PDA

View Full Version : معرفی رستوران های باحال با آدرسشون

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7

Siemens sx1
25 June 2007, 11:39 AM
سلام
دیگه همین دیگه . هرجا غذا خوردید غذاش خوب بوده و بهتون چسبیده یا غذاش متفاوت بوده و یا پاتوقتون اونجاس بگین بقیه هم تست کنن ( نوع غذا و آدرس فراموش نشه )

من تهرانم پس تهران رو میگم :
برا اونایی که غذای متفاوت دوست دارن یه مغازه هست تو شریعتی قبل از تجریش دست راست هست به اسم بهاران ساندویچهای (مغز و مرغ ) و (مغز و زبان ) خیلی معرکه ای داره همیشه هم دمش صف هست من پیشنهاد میکنم یه بار امتحان کنید . برای کباب ترکی هم فقط شاورما پایین تر از همون تو شریعتی . مکس برگر هم هم تو پاسداران همبگرهای باحالی داره . فعلا همینا ...:icon_surp
اینو یادم رفت یکم پایین تر از میدون 7 حوض یه رستوران هست به نام بارون . چند بار هم اونجا رفتم اسم غذاهاش عجیب غریبه ولی همشون که من تست کردم باحال بودن مخصوصا ( بروشتا !:icon_twis ) و ساندویچ استیک :icon_cool

ali14049
25 June 2007, 01:04 PM
كاره جالبيه!
اما براي مشهد:
غذاي سنتي(كباب و شيشليك و ...) رستوران پسران كريم معروفترين رستوران مشهد(تا اونجايي كه ميدونم:icon_ques ) غذاي واقعا عالي داره و از تمام كشور و توريستها و... همه اونجا ميرن
خودمم مشتريشم :icon_excl

ماندانگاس
25 June 2007, 02:39 PM
استار برگر توی خیابان ملاصدرای تهران! همبرگر های خوبی داره. و پیتزا ناپولی توی همون خیابون! پیتزاهای ناپولی رو من تا حالا تو ایران ندیده بودم.
و بوفه ی سارا توی عاطفی شرقی، من از مشتری های همیشگی این سه تام
توی مشهد این پسران کریم آخرشه! فکر کنم تو بلوار خیام مشهد باشه!

po2ya
27 June 2007, 09:26 AM
در مورد دونر (کباب ترکی) بهترینش دونر بهرووز در خیابان شیراز شمالی(ونک) هستش

حتما یک بار تست کنید دیگه جای دیگهای به غیر از اوونجا برای دونر نمیرید!

Lord of Darkness
27 June 2007, 09:59 AM
پیتزا و استیک رستوران سورن توی خیابان ویلا نبش ورشو(یا خیابون ورشو یا خیابون بالاییش) با اینکه جاش کوچیکه ولی واقعا غذاش عالیه.حتما پیتزا ژامبون و پیتزا بیکن رو امتحان کنید.استیکاش هم خیلی خوبه.

navid_2006
29 June 2007, 07:52 PM
تو fast food تو تهران فقط بوف من از شعبه ی زعفرانیه که خرید میکنم واقعا عالیه بعدش نایب که چلو کباب و تموم غذا عالیه که تو زعفرانیه پسیان هستش

Farbod.E
29 June 2007, 08:27 PM
برای همبرگر فقط استاربرگر (با تقدیر از همبرگر وزراء )

برای پیتزا : پیشخوان در تخت طاووس ( با تقدیر از پیتزا چمن نیاوران )

چلوکباب ( نایب سعادت آباد)

برای استیک رستوران زرچ در خیابان مهناز ( با تقدیر از رستوران زیتون در پارک وی )

برای ماهی و چلو خوری رستوران اروندکنار در ولیعصر ( با تقدبر از لوکس طلایی در ولیعصر)(

رستوران بیرون شهر فقط و فقط و فقط RiverSide

برای ساندویچ رستوران سالی میرداماد ( با تقدیر از بهاران در شریعتی)

Glimpser
29 June 2007, 09:26 PM
این آقا مراد ( بهاران ) هنوز زنده است 15 سال پیش تا آخر شب به ضرب تریاک میموند یخچال که خالی میشد تعطیل میکرد اگر اونجا غذا نداشت باید میرفتی رستوران فرودگاه وگرنه همه جا تعطیل بود

همه جور غذایی معرفی شد بجز غذا های خانگی که من رستوران پردیس توی ولیعصر نرسیده به محمودیه را پیشنهاد میکنم
رستوران لبنانی ها تو هفت تیر " خردمند" هم باحاله استیک خوبی داره

payamix
29 June 2007, 09:47 PM
...
برای پیتزا : پیشخوان در تخت طاووس ...

پیشخوان تا قبل از تغییر مدیریت تا دو سال پیش بهترین بود اما در حال حاضر خیلی توی کیفیت تنزل کرده.

achachi
29 June 2007, 11:32 PM
ساندویچ : 1- آراز -آدرس : جمهوری ، خیابان بابی ساندز

2- آپولو - آدرس : دروس ، کوچه زیارت طلب

پیتزا : فقط و فقط : ماموت ، بالاتر از میدان هروی ، روبروی سازمان آب

اگه اهل غذاهای گیلانی هستید ( کباب ترش ، باقلا قاتق ، میرزاقاسمی ، ماهی ، کته کباب و .......) به رستوران خوشبین یه سری بزنید ( محیطش شیک نیست ولی غذاهاش با کیفیت و عالیه ) آدرس : سعدی ، بعد از منوچهری

این رستورانا هیچ کدوم جای شیکی ندارن ولی کیفیت غذاهاشون تضمینیه :icon_cool

اصغر
29 June 2007, 11:50 PM
سلام

1- چلو كباب ------------ نايب وزرا ( به قول فربد با تقدير از البرز قلهك )
2- غذاي فرانسوي -------------- موفتار خردمند شمالي ( بي رقيب)
3- فقط استيك ----------- رستوران هتل پارامونت (پارسا) چهار راه تخت جمشيد
4- فقط دليوري غذاهاي سنتي --------- (اسمش يادم نيست) يوسف آباد پايين تر از 64 ام
5- پيتزا ----------- رادان . جردن ناهيد شرقي
6- ساندويچ ----------- فري كثيف و اطرافيان !
7- كليه ي غذاهاي سنتي و فرنگي ( به غير از كباب ) منزل فرهاد ملقب به اصغر :icon_surp

GHAHRAMAN
30 June 2007, 01:13 AM
كليه ي غذاهاي سنتي و فرنگي ( به غير از كباب ) منزل فرهاد ملقب به اصغر:icon_surp

ای ول فرهاد جان
کی بیایم ببینیم چطوریه آشپزیه شما؟

GHAHRAMAN
30 June 2007, 01:16 AM
پیتزاهای بیگ بوی هم خوبه ولی خیلی سنگینه نمی شه همشو یه نفری خورد.
البرز تو تهران تکه برای چلو کباب.
شاطر عباش هم قابل قبوله.

اصغر
30 June 2007, 01:37 AM
كليه ي غذاهاي سنتي و فرنگي ( به غير از كباب ) منزل فرهاد ملقب به اصغر:icon_surp

ای ول فرهاد جان
کی بیایم ببینیم چطوریه آشپزیه شما؟

البته املت گوجه فرنگي و انواع پيتزاي بنده زبانزد خاص و عامه ولي غذاي ديگري بلد نيستم درست كنم ولي دست پخت خانمم شماره يكه كه اونم خيلي گرون براتون در مياد چون خانم من به اين راحتي ها زير بار مهمون نمي ره :icon_arro برين البرز به صرفه تره :icon_mrgr

GHAHRAMAN
30 June 2007, 02:10 AM
فرهاد جان اینجوری مهمون نوازی می کنیhttp://qsmile.com/qsimages/171.gif ؟

پس چرا تبلیغ می کنی نا مرد دهن ما رو آب می ندازیhttp://qsmile.com/qsimages/254.gif ؟ از اول بگو دی گهhttp://qsmile.com/qsimages/107.gif!

حالا اگه ما همون املت و پیتزای شما رو بخایم چطوره؟http://qsmile.com/qsimages/173.gif

GHAHRAMAN
30 June 2007, 02:17 AM
برای همبرگر فقط استاربرگر (با تقدیر از همبرگر وزراء )

برای پیتزا : پیشخوان در تخت طاووس ( با تقدیر از پیتزا چمن نیاوران )

چلوکباب ( نایب سعادت آباد)

برای استیک رستوران زرچ در خیابان مهناز ( با تقدیر از رستوران زیتون در پارک وی )

برای ماهی و چلو خوری رستوران اروندکنار در ولیعصر ( با تقدبر از لوکس طلایی در ولیعصر)(

برای ساندویچ رستوران سالی میرداماد ( با تقدیر از بهاران در شریعتی)

معنیه با تقدیر رو میشه بیشتر توضیح بدین؟:icon_razz:icon_smil:icon_sad:

Farbod.E
30 June 2007, 07:09 AM
فرهاد جان اینجوری مهمون نوازی می کنیhttp://qsmile.com/qsimages/171.gif ؟

پس چرا تبلیغ می کنی نا مرد دهن ما رو آب می ندازیhttp://qsmile.com/qsimages/254.gif ؟ از اول بگو دی گهhttp://qsmile.com/qsimages/107.gif!

حالا اگه ما همون املت و پیتزای شما رو بخایم چطوره؟http://qsmile.com/qsimages/173.gif

دوست گرامی گویا این جا رو با چت روم اشتباه گرفتید ! مراقب پستهای خود باشید تا خدای ناکرده پاک نشوند !!!

معنیه با تقدیر رو میشه بیشتر توضیح بدین؟:icon_razz:icon_smil:icon_sad:

منظورم از کلمه " تقدیر " را هم میتوانید در روزنامه خبرورزشی بیابید !
فکر نمیکنم کلمه پیچیده و گنگی باشد :icon_cool

navid_2006
30 June 2007, 02:31 PM
تو fast food به نظر من بوف خیلی عالیه تو غذا ها نایب(زعفرانیه-پسیان) خاتم که تو زعفرانیه هستش غذا های خونگی هم پردیس باز تو زعفرانیه هستش یه ذره بالاتر از چهار راه پارک وی تو یکی از خونه های آشنا ها هم گفت رستوران فارسی ولی آدرسشون رو نمیدونم

اصغر
30 June 2007, 03:01 PM
سلام

فارسي رستوران نيست. تهيه ي غذا ( كيترينگ) است.

خيابان دولت روبروي كلانتري. فارسي باقلي پلو با گوشت و باقلي پلو با بره اش عاليه ( مال اروند كنار - پارك ساعي - هم خيلي خوبه ) ولي ساير غذاهاش ( چلوكباب و جوجه و .... ) خيلي معموليه.

ماندانگاس
30 June 2007, 08:20 PM
راستی میون این همه رستوران خوب! رستوران بازار رو یادتون نره! واقعا عالیه!
البته اگه حوصله داشته باشین تا اونجا برین.

1111
1 July 2007, 08:39 AM
راستی میون این همه رستوران خوب! رستوران بازار رو یادتون نره! واقعا عالیه!
البته اگه حوصله داشته باشین تا اونجا برین.

رستوران بازار=؟؟؟؟؟؟
اسمش اينه؟
دقيقا كجاست؟

po2ya
1 July 2007, 11:53 AM
اوون رستووران که در بازار هست اسمش شرف الاسلامی هست !واقعا غداهاش حرف نداره !البته خوب در اوون منطقه اینطوریه و اینطوری میطلبه ولی اگه بخواهید خیلی شیک و اسم و رسم دار باشه روو دست البرز و نایب واقعا کباب نیست !
در مورد پیتزا هم
Pizza night
یا هموون پیتزا شب در نیاوران که شعبه اولش در اصفها هست واقعا عالیه !
خیلی پیتزای پر و سبکیه !

اصغر
1 July 2007, 12:36 PM
سلام

تعداد چلوكبابي هاي بازار خيلي زياده كه 90 درصدشون هم آشغال به خورد مردم مي دن. معروفيت چلوكبابي هاي بازار بيشتر به خاطر قيمت پايين در برابر كيفيت نسبي ( كه نتيجه ي فروش زياد بوده ) است .

معروفترين و قديمي ترين چلوكبابي هاي بازار عبارتند از نايب، شرف الاسلامي ، رفتاري ( كه الان در سعادت آباد هم شعبه داره) و شمشيري .
الان شيك ترين و گرونترين و بهترين چلوكبابي بازار همون شمشيري (كنج جنوب شرقي سبزه ميدان) است.

اين مقاله رو هم بخونين خيلي جالبه :

http://www.sharghnewspaper.com/830320/bazr.htm

1111
1 July 2007, 01:45 PM
اگر دنبال غذاهاي خاص هستيد به رستوران دائي در خيابان باغ سپهسالار--- نبش كوچه بخارا( اولين كوچه سمت چپ از سمت جمهوري) سر بزنيد
جمعه ها والك پلو داره و روزهاي ديگه هم هر روز يك غذاي روز داره
ايشون واقعا اشپز شمشيري بوده و نجف دريا بندري در مقدمه كتابش از ايشون ياد كرده
اسمش اصغر رضوان هست و به دائي معروفه
خودش تو رستوران نون تهيه ميكنه بدون جوش شيرين و نوشابه هم نمياره( فقط دوغ و مائ الشعير داره بخاطر اين كه معتقده ضرر داره
به نظر من غذاهاش عاليه و قيمت هم مناسب

PAYAM
1 July 2007, 02:03 PM
كيفيت پيتزاهاي پيتزا شب (كه حدودا يك سالي مي‌شه توي سه‌راه ياسر باز شده) تاييد مي‌شه! اما جايي كه من پيتزاهاش رو خيلي دوست دارم پيتزا خاتون هستش توي شريعتي پايين ميرداماد.
در مورد ساير رستوران‌ها هم من شمعداني و اسفنديار توي بلوار اسفنديار جردن رو هم خيلي دوست دارم. در مورد رستوران‌هاي مدرن‌تر هم كه خيلي من فرقي بين بوف و آپاچي و باني‌چاو و نادر و .... نمي‌بينم و همه شون از دكور گرفته تا طعم غذا عين هم هستند. شايد تنها موردي كه يه‌خورده با بقيه شون فرق مي‌كنه مكس برگر پاسداران باشه.
فود كورت هم كه دو مورد بيشتر نداريم: تماشاي ميلائنور و جام‌جم كه شكر خدا جفت‌شون به لقاالله پيوستن!

PAYAM
1 July 2007, 02:04 PM
كيفيت پيتزاهاي پيتزا شب (كه حدودا يك سالي مي‌شه توي سه‌راه ياسر باز شده) تاييد مي‌شه! اما جايي كه من طعم پيتزاهاش رو دوست دارم پيتزا خاتون هستش توي شريعتي پايين ميرداماد.
در مورد ساير رستوران‌ها هم من شمعداني و اسفنديار توي بلوار اسفنديار جردن رو هم خيلي دوست دارم. در مورد رستوران‌هاي مدرن‌تر هم كه خيلي من فرقي بين بوف و آپاچي و باني‌چاو و نادر و .... نمي‌بينم و همه شون از دكور گرفته تا طعم غذا عين هم هستند. شايد تنها موردي كه يه‌خورده با بقيه شون فرق مي‌كنه مكس برگر پاسداران باشه.
فود كورت هم كه دو مورد بيشتر نداريم: تماشاي ميلادنور و جام‌جم كه شكر خدا جفت‌شون به لقاالله پيوستن!

اصغر
1 July 2007, 02:45 PM
شكمو هاي محترم سلام :icon_arro

به چيزي يادم رفت بگم.

اگه مثل من نگران چربي هاتون هستيد يا اصولن مثل من كباب كوبيده ي مرغ هم خيلي دوست داريد، بهترين كوبيده ي مرغ مال كباب سنتي بناب ( اون كه كوچكتره وضلع شمال ميدون شيرازه) است. البته خيلي جاهاي ديگه كوبيده ي مرغ دارن ولي مثلن من مال پرديس رو دوست ندارم. پرديس ته چينش خيلي خوبه.

درود برشكم :icon_cool

Glimpser
1 July 2007, 04:08 PM
برای ساندویچ کالباس هم ژوزف روبروی هات چاکلت انتهای اتوبان جهان کودک ظاهر سوسکی داره ولی ساندویچش توپه رفیق بشی بعضی وقت ها ژامبون گراز هم داره

GHAHRAMAN
1 July 2007, 07:08 PM
ژامبون گراز؟
من یک پیشنهاد داشتم دوستان در صورت امکان حدود قیمتی غذاهایی که معرفی می کنن رو هم بگن فکر می کنم بهتر باشه.

1111
1 July 2007, 08:16 PM
كيفيت پيتزاهاي پيتزا شب (كه حدودا يك سالي مي‌شه توي سه‌راه ياسر باز شده) تاييد مي‌شه! اما جايي كه من پيتزاهاش رو خيلي دوست دارم پيتزا خاتون هستش توي شريعتي پايين ميرداماد.
فود كورت هم كه دو مورد بيشتر نداريم: تماشاي ميلائنور و جام‌جم كه شكر خدا جفت‌شون به لقاالله پيوستن!

