PDA

View Full Version : دزدیدن کارت سوخت

sogoli
5 August 2007, 08:41 PM
:icon_cry: متاسفانه امروز کارت سوختم رو دزدیدن :icon_redf
و حدود 500 تا بنزین داشتم ....

1- برای غیرفعال کردن کارت سوخت باید به کجا مراجعه کنم؟
2- چه مدارکی می خوان؟
3-چقدرطول میکشه تا غیرفعال بشه؟
4- اون کسی که دزدیده چقدر می تونه ازش بنزین بزنه؟
5- چندروزه کارتم دستم میرسه؟
6- ایا اگر به پلیس بگم و چون شاهد دارم صورتجلسه کنن میشه امیدی داشت تا زودتر کارتم رو بدن؟
7- کجا پرینت مصرف کارت سوخت رو میدن؟

Sina-Ts
5 August 2007, 09:03 PM
1-بايد بريد به مراکز پستی که اعلام شده
2-صاحب سند بايد بره . کارت ماشين يا سند ، شماره کارت ملی و پاکت کارت سوخت
3-معمولا 24 ساعت
4-روزی 60 ليتر ميتونه بزنه..اينطور که من شنيدم شما هر تاريخی که اعلام کنيد از اون تاريخ به بعد
اگه بزنه به شما بر ميگرودند
5-اين ديگه با خداست.من 4 ماهم ديدم که هنوز نيومده
ا6-ينو نميدونم
7-همون مرکز پستی ميده

payamix
5 August 2007, 09:17 PM
1...روزی 60 ليتر ميتونه بزنه.....

فکر میکنم سه تا 60 لیتر = 180 لیتر

کيومرث
6 August 2007, 12:19 AM
بله.سه تا 60 ليتر در روز ميتونه بزنه.

Malkemid
6 August 2007, 02:21 AM
چجوری دزدیدن؟موقع بنزین زدن؟بگین ما حواسمون باشه

Y@TA
6 August 2007, 02:47 AM
خسته نباشید ...

یه اتفاق جالب اما کاملا عادی در سیستم ایران !!!
سوگولی جان احتمالا این برای شما خبر خوبیه ...

یه گشت و گذاری سمت جنوب ایران داشتیم که عکسهاش هم تو عکسهای شما ببینید جالبه ...
تو مسیر برگشت برادرم ، کارت سوخت رو توی پمپ بنزین تو اصفهان جا گذاشت.
بعد از انجام مراحل اداری بعد از 45 روز کارت اومد ... جالبش اینجاست.
تقریبا با مصرف قبل از مسافرت و خود مسافرت 350 لیتر مصرف کرده بودیم .
حالا که کارت اومد دیدیم 600 لیتر بنزین توش داره !!!

انشاالله که برای شما هم همین اتفاق میمون بیفته

منسور باشید

سپندار مزد
6 August 2007, 09:09 AM
این اتفاقای جالب که چه عرض کنم عجیب زیاد اتفاق میفته
چند روز پیش اجبارن راهی شیراز شدم از اونجایی که پمپ بنزین های شهر شلوغ بود ترجیح دادم میون راه بنزین بزنم .رسیدم به پمپ بنزین باک ماشین تقریبن خالی بود شروع به بنزین زدن کردم بنزین با فشار وارد باک میشد احساس کردم لوله داره منفجر میشه منم از اونجایی که طبق عادت به ماشین تکیه میدم و بنزین میزم حواسم به باک نبود با کمال تعجب باک خالی ماشین با 16 لیتر پر شد .این گذشت دو روز بعد به همین خیال با باک خالی رفتم به همون جایگاه چی بگم ملت صف گرفته بودن جلوی پمپ بنزین

راحب دزدی کارت
Malkemid توجه داشته باشی:دزد ها که معمولن با موتور هستن کارتو تو دستگاه درموقع سوختگیری میکشن و سوار موتور میشن و....
یا حق

Sina-Ts
6 August 2007, 09:16 AM
تازه آقايون دانشمندان به اين فکر افتادن که واسه کارت ها رمز بزارن..جلّل الخالق از اين همه هوش و
زکاوت

sogoli
6 August 2007, 09:45 AM
ممنون از دوستان...
دیشب توی پایتخت کیفمو زدن و کارت سوخت وپول و فلشم برداشتن...صحنه بدی بود وقتی 500 لیتر یهو غیب بشه...
بخاطر هیچ جرم و گناهی باید اینگونه تاوان پس بدیم فقط فقط بدلیل عدم برنامه ریزی صحیح...
کم غم قصه داشتیم حالا باید بشینم کنج خونه تا اخر دیماه...
دعا کنید این بی برنامه گیشون باعث بشه 600 تا بدن دراون صورت این فروم مهمون هستن یه بستنی.........

