PDA

View Full Version : ادعای رانندگی..... ریس در خیابان نیست!!!

arash p mbz bmw
26 March 2007, 01:49 AM
سلام به همه ی دوستان عزیز
نوروز هم رسید
با همه ی خوبی ها ش اومده و الان سر سفره های هفت سین ما قرار داره
نوروز توی خاطر ما همه خیلی خوب ثبت شده اونم به خاطر سفرهای به یاد ماندنیشه
سفرهایی که واقعا جذاب هستن
به قول یکی از دوستان میگفت سفرهای نوروزی صفاش توی مسیرشه
همه میدونیم که جاده هامون و ماشینامون اصلا استاندارد نیستن
اقا نگین زانتیا استاندارده یا همین تویوتاهای وارداتی هیچ مشکلی نداره......
نگین جاده های ما استاندارده ......
حالا که هیچ کودوم استاندارد نیستن به نظر من ما باید خیلی دقیق تر قوانین را رعایت کنیم
من اصلا نمیخوام مثل این پدربزرگ ها باهاتون حرف بزنم و اصلا هم قصد ندارم که شمارو نصیحت کنم چون خیلی کوچیک تر از این حرفا هستم
اما ماها که هیچ بزرگان پیست و رانندگی توی ایران همیشه حرفشون اینه که اقا اگر خیلی به رانندگیت مینازی و اگه خیلی فکر میکنی شوماخری و اگه جرات داری بیا توی پیست ...چرا با کارهات جون مردم و حتی خونواده ی عزیز خودتو به خطر میندازی ....!!!
اقایی که با پراید یا با هر ماشینی لایی میکشی اینو در نظر بگیر که سیستم فرمون این ماشینایی که ما سوار میشیم تکنولوژی زمان قرقره رو دارن
اینو در نظر بگیر که ایا تعلیق یا لاستیکات قابل اعتماد هستن؟!!!
ایا ترمز ماشینت میتونه توی موقع ضروری نگهت داره؟!!!
بابا به همون خدا مگه یه لنت یا یه دیسک به قطر رینگ فرقون و حتی کوچیکتر چطوری میتونه 1تن ماشینو نگه داره؟!!!اونم توی اون سرعتهای بالا......
اون تولید کننده از تولید ماشین شما که مثلا زانتیاس هدف از این نداشته که کاری کنه شما باهاش 220رو پر کنی !!!! اون میخواسته وقتی با سرعت مطمئن میرونی توی پیچها با خیال اسوده با وجود تعلیقی که طراحی کرده اونا رو تموم کنی اون میخواسته از کولر ماشینت لذت ببری و از نرمی فرمون و قدرت ترمزها توی سرعتهای مطمئن لذت ببری
اگه سرعت رفتن عشق و صفا داره خوب برو تو پیست یا تو مسابقات سرعت شرکت کن..!!!
من تقریبا تمامی برنامه ها ی سفر بخیر رو دنبال کردم ....
ترروخدا سرعتهایی که میگرفت رو داشتین؟!!
کمری220
کمری240
زانتیا220
ماکسیما260!!!
پرشیا180
سمند160
پراید160!!!
206با سرعت180!!!
خوب این سرعتها نشوندهنده ی چیه؟!!
فرهنگ ماهایا اینکه قدرت ماشینای ما؟!!!
به خدا وقتی اون کمری 240داشت میرفت من قشنگ داشتم میدیدم
ماشین با اون تکنولوژی که تویوتا کلی وقتی اسم کمری 2007رو میاری حال میکنه رو هوا بود
وقتی رو دست انداز میرفت ماشین پرواز میکرد
اخه چرا باید کاری بکنیم که پلیس با زانتیا نتونه بگیرتمون و مجبور بشه یه eکلاس خشگل ضایمون بکنه؟!!!
اقایی که به نهایت سرعتت میری مطمئن باش در حین تصادف اگر ترمزات کربنی باشه و قطر دیسکات هم 40باشه هم نمیتونی این اهن پاره رو نگه داری.!!!
نمیدونم تا حالا تونستید دیسک عقب زانتیا رو ببینید یا نه!!
من دیده بودم تا 1روز میخندیدم !!!
کارخونه توپی میکرد سبک تر بود !!!!
یا همین سمند یا پرشیا و 206......
هیچ فرقی ندارن
یکی از دوستان توی سایت ما هستن که اصلا خودشون ریاست این قسمت از پلیس یعنی پلیس بزرگراه رو بر عهده دارن
من باهاشون صحبت میکنم اگر افتخار بدن توی این تاپیک ازشون خواهم خواست کمی توضیح بدن
در هر صورت دوستان عزیز مطمئن باشید که با این شیوه رانندگی حتما تصادف رو در بر خواهد داشت
توروخدا نگید که خدا نکنه !!!
مطمئن باشید اگر شما خودتون سرعت برید و قوانین رو رعایت نکنید تصادف میکنید
چرا کار خودتونو به گردن خدای خودتون میندازین؟!!
در نوروز حساسیت سفرها بسیار بالاس
جاده ها شلوغ هستن
امثال ماشینای مدل بالای وارداتی بسیار دوست دارن خودنمایی کنن
پس خوب حواستون جمع باشه که با یه کل کل بازی کوچیک جون خونوداه ی عزیزتون که بسیار هم عزیزه رو به خطر نندازین
هیچ وقت برای ترس از پلیس و برگه جریمه درست رانندگی نکنید بلکه سعی کنید به خاطر جون خودتون که برای همه عزیزه و همچنین خونوادتون درست رانندگی کنید
یک تاپیک هم خواهم زد مخصوص سرویس خودرو قبل از سفر
....سفربخیرو سلامت....

m_eslam
16 September 2007, 12:14 PM
كسي كه راننده باشه ،‌امكان نداره طوري رانندگي كنه كه به خودش و ديگران آسيب برسونه! اگر هم ادعا داره، از حماقتشه!
هميشه قبل از سرعت گرفتن ،‌حتي با پيشرفته ترين خودرو ها ، يه لحظه از خودمون بپرسيم: كي ميخواد اين ما ماشين رو نگه داره؟ ترمز يا راننده؟ آخه كدوم راننده اي ميتونه در سرت بالاي 100 كيلومتر از خودش عكس العمل نشون بده؟

پيشنهاد ميكنم يه سري به مقاله "تصادفات اتومبيل هاي سوپر اسپورت جهان" در شماره مهرماه مجله ماشين رجوع كنيد ،‌اونجا عكساي بسيار جالب و عبرت آموزي از سوپر خودرو هاي گران قيمت هست كه تصادف كردن و ...

نيما 2
17 September 2007, 07:18 PM
پيشنهاد ميكنم يه سري به مقاله "تصادفات اتومبيل هاي سوپر اسپورت جهان" در شماره مهرماه مجله ماشين رجوع كنيد ،‌اونجا عكساي بسيار جالب و عبرت آموزي از سوپر خودرو هاي گران قيمت هست كه تصادف كردن و ...

اين هم اون عكسي كه شما گفتين

http://www.2shared.com/file/2284912/b6693871/supercars.html