PDA

View Full Version : روش استفاده از اینترنت در آیفون

msaket
19 November 2007, 01:36 PM
روش استفاده از اینترنت بر روی آیفون

3 روش برای استفاده از اینتر نت را شرح میدهم . اگر اطلاعات بیشتر میخواستید توضیح کاملتر مینویسم.

روش اول :
از طریق GPRS های ایرانسل یا همراه اول ( سخت افزار اضافه نمی خواهد )

روش دوم :
از طریق اینترنت wireless ( مثل داتک ) که شما یک access point از یک ارائه کننده اینترنت میگیرید و ماهیانه پول شارژ میدهید . ( حدودا 50 هزار تومان سخت افزار بعلاوه ماهیانه حدود 50 هزار تومان شارژ )

روش سو م :
روشی که خودم استفاده میکنم . اینترنت Dialup یا ADSL کامپیوترتون را با یک کارت PCI یا USB مبدل WIRELESS LAn با موبایلتون share میکنید. ( هزینه کارت 27 هزار تومان و اینترنت کارتی که میدونید و ADSL من ماهیانه 17 هزار تومان میدهم )

ghost
19 November 2007, 04:53 PM
دوست عزیز برای gprs irancell تنظیم خاصی داره من نتونستم وصل بشم میشه راهنمایی کنید
به 2225 هم sms دادم گفت گوشی شما ثبت نشده

msaket
19 November 2007, 05:40 PM
سلام
من خودم تا حالا ايرانسل نداشتم ولي روي پاكت پيسي ها اينجوري تنظيم ميشه :
برو قسمت setting و general و بعد network و EDGE . در اين قسمت *** را mtnirancell با حروف كوچك بنويس و usernam password را پاك كن و خالي بذار.
تنظيمات كامل شده . فقط اگه جواب داد بگو منم بدنم
Be happy

ghost
19 November 2007, 05:51 PM
نه میگه could not active edge
ولی E بغل انتن هست

msaket
19 November 2007, 06:19 PM
نه میگه could not active edge
ولی E بغل انتن هست

مشكل نداره. Iphone مورد را ميگيره ولي وصل ميشه . برو تو safari برو تو سايت Google
معمولا iPhone وقتي وصل ميشه پيغام اشتباه ميده . براي WIRELESS هم همينطوره

shervin_6668
8 December 2007, 06:39 AM
دوست عزيز ممنون از اطلاعات خوبت اما يك سوال

من الان adsl دارم و ميخوام با آيفون به اينترنت وصل شم بايد چيكار كنم ميشه از طريق كابل خود گوشي اونو به اينترنت وصل كرد چون الان من مودم adsl دارم ولي كارت wirles ندارم.

اگر كمك كنيد ممنون ميشم.

msaket
9 December 2007, 01:25 AM
27500 میدی یک کارت Wifi میخری زندگی میکنی
همین

gbg
9 December 2007, 01:43 AM
سلام
فکر نکنم بشه
البته براي wifi به accesspoint نياز هست ( احتمالا )

shervin_6668
9 December 2007, 05:37 AM
27500 میدی یک کارت Wifi میخری زندگی میکنی
همین

دوست عزيز از راهنماييت ممنون ولي يك سوال wi-fi با wirless lan فرق نداره و دوست عزيزمون هم به نكته جالبي اشاره كردند اينكه نيازي به access point نيست و يك سوال ديگه اينكه اگر wirless lan بگيرم گوشي رو چجوري وصل كنم و تا چه مسافتي رو ميگيره.

ممنون

msaket
10 December 2007, 01:27 AM
ببین. شما به 2 روش میتونید از اینترنت پر سرعت استفاده کنید 1- WIFI یا همون Wireless و 2-ADSL
اگر adsl بگیری باید یک مودم و یک کارت وایر لس برای کامپیوترت بخری و توی کل خونتون میتونید از موبایلت استفاده کنی.
اگر WIFI بگیری به جایی که ازش میگیری ربط داره و باید یک کارت وایرلس و اکسس پوینت هم داشته باشی
adsl از WIFI ارزونتر و به صرفه تره . وایر لس رو اونایی میگیرن که adsl رو مخابراتشون ساپورت نمیکنه.

shervin_6668
10 December 2007, 03:23 PM
ببین. شما به 2 روش میتونید از اینترنت پر سرعت استفاده کنید 1- WIFI یا همون Wireless و 2-ADSL
اگر adsl بگیری باید یک مودم و یک کارت وایر لس برای کامپیوترت بخری و توی کل خونتون میتونید از موبایلت استفاده کنی.
اگر WIFI بگیری به جایی که ازش میگیری ربط داره و باید یک کارت وایرلس و اکسس پوینت هم داشته باشی
adsl از WIFI ارزونتر و به صرفه تره . وایر لس رو اونایی میگیرن که adsl رو مخابراتشون ساپورت نمیکنه.

