PDA

View Full Version : سوالات و مشکلات مختلف خود را در مورد SMS اینجا مطرح کنید

صفحه ها : 1 [2]

farzad_sx1
22 November 2006, 02:00 PM
اگر sms هایی دارید که یک sms نیستند از 502 ...
اگر sms هایی دارید که میخواهید سریع به Delivered report برسید از 500 یا 501 ...

البته لازم به ذکر هست که این اطلاعات کاملا تجربی هست و از نظر علمی زیاد مورد استناد نیست !

ولی بطور خلاصه شما بهتره هر وفت با مشکل مواجه شدید بین message Center ها تعویض کنید :
500 (مرکزی تهران)
501 (مشهد)
502 (امام تهران)
503 ( غدیر تهران)
505 ( ؟ )
510 ( پیک آسا شیراز)
....

0310
23 November 2006, 03:49 PM
اون وقت این 502 یا 503 توی شهرستان هم کار می کنه؟؟مثلا کاشان؟؟؟

عرفنا
23 November 2006, 07:58 PM
اون وقت این 502 یا 503 توی شهرستان هم کار می کنه؟؟مثلا کاشان؟؟؟
بله در همه ی شهر ها کار می کنه:icon_cool

siavash_sg
24 November 2006, 04:01 PM
چرا رو 502 كه دوستمون گفت نميذاري؟
من تمام این سرویس ها رو امتحان کردم نشد که نشد بردم مخابرات امور مشترکین گوشیمو گرفت نمیدونم چی کار کرد که به کل گوشیم قات زد دگیه تو قسمت ستینگ نمیرفت حتی اس ام اس ها رو هم که مینوشتم وقتی سند رو میزدم هیچی نمیشد فقط صفحش بسته می شد مجبور شدم گوشیمو فرمت کنم
حالا بگذریم باید چی کارش کنم
میخوام برم درخواست سیم کارت جدید بکنم اخه این مال 6و7 سال پیشه به نظر شما دوستان و اساتید این کار رو بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:icon_redf :icon_redf :icon_redf

F.®.A
24 November 2006, 04:27 PM
به سیم کارت زیاد ربط نداره مگر اینکه ولتاژ کار سیم کارتت 5 ولت باشه و گوشی زیاد باهاش درت کار نکنه
مگر شما از همون اول این مشکل رو داشتی
خوب گوشیت هم که N80 است از موقعی که خریدی این مشکل رو داشتی؟
شما باید مستر ریست کنی تا درست بشه این کار ور هم بکن ببینیم چی میشه
موفق باشی

siavash_sg
25 November 2006, 12:12 AM
به سیم کارت زیاد ربط نداره مگر اینکه ولتاژ کار سیم کارتت 5 ولت باشه و گوشی زیاد باهاش درت کار نکنه
مگر شما از همون اول این مشکل رو داشتی
خوب گوشیت هم که N80 است از موقعی که خریدی این مشکل رو داشتی؟
شما باید مستر ریست کنی تا درست بشه این کار ور هم بکن ببینیم چی میشه
موفق باشی
نه تو گوشیه قبلیم هم همینجوری بود (7710) از اول که اس ام اس نداشتم ولی از همون زمان که وصل شد اینجوری بود این سیم کارت من از همون قدیمی هاست تا حالا عوض نشده چند روز پیش که رفتم مخابرات دیدم زده تعویض سیم کارت های قدیمی به خاطر همین این حرف رو زدم حالا نمیدونم چی کار کنم

F.®.A
25 November 2006, 12:32 AM
نمیتونم بگم بری سیم کارتتو عوض کنی و یه خرج بی خود بدی اول جند موضوع رو واسم روشن کن:
گوشی موبایل شما جز بهترین گوشی هاست شما از نظر گوشی به شرط اینکه تنظیماتشو خوب انجام داده باشید مشکلی ندارید
میماند سیم کارت
1-شما از نظر آنتن دهی گوشی چطور هستید در مکالمه هم دچار مشکل هستید یا فقط sms ؟
2-چهار شماره اول خود را بنویسید؟

siavash_sg
25 November 2006, 09:46 PM
نمیتونم بگم بری سیم کارتتو عوض کنی و یه خرج بی خود بدی اول جند موضوع رو واسم روشن کن:
گوشی موبایل شما جز بهترین گوشی هاست شما از نظر گوشی به شرط اینکه تنظیماتشو خوب انجام داده باشید مشکلی ندارید
میماند سیم کارت
1-شما از نظر آنتن دهی گوشی چطور هستید در مکالمه هم دچار مشکل هستید یا فقط sms ؟
مشکلی که تو انتن دادن و صحبت کردن ندارم همیشه انتن پر هست که اس ام اس نمیفرسته
حتی همیشه در جاهای که همیه مشکل دارن تو صحبت کردن مثل تو کوه و تو جاده من به راحتی میتونم صحبت کنم
091231370 اینم اول شمارم

F.®.A
26 November 2006, 01:19 AM
با این حساب شما از نظر سیم کارت مشکلی ندارید
الان مشکل گوشیتون حل شده و مستر ریست کردید؟؟
سیم کارت شما قدیمی نیست یعنی 3 ولت است و نیازی به تعویض نداره مشکل شما مربوط میشه به همون sms center ببرید امور مشترکین سیدخندان

siavash_sg
26 November 2006, 01:38 AM
با این حساب شما از نظر سیم کارت مشکلی ندارید
الان مشکل گوشیتون حل شده و مستر ریست کردید؟؟
سیم کارت شما قدیمی نیست یعنی 3 ولت است و نیازی به تعویض نداره مشکل شما مربوط میشه به همون sms center ببرید امور مشترکین سیدخندان
نه خیر یه بار با کد 7370 فرمتش کردم واسه مستر ریست باید چیکار کنم البته این سوال جاش اینجا نیست شرمنده ولی لطفن کمک کنین

F.®.A
26 November 2006, 01:43 AM
والا N80 رو نمیدونم باید چطور مسترریست کرد
از دوستان دیگر در قسمت موبایل سوال بفرمایید
بنظر بنده اول مشکل گوشی رو مرتفع بفرمایید تا برسیم سر سیم کارت خدارو چی دیدی شاید مشکل سیم کارتتم رفع شد

kavehmb
26 November 2006, 01:47 AM

ماجرای این 4 رقم چیه؟!