ضمن تشكر/ ميشه در مورد رستوران اسفند يار بيشتر برامون بگي
1) كدوم غذاش بهتره؟
2) حدود قيمت غذاهاش؟
اخه حدود 15 سال پيش تو يك روزنامه در مورد اونجا مطالبي نوشته بود و گويا قيمتاش بسيار بالاست / همينطوره؟

راستي پيشنهاد مي كنم دوستان به رستوران شانديز در جردن-- انتهاي بلوار صبا هم برن
شيشليك هاش عاليه---- بدون برنج= 70000 ريال حدود 6 ماه پيش
غذاهاي ديگه اي هم داره ولي شيشليك اون بهتره و شعبه شانديز مشهد است
محيطش هم بسيار خوبه

2- آپولو - آدرس : دروس ، کوچه زیارت طلب

پیتزا : فقط و فقط : ماموت ، بالاتر از میدان هروی ، روبروی سازمان آب

اگه اهل غذاهای گیلانی هستید ( کباب ترش ، باقلا قاتق ، میرزاقاسمی ، ماهی ، کته کباب و .......) به رستوران خوشبین یه سری بزنید ( محیطش شیک نیست ولی غذاهاش با کیفیت و عالیه ) آدرس : سعدی ، بعد از منوچهری

اقا ضمن تشكر از مطالبتون
در كل خيابان بابي ساندز هيچ ساندويجي نيست// ميشه دقيقتر ادرس بدي؟ اين اراز كجاست؟؟
سر خيابان از سمت جمهوري كه نمايندگي پاركر-- لطيفي است و اخرش هم كه نمايندگي موتور فروشي و والسلام

PAYAM
2 July 2007, 01:25 AM
@ 1111
قيمتاي اسفنديار كه فضائيه، 2 نفره برين محاله زير 30 تومن صورت‌حساب ميزتون بشه! تنها جايي كه ممكنه از نظر قيمت باهاش بتونه رقابت كنه اون رستوران بالاي خيابون الوند هستش (اسمش يادم نيست، همون كه دم در پيشخدمتاش در ماشينت روباز مي‌كنن و سوييچت رو مي‌گيرن و مي‌برن برات پارك مي‌كنن)
كيفيت غذاش هم خب قاعدتا خوبه ولي خب براي اين‌كه پاتوق هميشگيت باشه خوب نيست (حداقل به بودجه من يكي نمي‌خوره!) و همون سالي 4-5 بار بسه. اسفنديار و شمعدان نزديك هم هستن ولي حداقل حسن اسفنديار به شمعدان اينه كه دستشوييش شير آب داره!!! (من به بيده عادت ندارم، چي كار كنم؟ :-) )

راستي رستوران آرين بالاي برج آرين رو هم من خيلي دوست دارم. پاستاش هم خيلي خوبه.
پستوي اصلي برج آفتاب هم كه نياز به تعريف نداره، خصوصا اگه مث من عاشق پاستا باشي. شعبه پاسدارانش رو هم يكي دو بار رفتم ولي به‌نظرم كيفيتش مث شعبه آفتاب نبود.

achachi
2 July 2007, 07:06 AM
ضمن تشكر/ ميشه در مورد رستوران اسفند يار بيشتر برامون بگي
1) كدوم غذاش بهتره؟
2) حدود قيمت غذاهاش؟
اخه حدود 15 سال پيش تو يك روزنامه در مورد اونجا مطالبي نوشته بود و گويا قيمتاش بسيار بالاست / همينطوره؟

راستي پيشنهاد مي كنم دوستان به رستوران شانديز در جردن-- انتهاي بلوار صبا هم برن
شيشليك هاش عاليه---- بدون برنج= 70000 ريال حدود 6 ماه پيش
غذاهاي ديگه اي هم داره ولي شيشليك اون بهتره و شعبه شانديز مشهد است
محيطش هم بسيار خوبه

اقا ضمن تشكر از مطالبتون
در كل خيابان بابي ساندز هيچ ساندويجي نيست// ميشه دقيقتر ادرس بدي؟ اين اراز كجاست؟؟
سر خيابان از سمت جمهوري كه نمايندگي پاركر-- لطيفي است و اخرش هم كه نمايندگي موتور فروشي و والسلام

ببخشيد خيابون بقليشه ، ( ميرزا كوچك خان ) روبروي ميكائيليان

MerDaX
2 July 2007, 09:49 AM
براي شيريني گرفتن از رفقا جهت اخذ مدرك تحصيلي،معافي يا هر چيز ديگه اي كه بشه بهونه براي تلكه كردن طرف http://qsmile.com/qsimages/283.gif ،من هميشه با رفيقام گردباد ميرم...جوابِ شكم اون همه آدمو اونجا ميده فقط http://qsmile.com/qsimages/301.gif
برج ملت،خيابان ولي عصر http://qsmile.com/qsimages/305.gif

ماندانگاس
2 July 2007, 03:38 PM
گردباد قبل از اینکه بوفه بشه زیاد خوب نبود.
ولی از وقتی بوفه شد کیفیت غذاهاش رفته بالا.
قیمتش هم مناسبه. 7000 تومن برای هر نفر.

اصغر
2 July 2007, 03:45 PM
گردباد قبل از اینکه بوفه بشه زیاد خوب نبود.
ولی از وقتی بوفه شد کیفیت غذاهاش رفته بالا.
قیمتش هم مناسبه. 7000 تومن برای هر نفر.

در همه جاي دنيا آدم هاي خيلي چاق و بخور مشتري بوفه ها هستند. من اگه گردباد ( يا سارا يا حاتم و .... ) برم احساس غبن مي كنم چون خونه ي پرش بيش از يك پيتزا و يك نوشابه و گيرم يك سالاد ( در حد 4-5 تومن) بيشتر نمي تونم بخورم. اگه با زن و بچه برم كه همش ضرره چون هيچي نمي خورن و فقط بايد پولشو بدن.

Farbod.E
2 July 2007, 06:21 PM
@ 1111
..... تنها جايي كه ممكنه از نظر قيمت باهاش بتونه رقابت كنه اون رستوران بالاي خيابون الوند هستش (اسمش يادم نيست، همون كه دم در پيشخدمتاش در ماشينت روباز مي‌كنن و سوييچت رو مي‌گيرن و مي‌برن برات پارك مي‌كنن)
كيفيت غذاش هم خب قاعدتا خوبه ولي خب براي اين‌كه پاتوق هميشگيت باشه خوب نيست (حداقل به بودجه من يكي نمي‌خوره!) ........

رستوران شار :icon_cool

Glimpser
2 July 2007, 08:59 PM

. . . . . . . . . . . . . . .

معلومه بیشتر از محیط به خود غذا اهمیت میدی
بعد از فوت خود آراز یک بار بیشتر نرفتم ولی غذاش عالیه ضمنا ماست وخیار و پوره سیب زمینی توپی داره

یک بار هم برای کاری رفته بودم سمت خیابان کمالی و شکوفه یکی از بچه ها منو برد یک رستوران کوچیک به اسم خوش اگر نمیشناختم و نمیدونستم طرف گورمه است عمرا تو نمیرفتم فقط بگم غذا عالی و توپ و خیلی زیاد بود و ارزان اول از همه بدون هیچ سوال و جوابی یک پیش دستی ته دیگ با خورشت میریخت میداد دستت بعد میپرسید چی میخواهی :icon_sad: همه هم مینشستند کنار دست هم غذا میخوردند میز اختصاصی و این حرفها خبری نبود برنج هم کله قندی ریخته میشد یک پرس دونفر را کامل جواب میداد محیط هم مردونه بود و هیچ خانومی جرات نمیکرد بیاد تو

اصغر
2 July 2007, 09:39 PM
معلومه بیشتر از محیط به خود غذا اهمیت میدی
بعد از فوت خود آراز یک بار بیشتر نرفتم ولی غذاش عالیه ضمنا ماست وخیار و پوره سیب زمینی توپی داره

یک بار هم برای کاری رفته بودم سمت خیابان کمالی و شکوفه یکی از بچه ها منو برد یک رستوران کوچیک به اسم خوش اگر نمیشناختم و نمیدونستم طرف گورمه است عمرا تو نمیرفتم فقط بگم غذا عالی و توپ و خیلی زیاد بود و ارزان اول از همه بدون هیچ سوال و جوابی یک پیش دستی ته دیگ با خورشت میریخت میداد دستت بعد میپرسید چی میخواهی :icon_sad: همه هم مینشستند کنار دست هم غذا میخوردند میز اختصاصی و این حرفها خبری نبود برنج هم کله قندی ریخته میشد یک پرس دونفر را کامل جواب میداد محیط هم مردونه بود و هیچ خانومی جرات نمیکرد بیاد تو

من هم يه بار رفته بودم خيابان سپه براي خريد قفل و يراق و ... سر ظهر شد و گشنم شد و جرات نداشتم توي اون محله غذا بخورم. ماشينمو توي پاركينگي كه توي محوطه ي ميدون حسن آباد ( در واقع روي پل) درست كرده اند گذاشته بود. رفتم سوار شدم كه برگردم بالا سر راه هم يه چيزي بخورم كه چشمم به تابلوي يك رستوران درست در كنج شمال شرقي همين ميدون ( چهارراه) افتاد. پياده شدم رفتم تو ديدم يه رستوران نقليه ( حد اكثر 30-20 متر بود ) كه پايينش غذا نمي ده بايد بري بالا. بالا هم فقط 2 -3 تا ميز هست كه حداكثر 8-10 نفر جا مي شن. غذا رو سفارش دادم ( ديدم بغل دستي داري خورش قيمه مي خوره و خيلي خوش آب و رنگه ) و در كمال ناباوري ديدم كه عين خورش هاي خونگي است و خيلي خوشمزه و عاليه و مكان هم خيلي تر و تميز و خوش آيند بود ( البته موضوع مال 3 سال پيشه ). خلاصه دفعه ي بعد كه اونورا كار داشتم مخصوصن دست دست كردم كه سر ظهر بشه بعد برم كارمو بكنم :194:

برديا 67
2 July 2007, 10:51 PM
برای آش رشته هم بابی ساندز بالای تجریش (بالای خیابونی که پاساژ تندیس توشه) همبرگر و سیب زمینی اینا هم داره!

MerDaX
2 July 2007, 10:54 PM
رستوران شار :icon_cool

فوق‌العادست! باشگاه بيليارد مجللي هم داره!:icon_cool

PAYAM
3 July 2007, 02:11 AM
حالا كه بحث رستوران‌هاي غيرشيك! شد منم توي اين تيريپ رستوران‌ها و ساندويچي‌ها با دو جا خيلي حال مي‌كنم يكي ساندويچ شادي سر سه راه قيطريه (از سمت پل رومي، همون‌جا كه دو تا اگزوزسازي بغل هم هستن!) هست (جيگر و بندريش حرف نداره!!) كه البته مثل‌كه قراره مغازه‌ش رو شهرداري خراب كنه و اون يكي هم يه رستوران توي بازار تجريش هست كه من عاشق آش رشته هاي ماه رمضونشم. غذاهاي خورشتيش هم حرف نداره، توي كاسه بشقاب استيل با گوشت‌هاي گنده!

am!n
3 July 2007, 09:06 AM
رستوران چيني ها هم كه تو ونك خيلي باحاله-اسمش فكنم همين چيني ها باشه-3-4 بار رفتم اونجا.غذاش حرف نداره.
رستوران شيان هم 4 سال پيش رفتم-جاش خيلي عاليه غذاش عالي نيست ولي خوبه-آدرس اين را فراموش كردم.

McAcE
3 July 2007, 11:56 AM
دوستان سلام
به نظر من باید بحث این تایپیک عوض بشه چرا ؟ چون اولا تو تهرون اکثر پیتزایی ها کافی شاپ ها و رستوران ها شاورمها همه تو یک سطح هستند چون رقابت بالاست واسه همین سعی میکنن بهترین کیفیت رو داشته باشند همه ی این پیتزایی ها و کافی شاپهای معروف در یک حد هستند و همشونم خوبن ولی بهتره که ما رستورانها و پیتزایی ها رو که بی کیفیت هستند و یا بهداشت رو رعایت نمیکنند رو معرفی کنیم که کسی دیگه از اونجا خرید نکنه خدایی نکرده مسموم نشه یا حدااقل جاهایی که واقعا خاص هستند از نظر (دکور-طمع غذا سرویس دهی خوب) به نظر من اکثر این رستوران ها خوبن ولی بیاید خوب رو علاوه بر طمع غذا به سلامت غذا ارتباط بدیم فکر میکنید چند درصد از این رستورانها سلامت غذا واسشون مهمه من که خیلی کم دیدم ولی بهر حال از بین بد و بدتر بیاید بدتر هارو معرفی کنیم نظر شخصی با احترام....(من خودم عاشق غذاهای هندی و ایتالیایی هستم)

ماندانگاس
3 July 2007, 07:26 PM
فست فود آتیش توی خیابون نواب پایین تر از میدون توحید نرسیده به خیابون آزادی.
جای شیک و خیلی بزرگیه ، مرغ سوخاری هاش حرف نداره. پیتزاهاش هم خوبه! ولی برگر و هات داگ و چیزای دیگه ش زیاد تعریفی نداره.

با پیشنهاد DJ Bay عزیز هم موافقم.
از رستوران هایی که جدیدا کیفیت غذاهاشون خیلی افت کرده همچنین به محیطش هم دیگه زیاد نمیرسن ونوس برگر توی میدون آرژانتین هستش. قبلا جای خیلی تمیزی بود غذاهاش هم خوب بود ولی من دو ماه پیش که رفتم دیدم خیلی فرق کرده.

1111
4 July 2007, 12:18 PM
يك موردي كه من مي خواستم مطرح كنم غذا خوريهايي هستند كه غذاشون خوبه ولي اونقدر شلوغ هستند كه واقعا ادم احساس ناراحتي مي كنه
مثل خوشبين در سعدي كه دوستان هم معرفي كردند
زمان غذا خوردن لا اقل 7-8 نفر را مي بيني كه كنارت ايستادند كه غذات تموم بشه و جات بشينند
غذا زهر مار ادم ميشه
يه زماني هست كه محيط غذا خوري جالب نيست كه باز ميشه به خاطر كيفيت غذا تحمل كرد ولي اين وضعي كه گفتم ( شلوغي زياد )اعصاب خوردي و به نظرم ادم بي خيال اون غذا بشه و بره جاي دنج تر بهتره
كافيه 1 بار سر ظهر برين خوشبين تا متوجه بشين چي مي گم

Glimpser
4 July 2007, 06:28 PM
دوستان سلام
به نظر من باید بحث این تایپیک عوض بشه چرا ؟ چون اولا تو تهرون اکثر پیتزایی ها کافی شاپ ها و رستوران ها شاورمها همه تو یک سطح هستند چون رقابت بالاست واسه همین سعی میکنن بهترین کیفیت رو داشته باشند همه ی این پیتزایی ها و کافی شاپهای معروف در یک حد هستند و همشونم خوبن ولی بهتره که ما رستورانها و پیتزایی ها رو که بی کیفیت هستند و یا بهداشت رو رعایت نمیکنند رو معرفی کنیم که کسی دیگه از اونجا خرید نکنه خدایی نکرده مسموم نشه یا حدااقل جاهایی که واقعا خاص هستند از نظر (دکور-طمع غذا سرویس دهی خوب) به نظر من اکثر این رستوران ها خوبن ولی بیاید خوب رو علاوه بر طمع غذا به سلامت غذا ارتباط بدیم فکر میکنید چند درصد از این رستورانها سلامت غذا واسشون مهمه من که خیلی کم دیدم ولی بهر حال از بین بد و بدتر بیاید بدتر هارو معرفی کنیم نظر شخصی با احترام....(من خودم عاشق غذاهای هندی و ایتالیایی هستم)

دوست عزیز یک وقتی بخاطر موقعیت شغلی که داشتم آشپزخانه و انبار اکثر رستوران های معروف و کترینگهای شرکت های هواپیمایی و کارخانه های مواد غذایی رو بازدید میکردم بگذار خیالت را راحت کنم همشون در مقام مقایسه با خانه کثیف هستند و بعضی ها هم آشغالدونی البته جالبه بدونی اینهایی که ما دیدیم اونهایی بودند که حاضر بودن برای بهداشت پول خرج کنند و وضعشون این بود حالا خودت حساب کن بقیه چی هستند
این حرفهارو بیخیال شو ببین کدوم خوشمزه تر است

Siemens sx1
4 July 2007, 07:31 PM
دوستان اگه رستوران های غذای خارجی ( چینی - لبنانی - ایتالیایی و ... ) را با آدرس دقیق و حدود قیمت بدن ممنون میشم چون خیلی دلم میخواد این غذاهارو تجربه کنم چقدر پیتزا و ساندویچ و کباب آخه
مرسی

sogoli
4 July 2007, 08:19 PM
خدایی ادم میاد تو این تاپیک گشنش میشه :icon_mrgr

یه پیتزا فروشی اول ملاصدرا هست که سبک ایتالیایی درست می کنه( خمیرنازک) که پیتزاهاش واقعا خوشمزست بخاطر همین هروقت برین اونجا ، ازدحام جمعیت رو می بینید.(پیتزا سنگی)
پیشنهاد می کنم اگر مسیرتون اونورا افتاد یه سری بهش بزنید.
:icon_razz

lover
4 July 2007, 08:54 PM
چدا چه تاپیک پرباری هستش هرچند غذا سلیقه ای هست و نمیشه گفت کدام رستوران بهترینه به هر حال این ها لیست غذا های هست که در بهترین رستوران ها از نظر من میشه خورد.

