PDA

View Full Version : معرفی رستوران های باحال با آدرسشون

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7

sepehr62
12 March 2011, 03:09 PM
5 شنبه شب باز يه سر به گيلانه زديم:
هنوز هم محيط بسيار خوب ، رفتار پرسنل بسيار مودبانه ، سرعت رسيدگي خوب ، و قيمتها هم بالا !!!!

حالا چند نمونه از قيمتها رو براي بعضي از دوستان ميذارم :

ميرزا قاسمي پرسي 6.000 تومن
پلو كباب 22.000 تومن ( يه بشقاب برنج و يك سيخ راسته گوسفندي)
جوجه كباب 13.500 تومن
سبزي پلو با گردن 22.000 تومن ( اين غذا جون ميده براي افرادي كه سيرموني ندارن )
سالاد 5.500 تومن :icon_twis
دوغ گيلانه 1.500 تومن (1ليوان:icon_twis)
به فاكتورها 3% ماليات ارزش افزوده اضافه ميشود

گیلانه اصلاً صرف نمیکنه.
من یک بار رفتم، یک ماهی شور سفارش دادم که واقعاً اون تکه ماهی که گذاشتن، (اگر چه خوشمزه بود) اما یک بچه رو هم سیر نمیکرد، چه برسه به آدم بزرگ!
قیمتها نجومیه!

XELTEK
16 March 2011, 06:51 PM
دو شب پیش رفته بودیم کابوکی در میدان تجریش

فوقالعاده شلوغ

سرویس بسیار نا منظم

پرسنل طلبکار

غذای بسیار بی کفیت و مونده و شور و نپخته

سیب زمینی که باید بهش گفت پاستیل !

در مجموع به هیچ وجه به دشمن هم پیشنهاد اونجا رو نمیکنم

mohat5
17 March 2011, 05:49 PM
پیتزا خاتون بعد از بازسازی بسیار شیک شده . منیو رو کامل کرده و پیتزاهاش هم که عاااالی:icon_cool
بسیار توصیه میشود....

payam64
5 April 2011, 09:20 PM
سلام سال نو همه دوستان مبارک
ایام عیدی فرصتی بود که چند تا رستوران و تست کنم
اولین جایی که رفتم شمع بود تو سعادت اباد که اصلا تعریفی نداشت و غذاشم اصلا خوشمزه نبود اما محیط دنجی داره دومین جا لمزی بود که فقط هیاهوی الکی داره و بیخودی شلوغه و افتضاح گرونه! یه پیتزا یه سالاد روی هم 24000 تومن واسم اب خورد اونم پیتزایی که نه سس خاصی داشت و نه اصلا پنیر داشت! نون بود و کالباس! خیر سرشون پیتزا مخصوص هم بود
سومین جا هتل سلف سرویس هتل تهران رفتم که غذای مونده و تنوع فوق العاده کم(کوبیده جوجه مرغ و خورشت کرفس و باقالی پلو) اصلا خبری از ماهی لازانیا فسنجون سوپ متنوع سالاد متنوع نبود و فقط همین
نگید همش بد میگم بخدا اینجاها مفتش گرون بود
اما بریم سراغ جاهای خوب
بهترین استیک هم از لحاظ قیمت و هم اندازه و هم مزه تو رستوران زرچ تو خیابون صابونچی تست کردم که واقعا عالی بود حرف نداشت
رستوران ایتالیایی ژوانی کیفیت عالی سرویس عالی غذای خوشمزه اما قیمت تقریبا بالا نه زیاد
چلوکباب طریقت تو بازار لوازم ماشین که انصافا هم کباباش از نظر تازگی گوشت و مزه و اندازه عالی بود هم قیمتش واقعا منصفانه بود
موفق باشد

XELTEK
6 April 2011, 05:15 PM
رستوران ایتالیایی ژوانی کیفیت عالی سرویس عالی غذای خوشمزه اما قیمت تقریبا بالا نه زیاد

قیمت های نسبتا بالا اما انصافا کیفیت در حد عالی ×

---
تو ایام عید هم چند جایی رفتیم که یکیش رستوران اقیانوس در شهر ارومیه بود :

آقا ، مزخرف پیشش جک بود !

ساندویچ هایدا :D که کیفیتش انصافا هنوز بد نیست

پیتزا شب ! که واقعا نفهمیدم ملت از چیچیش تعریف میکنن ؟

رستوران ژوانی که مقام دوم رستوران های عید مارو داشت

و رستوران نوید که جمعی از خانواده مهمان ما بودند بسیار عالی و درجه یک بود

هر سه سیخ کباب که شامل یک سیخ جوجه و یک سیخ برگ و یک سیخ کوبیده میشد کاملا شش نفر رو سیر میکرد و کیفیت هم فوقالعاده عالی بود

نوید رستوران ایده آله منه

n@vid
6 April 2011, 05:22 PM
سلام
ژواني در حال حاضر در چه محل‎هايي شعبه داره؟ من فقط شعبه بلوار مرزداران رو ميشناسم.

XELTEK
6 April 2011, 05:24 PM
منم اونجا رفتم و از شعبات دیگه اش بیخبرم

romeo_1593
6 April 2011, 07:47 PM
پاسداران هم داره

mohat5
6 April 2011, 08:27 PM
خوب منم مثل دوستان این چند روزی که تهران بودم کمی رستوران گردی کردم ::icon_evil
1- ژوانی - شعبه مرزداران : محیط بسیار شیک و ساده ای داره ، سرویس دهی خیلی خوب ، پیتزا و پاستاها بسیار خوشمزه ، سالادها خوب و در کل به نظرم نسبت به قیمت هاش میارزه واقعا ..... شعبه دومش پاسداران خیابان امیر ابراهیمی
2- الیزه - تندیس سنتر : این یکی که از نظر محیط و دیزاین ترکونده بود . تراس با ویو بسیار جالب که البته تابستونا بیشتر فعاله . هتلینگ بسیار خوب و گارسونها که حسابی آموزش دیدن . منو کامل و ما که ده نفر بودیم ده نوع از غذاهاش رو خوردیم که همه بسیار راضی بودن . چه میگویی واقعا !!! قیمت هاش واقعا نسبت به الیزه بودنش خوبه !
3- تماشا : این هم جدا از نظر دیزاین عالی و شیکه . فقط حیف جاش کمه . بازم گارسون های آموزش دیده و مودب . منو کامل از مکزیکی و ایرانی و ایتالیایی تا آسیایی و دریایی ...... فاهیتا و کباب های فوق العاده ای داره . قیمتش ای بد نیست .

اگر مهمونی میخواین بدین واقعا الیزه از نظر محیط و لذت بخش بودن عالیه !

payam64
8 April 2011, 09:04 PM
دوستانی که پیتزا اسپایسی تو سعادت اباد علامه جنوبی تست نکردن حتما یه بار امتحان کنن واقعا بی نظیره
نگاه به جای کوچکش نکنید درسته محیط کوچکی داره اما واقعا تو کارش حرفه ایه و بسیار پیتزاهاش لذیذه

n@vid
9 April 2011, 12:26 AM
امشب به اتفاق چند نفر از دوستان رفتیم کافه رستوران تشریفات تو کاخ سعد آباد. به دلیل قیمت های بسیار بالا، سرویس دهی ضعیف و کیفیت پایین غذاهاش (شیر جوشونده رو جای سس پاستا ریخته بود) میتونم بگم که بسیار بد بود. توصیه می کنم اگر به دلیل استفاده از محیط و هوای بسیار خوب کاخ سعد آباد اونجا رفتید، سعی کنید یه چیز ساده مثل قهوه و چای سفارش بدید و پولتون رو بابت غذا و کیک و ... دور نریزید.

mohat5
15 April 2011, 08:27 AM
دوستانی که پیتزا اسپایسی تو سعادت اباد علامه جنوبی تست نکردن حتما یه بار امتحان کنن واقعا بی نظیره
نگاه به جای کوچکش نکنید درسته محیط کوچکی داره اما واقعا تو کارش حرفه ایه و بسیار پیتزاهاش لذیذه

اااا جالبه که من چند بار ازش غذا گرفتم و حداقل در مورد پیتزاهاش اصلا خوشم نیومد ؟!!! آخرین بارش هم همین 3 4 ماه پیش بود

Mehrdad_jafari89
24 April 2011, 12:07 PM
سلام دوستان!من تهرانم ولي يك سري رستوران بلدم كه با توجه به قيمت و كيفيت غذا به نظر من خيلي به صرفه و خوب هستن و من خودم از اين جاها غذا ميگيرم!
خيابان آپادانا جنب رستوران فريدون يك ساندويچي هست به نام اژدر زاپاتا!من سالها ميرفتم فريدون ولي بعد كه اين رو ديدم تازه فهميدم كه سرم كلاه رفته!
خيابان شريعتي - خيابان ميرزاپور(سهل) - پاساژ سهل - پيتزا پاراج--------> اين خيلي باحاله!يك پيتزا كه مي خري يكي هم ميده ببري تازه اونم با همون كيفيت و رايگان!
خيابان ميرداماد - ميدان محسني به سمت شريعتي - كباب دونر پاندا!
خيابان ظفر - نبش خيابان نفت شمالي - چلو كبابي اركيده
خيابان بهار شيراز - كبابي بهار------>اين جزو بهترين كبابي هاي توي تهران هست!خدايي يكبار بريد اگه بدتون اومد بياين توي همين تاپيك و هر چي دوست داشتين به من بگيد!ولي انصافآ يكبار بريد!
خيابان شريعتي - قبل از ايستگاه مترو قيطريه - ساندويچي بهاران!
خيابان پيروزي - رستوران جوان(آدرس اين رو درست بلد نيستم ولي كيفيت غذاش اون موقع كه من ميرفتم خوب بود حدود 2 يا 3 سال پيش)!
من همين جاها رو ميرم چون هم قيمتش مناسبه و هم كيفيتش خوبه!به قولي غذاهاش دانشجويي هست!
ولي جان من حتمآ كبابي بهار شيراز رو بريد به خدا ضرر نميكنيد!ولي فقط كوبيده بخوريد اونم با ماست مخصوص خودشون!
راستي دوستان يك سوال: ما هنوز هم نوشابه شيشه اي توليد ميكنيم؟من خيلي اين نوع نوشابه رو دوست دارم!توي كارآموزي توي بوشهر اينقدر خوردم كه ديگه صاحب رستوران هميشه بعد از برگشتن از سر پروژه برام 2 تا مي آورد كه توش يخ زده بود و به قولي تگرگي بود!
اگه اين نوشابه شيشه اي هست بگيد تا من برم بخرم!
اميدوارم از اين رستورانها لذت ببريد و اميدوارم كه هميشه خندان و با نشاط باشيد!

mohat5
24 April 2011, 04:03 PM
رستورانهایی که بعد از عید تجربه کردم :
1- رستوران یاس - روبه روی پارک ملت : محیط شیکی داره ، منوش برای این نوع رستوران کامله ، کبابهاش هم خوشمزه هستن .... قیمت ها شبیه به نایب میمونه ... در کل خوشم اومد
2- باربد - انتهای شیخ بهایی شمالی : محیط جالبی داره + موسیقی زنده شب ها که جالبه ... فقط یه کم جاش کوچیکه و برای همین رزروش سخته یه کم . میگوش که اصلا خوب نبود ولی کبابهاش خوب بود .... حدودا نفری 30 هزار تومان دراومد
3-کنزو - ونک خدامی : از قدیمی ترین رستورانهای ژاپنی که یک سال داشت بازسازی میکرد و باز هم با قدرت به کار برگشته ... حتما حتما برید اینجا خیلی دیزاین شیک و ساده ای داره...دو قسمت داره یکی سنتی که رو زمین میشینید و یکی هم مدرن که دور تا دور میشینید و آشپز جلوتون آشپزی میکنه .... مهمونتون غافلگیر میشه :icon_evil ....

Mehrdad_jafari89
25 April 2011, 01:44 PM
يكي از دوستاي من يك ساندويچي سراغ داشت كه ساندويچ توي كاغذ ميداد!به قولي ساندويچ هاش مال همون زمان 20 يا 25 سال پيش بود!ولي مي گفت خيلي خيلي تميزه!
دوستان كسي از اين ساندويچي ها سراغ نداره؟همون هايي كه سوسيس هندي تند ميدن كه دهن آدم تا 4 روز مي سوزه!!!
اگه سراغ داريد لطفا معرفي كنيد تا من يه 3 روزي رو غذا نخورم بعد برم يكسره از خجالت معده ام در بيام!
مرسي از همه

اصغر
25 April 2011, 02:17 PM
.........

خيابان ظفر - نبش خيابان نفت شمالي - چلو كبابي اركيده
..........

سلام

در تمام مناطق چند گانه شمال (و احتمالا مركز) تهران رستوراني بدتر از اين رستوران نمي توان يافت. من مانده ام كه شما چه چيز "با حال" اي در اين رستوران يافته ايد كه آن را معرفي كرده ايد؟:icon_twis

Mehrdad_jafari89
25 April 2011, 02:25 PM
سلام

در تمام مناطق چند گانه شمال (و احتمالا مركز) تهران رستوراني بدتر از اين رستوران نمي توان يافت. من مانده ام كه شما چه چيز "با حال" اي در اين رستوران يافته ايد كه آن را معرفي كرده ايد؟:icon_twis
در مقايسه با ساير رستوران هاي محدوده ميرداماد و ظفر از نظر كيفيت و قيمت مناسب هست!بطور مثال رستوران هاني كه توي ميرداماد بود رو مي توان جزو بدترين رستورانها معرفي كرد!كيفيت فاجعه و قيمت نجومي!
در ضمن من نگفتم باحاله گفتم مناسبه!اگر كبابي توپ مي خوايد بايد بريد شانديز كه من خودم و دوستام و حتي مهمانان شركت هم اونجا ميبرم!
در ضمن كبابي اركيده براي سفارش يكسري موارد داره كه بايد گوشزد كنيد!مثلا براي جوجه كبابا بايد بگيد كه حتما برشته شود!هرجايي براي سفارش نكات خاص خودش رو داره!
بعد هم از كي تاحالا ظفر يا ميرداماد شده مركز؟:icon_twis

Mehrdad_jafari89
25 April 2011, 02:30 PM
دوستان رستوران ارزون قيمت و با كيفيت وجود ندارد! ما رستوران مناسب داريم و رستوران گران!رستوران گران كه مشخصه ولي رستوران مناسب،رستوراني هست كه در مقايسه با مبلغي كه پرداخت ميكنيد غذايي متناسب با آن تحويل ميگيريد!مطمئنآ با 3000 تومن به شما هات داگ فرانكفورتر سوخاري شده با سس قارچ و پنير ايتاليايي نميدن!نهايتا همون هات داگ با قارچ و پنير پيتزا!
خواهشا اين مطلب رو مد نظر داشته باشيد!!!!
ما جنس ارزون ،خوب نداريم!

اصغر
25 April 2011, 02:35 PM
....

در ضمن من نگفتم باحاله گفتم مناسبه:icon_twis

اشاره ام به نام تاپيك بود. قراره اينجا رستوران هاي خوب (باحال) معرفي شوند و يا از بد بودن ديگر رستورانها گزارش بديم.

....

بعد هم از كي تاحالا ظفر يا ميرداماد شده مركز؟:icon_twis

متوجه منظورم نشديد. منظورم اين بود كه نه تنها در شمال تهران؛ حتا در مركز تهران هم رستوران به اين بدي نوبر است.

Mehrdad_jafari89
25 April 2011, 02:43 PM
اصغر جان!شما خودتون ميگيد باحال! با حال دو معني داره:
1- كيفيت توپ و در حد تيم ملي اسپانيا و البته هزينه در همون حد!
2- كيفيت مناسب با مبلغ پرداختي به قولي دانشجويي!
من 5 تا رستوران با حال سراغ دارم ولي خوب براي هر نفر زير 30 يا 35 تومن نمي افته ولي كيفيتي كه داره از تمام نقاط تهران بهتره!من فكر كردم شما منظورتون از باحال مورد شماره " 2 " است!
در مورد گزارش از رستورانهاي بد من مي تونم به نايب توي وليعصر اشاره كنم!همون كه نزديك پارك وي هست!يعني كيفيتش افتضاح بود!افتضاح....!تا حدي كه من بعد از كلي كلنجار رفتن با غذا به ناچار دست نخورده گذاشتم!
دوستان خواهشا به اين شعبه نايب نريد!من نميدونم چي داره كه اينقدر گرونه؟
يا بدتر از اون رستوران لوكس طلايي هست كه بعد از پل پارك وي قرار داره!اونم يك چيزي تو مايه هاي همين نايب هست!
كبابي فقط شانديز توي جردن!كيفيت خوب و سرويس دهي خوب!اما....؟!!!قيمت بالا.....!!!!!!!!!!!

Mehrdad_jafari89
25 April 2011, 06:28 PM
دوستان كسي از اون ساندويچي كه من توي پست قبلم گفتم خبر نداره؟آدرسي؟تلفني؟
كلا ساندويچي باشه!

persia19191980
25 April 2011, 10:54 PM
كلا ساندويچي باشه!
تو لاله زار شمالی
ضلع غربی خیابان یکی هست!

Mehrdad_jafari89
26 April 2011, 08:26 PM
تو لاله زار شمالی
ضلع غربی خیابان یکی هست!
نزديك تر نيست؟سمت شمال؟
من مي ترسم اونجا برم غذا بخورم بعد سال 92 از كما در بيام!:icon_twis:icon_arro

farshad_1988
26 April 2011, 11:22 PM
نزديك تر نيست؟سمت شمال؟
حالا چه گیری دادی شما؟
خودت توی خونه ساندویچ کالباس با نون صاندویچی از همین معمولیا درست کن دورش را هم کاغذ کاهی بپیچ
حله؟:icon_evil

alireza_sos
27 April 2011, 01:23 AM
كلا ساندويچي باشه!

شهرک غرب کنار میلاد نور پله میخوره میره پایین چند تا فست فود دونر دارن هست اینارو رد میکنی آخر کوچه یه مغازه 2*1 هست آقا اوروج ساندویچ هاش همینطوریه که میخوای:icon_arro

n@vid
27 April 2011, 09:06 AM
نزديك تر نيست؟سمت شمال؟

ساندويچ‎هاي پاتيل تا حدودي شبيه ايني هست كه فرموديد.
شهرك غرب- بلوار دادمان- بلوار سپهر- روبروي مجتمع سپهر

Mehrdad_jafari89
27 April 2011, 05:20 PM
حالا چه گیری دادی شما؟
خودت توی خونه ساندویچ کالباس با نون صاندویچی از همین معمولیا درست کن دورش را هم کاغذ کاهی بپیچ
حله؟:icon_evil
لذت ساندويچ خوردن توي ماشين يا مغازه هست!البته توي خونه هم فقط بايد جلوي تلوزيون خورد!!!
ولي دوستان چندتا معرفي كردن كه حتما ميرم سر ميزنم!

lili_translator
29 April 2011, 10:50 PM
شهرک غرب کنار میلاد نور پله میخوره میره پایین چند تا فست فود دونر دارن هست اینارو رد میکنی آخر کوچه یه مغازه 2*1 هست آقا اوروج ساندویچ هاش همینطوریه که میخوای:icon_arro

این ساندویچی که می گی شما منم رفتم :icon_cool البته من اونجا دونر خوردم
خیلی عالیه منم پیشنهاد می کنم اونجارووو :icon_wink

el matador
30 April 2011, 11:26 AM
يكي از دوستاي من يك ساندويچي سراغ داشت كه ساندويچ توي كاغذ ميداد!به قولي ساندويچ هاش مال همون زمان 20 يا 25 سال پيش بود!ولي مي گفت خيلي خيلي تميزه!
دوستان كسي از اين ساندويچي ها سراغ نداره؟همون هايي كه سوسيس هندي تند ميدن كه دهن آدم تا 4 روز مي سوزه!!!
اگه سراغ داريد لطفا معرفي كنيد تا من يه 3 روزي رو غذا نخورم بعد برم يكسره از خجالت معده ام در بيام!
مرسي از همه

یه ساندویچی تو خیابون سرسبز (شرق تهران) هستش که نه تنها ساندویچ تو کاغذ میده از اونم مهمتر میتونی ازش بخوای ساندویچاتو با نون سفید درست کنه (نمیدونم چند سالته و مزه اون ساندویچای قدیما که با نون سفید درست میکردن و یادته یا نه؟ البته چون تو کاغذ دوس داری گفتم ...). تا پارسال نوشابه اشم شیشه ای بود و فقط اگه به جای دستمال کاغذی از اون کاغذا تو لیوانای سر میز میذاشت تکمیل تکمیل بود. ساندویچ مغزشم خیلی عالیه (البته تو نون سفید :icon_surp)

el matador
1 May 2011, 02:22 PM
دوستان عزیز الان که دوباره پستم رو میخوندم دیدم یه اشتباه لپی صورت گرفته. این ساندویچی تو خیابون دردشته نه سرسبز

N.25
2 May 2011, 09:28 PM
اگر اهل سوشي و غذاهاي ژاپني هستيد و از اينکه انقدر هر جا خورديد خورده تو ذوقتون حتما يه سري به ونک ستار بزنيد
اين رستوران يه جورايي پاتوقه براي کساني که به اشپزخانه ژاپني بسي علاقه مندن.محيط ارومي داره، جاي پارک هم هميشه پيدا ميکنيد،رستورانه جديدي نيست و يه قشر خاص معمولا رفت و امد ميکنن،
دکور انچناني نداره ولي يکي از رستوراناي مورد علاقه ي منه :cool_phalls_60:

من تا حالا چند نوع سوشي شو تست کردم و انقدر دوست داشتم که دل نميخواد به جز اون چيز ديگشو سفارش بدم .نودل و ميگو و عسلش رو هم بقيه گرفته بودن و ميگفتن خوبه البته من خودم تست نکردم . از نظر قيمتم من با دوستم سوشي هر دفعه ميگيريم طرفاي 26-7 t ميشه

اخر غذا هم چاي سبز براتون ميارن که واقعا بعد اون غذاي خوشمزه ميچسبه کلا غير ممکنه يک بار غذاي اين رستوران رو تست کنيد و مشتريش نشيد من 2-3 ساله مشتريشم البته براي مهمون تعداد زياد خوب نيست چون با سليقه خيلي ها جور در نمياد.:(

يه رستوران تکسين توي سه راه ياسر (صادقي قومي) اونم من خيلي دوست دارم چون هر کي رو بعد مدت ها ميبينم ميخوام يه چند ساعتي تو يه محيط اروم و کوچيک بشينم احساس ميکنم گزينه ي خوبيه( کافه رستورانه) دفعه قبل فکر کنم رستوران سه سري خالي شد و ما نشسته بوديم .غذاش و قهوه هاش خوبه، عالي نيست! ولي قيمتاش هم فوق العاده مناسبه :confused:

ادامه ي صحبت در مورد ساندويچ منم اضافه کنم ژوزف توي خيابون نيلوفر فرانکفورترش فوق العادس يه خردل داره وقتي يک نک سوزن روي ساندويچتون بزاريد از سوزش و عطرش ميريد تو همون فضايي که دنبالشيد!:icon_cool

سپندار مزد
3 May 2011, 09:21 AM
ماشاا... اینجا همه وضع مالی ها خوبه هی هر شب میرید رستوران ،هی میاید اینجا میگید . شاید م وضع مالی من خوب نیست ....
منم باید بگم
ما هم اخر هر هفته که میشه دست زنمون رو میگیریم میریم کنار دریا همونجایی که یه خانم دست فروشی هست ( آشنا شده دیگه) دوتا فلافل گرمه سفارش میدیم با یه نوشابه قوطی پپسی تگری پلاس عشق خیلی حال میده .

PAYAM
3 May 2011, 01:19 PM
اگر اهل سوشي و غذاهاي ژاپني هستيد و از اينکه انقدر هر جا خورديد خورده تو ذوقتون حتما يه سري به ونک ستار بزنيد
اين رستوران يه جورايي پاتوقه براي کساني که به اشپزخانه ژاپني بسي علاقه مندن.محيط ارومي داره، جاي پارک هم هميشه پيدا ميکنيد،رستورانه جديدي نيست و يه قشر خاص معمولا رفت و امد ميکنن،
دکور انچناني نداره ولي يکي از رستوراناي مورد علاقه ي منه :cool_phalls_60:

من تا حالا چند نوع سوشي شو تست کردم و انقدر دوست داشتم که دل نميخواد به جز اون چيز ديگشو سفارش بدم .نودل و ميگو و عسلش رو هم بقيه گرفته بودن و ميگفتن خوبه البته من خودم تست نکردم . از نظر قيمتم من با دوستم سوشي هر دفعه ميگيريم طرفاي 26-7 t ميشه

اخر غذا هم چاي سبز براتون ميارن که واقعا بعد اون غذاي خوشمزه ميچسبه کلا غير ممکنه يک بار غذاي اين رستوران رو تست کنيد و مشتريش نشيد من 2-3 ساله مشتريشم البته براي مهمون تعداد زياد خوب نيست چون با سليقه خيلي ها جور در نمياد.:(

يه رستوران تکسين توي سه راه ياسر (صادقي قومي) اونم من خيلي دوست دارم چون هر کي رو بعد مدت ها ميبينم ميخوام يه چند ساعتي تو يه محيط اروم و کوچيک بشينم احساس ميکنم گزينه ي خوبيه( کافه رستورانه) دفعه قبل فکر کنم رستوران سه سري خالي شد و ما نشسته بوديم .غذاش و قهوه هاش خوبه، عالي نيست! ولي قيمتاش هم فوق العاده مناسبه :confused:

ادامه ي صحبت در مورد ساندويچ منم اضافه کنم ژوزف توي خيابون نيلوفر فرانکفورترش فوق العادس يه خردل داره وقتي يک نک سوزن روي ساندويچتون بزاريد از سوزش و عطرش ميريد تو همون فضايي که دنبالشيد!:icon_cool
شما چجوری تو خیابون بیژن جاپارک پیدا می‌کنی که می‌گی همیشه جاپارک پیدا می‌شه؟!
اما در مورد طعم غذا باهات موافقم خصوصن اگر بگی جلوی خودت طبخ کنه که واسه کسایی که ندیدن تجربه‌ی جالبیه.
تکسین توی خ مژده (یا همون صادقی قمی فعلی) غذاش خیلی معمولیه جدیدن هم خیلی شلوغ می‌شه ولی محیط‌شو دوست دارم، اما واسه‌ی یکی دو ساعت نشستن و کافی خوردن خوبه اما واسه شام و ناهار اصلن ارزش‌شو نداره.

mohat5
3 May 2011, 02:47 PM
رستوران ته دیگ - ولی عصر نرسیده به پارک وی : ما انقدر تبلیغ این رستوران رو دیدیم و شنیدیم گفتیم بریم ببینیم چیه ... وای چشمتون روز بد نبینه از در که وارد شدیم یه سری مغازه زیرش بود که من یه لحظه فکر کردم تو روستایی جایی هستم !!! یه سری پله تیز رو رفتیم بالا و با یه سالن دراز رو به رو شدیم که یه سری میز و صندلی عالی !!!! توش چیده بودن .... واقعا از نظر مکان و دکور داغون :icon_twis
ولی خوب وقتی غذا رو آورد که ما تقریبا همه کباب هاش رو گفتیم ( چنجه... جوجه... ترش) و ته چین مرغ و ماست و این ها واقعا از طعم و کیفیت غذا لذت بردیم .... به طور کلی مزه کاملا خونگی داره غذاهاش !

alex_pk
3 May 2011, 08:03 PM
بروبچ قیمت هاش رو هم بگید بد نیست همه که مثل شما مایه دار نیستن که بگن گرونترین غذات رو بیار! : دی (JK)

PAYAM
4 May 2011, 03:04 PM
رستوران شاندیز شعبه‌ی تهران
آدرس جردن - بلوار صبای شرقی
کیفیت غذای اصلی (شیشلیک سفارش داده بودیم) بسیار خوب و تقریبن مشابه شعبه‌ی اصلی (مشهد) بود ولی برنج و ته‌چین رو من نپسندیدم و بقول برنامه‌ی "بفرمایید شام" می‌تونست بهتر باشه! کیفیت سرویس‌دهی و گارسون‌ها بسیار خوب بود، هرچند که بهتر بود کمی انگلیسی هم بلد بودند. (مهمون‌هامون خارجی بودند و اصلن نتونستن باهاشون ارتباط برقرار کنند)
محیط بسیار باز و از همه‌نظری عالی بود. با این‌که روز وسط هفته و ساعت 8 اونجا بودیم ولی باز میز خالی پیدا نشد و تعدادی هم دم در منتظر بودند تا با خالی شدن میز وارد بشند که این میزان استقبال برای من در نوع خودش جالب بود.
صورت‌حساب میز هم برای 5 نفر + سرویس و مخلفات و برنج و سالاد و ماست و... حدود 140 تومن شد که در مقام مقایسه با بقیه‌ی رستوران‌های در سطح خودش به نظر من خیلی مناسب بود.
جای پارک هم تقریبن راحت پیدا شد.
خلاصه اینکه توی رده‌ی رستوران‌های رسمی به نظر من بهتر از نایب و البرز و عالی‌قاپو و سایر رستوران‌ها بود.

payam64
4 May 2011, 05:07 PM
ته دیگ بسیار غذای خوب و با کیفیتی داره مخصوصا ته چیناش قیمتهاشم از 6500 شروع میشه تا 14 تومن فکر کنم و به تمام نقاط تهران سرویس داره فقط مشکلش اینه که غذاهاش کمی خشکه و بدون نوشیدنی از گلو پایین نمیره ما تو محل کار از همون روزای اول افتتاحش حداقل هفته ای یه بار ازش خرید میکنیم وتا الان مشکلی نداشتیم

XELTEK
4 May 2011, 10:15 PM
مسیرتون شیراز افتاد شاطر عباس رو تو خیابان خاک شناسی تست کنین

Mehrdad_jafari89
7 May 2011, 07:34 PM
رستوران شاندیز شعبه‌ی تهران
آدرس جردن - بلوار صبای شرقی

واقعا همه رستوران ها يك طرف اين يك طرف ديگه!من اينقدر رفتم كه ديگه همه گارسن ها و مديراي اونجا من رو به اسم ميشناسن!
كيفيتش حرف نداره!
دمت گرم پيام جان!