F.®.A
26 November 2006, 01:54 AM
برای شما چیز چندان واضحی نیست تو شبکه واستون سرچ میکنم ببینم مشکل با این شماره وجود داشته یا نه

siavash_sg
26 November 2006, 01:56 AM
برای شما چیز چندان واضحی نیست تو شبکه واستون سرچ میکنم ببینم مشکل با این شماره وجود داشته یا نه
فکر نکنم مربوط به گوشی بتشه چون تو گوشیه قبلیم هم همین مشکل بود

F.®.A
26 November 2006, 10:07 AM
بله درسته شما هیچ مشکلی با گوشی ندارید ولی تا گوشیتون به وضعیت اول بر نگرده نمیشه درست تستش کرد
در کل پیشنهاد من به شما اینه که ببرید یه امور مشترکین خوب که بتونن کارتونو راه بندازند
شما نه گوشیتون مشکل داره و نه سیم کارت مشکل از خط شماست و Smscenter
موفق باشید

cyber_space_life
2 December 2006, 05:16 AM
من توی گوشیه یکی از دوستام یه مسیج با شماره (ناشناس) دیدم این دیگه چه جورشه ؟

A.R.T
2 December 2006, 10:18 AM
یکی از دوستان من سیمکارت ایرانسل داره و هر وقت که مسیج میفرسته شمارش نمیافته در صورتی که قبلا تالیا داشت و شمارش میافتاد...
من فکر کنم این یکی از خدمات ایرانسل باشه!!

am!n
2 December 2006, 10:48 PM
تاپيك يه يخش مربوط به خود انتفال ياقت.لطقا زينپس كمي دقت فرماييد.
در مورد سوال هم شما از سايت ها اس ام اس بزن ببين چه شماره اي ميندازه.

web
2 December 2006, 11:40 PM
سلام دوست من
فرستادن این اس ام اس ها با گوشيهايي كه email gateway دارن ميشه.

مراحل زیرو طی کنین :

Message --> setting --> email gateway.

در email gateway شماره گیرنده رو ميزنين و متن رو كه تايپ کردین بجاي گیرنده یک email دلخواه ميزنين و مسيج شما به شماره كه در ايميل گیتوي نوشتی ميرسه بدون اینکه شماره بیفته.

farzad_sx1
3 December 2006, 01:03 AM
ده ها سایت برای انواع شماره های sms وجود دارد با کمی سرچ در اینترنت حتما پیداشون میکنید ...

Tommy Angelo
3 December 2006, 11:58 AM
البته يه كارتهايي اومدن به اسم Beep كه هروقت از طريق اونا SMS ميفرستي شماره نميفته .

A.R.T
3 December 2006, 06:30 PM
سلام دوست من
فرستادن این اس ام اس ها با گوشيهايي كه email gateway دارن ميشه.

مراحل زیرو طی کنین :

Message --> setting --> email gateway.

در email gateway شماره گیرنده رو ميزنين و متن رو كه تايپ کردین بجاي گیرنده یک email دلخواه ميزنين و مسيج شما به شماره كه در ايميل گیتوي نوشتی ميرسه بدون اینکه شماره بیفته.

من دقیقا همین کار را انجام دادم... ولی شمارم روی گوشی گیرنده افتاد!!؟؟

cyber_space_life
4 December 2006, 07:52 AM
آقایون مهندس شما وقتی از یه سایت sms میدین شماره میفته اما مثلا 30007700520451 (که این ماله خودمه )من میگم توی قسمت sender مینویسه ناشناس من این کاری که از طریق emailgeteway شنیدم اما امتحان نکردم . با ایرانسل هم امتحان نکردم اما فکر میکنم باید شماره بیفته

sasan_s
4 December 2006, 09:10 AM
یکی از دوستان من سیمکارت ایرانسل داره و هر وقت که مسیج میفرسته شمارش نمیافته در صورتی که قبلا تالیا داشت و شمارش میافتاد...
من فکر کنم این یکی از خدمات ایرانسل باشه!!
با سلام خدمت دوستان
البته در روزهاي اول كه سيم كارتهاي ايرانسل به بازار آمده بود امكاناتي به عنوانprivate message و private number داشت كه از طرف صاحب سيم كارت فعال ميشد ، اما بعد از چند روز اين امكان را از دارندگان سيم كارتهاي ايرانسل گرفتند

داود18
8 December 2006, 08:42 PM
ببينيد الان خيلي از سايتها هستن که اين امکان را ميدن که حتي اسم تعريف بکني يعني هر اسمي خواستي مينويسي و اون اسم روي تلفن طرف ميفته نمونش سايت smsiranهست پس اين کاري نداره
ثانيا در بعضي از شهرها و مناطق کشور يک _به گقته يک مسئول در مخابرات)که وقتي خيلي خطوط شلوغ بشن دستگاه مخابرات به صورت اتوماتيک از يک لاين ديگه استفاده ميکنه که اين لاين اضطراري در بعضي از مناطق از caller idپشتسباني نميکنه مثلا در يک زوز خيلي شلوغ ممکنه از 10000تا sms يکيش بي نام بره

elham jo0n
13 December 2006, 05:09 PM
با چین رومینگ بین الملل داریم/؟
من نمی تونم به چین sms بزنم.مشگل از موبایل من هستش یا گیرنده؟

am!n
14 December 2006, 01:11 PM
به چين هم ميشه sms زد-احتمالا مشكل ار موبايل گيرندس/

sina007
21 December 2006, 02:56 AM
http://www.beep.ir/

cyber_space_life
26 December 2006, 09:49 PM
شما با beep کار کردید ؟ من اصلا میخوام هیچ جوری شناسایی نشم راستی شماره شرکت الکارت کسی داره ؟ اگه جایی زنگ بزنیم بعد طرف بره مخابرات میتونه ردمونو بگیره ؟

اصغر
28 December 2006, 08:01 PM
سلام

ببخشيد من سرچ كردم ولي به نتيجه نرسيدم. اگه تكراري بود دوستان زحمتشو بكشن.