1- چلوکباب-------------------------------------> فقط البرز قلهک ( با تقدیر از نایب وزرا) همینطور
شرف الاسلامی بازار بزرگ
2- پیتزا------------------------------------------> پیتزا راز ونک و پیتزا دومینو شریعتی
3-لازانیا و غذای ایتالیایی--------------------> پستو جردن خیابان یزدان پناه . پاستای میدان جوانان
4- استیک ها --------------------------------> خانه استیک نیوشا تخت طاووس و استیک ظفر
5- ساندویچ ها-------------------------------> ساندویچ تمیز = راز . ساندویچ بهار اول خیابان بهار
6- غذای سنتی سفره خانه ای همراه با موزیک-----------> سفره خانه عربی میدان هفت تیر
7- کباب ترکی --------------------------------> نشاط ستارخان
8- ساندویچ های کلاب مخصوص-----------> کلاب ساندویچ میدان محسنی برچ بیژن
9- fast food ها -----------------------------> گلچین میدان مادر خ شاه نظری
10- غذا های فرنگی مختلف-----------------> هتل استقلال
11- کباب داغ نون داغ ------------------------> ریحون جردن .
12- باقالی پلو با ماهیچه و حلیم بادمجان----------------------> الوند کنار پایینتر از پارک ساعی
13- حلیم ----------------------------------> سید مهدی بالاتر از فرشته
14- برگر ذغالی --------------------------> بابی ساندز دربند . برگر ذغالی ظفر
15- کله پاچه-------------------------------> روبروی پارک ساعی
16- جوجه سرخی-------------------------> اکبر جوجه پاسداران
17- غذا های خورشتی ایرانی------------> هانی سر تخت طاووس
18- جوجه با استخان-----------------------> خوشنود پارک وی
19- شیشلیک---------------------------------> شاندیز
20 - غذای چینی -----------------------------> رستوران red dragon و رستوران چینی میدان فاطمی
21- ته چین ------------------------------------> پارادیزو ولیعصر بالاتر از فرشته
22- نون پنیر هندوانه --------------------------> خونه ما

شدیدا تایید میشه اسمش حسن رشتی هست

PAYAM
4 July 2007, 08:59 PM
دوستان اگه رستوران های غذای خارجی ( چینی - لبنانی - ایتالیایی و ... ) را با آدرس دقیق و حدود قیمت بدن ممنون میشم چون خیلی دلم میخواد این غذاهارو تجربه کنم چقدر پیتزا و ساندویچ و کباب آخه
مرسی
شما هر فودكورتي برين انواع اقسام غذاهاي ملل مختلف از چيني و ژاپني گرفته تا مديترانه‌اي و لبناني و هندي و ... رو داره.
اما اگر رستوراني مي‌خوايد كه فقط يكي از اين‌ها رو داشته باشه اينايي كه من الان يادم مي‌ياد،
براي چيني رستوران اژدهاي طلائي توي ولي‌عصر بعد از چهارراه پارك‌وي به سمت ونك، دست چپ وسطاي اولين يا دومين كوچه. رستوران چاينيز ملاصدرا هم حرف نداره ولي قيمتاش يه‌خورده زيادي تخيليه! كلا من خيلي غذاهاي چاينيز دوست ندارم، فقط غذاهايي‌شون كه توش تكه‌هاي خرده مرغ داره رو مي‌تونم يه‌كم بخورم اونم اگه با بوي دودش بتونم كنار بيام!
رستوران ژاپني هم يه دونه سر خيابون بيژن نرسيده به ميدون ونك هست (چسبيده به مغازه قهرمانان) به اسم اژدهاي زرد كه صاحبش هم يه آدم خيلي خيلي باحال عشق فرهنگ ژاپنه كه تمام كوچه بغلش رو هم به خرج خودش مجسمه‌هاي ژاپني گذاشته. (راستي از جبار ninijapoi چه خبر؟ دلم براش تنگ شده!)
در مورد هندي هم كه به نظر من بهترين‌شون رستوران دهلي دربار هستش كه روبروي پارك ملته، لباساي خدمه‌ش هم خيلي باحاله، رستوران تاج‌محل توي شيخ‌بهايي-ملاصدرا هم خوبه. فقط اگه براي بار اول مي‌خواين غذاي هندي رو امتحان كنيدد همراش ماست زياد سفارش بدين كه آتيش نگيرين!
رستوران لبناني هم يه‌دونه پايين شريعتي بود اسمش يادم نيست. غذاي مديترانه‌اي هم مثل غذاي چاينيز مورد علاقه من نيست، (فقط همون پيتزا و كباب و غذاهاي خودمون!) شرمنده!

MerDaX
4 July 2007, 10:37 PM
هتل سفير غذاي هندي فوق‌العاده اي داره!
من واقعا" خيلي دوست دارم غداهاشو!
كسي امتحانش كرده؟

1111
5 July 2007, 12:16 AM
مرسي از جناب lover بابت لسيت بسيار جالب و فوق العاده تخصصي ايشون
1 سوال از اقاي فرهاد و lover داشتم
فرمودند چلوكباب البرز در قلهك .........
مگه البرز در سهروردي نيست؟ اونيكه در قلهك است شعبه ديگه اي است يا اينكه 2 تا البرز مستقل داريم؟؟
ميشه بيشتر توضيح بدين؟؟؟/

اصغر
5 July 2007, 01:06 AM
مرسي از جناب lover بابت لسيت بسيار جالب و فوق العاده تخصصي ايشون
1 سوال از اقاي فرهاد و lover داشتم
فرمودند چلوكباب البرز در قلهك .........
مگه البرز در سهروردي نيست؟ اونيكه در قلهك است شعبه ديگه اي است يا اينكه 2 تا البرز مستقل داريم؟؟
ميشه بيشتر توضيح بدين؟؟؟/

سلام

نه هیج ربطی به هم ندارن.

البرز قلهک خیلی قدیمی تره ولی سالها تعطیل بوده و الان 10 سالی میشه که دوباره باز شده .

ماندانگاس
5 July 2007, 03:18 PM
خدایی ادم میاد تو این تاپیک گشنش میشه :icon_mrgr

یه پیتزا فروشی اول ملاصدرا هست که سبک ایتالیایی درست می کنه( خمیرنازک) که پیتزاهاش واقعا خوشمزست بخاطر همین هروقت برین اونجا ، ازدحام جمعیت رو می بینید.(پیتزا سنگی)
پیشنهاد می کنم اگر مسیرتون اونورا افتاد یه سری بهش بزنید.
:icon_razz

این پیتزا فروشی همون ناپولیه :icon_excl
حتما امتحان کنین.

sogoli
5 July 2007, 06:05 PM
11- کباب داغ نون داغ ------------------------> ریحون جردن .

لطفا ادرس دقیقشو بگو تا یه سری بهش بزنیم... :icon_surp

romeo_1593
5 July 2007, 06:44 PM
لطفا ادرس دقیقشو بگو تا یه سری بهش بزنیم... :icon_surp

جردن....اول کاج آبادی.... دست چپ

Mohsen1001
6 July 2007, 02:15 AM
پیتزا : فقط و فقط پدر خوانده (سیسیلی) واقع در اختیاریه جنوبی

ساندویچ سرد : نیک در پاسداران ، قلهک و شعبه های دیگه اش

استیک : فری کثیف (فریدون) در آپادانا خیابان نیلوفر

ژامبون تنوری : هایدا برگر در قلهک

هات داگ : شیلا در خیابان دولت

رستوران (فست فود) : سارا در جردن (البته بوفه هست قیمتش هم کمی زیاده برای کم خوراکها نمیصرفه ، اما کیفیت غذاش معرکه هست)

چلوکباب : شرف الاسلامی در نبش میرداماد - مدرس (شبعه دیگه همون بازار هست)

ماندانگاس
6 July 2007, 05:31 AM
کبابی کوثر. توی بلوار فردوس بین ورزی شمالی و پروانه ی شمالی. یه دونه کبابش رو به زور میشه خورد از بس زیاده. کیفیتش هم عالیه! اینم جلوی خودت گوشت رو چرخ میکنه و پیازو میزنه و با دستگاه به سیخ میکشه! یه ذره نون و آت آشغال هم توی کبابش نمیریزه.
فست فود مترا توی آیت الله کاشانی بلوار اباذر خیابون مقداد. به نظر من تنها فست فود خوب منطقه 5 همین مترا هستش! غذاهای خیلی خیلی خوبی داره! پیتزای مخصوص ، قارچ برگر و مرغ سوخاریشو امتحان کنین.
در کل توی منطقه 5 رستوران و فست فود خوب خیلی کمه.

Glimpser
6 July 2007, 09:13 AM
هات داگ درست و حسابی تو تهران پیدا نمیشه 7-8 سال پیش یک دکه کوچیک جلوی سوپر جردن بود که هات داگ درست حسابی همراه با جعفری و سس خردل و .... داشت الان جای درست حسابی اگر میشناسید معرفی کنید شیلا که مزخرفه

دیدم آبّگوشت محجور افتاده گفتم بگم دیزی سرا توی ایرانشهر خوشمزه ترین آّبگوشت دنیا رو داره فقط برای روزهای آخر هفته باید زنگ زده و جا بگیرید

Glimpser
6 July 2007, 09:21 AM
این پیتزا فروشی همون ناپولیه :icon_excl
حتما امتحان کنین.

یک شعبه بزرگ هم تو کوچه های بالای پارک قیطریه داره ولی من اصلا با غذاش حال نکردم فقط ناچو خوبی داره اونم که نمیشه هرروز خورد ولی به نظر من پدر خوانده تو اختیاریه خیلی باحالتره

PAYAM
6 July 2007, 12:17 PM
اكثر كافي‌شاپ‌ها توي منوشون هات‌د‌اگ هم دارن ولي اگه طعم هات‌داگ شيلا رو نمي‌پسنديد ديگه فكر نمي‌كنم توي تهران جاي ديگه‌اي بتونه ارضاتون كنه.
البته يه مغازه‌اي هست توي طبقه دوم پاساژ گلستان ميدون هروي به اسم زيگزاگ كه اونم فقط هات‌داگ مي‌فروشه با سس مخصوص و پياز و جعفري و ساير مخلفات. من كه طعم هات‌داگ هاش رو دوست دارم، شما هم يه سري هم اونجا بزن شايد فرجي شد!

amir_CLK500
6 July 2007, 01:03 PM
اسپاگتی تو پاسداران
آرتا تو 7 حوض
اژدر سید خندان
پیتزا میخوش تو میدون سلماس که واقعا اگه نخورید نصف عمرتون بر فناس
بهارانم بدک نیست
ولی من به شخصه ساندویچی که از همه بیشتر علاقه دارم شاورما شعبه سعادت آبادشه که واقعا توپه ساندویچاش من حتی به فری کثیف ترجیحش میدم.
سیب زمینی هم همه میدونید فری حرف اولو میزنه.

sima0000
8 July 2007, 11:34 AM
روز های تعطیل واسه صبحونه طبقه 2 تندیس فراموش نشه!!
سوخاری های سوپر استارم بدک نیست.!!

حسام 61
8 July 2007, 03:22 PM
صحبت از چلوکبابی و رستوران های فست فود و غیره شد..
اما
* جوجه کباب با استخوان و (حلیم بادمجان) استخر ونک واقع در خیابان سئول فراموش نشه که حتما مشتریش میشین
همینطور :
چلوکبابی -->شرف اسلامی زیر پل میرداماد
ششلیک --> شاندیز جردن (بلوار صبا)
و
نان داغ و کباب داغ و ریحون تازه --> کبابی ریحون (جردن کوچه نادر)

po2ya
8 July 2007, 06:02 PM
دیدم آبّگوشت محجور افتاده گفتم بگم دیزی سرا توی ایرانشهر خوشمزه ترین آّبگوشت دنیا رو داره فقط برای روزهای آخر هفته باید زنگ زده و جا بگیرید

یعنی یه چیزی رو دست زاشتی رووش که حرفی تووش نیست !
من اصلا اهل دیزی و این حرف ها نیستم !
ولی اینم یه مورد نمیدوونم چه مرگیه که اصلا نمیشه ازش دست برداشت !
واقعا خیلی خووبه حتما برید امتحان کنید!:icon_cool

siavash_sg
8 July 2007, 06:04 PM
خداییش هات داگ هم میخواین بخرین گیشا پاساژ نصر
محشره
خوشمزست و به خاطر قیمتش 1200 تومن مشتریای زیادی داره
اگه نرفتین یه بار برین مشتریش میشین واسه موقع هایی که تو خیابون میچرخین نمیخوایین پول زیادی واسه غذا بدین ولی ساندویچ خوشمزه بخورین

Mazhar
9 July 2007, 06:07 PM
بچه ها تو منطقه شهرک غرب . سعادت آباد غیر از شاورما و نایب میدان کاج کدوم اغذیه فروشی کارش خوب هست؟ چون من این دو جار و امتحان کردم و دنبال جای جدید هستم.
ضمنا این شیلا کیفیتش خوبه ولی ساندویجاش خیلی کوچیکه و به قیمتش نمیرزه

ارش بني كريمي
9 July 2007, 06:26 PM
بچه ها اين جا كه همش رستوران هاي تهران رو گفتين!!!!!!!!!!
براي استارت شهرهاي ديگه من از شيراز شروع ميكنم.
تو ستار خان تقاطع با عفيف اباد مغازه پيتزا پيتزا هست كه به نظر من حرف نداره هرچند الان شروع به افت كرده!
براي كباب و اينجور چيزا هم فقط شاطر عباس تو چمران!

Mohsen1001
10 July 2007, 01:36 AM
منم قم را میگم :

پیتزا : رستوران باما خیابان دورشهر

همبرگر : ساندویچ مادر خیابان صفاییه

ساندویچ تنوری : سورنا خیابان سالاریه

چلوکباب : رستوران البرز خیابان بلوارامین

amir_CLK500
10 July 2007, 01:27 PM
بچه ها تو منطقه شهرک غرب . سعادت آباد غیر از شاورما و نایب میدان کاج کدوم اغذیه فروشی کارش خوب هست؟ چون من این دو جار و امتحان کردم و دنبال جای جدید هستم.
ضمنا این شیلا کیفیتش خوبه ولی ساندویجاش خیلی کوچیکه و به قیمتش نمیرزه
95 درصد ساندویچی های شهرک غرب و بخصو ص سعادت آباد(میدون کاج به بالا) مزخرف و افتضاح هستند ولی من بطور عمده چند تا خوبش رو مینویسم.
پیتزا شیلان(بستگی به ذائقه داره شاید خوشتون نیاد مزه پیتزاهای خونگی رو میده ولی پر ملاته)تو توحید 5
پیتزا پپروک=معمولیه
بلو برگر=تقریبا میشه گفت بهترین ساندویچی سعادت آباده ژامبون تنوریشم خوشمزس.البته شاورما اوله.اول میدون کاج
رستوران رفتاری=غذاهاش حرف نداره ولی بی انصاف گرون میده.علامه جنوبی
رستوران آبی=غذاهاش خوبه یکمکی گرون میده.توحید 1
بهاران=جدیدا باز شده بالای کاج_خوبه غذاهاش ولی مث شعبه شریعتیش نیست.
سوال دیگه بود در خدمتم.

farhad_s5
13 July 2007, 02:44 AM
من خیلی با پیتزا حال می کنم به عبارتی عشقم پیتزاست!!

پیتزا قبیله واقع در ساختمان میلاد رو به روی پارک ملت

پیتزاهاش عالیه

sogoli
13 July 2007, 11:03 AM
[quote=amir_CLK500;387047]95 ]
پیتزا شیلان(بستگی به ذائقه داره شاید خوشتون نیاد مزه پیتزاهای خونگی رو میده ولی پر ملاته)تو توحید 5
quote]

دقیقا با شما موافقم ...:icon_cool
تو همون محله پیتزا ترنج هم خوبه و تبدیل به پاتق دنج شده:icon_surp

amir_CLK500
13 July 2007, 11:08 AM

پیتزاهاش عالیه
شعبه سعادت آبادش تازه واز شده و افتضاحه پیتزاهاش
پیتزا میخوش یا پیشخونو بخوری دیگه پیتزا های جاها ی دیگرو نمیتونی بخوری
در مورد ریستوران البرز در قم که دوستمون محسن فرمودند
من غذاهاشو خوردم واقعا توپه و علیرغم این حرفا ارزونم میده و خیلیم توش شیک و پیکه

ماندانگاس
13 July 2007, 11:48 AM

پیتزاهاش عالیه

پیتزا قبیله توی برج ملت روبه رویه پارک ملته!:icon_cool
پیتزاهاش روش سه کیلو روغن داره!:icon_ques من اصلا اینجور پیتزاها رو نمیتونم بخورم که از روغن خیس آب ( خیس روغن :icon_neut ) شدن. به طرز نا جوری هم نازکه. یعنی جوری نیست که بگیم خب مدلش اینجوریه که نازک باشه! کلا بی مزه س :icon_arro

amir_CLK500
15 July 2007, 01:52 PM
قبیله 3 4 تا شعبه داره.
اما رستورانی که الان میخوام معرفی کنم پیتزا پدر خوانده اس تو اختیاریه جنوبی که فقط همینه یه شعبه اس و دیگه شعبه نداره(بقیه تقلبیه)
حدود نیم ساعت وایه یه پیتزا وایستادم.قیمتاشم خیلی گرونه
پیتزاش باریکه ملاتم زیاد نداره و کلا تعریفی نداره.پیازم میریزه تو پیتزاش.
فقط یه چیزش خیلی خوب بود اونم ساندویچاش بود که تو نون مخصوص میذاره و یه سوسیس یا کالباس رو میذاره رو نون و یه عالمه پنیر میذاره روش و ...
ایندفعه بخوام برم فقط ساندویچاشو میخرم چون خیلی توپ بودند

Glimpser
20 July 2007, 04:42 AM
قبیله 3 4 تا شعبه داره.
اما رستورانی که الان میخوام معرفی کنم پیتزا پدر خوانده اس تو اختیاریه جنوبی که فقط همینه یه شعبه اس و دیگه شعبه نداره(بقیه تقلبیه)
حدود نیم ساعت وایه یه پیتزا وایستادم.قیمتاشم خیلی گرونه
پیتزاش باریکه ملاتم زیاد نداره و کلا تعریفی نداره.پیازم میریزه تو پیتزاش.
فقط یه چیزش خیلی خوب بود اونم ساندویچاش بود که تو نون مخصوص میذاره و یه سوسیس یا کالباس رو میذاره رو نون و یه عالمه پنیر میذاره روش و ...
ایندفعه بخوام برم فقط ساندویچاشو میخرم چون خیلی توپ بودند

عزیز تلفنی سفارش بدی میاره ضمنا خیلی توکار ادویه است ضمنا پیتزاهای سبک ایتالیایی همشون نازک هستند
فکر کنم ناچو های باحالی هم داشت
کلا :icon_cool

amir_CLK500
20 July 2007, 11:22 AM
آره میدونم و بخاطر همین کم ملاتیش از پیتزا ایتالیایی بدم میاد.پیتزا رومانا تو شریعتی ایتالیاییه بدک نیست پیتزاهاش.

saber2q
20 July 2007, 12:37 PM
تو شريعتي روبروي بيمارستان ايران مهر سفره خونه سنتي سوگلي هم قليون داره و هم غذاي خيلي خوبي با قيمت مناسب داره (مثلا جوجه كبابش 25000 هست و واقعا من لذت بردم از خوردنش) محيطشم سنتيه و قشنگه) البته تخت نداره
ولي متاسفانه غير از غذا و چاي و قليون چيز ديگه نداره مثل قهوه ، بستني و....
خلاصه هرچي كه سود داره براش، داره. :icon_surp ولي در كل خوبه ديزي هم داره :icon_arro

farhad_s5
21 July 2007, 02:36 PM
شعبه سعادت آبادش تازه واز شده و افتضاحه پیتزاهاش
پیتزا میخوش یا پیشخونو بخوری دیگه پیتزا های جاها ی دیگرو نمیتونی بخوری
در مورد ریستوران البرز در قم که دوستمون محسن فرمودند
من غذاهاشو خوردم واقعا توپه و علیرغم این حرفا ارزونم میده و خیلیم توش شیک و پیکه

راستش من 3 ماه پیش رفته بودم واقعا عالی بود(پیتزا مکزیکی بود اگه درست یادم باشه)!!