Mehrdad_jafari89
7 May 2011, 07:36 PM
مسیرتون شیراز افتاد شاطر عباس رو تو خیابان خاک شناسی تست کنین
توي شيراز يك همبرگري بود به نام " شب چره " من چندين سال قبل كه رفتم شيراز اونجا غذا خوردم!كيفيتش حرف نداشت و قيمتش هم ميشه گفت مفت بود!
بين خودمون باشه من 3 تا همبرگر خوردم!
البته اين رو هم بگم كه تازگي ها نرفتم و نميدونم همون كيفيت مونده يا بد شده!اون موقع كه من رفتم خيلي خوب بود!

اصغر
7 May 2011, 08:05 PM
سلام

تعريف رستوران دارچين رو زياد شنيده بودم. ديروز با خانواده رفتيم جاتون خالي غذاهاش عالي و محيطش بسيار شيك و تميز و گارسن ها فوق العاده مودب و كاربلد بودند. ما يك سيني ميكس (كه نوشته بود 2 نفره است) سفارش داديم به علاوه يك كوبيده كاردي با 3 تا برنج كه 2 تا بزرگسال با دوتا بچه كاملا سير شديم. اردورش هم بد نبود.

قيمت سيني 36 و قيمت كوبيده 13.5 و برنج هم دونه اي 3 و با اردور و نوشابه جمعا 71 تومن شد يعني نفري حدود 24 كه براي اون كيفيت و اون محيط خوب بود.

ضمنا اين رستوران روزها غذاي ايراني و شبها فرنگي سرو مي كند.

آدرس: خيابان ميرزاي شيرازي خيابان ناهيد.

PAYAM
8 May 2011, 06:59 PM
رستوران لاوین نیاورون دیگه اون کیفیت و محیط سابق رو نداره و قیمت‌هاش هم به مراتب از بقیه جاها بیشتر شده، ضمن این‌که بصورت زوری پیش‌غذای (مزخرف) سرو می‌کنه که اصلن کار مشتری‌پسندی نیست. قبلن حسن‌ش به اون حالت میدون‌طوری جلوش بود که پیدا کردن جاپارک رو بسیار آسون می‌کرد که اونم الان با ساخته شدن پارک بجاش به فنا رفته. خلاصه برای منی که سه چهار سالی بود اونجا نرفته بودم با اون دکور مسخره کتاب‌ها (که زحمت خرید چندتا کتاب جدید رو هم به خودشون نداده بودن و کتاب اصول حسابداری!! چاپ 50 سال پیش رو برای مطالعه گذاشته بودن) و نوشابه‌های دست‌ساز مزخرف‌ش، گند زد به تمام خاطرات خوبی که از اونجا داشتم.
بهرحال اگر نمونه‌ای خواستین از یه رستوران که یه صاحب خسیس پول‌دوست کارنابلد اداره‌ش می‌کنه حتمن سری به لاوین بزنید.

Mehrdad_jafari89
9 May 2011, 07:20 AM
رستوران لاوین نیاورون دیگه اون کیفیت و محیط سابق رو نداره و قیمت‌هاش هم به مراتب از بقیه جاها بیشتر شده، ضمن این‌که بصورت زوری پیش‌غذای (مزخرف) سرو می‌کنه که اصلن کار مشتری‌پسندی نیست. قبلن حسن‌ش به اون حالت میدون‌طوری جلوش بود که پیدا کردن جاپارک رو بسیار آسون می‌کرد که اونم الان با ساخته شدن پارک بجاش به فنا رفته. خلاصه برای منی که سه چهار سالی بود اونجا نرفته بودم با اون دکور مسخره کتاب‌ها (که زحمت خرید چندتا کتاب جدید رو هم به خودشون نداده بودن و کتاب اصول حسابداری!! چاپ 50 سال پیش رو برای مطالعه گذاشته بودن) و نوشابه‌های دست‌ساز مزخرف‌ش، گند زد به تمام خاطرات خوبی که از اونجا داشتم.
بهرحال اگر نمونه‌ای خواستین از یه رستوران که یه صاحب خسیس پول‌دوست کارنابلد اداره‌ش می‌کنه حتمن سری به لاوین بزنید.
جالبه بيشتر رستورانهاي شمال شهر درپيت و درب و داغون هستن!!!!
نميدونم چرا؟
تك و توكي رستوران خوب توي شمال شهر هست!

N.25
10 May 2011, 10:59 AM
شما چجوري تو خيابون بيژن جاپارک پيدا مي‌کني که مي‌گي هميشه جاپارک پيدا مي‌شه؟!

بيژن کجاست!
اسم اون خيابوني که توشه بيژنه؟
من تا حالا دقت نکردم اسمش چيه اوني رو ميگم که از ونک به سمت شيخ بهايي ميريم يه بريدگي سمت راست اون ميدونه سئول داره همون اولاي خيابونه
اين دفعه ان شا.... با هم قرار مي زاريم من جا پارکاشو نشوتون ميدم

PAYAM
10 May 2011, 04:05 PM
بيژن کجاست!
اسم اون خيابوني که توشه بيژنه؟
من تا حالا دقت نکردم اسمش چيه اوني رو ميگم که از ونک به سمت شيخ بهايي ميريم يه بريدگي سمت راست اون ميدونه سئول داره همون اولاي خيابونه
اين دفعه ان شا.... با هم قرار مي زاريم من جا پارکاشو نشوتون ميدم
بیژن می‌شه خیابون شهید خدامی فعلی. همونی که هتل شرایتون (هما) توشه و یه‌سرش می‌شه خیابون ولیعصر بالای میدون ونک و یه سر دیگه‌ش ساختمون آفتاب. رستوران ژاپنیه موردنظر من هم همون ابتدای خ بیژنه، که گویا با اونی که شما می‌گفتی فرق می‌کنه:
http://maps.google.com/?ie=UTF8&hq=&hnear=Tehran,+Iran&ll=35.760215,51.408589&spn=0.00111,0.002642&z=19

Mehrdad_jafari89
16 May 2011, 11:37 AM
دوستان كسي يك رستوران سراغ داره كه مرغ سوخاري توپ بده؟
قبلا ميرفتم مرغ كنتاكي تهران روبروي پارك ساعي ولي چندين سال هست كه كيفيتش افتضاح شده!
يك جايي باشه كه بشه با خانواده رفت و قيمتش هم خوب باشه!يك وقت نريم 4 پرس مرغ 3 تكه بخريم بعد 60 تومن پيدا بشيم!!!!
ترجيحآ نزديك شريعتي،ميرداماد،ميدان محسني،همين بالا ها باشه ولي اگر نبود هم مشكلي نيست!

Mehrdad_jafari89
16 May 2011, 11:38 AM
دوستان يكي مي گفت يك پيتزا فروشي خوب توي تهران سمت خيابون حافظ هست به نام " پيتزا داوود " !
كسي از دوستان رفته؟چطوره خوبه؟

sepehr62
16 May 2011, 02:39 PM
دوستان يكي مي گفت يك پيتزا فروشي خوب توي تهران سمت خيابون حافظ هست به نام " پيتزا داوود " !
كسي از دوستان رفته؟چطوره خوبه؟

من رفنم. اولین پیتزا فروشیه تهران بوده. اما الان چیز خاصی نیست، نه خیلی عالی نه خیلی بد. مگه این که قبلاً رفته باشید والان برای تجدید خاطرات بخواید مراجعه کنید.

اینجا (http://www.mizeghaza.com/1387/02/26/davood-pitza/)رو هم میتونید ببینید.

PAYAM
16 May 2011, 05:07 PM
دوستان كسي يك رستوران سراغ داره كه مرغ سوخاري توپ بده؟
قبلا ميرفتم مرغ كنتاكي تهران روبروي پارك ساعي ولي چندين سال هست كه كيفيتش افتضاح شده!
يك جايي باشه كه بشه با خانواده رفت و قيمتش هم خوب باشه!يك وقت نريم 4 پرس مرغ 3 تكه بخريم بعد 60 تومن پيدا بشيم!!!!
ترجيحآ نزديك شريعتي،ميرداماد،ميدان محسني،همين بالا ها باشه ولي اگر نبود هم مشكلي نيست!
انتهای خ ساقدوش حوالی پاسداران یه رستوران هست که فقط مرغ سوخاری می‌فروشه (اسمش شادلی یا یه اسم ترکی دیگه تو همین مایه‌هاست) شیش هفت‌تا فر بغل هم گذاشته و تو هرکدوم هم چند ردیف مرغ سوخاریه که هرکدومو خواستی انتخاب می‌کنی. کیفیت‌ش خوبه، قیمت‌ش هم می‌گن از مرغ خام ارزون‌تر می‌ده! فقط جای نشستن نداره و باید بگیری و ببری.

XELTEK
16 May 2011, 05:33 PM
سلام

فرشگاه BBQ تو خیابان شریعتی پل رومی هم تخصصش مرغه

نمیدونم نوشتم یا نه اما مرغ رو با روغن زیتون سرخ میکنه

به همراه این پرس هم دو تا غذای جانبی داره که من پوره و برنج با سبزیجاتشو خوردم که پوره اش یه قاشق سیب زمینی آب پز بود با سس سویا روش و برنجش هم با انواع فلفل دلمه ای طبخ شده بود

دو نفر شد حدود 22 تومن

Mehrdad_jafari89
17 May 2011, 06:31 AM
دستت همه درد نكنه.والا من مدتي هست از پاراج پيتزا ميخرم!كيفيتش بد نيست ولي قطعا از يه آشغال فروشي مثل " در ب در " خيلي بهتره!
حتما ميرم سراغ داوود و اون مرغ سوخاري!

achachi
17 May 2011, 08:09 AM
انتهای خ ساقدوش حوالی پاسداران یه رستوران هست که فقط مرغ سوخاری می‌فروشه (اسمش شادلی یا یه اسم ترکی دیگه تو همین مایه‌هاست) شیش هفت‌تا فر بغل هم گذاشته و تو هرکدوم هم چند ردیف مرغ سوخاریه که هرکدومو خواستی انتخاب می‌کنی. کیفیت‌ش خوبه، قیمت‌ش هم می‌گن از مرغ خام ارزون‌تر می‌ده! فقط جای نشستن نداره و باید بگیری و ببری.

اصلا سراغ اون نرید که پشیمون میشید ...
3 تا غذا داره : مرغ بریون، ماهی قزا الا بریون ، بلدرچین
یکی دو ماه اول مرغ های درشت میفروخت با قیمت 4800 ( اگر اشتباه نکنم ) که هر جور حساب میکردی مفت بود ، ولی مزه و کیفیت خیلی خاصی نداشت . کلی مشتری جمع کرد و صف عریض و طویل داشت و طوری شده بود که ترافیک سنگین ایجاد میکرد اون منطقه .
الان خیلی وقته مرغاش شده جوجه ! کیفیت هم افتضاح ، مشتریاش هم پریده و سوت و کوره .

PAYAM
17 May 2011, 01:32 PM
اصلا سراغ اون نرید که پشیمون میشید ...
3 تا غذا داره : مرغ بریون، ماهی قزا الا بریون ، بلدرچین
یکی دو ماه اول مرغ های درشت میفروخت با قیمت 4800 ( اگر اشتباه نکنم ) که هر جور حساب میکردی مفت بود ، ولی مزه و کیفیت خیلی خاصی نداشت . کلی مشتری جمع کرد و صف عریض و طویل داشت و طوری شده بود که ترافیک سنگین ایجاد میکرد اون منطقه .
الان خیلی وقته مرغاش شده جوجه ! کیفیت هم افتضاح ، مشتریاش هم پریده و سوت و کوره .
من آخرین بار سه چهار ماه قبل از عید رفته بودم اونجا و اون موقع کیفیت‌ش بد نبود و مشتری‌هاش هم زیاد. اما با توضیحات شما گویا الان کیفیت‌ش افت کرده. ممنون از توضیح‌تون.

el matador
18 May 2011, 12:01 PM
دوستان بخصوص تو بحث غذا بترسید از رستورانهایی که غذاش رو هرجور حساب کنی مفت باشه چون کارای زیادی میشه کرد تا غذا مفت در بیاد و نکته دیگه تو این بازار آشفته انتظار ثابت بودن قیمتها دور از انتظاره. قیمت مرغ و جوجه فقط تو همین یکی دو ماه حدود 30٪ افزایش داشته

اصغر
18 May 2011, 12:35 PM
دوستان بخصوص تو بحث غذا بترسید از رستورانهایی که غذاش رو هرجور حساب کنی مفت باشه چون کارای زیادی میشه کرد تا غذا مفت در بیاد و نکته دیگه تو این بازار آشفته انتظار ثابت بودن قیمتها دور از انتظاره. قیمت مرغ و جوجه فقط تو همین یکی دو ماه حدود 30٪ افزایش داشته

واقعا من گاهي آگهي بعضي از اين كيترينگ ها رو مي بينم مثلا زده چلوكباب كوبيده 2500 تومان به اين فكر مي افتم كه با اين قيمت برنج و گوشت محتويات اون كباب چي مي تونه باشه. مطمئن باشيد سنگدون مرغ و چربي و رنگ خوراكي (گاهي هم غير خوراكي) براي تهيه ي چنين كوبيده هايي استفاده مي شه !

M.D.
18 May 2011, 01:46 PM
رستوران ژوانی
چند شب پیش بعد از مدتها فرصتی شد تا به این رستوران بریم.
محیط دنج و مناسبی داشت که شامل میزهای 2 و 4 و 8 نفره میشد که با توجه به اندازه ظرفهاش کمی میزها کوچک بودند، ما 2 نفر بودیم که سر یه میز 4 نفره راحت بودیم. برای هر نفر یه منو آوردند که در چند صفحه پیش غذا، پاستا، پیتزا، غذاهای دریایی، دسر و نوشیدنی ها رو به همراه توضیح مختصری در مورد مواد
تشکیل دهنده اون نوشته بودند. اولین اشکال هم در همین منوش بود که روکش پلاستیکی صفحه هاش در گوشه ها بلند شده بود.
هنگامی که مشغول نگاه کردن به منو بودیم یه نفر دستمال مرطوب خوش بویی برایمان آورد که بهتر بود بعد از انتخاب غذا و تحویل منو این کار رو میکرد.
برای پیش غذا سوپ روز ژوانی و جگر سوخاری
غذای اصلی پاستا سیسیلیانو و استیک مدیترانه
و نوشیدنی مخصوصش که در سایتش تو لیست نیست.
همه انتخابها رو گفتیم و اونها با فاصله زمانی مناسبی بعد از پیش غذا، غذای اصلی رو آوردند.
ابتدا نوشیدنی رو آوردند که مخلوطی از نعنا و لیمو و عسل با یخ خورد شده بود، خیلی خوشمزه بود
از سوپ چندان خوشم نیومد، چیز خاصی نبود، کمی غلیظ هم بود که شاید برای یکنفر زیاد باشه ولی در عوض جگر سوخاری خیلی خوشمزه بود، جگر مرغ به همراه قارچ و گوجه که روی تیکه های کاهو گذاشته بودند، تندی خیلی خوبی داشت و اصطلاحا مزه داد.
اگر کم غذا باشید همین جا سیر شدید ولی هنوز هم جا دارید.
پاستا و استیک رو آوردند.
پاستا تو یه ظرف گود بود و کنارش یه نون چهارگوش گذاشته بودند، زیاد خوشمزه نبود و بیشتر از نصفش موند.
استیک با سس آلبالو و در کنارش یه تکه کلم سفید و یه تکه کلم بروکلی تنوری به همراه قسمتی از بلال شیرین شده و یه تکه سیب زمینی با روکش پنیر تنوری شده، تزیین شده بود
استیک در قسمتهای کناری خشک و در وسط شاید کمی نپخته بود، البته زیاد استیک نخوردم و نمیدونم بهترین طبخش چجوریه ولی زیاد خوشم نیومد، سس آلبالو روش خوشمزه بود و در کنارش کلم ها و سیب زمینی برای یک وعده حجم زیادی میشد
در پایان با توجه به اینکه مقدار زیادی از پاستا و سیب زمینی تنوری کنار استیک مونده بود، ازشون ظرف خواستیم که آوردند و سریع یکی از گارسونها اومد و غذا ها رو داخل ظرف ریخت. اینم بگم که فردا که پاستا رو خوردیم مزه اش به نظرمون بهتر شده بود.
در مجموع با توجه به کیفیت غذا و سرویس دهی پرسنل و محیط خوب و با توجه به قیمت رستوران خوبی در غرب تهران هست.
آدرس: مرزداران - نبش خیابان ناهید - ساختمان صدف - طبقه اول
در سایت این رستوران منو به همراه قیمت قابل مشاهده هست:
http://giovannirestaurant.ir/default.html
جهت اطلاع در این ساختمان رستوران شانلی و شیرینی و آجیل فروشی تواضع هم قرار دارد

sepehr62
18 May 2011, 02:50 PM
دو تا فست فود جديد توي محدوده مرکز شهر باز شده که به توجه به قحطي فست فودهاي خوب تو اين منطقه، وجودشون ضروريه!
اولي رستوراني هست به اسم رابه را که در خيابان مطهري (تخت طاووس خودمون) ، بعد از ايستگاه متروي مفتح، جنب بانک تجارت (در واقع روبروي خانه استيک نيوشا، اگر اونجا رو بلد باشيد) واقع شده.
با توجه به جديدالتاسيس بودن اين جا، ميتونيد انتظار يک غذاي حجيم و با کيفيت با قيمت مناسب رو داشته باشيد. البته واقعاً نميشه اسم فست فود رو گذاشت روشون، چون چيزي حدود 40 دقيقه طول کشيد تا غذاي اصلي رو براي ما آوردند.اما من فرض رو بر اين قرار ميدم که اون شب استثنا بوده و کلاً سرعت سرويس دهيشون بالاتر از اينه.
ما يک ماشروم برگر، يک پاستا با سس پستو، يک پيتزا بوقلمون و يک ساندويچ مخصوص سفارش داديم، به همراه پياز حلقه اي و يک سالاد يوناني (اول دو تا سفارش داديم بعد ديديم خيلي بزرگه، يکيش رو کنسل کرديم) و 3 تا آب معدني که روي هم قيمت قابل قبول حدود 35 تومان برامون آب خورد. کيفيت همه غذاها خيلي خوب و برخورد گارسونها هم خيلي محترمانه بود.

اين هم از منوي رستوران:

پيتزا
بوقلمون6500
چيکن سيسيلي(سس گوجه)5800
چيکن سيسيلي(سس آلفردو)5900
رومانا6500
کاپري5800
فرانکفورتر6000
فورسيزن6400
وجتريانا5000
کاپري چوزا5700
فونگي5000
پپروني5600
مارگاريتا4000
ميني پيتزا3000
پاستا
آلفردو6500
سبزيجات6000
اسپاگتي بلونز6900
فتوچيني با چند نوع قارچ6000
سالاد
ويژه را به را4000
سزار4500
يوناني3500
پاستا3000
موزارلا3200
فصل1600
پيش غذا
چيپس و پنير مخصوص2500
سيب زميني ويژه2500
بروستکا2200
سيب زميني1500
سوخاري
بشقاب سوخاري را به را7500
ميگو سوخاري 7تکه7000
مرغ سوخاري 2تکه4700
مرغ سوخاري 3تکه5800
مرغ سوخاري 2تکه اسپايسي4800
مرغ سوخاري 3تکه اسپايسي5900
فيله مرغ استريپس5600
ناگت سوخاري3800
بال سوخاري3400
قارچ سوخاري2500
پياز حلقه اي1700
کوردن بلو2600
ساندويچ
ميامي4500
ژامبون تنوري3400
هات داگ مخصوص3200
ويژه آپولو3900
فيله سوخاري3800
چيز برگر3000
همبرگر2800
دبل چيزبرگر4100
ماشروم برگر3000
ساندويچ رژيمي مرغ4000
ساندويچ رژيمي گوشت4000
ساندويچ رژيمي مخصوص4500

و تعدادي هم عکس

http://fidilio.com/storage/images/10fc8d8c-debd-4fad-a025-18a4bb10d631_1.jpg

http://fidilio.com/storage/images/10fc8d8c-debd-4fad-a025-18a4bb10d631_4.jpg

http://fidilio.com/storage/images/10fc8d8c-debd-4fad-a025-18a4bb10d631_3.jpg

البته جاش کوچيکه و اگر آخر هفته ها حوالي 9:30 به بعد بخوايد مراجعه کنيد، احتمالاً بايد منتظر بمونيد.

دومين رستوران هم، فست فود پيازچه هست که درخيابان آبان شمالي و نبش کوچه پزشک پور افتتاح شده و من هيچي نميگم و اين متن رو مستقيماً از فيديليو نقل ميکنم:

http://fidilio.com/storage/images/23d3c6ed-6289-4498-af9d-e088e92c7827.jpg

خيابانهاي کريم خان و وليعصر به خاطر تجاري بودن و مرکزيتي که دارند دو تا از خيابان هاي شلوغ تهرانند. آن قدر که پيداکردن يک رستوران يا فست فود آرام و دنج و تر و تميز يکي از آرزوهاي مردمي است که به اين مناطق رفت و آمد دارند. آرزويي که از دي ماه 89 تبديل به واقعيت شده. ولي شايد هنوز خيلي ها از جا و مکان اين ارزو خبر نداشته باشند.

http://fidilio.com/userfiles//piaz2.jpg

فست فود «پيازچه» يک رستوران بزرگ دو طبقه است که در يکي از فرعي هاي خوش آب و هواي خيابان کريم خان (آبان شمالي) واقع شده است. رو به روي فست فود يک پارک کوچک سرسبز قرار دارد که محيط مناسبي براي سرگرم کردن بچه هاست. فضاي داخلي رستوران هم با رنگ سبز تزئين شده است. خانم مبتکر – مدير رستوران- مي گويد «به خاطر اينکه خود پيازچه سبزرنگ است و ما اين اسم را روي فست فودمان گذاشتيم، رنگ سازماني مان را هم سبز انتخاب کرديم.» و اين سبزي به لباس پرسنل، جعبه هاي غذا، ليوان هاي پيازچه و ... هم مي رسد.

http://fidilio.com/userfiles//piaz4.jpg

«پيازچه» درهاي شيشه اي کوتاهي دارد و از بيرون نمي شود اندازه آن را حدس زد اما بعد از اينکه وارد شديد با يک فضاي دلباز با سقف هاي بلند مواجه مي شويد با چند مدل ميز و صندلي رنگ رنگ و تزئيناتي که بعضي از آن ها را جاي ديگري نديده ايد. در فست فود پيازچه بر خلاف خيلي فست فودهاي ديگر، موسيقي آرامي هم فضاي رستوران را پر مي کند تا شما و خانواده تان با آرامش غذايتان را نوش جان کنيد.

http://fidilio.com/userfiles//piaz3.jpg

مسئولان رستوران پيازچه 3 خواهرند که از بچگي آرزوي برپايي يک رستوران را داشتند و الان که پيازچه راه افتاده است دارند تمام تلاششان را مي کنند تا با بهترين سرويس به مشتري ها رسيدگي کنند « ما حدود 300 ميليون تومان براي دکور و لوازم اين رستوران خرج کرده ايم تا مشتري ها وقتي وارد رستوران ما مي شوند از لحظاتشان لذت ببرند» اين را خانم مهديه مبتکر مي گويد ولي وقتي از او سوال مي کنيم که نقطه قوت پيازچه از نظر او چيست او پاسخ مي دهد« سلامت غذا» خانم مبتکر و خواهر هايش بيشتر از هر چيزي به سلامت غذا اهميت مي دهند. آن ها تمام مواد اوليه غذاها را خودشان خريداري ميکنند و موقع شستشوي سبزيجات تمام مدت دارند روي کار نظارت مي کنند. به خاطر همين نظارت دائمي است که وقتي ظرف سالاد پيازچه را رو به رويتان مي گذاريد از ترو تازگي کاهو و کلم ها کيف مي کنيد. وقتي در ظرف سيب زميني سرخ کرده با سس گدار را باز مي کنيد از رنگ و روي سيب زميني ها تعجب مي کنيد و وقتي ساندويچ استيک رستوران را مي خوريد از طعم گوشت لذت مي کنيد. توي رستوران پيازچه از سوختگي و بوي روغن و چربي خبري نيست و همه پرسنل دارند تلاششان را مي کنند تا در جعبه هاي شيک و خوش طرح پيازچه سالم ترين محصولات غذايي ممکن را جلويتان بگذارند.