PAYAM
7 August 2007, 09:11 PM
تا الان هرچي كارت سوخت المثني اومده صرفنظر از اين‌كه مصرف قبلي‌شون چقدر بوده، براي همه 600 ليتر سهميه داشته! ولي دو تا مشكل وجود داره كه اوليش اينه كه تو اين مملكت هيچي حساب كتاب نداره و ممكنه پس فردا ديگه اين‌طوري نباشه و دوميش هم اينه كه حداقل 40 روز تا 2 ماه طول مي‌كشه كه كارت المثني بياد!

El Padrino.
7 August 2007, 09:52 PM
با فرهنگ بعضی از ایرانی ها باید این کار انجام بشه
کارتت رو نمی تون بسوزونن اگه المثی صادر بشه سهمیه ای جدا داره

سپندار مزد
7 August 2007, 10:26 PM
سهمیه ای جدا داره
سلام
متوجه نشدم

Y@TA
8 August 2007, 04:05 AM
خسته نباشید ...

با فرهنگ بعضی از ایرانی ها باید این کار انجام بشه
کارتت رو نمی تون بسوزونن اگه المثی صادر بشه سهمیه ای جدا داره

آقا این طور باشه که همه میرن کارت المثنی میگیرن و دو تا کارت همزمان استفاده میکنند .
پیام جان کارت المثنی هم 30 الی 40 روزه میاد
به ضمن اینکه رئیس راهنمایی و رانندگی اعلام کرد تمام کارتهایی که تا تاریخ دیروز یعنی 16 مرداد توسط راهنکایی و رانندگی یا ارگان مربوطه سوزونده شده ، پس از صدور المثنی از 600 لیتر بنزین بهره مند میشن.
دلیلش هم اینه که دستگاهی که وظیفه ذخیره اطلاعات سوخت گیری اتومبیل رو داشته ، نقص فنی داشته و از تاریخ 17 مرداد دستگاه جدیدی نصب شده که این اشکال ( نعمت ) رو رفع کرده.

تو چند تا پست بالاتر عرض کردم که کارت سوختی که برای ما صادر شد با 600 لیتر بنزین بود و جناب Sogoli هم جزء 600 لیتری ها شد:icon_arro مبارک باشه :icon_cool

سوزوندن کارت کمتر از هشت ساعت طول میکشه
صدور المثنی و ارسال تا اینکه به دست صاحب کارت برسه کمتر از یک ماه
اضافه شدن کد عبور ( Pasword ) به کارتها هم جز خدمات نزدیک برای کارت سوخت محسوب میشه.

موفق و منسور باشید

El Padrino.
8 August 2007, 09:32 AM
بله خیلی ها این کار رو می کنن الان پسر خالم برای زانتیاش 2 تا کارت داره
یعنی اگه کارت شما رو دزدیند و شما کارت المثنی صادر شد از کارتی که دزدیده شده هر چقدر استفاده بشه از کارت جدید شما کم نمیشه

PAYAM
8 August 2007, 03:03 PM
شما تا كارت سابق‌تون رو نسوزونيد كارت المثني براتون صادر نمي‌شه، اما خب مي‌شناسم كساني رو كه از همون اول براي يه ماشين دو تا كارت سوخت با مشخصات و سهميه كامل براشون اومده!

sogoli
11 August 2007, 03:12 PM
به ضمن اینکه رئیس راهنمایی و رانندگی اعلام کرد تمام کارتهایی که تا تاریخ دیروز یعنی 16 مرداد توسط راهنکایی و رانندگی یا ارگان مربوطه سوزونده شده ، پس از صدور المثنی از 600 لیتر بنزین بهره مند میشن.
دلیلش هم اینه که دستگاهی که وظیفه ذخیره اطلاعات سوخت گیری اتومبیل رو داشته ، نقص فنی داشته و از تاریخ 17 مرداد دستگاه جدیدی نصب شده که این اشکال ( نعمت ) رو رفع کرده.