من مشكلي دارم. گاهي مسج طولاني دريافت مي كنم ( يكپارچه) ولي وقتي مي خوام فورواردش كنم مي گه چون طولانيه بايد دو قسمت بشه. در اينگونه موارد هم چون گاهي پيش اومده كه يك قسمتش رد نشده من معمولن از خيرش مي گذرم. حالا جريان چيه كه من يكپارچه مي گيرم ولي موقع ارسال دو تكه مي شه ؟

Kam-Telecom
29 December 2006, 12:12 AM
در حقیقت شما هم چند قسمتی دریافت کردید ولی چون همه قسمتها مربوط به یک پیغام هستند درون گوشی یکپاچه و در قالب یک پیام نمایش داده میشن
در چنین مواردی اگر به LOG گوشیتون مراجعه کنید در قسمت ارسال دریافتها روی SMS دریافتی چند قسمتی مد نظر برید سایزش رو میبینید
ولی در Inbox بخش پیغام طولش رو نمینویسه که از چند بخش و هم اینکه اگر بخواید فورواردش کنید اگر متن فارسی باشه از اونجایی که حجم کاراکترهای ارسالی فارسی 3برابر لاتین هست و اون نمایشگر تعداد کاراکترهای باقیمانده که معمولا با اضافه کردن هر کاراکتر 1 واحد از 160 کم میشه در مواردی که متن فارسی باشه ممکنه از 160 کاراکتر 50 تاش کم شده باشه ولی بخواید بفرستید بگه
در چند قسمت باید ارسال بشه و این از همون چندین برابر بودن تعداد کاراکترهای فارسی ناشی میشه

PAYAM
29 December 2006, 04:20 AM
در تكميل فرمايشات كامران عزيز....
در حقيقت SMSهاي چند قسمتي به صورت دونه دونه ارسال مي‌شن منتهي در ابتداي هر تكه از SMS يك تگ اضافه مي‌شود كه باعث مي‌شود در گوشي مقصد به عنوان يك SMS چند قسمتي شناسايي شود و به‌جاي چند SMS، در قالب يك SMS واحد نمايش داده بشه.
اگر دقت كرده باشيد يك SMS معمولي 160 كاراكتري هست ولي به محض اين‌كه وارد پارت دوم مي‌شين ظرفيت باقي‌مانده 145 كاراكتر مي‌شه در حالي‌كه بايد 160 كاركتر باشه. اين 15 كاراكتري كه اين وسط گم مي‌شه (براي هر پارت) در حقيقت همون تگي هست كه به ابتداي اون پارت اضافه شده ولي در گوشي [هاي جديدتر] نمايش داده نمي‌شه.
اين تگ‌ها در گوشي‌هاي قديمي‌تر كه SMSهاي چند پارتي رو ساپورت نمي‌كنن (مثل 5110 يا 8210 و هم‌خانواده‌هاي‌شان و گوشي‌هاي مشابه) به‌صورت اصلي نمايش داده مي‌شن و SMSها به‌جاي يه‌تيكه، در همان چند قسمت ارسالي دريافت مي‌شن.
ضمنا توجه داشته باشيد كه تمام پارت‌هاي SMS بايد هم‌زمان برسند و گرنه فقط قسمت اول يا قسمت‌هاي بعدي نمايش داده مي‌شن و عبارت "Some Text Faild" يا عبارات مشابه در انتهاي SMS دريافتي خواهد بود يا اين‌كه SMS سر يا ته نخواهد داشت. خلاصه جريان اين‌كه وقتي شبكه شلوغ است SMS چند پارتي نفرستيد و از اين‌كه طرف گوشيش را ظرف دو سه سال اخير آپديت كرده است يا نه هم اطمينان حاصل كنيد!

در مورد قيمت هم قبلا بحث كرده‌ام، مخابرات كاري ندارد كه شما يك SMS مثلا سه‌پارتي فرستاده‌ايد يا سه SMS يك پارتي و در هر صورت قيمت سه SMS پاي شما حساب خواهد شد. پس حتي المقدور سعي كنيد كه حروف و كلمات اضافه به‌كار نبريد كه احتياج به پارت‌هاي اضافي نباشد.
و نكته ديگه دراين‌باره هم برمي‌گرده به پيكچر مسيج و حروف فارسي، كه درباره مورد دوم كامران عزيز صحبت كردند و من هم فقط يه نكته به صحبت‌هاي ايشون اضافه كنم و اونم اينه كه هر پيكچرمسيج هم براي شما معادل 3 تا SMS محسوب مي‌شه.

GiGida
8 January 2007, 11:09 PM
من مدتیست که نمیتوام برای خارج از کشور اس ام اس ارسال کنم .حتی دیگر به دوبی. در اغاز مشکل با چند بار ارسال مجدد اس ام اس فرستاده می شد که حتی دیگر ان هم ممکن نیست. آیا کسی می تواند مرا راهنمایی کند که مشکل من در کجاست؟

reza1357
9 January 2007, 09:49 AM
شاید تلفن طرف قطع شده باشه.

پیغام خاصی نشون میده ؟؟؟

luckybuilding
13 January 2007, 11:58 AM
سلام

يه مقاله اي در مورد sms مي خوندم كه يه سوالي برام پيش اومد.
توي اون مقاله نوشته بود كه ميشه sms هائي كه هنوز deliver نشدن را از روي sms center حذف كرد. يعني مثلاً شما يه sms رو واسه دوستتون مي فرستين و بعدش پشيمون ميشين و مي خواهين اون sms به دوستتون نرسه. اونوقت اگه تا اون لحظه به دليلي (مثل خاموش بودن موبايل دوستتون) sms به دوستتون deliver نشده باشه و هنوز روي sms center باشه. ميشه اون sms رو از روي sms center حذف كرد تا به دوستتون نرسه.

فقط توي اون مقاله توضيح نداده بود كه چطور ميشه اين كار رو كرد.