واقعا عالی بود که تا حالا مثه اون نخورده بودم!

پیشخوان هم 4 سال پیش بود که رفته بودم ولی اینقادر کوچیک و بی ملات بود که دیگه نرفتم ولی شاید جدیدا خوب شده باشه که اینو نمی دونم!:icon_redf

Glimpser
21 July 2007, 07:44 PM
توی خیابان دولت نرسیده به چهار راه پاسداران یکی از فرعی های جنوبی " نزدیک پل " را که برید میرسید به انجمن گیاهخواران غذاهای باحالی داره من شخصی با پیتزاش حال میکنم و سینی کامل " پنج جور غدا توی 5 ظرف کوچیک " فقط اشکالش اینه 2 ساعت بعد از خوردن غذای اونجا من دوباره گشنم میشه البته الان یک سالی هست اونطرفها نرفتم

kickerboy
31 July 2007, 02:18 PM
خوب هر کسی یه نظری داده ، دستِ تون درد نکنه
من یه 2 نکته اضافه می کنم
1 - دونر کباب (کباب ترکی ) نشاط خیلی تندِ ، انقدر که مزه خودِ کباب توش گم می شه
2 - آتشه هم تو نواب جای خوبی هست مخصوصاً تو محدوده خودش حرف نداره ، محیطش هم خوبه ،
اما اگه رفتید پیتزا هاش خوشمزه هست ( فقط نونش من رو کشته ) خیلی تمیز در میاره ، اما حیفِ که دوبلِ پنیرش رو نخورید ، من خودم عاشق دوبلم ، انقدر می خورم که حالت ... بهم دست میده اما باز هم میلم می کشه که ادامه بدم .
راستی یه سفر هم رفتیم لاهیجان ، جای همگی خالی اونجا هتلاش غذای مالی نداره اصلاً هتل نیست ، اما اگه غذا های محلی رو بی خیال شدید ، حتماً برید آفتاب غذا هاش خوب ِ نسبتاً ( تو شهرستان ) خوش برخورد هم هستند .

Y@TA
1 August 2007, 01:28 PM
نمیدونم سفره خونه ها میتونه اینجا ، جایی داشته باشه یه نه ؟
ولی انتخاب من برای شام و شب نشینی معمولا ، سفره خونه صحرا تو فرح زاد
از سمت چها دیواری پونک ، جزء اولین سفره خونه هاست

بهترین غذاش از نظر من کباب چینی و بختیاری ( وای معرکه ست )

اگه رفتید نوش جان

6- ساندويچ ----------- فري كثيف و اطرافيان !

آخ آخ اینو یادم رفت ... مخصوصا زاپاتا هاش

sogoli
1 August 2007, 07:35 PM
توی فرحزاد باغچه ابشار و قائم کیفیت غذای خوب و محیط زیبایی دارن. مخصوصا جوجه با استخونش که خیلی خوشمزس

شهرام_ایرانی
1 August 2007, 10:53 PM
به نظر من پیتزا فقط میخوش
کباب ترکی فقط فقط فقط نشاط

Profession@l
3 August 2007, 04:39 PM
پیتزا ماموت و پیتزا ناپولی رو به پیشنهاد چند نفری که اینجا معرفی کردند رفتم. باید بگم هر دو پیتزا های خوشمزه ای داشتند .

ماموت همه پیتزاهاش گویا خوب نیست ، من پیتزا سیسیلشو گرفتم که خیلی خوشم اومد اما دوستم سبزیجات گرفت تعریفی نداشت .

از طرفی پیتزاهای ناپولی می تونم بگم علی بود یکی از بهترین پیتزاهایی بود که خوردم تا حالا .
یادتون باشه پیتزاهاش خیلی بزرگه و تقریبا دو نفرست . خوب قیمتشام دو نفرست http://www.pic4ever.com/images/2.gif

dariushiraz
3 August 2007, 05:16 PM
در شیراز رستوران زیر خیلی باحاله

شیراز فلکه نمازی.زیر مرکز کپی فارس.رستوران بهاران.

achachi
3 August 2007, 05:33 PM
پیتزا ماموت و پیتزا ناپولی رو به پیشنهاد چند نفری که اینجا معرفی کردند رفتم. باید بگم هر دو پیتزا های خوشمزه ای داشتند .

ماموت همه پیتزاهاش گویا خوب نیست ، من پیتزا سیسیلشو گرفتم که خیلی خوشم اومد اما دوستم سبزیجات گرفت تعریفی نداشت .

از طرفی پیتزاهای ناپولی می تونم بگم علی بود یکی از بهترین پیتزاهایی بود که خوردم تا حالا .
یادتون باشه پیتزاهاش خیلی بزرگه و تقریبا دو نفرست . خوب قیمتشام دو نفرست http://www.pic4ever.com/images/2.gif

ماموت پیتزاش عالیه ولی فقط سیسیلیش ....
اندازه بزرگش برای دو نفر واقعا" زیاده و براس 3 نفر مناسبه ... قیمتش هم 4500 مفته ...

sogoli
4 August 2007, 08:30 AM
پیتزا هیزومی - سنگی آروما در سعادت اباد هم یکی از خوشمزه ترین پیتزاهاست که به سبک ایتالیایی پیتزا درست می کنه درواقع مخلفات پیتزا رو روی نون درست می کنه. فرصت کردید یه سری بزنید مطمئنا پشیمون نمیشید....

Mazhar
4 August 2007, 12:04 PM
آقا کسی لطف می کنه آدرس دقیق ماموت و سنگی آروما و میخوش رو دقیق بده

اصغر
5 August 2007, 08:48 PM
سلام

من در مرخصي تابستاني به سر مي برم و امروز ناهار به بچه ها گفتم مي خوام ببرمتون يه جاي خيييلي خاصصصص ( اون آگهي نرم كننده رو يادتونه ؟ ) توي فكرم بود كه ببرمشون جاجرود به رستوران ريورسايد كه كنار آب باشه و از گرماي شهر كمي فراري شيم ولي تا بجنبيم يه كم دير شده بود و چون هرچه پرسيده بودند بهشون نگفته بودم كجا تصميم گرفتم يه جاي خاص ديگه بريم كه ياد رستوران اسپيو (تلفظش شبيه S.P.U است ) در ميدان دركه افتادم.

هواي مطبوع در محيط باز و غذاي خيلي عالي و قيمت نه خيلي گرون و نه خيلي ارزون. خلاصه چسبيد. تنها نكته ي منفيش اين بود كه يه باباي گردن كلفتي ( كه بعدن فهميدم اسمش يزدان بوده و از اين پرورش اندامي هاي معروفه) با 7-8-10 تا نوچش اومده بودن يكي از تختا رو قوروق كرده بودن و زيادي هر و كر مي كردن. :icon_bigg

روي هم رفته توصيه مي كنم يه بار بريد.

ارش بني كريمي
5 August 2007, 09:43 PM
dariushiraz جان!
اون رستورانو رفتم. غذاش خوب بود و خيلي خوش گذشت. فقط يه نموره گروون بود

dariushiraz
6 August 2007, 12:48 AM
dariushiraz جان!
اون رستورانو رفتم. غذاش خوب بود و خيلي خوش گذشت. فقط يه نموره گروون بود

سلام کاکو خوبی؟خوشحالم که یه شیرازی به این تاپیک آمده.آره قبول دارم گرونه اما این دوره چی ارزونه؟
به نظرم رستوران زرگرزاده در خیابان رودکی هم بسیار عالیه.
یا حق.

farhad_s5
6 August 2007, 01:04 AM
بچه ها لطفا من رو زجر ندید؟

خواهش می کنم آدرس رو هم بدید وقتی از غذا تعریف می کنید!!!!!

چون آدم هوس می کنه بره بخوره دیگه!

kickerboy
7 August 2007, 02:00 PM
آقایون و خانوم ها
خواهش می کنم لطف کنید آدرس دقیق هم بدید ، تا دوستانی که دلشون ضعف می ره و دستاشون میلرزه و آب از لب و لوچشون چیکه می کنه بتونند با صرف زمان کمتری و بدون معطلی رستگار بشوند ،
در ضمن اگر با محیط آشنایی کامل دارید یه لطفی بکونید بگید کجای رستوران مورد نظرتون دنج تر هست و خلاصه که می دونید چی میگم آدم راحت غذاش رو بخوره زیر دست و پا کسی هم نمونِ و در ضمن اگر بشه یه مزایای دیگه ای همداشته باشه دیگه معلومه خیلی این کاره اید البته همه رستوران ها رو نمی گم ، فقط اون هایی که یه کم شلوغ و دارای غذا های توپ و در آخر آدم دوست داره زیاد اون جا ها بره !!:icon_mrgr :byebye:

اصغر
31 August 2007, 02:50 PM
سلام

اون بار كه بچه ها رو بردم دركه به فكرم رسيد دفعه ي بعد ببرمشون فرحزاد. آخه اين بچه هاي اين دوره زمونه بسكه پشت كامپيوتر و DVD نشستن و هر وقت خواستن غذاي بيرون بخورن ترجيح داده ايم زنگ بزنيم غذا بياورند حسابي خمود شده اند.

خلاصه ديروز ناهار رفتيم فرحزاد و روي حساب اينكه جايي رو نمي شناختيم صاف رفتيم توي اولين پاركينگ يعني باغچه ي عباس كه قبلن يه بار تو ماه رمضون با بروبچ TT رفته بوديم آش رشته خورده بوديم و فكر مي كردم غذاش خوبه.

چشمتون روز بد نبينه . غذاش افتضاح بود. جوجه كبابش كه مرغ كباب بود هيچ، مرغشم فكر كنم پير و پاتال بود. برگ و شيشليك و كوبيده اش هم مزخرف بود.

خلاصه فكر كنم توي اين تاپيك به غير از معرفي رستوران هاي باحال بايد رستوراناي بد رو هم معرفي كنيم تا دوستان ازش حذر كنند. :icon_bigg

PAYAM
1 September 2007, 03:43 AM
توي فرحزاد شايد فقط غذا و محيط درويش قابل تحمل باشه، بقيه شون به نظر من مفت نميرزن...

GHAHRAMAN
1 September 2007, 03:58 AM
اغذیه صالحی رویال های عالی داره.
همیشه لا مصب شلوغه و حد اقل یک ساعت باید وایسی تا نوبتت بشه.
قیمت رویالشم 4500
شریعتی جنوبی اول بارون آواک.
تو صائب رو بروی گذر نامه هم ساندویچی پور ملکی هم چیز ژامبون بلغاری های خوبی داره ولی بالایی بهتر از اینه.
صف اینم که دیگه روزهای جمعه از جلوی مغازه تا ته خیابون!

sogoli
1 September 2007, 09:20 AM
ضلع جنوب شرقی میدون کاج (سعادت اباد) جدیدا یه مغازه باز شده که تمام پرسنلش اهل ترکیه هستن و جالبه بعضی لز مواد اصلی غذاش رو از ترکیه میارن.
از دنر مخصوص تا لهمجون !!!:icon_twis در لیست غذاش هست.انصافا هم خوشمزس
پیشنهاد میکنم کسانیکه دنبال تنوع غذایی هست یه سری بزنن و جای مارو خالی کنن:icon_cool

ماندانگاس
1 September 2007, 01:08 PM
ضلع جنوب شرقی میدون کاج (سعادت اباد) جدیدا یه مغازه باز شده که تمام پرسنلش اهل ترکیه هستن و جالبه بعضی لز مواد اصلی غذاش رو از ترکیه میارن.
از دنر مخصوص تا لهمجون !!!:icon_twis در لیست غذاش هست.انصافا هم خوشمزس
پیشنهاد میکنم کسانیکه دنبال تنوع غذایی هست یه سری بزنن و جای مارو خالی کنن:icon_cool

اینی که میگین همون شاورما نیست؟
ترکیه ای نیستن! لبنانی هستن و موادشون رو از لبنان میارن.
خیلی کیفیت غذاشون خوبه:icon_cool

sogoli
1 September 2007, 01:49 PM
اینی که میگین همون شاورما نیست؟
ترکیه ای نیستن! لبنانی هستن و موادشون رو از لبنان میارن.
خیلی کیفیت غذاشون خوبه:icon_cool

دوست عزیز شاورما منظورم نیست. اسم مغازش ارشام هست و 100 متر بالاتر از شاورما...:icon_surp

GHAHRAMAN
1 September 2007, 07:19 PM
من این ارشام رو رفتم و باهاشون صحبت هم کردم
رفت از انیار یه بسته برگ فلفل قرمز آورد محصول مارش بود یه شهر نزدیکی اورفا که کارشون و محصولشون فقط فلفل قرمز و فلفل بی بخاره گفتم این بسته 250 گرمی چند گفت YTL25
که چیزی حدود 15 هزار تومن می شه گفتم چه خبره بابا فلفله دیگه گفت این درجه 3 هست میاریم ایران برای آلمان وفرانسه 25 هزار تومنیشو می فرستن.
بعدش کوکتل دودیشو نشون داد و پنیر موزرلاشو که ماله استانبوا بود.
غذای خوب تح.یل می دن پول خوب هم می گیرن.
البته بعضی وقت ها بد حسابی هم می کنن و خیلی دیدم قیمت رو رند می کنن گاها!

Mazhar
1 September 2007, 11:31 PM
میشه قیمتهای ارشام رو هم لطف کنید این جا بذارید. تو منطقه سعادت آباد سرویس رایگان هم داره؟؟؟

GHAHRAMAN
2 September 2007, 02:32 AM
سرویس انگار نداشت!
چون موتوری چیزی من ندیدم شایدم حواسم نبوده.
قیمتشم تا جایی که یادمه دونرش چیزی حدود 5 تومن بود انگار .
لاه ماجونش 7 تومن .
مخلفاتش هم کمی بیشتر از سایر رستوران ها بود تفاوت زیادی نداشت.

sogoli
2 September 2007, 08:40 AM
قیمتهای ارشام سعادت اباد:
پیتزا= 3تومن
لهمجون=1500
دنرگوشت=3500
لقمه گوشت=3000
کباب اسکندری=4000

دیگه بقیشو یادم نیست

amir_CLK500
12 September 2007, 03:47 PM
یک اسم های مسخره ای داره!پیده اهمجون
و.....تو مغازه اش یه بار رفتم یه چیز برگر سفارش دادم مفت نمیارزید.بوگند چربی و پیه تو مغازشم حال آدمو بهم میزنه.شب که میشه یککککککک دودی راه میندازه که نگو و نپرس.از دور ببینی فکر میکنی آتیش سوزی شده.یه بوفه سالاد داشت که یه چیزای عجیب غریبی داشت!میگفت 2 تومن هر کدومو بخواید.
حالا قراره یه روز دوباره برم اسکندر کبابشو بخورم.به نظرم اومد خوشمزه باشه!
گرونترین غذاشم 5 تومن بود فک کنم
اسمای غذاهاش سوژه خندس.برید ببینید فقط.

amoobehdad
12 September 2007, 07:53 PM
برای غذای چینی حتما رستوران مانسون تو خیابان گاندی رو امتحان کنید، قیمتشم خیلی خوبه نسبت به غذایی که میده
پیتزا هم که فقط پیتزا پاشا

diyaco
12 September 2007, 10:16 PM
سلام کاکو خوبی؟خوشحالم که یه شیرازی به این تاپیک آمده.آره قبول دارم گرونه اما این دوره چی ارزونه؟
به نظرم رستوران زرگرزاده در خیابان رودکی هم بسیار عالیه.
یا حق.

داریوش عزیز
صددرصد با شما موافقم , حتی میتوان ادعا کرد که چلوکباب رودکی یکی از بهترین چلوکبابهایی است که در ایران عرضه میشود یا شاید هم بهترین.

amir_CLK500
13 September 2007, 12:40 AM
رستوران شاه عباسی تو شیرازم خیلی توپ بود.
رستوران اژدهای طلایی به هیچ عنوان نرید که هیچی بهتون نمیده که سیرتون کنه ناجورم پیادتون میکنه.

