختمش 12.6 میلیون تازه اونم به صورت چک برای موقعی که ماشین تحویل بگیره. ولی دیگه دنگ و فنگ پلاک و سند و پول بنگاه و محضر را ندارم. اگه هم با تاخیر بیاد سود تاخیرش برای خودمه.
موقعی که صلح زدم، طرف که توی نمایندگی داشت برامون صلحنامه می نوشت میگفت ماشینت 2 ماه دیگه میاد چون بنام کسی دیگه شده، طول میکشه تا بنام این طرف بشه و تاریخ تحویلش عوض میشه. طرف راست گفته یا چرت گفته؟
کسی از بچه ها تا حالا توی ایران خودرو صلح نکرده ببینه ماشین رو روی روال عادی میدهند یا دیرتر؟
در ضمن اگر دیر تحویل بدهند سود تاخیر هم شامل حال میشه یا نه؟

persiangalaxy
24 May 2010, 09:26 PM
دوستان سلام

وقتی تویه وضعیت قرارداد خط تیره بشه معنیش چیه؟ چند وقت بعد میدن ماشینو؟

ثبت نامی دی - تکمیل وجه 29ام. خالص پرداختی 13600000.

ایران خودرو

arshia_eng
24 May 2010, 11:04 PM
دوستان سلام

ایران خودرو

دوست عزیز میشه بگین مبلغ واریزی شما موقع ثبت نام چقدر بوده و سود اون رو چقدر حساب کردن؟

a_rudi
24 May 2010, 11:14 PM
دوستان سلام

ایران خودرو

خط تيره يعني از اين مرحله گذشتين و قائدتا بايد اطلاعات سند رو بتونيد رو سايت مشاهده کنيد، امتحان کرديد يا نه؟ احتمالا تحويل ماشينتون نزديکه:icon_cool

بر و بچ کسي نتونسته اطلاعاتي گير بياره؟:icon_roll

persiangalaxy
24 May 2010, 11:47 PM
دوست عزیز میشه بگین مبلغ واریزی شما موقع ثبت نام چقدر بوده و سود اون رو چقدر حساب کردن؟

ثبت نام من دو ودیعه ای بود. 4200 ودیعه اول. دو ماه بعد 4600. 29ام اردیبهشت هم دعوتنامه اومد با 5 و خورده ای تکمیل وجه که با پیشنهاد خود نمایندگی از کارت طلایی دو ستاره صرف نظر کردم و 4806000 واسه تسویه ریختم بحساب که خالص پرداختیم شد 13606000.

امروز که چک کردم دیدم اصلا بدون اینکه وضعیت قراردادم تو سایت از نرمال به آماده تخصیص تبدیل بشه شده خط تیره. حالا نمیدونم این یعنی چی؟

سند و اینهام هنوز چیزی صادر نشده ظاهرا.

meta
25 May 2010, 09:01 AM
ثبت نام من دو ودیعه ای بود. 4200 ودیعه اول. دو ماه بعد 4600. 29ام اردیبهشت هم دعوتنامه اومد با 5 و خورده ای تکمیل وجه که با پیشنهاد خود نمایندگی از کارت طلایی دو ستاره صرف نظر کردم و 4806000 واسه تسویه ریختم بحساب که خالص پرداختیم شد 13606000.

امروز که چک کردم دیدم اصلا بدون اینکه وضعیت قراردادم تو سایت از نرمال به آماده تخصیص تبدیل بشه شده خط تیره. حالا نمیدونم این یعنی چی؟

سند و اینهام هنوز چیزی صادر نشده ظاهرا.
دوست من....تبريك مي‌گم بهت......اين خط تيره يعني بهت يك IN خودرو اختصاص دادند ولي چون سايت آپديت نيست نميتوني شماره IN رو ببيني (البته بين خودمون بمونه اين قسمت سايت از وقتي شماره ملي بعضي از آقايون لو رفت و با اين وسيله معلوم شد كه چند تا ماشين فقط از ايران خودرو گرفته اند فعلا غير فعال شده است)
ولي اگر بتوني از روشهاي آشنا بازي و يا مراجعه حضوري به فروش IN ماشينتو پيدا كني بعدا ميشه اطلاعات صدور پلاك رو هم ببيني.

persiangalaxy
25 May 2010, 09:30 AM
دوست من....تبريك مي‌گم بهت......اين خط تيره يعني بهت يك IN خودرو اختصاص دادند ولي چون سايت آپديت نيست نميتوني شماره IN رو ببيني (البته بين خودمون بمونه اين قسمت سايت از وقتي شماره ملي بعضي از آقايون لو رفت و با اين وسيله معلوم شد كه چند تا ماشين فقط از ايران خودرو گرفته اند فعلا غير فعال شده است)
ولي اگر بتوني از روشهاي آشنا بازي و يا مراجعه حضوري به فروش IN ماشينتو پيدا كني بعدا ميشه اطلاعات صدور پلاك رو هم ببيني.

ممنونم از پاسختون. حالا فکر میکنین با توجه به اینکه ساکن شهرستان هستم (اصفهان) تا چند روزه دیگه دستمو میگیره؟

یه سوال جاده خاکی هم بپرسم:
اگه بخوام لاستیک ها رو عوض کنم همینهایی رو که روش سواره رو فروشنده بر میداره؟ چند؟

aminkhan2008
25 May 2010, 12:08 PM
ماشین تحویل نگرفته را به یک آشنا به قیمت مفت فروختمش. E1+cp+ABSرنگ سفید بود فروختمش 12.6 میلیون تازه اونم به صورت چک برای موقعی که ماشین تحویل بگیره. ولی دیگه دنگ و فنگ پلاک و سند و پول بنگاه و محضر را ندارم. اگه هم با تاخیر بیاد سود تاخیرش برای خودمه.
موقعی که صلح زدم، طرف که توی نمایندگی داشت برامون صلحنامه می نوشت میگفت ماشینت 2 ماه دیگه میاد چون بنام کسی دیگه شده، طول میکشه تا بنام این طرف بشه و تاریخ تحویلش عوض میشه. طرف راست گفته یا چرت گفته؟
کسی از بچه ها تا حالا توی ایران خودرو صلح نکرده ببینه ماشین رو روی روال عادی میدهند یا دیرتر؟
در ضمن اگر دیر تحویل بدهند سود تاخیر هم شامل حال میشه یا نه؟
کسی نبود جواب مارو بده
در ضمن توی سایت که میرم هنوز شماره مشتری ام را که میزنم مثل قبلا میزنه و هیچ چیزی عوض نشده

meta
25 May 2010, 12:34 PM
ممنونم از پاسختون. حالا فکر میکنین با توجه به اینکه ساکن شهرستان هستم (اصفهان) تا چند روزه دیگه دستمو میگیره؟

یه سوال جاده خاکی هم بپرسم:
اگه بخوام لاستیک ها رو عوض کنم همینهایی رو که روش سواره رو فروشنده بر میداره؟ چند؟
با توجه به اينكه شهرستان هستيد اگر خدا بخواهد و ماشين از نظر كيفي بلوكه نشود يك هفته ديگر مي‌رسد اونجا .
اگر بلافاصله لاستيك را عوض كنيد 130 برميدارند.

a_rudi
25 May 2010, 12:44 PM
کسی نبود جواب مارو بده
در ضمن توی سایت که میرم هنوز شماره مشتری ام را که میزنم مثل قبلا میزنه و هیچ چیزی عوض نشده

امين خان يه چند روزي طول ميکشه تا مبلغ واريزي رو بيارن رو مانده حساب مشتري که بشه مبلغ کل

kooshai
25 May 2010, 04:57 PM
بدینوسیله به اطلاع می رساند نمایندگان محترم می توانند از تاریخ 4/3/89 به منظور دریافت دعوتنامه تکمیل وجه خودرو تندر 90 مدل E1+CP+ABSبا موعد تحویلhttp://www.parskhodro.ir/sales/news/rte/images/smiley1.gif تیرماه 89 تنها رنگ سفید (پیش کدBT4)به سايت پارس خودرومراجعه نموده و حداکثر تا تاریخ 7/3/89 تمام دعوتنامه ها را صادر و به مشتریان ابلاغ نمایند . ضمنا" حداکثر مهلت تکمیل وجه توسط مشتری تا تاریخ 15/3/89 می باشد

alfa65
25 May 2010, 06:58 PM
من امروز دعوت نامه رو گرفتم ( E1 +ABS NEW ) و مبلغ رو واریز کردم تاریخ ثبت نام 88/09/22 بود که با ودیعه اول 8000000 در نهایت امروز 3097100 واریز کردم گفتن که 25 روزه ماشین میاد ( البته من دوگانه سوز ثبت نام کرده بودم که با بد قولی ایرانخودرو شد معمولی ) :icon_mad:
تا حالا که سود پول من از بقیه دوستان بیشتر بوده ! :icon_mrgr

a_rudi
25 May 2010, 09:47 PM
من امروز دعوت نامه رو گرفتم ( E1 +ABS NEW ) و مبلغ رو واریز کردم تاریخ ثبت نام 88/09/22 بود که با ودیعه اول 8000000 در نهایت امروز 3097100 واریز کردم گفتن که 25 روزه ماشین میاد ( البته من دوگانه سوز ثبت نام کرده بودم که با بد قولی ایرانخودرو شد معمولی ) :icon_mad:
تا حالا که سود پول من از بقیه دوستان بیشتر بوده ! :icon_mrgr

مبارکه و شايد اون زمان چون به مدت يه هفته از 22 تا 30 آذر ثبت نام مي‌کردن و شما رو اول بودي کارهاي اداري تون زودتر انجام شده و سود محاسبه به روزهاي بيشتري تعلق گرفته.

aminkhan2008
26 May 2010, 12:28 AM
حالا توسایت ایران لگن نگاه کردم، دیدم مانده حساب مشتری (من که ماشین را بنام یکی دیگه صلح زدم)را درست زده و زده 111006000 ریال و وضعیت قرار داد زده نرمال.جریان چیه؟چرا هنوز با اسم من اینجوری نشون میده؟
در ضمن ایا اطلاعات اونطرف که ماشین را به نامش صلح کردم توی سایت ایران فرقون ثبت شده؟ و آیا مثل من نشون میده براش یا فرق داره؟

sajad298
26 May 2010, 11:45 AM
سلام دوستان من 26/2 تکمیل وجه کردم تندر 90 lp پارس خودرو تحویل اردیبهشت بودمهنوز ماشینم نیومده چیکار کنم ؟مردم از بی ماشینی !!کسی میتونه بگه ماشینمو کی میدن؟

atteesh
26 May 2010, 04:13 PM
آقا شكر ميون كلامتون
يا الله

من يك ماشين از ايران خودرو خريدم و مرتبا اوضاعش را از سايت كنترل مي كردم چون چند تا از برو بچ كنجكاو بودن يك توضيح كوچيك بدم كه ماشين فروش فوري اينترنتي بود پس همان روز اول كه گفتيم سلام اونا هم تا قرون آخر پول ماشين را تلكه كردن كه بلافاصله وضعيتمون تبديل شد به آماده به تخصيص سپس به مدت يك ماه رفت به كما تا اينكه روز دوشنبه تبديل شد به يك خط تيره لاغر مردني و موجودي حسابمون هم تبديل شد به يك تخم مرغ گنده ( صفر ) اما در كمال ناباوري امروز يعني صبح چهارشنبه ماشين را تحويل دادند البته بدون پلاك و همه چي !
سريال پلاك را هم كه با استفاده از سريال و شماره بدنه ماشين از سايت ايران خودرو دو در كردم به عرضتون برسونم ايران 55 ؟؟؟ ه 19
اميدوارم تو راهي شما هم هر چه زودتر پا به عرصه وجود بگذارد

persiangalaxy
26 May 2010, 04:30 PM
آقا این ایران خودرو کارهایی میکنه که آدم شاخ در میاره

این همه دوستان از تاخیر تحویل تندر گله داشتن که گفتم از منم چند ماهی تاخیر میافته واسش.

امروز زنگ زدم نمایندگی گفتم وضعیت قراردادم 3 روزه خط تیره شده چرا خبری نیست پس؟

گفتش پلاک شده سند خورده تحویلم گرفتیم فقط مونده ماشینت یا فردا یا شنبه بهت تحویل میدیم :icon_cool

omran89
27 May 2010, 11:55 AM
سلام به همه دوستان زيان ديده از ايران خودرو
مي خوام ببينم كسي مي دوني سود مشاركت چطوري تو دعوت نامه ها اعمال شده من زنگ زدم گفتند سود شما 453 تومان شده ولي در دعوت نامه قيمت خودرو 14195000 تومان اعلام شده يعني همون قيمت اصليش و من نمي دونم چه طوري سودو حساب كردند خودرو اي دو فوله
اگه كسي چيزي مي دونه بگه
مرسي

من دعوت نامه را با دقت نگاه كردم 7000000 ميلون پيش پرداخت كردم
7195000 تومان بايد بدم
كه جمعا ميشه 14195000 تومان
چيزي در مورد سود مشاركت ننوشته
فقط گفته اگر كارت طلايي دو ستاره نمي خواهي 440000 تومان كمتر بريز

اقا در دعوت نامه شما هم چيزي در مورد كارت طلايي ذكر شده

كسي نمي دونه سود مشاركت چطوري حساب شده ربطي به كارت طلايي داره يا نه

meta
27 May 2010, 03:14 PM
اقا در دعوت نامه شما هم چيزي در مورد كارت طلايي ذكر شده

كسي نمي دونه سود مشاركت چطوري حساب شده ربطي به كارت طلايي داره يا نه
سلام
سود مشاركت شما تقريبا برابر با قيمت كارت طلايي شده است.

persiangalaxy
27 May 2010, 05:38 PM
دوستان بالاخره از نمایندگی تماس گرفتن و رفتم ماشینو تحویل گرفتم.

مدارک تحویلی:
سند و فاکتور فروش
مجوز تردد در شهر بدلیل نداشتن پلاک

لوازم اضافی:
کفپوش زیرپایی
کیف ابزار
جعبه کمک های اولیه

خالص بهای کارخانه 130,174,530
سود مشارکت 5,889,753
جمع خالص پرداختی: 136,060,000

ثبت نام دی تحویل خرداد دو ودیعه ای

کیفیت مونتاژ خوبه و مورد خاصی فعلا ندیدم. با اینکه صفره ولی دربها خیلی خوب باز و بسته میشن. دنده خیلی نرم و راحت جا زده میشه. بنزینش پره پره بود :icon_excl
از محل پارکینگ تا خونه که باهاش رانندگی کردم خیلی نرم و جاداره. خیلی خوب تسلط دارم روی ماشین. اینو بگم من تا قبل از این با ماشین بابا این طرف اون طرف میرفتم (مزدا 3) پس مطمئن باشین هنوز کیفیت خوبی داره.

سوالی دارید بپرسید

beh2
27 May 2010, 06:29 PM
بالاخره دعوت نامه ما هم اومد ( e1 new+abs تحویل تیرماه پارس خودرو - رنگ سفید )
ثبت نام اسفند ماه با پیش پرداخت 7000000
سود مشارکت 214000
الباقی 4551000
-----------------------------------------------------------------------------------
خدا بخواد شنبه پولو واریز میکنم از دوستان کسی میدونه چند روزه تحویل میدن ؟ :icon_razz

jvani
27 May 2010, 08:07 PM
تولید روزانه 5 دستگاه تندر 90 گاز سوز در برنامه تیر ماه ایران خودرو قرار دارد اگر باز تولیدش عقب نیافتد دوستانی که گاز سوز ثبت نام کردند وبا تبدیل به تندر معمولی موافقت نکردند تا تیر ماه منتظر باشند

omran89
27 May 2010, 11:01 PM
چرا توي دعوت نامه من حرفي از سود مشاركت نشده كجا بايد مراجعه كنم

jvani
27 May 2010, 11:41 PM
چرا توي دعوت نامه من حرفي از سود مشاركت نشده كجا بايد مراجعه كنم

دوست عزیز توی دعوت نامه ایران خودرو برای هیچکس اسمی از سود مشارکت نبرده قیمت کارخانه ایی تندر 90 E2 فول هم14195000 می باشد و قیمتی که اعلام می کند به همراه کارت طلایی می باشد که اگر کارت طلایی را نخواهی مبلغ ان از قیمت کل کم می شود

webgalaxy
28 May 2010, 02:30 PM
سلام ، آقا مبارک باشه.......................:icon_excl:icon_excl

دوستان بالاخره از نمایندگی تماس گرفتن و رفتم ماشینو تحویل گرفتم.

مدارک تحویلی:
سند و فاکتور فروش
مجوز تردد در شهر بدلیل نداشتن پلاک

لوازم اضافی:
کفپوش زیرپایی
کیف ابزار
جعبه کمک های اولیه

خالص بهای کارخانه 130,174,530
سود مشارکت 5,889,753
جمع خالص پرداختی: 136,060,000

ثبت نام دی تحویل خرداد دو ودیعه ای

کیفیت مونتاژ خوبه و مورد خاصی فعلا ندیدم. با اینکه صفره ولی دربها خیلی خوب باز و بسته میشن. دنده خیلی نرم و راحت جا زده میشه. بنزینش پره پره بود :icon_excl
از محل پارکینگ تا خونه که باهاش رانندگی کردم خیلی نرم و جاداره. خیلی خوب تسلط دارم روی ماشین. اینو بگم من تا قبل از این با ماشین بابا این طرف اون طرف میرفتم (مزدا 3) پس مطمئن باشین هنوز کیفیت خوبی داره.

