PDA

View Full Version : معرفی رستوران های باحال با آدرسشون

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7

alirezad
23 November 2011, 12:45 AM
ما تو محدوده خیابون دولت هستیم.وبیشتر تهیه غذاها و فست فود هارو تست کردیم.اکثرا با کیفیت بسیار بسیار پایین و مزخرف.اما جدیدا یدونه تهیه غذای با حال از همه نظر پیدا کردم<br><br>دلایلم برای این انتخاب<br><br>1کیفیت بالای غذاها و تازگیشون<br>2 تنوع منو<br>3ظروفآلومینیوم<br>بسته بندی شیک<br>و اینکه نسبت به بقیه جاها نه پول ظرف میگرند نه پول یسته بندی نه ارزش افزوده<br><br>تو محدوه دولت هم پیک رایگان.<br><br>خدا پدرشون رو بیامرزه که توی این بازار بد کیفیت مارو نجات دادند.

همه چیز گفتی الا اسم رستورانه

saman_m
23 November 2011, 10:08 PM
غذای سپید

22571819

alirezad
23 November 2011, 10:22 PM
زیتون تو پاساژ ولنجک رو نمیدونم معرفی کرده ام یا نه ولی محض محکم کاری بازم معرفیش میکنم

فعلا هم دارم هر چند روز یکی از غذاهاشو امتحان میکنم.قطر پیتزاهاش انصافا زیاده.ساند.یچاشو امتحان کردیم پر و پیمونه در حد استاندارد.پرسی هاش هم چیز برگر فرانسویش با اون پنیراش معرکس انصافا

پیشنهاد میکنم رفتین اونجا

انواع پیتزا یا ساندویچ کوکتل پنیر یا پرسی چیزبرگر فرانسویشو امتحان کنید

چلو کباب هم تو این محدوده جز شمشیری سر کوچه یکتا جایی نرید چون هم تمیز و با کیفیت و زیاده هم قیمتاش خوبه:icon_cool
برا یه جمعه ظهر یه چلوکباب زدن با دوغ و تا عصری خوابیدن خوبه:icon_arroکیف میده

sinaw
23 November 2011, 11:19 PM
رستوران خوب میخوای تاج محل عالی هستش ولی گروووون ولی میارزه مگه نه؟

alirezad
24 November 2011, 12:43 AM
رستوران خوب میخوای تاج محل عالی هستش ولی گروووون ولی میارزه مگه نه؟

کدوم تاج محل؟جاش کجاست؟
چون یه تاج محل هم سه راه ضرابخونه هست و فلافل و سمبوسه و... میده

سمبوسه 700 تومنی که گرون نیست

البته دو سال پیش رفتم

n@vid
24 November 2011, 08:44 AM
سلام
رستوران اسپيو تو دركه جوجه كباب با استخوان (كه واقعاً جوجه است نه مرغ) متفاوت و بسيار خوشمزه‎اي داره. با توجه به برخورد خوب پرسنل، محيط تميز و مرتب، غذاي با كيفيت و قيمت‎هاي مناسب پيشنهاد مي كنم امتحان كنيد.

ali1363
24 November 2011, 10:15 AM
سلام

کدوم تاج محل؟جاش کجاست؟
چون یه تاج محل هم سه راه ضرابخونه هست و فلافل و سمبوسه و... میده

سمبوسه 700 تومنی که گرون نیست

تاج محل: تقاطع همت و شیخ بهایی
البته سمبوسه نداره، قیمتش هم :icon_razz

reza364
24 November 2011, 08:01 PM
سلام دوستان .. چند روز دیگه واسه اولین بار برای یه سفر کاری عازم تبریز هستم .... لطفا فست فود و رستوران های باحال تبریز رو بفرمایید
برای چلوکباب رستوران کبیری تو سربالایی ولیعصر خوبه ، منتها هم قیمتش بالاست و هم خیلی زود غذاش تموم میشه! برای ظهر یک و نیم به بعد غذا نداره!
رستوران حاج علی هم تو بلوار دانشگاه خوبه نسبتا که البته کوبیده هاش اصلا خوب نیست.
فست فود هم یکی نون پنیر و یکی هم دکتر نیک خوب هستن که هر دو تو ولیعصر خیابون مخابرات هستن ، نون پنیر البته تو یه فرعی هست که باید بپرسین ولی به هم خیلی نزدیکن ، علاوه بر فست فود هم غذاهای ایرانی هم دارن ، ولی دکتر نیک قیمتهای خیلی مسخره ای داره که به هیچ وجه ارزش نداره ولی غذاش خوبه. یکی دیگه هم هست که توی خیابون فروغی ولیعصر هست و تو کلاس همیناست ولی اسمش یادم نیست.

غیر از اینا رستوران گردون هتل پارس تو شاهگلی هم هست که با توجه به جا و مکانش وهتل بودن و گردون بودنش از قیمتاش چیزی نگم بهتره!

Apadana
25 November 2011, 08:05 AM
درود به همه دوستان
من بیرون زیاد غذا می خورم
تازگی ها هم فقط زاپاتا تو ولیعصر می خورم
ولی زیاد تکراری شده

لطفا تو محدوده میدان تا چهار راه ولی عصر فست فود خوب معرفی کنید
اگه مرغ سوخاری هم بود که چه بهتر
:icon_surpممنون

Mehrdad_jafari89
25 November 2011, 11:16 AM
درود به همه دوستان
من بیرون زیاد غذا می خورم
تازگی ها هم فقط زاپاتا تو ولیعصر می خورم
ولی زیاد تکراری شده

لطفا تو محدوده میدان تا چهار راه ولی عصر فست فود خوب معرفی کنید
اگه مرغ سوخاری هم بود که چه بهتر
:icon_surpممنون
بالای خود میدون ولیعصر 100 متر بالاتر از بازار کیش اون دست خیابون یک مرغ سوخاری هست که من ازش غذا گرفتم خوب بود.
مرغ کنتاکی یا همون تهران مرغ سوخاری!همش هم قرمز هست و کلا ساختمون رو قرمز کرده!نبش یک کوچه هست.

alirezad
25 November 2011, 12:05 PM
اینی که اقا مهرداد گفتن رو منم تست کردم و عالیه

بیا تو محدوده تجریش تا بهترین ها رو با ریز ترین جزئیتاشون بهت بگم:icon_arro:icon_cool

alirezad
25 November 2011, 12:26 PM
فقط شمایی که اونجایی من از انجا دوتا بلک لیست دروردم(یعنی اصلا اصلا نرو)

یکیش استار برگره یکیش هم دادلیه بالاتر از استار برگر جفتشون هم یه 100 متر بالاتر از میدون ولیعصره(از اتوبوس تجریش ولیعصر که پیاده میشی جلو چشمته)

یه کبابی خوب هم سراغ دارم که انواع کباب و جوجه کباب و دل و جبگر داره با کیفیت بمناب که اونم شرق میدون ولیعصر روبرو ایستگاه اتوبوسه

یه هایدا هم غرب میدون داره که قبلا گفتم و خودتونم میدونید این هایدا چه اشغال فروش کثیفیه...

شمال غربی میدون هم یه دونر کبابی هست به اسم ارام که کباب ترکی های خیلی خوبی داره و پرسی هم میده6500(سیاستمدار هم هست طرف میگیره قارچ قاطی کبابش میکنه که کمتر گوشت بزنه ولی همین زرنگ بازیش کمی طعم کباب ترکیش رو با جاهای دیگه متفاوت کرده)

یه جا دیگه هم هست قبلا خوب بود و الان از رونق افتاده به نظرم نرو ولی بگم جالبه که تو منوش فلاسیس(فلافل و سوسیس) وهات داگ نیم متری وفلافل تنوری وکافلا(کالباس با فلافل) وفلافل با سوسیس بندری و .... گذاشته که خیلی اجق وجقه البته چرت و پرتای دیگه هم نوشته بود که یادم نمیاد

Mehrdad_jafari89
26 November 2011, 10:11 AM
یک رستوران بسیار عالی توی هفت تیر هست!که غذاهای باب طبع ایرانی ها رو میده!به نام فلفل قرمز!
من همیشه از اونجا ساندویچ میخرم!همه چی هم داره از فلافل و مرغ تا سوسیس نیم متری و استیک و سمبوسه!دوتا خوبی داره:
1- کیفیتش خوبه
2- بسیار بسیار تمیز هست

sjavanrooh
1 December 2011, 11:34 PM
اخيرا دو بار به رستوران الكتيتو كه غذاي مكزيكي سرو ميكنه در خيابان بخشايش سعادت آباد رفتيم
دفعه اول خوب بود سوپ تند كه تا آخر نتونستيم بخوريم
تاكو ترد كه خوشمزه بود البته گفته بوديم زياد تندش نكنه
بوريتو خوب بود
چيپس ذرت با سالسا هم جالب بود
دفعه دوم كيفيت اولي رو نداشت تاكو نرم داشت كه خوب نبود و ولي فاهيتا جالب بود ولي مهمونا راضي بودن
جاي نشستن در رستوران در هر دو دفعه پر بود مجبور شديم تو كافي شاپش بشينيم كه نور كم بود برخوردشون خوب بود ولي خيلي فرزو با تجربه نبودن
غذاها متنوع است برنج اسپانيايي و پيتزا هم دارد.
در كل به يك بار ديدن ميارزيد مخصوصا اگر اهل غذاهاي تند باشيد
قيمت ها متوسط است با كليه مخلفات حدود نفري ده تا 15 ميشود.

mohat5
5 December 2011, 07:55 PM
رستوران لوشاتو - تجریش ، انتهای فناخسرو

یکی از رستورانهای تاپ در بین لوکسهای تهران همین لوشاتو ه که دوست داشتم تجربش کنم
از اول که خوب برخوردها خیلی خوب ( ماشین رو براتون پارک میکنن ، کت یا کاپشن رو ازتون میگیرن و گارسون ها هم برخورد خوبی دارن ) ولی به هر حال پول خوبی هم بابت سرویس میگیرن !!!
محیط شیک و آرومی داره .... دیزاینش خیلی خوبه ، پیانو داره !
غذاهای فرنگی کامل و بعضا جالب هست ....
سینه بوقلمون پر شده ، مرغ گریل شده و کباب دنده گوساله تست شد که همه عالی بود هم خود غذا هم دورچین ولی حجم خیلی کم !
سالاد سزارش خیلی خاص نبود .... سوپ هاش خیلی خوشمزس به خصوص کرم سوپ هاش
و در نهایت برای چهار نفر شد 207 هزار تومان !
اگر رستوران-باز هستید حتما برای مهمون بردن مشتریش میشید ( البته مهمون خاص ! )

alirezad
25 December 2011, 08:48 PM
پس از مقداری افت کیفی عادل شعبه تجریش یک ماه بدنبال فست فودی مناسب بودم تا امشب....

امشب به فست فود علی بابا واقع در خیابان دولت چهارراه قنات میباشد

باید اعتراف کنم کاملترین منویی بود که دیده بودم(انواع ویژه و پیتزا و کبابی وبریون وسرد و گرم و پرسی و...

یه 10 دیقه ای منو تو اون منوی طومار مانندش سردر گم کرد چون جلوی غذاهای ویژه اش هم نوشته بود که چه موادی داره.ویژه من در اوردی هم داشت که یکیشو(سوپر ویژه)رو گرفتم امتحان کردم خوب بود
به نسبت ویژه های دیگه چند تفاوت داشت

1.ساندویچ پرچرب و پر روغن نبود(چیزی که چند بار تو ساندویچ عادل و خانلری مشاهده کردیم)

2.سس سفید دست ساز رو میز نداشت و فقط سس کچاپ گذاشته بود اما توی ساندویچش از سس و موادی که جلوی اسم اون ساندویچ نوشته شده بود کم نذاشته بود

3.برخوردشون خدایی خوب بود (این مغازه 9 ساله داره فعالیت میکنه) و صاحبش یه اقایی ترک هستن(کلا ترک ها کم نمیذارن از مواد ساندویچشون و مثه هایدا نیستن که جدیدا 5 تا 10 سانت اول ساندویچش خالیه و فقط باید نون بخوری اونم نون خشک)

4. از لحاظ بهداشت همه دستکش لاستیکی سفید داشتند و کسی که پشت گاز وایمیستاد کلاه و روپوش داشت و تا اونجایی که من دیدم بهداشتو رعایت کردن(رنگ روغن نشون میداد تازس.زیر هود که اولین جاییه که مامور بهداشت میره سراغ تمیز بودنش در حد قابل قبول بود

درکل به نظرم به حداقل یه بار امتحان می ارزید البته بستگی به خودتون و ذاعقه شما داره

بازم تکرار کنم یه چیز دیگه ای رو.سودا هم تنوری هاش خوبه فقط اگه بهش بگید سس بدهد:icon_bigg
خداییش 2 تا سس یکی فرانسوی یکی کچاپ اونم بسته ای واسه یه ساندویچ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

achachi
26 December 2011, 07:32 AM
پس از مقداری افت کیفی عادل شعبه تجریش یک ماه بدنبال فست فودی مناسب بودم تا امشب....

امشب به فست فود علی بابا واقع در خیابان دولت چهارراه قنات میباشد

3.برخوردشون خدایی خوب بود (این مغازه 9 ساله داره فعالیت میکنه) و صاحبش یه اقایی ترک هستن(کلا ترک ها کم نمیذارن از مواد ساندویچشون و مثه هایدا نیستن که جدیدا 5 تا 10 سانت اول ساندویچش خالیه و فقط باید نون بخوری اونم نون خشک)

علی بابا یه ساندویچی خیلی خیلی خیلی معمولیه ، فقط مرغ بریوناش تازه و با کیفیته و طرفدار داره .
ضمنا من 16-17 سال پیش تو مدرسه راهنمایی کناریش درس میخوندم و از اون موقع علی بابا اونجا بوده .

alirezad
26 December 2011, 05:43 PM
علی بابا یه ساندویچی خیلی خیلی خیلی معمولیه ، فقط مرغ بریوناش تازه و با کیفیته و طرفدار داره .
ضمنا من 16-17 سال پیش تو مدرسه راهنمایی کناریش درس میخوندم و از اون موقع علی بابا اونجا بوده .

از وقتی مدیریتش به کل عوض شد و منوهاشو تغییر دادن 9 سال میگذره

قبل از اون مدیریتش کس دیگه ای بوده و 9 ساله که مدیریت و منوهاش عوض شده

شما اخرین بار کی رفتی؟؟

achachi
26 December 2011, 06:27 PM
من که علاقه ای ندارم به یه همچین ساندویجی ای ... سوسیس و کالباس و همبرگر آماده و قارچ و پنیر همه جا یه شکله حالا یه کم بالا یه کم پایین ، شق القمر که نیست . مدیریت! نمیخواد دیگه . سر هر کوچه پس کوچه ای یه همچین چیزی هست .
تو 9 سال اخیر هم گذرم بهش افتاده برای مرغ و نسبت به قدیما فرق خاصی نکرده فقط قارچ و پنیر به مرور زمان به همه ساندویجیا (منجمله اینجا) اضافه شده .

achachi
26 December 2011, 06:36 PM
جدیدا شعبه ای از مجموعه رستورانهای فستفود "البیک" تو میدون فاطمی افتتاح شده که متعلق به عربستانه ! 3-4 تا دیگه هم تو تهران باز شده تاحالا .

کمی متفاوته نسبت به فستفود های دیگه و میشه گفت کمی بهتر از بقیس ولی خیلی خاص نیست .

کنتاکی : خوب
پیتزا : تست نکردم
برگرها : خوب
سالادها : سالاد لوبیا خوب ، سالاد میوه : معمولی ( بیشتر دسره تا سالاد )
دسر : محلبیه ! خوب ( بین فیرینی و مسقطی)

قیمت : معمولی

mohat5
26 December 2011, 07:47 PM
خوب یه تجربه دیگه رو میخوام با دوستان در میون بگذارم
رستوران کارینا - سعادت آباد روبه روی بیمارستان مدرس
دکوراسیون چوبی خیلی جالبی داشت از میز و صندلی تا دیوارها ... گارسون ها خیلی حواسشون جمع مشتری هست و حرفه ای به نظر میان
منو غذاها اکثرا فرنگی و کامل ... ایرانی هم داشت ... سوپ و سالاد ها هم کامل بود
استیک و پاستا با گوشت قرمز تست شد که بسیار خوشمزه بود . دورچین استیک هم خوب بود و کافی به نظر میومد !
در کل یه رستوران خیلی شیک برای مهمون بردن میتونه باشه که خیلی هم قیمت هاش بالا نیست و دو نفر با 50 هزار تومن پیش غذا و غذای خوبی میتونن بخورن ...

YasharX
30 December 2011, 12:30 AM
داداش خونه ما چسبیده به اونجا

یه ساندویچ استیک میده 8000 تومن

دکورشم افتضاحه چون با اون میزو صندلی هایی که ساخته براش ادم توش جا بشه بین میز و صندلی جا برا نفس کشیدنت نمیمونه

اصلا کیفیتش به قیمتش نمی ارزد
اصلا...

جاش هم خیابون اصف روبروی سفارت و بالاتر از افتاب اذرین

ولی از من میشنوید نرید اونجا

ته کلاسشون هم گذاشتن 4 تا سس گوجه خارجی سر میزاش و تو یخچالشه

خونه ما هم نزدیک اونجاست میبخشید دزدن
2 بار سفارش دادم هر دفعه ازم 1000 تومن کرایه گرفت دفع آخر به پیکش حسابی توپیدم که خودشون زنگ زدن معذرت خواهی و گفتن 2 تومن طلبت ولی من دیگه سمتش نرفتم
در عوض توصیه میکنم راکت حتما امتحان کنی خیلی خوبه
پشت بیمارستان رامتین هست

alirezad
30 December 2011, 12:39 AM
خونه ما هم نزدیک اونجاست میبخشید دزدن
2 بار سفارش دادم هر دفعه ازم 1000 تومن کرایه گرفت دفع آخر به پیکش حسابی توپیدم که خودشون زنگ زدن معذرت خواهی و گفتن 2 تومن طلبت ولی من دیگه سمتش نرفتم
در عوض توصیه میکنم راکت حتما امتحان کنی خیلی خوبه
پشت بیمارستان رامتین هست

سلام همسایه:)
اینم خودشو کشت(بیگ بی)که کارش بگیره ولی با اون قیمتای مزخرف و کیفیت افتضاح و کوچیک بودن غذاهاش کارو خراب کرد(خیلی زیادی حس میکنه با کلاسه)

سال بیش کارش گیر بود عاشورا زرشک بلو با وانت اورد مجانی داد ولی دید که بازم با اینکارا کارش نمیگیره امسال نداد(مردم اینجا که گرسنه نذری نیستن که اینجوری تبلیغ میکنی اخه ادمه...)
حالا وایسیم ببینیم کنار بانک سرمایه(اونور کوچمون)سر نبشی داره میسازه یه بانک که قطعا توش هست
یه فست فودس رستورانی چیزی نمیزنه؟

راکت منظورتون همونیه که اونور خیابونش یه بقالیه؟؟

یه بار از درش رد شدم داشت مگس میبروند.خیلی خلوته.قیمتاش چطوریاس؟؟

زیتون رفتی تو باساژ ولنجک؟

ali1363
30 December 2011, 10:35 AM
سلام
چند روز پیش رفتم رستوران خان جون (ونک، انتهای خیابان شهید خدامی، زیر برج آفتاب)
فضای کوچک و دنج و آرومی داشت، برخوردشون و غذا هم خوب بود. سوپش هم عالی بود.
سبزی پلو و ماهی قزل و آلا، کوفته تبریزی، دوغ سنتی، ترشی زیتون و حق سرویس (که شامل سوپ و نان سنگگ و پنیر و سبزی بود) شد 38 تومان.
این هم از معرفی رستوران تو سایت فیدیلیو:
http://fidilio.com/restaurants/khanjoon

(http://fidilio.com/restaurants/khanjoon)

mohat5
31 December 2011, 10:11 AM
رستوران روکا - دربند رو به روی میدان مجسمه سرباز
خوب اول که میری میبینی آسانسور اختصاصی داره . محیطش هم چون تو ارتفاعه قشنگه و حداقل تهران رو تا وسطاش میبینی . از اینطرف هم ویو خود دربند و کوه رو داره که قشنگه . دکوراسیون شیکی داره و فکر کنم شب هاش خیلی باحال باشه
گارسون های خوب و حرفه ای
منو غذا گریل و مکریکی بیشتر داره . ما فاهیتا و بوریتو سفارش دادیم که خیلی خوشمزه بود ولی حجمش مثلا از فاهیتای رستوران تماشا کمتر بود . حتی بشقاب دورچینش هم !
سالاد یونانی رو شیک دیزاین کرده بود . لیموناد و موهیتو هم تست شد که عالی بود .
همه این ها دو نفری شد 60 هزار تومن
در کل چون جاش خیلی تکه و غذاش هم خوشمزه باز هم میرم ...

zxcvmohsen
31 December 2011, 08:10 PM
جاتون خالی شب جمعه رفتیم تاج محل
فوق العاده شلوغ بود و تماما خانواده و مجرد پیدا نمی کردی
نیم ساعت قبلش زنگ زدم و رزرو کردم (با خود سردار - سر گارسون هندیش) و دیگه نیازی به نشستن تو لابی نداشتیم، وگرنه یه نیم ساعتی علافی داشت که خیلی هم خالی از لطف نیست..
کیفیت غذا ها هم خوب بود و سرویس هم مطلوب
چیزایی که تو ذوق می زد خیلی نزدیک به هم بودن میز ها و بو هایی که هر از گاهی کل سالن رو بر می داشت و معلوم بود آشپزخونشون تهویه ی خیلی مناسبی نداره

XELTEK
1 January 2012, 11:32 AM
بیگ بی
تو زعفرانیه بالاتر از بانک سرمایه
تنها فست فودی که حق سرویس میگیره
خیلی جالب بود
ضمن اینکه غذای تعریفی ای هم نداشت
فقط اکواریون قشنگی داشت

شاران تو مرکز خرید ولنجک
برخورد خوب پرسنل نکته مثبتی بود
غذاش هم نه خیلی عالی اما خوب بود

علاالدین که همیشه خوب بوده اما فقط و فقط سیسیلیش و بقیه پیتزاهاش غیر قابل تحمله

شاورما تو دزاشیب محیط کثیفش منو ازار داد ضمن اینکه غذاهاشون جدا بی کیفیته

پیتزا دانی تو بلوار فردوس پیتزای خوبی داشت دستش درد نکنه
فقط عیبش زمان انتظار بسیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ـــار طولانی بود

رستوران شکری تو ده ونک همچنان ایده آله ضمن اینکه مدتهای مدیدیه قیمتهاش رو افزایش نداده

پیتزا شب تو یاسر همچنان داره نون اسمش رو میخوره

نخل همچنان مزخرفه

اسفندیار ( بوفه ) خوب بود اما نمیدونم چرا انسان رو زود سیر میکنن !

یکتا تو خیابان جمهوری - بعد از چهارراه سی تیر همبرگر های محشری داره ( البته چیز برگرش )

مک ماشالله تو تقاطع اقدسیه مرغ سوخاری های خوبی داره برخورد خیلی خوب پرسنلش هم مزید بر علت لذت از غذاشون میشه

سوپر استار شریعتی تقاطع ظفر هم کم کم داره میره جز بد ها !

آراز تو خیابان میرزا کوچک خان هم غذای خوب و محیط جالبی داره

اصغر
1 January 2012, 01:31 PM
سلام

يه فست فود چاينيز توي ميدون آرژانتين باز شده كه به نظرم فقط اسمش چينيه و غذاهاش ايرانيزه شده ي غذاهاي چينيه. سس هاش هم اصلا ربطي به سس هاي چيني نداره. يكيشون كه رسما مايونزه كه تو چين اصلا وجود خارجي نداره!

من يك بار نودل با مرغش رو خوردم يك ادويه اي توش بود كه بهم نساخت و يك ساعتي دل درد شديد داشتم (بقيه ي اعضاي خانواده مشكلي نداشتند).

PAYAM
1 January 2012, 06:47 PM
تنوری‌های چمن (نیاورون - سه راه چمن) هم به نظرم دیگه کیفیت سابق رو نداره و بنظرم از حجم مخلفاتش کم شده، حالا یا ایراد از معده‌ی منه که از قبل بزرگ‌تر شده یا واقعن از موادش کم می‌ذارن که برخلاف سابق دیگه من با یدونه‌ش سیر نمی‌شم!
توی این چند دفعه‌ی اخیر هم هر دفعه که گرفتم یه طرفش سوخته بوده.

YasharX
2 January 2012, 12:45 AM
سلام علیرضا جان

آره همون

قیمتاش معقوله من همیشه دبل چیزبرگر با فرنچ فرایز میخورم :)

زیتون نرفتم من بیشتر میرم بوکا ( میدون شهید بهشتی ) اگه خونه باشم هم راکت سفارش میدم

غذای راکت خیلی سالم هست جای نشستن نداره بخاطر همین اکثرا دلیوری داره .

alirezad
2 January 2012, 12:56 AM
سلام علیرضا جان

آره همون

قیمتاش معقوله من همیشه دبل چیزبرگر با فرنچ فرایز میخورم :)

زیتون نرفتم من بیشتر میرم بوکا ( میدون شهید بهشتی ) اگه خونه باشم هم راکت سفارش میدم

غذای راکت خیلی سالم هست جای نشستن نداره بخاطر همین اکثرا دلیوری داره .

اتفاقا دوستان توجه داشته باشند دیگخ زیتون نرن لطقا

امشب رقتم دیدم همه ادماش عوض دن کیفیتش هم رقته بود زیر صفر

راکت رو حتما امتحان خواهم کرد

بانجی چطوره تو باساژ ولنجک همون اوله اول؟

mohammadreza_ms
2 January 2012, 07:46 AM
ميخوايد با خانوم بچه ها يا با جي اف اينا بريد جاي با كلاس و غذاي خوب ،،،،حتما رستوران شومينه تو باغ بهشت اول اتوبان ارتش رو امتحان كنيد.2ما دو نفري رفتيم شد حدود 90 اينا...سعي كيند لباس فرمال بريد بيشتر محل بيزينسمن هاست...از باز كاردن در ماشين واسه شما و خانوم ، تا باز كردن در رستوران و...بايد انعام بدين غذاي خوبي هم داره

رستوران زير آ اس پ...اسمش يادم رفته جاي عالي و خانوادگي با غذاي خوب 2 نفر حدود 70 اينا...