امير رضايي
14 September 2007, 10:51 AM
حالا که قضیه به اینجا رسید من باید بگم که رستوران شاه عباس توی La Cienega اول Beverly Hills رو من خیلی توصیه می کنم :icon_twis
جدای از شوخی، دوستان جاهای خوب تهران رو گفتن، من 3 تا میخوام بهش اضافه کنم.
دربند، انتهای آسفالت دست چپ (آدرس رو قشنگ گرفتین دیگه؟) یه رستوران هستش به اسم کوهپایه. یادش به خیر حسابی پاتوق من و خانومم بود. ماهی کباب معرکه ای داره. جوجه کبابهای خوبی هم داره.
توی خیابون دولت بعد از چهار را دلبخواه، دونالد کباب مخلوط پاندا رو من دوست داشتم. البته ساندویچ!
نایب آبان رو اگه فرصت داشتید تست کنید. خیلی با کلاس نیست ولی تا 2 سال پیش که من آخرین بار رفتم خیلی غذاش توپ بود.
... و در نهایت Favorite من که قبلاً هم دوستان بهش اشاره کردن، فری کثیف! با اون سیب زمینی های تپلش!

داش یادم میرفت. اگه دنبال یه جای خلوت میگردین که لاولی هم باشه، توی شریعتی پایین تر از یخچال دست راست یه خیابون هستش که الان هم اسمش رو یادم رفته و از سمت قبا به سمت شریعتی یک طرفه هستش. نرسیده به شریعتی روبروی یک پارک یه رستوران هستش که عقب نشینی داره و کاجهای بلندی جلوش رو گرفته. فضای داخلش همیشه کم نور بود و قیمتهاش هم یک کمی زیادتر از معمول، اما دنج و خلوت. حال میداد واسه دو نفری رفتن.
پیتزای خاتون توی شریعتی هم که اصلاً مبحثی جدا میطلبه ... (من ازش خاطره دارم، غذاش هم خوبه)

ممنون

nojex
14 September 2007, 11:35 AM
داش یادم میرفت. اگه دنبال یه جای خلوت میگردین که لاولی هم باشه، توی شریعتی پایین تر از یخچال دست راست یه خیابون هستش که الان هم اسمش رو یادم رفته و از سمت قبا به سمت شریعتی یک طرفه هستش. نرسیده به شریعتی روبروی یک پارک یه رستوران هستش که عقب نشینی داره و کاجهای بلندی جلوش رو گرفته. فضای داخلش همیشه کم نور بود و قیمتهاش هم یک کمی زیادتر از معمول، اما دنج و خلوت. حال میداد واسه دو نفری رفتن.

فکر کنم منظورتون برگ سبز باشه . محیطش بسیار عالیه . یکم جمع و جور اما دنجه .

امير رضايي
14 September 2007, 11:42 AM
فکر کنم منظورتون برگ سبز باشه . محیطش بسیار عالیه . یکم جمع و جور اما دنجه .

دقیقاً! مرسی از حسن حافظه!

amir_CLK500
6 October 2007, 01:08 AM
برای غذای چینی حتما رستوران مانسون تو خیابان گاندی رو امتحان کنید، قیمتشم خیلی خوبه نسبت به غذایی که میده
پیتزا هم که فقط پیتزا پاشا
این پیتزا پاشا کجاس؟؟

achachi
6 October 2007, 07:24 AM
این پیتزا پاشا کجاس؟؟

خیابان مطهری - تقاطع اول بعد از مفتح ، دست چپ

GHAHRAMAN
6 October 2007, 07:37 AM
پیتزاهای نیک بوی (BIG BOY سابق) رو می پسندین یا نه؟
من که هر وقت می رم اونجا یه شیشه هم باید برگشتنی عرق نعنا با خودم بگیرم بیارم خونه! :lol

Farbod.E
6 October 2007, 09:07 AM
پیتزای پاشا ، در ایران حرف اول رو میزنه . من نزدیک به 15 ساله که فقط اون جا پیتزا میخورم .
البته الان برای تعمیرات 15 روز تعطیله !!!

payam64
16 October 2007, 11:18 PM
اگه اهل برگر جات هستین فقط و فقط برگر ذغالی تو خیابون ظفر به نظرم تو ایران تکه حتما یه دفعه امتحان کنید

alish
16 October 2007, 11:33 PM
برگر ذغالي رو شديدا تاييد ميکنم البته من هر وقت ميرم اونجا به خاطر رسبيفش ميرم.تا حالا برگرشو نخوردم.براي برگر هميشه يا ميرم استار برگر يا مکس برگر.

پيتزا هم فقط از پرپروک ميگيرم.

PAYAM
16 October 2007, 11:50 PM
برگر ذغالي ظفر تاييد مي‌شه شديد! پيتزا پاشاي تخت‌طاووس هم كه حرف نداره.
راستي اگه پيتزاي نازك (ايتاليايي) مي‌پسنديد پيتزا رومانا توي شريعتي نرسيده به تجريش روبروي آب‌ميوه توچال سابق رو از دست ندين. مخصوصا پيتزا مخصوص و مافياش رو. قيمتاش هم 6-7 تومنه. من كه از اون بيشتر از پيتزا ايتاليايي‌هاي پدرخوانده با اون همه دك و پز و ادعاش خوشم اومد. فقط اگه رومانا مي‌ريد طبقه بالاش نريد كه از گرما مي‌پزيد!

shei2nak
17 October 2007, 04:29 PM
با سلام!
طرفدارهای مکانهای سنتی و خوردن غذا هوراه با موسیقی سنتی زنده پیشنهاد میکنم یه سری به رستوران سنتی هزار و یک شب. واقع در آریاشهر بزنید. فضای رمانتیک و سنتی جالبی داره مخصوصا اگه 2نفره برید:icon_wink:icon_arro
یه رستورانم تو سعادت اباد خیابان دریا (فکر کنم) بود که غذا مکزیکی های خوبی داشت ولی اسمش یادم نیست.
پیروز و پاینده باشید...

amir_CLK500
17 October 2007, 05:33 PM
برگر ذغالی ظفر رفتم چند بار اگه اونو دوست دارید یه بارم برید کلیز برگر تو ستارخان دیگه اونموقع نمیرید برگر ذغالی ظفر
پیتزا پاشا هم فربود گفت حرف نداره..مام چند روز پیش رفتیم غل غله بود جلوش ولی معمولی بود اگه بخوام از 20 امتیاز بدم بین گادفادر و پاشا به پاشا میدم8 به گاد فادر 18 ...
پیتزا رومانا هم چند باری رفتم..معمولیه غذاش و چون خیلی کم ملاته مزه خاصی نداره پیتزاهاش.
چند بار گفتم بازم میگم برید پیتزا میخوش دیگه هیچ پیتزای دیگه ایی به مزاجتون نمیسازه.

castilla_ht
17 October 2007, 07:56 PM

)

سلام دوسته من
لطف می کنی ادرس دقیق بدی ؟

amir_CLK500
17 October 2007, 09:42 PM
بچه ها از رستوران های فشم هم بگید اگه میشه.
سفیر و x3 و ...

PAYAM
18 October 2007, 12:41 AM
سلام دوسته من
لطف می کنی ادرس دقیق بدی ؟
ريورسايد اول جاجروده، همون جايي كه چندتا سوپر و مغازه بغل همه، از سمت تهران كه مياي مي‌شه سمت چپ. تابلوش بزرگه روش نوشته رودكنار.

lover
18 October 2007, 11:35 AM
البته روز های پنجشنبه و جمعه ریورساید ساعت 3 غذاش تموم میشه یادش بخیر میرفتیم بازدید معدن تو راه برگشت با برو بچه ها ناهار میخوردیم

راستی بغل زغالی برگر ظفر یک پیتزا ایتالیایی باز شده کیفیتش از روما بهتره خیلی باکلاس هم هستش روی هر میز سس های tabasco رو چیده من هم چون با همه چیز حتی برنج و صبحانه یک مدل tabasco رو میخورم خیلی بهم حال داد

sibsabz
24 October 2007, 07:54 AM
دیروز رفتم پیتزا ناپولی
پیتزا مارگاریتا شامل یک عدد نان تافتون + سس 4000 تومان
پیتزا مخصوص ناپولی شامل یک عدد نان تافتون+ یک قاشق قارچ + یک قاشق کالباس + 40 گرم گوشت کوساله و سس سیر 7800 تومان
پیتزا کاملا روی تخته لیچ انداخته بود و کاملا زیرش خیس شده بود.
اگر میخواهید پیتزای درست حسابی بخورید بوف زعفرانیه - به نظر من (اجباری برای دیگران نیست) - حتی بدترین رستوران بوف هم ( مثلا بوف شهرک غرب پاساژ گلستان ) هم از پیتزای ناپولی بهتر است.
رستورانهای بوفه باز سارا (جردن) و گردباد روبروی پارک ملت که متعلق به یک نفر ( یا یک گروه ) هستند هم تایید میشود ولی گردباد سالاد های کاملتری دارد و چون شلوغ تر است تقریبا همه چیز تازه تر است .

shei2nak
24 October 2007, 04:16 PM
دوستان چرا فقط اسم رستوران های معروف رو تکرار میکنید(با اینکه اکثرا کیفیت خوبی ندارند).... یادمه چند وقت پیش تلوزیون در مورد پیتزا قرمه سبزی میگفت ایا شما میدونید کجا داره؟؟؟ من که خیلی خوشم میاد یه بار امتحان کنم...
(درضمن فلافلی ها و سمبوسه های معروف که هرکی بره 4 یا 5 عدد میخوره را از قلم انداختید هفته پیش تو ناسرخسرو یه کاری داشتم که ناهار گفتم فلافل بزنم رفتنم همانا و سفارش دادن 6 عدد ساندویچ همانا)
متشکرم امیدوارم این پستم به تمسخر گرفته نشود!

sibsabz
25 October 2007, 01:50 PM
شناسایی کله پاچه ای خوب از بد !
خیلی وقتا هوس کله پاچه میکنیم و با کله پاچه ایهای خوب هم فاصله داریم
ولی همین گمنامها هم غذا های خوبی دارند..
کله پاچه ای خوب اولا نباید خیلی خلوت باشد !
دوما داخل مغازه نباید بوی کله پاچه بدهد !
پیچیدن بوی شدید کله پاچه در مغازه به معنای فساد غذاست

EbliiS
25 October 2007, 04:13 PM
کله پاچه ای خوب اولا نباید خیلی خلوت باشد !

همين كله پاچه‌اي ساعي تو خ وليعصر كه هميشه قل قلست رو ديديد؟من 2 بار اونجا خوردم خيلي كيفتش و سرويسش بد بود.
كله پاچه‌اي خوب يه دونه اونيكه تو فرشته است خيلي عالي بود و يه بره سفيد توي ستارخان اون اوايل كه باز شده بود(7-8 سال پيشhttp://qsmile.com/qsimages/39.gif)...يكيم تو هروي هست كه اسمش يادم نمونده.يكي هم كله پاچه اي جهان تو افسريه(كه البته ماله يكي از دوستاي دورم بود)http://qsmile.com/qsimages/38.gif (http://hamidphoto.com/)
بقيه جا ها رو حضور ذهن ندارم متاسفانه..بقيه دوستان راجع به كله پاچه اي هاي حق نظر بدن لطفاhttp://qsmile.com/qsimages/91.gif

nish
27 October 2007, 10:35 AM
یه پیتزا هست تو شهرک غرب به اسم پیتزا پرپروک فوق الاده خوشمزه هستش من هر موقع می رم تهران جزو واجباته که یه شب اونجا شام بخورم پیتزای پنجره ایش عالیه بهتون پیشنهاد می کنم در ضمن بهش بگین حتما از سس قرمز خودش بهتون بده

Mazhar
27 October 2007, 10:57 AM
آقا این آدرس پرپروک رو میشه لطف کنی؟ قیمتاش چطوریه؟
این میخوش هم ما نفهمیدیم کجاست؟

mr_mashmash
27 October 2007, 11:28 AM
همين كله پاچه‌اي ساعي تو خ وليعصر كه هميشه قل قلست رو ديديد؟من 2 بار اونجا خوردم خيلي كيفتش و سرويسش بد بود.
كله پاچه‌اي خوب يه دونه اونيكه تو فرشته است خيلي عالي بود و يه بره سفيد توي ستارخان اون اوايل كه باز شده بود(7-8 سال پيشhttp://qsmile.com/qsimages/39.gif)...يكيم تو هروي هست كه اسمش يادم نمونده.يكي هم كله پاچه اي جهان تو افسريه(كه البته ماله يكي از دوستاي دورم بود)http://qsmile.com/qsimages/38.gif (http://hamidphoto.com/)
بقيه جا ها رو حضور ذهن ندارم متاسفانه..بقيه دوستان راجع به كله پاچه اي هاي حق نظر بدن لطفاhttp://qsmile.com/qsimages/91.gif

کله پاچه ای فرشته متاسفانه بیشتر از 1 سالی هست که تعطیل شده :icon_redf . شخصا خیلی باهاش حال می کردم

نگرا
27 October 2007, 04:15 PM
در ادامه ی گفته ی دوستمون که در مورد رستوران های تبریز راهنمایی کردن ، منم چند تا پیشنهاد میدم :
در مورد اغذیه صالحی،واقعا برگر ها و ساندویچ های پر ملاتی داره که خیلی خوشمزه است...خیابون شهناز،مغازه های سنگی :icon_surp
رستوران توسکا، توی ولیعصر هم پاستا های خیلی خوشمزه ای داره. دکتر نیک هم fast food های خوبی داره که جدیدن به ولیعصر، خیابون مخابرات انتقال یافته. تبریز به چلوکباب هاش معروفه :icon_mad: ، که شهر های دیگه اگر هم جایی باشه که بتونه در این مورد رقابت کنه :
1- آشپزش تبریزیه
2- قیمتش 3 برابره

از چلوکبابی های معروف تبریز :
1- حاج علی ( تو بازار و خیابون29 بهمن، جام جم)
2-دلپسند ( ولیعصر،خیابون خوابگاه،فلکه بارنج)
3-ولیعصر (سر بالایی ولیعصر)

البته اگه 1 هفته پیش مگس تو برنج چلوکبابی مهران( بالاتر از سه راه ولیعصر ) پیدا نمیکردم ،حتما پیشنهاد میدادم :icon_mrgr

Marjan_winter
27 October 2007, 04:19 PM
من رستوران رمانا رو پیشنهاد می کنم و ساندیچ هم فقط بهاران.(شریعتی نرسیده به تجریش، پل رومی)
اگه یه دفعه کالباس تنوریشو بخورین عاشقش میشن.

amir_CLK500
27 October 2007, 11:45 PM
پس ژامبون تنوری سودا شریعتی یا بلو برگر میدون کاج رو بخورید چی میگید؟؟
هفت حوض هم یه آرتا برگر داره اونم غذاهاش خیلی خوبه.

amir00gh
28 October 2007, 12:43 AM
پس ژامبون تنوری سودا شریعتی یا بلو برگر میدون کاج رو بخورید چی میگید؟؟

هر کی یک سلیقه ای داره

amir_CLK500
28 October 2007, 10:13 AM
هر کس ماله دو تا رستوران بالا رو خورده مشتری دائمشون شده.

nish
28 October 2007, 11:42 AM
از میدان سرو به طرف میدان کاج دست راست خیابان بخشایش پیتزا پرپروک تلفن 22078109 و 22093205
راستی تا یادم نرفته جای نشستن نداره باید بیرون مغازه یه جای نشستن پیدا بکنی بشینی بخوری ولی دلیوری برای خونه داره :icon_cool

amir_CLK500
30 October 2007, 12:31 AM
پیتزاش خیلی چرب و چیلیه و مزش یه چند باری که بخورین تکراری میشه براتون.

shei2nak
10 November 2007, 02:30 PM
سلام دوستان اسنک های برج گلدیس رو هم فراموش نکنید که خیلی عالیه (البته قبلا کیفیتش خیلی بهتر بود)!

snaipshot
25 November 2007, 01:51 AM
پیتزا هیزمی گاندی
خیلی عالیه غذاش
بعدشم میتوند یکی 5 تا کافی شاپ که طبقه 2 هست انتخاب کنید

Pontiac
27 December 2007, 02:32 AM
سلام
عزيزان اطراف پونك پيتزا فروشي خوب كسي مي تونه معرفي كنه؟

f_a_r_i_d
27 December 2007, 03:15 AM
یه پیتزایی خوب توی محدوده ی شریعتی از ظفر تا تجریش یا ولیعصر خلاصه تو این محدوده معرفی کنید

shahram2006_m
27 December 2007, 09:44 AM
یه پیتزایی خوب توی محدوده ی شریعتی از ظفر تا تجریش یا ولیعصر خلاصه تو این محدوده معرفی کنید

پیتزا پولین

با اینکه تازه کاره کیفیتش خیلی خوبه

محل: خ ولیعصر ، روبروی زعفرانیه

پیتزا مخصوص : 4000 هزار تومن

f_a_r_i_d
29 December 2007, 01:54 AM
پیتزا پولین

با اینکه تازه کاره کیفیتش خیلی خوبه

محل: خ ولیعصر ، روبروی زعفرانیه

پیتزا مخصوص : 4000 هزار تومن

تلفنش رو میذارید بی زحمت؟
:lover:

shahram2006_m
29 December 2007, 04:29 PM
تلفنش رو میذارید بی زحمت؟
:lover:

22740276--22740323

f_a_r_i_d
29 December 2007, 09:15 PM
پیتزا پولین رو امتحان کردم
پیتزاش خوبه ولی کوچیکه

kourosh69
30 December 2007, 12:07 PM

پيتزا ميخوش: ميدان فرح بخش به سمت شمال - به اندازه 30 متر كه از ميدان بالاتر بريد دست چپ (ضلع غربي خيابان و نرسيده به چهارراهي كه قنادي شهرزاد نبش اون هست)

البته با احترام به نظر دوستاني كه پيتزاي اون رو مي پسندند ، به نظر من كيفيت سوسيس و كالباس استفاده شده توي پيتزاش واقعن پايينه (ولي حجم پيتزا با توجه به قيمتش خيلي زياد )

amir_CLK500
30 December 2007, 01:03 PM
ماله میدون سلماسش رو من همیشه میرم(میخوش فاطمی)
پیتزاش در 90 درصد مواقع خوبه ولی گاهی اوقات کیفیت سوسیس کالباسش بد میشه درسته.
مشتری های قدیمی داره مثلا یارو از 19سال پیش مشتری میخوشه.

