PDA

View Full Version : بهترین و مناسبترین پکیج دیواری موجود در بازار ایران

damghan
2 December 2007, 12:03 PM
همگی سلام
من می خوام برای یک خونه 105 متری پکیج و رادیاتور بخرم .موندم تو این بازار با حرف های مختلف چه کار کنم . هر کس توصیه راهنمایی و نظری در مورد پکیج و رادیاتور دارد ( ایرانی ، خارجی ) ممنون می شم .
خونه 105 متر 2 اتاق حدودا 12 متری طبقه همکف بالای پارکینگ و طرفای میدون نور ( تهران ) منتظر نظرات اساتید هستم :icon_roll:icon_roll:icon_roll
با تشکر
راستی نظرتون در مورد ایرانیها مثل بوتان رو هم بگین .:icon_excl:icon_excl

damghan
3 December 2007, 12:36 AM
بازم سلام
عزيزان دانا باتوجه به دلايل نگفتني داره همه چي گرون ميشه تو رو خدا نظر بدين :sad::tire::pudency:
نظرتون درمورد مدل victory 20-20F مارك Rok چيه ؟

minime
11 December 2007, 10:49 PM
ايراني بگير كه تعميرش هم راحت باشه و لوازم يدكي اون راحت گير بياد و البته ارزون هم باشه. توي مجتمع ما هم اخگر هست و هم بوتان. در كل راضي‌هاي اخگر بيشتر از بوتان هست، با اينكه بوتان كلي تبليغات و غيره داره. يعني آبگرم اخگر چه براي شوفاژ و چه براي حموم بهتر هست. فقط بهتره كه بجاي 20000 از 30000 استفاده كنيد كه كم نياد. اگه هم ديديد تعميركارهاش بازي درمي‌آرن، حتماً‌ شكايت كنيد. اين شكايت و نتيجه دادنش حسن اخگر نسبت به بوتان هست كه ما توي مجتمعمون تست كرديم.

جعفر -ف
17 August 2011, 01:50 AM
:icon_neut:icon_neut

rebwar13
22 October 2012, 12:03 PM
پکیج نسباتان خوبیه اما اگه میخوای یهترین پکیجو بگیری بوش بگیر چون هم خدمات خوبی داره هم از نظر قطعات دارای بهترین قطعات المانیه

mehrdad_zero
22 October 2012, 10:59 PM
من از پكيج سونيه دوال و دمراد استفاده كردم خوب بوده.
پكيج دمراد مزيت ديگه اي هم كه داره اينه كه خيلي بي صداست.
در ضمن در خريد پكيج بايد دقت كنيد كه اگه فاصله دودكش از پشت بوم كمه پكيج فن دار بخريد.

persia19191980
23 October 2012, 08:57 AM
بوتان نگیر که اذیتت میکنه
سیاست کاری بوتان اینه که جنس رو بفروشه و سودش رو از سرویس های پشت سر هم و فروش قطعات نامرغوب در بیاره
ما و 7 واحد دیگه تو آپارتمانمون بوتان داریم و امانمون رو بریده
هر سال 3 بار متوسط نیاز به سرویس و تعویض قطعه داره
هر دفعه هم 40 تومان خرج برمداره به طور متوسط یعنی فقط از مجتمع ما سالی 1 تومن کاسبه!
اخگر رو بچه ها دارن تقریبا راضی هستند

amir3852
30 December 2012, 01:15 AM
ايراني بگير كه تعميرش هم راحت باشه و لوازم يدكي اون راحت گير بياد و البته ارزون هم باشه. توي مجتمع ما هم اخگر هست و هم بوتان. در كل راضي‌هاي اخگر بيشتر از بوتان هست، با اينكه بوتان كلي تبليغات و غيره داره. يعني آبگرم اخگر چه براي شوفاژ و چه براي حموم بهتر هست. فقط بهتره كه بجاي 20000 از 30000 استفاده كنيد كه كم نياد. اگه هم ديديد تعميركارهاش بازي درمي‌آرن، حتماً‌ شكايت كنيد. اين شكايت و نتيجه دادنش حسن اخگر نسبت به بوتان هست كه ما توي مجتمعمون تست كرديم. با سلام به همه من با نظر اين دوتمون كاملا موافقم اخگر توي ايرانيها از همه عاليتره و خدماتش هم حرف نداره

PJK
30 December 2012, 03:21 PM
من تا حالا کارم به اخگر نیفته و نمیدونم چجوریه ، ولی اونچه که مشخصه سیستم گرمایشی پکیج برای حداقل تهران مناسب نیست .
معدود نفراتی پیدا میشن که از پکیج و مقدار گرمایش اون راضی باشن ، مخصوصا در روزهای سرد سال .
این روزها فشار آب هم یکی از مشکلات واحد ها هست ، هرچند تولید کنندگان ادعا ( فقط ادعا ) میکنند که با حداقل فشار هم سیستم پکیج اونها کار میکنه ، ولی بعد از نصب بهونه گیریهای برای عدم کارکرد مناسب محصول شروع میشه . البته شما طبقه اول هستید و زیاد با مشکل فشار آب روبرو نیستید .
برخلاف دوستمون که گفت بوتان نگیرید ، من معتقد هستم اگر میخواهید ایرانی بگیرید حتما بوتان بگیرید . بین ایران رادیاتور ، بوتان و ایساتیس قویا ً میگم بوتان بهتره . چون تجربه استفاده از هر 3 مارک رو داشتم ( ایساتیس که کلا تعطیله و بعد از 2 سال استفاده اونقدر خرج تراشید که کارمون به شکایت و شکایت کشی رسید !! )
موفق باشید .

Aurora
1 January 2013, 04:54 PM
با سلام
من برای یک آپارتمان 50 متری تجربه پکیج اخگر رو داشتم
بعد از سه سال دچار مشکل شد و با وجود هزینه برای تعمیر ( حدود 150 هزارتومان ) بازهم درست نشد و اونطور که مستاجر میگفت بگیر نگیر داشت ( یعنی گاهی روشن میشد گاهی نه)
نهایتا یه بوتان دست دوم براش گرفتم 430 هزارتومان و پکیج معیوب اخگر هم روی دست ما موند
ارادت - رضا

pedramslhr
21 April 2013, 01:15 PM
سلام
دوستان ما هم برای یک آپارتمان حدود 105 متر، دو خوابه و واقع در اصفهان باید پکیج بخریم. فکر میکنم شرایط نسبت به زمان ارسال این تاپیک فرق کرده. اگر تجربه ای راجع به کارآیی، قیمت و ... دارید ممنون میشم رهنمایی کنید. ضمنا دو تا سوال هم دارم.
تفاوت پکیج فن دار و بدو فن چیه.
پکیج برای آپارتمان با شرایطی که گفتم باید در چه حد باشه

nshm
16 December 2015, 02:13 PM
سلام دوستان. من قراره غŒه پکغŒج از فروشگاه بردارم. انتخابهام فقط همغŒن چهارمورده: دمرات، جنرال، بوتان و اغŒران رادغŒاتور .
خونه من غ·غµ متره طبقه دوم، تو شهر سهند تبرغŒز... که هواش خغŒلغŒ سرده... کدوم غŒکغŒ از اغŒن غ´ تارو بخرم؟؟؟ ممنون

- - - Updated - - -

75 متره خونه