حالا، مي خواستم بدونم كسي مي دونه چطور ميشه اين كار رو كرد؟؟؟

eureka2005
13 January 2007, 01:01 PM
فکر نکنم بشه کاريش کرد - ( آب رفته به جوي باز نميگردد!!! ) اخه اصولا ارتباط گوشي با مرکز اس ام اس يه ارتباط محدود به دريافت و ارسال هستش و امکان ويرايش يا اديت وجود نداره - اگه اينجوري باشه خيلي کاراي ديگه هم ميشه با اس ام اس کرد!!!!!!
منتظر نظر دوستان ميشيم!

apachiaband
26 January 2007, 06:29 PM
سلام به همه ی دوستان
من امروز از یک نفر چندتا SMS دریافت کردم اما یکدفه یک اتفاق عجیب افتاد,طرف یک SMS برام فرستاد و همه ی SMS های که داده بود از داخل Inbox پاک شد :icon_cry: می خواستم ببینم از دوستان کسی اطلاع داره که چطور میشه فردی تمام SMS های که می فرسته رو بتونه با فرستادن یکSMS پاک کنه .(البته SMS که فرستاد باز نشد و زمانی که گوشی رو خاموش روشن کردم دیدم از SMS های طرف خبری نیست)

RoSo
26 January 2007, 07:10 PM
گوشی شما چیه؟ و گوشی دوستتون چیه؟

Hamed
27 January 2007, 02:15 AM
یه نیگا کن ببین تاریخ گوشیت بهم نخورده؟

apachiaband
27 January 2007, 04:40 PM
گوشی من X480 سامسونگ ولی اون طرف نمیدونم.درضمن تاریخ گوشی هم عوض نشده فقط SMS بطور کامل پاک شده

فربود
27 January 2007, 05:07 PM
با برنامه Flash SMS میشه همچین کاری کرد

RoSo
27 January 2007, 05:19 PM
با برنامه Flash SMS میشه همچین کاری کرد

منم برای همین پرسیدم گوشی چیه و فکر نمیکنم روی سامسونگ اثر داشته باشه !!!

lover
27 January 2007, 05:29 PM
درسته روی d500 بابام flash sms دادم reset شدش شاید اس ام اس ها را نیز پاک بکنه

apachiaband
28 January 2007, 10:51 AM
من تا حالا امتحان نکردم.اما جالبیش این بود که فقط SMS های خودشو پاک کرد!!!!

apachiaband
28 January 2007, 10:58 AM
ممنون میشم اگر کسی این برنامه رو بزاره و بگه روی چه مدل های کار میکنه.

RoSo
28 January 2007, 08:54 PM
ممنون میشم اگر کسی این برنامه رو بزاره و بگه روی چه مدل های کار میکنه.

flash sms روی بعضی از گوشی ها هستش. بیشتر روی گوشی های قدیمی نوکیا بود.
ولی به صورت برنامه هم سیمبین هستش و یا برای ویندوز موبایل و شما با سامسونگ نمیتونید از این برنامه ها استفاده کنید.

luckybuilding
11 February 2007, 06:55 PM
سلام دوستان
يه سوالي برام پيش اومده:

ميشه از طريق sms فايل فرستاد؟ يعني مثل بلوتوث يه فايل رو از طريق sms واسه يكي ديگه بفرستيم؟

البته ميدونم كه در اين حالت هزينه خيلي بالا ميره. ولي فرضاً اگه در شرايطي باشيم كه بايد يه فايل رو حتماً به يكي برسونيم و اينترنت و وسيله ديگه اي بجز sms نداشته باشيم. ميشه اين كار رو كرد يا نه؟

برنامه اي واسه اين كار هست يا نه؟

ممنون

abaratian
11 February 2007, 08:26 PM
شدن که میشه، بعضی گوشی های سونی اریکسون این کار رو می کنن. ولی شما حساب کن یه زنگ خیلی کوتاه 5 کیلو بایتی میشه 50 تا اس ام اس و فکر کن اون وسط یکیش دلیور نشه!!
البته به گوشی مقصد هم بستگی داره. من از کا500 زدم به کا700 و گرفت ولی به 6630 زدم نگرفت. البته من یه رینگ تون از اونهای خیلی کم حجم فرستادم (مونوفون) و تازه 2-3 تا اس ام اس شد. ولی وقتی میاد تو 6630، انگار نه انگار. فقط متنو می خونه

mohammad51
11 February 2007, 11:11 PM
من فكر ميكنم كه با sms نميشه وبايد از mmsاستفاده كنيد كه فعلا متاسفانه فعال نيست به اميد روزي كه اين خدمات براي همه گذاشته بشه ياحق

PAYAM
13 February 2007, 04:32 AM
عكس رو بين گوشي‌هاي سيمبين 7 به بالا از ظريق sms مي‌شه فرستاد. تاپيكش توي فوروم هست.

صفر درجه
6 March 2007, 12:20 AM
بعضی از گوشی ها برای فرستادن اس ام اس فارسی هر 70 کارکتر رو یک مسیج محاسبه می کنند اما بعضی دیگه تعداد کارکتر های بیشتری رو به عنوان یک مسیج در نظر میگیرند ، علت چیه ؟ میشه کاری کرد کارکترهای بیشتری رو بشه در قالب یک اس ام اس فرستاد ؟

tower-crane
6 March 2007, 12:32 AM
بعضی از گوشی ها برای فرستادن اس ام اس فارسی هر 70 کارکتر رو یک مسیج محاسبه می کنند اما بعضی دیگه تعداد کارکتر های بیشتری رو به عنوان یک مسیج در نظر میگیرند ، علت چیه ؟ میشه کاری کرد کارکترهای بیشتری رو بشه در قالب یک اس ام اس فرستاد ؟

دوست عزیز در این باره خیلی صحبت شده .
منظورتون از بعضی گوشی ها چیه؟! مدل و مارکش رو نام ببرید.
در ضمن به گوشی ربطی نداره. ممکنه گوشی ، یک قسمتی نشون بده ولی هزینه ای که برای شما محاسبه میشه 2 قسمت خواهد بود.