Mazhar
30 December 2007, 02:00 PM
بچه ها این پیتزا گادفادر - شعبه میلاد نور هم خوبه
من دیروز یه پیتزا سیسیلی گرفتم سه نفره که واقعا هم سه نفر رو سیر می کرد به قیمت 6500
جالبیش اینه که اصلا از روغن تو غذاهاش استفاده نمی کنه.
حتی سیب زمینی رو هم با پنیر پیتزا و به صورت تنوری درست می کنه.

homan66
30 December 2007, 07:48 PM
توی اصفهان چی

amir_CLK500
30 December 2007, 09:29 PM
تو اصفهان پیتزا پیتزا و پیتزا شب و پیتزا نظر واقعا بی نظیر و استثنایی هستند پیتزاهاش.اگه تو تهران بودند تهرانو قرق میکردند.

PAYAM
31 December 2007, 01:12 AM
تو اصفهان پیتزا پیتزا و پیتزا شب و پیتزا نظر واقعا بی نظیر و استثنایی هستند پیتزاهاش.اگه تو تهران بودند تهرانو قرق میکردند.
پیتزا شب توی تهران نمایندگی داره (نیاورون نرسیده به سه راه یاسر) و شلووغ هم هست، پیتزا پیتزا هم من 4 سال مشتری پیتزاهاش توی شعبه کاشانش بوودم ولی بازهم به نظر من کیفیت پیتزاهای جفت‌شون برای اصفهان عالیه اما برای تهران می‌شه گفت جزو خووب‌هاس ولی دیگه نه انقدر که بخواد تهرانو قرق کنه!

amir_CLK500
31 December 2007, 03:16 PM
پیام جان اون پیتزا پیتزا که من گفتم روبروی پارک بوستانه پیتزاش خیلی توپ و پر ملاته.البته من سال 76 77 میرفتم!!اونموقع معرکه بود شاید الان بد شده باشه؟

mick
31 December 2007, 03:43 PM
من تا صفحه 5 را به عقب برگشتم چشمام درد گرفت دیگه ! کسی از غذای ناب دکتر آرین چیزی ننوشته بود !
یعنی نمی شناسین ؟ خخخخیییلللییی عجیبه . فاطمی روبروی وزارت کشور
اونهایی که اونجا پیتزا خوردند میدونند که من چی میگم ....

ماندانگاس
1 January 2008, 03:14 AM
فست فود سپید واقع در ضلغ جنوب غربی میدان پونک
مرغ سوخاری های خیلی خیلی خوبی داره
دو مدل معمولی و تند.
بقیه چیزاشو امتحان نکردم! احتمالا تخصصش همین مرغ سوخاری باشه

achachi
1 January 2008, 07:28 AM
من تا صفحه 5 را به عقب برگشتم چشمام درد گرفت دیگه ! کسی از غذای ناب دکتر آرین چیزی ننوشته بود !

دکتر آرین چیه ؟ اسم رستورانه؟
اسم دقیق رستوران چیه و کجاست دقیقا" ؟
اگه شماره ای هم ازش دارین لطف کنید بزارید .

simbaleo
1 January 2008, 06:34 PM
تو 12 صفحه اسمی از لیمو ترش نیاوردید، خیابون شریعتی اول خیابون یخچال سمت راست، باید به اندازه 20 30 متر داخلش بشید به اون 4 راه اولیه هم نمیرسه، جاش بهمون نزدیکه مشتری دائمیشم، ژامبون تنوریش که یکه به نظر من که از مال بلو برگر و سودا هم سرتره، بعد از اون پیتزای گوشت و قارچ و لازانیای خوبی داره ضمن اینکه قیمتاش زیاد فضایی نیستن، دوستان به آرشام و پرپروک هم اشاره کردن، آرشام یه غذا داشت که حتی تنورش هم از اونور آورده بودن، از دور ببینی خیال میکنی بربری سنتیه! چون با همن پارو ها غذا توش میذاره غذاش اسم عجیبی داشت و خمیر نون بود که روش مواد مثل پیتزا با پنیر میریزه شکلش هم عین بربریه! سبک بود ازش خوشم اومد اما هرچی میخورید دونر کبابشو نخورید که خیلی خشک بود، پرپروک هم پیتزای مرغش حرف نداره، بجای شماره میز و این چیزا پلاک و رنگ ماشینتو رو فیش مینویسه! برات میاره دم ماشین.

راستی اگه آرشام رفتین و ترکی بلد بودین بزنید کانال 2! آشپزاش بهتون حال میدن!

achachi
2 January 2008, 08:19 AM

قویا" تایید میشه ، دیروز رفتم تست کردم ، پیتزا هاش بسیار بسیار لذیذ و با بهترین مواد ممکن تهیه میشه ، خود دکتر پیتزا ها رو درست میکنه ، در نگاه اول شاید قیمتا بنظرتون گرون بیاد ولی وقتی غذاشو بخورید متوجه میشید با توجه با کیفیت غذا ، نسبت به جاهای دیگه اصلا" گرون نیست .
حتما" حتما" امتحانش کنید ...

ماندانگاس
2 January 2008, 03:31 PM
دوست من آدرس همون روبه روی وزرات کشوره؟ امشب همه پی هالز اونجان :icon_arro حمله.

kickerboy
2 January 2008, 04:20 PM
من هم پایم فقط همراه ندارم کسی هست که یه صندلی سر میز به ما بده ؟؟ :-))

amir_CLK500
2 January 2008, 05:13 PM
حیف برف میاد وگرنه منم الان میرفتم.

PAYAM
3 January 2008, 12:28 AM
راستی اگه رفتید اون‌جا حتما بگید که تبلیغ‌شون توی PHalls شده و از این‌جا، اون‌حجا رو پیدا کردید!
منم طی این چند رووزه یه سری اون ورا می‌زنم.

achachi
3 January 2008, 08:07 AM
دوست من آدرس همون روبه روی وزرات کشوره؟ امشب همه پی هالز اونجان :icon_arro حمله.

بله ، دقیقا" روبروی در وزارت کشور Dr. Arian Original Food

kickerboy
3 January 2008, 08:16 AM
payam جان نمی خوای بری اونجا که به بنده خدا گیر بدی تبلیغت رو تو سایتمون کردیم و مشتری داریم واست جمع می کنیم و ......... !؟؟ :money: :byebye:

simbaleo
4 January 2008, 12:49 AM
امشب رفتم دکتر آرین، گفته های دوستان درباره کیفیت و طعم غذاش شدیدا تایید میشه، من که مشتریش شدم، نمیدونم این آقا دکترای پیتزا داره یا طب!؟ با یک عشقی پیتزا ها رو درست میکرد و سرو میکرد که تماشا داشت. فقط مغازش جا کم داره شلوغ که باشه 10 نفر بالا سرت کشیک میدن. بهتره تو جعبه پیتزا رو ببری. راستی کانال 2 هم بزنی جواب میده، چون خودش آذریه.

mick
6 January 2008, 11:48 AM
خوب اونهایی که پیتزای آرین رو خوردند ... نوش جان
حالا بگین کدام پیتزا هست که از اون خوشمزه تره . ادرس فراموش نشه . لطفا فقط اونهایی که از پیتزای دکتر ارین خوردند پاسخ بدند .

achachi
6 January 2008, 01:22 PM
خوب اونهایی که پیتزای آرین رو خوردند ... نوش جان
حالا بگین کدام پیتزا هست که از اون خوشمزه تره . ادرس فراموش نشه . لطفا فقط اونهایی که از پیتزای دکتر ارین خوردند پاسخ بدند .

ماموت هروی هم خیلی خوبه ، هروی - وفامنش - نبش جمالی
دکتر آرین هم خیلی عالی بود ولی من مشتری ثابت ماموتم . مخصوصا" سیسیلی ، قیمتاش هم با اینکه مواد خیلی خوبی استفاده میکنه خیلی مناسبه ، سایز بزرگش که واقعا" برای 3 نفر مناسبه 6800 ، تست کنید متوجه میشید .

matilda
20 January 2008, 10:55 AM
دوستانی که اینقدر از پیتزای دکتر آرین تعریف کردن یک سئوال: اسم مغازش پیتزا آرینه یا چیز دیگه؟

sayan
20 January 2008, 12:14 PM
آقا شما رو بخدا اينقدر آدرس فست فود نديد! مرديم از بس پيتزا و ساندويچ خورديم!
اگه جاي توپي واسه غذاهاي ايراني يا خارجي داريد، معرفي كنيد.
نميدونم "موبي ديك " رو كسي معرفي كرده يا نه؟
تو خيابون سپهبد قرني (ميدون فردوسي به بالا) نرسيده به خيابون سپند.
غذاهاش بينظيره!
فقط ناهار ميده و شام نداره، حدود 30-20 ساله كه دايره و خيلي مشتري داره، تعداد زيادي از سازمانهاي
اطرافش مثل شركت نفت و ... باهاش قرارداد دارن. من كه حتما هفته اي يك بار بهش سر ميزنم.
انواع غذاهاي ايراني و فرنگي، پلويي و خوارك، كباب ايراني و هندي، سوپهاي مختلف انواع ژله و كرم كارامل، ترشي و سالاد... همه رقم داره.
حدود 10-20 نوع غذا داره كه هر روزه سرو ميكنه علاوه بر اون براي هر روز از هفته غذاهاي خاصي داره.
به صورت سلف سرويس هم هست، بسيار رستوران تميزيه و غذاهاش حرف نداره.
من كه خودم عاشق خورش آلو اسفناجش هستم، در ضمن سبزي پلو با ماهي (سفيد، شير و قزل آلاش) خيلي خوبه.
باقالي پلو با ماهيچه ش هم خيلي خوبه. كباب تند و مرغ تندوريش رو هم حتما امتحان كنيد. در ضمن زيتون خوراش حتما زيتون پرورده ش رو تست بزنن كه حرف نداره.
در ضمن يه مقدار بالاتر تو قرني، خيابون كلانتر يه ديزي سرا هست كه دوستان هم تعريفش رو كردن، شديدا تاكيد ميشه.
چاي و باميه بعد از ديزيش هم كه معروفه و بدجوري جواب ميده!
مخلص همگي غذا دوستان عزيز!

f_a_r_i_d
17 February 2008, 12:11 AM
من الان 3 ماهه لب به سوسیس کالباس نزدم و فقط پیتزا قارچ و گوشت می خورم.:cryb:
ولی دیگه حالم داره ازش بهم می خوره:147:
با شرمندگی از دوستان مخالف فست فود اگه میشه یه رستوران که پیتزای سبزیجات خوب داشته باشه معرفی کنید
در بیشتر جاهایی که امتحان کردم پیتزاشون آب انداخته بود
راستی ساندویچ بدون سوسیس کالباس (از هر نوعی) سراغ دارید بگید محلشو

Empress
17 February 2008, 12:39 AM
در مورد پیتزای سبزیجات خوب چیزی نمیدونم.
اما خوب ساندویچ بدون سوسیس کالباس، میتونید ساندویچ استیک، فیله مرغ، مغز و از این مدلا بخورید. در مورد رستوران اما خیلی جایی تو ذهنم نیست به جز رستورانی که طبقه همکف اول میلاده (قسمت بیرونی، اون رستورانی که آخر آخره) و اونی که توی نیاورانه (فکر کنم اسمش بهاران باشه) دیگه جایی یادم نیست.

Farbod.E
17 February 2008, 12:46 AM
و اونی که توی نیاورانه (فکر کنم اسمش بهاران باشه)

بهاران در خیابان شریعتی حد فاصل قلهک و قیطریه قرار داره !
پیتزا فروشی معروف نیاوران هم چمن و نخل هستش ، که خب چمن کیفیتی به مراتب بهتر از نخل داره

f_a_r_i_d
17 February 2008, 12:48 AM
شاورما چی؟
یا کباب ترکی؟

Empress
17 February 2008, 01:14 AM

پس اسمشو اشتباه گفتم. یه ساندویچ فروشی خوب توی نیاوران هست. فردا می بینم اسمشو میگم. اون ساندویچاش عالیه.
کباب ترکی هم همون رستوران میلاد داره. کیفیتش اما معمولیه.

simbaleo
17 February 2008, 01:16 AM
رست بیف مال برگر ذغالی رو هم امتحان کن، تو خیابون ظفر.

f_a_r_i_d
17 February 2008, 08:15 PM

برگر ذغالی که خراک خودمه
از بچگی همش اونجا پلاس بودیم چون تو محله مادربزرگمه:D

Empress
20 February 2008, 05:57 PM
پیتزا فروشی معروف نیاوران هم چمن و نخل هستش ، که خب چمن کیفیتی به مراتب بهتر از نخل داره

اونی هم که من گفتم، بهارانه. یه شعبه هست که توی نیاورانه (اون قسمتی که یک طرفه هست)

اما این چند باری که من رد شدم، بسته بوده. شب هم که رد شدم باز نبود. احتمال داره که دیگه اونجا رو جمع کرده باشن.

god_girl
21 February 2008, 09:01 AM
کافه رستوران نادری: استیک
گمونم همه اینو بشناسن!

خانه استیک : پاسدارن

نایب بازار هم بنظر من فوق العاده است من چند باری غذاهای مختلف اونجا خوردم و پشیمون نشدم.

رستوران پستو:برج آفتاب، خیابان بیژن

پاستا و پنه ی مرغش، پوست سیب زمینی و سالاد سزار هم به عنوان پیش غذاش تعریفیه.

موفتار که میگن درستش موفتقه:خیابان خردمند شمالی.

استیکش خوردنیه، محیط جالب و پذیرایی خوبی داره والبته گرونه.

چاپاتی: میرزای شیرازی

شب های شیراز: الهیه

چمن: نیاوران
ساندویچیه.

رستوران سنتی باربد: انتهای سئول

kickerboy
25 February 2008, 08:03 PM
اول از دوستان عزیزی که حاضرن خواهش می کنم که یه نگاهی به صفهات قبلی بندازن ، اغلب این رستوران ها تو صفحات قبل نامشان اومده .
از اینکه بگذریم باید بگم که برای تحصیل فعلن این بنده حقیر در شهر آمل به سر می برم هنوز وقت نکردم شهر رو بگردم اما فعلن یه جایی به اسم آلبالو سیاه گیر آوردم هم فست فود و هم کافی شاپ امروز پیتزا مخصوصش رو امتحان کردم و خوب در حد غذای تهران که نبود و البته قیمت به نسبت بالایی داشت 4000 تومان (گوشت چرخ کرده قابل توجهی داشت) اما خوب ما رو از گرسنگی نجات داد و تو امل جای خوبی هست ( جاده هراز - 100 متر بعد از میدان قائم - دست چپ )

achachi
26 February 2008, 06:57 AM
اول از دوستان عزیزی که حاضرن خواهش می کنم که یه نگاهی به صفهات قبلی بندازن ، اغلب این رستوران ها تو صفحات قبل نامشان اومده .
از اینکه بگذریم باید بگم که برای تحصیل فعلن این بنده حقیر در شهر آمل به سر می برم هنوز وقت نکردم شهر رو بگردم اما فعلن یه جایی به اسم آلبالو سیاه گیر آوردم هم فست فود و هم کافی شاپ امروز پیتزا مخصوصش رو امتحان کردم و خوب در حد غذای تهران که نبود و البته قیمت به نسبت بالایی داشت 4000 تومان (گوشت چرخ کرده قابل توجهی داشت) اما خوب ما رو از گرسنگی نجات داد و تو امل جای خوبی هست ( جاده هراز - 100 متر بعد از میدان قائم - دست چپ )

من هر موقع از آمل رد میشم رستوران ملی رو حتما" یه سری میزنم ...:icon_cool
رستوران با سابقه و خوبی هستش ، غذاهاش هم عالیه واقعا" و قیمتای مناسبی هم داره . آدرس به اسم خیابونش رو هم نمیدونم چون همینطوری از روی عادت و شناخت میرم همیشه ولی از هر کی بپرسین میدونه کجاست .

payam64
8 March 2008, 04:11 PM
پیتزا اسپایسی تو سعادت اباد خیابون علامه نبش28 شرقی رو حتما امتحان کنید واقعا عالیه همه پیتزاهاش خوبه سبزیجاتشم واقعا خوشمزست اصلا کمبود گوشت یا سوسیس احساس نمیشه(واسه فرید که دنبال سبزیجات بود:icon_cool)

sepehr4252
8 March 2008, 06:14 PM
آلبالو سیاه تقریبا قدیمی ترین فست فودشه و یه جای دیگه بود به اسم پیرا اونجا به نظر من از آلبالو بهتر بود . سفره خونه توکا تو میدون 17 شهریور هم خوبه . تو جاده هم نرسیده به آمل یه رستوران نصرت هست که خوبه .(البته من قبلا اونجا درس می خوندم حتما تغییر کرده . اول که ما رفتیم فقط آلبالو بود درسمون که تموم شد 5 .6 تا شده بودن)

azma
15 March 2008, 02:51 PM
من الان 3 ماهه لب به سوسیس کالباس نزدم و فقط پیتزا قارچ و گوشت می خورم.:cryb:
ولی دیگه حالم داره ازش بهم می خوره:147:
با شرمندگی از دوستان مخالف فست فود اگه میشه یه رستوران که پیتزای سبزیجات خوب داشته باشه معرفی کنید
در بیشتر جاهایی که امتحان کردم پیتزاشون آب انداخته بود
يك رستوران بالاتر از پارك ساعي است كه پيتزا سبزيجات خوبي دارد كه هم كافي شاپ است و هم پيتزا فروشي.

shhrz
6 April 2008, 10:10 AM
بهترین رستوران ایران بیستنگو در هتل رامتین هستش. فوق العادست. البته قیمتش خیلی بالاست، ولی می ارزه. هتما امتحانش کنید. پایین تر از پارک ساعی، روبروی پمپ بنزین.

abdarchi
6 April 2008, 12:19 PM

من فلافل رو پیشنهاد میکنم !!!!:icon_cool
دو تا هست تو خاک سفید! شرق تهران ! :icon_sad: بیروتی و لبنانی ... کنار هم هستن ..
یکی هم سر چهارراه ولیعصر هست که جدیدا فلافل پاکورا میزنه ! میگه هندیه ! خوشمزه نیست فقط تنده

یه خانمی هم فلکه دوم تهرانپارس فلافل داره با انواع سس و ترشی ... کارش تمیز و خوشمزه است
البته من خیلی وقته نرفتم

zee
6 April 2008, 03:54 PM
پیتزا فقط چمن ---> نیاوران
ساندویچ فری کثیف ----> آپادانا
غذاهای دیگه من رستوران قاراشی رو پیشنهاد میکنم ----> میدان نوبنیاد
در مورد ویتامینه ها هم من پالیزی رو پیشنهاد میکنم فوق العادس ---> سهروردی

اصغر
6 April 2008, 04:36 PM

منم مشتري رست بيفاي برگر ذغالي ظفرم.