سوالی دارید بپرسید

persiangalaxy
28 May 2010, 02:42 PM
سلام ، آقا مبارک باشه.......................:icon_excl:icon_excl

ممنون

ایشالا نوبت شمام میشه :icon_cool

arshia_eng
28 May 2010, 07:02 PM
سلام به همه دوستان. به لطف خدا من هم ماشینم رو تحویل گرفتم (E2LP نقره ای پارس خودرو- تحویل خرداد). چند تا سوال داشتم اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم :
1. موقع تحویل فقط برگ تحویل خودرو را دادند و دیگر هیچ.نباید فاکتور یا سند میدادند؟
2. دفترچه ضمانت یا سرویس های دوره ای نداشت. از کجا برم بگیرم؟
3. وقتی ماشین درجا کار میکنه و کولر رو روشن میکنم صدای موتور هر چند ثانیه کم و زیاد میشه (بطور تناوبی) علت چیه؟
در ضمن بگم لوازم همراه ماشین بجز دفترچه ضمانت و بارکد سوییچ کامل بود.

persiangalaxy
28 May 2010, 07:16 PM
سلام به همه دوستان. به لطف خدا من هم ماشینم رو تحویل گرفتم (E2LP نقره ای پارس خودرو- تحویل خرداد). چند تا سوال داشتم اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم :
1. موقع تحویل فقط برگ تحویل خودرو را دادند و دیگر هیچ.نباید فاکتور یا سند میدادند؟
3. وقتی ماشین درجا کار میکنه و کولر رو روشن میکنم صدای موتور هر چند ثانیه کم و زیاد میشه (بطور تناوبی) علت چیه؟

دوست عزیز مبارکت باشه

من هم پنجشنبه از نمایندگی ایرانخودرو که تحویل گرفتم تمام مدارک رو ندادن وگفتن بعدا باهاتون تماس میگیریم بیایید تحویل بگیرید

چیزایی که تحویل گرفتم: سند و فاکتور فروش بود. بیمه و پلاک و بقیه مدارک رو بعدا تحویل میدن. کارت سوخت هم که حدودا یکماهه دیگه با پست میاد براتون. دفترچه ضمانت و سرویسهای دوره ای به من که دادند حالا شما پیگیری کن ببین این هم جزو مدارکی هست که بعدا میدین؟

اون صدای موتور که زیاد و کم میشه به خاطر کار کردن کمپرسور کولر هست که کارکردش از دور موتور تنظیم میشه عادیه ولی پیشنهاد میکنم فعلا از کولرش استفاده نکن تا آببندی بشه بدلیل فشاری که به موتور میاد.:icon_excl

arshia_eng
28 May 2010, 07:25 PM
دوست عزیز مبارکت باشه

من هم پنجشنبه از نمایندگی ایرانخودرو که تحویل گرفتم تمام مدارک رو ندادن وگفتن بعدا باهاتون تماس میگیریم بیایید تحویل بگیرید

چیزایی که تحویل گرفتم: سند و فاکتور فروش بود. بیمه و پلاک و بقیه مدارک رو بعدا تحویل میدن. کارت سوخت هم که حدودا یکماهه دیگه با پست میاد براتون. دفترچه ضمانت و سرویسهای دوره ای به من که دادند حالا شما پیگیری کن ببین این هم جزو مدارکی هست که بعدا میدین؟

اون صدای موتور که زیاد و کم میشه به خاطر کار کردن کمپرسور کولر هست که کارکردش از دور موتور تنظیم میشه عادیه ولی پیشنهاد میکنم فعلا از کولرش استفاده نکن تا آببندی بشه بدلیل فشاری که به موتور میاد.:icon_excl

بسیار ممنونم. برای شما هم کد سوییچ رو ندادند؟

persiangalaxy
28 May 2010, 07:27 PM
کسی اطلاع دقیقی داره که چند روز بعد از تحویل ماشین پلاکشو میدن؟

اینجوری که نمیشه ببریش بیرون که. نمایندگی حتی شماره پلاک رو هم داد بهم و جالبه که ماشین زودتر از پلاکش اومده!!!

persiangalaxy
28 May 2010, 07:28 PM
بسیار ممنونم. برای شما هم کد سوییچ رو ندادند؟

نه عزیز. راستی شماره پلاکت رو بهت دادن؟
خود پلاک میدونی کی بهت میرسه؟

arshia_eng
28 May 2010, 07:34 PM
نه عزیز. راستی شماره پلاکت رو بهت دادن؟
خود پلاک میدونی کی بهت میرسه؟

من ماشین رو پلاک شده تحویل گرفتم.

arshia_eng
28 May 2010, 08:01 PM
زاستی یه سوال دیگه. این ماشینو که تحویل گرفتم راهنماهاش چک کردم وقتی راهنمای چپ یا راست رو میزنم هر دو فلش همزمان روی صفحه دور موتور چشمک میزنند. نباید فقط یک طرف چشمک بزنه؟

persiangalaxy
28 May 2010, 08:13 PM
والا از من هم همینطوره. ولی قاعدتا باید همون طرفی که انتخاب شده روشن بشه. حتما این مورد هم جزو کم کردن هزینه های دوستان مونتاژ کار ایرانی ست. رک بگم دزدی که خیلی زیاد کردن تو این ماشین. مثلا جا عینکیش رو هم حذف کردن. چراغ سقفی عقب نداره.

حداقل قبلن رو ماشیناشون یه سر کلیدی با یه جعبه دستمال کاغذی میذاشتن اما انگار خیلی گدا شدن.

پخشش هم که بدرد نمیخوره هم زشته هم mp3 نمیخونه و باند am هم نداره. یه Pioneer میزارم بجاش

arshia_eng
28 May 2010, 08:19 PM
والا از من هم همینطوره. ولی قاعدتا باید همون طرفی که انتخاب شده روشن بشه. حتما این مورد هم جزو کم کردن هزینه های دوستان مونتاژ کار ایرانی ست. رک بگم دزدی که خیلی زیاد کردن تو این ماشین. مثلا جا عینکیش رو هم حذف کردن. چراغ سقفی عقب نداره.

حداقل قبلن رو ماشیناشون یه سر کلیدی با یه جعبه دستمال کاغذی میذاشتن اما انگار خیلی گدا شدن.

پخشش هم که بدرد نمیخوره هم زشته هم mp3 نمیخونه و باند am هم نداره. یه Pioneer میزارم بجاش

مال من هم هیچکدوم از چیزایی که شما گفتین رو نداره:icon_bigg

a_rudi
28 May 2010, 11:46 PM
الا اي پرنده مهاجر، کم فروغي،‌ بال و پري بگشا بر فراز ايران فرقون، فرقون‌هاي رنگارنگش رو ببين، بگو برامون چه مي‌کنه .

mohajer_137860
29 May 2010, 07:46 AM
مهاجر جان اگه ممکنه یه خبر از دوگانه سوز و امار تولید تندر برامون بده

الا اي پرنده مهاجر، کم فروغي،‌ بال و پري بگشا بر فراز ايران فرقون، فرقون‌هاي رنگارنگش رو ببين، بگو برامون چه مي‌کنه .

درود

برنامه تولید این هفته لوگان در ایران فرقون به شرح زیر است:

http://tehranpic.net/images/79jo4ab039tf39kvnvdf.jpg

گازسوز هم در برنامه نیست.

موفق باشید.

Mahdi_Moghaddami
29 May 2010, 11:29 AM
دوستانی که ماشین خودشون تازه تحویل گرفتن لطف کنید و دقیقا مشخص کنید چه چیزهایی رو هنگام تحویل گرفتن دقت کنیم؟ لیست لوازمی که باید تحویل بگیریم چه چیزهایی هستند؟ ..

persiangalaxy
29 May 2010, 12:01 PM
دوستانی که ماشین خودشون تازه تحویل گرفتن لطف کنید و دقیقا مشخص کنید چه چیزهایی رو هنگام تحویل گرفتن دقت کنیم؟ لیست لوازمی که باید تحویل بگیریم چه چیزهایی هستند؟ ..

تجهیزاتی که تویه صندوق عقب هست:
- آنتن
لاستیک زاپاس (از سالم بودنش مطمئن بشید)
- جعبه کمکهای اولیه
- آچار چرخ
- گیره بکسل
- جعبه ابزار
- چهار عدد روپوش پیچهای لاستیکها با آچار مربوطه

داخل خودرو هم همه چیز باید سر جاش باشه مثله فندک و جا سیگاری و داخل داشبورد هم باکس پنل پخش خودرو

از لحاظ مدارک هم معلوم نیست چون بعضی نمایندگیها کامل تحویل میدن بعضی در چند روز بعد.

a_rudi
29 May 2010, 12:29 PM
سلام به همه دوستان
ديدم بعضي از دوستان قديم و جديد سوالاتي دارند که در پستهاي قبلي و خيلي قبلي پاسخش رو ميشه پيدا کرد به همين دليل از اول امسال تمامي پستهاي به درد بخور رو که تعدادشون هم خيلي زياده در قالب يه فايل جمع کردم که خدمت دوستان ارائه ميشه تا با خوندن اون هم اطلاعات کسب کنن و هم وقتشون کمتر گرفته بشه و اينترنتشون هم ذخيره ميشه.

persiangalaxy
29 May 2010, 12:37 PM
سلام به همه دوستان
ديدم بعضي از دوستان قديم و جديد سوالاتي دارند که در پستهاي قبلي و خيلي قبلي پاسخش رو ميشه پيدا کرد به همين دليل از اول امسال تمامي پستهاي به درد بخور رو که تعدادشون هم خيلي زياده در قالب يه فايل جمع کردم که خدمت دوستان ارائه ميشه تا با خوندن اون هم اطلاعات کسب کنن و هم وقتشون کمتر گرفته بشه و اينترنتشون هم ذخيره ميشه.

آقا تو اون اطلاعات جمع آوری شده چیزی در مورد اینکه تحویل پلاک معمولا چند روز بعد از تحویل خودرو طول میکشه هست؟

meta
29 May 2010, 02:01 PM
- آنتن
- جعبه کمکهای اولیه
- آچار چرخ
- گیره بکسل
- جعبه ابزار

داخل خودرو هم همه چیز باید سر جاش باشه مثله فندک و جا سیگاری و داخل داشبورد هم باکس پنل پخش خودرو

از لحاظ مدارک هم معلوم نیست چون بعضی نمایندگیها کامل تحویل میدن بعضی در چند روز بعد.

به اين ادوات چهارتا پيچ زاپاس رو هم اضافه كنيد كه اگر خداي نكرده چرختون پنچر شد حتما از اين پيچها بايد روي رينگ فولادي استفاده كنيد.
ضمنا چهارتا كفي موكتي بايد روي ماشين باشد.

persiangalaxy
29 May 2010, 02:33 PM
به اين ادوات چهارتا پيچ زاپاس رو هم اضافه كنيد كه اگر خداي نكرده چرختون پنچر شد حتما از اين پيچها بايد روي رينگ فولادي استفاده كنيد.

یعنی پیچهای فعلی رویه زاپاس سازگار نیست؟

shaban306
29 May 2010, 02:56 PM
- آنتن
- جعبه کمکهای اولیه
- آچار چرخ
- گیره بکسل
- جعبه ابزار

بعلاوه:
مثلث خطر
لاستیک کفی

shaban306
29 May 2010, 03:01 PM
یعنی پیچهای فعلی رویه زاپاس سازگار نیست؟

اگر ماشینتون ال پی باشه که رینگ اصلیش آلومینیومی وای زاپاس فولادی پیچهاش با هم فرق میکنه و تاکید شده که برای چرخ زاپاس از پیچ مختص خودش استفاده بشه.

beh2
29 May 2010, 04:10 PM
امروز تکمیل وجه کردم دوستان کسی میدونه کی ماشینو تحویل میدن ؟ (پارس خودرو e1 ) :icon_eek:

a_rudi
29 May 2010, 07:50 PM
سلام مجدد
بر و بچ اينم فايلي که در مورد ثبت نام و تحويل گفته بودم،‌ مجموعه‌اي از گفتمان دوستان از عيد تا حالا که مفيد بودند
در مراحل بعد اون رو مرتب تر و با فهرست و تکميل تر ارائه خواهم کرد

http://www.lon.ir/up/uploads/1275193515.pdf

L90E2LP
30 May 2010, 01:50 AM
L90 E2 LP رنگ سفید تحویل خرداد از پارس خودرو ثبت نام کردم هنوز خبری از دعوتنامه نشده،
LP رنگای دیگه تحویل خرداد دعوتنامه هاشون اومده حتی رنگ سفید E1 تحویل تیر پارسخودرو هم دعوتنامشون اومده، معلوم نیس دارن چیکار میکنن!!!

a_rudi
30 May 2010, 08:43 AM
L90 E2 LP رنگ سفید تحویل خرداد از پارس خودرو ثبت نام کردم هنوز خبری از دعوتنامه نشده،
LP رنگای دیگه تحویل خرداد دعوتنامه هاشون اومده حتی رنگ سفید E1 تحویل تیر پارسخودرو هم دعوتنامشون اومده، معلوم نیس دارن چیکار میکنن!!!

با اين شماره پارس خودرو تماس بگير 48913231

ernest1
30 May 2010, 08:57 AM
دوستان کسی از شرایط جدید ثبت نام ال 90 در پارس خودرو اطلاع نداره؟؟

سال های قبل بمناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر شرایط جدید اعلام میکردن

اما ظاهرا امسال خبری نیست!!

!hadi!
30 May 2010, 10:56 AM
دوستان کسی از شرایط جدید ثبت نام ال 90 در پارس خودرو اطلاع نداره؟؟

سال های قبل بمناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر شرایط جدید اعلام میکردن

اما ظاهرا امسال خبری نیست!!

فقط پيش فروش e2+lp با موعد تحويل آذر و ديماه »» https://parskhodro.iranecar.com/
فعلا هم هيچ خبري از e1 نيست . نميدانم چرا e1 اين وضعيت دارد وقتي هم اعلام مي کنند ظرف يک روز و دوز قبل از اينکه کسي متوجه بشود خود نمايندگيها تکميل مي کنند !

moje90
30 May 2010, 01:35 PM
امروز تکمیل وجه کردم دوستان کسی میدونه کی ماشینو تحویل میدن ؟ (پارس خودرو e1 ) :icon_eek:
با سلام :icon_winkاگه تهران هستید شاید یک هفته تا 10 روز و اگه شهرستانید حدودا 20- 25 روز :icon_excl

arshia_eng
30 May 2010, 10:45 PM
جدیداً پارس خودرو بجای دفترچه گارانتی، کارت گارانتی میده .کسی از دوستان چنین کارتی تحویل گرفته؟ اگه کسی ار دوستان اطلاعات بیشتری داره لطفاً بگه تا بهره مند بشیم.

argentina
31 May 2010, 08:09 AM
فقط پيش فروش e2+lp با موعد تحويل آذر و ديماه »» https://parskhodro.iranecar.com/
فعلا هم هيچ خبري از e1 نيست . نميدانم چرا e1 اين وضعيت دارد وقتي هم اعلام مي کنند ظرف يک روز و دوز قبل از اينکه کسي متوجه بشود خود نمايندگيها تکميل مي کنند !

ظاهرا به دلیل قیمت پایینترش سودش برای خودروساز کمتره و کمتر تولید میشه
نماینده ها هم سوئ استفاده می کنن و خودشون ثبت نام می کنن بعدش با سود میفروشن!
من 1 ماه پیشE1 ثبت نام اسفند 88 با موعد تحویل مهر 89 رو با 300,000 سود خریدم
به نظر میاد فعلا تنها راه گرفتن E1همینه!

!hadi!
31 May 2010, 09:38 AM
ظاهرا به دلیل قیمت پایینترش سودش برای خودروساز کمتره و کمتر تولید میشه
نماینده ها هم سوئ استفاده می کنن و خودشون ثبت نام می کنن بعدش با سود میفروشن!
من 1 ماه پیشE1 ثبت نام اسفند 88 با موعد تحویل مهر 89 رو با 300,000 سود خریدم
به نظر میاد فعلا تنها راه گرفتن E1همینه!

آره ، درست مي فرمائيد .
چون الان abs هم دارد تقريبا تيپ باصرفه اي هست ( فرمان هيدروليک + ترمز ABS + کيسه هواي راننده ) و طرفداران خاص خودش را هم دارد . و از خيليها که مي پرسم اونها هم از کم بودن اين تيپ گلايه دارند ...
ولي متاسفانه تو شهر ما اينجوري نيست . چون من هم قبل از عيد مي خواستم بخرم که نمايندگي تحويل دو ماه بعد را مي خواست 12800000 حساب من کنه و تقريبا با اختلاف 1100000 تومان و من نخريدم و گفتم حيف هست تا اينکه فعلا پرايد خريدم ولي الان منتظرم به محض اينکه اعلام شد اگر خدا بخواهد سريعا يکي E1 ثبت نام کنم !

arshia_eng
31 May 2010, 11:17 PM
جدیداً پارس خودرو بجای دفترچه گارانتی، کارت گارانتی میده .کسی از دوستان چنین کارتی تحویل گرفته؟ اگه کسی ار دوستان اطلاعات بیشتری داره لطفاً بگه تا بهره مند بشیم.