رستوران عروس لبنان تقاطع بهشتي و سهروردي...غذاي عالي و عربي.....حتما بريد قيمت مناسب دو نفر 40

رستوران فيديليو...فوق العاده گرون ما 250 اينا داديم مهمون خارجي هاتون رو ببرين اونجا

ديگه فعلا يادم نمياد

ali1363
2 January 2012, 07:47 PM
سلام دوستان
از دوستان کسی شاندیز تهران که شهرک غرب هست رفته؟
کیفیتش چطوره؟

parsboy
2 January 2012, 09:06 PM
نمیدونم کسی راجب این رستوران نوشته یا نه (چون 99 صفحه قبل رو نخوندم !!!)
رستوران ویژن روبروی پارک قیطریه بالاتر از پارک
3ماه هستش که باز شده و غذای ایتالیایی داره
ما 3 نفر بودیم که پیتزا ویژن - استیک مرغ - میگو رو به عنوان غذای اصلی گرفتیم
برای پیش غذاهم نان سیردار بادمجان دار و سالاد گرفتیم
غذا ها که بسیار عالی بود - نان سیردارش که خودشون خیلی تعریفش رو میکردن ولی بنظر من معمولی بودش
سالادش که تیکه های مرغ و پنیر رنده شده روی کاهو داره و خوب بودش
استیک مرغ فوق العاده بودش - پیتزایی که منم گرفتم خیلی خوب بود - میگوش هم خوب بود ولی قیمتش گرون بود(26 تومن)
10 % هم سرویس میگیره - کلا 3 نفری شد 69 تومن
همه هم راضی بودن و من دوباره اگه بشه میرم اونجا

mohat5
2 January 2012, 10:46 PM
سلام
رستوران پدیده شاندیز اون اوایل خیلی بهتر بود به نظرم . مثلا دفعه آخر که ما رفتیم نسبت به قبل برنج سرد بود و گوشت کباب ها سفت بودند . امیدوارم اگر باز رفتم همون مثل اوایل خوب باشه ....
ولی خوب چون محیط خیلی باحالی داره و سالاد بارش کامله اگر کبابش مثل اوایل باشه واقعا ارزش رفتن داره .

mohat5
2 January 2012, 11:09 PM
رستوران دارچین - پشت هتل برزگ تهران کوچه ناهید

محیط رستوران خیلی شیک بود ... چیدمان میز و صندلی ها خوب بود .... گارسون ها خیلی خوب
غذاهای ایرانی ظهرها سرو میشد که کباب برگ کوبیده جوجه فیله و کباب ترش تست شد که خیلی خوب بود
سوپ رو داخل نانی که به جای بشقاب سوپ استفاده میشد سرو میکرد که جالب بود ولی قیمت هاش به نظرم برای این رستوران کمی گران بود ....
5 نفر 160 هزار تومن

XELTEK
4 January 2012, 11:41 AM
دو سه شبی هست که با یه فست فود فوقالعاده عالی آشنا شدم به نام کاسبرگ !

کیفیت غذاهاش خوب ! طعمش عالی
برخورد پرسنل خیلی خوب

پیتزا میکسش خیلی عالی و لذیذه ! سوپریمش خیلی خوب !

مرغ سوخاریش خوب و سیب زمینیش عالی !

ضمن اینکه بالای بیست مدل سس خارجی روی میز گذاشته که هرکدوم رو میخواین میتونین همراه غذا سرو کنین
ضمن اینکه به همراه هر پیتزا یکعدد نون سیر هم سرو میشه
قیمت هم متعادل و مناسبه و جدا برای اون غذا ارزشمند !
تنها عیبش اینه که داخل مغازه جا برای نشستن نداره ولی بیرون رو سیستم وارمر مناسبی برای مشتریانش در نظر گرفته
ادرس :
آدرس: شعبه 1: سعادت آباد ، دشت بهشت ، خيابان شهيد سوري ، مجتمع تجاري سامان
22342323

achachi
4 January 2012, 01:15 PM
منهتن گریل

دربند ، ابتدای خیابان جعفرآباد ( سه راه جعفر آباد )

دیشب رفتم ، 10 مدل ساندویچ گریل داره . کیفیت عالی و ترکیبات حرفه ای ( مثلا مرغ با اسفناج و سس پنیر سرو میشه یا بوقلمون با لوبیا سیاه و بادمجان کبابی ، ژامبون با موتزارلا و سس بالزامیک ، استیک با سس پستو و ... ) تو نون جو سبوس دار خاصی سرو میشه و در طبخش روغن استفاده نمیشه . ساندویچ خاصی هستش سالم و رژیمی ( لیست کالری و کربوهیدارت و چربی و فیبر و ... هر ساندویچ در منو درج شده ) . کلا فست فود متفاوتیه .
قیمتها از 5000 تا 9000 ولی از نظر کمیت بسیار کوچک و کمه و احتمالا باید نفری 2-3 تا بگیرید اگر پرخور هستید .

PAYAM
4 January 2012, 05:52 PM
دیشب فرصت شد دوباره بعد از مدت‌ها سری به نشاط ستارخان بزنیم. کیفیت غذا (کباب ترکی گوشت و مخلوط) و سیب‌زمینی مثل قبل خوب بود، مرغ سوخاری و پیتزا و انواع ساندویچ رو هم اضافه کرده که البته چون به نیت کباب ترکی رفته بودیم امتحان نکردیم ولی به نظر بد نمیومد. تنها اشکالی که من دیدم صندوق بود که با افتخار و فونت بزرگ نوشته بود که کارت‌خوان نداریم و این برای من قابل هضم نیست که فروشگاه یا رستورانی کارت‌خوان نداشته باشه. مورد آزاردهنده دیگه هم این بود که باید نوشابه، سیب‌زمینی و حتی سس را هم از طبقه‌ی دوم می‌گرفتی که فکر می‌کنم بخاطر این بود که زورکی هم که شده برای بقیه‌ی غذاهاش هم تبلیغی بشه.
من حیث‌المجموع مثل همیشه خوب بود. قیمت کباب ترکی هم ۵۰۰۰ تومن و سیب‌زمینی ۲۰۰۰ بود که کاملن مناسب بود.

mj_heydari
4 January 2012, 07:12 PM
رستوران دارچین تایید میشه
کیفیت خیلی خوبی داره
من جوجه -برگ - فیله - لقمه -دیزی و چند تا از غداهای ایرانی شو تست کردم و کاملا اوکی هست

ظهر ها غذای ایرانی داره ..شبها فرنگی

کوبیده مرغ و ته چین که سه شنبه ها ش ارایه میشه خیلی خوشمزه است
فقط کباب عربی اش خیلی داغونه ..اصلا سفارش ندید که پشیمون میشید

alirezad
9 January 2012, 12:35 AM
راکت نروید

اقایی که معرفیش کردی این چی بود؟؟

من همون چیزبرگر دوبل با فرنچ فرایز رو سفارش دادم افتضاح بود واقعا

اون همبرگر بود یا کلوچه؟؟؟؟؟؟این کلوچه ها که شمال میفروشن از اون همبرگر بزرگتر بود

اون سیب زمینی هم که منم بلدم برش عرضی بزنم

تنها مزیتش تا ته اشبزخونه معلوم بودنش بود وگرنه کیفیت زیر صفر

دوستان راکت نرید.چیز جالبی نبود

PAYAM
9 January 2012, 01:59 PM
باگت فرمانیه.
از نظر جای پارک تقریبن خوبه و می‌شه جلوش پارک کرد. محیطش هم دوطبقه و بزرگه و به نسبت خلوت. غذاهاش تقریبن با باگت پاسداران یکیه و کیفیت شون مشابه. کلن اگر حوصله‌ی صف و شلوغی و جای پارک پیدا نکردن باگت پاسداران رو ندارین و البته سبک ساندویچ‌ها و پیتزاهای ایتالیایی باگت رو می‌پسندین به نظر من باگت فرمانیه انتخاب بهتریه.

natsihit
9 January 2012, 06:03 PM
آقا یه جا به ما معرفی کنید برگر های خوبی داشته باشه! خسته شدم از بس برگر های تکراری کارخونه ای بدمزه خوردم... اینم بگم 99% اوقاتی که میرم فست فود چیزبرگر سفارش میدم!

XELTEK
9 January 2012, 06:08 PM
آقا یه جا به ما معرفی کنید برگر های خوبی داشته باشه! خسته شدم از بس برگر های تکراری کارخونه ای بدمزه خوردم... اینم بگم 99% اوقاتی که میرم فست فود چیزبرگر سفارش میدم!

یکتا تو خیابان جمهوری - بعد از چهارراه سی تیر همبرگر های محشری داره ( البته چیز برگرش )

achachi
9 January 2012, 06:51 PM

دکتر آرین ، روبروی وزارت کشور ، همبرگر و چیزبرگر کیفیت خوب در نون جو

reza364
10 January 2012, 08:17 AM

یکی هم تو یوسف آباد روبروی پارک شفق هست ، به اسم پارک مغازه کوچیک ولی خیلی قدیمی هست که بیشتر از 30 ساله اونجاست و همبرگرهاشو خودش درست میکنه.
انواع همبرگر و پیز برگر و قارچ برگر رو داره

http://fidilio.com/restaurants/park

نيما 2
11 January 2012, 09:38 PM
بعد از مدتها رفتم پیترا پاپیون تو گیشا ، ولی اصلا اون کیفیت سابق رو نداشت.
نمیدونم چه بلایی سر کیفیتش آورده ، اصلا شبیه سابق نیست.:icon_bigg

JBF
12 January 2012, 10:04 AM
دوستان رستوران امير رو هم من پيشنهاد ميكنم امتحان كنيد :
آدرس : اتوبان رسالت به سمت شرق ، نرسيده به سيدخندان خيابان قنبرزاده روبروي مصلي . قيمتها مناسب ، كيفيت عالي ، داراي انواع ، استارتر ، گريل ، پنه ، اسپاگتي ، پيتزا و ساندويچ

ايرادش هم فقط اينه كه كمي كوچيكه و البته بنظر من توالتش كه فرنگيه :icon_neut

mohat5
17 January 2012, 12:14 PM
رستوران چیل - جردن کوچه مهیار
خیلی وقت بود میخواستم ببینم این رستوران چیل که انقدر از برگرهاش تعریف میکنن چه جوریه !
از نظر جا پارک که شرح ندم بهتره همه با وضعیت جاپارک جردن اشنا هستن !:icon_eek:
نما و داخل خیلی شیک و با توجه به کاربری رستوران تعریف و دیزاین شده و در عین حال کاربردی هستش
گارسون های بسیار مودب . منوی خیلی کامل فرنگی و قیمت های متوسط به بالا
ما برگر نیویورکی و روت 66 سفارش دادیم . کنارش سالاد کلم و سیب زمینی تنوری سرو میشه که به خواست ما با فرایز عوض شد !
سالادها خیلی خوشمزه ولی نسبت به غذا گرون هستند !
در کل جای شیک و باحالیست ! شبها پاتوقه ! و برگرهای خاص و بسیار خوشمزه ای رو بعد از مدت ها تو ایران خوردم ...حتما باز هم میرم !
دو تا برگر با سالاد و دو تا لیموناد شد 49

mohammadreza_ms
17 January 2012, 12:50 PM
رفتم رستوران ايتاليايي ويژن روبروي پارك قيطريه...بعد از 45 دقيقه انتظار بلاخره ما رفتيم توو...غذا سفارش داديم چشتون روز بد نبينه سالاد مخصوص هم سفارش داده بوديم همين كه اومدم بخورم يه مو به اندازه تقريبا 30 سانت از تووش اومد بيرون.آبرومون رفت خلاصه پيش مهمونمون...بهتره نريد غذاش چيز خاصي نبود .الانم كه يادم افتاد حالم بد شد.حالا خوب بود باز موي سر بود:icon_eek:

nish
17 January 2012, 01:09 PM
يک عصر پنج شنبه در کافه تئاتر

8745

بعد از انقلاب که فضا مناسب نبود و محمد آقا و همسرش بيکار شده بودند ، بالاخره بايد يک جوري زندگي شان مي چرخيد. آمدند يک کافه زدند...» او اولين کافهء بعد از انقلاب را «کافه تئاتر»مي داند: خودش ميگويد «آن موقع از اين خبرها نبود؛ اين همه کافه کجا بود؟ فقط ما بوديم و هزار و يک مشکل.»
تعريف مي کند که براي گرفتن مجوز تاسيس، چه مصائبي را تحمل کرده اند و مثلاً آن وقت ها صنفي با اين عنوان وجود نداشته که بشود به آن رجوع کرد. بعد هم مشکلاتي که کم نبودند و چند وقت يک بار دامن شان را گرفته و بارها به تعطيلي موقت کافه منجر شده. اما خب، توي آن سال ها همين کافه نعمتي بوده براي خيلي ها: «آقاي... با عروسک هاش براي بچه ها نمايش مي داد، خانم... شعر مي خواند، هر روز اينجا برنامه اي داشتيم.»
امروز پنج شنبه فرصتى پيش آمد تا سرى بزنم به كافه تئاتر واقع در بازار خشايار ابتداى سرخه بازار ؛ كافه اى كه مال محمد خان صالح علا و اخوى بزرگوارشان حسين آقاى صالح علا است
خود صالح علا هم وقت هايي که بيکار باشد، مستقيم مي آيد اينجا. وقتي مي رسد هم بيکار نمي نشيند و به قول خودش ظرف مي شويد، ميزها را دستمال مي کشد و خلاصه در امر کافه داري با «حسين جان» اش مشارکت مي کند. اين حسين آقا، برادر محمد و مرد شريفي ست که علاقه شديدي به فوتبال دارد. قبلاً «نوري» - خواهرزاده استاد- هم بود که حالا ديگر دو سه سالي است مستقل شده و براي خودش در جردن کافه زده
وارد پاساژ كه بشوى سمت راست انتهاى راهرو مى رسى به كافه تاتر دم درب دو تا گلدان با درختچه هاى بزرگى جلب نظر ميكند داخل كه مى شوى سمت چپ راه پله اى با نردهاى فر فوژه با ستون و روكشى از چوب به سمت طبقه دوم وجود دارد
كمى جلوتر ميز بار با شش چهار پايه بلند از جنس چوب به رنگ قهوه اى سوخته تو را به نشستن دعوت مى كنند روى ميز درختچه اى كهن سال قرار دارد ، فضاي داخل کافه نيمه روشن و نوستالژيک است. روى ديوار و توي دکور پشت بار کافه کلي عکس زرد شده از گذر زمان هست که هنرپيشه هاي مختلف و از جمله جواني هاي خود محمد صالح علا در آن ها ديده مي شوند.

http://myup.ir/images/83859952850323894227.jpg (http://myup.ir/)

طبقه پايين چهار ميز هر كدام با چهار صندلى لهستاني به رنگ مشكى قرار دارد , جالب اينكه ميزها در واقع زمانى ميز چرخ خياطى هاي قديمى انگليسي بوده اند از آن چرخ خياطى هاى پايى كه مادربزرگ ها با آن عينك هاي قاب گرد کوچک پاىش مي نشستند و براى ما لباس مى دوختند .

http://myup.ir/images/77006920131327882449.jpg (http://myup.ir/)

روى سطح ميزها حتى كنارههاى چوبى ديوارها و ستون ها پر است از نقش و نگارهايى كه مشتريان كافه طى سالهابا چاقو و كليد رو آن كشيده اند
آقا، مي گذاريد بچه ها پوست از کله ميزهايتان بکنند؟ دعوايشان نمي کنيد؟
- دعوايشان بکنيم؟ نه نه... ، کاري به کسي نداريم!
- اصلاً اين ميزها را رنگ کرديم براي همين کار.

http://myup.ir/images/63894908348673072861.jpg (http://myup.ir/)

آن ستون شبه تاريخي و کاشي هاي عجيب و قديمي که توي ديوار کار گذاشته شده هم ديدني اند. صالح علا مي گويد: «اين ها را از مصافت هاي خيلي دور گذاشته ام پشتت موتور گازي - که آن وقت ها داشتم- و آوردم. يکي شان را توي حمام خرابه اي در قم پيدا کردم.»
وقتى درخواست زير سيگارى كردم برايم هاونى كوچك آوردند ،كنار پنجره اي که نشسته ام پر است از گلدان هاى شمعدانى

http://myup.ir/images/32274865759475365332.jpg (http://myup.ir/)
http://myup.ir/images/62606522252811952352.jpg (http://myup.ir/)

هرچند اين روزها در کافه تئاتر خبري از آن برنامه ها و شور گذشته نيست، اما هنوز خيلي از هنرمندان و کافه نشين هاي قديمي را مي شود در آن ديد.
توى دو ساعتى كه آنجا بودم محمد خان صالح علا نيامد علتش را که پرسيدم گفتند که شديدا سرما خورده و ديگر امروزها دل و دماغ کافه آمدن را ندارد ولى برادرش حسين آقا بودند كه چهرتن شباهت زيادى به محمد خان دارند .
پيشنهاد من قهوه مخصوص كافى شاپ كه البته كمى گران ولى فوق الاده خوشمزه و نان تست داغ آن است. :icon_cool
موقع خروج از کافه تئاتر، حسين جان زنگ زورخانه اي را به شدت به صدا در مي آورد. عزت زياد!

http://myup.ir/images/74550863930033132510.jpg (http://myup.ir/)

اين گزارش انحصارا براي وب سايت http://www.phalls.com (http://www.phalls.com/) تهيه گرديده و هر گونه نقل و کپي برداري جهت نشريات تنها با اجازه شخص نويسنده قابل استفاده است .

XELTEK
17 January 2012, 01:11 PM
رفتم رستوران ايتاليايي ويژن روبروي پارك قيطريه...بعد از 45 دقيقه انتظار بلاخره ما رفتيم توو...غذا سفارش داديم چشتون روز بد نبينه سالاد مخصوص هم سفارش داده بوديم همين كه اومدم بخورم يه مو به اندازه تقريبا 30 سانت از تووش اومد بيرون.آبرومون رفت خلاصه پيش مهمونمون...بهتره نريد غذاش چيز خاصي نبود .الانم كه يادم افتاد حالم بد شد.حالا خوب بود باز موي سر بود:icon_eek:
اخ گفتی
منم اینو تست کردم
اولا سرویس دهیشون بسیار زمان طولانی ای داشت یعنی حد اقل بیست دقیقه طول کشید تا بیان سفارش بگیرن
دوم غذاشون اصلا کیفیت لازمه رو نداشت
سوما طعم خیلی خوبی هم نداشت
فقط محیط زیبا و تقریبا دنجی داشت
همین
قیمت : دو عدد سوپ ( که بیشتر مزه آش دوغ سرعین میداد ) - یک لازانیا ( که طعم گوشت نمیداد ) - یک پیتزای ویژن - سیب زمینی 2 عدد - نوشیدنی 3 عدد حمعا : 32400 تومان
----
رستوران خانه کوچک هم تو فاطمی غربی خیابان سین دخت هم تست شد
اول میز صندلیاش ساخته شد از mdf بود که هم خیلی کوچی و هم ناراحت بود
دوم منوی بسیار بیربط وو پر حجمی داشت !
سوم گارسونشون واقعا هیچ سلیقه ای نداشت و از چیدن میز هیج سر رشته ای نداشت
کیفیت غذاهاشونم جوری بود که به زور سس کچاپ میشد میلش کرد!کیفیت پیتزاش در حد متوسط . و کیفیت جوجه چینیش خوب ارزیابی میشه
سیب زمینیش هم بعضیاش خام و بعضیش سوخته بود
یک پیتزا اسپیشیال - یک جوجه چینی - دو پرس سیب زمینی سرخ شده - دو عدد سوپ - دو عدد نوشیدنی جمعا 304500

nish
17 January 2012, 01:25 PM
8775
دو سه شب پيش رفته بودم كافه‌تئاتر. هنوز حسين‌آقا اونجا بود و هنوز هم فرانسه با شيرو كيكش براه بود. خلوتِ خلوت، هيچكس نبود. يادم افتاد روزايي رو كه خاك گرفته با نيما از استاديوم اميرآباد برمي‌گشتيم و صدتا تست رياضي و فيزيك مي‌زديم و بعد پول توجيبي‌مون رو مي‌شمرديم، يكيمون يه پاكت تير كوپني از باباش كش مي‌رفت و به هم نگاهي مي‌كرديم و مي‌گفتيم «بريم؟»، «بريم!». تا ونك رو با تاكسي مي‌رفتيم و بعد دوتا فرانسه با شير و گاهي هم يه كيك شريكي. حرف مي‌زنيم ...، حرف مي‌زنيم: از كاراي كرده و نكرده مي‌گيم از دختراي محل و تو راه مدرسه و اينور و اونور، از آخرين شيرين‌كارياي بچه‌ها تو مدرسه و خريت بچه خرخونا و از مقايسه معلماي رازي با البرز. از ترس اينكه اگه قبول نشيم چي و از خوشگلي دختره كه دوتا ميز اونورتر با دوستش نشسته، از اينكه ضايع نكنيم كه بيرونمون كنن و از اينكه هفته‌اي يكي دو بار منكرات دم اينجاست ...، از اينكه سيگار چندمو آتيش كرديم و ديروز از يه بسته زده بالا يا نه، و از اينكه حالا چطوري برگرديم خونه!! «دست شما درد نكنه، چقدر مي‌شه؟»، «دويست و چهل تومن» موقع برگشت هر چي زودتر مي‌پيچيم تو گاندي بعد تو وليعصر، سريع تو آبشار و پله و كوچه‌پس‌كوچه‌هاي يوسف‌آباد و منبع‌آب و ...ـ«دست شما درد نكنه حسين آقا، چقدر شد؟»، «خواهش مي‌كنم آقا قابلي نداره، ... يه فرانسه با شير و كيك، سه‌وپونصد!»، «بفرمايين»، «شما اينجا فرانسه دويست تومني خوردين!»، «آره يه نوزده سالي مي‌گذره» و روم نمي‌شه كه بگم حسين آقا صدوبيست تومنيش رو خودت هم يادت رفته -كه البته اونموقع بيشتر از صدهزار تومنِ الان مي‌ارزيد. «ميشه چندتا عكس بگيرم مي‌خوام بفرستم واسه رفيقم نيما، يادتونه؟»، يادش نيست «.....، بله ... خواهش مي‌كنم.» عكس مي‌گيرم ...، عكس مي‌گيرم، ولي چقدر اينجا خالي شده، هيچكس نيست، زمزمه‌اي كه هميشه از پشت ميزاي كنده‌كاري شده با يادگاري توي هواي اينجا موج ميزد، تبديل به سكوت مطلق شده ...، ... حس مي‌كنم يه نسل از اينجا رد شدن و بعدش محو و ناپديد شدن. نسلي كه هيچ مدافعي نداشت و فقط گريزگاه‌ داشت ...، گريزگاههايي مثل اينجا...، مثل كافه‌تئاتر، نسلي كه رفت و گم شد ...، گم شد بدون هيچ خاطره‌اي و بدون هيچ توقعي.موقعي كه داشتم از سرخه بازار بيرون مي‌اومدم احساس كردم چندتا نگاه با تعجب منو دنبال مي‌كنن كه اين ديگه از كجا پيداش شد؟! شايد هم تصور من بود ...، شايد ...
http://roozbehshahrestani.multiply.com/journal/item/50?&show_interstitial=1&u=%2Fjournal%2Fitem

n@vid
17 January 2012, 02:05 PM
چند شب پيش رفتم رستوران توسكانا تو ظفر (اون تيكه كوچيك بين مدرس و جردن)
دكوراسيون داخلي و محيطش بد نيست و اگر به محيط آروم و خلوت براي صرف غذا و صحبت علاقه مند هستيد حياطش گزينه مناسب تري است.
كيفيت سالاد و پيش غذا كاملاً معمولي ولي كيفيت مرغ گريل شده و سبزيجاتش خوب بود. كيفيت سرويس و رفتار گارسوناشون هم راضي كننده است.
قيمت هم براي يك پرس مرغ گريل، يك عدد سالاد سزار، بروسكتاي ميكس 6 تيكه و 2-3 تا نوشيدني حدود 38000 تومن شد.

شاد باشيد

payam64
17 January 2012, 11:54 PM
دو تا برگر با سالاد و دو تا لیموناد شد 49
wow دوتا برگر 49 تومن؟ دونه چنده مگه؟

mohat5
19 January 2012, 11:29 AM
سلام
برگر های رستوران چیل بین 12 تا 14 و سالاد هاش هم حدود 8 تا 9 هزار تومنه....

دوستان بوفه صبحانه اردک آبی رو بعد از سه سالی که نرفته بودم تست کردم . واقعا برای نفری 16000 تومان عالیه ( بوفه گرم + سرد + نوشیدنی )
هم کیفیت و هم کمیت رو به خوبی لحاظ کردن . جالبه با اینکه روز تعطیل نبود چقدر هم شلوغ بود !!!

mr_black
21 January 2012, 08:02 AM
واقعا تو تهران چه پولهایی بابت غذا میگیرن.اونم غذاهای بی کیفیت معمولی...یه برگر 14 هزار تومن!!! اونم تازه معلوم نیست گوشتش چیه؟! شما با این پول مثلا جای دیگه میتونین 2تا سیخ برگ اونم با بهترین کیفیت بزنین به بدن...

alirezad
21 January 2012, 02:10 PM
واقعا تو تهران چه پولهایی بابت غذا میگیرن.اونم غذاهای بی کیفیت معمولی...یه برگر 14 هزار تومن!!! اونم تازه معلوم نیست گوشتش چیه؟! شما با این پول مثلا جای دیگه میتونین 2تا سیخ برگ اونم با بهترین کیفیت بزنین به بدن...