حاضرم شرط ببندم رست بيفاش از گوشت بناگوش گاو تهيه مي شه.

abdarchi
8 April 2008, 12:31 PM
یه مجتمع ته اتوبان بابایی به سمت جاده دماوند سمت چپ هست که اگر اشتباه نکنم اسمش مروارید است
مال صنایع دفاع است اما به نظرم آزاد هم راه میدن چون دو تا منو داشت( من مهمان یکی از کارمندا بودم)

غذاش خوبه و سرویسش ضعیف (مهماندار هاش حرفه ای نیستن)
اما یه نکته ی جالب داره 13-14 تا آکواریوم خیلی بزرگ داره و تو هر کدومش یک سری ماهی از گیاه خوار و گوشت خوار و کوچیک و بزرگ ...

omaho_osaao
15 April 2008, 04:23 PM
سلام دوستان عزيز من مطالب را خواندم نديدم كسي كافي شاپ معرفي كرده باشد ممنون مي شم اگر نام و مكان چند كافي شاپ خوب را نيز بگوييد.
رستوران ديدنيها وليعصر رو به روي پاك ساعي هم رستوران خيلي خوبي است البته كافي شاپ هم هست.
راستي نايب پارك ساعي هم صبح ها صبحانه مي دهد جديدا ،فكر مي كنم جالب بايد باشد ولي امتحان نكرده ام.

H.IE
15 April 2008, 10:42 PM
بوفه: گردباد (روبروي پارك ملت) البته تازگي باز گرون كرده: نفري 8000
رستوران: پاشا (اواسط خت طاووس) تو فرعيه البته.
كافي شاپ: چند تا روبروي پارك ملت هست. بد نيستن. يه كم كوچيكن، بايد دوستانه بشينين تا جا بشين! اسماشون يادم نيست.
آينه ونك هم هست. (تقاطع خ ونك و بزرگراه كردستان/ برج آينه ونك).

naymz
15 April 2008, 10:56 PM
بوفه: گردباد (روبروي پارك ملت) البته تازگي باز گرون كرده: نفري 8000
رستوران: پاشا (اواسط خت طاووس) تو فرعيه البته.
كافي شاپ: چند تا روبروي پارك ملت هست. بد نيستن. يه كم كوچيكن، بايد دوستانه بشينين تا جا بشين! اسماشون يادم نيست.
آينه ونك هم هست. (تقاطع خ ونك و بزرگراه كردستان/ برج آينه ونك).

گردباد الان نفری 9000 تومن ، کیفیتش مثله قبل نیست ، همه چیزش مزه آب میده

رستوران پاشا : تخت طاووس ، بعد از مفتح ، کوچه جهانتاب

البته نبش جهانتاب خانه استیک نیوشا هست که گرونه ولی فوق العاده شیک و با کلاسه و غذای خیلی خوبی داره :icon_cool

behnam_hastam
16 April 2008, 04:11 PM
در مورد پيتزا عرض كنم كه اگه پيتزاي متفاوت دوست دارين(يعني كاملا وارداتي)پيتزاي دكتر اوتكر رو امتحان كنيد.

پيتزاهاي مينيش اصلا سيرت نمي كنه اما لذت داره!قيمت ميني 4000 و معموليش 8500.

آدرس:سعادت آباد انتهاي خيابان سوم

Empress
17 April 2008, 06:18 PM
سلام.
اگه دنبال جای جدید هستید، رستوران البیک رو هم می تونید امتحان کنید. چند تا ساندویچ عربی خوب داره.
این رستوران توی اریکه هست. (بلوار فرحزادی، اول ارغوان غربی)

راستی من تازگی ها به این نتیجه رسیدم که پیتزای قارچ و گوشت بوف خیلی خوشمزه است. شاید به خاطر سادگیشه و اینکه یاد دوران کودکیم میفتم.

سپندار مزد
17 April 2008, 06:52 PM
ساندویچ عربی
من نخورده هستم :grimace:.ببخشید ساندویچ عربی چیه !!!

hitoo
17 April 2008, 09:29 PM
سلام.
اگه دنبال جای جدید هستید، رستوران البیک رو هم می تونید امتحان کنید. چند تا ساندویچ عربی خوب داره.
این رستوران توی اریکه هست. (بلوار فرحزادی، اول ارغوان غربی)

راستی من تازگی ها به این نتیجه رسیدم که پیتزای قارچ و گوشت بوف خیلی خوشمزه است. شاید به خاطر سادگیشه و اینکه یاد دوران کودکیم میفتم.

البیک مگه مرغ سوخاری هاش معروف نیست؟:icon_twis من خودم تا به حال اونجا نرفتم.( برای از سالن سینماش استفاده کردم یک بار!!!) ولی یکی از دوستان به نظرم می گفت که اونجا مرغ سوخاری های خوشمزه ای داره.شما چیزی در این مورد نشنیدین یا امتحان کردین؟

البته نبش جهانتاب خانه استیک نیوشا هست که گرونه ولی فوق العاده شیک و با کلاسه و غذای خیلی خوبی داره :icon_cool

استیک نیوشا رو منم امتحان کردم تایید میشه.:icon_cool البته تو اسفند که سر زده بودم به نظرم کیفیتش یکمی پایین تر اومده بود حالا نمیدونم به خاطراین بود که سرشون شلوغ بوده قبل از عید یا دلیل دیگه ای داشته.:icon_ques

Empress
17 April 2008, 09:57 PM
ساندویچ عربیش هم مرغه. ولی خوب ادویه های مخصوص و جالبی داره. البته به جز ادویه فک کنم یه فرقای دیگه ای هم داره. من تا حالا مرغ سوخاریشو نخوردم. اما ساندویچ های مرغ سوخاری خوشمزه ای داره.

Orion
17 April 2008, 10:03 PM
من همين امشب بوف گلستان بودم. فيله استيک مرغ خوردم! غذاش نسبت به قبل خيلي بهتر شده.:icon_cool

سپندار مزد
17 April 2008, 11:02 PM
ساندویچ عربیش هم مرغه. ولی خوب ادویه های مخصوص و جالبی داره. البته به جز ادویه فک کنم یه فرقای دیگه ای هم داره. من تا حالا مرغ سوخاریشو نخوردم. اما ساندویچ های مرغ سوخاری خوشمزه ای داره.
یعنی اینا ساندویچ عربی میشن ؟والا من بار اول از شما ساندویچ عربی میشنوم ..خوراک خوش ادویه و تند تیز هندیه .
فست فود عربهای خلیج دوستان خلیج رفته میدونند همه بسته بندی چینی ودانمارکی و... اینها هست .شاید منظور شما طبخ مرغ به شیوه عربی باشه

Empress
17 April 2008, 11:50 PM
یعنی اینا ساندویچ عربی میشن ؟والا من بار اول از شما ساندویچ عربی میشنوم ..خوراک خوش ادویه و تند تیز هندیه .
فست فود عربهای خلیج دوستان خلیج رفته میدونند همه بسته بندی چینی ودانمارکی و... اینها هست .شاید منظور شما طبخ مرغ به شیوه عربی باشه

من اطلاعی در مورد جزئیات این موضوع ندارم همین طور در مورد خلیج و خلیج رفتن و .... من فقط اون ساندویچ رو با نامی که بهش معروفه به دوستان پیشنهاد دادم. حالا اینکه توی فست فود های کشور های عربی چه غذایی سرو میشه رو نمیدونم. منظور طبخ به شیوه عربی بود.

(ضمن اینکه به جز غذاهای هندی، غذاهای مکزیکی و خیلی غذاهای دیگه هم، به قول شما تند و تیز هستند. حالا عربی هم همین طور. اما منظور من نوع خاص ادویه مورد مصرف بود نه تند بودن. نمی دونم تا چه حد به طعم غذا، و تفکیک جزئیاتی که کل غذا از اونها درست میشه توجه می کنید. اما من هر غذایی رو که میخورم، اول سعی می کنم تمام جزئیاتش رو درک کنم و بعد از طعم کلی اون لذت ببرم. شاید به خاطر همینه که از طعم ساندویچ های البیک خوشم میاد.)

mbarazandetar
19 April 2008, 11:07 PM
من کباب ترش رو تو لاهیجان رستوران زیبا پیشنهاد میکنم

rezaghi
20 April 2008, 10:02 PM
من جوجه كباب جوجيكو درميدان پارك مشهد رو پيشنهاد ميدم .اضافه بر غذا سيني قشنگي داره

Orion
20 April 2008, 10:32 PM
اگر رشت رفتين فقط بريد رستوران جهانگير! به قول خودشون پلا کباب خوبي داره.

achachi
21 April 2008, 07:25 AM
اگر رشت رفتين فقط بريد رستوران جهانگير! به قول خودشون پلا کباب خوبي داره.

بله ، تو رشت جهانگیر و عاشوری بینظیر هستند ...

hitoo
21 April 2008, 09:51 AM
دوستان اگه لطف کنند و قیمت هارو هم ذکر کنند بهتره.
این جوری قدرت تصمیم گیری بالاتر میره.
قبلا هم تو همین تاپیک چند بار سایر دوستان گفته بودند،من هم یدونه به موارد قبلی اضافه می کنم!!!!
قیمت غذا رو هم لطفا بگید.

با تشکر

ashinem
29 April 2008, 12:04 PM
عطاویچ هم خوبه ، مرزداران خیابون اطاعتی.من چون نزدیک خونمونه همش اونجام.قبلا میرفتم زیتون ولی از وقتی اینو رفتم دیگه زیتون نمیرم.

1111
29 April 2008, 06:14 PM
بله ، تو رشت جهانگیر و عاشوری بینظیر هستند ...

ببخشید/ عاشوری همون محرم در 3 راه منظریه است؟

achachi
30 April 2008, 07:24 AM
ببخشید/ عاشوری همون محرم در 3 راه منظریه است؟

محرم هم غذاش خوبه ... خوردم ، من خیلی زیاد رشت نرفتم و 3راه منظریه رو نمیشناسم فقط میدونم عاشوری ورودی شهر رشته و وقتی به سمت رشت میری سمت چپه ...

Mehrzaad
12 May 2008, 03:36 AM

منظور شما از خليج!!! خليج فارس ديگه نه؟:angry:

پيتزا فرانسوی های خانه کوچک ، شعبه ژاندارمری شديداً توصيه ميشه! خصوصاً که جای دنجيه فقط
بايد تو ماشين ميل کنيد (خ سرسبز جنوبی ک اختر خاوری)

Gold eagle
19 May 2008, 06:21 PM
سلام به همه ی دوستان من تازه عضو شدم ولی 1-2 سالی با این تالار اشنا بودم
من عطاویچ را پیشنهاد می کنک برای کسانی که بخور هستن چون اینجا همبر گرهای خاصی داره بع نون مخصصوص خودش که بعضی از همبر گرش را یک تا دو نفر هم نمیتونن بخورن
بالا تریم منوشم فک کنم یک همبرگره چندین طبقه به وزن تقریبی 1کیلو هست
ادرسش هم همینجو که دوستم گفتند مرزداران خیابون اطاعتی هستش
البته زیاد ارزون ارزون نیست

EbliiS
19 May 2008, 07:37 PM
دو شعبه ديگر نيز در يوسف آباد و خيابان دولت دارد:icon_surp

Mehrzaad
20 May 2008, 02:03 AM
سلام به همه ی دوستان من تازه عضو شدم ولی 1-2 سالی با این تالار اشنا بودم
من عطاویچ را پیشنهاد می کنک برای کسانی که بخور هستن چون اینجا همبر گرهای خاصی داره بع نون مخصصوص خودش که بعضی از همبر گرش را یک تا دو نفر هم نمیتونن بخورن
بالا تریم منوشم فک کنم یک همبرگره چندین طبقه به وزن تقریبی 1کیلو هست
البته زیاد ارزون ارزون نیست

شعبه ژاندارمری کيفييش خيلی افت کرده ، امتحان نکنيد بهتره! دوستان عزيز وقتی جايي
رو پيشنهاد ميکنيد آخرين کيفيت مد نظرتون باشه نه زمان تأسيس اون مکان يا شعبه:icon_mad:
و در آخر اينکه لطفاً قيمت رو هم قيد کنيد...

Mohsen1001
20 May 2008, 02:54 AM
کجای دولت میشه ؟ اسمش همون عطاویچه ؟

EbliiS
23 May 2008, 12:17 AM
عطاويچ يك ساندويچ نيست !!

http://tinypic.ws/files/ucd7jkowoouu9uaudxdd.jpg

عطا فيلوس (فيله مرغ)
عطا فيلوس مگا (فيله مرغ +پنير + قارچ)
عطا فيلوس گلكسي (فيله مرغ +ژامبون مرغ90%+پنير +قارچ)
دورافيل(استيك گوشت)
دورافيل مگا ( استيك گوشت + پنير + قارچ)
دورافيل گلكسي (استيك گوشت+ژامبون گوشت90% +پنير + قارچ)
ابر عطا فيلوس (فيله مرغ+ژامبون مرغ 90% + استيك گوشت+ژامبون گوشت90% + پنير + قارچ)
فيلا دلمن (پرسي)(رولت مرغ + ژامبون گوشت 90% + كالباس پپروني + فلفل دلمه + پنير پيتزا)
پيتزا جامائيكايي (خمير مخصوص + ژامبون گوشت 90% + ژامبون مرغ 90% + كالباس پپروني + سوسيس پنير + قارچ + فلفل دلمه + پنير ويژه)
پيتزا فيلوس (فيله مرغ + پنير پيتزا + قارچ + فلفل دلمه)

ضخيم ترين برگر ايران را تقديم مي كنيم

سوپر بيگ برگر مخصوص عطاويچ (5طبقه)
تركيبات : 900 گرم گوشت خالص (3 طبقه همبرگر )+2 طبقه عطاويچ +پنير + قارچ + ژامبون گوشت + ژامبون مرغ + سس مخصوص عطاويچ جهت 9 الي 12 نفر وزن در حدود 5/5 كيلوگرم

عجيب ولي واقعي

اسكان برگر دو طبقه سوپر (دو الي چهار نفر)
تركيبات : 300 گرم گوشت خالص (همبرگر) + پنير + ژامبون گوشت + ژامبون مرغ + قارچ + فلفل دلمه + سس مخصوص عطاويچ

برگر
1ـ همبرگر :
تركيبات : 300 گرم گوشت خالص + سس مخصوص + قارچ با سفارش مشتري

2ـ چيز برگر :
تركيبات : 300 گرم گوشت خالص + پنير + سس مخصوص + قارچ با سفارش مشتري

3ـ دوبل برگر مخصوص (دو نفره)
تركيبات : 600 گرم گوشت خالص + پنير + سس مخصوص + قارچ با سفارش مشتري

پيتزا
سوپر پيتزا مخصوص :
تركيبات : سوسيس بلغاري + سوسيس كوكتل + ژامبون گوشت + پنير پيتزا + قارچ + فلفل دلمه + سس مخصوص عطا + خمير مخصوص عطا و جوجه كباب

عطاويچ
1ـ عطاويچ گوشت :
تركيبات : ژامبون گوشت + پنير پيتزا + قارچ

2ـ عطاويچ مرغ :
تركيبات : ژامبون مرغ + پنير پيتزا + قارچ

3ـ عطاويچ مخلوط :
تركيبات : ژامبون گوشت + ژامبون مرغ + پنير پيتزا + قارچ

4ـ سوسيس بلغاري با قارچ و پنير

شعبه 1 ـ بلوار مرزداران خيابان اطاعتي كوچه نسترن
تلفن :88280485 ـ 88284148

شعبه 2 ـ بزرگراه كردستان خيابان جهان آرا نبش خيابان 48
تلفن : 88061449

شعبه 3ـ خيابان دولت به سمت شريعتي بعد از بلوار كاوه كوچه اخلاقي غربي
تلفن : 22610241

شرمنده قيمتاش در دسترسم نيست!

Mehrzaad
24 May 2008, 11:22 PM
EbliiS (http://www.phalls.com/vbulletin/member.php?u=4065) جان اين فقط يه تبليغ! دفعه اول که امتحان کنيد خوب بخاطر حجم بالا (کمی) تحت تأثير قرار خواهيد گرفت
دفعه دوم که سراغ کيفيت ميريد بهتر ميتونيد اظهار نظر کنيد

Orion
25 May 2008, 12:32 AM
كسي در مورد رستوران اريكه ايرانيان نظري نداره؟! به نظر من خيلي محيط قشنگي داره و غذاهاشم خوبه. فقط بسيار گرونه! من چند روز پيش يكي رو شام اونجا مهمون كردم جفتمون هم خرچنگ خورديم! 70 تومن هم پياده شديم!!