کسی جدیداً E2LP از پارس خودرو تحویل نگرفته؟ این مدارک ماشین رو کی میدن؟مخصوصاً اینکه این کارت گارانتی چه ویژگیهایی داره؟

atteesh
1 June 2010, 07:03 AM
تعيين تكليف تندر 90 طي يك ماه آينده

خبرگزاری فارس- وزارت صنايع و سازمان گسترش مسوول تصميم‌گيري درباره توليد تندر 90 شدند. </B>
رييس كارگروه تخصصي صنعت خودرو در سازمان گسترش با بيان اينكه وزارت صنايع و سازمان گسترش در مورد آينده توليد تندر 90 در كشور تصميم‌گيري مي‌كنند، گفت: برآيند نظر اعضاي شوراي سياست‌گذاري صنعت خودرو با سناريوي پيشنهادي مطابقت دارد.محمدرضا روشني‌مقدم در مورد نتيجه پيشنهاد مربوط به توليد تندر 90 در كشور توسط كارگروه تخصصي خودرو گفت: پيشنهاد نهايي در اين مورد در شوراي سياست‌گذاري صنعت خودرو مطرح و قرار شد نتيجه نهايي آن توسط سازمان گسترش و وزارت صنايع اعلام شود. وي ادامه داد: اعضاي شوراي سياست‌گذاري صنعت خودرو نظرات مختلفي در مورد وضعيت توليد تندر 90 در كشور و چگونگي مديريت اين پروژه داشتند، اما برآيند اين نظرات بيشتر با همان سناريوي پيشنهادي كه شامل بازنگري در مدل كسب و كار موجود بين رنو و طرف‌هاي ايراني است، مطابقت دارد. وي افزود: اعضاي شوراي سياست‌گذاري صنعت خودرو معتقدند نمي‌توان بر اساس طرح تجاري قبلي پروژه تندر 90 كار را ادامه داد و قواعد بازي بايد تغيير كند. رييس كارگروه خودرو در سازمان گسترش تصريح كرد: تصميم‌گيري در مورد اينكه توليد تندر 90 در يك كارخانه متمركز شود يا توسط دو شركت خودروساز ادامه داشته باشد، در اختيار وزارت صنايع و سازمان گسترش است. وي پيش‌بيني كرد، نظر اين دو بخش در مورد وضعيت توليد تندر 90 طي ماه جاري اعلام شود. روشني‌مقدم در ادامه در خصوص بحث‌هاي مطرح شده مبني بر احتمال حضور شركت تويوتا در صنعت خودروسازي و قطعه‌سازي ايران نيز اظهار داشت: ژاپني‌ها افراد محتاطي هستند و احتياطشان در توليد بيشتر از اروپايي‌ها است. وي ادامه داد: نمي‌توان ارزيابي كرد كه با احتياط شديد ژاپني‌ها بحث حضور آنها در ايران چقدر قوي است.
به گفته وي، بازار خودروي ايران از جذابيت بالايي برخوردار است و همين مساله مي‌تواند عاملي براي جذب خودروسازان ژاپني باشد. روشني‌مقدم تصريح كرد: صنعت خودرو در ايران از اهميت بالايي برخوردار است و نياز بازار روندي رو به رشد دارد كه همين مساله ژاپني‌ها را به حضور در بازار ايران ترغيب مي‌كند.
به گفته وي، با وجود ركود اقتصاد جهاني، معدود كشورهايي مانند ايران وجود دارند كه در صنعت خودرو شاهد رشد مصرف بازار باشند. </B>
دنياي اقتصاد

iraniancom
1 June 2010, 07:41 AM
سلام
امروز 11/03/89
تندر سفید پارس خودرو من کمتر از سه هزار تا کارکرده که یه صدایی از زیر ماشین میاد
توضیحات کامل:
این صدا زمانی میاد که ماشین درجا کار می کنه یا با سرعت خیلی کم در حال راه افتادن است وقتی سرعت یکم بالا میره ؛ صدا قطع می شه ؛ صدا شبیه صدای حلبی یا مثل بهم خوردن دو تکته حلبی می باشه
پس از بررسی ها کاشف به عمل آمد صدا از داخل منبع اگزوز وسط می باشه
حالا یکی از دوستان کمک کنه بگه :
1-چرا چنین اتفاقی برای ماشین خوشکلم افتاده ؟
2-راه حل چیه ؟
لطفا مرا هدایت کنید
متشکرم

shaban306
1 June 2010, 04:30 PM
پیش فروش یک ودیعه ای تندر 90 E2 LP (http://sales.ikco.com/letter/2710.pdf)

jvani
1 June 2010, 06:32 PM
پیش فروش یک ودیعه ای تندر 90 E2 LP (http://sales.ikco.com/letter/2710.pdf)

جالبه ایران خودرو هم در فروش جدیدش e1 cpرا حذف کرده فکر کنم کم کم باید با e1 cpخداحافظی کرد

arshia_eng
1 June 2010, 06:50 PM
سلام
من حدود کمتر از یک ماهه که تندر فول را تحویل گرفتم ؛ درسته یه کارت گارانتی داره که من قبلا هم روی پرایدها دیده بودم اطلاعات زیادی ندارم ؛ فقط می دونم با وارد کردن مشخصات کارت در سایت کلیه عملیات تعمیر و گارانتی اولیه که روی ماشینت انجام شده را میتونی ببینی ( به شرطی که کاری رو ماشینت انجام شده باشه وگرنه اطلاعاتی نمیاره)؛ حدس من اینه که هدف از صدور این کارت توسط شرکت ؛ جلوگیری از سوء استفاده برخی از نمایندگی ها در دریافت پول اضافه و ارایه خدمات به مشتریان را بگیره

مدارک ماشین من هم :
1-کارت ماشین کمتر از یک هفته آمد درب منزل
2-کارت بیمه ؛برگ سبز؛سند ؛کارت گارانتی هم ده روزه آمد نمایندگی
3-کارت سوخت کمتر از پانزده روز آمد درب منزل که 120 لیتر بنزین داخل کارت بود

ممنون.این برگ سبز همون برگه تحویل و خروج خودرو هست یا نه؟ اگه همینه که به من موقع تحویل خودرو اونو دادند. ببخشید شما تهران هستید یا شهرستان؟

arshia_eng
1 June 2010, 07:47 PM
سلام
من حدود کمتر از یک ماهه که تندر فول را تحویل گرفتم ؛ درسته یه کارت گارانتی داره که من قبلا هم روی پرایدها دیده بودم اطلاعات زیادی ندارم ؛ فقط می دونم با وارد کردن مشخصات کارت در سایت کلیه عملیات تعمیر و گارانتی اولیه که روی ماشینت انجام شده را میتونی ببینی ( به شرطی که کاری رو ماشینت انجام شده باشه وگرنه اطلاعاتی نمیاره)؛ حدس من اینه که هدف از صدور این کارت توسط شرکت ؛ جلوگیری از سوء استفاده برخی از نمایندگی ها در دریافت پول اضافه و ارایه خدمات به مشتریان را بگیره

مدارک ماشین من هم :
1-کارت ماشین کمتر از یک هفته آمد درب منزل
2-کارت بیمه ؛برگ سبز؛سند ؛کارت گارانتی هم ده روزه آمد نمایندگی
3-کارت سوخت کمتر از پانزده روز آمد درب منزل که 120 لیتر بنزین داخل کارت بود

دوست عزیز، به شما علاوه بر این کارت گارانتی، "دفترچه راهنمای سرویس و نگهداری خودرو" هم دادند؟به ما که ندادند.

mehdi1946
1 June 2010, 08:05 PM
سلام به همگی.از دوستان ثبت نامی تندر دوگانه سوز که که اول خرداد تبدیل به e1 بنزینی کردن و تکمیل وجه هم کردن کسی ماشینش تخصیص یا تحویل شده؟

iraniancom
2 June 2010, 07:54 AM
ممنون.این برگ سبز همون برگه تحویل و خروج خودرو هست یا نه؟ اگه همینه که به من موقع تحویل خودرو اونو دادند. ببخشید شما تهران هستید یا شهرستان؟
سلام
نه برادر
برگ سبز با برگ تحویل و خروج فرق می کنه
برگ سبز ؛ رنگش سبزه و برای نقل و انتقال خودرو الزامی ست
شهرستان

iraniancom
2 June 2010, 08:01 AM
سلام
امروز 11/03/89
تندر سفید پارس خودرو من کمتر از سه هزار تا کارکرده که یه صدایی از زیر ماشین میاد
توضیحات کامل:
این صدا زمانی میاد که ماشین درجا کار می کنه یا با سرعت خیلی کم در حال راه افتادن است وقتی سرعت یکم بالا میره ؛ صدا قطع می شه ؛ صدا شبیه صدای حلبی یا مثل بهم خوردن دو تکته حلبی می باشه
پس از بررسی ها کاشف به عمل آمد صدا از داخل منبع اگزوز وسط می باشه
حالا یکی از دوستان کمک کنه بگه :
1-چرا چنین اتفاقی برای ماشین خوشکلم افتاده ؟
2-راه حل چیه ؟
لطفا مرا هدایت کنید
متشکرم
سلام
برای این مشکل رفتم نمایندگی
گفتن مشکل از منبع وسط اگزوز است و باید عوض شه (بازم پراید ؛ هنوز تندر سه هزار تا کار نکرده تعویض منبع ) و فعلا منبع نداریم ؛ برو هر وقت منبع آمد بیا
فعلا که صداش وقتی ماشین درجا کار میکنه اعصاب خرد کنه

iraniancom
2 June 2010, 08:04 AM
دوست عزیز، به شما علاوه بر این کارت گارانتی، "دفترچه راهنمای سرویس و نگهداری خودرو" هم دادند؟به ما که ندادند.
سلام برادر
همراه تندر دو تا دفترچه بود
1-مربوط به پخش ماشین یا همون دستگاه CD
2-مربوط به راهنما و دکمه ها و توضیحات درباره تندر که دقیقا اسم دفترچه یادم نیست ولی فکر کنم همون است که شما میگید و درباره ماشین ؛روغن؛ترمز و ... توضیح داده
این دفترچه تو صندوق عقب بود

atteesh
2 June 2010, 11:26 AM
ثبت نام امروز ايران خودرو از ساعت 9 صبح كه سايت باز شد من در نمايندگي بودم كه ساعت 9.10 دقيقه تمام سهميه ها پرشد !
حتي براي آبان ساعت 9.40 دقيقه ظرفيت تكميل بود
مسئول نمايندگي گفتش كه انگار تعداد بسيار كمي ماشين براي فروش بوده كه ظرف چند دقيقه تكميل شده !!

!hadi!
2 June 2010, 11:57 AM
جالبه ایران خودرو هم در فروش جدیدش e1 cpرا حذف کرده فکر کنم کم کم باید با e1 cpخداحافظی کرد

با يک حساب سرانگشتي ساده مي توان متوجه شد که E1 جديد با داشتن فرمان هيدروليک + ترمز ABS + کيسه هواي راننده به علاوه مو تور و ايمني و ديگر مشخصات کلي تندر و با قيمت کارخانه اي 11700 ، رقيب جدي براي محصولات ديگر از جمله سمند و 405 و ... به حساب مي آيد ...
به همين علت هست که يا با تيراژ بسيار پائين پيش فروش مي کنند يا اصلا نه !

jvani
2 June 2010, 12:33 PM
فروش اینترنتی تندر 90 E2 LP ایران خودرو برای ماه های مهر وآبان
تندر90 E2 LP *** بيمه شخص ثالث حداكثر *** ترمزABS ، ايربگ ،‌كفپوش موكتي ، جعبه كمكهاي اوليه‌، كيف ابزار *** موعد تحويل مهرماه وآبان ماه

https://ikco.iranecar.com/SaleCondition.aspx (https://ikco.iranecar.com/SaleCondition.aspx)

atteesh
2 June 2010, 01:06 PM
فروش اینترنتی تندر 90 E2 LP ایران خودرو برای ماه های مهر وآبان
تندر90 E2 LP *** بيمه شخص ثالث حداكثر *** ترمزABS ، ايربگ ،‌كفپوش موكتي ، جعبه كمكهاي اوليه‌، كيف ابزار *** موعد تحويل مهرماه وآبان ماه

https://ikco.iranecar.com/SaleCondition.aspx (https://ikco.iranecar.com/SaleCondition.aspx)

ساعت 9.30 دقيقه صبح امروز تحويل مرداد و شهريور با همين شرايط داشت كه در عرض چند دقيقه پر شد و از روي سايت برداشته شد . :icon_ques

arshia_eng
2 June 2010, 07:54 PM
سلام برادر
همراه تندر دو تا دفترچه بود
1-مربوط به پخش ماشین یا همون دستگاه CD
2-مربوط به راهنما و دکمه ها و توضیحات درباره تندر که دقیقا اسم دفترچه یادم نیست ولی فکر کنم همون است که شما میگید و درباره ماشین ؛روغن؛ترمز و ... توضیح داده
این دفترچه تو صندوق عقب بود

سلام دوست عزیز. برای من هم همین دو تا دفترچه را دادند. ولی توی همون دفترچه دومی (راهنمای مشتری)، خیلی جاها گفته به "دفترچه سرویس و نگهداری خودرو" مراجعه کنید (مثلاً صفحات 4-4 یا 4-6 را ببینید).
اگر کسی از دوستان علاوه بر کارت گارانتی این دفترچه را هم دریافت کرده بگه تا ما هم پیگیری کنیم.
اصولاً برای اینکه مصرف کننده بدونه در چه بازه های زمانی باید ماشین رو برای سرویس ببره باید این دفترچه رو هم می دادند.

a_rudi
3 June 2010, 07:14 PM
مردم همه از دست فرقون سازاي معظم شاکي هستند اما هيچوقت توان تحمل کمبود بازار را ندارند
داشته باشيد خبر رو که عين واقعيته خودم از طريق نمايندگي پيگيرش بودم

http://www.ikcopress.com/FA/News.aspx?docID=11622

ايرانخودرو آماري ميده‌ها
http://www.ikcopress.com/FA/News.aspx?docID=11607

300دستگاه در روز:icon_twis

سود انباشته
4 June 2010, 09:35 AM
ساعت 9.30 دقيقه صبح امروز تحويل مرداد و شهريور با همين شرايط داشت كه در عرض چند دقيقه پر شد و از روي سايت برداشته شد . :icon_ques
معلومه که بايد پر ميشد چون صفر اين خودرو در بازار حدود 15ميليون و300 هزار تومان و قيمت کارخانه هم زير 14 ميليون تومانه و براي کساني که ثبت نام ميکنند حداقل حداقل يک ميليون تومان سود خالص داره.
در حاليکه خودروهاي صفر موجود دار بازار زير قيمت کارخانه در بازار معامله ميشود!

beh2
4 June 2010, 12:36 PM
جالبه من یه هفته قبل تکمیل وجه کردم ولی تو سایت پارس خودرو نوشته ( وضعیت : پیش نویس قرارداد !!! )

mohammad 1991
4 June 2010, 10:05 PM
سلام بچه ها هر کسی پارس خودرو تحویل مرداد براش دعوت نامه اومد به ما یه ندا بده چاکریم mohammad 1991

a_rudi
5 June 2010, 07:36 PM
:icon_excl دیگه چند روزی به تحویل ماشین نمونده شمارش معکوس شروع شد :icon_mrgr 10 - 9 ...

مي‌بينم که ديگه مشغول خونه تکوني شدي و داري حيات رو آب و جارو مي‌زني واسه تندر:icon_cool،
تو سايت وضعيت قراردادت چجورياس؟

فرداي اون روز (13ام) بعدازظهر بود که به کلي لينک ثبت نام تندر از سايت فروش پاک شد.

alfa65
5 June 2010, 07:42 PM
مي‌بينم که ديگه مشغول خونه تکوني شدي و داري حيات رو آب و جارو مي‌زني واسه تندر:icon_cool،
تو سايت وضعيت قراردادت چجورياس؟

اره :icon_mrgr دقیقا همیجوریه !
فعلا که خبری نیست . همون چیزهای قبلی رو نوشتن ( قرارداد نرمال ) خبری از اماده تخصیص نیست :icon_razz

a_rudi
5 June 2010, 10:47 PM
اره :icon_mrgr دقیقا همیجوریه !
فعلا که خبری نیست . همون چیزهای قبلی رو نوشتن ( قرارداد نرمال ) خبری از اماده تخصیص نیست :icon_razz
خوب اميدوام زودتر رديف بشه، قرارداد من که هنوزم 560 و تغييري هم حاصل نشده (بايد 561 باشه مثل قبل) فردا آوار ميشم سر نمايندگي!!!!!!!!!!!!!!

alfa65
5 June 2010, 10:55 PM
خوب اميدوام زودتر رديف بشه، قرارداد من که هنوزم 560 و تغييري هم حاصل نشده (بايد 561 باشه مثل قبل) فردا آوار ميشم سر نمايندگي!!!!!!!!!!!!!!