خب شما از کجا میدونی اون دو سیخ کبابه گربه کباب نباشه؟؟؟؟

بعدم کجای دیگه؟؟محل شما؟ادرس بدی خوشحال میشیم

natsihit
21 January 2012, 03:20 PM
خدایی برگر 14 تومن اصلا نمیرزه!!!
سیرم که نمیشی.

payam64
21 January 2012, 04:02 PM

خب شما از کجا میدونی اون دو سیخ کبابه گربه کباب نباشه؟؟؟؟

بعدم کجای دیگه؟؟محل شما؟ادرس بدی خوشحال میشیم
دوست عزیز قبول کن که 14 تومن واسه یه برگر وحشتناک بالاست! شما میتونی با 6 تومن بالاتر تو بوفه اسفندیار تا اخر اسفند غذا بخوری! بعدم توی تهران قیمت غذا واقعا بالاست و بیشتر همه پول جا از ادم میگیرن
من هفته پیش تو متل قو تو قدیمیترین کبابی که همه محلیها میشناسن به اسم کبابی محمد 2 سیخ کباب چنجه بسیار عالی و تازه با برنج و مخلفات خوردم 8 تومن در صورتی که توی تهران باید حداقل 20 تومن میدادم

alirezad
21 January 2012, 08:53 PM
من که نمیگم 14 تومن ارزونه چون خودمم به همبرگر میگم کلوچه
ولی کباب هم 14 تومنیش دیگه...

payam64
21 January 2012, 09:16 PM
من که نمیگم 14 تومن ارزونه چون خودمم به همبرگر میگم کلوچه
ولی کباب هم 14 تومنیش دیگه...
بله توی تهران کباب قیمتش یه عرفی پیدا کرده که زیر اون قیمت معلومه که اشغاله
دوست عزیز قیمتهای واقعی اینچیزی نیست که توی تهران لعنتی واسه ما جا افتاده توی شهرستانها مردم با یک سوم پولی که ما توی تهران میدیم غذایی با کیفیت بسیار بسیار بالاتر میخورن.

arash99ir
21 January 2012, 10:27 PM
درود بر شما
ما شمالی ها عاشق ماهی هستیم . البته ماهی سفید هم سرگل ماهی های مورد علاقه ماست . گاهی که هوس خوردن ماهی سفید سرحال و تازه میکنم یه روستایی هست تو مسیر کیاشهر به لنگرود به اسم دستک . این دستک معدن ماهی سفیده . چون ماهی سفیدش پره هست خیلی خوشمزه است . ماهی رو دو جور میگیرند . پره و دام گستر . توسیستم دام گستر ماهی تو تور گیر میکنه بعد فردائیش میرن تور رو جمع میکنند و ماهی رو میگیرن اینطوری ماهی تو آب می میره و خفه میشه . ولی تو سیستم پره تور های خیلی بزرگ و تو دریا پهن می کنند و بعد با تراکتور دو طرفش رو میکشند و ماهی ها رو میریزن رو ماسه های ساحل و ماهی تو خشکی می میره و اینطوری ماهی گوشتش خوشمزه تره . خلاصه تو دستک خیلی رستوران هست و همه هم ماهی سفید و کباب گوسفندی میدن . یه رستوران هست که همچین شیک و تر و تمیز نیست ولی غذاش حرف نداره . رستوران گلشاهی تو این فصل سال روز های تعطیل حد اقل نیم ساعت معطلی دراه تا بتونی یه جا واسه نشستن پیدا کنی . ماهی سفید های بالای دو کیلو رو 4 قسمت میکنه خوبیش اینه که ماهی درشت تیغش هم بزرگه و اذیت نمی کنه . ماهی رو تو روغن فراوون سرخ میکنه و ماهی رو اگه بخوای رو ذغال هم کبابی میکنه . یه چیز دیگه هم داره که زیاد باب میل شما ها نیست ولی شمالی های خیلی دوست دارند . اونم اشپل و روده ماهی سفیده که اون هم خیلی چرب و چیلیه . خلاصه اگه هوس یه غذا با کیفیت و سالم تو شمال کردین یه سری به رستوران گلشاهی دستک بزنید . ( روی بالکن مغازه چیز های دیگه هم سرو میکنه )

mohat5
28 January 2012, 04:55 PM
رستوران بونو - ظفر
واقعا دیگه انقدر رستوران ایتالیایی تو تهران باز شده و انقدر همشون عین هم هست غذاهاشون که معرفی یه رستوران ایتالیایی مهم نیست واقعا . چون هر کدوم رو انتخاب کنید تقریبا شبیه بقیه اس !
این بونو هم مثل رومانا ... مورانو یا خیلی های دیگه پیتزا درست میکنه و دریغ از یه نوآوری ! فقط شاید بعضی تاپینگ هاش با جاهای دیگه فرق داشت . تنها نکته خوب این بود که واقعا سالاد سزارش خوشمزه بود و شاید تو تهران جزو بهترین ها باشه !!! برای عاشقان این سالاد شاید بد نباشه بونو !!!
در کل جمع بندی حرفام اینه که رستورانهای مشابه بونو خیلی ارزش ندارن که از یک سر شهر پاشید برید اون سر شهر ! به صورت گذری خوبه !

alirezad
28 January 2012, 08:51 PM
چند تغییر در منطقه ما

ساندویچ های سوبر ولنجک بعد از مجوز دار شدن 180 درجه تغییر کرده اند و قابل قبول شده اند

زیتون تو باساژ ولنجک هم کارژراش رو عوض کرده و شدیدا غذاهاش افت کرده
یعنی چیزی سفارش میدی میاره در حین خوردن حس میکنی مدت زیادی تو فریزر بوده گوشت و....

فعلا که تو ساندویچ های ساده و بدون سس(رو میزش داره ولی سر خود نمیزنه)خانلری با اون سبک قدیمی و نوشابه های شیشه ای اش یکه تازی میکنه

PAYAM
28 January 2012, 09:08 PM
بوفه‌ی شهر غذا توی ولی‌عصر خیابون دامن افشار - طبقه‌ی پایین مجتمع پایتخت
از نظر جای پارک اگر توی خود خ دامن‌افشار بخواید پارک کنید (از ولی‌عصر بیاین داخل یا از سمت موزه پول ورود ممنوع بیاین!) جای پارک هست وگرنه باید خیلی خوش‌شانس باشید که بر خود میرداماد جای پارک پیدا کنید.
محیطش بد نیست ولی گویا دوستان اصلن فکر سرما رو نکردن و هیچ وسیله‌ی گرمایشی و حتی سرمایشی براش درنظر نگرفتن و کل وسایل برودتی/حرارتی منحصر می‌شد به چندتا دونه پنکه که در بدسلیقه‌ترین و دم‌دستی‌ترین حالت ممکن به دیوار نصب شده بود. خلاصه اگر در زمستان می‌خواهید تشریف ببرید حتما لباس گرم یا بخاری همراه داشته باشید!
خب می‌رسیم به غذا، کیفیت غذاها متوسطه ولی خب چون شما می‌تونید هرچی خواستید از غذاهای برنجی گرفته تا خورشت‌ها و مرغ و لازانیا و غذاهای سرد و انواع مختلف سالاد و غیره سفارش بدهید و فقط هم پول غذاهای انتخاب شده‌تان را می‌پردازید بسیار خوبه.
البته میزان غذایی که برای شما پر می‌شه از یک پرس غذای معمولی کمتره و برای یک آدم حتی نه کاملن گرسنه اصلن کافی نیست. قیمت غذاها هم به نسبت بوفه بودنش پایین ولی به نسبت اینکه اگر همان غذا را از یک رستوران معمولی سفارش دهید، حداقل ۲۰ درصدی گران‌تر است.
یک ایراد بسیار بزرگ آن هم سرد بودن عذاهاست، بطوریکه سیب‌زمینی و سوپ آن از شدت سردی اصلن قابل خوردن نبود!

خلاصه‌ی کلام اینکه اگر دل‌تان تنوع غذایی می‌خواهد و گذرتان به پایتخت افتاده است، انتخاب بدی نیست بشرط اینکه زمستان نباشد! یادمان هم نرود خلوت بودن هیچ رستورانی بی‌دلیل نیست. :icon_surp

n@vid
29 January 2012, 11:40 AM
اگه دنبال رستوران متفاوت و ساكت هستيد پيشنهاد ميكنم حافظيه رو امتحان كنيد
اين رستوران دقيقاً روبروي پمپ بنزين باغ فردوس و در طبقه دوم يك ساختمون قديمي قرار داره و همه چيز از در ورودي و پله ها تا دكوراسيون داخلي و ميز و صندلي ها چهره قديمي و سنتي (شايد مثل 30-40 سال قبل) خودش رو حفظ كرده.
صاحب رستوران يه آقاي نسبتاً مسن و بسيار خوش برخورده و از همون لحظه اول ورود متفاوت بودن فضا رو كاملاً اجساس مي كنيد. منوي رستوران محدود به غذاهاي ايراني شامل ديزي و كباب ميشه و خبري از غذاهاي فرنگي نيست. كيفيت غذاها هم خوبه و قيمت مناسبي هم داره.
به دليل سبك خاص و تو ديد نبودن ميشه گفت مشتري گذري نداره و واسه همين اكثراً خلوت و آرومه.
در كل اگه به چنين فضايي علاقه داريد به امتحانش مي ارزه.

parsboy
31 January 2012, 06:19 PM
رستوران اجلاس فرمانیه
این رستوران در خیابان فرمانیه غربی روبروی خیابان آقایی (بعد از شهروند)باز شده و دکوراسیون خوب و قشنگی داره
رستوران بزرگی هستش و یک سالن vip هم داره که اگه کسی مهمانی داشته باشه میتونه اونجا بگیره
منو غذا ها شامل انواع استیک ( قیمت از 25 تومن به بالا) - انواع مرغ ( قیمت از 18 تومن به بالا ) و چند مدل غذای دیگه هستش که الان یادم نمیاد
محیط آروم و خوبی داره و اندازه غذای داخل ظرفها کاملا زیاد و سخاوتمندانه هستش
غذاهاش همگی با نان سیر دار و سبزیجات عرضه میشوند
من 2 بار رفتم که دفعه اول استیک سیرلاین میخواستم که موجود نبود و به پیشنهاد گارسون تی بن استیک رو امتحان کردم ( قیمت 35 تومن )
مرغ پارماژان هم سفارش دوم بود ( سینه مرغ همراه پنیر و پاستا بقیمت 18 تومن)
جفت غذا ها خیلی عالی بود و از پیشنهاد گارسون محترم خیلی راضی بودم
دفعه دوم هم ماهی سرخو (بهمراه پاستا و سبزیجات و نان سیردار) خوردم که اونم خوب بود
غذای بعدی هم که میخواستیم سفارش بدیم لم چابس بود که اونم موجود نبود و مجبور به سفارش فیله مینیون شدیم که خیلی عالی بود
کلا غذاها خوشمزه هستش و چون رستوران خلوتی هستش غذاها با کیفت درست و آماده میشوند
اگه دنبال یک محیط آروم و دنج میگردین که کیفیت غذاهاش بالا باشه و بعد از اینکه غذاتون رو خووردین مجبور به ترک رستوران نباشید این رستوران رو هم امتحان کنید

persia19191980
31 January 2012, 09:06 PM
اگه دنبال رستوران متفاوت و ساكت هستيد پيشنهاد ميكنم حافظيه رو امتحان كنيد
اين رستوران دقيقاً روبروي پمپ بنزين باغ فردوس و در طبقه دوم يك ساختمون قديمي قرار داره و همه چيز از در ورودي و پله ها تا دكوراسيون داخلي و ميز و صندلي ها چهره قديمي و سنتي (شايد مثل 30-40 سال قبل) خودش رو حفظ كرده.
صاحب رستوران يه آقاي نسبتاً مسن و بسيار خوش برخورده و از همون لحظه اول ورود متفاوت بودن فضا رو كاملاً اجساس مي كنيد. منوي رستوران محدود به غذاهاي ايراني شامل ديزي و كباب ميشه و خبري از غذاهاي فرنگي نيست. كيفيت غذاها هم خوبه و قيمت مناسبي هم داره.
به دليل سبك خاص و تو ديد نبودن ميشه گفت مشتري گذري نداره و واسه همين اكثراً خلوت و آرومه.
در كل اگه به چنين فضايي علاقه داريد به امتحانش مي ارزه.
اتفاقا این رستوران روبروی محل کار من هستش
من همیشه میرفتم راد یعنی بغل همین رستوران
فکر میکردم حافظیه چایخونه باشه ولی رفتم و یه بختیاری و دوغ و برنج گرفتم که کیفیتش مناسب بود و محیط جالبی داشت برای اینکه چند نفر دور هم جمع شن
قیمت غذا هم شد 11 تومن

n@vid
13 February 2012, 12:10 AM
سلام
توي اين پست ميخوام دو مورد از تجربيات اخيرم رو خدمتتون عرض کنم
1) رستوران مورانو تو پاسداران
فضاي رستوران و چيدمان ميزها بيشتر شبيه چلوکبابيه تا يه رستوران ايتاليايي
گارسون ها و پرسنل هم کاملاً منطبق بر مورد اول هستند يعني کاملاً با عجله و بي حوصلگي و غير حرفه اي کار مي کنند
فضاي رستوران هم که بسيار پر سر و صدا و به اصطلاح هم همه است طوري که به سختي ميشه با نفر روبرو صحبت کرد
کيفيت پيتزا شبيه همون چيزي هست که تو ايتاليا ميخوريد و چندان دلچسب نيست ولي سالاد ماتزارلا و زيتون خوشمزه اي داشت
در کل اگه از رستوران رفتن اهدافي غير از غذا خوردن و سير شدن داريد بهتره اول به گزينه هاي ديگه ولو تکراري فکر کنيد.

2) رستوران نارنجستان سعادت آباد
محيط رستوران نسبتاً با سليقه و مرتب طراحي و چيده شده و به خصوص اگه دور ميزهاي کنار پنجره بشينيد کاملاً راضي کننده است.
برخورد پرسنل رستوران بسيار خوب و مودبانه و در عين حال دوستانه است. در اين بخش ميتونم بگم بي نقص عمل مي کنند.
کيفيت سالاد، سوپ و غذاي اصلي هم خوب (ولي نه عالي) است و جاي گله اي باقي نميذاره.
تنها ايرادي که خيلي هم دور از انتظار بود عدم رعايت فاصله زماني مناسب بين سرو پيش غذا و غذاي اصلي است؛ به طوري که غذاي اصلي رو خيلي زود آوردند که براي چنين رستوراني قابل قبول نيست.
قيمتش هم به نسبت غذا، سرويس و فضايي که در اختيار شما قرار ميگيره مناسب به نظر مياد.
در کل رستوران خوبي است و پيشنهاد مي کنم امتحان کنيد.

با تشکر

mohat5
13 February 2012, 12:37 PM
رستوران آرارات - خیابان میرزای شیرازی کمی بالاتر از کریمخان
محیط این رستوران رو و دیزاینش رو خیلی دوست دارم ، صمیمی و گرمه
گارسون های مودب که حواسشون به مشتری خیلی هست
منوی کامل از جوجه کباب و فیله و بختیاری تا انواع گریل و پاستا ها !
سالاد ها حجم و طعم خیلی خوبی داشتند ( سزار - گاردن - مخصوص )
سوپ خوشمزه بود
غذای اصلی جوجه چینی - بختیاری - فیله - اسکالوپ - پاستا - شیر ماهی امتحان شد که همگی خیلی خوشمزه بودند ولی ... ولی راستش حجم غذاها یه مقدار برای ظهر کمه ..... بهترین کار اینه که این رستوران رو برای شام انتخاب کنید !!!
قیمت غذاهاش هم حول و حوش 20000 تومان هستش !

romeo_1593
13 February 2012, 01:12 PM
چند تا نکته :
مورانو اگه رفتین پاستا اصلا سفارش ندین که فاجعه بود . یه بار پاستا سفارش دادم واسه 7 جد و آبادم بسه : کم ، خام و بد مزه ولی پیتزاهاش برای اونایی که پیتزای نازک دوست دارن خوبه .

در مورد آرارات هم قضیه به همین منواله با این تفاوت که یکی از سالادهای مارو یادش رفت بیاره با اینکه چند بار هم یادآوری کردیم .

دفعه آخری که بونو ظفر هم رفتم کیفیتش خیلی پایین اومده بود .

n@vid
18 February 2012, 02:30 PM
سلام
ديشب با چند نفر از دوستان رفتيم رستوران استخر ونك
محيطش بسيار معمولي و بي سليقه درست شده و بيشتر شبيه چلوكبابي يا غذاخوري بين راهيه تا رستوران
نظافت محيط و تميزي ظرفهاشون هم تعريفي نداشت
منو محدود ميشه به جوجه كباب با استخوان و حليم بادمجون و انتخاب ديگه اي وجود نداره كه البته به نظر من لزوماً ضعف محسوب نميشه چون مشتري ميدونه كه اينجا بايد فقط براي جوجه با استخوان بره، البته به شرطي كه از لحاظ كيفيت يا قيمت جذابيت كافي داشته باشه.
حليم بادمجونش زياد خوب نبود به طوري كه آب توش ريخته بودن و بعدش بهش فرصت داده نشده بود تا به اصطلاح جا بيافته
جوجه كبابش هم تعريفي نداشت و به خوبي طعم دار نشده بود.
در آخر هم پرداخت 64 تومن براي 4 پرس جوجه، 2 عدد حليم بادمجون، 2 عدد سالاد و دوغ با در نظر گرفتن كيفيت غذا و سرويس ارائه شده به نظرم رقم بالايي اومد.
گرچه من ديگه مزاحمشون نميشم ولي اميدوارم كيفيت كارشون رو ارتقا بدن كه مشتري با رضايت از در بياد بيرون و كسب و كارشون هم رونق هر چه بيشتري بگيره.

reza364
18 February 2012, 03:56 PM
این رستوران استخر ونک رو من زیاد میرم! سابقه بسیار طولانی داره وبیشتر از 60 سال هست که اونجاست! و من بچه بودم و میرفتیم اونجا همه دور و برش خاک و خل بود و سئول و کردستانی هم وجود نداشت و یه خیابون خیلی باریک بود!البته این رستورانی که شما رفتین اسمش شکری هست که یکی از زیر مجموعه های استخر ونک هست و کباب بره هم داره غیر جوجه کباب. یه چند قدم بالاتر سفره خونه باربد هست که مال همین مجموعه است و چند قدم پائینتر هم رستوران اصلی استخر ونک هست که منوی متنوعتری داره و تابستونها هم تو حیاط و کنار استخر میشه غذا رو خورد که البته ساعتها اتلاف وقت داره به دلیل شلوغیش!
در کل نمیدونم اون روزی که شما رفتین چه شرایطی داشتن ولی من تقریبا هیچ جای دیگه غیر از اینجا جوجه کباب با استخوان نمیخورم!
قیمت جوجه کباب خالی بدون برنج هم 9 تومنه و قیمت حلیمش 3500! البته 10 درصد هم حق سرویس داره که میاد روش!

در کل خوشحال میشم اگه جای بهتری از اینجا برای این تیپ غذا میشناسین معرفی کنین! شاید واقعا من هم دارم اشتباه میکنم و کیفیت بهتری هم هست توی این رنج غذاها!

n@vid
18 February 2012, 06:04 PM
...در کل خوشحال میشم اگه جای بهتری از اینجا برای این تیپ غذا میشناسین معرفی کنین! شاید واقعا من هم دارم اشتباه میکنم و کیفیت بهتری هم هست توی این رنج غذاها!

ايني كه من رفتم رو بشقاب هاش نوشته بود تالار رستوران استخر ونك
به عنوان مثال جوجه كباب با استخوان اسپيو تو دركه خيلي بهتر از اوني هست كه من ديشب خوردم. قيمتش هم يا همينه يا حداكثر 10% بيشتر
تفاوت سرويس و محيطشون هم كه زمين تا آسمونه

amir91
24 February 2012, 07:11 PM
چند ماه پیش رفته بودیم رستوران گیلانه چند تا عکس از منوهاش براتون گرفتم. رفتار پرسنل خیلی عالیه . سرویس دهی عالیه. کیفیت غذا عالیه. قیمتها خیلی بالاست که عالی نیست.

900890099010

اصغر
24 February 2012, 08:00 PM
سلام

چند سال بود ريحون نرفته بودم. كوبيده اش به خوبي سابق نبود و احساس كردم چرب تر شده ولي ششليكش عالي بود.

Hitman908
24 February 2012, 08:38 PM
دوستان يه سايتي هم هست http://www.118food.com/ چيزه جالبي اكثر رستورانها با منوهاشونو در اختيار شما قرار ميده حتي بعضي اوقات با قيمتش
يه رتبه بندي هم  كرده جالبه:icon_cool

alirezad
24 February 2012, 09:51 PM
چند ماه پیش رفته بودیم رستوران گیلانه چند تا عکس از منوهاش براتون گرفتم. رفتار پرسنل خیلی عالیه . سرویس دهی عالیه. کیفیت غذا عالیه. قیمتها خیلی بالاست که عالی نیست.

900890099010

ایول خوب شد گفتی چون من این هفته میخواستم اینو برم امتحان کنم

ممنون

جناب فرهاد خان ادرس ریحون کجاست؟؟؟توصیه میکنین برا شیشلیک؟؟

شیشلیکای خوب هم بی زحمت هرکی میدونه معرفی کنه

amir91
24 February 2012, 10:06 PM
راستی یادم رفت بگم . طعم غذاهای رستوران گیلانه اکثرا ترش هست و از رب انار تو غذاها و کباباش استفاده میکنه. اگر غذای ترش به مزاجتون سازگار نیست قید گیلانه رو بزنید. ولی اگه غذای ترش دوست دارید "سیا کباب" انتخاب خوبیه.
قابل توجه علیرضا جان که میخواد این هفته بره

اصغر
24 February 2012, 10:56 PM
جناب فرهاد خان ادرس ریحون کجاست؟؟؟توصیه میکنین برا شیشلیک؟؟

شیشلیکای خوب هم بی زحمت هرکی میدونه معرفی کنه

جردن - ابتداي خيابان كاج آبادي

ششليك هاش به پاي شانديز نمي رسه ولي به نسبت قيمتش (18) خيلي خوبه. راستي ريحون برنج (چلو) نداره ها فقط نون لواش تازه ي خودش و انواع كباب.

mohat5
24 February 2012, 11:18 PM
گیلانه برای تجربه جدید و اینکه رستوران گردی رو به چشم یک تفریح جذاب نگاه کنید خوبه ولی اگر حجم غذا یا ارزش دریافتی در برابر پولی که پرداخت می کنید براتون مهمه خوب نیست !

راستی اگر اطراف تجریش کار داشتید و خواستید غذای مطمین بخورید و خیلی محیط و لوکس بودن رستوران براتون مهم نبود ، فرانکفورتر ( راد ) رو بهتون توصیه میکنم ، نزدیک باغ فردوسه و مثل پارادیزوی پارک وی غذاهاش خوشمزه و کار راه بیاندازه اصطلاحا ! :icon_cool

alirezad
24 February 2012, 11:43 PM
راد هم بد نیست ولی با وجود شمشیری کنارش با کیفیت عالی و قیمت مناسبش تو کباب اینا راد حرفی برا گفتن نداره جز قیمت گرونتر و حجم کمتر غذا و کیفیت بایین(چربه)

eblis_051
25 February 2012, 06:54 PM
دوستان من برا پیتزا در 99% مواقع لمزی یا پرپروک میرم ... لمزی کیفیت غذلش عالیه و قیمت منوش هم عالیه ولی 20یا 25% سرویس میگیره:icon_eek:
آخرین بار با دو تا از دوستان رفتیم 3تا مخصوص سفارش دادیم با 3تا سیب زمینی و 4 تا نوشابه حدودا شد 60 تومن که به نظر من می ارزید ... (نکته جالب اینکه سروش صحت میز بغلیمون نشسته بود!!!)
پرپروک (تو گیشا) هم غذاش متوسط رو به بالاست دکورش معمولیه ولی نمی دونم چرا انقد محیطشو دوست دارم !!! در ضمن قیمتش عالیه ...

دوستان پیتزا عالی جای دیگه سراغ دارید (اگه محیطش یه کم رمانتیک باشه که دیگه عالیه) ... اگه با آدرس دقیق لطف کنید واقعا ممنون میشم ...

206wrc
25 February 2012, 09:47 PM
رستوران اردک آبی حتما همه تعریفش رو شنیدید ، بعضی روزهای تعطیل برای خونه از اونجا غذا میگیرم
قیمت غذاهای پرسی خیلی خوبه
چلوکباب کوبیده 4500
خوراک زبان با سزیجات ایتالیایی 10000
جوجه کباب بدون استخوان با برنج 5500
باقالی پلو با ماهیچه 9500
کیفیت و مزه خوبی داره و حجم زیادی هم داره غذاهاش

mohat5
25 February 2012, 09:49 PM
سلام

چند سال بود ريحون نرفته بودم. كوبيده اش به خوبي سابق نبود و احساس كردم چرب تر شده ولي ششليكش عالي بود.

جناب فرهاد منم امروز ریحون بودم ، بعد از سه سال رفتم
ما کوبیده و فیله گوسفند سفارش دادیم . کوبیدش خوب بود ولی فیلش با توجه به اینکه گوسفندی بود سفت بود و اصلا مثل قدیم ها نبود
به نظرم منم افت کیفیت داشته ضمن اینکه دیگه قیمت هاش هم خیلی خوب نیست ......

در مورد پیتزای خوب که دوستمون گفتن :
1- پیتزا خاتون - شریعتی پایین تر از میرداماد - رو به روی حسینیه ارشاد
2- پیتزا بیژن - میرداماد - میدان محسنی - کوچه بهروز ( اگر اشتباه نکنم )

Hitman908
25 February 2012, 09:54 PM
پيتزا به نظرم فقط پدرخوانده (نه پدر خوب ) اختياريه و سپهر
و همچنين آرد براي اون دوستمون كه ميخواست محيطشم رومانتيك باشه بسيار با كلاس دنج خ جردن ناهيد غربي

206wrc
25 February 2012, 10:01 PM
در مورد پیتزا پدرخوانده ( تو خیابان سپهر ) منم موافقم . هم حسابی پر هست و هم خوشمزه
فقط جای نشستن نداره

eblis_051
25 February 2012, 11:25 PM
1- پیتزا خاتون - شریعتی پایین تر از میرداماد - رو به روی حسینیه ارشاد
یادش به خیر ... 10-15 سال پیش همیشه با پدر مادرم می رفتیم اونجا ...

در ضمن دوستان اگه کسی اهل ساندویچ کرو کثیف(!) باشه یه جای عالی می شناسم ... آیت الله کاشانی بعد از پمپ بنزین - بلوار اباذز ... ساندویچی کریم سگ پز !!!:icon_eek:
قیمتاش مفته و طعم ساندویچاش به خصوص استیک با پنیرش واقعا عالیه ... من هر وقت با بچه ها شرطی رو می بازم می برم اونجا شام میدم بهشون !!!:icon_mrgr
همیشه هم سرش شلوغه ، از اون سر تهران هم میان اونجا !!! برا تنوع بد نیست امتحان کنید ... !!!

