PDA

View Full Version : HP iPAQ 4150 ‏[ نیاز به راهنمایی در مورد این PDA ]

Mr_Peyman5623
18 May 2007, 10:10 AM
سلام،
این دستگاه دست من اومده و اولین PDA ای هستش که دارم باهاش کار میکنم!
چند تا مشکل دارم :(

- با ActiveSync و USB نمی تونم Connect اش کنم به کامپیوتر! (چند ثانیه کوتاه وصل میشه و بعد قطع میشه) در صورتی که با ActiveSync و InfraRed وصل میشه ولی بدلیل پایین بودن سرعت IR زمان جابجایی فایل اذیت میشم! (خیلی خیلی طول میکشه)

- چه فایلهایی رو میشه روش اجرا کرد؟ (بازی جاوا ریختم نتونست اجرا کنه - 3gp ریختم بازم نتونست اجرا کنه)

ممنونم از دوستانی که کمکم میکنند!

mohammad51
18 May 2007, 03:43 PM
سلام،
این دستگاه دست من اومده و اولین PDA ای هستش که دارم باهاش کار میکنم!
چند تا مشکل دارم :(

- با ActiveSync و USB نمی تونم Connect اش کنم به کامپیوتر! (چند ثانیه کوتاه وصل میشه و بعد قطع میشه) در صورتی که با ActiveSync و InfraRed وصل میشه ولی بدلیل پایین بودن سرعت IR زمان جابجایی فایل اذیت میشم! (خیلی خیلی طول میکشه)

- چه فایلهایی رو میشه روش اجرا کرد؟ (بازی جاوا ریختم نتونست اجرا کنه - 3gp ریختم بازم نتونست اجرا کنه)

ممنونم از دوستانی که کمکم میکنند!

دوست عزيز

اول كابلتون رو چك كنيد و پورتي كه كابل به كامپيوتر وصل ميشه ببينيد مشكلي نداشته باشه و نرم افزاري رو كه روي كامپيوتر نصب كرديد رو چك كنيد ببينيد درست نصب شده يك بار پاكش كنيد دوباره نصب كنيداگر موارد كه انجام داديد و مشكل حل نشد باز من در خدمتتون هستم:icon_cool

در مورد فايلهاي نصبي شما بايد بازي هاي وينوز موبايل رو نصب كنيد ولي در مورد tgpنبايد مشكل داشته باشه و بايد باز كنه:icon_cool

Mr_Peyman5623
18 May 2007, 08:20 PM
دوست عزيز

اول كابلتون رو چك كنيد و پورتي كه كابل به كامپيوتر وصل ميشه ببينيد مشكلي نداشته باشه و نرم افزاري رو كه روي كامپيوتر نصب كرديد رو چك كنيد ببينيد درست نصب شده يك بار پاكش كنيد دوباره نصب كنيداگر موارد كه انجام داديد و مشكل حل نشد باز من در خدمتتون هستم:icon_cool

در مورد فايلهاي نصبي شما بايد بازي هاي وينوز موبايل رو نصب كنيد ولي در مورد tgpنبايد مشكل داشته باشه و بايد باز كنه:icon_cool

با نصب مجدد برنامه مشکلم حل شد ممنونم!:icon_cool :icon_neut
در مورد 3gp مشکل دارم! فقط mp3,wma,wmv میتونم پخش کنم!:icon_cry:

mohammad51
18 May 2007, 11:11 PM
با نصب مجدد برنامه مشکلم حل شد ممنونم!:icon_cool :icon_neut
در مورد 3gp مشکل دارم! فقط mp3,wma,wmv میتونم پخش کنم!:icon_cry:

دوست عزيز

شما لطف كن يكي از اين برنامه هاي مديا پلير رو نصب كن ببين درست ميشه؟:icon_cool