مسئولان پيازچه براي تک تک کارهاي رستوران از مشاور استفاده کرده اند از طراحي سالن و جعبه غذاها بگيريد تا تهيه منوي رستوران و آرم پيازچه و چيزهاي ديگر . به خاطر همين همه چيز پيازچه استاندارد و حساب شده است. البته مسئولان پيازچه هنوز دارند روي بهتر شدن کمي و کيفي رستوران کار مي کنند. خانم مبتکر مي گويد «ما هنوز داريم روي غذاهاي مختلف مطالعه مي کنيم و به زودي منوي رستوران را گسترش مي دهيم.» فست فود پيازچه الان به جز غذاهاي معمول همه فست فودها، چند تا غذاي فرنگي هم دارد و مسئولان پيازچه مي خواهند به زودي چند مدل پيش غذاي فرنگي و سالاد هم به منو اضافه کنند.

http://fidilio.com/userfiles//piaz5.jpg

در بين غذاهاي پيازچه، پرطرفدارترين غذا پيتزا ونگوگ و در بين سالاد ها، سالاد مخصوص پيازچه است. رستوران پيازچه در اين 2-3 ماه تا حالا ده ها هزار پيتزا ونگوگ و سالاد مخصوص پيازچه فروخته. در پيازچه اسم ساندويچ ها و پيتزاها خيلي متفاوت انتخاب شده است. پيتزا مندل، پيتزا فارنهايت 4.5.1 و پيتزا ونگوگ چند نمونه از اين هاست. پيتزا مندل همان پيتزا سبزيجات است. «مندل» در واقع اسم يک دانشمند معروف است اما علت اينکه نام اين دانشمند به پيتزاي سبزيجات پيازچه رسيده اين است که مندل تمام عمرش را داشت روي نخودها آزمايش مي کرد تا به ژن آن ها پي ببرد و خب نخود هم آدم را ياد سبزيجات مي اندازد ديگر. پيتزا ونگوگ اسم يک نوع پيتزاي مخلوط است. علت نامگذاري اين پيتزا به اين نام اين است که ونگوگ يک نقاش اکسپرسيونيست بود و نقاشي نقاشان اين سبک پر از رنگ است و پيتزا مخلوط پيازچه هم همين طوري است. پر از رنگ هاي مختلف. نام پيتزا 4.5.1 هم از روي يک طرح اعتراضي به اين نام برداشته شده است. پيتزاي فارنهايت 4.5.1 پيازچه خيلي تند است و به نظر خانم مبتکر اين تند بودن تداعي کننده اعتراض است و اين نام خيلي خوب رويش مي نشيند.

http://fidilio.com/userfiles//piaz1.jpg

پيازچه تجربه اي جديد و جذاب به نظر مي رسد چون مقابل يک پارک با فضاي بازي کودکان قرار گرفته، فضاي بسيار بزرگ و دلبازي دارد بطوريکه مي توان آن را جزء 5 فست فود بزرگ تهران دانست و دکوراسيون و سرويس بسيار حرفه اي و حساب شده اي دارد. پس اگر جزء علاقمندان به فست فود هستيد در کنار نامهاي پر اسم و رسم شهر تهران توجه ويژه اي به اين تازه وارد پر انرژي داشته باشيد.

شخصاً به اين فست فود نرفتم، ولي يکي از دوستان که رفته بود راضي به نظر ميرسيد.
اين هم از منو:

سالاد
سالاد سبز1500
سالاد کلم700
سالاد مخصوص3500
سالاد يوناني2200
پيش غذا
قارچ سوخاري2200
لقمه سوخاري2800
بال سوخاري2500
سيب زميني سرخ کرده1200
سيب زميني سرخ کرده با سس پنير2500
ناچو با پنير1800
ناچو با پنيروگوشت2500
ساندويچ
ژامبون بره2800
ژامبون مرغ تنوري3800
همبرگر3000
چيزبرگر3300
قارچ برگر3400
هات لاورز3700برگر، پنير، سس تند، پپروني
استيک و پنير6400استيک، قارچ، پنير
فيله سوخاري نرمال3600
فيله سوخاري اسپايسي3600سينه مرغ سوخاري تند با سس تند
برازر3500سينه مرغ کبابي با پنير
سوپريم4500سينه مرغ سوخاري تند، ژامبون بوقلمون، پنير ورقه اي
هات داگ مخصوص پيازچه2900هات داگ با سس پنير چدار
بوريتوگوشت3000گوشت چرخ کرده، پنير، نان پيتا(مکزيکي)
کاساديا6900مرغ، گوشت، پنير(مکزيکي)
سوفلاگي مرغ4800مرغ کبابي با سس پنير، نا پيتا، برنج يوناني(يوناني)
سوفلاگي گوشت5900گوشت کبابي با سس پنير، نان پيتا، برنج يوناني(يوناني)
مرغ سوخاري (به همراه سيب زميني سرخ کرده يا پوره)
مرغ سوخاري 2 تکه5200
مرغ سوخاري 3 تکه6500
مرغ سوخاري اسپايسي 2 تکه5200
مرغ سوخاري اسپايسي 3 تکه6500
استريپس5500
پيتزا
پيتزا ونگوگ5800مخلوط ژامبون، قارچ، پنير، سس
پيتزا مندل5200سبزيجات تازه، پنير، سس سبزيجات
پيتزا فارنهايت4.5.1 5500پپروني، پنير، سس فلفلي
پيتزا قارچ و مرغ5900فيله زعفراني مرغ، قارچ، پنير، سس مخصوص
پيتزا فيلادلفيا7400فيله تازه گوساله، قارچ، پنير، سس مخصوص

Mehrdad_jafari89
18 May 2011, 03:41 PM
من از هر چي بزنم از شكمم نميزنم!واسه همين هم 130 كيلو وزن دارم!
من براي ماشين پول نميدم ولي براي غذا توپ خرج ميكنم!البته جاش هم بايد مناسب باشه!مثل شانديز!
در كل به نظر من آدم از پول بنزين يا تلفن و آب و برق و هزارتا چيز ديگه بزنه و به شكم برسه اصل ثواب هست و آخرتي در پيش داره!:icon_arro

mohat5
18 May 2011, 08:42 PM
وای بچه ها چشمتون روز بد نبینه
من چون امروز طرفای ولنجک کاری داشتم مجبور شدم رستوران رو همون حوالی برم . گفتم برم لوکس طلایی شاید خاطره کباب بد 4 سال پیش از ذهنم پاک شه
ولی اشتباه میکردم ! کباب برزیلی که ماشالا ! ادعا هم روش داره ولی رسما نپخته !!!
کباب ماستی که همون چنجه بود که مثلا تو ماست و زعفران و پیاز میخوابونن ، بیشتر شبیه به لاستیک میشلن بود ، سالاد با سس بسیار زیاد و بد که عملا فقط کاهو بود ، ماست که داغ بود رسما !!! واقعا حیف 16000 تومن که برای کبابی این رستوران بدین ..... چه کارا که تو این زمین طلا نمیتونه بکنه ! حیف ! :icon_mrgr

اصغر
18 May 2011, 08:57 PM
سلام

من عرض كرده بودم لوكس طلايي آشغاله نرين!

PAYAM
19 May 2011, 05:51 PM
دوستان شیرازی چندتا رستوران و فست‌فود خوب توی شیراز هم معرفی کنند ممنون می‌شم.

Mehrdad_jafari89
19 May 2011, 07:49 PM
شب چره و شاطر عباس!!!!:icon_mrgr:icon_twis

mohat5
25 May 2011, 09:25 PM
نمیدونم ساندویچهای بابی ساندز رو امتحان کردین یا نه ؟

واقعا مزه برگرهاش باحاله .... آدمو میبره تو دوران کودکیش وقتی که هنوز فست فودها نیومده بودن و برگر ذغالی یکه تاز میدان بود !!!
آدرس : تجریش ، دربند ، اول جعفر آباد ( همون خیابونی که میره به سمت تندیس سنتر )

Mehrdad_jafari89
25 May 2011, 09:49 PM
ساندويچي اژدر زاپاتا هم خوبه! من كه از فري كثيف بيشتر ترجيحش ميدم!
فري كثيف ديگه مثل سابق نيست!همشون يك طعم ميدن و اون هم طعم كاه هست!
گوشت و مرغ و سوسيس و كالباس و همبرگر هم نداره!همشون بدون طعم و مزه هستن!
دوستان كسي اين رستوران مستر ديزي رو بلده؟هموني كه ديزي ميده ولي به شكل فست فود!كيفيتش خوبه؟

alireza_sos
25 May 2011, 11:32 PM
ساندويچي اژدر زاپاتا هم خوبه! من كه از فري كثيف بيشتر ترجيحش ميدم!
فري كثيف ديگه مثل سابق نيست!همشون يك طعم ميدن و اون هم طعم كاه هست!
گوشت و مرغ و سوسيس و كالباس و همبرگر هم نداره!همشون بدون طعم و مزه هستن!
دوستان كسي اين رستوران مستر ديزي رو بلده؟هموني كه ديزي ميده ولي به شكل فست فود!كيفيتش خوبه؟

شما کباب یونانی فری رو بخور ببین چه مزه ای میده :icon_arro

مستر دیزی هم شعبه زیاد داره کیفیتش خوبه http://www.mrdizi.com اینجا میتونی شعبه هاشو پیدا کنی:icon_cool

nish
26 May 2011, 10:27 AM
نمیدونم ساندویچهای بابی ساندز رو امتحان کردین یا نه ؟

واقعا مزه برگرهاش باحاله .... آدمو میبره تو دوران کودکیش وقتی که هنوز فست فودها نیومده بودن و برگر ذغالی یکه تاز میدان بود !!!
آدرس : تجریش ، دربند ، اول جعفر آباد ( همون خیابونی که میره به سمت تندیس سنتر )
اتفاقا هفته پیش من اونجا بودم مزش خوبه اما
نونش اندازه یه بشقاب شیرینی خوریه ولی همبرگر لاش اندازه یه گردو من نصفش رو خوردم چون سیر بودم بقیش رو به دوستم دادم ولی دوستم وقتی لای نون رو باز کرد هیچی توش نبود فقط کاهو و گوجه خالی با یه کم سس

M.D.
26 May 2011, 12:14 PM
بعضی وقتها یه جاهایی اتفاقی غذایی میخوری که خیلی مزه میده.
هفته پیش رفتیم هایپر استار و بعد از خرید رفتیم یه غذایی بخوریم، دو سه باری که قبلا رفته بودیم غذای ترکی خوردیم که بد نبود ولی اینبار رفتیم آواچی یه پیتزا پپرونی و یه پیتزا مرغ نمیدونم چی به همراه پنیر سرخ شده گرفتیم، همشون خیلی مزه داد، پیتزاش نازک بود و خوشمزه.
یه بار دیگه هم خیلی وقت پیش پیتزا کمپانی تو شیخ بهایی شمالی رفتم که اون هم اون موقع به نظرم خوشمزه اومد،
شمال تهران هم اگه باشم پیتزا نایت رو به بقیه ترجیح میدم،

Mehrdad_jafari89
26 May 2011, 12:46 PM
شما کباب یونانی فری رو بخور ببین چه مزه ای میده :icon_arro

مستر دیزی هم شعبه زیاد داره کیفیتش خوبه http://www.mrdizi.com اینجا میتونی شعبه هاشو پیدا کنی:icon_cool
من اينقدر فري كثيف رفتم كه ديگه صاحبش كه اخلاقش مثل عمر مي مونه با من خوب شده بود! تمام غذاهاش رو هم خوردم ولي ديگه مثل سابق نيست!
كلا همه چي تغيير كرده و رو به بدتر شدن نهاده!من تا حالا رستوراني نديدم كه بهتر بشه!همه تنزول درجه كيفي دارن!

Mehrdad_jafari89
26 May 2011, 12:48 PM
ديروز يه رستوران پيدا كردم به نام فلفل قرمز كه كارش غذاهايي مثل سمبوسه و فلافل و از اين هات داگ هاي 1 متري و ... هست!
خدايي كيفيتش خيلي خوبه قيمتش هم مناسبه!قبلا نزديك ظفر يك رستوران بود به نام تاج محل!اوايل خيلي خوب بود ولي بعدها ديگه خراب شده بود!
ولي اين خيلي خوبه مخصوصا اون سوسي هاي متريش!
امروز ميگردم و منوش رو پيدا ميكنم وآدرسش رو ميزارم!

sjavanrooh
28 May 2011, 11:00 AM
كي تو اين فروم از رستوران فريد تو آبان تعريف كرده بود خودش پاشه از كلاس بره بيرون
كيفيت غذا اشغال
به نسبت كيفيت غذا و كميت و مخلفات قيمت ها گرون بودند.
گارسون زوري از آدم پول انعام ميگرفت
ولي محيط بزرگ بود ولي قديمي و پاركينگ هم داشت

رستوران زرچ هم رفتيم عالي بود به نسبت قيمتش

اصغر
28 May 2011, 11:56 AM
كي تو اين فروم از رستوران فريد تو آبان تعريف كرده بود خودش پاشه از كلاس بره بيرون

:big_smile:

آقا اجازه به خدا ما نبوديم!

يكي ديگه تعريف كرد ما هم تاييد كرديم. البته من بيش از يكسال و نيم است كه فريد نرفته ام:icon_neut

Mehrdad_jafari89
28 May 2011, 07:52 PM
چرا مگه رستوران بدي هست؟
من يكبار حدود 2 يا 3 سال پيش بهمراه خانواده رفتم لوكس طلايي،چشمتون روز بد نبينه اينقدر افتضاح بود كه نيمه كاره پا شديم رفتيم!الان كه ميگن ديگه عمق فاجعه قرن 21 در صنعت و صنف غذا هست!
دوستان كسي رستوران گيلانه رفته؟همون كه ديوار به ديوار شانديز هست توي جردن؟
جناب اصغر شما رفتيد؟:icon_neut

mohat5
28 May 2011, 08:39 PM
بله واقعا لوکس طلایی رو همون جور که گفتم بهتره کلا دورش رو خط بکشید .... کابوس من شده از دو سه هفته قبل !

گیلانه خیلی خوب دیزاین شده فقط جاش کوچیکه ... قیمت هاش متوسط و گرونه ولی خوب غذاش خوشمزس و حتما برای حداقل یکبار رفتن ارزش داره :icon_surp آدرس هم همون جردن که گفتین !

payam64
28 May 2011, 09:35 PM
نمیدونم من زیادی حساس شدم یا کیفیتها خیلی خراب شده دوباره مجبور شدم بوف برم اما دیگه مطمئنم بوف بعدی=مرگ... دفعه دیگه اگه کسی گفت بریم بوف گیاهخوار میشم و فقط سالاد میخورم...
بگزریم...
چند روز پیش رفتم تاج محل جای زیبا گارسونهای مودب اما جوجه تندوریش به نسبت 16 تومن اصلا نمیرزید عوضش چون دوستم گیاهخوار بود یه خورشت گیاهی با برنج کشمیری گرفت که خیلی خوشم اومد و نونهاشم فوق العاده خوب بود جای خیلی خوبیه اما سمت جوجش نرید چون همش سینه هستش و از گلو به زور پایین میره:icon_eek:

سپندار مزد
29 May 2011, 09:18 AM

پت و مت هم خوبه

PAYAM
29 May 2011, 05:51 PM
رستوران‌هایی که طی این چند روزه توی شیراز رفتم:

صوفی (ستارخان)
کیفیت غذا: خوب
کیفیت میز اردور: ضعیف
رفتار کارکنان: به نسبت مناسب
محیط: معمولی
قیمت: به نسبت غذا گران

صوفی (عفیف‌آباد)
کیفیت غذا: معمولی
رفتار کارکنان: معمولی
محیط: معمولی (زیرزمین بود و بخاطر نداشتن تهویه مناسب دود غذا همه‌جا رو گرفته بود)

شرزه (پشت بازار وکیل)
کیفیت غذا: چون برای شام رفته بودیم فقط استیک و شاتوبریان و غذاهای غیر برنجی داشت که توی این فیلد غذاهاش به نسبت بد نبود. ولی خب شاید این جور غذاها به مذاق همه خوش نیاد و بهتر بود که منوی ناهار (غذاهای برنجی) رو برای شام هم می‌ذاشت.
کیفیت میز اردور: به نسبت مناسب
محیط: خوب، تقریبن بهترین موسیقی زنده‌ی سنتی شیراز رو داشت ولی متاسفانه از طبقه‌ی بالا بخوبی بسمت سن دید وجود نداشت.
قیمت: به نسبت مناسب

الطباخ (بلوار چمران)
کیفیت غذا: غذهای لبنانی (عربی) رو من دوست داشتم ولی پیشنهاد می‌کنم غذهای سرآشپزش رو سفارش ندین که آتیش‌تون می‌زنه. نون‌هاش خوشمزه بود ولی حجم غذاش کم بود و ممکنه سیرتون نکنه.
کیفیت میز اردور: معمولی
رفتار کارکنان: عالی
محیط: هم محیط باز دارد و هم سربسته و فضای بسیار زیاد، از همه نظری بسیار خوب بود
قیمت: مناسب

نخلستان (بلوار صنایع)
کیفیت میز اردور: بسیار خوب
رفتار کارکنان: بسیار خوب
محیط: عالی، موسیقی زنده‌ی بسیار خوب، محیط بزرگ و بسیار دل‌باز
قیمت: کمی گران

هفت‌خوان (بعد از دروازه قرآن، بسمت میدون ابوکلام)
کیفیت غذا: عالی
کیفیت میز اردور: قسمت فست‌فود رو رفته بودم و بوفه‌ش رو نرفته‌م ولی اون‌هم به نظر خوب بود.
قیمت: خوب
محیط: بسیار بسیار عالی. این رستوران چهار طبقه است که در زیرزمین آن غذای سنتی ایرانی به روش سنتی طبخ و سرو می‌شه بطوری‌که قرار است غذاها توسط کارکنان بر روی سر اورده بشه و میزها و محیط کاملن سنتی است (این قسمت هنوز راه نیفتاده بود)، طبقه همکف بوفه است با غذاها و سالادهای ایرانی و خارجی، طبقه دوم فست‌فود و کافی‌شاپ است، طبقه‌ی سوم رستوران بین‌المللی است، در کنار آن‌هم یک اتاق VIP وجود دارد که دارای صندلی‌ها و سرویس آب‌طلا و مسیر و آسانسور اختصاصی است و کاملن از محیط رستوران اصلی (حتی سرویس‌های بهداشتی‌ش) جدا است. طبقه‌ی پشت‌بام هم مخصوص سرو غذهای کبابی و باربیکیویی (!) بود.
مصالح و طراحی این ساختمان، محیط، سنگ‌فرش‌هاف نما و همه و همه‌چیز بسیاز زیبا و در باسلیقه‌ترین حالت ممکن بود. نظیر همچنین مجموعه‌ای را انصافن در هیچ‌کجای ایران نمی‌تونید پیدا کنید. وقتی تمام قسمت‌های آن افتتاح شد یقینن بیش از این موردش خواهیم شنید.
فقط تنها مشکل آن در حال حاضر شلوغی بیش از حد آن (که البته با توجه به خصلت خوش‌گذارن شیرازی‌ها طبیعی بود!) و بسیار دیر حاضر کردن غذا در قسمت فست‌فود بود بطوریکه ما حدود 2ساعت برای حاضر شدن پیتزاهای‌مان صبر کردیم که در آن شلوغی و سروصدا بسیار خسته‌کننده و عذاب‌اور بود. اگر این مشکل رو هم به نوعی حل کنند از همه‌نظر عالی می‌شود، چون مثلن خود من که از همه‌چیز این رستوران لذت برم تا مطمئن نشم که این مشکل حل شده برای بار دوم پام رو اونجا نمی‌ذارم.

فعلن این‌ها رو یادم هست...

اصغر
29 May 2011, 07:35 PM

تابستان 87 من چند بار ماموريت يك روزه به شيراز داشتم. معمولا ساعت حدود 4 بعد از ظهر كارم تمام مي شد و تا ساعت 8 كه پرواز داشتم مي رفتم توي لابي هتل هما يك نوشيدني مي خوردم و 2 ساعتي استراحت مي كردم تا برم فرودگاه. يك بار پرواز ساعت 11 بود براي همين شام رو هم در همان هتل هما خوردم. رستوران تابستوني توي حياط داشت كه هم اردور و هم غذاش عالي و قيمتش هم به نسبت هتل 5 ستاره بودنش خوب بود.

سپندار مزد
30 May 2011, 08:27 AM
رستوران صوفی شیراز از قدیم الایام غذاهاش به نسبت گرون بوده.
@پیام
شیراز هستی و تنها یه سر فست فودی پت و مت برو

PAYAM
30 May 2011, 01:25 PM
تابستان 87 من چند بار ماموريت يك روزه به شيراز داشتم. معمولا ساعت حدود 4 بعد از ظهر كارم تمام مي شد و تا ساعت 8 كه پرواز داشتم مي رفتم توي لابي هتل هما يك نوشيدني مي خوردم و 2 ساعتي استراحت مي كردم تا برم فرودگاه. يك بار پرواز ساعت 11 بود براي همين شام رو هم در همان هتل هما خوردم. رستوران تابستوني توي حياط داشت كه هم اردور و هم غذاش عالي و قيمتش هم به نسبت هتل 5 ستاره بودنش خوب بود.
اتفاقن هتل هما رو هم رفتم، با اون فضا و لابی و حیاط و استخر روباز و زمین تنیس و سونا و فروشگاه و ... به نظر میاد قبل از انقلاب هتل خوبی بوده اما یه مقداری رفتار کارکنانش و کلن جو رستوران‌ش دولتی بود و خوشم نیومد. خبری هم از میز تو حیاط و غیره نبود، ولی قیمت‌ش رو موافقم که به نسبت بقیه جاهایی که رفته بودم خوب بود.

gandolf05
30 May 2011, 02:36 PM
رستوران‌هایی که طی این چند روزه توی شیراز رفتم:

صوفی (ستارخان)
رفتار کارکنان: به نسبت مناسب
محیط: معمولی

صوفی (عفیف‌آباد)
کیفیت غذا: معمولی
محیط: معمولی (زیرزمین بود و بخاطر نداشتن تهویه مناسب دود غذا همه‌جا رو گرفته بود)

شرزه (پشت بازار وکیل)
کیفیت غذا: چون برای شام رفته بودیم فقط استیک و شاتوبریان و غذاهای غیر برنجی داشت که توی این فیلد غذاهاش به نسبت بد نبود. ولی خب شاید این جور غذاها به مذاق همه خوش نیاد و بهتر بود که منوی ناهار (غذاهای برنجی) رو برای شام هم می‌ذاشت.
کیفیت میز اردور: به نسبت مناسب
محیط: خوب، تقریبن بهترین موسیقی زنده‌ی سنتی شیراز رو داشت ولی متاسفانه از طبقه‌ی بالا بخوبی بسمت سن دید وجود نداشت.
قیمت: به نسبت مناسب

الطباخ (بلوار چمران)
کیفیت غذا: غذهای لبنانی (عربی) رو من دوست داشتم ولی پیشنهاد می‌کنم غذهای سرآشپزش رو سفارش ندین که آتیش‌تون می‌زنه. نون‌هاش خوشمزه بود ولی حجم غذاش کم بود و ممکنه سیرتون نکنه.
کیفیت میز اردور: معمولی
رفتار کارکنان: عالی
محیط: هم محیط باز دارد و هم سربسته و فضای بسیار زیاد، از همه نظری بسیار خوب بود
قیمت: مناسب

نخلستان (بلوار صنایع)
کیفیت میز اردور: بسیار خوب
رفتار کارکنان: بسیار خوب
محیط: عالی، موسیقی زنده‌ی بسیار خوب، محیط بزرگ و بسیار دل‌باز
قیمت: کمی گران

هفت‌خوان (بعد از دروازه قرآن، بسمت میدون ابوکلام)
کیفیت غذا: عالی
کیفیت میز اردور: قسمت فست‌فود رو رفته بودم و بوفه‌ش رو نرفته‌م ولی اون‌هم به نظر خوب بود.
قیمت: خوب
محیط: بسیار بسیار عالی. این رستوران چهار طبقه است که در زیرزمین آن غذای سنتی ایرانی به روش سنتی طبخ و سرو می‌شه بطوری‌که قرار است غذاها توسط کارکنان بر روی سر اورده بشه و میزها و محیط کاملن سنتی است (این قسمت هنوز راه نیفتاده بود)، طبقه همکف بوفه است با غذاها و سالادهای ایرانی و خارجی، طبقه دوم فست‌فود و کافی‌شاپ است، طبقه‌ی سوم رستوران بین‌المللی است، در کنار آن‌هم یک اتاق VIP وجود دارد که دارای صندلی‌ها و سرویس آب‌طلا و مسیر و آسانسور اختصاصی است و کاملن از محیط رستوران اصلی (حتی سرویس‌های بهداشتی‌ش) جدا است. طبقه‌ی پشت‌بام هم مخصوص سرو غذهای کبابی و باربیکیویی (!) بود.
مصالح و طراحی این ساختمان، محیط، سنگ‌فرش‌هاف نما و همه و همه‌چیز بسیاز زیبا و در باسلیقه‌ترین حالت ممکن بود. نظیر همچنین مجموعه‌ای را انصافن در هیچ‌کجای ایران نمی‌تونید پیدا کنید. وقتی تمام قسمت‌های آن افتتاح شد یقینن بیش از این موردش خواهیم شنید.
فقط تنها مشکل آن در حال حاضر شلوغی بیش از حد آن (که البته با توجه به خصلت خوش‌گذارن شیرازی‌ها طبیعی بود!) و بسیار دیر حاضر کردن غذا در قسمت فست‌فود بود بطوریکه ما حدود 2ساعت برای حاضر شدن پیتزاهای‌مان صبر کردیم که در آن شلوغی و سروصدا بسیار خسته‌کننده و عذاب‌اور بود. اگر این مشکل رو هم به نوعی حل کنند از همه‌نظر عالی می‌شود، چون مثلن خود من که از همه‌چیز این رستوران لذت برم تا مطمئن نشم که این مشکل حل شده برای بار دوم پام رو اونجا نمی‌ذارم.

اتفاقن هتل هما رو هم رفتم، با اون فضا و لابی و حیاط و استخر روباز و زمین تنیس و سونا و فروشگاه و ... به نظر میاد قبل از انقلاب هتل خوبی بوده اما یه مقداری رفتار کارکنانش و کلن جو رستوران‌ش دولتی بود و خوشم نیومد. خبری هم از میز تو حیاط و غیره نبود، ولی قیمت‌ش رو موافقم که به نسبت بقیه جاهایی که رفته بودم خوب بود.

استاد انگار کلا رفتید شیراز برای تست رستورانها و هتلها :icon_arro
کارت بیسته

XELTEK
1 June 2011, 02:01 PM
@ پیام : رستوران شاطر عباس رو هم سر بزن !

اون کباب مخصوصش جای بحث داره مخصوصا قسمت ماهی دارش !

آدرس : خیابان خاک شناسی
--

فرصتی پیش اومد تا سری به رستوران هتل مروارید بزنیم

محیط خیلی خوب

برخورد خیلی خوب

فضاش خوب و خنک و موسیقی هم به ارومی پخش میشد

کیفیت و سرعت سرویس هم ایده آل

اما غذاهاش خوب بود اما عالی نبود

اما برای میهمانانی که قصد دارین 4 کلوم در ارامش باهاشون حرف بزنید جای خوبیه ! سرراست هم هست

PAYAM
2 June 2011, 04:05 PM
@ پیام : رستوران شاطر عباس رو هم سر بزن !

اون کباب مخصوصش جای بحث داره مخصوصا قسمت ماهی دارش !

آدرس : خیابان خاک شناسی
--

شاطرعباس رو دفعه‌ی قبلی که شیراز رفته بودم، رفته بودم. خیلی جزئیاتش یادم نیست ولی غذا و رفتار کارکنان و کیفیت سرویس و علی‌الخصوص کباب‌هاش و کلن همه‌چیش خیلی خوب بود اما محیطش رو دوست نداشتم. حالا یادم نیست دقیقن چه کبابی خوردم اونجا ولی ماهی هم قطعن سفارش ندادم چون کلن ماهی و هر غذایی که به دریا مربوط بشه رو دوست ندارم.

ladan1989
7 June 2011, 09:25 PM
تاپیک جالبیه ....

واسه بچه های اصفهان هم چلو کباب ها و جوجه کباب های رستوران خان گستر رو تو هتل جلفا، خ حکیم نظامی توصیه میکنم

غذاهای رستوران فانوس هم تو خیابان آتشگاه خیلی خوشمزست

پیتزای شب هم در خیابان آپادانا محشره ....

farshad_1988
7 June 2011, 10:43 PM
تاپیک جالبیه ....

واسه بچه های اصفهان هم چلو کباب ها و جوجه کباب های رستوران خان گستر رو تو هتل جلفا، خ حکیم نظامی توصیه میکنم

غذاهای رستوران فانوس هم تو خیابان آتشگاه خیلی خوشمزست

پیتزای شب هم در خیابان آپادانا محشره ....

پیتزا شب خوب هست ولی عالی نیست !