Hitman908
25 February 2012, 11:53 PM

در ضمن دوستان اگه کسی اهل ساندویچ کرو کثیف(!) باشه یه جای عالی می شناسم ... آیت الله کاشانی بعد از پمپ بنزین - بلوار اباذز ... ساندویچی کریم سگ پز !!!:icon_eek:
قیمتاش مفته و طعم ساندویچاش به خصوص استیک با پنیرش واقعا عالیه ... من هر وقت با بچه ها شرطی رو می بازم می برم اونجا شام میدم بهشون !!!:icon_mrgr
همیشه هم سرش شلوغه ، از اون سر تهران هم میان اونجا !!! برا تنوع بد نیست امتحان کنید ... !!!
البته هيچ جا فري كثيف نميشه
ولي يادتون نره شماره اورژانس و همچنين بيمه كه يه وقت ....

eblis_051
26 February 2012, 12:45 AM
من خودم از مشتری های قدیم فری بودم !!! ولی نامرد جدیدا گرون کرده نمیصرفه !!!
خوبی کریم سگ پز اینه که با 15000 تومن می تونید 6 نفرو شام بدید :icon_twis بعدش هم همه به به و چه چه می کنن (خداییش ساندویچاش خوشمزس!)
یه نکته جالبش هم اینه که ساندویچاشو تو کاغذ الگو می پیچه:icon_razz خیلی هم فرزه نهایت تو 2-3 دقیقه تحویلت میده ... جا هم نداره باید بری تو ماشین میل کنی !!!
من تا حالا 5-6 بار که اکیپمون مردونه بوده رفتم واقعا راضی بودم البته به شرطی که مردونه(!) در غیر این صورت میریم همون لمزی !!!:icon_cool

Hitman908
26 February 2012, 01:00 AM
لمزي خوبه ولي جا پارك چه كنيم به نظرم آرد بهتره مخصوصا با زيد بري نه با يه مشت 30بيل!!!:icon_arro
دوستان يه رستوران با كلاسي ديگه هم تو خ ناهيد هست از طرف وليعصر كه حرف نداره متاسفانه اسمشو فراموش كردم

PAYAM
26 February 2012, 08:03 PM

قیمت‌هاش خیلی ارزونه ولی خب حجمش کمه و عملن آدم با یه دونه اسندویچ که چه عرض کنم حتی با دوتاش هم سیر نمی‌شه.

mohat5
8 March 2012, 11:46 AM
رستوران روف تاپ گریل - خیابان ولی عصر خیابان ناصری

این رستوران در واقع تراس طبقه آخر هتل آپارتمانی به نام طوبی هست که من هم تاحالا بهش دقت نکرده بودم . ولی شب ها خیلی نمای جالبی از بیرون داره به خاظر آتش هایی که دور رستوران روشن هست .

داخل رستوران خیلی شیک و مدرن طراحی شده و از متریال خوب برای دکور ، میز و صندلی و ظروف استفاده کردند . نمای خیلی زیبایی از شهر دارید و کلا محیطش خیلی جذاب و جالبه !
گارسون ها آموزش دیده و حرفه ای ، خیلی حواسشون به مشتری هست
منوی غذاها اکثرا گریل هست ، سالاد و سوپ و پیش غذاهای گرم و سرد نسبتا متنوعی داره ...
قیمت ها گرون هست تقریبا ....
فیله استیک بسیار خوشمزه بود ولی از فیله مرغ با پنیر پارمزان خیلی خوشم نیومد .
منو دسرهاش هم جالب بود . تیرامیسو بسیار خوشمزه ای داشت
در کل استیک و دسر بسیار بسیار عالی بودند و تیرامیسوش یکی از بهترین هایی بود که خورده بودم ...
دو نفر شد 94000 تومان !

Hitman908
8 March 2012, 12:02 PM
رستوران ايتاليايي ژواني
http://bartarinha.com/ad/8290
نشاني بلوارمرزداران، نبش ناهيد، ساختمان صدف، طبقه دوم
محيط جمع و جوري داره دكورسيون متوسط ويو متوسط گارسونها مؤدب سرويس دهي متوسط زمان سرو سه تا پيتزا كمي طولاني
استيك پاستا و پيتزا به همراه دسر وپيش غذا
من يه ماماميا سفارش دادم از نظر شكل واندازه بزرگ بود ودر عين حال بسيار باريك در كل باز من پيتزا پدرخوانده بيشتر ترجيح ميدم
هزينه براي 3 نفر بهمراه دلستر ، نوشابه وآب 38500 تومن

bigbang001
9 March 2012, 02:59 PM
به نظرتون مناسبترین رستوران (کیفیت و قیمت) سمت کن و سولقون کدومه؟

hamed_mo
11 March 2012, 10:51 AM
سلام بچه ها

یه رستوران خوب با کیفیت خوب (گرون نباشه خیلی) سمت ولیعصر (حول و حوش چهار راه ولیعصر) می خوام که فضای مناسبی داشته باشه می خوام 10 تا مهمون دعوت کنم :icon_neut

dawkins
11 March 2012, 01:17 PM
اگه حوالی چهارراه ولیعصر میخوای به نظرم بوفالو گزینه بدی نیست ،پیتزا و پاستا و استیک و غذا دریایی و از این جور غذاها داره

اصغر
11 March 2012, 01:37 PM
سلام

اون حوالي غذاي خوب و جاي مناسب كمه. اينا هست:

غذاي نسبتا خوب؛ قيمت ارزان؛ محيط چيپ ------------> رستوران پنگوئن ابتداي وصال شيرازي
غذاي نسبتا خوب؛ قيمت مناسب؛ محيط معمولي ------------> رستوران حاج محسن چهارراه وليعصر
غذاي خيلي معمولي رو به بد؛ قيمت مناسب؛ محيط چيپ ------------> رستوران بزرگمهر سر بزرگمهر
غذاي نسبتا خوب؛ قيمت نسبتا بالا؛ محيط آبرومند -------------> رستوران هتل پارسا چهار راه تخت جمشيد (طالقاني)
غذاي نسبتا خوب؛ قيمت نسبتا بالا؛ محيط آبرومند --------------> رستوران هتل البرز خيابان وصال شيرازي چهار راه بزرگمهر

بوفالو رو هم كه دوستمون گفتند.

hamed_mo
11 March 2012, 02:42 PM
مرسی دوستان عزیزم!
بوفالو پیشنهاد خوبیه!
البته رستوران هایی که اصغر عزیز گفتن من چند تاشون رو تست کردم:

حاج محسن: واقعا قیمت بیخودی گرون و کیفیت افت کرده!!!
بزرگمهر: مکان بد و کیفیت بد تر!!!!! قیمت هم ارزون نیست!!! بالا رفته شدید :دی

Mehrdad_jafari89
11 March 2012, 06:29 PM
دوستان یک رستورانی بود به نام موبیدیک؟!!! هنوز هم هست؟؟؟همون که لوگوش نهنگ سفید بود!
یک سوال دیگه هم داشتم!
نزدیکای میرداماد و شریعتی و پاسداران جایی هست که مرغ سوخاری خوبی بده؟من فقط اون تهران مرغ سوخاری رو بلد بودم که کیفیتش افت کرده!
با سپاس.

mohat5
11 March 2012, 07:55 PM
سلام
این رستوران دهکده هم تو گیشا بد نیست ( انتهای گیشا نزدیک حکیم )
پیتزاهای مخصوصش مدل خاص خودش رو داره و خیلی خوشمزس
سالاد کلمش هم با جاهای دیگه فرق داره و از کلم سفید ترشی استفاده شده توش
قیمت پیتزاها بین 8000 تا 10000 !
در کل شاید برای چند ماه یکبار پیتزاهاش جالب باشه !

equinoxe
11 March 2012, 08:38 PM
يه سايت جالب براي دوستان تهراني نميدونم ديدين يا نه؟! سامانه اطلاعاتي رستورانهاي تهران (http://www.118food.com) توي اين سايت نقشه رستورانها بر اساس مناطق تهران هست به علاوه رتبه بندي و نظرات کاربران بعضا منوهاي رستوران رو هم داره با قيمتشون.

PAYAM
12 March 2012, 11:43 AM
دوستان یک رستورانی بود به نام موبیدیک؟!!! هنوز هم هست؟؟؟همون که لوگوش نهنگ سفید بود!
یک سوال دیگه هم داشتم!
نزدیکای میرداماد و شریعتی و پاسداران جایی هست که مرغ سوخاری خوبی بده؟من فقط اون تهران مرغ سوخاری رو بلد بودم که کیفیتش افت کرده!
با سپاس.
کلن مرغ سوخاری‌های اکثر رستوران‌ها طعمش باهم فرقی نمی‌کنه، توی اون حوالی من T.Two (میرداماد - کوچه‌ی موزه دفینه) و نادر (میرداماد - حوالی برج آرین) رو از بقیه‌شون بیشتر می‌پسندم.

dawkins
12 March 2012, 12:33 PM
کلن مرغ سوخاری‌های اکثر رستوران‌ها طعمش باهم فرقی نمی‌کنه، توی اون حوالی من T.Two (میرداماد - کوچه‌ی موزه دفینه) و نادر (میرداماد - حوالی برج آرین) رو از بقیه‌شون بیشتر می‌پسندم.
تی تو از نادر بهتره

reza engine
12 March 2012, 12:49 PM
یک سوال دیگه هم داشتم!
با سپاس.
موبيديك هنوز هست ولي فكر كنم به خاطر قراردادي كه با شركت هاي اطرافش بسته مشتري خيلي زيادي بويژه موقع ناهار داره. غذاش هم خوب باشه آرامش نداره.

el matador
16 March 2012, 07:43 AM
رستوران چیل تو جردن خیابون مهیار
یه جای دنج با غذای خوب و قیمت مناسب ( دو نفر 40 تومن البته بدون پیش غذا و سالاد و سوپ)
پیشنهاد من : حتما" دویل چیکن رو امتحان کنین و اگه لمب چاپ سفارش میدین ازش بخواین بیشتر بپزدش. بازم میگم حتما" دویل چیکنشو :cool_phalls_84: هم سفارش بدین با اینکه من زیاد مرغ دوست ندارم ولی به نظرم واقعا" خوشمزه و متفاوت بود

PJK
17 May 2012, 01:06 PM
از بد روزگار هفته گذشته چندتا مهمون خارجی رو بردم رستوران اسفندیار ، یعنی تمام مدت فقط افسوس خوردم که چرا اومدم اینجا .
مشکلات از جلو رستوران شروع شد که با مهمون ها رسیدیم اونجا و جای پارک هم نبود ! در زمانهای نه چندان دور ، خودشون سریع سوئیچ رو میگرفتن و ماشین رو جابجا میکردن و شما میرفتی داخل رستوران . مجبور شدم مهمون ها رو پیدا کنم و خودم بیفتم دوره برای پیدا کردن جای پارک .
بگذریم . . .
از قبل به تعداد نفرات زنگ زده بودم میز رزرو کنن ، رفتیم داخل رستوران و یک میز خالی که 9 تا صندلی داشت نشون دادن گفتن: بفرمایید !
8 تا صندلی یکجور و تقریبا خوب بودن ولی یکی از صندلی ها با بقیه فرق داشت و چرمی بود ؛ دسته های چرم صندلی از هر طرف حدود 10-15 سانتیمتر از بین رفته بود و مثل یک صندلی کهنه شده بود !!
رسیدگی گارسون ها در حد صفر بود ، طوری که خودمون به صدا دراومدیم که میز رو برامون بچینن!!
یکی از همراهان به گارسون ها گفت با توجه به کره ای بودن مهمون ها پرچم کره رو روی میز قرار بدن ، یک پرچم کره آوردن که پایش شکسته بود و صاف نمی ایستاد :icon_bigg ( یعنی اگر نمی آوردن خیلی آبرومندانه تر بود )
با توجه به سلف سرویس بودن ، کلا 4 مدل غذای اصلی داشت : خورشت قیمه ، جوجه کباب ، کباب کوبیده و باقالی پلو با گوشت !!
هزینه برای هر نفر هم 40هزار تومن بود که با توجه به توضیحات بالا ، به نظر من 10هزار تومن هم زیادش بود .

mohat5
17 May 2012, 01:44 PM
جالبه اسفندیار انقدر افت کرده !!! البته منم آخرین بار موقعی رفتم که اوضاعش هنوز خوب بود با این وصف باز هم دلم نمیومد 40 هزار تومن بدم و موقعی مهمونی گرفتم که تخفیف داشت و نفری بیست هزار تومان بود !

جدیدا دو جای جدید رو امتحان کردم
1- شمع - سعادت آباد ( غذاهای ایتالیایی) : خیلی جمع و جوره و دکوراسیون معمولی داره ولی غذاهاش خیلی خوشمزس ....
2- ریزوتو - سعادت آباد : اصلا گول محیط شیک و گارسون ها رو نخورید که غذاهای معمولی یا حتی بد داره و قیمت ها هم در حد و اندازه های دکورشه ! نه غذاهاش :icon_twis

amir91
17 May 2012, 03:02 PM
با تشکر از دوستان که تجربیات ارزشمندشون رو در اختیار دیگران قرار میدن.

اخیرا به شمال کشور ( بابلسر) سفر کرده بودم که خودتون بهتر از من میدونید که لب جاده پر هست از رستوران. ما هم از قضا چند رستوران را تست کردیم که نکات زیر به نظرمون رسید:

1. تنها غذایی که با گوشت گوسفندی سرو میشه باقالی پلو با ماهیچه است که به هیچ عنوان نمیتونن مزه یا بوی گوشت رو با ادویه و رب ... از بین ببرن
2. کباب ترش رستوران گیلانه تهران 100 برابر بهتر از کباب ترش رستورانهای اونجاست.
3. با اینکه تو معدن برنج هستن نمیتونن خوب برنج دم کنن و یا شفته میشه یا خورد میشه.
4. به هیچ وجه هوس خوردن جیگر نکنید که جیگر گوساله و خیلی بدمزه است. (شاید ذائقه من بده!!!)
5. سعی کنید با چیپس و پفک و ژامبون مرغ و ... کلا محصولات کارخانه ای خوتونو سیر کنید . و اگر وسایل یا حوصله دارید خودتون آشپزی کنید.

تنها رستورانی که ماهی سفید خیلی خوشمزه ای داشت و از همه نظر هم خوب بود رستوران شیلات در بابلسر است . قیمت غذاهاش هم منصفانه است.

امیدوارم به کسی از دوستان شمالی برنخورده باشه . چون عین واقعیت رو گفتم. و حالا ممکنه رستورانی غذای خوبی داشته باشه که من نرفتم و تعمیم دادم به همه رستورانها.

achachi
17 May 2012, 09:12 PM
با تشکر از دوستان که تجربیات ارزشمندشون رو در اختیار دیگران قرار میدن.

اخیرا به شمال کشور ( بابلسر) سفر کرده بودم که خودتون بهتر از من میدونید که لب جاده پر هست از رستوران. ما هم از قضا چند رستوران را تست کردیم که نکات زیر به نظرمون رسید:

1. تنها غذایی که با گوشت گوسفندی سرو میشه باقالی پلو با ماهیچه است که به هیچ عنوان نمیتونن مزه یا بوی گوشت رو با ادویه و رب ... از بین ببرن
2. کباب ترش رستوران گیلانه تهران 100 برابر بهتر از کباب ترش رستورانهای اونجاست.
3. با اینکه تو معدن برنج هستن نمیتونن خوب برنج دم کنن و یا شفته میشه یا خورد میشه.
4. به هیچ وجه هوس خوردن جیگر نکنید که جیگر گوساله و خیلی بدمزه است. (شاید ذائقه من بده!!!)
5. سعی کنید با چیپس و پفک و ژامبون مرغ و ... کلا محصولات کارخانه ای خوتونو سیر کنید . و اگر وسایل یا حوصله دارید خودتون آشپزی کنید.

تنها رستورانی که ماهی سفید خیلی خوشمزه ای داشت و از همه نظر هم خوب بود رستوران شیلات در بابلسر است . قیمت غذاهاش هم منصفانه است.

امیدوارم به کسی از دوستان شمالی برنخورده باشه . چون عین واقعیت رو گفتم. و حالا ممکنه رستورانی غذای خوبی داشته باشه که من نرفتم و تعمیم دادم به همه رستورانها.

کلا مازندران نسبت به گیلان رستورانهاش و غذاهاش ضعیفتره یا اصلا قابل مقایسه نیست ! ولی تو بابلسر رستوران میزبان از همه بهتره و یه کم اونورتر تو بابل رستوران حوریا خیلی خیلی خوبه .

PAYAM
19 May 2012, 04:40 PM
من هفته‌ی پیش بخاطر مسافرتی که داشتم کبابی قربان در اردبیل رو تست کردم، بهرحال توقع فضای شیکی رو هم نداشتم اما قیمت‌هاش واقعن مفت بود و غذای خوبی داشت که من کباب این‌طوری توی تهران یا جاهای دیگه نخورده بودم. البته بابت حاضر کردن غذا اونم در حالی که با اینکه کل سالنش پر بود کل مشتری‌هاش به پنچاه نفر هم نمی‌رسید و آدمای توی صف هم نهایتن پنج نفر بودن (در استاندارد رستوران در تهران به همچین وضعیتی شلوغ گفته نمی‌شه) و البته خدمه‌ی رستوران هم تعدادشون زیاد بود، حدود ۴۵ دقیقه طول داد که بنظر من خیلی خیلی زیاد بود.
اما با این وجود به مزه کردن غذاش (کباب‌های کوچیک در ظرف کاسه مانند که کره‌ی آب‌شده هم زیرش بود + نون تافتون بسیار خوشمزه) میرزید.

mohat5
26 June 2012, 08:58 AM
چند روز پيش به صورت گذري ناهار رو تو رستوران نايب آبان خوردم
بزرگ و نسبتا شيكه
گارسون ها اصلا خوب نبودند و حتي طلبكار انعام هم بودند كه اصلا براي رستوراني مثل نايب جالب نيست !
غذاها خوشمزه ولي نه در حد نايب سعادت آباد يا ساعي ..... قيمت ها هم البته كمتر بود
در كل بين نايب ها اين نايب و بوفه نايب وزرا خيلي خوب نيستند...

hamed_mo
26 June 2012, 10:55 AM
بچه ها غذای گیلانی تو تهران میشه معرفی کنید؟؟؟
من شنیدم سمت نیاوران- جردن و خرمشهر چندتایی هست ولی من اسم و آدرسشون رو نمی دونم!
ممنون میشم اگه اطلاعی دارین مخصوصا کیفیت و قیمت هاشون بفرمایید.

nish
26 June 2012, 01:07 PM
رستوران گيلانه تو جردن
غذا عالي
قيمت مناسب
جمعه و روزهاي تعطيل و بعضي وقت ها روز هاي عادي هم شلوغه و بايد مدتي توي صف به ايستيد

بلوار آفريقا(جردن)، بالا تر از چهار راه اسفنديار، بلوار صبا ،پاساژ مديترانه
تلفن: 22040324 - 22055335

پلو كباب سنتي گيلانه26500 تومان
(شيشليك بدون استخوان بره + پلو + اشپل + گردو + خيار + كره)

http://www.118food.com/images/frontend/default-food-image.png
پلو كباب23500 تومان
(شيشليك بدون استخوان بره )

كباب ترش مخصوص گيلانه23500 تومان
(راسته بره خوابانده شده در آب انار جنگلي + گردو + سبزيجات معطر)

سيا كباب23500 تومان
(راسته بره خوابانده شده در رب انار جنگلي )

سيا جوجه15000 تومان
(فيله مرغ خوابانده شده در رب انارجنگلي )

جوجه كباب ترش16500 تومان
(سينه مرغ خوابانده شده در آب انار جنگلي + گردو + سبزيجات معطر )

جوجه كباب سنتي14000 تومان
(ران مرغ خوابانده شده در نمك - فلفل و روغن زيتون )

كباب كوبيده13000 تومان

ماهي صوف سرخ شده با سس نارنج25000 تومان

ماهي گريل16000 تومان
(ماهي قزل آلا شكم پر شده با گردو + رب انار + سبزيجات معطر

ميگو پلو مديترانه25500 تومان

ميگو پلو با سس زعفران و سبزيجات25500 تومان

باقالاقاتق پرسي15500 تومان
(خورش باقالا قاتق به همراه پلو و ماهي دودي )

خوراك گردن با سس پياز و سبزي پلو خانگي19000 تومان

اردك كامل40000 تومان
(سفارش از قبل )

مرغ ترش14000 تومان

مرغ كامل40000 تومان
( سفارش از قبل )

دريايي ها
ماهي سفيد26000 تومان

ماهي ازون برون كبابي با سس نارنج23000 تومان

ماهي قزل آلا سرخ شده با سس نارنج14000 تومان

خورش و خوراك
خورش باقالاقاتق9500 تومان

پلو خورش فسنجان16500 تومان

خورش فسنجان13500 تومان

پلو2500 تومان

سبزي پلو3000 تومان

اردك ناردوني17000 تومان

mohat5
26 June 2012, 11:24 PM
بچه ها غذای گیلانی تو تهران میشه معرفی کنید؟؟؟
من شنیدم سمت نیاوران- جردن و خرمشهر چندتایی هست ولی من اسم و آدرسشون رو نمی دونم!
ممنون میشم اگه اطلاعی دارین مخصوصا کیفیت و قیمت هاشون بفرمایید.

من گیلانه رو دو بار رفتم . چند تا مشکل داره :
1- محیط کوچک
2- حجم غذای کم نسبت به قیمت
3- پاتوق بودن روزهای تعطیل

ولی خوب غذاهاش خوشمزس و محیطش خوشگله

farshad_1988
27 July 2012, 12:45 AM
چند روز پيش گذر ما به اصفهان خورد...
توي رستوران هاش شهرزاد خيلي خوبه
بريوني هم گلها با يکي که اسمش يادم نيست و نزديک هتل کوثر بود
البته اصولا مواقعي که خيلي اصفهان مهمون داره مثل عيد يا شهريور ماه و...انتظار غذاي خوب نبايد داشت!

راستی این نکته هم برام جالب بود
از راه اصفهان یه سری زدیم به شهرکرد(مرکز چهار محال و بختیاری)خیلی برام جالب بود که در منوی رستوران هاش غذایی به نام کباب بختیاری وجود نداشت!!!
یاد ذرت مکزیکی توی تهران افتادم تو اون لحظه...:icon_arro

amir91
27 July 2012, 01:08 AM
چند روز پيش گذر ما به اصفهان خورد...
توي رستوران هاش شهرزاد خيلي خوبه
بريوني هم گلها با يکي که اسمش يادم نيست و نزديک هتل کوثر بود
البته اصولا مواقعي که خيلي اصفهان مهمون داره مثل عيد يا شهريور ماه و...انتظار غذاي خوب نبايد داشت!

شهرزاد رو من هم تست کردم . شیشلیک خیلی خوشمزه ای داره

arash99ir
27 July 2012, 07:47 AM
درود بر شما
تو اصفهان رستوران پانیز هم خوبه که دو تا شعبه داره یکی تو خیابون توحید دقیقا سر کوچه ای که میخوره به کلیسای وانک یکی هم تو خیابون گلزار که میشه اولین خیابون بعد از چهار باغ پائین همون سمت انقلاب . البته رستوران جلفا که کنار کلیسای وانک هم هست خیلی خوبه .
بریونی هم فقط بریونی اعظم . چند تا شعبه داره که یکیشون از سی وسه پل که به سمت خواجو میری یه 200 متر مونده به میدون بزرگمهر

mehran_tavakoli
27 July 2012, 06:32 PM
بله... بریونی تو اصفهان یعنی اعظم... در مرحله ی بعد شهرزاد هم بریونش خوبه
رستوران شهرزاد یکی از رستوران های قدیمی اصفهان هست که کیفیت خوبی داره و معروفه...
کبابی هم کباب بیشه (توی بیشه حبیب-مطهری) واقعا کباب زغالی خوبی داره
کباب صوفی هم توی خیابان طیب خوبه...طعم کبابش ادم رو یاد قدیم میندازه...خوب میپزه
برای فست فود فک کنم همه میدونن که ساندویچ آرابو حرف اول رو توی اصفهان میزنه و به همه مسافر ها توصیه میکنم از دستش ندن...
یه رستوران جدید هم باز شده که قدیم اسمش تخت جمشید بود و الان شده داریک( خیابان سعادت آباد) هم فست فود و هم کباب... من فست فودش رو بیشتر دوست داشتم
و یه پیشنهاد استثنایی دارم برای مسافرین عزیز که کیف کنن از اصفهان:
رستوران زاگرس..... توی دل کوه صفه هست.. و اگر شب برین میتونین بیرون بشینین و view کل شهر رو داشته باشین... شنیدم کیفیت غذاش بهتر شده( اوایل خوب نبود ولی به یکبار رفتن میارزید) یه جورایی بام اصفهانه!!!:icon_arro

mohat5
12 August 2012, 07:35 PM
رستوران طهران پاریس - سعادت آباد

محیطش خیلی شیک و بزرگه و عکس های جالبی به عنوان دکور نصب شده
منو ایرانی و فرنگی کاملی داره
کباب و استیک تست شد که بسیار خوشمزه و با حجم مناسب بود ولی خوب قیمت ها هم نسبتا بالاست
در کل من که مشتریش شدم

mehrdadhelia
13 August 2012, 10:06 AM
رستوران طهران پاریس - سعادت آباد

محیطش خیلی شیک و بزرگه و عکس های جالبی به عنوان دکور نصب شده
منو ایرانی و فرنگی کاملی داره
کباب و استیک تست شد که بسیار خوشمزه و با حجم مناسب بود ولی خوب قیمت ها هم نسبتا بالاست
در کل من که مشتریش شدم

با سلام
دوستان برخلاف نظر اين دوست محترم متاسفانه رستوران طهران-پاريس به هيچ عنوان در حد هزينه اي كه ميكنيد سرويس دريافت نخواهيد كرد.
بي نظمي و عدم توحه به شما، محيط كوچك (البته نظر دوستمان در بالا برعكس نظر من است) بي اهميت بودن رزواسيون تلفني بي كيفيتي غذاها بعنوان مثال ما يك استيك مخصوص و بنا به توصيه گارسون كه اي كاش گوش نميكرديم استيك دوم در منو (اگه اشتباه نكنم فروماگ) را سفارش داديم بعلاوه سالاد كاهو و سوپ.
سوپ چندان خوشمزه نبود
كاهوهاي سالاد و كلم هاي مورد استفاده در غذاها همگي تلخ بودند
كيفيت غذا نيز بطور كلي پايين بود خصوصا استيك دوم كه پنير مورد استفاده در آن بو ميداد
سر ميز متاسفانه هيچ چيزي جز بشقابهاي غذاي سفارش شده ما نبود نه نمك دان نه فلفل نه سس نه .....
باز بنا به توصيه گارسون كه اي كاش گوش نمي كرديم نوشيدني ليموناد سفارش داديم كه تقريبا اواخر كار كه غذاي ما در حال اتمام بود ليموناد به مارسيد هر چي هم صدا ميكرديم يا كسي نمي آمد يا يك نفر درخواست ما رو گوش ميكرد و ميرفت و هيچ خبري از نوشيدني نميشد.
واقعا سرويس و كيفيت غذا در حد يك رستوران بسيار بسيار معمولي بود شلوغي و سر و صداي مشتريان حس خوبي نداشت در كل دوستان اگر بدنبال يك محيط شيك آرام و عذاي با كيفيت هستيد قطعا رستوران طهران-پاريس گزينه مورد نظر شما نخواهد بود.
با تشكر

mohat5
14 August 2012, 10:14 AM
نميدونم ما كه رفتيم خيلي خوشمزه بود غذاها خدا رو شكر !

