PDA

View Full Version : سوال از مشترکین اصفهانی ایرانسل

seeker
25 March 2007, 12:34 AM
سرویس gprs داخل اصفهان جواب میده؟برای اصفهان و شهر های اطرافش آنتن دهی چطوره؟

PAYAM
25 March 2007, 02:56 AM
مگه ايران‌سل توي اصفهان هم آنتن مي‌ده؟

seeker
25 March 2007, 05:59 AM
بله پیام جان:)

http://www.phalls.com/vbulletin/showpost.php?p=338831&postcount=222
http://www.phalls.com/vbulletin/showpost.php?p=339784&postcount=224
http://www.phalls.com/vbulletin/showpost.php?p=339874&postcount=225

canor
25 March 2007, 01:56 PM
تا آنجایی که بنده اطلاع دارم شبکه ایرانسل در اصفهان به طور آزمایشی فعال هست و در حال راه اندازی آنتن ها هستند در قسمت شمال شهر تقریبا کار به پایان رسیده ولی جنوب و شرق و غرب هنوز کار داره ولی Gprs فعاله و هر کس سیم کارت ایرانسل داشته باشه می تونه استفاده کنه . گویا در یک نقاطی از شهر اصفهان هم مشکل تداخل فرکانسی با اپراتور خصوصی تلفن همراه اصفهان (اسپادان) و ارتباطات سیار و ایرانسل و تالیا به وجود آمده که همین موضوع پیشبرد کار را مقداری مشکل کرده است و در حال برطرف کردن آن هستند . شهرهای دیگه اصفهان که تا اواخر تابستان 86 تحت پوشش شبکه ایرانسل قرار می گیرند عبارتند از : شهرضا و کاشان و نجف آباد و ایرانسل قصد داره از سایت های شبکه تلفن همراه اسپادان هم در این شهر استفاده کنه .

mohammad51
25 March 2007, 04:44 PM
با سلام

ايرانسل در تمام جاهايي كه راه اندازي شده است تمام خدماتش كامله اما بايد براي سرويس هايي مثل mms,gprsبايد براتون smsبياد تا تنظيماتش انجام بشه وبعد بتونيد از اين خدمات استفاده ببريد:icon_cool

ياحق

salman24h
1 November 2007, 04:55 PM
سلام به همگی
کسی میدونه چرا جنوب شهر مخصوصا هزار جریب و مرداویج اینقدر بد آنتن میده؟
یعنی هنوز شبکه راه اندازی نشده؟!

mohammad51
1 November 2007, 05:37 PM
سلام به همگی
کسی میدونه چرا جنوب شهر مخصوصا هزار جریب و مرداویج اینقدر بد آنتن میده؟
یعنی هنوز شبکه راه اندازی نشده؟!

دوست عزيز

ممكنه نصبت به ترافيك كه روي انتن هست اين مشكل براش پيش بياد:icon_cool

salman24h
20 November 2007, 12:17 PM
چند روزه که ایرانسل داغون شده
عمرا تماس نمیتونی بگیری
sms ها هم از هر 20 تا فقط 1 دونه send میشه
شما هم مشکل دارین؟

palizesoftware
20 November 2007, 01:22 PM
من ساكن فولادشهر هستم اونجا مشكل آنتن ندارم.
توي خود سايت ايرانسل گفته كه كل استان اصفهان تحت پوشش كامل هست.
محل كارم هم توي خ رباط هست. همين الان يه فايل 470 كيلويي رو سه سوت با گوشي دانلود كردم.
به جز بعضي سايتها كه باز نميشن (كه فكر كنم بخاطر مرورگر ضعيف باشه) تقريبا مشكلي ندارم.

samir2253122
21 November 2007, 11:31 PM
دوستان من هم از خط دهي ايرانسل در جنوب شهر مشكل دارن به اتوبان كشوري و صفه كه ميرسه ديگه خط نميده سپاهانشهر كه اصلن حرفشو نزن.
اگه اين مشكل حل بشه و گوشي جديدي مشابه P990 ساخته بشه كه بتونه دو سيم كارت رو ساپورت كنه من يه GPRS رو ميگيرم حتمن.