والا من که طاقت صبر نداشتم ( البته بهتر بگم ترسیدم ) والا صبر میکردم ودوگانه میگرفتم . به امید خدا به شما دوگانه تحویل میدن :icon_excl

aminkhan2008
6 June 2010, 02:36 AM
سلام به همگی.از دوستان ثبت نامی تندر دوگانه سوز که که اول خرداد تبدیل به e1 بنزینی کردن و تکمیل وجه هم کردن کسی ماشینش تخصیص یا تحویل شده؟
مال من که صلح کرده بودم تازه بعد از 10 روز توی سایت ایران فرقون زده انتقال به. شماره مشتری طرفی که باهاش صلح کردم ندارم وگرنه معلوم میشد که اختصاص یافته یا نه؟
مال شما چی زده؟

mohajer_137860
6 June 2010, 09:12 AM
درود به دوستان

برنامه تولید این هفته لوگان در ایرانخودرو به شرح زیر می باشد:

http://www1.upic.ir/images/tofzte1u6srqltln6xwe.jpg

در حال حاضر برنامه ای برای تولید لوگان گازسوز وجود ندارد و در صورت کنار رفتن رنوپارس از تامین قطعات،وضعیت تولید دوگانه سوز مبهم تر خواهد شد.

موفق باشید.

a_rudi
6 June 2010, 10:14 AM
درود به دوستان

برنامه تولید این هفته لوگان در ایرانخودرو به شرح زیر می باشد:

در حال حاضر برنامه ای برای تولید لوگان گازسوز وجود ندارد و در صورت کنار رفتن رنوپارس از تامین قطعات،وضعیت تولید دوگانه سوز مبهم تر خواهد شد.

موفق باشید.

مهاجر جان اين جريان کنار رفتن رنوپارس چقدر صحت داره ؟ احتمالش چي؟ ايران گاري که تا تحويل آبان ثبت نام کرده؟ تکليف چيه؟:icon_twis

beh2
7 June 2010, 11:06 AM
دوستان ماشین من دیروز 16/3/88 فاکتور شده کسی میدونه کی تحویل میدن (تبریز) :icon_cry:

sajad298
7 June 2010, 01:58 PM
سلام دوستان
امروز تندرم رو تحویل گرفتم

mehdi1946
7 June 2010, 02:15 PM
:icon_cry:جناب اقای beh2 (http://www.phalls.com/member.php?u=125332) واقا sajad298 (http://www.phalls.com/member.php?u=57582) میشه بفرمایید کی تکمیل وجه کردین و مدل تندرتون چیه من 17 روزه تکمیل وجه کردم ولی هنوز قراردادم نرماله تو دعوتنامه که نوشته بود موعد تحویل حداکثر 20 روز از تکمیل وجه

beh2
7 June 2010, 02:50 PM
e1 سفید - 8/3/89 تکمیل وجه - پارس خودرو -

sajad298
7 June 2010, 04:42 PM
سلام
e2 lp سفید پارس خودرو
26/2/89 تکمیل وجه کردم و امروز تحویل گرفتم
معمولا بین 20 تا 25 روز پارس خودرو تحویل میده
نگران نباش انشالله به همین زودی میاد ماشینت.

shaban306
7 June 2010, 08:08 PM
دوستان ماشین من دیروز 16/3/88 فاکتور شده کسی میدونه کی تحویل میدن (تبریز) :icon_cry:

مبارکه، حداکثر تا یک هفته آینده تحویل می گیرین. برای من 17 اردیبهشت فاکتور شد، 20 تحویل گرفتم.

a_rudi
8 June 2010, 09:32 AM
داشته باشيد خبر رو

گارانتي 5 ساله تندر90 ايران فرقون (http://news.ikco.com/FA/News.aspx?docID=11637)

sajad298
8 June 2010, 11:44 AM
سلام من تندرم اومده ولی پلاکش هنوز نیومده
کسی از دوستان میدونه پلاکش کی میاد؟
بیچاره تو پارکینگ مونده !!!:icon_cry:

houman90
8 June 2010, 12:09 PM
سلام من تندرم اومده ولی پلاکش هنوز نیومده
کسی از دوستان میدونه پلاکش کی میاد؟
بیچاره تو پارکینگ مونده !!!:icon_cry:

پلاکش رو چیکار داری؟!‌پلاک میاد. فعلاً از همین فرصت استفاده کنین و کارهایی مثل روکش و سیستم و برچسب شیشه و دزدگیر و ... کلاً تمام کارهایی که بعداً شاید یک هفته وقت ازتون بگیره رو حالا انجام بدین. اینجوری هم سرتون گرم میشه و چشم به هم بزنی پلاک هم اومده!

موفق باشید

atteesh
8 June 2010, 02:17 PM
تبديل خودروي تندر 90 دوگانه سوز موعد تحويل تير ماه 89 (http://sales.ikco.com/letter/2711.pdf)

alfa65
8 June 2010, 03:14 PM
داشته باشيد خبر رو

گارانتي 5 ساله تندر90 ايران فرقون (http://news.ikco.com/FA/News.aspx?docID=11637)

یه جور میگن تزینات داخلی هر کی ندونه فکر میکنه که ایرانخودرو رو داشبورد طلا کاری شده و یا روکش صندلی های چرم میندازن :icon_mrgr ( پیشکش چیزی از ماشین کم نکنید :icon_lol:) . بابا اینارو نمی خاد یه زیر پایی خوب واسه ماشین بدین :icon_cool

beh2
8 June 2010, 06:18 PM
بالاخره از نمايندگي تماس گرفتن ، انشاا... فردا صبح ما هم تندر سوار ميشيم :191:

omran89
8 June 2010, 06:27 PM
من 3.3 تكميل وجه كردم كي خودرو بدست من مي رسه كسي اين شرايط را داره كه با هم در ارتباط باشيم

atteesh
9 June 2010, 12:45 PM
امروز 19 خرداد بالاخره دوباره موفق شدم يك تندر 90 اي 2 تحويل مهر ايران فرقون ثبت نام كنم فروش اينترنتي وديعه 7.5 ميلون !! سود مشاركت هم بي خيال !

jvani
9 June 2010, 02:00 PM
https://ikco.iranecar.com/SaleCondition.aspx
جالب است ایران خودرو دوباره برای مهر و آبان پیش فروش تندر 90 مدلe2 را گذاشته ؟:icon_razz

jvani
9 June 2010, 02:10 PM
آمار تولید تندر 90 در اردیبهشت ماه ایران خودرو2010 ودر پارس خودرو4013 یعنی تولید در پارس خودرو 2 برابر ایران خودرو ولی رشد تولید تندر در ایران خودرو بیشتر شده است.
http://www.idro.org/portal/Upload/Modules/Contents/asset0/asset1710/ordi89.pdf.pdf

a_rudi
9 June 2010, 10:51 PM
آره ديروز سايت فروش ايران فرقون ثبت نام تندر واسه تحويل مرداد تا آبان داشت امروز ظهر فقط مهر و آبان مونده بود. حالا که ديگه هيچي. راستي اين کلاس 14 يعني چي؟

jvani
9 June 2010, 11:33 PM
[/URL]
ثبت نام اینترنتی پارس خودرو برای مدل E2 تحویل دی ماه انجام می شود
https://parskhodro.iranecar.com (https://ikco.iranecar.com/SaleCondition.aspx)

و ثبت نام اینترنتی ایران خودرو برای تندر 90 مدل E2 هنوز برای مهر و آبان ادامه دارد
[URL]https://ikco.iranecar.com/SaleCondition.aspx
جالب است که هر دو کارخانه مدل E2 را پیش فروش می کنند و از پیش فروش مدلهای دیگر خبری نیست

aminkhan2008
10 June 2010, 07:12 AM
دوستان یعنی با کارت بانکهای دیگه نمیشه پرداخت کرد؟
از طریق نمایندگی چطور؟

jvani
12 June 2010, 02:15 PM
از دوستانی که تندر 90 گاز سوز ثبت نام کردند وتبدیل به معمولی کردند ودعوت نامه را تکمیل وجه کرده اند کسی هست که خودروش اختصاص داده شده باشد.

mehdi1946
12 June 2010, 02:55 PM
سلام دوست عزیز.منم یکم خرداد تکمیل وجه کردم ولی قراردادم هنوز نرماله تو دعوتنامه مثلا موعد تحویل 20روز از تاریخ
تکمیل وجه قید شده بود

amir11
12 June 2010, 11:33 PM
دوستان سلام
من آخر دیماه سال گذشته در ایرانخودرو یکدستگاه ال 90 مدل e2 lp sport ثبت نام کردم. 8800000 تومان به حساب ریختم و هفته آخر فروردین امسال هم دعوتنامه آمد و 5476000 تومان به حساب ریختم که جمعا میشود 14276000 تومان. روز اول اردیبهشت توی سایت زده آماده تخصیص. هنوز هیچ خبری از تحویل خودرو نشده!!! کسی هست که با من ثبت نام کرده باشه و خودرو را تحویل گرفته باشه؟

DALIR
13 June 2010, 09:27 AM
دوستان سلام
دوستان در برگه ثبت نام من زده حداكثر برج 4سال89ولي تاكنون هيچ خبري نيست آيا كسي خبري ندارد
E2LP رنگ سفيد پارس خودرو:icon_cry:

alilogan
13 June 2010, 12:36 PM
سلام يك خبر خوب يا بد نمي دونم كدام ولي اين خبر را از يكي از مديران ايران خودرو پرسيدم وتقريبا درگوشي است به من گفت سال اينده دربرنامه دارند كه موتور تندر90 را با موتور تي يو پنچ عوض مي كنند ومن از دلايل ان پرسيدم به من گفت كل محصولات ايران خودرو بااين موتور قراره توليد شود وچون موتور تندر به طور كامل وارد مي شود هزينه بالاتري نسبت به اين موتور دارد وگفت براي متفاوت بودن تندر ايران خودرو با پارس خودرو از نضر موتوري ونيز گفت قدرت وگشتاور اين موتور از موتور تند ر بيشتر ومصرف سوخت كمتري دارد وگفت قطعات اين موتور فراوان تر است وهمچنين تعميرات اسان تري دارد

درضمن گفت گازسوز هم مي تواند باشد
خلاصه اين رامن ازيك مدير پرسيدم وصحت ان راهم موقع اجرا نميدانم واگر مي توانيد اين خبر را تو بوغ وكرنا نكنيد

مجتبي پاك نژاد
13 June 2010, 01:31 PM
سلام اگه اين خبر صحت داشته باشه كه سال بعد بايد بي خيال تندر شد:icon_cry:

khalil-pz
13 June 2010, 03:32 PM
به نظر من خیلی هم خوبه اگه موتور TU5 بندازن رو تندر . هم قدرتش بیشتر هست و هم اینکه موقع استفاده از کولر دیگه مثل الان ماشین جون نمیکنه . و تازه هزینه تعمیرات و...... هم کمتره به نسبت موتور الان تندر.

salar68
13 June 2010, 03:37 PM
سلام يك خبر خوب يا بد نمي دونم كدام ولي اين خبر را از يكي از مديران ايران خودرو پرسيدم وتقريبا درگوشي است به من گفت سال اينده دربرنامه دارند كه موتور تندر90 را با موتور تي يو پنچ عوض مي كنند ومن از دلايل ان پرسيدم به من گفت كل محصولات ايران خودرو بااين موتور قراره توليد شود وچون موتور تندر به طور كامل وارد مي شود هزينه بالاتري نسبت به اين موتور دارد وگفت براي متفاوت بودن تندر ايران خودرو با پارس خودرو از نضر موتوري ونيز گفت قدرت وگشتاور اين موتور از موتور تند ر بيشتر ومصرف سوخت كمتري دارد وگفت قطعات اين موتور فراوان تر است وهمچنين تعميرات اسان تري دارد

خلاصه اين رامن ازيك مدير پرسيدم وصحت ان راهم موقع اجرا نميدانم واگر مي توانيد اين خبر را تو بوغ وكرنا نكنيد

بعید همچین چیزی صحت داشته باشه
دست ایران خودرو یا دیگر شرکتی نیست تا مجوز نگیرن نمی تونن یه پیچ اونرتر ببندن !! مثلا" شما 405 را ببنید ماله دو ده پیشه اما به هیچ عنوان نمی تونن و اجازه ندارن روش از موتور ef استفاده کنند ماهاست دارن مذاکره می کنند اما همچسن اجازه ای پژو بهشون نداده !
مطمئن باشید رنو همچین اجازه نمی ده تازه اونم بهش شرکت رقیب !

amir11
14 June 2010, 10:31 AM
دوستان سلام
من آخر دیماه سال گذشته در ایرانخودرو یکدستگاه ال 90 مدل e2 lp sport ثبت نام کردم. 8800000 تومان به حساب ریختم و هفته آخر فروردین امسال هم دعوتنامه آمد و 5476000 تومان به حساب ریختم که جمعا میشود 14276000 تومان. روز اول اردیبهشت توی سایت زد آماده تخصیص. ولي هنوز هیچ خبری از تحویل خودرو نشده!!! کسی هست که با من ثبت نام کرده باشه و خودرو را تحویل گرفته باشه؟

webgalaxy
14 June 2010, 11:54 AM
سلام ، من 89/3/3 برای تندر فول رنگ سفید تکمیل وجه کردم ، تو برگه واریز زده بود حداکثر 20 روز بعد از واریز پول ماشین را میدن ولی تو سایت وضعیت من هنوز نرمال هستش ؟

neda67
14 June 2010, 12:42 PM
سلام دوستان ببخشید دعوتنامه e2lp تحویل تیر پارس خودرو تقریبا کی صادر میشه ؟
رنگش هم سفید هست

kooshai
14 June 2010, 01:34 PM
:icon_excl
سلام دوستان ببخشید دعوتنامه e2lp تحویل تیر پارس خودرو تقریبا کی صادر میشه ؟
رنگش هم سفید هست

100% تا اخر خرداد دعوتنامه های تحویل تیر صادر میشه.. در همین 1 هفته ی اینده منتظر باشید.

erfan_a
14 June 2010, 04:27 PM
سلام ،
دوستان یه e1 CP مدل 87/7 پارس خودرویی گرفتم 33000 تا کار کرده، چطوری میشه فهمید که این 33 تا واقعیه یا اینکه بیشتر کار کرده؟

a_rudi
14 June 2010, 06:03 PM
سلام دوستان يکي از دوستان يه NEW E1 پارسخودرو در تاريخ 22/12/88 ثبت نام کرده واسه تحويل آبان رنگ مشکي، چند روز پيش دعوتنامه‌اش اومده رنگ نوک مدادي، اين يعني چي؟:icon_twis

amhr
14 June 2010, 09:40 PM

پس ميخوان رنو پارس رو حذف كنن واين بلا رو سر لوگان بيارن.

Ali66666
15 June 2010, 10:47 AM
پنج خودرو با افت کیفی روبه‌رو شدند
کیفیت خودروهای داخلی در اردیبهشت

گروه خودرو- غیبت مرسدس بنز سبب شد تا ماکسیما در رده‌بندی سطح کیفی خودروهای داخلی به صدر برود، هر چند که در انتهای جدول اتفاق خاصی رخ نداد و پراید 141، همچنان در قعر باقی ماند.
در این رده‌بندی که طبق آمار رسمی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به دست آمده و مختص اردیبهشت ماه امسال است، در مجموع 23 خودرو تولید یا مونتاژ داخل مورد ارزیابی کیفی قرار گرفته و در سه دسته خیلی خوب، خوب و قابل قبول تقسیم‌ شده‌اند.
طبق معمول رتبه‌بندی‌های قبلی، این ماه نیز سطح کیفی خودروهای تولیدی در نه معیار سیستم فنربندی، تعلیق و فرمان، موتور، ‌ترمز، تجهیزات الکتریکی، تزیینات داخلی و خارجی، صداهای غیرعادی، بدنه، نفوذ آب و رنگ مورد ارزیابی قرار گرفته و 23 خودرو مورد نظر، بر اساس مجموع نمرات منفی به دست آمده رتبه‌بندی شده‌اند.
هر خودرویی که نمره منفی آن بین صفر تا 120 باشد، جزو دسته خیلی خوب به حساب آمده و خودروهای دارای نمره منفی 120 تا 200 نیز در دسته خوب‌ها قرار می‌گیرند، همچنین خودروهای جای گرفته در دسته قابل قبول‌ها باید نمره‌ای بین 200 تا 277 کسب کنند و آنهایی نیز که نمره کیفی‌شان میان 277 تا 410 باشد، جزو دسته‌ حداقل قابل قبول‌ها محسوب می‌شود.
این در شرایطی است که خودروهای دارای نمره منفی بالای 410، غیرقابل قبول به حساب آمده و اجازه عرضه به بازار را نخواهند داشت.
این موضوع در شرایطی است که در رتبه‌بندی اردیبهشت، هیچ خودرويي حداقل یا غیر قابل قبول را به خود نمی‌بیند.
از نکات قابل توجه رده‌بندی اردیبهشت، می‌توان به افزایش مجموع نمرات منفی برخی خودروها مانند «ماکسیما»، «تندر-90 پارس‌خودرو» و «MVM» اشاره کرد.
همچنین «رونیز»، «بنز»، «مزدا3» و «پراید نسیم» در رده‌بندی کیفی دومین ماه بهار، غایب هستند.