XELTEK
9 June 2011, 04:23 PM
سلام

امروز رفتیم پیتزا داوود

جای همه خالی خیلی خوش گذشت

کیفیت غذا مثل همیشه بود

اما صفای همیشگیش بود

alireza_sos
14 June 2011, 09:24 AM
غذا در ارتفاع 300 متري تهران: 168000 تومان

برج ميلاد در حال حاضر 5 رستوران ديگر هم دارد كه هزينه صرف غذا در آنها كمتراز 10 هزار تومان است
گروه مسکن- مینا یوسفی: برج ميلاد از شب گذشته رستوران متحرك 360 درجه‌اي خود را به روي مردم گشود، اما شرايط استفاده از اين رستوران كه گفته مي‌شود بزرگ‌ترين رستوران متحرك جهان است، تفاوت چشمگيري با ساير رستوران‌هاي موجود در پايتخت دارد.

آن طور که مسوول رزرو این رستوران به «دنیای‌اقتصاد» اعلام كرده است، براي صرف ناهار يا شام بايد به ازاي هر نفر 168 هزار تومان پرداخت شود و در مقابل، 10 نوع غذاي گرم سنتي ايراني به صورت سلف‌سرويس در اختيار قرار مي‌گيرد. اين هزينه فقط براي يك‌ساعت اقامت در رستوران گردان است و براي بازديد از قسمت‌هاي برج ميلاد بايد بليت مخصوص بازديد تهيه شود.
هر چند قيمت غذا در رستوران گردان برج ميلاد كه در ارتفاع 276 متري قرار گرفته فوق‌العاده گران ارزيابي مي‌شود اما هم‌اكنون در اين برج 5 رستوران ديگر موجود است كه با كمتر از 10 هزار تومان مي‌توان در آنها غذا صرف كرد. در حال حاضر رستوران گردان فقط 10‌نوع غذای ایرانی به علاوه چند نوع دسر و نوشیدنی ارائه می‌کند و هنوز غذاهای خارجی آماده نیست. مشتریان نیز باید از قبل، زمان استفاده از رستوران را رزرو و هزینه را نیز به شماره حساب شرکت بهره‌بردار واریز کنند.
البته در حالی که هزینه 168 هزار تومانی در مقابل منوی محدود رستوران قدری عجیب به نظر می‌رسد، مسوول رزرواسیون رستوران برج گردان بر استقبال چشمگیر علاقه‌مندان برای رزرو میز تاکید کرد و در عین حال به «دنیای‌اقتصاد» گفت: قیمت بالای رستوران به خاطر ویژگی‌های منحصر به فرد آن از جمله قرار گرفتن در ارتفاع 276 متری برج میلاد و گردان بودن آن است.
آن طور که مسوولان برج میلاد می‌گویند، این رستوران گنجایش پذیرش 400 نفر را دارد که در حال حاضر برای 330 نفر مبلمان شده است. رحیم مطهرنژاد مدير عامل برج ميلاد با دفاع از عملکرد رستوران گردان برج‌میلاد به «دنیای‌اقتصاد» گفت: این رستوران قرار است حافظ شأن جمهوری اسلامی‌و محل پذیرایی از ميهمانان مهمی ‌همچون رییس جمهور و هیات همراه باشد.
البته از پیش از سال نو برج میلاد تهران از میان 10 شرکت متقاضی، یک شرکت خصوصی را به عنوان بهره‌بردار رستوران گردان انتخاب کرد و در حال‌حاضر بیش از 300 میلیون تومان اجاره‌بها در ماه دريافت مي‌شود. این همان نکته ای است که رحیم مطهرنژاد، مدیرعامل میلاد تهران به عنوان علت قیمت‌های بالای رستوران به آن اشاره می‌کند و می‌گوید: این رستوران در مجموع با احتساب هزینه‌های پرسنل آموزش دیده تشریفات و پیش‌خدمت‌ها که برای هر میز 2 نفر در نظر گرفته شده و هزینه‌های آب و برق و ... حدود 700 میلیون تومان هزینه در بردارد. وی در عین حال تاکید کرد که این رستوران غذاهای خارجی را با آخرین روش‌های پخت آشپزان آموزش دیده خارجی ارائه خواهد کرد که این موجب گران شدن هزینه ميهمانان می‌شود.همچنین به گفته مطهرنژاد، حضور متخصص تغذیه در کنار ميهمانان و گران‌ترین مبلمان‌های جهان در این رستوران از عواملی است که مشتریان کم‌درآمد را به سمت 5 رستوران دیگر موجود در برج میلاد که با هزینه‌های زیر 10 هزار تومان از ميهمانان پذیرایی می‌کنند، هدایت می‌کند.

farshad_1988
14 June 2011, 01:07 PM
رحیم مطهرنژاد مدير عامل برج ميلاد با دفاع از عملکرد رستوران گردان برج‌میلاد به «دنیای‌اقتصاد» گفت: این رستوران قرار است حافظ شأن جمهوری اسلامی‌و محل پذیرایی از ميهمانان مهمی ‌همچون رییس جمهور و هیات همراه باشد.

پس خوش به حال هوگو چاوز و هیئت همراهش....که قراره سالی هفت هشت بار اینجا با لباس قرمز غذا بخوره !

alex_pk
14 June 2011, 01:16 PM
شرمنده اسم اینجایی که می خوام بگم رو یادم ینست ولی این سری که ازش رد شدم دقت می کنم حتما
چند روز پیش می خواستم برم شرکت فراورده های نفتی که تو خیابون بهار جنوبیه
موقع برگشت ابتدای بهار جنوبی یه ساندویچی و.... بود که داخل مغازه خیلی آدم رو جلب می کرد به سمت خودش
دو تا مغازه بود یکی باید سفارش می دادی و تحویل می گرفتی و می رفتی تو اون یکی می نشستی و می خوردی.
کلی چیز میز توش بود
از انواع ترشی جات گرفته تا فلفل و....
کلی چیزای قدیمی هم داشت مثل مغازه کلاسیک بود ولی با کلاس!
کلی کالباس با رول دست ساز و... و یه سری چیزا هم داشت نمیدونم شبیه این فیلم کابوی ها بود تو جعبه بود...(نوشیدنی بود) از این نوع قدیمی ها.
تقریبا هر چیزی که میشه با غذا خورد رو اونجا می شد پیدا کرد.

خلاصه گفتم این نسبت به سندویچی های که تو خیابون انقلابه با کلاس تره بریم یبار اینجا یچیزی بزنیم
من گفتم فعلا یدونه هات داگ بخورم ببینم چی پیش میاد اصلا از غذاش راضی نبودم
بجای کاهو سبزی ریخته بود که تو ساندویچ اصلا خوش مزه نمیشه به نظرم.
خیلی خیلی هم خشک بود غذا اصلا از گلو پایین نمی رفت.
نوشیدنی های روزش هم تنوع نشداشت فقط کانادا درای داشت
اونی هم که همراه من بود مرغ سفارش داد که من نپسندیدم.
سرویسشون هم خوب نبود....
نوع بسته بندی سانویچ هم جالب نبود!

سپندار مزد
14 June 2011, 02:14 PM
alex_pk@
اما سبزی تو ساندویچ خوشمزستا!

achachi
14 June 2011, 02:44 PM
اون ساندویجی قدیم معروف بوده ( فقط هم به خاطر ساندویچ کتلتش )
الان چیز خاصی نیست ساندویچاش

alex_pk
14 June 2011, 05:00 PM
اما سبزی تو ساندویچ خوشمزستا!
نه من زیاد دوست ندارم
من سبزی رو لای نون سنگگ یا نون لواش بیشتر ترجیح می دم اونم با پنیر.
یا سر سفره آب گوشت همینجوری مشت کنی بخوری
ولی لای نون ساندویچ زیاد خوشمزه نبود به نظرم.

اون ساندویجی قدیم معروف بوده ( فقط هم به خاطر ساندویچ کتلتش )
الان چیز خاصی نیست ساندویچاش

یه چیزایی هم تو ویترین داشت من نمی دونستم چیه خیلی چیزا بود
یه چیزی هم مثل پوره سیب زمینی بود فکر کنم با تزئینات و...
کلا مغازه اش خیلی چیزا داشت فکر می کنم با ضائقه خیلی ها جور در بیاد البته اگر چیز خوب دست مشتری بدن.
نحوه سفارش دادن و پرداخت هزینه و.. هم جالب نبود یه پیر مرده بود اون ته همه باید به اون سفارش می دادن، مغازه هم شلوغ و تنگ بود

شاید اگر این سری ازش رد بشم پیتزا سفارش بدم ببینم چطوریه که با دوبار رفتن بهتر قضاوت کنم.

amir 89
15 June 2011, 01:41 AM
اقایون گل روزگار یه پیتزایی خوب سمت سعادت اباد نیشناسین که هم پر ملات باشه هم از این خمیر کلفتا باشه نه از پیتزا 8 mmها ؟
یه پپروک هست سمت سعادت اباد که پیتزاهاش خوشمزست ولی نازکه و خوب کش نمیاد بابا این پیتز اسم دیگش کش لقمه هست باید حسابی کش بیاد راهنمایی کنید میدونید چند وقته پیتزا درست حسابی نخوردم
من قدیم هر موقع هوس یه پیتزا مشتیمیکردم مرفتم پیتزا پارک رو به رو پارک قیطریه نمیدونم میشناسین یا نه ولی من کلی خاطرات قشنگ از اونجا دارم یه بار بعد از یه 3 ماهی رفتم تونجا دیدم نامردا ورداشتن بانکش کردن خیلی دلم سوخت گند زدن به کل خاطراتم نمیدونید اکیپ اونجا کجا رفتن ؟

alex_pk
15 June 2011, 06:01 PM
دیروز بهارستان بودم دوتا ساندویچی چسبیده به هم بود ( چه کارایی می کنن ملت!)
یکیش کوچکتر بود گفتم شاید صمیمی تر باشه برم اونجا ، اسمش هم ساندویچی کاکا بود
زیاد محیطش به دلم ننشست
رفتار فروشنده هم خیلی مهربانانه نبود.
قیمت هاش هم نسبت به ساندویچی های اطراف بالاتر بود ولی کیفیتش بهتر نبود ساندویچش هم کاملا معمولی بود.
بدون اینکه بپرسه توش سس سفید ریخته بود که خوب من دوست داشتم ولی ممکنه خیلی ها دوست نداشته باشن.
از همه بدتر نوشابه پارسی کولا داشت بجای پپسی کولا به من داد! چون تا حدی ظاهرشون شبیه به هم بود
امشب میرم بقلیش رو تست می کنم.
==================
یه رستوران هم هست تو خیابون ولیعصر اون پایین هاش سمت مهدیه تهران
رستوران شیرین این خیلی قدیمیه
غذاهاش خوب بود.
البته جدیدا نرفتم ببینم چطوریه
جای با کلاسی نیست بیشتر موقع هایی که قرار بود کسی شام یا ناهار بده یا مثلا بعد مجلس ترحیم و... می رفتیم اونجا غذا می زدیم.

==================
یه موردی رو هم چند وقت بود می خواستم بپرسم هی یادم می رفت
دوستان رستوران یا ساندویچی که شب ها باز باشه می شناسید جایی؟ که قیمتش هم مناسب باشه
البته از اینا نباشه که حتما باید خانوادگی بریم.چون بعضی وقت ها شب ها که بیرون هستم در به در دنبال ساندویچی هستم.

PAYAM
15 June 2011, 07:22 PM
یه موردی رو هم چند وقت بود می خواستم بپرسم هی یادم می رفت
دوستان رستوران یا ساندویچی که شب ها باز باشه می شناسید جایی؟ که قیمتش هم مناسب باشه
البته از اینا نباشه که حتما باید خانوادگی بریم.چون بعضی وقت ها شب ها که بیرون هستم در به در دنبال ساندویچی هستم.
رستوران‌های شبانه‌روزی مجوزهاشون ماهانه تمدید می‌شه و معلوم نیست اگر امشب باز بودن فرداشب هم باز باشن!
هایدابرگر شریعتی (دوراهی قلهک)، هپی‌برگر (میدون توحید) معمولن شب‌ها باز هستند. هایدای سعادت‌آباد (میدون کاج) هم تا ساعت 2 اینا اگه غذا داشته باشه قدیما باز بود الان رو نمی‌دونم. لمزی ولیعصر (سر زعفرانیه) و عابدزاده‌ی شریعتی (نرسیده به میدون قدس-روبروی اسدی) هم یه زمانی شبانه‌روزی بودن ولی الان به نظرم دیگه نباشن.

XELTEK
20 June 2011, 01:15 PM
روز ملي جوراب فرصتي پش اومد تا دو تا از معروف ترين پيتزايي هاي تهران رو تست کنم

اوليش پيتزا پاشا بود که با توجه به اينکه ظهر رفتيم اونجا جاي پارک بود و تراکم جمعيت تقيبا کم بود ، پيتزاي مورد سفارش ما يه پيتزاي قارچ و گوشت + سيب زميني بود که دو نفر ما رو کاملا سير کرد

اما مساله خيلي مهم اين بود که از بس پيتزا پر چرب بود که روغن ازش ميچکيد اما خب خوشمزه بود !

دومي هم پيتزا چوبيز بود که يه چوبيز مخصوص و يه مخلوط مورد سفارش ما بود که خيلي خوب بودن اما واقعا پاشا از اونا بهتر تر بود

اصغر
20 June 2011, 02:55 PM
يك سري آگهي توي شركت انداخته بودند تبليغ يكي بخر دوتا ببر پيتزا پاراج.

همكارم گفت بيا سفارش بديم 6500 تومان 2 تا پيتزا مياره گفتم بابا جون اينكه نخورده پيداست كه چه آشغالي خواهد بود ولي گوش نداد و سفارش داد. من يه قاچ خوردم افتضاح بود. ارزون قيمت ترين سوسيس و كالباسي كه گير مياد و مزه ي خاك اره مي ده رو توش استفاده كرده بودند. دوستم گفت تو از اول ساز ناكوك زدي گفتم خوب اگه بخوان مثل پيتزاي خونه سوسيس و كالباس كيلويي 10 هزار تومني توش بريزن كه نمي تونن دونه اي 3250 تومن بفروشند. عقل هم خوب چيزيه.

خلاصه گفتم كه دوستان حواسشون باشه اگه آگهي رو ديدن وسوسه نشن:icon_mrgr

XELTEK
20 June 2011, 04:15 PM
درست باید 50 درصد براشون داشته باشه

در غیر اون صورت اصلا هیچ کس کار نمیکنه

XELTEK
9 July 2011, 11:02 AM
به یاد مهدی

---

دوباره رفتیم به رستوران دهکده !

تنها نکته مثبت این رستوران نوشابه های خنکش بود واسلام !

همبرگر دوتا بود و پیتزا یدونه

پیتزا خیلی جالب نبود اما همبرگر ها خیلی خیلی مزخرف بودند !

شما نروید به دشمناتون پیشنهاد نکنین

fatrhadi
9 July 2011, 12:55 PM
سراغ یه رستوان تاپ تو تهران میگردم اخه یه هفته دیگه برام از فرانسه میهمون میاد ادم های حسابی هستند همشون استاد و پروفسور دانشگاه.
هزینه رستوران مهم نیست فقط کیفیت مهم و ارزش داره چون پای آبرو در میان هست.

نيما 2
9 July 2011, 07:05 PM
سراغ یه رستوان تاپ تو تهران میگردم اخه یه هفته دیگه برام از فرانسه میهمون میاد ادم های حسابی هستند همشون استاد و پروفسور دانشگاه.

اگر میخوای بترکونی ببر ، رستوران برج میلاد . فقط یادت باشه نفری 170 هزار آب میخوره

sepehr62
9 July 2011, 07:53 PM

لوشاتو هم رستوران خوبیه، به شما هم نزدیکه، تجربش، فنا خسرو

drnariman
9 July 2011, 10:13 PM
لوشاتو رو توصیه می کنم ... من چند وقت پیش رفتم برای مهمون خارجی ...بیسته .(البته منم دیگه خارجی و مهمون شدم !:icon_surp)

payam64
9 July 2011, 10:27 PM
پدر من هفته پیش از طرف شرکت بهران با یه اکیپ مهمان خارجی رفته بود برج میلاد میگفت اصلا غذاش خوب نبوده و ارزش اینهمه پول دادن و نداشته و ظاهرا چیز خاصی هم نخورده بودن میگفت از بالا که پایین معلوم نیست همش دود و غبار معلومه
جلو مهمون هم ابروشون رفته بود میگفت اون بالا دیزاینرهای خوش ذوق و متدین وطنی هر قسمت و به یه اسمی نامگزاری کرده بودن که ظاهرا یجا نوشته بوده به سمت مکه!!! که مهمون خارجیشون سوال میکنه یعنی چی به سمت مکه؟!!!!و کلی ابرو ریزی بوده...

FL66
9 July 2011, 11:50 PM
راستی دوستان این پدیده شاندیز چطوره..؟؟ :icon_ques
این همه تبلیغ میکنند ، من که نرفتم :icon_razz

یه پیتزایی هم هست که چند وقته فقط از اونجا پیتزا میگیرم ، خدایی پیتزاهاش خیلی خوبه
پیتزا 20 تیکه (21 گرم سابق) تو یوسف آباد :icon_evil

fatrhadi
10 July 2011, 06:54 AM
لوشاتو رو توصیه می کنم ... من چند وقت پیش رفتم برای مهمون خارجی ...بیسته .(البته منم دیگه خارجی و مهمون شدم !:icon_surp)
کدام خیابون؟ آدرس دقیق رو کی داره؟
باز یادآوری میکنم که قیمت غذا ها اصلن برام هم نیست فقط کیفیت غذا مهمه برام...

mohat5
10 July 2011, 08:22 PM
این لوشاتو که دوستان گفتن من نرفتم ولی خواهرم خیلی تعریف کرد . گویا واقعا عالیه !
آدرس هم تجریش ، خیابانی که به سمت دربند میره ، دقیقا اون قسمتی که دو شاخه میشه خیابون و خیابونی که پارکینگ تندیس سرش قرار داره میریزه توش !

در مورد پدیده که دوستمون گفتن غذاش خیلی خوبه ولی واقعا زیاده و اگر با مهمونتون رودربایستی ندارید برای هر دو نفر یه کباب شاید کافی باشه !

FL66
10 July 2011, 09:21 PM
اگر منظورتون همون رستوران نبشیست که من چند سال پیش رفتم کباب خوردم ، انصافاً غذاش خوب بود :icon_surp
نایب هم رستوران با کلاسیه ، جمعه ها که از کنارش رد میشین کلی خودروی لوکس و گرون قیمت در اطرافش میبینید که خودم به شخصه لامبورگینی و رولزرویس هم دیدم :icon_evil

اصغر
10 July 2011, 09:59 PM

غذاي فرنگي :

1- بارون: نفت شمالي
2- تست: جردن خيابان گلستان
3- موفتار: اول خردمند شمالي (خيلي وقته نرفتم البته)
4- بوفه نايب: وزرا نبش كوچه سوم

206wrc
10 July 2011, 10:03 PM
رستوران لوشاتومیدان تجریش ، خیابان دربند ، خیابان فنا خسرو ، پلاک 67
22757161 ، 22757161
www.lechateau.ir (http://www.lechateau.ir/)

drnariman
10 July 2011, 10:06 PM
کدام خیابون؟ آدرس دقیق رو کی داره؟
باز یادآوری میکنم که قیمت غذا ها اصلن برام هم نیست فقط کیفیت غذا مهمه برام...
تلفن: ۲۲۷۵۷۱۶۱
آدرس: تجریش، خیابان فناخسرو

یه تبلیغ هم تو سایت فیدیلیو دیدم ذکرش برایم خودم هم خالی از لطف نیست :

غذانورد | لوشاتو همچنان پیشرو در میان رستورانهای سوپر لوکس

http://fidilio.com/storage/images/1bf26b19-455c-4301-bc9a-0c15b1688853.jpg

رستوران لوشاتو به راستي در بالاترین سطح رستوران فرنگي تهران قرار گرفته است. لوشاتو كه 24 تيرماه امسال جشن يك سالگي خودش را برگزار مي كند در ارائه غذاهاي با كيفيت فرانسوي و سرويس دهي خوب مشهوريت دارد. يكي از چيزهايي كه لوشاتو را سر زبان ها انداخته، منوي اصيل رستوران و جشنهاي با شكوهي است كه آن جا برگزار مي شود؛ به خاطر همين در روزهاي سالگرد لوشاتو دوباره سراغ آقاي قاسمي، مدير جوان و با تجربه اين رستوران رفته ايم تا از برنامه هاي جديد رستوران خبر دار شويم.

http://fidilio.com/userfiles//First-Floor.jpg

يكي از اتفاقات جديدي كه قرار است به زودي در رستوران اجرايي شود، اضافه شدن چند غذاي لذيذ به منوي لوشاتو است. آقاي قاسمي براي ارتقاء رستورانش هميشه دو چيز را مد نظر دارد، يكي تنوع و ديگري احترام به مشتري. به همين جهت تغييرات منوي اصلي رستوران طبق نظرات مهمانان لوشاتو انجام شده است. آقاي قاسمي مي گويد در فرم هاي نظر سنجي رستوران در يك سال گذشته نظرات و پيشنهاد هاي زياد و متنوعي ارائه شده بود كه بعد از چندين ماه مطالعه و بررسي و امكان سنجي شان قرار است تا حداكثر يك هفته ديگر اين غذاها به منوي اصلي اضافه شوند. غذاهاي لذيذي مثل استيك گوسفند درجه يك، سينه بوقلمون با سس سيب و پنير، سالمون گريل شده، سه نوع استيك گوشت گوساله و .... كه مطمئنا مورد استقبال مهمانان قرار خواهد گرفت. البته خبر خوب رستوران لوشاتو به همين جا ختم نمي شود.

http://fidilio.com/userfiles//c4.jpghttp://fidilio.com/userfiles//c6.jpghttp://fidilio.com/userfiles//c7.jpg

http://fidilio.com/userfiles//IMG_0913(1).jpgخبر خوب ديگر بيشتر مختص ساكنين و شاغلين منطق تجريش و در بند و يا افرادي است كه ظهر هايشان خالي است و دوست دارند با مناسب ترين هزينه، در با كلاس ترين رستوران تهران غذا بخورند. خبر اينست كه از چند روز ديگر يك منوي جمع و جور در كنار منوي اصلي رستوران قرار خواهد گرفت كه براي هر مشتري فقط حدود 30 هزار تومان هزينه دارد. اين منو متشكل از يك غذاي اصلي است كه از يكي از انواع گوشت گوساله، گوسفند، ماكيان يا ....درست شده و در كنار آن سوپ خامه قارچ، سالاد سزار، يك نوع دسر و يك نوع نوشيدني هم سرو مي شود. و نكته اينكه اين منوي جمع و جور در همان سالن اصلي لوشاتو با امكانات و سرويس دهي عالي آن جا انجام خواهد شد. يعني هم زمان با اينكه شما داريد نهارتان را در كنار ديگر افراد نوش جان مي كنيد مي توانيد از موسيقي آهنگسازان معروفي مثل باخ و شوپن لذت ببريد، يك گارسون مخصوص ميزتان داشته باشيد، غذاي لذيذ ارزان بخوريد و احترام را با گوشت و خونتان حس كنيد.

http://fidilio.com/userfiles//IMG_0449.jpg

http://fidilio.com/userfiles//IMG_0912(1).jpg

همان طور كه گفتيم يكي از برنامه هاي جذاب جانبي لوشاتو برگزاري جشن هاي مناسبتي است. جشن هايي كه براي اتفاقهاي مذهبي، ملي و بين المللي برگزار مي شود. يعني به مناسبت كريسمس، روز مادر، جشن سال نو، شب يلدا و .. آخرين جشني كه در رستوران برگزار شد، به مناسبت روز پدر بود. رستوران براي برگزاري اين جشن ها هميشه مهمان هاي ثابتش و آنهايي كه مشترك لوشاتو هستند را در جريان مي گذارد. اين مشتركين كساني هستند كه فرم هاي نظرسنجي را كامل پر كرده اند و شماره تلفن و مشخصاتشان را در آن گذاشته اند. مشتركيني كه الان تعدادشات به 1000 نفر رسيده است و براي برگزاري جشنهاي خصوصي شان و شركت در جشن هاي عمومي، اولين انتخابشان لوشاتو است. لوشاتو حدود 5000 نفر هم مهمانان ثابت دارد كه ‌آن ها هم كم و بيش در جريان برنامه ها قرار مي گيرند. جشن هاي لوشاتو چند ويژگي منحصر به فرد دارند كه هر كسي را مجبور به انتخاب آمدن به آن جا مي كنند. در اين برنامه ها قسمت ثابت، دادن هديه است. لوشاتو به مناسبت هاي مختلف به مهمانانش كادو هديه مي دهد ( اين مناسبت مي تواند يك جشن ملي و يا مثلا تولد آن فرد باشد) ولي قسمت هاي ديگري هم در جشن هست كه هميشه ثابت نيستند. مثلا گاهي سالن گل آرايي مي شود و يا گاهي سبد هاي ميوه تزئين شده سر ميز مهمان ها قرار مي گيرد كه اينها شور خاصي را در سالن ايجاد مي كنند. برنامه ديگر جشن ها هم آهنگ هاي درخواستي است. يعني در آن شب خاص موزيسين هاي ماهر لوشاتو، باخ و شوپن گوشنوازشان را لحظه اي كنار مي گذارند و به خواست مهمانان آهنگ هاي ديگري را اجرا مي كنند.

http://fidilio.com/userfiles//lechateaucard.jpg
خبر ديگر اينست كه لوشاتو يك كارت هايي براي مشتريان ثابتش تعريف كرده كه مشابه كارت هاي عابر بانك است و همان طور عمل مي كند. قيمت اين كارت ها 500 هزار تومان است و مزيت خريد آن اينست كه با در دست داشتن آن، هر بار 10 درصد از قيمت غذايتان و 20 درصد از قیمت لانژ تخفيف داده مي شود.
خبر خوب ديگر هم مربوط به سايت رستوران لوشاتو است. آقاي قاسمي مي گويد سايت جديد كه ظرف دو هفته آينده بالا مي آيد، يكي از حرفه اي ترين سايتهاي رستوراني است كه تا به حال ديده ايد. اين سايت با امكانات و طراحي اي كه دارد در سطح سايت بهترين رستوران هاي جهان قرار دارد و به مهمانان امكاناتي نظير رزرو، تماشاي عكس هاي پاناروماي رستوران، تماشاي تمام نقاط رستوران به صورت سه بعدي و ... مي دهد.

http://fidilio.com/userfiles//IMG_0121.jpg

اگر هوس كرده ايد براي برگزاري يك جشن تولد خوب و يا غذا خوردن در يك شب عالي به رستوران لوشاتو برويد، چند چيز را فراموش نكنيد، اول اينكه پر طرفدار ترين غذاي رستوران لوشاتو «مرغابي با سس پرتقال» است كه سرآشپز جوان و بين المللي رستوران آن را سر ميزتان طبخ مي كند! دوم اينكه بعد از غذا حتما يك سر به «لانژ» بزنيد و از هواي خوب شبهاي تابستان و پذيرايي آن جا لذت ببريد و سوم اينكه جشن بعدي رستوران لوشاتو در روز سالگرد رستوران (24 تير) برگزار مي شود. طوري برنامه ريزي كنيد كه آن را از دست ندهيد.