XIII
6 March 2007, 12:59 AM
ممكنه يه گوشي به شما امكان زدن حتي 720 حرف رو بدن اما هر 70حرف معمولا يك sms حساب ميشه
و در گوشي هايي كه امكان زدن حروف بيشتري رو داريد sms هاي بيشتري هم ميتونيد در يك دور تايپ كنيد و تعداد بيش از يك sms رو پست كنيد

mohammad51
7 March 2007, 12:31 PM
با اجازه از اساتید

گوشی های پاکت ممکنه تا 280 کلمه رو هم در داخل خودشون جا بدن ولی میشه 4 sms

موفق باشید

lvloh3nn
7 March 2007, 12:35 PM
پس جايي براي تنظيم تعداد بر حسب سيستم مخابراتي نيست؟
الان مثلا گوشي من w700 هست. از كجا بفهمم كه تعداد حروف يك اس ام اس تايپ شده آيا واقعا يكي است يا بيشتر. بايد بشمارم يعني؟
چون من معمولا هم از همه ي كاراكترهايي كه بهم اجازه ميده واسه يك اس ام اس استفاده ميكنم

mohammad51
7 March 2007, 01:40 PM
پس جايي براي تنظيم تعداد بر حسب سيستم مخابراتي نيست؟
الان مثلا گوشي من w700 هست. از كجا بفهمم كه تعداد حروف يك اس ام اس تايپ شده آيا واقعا يكي است يا بيشتر. بايد بشمارم يعني؟
چون من معمولا هم از همه ي كاراكترهايي كه بهم اجازه ميده واسه يك اس ام اس استفاده ميكنم

دوست عزیز این مسئله ربطی به مخابرات نداره تمام خطهای موبایل به همین گونه عمل میکنه ونمی تونی تغییراتی در این زمینه داشته باشی:icon_cool

یاحق

صفر درجه
8 March 2007, 03:27 PM
ممنون از همه دوستان مسئله کاملاً جا افتاد .

PAYAM
8 March 2007, 08:02 PM
ضمنا تعداد مجاز كاركتر براي هر SMS يك استاندارد براي تمامي پروايدرهاي GSM در تمام دنيا است و تعداد آن‌هم 160 كاراكتر هست و نه 70 يا هر عدد ديگري.

mohammad51
8 March 2007, 08:32 PM
ضمنا تعداد مجاز كاركتر براي هر SMS يك استاندارد براي تمامي پروايدرهاي GSM در تمام دنيا است و تعداد آن‌هم 160 كاراكتر هست و نه 70 يا هر عدد ديگري.

با عرض سلام وكسب اجازه

اگر ما گفتيم كه 70 تا بخاطر فارسي بودنشه ودرمورد اينگليسي كه اكثريت فينگليسي هست 160 كاركتر هست:icon_cool

ياحق

PAYAM
8 March 2007, 08:55 PM
بله حق با شماست و توي خواندن پست عجله كردم و كلمه فارسي رو نديدم.
كلا هنگام فرستادن SMS مي‌شه اطلاعات ديگري رو اينكود كرد و فرستاد و نهايتا در گوشي مقصد دوباره آن‌را بازسازي كرد كه به عنوان مثال پيكچر مسيج يا مسيج فارسي يا حتي فرستادن عكس رنگي با SMS يكي از اين‌هاست...

epsi1on
9 March 2007, 04:22 AM
دوستان من ميخواستم بدونم واقعا ميشه يه برنامه‌اي نوشت كه وقتي باهاش SMS ميزني شمارت نيوفته
يه بابايي ميگه من نوشتم

http://www.hackerz.ir/forums/phreaking/2334-ynoeciae-sms-ec-aeca-ae-oacna-oac-iaeca-i.html

به نظر شما واقعيت داره؟
ممنون ميشم هركي نظر خودشو بگه...

Y@TA
9 March 2007, 04:37 AM
با سلام

عزیزم این خبر کذبه !!!
فکر نمیکنم کسی تو ایران به این حد باشه که بتونه مستقیم با گوشی و بدون واسطه پیغام بفرسته بدون مشخصات
من خودم از کارت Beep استفاده میکنم و با اینکه Sms من به سایت این شرکت و از سایت به گیرنده میرسه باز هم قابل پیگیریه !!! و گیرنده میتونه بعد از 72 ساعت شماره منو ببینه
قانون جمهوری اسلامی این اجازه رو به هیچ شرکت ایرانی نداده ( دقت : شرکت ایرانی )

باز هم ... من خودم سابق از طریق سایت SMS استفاده میکردم که اون هم قابل پیگیری و پیگرد بود...

پس میبینی که منطقی نیست حرف اون آقا تو اون انجمن ( چه انجمن بی سواد و بی ادبی هم بودند ( توهین نباشه )) :lover:و ادبش و فرهنگش

مدیران گرامی اگر نام کارتی که استفاده میکنم جنبه تبلیغاتی داره دکودرش کنند.مرسی.

یا حق

epsi1on
9 March 2007, 05:01 AM
با سلام

عزیزم این خبر کذبه !!!
فکر نمیکنم کسی تو ایران به این حد باشه که بتونه مستقیم با گوشی و بدون واسطه پیغام بفرسته بدون مشخصات
من خودم از کارت Beep استفاده میکنم و با اینکه Sms من به سایت این شرکت و از سایت به گیرنده میرسه باز هم قابل پیگیریه !!! و گیرنده میتونه بعد از 72 ساعت شماره منو ببینه
قانون جمهوری اسلامی این اجازه رو به هیچ شرکت ایرانی نداده ( دقت : شرکت ایرانی )

باز هم ... من خودم سابق از طریق سایت SMS استفاده میکردم که اون هم قابل پیگیری و پیگرد بود...

پس میبینی که منطقی نیست حرف اون آقا تو اون انجمن ( چه انجمن بی سواد و بی ادبی هم بودند ( توهین نباشه )) :lover:و ادبش و فرهنگش

مدیران گرامی اگر نام کارتی که استفاده میکنم جنبه تبلیغاتی داره دکودرش کنند.مرسی.