ماکسیما دوباره در صدر
مرسدس بنز مونتاژی ایران خودرو در رتبه‌بندی اردیبهشت ماه، غیبت کرد تا باز هم ماکسیما مزه صدر جدول را بچشد.
این چشم‌بادامی ژاپنی هرچند تنها در سه معیار تزئینات، بدنه و رنگ نمره منفی کسب کرده؛ اما مجموع نمرات منفی آن در مقایسه با فروردین ماه، افزایش یافته است.
بالاترین نمره منفی ماکسیما به معیار بدنه مربوط می‌شود.
این خودرو در بخش تزئینات، کمترین نمره منفی را بین کل خودروهای تحت ارزیابی اردیبهشت ماه، به دست آورده است.
پس از ماکسیما، به یک محصول از بخش خصوصی خودروسازی ایران بر می‌خوریم.
«آوانته» که تحت لیسانس هیوندایی کره در «راین خودرو» به مونتاژ می‌رسد، در چهار معیار سیستم فنربندی، تزئینات، بدنه و رنگ نمره منفی به دست آورده و بالاترین آن به تزئینات مربوط می‌شود.

رده‌های فرانسوی
رده‌های سوم تا هشتم جدول سطح کیفی خودروهای داخلی را فرانسوی‌ها به سردستگی «پژو 206» اشغال کرده‌اند.
این خودرو در شرایطی بر رده سوم جدول تکیه زده که تنها در معیارهای ترمز و نفوذ آب، نمره منفی ندارد .
پس از این «پژویی»، یک «رنویی» در جایگاه چهارم جدول قرار دارد.
«مگان» که در پارس‌خودرو به مونتاژ می‌رسد و تا همین دو سه روز پیش با توقف شماره‌گذاری روبه‌رو بود، تنها در سهم عیار ترمز، تجهیزات الکتریکی و نفوذ آب، دارای نمره منفی نیست.
بیشترین نمره منفی این فرانسوی، به معیار تزئینات مربوط می‌شود.
از مگان که بگذریم، به پژو 206 صندوق دار در رده پنجم می‌رسیم.
این در شرایطی است که 206 صندوق‌دار در تمام معیارها نمره منفی دارد و بالاترین آن به تزئینات مربوط می‌شود.
نکته جالب اینکه این خودرو در چهار معیار، نمره منفی پنج دهم را کسب کرده است.

باز هم اختلاف کیفی در تندر-90
ماجرای تفاوت کیفیت در تندرهای تولیدی، در ارزیابی کیفی اردیبهشت ماه نیز ادامه پیدا کرد، به نحوی که تندر پارس‌خودرو با
6 /1 امتیاز منفی کمتر، بالاتر از همتای ایران‌خودرویی خود قرار گرفت.
تندر پارس‌خودرو، ششمین عضو جدول رده‌بندی به شمار می‌رود و به جز ترمز، صداهای غیرعادی و نفوذ آب، در سایر معیارها نمره منفی دارد.
بیشترین نمره منفی این خودرو با معیار بدنه در ارتباط است.
این در شرایطی است که تندر ایران خودرو در رده هشتم جدول جای گرفته و تنها در سیستم فنربندی نمره منفی ندارد.
بیشترین نمره منفی تندر ایران‌خودرو با معیار بدنه در ارتباط است.
نکته دیگر اینکه نمرات منفی تندرهای تولیدی دو شرکت در معیارهای 9گانه، با یکدیگر متفاوت است.
به عنوان مثال، تندر ایران‌خودرو در معیارهای تزئینات و رنگ نمره منفی کمتری نسبت به تندر پارس‌خودرو کسب کرده و از آن سو تندر پارس‌خودرو نیز در معیارهای ترمز و بدنه نمره منفی کمتری را به دست آورده است.

زانتیا بهترین در رنگ
بین تندرهای ایران‌خودرو و پارس‌خودرو، در شرایطی زانتیا قرار گرفته که این محصول در سیستم موتور، تجهیزات الکتریکی و نفوذ آب نمره منفی ندارد.
این مونتاژی فرانسوی سایپا کمترین امتیاز منفی را در معیار رنگ بین کل خودروهای تحت ارزیابی اردیبهشت ماه، به خود اختصاص داده است.
زانتیا تنها دو سه ماه دیگر میهمان سایپا است.
پس از زانتیا، هیوندایی ورنا در شرایطی نهمین عضو جدول شده که فقط در چهار معیار سیستم تعلیق، تزئینات، بدنه و رنگ نمره منفی کسب کرده است.
بیشترین امتیاز منفی ورنا که در شرکت خودروساز خصوصی کرمان خودرو به مونتاژ می‌رسد، با معیار تزئینات در ارتباط است.
اما از ورنا بگذریم و سری هم به مونتاژی کره‌ای سایپا بزنیم.
ریو که جایگاه دهم جدول را در اختیار دارد، به جز ترمز و نفوذ آب، در سایر معیارها نمره منفی به خود می‌بیند.
بیشترین نمره منفی این خودرو با معیار سیستم موتور در ارتباط است.
ریو کلا در این معیار امتیاز منفی بالایی دارد.
نمره منفی رنگ این محصول نیز بالا است.
پس از ریو، محصولی دیگر از بخش خصوصی جایگاه یازدهم جدول را در اختیار دارد.
«گل» که تحت برند فولکس واگن آلمان، در بم خودرو به مونتاژ می‌رسد، در معیارهای سیستم تعلیق، ترمز و صداهای غیرعادی، نمره منفی ندارد.
گل نیز مانند ریو نمره منفی بالایی در معیار سیستم موتور دارد.

مراقب ترمز 405 باشید
رده‌های دوازدهم تا شانزدهم جدول رده‌بندی سطح کیفی خودروهای داخلی را ایران‌خودرویی‌ها قرق کرده‌اند.
در این بین، سمند با کسب نمره منفی در تمام معیارها، رده دوازدهم جدول را در اختیار دارد و بیشترین نمره منفی آن با معیار تزئینات در ارتباط است.
به اعتقاد کارشناسان این محصول که لقب خودرو ملی را یدک می‌کشد و نماینده ایران‌خودرو در بازارهای خارجی به حساب می‌آید، باید از اوضاع کیفی بهتری برخوردار باشد.
پس از سمند، پژو پارس تولید مرکز، سیزدهمین عضو جدول است.
این خودرو به جز سیستم تعلیق و موتور، در سایر معیارها نمره منفی دارد و بیشترین آن نیز به بدنه مربوط می‌شود.
پارس خراسان نیز که در رده بعدی قرار دارد، تنها در نفوذ آب نمره منفی کسب نکرده است.
بیشترین نمره منفی این خودرو نیز به بدنه آن مربوط می‌شود.
اما به سراغ پژو 405 برویم.
این خودرو در مدل تهرانی خود علاوه بر اینکه در تمام معیارها نمره منفی کسب کرده، در بخش ترمز نیز بالاترین نمره منفی را بین کل خودروهای سواری تحت ارزیابی اردیبهشت ماه، به خود اختصاص داده است.
مدل خراسانی پژو 405 نیز که در جایگاه بعدی قرار گرفته، در همه معیارها نمره منفی دارد.
بیشترین نمره منفی این خودرو با معیار بدنه در ارتباط است.

دو رکورد منفی برای MVM
به سراغ چینی کوچک بازار خودرو ایران برویم.
MVM که پس از پژو 405 خراسان در جایگاه هفدهم جدول قرار دارد، اگرچه در معیارهای ترمز، صداهای غیرعادی و نفوذ آب، نمره منفی ندارد، اما در دو بخش سیستم موتور و تجهیزات الکتریکی، حائز بیشترین نمره منفی بین کل خودروهای تحت ارزیابی اردیبهشت ماه شده است.
این محصول در شرکت خصوصی مدیران خودرو تحت لیسانس چری چین به مونتاژ می‌رسد.
پس از MVM، روآی سال با کسب نمره منفی در تمام معیارها، هجدهمین عضو جدول است.
بیشترین نمره منفی این خودرو در بخش بدنه به‌دست آمده است.
لیفان نیز که در رده بعدی قرار گرفته، در معیارهای ترمز، صداهای غیرعادی و نفوذ آب، نمره منفی به خود نمی‌بیند.
بالاترین نمره منفی این محصول چینی که در شرکت خصوصی کرمان موتور به مونتاژ می‌رسد، با معیار تزئینات در ارتباط است.

رکوردهای منفی پراید
ظاهرا قرار نیست دارودسته پراید به این زودی‌ها قعر جدول رده‌بندی کیفیت خودروهای داخلی را ترک کنند.
در رده‌بندی اردیبهشت ماه نیز چهار مدل پراید با کسب بیشترین نمرات منفی در برخی معیارها، در انتهای جدول قرار دارند.
در این بین، پراید صبا با کسب نمره منفی در تمام معیارها، عضو بیستم جدول است و در بخش رنگ نیز رکورددار نمره منفی به حساب می‌آید.
سایپا 132 نیز که در رده بعدی قرار دارد، در دو معیار صداهای غیرعادی و نفوذ آب، بیشترین نمره منفی را بین کل خودروهای تحت ارزیابی کسب کرده است.
این در شرایطی است که پراید پارس‌خودرو عضو بیست و دوم جدول، در هیچ معیاری رکورددار نمره منفی نیست.
این خودرو البته در همه معیارها نمره منفی دارد.

سایپا 141 باز هم آخر شد
آخرین عضو جدول رده‌بندی سطح کیفی خودروهای داخلی در اردیبهشت ماه، طبق معمول ماه‌های گذشته، باز هم پراید 141 است.
این محصول علاوه بر اینکه در کل معیارها نمره منفی دارد، در بخش‌های سیستم تعلیق، تجهیزات الکتریکی و بدنه نیز رکورددار کسب نمره منفی به شمار می‌رود.

atteesh
15 June 2010, 01:39 PM
اتمام سهميه ثبت نام اينترنتي تندر پارس خودرو براي تحويل دي ماه !

mb2006
15 June 2010, 01:49 PM
سلام ،
دوستان یه e1 CP مدل 87/7 پارس خودرویی گرفتم 33000 تا کار کرده، چطوری میشه فهمید که این 33 تا واقعیه یا اینکه بیشتر کار کرده؟
تشریف ببرید نمایندگی ، از طریق دیاگ زدن کیلومتر واقعی تندر مشخص میشه . البته من تا حالا نشنیدم کسی کیلومتر تندر را دستکاری کرده باشه

mb2006
15 June 2010, 01:52 PM

به نظر من اصلاً چنین چیزی امکان نداره ، مطمئن باشید به هیج وجه شرکت رنو زیر با این مسئله نخواهد رفت .

omran89
15 June 2010, 02:22 PM
سلام ، من 89/3/3 برای تندر فول رنگ سفید تکمیل وجه کردم ، تو برگه واریز زده بود حداکثر 20 روز بعد از واریز پول ماشین را میدن ولی تو سایت وضعیت من هنوز نرمال هستش ؟چيكار بايد بكنيم

mehdi1946
15 June 2010, 04:20 PM
سلام به همگی
مهاجر جان اگه ممکنه یه آمار از تولید یا برنامه تولید تندر بهمون بده.من 1/3/89 تکمیل وجه کردم (ایران خودرو)ولی قراردادم تا الان که25/1/89 هستش نرماله در حالی که قرار بود 20 روزه تحویل بدن.به نظر شما کی تحویلش میدن؟

atteesh
16 June 2010, 12:29 PM
سلام
دوستاني كه به تازگي دعوتنامه تكميل وجه براي تندر ايران خودرو دريافت كرده اند يك سوال داشتم .
رنگ سفيد با نقره اي اختلاف قيمت دارد ياخير ؟ كداميك در دعوتنامه ارزانتر هستند ؟ چون براي فروش مي خوام و هر كدام كه ارزانتر باشد را انتخاب مي كنم .
ممنون

arman 321
16 June 2010, 12:37 PM
سلام
دوستاني كه به تازگي دعوتنامه تكميل وجه براي تندر ايران خودرو دريافت كرده اند يك سوال داشتم .
رنگ سفيد با نقره اي اختلاف قيمت دارد ياخير ؟ كداميك در دعوتنامه ارزانتر هستند ؟ چون براي فروش مي خوام و هر كدام كه ارزانتر باشد را انتخاب مي كنم .
ممنون

سلام
قیمت کارخانه ای همه رنگها یکسان هست.

سفید تو بازار گرونتره یه مقداری ولی بنظرم نقره ای راحت تر فروش میره.

jvani
16 June 2010, 08:33 PM
توليد تندر 90 به هيچ وجه در يكي از شركت هاي توليد كننده اين خودرو متمركز نمي شود.
ستاد خبري گروه صنعتي ايران خودرو با بيان اين مطلب عنوان كرد: امكان توليد تندر 90 در يكي از شركت هاي ايران خودرو يا پارس خودرو وجود ندارد.

اين ستاد ضمن تكذيب شايعات تمركز توليد تندر، اظهار داشت: بر اساس برنامه ريزي هاي صورت گرفته توليد اين خودرو در هر دو شركت ادامه خواهد داشت.

اين گزارش مي افزايد: مباحث مطروحه در خصوص تمركز توليد اين خودرو غيركارشناسي است، زيرا فاقد توجيه فني و اقتصادي بوده و از منظر قانوني نيز ايرادات متعددي دارد.

از سوي ديگر در آستانه واگذاري سهام ايران خودرو و سايپا، طرح اين مباحث سبب گمراه شدن خريداران بالقوه اين دو شركت خواهد شد.

اين ستاد تاكيد كرد: با توجه به محدوديت هاي قانوني و سرمايه گذاري هاي انجام گرفته، تندر 90 مانند گذشته در ايران خودرو و در پارس خودرو توليد و به بازار عرضه خواهد شد.

اين در حالي است كه اخباري در خصوص تمركز توليد تندر 90 در رسانه ها مطرح شده است.

alfa65
16 June 2010, 09:03 PM
سلا کسی از دوستان خبر نداره زمانی که ماشین اماده تحویل بشه ایرانخودرو تو سایتش چی مینویسه :icon_evil( الان بعد از گذشت نزدیک 21 روز از تکمیل وجه هنوز زده نرمال - تو قرار داد نوشته بود زمان تحویل 20-25 روزه )

atteesh
16 June 2010, 11:04 PM
سلا کسی از دوستان خبر نداره زمانی که ماشین اماده تحویل بشه ایرانخودرو تو سایتش چی مینویسه :icon_evil( الان بعد از گذشت نزدیک 21 روز از تکمیل وجه هنوز زده نرمال - تو قرار داد نوشته بود زمان تحویل 20-25 روزه )

نرمال اصلا وضعيت جالبي نيست ! معني درستش اينه كه فعلا منتظر باش تا صبح دولتت بدمد !
اگر وضعيت به آماده به تخصيص تغيير كند يك قدم به جلو رفتيد و مرحله بعد از آن هم كه ماشين سند مي خورد و در نوبت باربري و تحويل قرار مي گيرد موجودي حسابتون صفر شده وضعيت قرار داد خط تيره - مي شود كه بهترين حالت ممكن است. و چند روز بعد هم ماشين را تحويل مي گيريد .

jvani
17 June 2010, 10:48 AM
به گزارش خبرخودرو ، وزارت صنایع و معادن اعلام کرد : مدیریت تولید ، فروش و خدمات پس از فروش خودرو تندر 90 در گروه خودرو سازی سایپا متمرکز می شود.

به گزارش خبرنگار خبرخودرو ، اداره کل روابط عمومی وزارت صنایع و معادن اعلام کرد با هدف حفظ منافع ملی و جلب رضایت بیشتر مشتریان خودرو تندر 90 ،تولید انبوه این خودرو و خدمات پس از فروش آن به گروه خودرو سازی سایپا محول شد .

این تصمیم شورای سیاست گذاری صنعت خودرو پس از بررسی های کارشناسی گروهی متشکل از دو تن از معاونان وزیر صنایع و معادن و مدیران عامل شرکت های ایران خودرو و سایپا گرفته شده و به تائید هیات مدیره دو شرکت ایران خودرو و سایپا رسیده است ، در پی مشکلات بوجود آمده در تولید ، فروش و خدمات پس از فروش تندر 90 که پیش از این در دو شرکت ایران خودرو و سایپا به صورت همزمان انجام می شد اتخاذ گردیده است .

براساس سیاست گذاری جدید وزارت صنایع و معادن از این پس مدیریت تولید فروش و خدمات پس از فروش تندر 90 و کلیه محصولات با پلتفرم این خودرو
( x90) درگروه خودرو سازی سایپا متمر کز می شود .