شايد بهبود كيفيت داشته از وقتي كه شما رفتيد . من هفته پيش رفتم .
ولي به طور كلي تاپيك ، تاپيك تجربه افراد از رستوراني هست كه رفتند و اين تجربه اكثرا يك باره و اينجا نقل قول ميشه . بقيه هم براساس تجربه هاي افراد مختلف مثل من و شما تصميم گيري بهتري ميتونند داشته باشند

n@vid
14 August 2012, 12:13 PM
سلام
شمشيري
ديشب به اتفاق دو نفر از دوستام رفتم چلوكبابي شمشيري وليعصر
روبروي پمپ بنزين باغ فردوس، ابتداي خيابان يكتا (هموني كه راد و حافظيه سرش هستند)
محيطش كه كاملاً معمولي، بي‎كلاس و به معناي واقعي چلوكبابيه
ما جوجه كباب با استخوان، كباب برگ و كوبيده مخصوص سفارش داديم كه كيفيتشون متوسط بود
كيفيت سرويس و زمان سرو پيش‎غذا و غذا هم به صورتي بود كه نميشه ازش ايراد گرفت
قيمت‎ها هم كاملاً مناسب بود

پيتزا نخل
چند وقت پيش هم به پيشنهاد يكي از دوستام رفتم پيتزا نخل كه كيفيتش از همه نظر بهتر شده بود و قابل قبول

اسپيو
اسپيو هم كه در ماه رمضان مثل هميشه عالي بود ولي حواستون باشه بدون رزرو قبلي نريد كه كلي معطل ميشيد

قاراشي
رستوران قاراشي تو ميدون نوبنياد غذاهاي بسيار با كيفيت و خوشمزه‎اي داره
ميگو سوخاري و جوجه‎اش رو سفارش داديم كه هر دو و به خصوص ميگو بسيار لذيذ بودند
متاسفانه عليرغم قيمت نسبتاً بالايي كه داره چيدمان داخلي و به خصوص نحوه سرويس دهي بسيار بي‎كلاس و بازاريه و بنابراين محل مناسبي براي قرارهاي دو نفره يا مهموني نيست (مثلاً پول غذا رو بايد دم در حساب كني)

پرديس
رستوران پرديس بالاتر از پارك وي بيشتر تو سبك غذاهاي خونگي كار ميكنه و انصافاً پيشنهادهاي خوشمزه و با كيفيتي داره
محيطش: خيلي معمولي و بي‎كلاس
قيمت: كاملاً مناسب

اگر زماني خواستيد صرفاً غذاي خوشمزه بخوريد يا براي خونه سفارش بديد دو گزينه آخر خيلي مناسبند

el matador
14 August 2012, 12:32 PM
کلا مازندران نسبت به گیلان رستورانهاش و غذاهاش ضعیفتره یا اصلا قابل مقایسه نیست ! ولی تو بابلسر رستوران میزبان از همه بهتره و یه کم اونورتر تو بابل رستوران حوریا خیلی خیلی خوبه .

کلا" با حرفات موافقم جز اون رستوران حوریا بابل که یه بار توش ماهی سفید خوردم که اولا" به جای سبزی پلو , باقالی پلو با ماهی دادن و حالا گیریم که رسمشون اینه ولی روغنی که ماهی رو باهاش سرخ کرده بودن اونقد بد بود و رو طعم ماهی تاثیر گذاشته بود که آخرش رفتم به صاحب رستوران اعتراض کردم

achachi
14 August 2012, 01:40 PM
کلا" با حرفات موافقم جز اون رستوران حوریا بابل که یه بار توش ماهی سفید خوردم که اولا" به جای سبزی پلو , باقالی پلو با ماهی دادن و حالا گیریم که رسمشون اینه ولی روغنی که ماهی رو باهاش سرخ کرده بودن اونقد بد بود و رو طعم ماهی تاثیر گذاشته بود که آخرش رفتم به صاحب رستوران اعتراض کردم

عجیبه ، من کیفیت بد تو حوریا ندیده بودم ...
من تا بحال ماهی سفید تو رستوران سفارش ندادم . ماهی سفید باید خودت تازشو بگیری و تو خونه درست بکنی ، تیغ هم زیاد داره ، آدم مجبوره با پنگال ( دست ! ) بخوره که تو رستوران سخته .
حوریا اگر رفتین باقالی پلو با گوشتش بهتره .

mohat5
14 August 2012, 08:55 PM
-پردیس ( محمودیه ) که واقعا غذاهاش خانگی و خوشمزس ولی اصلا برای نشستن جای جالبی نیست !

-شمشیری هم که دوستمون گفتند ( تجریش ) من به تازگی رفتم و به جز جوجه کبابش که خوب بود از برگ و کوبیده راضی نبودیم .... ولی خوب در کل بد نیست و قیمت ها هم خوبه !

- نخل تو دزاشیب نسبت به قبل هم از نظر کیفیت غذا و هم دکوراسیون پیشرفت خوبی داشته ....

XELTEK
25 August 2012, 02:02 PM
خانه کباب الهیه !
تو خیابان اقا بزرگی تو الهیه روبروی خیابان استانبول یه کبابی باز شده که فقط کباب و اون هم به صورت خوراک ارائه میده !
کیفیت غذاش به نسبه خوب و قیمتش به نسبت غذاش تقریبا مناسب ارزیابی میشه ( لازم به ذکره که فقط برای بردن غذا دارند )

پیازچه !
تو خیابان ابان شمالی خیابان پزشک یه خانومی یه رستوران فست فود هست به اسم پیازچه که در صورت تراکم مشتری غذاهاش دوریال ارزش ندارند ! ولی د تایم خلوتی ( ناهار ) غذاهاش معمولی رو به خوب ارزیابی میکنم

علاالدین اختیاریه جنوبی
از نظر من از کیفیت افتاده ! ولی هنوزم غذاهاش مخصوصا ویژه پدرخواندش لذیذه !

آواچی فرشته !
پیتزاهاش متاسفانه فوقالعاده بیخود ! ولی بقیه غذاهاش که با متریال اواچی درسست میشه بد نیست و قابل قبوله

البیک - بلوار کشاورز
از اون رستورانهاییه که هم غذاش خوبه هم قیمتش بد نیست

خروس بلوار اندرزگو

فقط مرغ ارائه میده و غذاهاش خیلی خوبند ولی قیمتش یکم زیادی بالاس ولی هنوز هم می ارزه ( 3 تیکه - 10 هزار تومن )

کاسبرگ آتی ساز

نمیدونم تعریف ازش کرده بودم یا نه
ولی قدیم یه پیتزاهایی داشت رویایی و خوشمزه ! ولی از وقتی که مستطیل کرده شکل پیتزاهاشو دیگه از کیفیت افتاده
ولی هنوز مرغهاش خوب و خوشمزه و تمیزه !

N.25
25 August 2012, 05:54 PM
در مورد رستوران گيلاني من بنه رو پيشنهاد ميدم توي خيابان اپادانا است و يکم در مورد جا پارک ممکنه به مشکل بربخوريد ولي از نظر محيط و دکور بسيار لوکسه و غذاش هم عاليه پيشنهاد ميدم کته کباب و کباب ترشش رو حتما امتحان کنيد سطح قيمتم کمي بالاست ولي پشيمون نميشيد

رستوران چيل رو هم چند هفته پيش رفته بود سبک غذا ها بين المللي محيط دنج و شيکي داره کيفيت و ديزاين غذاهاشم خوبه پيشنهاد من فيله مينيون .چيکن پارامژان. سالاد سزار نوشيدني هاشم موهيتوش بد نبود ليمونادش کاملا معمولي بود البته پاستا هاشم خيلي خاص نيست .....ادرس هم خ جردن .خ مهيار (جاي پارک هم به وفور پيدا ميشه)

رستوران فلورانس سبکش ايتاليايي پنه فلورانس و پيتزا فلورانس و شنستل قارچش .اسکالپ مرغ رو پيشنهاد ميکنم طعم غذاها و کيفيتش خيلي خوب بود مخصوصا پنه اش.... کیک شکلاتی کافی شاپشم خیلی خوشمزس....;))
ادرسم گيشا روبروي بوستان گفتگو
در مورد غذا دريايي هم من تعريف لوموند خيلي شنيدم ولي نرفتم ادرسم :نياوران روبروي خ جماران

قاراشی جیلیزوویلیزش خیلی عالیه البته من چند سال پیش خوردم حتما امتحان کنید......:^)

در مورد خروس اندرزگو چند بار گرفتيم راضي بوديم ولي من چند روز پيش که گرفتم پوستش نرم بود و داخلش پر روغن بود خلاصه که خيلي بي کيفيت بود !!!

farshad_1988
25 August 2012, 06:10 PM
خانه کباب الهيه !
تو خيابان اقا بزرگي تو الهيه روبروي خيابان استانبول يه کبابي باز شده که فقط کباب و اون هم به صورت خوراک ارائه ميده !
کيفيت غذاش به نسبه خوب و قيمتش به نسبت غذاش تقريبا مناسب ارزيابي ميشه ( لازم به ذکره که فقط براي بردن غذا دارند )

پيازچه !
تو خيابان ابان شمالي خيابان پزشک يه خانومي يه رستوران فست فود هست به اسم پيازچه که در صورت تراکم مشتري غذاهاش دوريال ارزش ندارند ! ولي د تايم خلوتي ( ناهار ) غذاهاش معمولي رو به خوب ارزيابي ميکنم

علاالدين اختياريه جنوبي
از نظر من از کيفيت افتاده ! ولي هنوزم غذاهاش مخصوصا ويژه پدرخواندش لذيذه !

آواچي فرشته !
پيتزاهاش متاسفانه فوقالعاده بيخود ! ولي بقيه غذاهاش که با متريال اواچي درسست ميشه بد نيست و قابل قبوله

البيک - بلوار کشاورز
از اون رستورانهاييه که هم غذاش خوبه هم قيمتش بد نيست

خروس بلوار اندرزگو

فقط مرغ ارائه ميده و غذاهاش خيلي خوبند ولي قيمتش يکم زيادي بالاس ولي هنوز هم مي ارزه ( 3 تيکه - 10 هزار تومن )

کاسبرگ آتي ساز

نميدونم تعريف ازش کرده بودم يا نه
ولي قديم يه پيتزاهايي داشت رويايي و خوشمزه ! ولي از وقتي که مستطيل کرده شکل پيتزاهاشو ديگه از کيفيت افتاده
ولي هنوز مرغهاش خوب و خوشمزه و تميزه !
کبابي الهيه را که گفتي من هم چند بار رفتم...منم پيشنهادش مي کنم نسبت به قيمت غذاش خوبه !
اين کاسبرگ آتي ساز واقعا براي من هم عجيبه...که چطور شد با تغيير شکل پيتزاش اينقدر کيفيت افت کرده ؟!

natsihit
26 August 2012, 02:17 PM
نظرتون راجع به BBQ چیکن پل رومی چیه ؟؟؟
من یه بار چندوقت پیش رفتم ...
به نظر من برای آقایون خیلی جاش مناسبه به دلیله اینکه قضاش فوقوالعاده زیاده...

XELTEK
26 August 2012, 06:07 PM
اتفاقا یادم رفته بود اینو بگم

یکبار در کمال کشاکش درونی با خودم رفتم و سفارش یه مرغ دو تیکه دادم که از من سوال در باره دور چینش شد که برنج و سبزیجاتو پوره سیب زمینی رو گفتم !

برنجش دقیقا برنجی که برا شیر برنج استفاده میشه ( یعنی برنج شکسته و نا مرغوب + یکم فلفل دلمه ای ) و پوره سیب زمینی هم یعنی سیب زمینی له شده !

خود غذا هم ادعا میشد که با روغن زیتون پختن که من مزه روغن زیتون رو نتونستم توش تمیز بدم !

یه بار هم مشایعت یه بنده خدا رو کردم که استیک خوردن ولی ناراضی بودن
در هر حال حجم غذاهاشون کم و قییمتشون بیخودی خیلی گرونه !
توصیه نمیشه مگر اینکه مهمون باکلاس بخواید ببرین

N.25
30 August 2012, 11:49 PM
یه چند وقت بود دنبال یه رستوران مکزیکی میگشتم به پیشنهاد یکی از دوستان رفتیم ژیله مو برای پیش غذا ماچو ناچو سفارش دادیم تردیلا با پنیر و گوشت بود یه ماستی هم روش بود که خیلی خوش طعم بود.........;)))

برای غذای اصلی هم مخلوط مکزیک و بشقاب شماره 2 و فاهیتا میکس سفارش دادیم این بشقابا شامل بوریتو گوشت و مرغ و تاکو بود که بوریتو گوشتش عالی بود همراه با دور چین برنج مکزیکی و لوبیا مکزیکی طعم برنجش خیلی جالب بود فاهیتاشم تو چدن داغ سرو میشد که با اتیشش اورد سر میز میگو و گوشتش هم خیلی خوب گریل شده بود و خوشمزه بود خلاصه که با نوشیدنی و سرویس شد117t جاش خیلی شیک و لوکس نبود ولی غذا های جالبی داشت به یک بار امتحان کردنش میارزه......:201:

farshad_1988
31 August 2012, 12:32 AM
یه چند وقت بود دنبال یه رستوران مکزیکی میگشتم به پیشنهاد یکی از دوستان رفتیم ژیله مو برای پیش غذا ماچو ناچو سفارش دادیم تردیلا با پنیر و گوشت بود یه ماستی هم روش بود که خیلی خوش طعم بود.........;)))

برای غذای اصلی هم مخلوط مکزیک و بشقاب شماره 2 و فاهیتا میکس سفارش دادیم این بشقابا شامل بوریتو گوشت و مرغ و تاکو بود که بوریتو گوشتش عالی بود همراه با دور چین برنج مکزیکی و لوبیا مکزیکی طعم برنجش خیلی جالب بود فاهیتاشم تو چدن داغ سرو میشد که با اتیشش اورد سر میز میگو و گوشتش هم خیلی خوب گریل شده بود و خوشمزه بود خلاصه که با نوشیدنی و سرویس شد117t جاش خیلی شیک و لوکس نبود ولی غذا های جالبی داشت به یک بار امتحان کردنش میارزه......:201:
به نظر من نتونسته درست غذا هاش را با ذائقه ایرانی تطبیق بده !
ولی در کل موافقم تجربه متفاوتی هست...

N.25
31 August 2012, 09:37 PM
به نظر من این حجم پنیر روی غذا و درجه تندی مثلا نسبت به رستوران لاسالسا ایرانیزه شدن غذا رو نشون میده .....
هر چند که طعم غذا یک معغوله کاملا سلیقه ای و شخصیه ..:rolleyes:

bigbang001
1 September 2012, 08:17 PM
نظرتون راجع به BBQ چکن پل روم چه ؟؟؟
من ه بار چندوقت پش رفتم ...
به نظر من برا آقاون خل جاش مناسبه به دلله انکه قضاش فوقوالعاده زاده...

من دو دفعه رفتم مرغ تکا خوردم خوب بود
البته از ک شندم جددا کفتش افت کرده اما خودم جددا نرفتم

Sent from my iPad2 using Tapatak (IOS 5.1.1)

mj_heydari
1 September 2012, 09:55 PM
رستوران چایباغ تو ونک -عطار

محیط رستوران فضای بازش به نسبت خوب (مخصوصا شب) -گارسن های نیمه اخمو-غداش هم شیشلیک سفارش دادیم که نسبت به قیمت اش بد نبود ولی برنج اش اصلا به درد نمی خورد ..بعضی از مخلفات اش هم زیادی و الکی گرون بود ..
15 درصد هم حق سرویس داشت ..
دو نفر شد حدود 84 تومن

**

mohammad 1991
4 September 2012, 02:29 AM
www.fidilio.com برای دیدن انواع رستوران در تمامی نقاط تهران به این سایت حتما یه سری بزنید برنامه هم برای گوشی داره اندروید و مک و جاوا و .....

JBF
5 September 2012, 08:36 AM
دوستان توی تعطیلات اول شهریور گذرمون افتاد به شهر شعر و شراب و .... شیراز .:icon_arro جای همه تون خالی

اگر گذرتون افتاد به شیراز پیشنهاد میکنم یه سر به رستوران هفت خوان بزنین . فوق العادس . درواقع یه ساختمان با روکار بسیار متفاوت که دارای 7 سالن پذیرائی هست .
زیر زمین که رستوران مخصوص غذاهای ایرانی بود و ما رفتیم فوق العاده شیک , تمیز و زیبا بود .
دارای پارکینگ هست که خیلی عالیه , گارسون ها بسیار موءدب , حجم غذاها مناسب , کیفیت بسیار عالی و درکل همه چیز خیلی خیلی خوب بود .
6 سالن دیگه ای هم که داشت و با نامهای ایرانی نامگذاری شده بودن غذاهای فرنگی , کافی شاپ و .... رو ارائه میدادن که بنظر من ارزش امتحان رو دارن . حتی عرقیات گیاهی رو هم میتونید سفارش بدین که این قسمتش رو من خیلی پسندیدم .
درکل خیلی خوب هست . اگر گذرتون افتاد حتماً امتحان کنین . فقط تا یادم نرفته بگم که جمعه ها کمی شلوغ میشه و باید از صبح جا رزرو کنین .

موفق باشید

mehran_tavakoli
5 September 2012, 07:03 PM
بله..رستوران هفت خوان شیراز که معرکست... موسیقی زنده هم داره( ما عید رفتیم)
یه سوال از دوستان:
من دارم میام تهران و از قدیم دوست داشتم برم رستوران برج سفید..فقط هم میدونم توی پاسداران هست...واسه همین یک کمک میخوام:
از نظر جای پارک مشکلی خواهم داشت توی پاسداران؟ و دقیقا کجای پاسداران هست؟و کیفیت غذاش چطوری هست؟ مرسییی:icon_cool

amir91
5 September 2012, 07:43 PM
من هم 10 سالی میشه که میخوام برم رستوران برج سفید. ولی نمیشه
در مورد کیفیت غذاش نظری نمتونم بدم اما در رابطه با سایر موارد:
جای پارک تو خیابون اصلی پاسداران اون نواحی کم پیدا میشه و اگر هم پیدا بشه شانسی است ولی اگه برای شام تشریف میبرید جای پارک بیشتر خواهد بود ولی نگرانی نیست چون تو خیابونهای اطراف معمولا جای پارک پیدا میشه (حالا یکم هم پیاده روی کنی گشنه تر میشی) .برج سفید تقریبا میشه گفت اوایل پاسدارانه چون قیافش خیلی تابلوئه زیاد نگران پیدا کردنش نباش.

romeo_1593
6 September 2012, 07:43 AM
غذاش واقعا افتضاحه . جز ویوی دود گرفته تهران هیچی بهتون ارایه نمیشه .
من آخرین بار چند سال پیش رفتم و واقعا پشیمون شدم از کاری که کردم !!!:icon_mad:

mehran_tavakoli
6 September 2012, 09:58 AM
اگر اینقدر بده غذاش که هیچی:icon_cool
یه جای بهتر میتونین پیشنهاد بدین... نزدیکای ونک و این حدودا باشه که دیگه بهتر

achachi
6 September 2012, 03:06 PM

بله ، برج سفید از همون اول که افتتاح شد به معمولی (شایدم بد) بودن غذا و قیمت نامناسب معروف بود ، فقط اون زمان چشم اندازش و کلاس محیطش باعث معروفیتش بود . ( البته من سالیان زیادیه ازش خبر ندارم )
سمت ونک رستوران دیدنیها خوبه ، روبروی پارک ساعی .

achachi
6 September 2012, 03:16 PM
پیتزا خاتون

10-12 سالی بود نرفته بودم . امروز ازش غذا گرفتم . پیتزا کمبو + پیتزا قارچ + پیتزا فیله مرغ + سیب زمینی تنوری مخصوص
همگی واقعا عالی و با کیفیت . شاید تا مدت ها از جایی به جز خاتون فسد فود و پیتزا نگیرم دیگه .
در کلیه پیتزاها از ترکیب 4 نوع پنیر و مواد اولیه با کیفیت بالا و سس خوش طعمی استفاده میکنه .

آدرس روبروی حسینیه ارشاد
یه شعبه (فقط بیرون بر و دلیوری) هم زده اول پاسداران

رستوران یکتا

اینو همیشه بهش سر میزنم . شاید 20 ساله مشتریشم و همیشه کیفیت و مزه همیشگی

مثل همیشه ساندویچ بامیه و ساندویچ گوشت و آش جو ( بهترین غذای این رستوران )
همگی عالی و مثل قبل

آدرس : بالاتر از پارک وی - نرسیده به فرشته

romeo_1593
9 September 2012, 07:42 AM

دقبقا چه جور غذا و محیط و رنج قیمتی ای مد نظرتونه ؟

mehran_tavakoli
9 September 2012, 10:02 AM
والا محیط قشنگ و راحت...غذا هم کباب و اینا...رنج قیمت زیاد مهم نیست ولی خیلی هم جایی که قیمتش نجومی هست نباشه

romeo_1593
9 September 2012, 10:18 AM
شاندیز جردن رو بهتون پیشنهاد می کنم . کمی بالاتر هم (از لحاظ مکانی) نایب زعفرانیه هم خوبه البته بیشتر سرویسش خوبه تا غذاش .

XELTEK
9 September 2012, 12:03 PM
تو همون مناطق ونک و اونورا رستوران شکری هم بد نیست
هم جوجه داره و هم بره و غذاهاش خوشمزه است

romeo_1593
9 September 2012, 12:26 PM
تو همون مناطق ونک و اونورا رستوران شکری هم بد نیست
هم جوجه داره و هم بره و غذاهاش خوشمزه است

نمیدونم شکری هنوز تو حیاطش غذا میده یا نه اما تنها مشکلش عدم تمیزی و عدم پرستیژ درست و درمون محیطشه . ولی جوجه هاش رو دوست دارم .

XELTEK
9 September 2012, 12:45 PM
شکری الان تقسیم شده بین دوبرادر

یعنی یه برادر سالن رو دست گرفته یه برادر هم حیاط رو

غذای قسمت سالن بیشتر به دل من میچسبه تا قسمت حیاط

natsihit
9 September 2012, 01:02 PM
همون شاندیز جردن که دوستمون گفتن خوبه.
پدیده شاندیزم بد نیست محیطشو غذاش... اونم سمت سعادت آباد و غربه
کبابی دیگه نایب و اسفندیار هم هستن ... ولی قیمتش خوب یکم نحومیه.!

n@vid
9 September 2012, 06:36 PM
جمعه رفتم دهکده تو فشم
جاي پارکش که راحته ولي معمولاً مجبور ميشيد فاصله قابل توجهي رو تو شونه خاکي جاده پياده بريد که زياد خوشايند نيست
حدود 15-20 دقيقه منتظر شديم تا يه جاي مناسب براي نشستن خالي بشه
شيشليک، استيک با سس قارچ، جوجه کباب با استخوان و ماهي قزل آلاي کبابي سفارش داديم به همراه مخلفات
ماست موسير و زيتون پرورده اش بسيار بد بود
غذاهاش هم کاملاً معمولي و متوسط بود و اصلاً به اندازه 105 تومن ارزش نداشت
خلاصه که موقع خارج شدن از رستوران همگي با هم گفتيم خيلي معمولي بود
اگر خواستيد اين روزا فشم بريد به نظر من بهتره دنبال گزينه هاي بهتري باشيد

من برای سفرهای کاری مرتب میرم اهواز
تو این شهر هم چند رستوران رو امتحان کردم که هتل اکسین و هتل فجر از همه بهتر بوده اند
جاتون خالی دیشب تو رستوران هتل اکسین قلیه ماهی (با ماهی شیر) خوردم که خیلی بهم مزه داد
در سفرهای قبلی هم تو هتل فجر کباب فیله و استیک و ماهی شوریده خوردم که همگی خیلی خوشمزه و با کیفیت بودند.

zxcvmohsen
9 September 2012, 06:58 PM
خدمت دوستانی که می خوان برن برج سفید اکید توصیه دارم سمتش نرن!! کیفیت افتضاح، سرویس بد، قیمت نجومی سینی کبابش اگه اشتباه نکنم صد و پنجاه و خورده ای بود (البته راحت واسه سه نفر هست) خاتون هم مدت ها نامبر وان من بود اما چند سالی می شه نرفتم و آخرین باز خوشم نیومده بود؛ با این تعاریف مجدد برم تست کنم

farshad_1988
10 September 2012, 01:07 AM
برج سفید همونطور که همه دوستان گفتن فقط اسم داره و نه غذاش خوبه نه سرویس دهی در حد قیمتش داره
من خودم 3-4 سال پیش اخرین باری بود که رفتم...ولی هنوز هم به نظرم حداقل به یک بار رفتنش می ارزه !

mohat5
11 September 2012, 04:37 PM
پاپریکا - سعادت آباد 24 متری

محیط قشنگ و آرومی داره . گارسون ها اورینته هستن و منوی کاملی داره با قیمت های مناسب
پاستا و پیتزای خوشمزه ای داشت ولی خاص نبود . یعنی شبیه به همونی که تو موارنو ، بونو و ... میتونید بخورید !
در کل خوب بود ولی ...

omid king
12 September 2012, 09:23 PM
به نظر من برج سفید حتی ارزش یک بار رفتن هم نداره با اوون کلاس الکی و غذای فوق العاده بدش

amir91
13 September 2012, 06:38 PM
قیمت : مناسب
کیفیت: عالی
برخورد پرسنل: خوب و صمیمی
جای پارک: مناسب

غذاهایی که سفارش دادیم واسه دو نفر : 1.پیتزا سبزیجات 2. استیک بلک اند وایت 3.دوتا نوشابه
قیمت 36500 تومان
1.پیتزا سبزیجات که کیفیت اون خیلی خوب بود و نازک که الکی معده رو پر نمیکرد و باز هم تاکید میکنم فوق العاده نازک بود . واسه سیرکردن یک نفر مناسب بود .
2. استیک بلک اند وایت در حقیقت یه استیک ترکیبی از یک تکه فیله گوساله و دو تکه فیله مرغ بود به همراه سس قارچ و همینطور مقداری سالاد . که فکر میکنم برای سیر کردن یک نفر خوبه.
در آخر هم گارسون گفت که امشب به رایگان چای یا بستنی میتونید مهمون ما باشید.
پیش از رفتن به اونجا حتما جا رزرو کنید تلفن: 88306538
آدرس: قاءم مقام پایین تر از مطهری سمت راست پلاک116

omid king
14 September 2012, 01:12 AM
پاپلی سابق یا ناپولی

ادرس : شهرک غرب بلوار دادمان بین خوردین و پاکنژاد

تماس : 88086221 و 88377280
رستوران خیلی خوبیه جای پارک راحت پیدا میشه هم خودش و هم فضای داخلش خیلی دنجه . گارسون های فوق العاده خوش برخوردی داره . قیمت غذاهاش میانگین برای هر نفر با مخلفات حدود بیست هزار تومنه . پوتاتا و سوپشو حتما امتحان کنید .
فقط تو غذاهاش من میگو را دوست نداشتم چون طعم و مزه ای نداشت اما بقیه چیزاش خوبند .