salman24h
22 November 2007, 11:27 PM
این مشکل خط دهی کی میخواد حل بشه؟

smail
23 November 2007, 05:42 PM
این مشکل خط دهی کی میخواد حل بشه؟
گفته بودن بهمن پارسال اما شما بهمن امسال رو هم نديد بگيريد.البته طرفاي ما خوب خط ميده من طرف كاوه هستم .
جدا از موضوع تاپيك البته بنظر من سيستم مالي ايرانسل بسيار اشتباه ميكند .چند نمونش رو كه سر خودم اومد براتونم ينويسم .
برام مسيج آمد كه فلان قدر بدهكاريد بريد بانك ملت پرداخت كنيد. رفتم بانك پول را پرداخت كردم بعدش مسيج آمد كه از شما متشكريم كه بدهي خود را پرداخت كرديد . دو روز بعد كه حسابم رو چك كردم فقط نصف مبلغ در حسابم درنظر گرفته شده بود . باچند بار زنگ زدن به مركز درستش كردم .
اول ماه آبان طرح طلايي فعال كردم 32 هزار تومن به حسابم منظور شد زنگ زدم گفتن براي 2 ماه است و اگر ماه بعد كنسل كنيد مبلغ اضافي برگشت داده ميشود . امروز كنسل كردم به جايي كه مبلغ اضافي
كم شود هيچ ، 15 تومن ديگه هم بدهيم افزايش پيدا كرد .

salman24h
24 November 2007, 01:31 AM
اگه با این اوضاع بخواد ادامه بده من میندازمش دور
من شیخ صدوق جنوبی هستم. اصلا فکر مکالمه رو نکن... sms رو هم که میفرستی 2 روز بعد deliver میشه!
تابستون خیلی خوب بود، 1 ماه میشه که خراب شده
البته شاید دلیلش فروش زیاد توی این چند وقت باشه، اما به هر حال باید پیش بینی میکردن که شبکه جواب نمیده

چطوری میشه باشون تماس گرفت و اعتراض کرد؟

salman24h
24 November 2007, 11:17 PM
سلام به همگی
امروز رفتم نمایندگی ایرانسل توی خیابون میر (رو به روی بیمه آسیا اگه اشتباه نکنم) و پرسیدم این چه وضعیه؟
آقاهه گفت که قراره فردا مشکل خط دهی تا حدودی حل بشه
حالا باید ببینیم و تعریف کنیم
ولی امیدوارم واسه 1 بار هم که شده حرف راست زده باشن توی عمرشون!

mea2002
16 December 2007, 09:15 AM
سلام-در اصفهان از كجا ميشود سيم كارت دائمي ايرانسل را خريداري كرد؟منظورم جايي كه معتبر باشد نه اين مغازه هاي موبايلي كه همين جوري تابلوي ايرانسل را نصب كرده اند.اگر در مورد مدارك و نحوه ثبت نام هم توضيح مختصري بدهيد ممنون خواهم شد.:icon_evil

smail
16 December 2007, 10:19 AM
چهارباغ عباسي نرسيده به انقلاب سمت چپ ولي اسم مجتمع تجاري را يادم نمياد ولي فكر كنم كنار سيدعلي خان است .تمايندگي رسمي ايرانسل.
كپي شناسنامه و كد ملي و آدرس با كد پستي 10 رقمي و البته وجه سيمكارت

salar68
18 January 2008, 06:22 PM
هنوز راه نیافتاده

در قسمت جنوب شهر یعنی مرداویج چهارباغ دروازشیراز دقیقا" 1متر خط می ده 1 متر نمی ده

توی خونه ما که اصلا" خط نمی ده فقط کنار تخت من خط می ده !! 10 سانت جابه جاش کنی خط می ره !!

سپاهان شهر هم 2 ماهیه راه افتاده اما اونجا هم اصلا" خط نمی ده
محاله توی جنوب شهر 100 متر حرکت کنید خطش یه بار نره !!!!