http://fidilio.com/userfiles//_MG_0093.jpg

راستی فکر کنم این جشنشم نزدیکه ها !! :icon_mrgr

پويا دبيري مهر:اگر چشمانت را ببندند و ناگهان روبروي يك ساختماني كه واقع در شمال تهران است باز كنند،بدون شك احساس خواهي كرد كه روبروي يكي از ساختمان هاي خيابان شانزليزه پاريس قرار گرفته اي و بخت يارت بوده تا بتواني در يكي از رستوران هاي لوكس اين شهر وقت گذراني كني.اما وقتي سمت راست خود را نگاه كني خواهي ديد كه از فرانسه و پاريس جغرافيايي خبري نيست.اينجا تهران است.تجريش.خيابان دربند.رستوران لوشاتو.
خيابان دربند را كه به سمت شمال پي مي گيري و بالا مي آيي،دُرست روبروي كاخ سعد آباد يك ساختمان سه بَر خواهي ديد كه نماي بيروني آن با معماري اروپايي و به دست معماران ايراني و خارجي زبر دستي بنا شده است كه رنگ هاي آن تلفيقي است از سفيد كه نماي روي ساختمان را پوشش داده است و رنگ زرد و مسي كه پنجره هاي آن را خوش رنگ و لعاب كرده است.دو تا دور اين ساختمان بارون گير هاي مشكي رنگي مشاهده مي شود به همراه چراغ هاي ديواري كه در هنگام تاريكي با نور پردازي خاصي كه روي نماي اين ساختمان صورت مي گيرد؛به واقع شكل يك قصر كوچك را مي گيرد.
"لوشاتو" كه در زبان فرانسه "لِچاتوو " تلفظ مي شود به معني "قصر" است و رستوران فرانسوي لوشاتو قصر كوچكي است كه به مانند صدفي درخشان در شمال تهران مي درخشد.
قبل از ورود به اين قصر كوچك مي توان خودوري خود را به يكي از اعضاي تيم خدمات اين رستوران سپرد تا در ديگر درگير معضلي به نام "جا پارك" نشوي.با خيال راحت خودروي خود را كه به يكي از سفراي لوشاوتو سپردي وارد اين قصر كوچك مي شوي.در جلوي ساختمان اگر بارندگي باشد به محض بيرون آمدن از خودرو چتري بالاي سرت قرار مي گيرد تا براي نشستن روبروي ميهمان خود وضع ظاهريت بر هم نخورد،و در شرايط عادي يكي از سفراي لوشاتو در بدو ورود به اين قصر كوچك اگر ميهمان باشيد تحت الحفظ شما را تا روبروي محل استقرار ميزبان مي برد و پس از معرفي ميزبان شما را ترك مي كند.اگر هم ميزباني در رستوران در انتظار شما باشد،پس از اينكه يكي از سه بخش رستوران را براي استقرار انتخاب كرديد،يكي از رزروشن هاي رستوران تمام قد در كنار ميز شما منتظر خواهد ماند تا دستور صادر كنيد.
طبقه نخست رستوران
رستوران لوشاتو كه حدود 400 متر زير بنا دارد از دو طبقه كامل و يك نيم طبقه تشكيل شده است كه در طبقه نخست شاهد ميزهاي 6 نفره و 8 نفره و 2 نفره خواهي بود كه به ميزان نياز مستقر مي شود.ميل كردن غذا در اين طبقه از رستوران كه همراه با نور ملايم و آرامش بخشي است و حالتي رسمي دارد يك مزيتي دارد كه آن هم شنيدن و ديدن نواختن پيانو به دست يكي از پيانست هاي معروف ايراني و نواختن ساكسيفون زنده به دست و نفس يكي ديگر از بهترين هاي سازهاي دهاني است.
با اين اوصاف فضايي كاملا فرانسوي جلوي چشم مي آيد.پنجره هاي دور تا دور اين سالن بزرگ به سبك رستوران هاي تاپ فرانسوي با پرده هاي سلطنتي و گرانقيمت پوشانده شده است و ابهت خاصي به روح طبقه اول لوشاتو دميده است.
ويژگي هاي طبقه دوم و اتاق VIP
اگر بخواهي ميهمانان خود را در عالي ترين سطح و امن ترين شرايط پذيرايي كني يا يك شب سبك و سياق غذا خوردن ساركوزي،رئيس جمهور فرانسه را تجربه كني مي تواني با گذر از راهروي رستوران و بخش بار ميهماني ها به اتاقي مجلل بروي كه در يك نيم طبقه واقع در بين طبقه دوم و اول قرار دارد.
يك لوستر لوكس بالاي يك ميز شيشه اي ضخيم 8 نفره قرار دارد كه 8 مبل مجلل و تشريفاتي دور آن را احاطه كرده است.قاشق و چنگال ها از لوكس ترين قاشق و چنگال هاي دنيا هستند و به تشريفات خاصي وارد كشور شده اند.سرويس چيني پيش روي شما نيز از بهرترين سرويس هاي چيني است و بسيار بزرگ كه غذا خوردن را لذت بخش مي كند.
يك تلويزيون ال سي دي 42 اينچي روي ديوار،دُرست روبروي ميز مخصوص نصب شده است و يك دستگاه دي وي دي پلير و يك كتابخانه در كنار آن است.روبروي كتابخانه نيز يك نيم ست گاز و گرمكن غذا وجود دارد كه نيازهاي آني اتاق ويژه را براي گرم كردن احتمالي غذا بر طرف مي كند.اتاق وي آي پي به واقع اتاق امني است و در آن هيچگونه سيستم الكترونيكي و دوربين وجود ندارد كه اين براي سفرا و مقامات سياسي مي تواند حائز اهميت باشد.جلسات سطح بالاي بين المللي خصوصي و ميهماني هاي كوچك 8 نفر به پائين مي تواند در اين مكان برگزار شود كه حدودا نفري 150 دلار هزينه در بر دارد.
در طبقه دوم لوشاتو نيز هنگام ورود شاهد سالني همچون طبقه نخست هستي اما با اين تفاوت كه اين طبقه داراي يك لانژ مجلل نيز هست.در انتهاي اين سالن كه با يك ديوار،مجزا شده است،بارلانژي بي نظير را مشاهد مي كني كه در كمتر جايي ديده اي.مبل هاي راحتي شكلاتي رنگ و نور پردازي بي نظير كه تركيبي است از نور طبيعي شمع و نور لامپ هاي غير مستقيم فضاي رمانتيك و جذابي را وقت گذراني هاي عصرانه و شبانه فراهم كرده است.
در اين بخش سِت هاي مبل دو نفري هستند و 4 نفره به همراه يك ميز گرد كوتاه كه از جنس خود مبل ها است.بار لانژ همچنين يك چشم انداز زيبايي به بيرون دارد كه كه با ديواري تمام شيشه اي به يك بالكن ختم مي شود كه در اين بالكن نيز مي توان نشست و از فضاي طبيعي بيرون استفاده كرد.در هنگام نشستن در هنگام استقرار در هر يك از بخش هاي رستوران لوكس لوشاتو يكي از رزروشن ها ضمن خوش آمد گويي و عرض خير مقدم(به فراخور مليت و زبان ميهمان)به 4 زبان فارسي،انگليسي،فرانسه و عربي از شما دعوت مي كند تا ول كام و خوش آمد گوي لوشاتو را ميل كنيد كه يك فنجان آب انار طبيعي است و اشتها زا.
پس از دقايقي كه از ارائه منو گذشت با اشاره و به خواست شما سفارش را درج مي كند و با انتقال الكترونيكي پيام به از مركز فرماندهي رستوران به قلب رستوران كه همان آشپزخانه رستوران است سفارش غذا استارت مي خورد.يك گروه 30 نفره بسيج مي شوند تا سفارش شما در اسرع وقت و به بهترين شكل ممكن پيش رويتان قرار گيرد.
اگر در بخش بار لانژ هم باشيد سفارشتان در همان بخش آماده مي شود و پيش روي قرار مي گيرد.همه اعضاي خدمات دهي به غير از بخش خدمات درجه سوم تحصيلكرده هستند و دست كم داراي مدرك ليسانس در رشته هاي هتلداري و رستوران داري از كشورهاي اروپايي و مسلط به چند زبان زنده دنيا هستند كه تا نيازهاي شما به صورت كاملا آكادميك بر طرف شود.همچنين به دليل مجهز بودن اين مجموعه به سيستم هاي الكترونيكي پيشرفته هيچگونه حركت اضافه يا اشاره دستي صورت نمي گيرد بلكه تنها با انتقال يك پيام كارها صورت مي گيرد.
منوي بارلانژ
منوي بارلانژ و رستوران لوشاتو در يك كلاسور چرمي ارائه مي شود و يكي از كامل ترين منو هاي موجود است كه داراي رتبه بندي بين المللي است.به اين معنا كه كمتر نوشيدني يا خوردني است كه در منوي بارلانژ وجود نداشته باشد.از اسپرسو ريسترتو،نرمال و لنگو گرفته تا كافه آمريكانو و قهوه بيوارگانيك طبيعي.
قليان هاي اين بخش هم ويژگي هاي خاص خود را دارد.قليان هايي كه در اين بخش موجود است به تازگي وارد كشور شده اند و در هيچ كجاي ايران يافت نمي شود.بدنه فلزي دارد و به دليل ساختار خاصي كه در طراحي و ديناميك دارد قيمتي بالغ بر 1000 دلار دارد كه به تعداد كافي در لوشاتو موجود است،و حكايت بخش فرهنگ عربي،ايراني است كه دايره دايره هاي دود قليان كه از توتون و تنباكوي طبيعي و ويژه در طعم هاي متفاوت و بي نظير است،مي تواند اين بخش جذاب لوشاتو را خاص تر از بخش هاي ديگر كند.
در بخش قهوه و اسپرسو 18 نوع متفاوت قهوه و اسپرسو ارائه مي شود و در بخش نوشيدني هاي گرم6 نوع نوشيدني گرم كه شامل هات چاكلت در طعم هاي فندق،پرتقال،نعنايي،نارگيل،شكلات تلخ و دارچين دار وجود دارد و وايت چاكلت و آب سيب داغ و چاي تي لته و شير داغ با طمع هاي متفاوت ترجيع بند كاملي از نوشيدني هاي گرم است.
در بخش چاي هم حدود 10 نوع چاي مختلف وجود دارد كه بسته به نوع مزاج و فرهنگ انواع چاي موجود است كه همراه با كشيدن قليان در بارلانژ لذت بخش است.چاي عربين مجيك يا همان چاي سياه،هلو زنجبيلي،چاي صبحانه ميوه اي،ساكورا سنچال،رويال سنچال و ميراژ ار جمله چاي هاي موجود در بارلانژ لوشاتو است.
6 نوع آيس كافي و آيس تي نيز كه حاوي آيس موكا،آيس لته ماكياتو و آيس شكلات و آيس تي لته و آيس تي است بخش كافي ها و چاي سرد را تكميل كرده است.
6 نوع فراپاچينو در طعم هاي متفاوت،شامل موكا،وانيل؛كارامل،كافي،هات چاكلت دوبل و كافي فراپاچينو با خامه تنوع نوشيدني اين بخش را كامل مي كند.
آب ميوه هاي طبيعي نيز يكي از ويژگي هاي منحصر به فرد لوشاتو است.به تناسب هر فصل آب ميوه هاي طبيعي وجود دارد.بيش از 20 نوع كوكتل و اسموتي و موكتيل هم در بارلانژ براي سرو هست.همچنين بيش از 10 نوع متفاوت انواع شيك و گلاسه كه شامل شيك كرامبل سيب،شيك تراپيكال،شيك چاكلت،شيك پينات باتر،سيك شكلات در طعم و انواع مختلف و شكلات گلاسه و كفي گلاسه مي تواند لحظات لذت بخشي براي براي حضور در لوشاتو،خاصه در بار لانژ آن رقم بزند.
انواع بستي و كيك نيز كه مجموعه كاملي از آن وجود دارد نيز نيازهاي يك مهماني عصرانه يا شبانه مجلل را برطرف مي كند.
غذاهاي فرانسوي ويژه
براي آنكه طعم واقعي يك غذاي ويژه فراسوي در يك فضاي كاملا اروپايي را درك كني نياز نيست تا با صرف زمان و هزينه هنگفت متحمل مشقت سفر به اروپا و فرانسه شوي.كمي آنسو تر از محل زندگي در تهران خودمان در رستوران لوشاتو اين امكان وجود دارد كه طعم غذاي فرانسوي را بچشي.
با نگاهي به منوي رستوران لوشاتو در بخش پيش غذها از خاويار بلوگا كه كمياب نيز هست به چشم مي خورد تا سالمون دودي با نان تُست.بيش از 10 نوع پيش غذا را خواهي ديد و 4 نوع سوپ خاص نيز لحظات آرامي را به صرف غذاي اصلي متصل خواهد كرد.
سوپ كنسومه با قارچ،سوپ پياز فرانسوي و سوپ ميگو از جمله سوپ هاي معروف منوي لوشاتو است اما كرم سوپ گوجه فرنگي آن چيز ديگري است.بيش از 5 نوع نيم چاشت و پيراشكي نيز در منو هست كه طعم واقعي پيراشكي را دارد.راگوي مرغ،ميگو با سس گوجه فرنگي،پيراشكي اسفناج،كيش لورن و قارچ پرشده با كوفته از جمله آنها هستند.
اما منوي غذاهاي اصلي كلكسيوني است از انوع غذاهاي ويژه و خوش طعم.حدود 20 نوع غذا منوي ويژه لوشاتو را تشكيل مي دهد.شاتو بريان،فيله مينيون،تورندو،فيله استيك،آنتراكت،ماهي سرخو،ماهي قزل آلا با سس كره و ليمو،ماهي آزاد آب شيرين پرشده با اسفناج،فيله ماهي حلوا با سس بادام،لابستر كاردينال،ميگو سوخاري و ميگو با ترخون و سس خامه منوي لوشاتو را كه شامل غذاهاي فرانسوي و غذاهاي دريايي است را كامل مي كند.
همچنين در غذهاي گوشتي هم گوشت دنده گوسفند با سس نعناع و تكه هاي گوشت دنده گوسفند با سس نعناع از لذيذ ترين و گرانترين غذاهاي اين رستوران فرانسوي است.
در بخش غذاهاي پرندگان و مرغ ها هم،مرغابي با سس پرتقال،مرغ گريل شده با سس ديژون،چيكن كوردن بلو و كبك گريل شده از جمله بهترين غذاهاي پرندگان است.
ارزانترين غذاي منوي اصلي ماهي غرل آلا با 18 هزار تومان و گرانترين منوي اصلي لوشاتو گوشت دنده گوسفند با سس نعنا است كه 68 هزار تومان قيمت دارد.
15 نوع دسر و سالاد هم مي تواند زنجيره غذايي لوشاتو را براي شما كامل كند.از سالاد سيب،سزار،فصل و گورمه نيسواز گرفته تا دسرهايي نظير كرپ سوزت،آلبالوي جوبليز با بستني،موز فلامبه،پش ملبا،گلابي بل هلن و كرم قهوه و بستني ميوه اي و كيك تارت كه دسر و سالادهاي منوي اصلي رستوران ويژه لوشاتو را شامل مي شود.
در رستوران لوشاتو نبايد زود از كنار همه چيز بگذري.لوشاتو جاي گذرايي نيست.بايد در آن بود تا فهميد رستوران درجه يك چه ويژگي هايي دارد.هر چه فكر كردم دليل اين همه آرامش و اطمينان خاطر از انتخاب خودم را ندانستم جز اينكه متوجه شدم پرسنل اين مجموعه بي نظير از تحصيلات آكادميك برخوردارند و مدلي جديد از ارائه خدمات را در تهران كليد زده اند.شروعي كه خاص است،براي آدم هاي خاص.

FL66
10 July 2011, 11:03 PM
بابا drnariman عزیز این چیزارو نشون نده حالمون گرفته میشه :icon_neut
این جور جاها فقط واسه شما خارجیاست ، ما باید بریم جگرکی جگر بخوریم :icon_arro:icon_surp

sepehr62
11 July 2011, 12:44 PM
من لوشاتو رفتم.
رستوران بسیار با کلاس و شیکی هست. اگر مهمون خاص دارید حتماً امتحانش کنید.
این هم خوبه البته:

http://www.bistangorestaurant.com/

fatrhadi
13 July 2011, 04:21 PM
غذاي فرنگي :

1- بارون: نفت شمالي
2- تست: جردن خيابان گلستان
3- موفتار: اول خردمند شمالي (خيلي وقته نرفتم البته)
4- بوفه نايب: وزرا نبش كوچه سوم

فقط دنبال رستورانی تو تهران هستم که غذای ایرانی خوب و اعلا و با کیفیت باورنکردنی بده.
دوباره یادآوری میکنم که قیمت غذا اصلا برام مهم نیست.

mohat5
13 July 2011, 08:47 PM
نارنجستان - طبقه پایینش غذاهای فرنگیه و بالا ایرانی .... به نظرم خیلی خوبه و تاپه

اصغر
13 July 2011, 10:10 PM
فقط دنبال رستورانی تو تهران هستم که غذای ایرانی خوب و اعلا و با کیفیت باورنکردنی بده.
دوباره یادآوری میکنم که قیمت غذا اصلا برام مهم نیست.

آها فكر كردم غذاي فرنگي مي خواهيد چون معمولا خارجي ها (و به ويژه فرانسوي هاي از خود راضي) اصلا با غذاهاي ايراني حال نمي كنند.

براي غذاي ايراني (چلوكباب، جوجه كباب، باقلي پلو با گوشت يا ماهيچه و .... ) من مطلقا جايي بهتر از نايب وزرا (وزرا كوچه يازدهم) نمي شناسم:

http://www.nayeb.com/fa/index.php

البته براي خارجي ها سلف سرويس بهتره در اين صورت هاني پارسي (عباس آباد بين وزرا و بخارست) را پيشنهاد مي كنم.

fatrhadi
16 July 2011, 11:41 AM
اصغر جون خیلی ازت متشکرم. یه شب میهمونت میکنم تو هر رستورانی که تو تهران دلت بخاد.

mohat5
16 July 2011, 05:28 PM
رستوران پیازچه که تو آبان شمالی بود رو رفتم دیروز
محیطش خیلی با سلیقه کار شده و حس خوبی به آدم میده . صندلی های راحت و میز بزرگ .
منیو نسبتا کامله و قیمت ها واقعا خوبن !
غذاهایی که تست شد : ناچو - بوریتو گوشت - فیله استریپس - سالاد کلم
به نظرم غذاهاش خیلی خوب بود . مثلا ساندویچ بوریتوش واقعا خوشمزه بود ! امیدوارم در همین حد بمونه و افت نکنه !
به هر حال اگر اون دور و برا بودید خوبه ولی خیلی خاص نیست که بکوبین از این سر شهر برین اون سر شهر !

amir91
16 July 2011, 06:51 PM
من هم رستوران پیازچه رو رفتم و تمام چیزایی که دوستمون mohat5 گفت رو قبول دارم+ اینکه وارد که میشی بوی روغن تو فضا پیچیده که به نظر من واسه چنین محیط بزرگ و لوکسی جالب نیست که بوی روغن تو فضای رستوران باشه . اگه یه ساندویچی بود بوی روغن رو بخشی از اون ساندویچی میدونستم ولی واسه یه فست فود با این وسعت نمیشه از بوی روغن گذشت کرد.

mohat5
16 July 2011, 08:19 PM
احسنت !
جالبه خانم منم همینو گفت یادم رفت تو پستم بنویسم !

mohat5
31 July 2011, 05:02 PM
دو جای جدید رو تازگیها امتحان کردم خاستم باهاتون درمیون بذارم : :icon_evil
1- عطاویچ - یوسف آباد : غذاهای متنوع و خوبی داره ولی سیب زمینیش واقعا بد بود حالا یا مونده بود یا هر چی ! ولی ساندویچ های خوبی داشت و جالب بود مدلش . داخلش که افتضاحه و بهتره ببرید منزل یا تو ماشین میل کنید !

2- پیتزا کمپانی - شیخ بهایی شمالی : آقا ما از این خیلی تعریف شنیده بودیم ولی راستش خیلی معمولی بود و واقعا پایین تر از حد انتظار من بود .... در کل توصیه نمیشه چون نه محیط شیکی داشت نه غذای خاصی !

mahdi13
31 July 2011, 07:38 PM
مشهد اومدین خواستین بری شاندیز برای غذا رستوران ارم(حتما برین فضای بازش) اگرم فضا می خواین برین پدیده:icon_cool

FL66
1 August 2011, 03:02 AM
خوشبختانه شاندیز تو تهرانم شعبه داره :icon_evil
جالبه که شعبه کیش شاندیز هم (با شرایط منطقه آزاد اونجا و قیمت پایین خودرو) بنز E کلاس جدید جایزه میده که فکر نمیکنم به اندازه قیمت یه آزرا در خارج از این منطقه براشون در بیاد :icon_arro
البته اکیداً توصیه شده برای رفتن به شاندیز نه تعدادتون زیاد کم باشه نه خیلی زیاد ، چون زیر 3 نفر ارزش نداره (بخاطر کبابهای 4 نفرش) ، تعداد بالا هم ته جیبتونو در میاره (البته در صورت مهمون کردن وگرنه دنگی مشکلی نداره) :icon_arro:icon_surp
برای 20 نفر آدم 5-6 تا کباب کافیه و جواب میده :icon_cool

mahdi13
1 August 2011, 09:46 AM
بابا شما خیلی کم مصرفین اونا فوقش 2نفرست:icon_arro

FL66
1 August 2011, 10:55 AM
بابا شما خیلی کم مصرفین اونا فوقش 2نفرست:icon_arro

آخه ما مجبوریم استاندارد یورو 5 رو پاس کنیم وگرنه بهمون اجازه تردد نمیدن ، فقطم بخاطر ترافیک پیاده روهای تهرانه ، زورشون به ماشینا نرسیده به ما گیر دادن :icon_arro:icon_surp

amir91
5 August 2011, 02:07 PM
کسی این رستوران لبنانی که تو عباس آباد هست رو تست کرده؟

sepehr62
6 August 2011, 12:26 AM
کسی این رستوران لبنانی که تو عباس آباد هست رو تست کرده؟

اگر منظورتون عروس لبنان هست، بله.
اصلاً توصیه نمیشه. غذاهای نه چندان خوشمزه با قیمتهای فضایی.

alirezad
6 August 2011, 12:48 AM
شمشیری شعبه خیابون ولیعصر هم کیفیت خوبی داره(خیابان ولیعصر کوچه یکتا و پله به زیر هست)

اخر سر که صورت حساب رو گذاشت رو میز داشتم شاخ درمیووردم(سالاد بار و اب معدنی و نوشابه و یه پرس لقمه زعفرانی بسیار با کیفیت همه و همه برا یک نفر 10هزار و 800تومن که قیمت خیلی خیلی خوبیه به نسبت اون کیفیت)

تازه اینجا رو پیدا کرده ام انقد رستوران رفته ام و امتحان کرده ام که به جرات میتونم بگم مثل این بازرس های بهداشت استاد شده ام

ساندویچی سها هم تو ولیعصر یکی از بدترین ها هست چون نه کیفیت خوبی داره و نه کارمنداش برخورد خوبی با مشتری دارن.انگار میخوان ادم رو بزنن((3 4 بار هم رفتم گفتم شاید اونموقع اعصابشون خورد بوده و لی هربار همون برخورد بد و کیفیت بسیار پایین غذاهاش(هات داگ رو از قبل سرخ کرده انداخته تو کشو))سس میذارن جلو دست مشتری بعد دو تا گاز زدن به ساندویچ(در همین حد)به طرز وحشیانه ای سس رو از دستت میکشن و میگیرن
حرف هم که بهشون بزنی هرچی دلشون بخواد کاملا بی ادبانه جوابتون رو میدن(حالا خوبه اندازه دو قطره بیشتر سس نزده بودم.اگه سس زیاد میریختم چیکارم میکردن خدا میدونه)

alirezad
6 August 2011, 01:00 AM
اگه خیلی خیلی خیلی گرسنه بودین و جایی میخواستین که تقریبا ارزون باشه و غذای زیاد هم بده و جلو چشماتون ساندویچتون رو درست کنه و تمیز باشه پیشنهاد من به شما ساندویچی ویزه عادل واقع در تجریش کنار سینما استارا هست

انقد نون هاشون بزرگه که نون هاشون سر و ته داره و تا خر خره هم پرش میکنن.رو میز هم هم سس مایونز میذاره و هم سس قرمز

شدیدا هم احترام میذارن به ادم(همشون هم ترک هستن)

اگه میخواین تو یه ساندویچی غذا بخورین که شما رو به حداقل 20 سال پیش ببره پیشنهاد من خانلری در تجریش نزدیک بیمارستان شهدا هست که فقط نوشابه شیشه ای داره و ساندویچ هایش رو تو کاغذ کاهی میپیچه و حسابی کلاسیکه(فلافل و سمبوسه و بندری هم داره...)

Mohsen1001
6 August 2011, 03:23 AM
برگر خوب کجا پیشنهاد میکنید ؟
من هنوز جایی که برگر خوشمزه با کیفیت خوب داشته باشه پیدا نکردم
برگر ذغالی قبلا خوب بود اما یه سالی هست که افت کرده.

n@vid
6 August 2011, 09:13 AM
بابي ساندز تو دربند هم بد نيست.

FL66
6 August 2011, 09:23 AM
برگر فقط با نون گرد بزرگای قدیمی
انقدر بدم میاد از برگرایی که با این نون گرد شیرینای کوچیک درست میکنند

Mohsen1001
6 August 2011, 03:54 PM
بهاران بعد از پل رومی زمانی خوب بود اما الان نه.

کلا ساندویچ های کباب (نون بلند) با سس فراوون اگه خوب درست بشه خیلی محشره.

عطاویچ یوسف اباد هم میگن بد نیست .

ممنون

alirezad
6 August 2011, 04:39 PM
اون که تو دربند هست(بابی ساندز)تقریبا خوبه

ذغالی خیلی کم شده و بیشتر اونایی که اسم ذغالی رو یدک میکشند فقط رو اتیش خالی درست میکنن

mohat5
6 August 2011, 06:51 PM
بله الان دیگه بهاران ، فریدون- سهروردی و شاورما دیگه مثل سابق نیستند و اصلا توصیه نمیشه !

الان ساندویچ خوب همون عطاویچ - برگر ذغالی ظفر - بابی ساندز هنوز هست !
ساندویچ سرد هم از سوپر ولنجک یک بار امتحان کنید عالیه !

در مورد رستوران لبنانی تو عباس آباد : برای تجربه خیلی خوبه ولی واقعا گرونه و نفری سی تومن راحت پیاده میشید در حالیکه خیلی هم سیر نشدید !!!! ولی بد نیست اگر مثل من دوست دارید جاهای جدید رو امتحان کنید !

alirezad
6 August 2011, 07:12 PM
بله الان دیگه بهاران ، فریدون- سهروردی و شاورما دیگه مثل سابق نیستند و اصلا توصیه نمیشه !

الان ساندویچ خوب همون عطاویچ - برگر ذغالی ظفر - بابی ساندز هنوز هست !
ساندویچ سرد هم از سوپر ولنجک یک بار امتحان کنید عالیه !

در مورد رستوران لبنانی تو عباس آباد : برای تجربه خیلی خوبه ولی واقعا گرونه و نفری سی تومن راحت پیاده میشید در حالیکه خیلی هم سیر نشدید !!!! ولی بد نیست اگر مثل من دوست دارید جاهای جدید رو امتحان کنید !

سوپر ولنجک؟؟؟جان من نگو داداش

هردفعه گرفتم یه مشکلی داشته.یه بار یه گوجه رو از وسط نصف کرده بود انداخته بود توش.یه بار کوجه سبز سبز کال درسته تو ساندویچش بود

سوپر ولنجک فقط کلاس میذاره گول تبلیغات این پیرمرده صندوقدارش رو نخورید

سند باد هم که اب رفته(دونفر رفتیم 20 تومن خرجمون شد اندازه کلوچه سیر نشدیم بس که همبرگراش کوچیکه(دقیق اندازه کف دست))
پیتزاش هم گرفتیم صد رحمت به مقوا(یاد مسعود فراستی افتادم) نازک نازک

فلافلی که تو بلوار کاوه هست هم خوبه خیلی منوی کاملی داره(3 4 مدل سس هم مخصوص داره)قیمتاش هم که خیلی جالبه

900تومن میدی فلافل سیر هم میکنه(البته اگه تاحالا خرابش نکرده باشه چون من اخرین بار عید رفتم)

ولی هیچ فلافلی فلافل های بازار نمیشه

تو بار هم گردباد ولیعصر خوبه+اردک ابی اما تقریبا همشون دارو میریزن تو غذاشون تا مشتری زودتر سیر بشه و بره

XELTEK
6 August 2011, 07:17 PM
گردباد هنوز پابرجاست ؟؟؟

همون جای قبل ؟

drnariman
6 August 2011, 07:56 PM

دکتر ارین تو فاطمی اگه مثل قدیماش باشه برگر ذغالی عالی داره .

achachi
6 August 2011, 10:26 PM
دکتر ارین تو فاطمی اگه مثل قدیماش باشه برگر ذغالی عالی داره .