206wrc
14 September 2012, 12:44 PM
پاپلی سابق یا ناپولی

ادرس : شهرک غرب بلوار دادمان بین خوردین و پاکنژاد

تماس : 88086221 و 88377280
رستوران خیلی خوبیه جای پارک راحت پیدا میشه هم خودش و هم فضای داخلش خیلی دنجه . گارسون های فوق العاده خوش برخوردی داره . قیمت غذاهاش میانگین برای هر نفر با مخلفات حدود بیست هزار تومنه . پوتاتا و سوپشو حتما امتحان کنید .
فقط تو غذاهاش من میگو را دوست نداشتم چون طعم و مزه ای نداشت اما بقیه چیزاش خوبند .

من معمولا ماهی 2 بار به اونجا میرم
پیتزا . سالاد فیلتو . رست بیف .اونجا جزء غذاهای مورد علاقمه

n@vid
17 September 2012, 04:02 PM
سلام

ديشب به پيشنهاد يكي از دوستان رفتيم رستوران هرمز تو خيابان خردمند نزديك كريمخان
يه رستوران عربيه كه منوي عربي و ايراني و فرنگي داره
موسيقي زنده هم داشت كه رو اعصاب من بود ولي ممكنه بعضي‎ها به اين سبك موسيقي شاد تو رستوران علاقه داشته باشند
ما كباب مصري و استيك و قليه ماهي سفارش داديم
كباب مصري و استيكش كيفيت خوبي داشتند ولي حجمشون نسبت به قيمت كم بود
قليه ماهيش بيشتر به قرمه سبزي شباهت داشت كه توش تكه‎هاي ماهي انداخته باشند
اين رستوران سرويس كاملي داره و از لحظه‎اي كه ميشينيد بدون اينكه بپرسند همينطوري چيزهاي مختلف ميارن سر ميز و اگر ميل نداشتيد بايد بگيد ببرند
از نون و پنير و سبزي و سوپ و سالاد بار گرفته تا چايي و دسر و باقلوا عربي و ميوه و خربزه تند و تند بدون اينكه اجازه بدن قبلي از گلوي آدم پايين بره ميچينن رو ميز
ولي قسمت بد قضيه زماني بود كه صورت حساب رو آورد كه براي يه رستوران بي‎كلاس با غذاي معمولي واقعاً زياد بود و با اون مخلفاتي كه خدمتتون عرض كردم حسابي سر آدم رو كلاه ميزاره
من كه دفعه اول و آخرم بود ولي ميتونه براي دوستاني كه به موسيقي شاد و محيط دنج و پذيرايي كامل بخصوص براي مهموني و مناسبت خاص علاقه دارند بد نباشه

amir91
17 September 2012, 05:13 PM
مثل اینکه این قضیه سرویس های غیر درخواستی تو رستورانهای عربی و لبنانی است. چون ما یه بار رفتیم عروس لبنان که خوشبختانه قبل از اینکه دست به اجناس روی میز بزنیم فهمیدیم که چه قیمتای بالایی دارند .

mohat5
17 September 2012, 11:55 PM
دقیقا عروس لبنان هم فقط باقلوا و سوپ و سالاد و این ها میاره میچینه رو میز !!! طوری که آدم اشتهاش کور میشه !یکسریش هم از قبل رو میزها آماده چیده شده !

ساندویچ یکتا رو چند روز پیش رفتم ( بالاتر از پارک وی ) .... هنوز حال و هوای قدیمی خودش رو حفظ کرده و ساندویچ های خوشمزه ای داره .... گذری بد نیست خلاصه به خصوص اگر هوس ساندویچ الویه کرده باشید !:icon_mrgr

n@vid
18 September 2012, 09:05 AM
همونطور كه عرض كردم و دوستان هم اشاره داشتند با همين خرت و پرت ها كه اتفاقاً قيمت بالايي هم دارند سر آدم رو كلام ميذارن
براي نمونه بابت يه ظرف كوچيك باقلوا 15 تومن از ما پول گرفت
جالبتر اينكه چون اصلاً بهش دست نزده بوديم گفتيم اينو وردار ببر كه رفت كرد تو يه كيسه و داد دستمون
از اين كاراشون اصلاً خوشم نيومد و براي همين شد دفعه اول و آخرم
خوب منو جلو مشتري هست و اگر چيزي بخواد ميگه بيارن

N.25
18 September 2012, 11:13 AM
ما هم چند شب پیش رفتیم لوموندسبک غذاها ایتالیایی فرانسویه

در بدو ورود یه پیش غذایی رو اوردن که داخلش زیتون و روغن زیتون یه نوع سبزی بود راستش دقیق متوجه نشدم چی بود همراه با یه نان برشته ای که روش کره وجعفری داشت ....(البته در فاکتور حساب نشده بود)
برای پیش غذا بروسکتا ،کاب سالادو سزار سفارش دادیم سزارش اصلا خوب نبود ولی کاب رو من خیلی دوست داشتم مخصوصا طعم پنیرش رو

برای غذای اصلی هم اسکالوپ باربارا ش به نظر من از همش بهتر بود فیله گوشت گریل شده همراه با یه لایه نازک بادمجان و بیکن و پنیر و پوره سیب زمینی بود

یه مرغی هم سفارش دادیم که راستش اسمش رو خاطرم نیست ولی شبیه کیوسکی داخلش با پنیرو بیکن پر شده بود دور چین هم با بروکلی و سبزیجات دیگه بود یه غذای دیگه که سفارش دادیم اگر اشتباه نکنم اسمش ابریزی بود که یه برنج مخصوص همراه با تکه های گوشت بود نمیتونم توصیف کنم چقدر این برنج بد مزه بود..!!!

فیله های همراهشم خوب بود ولی خیلی کم بود چیکن بلو هم یکی سفارش داده بود که گفت طعم خاصی نداره و یه جورایی بی مزه است (پنه مرغ و قارچ )بود در کل محیط دنج و ارومی داشت دیزاین غذاهاش خیلی شیک ساده بود سرویس دهی خوبی داشت و نسبت به رستوران چیل خیلی سرویسش کمتر شد فکر کنم 15 درصد بود !!!!:128:

romeo_1593
18 September 2012, 12:09 PM
ما هم چند شب پیش رفتیم لوموندسبک غذاها ایتالیایی فرانسویه

در بدو ورود یه پیش غذایی رو اوردن که داخلش زیتون و روغن زیتون یه نوع سبزی بود راستش دقیق متوجه نشدم چی بود همراه با یه نان برشته ای که روش کره وجعفری داشت ....(البته در فاکتور حساب نشده بود)
برای پیش غذا بروسکتا ،کاب سالادو سزار سفارش دادیم سزارش اصلا خوب نبود ولی کاب رو من خیلی دوست داشتم مخصوصا طعم پنیرش رو

برای غذای اصلی هم اسکالوپ باربارا ش به نظر من از همش بهتر بود فیله گوشت گریل شده همراه با یه لایه نازک بادمجان و بیکن و پنیر و پوره سیب زمینی بود

یه مرغی هم سفارش دادیم که راستش اسمش رو خاطرم نیست ولی شبیه کیوسکی داخلش با پنیرو بیکن پر شده بود دور چین هم با بروکلی و سبزیجات دیگه بود یه غذای دیگه که سفارش دادیم اگر اشتباه نکنم اسمش ابریزی بود که یه برنج مخصوص همراه با تکه های گوشت بود نمیتونم توصیف کنم چقدر این برنج بد مزه بود..!!!

فیله های همراهشم خوب بود ولی خیلی کم بود چیکن بلو هم یکی سفارش داده بود که گفت طعم خاصی نداره و یه جورایی بی مزه است (پنه مرغ و قارچ )بود در کل محیط دنج و ارومی داشت دیزاین غذاهاش خیلی شیک ساده بود سرویس دهی خوبی داشت و نسبت به رستوران چیل خیلی سرویسش کمتر شد فکر کنم 15 درصد بود !!!!:128:

هزینه این شام چقدر شد ؟ راستش چند شب پیش ها میخواستم برم ولی برنامم جور نشد . شنیدم نفری حدود 100 تومن حداقل میشه !!! درسته ؟

N.25
18 September 2012, 05:05 PM
نه .........:icon_twis!!! مگه رفتیم بیستانگو !!!:)))
گرونترین غذاش لابستر بود که کلا لابستر غذای گرونیه !!
غذای ما شد 160 و خورده ای خوردشو یادم نیس ;)

امروز بعد از مدتها رفتیم پیتزا پیشخون واقع در خیابان تخت طاوس راستش جای دنج و با مزه ای داره دکور قدیمی و چوبی.....
سالاد تازه و خوشمزه ای داشت طعم پیتزاشم من که خیلی دوس داشتم خمیرش نازک و ترد بود و مخلفات روش نه خیلی کم و نازک بود نه خیلی قطور که ادم یه جورایی بدش بیاد و پشیمون شه از خوردنش خلاصه که بعد از مدتها یه پیتزای خوب خوردیم!!!!

romeo_1593
18 September 2012, 05:14 PM

امروز بعد از مدتها رفتیم پیتزا پیشخون واقع در خیابان تخت طاوس راستش جای دنج و با مزه ای داره دکور قدیمی و چوبی.....
سالاد تازه و خوشمزه ای داشت طعم پیتزاشم من که خیلی دوس داشتم خمیرش نازک و ترد بود و مخلفات روش نه خیلی کم و نازک بود نه خیلی قطور که ادم یه جورایی بدش بیاد و پشیمون شه از خوردنش خلاصه که بعد از مدتها یه پیتزای خوب خوردیم!!!!

شرمنده ، شما نوشتید لمون (توی برج های سامان) من توذهنم لوشاتو بود . فکر کردم رفتین لوشاتو ، به خاطر همین در مورد قیمت پرسیدم . بازم شرمنده از اشتباهم .

amir91
18 September 2012, 05:24 PM

چهارتا غذا سفارش داده بودید ؟ یعنی میانگین 40 تومن هرغذا+ییش غذا ؟ درست گفتم؟

N.25
18 September 2012, 05:30 PM
نه خواهش میکنم ولی لوشاتو یکم از لوموند گرونتره فکر نکنم نفری بیشتر از 60_70 تومن بشه البته میگم بستگی به غذایی که سفارش میدید هم داره ولی توش خیلی قشنگه ارزش رفتن رو داره ;)

N.25
18 September 2012, 05:56 PM
چهارتا غذا سفارش داده بودید ؟ یعنی میانگین 40 تومن هرغذا+ییش غذا ؟ درست گفتم؟

بله با نوشیدنی و مالیات و سرویس و......

n@vid
19 September 2012, 11:22 AM
دوستان تو محدوده شهرك غرب كترينگ خوب سراغ داريد؟ بعد از گروني مواد غذايي كيفيت غذاهاي بيرون به شدت افت كرده و چند تا جايي كه قبلاً زنگ ميزدم اصلاً به درد نميخورن

mohat5
19 September 2012, 03:08 PM
اتفاقا من هم تو شهرک غرب دنبالش هستم !
کترینگ های زیادی بودند که بستند و یا کیفیتشون افت واضح کرد !!! مثلا مطبخ گلستان یا کیترینگ زیتون سبز .....

n@vid
19 September 2012, 03:51 PM
دقيقاً همينطوره
يادمه پارسال از پاسارگاد و آشپزباشي و گلستان براي شركت سفارش ميداديم كه هم غذاهاشون خيلي لذيذ بود و هم قيمت مناسبي داشتند
تو اين چند ماهه نشد يه بار غذا سفارش بديم و رضايت كامل داشته باشيم، حتي از صفا كه معروفه و قيمت بالايي داره

امروز ظهر از پدر خوب پيتزاي روست بيف گرفتم كه هم نسبتاً خوشمزه بود و هم مواد غذايي سالمي براي پختش استفاده شده بود- قيمت هم 8900

XELTEK
19 September 2012, 05:33 PM
جای شما خالی چند روز پیش پس از 24 سال سن و 10 11 سال همسایگی با کافه نادری ، رستوران این محل رو با یکی از دوستان تیست کردم ، غذای مورد سفارش ما یه مدل سوپی که داشت و غذای اول منو که اسمش شاتوبریان بود.
سوپش عالی و گرم و لذیذ و شاتو بریانی که با کمی معطلی برای ما به صورت کاملا عجیب غریب به سر میز اوردن ، موقعی که گارسون از درب آشپرخونه اومد بیرون دیدیم یه ظرف چدنی داغ که زیرش یه ظرف چینی بود و تو یه سینی گذارده شده بودو صدای سرخ شدن چیزی هنوز از داخلش میاد رو به سر میز ما اورد که ما شاهد یه تیکه گوشت استیک مانند بزرگ و سیب زمینی و هویج و پنیر پیتزای بسیار لطیفی روی همه اونها ریخته شده بود ، بودیم
سر هر میز هم طیف کاملی از ادویه جات و روغن زیتون و سرکه و یه مهرام خرسی بود که در صورت نیاز استفاده بشه
درخواست هایی که بعد از تحویل غذا ازشون میشد به علت تاریخ مصرف گذشته بودن گارسون ها :icon_arro بسیار دیر عملی میشد
نونی هم که کنار غذا تحویل شد بسیار تازه و لذیذ بود ( تو نون فانتزی فروشها به اسم نون بربری میفروشنش ) که مقدارش برای اون غذا کمی کم بود ! آما دو نفر ادم رو دو عدد سوپ و یه پرس از اون غذای لذیذ تقریبا سیر کرد.

XELTEK
19 September 2012, 07:06 PM
مستند شد !
http://www.damdam.ir/blog/wp-content/uploads/2008/12/stake.jpg

سپندار مزد
19 September 2012, 10:14 PM
مستند شد !
http://www.damdam.ir/blog/wp-content/uploads/2008/12/stake.jpg

ای جونم.
پیام وجدانی این سیرت نکرد!!

natsihit
20 September 2012, 01:05 AM
پیام جان چقدر شد نفری ؟

N.25
20 September 2012, 11:29 PM
ایده جالبی بود یه چند تا عکس هم از من....;))))

http://http://img4up.com/up2/75359250977163292746.jpg (http://img4up.com/)

http://http://img4up.com/up2/25507130289637303845.jpg (http://img4up.com/)

http://http://img4up.com/up2/98722157335036301144.jpg (http://img4up.com/)

http://http://img4up.com/up2/78318296285587816435.jpg (http://img4up.com/)

XELTEK
21 September 2012, 05:27 PM
ای جونم.
پیام وجدانی این سیرت نکرد!!

بابا این دو نفر رو سیر کرد !
حجمش به نسبت عکس بهتر و بیشتر بود

پیام جان چقدر شد نفری ؟

هر پرس از این غذا با قیمت 25 هزار تومان ازائه میشد
سوپ هم 4 تومن فکر کنم

mohat5
22 September 2012, 08:08 PM
چند وقت پیش رستوران ( بوفه ) هتل فردوسی ( پشت وزارت خارجه ) رو تست کردم

هتل تر تمیزی هست و بعد از بازسازی خیلی بهتر شده . رستورانش محیط خوب و بزرگی داره و خوبیش اینه که مشتری ها اکثرا خانوادگی میان و جو خوبه
سالاد بار ، دسر و نوشیدنی خیلی کامل و خوبه ..... سوپ آش کوکو و پیش غذاهای دیگه هم هست
منو غذاهای ایرانی و فرنگی کامله و نسبت به کمیت و کیفیت غذا قیمت ها خوبه
خلاصه که اگر گرسنه برید اونجا حسابی کیف میکنید !
:icon_coolقیمت اردور 20000 تومان ( بدون غذا ) و با غذا بین 30 تا 40000 تومان میشه

n@vid
23 September 2012, 09:05 AM
ديشب از آواچي دو تا پيتزا و يه ساندويچ سينه مرغ كبابي سفارش داديم
ساندويچش كه بيشتر شبيه مرغ آب پز بود تا كبابي و مزه خاصي نداشت- توصيه نميشه
پيتزاهاش هم بد نبودند
در كل چنگي به دل نزد

XELTEK
23 September 2012, 10:33 AM
اواچی گفتی کردی کبابم !
یه بار رفتیم شعبه تو فرشته ! دو تا پیتزا سفارش دادیم از 5 نفر ادم هیچ کس نتونست از هرکدوم یه برش بیشتر بخوره !

ساندویچ فیله کبابیش هم از افتضاح اونورتره ! ولی سوخاری جاتش بد نیست هم تمیزی و هم خوب پخته مثل کابوکی نمیسوزونن !
---
هتل فردوسی هم پارسال اینموقع سمینار داشتیم که به طور کلی یادم رفت تعریف ازش بکنم
غذاهاش عالی
برخورد پرسنلش متوسط
محیطش هم خیلی خوب !
پیانو من هم کارش عالی بود

N.25
26 September 2012, 08:54 PM
ما هم چند وقت پیش به اتفاق خانواده رفتیم رستوران بنه (گیلانی)

جای دنجی داره و در بدو ورود بوی زیتون و روغن زیتون غذا ها شما رو میبره شمال....:)))) یک چیزی که خیلی من و کلافه میکنه این رزرو نکردن میز پنجشنبه جمعه هاست به ما اول گفتن نیم ساعت طول میکشه تا نوبتمون بشه و ما یکساعت و نیم .....منتظر بودیم !!!!

غذاهاش کاملا دو نفره بود من کباب ترشش و خیلی دوس دارم کته کبابش هم خوب بود مخصوصا ته دیگش...:دی برای پیش غذا هم میرزا و باقالاقاتوق و ماهی دودی زیتون پرورده سفارش دادیم دوغش هم عالیییییی بود اگر رفتید دوغش رو از دست ندین
فقط گارسونهاش یکم خوشحال بودن مثلا ما یه چیزی گفتیم بیارن یادشون میرفت بعد مثلا گفتیم اب بیارن 2 نفر با هم اوردن ...:پی
ولی واقعا غذاش عالیی بود من که خیلی خیلی دوست داشتم جو هم کاملا خانوادگی و گرم بود

arte
27 September 2012, 10:50 PM
ما هم چند وقت پیش به اتفاق خانواده رفتیم رستوران بنه (گیلانی)

جای دنجی داره و در بدو ورود بوی زیتون و روغن زیتون غذا ها شما رو میبره شمال....:)))) یک چیزی که خیلی من و کلافه میکنه این رزرو نکردن میز پنجشنبه جمعه هاست به ما اول گفتن نیم ساعت طول میکشه تا نوبتمون بشه و ما یکساعت و نیم .....منتظر بودیم !!!!

غذاهاش کاملا دو نفره بود من کباب ترشش و خیلی دوس دارم کته کبابش هم خوب بود مخصوصا ته دیگش...:دی برای پیش غذا هم میرزا و باقالاقاتوق و ماهی دودی زیتون پرورده سفارش دادیم دوغش هم عالیییییی بود اگر رفتید دوغش رو از دست ندین
فقط گارسونهاش یکم خوشحال بودن مثلا ما یه چیزی گفتیم بیارن یادشون میرفت بعد مثلا گفتیم اب بیارن 2 نفر با هم اوردن ...:پی
ولی واقعا غذاش عالیی بود من که خیلی خیلی دوست داشتم جو هم کاملا خانوادگی و گرم بود

سلام :)
اگر آدرس این رستوران را لطف کنید ممنون میشوم
من خیلی گشتم اما آدرس دقیق نتونستم پیدا کنم
سپاس

N.25
28 September 2012, 09:10 AM
سلام:)
اپادانا _سهروردی شمالی

mj_heydari
28 September 2012, 07:25 PM
رستوران spu تو درکه

شیشلیک و جوجه اش خوب بود (هم با استخون هم بی استخون )+نون داغ هم میدادن که بد جوری فاز میداد
برنج اش جای کار بیشتری داشت .!
زیتون پروده اش OK بود
فیله کباب و باقالی پلو با گوشت اش معمولی بود
قیمت هاش هم منطقی بودتا حدی

natsihit
28 September 2012, 08:02 PM
رستوران spu تو درکه

شیشلیک و جوجه اش خوب بود (هم با استخون هم بی استخون )+نون داغ هم میدادن که بد جوری فاز میداد
برنج اش جای کار بیشتری داشت .!
زیتون پروده اش OK بود
فیله کباب و باقالی پلو با گوشت اش معمولی بود
قیمت هاش هم منطقی بودتا حدی
اسپیو سوپش فوقالعادس!!!
اگه نخوردی پیشنهاد میکنم برگردی یه دور دیگه...

سپندار مزد
29 September 2012, 05:21 PM
ما شاا... همه بچه پول دارید

206wrc
29 September 2012, 08:43 PM
پنجشنبه گذشته رفتیم KFC روبروی پارک ملت
تعریفش رو از دوستان شنیده بودیم
روی همه لوگوی های KFC رو پوشونده بودن
غذا خیلی سریعتر کمتر از 5 دقیقه آماده شد . مرغ سوخاری داغ و تازه بود ولی از لحاظ طعم فرقی با سوپر استار نداشت ولی قیمتش مناسب بود . مرغ 3 تیکه 10.500 تومان که سوپر استار 16 هزار تومان هست

mohat5
3 October 2012, 11:06 AM
دوستان چشمتون روز بد نبینه برای تجدید خاطرات رفتیم به رستوران فرید ( کریمخان - انتهای عضدی جنوبی )

محیط و گارسون ها و وسایل هنوز تو همون حال و هوا بودن .....
پارکینگ یه مزیت بزرگ این رستورانه ....
اما میریم سراغ غذا
میز سالاد بار و ماست و ... که خیلی کم تنوع ، سرد و معمولی بود .....
غذاها هم استیک رو اصلا نپرسید چه میزان برشته بشه ! ما هم بالطبع یادمون رفت بگیم ! و آبدار تحویلمون داد :icon_eek:
کباب بره هم حجم کمی داشت و مزه هم خوب ولی خیلی معمولی
فقط کرم کاراملش عالی بود ( عین قدیم ها )
خلاصه اینکه در کل اصلا مثل سابقش با کیفیت نبود و شاید همون چند سال یکبار برای تجدید خاطره بد نباشه !