یا حق

ممنون دوست عزيز...
[qoute]

پس میبینی که منطقی نیست حرف اون آقا تو اون انجمن
[/quote]
من دليل منطقي براي رد حرف اون آقا نميبينم(توي پست شما)

فك نميكنمم انجمن بيسوادي باشه
كسيم كه اين پست رو داده يكي از 4 moderatore سايت بود.

در ضمن يكي از مديراي سايتش هم ميگفت براي من SMS فرستاده شده و روي pocket PC من جواب داده!

دوستان لطف كنن همچنان نظر بدن.

Y@TA
9 March 2007, 05:08 AM
با سلام

ممنون دوست عزيز...
ولي من فك نميكنم انجمن بيسوادي باشه(ولي اين تاپيكش يكم بي ادبه)
كسيم كه اين پست رو داده يكي از 4 moderatore سايت بود.
عزیزم بنده دیدم که ایشون مدیر بودند و تعداد پستهاشون هم دیدم !!!!
از لحاظ بی ادبی : به بقیه موضوعات هم سری زدم ( مدیریت ادبی ندارند ) . ( همه جا که پی هالز نمیشه )
دوستان نظر بدند ما هم میخونیم

یا حق

PAYAM
9 March 2007, 02:34 PM
همچين كاري امكان‌پذير نيست، PingSMS يه قابليتي مشابه براي اين كار ايجاد مي‌كند كه آن‌هم روي بعضي گوشي‌هاي قديمي جواب مي‌دهد.
اصولن فرستادن يه‌سري پارامتر نامفهوم در ابتداي SMS باعث مي‌شه كه بتونيم ويژگي‌هايي مثل فلش اس‌ام‌اس و مشابهات داشته باشيم.
در مورد SMSهايي كه شما با گوشي خودتون مي‌فرستيد چون از طرف مخابرات كاناليزه مي‌شه بسيار بعيده كه بشه دست‌كاري در سورس SMSهاي ارسالي كرد.
بهرحال به‌جاي تبليغ يك برنامه پولي در يك فوروم كم‌محتواي ديگه، بهتره كه كاري مفيدتري انجام بديم. ايشون هر موقع برنامه‌شون رو به صورت مجاني ريليز كردن حاضريم در مورد صحت يا عدم صحتش صحبت كنيم.
تاپيك قفل شد!

F.®.A
20 March 2007, 07:06 PM
با سلام به همه کاربران دوستان و دشمنان:icon_mrgr
لطف کنید پس از این سوالات و مشکلاتی که در رابطه با SMS از قبیل نرسیدن SMS و مشکلات Sms Center و ...و مشکلات اینچنین را فقط در این تاپیک مطرح کنید
ممنون

elham jo0n
5 April 2007, 12:12 PM
کسی هست که به چین اس ام اس بزنه؟؟ من به دوستم توی چین اس ام اس میزنم نمیگیره ولی ایران با چین رومینگ داره؟!

F.®.A
5 April 2007, 04:04 PM
بله با چین هم رومینگ داریم

به استناد:http://irantelecom.ir/default.asp?page=225&code=4

دوست من اینجا رو هم یه نگاه بکن : http://www.tcwa.ir/html/index.php?module=htmlpages&func=display&pid=25

RoSo
6 April 2007, 02:47 PM
دوست عزیز ایران با چین رومینگ هست ولی این دلیل نمیشه که به هر خطی از چین بشه sms داد. چین چیزی حدود 10 اپراتور داره و ایران فقط با یکی از 10 اپراتور چین رومینگ هستش.

yasser_hp1362
10 April 2007, 11:27 AM
ترفندهای اس ام اس را می خواهم

yasser_hp1362
10 April 2007, 11:30 AM
با سلام
من ترفندهای ارسال اس ام اس را می خواهم

پويا
12 April 2007, 05:27 PM
سلام

آیا امکان اینکه بتوان جلوی ارسال delivery به فرستنده sms را گرفت، می باشد؟؟؟ یا اینکه این امر مستقیم از خود سیستم مخابراتی صورت می گیرد و ما نمی توانیم دخالتی در آن داشته باشیم؟؟؟

با تشکر

lover
12 April 2007, 05:36 PM
با نسب برنامه PhoneAlarm میتوانید Delivery را فعال یا غیر فعال کنید در تاپیک ترفند های رجیستری هم از طریق رجیستری توضیح داده شده

PAYAM
12 April 2007, 05:46 PM
اگر منظورتون اينه كه طرفي كه به شما SMS داده از رسيدن آن مطلع نشود (Delivery دريافت نكند) همان‌طور كه خودتان گفتيد از طرف مخابرات فرستاده مي‌شود و همچين چيزي امكان‌پذير نيست.

پويا
12 April 2007, 05:51 PM
ممنون از پاسختون ولی فکر کنم منظورم را درست توضیح ندادم.
من میخوام وقتی کسی برایم sms می فرستد، هنگامی که sms بدست من میرسد برای آن شخص که sms برایم فرستاده delivery ارسال نشود. به عبارت دیگر بیشتر برای مواقعی می خواهم که طرف با فرستادن sms می خواهد چک کند که آیا گوشی من روشن شده یا نه. می خواهم وقتی روشن کردم و sms را خواندم برای طرف delivery ارسال نشود

Darioosh
12 April 2007, 05:55 PM
ممنون از پاسختون ولی فکر کنم منظورم را درست توضیح ندادم.
من میخوام وقتی کسی برایم sms می فرستد، هنگامی که sms بدست من میرسد برای آن شخص که sms برایم فرستاده delivery ارسال نشود. به عبارت دیگر بیشتر برای مواقعی می خواهم که طرف با فرستادن sms می خواهد چک کند که آیا گوشی من روشن شده یا نه. می خواهم وقتی روشن کردم و sms را خواندم برای طرف delivery ارسال نشود

گر منظورتون اينه كه طرفي كه به شما SMS داده از رسيدن آن مطلع نشود (Delivery دريافت نكند) همان‌طور كه خودتان گفتيد از طرف مخابرات فرستاده مي‌شود و همچين چيزي امكان‌پذير نيست.