EbliiS
25 May 2008, 12:58 AM
EbliiS (http://www.phalls.com/vbulletin/member.php?u=4065) جان اين فقط يه تبليغ! دفعه اول که امتحان کنيد خوب بخاطر حجم بالا (کمی) تحت تأثير قرار خواهيد گرفت
دفعه دوم که سراغ کيفيت ميريد بهتر ميتونيد اظهار نظر کنيد
من كلا 7-8 بار اينجا رفتم و هر دفعه هم براي معرفي چند تا از دوستان با اين سبك همبرگر بوده و بيشتر جهت fun بوده.. و موافقم كه كيفيتش نسبت به قديم افت كرده:icon_mad:

GHAHRAMAN
25 May 2008, 01:11 AM
من یه بار با یکی از دوستان رفته بودم طرفای ایران زمین منو برد یه رستورانی به اسم سوناتیا یا همچین چیزی آدرس دقیقش رو می تونید بدید؟!

ممنون

GHAHRAMAN
27 May 2008, 01:07 AM
کسی از دوستان نمیخواد جواب بده؟!

Gold eagle
27 May 2008, 01:09 AM
دوستان استیک خور امروز می خوام رستوران خانه استیک ایران تو پاسداران را معرفی کنم غذاش خوشمزست ولی کمی گرون میشه البته منوش از و 7800-5700 شروع میشه ولی معمولا منو های پایین زود تمام میکونه(اکثرا نداره 2 بار رفتیم بیف نداشت) مثل انواع بیف
و بقیه منوش از 10800 به بالا میشه و گرون میشه مثل انواع استیک البته من بعد از اینجا اسکان را می پسندم اسکان هم غذاش خیلی خوبه قیمت ش هم نسبت به خانه استیک خیلی بهتره

نوري زاده
1 June 2008, 09:06 AM
من يك رستوران سلف و سرويس در تهران و خوش مسير و ترافيك نباشه با كلاس هم باشه مي خوام كه مثل مهستان كرج هم ورودي اون مناسب هم بيش از 30 نوع غذا ايراني و فرنگي و.............. داره فكر ميكنم روزهاي تعطيل و پنجشنبه قيمتش 15000 تومان است و از اول هفته تا چهارشنبه 10000 تومان.

امروز مي خوام از فرحزاد براتون بكم بنظر من اگر در غرب تهران زندگي مي كنيد بهتر به فضاي سرسبز فرحزاد بريد به رستوران صفا و غذاهاي با كيفيت و پذيرايي 20 كه من اينهمه فرحزاد رفتم هميشه با انتظار غذاي نامناسب باغچه و رستورانانش مواجهه مي شدم ولي امسال 5 خرداد براي سالگرد ازدواجمون به رستوران صفا رفتيم كه عالي عالي عالي بود.

به نظر من بچه هاي عضو سايت اگر رستورانها و سلف و سرويسهاي واقعي (نه اينكه فقط 3 نوع سالاد و ترشي دارند يا فقط چند نفر پاپيون زده هي جلوي شما دولا راست ميشن و شما بايد پول احترام رو بديد مگه كمبود داريم ) رو به منطقه دسته بندي كنيد خيلي قابل توجه بقيه دوستاني كه عضو نيستند ميشه
مثل هركي رستورانها و فست فود و .........كه تو نطقه خودش هست رو بننويسه
شمال - جنوب - غرب - شرق يا منطقه 1 تا 22

achachi
1 June 2008, 12:01 PM
عطاويچ يك ساندويچ نيست !!

شعبه 1 ـ بلوار مرزداران خيابان اطاعتي كوچه نسترن
تلفن :88280485 ـ 88284148

شعبه 2 ـ بزرگراه كردستان خيابان جهان آرا نبش خيابان 48
تلفن : 88061449

شعبه 3ـ خيابان دولت به سمت شريعتي بعد از بلوار كاوه كوچه اخلاقي غربي
تلفن : 22610241

شرمنده قيمتاش در دسترسم نيست!

5شنبه رفتم برای شعبه دولتش ولی وجود نداشت ! ، گفتن یه ساله تعطیل شده .

EbliiS
1 June 2008, 01:04 PM
5شنبه رفتم برای شعبه دولتش ولی وجود نداشت ! ، گفتن یه ساله تعطیل شده .
من خودم دقيقا خيلي وقته شعبه دولتش نرفتم،اما مرزداران شعبه اصليه ميدونم هنوز تعطيل نشده!:icon_surp

mamadp
2 June 2008, 12:12 PM
اكثر كافي‌شاپ‌ها توي منوشون هات‌د‌اگ هم دارن ولي اگه طعم هات‌داگ شيلا رو نمي‌پسنديد ديگه فكر نمي‌كنم توي تهران جاي ديگه‌اي بتونه ارضاتون كنه.
البته يه مغازه‌اي هست توي طبقه دوم پاساژ گلستان ميدون هروي به اسم زيگزاگ كه اونم فقط هات‌داگ مي‌فروشه با سس مخصوص و پياز و جعفري و ساير مخلفات. من كه طعم هات‌داگ هاش رو دوست دارم، شما هم يه سري هم اونجا بزن شايد فرجي شد!

یه مغازه کوچیک هم هست تو میدون 7 حوض اول جانبازان شرقی هات داگ با سس مخصوص داره خوشمزست ما از ظفر هر هفته میریم اونجا میخوریم!

EbliiS
2 June 2008, 01:07 PM
یه مغازه کوچیک هم هست تو میدون 7 حوض اول جانبازان شرقی هات داگ با سس مخصوص داره خوشمزست ما از ظفر هر هفته میریم اونجا میخوریم!
اسم مغازش چيه؟

mamadp
8 June 2008, 10:38 AM
اسم مغازش چيه؟

ساندویچ "همینه!" سس مخصوصش خوشمزست

Artemis
17 June 2008, 10:40 AM
قابل توجه دوستان اهل بوفه!!!

بوفه ی کنج توی مرکز خرید سئول واقع در میدان شیخ بهایی

ما رفتیم اونجا و دیدیم با کارت دانشجویی تخفیف میدن:icon_mrgr
در ضمن از زیر مجموعه ی بوفه های سارا هم هست

hitoo
27 June 2008, 12:37 PM
کباب سرای توچال

اگه دلتون خواست یه کباب با نون داغ بخورید اینجا رو بهتون توصیه می کنم.

توی اینجا شما می تونید غذاهای زیر رو سفارش بدید.

کباب کوبیده ، کباب بره ، کباب بختیاری ، جوجه کباب که من کباب کوبیده و جوجه کبابشو دوست دارم.

اما از کیفیت غذاش براتون بگم ، گوشت تازه و خوشمزه که خیلی خوبه، که به همراه فلفل سبز کباب شده و گوجه و پیاز و لیمو ترش یه مجموعه عالی رو تشکیل میدن.

از همه اینها که بگذریم عطر نون محلی که همونجا پخت میشه هر آدم سیری رو گشنه می کنه.
غذا توی یه ظرف چینی بزرگ بسیار خوب براتون سرو می شه نوشابه و دوغ هم به همرا ه لیوان یک بار مصرف هستش.

قیمتش : قیمتش هم مناسبه برای یه پرس کباب کوبیده ( 2 سیخ کباب به همراه گوجه و … ) میشه 4500 تومان ، کباب چنجه 5000 تومان کباب بختیاری 7000 تومان جوجه هم 4500
شما برای نشستن زیاد مشکلی ندارید ، چون هم توی مغازه جا برای نشستن هست و هم بیرون مغازه چند تایی میز گذاشتند. اگه جا هم نبود با یه کم صبر و تحمل ، جا خالی میشه و می تونید بشنید.

ولی در مورد جای پارک حتما” مشکل خواهید داشت. چون دور میدون تجریش جای پارک پیدا نمیشه!!! یا ماشینو بذارید تو پارکینگ پاساژ تندیس ، یا تو خیابونای مجاور پارک کنید.
اینجا براتون غذا هم می فرسته! و خیلی خوب توی یه جعبه بسته بندی شده دستتون می رسه.

آدرس :

میدان تجریش - ضلع شمال شرقی - درست دور میدون.

تلفن: 22746007 - 22700320 - 22746008

m_eslam
30 June 2008, 03:05 PM
پيتزا سنگي (ناپولي) - خيابان پاسداران - بالاتر از برج سفيد - حد فاصل كلانتري

eastern
16 July 2008, 10:29 PM
دوستان یه سوال دارم !

درسته که میگن مکس برگر پاسداران تعطیل شده؟ تلفنش که جواب نمی ده !

کسی خبر داره اصلا وجود خارجی داره یا کلاً محو شده؟

از دوستانی که مشتری مکس برگر بودن و کیفیت پیتزاهاشو تجربه کردن، میشه راهنمایی کنید که همون حول و حوش پاسداران، کجا با مکس برگر از نظر کیفیت و قیمت برابری می کنه؟

ممنون

Empress
17 July 2008, 12:02 AM
دوستان یه سوال دارم !

درسته که میگن مکس برگر پاسداران تعطیل شده؟ تلفنش که جواب نمی ده !

کسی خبر داره اصلا وجود خارجی داره یا کلاً محو شده؟

از دوستانی که مشتری مکس برگر بودن و کیفیت پیتزاهاشو تجربه کردن، میشه راهنمایی کنید که همون حول و حوش پاسداران، کجا با مکس برگر از نظر کیفیت و قیمت برابری می کنه؟

ممنون

بله متاسفانه تعطیل شده. حدود 4 سال پیش بانک ملی اون ملک رو خرید ولی بعدش صاحبان سابق مکس، یه مشکلاتی پیش آوردن که تا چند ماه پیش طول کشید ولی بالاخره دادگاه رای رو به نفع بانک ملی صادر کرد و اونها مجبور به تخلیه شدند.
در حال حاضر جای قبلی که نیست اصلا. ولی اونجوری که من شنیدم، قرار بود که یه جای دیگه همون اطراف بخرن. اما نمیدونم کجا.

arya_m2
4 August 2008, 11:57 PM
اگه یه موقع سمت شرق تهران اومدین، پیتزا زرین هم پیتزا و مرغ سوخاری های خوبی داره البته ساندویچ و برگراش معمولیه
آدرس: تهرانپارس، نبش خیابان رشید و گلبرگ (گلبرگ همون خیابانی که می رسه به فلکه اول تهرانپارس)
یک رستوران کندو هم تو خوده خیابون رشیده (بین بزرگراه رسالت و گلبرگ) ، اونم پیتزاهای به نسبت خوبی داره، یه سفره خونه و کافی شاپ هم طبقه بالاشه

F_Hoseini
17 August 2008, 03:16 PM
سلامیه رستوران تو سهروردی جنوبی هست که هم طعم غذاهاش و هم قیمت هاش مناسبهفقط یه بدی داره و اونم اینه که واسه ما که همیشه تلفنی سفارش میدیم طول می ده تا غذارو برسونه.اونم با توجه به مشتریای زیادش طبیعیهآدرسش :سهروردی جنوبی - روبروی راهنمایی و رانندگی - رستوران صدف

solid
28 August 2008, 01:08 PM
چه جور غذایی داره؟ قیمتاش چه جوریه؟quote=Artemis;527432]قابل توجه دوستان اهل بوفه!!!

در ضمن از زیر مجموعه ی بوفه های سارا هم هست[/quote]

solid
28 August 2008, 01:15 PM
:icon_cry:سلام.اقا یه رستوران جای سابق بوف زعفرانیه باز شده که اسمش الان یادم نیست و دکورش به رنگ قرمز و مشکیه.
بهتره که هرگز نرید اونجا!!!!!:icon_cry::icon_cry:الکی گرونه!!یه پیتزای بی کیفیت رو میده8500 تومن.بقیه غذاهاش هم بالای 100000 تومنه:icon_bigg.همه غذاهاش هم کوچیکه:icon_twis:beaten:

mick
28 August 2008, 02:43 PM
سلام
پیتزا ارین چند تا پیتزای جدید به منوش اضافه کرده . خوب بود .
فاطمی روبروی وزارت کشور

mehran_tavakoli
30 August 2008, 12:48 AM
زستوران ژاپنی
آدرسش والا من تهرانی نیستم و وارد به ادرس نیستم
نزدیم میدان ونک(فکر کنم میرداماد)

PAYAM
30 August 2008, 01:21 AM
زستوران ژاپنی
آدرسش والا من تهرانی نیستم و وارد به ادرس نیستم
نزدیم میدان ونک(فکر کنم میرداماد)
خ ولی عصر - نرسیده به ونک - ابتدای خ بیژن (شهید خدامی فعلی)

n@vid
30 August 2008, 01:47 AM
:icon_cry:سلام.اقا یه رستوران جای سابق بوف زعفرانیه باز شده که اسمش الان یادم نیست و دکورش به رنگ قرمز و مشکیه.
بهتره که هرگز نرید اونجا!!!!!:icon_cry::icon_cry:الکی گرونه!!یه پیتزای بی کیفیت رو میده8500 تومن.بقیه غذاهاش هم بالای 100000 تومنه:icon_bigg.همه غذاهاش هم کوچیکه:icon_twis:beaten:
جالبه كه ساندويچ فيله مرغ رو ميده 8500 تومان. ازشون سئوال كرديم چرا انقدر گرونه؟گفت كيفيت موادمون بالاست. احتمالاً مرغاشون رو از فرانسه و هلند و آلمان با Business Class وارد مي كنند.:icon_razz

sahandpotter
30 August 2008, 10:58 AM
خ ولی عصر - نرسیده به ونک - ابتدای خ بیژن (شهید خدامی فعلی)

از رنج قیمت هاش و منو اطلاعی دارین؟؟
ممنون میشم کسی از دوستان راهنمایی کنه..

Farbod.E
30 August 2008, 06:55 PM
جالبه كه ساندويچ فيله مرغ رو ميده 8500 تومان. ازشون سئوال كرديم چرا انقدر گرونه؟گفت كيفيت موادمون بالاست. احتمالاً مرغاشون رو از فرانسه و هلند و آلمان با Business Class وارد مي كنند.:icon_razz

اسم رستوران لمزی است .
نکته جالب در این رستوران این است که سالن دارها سفارش ها رو با PDA از مشتری میگیرن ! غذای بسیار افتضاحی هم داره !
بنده برای 2 نفر 25 هزار تومان پول دادم .

PAYAM
1 September 2008, 04:19 AM
از رنج قیمت هاش و منو اطلاعی دارین؟؟
ممنون میشم کسی از دوستان راهنمایی کنه..
غذاهاش خب ژاپنی هست که من اصلا نمی‌پسندم!
رنج قیمت هم از نفری حداقل 17-18 تومن شروع می‌شه به بالا.
برای دو نفر زیر 40 تومن حساب نکنید کلا.

iros_lk
4 September 2008, 12:48 AM
دوستان کسی رستوران چینی تو تهران میشناسه معرفی کنه؟:icon_ques

PAYAM
4 September 2008, 02:46 AM
رستوران چینی که زیاده. یکیش مثلا اژدهای طلایی توی خ ولی‌عصر بعد از پارک‌وی (بسمت ونک) اولین کوچه دست چپ یا رستوران چاینیز ملاصدرا.

Artemis
4 September 2008, 05:17 AM
رستوران چینی که زیاده. یکیش مثلا اژدهای طلایی توی خ ولی‌عصر بعد از پارک‌وی (بسمت ونک) اولین کوچه دست چپ یا رستوران چاینیز ملاصدرا.

کلا غذاهای چینی ما ذائقه ما هماهنگن؟ و برآورد قیمتش واسه 2 نفر چقدر میشه تقریبا؟

drnariman
4 September 2008, 10:42 AM
ببین دوست خوبم من حتی تو خود چینم رفتم غذاشونو خوردم به ذایقه من یکی نساخت که نساخت .
فکر کنم واسه همین غذاشونه که چشاشون این طوری شده:icon_mrgr

iros_lk
4 September 2008, 11:52 AM
مرسی:icon_surp راستی یکی از دوستام که آمریکا رفت و آمد داره میگه رستوران های چینی اونجا ,غذا هاش واقعا غذایی نیست که تو چین درست می کنند بلکه جوری درست می کنند که به زاعقه مردم اونجا خوش بیاد.:icon_cool

sahandpotter
4 September 2008, 12:12 PM
توی این رستوران چینی...خوراک صدف و اون چایینیز فست فود معروف هم سرو میشه؟؟

Artemis
4 September 2008, 03:33 PM
ببین دوست خوبم من حتی تو خود چینم رفتم غذاشونو خوردم به ذایقه من یکی نساخت که نساخت .
فکر کنم واسه همین غذاشونه که چشاشون این طوری شده:icon_mrgr

ممنون
اما فکر کنم اینا هم یه شبیه سازی بکنن! مثلا من رفته بودم رستران مهاراجه تقاطع طالقانی ولیعصر غذاهاشون غذاهای شبیه به غذاهای ما بود فقط برنج رنگی اینا داشت و یکمم تند کرده بودن
میگم حالا شاید این چینی ها هم از این ترفندا پیاده کرده باشن

Profession@l
5 September 2008, 12:33 AM
قابل توجه دوستان اهل بوفه!!!

در ضمن از زیر مجموعه ی بوفه های سارا هم هست

بوفه شامل چه چیزایی میشد و چند بود؟

کیفیت غذاش به اولای خود سارای جردن می رسه ؟

چه غذاهایی داست ؟

من این 2 ساله فقط گردباد رفتم که همه چیش خوب بوده ، اینم اگر خوبه امتحان کنم . با کارت دانشجویی چقدر تخفیف داد ؟ کارت رو حسابی نگاه کرد یا یه نگاه حل بود ؟ :icon_mrgr

el matador
8 September 2008, 01:54 PM
پیتزا و استیک رستوران سورن توی خیابان ویلا نبش ورشو(یا خیابون ورشو یا خیابون بالاییش) با اینکه جاش کوچیکه ولی واقعا غذاش عالیه.حتما پیتزا ژامبون و پیتزا بیکن رو امتحان کنید.استیکاش هم خیلی خوبه.

سورن تو ويلا نيست...وروديش تو آبانه
به نظر من محيطش به غذاش ميچربه