وزارت صنایع و معادن امیدوار است با اجرای این تصمیم علاوه بر رضایت مشتریان شرکت های خودرو سازی ، منافع قطعه سازان کشور نیز تامین شود

amir11
17 June 2010, 12:26 PM
یکدستگاه تندر نود مدل e2 lp sport برنگ سفید پرشین- صفر کیلومتر- تولید ایرانخودرو - واقع در اصفهان بفروش می رسد.
متقاضیان با ایمیل زیر تماس حاصل نمایند:

ebrahimy1960@yahoo.com

el matador
17 June 2010, 01:23 PM
در حالی که مدتی خبر خاصی از طرح تمرکز تولید تندر-90 در یک خودروساز، به گوش نمی‌رسید، نشست خبری رییس کارگروه خودرو سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، باز هم این موضوع را زنده کرد، به نحوی که محمدرضا روشنی‌مقدم خبر از قطعی شدن این طرح نیز داد.</B>

وی اگرچه برای تشریح جزئیات آیین‌نامه ارتقای کیفیت خودروهای داخلی، خبرنگاران را به خیابان زامیاد و شرکت مگاموتور دعوت کرده بود، اما گریزی نیز به سوژه همیشگی خبرنگاران زد و اعلام کرد که چندی دیگر تولید تندر-90 در یکی از دو شرکت سازنده آن متمرکز خواهد شد.
روشنی‌مقدم گفت: توليد تندر- 90 در يكي از شركت‌هاي خودروساز داخلي متمركز شده و دستور‌العمل مربوط به آن در روزهاي آينده ابلاغ مي‌شود.
وی اگرچه نامی از خودروساز در نظر گرفته شده برای تمرکز تولید تندر-90 نبرد، اما گفت: تولید تندر-90 در همان شرکتی که شما خبرنگاران نیز حدس می‌زنید، متمرکز خواهد شد.
این گفته وی در شرایطی است که نه تنها خبرنگاران، بلکه بیشتر کارشناسان نیز، پارس‌خودرو را گزینه مورد نظر وزارت صنایع برای تمرکز تولید تندر-90 می‌دانند.
به هر حال، مواردی مانند روباتیک بودن خط تولید تندر-90 پارس‌خودرو از یک سو و بنیه مالی قوی‌تر این شرکت که باعث سهل‌تر شدن تامین قطعات تندر می‌شود، از سوی دیگر، مواردی است که پارس‌خودرو را برنده این بازی اعلام می‌کند.
این موضوع در شرایطی است که تندر قرار بود جایگزین پیکان شود. ایران‌خودرویی‌ها حتی در این مورد معتقدند تندر-90 از ابتدا هم حق آنها بوده و نباید پارس‌خودرو وارد ماجرای تولید آن می‌شد. </B>
منبع : دنیای اقتصاد 27/3/89

jvani
17 June 2010, 03:32 PM
بدینوسیله به اطلاع می رساند نمایندگان محترم می توانند از تاریخ 26/3/89 به منظور دریافت دعوتنامه تکمیل وجه خودرو های با مشخصات جدول ذیل به سايت پارس خودرومراجعه نموده و حداکثر تا تاریخ 29/3/89 تمام دعوتنامه ها را صادر و به مشتریان ابلاغ نمایند . ضمنا" حداکثر مهلت تکمیل وجه توسط مشتری تا تاریخ 6/4/89 می باشد .
نام خودرو........................... موعد تحویل.......... توضیحات
تندر 90 تیپ E2+LP...........حداکثر خرداد .........رنگ سفید
تندر 90 تیپ E2+LP.......... حداکثر مرداد......... صرفا" رنگ نقره ای

neda67
17 June 2010, 09:54 PM
بدینوسیله به اطلاع می رساند نمایندگان محترم می توانند از تاریخ 26/3/89 به منظور دریافت دعوتنامه تکمیل وجه خودرو های با مشخصات جدول ذیل به سايت پارس خودرومراجعه نموده و حداکثر تا تاریخ 29/3/89 تمام دعوتنامه ها را صادر و به مشتریان ابلاغ نمایند . ضمنا" حداکثر مهلت تکمیل وجه توسط مشتری تا تاریخ 6/4/89 می باشد .
نام خودرو........................... موعد تحویل.......... توضیحات
تندر 90 تیپ E2+LP...........حداکثر خرداد .........رنگ سفید
تندر 90 تیپ E2+LP.......... حداکثر مرداد......... صرفا" رنگ نقره ای

پس با این حساب سفید تحویل تیر دعوت نامش 1 ماهه دیگه می یاد ؟
چرا اینقدر تاخیر داره

astronix
18 June 2010, 02:30 PM
با سلام
من می خوام یه e2lp ایران فرغون برای تحویل آبان ثبت نام کنم
اولا میارزه 2 3 ماه صبر کنم یه پارس خودرو بگیرم
دوما من نمایندگی تهران :صادقيه 20متري سازمان اب پ69 حسين اميري(1179) انخاب کردم
آیا اصلا نمایندگی فرق می کنه یا همین خوبه ؟
سوما چرا رنگ قرمر دیگه سفارش نمی گیرند؟
دوستان لطفا سریعتر راهنمایی بفرمائید چون فردا باید وجه رو بریزم که ما هم اگر خدا بخواد لوگان سوار بشیم:icon_wink

atteesh
20 June 2010, 08:04 AM
با سلام
دوستان لطفا سریعتر راهنمایی بفرمائید چون فردا باید وجه رو بریزم که ما هم اگر خدا بخواد لوگان سوار بشیم:icon_wink
مناسفانه سرور سايت ديروز قطع بود
اين طور كه به نظر مي رسد ايران خودرو در آستانه كنار گذاشته شدن از پروژه ال نود است بنابراين بسيار احتياط كنيد كه انتخاب درست داشته باشيد تا به خودرو مورد نظرتان برسيد در غير اين صورت بعد از مدتها تاخير بدون حتي يك معذرت خواهي خشك و خالي شما را مجبور مي كنند مثلا يك 206 بجاي تندر ببريد ! از طرفي اميدوارم تا الان ثبت نام كرده باشيد چون پارس خودرو ثبت نام اينترنتي اش تكميل شده و در صورت انتخاب پيغام عدم پذيرش مي دهد .
درباره نمايندگي هم تجربه نشان مي دهد نمايندگي هاي شلوغ و پر رفت آمد بهتر است چون در هر صورت كسي پيگير كاري براي شما نمي شود اما به علت شلوغي سوء استفاده اي هم از خودرو شما نمي شود نمايندگي هاي خيابان آزادي مناسب تر هستند

saedraz
20 June 2010, 11:12 AM
با سلام

به نظر من فعلا دست نگه دارید گویا تولید تندر 90 در ایران خودرو قرار متوقف بشه و تولید فروش و خدمات پس از فروش به پارس خودرو منتقل بشه

kooshai
20 June 2010, 03:29 PM
هيات مديره و مديران ايران خودرو و سايپا امضا کردند
توافقنامه خودروسازان براي تمرکز توليد تندر90 : تندر90 به پارس خودرو رسید
خبرگزاري موج - گروه صنعت
با توجه به گزارش کميته تخصصي تندر90 در مورد مشکلات مهم اين پروژه و راهکارهاي برون رفت از آنها و متعاقبا مذاکرات انجام شده در جلسه شوراي سياست گذاري خودرو در چهارم ارديبهشت ماه سال جاري، موضوع با هماهنگي سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران در هيات مديره شرکت هاي ايران خودرو و سايپا مطرح و توافقات به شرح زير به عمل آمد:
1-مقرر گرديد از تاريخ امضاي اين توافق نامه (12 خردادماه 1389) توليد، فروش و خدمات پس از فروش تمام محصولات پلت فرم X-90 و همچنين کليه ارتباطات با شرکت هاي رنو و رنو پارس در شرکت سايپا/پارس خودرو متمرکز شود. اين موضوع شامل تمام محصولات طراحي شده بر اساس پلت فرم X-90 توسط شرکت رنو و يا متعاقبا محصولاتي که توسط خودروساز داخلي(با برند داخلي) بر روي پلت فرم X-90 طراحي خواهد شد، مي شود.
تبصره: به طور استثنا در صورت توافق شرکت هاي سايپا/پارس خودرو و ايران خودرو، توليد محصولات تندر90 مي تواند به صورت حق الزحمه اي توسط شرکت ايران خودرو انجام شود. در اينصورت به جز توليد خودرو، ساير مسووليت هاي ذيربط از قبيل تامين قطعات، فروش و خدمات پس از فروش به عهده شرکت سايپا/پارس خودرو خواهد بود.
2-مقرر گرديد تمام منافع شرکت ايدکو در رنوپارس (شامل منافع شرکت هاي ايران خودرو و سازمان گسترش و نوسازي ايران) طي مراحل ذيل به شرکت سايپا/پارس خودرو انتقال يابد:
الف: ابتدا شرکت ايدکو طي وکالتنامه اي امور مجمعي شرکت رنوپارس را به شرکت سايپا/پارس خودرو محول کرده و سپس براي حضور در هيات مديره به شرکت رنو پارس معرفي مي نمايد.
ب: حداکثر ظرف ظرف مدت چهار ماه ارزيابي و قيمت گذاري سهام ايدکو در رنوپارس توسط تيم پنج نفره متشکل از نمايندگان طرف هاي ذينفع (سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران و شرکت هاي ايران خودرو، سايپا و ايدکو) و يک نماينده منتخب وزير صنايع و معادن و بر اساس روشهاي رايج و قانوني از جمله به کارگيري کارشناسان رسمي و... انجام شود.
3-مقرر گرديده جهت بررسي و شناسايي هزينه هاي انجام شده توسط شرکت ايران خودرو درپروژه تندر90 با رعايت اصل انصاف و حقوق طرف هاي ذي ربط تيمي سه نفره متشکل از نمايندگان سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران و شرکت هاي ايران خودرو و سايپا ماموريت يابد. گزارش اين تيم پس از تصويب توسط هيات مديره هاي دو شرکت ايران خودرو و سايپا و همچنين تاييد، توسط سازمان گستزش و نوسازي صنايع ايران به طرف هاي ذيربط جهت جبران ابلاغ شود.
4-قرار شده موضوع بند يک اين صورتجلسه طي نامه اي از سوي سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران به شرکت رنو اعلام شود. متعاقبا تيمي متشکل از نمايندگان سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران و شرکت سايپا/پارس خودرو مذاکرات اوليه را جهت حصول توافقات اصولي در مورد تغيير طرح تجاري(B.P) وآينده همکاريهاي بين شرکت هاي رنو و سايپا/پارس خودرو در مورد پروژه X-90 نجام دهند.
بديهي است پس از انجام توافقات ياد شده و تاييد آن توسط طرف هاي ذيربط پيگيري موضوع همکاري ها با شرکت رنو از سوي شرکت سايپا/پارس خودرو صورت خواهد گرفت.
اين صورتجلسه توسط رييس سازمان گسترش و نوسازي، مديرعامل شرکت ايران خودرو، مديرعامل شرکت سايپا و اعضاي هيات مديره دو شرکت در تاريخ 12 خرداد ماه سال جاري امضا و در 25 همين ماه توسط رئيس سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران ابلاغ شده است.

TolooSoft
20 June 2010, 03:41 PM
سلام
حالا که ما پولامون رو جمع کردیم و میخایم بریم ثبت نام این همه تبصره و قانون برای این ماشین گذاشتن؟
میشه 1 نفر به ما بگه حالا که اینطوری شده منظورم پست بالایی(تصویب فروش فقط از طریق سایپا) به نفع مشتری میشه یا به ضرر؟
من الان بخوام اطلاعات دقیق از قیمت و نحوه پرداخت و تحویل این ماشین از سایپا رو بگیرم توی اینترنت محلی هست؟
توی سایتش که یه قیمت خشک و خالی رو به زور اپدیت میکنن چه برسه به اطلاعات تکمیلی!؟ :((

"علیرضا"

omran89
20 June 2010, 03:44 PM
پس ماشين هاي ما چي ميشه براي همينه كه تاخير داره من 3.3 تكميل وجه كردم

alfa65
20 June 2010, 04:09 PM
پس ماشين هاي ما چي ميشه براي همينه كه تاخير داره من 3.3 تكميل وجه كردم

منم 4 خرداد تکمیل وجه کردم قرار بود 20-25 روزه بدن ولی نه تو سایت زده اماده تخصیصو نه خبری از نمایندگی هست :icon_bigg
واقعا که این ایرانخودرو پدر مارو دراورده :icon_eek:

a_rudi
20 June 2010, 04:29 PM
خوب با اين تفاسير فقط ميمونه گزارشي از جناب مهاجر در خصوص بازخورد و واکنش ايران‌خودرو در خصوص کنار گذاشته شدن از چرخه توليد، برنامه شون چي هست؟ با مشتري هاي بخت برگشته چه مي‌کنن؟ آمار توليدشون هم که ظاهرا صفره، اخيرا به هيچ کي تندر تحويل ندادن.

درود:icon_ques

mehdi1946
20 June 2010, 05:38 PM
یعنی هیچ کس از دوستان که تکمیل وجه کردن تندرشون تحویل نگرفتن؟پس این گاری ساز یه ماه داره چیکار میکنه.منم 1خرداد تکمیل وجه کردم و قراردادم نرماله.راستی دوستان من 24یه ایمیل زدم به ایران خودرو در این زمینه که قرار بود 20 روزه تحویل بدین چرا با گذشت 24 روز تحویل نمیدین؟فرداش زنگ زدن گفتن متاسفانه 2هفته از الان تاخیر داره یعنی ان 20 روز شده 40 روز
.امروز هم زنگ زدم به ارتباط با مشتری پرسیدم با تمرکز تولید تکلیف تکمیل وجهی ها و ثبت نامی ها چی میشه گفتن مال اونارو تحویل میدن بعد تولید متوقف میشه

dr_hadi88
21 June 2010, 12:02 AM
يعني هيچ کس از دوستان که تکميل وجه کردن تندرشون تحويل نگرفتن؟پس اين گاري ساز يه ماه داره چيکار ميکنه.منم 1خرداد تکميل وجه کردم و قراردادم نرماله.راستي دوستان من 24يه ايميل زدم به ايران خودرو در اين زمينه که قرار بود 20 روزه تحويل بدين چرا با گذشت 24 روز تحويل نميدين؟فرداش زنگ زدن گفتن متاسفانه 2هفته از الان تاخير داره يعني ان 20 روز شده 40 روز
.امروز هم زنگ زدم به ارتباط با مشتري پرسيدم با تمرکز توليد تکليف تکميل وجهي ها و ثبت نامي ها چي ميشه گفتن مال اونارو تحويل ميدن بعد توليد متوقف ميشه

ديگه بحث گازسوز ام خنده داره ...تو بنزينيش موندن:icon_excl
هييييييييي

TolooSoft
21 June 2010, 11:01 AM
سلام
من الان دارم از نمایندگی سایپا میام
رفتم در مورد ثبت نام ال 90 سوال کردم به صورت 2 ودیعه ای و بلند مدت گفتن هیچ ثبت نام و .... الان ندارند!

پس ما که الان میخایم ماشین ثبت نام کنیم و پول نقد نداریم یک جا بخریم چی؟باید بریم این فرقونهای ساخت ایران مثل پراید و ... رو بخریم؟؟؟

"علیرضا"

jvani
21 June 2010, 04:59 PM
این خبر واقعا جالبه یعنی چی؟

http://www.ikcopress.com/FA/News.aspx?docID=11679
تحقق توليد 45 هزار دستگاه تندر در سال 89

محمد رضا معتمد معاون مدير عامل ايران خودرو درتوليد تندر90 با بيان اين مطلب، گفت: خط مونتاژ تندر ايران خودرو توان توليد روزانه 500 دستگاه در سه شيفت را دارد، اما اين تعداد در حال حاضر به طور ميانگين روزانه 50 تا 60 دستگاه است.

وي از اجراي برنامه افزايش توليد در دو هفته آينده خبر داد و اظهار داشت: به اين ترتيب توليد روزانه به 90 دستگاه افزايش خواهد يافت و پس از آن هر ماه، حدود 30 تا 50 دستگاه به اين تعداد اضافه خواهد شد.

معتمد استفاده از سيستم پاشش رنگ رباتيك را از امتيازهاي تندر 90 ايران خودرو عنوان كرد و گفت: اين سيتسم كه از فناوري وريوشاتل برخوردار است، در شركت هاي معتبر جهاني از قبيل بي. ام. و. ، فولكس واگن و مرسدس بنز استفاده شده و در خاورميانه منحصر به فرد است.

معاون مدير عامل ايران خودرو افزود: سيستم رنگ تندر قابليت استفاده ازرنگ هاي پايه آب و سازگار با محيط زيست را دارد و ضمن ارتقاي كيفيت محصول، افزايش گارانتي رنگ تندر ايران خودرو به پنج سال را ممكن ساخته است.

معتمد كسب گواهي نامه سرآمدي رنو را از ديگر دستاوردهاي تندر 90 ايران خودرو دانست و گفت: بر اساس ارزيابي هاي كارشناسان زبده رنو، تندر 90 ايران خودرو به عنوان بهترين محصول در مقايسه با توليدات ساير سايت هاي رنو شناخته شده است. در آخرين ارزيابي، گواهي ايران خودرو از سبز كه در سه دوره قبل آن را ا خذ كرده بود، به سرآمدي ارتقا يافت.

وي از توسعه همكاري با رنو خبر داد كه زمينه هاي توليد محصولات جديد را بر پايه پلتفرم ايكس 90 در ايران خودرو فراهم مي كند و افزود: مذاكرات دامنه داري بين ايران خودرو و رنو در ماه هاي اخير انجام شده كه يكي از نتايج اوليه آن توافق بر سر توليد سه محصول جديد رنو در ايران خودرو است.