تا دو سه ماه پبش که بود ،
دکتر آرین کلا معروفیتش و برتریش بدلیل کیفیت فوق العاده مرغوب مواد مصرفیشه . همبرگراش گوشت خوب داره نه آشغال گوشت و سویا !
تلفنش : 88973557

alirezad
7 August 2011, 12:22 AM
گردباد هنوز پابرجاست ؟؟؟

همون جای قبل ؟

بله هنوزم پابرجاست تو همون پاساژ

و هردفعه هم داروی ضد اشتهاش رو زیاد تر میکنه(این دفعه که رفتم از بوی همون داروش نتونستم چیزی بخورم)حیف 12 تومن پولی که دادیم

alirezad
7 August 2011, 12:30 AM
امشب رفتم جشن رمضان بناب شعبه اصل اذربایجانیش اومده بود

یه سیخ کباب و مخلفات کامل و و گوجه و دوغ یا نوشابه یا اب معدنی همه سر هم 3 هزار و پونصد تومن.
قیمتش خوب بود و کیفیت هم نه میشه گفت گربه کباب و نه میشه گفت گوشت خالص خالص

گوشت بود با پیاز زیاد مخلوط کرده بود و کباب کرده بود
در کل تو هوای ازاد بود و خوش گذشت.پیشنهاد میکنم واسه تنوع یه سری بزنین

اینم تجربه امشب ما...

بزودی راجع به هایدا و راز و رمز های کارش که چجوری گرفت برا یه مدت افشا گری میکنم چون حسابی رو رستوران ها و تاریخچه و کیفیت هاشون تحقیق کرده ام:)

mohat5
7 August 2011, 08:10 AM
سوپر ولنجک؟؟؟جان من نگو داداش

هردفعه گرفتم یه مشکلی داشته.یه بار یه گوجه رو از وسط نصف کرده بود انداخته بود توش.یه بار کوجه سبز سبز کال درسته تو ساندویچش بود

سوپر ولنجک فقط کلاس میذاره گول تبلیغات این پیرمرده صندوقدارش رو نخورید

سند باد هم که اب رفته(دونفر رفتیم 20 تومن خرجمون شد اندازه کلوچه سیر نشدیم بس که همبرگراش کوچیکه(دقیق اندازه کف دست))
پیتزاش هم گرفتیم صد رحمت به مقوا(یاد مسعود فراستی افتادم) نازک نازک

فلافلی که تو بلوار کاوه هست هم خوبه خیلی منوی کاملی داره(3 4 مدل سس هم مخصوص داره)قیمتاش هم که خیلی جالبه

900تومن میدی فلافل سیر هم میکنه(البته اگه تاحالا خرابش نکرده باشه چون من اخرین بار عید رفتم)

ولی هیچ فلافلی فلافل های بازار نمیشه

تو بار هم گردباد ولیعصر خوبه+اردک ابی اما تقریبا همشون دارو میریزن تو غذاشون تا مشتری زودتر سیر بشه و بره

والا من آخرین بار دو ماه پیش ازش گرفتم خوب بود.
همه ساندویچ هاش رو + پاستاهاش امتحان کردم و از نظر اینکه سس زیاد نمیریزه و نوناش تازس به نظرم خیلی خوبه ! به خصوص اگر مرغش رو بگیرید که خیلی سالمتره !
در کل به نظرم از ساندویچ های سرد بیرون سالمتره .... هر روز هم برای سوپر میاره که این باعث میشه اگر ظهر بگیرید ساندیوچتون تازه باشه .

alirezad
7 August 2011, 04:59 PM
والا بستگی به سلیقه هم داره اما ما که خونمون چسبیده به سوپر ولنجک تاحالا اصلا از ساندویچ هاش راضی نبودیم

یه چند وقتیه همبرگر هم اورده که همبرگراش خوبه(امتحانش کنین)

alirezad
7 August 2011, 05:12 PM
حالا بریم سراغ راز ها و رمز هایی کاملا مستند

این قسمت هایدا

هایدا از اولین فست فود هایی بود که ساندویچ های پرسس و چرب رو ابداع کرد.دلش هم به حال من و شما نسوخته و نخواسته به من و شما حال بدهد

پرسس بودن ساندویچ هاشون داستان داره

داستانش هم اینه که باگت های خشک و بعضا ارزونتر رو میخرن شب ها قبل بستن مغازه اون پشت توی همه نون ها رو خالی میکنن و حابی سس مالی میکنن تو نون ها رو تا صبح که میخوان چیزای تو ساندویچ رو بذارن نونشون به واسطه چربی های مایونز نرمتر به نظر بیاد

از لحاظ بهداشت هم میتونم بدون شک بگم یکی از کثیف ترین ها تو ایرانه

اولین شعبه اش تو شریعتی سر خیابون یخچال بود که قبلا ما اونجا خونمون بود و شبانه روز میدیدیم چه اشغال هایی به مردم میندازن

از اینجا به بعدش اگه حالتون بد میشه نخونین ولی عین حقیقته

دیوار به دیوار مغازشون یک دستشویی عمومی بود که این صاحب هایدا اونجا رو هم اجاره کرده بود و شده بود مرکز شست و شوی کاهو و گوجه ها

محیطی که تصورش هم الان بعد از حدود 10 سال باز اشتهام رو کور میکنه

نوشابه های دستگاهیشون هم تو بشکه میاوردن و میریختن تو دستگاه

خلاصه هایدا الکی هایدا نشده(((تا دوسال بعد از افتتاحش هم هر عاشورا تاسوعایی نوشابه مجانی بین مردم پخش میکرد)))

قسمت بعدی نیک وسودا...

alirezad
10 August 2011, 02:08 AM
سودا و عجیب ترین کاری که یه فست فود میتونهه انجام بده

کسانی که از دوراهی قلهک رد شده اند حتما فست فودی به نام سودا رو هم دیده اند.فست فودی متوسط با ارزوهای خیلی بزرگ

حالا چرا ارزوهای بزرگ؟خدمتتون عرض میکنم
این سودا میخواست غولی بشه واسه خودش مثل مک دونالد(ارزو بر جوانان عیب نیست) بخاطر همین ارزوهاشون هم دست به کارای عجیب غریبی زدند از جمله این داستانی که الان براتون شرح کامل میدم

نزدیک به سه سال از افتتاح هایدا میگذشت که اونموقع هم هایدا کارش حسابی گرفته بود که 50 متر پایین تر از شعبه 1 و همونطرف خیابون فست فودی به نام سودا باز شد

تبلیغات محلی زیاد.دکوری که اونموقع در نوع خودش پرهزینه ساخته شده بود

یک روز عصر جمعه که قدم میزدم از 100 متر عقبتر از سودا دیدم شلوغی وحشتناکی شکل گرفته(اصلا باورم نمیشد اونهمه ادم از کجا اومده بودن اونجا).چند نفری هم شتاب زده از کنارم عبور میکردند و به جمع شلوغی می پیوستن.منم گفتم خدایای کسی مرده؟اتیش سوزیه؟چیه اخه؟

تا جلو یکیشون که داشت میدوید رو گرفتم و گفتم چی شده؟؟؟اون هم چیزی بهم گفت که مطمئن شدم صاحب فست فود سودا دیوانه شده
(((((سودا امشب غذای مجانی میده!!!!))))

منم گفتم ببینم غذاش چجوری.حالا بگذریم از اینکه مردم مثه قحطی زده ها بودن و صف درست کرده بودن به چه طویلی

کسایی که غذا میگرفتن و میومدن بیرون جالب بودن.اولی اومد بیرون 3 تا تو کیسه داشت!!گفتیم فامیله حتما
دومی اومد بیرون 4 تا تو کیسه اش بود!!!!!!!!گفتیم اینم شاید فامیله
بعدی اومد بیرون دیدیم 6 تا تو کیسشه!!!!!!!!!!!

نوبت جلویی ها که رسید فکر میکنین چی دیدم؟؟؟؟؟؟دیوانه منو گذاشته بود جلو کسی که اول صف هست بعد بدون محدودیت نوع غذا و تعداد مجانی غذا میداد!!!!!چشام 8 تا شد

همون موقع گفتم اینا شب اول و اخرشونه

اقا چش و سرتون رو درد نیارم ساعت 11 شد و مغازه تعطیل و مجانی غذا دادن و تبلیغ همانا و 1 ماه کامل تعطیلی و تا مرز جمع کردن مغازه پیش رفتن همانا

از شعبه دیگه و پیشرفت سودا هم تا الان هییییییییییییییییییییییییییییچ خبری نشده و احتمالا نخواهد شد(فک کنم همه سرمایه اش رو تو همون 6 ساعت کرد تو معده مردم مفتی مفتی)

کارشون هم انچنان نگرفت

چون این داستان برا خودم همیشه عجیب بوده و هست گفتم اینجا بذارم تا شما دوستان هم بخونین و نظر بدید

قسمت بعدی دلایل اصلی سقوط فست فود نیک با سند زنده....

arash_2ti
10 August 2011, 09:22 AM
آيس پك هم تو شعبه هاي جديدش معمولا روز افتتاح مجاني مي ده و همين صف و هياهو هست.

PAYAM
10 August 2011, 04:26 PM
من تنوری‌های سودا رو خیلی دوست دارم و به نظرم درآمد و کیفیتش هم بدک نیست. ضمنن روز افتتاح اگر 10هزار تا ساندویچ دسته مردم داده باشه (10000تا می‌تونید تصور کنید یعنی چی دیگه؟) و ساندویچ 4هزار تومنی دست ملت داده باشه که هر ساندویچ برای خودش 2هزار تومان درآمده باشه (سود مواد غذایی 100درصد است، یعنی غذایی که شما می‌خرید نهایتن نصف آن برای فروشنده درآمده است) نهایت نهایت کل خرج اون روزش 20میلیون تومان بوده که در مقابل درآمد و هزینه‌ها و اجاره و قیمت یه همچین ملکی بر خیابون شریعتی هیچی حساب نمی‌شه. اینایی که گفتم تازه دست‌پرشه وگرنه قطعن هیچ رستوران یا ساندویچی‌ای در روز بیشتر از 1000 یا 2000 تا ساندویچ مجانی دست مردم نمی‌ده. قرار بود با این کارا کسی ورشکست بشه و سرمایه‌شو از دست بده که همه‌ی کسانی غذای نذری می‌دن الان باید به خاک سیاه می‌نشستن...

alirezad
10 August 2011, 05:06 PM
اخ اخ اخ پیام زدی به هدف منم تنوری هاش رو دوست میدارم که تو فویل هم میپیچه

ولی یهو اونهمه تبلیغات و کلاس گذاشتن ها و شعبه میزنیم و خفن میشیم و ایناشون برا همون یه مدت تقریبا 2 3 ماه بود و حالا از کجا کم اورد که دیگه نتونست کارش درست حسابی بگیره نمیدونم

بعدشم به نظرتون کار احمقانه نمیاد مجانی غذا دادن؟؟؟همه میگیرن میخورن و خداحافظ
چند تا از اونایی که از سودا غذا مجانی گرفتن الان مشتری ثابتش هستن؟؟

alirezad
12 August 2011, 04:23 PM
فست فود نیک هم فست فود خوبیه بجز شعبه تجریش که یکی از افتضاح ترین هاست

هرماه کارگر میگیره و اخر ماه کارگراش میرن چون ماهی 150 بیشتر به کارگراش نمیده.همه فرمول ها و اصول نیک هم ریخته به هم.سرخود پیاز جعفری میذاره واسه مشتری که شاید طرف دوست نداشته باشه(خیلی از پیاز جعفری تو ساندویچ بدشون میاد یکیش هم خودم)

خلاصه این شعبه تجریشش عجیب غریبه.هرماه یه جور ساندیچاشو درست میکنه

نیک خوب اگه میخواین دو شعبه اصلی تو خیابون پاسداران که از اولش یه بروجردی این نیک رو تاسیس کرده و الان هم پششت دخل شعبه بالایی پاسداران میشینه.کیفیت اون دوتا شعبه هم خیلی عالیه و همیشه راضی بودم.(هات داگ هاشو بخار پز میکنه)

ولی شعبه تجریش مایه ننگ شعبه های نیک شده و اصلا توصیه نمیشه

یه بار اومدم زنگ زدم به همین شعبه تجریش گفتم ببینم میاره چطوره

باورتون نمیشه ساعت 11 55 دقیقه ظهر زنگ زدم بهش نشستیم نشستیم نیومد.دوباره زنگ زدم گفت تو راهه.ساعت شد 1 و ربع.زنگ زدم گفت داره میاد(حالا فاصلمون تا اونجال پیاده 20 دقیقس و با وسیله سه سوت)

منم که دیگه رفتم یه چی دیگه درست کردم خوردم.داشتم ساعت 5 و نیم تلویزیون میدیدم یکی زنگ زد.گفتم کیه؟؟گفت ساندویچاتون رو اوردم.گفتم بیا بالا تا حالیت کنم
اومده بالا بهش میگم از 12 تا 5 کجا بودی؟؟؟میخواستی نیاری دیگه؟واسه من خودشو پف داده میگه دعوا دارییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میگم په نه په بیا جایزه سرعت خدمت رسانی هم بهت بدم

رو فیشی که صادر کرده رو نیگاه کردم ساعت صدور که خورده بود 5
زنگ زدم به مغازش گفتم خاک تو سرت با این فست فودت.12 زنگ زدم 5 فیش صادر کردی؟؟؟

حالا همه اینا بخوره تو سرش

ساندویچش هم یه نون پاره پوره که با قاشق میخوردیش بهتر بود.یه مشت علف و یه سوسیس خام(به اون دیگه نمیشد گفت پخته)
سس هم که فقط یه طرف ساندویچ زده بود

خلاصه اگه خودتونو معدتونو اعصابتون رو دوست دارید نیک شعبه تجریش نروید

mohat5
12 August 2011, 10:23 PM
رستوران مزرعه - فرحزاد

خوب ما خواستیم یک بار این سمت را تجربه کنیم به خاطر محیط و آب و هواش
این رستوران هم تعریفش رو شنیده بودیم که خوبه
اول که رفتیم دیدیم خدا رو شکر پارکینگ بزرگی داره
محیط هم قشنگ و دلباز بود و تخت های خوبی داشت بزرگ و تمیز جون میداد واسه خوابیدن :))
منو هم کامل بود . انواع کباب ها + ماهی قزل آلا تست شد که خوب بود ولی نه اینکه کباب خیلی درجه یکی داشته باشه !
ولی چون ماه رمضان بود و سفره افطاری خوبی چیده بود در کل خوشمون اومد !

amir91
16 August 2011, 06:56 PM
با تشکر از دوستان
چند شب پیش بعد از سالها رفتیم پیتزا در ب در که در مقایسه با آخرین بار کیفیت پیتزاهاش خیلی پایین اومده بود
در هر حال چند نکته دیدم
1. سالاد یخ زده بود
2. سس سالاد روش آب جمع شده بود و نشون میداد که یه بار یخ زده و یخش باز شده
3. در پیتزاهاش از بیکیفیت ترین کالباس ها استفاده شده بود

در کل پولم حروم شد

amir91
16 August 2011, 07:05 PM
تجربه تهران مرغ سوخاری(شعبه میدان ولیعصر) :

از 15 سال پیش این رستوران رو که میدیدم با رنگهای قرمز تابلو و در و دیوارش همیشه دلم میخواست واسه یه بار که شده برم اینجا و یه شکم سیر غذا بخورم . بعد از 15 سال این عقده به حقیقت تبدیل شد و رفتیم این رستوران یه اسپایسی دو تیکه سفارش دادم. و این رو هم بگم که این دومین بارم هست که اسپایسی میخورم.و دیگه پولمو واسه اسپایسی حروم نمیکنم.
1. یه اسپایسی کاملا معمولی
2. سیب زمینیهای سرخ شده معمولی
3. برخورد سفارش گیرنده خوب

دفعه پیش که رفته بودم فست فود هانی پارسه (عباس آباد) اسپایسی خیلی خوشمزه تری داشت.

XELTEK
16 August 2011, 09:45 PM
اینا یعنی همین شعبه ای که شما رفتی و شعبه تجریش که من رفتم فقط اسم در کردند

هیچ نقطه عطفی نسبت به بقیه ندارند

alirezad
17 August 2011, 01:19 AM
اینا یعنی همین شعبه ای که شما رفتی و شعبه تجریش که من رفتم فقط اسم در کردند

هیچ نقطه عطفی نسبت به بقیه ندارند

ولی قبلا داشتند(همون تفاوت عمده با بقیه کنتاکی ها)

اما الان....چی بگم واقعا

جای دفاع واسه خودشون نگذاشتند

امسال شدیدا رستوران هایی که تا قبل از این خوب بوده اند افت کیفیت داشته اند(شاید هم بخاطر هدفمندیه)

اما دیگه خبری از اون کیفیت خوب رستوران ها و افتتاح پشت سر هم رستوران های خوب نیست

باید بین بد و بدتر انتخاب کرد

این هیوای تجریش هم چیز خوبیه

PAYAM
17 August 2011, 01:16 PM
دیشب افطار رو ایران‌تک (چهارراه ولیعصر) بودم. آش‌ش افتضاح، حلیمش فاجعه، چایی‌هاش سرد و سرویسش بد بود.
قلیونش ولی بد نبود و به خانوم‌ها هم قلیون می‌داد و از این ادااطوارهای جاهای دیگه رو در مورد قلیون برای خانوما نداشت. محیطش بد نبود ولی یه مقداری گرم بود. به نسبت سال‌های پیش کیفیتش افت کرده بود.
ضمنن تابلوی اصلیش رو نمی‌دونم به چه دلیلی پاک کرده بودن و هیچ نام و نشانی‌ای نداشت و صاحبش هم احساس نکرده بود که اسم رستوران رو با نوشته‌ای چیزی به اطلاع بقیه برسونه و معلوم نبود اگر کسی از قبل بلد نباشه چجوری می‌تونه اونجا رو پیدا کنه.
موبایل هم در ضمن آنتن نمی‌داد و بخاطر این یه مورد هم که شده دیگه پامو اونجا نمی‌ذارم.

mohat5
17 August 2011, 04:19 PM
پریشب رستوران آپادانا بودیم
سهروردی - خرمشهر - اول صابونچی
محیطش با اینکه متریال ارزون به کار برده ولی هوشمندانه دیزاین شده و بدک نیست فقط کوچیکه ! رفتار گارسون ها هم زیاد خوب نیست !
سالاد بار داشت که اصلا نفری 6000 تومان نمیارزید !
منوی کاملی داره و قیمت هاش مناسبه ... جوجه کبابش رو تست کردم که چرب بود یه کم ولی در کل خوشمزه بود .

افطار هم آش خوشمزه و نون پنیر و خرما و بامیه با چای بود !

alirezad
18 August 2011, 10:10 PM
امشب فرصتی شد تا سری بزنم به ساندویچ های ویژه واقعی عادل واقع در تجریش کنار سینما استارا

باورم نمیشد هنوزم همچین ساندویچ هاییی درست کنن

به قیافه مغازش اصلا نمیخورد انقدر خوب باشه(فک میکردم یه ساندویچ کثیف و بی کیفیت به دستم میرسه اما سخت در اشتباه بودم)

شدیدا مودب بودن و احترام میگذاشتن.اقا عادل هم پشت دخل بود که سلام علیک گرمی هم کرد

میزان غذایی که داد واقعا برا من 90 کیلویی زیاد بود اما انقدر تمیز و خوشمزه و پرو پیمون بود که تا تهش رو تو خودم چپوندم
یه زنه اومد با حال پریشون تو مغازش گفت اقا شما کیف پیدا نکردی؟من گفتم نه.گفت اخه جای شما نشسته بودم.عادل زنه رو صدا کرد گفت ببخشید خانوم کیفتون اینجا مونده زنه یه کیف عادی داشت کلی تشکر کرد به صاحب مغازه گفت اقا شما خیلی با وجدانین.اینا تو کیفم بود.دست کرداندازه مشت طلا دراورد.گفت اینا رو اورده بودم بفروشم.عادل صاحب مغازه هم گفت خانوم خیالت راحت هیچی ازشون کم نشده.زنه چک کرد گفت درست میگین.کلی تشکر کرد و رفت
منم به زنه گفتم خانوم با وجدان بودن این اقا از نگه داشتن کیف شما معلوم نمیشه از کیفیت ساندویچ هاش معلومه که چقد با وجدانه

خداییش خیلی با وجدانه
سس قرمز و سفید رو میز هاش بود.نه اب قاطیشون کرده بود نه فلفل قرمز زیاد و نه سرکه و چیزای بی ربط برای افزایش حجم سس هاشون
سس ها کاملا استاندارد بودن(چیزی بهشون اضافه نشده بود)
ولی سس سفیدش دست ساز بود و بسیار بسیار خوشمزه(دلم میخواست بجا غذا فقط سس بخورم)سس قرمزش هم بیژن بود(از مزه اش میگم)

کاملا جلوی چشم غذاهاش رو درست میکرد.حسابی ساندویچ هاش رو پر میکرد.کیفیت هم خداوکیلی چیزی کم نداشت
قیمت هاش هم مناسب بود (گرون ترین ساندویچ5 تومن)
یه ساندویچ ویزه اش رو گرفتم مواد توش شامل:کاهو.گوجه.خیار شور.دو پر کلفت کالباس وهمبرگر بینش با پنیر زیاد و دو تا فیله مرغ بود.انصافا خیلی پر و با کیفیت بود.من که به کش اومدن معده معروفم اخراش کم اورده بودم بس که زیاد بود غذاش اما بخاطر کیفیت خوبش تو خودم میچپوندم

با خود عادل هم دوست شدم و نتونستم خودمو نگه دارم مستقیما بهش گفتم خیلی با وجدانی که اینجوری غذا دست مردم میدی
یه مقدار باهم حرف زدیم.از کارای فست فودای دیگه براش حرف زدم و اونم تعریف میکرد و گفت که هفته دیگه شعبه دو رو افتتاح میکنم و شمارمو گرفت گفت زنگ میزنم بیای چون میخوام تا یک هفته غذا مجانی بدیم
گفت 10 میلیون تومن هم غذا بدم عیب نداره.گفتم همون 10 تومن شب اول تمومه
درباره این سایت هم باهم حرف زدیم و خلاصه کلی دوست شدیم ولی انصافا کیفیت غذاهاش عالی بود.دوستام هم چیزای دیگه گرفته بودن راضی بودن.انصافا بزرگ هم بودن ساندویچاش

شعبه بعدیش تو قلهکه

امشب چقد حال داد...چون بلاخره یه ساندویچ خوب خوردیم(بعد از مدتها)

پیشنهاد میکنم حتما برید چون پس از مدتها بلاخره یه ساندویچی خوب هم یافتم

موفق باشید:)

amir91
20 August 2011, 07:06 PM
با سلام
دیشب رفتیم همین ساندویچی عادل که آقا علیرضا آدرس داده بودند. در کل به نظر من اون چیزی نبود که آقا علیرضا گفتند. من همون مخصوصش رو به پیشنهاد علیرضا جان سفارش دادم ولی به نظرم اونقدر فوق العاده نیومد که در پست قبلی اشاره شده بود. و یه ساندویچ معمولی ولی پرحجم با قیمت مناسب تحویل میگیرید.
بویی که در فضای ساندویچی بود همون بویی بود که در غالب ساندویچی ها به مشام میرسد. در ضمن کسی که داشت ساندویچ رو حاضر میکرد از لحاظ بهداشت بلاتکلیف بود. تو یه دستش دستکش بود و یکی دیگه نداشت و با اونی که دستکش نداشت نون رو نگه میداشت.
بزودی یه ساندویچی در همین سبک کاری که علیرضا جان اشاره کردن معرفی میکنم(ساندویچ تپل و خوشمزه) . فقط پیش از معرفی یه بار دیگه برم تست کنم تا از کیفیتش مطمین بشم.

XELTEK
21 August 2011, 09:43 PM
جای دوستان خالی

تو هفته گذشته سه بار رفتیم پیتزای علاالدین

مزه واقعی پیتزا رو میتونی حس کنی

بسیار لذیذ و خوشمزه

و سیب زمینی تنوریش هم دیدنی !

farid.galaxy
21 August 2011, 10:45 PM
ديباجي جنوبي؟

payam64
21 August 2011, 11:42 PM
دیشب بعد از رزرو از 2 روز قبل رفتیم الیزه طبقه 7 تندیس
محیط بسیار شیک و مدرن اما....
اما اصل کار یعنی غذاهاش فوق العاده کوچک و فانتزی! ما 4تااستیک و 2تا خوراک بیف یراکلی گرفتیم
با اطمینان میگم که 4 تا استیک روی هم به اندازه 2تا استیک ژوانی یا زرچ نبودخوراک بیفش هم کلا تو هر ظرف 5 تا قاشق بود! دقیقا همون خوراک بیف باربیکیو مغولی بود با این تفاوت که جای یه ظرف بزرگ بیف و سبزیجات 5 تا قاشق ریخته بودن!
جاتون خالی ماهم که بعد از روزه با کلی امید رفته بودیم اونجا اومدیم خونه یه شکم سیر حلیم بادمجون دستپخت مادر و زدیم خیلی چسبید و حسابی هم سیر شدیم:icon_arro

shahinasbaghi
24 August 2011, 10:19 AM
کاملا با نظرتون موافقم . منم 2 بار رفتم اونجا و حجم غذا با توجه به پولی که پرداخت میکنید تناسبی ندارد.
مگر اینکه پول محیط و فضاشون رو چند برابر حساب کنن که توجیهی برای کمی غذا ها باشه بهرحال ما همه غذا های منو رو تست کردیم و تنها چیزی که هم قیمتش خوب بود و هم بهتر از بقیه سیر میکرد بورک بود که تو رنج 12 تومان قابل قبول بود ولی استیکش واقعا رو مخ بود. از دور که میدیدیش میگفتی عجب چیزیه ولی وقتی جلوت میزاره میبینی اندازه کف دسته که زیرش کلی پوره سیب زمینی و بادوجون ریختن که جلوه بیشتری بهش بدن ولی به نظر من با 23-25 تومان میشه یک کیلو فیله خرید و 1 هفته در حد انفجار استیک خورد تا یک شب .

soheilm
24 August 2011, 11:44 AM
دوستان مبلغ پرداختی و محل رو هم ذکر کنند

ممنون

XELTEK
24 August 2011, 11:56 AM
جای دوستان خالی

تو هفته گذشته سه بار رفتیم پیتزای علاالدین

مزه واقعی پیتزا رو میتونی حس کنی

بسیار لذیذ و خوشمزه

و سیب زمینی تنوریش هم دیدنی !