RoSo
12 April 2007, 08:30 PM
قبلاً یه سایت بود مربوط به مخابرات که چینی ها طراحی کرده بودن برای چک کردن و فرستادن اس ام اس با خط خودتون ولی باگ زیاد داشت و کلاً بسته شد. از طریق اون میشد. بطوری که اگر گوشی خاموش بود ریپورت برای طرف ارسال نمیشد ولی در smsc مخابرات برای شماره شما ذخیره میشد و میتونستید از طریق اون سایت ببینید ولی بهرحال اگه گوشی رو روشن میکردید برای طرف ریپورت میرفت.
اون سایت خیلی چیزای خوبی داشت و حیف شد که بستنش.
به این صورت بود که 20 اس ام اس آخر شما رو چه ارسال شده چه دریافت شده در اون سایت ذخیره میشد.
خدایش بیامرزد.

web
23 April 2007, 04:40 PM
با عرض سلام خدمت دوستان.
مجددا امروز من از دوستي شنيدم كه ميگفت زنگ زده به يك دفتر مخابراتي و اونا بهش گفتن به احتمال زياد delivery موجب هزينه اضافه ميشه؟ آيا اين درسته و بازهم شايعه هست؟

ممنون

mahdyshr
25 April 2007, 07:19 PM
یکی از دوستان من به من یه sms ی زده با یه اسم جعلی.و من هم مطمینم از موبایلش ارسال کرده. موبایل اون se هست روشی که میگه رو nokia نمی ده کسی می دونه چه جوری میشه این Smsها رو فرستاد.

گل آقا
26 April 2007, 06:38 AM
یکی از دوستان من به من یه sms ی زده با یه اسم جعلی.و من هم مطمینم از موبایلش ارسال کرده. موبایل اون se هست روشی که میگه رو nokia نمی ده کسی می دونه چه جوری میشه این Smsها رو فرستاد.
اگه میگشتید پیدا میکردید:
http://www.phalls.com/vbulletin/showthread.php?t=25626

همايون آذرين
30 April 2007, 01:06 PM
سوني اريكسون sms رو روي سيم كارت ذخيره ميكنه خيلي راحت ولي نوكيا چرا 3250 -7610-اين مدلا اين كار رونميكنن نرم افزار ميخواد يا چيز ديگه

F.®.A
30 April 2007, 01:19 PM
سوني اريكسون sms رو روي سيم كارت ذخيره ميكنه خيلي راحت ولي نوكيا چرا 3250 -7610-اين مدلا اين كار رونميكنن نرم افزار ميخواد يا چيز ديگه
اولا تاپیک تکراری لطفا ایجاد نکنید:icon_lol:
اینطور عمل کنید:
messaging > option > Setting > Others > Memory in Use > MMC
کاش این موضوع رو تو بخش موبایل مطرح میکردید
در بخش موبایل جستجو کنید

سود انباشته
30 April 2007, 03:06 PM
اقا فرشید منظورشون سیم کارت بود نه MMC

F.®.A
30 April 2007, 04:07 PM
بله حق باشماست من فکر کردم ایشان رو mmc رو میفرمایند

آرمان
1 May 2007, 02:20 AM
یک را حل :

کسانی که موبایل ایرانسل دارند و می خواهند به شماره های چهار و پنج رقمی و غیره مثل این شماره های برنامه ها و نظیر سنجی ها و غیره اس ام اس بفرستند و ایرانسل بهشون اجازه ارسال رو نمیده می توانند با استفاده از sms center +9891100500 و با همون سیم کارت ایرانسل براحتی این کار رو کنند تازه مجانی هم حساب میشه من با موبایل ایرانسل خودم تست کردم انجام شده بدون کسر شدن اعتبار.
البته بیشتر شمار های که با 3 شروع میشند رو قبول میکنه ...

0senjed0
9 May 2007, 11:57 PM
دوستان من سیم کارت اعتباری ایرانسل دارم وقتی اس ام اس میفرستم اس ام اسم نه میره و نه ضربدر میشه و رو حالت waiting میمونه ! اشکال از گوشیمه یا اشکال از ایرانسل ؟

F.®.A
10 May 2007, 02:27 AM
دوستان من سیم کارت اعتباری ایرانسل دارم وقتی اس ام اس میفرستم اس ام اسم نه میره و نه ضربدر میشه و رو حالت waiting میمونه ! اشکال از گوشیمه یا اشکال از ایرانسل ؟
سلام دوست من
احتمال بسیار زیاد سیم کارتتونه باید با مسئول مربوطه تماس بگیرید و مشکلتونو باحهاش در میون بزارید
راستی نگفتید که هر منطقه از تهران که میرید اینطوریه یا نه (شاید به خوبی در پوشش ایراتسل نیستید)

0senjed0
10 May 2007, 12:28 PM
راستی نگفتید که هر منطقه از تهران که میرید اینطوریه یا نه (شاید به خوبی در پوشش ایراتسل نیستید)

در تمام نقاط این مشکل رو دارم حتی خارج از تهران هم این مشکل رو دارم . کسی ایرانسل اعتباری نداره که تو گوشیش چک کنه این مشکل رو ؟

babak_deghat
26 May 2007, 05:22 PM
می خواستم بدونم چه جوری میشه با w810فایلهای با پسوندotaرو استفاده کرد؟؟؟؟
همچنین برنامه ای می خواستم برای فرستادن عکس وآهنگ و... با sms......
با تشکر....

رضا صفارپور
4 June 2007, 02:56 PM
آقا من یه مشکلی دارم مسجام که فوروارد میشن زمانشو 45 دقیقه قبلتر نشون میده چه کنم؟

dariushiraz
4 August 2007, 08:59 PM
با سلام.
من اطلاعاتی درباره Message center in use می خواهم.
مثلا می خواهم که بدانم SMSC چه فرقی با SIM-Mitt.-zenter. دارد؟با تشکر.

dariushiraz
4 August 2007, 11:41 PM
با سلام.
بعضی وقتها sms های من با تاخیر می رسند و پیام delievery خیلی دیر می رسد.بعضی مواقع هم که کلا پیام failed یرای من می آید.مرکز من SMSC است.حالا دو تا سوال دارم:
1 ) چرا این مشکل وجود دارد؟

2 ) آیا برای پیامهای failed هزینه ای برای من میآید یا نه؟

با تشکر.

dariushiraz
6 August 2007, 02:48 PM
با سلام.
من می خوام که مرکز پیک آسا را انتخاب کنم اما بعد از send کردن sms پیام failed برام می آید.چی کار کنم؟

elham jo0n
18 August 2007, 11:18 AM
من قبلا توي سآيت مخآبرآت تعرفه sms به چين رو ديده بودم اما دو ماه است که به چين نميتونم sms بزنم سرويسه موبآيل اون هم china telecom هستش ايا مشکل ازmobile منه ???