تو چند تا پست بالاتر عرض کردم که کارت سوختی که برای ما صادر شد با 600 لیتر بنزین بود و جناب Sogoli هم جزء 600 لیتری ها شد:icon_arro مبارک باشه :icon_cool

سوزوندن کارت کمتر از هشت ساعت طول میکشه
صدور المثنی و ارسال تا اینکه به دست صاحب کارت برسه کمتر از یک ماه
اضافه شدن کد عبور ( Pasword ) به کارتها هم جز خدمات نزدیک برای کارت سوخت محسوب میشه.

خداکنه چیزی که شما گفتی به واقعیت به پیونده...
چون من روز 15 مرداد کارتم رو سوزوندم و با این برنامه ریزی اقایون ممکنه کارت من رو بدون 600 لیتر درنظر بگیرن:icon_redf

sogoli
17 September 2007, 05:39 PM
امروز توسایت epolice.ir این مطلب رو نوشته بود:
كارت المثني کارت هوشمند سوخت خودرو براي صدور ارسال شده است.
لطفاً براي پي‌گيري کارت هوشمند سوخت خودرو، از طريق همين سايت، در چند روز آينده، پيگيري فرماييد.
فکر میکنید چندروز طول بکشه دستم برسه؟

sogoli
28 October 2007, 06:30 PM
بالاخره بعد از حدود 80 روز المثنی برا م اومد:icon_sad: ولی با کمال تعجب دیدم بجای اینکه 600 لیتر (بقول خودشون قرار بود کامل بدن...) فقط 390 لیتر تو کارتم بود!!!
جالبه بجای کارت ماشین ، بعلت کمبود کارت به من کارت موتور سیکلت دادن:icon_bigg بااین کارهاشون واقعا نشون دادن برنامه ریزی و اجرای یک پروژه یعنی چی !!! تازه کلی هم از کارشون تعریف و تمجید می کنن ...

fafal
28 October 2007, 06:34 PM
امروز توسایت epolice.ir این مطلب رو نوشته بود:
كارت المثني کارت هوشمند سوخت خودرو براي صدور ارسال شده است.
لطفاً براي پي‌گيري کارت هوشمند سوخت خودرو، از طريق همين سايت، در چند روز آينده، پيگيري فرماييد.
فکر میکنید چندروز طول بکشه دستم برسه؟

بابااونا اطلاعاتشون سرکاریه
بابای من به شخصه 60 روزه منتظره کارت سوخت ماشین جدیده
نوشته برای صدور ارسال شده و............................

والا حکایت 100 چاقو دستشه

samuraii40
28 October 2007, 08:40 PM
من کارت سوخت شخصی میشناسم که ماه به ماه 1400 لیتر شارژ میشه سیستم اینها از درپیت یک چیزی اونورتر هستش.کسانی هم که کارتشون رو میسوزونن بستگی به شانسشون یا کارت 600 لیتری یا 400 لیتری بهشون میدن در اصل باید 400 باشه چون چند ماه از سهمیه این دوره گذشته.

m_eslam
21 November 2007, 08:49 AM
به هر حال خيلي خيلي حواسمونو به كارت هاي سوخت بديم!
نبايد چشم ازش برداشت ، دير بجنبيم موتوريه اومده و برداشته و ... رفته!
كارت همكار منو جلو چشمش يه موتوري اومد و برد ، اينقدر راحت كه صاحب كارت باورش نشده بود و تا چند لحظه هيچ حركتي نتونسته بود بكنه.

hoda.1
20 July 2009, 08:40 PM
سلام.
هنوز هم کارت سوختهای المثنی رو 60 روزه تحویل میدن؟ اگه ماشین موقع فروشش کارت سوخت نداشته باشه مشکل خاصی پیش میاد؟

hoda.1
23 July 2009, 03:19 PM
اون طوری که گفتن کارت سوختهای المثنی جدیدا 18 روزه تحویل داده میشه.

sepehr62
23 July 2009, 04:27 PM
دوستان الان كارت سوخت ماشيناي جديد به طور متوسط چقدر طول ميكشه تا بياد؟