پس من همون كارت wirless بگيرم بهتره چون adsl دارم.
ممنون.

msaket
11 December 2007, 01:31 AM
100%

m.h.movahed
20 May 2008, 08:52 AM
سلام
میگما مطمئنی که با کارت پی سی ا وایرلس که توی اسلت مادربورد میخوره میشه با ایفون به اینترنت وصل شد ؟

bijan2021
29 June 2008, 11:13 PM
"msaket"
سلام
لطف کنید بیشتر توضیح بدید مخصوصا در مورد کانفیگ wireless pc و wireless iPhone
من هر کار میکنم اخطار unable to join network .... میده.لطفا مرحله به مرحله توضیح بدید.
با تشکر

hossein_s89
19 July 2008, 06:22 PM
با ايرانسل ميشه به راحتي به اينترنت وصل شد؟ وصل شدن به اينترنت با ايرانسل به گوشي هم بستگي داره؟ چون من اپل رو بخاطر همين ميخوام بگيرم

mohammad51
19 July 2008, 09:13 PM
با ايرانسل ميشه به راحتي به اينترنت وصل شد؟ وصل شدن به اينترنت با ايرانسل به گوشي هم بستگي داره؟ چون من اپل رو بخاطر همين ميخوام بگيرم

دوست عزیز

در این مورد بیشتر به انتن دهی محلی که شما هستید و سرویس دادن ایرانشل بستگی داره و گوشی های معمولی هم میتونن از اینترنت استفاده ببرن:icon_cool

behnam_hastam
2 October 2008, 02:11 AM
من iPhone ندارم.ولی برای یکی از دوستانم یه مودم وایر لس گرفتم.وقتی ADSL رو نصب کردم تموم شد،خیلی

راحت توسط برنامه سافاری به اینترنت وصل شدم.تنها مرحله ای که وجود داشت گوشی به راحتی مودم را دیتکت کرد.همین.

حالا موندم چرا بعضی از دوستان مشکل دارن.

shining
24 October 2008, 03:37 PM
با سلام.
کانکشنی که با ان به اینترنت وصل میشوید را روی wireless شیر(share) کنید و تنظیمات موبایل را هم به این صورت وارد کنید.
در قسمت Static :

ip address :192.168.0.10
subnet mask : 255.255.255.0
router :192.168.0.1
DNS :192.168.0.1
بعد از این تنطیمات علامت wifi در بالای صفحه وارد میشود و میتوانید از Internet استفاده کنید.

persian_kb
15 November 2008, 05:50 PM
روش استفاده از اینترنت بر روی آیفون

3 روش برای استفاده از اینتر نت را شرح میدهم . اگر اطلاعات بیشتر میخواستید توضیح کاملتر مینویسم.

روش اول :
از طریق GPRS های ایرانسل یا همراه اول ( سخت افزار اضافه نمی خواهد )

روش دوم :
از طریق اینترنت wireless ( مثل داتک ) که شما یک access point از یک ارائه کننده اینترنت میگیرید و ماهیانه پول شارژ میدهید . ( حدودا 50 هزار تومان سخت افزار بعلاوه ماهیانه حدود 50 هزار تومان شارژ )

روش سو م :
روشی که خودم استفاده میکنم . اینترنت Dialup یا ADSL کامپیوترتون را با یک کارت PCI یا USB مبدل WIRELESS LAn با موبایلتون share میکنید. ( هزینه کارت 27 هزار تومان و اینترنت کارتی که میدونید و ADSL من ماهیانه 17 هزار تومان میدهم )
دوستم راجع به حالت سومش یه خورده بیشتر توضیح میدی
مثلا من با این حالت به pcایم وصلش میکنم
اونوقت وایرلسش قضیش چیه؟
یعنی من میتونم دور از کامپیوترم هم به کمک اون برم اینترنت؟

ArmiN
16 November 2008, 10:49 AM
تو این تاپیک به طور کامل و دقیق توضیح داده شده
راهنمای نصب Wirelesss Lan بر روی iPhone (http://www.phalls.com/showthread.php?t=38257)