PDA

View Full Version : راهنمایی در مورد اسپرت کردن رونیز

kamyar_2007_1984
3 May 2007, 07:15 PM
سلام دوستان

برادرم تحقیق کرده خلاصه میخواد رونیز بهتره منم گفتم بهش گفت آمار دادن از ویتارا این چیزا سر تره

حالا به هر حال اگه نظری در این مورد هم داشتید بگید چون برای یکشنبه میخواد بره برای خرید

گفتم اول بپرسم رونیز خوب هست یا اگه نیست یه دلیل خوب برام بیارید بهش بگم شاید از خر شیطون

بیاد پایین .

و اما سوال اصلی

میخوام ببینم رونیز برای اسپرت کردن مناسب است ؟

چه جاهایش را میشه اسپرت کرد و کلأ چه لوازم اضافه ای میشه روش بست

لطفآ برام توضیج بدهید و قیمت هاش را هم ذکر کنید خیلی ممنون میشم

شرمنده دیگه من بچه ها اینجا را از هر فروشنده ای بیشتر قبول دارم

خلاصه پیشاپیش از زحمتی که میکشید متشکرم

خیلی ممنون

Foad
3 May 2007, 07:29 PM
دوست گرامی سوال اول شما به این بخش مربوط نیست.جواب سوالتون رو در سوزوکی گرند ویتارا یا رونیز و سرانزا (http://www.phalls.com/vbulletin/showthread.php?t=30684) خواهید گرفت

shei2nak
5 May 2007, 01:18 PM
دوست عزيز من تو خيابان رونيز هاي زيادي رو ديدم كه تيونينگ كردن كه خيلياشون فوق العاده زيبا شده بودن و خيلياشونم به قولي جواد . به نظر من اگه نقره اي هست به هيچ وجه سپر و گارد هاي بقلش رو رنگ نكنيد چون همونطور كه گفتم جواد ميشه اما برا قشنگ شدن چراق هاي جلوش رو اگه عوض كنيد خوب ميشه و از همه مهمتر رينگ هست كه در حال حاضر انواع رينگ در بازار هست ولي اين هايي كه بزرگ و براق هستن واقعا زيبايند و خلاصه رونيز ماشيني هست كه زياد نبايد روش كار كرد چون همونطور كه يكي از دوستان در يك تايپيك ديگه گفتند فاصله بين زيبايي و جواد شدن از يه مو هم كمتره.
در ضمن اين هايي كه گفتم نظر شخصي بنده بود با تشكر!!!

nisroniz
12 August 2007, 09:00 AM
خوب درمورد انتخاب تو و برادرت باید بگم ویتارا با 140/6000 اسب بخار در دور موتور . و نیسان رونیز با 160 اسب بخار والبته با 400 سی سی بیشتر نسبت به ویتارا برتری داره .... درمورد حال و هوایی که suv هادارن تواینجارونیز برتری داره .. طراحی بیرونی رونیز عضلانی تره امادر ویتارا ادغامی از یه MPV با SUV طرحی امروزی تر و همینطور حرفه ای تری نسبت به رونیز داره ......درمورد هندلینگ این که رونیز از سوسپانسیون های سفت تری نسبت به ویتارا برخوداره به خاطر همین تو ویتارا احساس بهتری داری تا تو رونیز .....صدای موتور ویتارا زیادی تو اتاق ماشین میاد که یه کم اذیت میکنه ....یه کمم ویتارا کنده چون نسبت وزن به اسب بخار کمی نا معقول به نظر می رسه ..... مصرف سوخت ویتارا 9 لیتر تو 100 کیلومتره که بهتراز رونیزه .......اینارو گفتم چون هردوشونو داشتم ولی از رونیز راضی تر بودم و تیونینگ خورش خیلی بهتر از ویتارا س با یه رینگ و یه سیستم خفن میتونه برات خاطره ساز بشه :icon_cool