N.25
5 October 2012, 05:11 PM
ديروز به اتفاق دوستان رفتيم رستوران پايتخت واقع در فرحزاد
نميتونم توصيف کنم چقدر از فرحزاد بدم مياد اين دومين باري بودکه تو عمرم ميرفتم ولي اگر دعوت نشده بودم اصلا راغب به رفتن نبودم :confused:

محيط دنجي داشت مخصوصا اگر تعداد زياد باشه به مشکل بر نميخوريد سرويس دهي ضعيف بود ولي غذا ها خوب بود ما شيشليک و جوجه و کباب مخصوص (برگ_جوجه_کوبيده)سفارش داديم
ماست و دوغ محلي خوبي هم داشت حجم غذا ها هم زياد بود جوجه با استخوانش يک مرغ کامل بود که سه نفر هم ميخوردن تموم نميشد و متقابلا نسبت به کيفت و حجم غذا ها قيمت ها خوب بود
در کل براي اب و هوا عوض کردن جاي بدي نيست ولي من اين جور محيط ها رو اصلا دوست ندارم:icon_mad: و اميدوارم ديگه پامو فرحزاد نذارممممم:nothing_to_say:

el matador
9 October 2012, 09:09 PM
کافی شاپ موزه هنرهای دینی امام علی تو خیابون اسفندیار جردن . غذا هم سرو میکنه ساندویچهای خونگی , حلیم بادمجون , پنه و ... . فضای باز هم داره و تو هوای سرد میتونین ازشون پتو هم بخواین . ساندویچ کتلت و تست تخم مرغش خوشمزه بود . چاییش رو هم تو فنجونای خیلی بزرگ سرو میکنه . قیمتاش هم بد نیست . اون ساندویچ کتلت رو که گفتم قیمتش هفت تومن بود

n@vid
10 October 2012, 02:54 PM
ديشب رفتيم پيتزا نخل
پيتزا مكزيكي و كباب يوناني و سالاد نخل سفارش داديم كه بسيار خوشمزه و با كيفيت بودند و از خوردنشون لذت بردم.
يه سري ميز هم بيرون چيده و امكان نشستن تو هواي آزاد كه اين روزها خيلي هم دلچسبه فراهم شده
قيمت هم مناسبه و كلاً 33 تومن شد

PAYAM
10 October 2012, 03:25 PM
چند شب رفتیم رستوران باربد بالای شیخ بهایی تقاطع سئول. از نظر جای پارک اوکی بود و می‌شد جلوش پارک کرد منتهی طبق معمول پارکبانش که مال خود رستوران بود توقع انعام داشت که حرکت جالبی نیست.
دوطبقه داره که طبقه زیرین گویا فقط برای قهوه‌خونه‌ست که ما چون قصد خوردن شام داشتیم طبقه بالاتر رفتیم.
از بایت محیط و موزیکی که پخش می‌شد خوب بود و سعی کرده بود فضای سنتی رو فراهم کنه و از این بابت واقعن خوب بود.
غذا ما شیشلیک، جوجه کباب، کباب برگ و ماهیچه سفارش دادیم. شیشلیک تقریبن بدترین شیشلیکی بود که به عمرم خورده بودم، جوجه کبابش رو تست نکردم ولی اون هم بنظر چیز خوبی نبود. ماهیچه‌ش هم در یک کلام افتضاح بود!! انصافن بد درآوردن ماهیچه کار هرکسی نیست که خوشبختانه آشپز رستوران سنتی باربد به لطف استفاده بیش از حد از پیاز و پحت افتضاح بخوبی از عهده‌ی این کار برآمده بود!
برنج نیز فکر می‌کنم از بدترین نوع برنج بازار انتخاب شده بود و شفته، بدبو و بدمزه بود.
تنها غذای آن که ارزش خوردن داشت کباب برگش بود که به نسبت خوب بود و طعم خوبی داشت.
از نظر حجم غذا ولی خوب بود و هرکدوم از غذاها برای یک نفر آدم پرخور مثل بنده کافی بود.
صورتحساب هم برای چهارنفر به شرح بالا 120 تومن شد که برای یه رستوران خوب قیمتی معمولیه ولی این رستوران رو با این غذا و این کیفیت که از یه تهیه غذا وسط شهر هم قابل ابتیاع بود رو من رستوران خوب نمی‌دونم!
رفتار پرسنل معمولی بود ولی گارسونا حتی در حد یکی دو کلمه هم انگلیسی نمی‌دونستن که خب از یه رستوران که فقط ظاهرش شبیه رستوران خوبه بیشتر از این هم انتظار نمی‌ره.
کلن پیشنهاد من اینه که اصلن گول ظاهرشو نخورید و رستوران‌های بهتری که تو اون منطقه هست رو امنحان کنید.

natsihit
10 October 2012, 06:03 PM
حالا یه چیز جالب تعریف کنم :
دیشب اردبیل بودم... چون شهر و بلد نبودم و گشنم بود اتفاقی یه رستوران انتخاب کردم و رفتم توش...
خیلی جالب بود که بدونه اینکه سفارش بدم برام یه سوپ جو خوشمزه آوردن... غذا هم کباب لقمه گرفتم که لقمش واقعا لقمه بود و خیلی بزرگ!! برنج و ماست و نوشابه هم خوردم...
اما همه ی اینا یک طرف کل غذای من شد 8000 تومن!!!!!!
مطمئنم تو تهران معمولی ترین جا الان میشه 12 13 تومن!!
واقعا قیمت شهرستان با تهران فرق میکنه...
مثلا ساندویچ کباب ترکی ظهر خوردم شد 3 تومن!!!

amir91
4 November 2012, 05:32 PM
چند شب پیش بعد از دو سال دوباره گذرمان به بیگ بوی واقع در خیابان عباس آباد افتاد. با اینکه شب بود و وسط هفته اما شلوغی خودش را داشت و مثل همیشه ماشینها دوبله و سوبله پارک بودند.
میشه گفت حدود یکساله که انواع کالباس و ژامبون و سوسیس و مشتقات اون رو خودم و همسرم تحریم کردیم و لب بهشون نزدیم. بنابراین تو این یکسال تنها پیتزای سبزیجات رو تست کردیم . به قول یکی از دوستام میگه " اگه خواستی ببینی یه فست فود خوب کار میکنه یا نه ؟ پیتزا سبزیجات اون رو تست کن. چون جای مانور کمتری واسه اون رستوران داره و میتونی پی ببری که کیفیت مواد اون رستوران خوبه یا نه"بعد از خوردن پیتزا سبزیجات بیگ بوی میتونم بگم پیتزای سبزیجات بیگ بوی یکی از بدترین پیتزاهای سبزیجاتی بود که خوردم و چند سال پیش هم که پیتزای مخصوص یا مخلوط اون رو خورده بودم باز هم خوشم نیومده بود. اما هنوز در عجبم که شلوغی این فست فود از چیست؟ قدمت؟ عادت؟

کمی بالاتر زیر پل سید خندان میشه رفت سالسا و پیتزای بهتری رو دریافت کرد . و بهتر از اون در صاحارا واقع در خیابان قائم مقام میشه بهترین پیتزای سبزیجات رو خورد.

206wrc
7 November 2012, 09:12 AM
جمعه رفتیم پیتزا خاتون ، خیابان شریعتی : پیتزا معمولی رو به خوب بود ولی برخورد آقای که اونجا وایساده بود بد بود . اجازه نشستن ندادن ، گفت که اول غذا رو سفارش بدیم و پول رو پرداخت کنیم و بعد میتونیم بشینیم
شنبه هم با دوستان رفتیم پیتزا داوود که بسته بود و رفتیم چند تا رستوران دیگه که بسته بود ، آخر رسیدیم به باگت پاسداران :icon_neut 15 نفر بودیم و از همه غذا ها سفارش دادیم . پیتزا ها به نظرم اصلا خوب نبود و ساندویچ های 13 هزار تومانی ! بیشتر نون بود تا محتویات

natsihit
7 November 2012, 03:14 PM
برخورد آقای که اونجا وایساده بود بد بود . اجازه نشستن ندادن ، گفت که اول غذا رو سفارش بدیم و پول رو پرداخت کنیم و بعد میتونیم بشینیم
برخورد بد کلا یه اپیدمی شده بین کاسب جماعت...
همش تقصیر خودمونه، اگه شما و 4 نفر دیگه با این برخوردش، بهش میگفتین : گمشو بابا اونموقع دستش میومد که درست صحبت کنه با مشتری!
اونسری یه مهمون خارجی داشتیم، میخواستیم براش یه رستوران رزرو کنیم، تقریبا 55 نفر مهمون بودن!
نفری 30 تومن هم پولشون میشد!
انقدر صاحبش پرو بود، میگفت باید ساعت 12.5 همه اونجا باشید و تا یک و نیم همتون برید بیرون!!! چون غذامون تموم میشه و ... ازین چرتو پرت ها!
اینا رو ما بهشون یاد دادیم که اینجوری باهامون حرف بزنن!!! به جای خم و راست شدن، دو قورت و نیمشونم باقیه!

Aurora
7 November 2012, 11:01 PM
سلام
یکی از بهترین فست فودهای شرق تهران ، فست فود دارتلا dartella تو مجتمع الماس ایران هستش
بدون اغراق عرض میکنم که پیتزاهاش فوق العاده است ( پیتزا چیکن ، پیتزا کالزنه ، پیتزا دونر که این یکی واقعا بی نظیره ) قیمتهاش هم بسیار معقول و مناسبه و مطمئنم از کیفیت خوب غذاش تعجب میکنید

ما هر هفته دوشنبه ها یه توفیق اجباری داریم که اونجاییم ! (بخاطر کلاس فسقلی )
از نظر دسترسی که خیلی خوب و سرراسته ، جای پارک هم که دیگه پارکینگ مجتمع الماس خودش یه دریاست و دغدغه ای از این نظر ندارید
یه گشت و گذاری هم تو خود مجتمع الماس ایران داشته باشید و نمایندگی برندهای مختلف رو یه زیارتی بکنید و از قیمتهای فضایی اجناس خارجی هم تعجب کنید که خالی از لطف نیست

نمایندگی نان سحر هم که اونجا هست و میتونید یه عالمه نون خوشمزه بخرید ( مثل گاتا ) و حالش رو ببرید

آدرس رو فکر کنم خیلی از دوستان بلدن : لویزان ، بلوار نیروی زمینی ، مجتمع تجاری الماس ایران

این هم کروکی فست فود دارتلا dartella

http://www.doepke.ir/fa/wp-content/uploads/dartella.jpg

خوش بگذره و نوش جان !
ارادت - رضا

n@vid
8 November 2012, 11:20 AM
سلام
پنجشنبه هفته پيش براي ناهار رفتيم شانديز جردن
شلوغ بود و بعد از گرفتن شماره حدود يك ربع معطل شديم تا بريم داخل
شيشليكش يكي از بهترين‎هايي هست كه تا حالا خوردم و بنابراين ترجيح داديم سراغ غذاهاي ديگه‎اش نريم و دو تا چلو شيشليك سفارش داديم
قبل از غذا هم يه نون داغ مياره كه بسيار خوشمزه است
غذاش مثل هميشه بسيار عالي و حجيم بود و مشخصه كه در انتخاب گوشت دقت خيلي بالايي دارند

و اما ايراد شانديز: با كلاس نيست
البته نميشه گفت سرويسش ضعيفه چون حسابي بهت ميرسن، اخلاقشون خوبه و هر چيزي كه سفارش ميديد سريع ميارن سر ميز ولي بيشتر چلوكبابيه تا رستوران و فقط و فقط به خاطر غذاي خوبش بايد رفت
براي اينكه بي انصافي هم نكرده باشم بايد بگم كه در مقابل هم قيمت غذاش مناسبه و هم اينكه حق سرويس نميگيره

خلاصه كه جمعاً شد 73 تومن و با لبي خندان و دلي آكنده از گوشت اعلا اومديم سوار ماشين شديم و رفتيم خونه چايي رو زديم و ولو شديم

amir91
9 November 2012, 02:56 PM
تا اونجا که یادم میاد از 10 سال پیش به این رستوران هر از چندگاهی( دو سال یکبار) میرفتم. تا اینکه پس از مدتها تصمیم گرفتیم به این رستوران یه سری بزنیم. محیط همان محیط قدیمی بود. شکل صندلی ها و چیدمان اون تغییری نکرده بود. منوش یادم نبود ولی منوی جدید اون تشکیل شده بود از انواع پیتزا و غذاهای مکزیکی و استیک. به دلیل وجود پیاز در پیتزا سبزیجات از سفارش اون منصرف شدم . و از گارسون اون پرسیدم کدوم یکی از غذاهای مکزیکی فاقد گوشت چرخکرده است که تنها به یک مورد اشاره کرد. و گفت که لوبیای چرخکرده به همراه چند چیز دیگه است. که ترجیح دادیم استیک و دو عدد سوپ و سالادفصل و 2 عدد دلستر سفارش بدیم. تا اینجا تنها چیز بدی که میشد بهش اشاره کرد بوی غذایی بود که در بدو ورود و ابتدای پله ها به مشام میرسید و همینطور شلوغی رستوران که شاید حاکی از غذای خوب رستوران باشد.

دو کاسه سوپ به همراه سالاد فصل سر میز رسید. سوپ کاملا معمولی بود و سالاد فصل افتضاح بود. از همینایی که بسته بندی شرکتی است. یعنی آدم پولشو بریزه تو جوب ولی یه همچین سالادی رو نخوره خیلی بهتره. از سفارش غذا نیم ساعت گذشته بود و ما همچنان منتظر بودیم از اونجایی که گفته بودم استیک آبدار نباشه نیم ساعت معطلی رو گذاشتم پای پخت خوب استیک . دیگه حوصلم سررفت و از یکی از گارسونها سراغ غذا رو گرفتم که فهمیدم بله یادشون رفته !!!! اصلا مث اینکه ما هر موقع میریم هر رستورانی یه همچین بلایی باید سرمون بیاد . شاید مشکل از ماست! چند دقیقه بعد یه گارسون با دو کاسه سوپ و همون سالاد مذخرف اومد. که گفتیم آقا ما غذا اصلی رو نخوردیم و اینا رو خوردیم . اما جالبیش این بود که تو سوپی که بار دوم آوردن تکه های قارچ روی سوپ شناور بودن و انگار تازه قارچ اضافه کرده بودن و قارچها خام بود.

استیک با ظرف داغ جلز ولز کنان رسید. اما استیک خوشمزه ای نبود و حتی با سس قارچ هم خوشمزه نشد. سبزیجات کنار اون هم خیلی ضعیف بود و تکه های کلم بروکلی بدون هیچگونه فرآوری قبلی بود و چند تکه پیاز و یک برش ظریف از فلفل دلمه و البته یک تکه نون.

من که اصلا راضی نبودم. 30000 تومن پولم رو دور ریختم . جالبیش این بود که موقعی که رفتیم حساب کنیم چندین خانواده روی پله ها منتظر بودند میز خالی بشه تا وارد رستوران بشن و همینطور یه آقایی که از صندوقدار میپرسید اگه غذای مکزیکی تموم نمیشه وایستیم. انگار بعد از جریان یارانه ها همه چیز دگر گون شده و دیگه غذای خوبی که قیمت مناسب داشته باشه نایاب شده.

اما هنوز این سوال در ذهنم وجود داره که شلوغی رستورانهایی که غذاشون دیگه کیفیت سابق رو نداره ناشی از چیست؟

natsihit
9 November 2012, 05:57 PM
اخ اخ گفتی پنتری دلم و کباب کردی!!!
من یکی از مشتری های پرو پا قرص اینجا بودم! مخصوصا غذاهای مکزیکیش!
ولی دفعه ی اخری که رفتم (2 سال پیش) یکی از دوستان لازانیا سفارش داد!
باور کنید بوی گند موندگیش کل میز مارو گرفته بود!
به گارسونه گفتیم، رفت برامون عوضش کرد و جالبه که دفه ی دوم هم نصفش سالم بود نصفش فاسد بود!!!!!!!
باورتون میشه ؟؟ غذا فاسد بزارن جلو آدم! (انگار اینارو اماده گذاشته بودن یادشون رفته بود بزارن یخچال!!!)
دیگه انقدر اون روز حالمون بد شد تا الان دیگه نرفتم!
(البته الان راستش یکم دلم تنگ شده! آدرسشم یادم رفته پایینای فردوسی بود تا جایی که یادمه!)

amir91
9 November 2012, 08:21 PM
آدرسش خیابان قائم مقام از جنوب به شمال میای سمت راست .

n@vid
10 November 2012, 10:48 AM
...اما هنوز این سوال در ذهنم وجود داره که شلوغی رستورانهایی که غذاشون دیگه کیفیت سابق رو نداره ناشی از چیست؟

1) امكانات تفريحي بسيار محدود در سطح مثلاً كلانشهر تهران كه باعث ميشه همه راه‎ها به رستوران ختم بشه
2) به دنبال مورد اول، نسبت بسيار پايين تعداد رستوران‎ به جمعيت در مقايسه با بسياري از شهرهاي برخوردار از كيفيت زندگي مناسب در سطح دنيا (شما كافيه كه تو پاريس، رم، ميلان، مادريد، بارسلونا، استانبول و... قدم بزنيد تا از تعداد بالاي رستوران و كافه حتي با در نظر گرفتن توريستي بودن شهر تعجب كنيد)
خوب مشخصه كه تو وضعيت فعلي تهران رقابت چنداني بر سر كيفيت خدمات در رستوران‎ها وجود نخواهد داشت و مردم به ناچار براي همين رستوران‎هاي بي‎كيفيت هم معمولاً صف ميكشند
البته افزايش بسيار شديد هزينه‎ها در يك سال اخير و نبود امكان افزايش متناسب قيمت (كاهش حاشيه سود) رو هم بايد در نظر داشت كه طبيعتاً منجر به افت كيفيت رستوران‎ها شده
پارسال همين موقع رستوران‎ها و تهيه غذاهايي بودند كه من و همكارام تو شركت ازشون غذا ميگرفتيم و هميشه رضايت داشتيم ولي از ابتداي سال كيفيتشون به حدي افت كرده كه ديگه كسي بهشون زنگ نميزنه
يك بار همينجا در مورد يكي از سفره خونه‎هاي فرحزاد نوشتم- واقعاً در مقابل پولي كه ازتون ميگيره هنر ميخواد كه انقدر بد باشه
و موارد متعدد ديگه كه كم هم نيستند
به نظر من بهتره چند جاي خوب رو نشون كرد و بيشتر رفت سراغ همونا

206wrc
12 November 2012, 12:29 PM
جای دوستان خالی 2 روز رفتیم رشت مسافرت
مثل دفعه قبل رفتیم رستوران رازقی
اول با یه موهیتو خوشمزه ، استقبال می کنن
موقع صرف نهار ، پیانو نواخته می شه
و از همه مهمتر غذا و برخ خوشمزه
شیشلیک و جوجه کباب و کباب ترش و ماهی کولی و 3 تا سالاد و ماست و دسر شد 125 هزار تومان :icon_cool

PAYAM
12 November 2012, 02:47 PM
دوستان یه رستوران خوب با موزیک زنده حوالی شمال تهران می‌شناسید که غذاش هم خوب باشه و جاش هم زیاد باشه؟ قاعدتن عالی‌قاپو،‌ سوگلی، باران و باربد جزو انتخاب‌هام نیست.

alireza_sos
13 November 2012, 09:12 PM
دوستان یه رستوران خوب با موزیک زنده حوالی شمال تهران می‌شناسید که غذاش هم خوب باشه و جاش هم زیاد باشه؟ قاعدتن عالی‌قاپو،‌ سوگلی، باران و باربد جزو انتخاب‌هام نیست.

پیام با این مشخصات فکر کنم اسفندیار بهترین انتخاب باشه

ولیعصر - تقاطع نیایش :icon_cool

mohat5
15 November 2012, 08:52 PM
دوستان حتما رستوران مسلم تو بازار رو امتحان کنید - میدان امام خمینی - بازار
به خصوص جمعه ها رفتنش راحت و جاپارک نسبتا خوبی داره

واقعا واقعا کوبیدش یکی از بهترین هایی بود که تاحالا خورده بودم . غذاهای دیگش هم همین طوره هم حجیم هم لذیذ....

ali1363
24 November 2012, 06:04 PM
سلام
اگه دنبال یه دیزی خوشمزه هستید، پیشنهاد میکنم دیزی خان دایی را حتما امتحان کنید. رستورانش توی خیابان شیخ بهایی شمالی است. به خاطر اینکه محل کارم ونک هست با همکارها مشتری ثابتش هستیم.
این هم شمارش: 88054165

دیزی را با ظروف کامل + نون سنگگ و سبزی میاره، بعدش هم میاد ظرفها را میبره.
من با اینکه دیزی خور نبودم ولی این دیزی دید من را نسبت به این غذا تغییر داد :icon_surp

فقط چون دیزیش خیلی طرفدار داره ظهرها تا 12:30 تموم میشه، پس زودتر سفارش بدید.

n@vid
26 November 2012, 09:42 AM
پنجشنبه شب هفته پيش رفتيم رستوارن اجلاس فرمانيه
قبلاً دو نفر از دوستان براي ناهار رفته بودند و از كباب 65 سانتيش خيلي راضي بودند

براي چهار نفر پاستا، فيله مرغ كبابي و ميكس گريل (مخصوص دو نفر) سفارش داديم
اسپاگتي و سبزيجات دورچين فيله مرغ به قدري شور بود كه نميشد خورد و بعد از اينكه اعتراض كرديم بردند عوضش كردند
ميكس گريل (به قيمت 75 تومن) شامل دو تكه مرغ، دو تكه ماهي، يك تكه استيك و چند تا تيكه سبزيجات شور و بدمزه در نوع خودش به اون قيمت افتضاح بود
سس قارچ استيكش هم بيشتر نمك بود به همراه مقدار كمي قارچ و شير
خلاصه كه براي يك غذاي بسيار بد از ما 153 تومن پول گرفتن و جالبتر اينكه با وجود اعتراض شديد به مثلاً مديريت رستوران با يه عذرخواهي خشك و خالي راهيمون كردن
يادمه يه بار تو يه استان بسيار زيباي كشور كه اتفاقاً به طور معمول مشتري با رضايت پول رستوران نميده و از اين لحاظ سابقه خوبي نداره داستان مشابهي پيش اومد. مدير رستوران بلافاصله اومد سر ميز و گفت براتون نصف قيمت حساب ميكنيم.
و اين هم تجربه ما از يك رستوران مثلاً با كلاس و سطح بالاي تهران

FARZAD_1975
26 November 2012, 10:37 AM
دوستان حتما رستوران مسلم تو بازار رو امتحان کنید - میدان امام خمینی - بازار
به خصوص جمعه ها رفتنش راحت و جاپارک نسبتا خوبی داره

واقعا واقعا کوبیدش یکی از بهترین هایی بود که تاحالا خورده بودم . غذاهای دیگش هم همین طوره هم حجیم هم لذیذ....

تایید میشه ته چین مرغش هم عالیه

mtrack
27 November 2012, 10:55 PM
قبلاً دو نفر از دوستان براي ناهار رفته بودند و از كباب 65 سانتيش خيلي راضي بودند

اسپاگتي و سبزيجات دورچين فيله مرغ به قدري شور بود كه نميشد خورد و بعد از اينكه اعتراض كرديم بردند عوضش كردند
ميكس گريل (به قيمت 75 تومن) شامل دو تكه مرغ، دو تكه ماهي، يك تكه استيك و چند تا تيكه سبزيجات شور و بدمزه در نوع خودش به اون قيمت افتضاح بود
خلاصه كه براي يك غذاي بسيار بد از ما 153 تومن پول گرفتن و جالبتر اينكه با وجود اعتراض شديد به مثلاً مديريت رستوران با يه عذرخواهي خشك و خالي راهيمون كردن
يادمه يه بار تو يه استان بسيار زيباي كشور كه اتفاقاً به طور معمول مشتري با رضايت پول رستوران نميده و از اين لحاظ سابقه خوبي نداره داستان مشابهي پيش اومد. مدير رستوران بلافاصله اومد سر ميز و گفت براتون نصف قيمت حساب ميكنيم.

تجربه ما به بدی تجربه شما نبوده ولی بنظرم یکی از معمولیترین رستوران هاست و اصلا قیمت و خدماتی که ارائه میکنن متناسب با هم نیست

romeo_1593
28 November 2012, 08:49 AM

چندی پیش به دعوت یکی از دوستان رفتیم اونجا ، بدترین ، کثافت ترین ، آشغالترین ، بی کیفیت ترین و بد ترین طعم و مزه رو به همراه افتضاح ترین خدمات ارایه دادند همراه با یه حساب 100 تا 150 تومنی برای هر نفر : ماه رمضون بود و افطار و شام اونجا بودیم .
من پنه مرغ سفارش دادم به جرات میگم فقط یه چنگال زدم و بقیه بطور کامل روی میز موند و وقتی میگفتیم چرا کیفیت اینقدر آشغاله می گفتن خیلی هم خوبه !!!
یعنی حاضرم از گشنگی بمیرم ولی اونجا دیگه نرم .

n@vid
28 November 2012, 12:18 PM
ظاهراً كه اينجا خيلي‎ها دل خوني از اين اجلاس فرمانيه مزخرف دارند.
يه چيز ديگه بگم بخنديد
بشقاب ميكس گريل (مثلاً مخصوص دو نفر) رو كه آورد سر ميز يه نگاهي بهش انداختم و گفتم 75 تومن واسه اين؟!! اين كه يه نفرم سير نميكنه!!!!!!
گارسون رو صدا زدم گفتم اين كجاش واسه دو نفره؟ برگشت بهم گفت همينه ديگه، اگه ميخواين ميتونم برم براتون يه كم دبگه برنج بيارم!!!!!!!! تو دلم گفتم ميخواي يكم نون هم بيار كه حسابي سير شيم ميخوايم بريم سر ساختمون
خلاصه كه آقا گول جا و اسمش رو نخوريد نگفتم كلاس چون واقعاً كلاس هم نداره با اون گارسون‎هاش كه بيشتر به درد شاگرد ساندويچي بودن ميخورن

واسه اينكه جو عوض بشه
دو سه شب پيش رفتيم نارلي
مثل هميشه غذاي خوب و محيط دلچسب
راضي بوديم

persia19191980
28 November 2012, 01:56 PM
@ 1111
قيمتاي اسفنديار كه فضائيه، 2 نفره برين محاله زير 30 تومن صورت‌حساب ميزتون بشه! تنها جايي كه ممكنه از نظر قيمت باهاش بتونه رقابت كنه اون رستوران بالاي خيابون الوند هستش (اسمش يادم نيست، همون كه دم در پيشخدمتاش در ماشينت روباز مي‌كنن و سوييچت رو مي‌گيرن و مي‌برن برات پارك مي‌كنن)

داشتم پست های 5 سال پیش رو می خوندم. دیدم به لطف آقایون، الان با 30 تومن به دو نفر ساندویچ با مخلفات هم نمیدن!!!!!!!

N.25
6 December 2012, 11:43 PM
سلام
هفته پیش صبحانه رفتیم سان لیو .سرویس دهی خیلی ضعیف و با تاخیر زیاد ددددددددد بود
برای ولکامینگش فرنی اوردن ما بلک جک و وسترن تخم مرغ و پن کیک و... سفارش دادیم .
محیطش و دوست نداشتم خیلی سرد بود کیفیت غذا ها هم خوبه رو به معمولی بود ولی نکته اینجاست که قیمتهاش عالی بود!
کسی صبحانه روف تاپ گریل ورفته؟

zee
23 December 2012, 11:50 PM
با سلام
دوستان عزیزی که کباب کوبیده عالی خوردند میتونند آدرس بدند.
ممنون.