اين مقام مسوول، پياده سازي سيستم برنامه ريزي منابع يا اي. آر.پي. را ازديگر ويژگي هاي كارخانه تندر ايران خودرو دانست و گفت: اين كار با ايجاد يك جريان شفاف مواد و اطلاعات در سراسر سيستم از سازنده تا خط مونتاژ، مديريت رديابي كليه قطعات و هم چنين محصول را بين خودروساز، قطعه ساز و مشتري، امكان پذير ساخته كه تا كنون در ايران سابقه نداشته است.

وي قابليت رديابي قطعات تا بعد از فروش محصول را از ديگر نتايج به كار گيري سيستم اي آر پي دراين كارخانه عنوان كرد و گفت: با راه اندازي اين سيستم در خدمات پس از فروش، قطعات روي هر خودرو به صورت لحظه اي رديابي و چنان چه نياز باشد، براي رفع مشكل بي درنگ اقدام مي شود.

معتمد توليد تندر 90 دوگانه سوز را از ديگر برنامه هاي ايران خودرو عنوان كرد و گفت: با توجه به از سرگيري تامين قطعات كه قول هاي مساعد نيز گرفته شده، در چند هفته آينده اين كار شروع مي شود.

وي خاطر نشان ساخت: توليد تندر در دو سايت، باعث شده تا در مورد كيفيت محصول، رقابت وجود داشته باشد و كيفيت محصول روز به روز ارتقا يابد و متمركز شدن توليد اين محصول دريك سايت، اين فرصت را از مشتري مي گيرد.

معاون مديرعامل در توليد تندر90 ايران خودرو با بيان اين كه هر دو خودروساز براي توليد تندر سرمايه گذاري كرده اند و بازار هم كشش لازم را دارد، گفت: بر اساس تصميم وزارت صنايع و شركت رنوپارس، انحصاري بودن تامين قطعات از رنوپارس گرفته شده و چرخه تامين واگذار مي شود، اما مسووليت رنوپارس در بخش نظام كيفيت و مهندسي همچنان ادامه دارد و روش ها ودستورالعمل ها عدول از كيفيت را غير ممكن مي سازد.

این خبر واقعا جالبه یعنی چی؟

http://www.ikcopress.com/FA/News.aspx?docID=11679
تحقق توليد 45 هزار دستگاه تندر در سال 89

محمد رضا معتمد معاون مدير عامل ايران خودرو درتوليد تندر90 با بيان اين مطلب، گفت: خط مونتاژ تندر ايران خودرو توان توليد روزانه 500 دستگاه در سه شيفت را دارد، اما اين تعداد در حال حاضر به طور ميانگين روزانه 50 تا 60 دستگاه است.

وي از اجراي برنامه افزايش توليد در دو هفته آينده خبر داد و اظهار داشت: به اين ترتيب توليد روزانه به 90 دستگاه افزايش خواهد يافت و پس از آن هر ماه، حدود 30 تا 50 دستگاه به اين تعداد اضافه خواهد شد.

معتمد استفاده از سيستم پاشش رنگ رباتيك را از امتيازهاي تندر 90 ايران خودرو عنوان كرد و گفت: اين سيتسم كه از فناوري وريوشاتل برخوردار است، در شركت هاي معتبر جهاني از قبيل بي. ام. و. ، فولكس واگن و مرسدس بنز استفاده شده و در خاورميانه منحصر به فرد است.

معاون مدير عامل ايران خودرو افزود: سيستم رنگ تندر قابليت استفاده ازرنگ هاي پايه آب و سازگار با محيط زيست را دارد و ضمن ارتقاي كيفيت محصول، افزايش گارانتي رنگ تندر ايران خودرو به پنج سال را ممكن ساخته است.

معتمد كسب گواهي نامه سرآمدي رنو را از ديگر دستاوردهاي تندر 90 ايران خودرو دانست و گفت: بر اساس ارزيابي هاي كارشناسان زبده رنو، تندر 90 ايران خودرو به عنوان بهترين محصول در مقايسه با توليدات ساير سايت هاي رنو شناخته شده است. در آخرين ارزيابي، گواهي ايران خودرو از سبز كه در سه دوره قبل آن را ا خذ كرده بود، به سرآمدي ارتقا يافت.

وي از توسعه همكاري با رنو خبر داد كه زمينه هاي توليد محصولات جديد را بر پايه پلتفرم ايكس 90 در ايران خودرو فراهم مي كند و افزود: مذاكرات دامنه داري بين ايران خودرو و رنو در ماه هاي اخير انجام شده كه يكي از نتايج اوليه آن توافق بر سر توليد سه محصول جديد رنو در ايران خودرو است.

اين مقام مسوول، پياده سازي سيستم برنامه ريزي منابع يا اي. آر.پي. را ازديگر ويژگي هاي كارخانه تندر ايران خودرو دانست و گفت: اين كار با ايجاد يك جريان شفاف مواد و اطلاعات در سراسر سيستم از سازنده تا خط مونتاژ، مديريت رديابي كليه قطعات و هم چنين محصول را بين خودروساز، قطعه ساز و مشتري، امكان پذير ساخته كه تا كنون در ايران سابقه نداشته است.

وي قابليت رديابي قطعات تا بعد از فروش محصول را از ديگر نتايج به كار گيري سيستم اي آر پي دراين كارخانه عنوان كرد و گفت: با راه اندازي اين سيستم در خدمات پس از فروش، قطعات روي هر خودرو به صورت لحظه اي رديابي و چنان چه نياز باشد، براي رفع مشكل بي درنگ اقدام مي شود.

معتمد توليد تندر 90 دوگانه سوز را از ديگر برنامه هاي ايران خودرو عنوان كرد و گفت: با توجه به از سرگيري تامين قطعات كه قول هاي مساعد نيز گرفته شده، در چند هفته آينده اين كار شروع مي شود.

وي خاطر نشان ساخت: توليد تندر در دو سايت، باعث شده تا در مورد كيفيت محصول، رقابت وجود داشته باشد و كيفيت محصول روز به روز ارتقا يابد و متمركز شدن توليد اين محصول دريك سايت، اين فرصت را از مشتري مي گيرد.

معاون مديرعامل در توليد تندر90 ايران خودرو با بيان اين كه هر دو خودروساز براي توليد تندر سرمايه گذاري كرده اند و بازار هم كشش لازم را دارد، گفت: بر اساس تصميم وزارت صنايع و شركت رنوپارس، انحصاري بودن تامين قطعات از رنوپارس گرفته شده و چرخه تامين واگذار مي شود، اما مسووليت رنوپارس در بخش نظام كيفيت و مهندسي همچنان ادامه دارد و روش ها ودستورالعمل ها عدول از كيفيت را غير ممكن مي سازد.

a_rudi
21 June 2010, 05:05 PM
به قول معروف بايد از سنگ پاي قزوين هم در برابر ايران خودرو يادي کرد، شرکت معلوم الحال، اما يه نکته برام جالبه پس تکليف تحميل اين همه سرمايه گذاري چي ميشه، فکر کنم ايران خودرو سرکش شده و حق و حساب نداده:icon_evil

درود:icon_razz

alfa65
21 June 2010, 06:10 PM
خوب با اين تفاسير فقط ميمونه گزارشي از جناب مهاجر در خصوص بازخورد و واکنش ايران‌خودرو در خصوص کنار گذاشته شدن از چرخه توليد، برنامه شون چي هست؟ با مشتري هاي بخت برگشته چه مي‌کنن؟ آمار توليدشون هم که ظاهرا صفره، اخيرا به هيچ کي تندر تحويل ندادن.

درود:icon_ques

نه فکر نکنم تولید صفر باشه چون من همین امروز 3 تا تندر (احتمالا فول) سفید رنگ دیدم پشت تریلی که داشتن میبردن واسه نمایندگی ابهر :icon_cool

atteesh
22 June 2010, 07:22 AM
همانطور كه پيش بيني ميشد از امروز لينك ثبت نام اينتر نتي تندر از سايت فروش ايران خودرو برداشته شد و البته پارس خودرو هم كه حدود يك هفته قبل ثبت نامش براي دي ماه تكميل شده بود و غير فعال بود .

argentina
22 June 2010, 03:28 PM
تابناک - 1 تیر 89

سرویس اقتصادی ـ براي جلوگيري از ورشكستگي ايران خودرو، توليد محصولات ضرردهي مثل روآ و تندر90 متوقف مي‌شود.

به گزارش "تابناک" اين راهكار در كنار برنامه هايي همچون جلوگيري از سرمايه گذاري و ظرفيت سازي هاي جديد و عدم ايجاد سايت هاي جديد، از جمله راهكارهايي بود كه مرداد سال گذشته مديرعامل ايران خودرو به زعم خود، براي جلوگيري از ورشكستگي ايران خودرو و افزايش سودآوري آن در جمع خبرنگاران ارائه داد.

در كمتر از يك سال بعد، طبق تصميم كارگروه صنعت خودرو در سازمان گسترش و نوسازی، توليد تندر90 از ايران خودرو گرفته و به سايپا سپرده شد. اما ايران خودرو كه سال قبل از آن فقط 8 هزار دستگاه تندر90 توليد كرده بود، مخالفت با اين تصميم را با صداي بلند اعلام كرد. چرايي اين مخالفت با توجه به گفته هاي سال گذشته مهندس نجم الدين در باب لزوم توقف توليد تندر به دليل زياندهي، ابهامات زيادي برانگيخت.

بنابر این گزارش در همان نشست خبري كه مديرعامل ايران خودرو بر لزوم توقف توليد تندر90 به دليل "زياندهي" تاكيد داشت، برنامه هايي براي افزايش توليد پژو 206، 405 و پارس با توجه به فروش بالا و نيز "سودآوري" اعلام شد. چندي بعد، خط توليد تندر90 در ايران خودرو بطور كلي متوقف شد و دليل اين امر نيز عدم تحويل قطعه از سوي رنوپارس اعلام گرديد. رنوپارس هم علت موضوع را بدهي 70 ميلياردي ايران خودرو بيان داشت. بدين ترتيب يكي از مهمترين برنامه هاي مهندس نجم الدين براي سودآوري عملي شد. ادامه اين برنامه با افزايش توليد 206 به 1000دستگاه در روز پيگيري شد و البته موفق بود و توانست ضمن افزايش ركورد توليد ايران خودرو، سود مناسبي هم عايد مجموعه كند.

پيش از نجم الدين، منطقي مديرعامل اسبق ايران خودرو هم در مورد زيانده بودن توليد تندر90 سخن ها گفته بود. وي در يكي از مصاحبه هايش زماني كه بحث قيمت گذاري جديد بر روي خودرو تندر90 در وزارت صنايع مطرح بود،‌ براي تاثيرگذاري بر اين روند و افزايش پايه قيمتي تندر، اين خودرو را زيانده عنوان كرد و اظهار داشت: «تمام محصولات ايران خودرو سود‌ده نيستند كه در اين زمينه مي‌توان به تندر90 اشاره كرد ولي توليدات ما تركيبي از محصولات سودده و ضررده است.»

همان زمان، مدير پروژه تندر- 90 ايران‌خودرو هم گفته بود: «توليد تندر به هيچ وجه صرفه اقتصادي ندارد و هم اكنون بنا به تيپ‌هاي مختلف در توليد تندر، يك و نيم تا دو ميليون تومان ضرر مي‌دهيم."
به گفته مهندس معتمد، ايران خودرو بيش از 140 ميليارد تومان در پروژه تندر سرمايه‌گذاري كرده‌ و در صورت حذف تندر، محصولي از ميان محصولات فعلي ايران‌خودرو جايگزين آن مي شود. وي در ادامه گفته بود: «ايران‌خودرو مي‌تواند با هزينه‌اي "زير يك ميليارد تومان" خط توليد محصولي را به محصول ديگر تبديل كند كه تندر از اين قاعده مستثنا نيست.»

طنز روزگار آن كه امروز، شركتي كه مي گفت با يك ميليارد تومان هزينه مي تواند خط توليد خودروي زيان دهي به نام تندر90 را به محصولي ديگر برگرداند، با چنگ و دندان براي نگه داشتن آن تلاش مي‌كند.

رنو چگونه آمد
سابقه حضور شركت رنو در ايران به توليد رنو5 و رنو 21 در پارس خودرو برمي گردد. اما سازمان گسترش كه به دنبال جايگزيني براي خودرو پيكان بود، با ظهور رنو لوگان 6000 يورويي در اروپا، گويا گمشده خود را يافت. نخستين شركت ايراني- فرانسوي خودروساز با نام رنوپارس ايجاد و قراردادي براي توليد و فروش پلتفرم مشترك ال90 با 60 درصد ساخت داخل منعقد شد. دو خودروساز بزرگ كشور (ايران خودرو و سايپا) مسئول توليد همزمان لوگان با نام تندر90 شدند. قراربود هر دو خودروساز كه به تيراژ300هزار رسيدند يك سايت هم با ظرفيت 200هزار دستگاه با سرمايه گذاري مشترك طرف هاي ايراني و فرانسوي ايجاد شود.

ايران خودرو در نخستين هفته ثبت نام، دو برابر سايپا (50 هزار نفر) مشتري داشت. اين مساله نشان مي داد كه مردم انتظار بيشتري از ايران خودرو دارند اما اين انتظارات محقق نشد. در بدو امر، رنوپارس با وسواس و اتلاف وقت فراوان زمينه هاي داخلي سازي قطعات را فراهم مي ساخت كه اين موضوع سبب شد برخي از مشتريان تا دو سال براي دريافت خودرو در نوبت بمانند.

نخستين نشانه هاي مشكلات قرارداد ال90 بروز كرد: طبق قرارداد، رنو مسئوليتي در قبال پرداخت سود به دليل خواب پول مشتري بيش از زمان وعده داده شده نداشت. بنابراين، آواري از مطالبات مشتريان به دليل تاخير بر سر شركت هاي ايراني بخ خصوص ايران خودرو فروريخت.

نشانه هاي ديگر بحران پس از بالارفتن ارزش يورو نسبت به دلار بروز يافت. هنگامي كه قرارداد ال 90 امضا مي شد ارزش يورو 8/0 ارزش دلار بود اما هنگام تحويل 2/1 دلار مي ارزيد؛ گراني يورو، قيمت تندر را به 10 ميليون رساند و آرزوي جايگزيني پيكان را به دل ايران خودرو گذاشت. همين امر آنها را به سمت مذاكره با چيني ها براي توليد مشترك خودروي ارزان قيمت سوق داد. آنها دل از جايگزين فرانسوي پيكان كنده بودند.

كارشكني رقيب

شركت فرانسوي پژو، رقيب سنتي رنو شريك عمده و انحصاري ايران خودرو در خاورميانه محسوب مي شد كه از پيش از انعقاد قرارداد ال90 در مظان اتهام كارشكني در عقد قرارداد بود. مسئولان اين شركت چندان به دنبال نفي مكنونات قلبي نبودند و حتي براي پاسخ به اظهارات دانش فهيم، معاون ويسه كه سال 83 از کارشکنی و مخالفت پژو و فيات بر سرراه تولید ال90 در ایران به دليل به خطر افتادن منافعشان خبرداده بود، كوچكترين تلاشي نكردند.

دانش‌فهيم گفته بود: پژو سالانه بيش از يك ميليارد دلار در ايران درآمد دارد كه با حضور رنو، اين منافع به شدت به خطر مي‌افتد و پژو سعي دارد با كارشكني در اروپا و ايران مانع از توليد ال90 در ايران شود.

چه كسي تندر را دوست نداشت؟

ايران خودرو به دليل ارتباط سنتي با پژو، اين تمايل را درك كرده بود و تا حدودي رعايت كرد. به اين ترتيب كه ازابتداي توليد، بارها خط توليد تندر90 را متوقف كرد. اين موضوع در زمان مديريت منطقي اتفاق افتاد و در زمان مديريت نجم الدين تشديد شد، به نحوي كه توليد تندر ايران خودرو در سال 88 كه طبق برنامه بايد 65000 دستگاه مي بود، به يك سوم توليد سال 87 رسيد:8000دستگاه!
بهانه هر دو مدير، زياندهي و عدم سودرساني توليد تندر براي شركت بود اما هيچ كس نپرسيد كه اگر اين خودرو زيانده است چرا سايپا و عامل آن پارس خودرو ( با وجود اعتراض به قيمت خودرو) توليد آن را متوقف نمي كنند. نجم الدين البته با زيركي و نپرداختن 70 ميليارد بدهي خود به رنوپارس عملا كاري كرد كه اين شركت ارسال قطعه را متوقف كند و بهانه لازم را براي توقف خط توليد به دست آورد. اگر تعهدات به مشتريان و توجه ايدرو وزارت صنايع به درخواست هاي مشتريان تندر نبود، ايران خودرو هرگز براي توليد همان 8هزار دستگاه نيز تلاشي نمي كرد.