ديباجي جنوبي؟

والله اسم خیابان رو نمیدونم

اما دوبارش خیابانی در امتداد اختیاریه جنوبی بوده و دیگری هم شعبه ای که تازه تو بلوار صبای یطریه مفتوح شده

سیب زمینی تنوری های قیطریه خوب بود و پیتزای سیسیلی اون شعبه پایینی

یک پیتزای کوچک + یه سیب زمینی تنوری + یک بطری اب معدنی یا نوشابه دقیقا 10000 تومان !

alirezad
25 August 2011, 01:02 AM
امشب باز هم رفتم عادل تجریش ولی واقعا با دفعه قبلش ویژه اش زمین تا اسمون فرق میکرد(خوب بود ولی نه به اون خوبی دفعه پیش)

خود عادل هم گفت سه چهار نفری اومدن مغازم غذا سفارش دادن و گفتن از طریق سایت باهات اشنا شدیم
خلاصه حسابی مارو تحویل میگرفت بد جووووور
ولی خب یه مقدار به نسبت دفعه قبلش افت داشت(همونی که اقای امیر گفت که حجمش زیاد بود ولی اون کیفیت قبل رو نداشت)

در کل نمره قبولی رو اینبار هم میگیره ولی نمره عالی رو بهش نمیدم ایندفعه

حالا بلاها کدوماتون رفتین عادل که میگفت 3 4 نفری اومدن و همشون گفتن از سایت شناختیمت؟؟؟؟؟؟:)

mohat5
25 August 2011, 12:00 PM
رستوران تاج محل

من چون غذای تند دوست دارم علاقه خاصی به غذای مکزیکی و هندی دارم . بعد از تجربه چینگاری گفتم این بار تاج محل رو امتحان کنم .
خوب محیط که شیک ، ماشین رو تحویل میگیرن و پارک میکنن براتون ، گارسون ها خوش برخورد ...
فقط حیف که به خاطر اینکه یک طبقه میری پایین و کوچیکه یه کم وقتی شلوغ میشه جو سنگین میشه !!!
منوی کاملی داشت . ما سیزلر رو سفارش دادیم که تو ظرف چدنی سرو میشد ولی کبابش خیلی خاص نبود که بگی سبک هندی داره !
خورش گوشت دو پیازش ولی خیلی خوب جا افتاده بود و خوشمزه و خیلی هم تند نبود ! کلا غذاهاش رو با ذایقه ایرانی مچ کرده ....
دوغ هندی هم سفارش دادیم که انگار از سوپر مارکت خریده بودن و اصلا خاص نبود :دی
دو تا غذا + دو تا سالاد + ساموسه ( سمبوسه ) + دوغ = 67000 تومان !
در کل توصیه میشه !

PAYAM
25 August 2011, 03:15 PM

اما دوبارش خیابانی در امتداد اختیاریه جنوبی بوده و دیگری هم شعبه ای که تازه تو بلوار صبای یطریه مفتوح شده

یک پیتزای کوچک + یه سیب زمینی تنوری + یک بطری اب معدنی یا نوشابه دقیقا 10000 تومان !

علاالدین همون پدرخوانده‌ی سابقه و کیفیت پیتزاهاش مثال‌زدنی.

amir91
25 August 2011, 07:12 PM
با سلام
>>> کافه رستوران سنتی عالی قاپو<<<<
جاتون خالی دیشب (چهارشنبه) رفته بودیم فشم و بغیر از هوای عالی اونجا تونستیم یه محیط خوب رو تجربه کنیم.
این رستوران محیط خیلی خوبی داشت . و از هیچگونه افراد جوات که بخوان خنده های بلند و شوخیهای زشت و انواع و اقسام حرکات آکروباتیک روی تختها انجام بدن خبری نبود!!!
ما 3 تا غذا سفارش دادیم
1.اکبر جوجه که معمولی بود و رب انارش اصلا رب انار نبود و درصد بالایی عسل داشت.
2.جوجه با استخوان که خوب بود ولی عالی نبود چون در پیاز و زعفرون زیاد خوابونده نشده بود.
3.کباب بلغاری که فوق العاده بود. فیله خیلی نرم و خوشمزه و تازه ای داشت و از گوشت گوسفندی تهیه شده بود و فکر کنم بقیه کبابهاش که از فیله بود هم مثل همین عالی بود
4.برنج از نوع ایرانی خوبی بود و خوب دم کشیده بود
5.ماست و موسیر دست ساز بود و چرب و خوشمزه بود
مزایای رستوران عالی قاپو
محیط خوب که همه سنگین و وزین با صدای کم در حال و هوای خودشون بودن.

تختهای خیلی تمیز که اثری از هیچگونه سوختگی با ذغال و ... نداشت.
برخورد خوب گارسون ها.
منوی کامل (صبحانه و غذا و کافی شاپ)
معایب رستوران عالی قاپو
ارتفاع زیاد از سطح رودخونه و باطبع کمتر حس شدن صدای آب رودخونه
تعداد پله های زیاد تا رسیدن به تخت ها که تو اکثر رستورانهای فشم همینجوری هست.

در کل ما خیلی راضی بودیم .
آدرس: کیلومتر 5 جاده فشم.تلفن26508029
ادیت : قیمت غذا یادم رفت. 3 غذای فوق+2چلوکره +1ماست موسیر=42تومن

arash_2ti
27 August 2011, 01:49 PM

اين شعبه قيطريه رو ديشب رفتيم واقعا پيتزاهاش خوب بودند

mm.sa968
3 September 2011, 04:59 PM
با سلام
آدم لذت میبره این همه ذوق وسلیقه رو ماشاا.. 91 صفحه شوخی نیست همگی سرحال دل زنده باشید
پارسال که لاهیجان بودم رفتیم رستوران زیبا روبروی استخر تقریبا نزدیک کلوچه نوشین یکجوری خیلی بهم حال داد غذاش خوب بود ولی من از فضاش بیشتر لذت بردم

mahdi13
3 September 2011, 06:36 PM
اومدین مشهد برای پیترا و سوخاری جات برین پیتزاپیتزا شعبه وکیل آباد(رو شعبش دقت کنید)

mm.sa968
4 September 2011, 03:39 PM
دوستان اگه گذرتون کرمانشاه افتاد اولش حتما بیاین منزل ما البته قبلش زنگ بزنین(بنا به دلایلی !!!) خلاصه اگه .تاکید میکنم اگه ما منزل نبودیم حتما برین پیتزا زاگرس روبروی خیابان شورا یک پیتزای سوپریم چیزی کراست بگیرید خلاصه ما رو هم دعا کنید که خونه نبودیم !!

alirezad
4 September 2011, 04:47 PM
چند شب پیش رفتیم هیوا

عادی ترین رستوران تجریش

پیتزا فیلادلفیا و سالاد سر اشپز و ساندویچ استیکش از همه اون منویی که من تا حالا اکثرش رو خوردم بهتر بوده

مرغ سوخاریش هم نگیرید که همچین تعریفی نداره.مرغ سخاری کابوکی که اونور تجریشه به نسبت مرغ سوخاری هیوا عالیه(ولی به نسبت فقط)

خلاصه برا دسته جمعی رفتن بد نیست

استار برگر هم به هیچکس توصیه نمیکنم چون هر دفعه که رفتیم هم غذاش کم بود(همبرگراش که صد رحمت به کلوچه)و همیشه هم یه سری ادم از اول غذا خوردنت تا اخرش میان بالاسرت کشیک میدن که جا تو بگیرن

دو دفعه اخر هم که رفتم انتفاقاتی افتاد که دیگه نرفتم این یک نمونه اش:

نشسته بودم وسط غذام بود(سیب زمینی نصفه و همبرگر نصفه) یارو اومده بالا میز من وایساده میگه اون دوتا سیب زمینی هم بخور پاشو دیگههههه!!!

منو میگی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دفعه بعدش هم یه همچین اتفاقی افتاد که ایندفعه یه زن اینکارو کرد
بی تربیتا داد میکشن سر ادم
یک وحشی بازی شده این شعبات استار برگر(چند تاشون رو رفتم اکثرشون یه ذره که شلوغ میشه همین داستاناس)

omid_npc
7 September 2011, 11:51 PM
دوستان خصوصا شیرازی. میخوام برم شیراز رستوران و فست فود خوب و آدرسشون رو کسی داره پیشنهاد کنه؟ من فقط تعریف رستوران صوفی رو شنیدم که آدرسشم نمیدونم ممنونننننن

XELTEK
8 September 2011, 12:03 AM
شاطر عباس تو خیابان خاک شناسی
فوقالعاده است

مخصوصا کبااب شاطر عباس 2

alirezad
8 September 2011, 12:23 AM
امشب باز رفتم هیوا

بازم خوب بود
مخصوصا ساندویچ ویژه مرغش که شامل جوجه کباب و پنیر پیتزا و کالباس و کمیت زیاد بود

کارگراش هم همگی توجیه شده هستن و حالیشون میشه وقتی میگی برو اب معدنی بیار میره میاره(برعکس خیلی جاهای دیگه)

قبل از این هم تجربه پیتزا فیلادلفیا و ساندویچ استیک و انواع سوخاری ها رو داشته ام که همشون خوب بودن فقط به هیچ عنوان سوخاری هاش رو توصیه نمیکنم
همبرگراش هم کلوچه میباشد
کافی شاپ هم داره

mohat5
8 September 2011, 07:10 AM
بالاخره فرصت شد تا رستوران قدیمی زرچ رو امتحان کنم
آدرس : سهروردی -خ مهناز - نرسیده به بهشتی

خوب محیطش که حدس میزدم مدل قدیمی و کم نور باشه . کوچیک بود ولی خیلی هم متراکم نبود .
گارسون ها خیلی خوب میرسن و مودب هستن . غذا رو هم زود میاره .
منو نسبتا کامله و قیمت ها بد نیست !
استیک با سس قارچش خوب پخنه شده بود ولی سس قارچش مزه خاصی نمیداد !
کباب مخلوطش هم : جوجه کبابش خوب بود - کباب بره خوب بود ولی کوبیدش سوخته بود کناراش و چیز خاصی نبود
به طور کلی خوب بود ولی غذاش اون چیز خاصی که فکر میکردم نبود ....
نکته جالب هر دو تا میز کناری ما به غذاشون اعتراض داشتند !!!

n@vid
8 September 2011, 09:28 AM
ديشب به پيشنهاد چند نفر از دوستان عليرغم اينكه ميدونم فرحزاد حداقل براي خوردن غذا جاي خوبي نيست رفتيم يكي از اين به اصطلاح باغچه‏هاي بزرگ و معروفش كه سر سه راه قرار داره. خلاصه اينكه به قيمت يك رستوران نسبتاً خوب، غذا و سرويسي دريافت كرديم كه به نصف اون قيمت هم نمي ارزيد. تخت‎هاي كوچك و رفتار بد پرسنل (حيفم اومد بگم گارسون) هم مزيد بر علت شد.
آيا تو فرحزاد جايي را ميشناسيد كه حداقل قابل قبول باشه؟ از اونجايي كه دم دست هست و فضاي باز داره بعضي ها بهش علاقه دارند. من به شخصه براي فضاي باز رستوران هاي سنتي دربند و دركه رو ترجيح ميدم.

ijabalameli
8 September 2011, 09:40 AM
دوستان عزیز ، یه سایت اینترنتی رو معرفی می کنم که چون آدرس تمام رستورانها و کافی شاپهای معروف تهران رو به همراه عکسشون و مشخصاتشون داره ، خیلی بدرد بخوره . برای آدمای شکموئی مثل من که همش دوست دارن چیزای جدید رو تیست کنن خیلی جذاب و جلبه که انتخاباشون رو از قبل انجام بدن :
www.fidilio.com

arash99ir
8 September 2011, 11:02 AM
سلام
همین سایت فیدلیو که دوستمون آدرش رو نوشت یه نرم افزار داره که توی گوشی نصب میشه . توی هر قسمت از تهران که هستید میتونید با توجه به آپشن هایی که داره رستوران خودتون رو انتخاب کنید بیشتر رستورانها منوی غذا شون با قیمت توش هست . خیلی جالب و خوبه میتونید از همون جا توی نرم افزار تماس بگیرین و میز رزرو کنید .

ijabalameli
8 September 2011, 11:17 AM
دوست عزیز ، اگه جون خودتونو دوست دارین اصلاً فرحزاد و رستورانهاشو فراموش کنید . این منطقه یه زمانی خوب بوده ، اگه صبحها که کسی فرحزاد نمیر ه یه سری به این محله بزنید متوجه می شید که چجوری مواد غذائی رو آماده و تهیه می کنن و چجوری زباله هاشون رو بیرون می ذارن و ...
تازه این در حالیه که بتونین با رفتار مشمئز کننده رستوران دارها و گارسونهاشون کنار بیاین . تازه اگر پلیس امنیت اجتماعی نیاد و به جرم بودن با خانومتون !! یا پسر عمتون !! ( چون هر دوتاش خلافه ) جمعتون کنه !!

alirezad
8 September 2011, 03:11 PM
از کی تاحالا ادم با زن خودش بره بیرون خلافه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این خلاف ها جدیدا کشف شده اند؟

Mehrdad_jafari89
9 September 2011, 12:20 PM
از کی تاحالا ادم با زن خودش بره بیرون خلافه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این خلاف ها جدیدا کشف شده اند؟
بله علیرضا جان!وقتی سر پل گیشا گشت ریبن داریم که اگر با عینک بودی بهت گیر میدادن دیگه شما چه انتطاری داری!
این رو یکی از دوستام بهم گفت.

alirezad
9 September 2011, 03:07 PM
بله علیرضا جان!وقتی سر پل گیشا گشت ریبن داریم که اگر با عینک بودی بهت گیر میدادن دیگه شما چه انتطاری داری!
این رو یکی از دوستام بهم گفت.

اقا با این که تایپیک رفته تو باقالی ولی چرا به ریبن گیر میدن؟؟؟نکنه از این خر مگسی ها رو میگی که شیشه اش هم بی رنگه؟

Mehrdad_jafari89
9 September 2011, 04:06 PM
اقا با این که تایپیک رفته تو باقالی ولی چرا به ریبن گیر میدن؟؟؟نکنه از این خر مگسی ها رو میگی که شیشه اش هم بی رنگه؟
نه علیرضا جان همون ریبن کلانترهای آمریکا...خودم هم یکبار رفتم خونه دوستم دیدم!قشنگ صدای تق اومد...شاه فنرم در جا برید...!!!
خرمگسی رو خوب اومدی علیرضا جان!

payam64
9 September 2011, 08:03 PM
ديشب به پيشنهاد چند نفر از دوستان عليرغم اينكه ميدونم فرحزاد حداقل براي خوردن غذا جاي خوبي نيست رفتيم يكي از اين به اصطلاح باغچه‏هاي بزرگ و معروفش كه سر سه راه قرار داره. خلاصه اينكه به قيمت يك رستوران نسبتاً خوب، غذا و سرويسي دريافت كرديم كه به نصف اون قيمت هم نمي ارزيد. تخت‎هاي كوچك و رفتار بد پرسنل (حيفم اومد بگم گارسون) هم مزيد بر علت شد.
آيا تو فرحزاد جايي را ميشناسيد كه حداقل قابل قبول باشه؟ از اونجايي كه دم دست هست و فضاي باز داره بعضي ها بهش علاقه دارند. من به شخصه براي فضاي باز رستوران هاي سنتي دربند و دركه رو ترجيح ميدم.

کلا از فرحزاد انتظار سرویس نداشته باشید اما بازم توی این باغچه ها عموحسین و مزرعه غذاشون خوبه و گارسوناشم خوبن مخصوصا عمو حسین

payam64
9 September 2011, 08:14 PM
دوستان جای همه خالی امروز رفتم رستوران تست توی جردن-دوما میتونم بگم فوق العاده و شیک بود با قیمتهای خوب
من کلا استیک خورم اینجا نرم ترین ترد ترین استیک و خوردم گوشتش تو دهن اب میشد همراه با سس فراوان و پر قارچ و انصافا مثل الیزه و خانه استیک از سر و ته گوشت نزده بود و پر ملات بود
پیشنهاد میکنم استیکش و حتما تست کنید پشیمون نمیشید
قیمت استیکشم 21 تومن بود که با اون فضا و دنجی کاملا مناسب بود

PAYAM
10 September 2011, 02:54 PM
دوستان خصوصا شیرازی. میخوام برم شیراز رستوران و فست فود خوب و آدرسشون رو کسی داره پیشنهاد کنه؟ من فقط تعریف رستوران صوفی رو شنیدم که آدرسشم نمیدونم ممنونننننن
اگه یه 10-12 صفحه برگردی عقب من یسری رستورانای خوب شیراز رو معرفی کردم. ولی پیشنهادم اینه که حتمن یسری به هت‌خوان بزنی.

JBF
10 September 2011, 05:38 PM
کلا از فرحزاد انتظار سرویس نداشته باشید اما بازم توی این باغچه ها عموحسین و مزرعه غذاشون خوبه و گارسوناشم خوبن مخصوصا عمو حسین
رستوران آبشار هم مناسب هست .
محيط بدي نداره ، مهم اينه كه تميز هست و سرويسش هم ا..ي بدك نيست .
آدرسش هم: از همون اول كه راه مي افتيد به سمت بالا يه 100 متر جلوتر سمت چپ . فقط ماشينتون رو توي پاركينگ لب اتوبان پارك بفرمائيد 1000 تومن هم قبضش ميشه .

موفق باشيد

n@vid
11 September 2011, 12:25 PM
رستوران آبشار هم مناسب هست .
محيط بدي نداره ، مهم اينه كه تميز هست و سرويسش هم ا..ي بدك نيست .
آدرسش هم: از همون اول كه راه مي افتيد به سمت بالا يه 100 متر جلوتر سمت چپ . فقط ماشينتون رو توي پاركينگ لب اتوبان پارك بفرمائيد 1000 تومن هم قبضش ميشه .

موفق باشيد
هموني نيست كه سر سه راهه؟ ما اونجا رفته بوديم كه كاش نرفته بوديم.

omid_npc
20 September 2011, 09:21 AM
سوخاری فقط کابوکی تجریشششششش
کابوکی 100%

alirezad
20 September 2011, 07:45 PM
سوخاری فقط کابوکی تجریشششششش
کابوکی 100%

کیفیتش هم فقط کیفیت 5 سال پیش

البته الان هم هنوز به نسبت جاهای دیگه خوبه

اصغر
20 September 2011, 08:57 PM
سلام

من هر از چند گاهي كه جمهوري كار داشته باشم مي رم توي خيابون ميرزاكوچك خان پارك مي كنم و بعد به اين بهونه يه سري هم به رضا لقمه مي زنم:icon_mrgr

هفته ي پيش كه دوباره گذارم افتاد حالم گرفته شد چون همانطور كه مي دانيد به خاطر شيوع وبا استفاده از سبزي و كاهو در رستورانها و اغذيه فروشيها ممنوع شده و رضا لقمه هم لقمه هاشو به جاي اون مخلوط اشتها برانگيز جعفري و پياز و سماق با كلم قرمز خرد شده و سماق سرو مي كرد كه اصلا باهاش حال نكردم.

راستي شما اگر در رستورانهاي تركيه غذا خورده باشيد اونها هم كنار همه ي غذاهاشون مخلوط پياز خرد شده و سماق مي گذارند كه خيلي تركيب خوشمزه ايه:icon_wink

achachi
20 September 2011, 09:08 PM
سلام

من هر از چند گاهي كه جمهوري كار داشته باشم مي رم توي خيابون ميرزاكوچك خان پارك مي كنم و بعد به اين بهونه يه سري هم به رضا لقمه مي زنم:icon_mrgr

هفته ي پيش كه دوباره گذارم افتاد حالم گرفته شد چون همانطور كه مي دانيد به خاطر شيوع وبا استفاده از سبزي و كاهو در رستورانها و اغذيه فروشيها ممنوع شده و رضا لقمه هم لقمه هاشو به جاي اون مخلوط اشتها برانگيز جعفري و پياز و سماق با كلم قرمز خرد شده و سماق سرو مي كرد كه اصلا باهاش حال نكردم.

راستي شما اگر در رستورانهاي تركيه غذا خورده باشيد اونها هم كنار همه ي غذاهاشون مخلوط پياز خرد شده و سماق مي گذارند كه خيلي تركيب خوشمزه ايه:icon_wink

کمی بالاتر از رضا لقمه ساندویچی قدیمی آراز هست که اونم خوبه . نون سفید و غذاهای مدل خونگی و پوره و ماست خیار خوشمزه و ...

amir91
20 September 2011, 09:34 PM
سلام

البته من هم هفته پیش اونجا بودم و اصلا کیفیت قبل رو نداره ولی کماکان شلوغه و حداقل 30 دقیقه طول میکشه تا سفارش حاضر بشه

amir91
20 September 2011, 09:37 PM
دوستانی که میرن سمت جمهوری و اهل فلافل هستند یه فلافل فروشی معرکه هست که دیگه هیچ جا به غیر از اونجا فلافل نخواهید خورد.
آدرس . جمهوری به سمت شرق بعد از میدان مخبرالدوله سمت چپ روبروی سینما...(اسمشو یادم نیست)
امیدوارم کیفیت فلافل هاش مثل قبل باشه و سس خوشمزه هم که به مقدار فراوان در دسترس هست. فقط اگه میخواهید ببرید تو ماشین بخورید تذکر بدید که سس رو بریزه.

XELTEK
21 September 2011, 02:07 PM
توصیه اکید دارم از رضا لقمه و بقلیش لقمه میرزا خرید نفرمایید !

amir91
21 September 2011, 06:45 PM
سلام دوستان
امروز میخوام یه تهیه غذا به شما معرفی کنم که کیفیت کباب هاش بسیار بالاست مخصوصا کباب لقمه زعفرانی . این رو از این جهت میگم که من خودم در این زمینه وارم و کباب شناسم . گوشت بکار رفته در کباب لقمه زعفرانی اینجا بسیار با کیفیت و گوسفندی است . من کباب برگ گوسفندی و جوجه کباب اینجا رو هم خوردم که واقعا عالی هستن .
برنج از نوع ایرانی و دودی است . و قیمت ها هم با توجه به کیفیت غذا بسیار مناسب است.
قیمت یک پرس لقمه تک سیخ 3500 تومان که واسه یه نفر کافیه
قیمت یک پرس برگ گوسفندی 11500 تومان
قیمت یک پرس جوجه مخصوص 4500 تومان
آدرس : نارمک خیابان سمنگان زیر مسجد جامع نارمک . تهیه غذای جامع نارمک
تلفن:77830614

اصغر
21 September 2011, 07:09 PM
توصیه اکید دارم از رضا لقمه و بقلیش لقمه میرزا خرید نفرمایید !

دليلش رو هم مي فرماييد؟ آخه لامصب گاهي در آشغال خوري لذتي هست كه ....

abbas_alavi
21 September 2011, 11:40 PM
در حوزه شهر من کاشان :
آشپزخانه برک . بلوار دانش.روبروی بریدگی از جانب میدان جهاد
من از این جهت معرفی میکنم که آشپزخانه رو دیدم و غذای خوبی دارند
فست فود هم خانه برگر
خیابان 22 بهمن (اکسپرت سابق) .روبروی تامین اجتماعی .
در برار بوف و پیتزا پیتزا واقعا هم کیفیت و قیمت خوب است
رستوران سنتی غلام جوجه :
باغ فین .جنب باغ فین .
فقط تست کنید و قیمت نسبت به تهران وحشتناک ارزونه
همیشه شاد باشید.

XELTEK
22 September 2011, 11:13 AM
فرهاد کبیر !

کیفیت رضا لقمه واقعا در حد معمولی هم نیست ! واسه اونه که من میگم . من شرکتمون با اونجا کمتر از 150 متر فاصله داره اما به هیچ وجه راغب به خرید ازش نیستم !

---

دیشب به مناسبتی دوباره رفتم جوجه کبابی شکری تو انتهای خیابان ونک - خیابان شیخ بهایی ( دقیقا پشت آرارات )

بی نهایت عالی طبق معمول و لذیذ ! منتها یک پرس جوجه و یک پرس حلیم بادمجان برای دو نفر پرخور یا سه نفر معمولی خور کافیه !

توصیه اکید دارم که از حلیم بادمجان غافل نشین !

PAYAM
25 September 2011, 04:20 PM
در حوزه شهر من کاشان :
آشپزخانه برک . بلوار دانش.روبروی بریدگی از جانب میدان جهاد
من از این جهت معرفی میکنم که آشپزخانه رو دیدم و غذای خوبی دارند
فست فود هم خانه برگر
خیابان 22 بهمن (اکسپرت سابق) .روبروی تامین اجتماعی .
در برار بوف و پیتزا پیتزا واقعا هم کیفیت و قیمت خوب است
رستوران سنتی غلام جوجه :
باغ فین .جنب باغ فین .
فقط تست کنید و قیمت نسبت به تهران وحشتناک ارزونه
همیشه شاد باشید.
توی آشپزخونه‌ها اون قدیما زیتون توی بلوار مطهری از همه بهتر بود. توی فست‌فودها توی ساندویچ‌ها اول هوم‌برگر، بعد کاشان‌برگر (سه‌راه پرورشگاه) و توی پیتزا هم پیتزاپیتزا انصافن از بقیه پیتزاهاش خیلی بهتره. بوف هم که کلن در همه‌ی زمینه‌ها آخره.
البته من اطلاعاتم مال زمان دانشجوئیمه، الان رو دیگه خبر ندارم.

abbas_alavi
25 September 2011, 06:00 PM
آره پیام زیتون هنوز بهترین کیفیت داره . جدیدا هتل نگارستان 5 ستاره (فین) افتتاح شده محشره غذاهاش.
من پیتزا پیتزا باهاش حال نمیکنم(جا پارک نداره)

mohat5
3 October 2011, 10:52 AM
جدیدا رستوران پردیس ( پارادیزو سابق ) رو امتحان کردم
ولی عصر ...بالاتر از پارک وی ... بعد از چرم میش

غذاهاش که واقعا خوشمزس و طعم خونگی داره .... قیمت ها کاملا مناسب
فقط ایرادش محیط قدیمی و کوچیک اونه حتی طبقه بالاش هم خوب نیست ولی خوب از غذاهای خوشمزش به خصوص برگ مرغ نمیشه گذشت :دی

alirezad
3 October 2011, 07:10 PM

فقط ایرادش محیط قدیمی و کوچیک اونه حتی طبقه بالاش هم خوب نیست ولی خوب از غذاهای خوشمزش به خصوص برگ مرغ نمیشه گذشت :دی

میخوای اشپزخونه اش رو مجانی ببینی؟؟؟

برو کوچه پشتی اشپزخونه اش تا تهش از تو پیاده رو معلومه

من مدرسه ام چچسبیده بود به اونجا(مشاهیر)زنگ تفریحا یک بو غذایی راه مینداخت....

mohat5
8 October 2011, 09:08 PM
رستوران موفتارد

کریم خان-ابتدای خردمند شمالی
محیط قدیمی ولی جذاب و دوست داشتنی داره . نور کم و رنگ بندی تیره !
منو فرنگی که نسبتا کامله با قیمت های متوسط . غذاهایی که امتحان شد جوجه چینی و ژرمن استیک که خیلی خوشمزه بودند .
سالاد بار خیلی کامل و خوبی داره .
در کل جای دنج و جالبیه !

alirezad
8 October 2011, 11:10 PM
امشب رفتیم پاساز ولنجک فست فود بسیار دنج و اروم و خوش منظره زیتون

قیمتاش یه نمه به نسبت جاهی دیگه متوسط رو به بالا بود(پیتزا 7 تومن و...)

ولی کیفیت و کمیت غذاش بسیار خوب

برخورد و خدمات دهی عالی

از سس دادن و...اینجور کارای خورده کاری هم کم نذاشته بود

رفتید چیپس و پنیرش و پیتزا یونانی اش رو تست کنین(خوب بود)
ولی پپرونی اش عادی بود

خیلی هم جای تر و تمیزی داشت

بازم تاکید میکنم دنج و خلوت

PAYAM
9 October 2011, 02:29 PM
رستوران خانه‌ی کوچک توی سعادت‌آباد
گویا این‌جایی که ما رفتیم شعبه‌ی شماره 2ش بود و شعبه‌ی اصلیش خیابون فاطمی هستش.

پارکینگ:
از این نظر که توی خیابون فرعی بود جای پارک براحتی پیدا می‌شد.

محیط:
کاملن معمولی و در حد یه رستوران متوسط.

طرز برخورد مهمانداران:
بسیار خوب. مودب و وارد به کار.