افتتاح رسمی هنوز نشده

کسی خبر نداره بالاخره کی درست می شه ؟

من از خرداد ایرانسل دارم هیچ فرقی نکرده آنتن دهیش ( فقط سپاهان شهر اضافه شد که اونم نمی شد بهتر بود ) گوشیو ریست می کنه

salman24h
19 January 2008, 01:05 PM
سلام
من هم از تیر ماه ایرانسل دارم
به نظر من از 1.5 ماه پیش تا الان وضعیت یه ذره بهتر شده. منطقه ما (مرداویج) تا 2 ماه پیش افتضاح بود اما الان sms ها خوب فرستاده میشه و 5-4 دقیقه ای هم راحت میشه صحبت کرد اما چیزی که واقعا اعصاب خورد میکنه این اسم هایی هست که پایین لوگوی ایرانسل مینویسه. مثلا: AZADI SQR3 ... 3RD MOSHTAGH ST و ...

salar68
20 January 2008, 12:34 AM
منم منظقه شمام !!

تا وارد خونه می شم خط نمی ده

اره اس ام اس خوب می فرسته حتی 1 خط

چشم عسلي
21 January 2008, 03:08 AM
واسه شمال و مرکز شهر خوبه من از بهمن پارسال دارم

SinaSeven
22 January 2008, 12:57 PM
من که فکر می کنم این سرویس ایرانسل ولقعا سر کاری هست .
همش قطع و وصل می شود .

تک گلد
24 January 2008, 04:26 AM
اصلا" توی بهارستان خط نمیده !

توی شهرهای کوچیک آنتن گذاشتن اما دریغ از یک آنت توی بهارستان

کسی میدون کجا باید اعلام کنیم ؟

salman24h
24 January 2008, 01:08 PM
اصلا" توی بهارستان خط نمیده !

توی شهرهای کوچیک آنتن گذاشتن اما دریغ از یک آنت توی بهارستان

کسی میدون کجا باید اعلام کنیم ؟

به نظر من از روی سایت ایرانسل یدونه email براشون بزن

salar68
24 January 2008, 03:44 PM
این سرویس رومینگ چیه ( آخه داخل شهر و کشور معنی نداره شاید با شرکت مشارکتی اصفهانه )
تو منطقه خودمون هستم دهنم سرویس شد قبلا" هم میمود اما الان 1 دقیقه یه بار هی میاد شارژ گوشی می پره !

هی می زنه جهت استفاده از سرویس رومیگ گوشی خود را خاموش و روشن کنید بعد مثلا" خاموش روشن می کنی که دیگه نیاد می زنه جهت پایان دادن به سرویس رومینگ گوشی خود را خاموش روشن کنید

توی منطقه مرداویج فقط این حاله بقیه جاها خیر !!!!!!!!!!!

اصفهان هنوز راهاندازی رسمی نشده بهارستان و کلا" جنوب شهر از این طرف آب خط دهی افتضاح فقط اس ام اس می شه داد حرف هم یخ

salman24h
24 January 2008, 06:15 PM
دقیقا... تازه ماله من بعضی وقتا (معمولا از 8 شب به بعد) پیله میکنه و هی مینویسه: sim card update started
بعدش هم کلا آنتن میپره و تا خاموش و روشن نکنی فایده نداره
یه چیز دیگه هم که من خیلی باهش مشکل دارم اینه که زیر لوگوی Irancell مدام اسم خیابون یا اون نتقطه ای رو که هستی مینویسه
مثلا: AZADI SQR 3
JEI ST
KOHANDEZH ST
و ...
در حالی که من از توی اتاقم تکون نخورده ام!!!

تک گلد
24 January 2008, 06:25 PM
دقیقا... تازه ماله من بعضی وقتا (معمولا از 8 شب به بعد) پیله میکنه و هی مینویسه: sim card update started
بعدش هم کلا آنتن میپره و تا خاموش و روشن نکنی فایده نداره
یه چیز دیگه هم که من خیلی باهش مشکل دارم اینه که زیر لوگوی Irancell مدام اسم خیابون یا اون نتقطه ای رو که هستی مینویسه
مثلا: AZADI SQR 3
JEI ST
KOHANDEZH ST
و ...
در حالی که من از توی اتاقم تکون نخورده ام!!!
این سرویس را میتونی از تنظیمات گوشیت حذف کنی

به منوی تنظیمات sms برو بعد در قسمت Area info اینجا یک قسمتی داره بنام Reception اون را off کن

البته اینا مال تنظیمات سونی اریکسون بود ولی توی همه گوشی ها هست