پيامدهاي يك ابلاغ

حالا تمركز مديريت توليد و فروش تندر در گروه خودروسازي سايپا ابلاغ شده و ايران خودرو ناگزير از اجراي آن است. جالب اين كه حالا اين گروه به بهانه هاي مختلفي سعي در عدم اجراي اين ابلاغيه دارد و مي خواهد تندر را در ايران خودرو حفظ كند. تصميم گيران، اين ابلاغ را در راستاي منافع ملي و با نظر قريب به اتفاق كارشناسان و مديران صنعت خودرو ارزيابي مي كنند. اما ايران خودرو حاضر به تمكين نيست.

آنها براي حفظ وضع موجود تلاش مي كنند. مشخص نيست حذف توليد كجدار و مريز 8000 دستگاه در سال از يك خودروي زيانده چه منافعي براي ايران خودرو دارد كه آنها با توسل به ماده 129 قانون تجارت و دستاويز امضانشدن ابلاغيه توسط يكي از اعضاي هيات مديره ايران خودرو و... سعي در توقف روند تمركز مديريت توليد تندر دارند. آيا به صرفه تر نيست با هزينه يك ميليارد تومان خط توليد تندر را به خطي براي توليد سمند جديد يا پژو 207 بدل سازند؟ اين سوال ها پيش روي نجم الدين قرار مي گيرد تا مشخص شود چرا ايران خودرو نمي خواهد ال90 به سرانجام برسد...

omran89
22 June 2010, 05:14 PM
چيكار كنيم كه زودتر به تندر برسيم من 3.3 تكميل وجه كردم كسي نميدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohammad 1991
23 June 2010, 01:12 AM
سلام بچه ها ما یه تندر90 فروردین ثبت نام کردیم تحویل 17 مرداد میخوام ببینم که امکان داره مثلا تیر ماه خبری بشه دعوت نامه بیاد ؟ فقط جونه من زود جواب بدین

salar68
23 June 2010, 02:40 AM
دوستان کامل توصیح بدن تا بشه راهنمائی کرد

چيكار كنيم كه زودتر به تندر برسيم من 3.3 تكميل وجه كردم كسي نميدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چه مدلی ؟ از کدام کارخونه ؟ زمان تحویل ؟
اصولا" پارس خودرو به وقت می ده و نهایت یکی دو هفته پس از تحویل به خصوص در مورد مدل فول

ایران خودرو هم 1 تا 2 ماه بعد تکمیل وجه جا داره

سلام بچه ها ما یه تندر90 فروردین ثبت نام کردیم تحویل 17 مرداد میخوام ببینم که امکان داره مثلا تیر ماه خبری بشه دعوت نامه بیاد ؟ فقط جونه من زود جواب بدین

اگر پارس خودرو باشین که تا یکی دو هفته دیگه حتما" دع.تنامه صادر می شه
الان دعوت نامه تیر + نقره ای مرداد ( فول ای 2 ) صادر شده

mohammad 1991
23 June 2010, 03:46 AM
سالار 68 خیلی آقایی آره داداش پارس خودرو اسم نوشتم مگه مغز خر خوردم برم ایران فرغون اسم بنویسم اگه یکی دو هفته دیگه دعوت نامه صادر بشه که خیلی خوبه

omran89
24 June 2010, 12:08 AM
سلام دوستان
كسي تو اين چند روزه از ايران خودرو تندر تحويل گرفته و كي تمكيل وجه كرديد

ضمنا من 89/3/3 برای تندر فول رنگ سفید تکمیل وجه کردم ، تو برگه واریز زده بود حداکثر 20 روز بعد از واریز پول ماشین را میدن ولی تو سایت وضعیت من هنوز نرمال هستش ؟چيكار بايد بكنيم

TolooSoft
24 June 2010, 12:14 AM
سلام خدمت همه دوستان عزیز
من یه سوال تخصصی دارم
من میخام ال 90 مدل E2LP ثبت نام بلند مدت انجام بدم به طوری که مثلا الان 6 الی 7 تومن ماشین رو بدم و نهایتا تا 1 الی 2 ماه قبل عید هم ماشینم 100% دستم باشه باید چیکار کنم و کجا برم؟
ضمن اینکه رفتم سایپا گفتن فعلا ثبت نام نداریم! :((

ممنون میشم راهنماییم کنید

"علیرضا"

alfa65
24 June 2010, 08:29 PM
بعد از کلی رفت و امد و صحبت با نمایندگی بلاخره بهم گفتن که احتمالا تا اخر هفته بعد ماشین رو میدن:icon_ques ( ایرانخودرو - e1 new _ تکمیل وجه 4 خرداد - زمان تحویل اصلی اردیبهشت اما الان شده تیر !!! )

a_rudi
25 June 2010, 05:29 PM
بعد از کلی رفت و امد و صحبت با نمایندگی بلاخره بهم گفتن که احتمالا تا اخر هفته بعد ماشین رو میدن:icon_ques ( ایرانخودرو - e1 new _ تکمیل وجه 4 خرداد - زمان تحویل اصلی اردیبهشت اما الان شده تیر !!! )

خوب مبارکه بعد از رفتن تو ليست تبديل تندر اولين نفري هستيد که يک خبر اميدبخش دريافت کرديد ( منظورم تندرهاي دوگانه بود)
مهاجر خان هم که گويي ديگه آماري از ايران خودرو و تصميمات اين شرکت معظم و به هم ريخته ورشکسته، نمي‌زارن

jvani
26 June 2010, 09:06 PM
تولید تندر در ایران خودرو طبق روال قبل در حال انجام شدن است و روزانه بین 50تا 60 دستگاه تولیدمی شود
همچنین برنامه تولیدش برای چها ماه آینده نیز با افزایش تولید است . برنامه تولید نیز بصورت زیر اعلام شده. وفکر نمی کنم به این راحتی از تولید تندر کنار بکشهhttp://up.iranblog.com/Files/cd037cce215b4ece8130.JPGه

vahab2005
26 June 2010, 09:59 PM
دوستان کسی می دونه الان میشه ال 90 نوشت یا نه ؟ فول فوری می خوام !

mohammad 1991
27 June 2010, 04:00 AM
الان دعوت نامه تیر + نقره ای مرداد ( فول ای 2 ) صادر شده[/quote]
سلام بچه ها آقا همین طور که داداش گلم سالار 68 گفته اگه تا یکی دو هفته دیگه د.ع نامه صادر بشه کی بهمون تحویل میدن؟ فقط زود جواب رو بدین

aminkhan2008
27 June 2010, 07:54 AM
[/quote]دوستان کسی می دونه الان میشه ال 90 نوشت یا نه ؟ فول فوری می خوام ![/quote]
فعلا که هیچ کدام از فرقون سازها پیش فروش ندارن اگر عجله نداری صبر کن یا یک فیش آماده تحویل بخر

amir11
27 June 2010, 09:16 AM
دوستان سرانجام پس از پيگيريهاي متعدد توانستم تندر مدل E2LP SPORT به رنگ سفيد را از ايران خودرو تحويل بگيرم. قصد دارم بفروشمش .كسي از دوستان از قيمت فروش اين مدل خبر داره؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

alfa65
27 June 2010, 09:44 AM
دوستان سرانجام پس از پيگيريهاي متعدد توانستم تندر مدل E2LP SPORT به رنگ سفيد را از ايران خودرو تحويل بگيرم. قصد دارم بفروشمش .كسي از دوستان از قيمت فروش اين مدل خبر داره؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

مبارکه :icon_wink
میشه راجع به مراحلی که برای پیگیری و تحویل ماشین طی کردید رو بگید ؟ تا اونجایی که یادمه تحویل ماشین به شما با 3-4 ماهی تاخیر بوده :icon_evil و ایا برای گرفتن سود تاخیر در تحویل خودرو اقدام کردیدی ؟

neda67
27 June 2010, 02:47 PM
الان دعوت نامه تیر + نقره ای مرداد ( فول ای 2 ) صادر شده
سلام بچه ها آقا همین طور که داداش گلم سالار 68 گفته اگه تا یکی دو هفته دیگه د.ع نامه صادر بشه کی بهمون تحویل میدن؟ فقط زود جواب رو بدین[/quote]

من یدونه e2 سفید تحویل تیر دارم ولی هنوز دعوت نامه واسم نیومده

omran89
27 June 2010, 07:15 PM
سلام
آيا درسته كه ميگن ايران خودرو رنگ سفيد رو به علت تحريم فعلا توليد نميكنه ميشه جواب بدين مهاجر جان كه از اون امار توليد ايا رنگ سفيد هم توليد ميشه يا نه خيلي ممنون ميشم
من تكميل وجه 3.3 بودم و تحويل ارديبهشت كه هي سر ميگردونند( اي دو فول سفيد)

mohammad 1991
27 June 2010, 09:11 PM
سلام بچه ها آقا همین طور که داداش گلم سالار 68 گفته اگه تا یکی دو هفته دیگه د.ع نامه صادر بشه کی بهمون تحویل میدن؟ فقط زود جواب رو بدین

من یدونه e2 سفید تحویل تیر دارم ولی هنوز دعوت نامه واسم نیومده[/quote]

aminkhan2008
28 June 2010, 06:19 AM
بابا این حرفهای بی ربط چیه؟بخاط تحریم سفید نمیزنن:icon_sad::icon_sad:؟مگه سفیدش از کره ماه میاد که نقره ایش توی خود ایران تولید بشه؟اگر بخاد سفید بخاطر تحریم تولید نشه، حتما رنگهای دیگه بخصوص نقره ای و مشکی هم تولید نمیشه.
فعلا که مال هیچ کدام از تبدیلیهای دوگانه ایران خودرو که البته اکثرمون هم سفیدیم ندادن.یا سفید نمیزنن یا ماشین ندارن که بدهند.

mohajer_137860
28 June 2010, 09:17 AM
سلام
آيا درسته كه ميگن ايران خودرو رنگ سفيد رو به علت تحريم فعلا توليد نميكنه ميشه جواب بدين مهاجر جان كه از اون امار توليد ايا رنگ سفيد هم توليد ميشه يا نه خيلي ممنون ميشم
من تكميل وجه 3.3 بودم و تحويل ارديبهشت كه هي سر ميگردونند( اي دو فول سفيد)

درود

مشکلی برای تولید رنگ سفید وجود ندارد،دیروز هم سفید تولید شد منتها درخواست برای سفید بیش از رنگهای دیگه هست.

بابا این حرفهای بی ربط چیه؟بخاط تحریم سفید نمیزنن:icon_sad::icon_sad:؟مگه سفیدش از کره ماه میاد که نقره ایش توی خود ایران تولید بشه؟اگر بخاد سفید بخاطر تحریم تولید نشه، حتما رنگهای دیگه بخصوص نقره ای و مشکی هم تولید نمیشه.
فعلا که مال هیچ کدام از تبدیلیهای دوگانه ایران خودرو که البته اکثرمون هم سفیدیم ندادن.یا سفید نمیزنن یا ماشین ندارن که بدهند.

خبر تعجب برانگیز:

ایران خودرو دیروز رکورد تولید 15 ماه اخیر را شکوند:

90 دستگاه !!!

برنامه تولید دوگانه سوز تا ماه آینده به تعویق افتاد.

omran89
28 June 2010, 02:43 PM
اين 90 دستگاه كجا ميره كه هيچ كس تا حالا تحويل نگرفته

TolooSoft
28 June 2010, 03:30 PM
دوستان کسی می دونه الان میشه ال 90 نوشت یا نه ؟ فول فوری می خوام ![/quote]
فعلا که هیچ کدام از فرقون سازها پیش فروش ندارن اگر عجله نداری صبر کن یا یک فیش آماده تحویل بخر[/quote]

سلام
دوست عزیز بابت جوابتون ممنون
من که عرض کردم میخام یه طوری ثبت نام کنم که تا یک الی 2 ماه مونده به اخر سال با دیرکرد و .... دیگه 100% ماشین برسم دستم
نمیخام مثل ما بقی دوستان ماشین رو به امید شب عید ثبت نام کنم برج 4 سال بعد بهم تحویل بدن :icon_mad::icon_mad::icon_redf:icon_redf
حالا اولین ثبت نام بعدی کی هست؟از قبل معلوم میکنن یا یهویی میگن اغاز ثبت نام به مدت محدود؟:icon_twis:icon_razz

"علیرضا"

amir11
28 June 2010, 04:52 PM
دوستان سرانجام پس از پيگيريهاي متعدد توانستم تندر مدل E2LP SPORT به رنگ سفيد را از ايران خودرو تحويل بگيرم. قصد دارم بفروشمش .كسي از دوستان از قيمت فروش اين مدل خبر داره؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد.ظاهرا قيمت اسپرت هنوز تو بازار معلوم نيست!!!

mohammad 1991
28 June 2010, 06:25 PM
نتدر 90 اسپرت دیگه چیه کیت روشه دیگه من فکر کنم دورو برای 16 تومن ازت بردارن حالا من مطمئن نیستم بچه ها بیشتر راهنمایی میکنن

aminkhan2008
29 June 2010, 07:29 AM
دوستان کسی می دونه الان میشه ال 90 نوشت یا نه ؟ فول فوری می خوام !
فعلا که هیچ کدام از فرقون سازها پیش فروش ندارن اگر عجله نداری صبر کن یا یک فیش آماده تحویل بخر[/quote]

سلام
دوست عزیز بابت جوابتون ممنون
من که عرض کردم میخام یه طوری ثبت نام کنم که تا یک الی 2 ماه مونده به اخر سال با دیرکرد و .... دیگه 100% ماشین برسم دستم
نمیخام مثل ما بقی دوستان ماشین رو به امید شب عید ثبت نام کنم برج 4 سال بعد بهم تحویل بدن :icon_mad::icon_mad::icon_redf:icon_redf
حالا اولین ثبت نام بعدی کی هست؟از قبل معلوم میکنن یا یهویی میگن اغاز ثبت نام به مدت محدود؟:icon_twis:icon_razz

"علیرضا"[/quote]
سلام عزیز جان
تنها راه اینه که صبر کنی ثبت نام جدید ایران فرقون که به احتمال زیاد از آبان به بعد تحویل میده و یا پارس خودرو که از بهمن به بعد تحویل میده،اسم بنویسی. در ضمن یک دفعه ای اعلام میکنند که مثلا از فردا ثبت نام شروع میشه و اعلام قبلی به اون صورت که بگن 2 هفته بعد شروع میشه نداره.
در به موقع تحویل دادند پارس خودرو معمولا سریعتر از ایران خودرو تحویل میده.

alfa65
29 June 2010, 05:04 PM
امروز زنگ زدم نمایندگی ببینم چه خبره !:icon_surp
بهم گفتن که ایرانخودرو رنگ سفید نداره و باید یا تغییر رنگ بدی یا اینکه صبر کنی ! :icon_eek: منم کلی باهاش حرف زدم که بابا رنگ سفید تولید میشه اما نمیخوایید ماشین به ما بدید چرا بهانه میارید :icon_conf
در اخر دید نمی تونه جواب درست بده گفت زنگ بزن به این شماره : 02182277 !!!
منم ساده ساده ورداشتم زنگ زدم - خیلی باحال جوابمو گرفتم :icon_cry:
این شماره خدمات مشتریان ایرانخودرو فقط به درد فحش دادن میخوره ( میگید نه امتحان کنید ؟) در اخر بعد از چند بار امتحان وصل شدم به یه جایی که بلاخره جواب دادن !! طرف انگاری همین صبح استخدام شده بود واز هیچ جا خبر نداشت و همون حرف های خودمو به خودم برگردوند :icon_mrgr گفت ما تو تحریم هستیم رنگ سفید نداریم ( انگاری بقیه رنگ ها رو از حنا و پوست گردو دارن درست میکنن ) !
خلاصه سرتونو درد نیارم من به این نتیجه رسیدم که :
یه تعداد از ثبت نامی های تندر انصراف دادن و اینا می خوان ماشین های اونا که رنگهای غیره سفیده- رو بدن به ما - و همین جوری دارن به مرگ میگیرن تا به تب راضی بشیم :145:
دوستان اگه خبری جوابی دارن بدن :icon_mad:

omran89
29 June 2010, 06:49 PM
سلام
منم قبلا شنيدم دوست عزيز و نوشتم همتون به من خنديد
بايد يه كاري بكنيم نميشه كه همش الاف اينا باشيم

alfa65
29 June 2010, 08:19 PM
سلام
منم قبلا شنيدم دوست عزيز و نوشتم همتون به من خنديد
بايد يه كاري بكنيم نميشه كه همش الاف اينا باشيم

منم میگم باید کاری کنیم اما چیزی به ذهنم نمی رسه !:icon_neut
حرف نمایندگی و شرکت که دروغه ( رنگ سفید نداریم ) چون اخبار mohajer عزیز ثابت کرد که دارن دروغ میگن :icon_surp
نمایندگی هم که گوش به زنگه شرکته :icon_ques ایرانخودرو هم که جواب نمیده ! :icon_cry:
کسی نظری چیزی نداره بگه تا از این بلاتکلیفی در بیایم :icon_eek:

aminkhan2008
30 June 2010, 08:27 AM
باز شروع کنیم به نامه نوشتن.
مثل اون سری که نوشتیم دو گانه را تبدیل کردند به بنزینی. این سری هم بنزینی را میکنند روا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:icon_cry:

به این آدرس میل بزنیم: Customer@ikco.com (Customer@ikco.com)

فقط یک متن خوب لازم داریم.
اگر گیر آوردم میگذارم.شما هم اگر دارید بگذارید.