PAYAM
24 December 2012, 11:42 AM
چند روز پيش شام رستوران لئوني (نياوران بعد از مژده نرسيده به دزاشيب) بوديم که يه رستوران ايتالياييه.
از بابت جاي پارک مي‌شه روبرو يا اطراف پارک کرده و اگر خودش ورستوران‌هاي اطرافش شلوغ نباشن مشکل حادي از اين بابت نيست.
محيطش ساده و خوبه، و فکر مي‌کنم بيرون توي پياده‌رو هم ميز و صندلي مي‌ذاره که خب هوا سرد بود و ما داخل نشستيم.
رفتار گارسون‌ها خيلي خوب و حرفه‌اي بود و کارشون رو هم بخوبي بلد بودن.
براي پيش‌غذا سالاد سزار و يه سالاد ديگه سفارش داديم که معمولي بود.
براي غذاي اصلي استيک با سس قارچ، پيتزا، پاستا و پنه سفارش داديم. تمام غذاها خوب، خوش‌طعم و بدون مشکل خاصي بود. از نظر حجم بجز پيتزا که نسبتن بزرگ بود بقيه‌شون متوسط بودن و باتوجه به پيش‌غذا و دسر کافي بنظر مي‌رسيدند.
بعنوان نوشيدني موخيتو و آب‌ميوه سفارش داده بوديم که از منوي آب ميوه‌هاشون فقط يک يا دو مورد رو داشتن.
صورت‌حساب ميز براي چهارنفر هم 150 تومن شد که بنظر من يه 20-30 درصدي از چيزي که بايد مي‌گرفت بيشتر گرفت.
بطور کلي رستوران مناسبي بود اما جاييه که چون از هيچ لحاظ چشمگير و خاص نبود جزو انتخاب‌هاي اولم هيچ‌وقت نخواهد بود ولي بعدن احتمالن باز هم خواهم رفت.

mj_heydari
30 December 2012, 09:49 PM
رستوران سنتی ترمه -سئول - کوچه دانشگاه الزهرا
تا یکسال قبل هم غذاش خوب بود هم موسیقی زنده داشت هم قلیون ولی الان دیگه هیچ کدوم اش رو نداره
نکته مثبت اش هم محیط زیبا که کلی فانوس توش روشن بود و دکوراسیون قشنگ داخل با صدای شر شر اب و فواره و تخت های تر و تمیز و چایی تو استکان کمر باریک و خیلی خوش طعم
دمای رستوران هم پایین بود و مجبور شدیم با کاپشن بشنیم !
غذا هم شیشلیک سفارش دادیم که کیفیت متوسط رو به پایین بود و برنج سرد شده بود /
گارسون هاش هم انعام می خواستن که این یکی دیگه خیلی تو ذوق میزد
واقعا حیف اون محیط و دکوراسیون که دادن دست یه مشت باقالی

M.D.
30 December 2012, 10:06 PM
Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

n@vid
31 December 2012, 09:56 AM
هفته پيش براي تجديد ديدار با يك گروه از دوستان رفتيم پديده شانديز تو اريكه ايرانيان
از لحاظ فضاي پارك و راحتي دسترسي امتياز خيلي خوبي ميگيره
ما شيشليك و فيله سفارش داديم كه هر دو خوب بودند
بوفه سالادش بسيار معموليه و تو اكثر پيش غذاها كه تنوع پاييني هم دارند از مايونز زيادي استفاده ميكنه- در اين قسمت امتياز پاييني ميشه بهش داد
گارسون‎هاي خوش اخلاقي داره كه با سرعت بالايي به خواسته‎هاي شما رسيدگي مي‎كنند
فضاش هم خيلي شلوغ و پر سر و صداست كه من خوشم نمياد
بعد از شام هم ميتونيد از سرويس چاي و ميوه و اينجور چيزا استفاده كنيد
در نهايت اينكه شابد براي يه مهموني خانوادگي شلوغ به سبك سنتي بدك نباشه

n@vid
7 January 2013, 12:04 PM
ديشب رفتيم رستوران فنجون
شهرك غرب- بلوار دريا- خيابان موج (هموني كه امير چاكلت و ترنج توشه)

محيط رستوران و دكوراسيونش بد نيست ولي با اعمال تغييرات جزئي ميتونه بهتر از اين باشه

ما براي سه نفر لازانيا و پيتزا سوپريم و سالاد سزار سفارش داديم كه براي وعده شام كافي بود
سالاد سزار رو پر از مايونز كرده بودند و خبري از سير و پنير رنده شده نبود و هيچ جذابيتي نداشت
توي لازانيا از پنير خيلي زيادي استفاده شده بود كه باعث ميشد خيلي زود دل آدم رو بزنه
پيتزا سوپريم خوب و خوشمزه بود

گارسون‎هاي رستوران هم تعريفي نداشتند و فعلاً مونده تا كارشون رو ياد بگيرند
مجموعاً شد 42 تومن كه قيمت متوسطي به حساب مياد
در كل نميشه گفت بده ولي تعريفي هم نداشت

mohat5
2 February 2013, 10:25 PM
رستوران چنگال - سعادت آباد پایین تر از اریکه ایرانیان

رستوران شیک و مدرنی بود و فضای صمیمی و خوبی داشت .
منو ایتالیایی کامل با قیمت های متوسط به بالا
پاستاهایی که نا سفارش دادیم خیلی خوشمزه ولی یکم سنگین بودند
در کل جای شیک و باحالی بود

n@vid
3 February 2013, 09:24 AM
هفته پيش رفتم رستوران هتل رامتين روبروي نايب پارك ساعي
محيط رستوران، كيفيت سرويس، تنوع و كيفيت غذاها خيلي خوب بود و به خوبي قيمت گرونش رو توجيه ميكرد

ديشب هم رفتم جام جم
بعد از تغييرات اخيرش خيلي خوب شده و براي يه قرار دوستانه خودموني جاي خوبيه
تنوع غذاهاش هم خوبه و ميتونيد از غرفه‎هاي مختلف غذاي مورد علاقه خودتون رو تهيه كنيد
البته ما از غرفه باربيكيو غذا گرفتيم كه خيلي معمولي بود و نتونسته بود گوشت و جوجه رو به خوبي مزه دار كنه
در كل خوش گذشت

persia19191980
3 February 2013, 10:53 PM
سلام
من امروز برای کاری به همراه خانمم همدان بودیم
به توصیه دوستان رفتیم رستوران نعل اشکنه"البته اگه درست نوشته باشم" تو جاده منتهی به گنجنامه
کیفیت غذا و کباب ها عالی بود و محیط رستوران هم تمیز ولی معمولی بود
برای 2 نفر سوپ و کباب روسی و برنج و سالاد و ماست موسیر شد 80 تومن

N.25
8 February 2013, 10:54 PM
سلام ما هم بعد از مدت ها يه پست بزنيم و يه گزارشكي بديم
با نويد موافقم فود كورت جام جم براي دورهميه دوستانه خيلي خوبه و مهم تر از همه به خاطر تنوع غذاييش مطابق با هر سليقه ميشه غذا پيدا كرد و تو قرار گذاشتن ادم به مشكل بر نميخوره ما از مورانو غذا گرفتيم كه من غذاشو دوست داشتم...
ولي سوشيش خيلي بد بود!!

هفته پيش هم مراسم سوشي خورون بود ...;) باز هم به ونك استار رفتيم به نظرم سوشي هاش اب رفته ولي كيفيتش مثل هميشه بود مرغ با سس پرتقالشم جالب بود! اگر از ماهي خام بدتون نمي ياد نيگري سالمونش و حتما سفارش بدين مزه بهشت ميده..:)
خانه اسيايي سوشي هاش از اينجا هم كوچيك تره ولي كاملا ايرانيزه شده و خوشمزه است و اگر كسي براي اولين بار بخواد سوشي بخوره به نظر من غير ممكنه از مال اينجا خوشش نياد ..!در ضمن محيطشم خيلي شيكه ونك استار بيشتر شبيه پاتوقه يه جورايي

يه چند وقته تقريبا تمام پيتزا فروشي هاي اطرافمون پس رفتن و از ارد معمولا پيتزا ميگيريم كه به نسبت خيلي بهتره پاستا هاشم بد نيست ...

mj_heydari
10 February 2013, 06:27 PM
رستوران شیوا
ولی عصر - رو بروی پارک ساعی
راست اش محیط خیلی متفاوت و تکی نداره و دکوراسیون و اینا در حد متوسط
کیفیت و حجم کباب +مخلفات و دورچین +کیفیت برنج + برخورد گارسون هاش : خوب
چیزایی که سفارش دادیم : شیشلیک +جوجه + برگ + ماهی بود که کاملا اوکی بود ..
ماست مخصوص شیوا هم خوب بود ولی به نسبت قیمت اش نمی ارزید
سالاد کاهو هم خوب بود و و از کاهو تازه استفاده شده بود .
نسبتا هم خلوت بود
نون داغ هم نداره که این یکی از نظر من خیلی ضعف بزرگی حساب میشه

206wrc
10 February 2013, 07:40 PM
تیلیت : سعدی شمالی . روبروی منوچهری . کوچه مصباح . دیزی خوشمزه و قیمت مناسب ، دیزی مخصوص 10 هزار تومان

mj_heydari
14 February 2013, 11:35 PM
خوب اگه هوس کباب ترکی کردین توصیه می کنم به هیچ عنوان طرف نشاط تو ستارخان نرید که به جای کباب ترکی بهتون ساندویچ گوجه و خیار شور میده :icon_biggو اگه کارگر اش حواس اش نباشه ممکنه یه کم گوشت هم توش بریزه !:icon_twis
قیمت هم 9 تومن
ارزش منصفاته نهایت 2 تومن

XELTEK
16 February 2013, 03:16 PM
تقریبا هر رستورانی یه لم خاص خودشو داره
از این رستوران باید پرس بخرید مثلا پرس یکنفره جواب دو نفر رو هم میده !

n@vid
16 February 2013, 05:44 PM
نميدونم چرا غذاي جام جم اصلاً خوب نيست و ما هر دفعه با قيافه شبيه مورينيو ميايم بيرون ازش
ميدونيد كدوم غرفه غذاش خوبه؟ البته ترجيحاً غير از سوخاري و همبرگر و اينجور چيزا (علاقه‌اي ندارم)

natsihit
17 February 2013, 06:57 PM
جام جم اون اوايل هم كه من رفتم، از يكي از رستوراناش ما ٢تا پاستا گرفتيم كيفيتش التضاح بود و بيشتر شبيه سوپ بود تا پاستا.
جالبه يه آقايي هم كه خيلي از دست استيكي كه گرفته بود شاكي بود اونو تو رستورانشون پرت كرد و نخورد...
به نظر من جام جم بيشتر يه جاي نشستن و حرف زدن هست و اصلا قه اميد غذاي خوب نبايد رفت...

persia19191980
18 February 2013, 08:29 AM
دیروز برای ناهار رفتم مجموعه رستورانهای راه چوبی تو اراضی عباس اباد
بسیار محیط جالبی داره و حدود 8 رستوران با شیوه های متفاوت غذا درست میکنن
جای خوبی برای جمع های دوستانه هستش

farshad_1988
22 February 2013, 01:07 AM
اگه فست فود یا رستوران هایی که شرایط خاص خودشون را دارند هم معرفی کنید خوبه
مثلا یه سری جاها هست که میشه با دوستات دست جمعی بری و شلوغ کنی و...
یا جاهایی که توشون سیگار کشیدن ازاده !
و...

N.25
22 February 2013, 11:14 PM
نميدونم چرا غذاي جام جم اصلاً خوب نيست و ما هر دفعه با قيافه شبيه مورينيو ميايم بيرون ازش
ميدونيد كدوم غرفه غذاش خوبه؟ البته ترجيحاً غير از سوخاري و همبرگر و اينجور چيزا (علاقه‌اي ندارم)

راستش ما كه از مورانو پيتزا گرفتيم و يام يام.... خيلللللي خوب بود......... .:p:p:p:p
البته سري قبل از ليرو پاستا گرفته بوديم با سالاد اونم راضي بوديم ، من چون خودم پاستا هامو خيلي خوب درست ميكنم خيلي پاستاي جايي به چشمم نمياد ..:icon_mrgr
ولي خدايشش ليرو غذاهاش به نسبت كيفيتش بالا است
شنتي هم كه انواع برگر و سوخاري و اينا داره كه شما ميگي دوست نداري ولي كيفيت ساندويچاش خوبه

N.25
22 February 2013, 11:18 PM
اگه فست فود یا رستوران هایی که شرایط خاص خودشون را دارند هم معرفی کنید خوبه
مثلا یه سری جاها هست که میشه با دوستات دست جمعی بری و شلوغ کنی و...
یا جاهایی که توشون سیگار کشیدن ازاده !
و...

سيگار و نميدونم
ولي همين جام جم براي تولد دوستم ما ليرو بوديم و كلي شلوغ كرديم و خنديديم...;)
يكي از دوستام يه بار ‍‍ژواني پاسداران دعوتمون كرد كه اونم خوب بود محيطش ولي من واقعا غذاشو دوست نداشتم :( البته ميگن شعبه مرزدارانش خوبه

راه چوبي هم كه دوستمون گفتن خيلي منم تعريفش و شنيدم ولي تا حالا نرفتم ..:(
يه غذاي گيلاني هست اسمش ابكي من تاحالا تو منو اين چند تا رستوران گيلاني كه رفتم نديدم اگر كسي جاي خاصي رو سراغ داره بگه ممنون ميشم

PAYAM
23 February 2013, 06:41 PM
راه چوبی به نظر من برای یه مهمونی جای خیلی خوبیه. مشکلی از بابت شلوغ کردن هم ندارید چون فضا و میزاش زیاده و چون محیطش بازه سیگار هم می‌شه می‌کشید.

N.25
30 March 2013, 08:30 PM
سلام
سال نوي همگي مبارک
جاي دوستان خالي ما چند شب پيش رستوران دهلي دربار بوديم سر بوستان هفتم واقع در خيابان پاسداران براي پيش غذا سوپ دال و سمبوسه سفارش داديم خيلي تند و خوشمزبود براي غذاي اصلي هم دو جور نان هندي و جوجه تندوري، کاري مرغ ،برياني گوسفند و برنج کاري سفارش داديم کيفيت غذاهاش بدک نبود ارزش يک بار رفتن رو داشت ولي همون يه بار نه بيشتر سرويس دهي خوبي هم داشت غذاهاشم به نسبت خيلي تند نبود ولي کاري مرغش يادم نيست اسمش چي بود از همش تند تر بود دقت کردم احساس کردم کل سسش فلفل قرمز چرخ شده است البته دوغش نقش کپسول اتش نشاني رو ايفا ميکرد..:)

ديروزم به اتفاق يکي از دوستام درکه بوديم به پيشنهاد من رفتيم اسپيو مثل هميشه کيفيت غذاهاش خيلي خوب بود و به خاطر محيط و کيفيت غذاهاش هيچ وقت ادم از رفتن به اونجا پشيمون نميشه !!:rolleyes:
سرويس دهي و همه چيزش خيلي در حد خودش با اونهمه مشتري خوبه فقط موقعي که ميخواستيم ميز بگيريم اقايي که اونجا بود من و شناخت و مثلا خواست عزت بزاره ويه جاي خوب و بهمون بده که يه 40 دقيقه اي منتظر بوديم وگرنه حدوده 15- 20 دقيقه بيشتر طول نميکشيد الانم که بهاره و هم هوا خوبه هم اونجا خيلي با صفا شده جووشم خيلي خوبه پيشنهاد ميکنم حتما بريد ,فقط سر جا پارک ممکنه اذيت بشيد چون اصلا جا نبود :(

بعد از درکه هم رفتيم ويوناي باغ فردوس اونجا هم الان فضاي بازش واقعا ميچسبه و جا سيگاري هم سر ميز ما بود يادم نيست احساس ميکنم قبلا کسي اونجا سيگار نميکشيد ولي شايدم ميکشيد خلاصه که با اون اب و هوا ادم و به هوس مينداخت..;)

يه بستني فروشي هيجان انگيزم بالاي قيطريه کشفيدم نزديکه ايس پکه اسمش سن مارکو بستني موهيتوش با چيز کيکش خيلي باحاله حتما امتحان کنيد

n@vid
31 March 2013, 09:40 AM
سلام
سال نو همگي مبارك
اميدوارم تو تعطيلات بهتون خوش گذشته باشه و رستوران‎هاي جديد و خوبي رو تجربه كرده باشيد
من چند روز اول عيد رو شمال بودم كه به عنوان يه پيشنهاد خوب ميخوام شانديز كلاردشت رو معرفي كنم
غذاي خوب و خوشمزه‎اي داشت كه تو وضعيت شلوغي عيد و كيفيت بد رستوران‎هاي شمال (به طور كلي) حسابي ميچسبه
كمي بالاتر از ميدون كلاردشت

تو مجموعه تله كابين و شهربازي رامسر يه فست فود تركيه‎اي هست كه اگه مجبور نبوديد -به خصوص تو شلوغي تعطيلات- سراغش نريد

چند روز بعدي رو رفتم يزد
اگه يزد رفتيد حتماً رستوران حاجي آشپز رو امتحان كنيد
ما باقالي پلو با گردن و كباب قفقازي و كوبيده گرفتيم كه همگي عالي بود
قيمت گردن مثل بقيه جاها ولي بقيه غذاهاش واقعاً ارزون بودند (جوجه حدود 10 تومن بود)
گارسونش هم انقدر خوب و باحال بود كه يه 10 تومني گذاشتم كف دستش

n@vid
31 March 2013, 09:42 AM
سلام
سال نو همگي مبارك
اميدوارم تو تعطيلات بهتون خوش گذشته باشه و رستوران‎هاي جديد و خوبي رو تجربه كرده باشيد

من چند روز اول عيد رو شمال بودم. سعي ميكرديم بيشتر خونه غذا بخوريم ولي به عنوان يه پيشنهاد خوب ميخوام شانديز كلاردشت رو معرفي كنم
غذاي خوب و خوشمزه‎اي داشت كه تو وضعيت شلوغي عيد و كيفيت بد رستوران‎هاي شمال (به طور كلي) حسابي ميچسبه
كمي بالاتر از ميدون كلاردشت

تو مجموعه تله كابين و شهربازي رامسر يه فست فود تركيه‎اي هست كه اگه مجبور نبوديد -به خصوص تو شلوغي تعطيلات- سراغش نريد

چند روز بعدي رو رفتم يزد
اگه يزد رفتيد حتماً رستوران حاجي آشپز رو امتحان كنيد
ما باقالي پلو با گردن و كباب قفقازي و كوبيده گرفتيم كه همگي عالي بود
قيمت گردن مثل بقيه جاها ولي بقيه غذاهاش واقعاً ارزون بودند (جوجه حدود 10 تومن بود)
گارسونش هم انقدر خوب و باحال بود كه يه 10 تومني گذاشتم كف دستش

mj_heydari
31 March 2013, 11:31 PM
باغ گیلاس تو ولنجک که اخر ما نفهمیدیم بالاخره باغ گیلاس اصلی کدوم یکی ازاین سه تا هست
ما که رفتیم اونی که از همه بالاتر بود و در مجموع زیاد تعریفی نداشت و حداکثر واسه یک بار شاید بیارزه ...اس پی او خیلی سر تر از باغ گیلاس هست از هر لحاظ
شیلیک سفارش دادیم که به نظرم اصلا شیشلیک اش تازه نبود و بوی ضمخت میداد ...
نکته + برخورد خوب گارسون ها + نون داغ که این مورد اخری واسه من خیلی مهمه
حجم غذاش خوب بود

mj_heydari
1 April 2013, 12:16 AM
رستوران عمو حسن تو جاده برغان روستای ورده
رستوران سنتی که با توجه به محل قرار گیری بسیار خوب ارزیابی میشه - در کنار رودخانه پر از اب ورده + نور پرداری و محیط تمیز و جالبی هم داره و شب هاش واقعا خنک و زیبا است
برخورد پرسنل هم خوب بود و کارشون رو بلد بودند
گرفتن سفارش غذا یا PDA ، وجود پارکینگ در داخل خود رستوران ، ارایه کارت خوان سیار ، جدا بودن محل مجرد ها از نیمه متاهل ها ! و متاهلین ،امکان استفاده از الاچیق در کنار رودخانه یا سالن رستوران ، از محسنات قابل توجه این رستوران بود .(الاچیق ها هم پشتی ها و مخده های تمیز و راحتی داشتند-سالن رو ندیدم و لی از بیرون بدک به نظر نمی رسید )

شیشلیک - لقمه -بختیاری -جوجه سفارش دادیم که انصافا همشون خوب بود مخصوصا لقمه فوق العاده درست کرده بودن
اخر سر هم قلیون مشتی با خرما شکلاتی +پاستیل+البالو خشکه و چای نبات که می تونم بگم یه قلیون چاق کرده بود که چهار نفری راحت جواب میده و اصلا کم نمیاره
نداشتن نون داغ و دوغ محلی ، 15% حق سرویس و مالیات و استفاده از برنج هندی از نکات منفی بود .

برای 6 نفر با همه چی شد 181 تومن که کاملا اوکی هست

راستی به امامزاده به اسم عبدالقادر خان ( فکر کنم واسه درویش ها باشه ) در نزدیکی رستوران هست که محوطه زیبا با درختان قدیمی و بلند توت و میوه های دیگه توش فراوونه که درست در کنار رودخونه است که حتما به نظرم یه سر برید که حسابی جواب میده -خود مزار امامزاده هم بافت کاملا سنتی و قدیمی داره و ستون ها و سقف اش همه از چوب و نته درخت درست شده - از نکات جالب این امامزاده سامانه پیامکی اختصاصی و استفاده از تابلو های الکترونیکی برای دستشویی ها !! و راهنمایی زیارت کننده ها بود

n@vid
6 April 2013, 12:05 PM
ديشب به قصد خوردن يه غذاي خوشمزه و درست و درمون رفتيم رستوران قاراشي (همايون) تو ميدون نوبنياد
اين رستوران يه غذايي داره به اسم "جيليز و ويليز" كه خيلي معروفه ولي من تا حالا نخورده بودم
استيك تهيه شده از گوشت گوساله رو با سبزيجات دورچين شامل قارچ و كدو و هويج و سيب زميني سرخ كرده ميريزه تو يه ظرف پيركس و جيليز و ويليز كنان مياره سر ميز
در كل بد نبود ولي به جاي سس قارچ تركيبي از قارچ و مايونز رو روي غذا ريخته بود
همونطور كه قبلاً هم عرض كردم از نظر سرويس و كلاس نبايد انتظار زيادي ازش داشت
و در آخر هم دو تا جيليز و ويليز و يه سوپ و سه تا نوشابه 86000 تومن شد
با اين قيمت يا يه كم بيشتر ميشه رفت يه رستوران باكلاس و غذاي بهتري هم خورد

پ.ن: تازگيا غذاي بيرون اصلاً بهم نميچسبه، نميدونم فقط من اينجوريم يا كيفيت غذاها كلاً اومده پايين و بقيه هم همچين برداشتي دارند

mortezagipsy
6 April 2013, 02:08 PM
یه ماه پیش رستورانی به اسم لئون رفتم تو کریم خان.
محیط خیلی دنج و آرومی داره مناسب قرارهای دو نفره خصوصا. برخورد پرسنل خوب بود و کارشون رو بلد بودن.
ابتدای داستان اردور مخصوص سر آشپز آوردن که یه نون خاص کوچولو بود و روش کرم داشت خوب بود. فیله استیک همراه با پوره سیب زمینی و سس قارچ که من سس همراهش رو خیلی دوست داشتم. اگه 10 20 درصد کمتر پخته بود بهتر بود البته تقصیر خودمه که ولدان سفارش دادم.
پاستا که خیلی ساده تهیه شده بود ولی بد نبود.
سالاد آواکادو هم بیشترش اسفناج بود که سرکه و دو نوع روغن زیتون همراهش بود ولی دوست نداشتم.
کوکتل مخیتو هم با اینکه چیز خیلی ساده ای بود خیلی چسبید و فرح بخش بود.
تزیین ظروف به دقت و با سلیقه انجام شده بود و راضی بودم.
از نظر قیمتی هم با توجه به کیفیت غذا و .. به نظرم مناسب بود و برای دو نفر نزدیک 90 شد. ظاهرا کارت تخفیف هم می دن که من اطلاع نداشتم و بعدا فهمیدم و خلاصه پیچوندن :icon_redf
روی هم رفته پیشنهادش می کنم.

PAYAM
6 April 2013, 04:27 PM
توی تعطیلات عید به پیشنهاد دوستان ناهار راهی چابکسر و جایی به اسم سرولاته شدیم. چند دقیقه‌ای که جاده سرولاته رو بالا برید و از طبیعت بی‌نظیرش لدت ببرید به ترافیک رستوران خاورخانوم می‌رسید.
این رستوران در حقیقت یه غداخوری محلیه که توسط یه پیرزن شمالی به نام خاور خانوم اداره می‌شه و همه‌چیش بصورت دستی و خونگی تهیه می‌شه
چون دوستان ما قبلن امار اونجا رو داشتن ما حول و حوش ساعت 12 اونجا بودیم که هم به ترافیک نخوردیم و هم صفش خیلی طولانی نبود ولی باز این وجود گرفتن سفارش‌مون یه نیم‌ساعتی طول کشید ولی غذا رو زود آوردن.
منو شامل کباب ترش، چنجه (فیله)، مرغ شکم‌پر، جوجه، باقالی‌قاتوق، میرزاقاسمی، ماهی سفید، قزل‌آلا و مخلفات دیگه بود. ما از همه‌ی غذاهاش خوردیم و همه‌چیش عالی بود. به اندازه‌ی همه افراد هم برنج دیگی (با ته‌دیگ) میوردن.
خلاصه اگه گذرتون به سمت رامسر و چابکسر و اونورا افتاد حتمن حتمن غذای خاور خانوم رو تست کنید. فقط اگر در ایام عید یا تعطیلات می‌رید خیلی دیر نرید که به ترافیک و صف نخورید.

n@vid
7 April 2013, 09:51 AM
غذاهاي خوشمزه خاور خانوم به خصوص تو بالكن با اون منظره فوق العاده خيلي ميچسبه
من با اينكه عيد رامسر بودم از ترس شلوغي اونوري نرفتم

N.25
14 April 2013, 12:13 AM
منم تعريفشو خيلي شنيدم به خاطر كسالت من عيد خونه نشين بوديم وگرنه حتما دلم ميخواست برم..:(

لئون كريم خان نزديك يه سالي هست كه تعطيل شده دوباره باز شده؟

parsboy
14 April 2013, 09:35 AM
اومده ابتدای خیابان نیاوران به سمت میدان قدس اول دزاشیب جای رستوران ایتالیایی روما
ولی بنظر من که لئون اصلا غذاش خوب نیست فقط پول کلاس الکی رو میگیره

mohat5
14 April 2013, 10:18 PM
والا لیون کریم خان رو ما تو زمستان که رفتیم باز بود ولی قبول دارم که غذاش خیلی خاص نیست .....

تو تعطیلات رستوران ارکیده _ کیلومتر 12 چالوس رو تجربه کردم
محیط قشنگ و بزرگی داره و هم تخت داره هم میز صندلی - پارکینگ داره و کلا سرویسش خوبه

منوی کباب ها کامل و قیمت ها بد نیست !
ما کباب بختیاری و بره تست کردیم که خیلی خوشمزه بودند و در کل راضی بودیم .