کیفیت غذا:
من پیتزا و دوستم جوجه چینی سفارش دادیم که پیتزای من علیرغم حجم و کیفیت خوبی که داشت منتهی نونش مزه‌ی شیرین می‌داد! و واقعن این طعم توی پیتزا قابل تحمل نبود و من اصلن راضی نبودم.
جوجه چینی ولی قابل تحمل بود.
سالاد هم سفارش دادیم که اسم‌شو متاسفانه فراموش کردم و مخلوطی از گوجه و خیار و زیتون و فیله‌ی مرغ و موارد دیگه بود که انصافن یکی از خوشمزه‌ترین سالادهایی بود که تا بحال خورده بودم.

کیفیت سرویس‌دهی:
خوب بود و زمان انتظار برای حاضر شدن غذا هم نرمال بود ولی یکی از لیوان‌هایی که برای نوشابه اورده بودن تمیز شسته نشده بود و بوی ماهی می‌داد! که مجبور شدیم عوضش کنیم.

قیمت:
نسبتن بالا با توجه به محیط و کیفیت. برای دو نفر با سالاد و نوشابه و مخلفات حدود 30 تومن.

ارزیابی کلی:
ضعیف.

mortezagipsy
10 October 2011, 03:51 PM
دوستان طرفهای میدون انقلاب تا 4 راه ولی عصر رستوران خوب کجا هست؟ یه سری رفتم یه جا به اسم بوفالو بد نبود ولی هم شلوغ بود هم غذای ایرانی اصلا نداشت.
و همینطور سفره خونه (به جز آریا و ایرانیان و ایران تک :icon_arro)

alireza_sos
11 October 2011, 11:30 AM
رستوران خانه‌ی کوچک توی سعادت‌آباد
گویا این‌جایی که ما رفتیم شعبه‌ی شماره 2ش بود و شعبه‌ی اصلیش خیابون فاطمی هستش.

پیام شعبه 1 تو خیابون سیندخت هستش من رفتم و امتحان کردم کیفیت خوبه اما نسبت به قیمت غذاها بیشتر ازش انتظار میره!

Mehrdad_jafari89
11 October 2011, 07:01 PM
دوستان سفره خانه ایی داریم که دانشجویی باشه؟
یعنی قیمتش مناسب باشه و کیفیت و محیطش هم مطلوب باشه!
مرسی.

mohat5
12 October 2011, 02:29 PM
چون چند بار اردک آبی رفته بودم همیشه دلم میخواست یک بار که خیلی گرسنه ام بوفه نایب وزرا رو امتحان کنم تا ببینم کدوم بهتره !

خوب از نظر محیط ، کلاس رستوران و گارسون ها نایب واقعا چند لول بالاتر بود ... ولی محیط کوچیکی داره
غذاها خیلی فشرده چیده شدن و دسترسی به ظرف و ... خوبه
سالاد بار کامل بود و خوشمزه ... دلمه برگ و ماست هم داشت
دسرها هم خوب بود ... کیک ، کرم کارامل ، ژله ، موس
اما .... میرسیم به جای اصلی یعنی غذاها
واقعا توقع این غذا رو از نایب نداشتم ( حتی تو برگه پیشنهادات هم نوشتم )
ببینید از نظر کمیت و تنوع عالی بود ولی جوجه کباب مزه حلال حروم نمیداد ! کوبیده خاص نبود ! بوی ذخم گوشت رو توی میگو و بیف استروگانف کاملا حس کردم ! استیک با سس فلفل بیشتر شبیه لاستیک بود !
باقالی پلو و ماهیچه و ته چین و لازانیا خوب بود .
در کل با توجه به اینکه بوفه کامل نایب نفری 31 در اومد که از اردک آبی هم گرونتر بود و هم غذاهاش به اون خوشمزگی نیستند به این نتیجه رسیدم که واقعا اردک آبی رو دست نداره !

Glimpser
12 October 2011, 04:53 PM
فرهاد کبیر !

کیفیت رضا لقمه واقعا در حد معمولی هم نیست ! واسه اونه که من میگم . من شرکتمون با اونجا کمتر از 150 متر فاصله داره اما به هیچ وجه راغب به خرید ازش نیستم !

---

100 متر بالاتر از رضا لقمه ساندویچی آراز غذاش حرف نداره و فکر کنم توی اون محدوده بهترین ساندویچی باشه
البته اگر بشود استیک و شنیسل و پوره سیب زمینی و اینجور چیزها را جزو ساندویچ حساب کرد

Glimpser
12 October 2011, 08:09 PM

اون رستوران بیشتر بخاطر ته چین مرغ و ته چین بادمجان آن معروف است و در مدت طولانی که میشناسمش تقریبا یک جورایی کیفیت غذاش زیاد فرق نکرده و یک جورایی خوب بوده

XELTEK
13 October 2011, 12:48 AM
100 متر بالاتر از رضا لقمه ساندویچی آراز غذاش حرف نداره و فکر کنم توی اون محدوده بهترین ساندویچی باشه
البته اگر بشود استیک و شنیسل و پوره سیب زمینی و اینجور چیزها را جزو ساندویچ حساب کرد

;)

کاملا موافقم

جز تاپ ترین های کل ایرانه

mohat5
13 October 2011, 05:19 PM
اون رستوران بیشتر بخاطر ته چین مرغ و ته چین بادمجان آن معروف است و در مدت طولانی که میشناسمش تقریبا یک جورایی کیفیت غذاش زیاد فرق نکرده و یک جورایی خوب بوده

بله دوست من . دقیقا ...
ته چین بادمجان پر و پیمونی داره :دی کلا غذاهاش ممکنه حجم زیادی نداشته باشه ولی خوشمزس !

amir91
17 October 2011, 08:01 PM
رستوران موفتارد

کریم خان-ابتدای خردمند شمالی
محیط قدیمی ولی جذاب و دوست داشتنی داره . نور کم و رنگ بندی تیره !
منو فرنگی که نسبتا کامله با قیمت های متوسط . غذاهایی که امتحان شد جوجه چینی و ژرمن استیک که خیلی خوشمزه بودند .
سالاد بار خیلی کامل و خوبی داره .
در کل جای دنج و جالبیه !
موافقم100%
از قبل باید رزرو کرد؟
در مورد استیکش توضیح میدی+قیمتاش؟

alirezad
17 October 2011, 08:20 PM
فست فود زیتون تو پاساز ولنجک هم کیفیت خوبی داره هم خدماتشون خوبه

قیمتاش هم تقریبا مناسبه

به امتحانش می ارزید

gandolf05
17 October 2011, 10:26 PM
لطفا اگه میشه قیمت غذاها رو هم بنویسید
ممنون

alirezad
17 October 2011, 10:40 PM
والا منوش که تو جیبم ندارم ولی مثلا پیتزا مخصوصی که من سفارش دادم 7 تومن بود

یا ساندویچ کوکتل پنیرش 3200

چیپس و پنیرش 3 تومن ولی وحشتناک زیاد((ظرفش خیییییییییییییییلی بزرگ بود))

XELTEK
18 October 2011, 12:13 PM
فست فود بیگ بی تو زعفرانیه

نکته جالب اخذ حق سرویس 30 درصدی بود

کیفیت عذا متوسط

برخورد پرسنل ضعیف

ولی محیط بسیار زیبا

alirezad
18 October 2011, 06:45 PM
فست فود بیگ بی تو زعفرانیه

نکته جالب اخذ حق سرویس 30 درصدی بود

کیفیت عذا متوسط

برخورد پرسنل ضعیف

ولی محیط بسیار زیبا

داداش خونه ما چسبیده به اونجا

یه ساندویچ استیک میده 8000 تومن

دکورشم افتضاحه چون با اون میزو صندلی هایی که ساخته براش ادم توش جا بشه بین میز و صندلی جا برا نفس کشیدنت نمیمونه

اصلا کیفیتش به قیمتش نمی ارزد
اصلا...

جاش هم خیابون اصف روبروی سفارت و بالاتر از افتاب اذرین

ولی از من میشنوید نرید اونجا

ته کلاسشون هم گذاشتن 4 تا سس گوجه خارجی سر میزاش و تو یخچالشه

mohat5
22 October 2011, 08:57 PM
این رستوران های تو بالکن پاساژ گلستان رو خیلی دوست دارم هم ویو داره هم غذاهاشون خوشمزس
سیسیل رو تست کردم . انواع غذاهایی ایتالیایی رو داره و خیلی خوشم اومد

باربکیو مغولیش رو هم که قبلا گفتم خیلی خوب بود

قیمت هر دو هم مناسبه

amir91
22 October 2011, 10:02 PM
گفتی رستوران مغولی یاد تجربه خودم افتادم.
یه رستوران مغولی میدون ونک خیابون کار و تجارت هست که 3 هفته پیش رفتیم اونجا و چیزایی که خوردیم اینا بودن:
باربیکیو مرغ 8200 تومن
نودل با سبزیجات 4500 تومن
کباب میکس 12500 تومن
10% سرویس
که از این 28000 تومن 13000 تومنشو نتونستیم بخوریم چون اصلا با ذایقمون جور نمیشد. نودل با سبزیجات که مزه خاصی نداشت . باربیکیو مرغ جالب نبود و تکه های مرغ میون پیازهای درشت بود. کباب میکسش رو میشد خوردو قابل تحمل بود.
غذاها حالت رژیمی داشتن و به ما که نچسبید هر چند که برخوردپرسنل عالی بود.

Mehrdad_jafari89
23 October 2011, 12:20 AM
دوستان توی خیابان ونک توی میدان ونک همون که همراه اول توش هست یک رستوران هست که مرغ تاندوری میده!کسی تا حالا امتحان کرده؟ چطوره؟
من اینقدر عاشق غذاهای تند هستم که دیگه ذائقه تندیم از بین رفته و مزه تندی رو حس نمیکنم!!!!
اگر کسی اطلاعی داره ممنون میشم من رو هم در جریان بزاره!
با سپاس فراوان.

el matador
27 October 2011, 06:07 PM
رستوران کارینا تو سعادت آباد بالاتر از میدون کاج (در ورودیش اول کوچه روبروی بیمارستان مدرس) با دکوراسیون خیلی باحال.
قیمت غذاش متوسط رو به بالا. پول میز ما که دو نفر بودیم غذای اصلی با پیش غذا و دسر رو هم شد 60 تومن. غذاش خوشمزه (غذاهای اصلی که سفارش دادیم:دنده کباب شده گوساله و بیف استروگانف) ولی دسرهاش تعریفی نداشت. یه آقایی هم پیانو میزد و آهنگای نوستالژیکی میخوند که هر چند صداش خوب نبود ولی در کل خوشم اومد.
در ضمن برخوردشون هم عالی بود. یه خانومی با لبخند و خیلی مودب ما رو تا میزمون راهنمایی کرد و گارسوناشم مدام به آدم سر میزدن که اگه چیز دیگه ای میخوایم واسمون بیارن

این عکسا رو هم از سایت فیدیلیو میذارم که ببینین چرا میگم دکوراسیونش باحال بود:

8351

8352

8353

mohat5
27 October 2011, 07:58 PM
رستوران پابلیک
فرشته - بوسنی هرزگوین - ساختمان مینیاتور

تبلیغ این رستوران رو دیده بودم و با توجه به تنوع سالاد و ساندویچ هاش گفتم امتحان کنم
محیطش خیلی کوچیکه ولی خوب بهره برداری کرده . دکوراسیون خاص یا جالبی نداره ...
منو کامله و قیمت ها متوسط به بالا
ساندویچ هایی که گرفتیم خوشمزه بود ، نون نازک و تردی داشت ، سایز هم خیلی بزرگ نبود
سالاد هم کم ولی خوشمزه
در کل برای تنوع چند وقت یکبار خوبه من که خوشم اومد !

arash99ir
30 October 2011, 01:29 PM
سلام
اگه مسیرتون رشت خورد و تشریف آوردین طرف ما واسه فست فود پیزریا حرف نداره . پیتزا یونانیش محشره . خودمون هر وقت حوس مرغ کی اف سی خارج رو میکنیم میریم پیزریا وجدانا مزه ش مثل KFC هست . در مورد رستوران هم دیگه از هرکی بپرسی میگن رستوران محرم و محمود . رستوران محرم فقط سه جور غذا داره جوجه کباب . پلوکباب و ماهی که بستگی فصل نوع ماهی فرق میکنه . معمولا کسایی که از شهر های دیگه اومدن مخلفات پلو کباب رو نمی خورن ولی ما رشتیا جوجه هم سفارش بدیم میگیم مخلفات رو بیارن . مخلفات شامل اشپل شور ماهی سفید - باقالی خیس کرده - زیتون پرورده - مغز گردو هستش که برای خیلی ها عجیبه که مغز گردو چه ربطی به کباب داره . رستوران محمود تنوع غذایش بیشتره ولی قیمت غذا هاش از محرم گرون تره . یه پرس چلوکباب با مخلفات محرم حدود 16 تومن و جوجه حدود 9 تومن . در ضمن محرم شلوغ ترین و پر مشتری ترین رستوران رشت هست که در مواقع شلوغی کیفیت گوشت از نظر نرمی کاهش پیدا میکنه . پس مواقع شلوغی ( تابستونا ) توصیه میکنم که نرین

achachi
30 October 2011, 01:45 PM
محرم حرف نداره . البته خیلی وقته نیومدم اون طرفا .
یادمه رستوران عاشوری هم بود که خوب بود اونجا ، درسته ؟

el matador
31 October 2011, 09:56 PM
... در مورد رستوران هم دیگه از هرکی بپرسی میگن رستوران محرم و محمود ...

همشهری جهانگیر و رستوران تک تو منظریه و اسمال کوروش تو کوچه سینما آبشار رو نگفتی. وای که چقد دلم تنگ شده واسشون :icon_cry:

XELTEK
2 November 2011, 11:35 AM
برگردیم تهران لطفا !

اخیرا رفتم پیتزا پاشا ! پای پیتزا خوردیم که با شکلی نوین و مواد ناشناخته که به گفته خود متصدی صندوق گفت فیله و ژامبون مرغه ! اما مزه اش شبیه به اون نبود !

پیتزا پدر خوانده اسبق و علاالدین فعلی در شعبه ی قیطریه ( انتهای بلوار صبا از سمت شریعتی ، روبروی سهیل ) حرفهای زیادی برای گفتن دارد !

اگه مسیرتون سمت علاالدین در خیابان جمهوری افتاد ! یا اینکه اون حوالی کار داشتید ، فست فود یکتا واقع در خیابان جمهوری - بعد از چهارراه سی تیر - نبش پاساسژ ایفل رو حتما تست کنید ! بسیار بسیار چیز برگر های لذیذی داره ! کباب ترکی های خیلی با کیفیتی هم ارائه میکنن

یکبار هم کباب بناب رفتیم ! تو خیابان شیراز ! همشون اشغال بودند !

mohat5
3 November 2011, 06:56 PM
سلام دوستان ، دو تجربه جدید میخواستم باهاتون در میون بذارم ...
تجربه خوب : لمزی - زعفرانیه .... دو بار قبلا رفته بودم ولی راستش زیاد از کیفیت و مزه غذاهاش خوشم نیومده بود ولی هفته پیش موقع پیاده روی هوس کردم بریم و واقعا بهتر شده بود . ساندویچ فیله گوشت و بشقاب سه پاستا گرفتیم که خوشمزه بودند . به هر حال به نظرم خیلی بهتر شده غذاهاش !

تجربه بد : پیتزا سمن - فرشته .... روز بارونی مجبور شدیم از فرط گرسنگی بپریم تو این رستوران داغون ! گفتیم شاید هنوز قابل خوردن باشه ولی واقعا چشمتون روز بد نبینه ! سایز کوچیک ... بسیار چرب طوری که روغنی میشد دستم ! .... بوی ذخم استیک های روش و خلاصه بدتر از این نمیشد به خصوص وقتی برای دو تا پیتزا و دو تا آب معدنی 28000 تومان بدید ! واقعا حیف پول .... احساس کردم وظیفه دارم به دوستام بگم که نرن اینجا دیگه ! :icon_eek:

XELTEK
6 November 2011, 11:37 AM
سمن فرشته فقط جنبه تشریفاتتی داره و هیچ کیفیت خوبی ازش انتظار نمیره ! با اینکه من هر شب از جلوش رد میشم اما تابحال یکبار هم ترغیب به غذا خوردن در این رستوران نشدم

achachi
6 November 2011, 02:08 PM
رستوران کیوان (K1)

یک شعبه تو لواسون داره و یک شعبه در برج میلاد !

استارتر ها و غذاهاو دسر های متنوع و بین المللی ( یونانی و ایتالیایی و ... ) بسیار لذیذی داره ، کاملا مشخصه که از مواد اولیه بسیار مرغوب تهیه شده . پیتزا هاش هم انصافا حرف نداره و خاصه ! قیمت ها هم در مقابل این غذاها و کیفیت و سرویس دهی واقعا پایینه .

یه سایت جدید هم میخوام معرفی بکنم که کارش فقط تست رستورانها و مقایسشونه به طور حرفه ای و جالب : http://www.mrtaster.com

alirezad
6 November 2011, 02:35 PM
دیروز استار برگر شعبه میدون ولیعصرو امتحان کردم افتضاح بود و کلا استار برگر نروید چرا؟متن زیر را بخواانید تا متوجه شوید

5 تا منوی عین هم رو یه دیوار و بدون منو بودن جاهای دیگه رستوران(خیر سرشون دو طبقس)

منو محتویاتش شدید ضعیف بود فققط همبربگر داشت پیتزاا
همبرگراش که اندازه کلوچه برا همین پیتزا سفارش دادم با مخلفات رشماره 239 رو دادن

نیم ساعت گذشت شماره25رو صدا کرد 45 دیقه گذشت 410 رو صدا کرد بعدش منو(قربون شماره گذاریتون برید چون 4 نفر بیشتر تو فست فودتون نبودن)
غذارو داد چشمتون روز بد نبینه نگو پیتزا بگو خمیر نصف پیتزاشم سوخته بود
سالاد کلمش که پر شکر(دونه های شکرو میبینی)
سیب زمینیش که پر دونه های لک و سبز بود

سس هم گفت از شیر بالا بگیرید با چنگال
شیر بالاش که سس نمیداد چنگال هم بالا نداشت گفت برو پایین رفتیم پایین گفت برو بالا
بساطی شده بود

خلاصه اگه پولتون زیادی کرده غذا هم نمیخواید درست بخورید و میخواین حسابی اذیت بشید برید استار برگر

alirezad
6 November 2011, 02:46 PM
امروز ظهر هم شمشیری شعبه خیابان ولیعصر روبرویباغ فردوس
قبلا حضوری رفته بودم کیفیت و سرعت عمل و احترام و مخصوصا قیمتاش خیلی برام خاص بود(کباب کوبیده و برنج با برنج ایرانی و اون کیفیت عالی گوشت شد10 000تومان)

امروز سفارش دادیم بیاره دیدیم دوتا جعبه با ماک شمشیری اورده با ظرفایی توش و همون کیفیت عالی

سالاد بار هم بری اونجا داره2500تومن

سرعت عملشون هم عجیبه زنگ که زدم 10 دیقه بعد زنگ خونه رو زدن اووردن :icon_twis:icon_twis

واقعا عالیه حتما امتحان کنید

amir91
6 November 2011, 04:27 PM
از دوستان عزیزی که زحمت میکشن و تجربیاتشون رو در اختیارمون قرار میدن ممنون هستم.
من اگه بخوام یه ایرانی(مرد) و یه ژاپنی (زن) که مدت 7-8 سال هست تو کانادا زندگی میکنن چند شب مهمون کنم چه رستورانهایی رو پیشنهاد میکنید که قیمتش زیاد بالا نشه و جای پارک هم زیاد داشته باشه؟

mohat5
6 November 2011, 04:32 PM
سلام بر جناب امیر

1-والا من نارنجستان ( طبقه غذای فرنگی ) رو پیشنهاد میکنم هم جاپارک داره هم به قیمت میصرفه واقعا..
2-کنزو هم چون میگین ژاپنی هستن خوبه و اگر الکی زیاد سفارش ندید خیلی بالا در نمیاد ...
3-شمعدان هم خوبه
4-موفتار هم غذاهاش خوشمزس محیطش هم جالبه ....
5-تاج محل که حتما ببریدشون

mohat5
6 November 2011, 04:40 PM
سمن فرشته فقط جنبه تشریفاتتی داره و هیچ کیفیت خوبی ازش انتظار نمیره ! با اینکه من هر شب از جلوش رد میشم اما تابحال یکبار هم ترغیب به غذا خوردن در این رستوران نشدم
دقیقا منم همچین موضعی داشتم نسبت بهش ولی اون روز تو بارون دیگه هیچ چاره ای جلوم نبود !!!
غذای کم حجم و چرب با متریال بسیار بد و قیمت های پرت ....

PAYAM
7 November 2011, 02:20 PM
اگر کباب خوب (بدون برنج البته) می‌خواهید یه سری به ریحون در خ جردن ابتدای خ نادر (کاج‌آبادی فعلی) بزنید. جای پارک کمی بد پیدا می‌شه و ممکنه هم برای خالی شدن جا کمی معطل بشید ولی به دوغ و نون و کباب خوشمزه‌ش میرزه.

alireza_sos
7 November 2011, 06:58 PM
اگر کباب خوب (بدون برنج البته) می‌خواهید یه سری به ریحون در خ جردن ابتدای خ نادر (کاج‌آبادی فعلی) بزنید. جای پارک کمی بد پیدا می‌شه و ممکنه هم برای خالی شدن جا کمی معطل بشید ولی به دوغ و نون و کباب خوشمزه‌ش میرزه.

از نظر کیفیت غذا که حرف نداره سرویس خوبی هم داره فقط فضای داخلش و کلا جاش زیاد جالب نیست و چند تا پله میخوره میره پایین و خیلی هم شلوغ و پر از سر و صداست

اما میشه اینهارو به خاطر کبابش فراموش کرد:icon_arro

mohat5
9 November 2011, 07:16 PM
پیتزا نخل - نیاوران دزاشیب

محیطش بعد از بازسازی خیلی خوب شده و شیک و تمیزه
غذاهاش هنوز هم خوشمزن ( پیتزا کلاسیکش رو خیلی دوست دارم ) و منو رو نسبت به قبل خیلی کامل کرده ( مثلا پاستا )
قیمت ها رو برده بالا ولی خیلی هم بد نیست با توجه به کیفیت و جا !

PAYAM
11 November 2011, 02:35 PM
مطمدن نیستم توی این نزدیک به صد صفحه کسی ماموت رو معرفی نکرده باشه، ولی اگر گذرتون به سمت میدون هروی افتاد حتمن سالامی‌های ماموت رو امتحان کنید که عالیه و من حداقل این سبک سالامی رو هیچ‌جای دیگه ندیدم.
جای نشستنی به اون صورت نداره ولی اگه خوش‌شانس باشید می‌تونید یکی از دوتا میز بیرون رو اشغال کنید ولی جای پارک به اندازه‌ی کافی هست.
میدون هروی، خ وفامنش، روبروی خ گیتی (فک کنم جمالی باشه اسمش)

XELTEK
11 November 2011, 04:27 PM
پیتزا نخل - نیاوران دزاشیب

محیطش بعد از بازسازی خیلی خوب شده و شیک و تمیزه
غذاهاش هنوز هم خوشمزن ( پیتزا کلاسیکش رو خیلی دوست دارم ) و منو رو نسبت به قبل خیلی کامل کرده ( مثلا پاستا )
قیمت ها رو برده بالا ولی خیلی هم بد نیست با توجه به کیفیت و جا !
اتفاقا مزخرف ترين پيتزايي تهران همين نخله
قيمت بالا و كيفيت مزخرف
فقط هم اسم در كرده

mohat5
11 November 2011, 04:43 PM
اتفاقا مزخرف ترين پيتزايي تهران همين نخله
قيمت بالا و كيفيت مزخرف
فقط هم اسم در كرده

والا من رستوران زیاد میرم و رستوران ها رو هم همیشه با وسواس انتخاب میکنم
همیشه پیتزای کلاسیکش خوشمزه بود ولی این اواخر یکم نون سفت و کنارسوخته میداد...

الان دوباره خوب شده و جالبه برام که انقدر دو تا نظر متفاوت هست !

آقا این رستوران شمعدان هم دوباره داره رو میاد !
هم از نظر پارک مشکلی ندارید ، هم کلاسیکه و هم خیلی خوب گارسون ها کارشون رو انجام میدن ....
کباب برگ ، جوجه کباب و بناب تست شد که خوشمزه بود . البته برگش مثل نایب یا نوید نیست ولی خوشمزه بود و یکم خاص !
موسیقی زنده هم داره
در کل برای مهمون بردن جای شیکیه !

amir91
11 November 2011, 04:59 PM
والا من رستوران زیاد میرم و رستوران ها رو هم همیشه با وسواس انتخاب میکنم
همیشه پیتزای کلاسیکش خوشمزه بود ولی این اواخر یکم نون سفت و کنارسوخته میداد...

الان دوباره خوب شده و جالبه برام که انقدر دو تا نظر متفاوت هست !

آقا این رستوران شمعدان هم دوباره داره رو میاد !
هم از نظر پارک مشکلی ندارید ، هم کلاسیکه و هم خیلی خوب گارسون ها کارشون رو انجام میدن ....
کباب برگ ، جوجه کباب و بناب تست شد که خوشمزه بود . البته برگش مثل نایب یا نوید نیست ولی خوشمزه بود و یکم خاص !
موسیقی زنده هم داره
در کل برای مهمون بردن جای شیکیه !
بله ذائقه ها خیلی تفاوت داره
باتشکر از معرفی رستوران جهت مهمون بردن
آدرس و حدود قیمتی رو هم میشه اعلام کنید؟

mohat5
11 November 2011, 11:58 PM
والا قیمت ها نسبت به سرویسی که ارایه میشه خوبه
کباب برگ 24
کباب بناب 15
جوجه کباب 13
غذاهای هندی رو هم فکر کنم بین 17 18 تا 20 تومان بود .....

ولیعصر - بالاتر از ظفر - خیابان اسفندیار - بعد از کارواش اسفندیار

XELTEK
12 November 2011, 12:08 AM
ادرس خيابان اسفنديار قبل از رستوران اسفنديار
محدوده قيمتي گران
قارچش هم حتما تست كنيد

mohat5
22 November 2011, 11:31 AM
رستوران آرین - برج آرین میرداماد
بعد از 2 3 سال دوباره به این رستوران سری زدم
جالبه که تو این بازار رقابتی رستوران ها اصلا تمایلی به تعویض دکوراسیون و میز و صندلی ها ندارن !!!! همونه که هشت سال پیش هم بود !
منو کامل بود
گارسون ها خیلی تعریفی نیستند !
غذای ایرانی ( آلبالوپلو ) تست شد خیلی خوب بود و خونگی !
غذای فرنگی استیک تست شد که گوشت خوشمزه ای داشت !
ولی اصلا قیمت ها برای این دکوراسیون و سرویس نمیارزه .....

محمد رضا محمدي
22 November 2011, 05:41 PM
سلام دوستان .. چند روز دیگه واسه اولین بار برای یه سفر کاری عازم تبریز هستم .... لطفا فست فود و رستوران های باحال تبریز رو بفرمایید

saman_m
23 November 2011, 12:18 AM
ما تو محدوده خیابون دولت هستیم.وبیشتر تهیه غذاها و فست فود هارو تست کردیم.اکثرا با کیفیت بسیار بسیار پایین و مزخرف.اما جدیدا یدونه تهیه غذای با حال از همه نظر پیدا کردم<br><br>دلایلم برای این انتخاب<br><br>1کیفیت بالای غذاها و تازگیشون<br>2 تنوع منو<br>3ظروفآلومینیوم<br>بسته بندی شیک<br>و اینکه نسبت به بقیه جاها نه پول ظرف میگرند نه پول یسته بندی نه ارزش افزوده<br><br>تو محدوه دولت هم پیک رایگان.<br><br>خدا پدرشون رو بیامرزه که توی این بازار بد کیفیت مارو نجات دادند.