MerDaX
18 August 2007, 12:19 PM
به نظر مياد يكي دو ماهي هست سيستم ارسال sms به چين و فرانسه دچار مشكل شده! از دوستان كسي براي ساير كشورها هم مشكل اينچنيني داره؟

elham jo0n
18 August 2007, 04:39 PM
لطفآ اگه کسي هست كه به چين sms ميزنه بگه که من مشکلو پيگيري کنم اخه حتي 6 ماه پيش هم نميشد sms فرستاد

matina
30 August 2007, 12:41 PM
سلام دوستان کسی میدونه چطوری میشه به شماره های هوشمند سئس فرستاد چون من هر کاری کردم نمیشه منظورم از شماره های هوشمند همون شماره های sms 30000 یا مراکز دولتی یا مسابقه های تلوزیونی و ...
ممنون

عرفنا
30 August 2007, 10:47 PM
سلام دوستان کسی میدونه چطوری میشه به شماره های هوشمند سئس فرستاد چون من هر کاری کردم نمیشه منظورم از شماره های هوشمند همون شماره های sms 30000 یا مراکز دولتی یا مسابقه های تلوزیونی و ...
ممنون
دوست عزیز شما center های اپراتور اول را امتهان کنید شاید جواب بگیرید
:icon_cool

با سلام.
بعضی وقتها sms های من با تاخیر می رسند و پیام delievery خیلی دیر می رسد.بعضی مواقع هم که کلا پیام failed یرای من می آید.مرکز من SMSC است.حالا دو تا سوال دارم:
1 ) چرا این مشکل وجود دارد؟

2 ) آیا برای پیامهای failed هزینه ای برای من میآید یا نه؟

با تشکر.
1.گاهی center های مختلف دچار ازدهام می شوند، شماره ی 502 را امتهان کنید :icon_excl
2.بلی هزینه ی sms مهاسبه می شود.

ashkanjoon
31 October 2007, 10:31 PM
1 اتفاق عجیبی امروز افتاد که من نفهمیدم چی شد .. :icon_neut

برای گوشی دوستم 1 اس ام اس با شماره عجیب غریب اومد .. به محض اینکه اس ام اس رو باز کرد سیم کارتش سوخت ... :icon_twis

میشه که اس ام اس باعث سوختن سیم کارت بشه ؟؟؟ :icon_sad:

تا حالا کسی چیزی نشنیده دربارش ؟؟:icon_redf

mohammad51
31 October 2007, 11:46 PM
1 اتفاق عجیبی امروز افتاد که من نفهمیدم چی شد .. :icon_neut

برای گوشی دوستم 1 اس ام اس با شماره عجیب غریب اومد .. به محض اینکه اس ام اس رو باز کرد سیم کارتش سوخت ... :icon_twis

میشه که اس ام اس باعث سوختن سیم کارت بشه ؟؟؟ :icon_sad:

تا حالا کسی چیزی نشنیده دربارش ؟؟:icon_redf

دوست عزيز

در اين مورد تاحال من چيزي نشنيدم اما اين چيزي كه شما ميگيد بايد يك ويروشس باشه كه بتونه ولتاژي رو يك دفعه به سيمكارت بفرسته تا همچنين بلايي سرش بياد :icon_cool

ashkanjoon
1 November 2007, 10:37 AM
ممنون از جوابتون ..

اینم باید اضافه کنم که 1 مورد دیگه ازین اتفاق مشاهده شده .. اونم به همین طریق .. باید اس ام اس جالبی باشه ...

mohammad51
1 November 2007, 06:48 PM
ممنون از جوابتون ..

اینم باید اضافه کنم که 1 مورد دیگه ازین اتفاق مشاهده شده .. اونم به همین طریق .. باید اس ام اس جالبی باشه ...

دوست عزيز

اين شماره رو ميتوني بگي چنده كه اين smsهارو ميفرسته تا دوستان هم در جريان باشن و اگر همچنين smsاومد بازش نكنن:icon_cool

ashkanjoon
1 November 2007, 10:12 PM
دوست عزيز

اين شماره رو ميتوني بگي چنده كه اين smsهارو ميفرسته تا دوستان هم در جريان باشن و اگر همچنين smsاومد بازش نكنن:icon_cool

متاسفانه گوشیشون ازینا بوده که اس ام اس جدید رو مستقیم باز میکنه و تا باز نشه معلوم نیست که از کیه یا شمارش چنده...فقط در حد شماره عجیب و غریب گفتن بوده :icon_redf

lover
1 November 2007, 10:45 PM
منظور شما flash sms هست؟ اگر هنگامی که بازش میکنید وارد option بشوید شماره فرستنده رو میگه

ashkanjoon
2 November 2007, 12:48 AM
منظور شما flash sms هست؟ اگر هنگامی که بازش میکنید وارد option بشوید شماره فرستنده رو میگه

نه .. اس ام اس معمولی بوده .. خود بخود هم پااک میشه .. البته به نظر میاد مستقیم میره روی سیم کارت .بعدشم که سیم کارت سوخته و اثری ازش نمی مونه ...

من که موندم خودم ..

من دیده بودم سیم کارت بی دلیل بسوزه .. ولی نه دیگه اینطوری

lover
2 November 2007, 12:57 AM
خوب به این اس ام اس ها self destruct messages گفته میشه قبلا یک برنامه برای پاکت پی سی (http://phalls.com/vbulletin/showpost.php?p=358832&postcount=96) معرفی کرده بودم که چنین اس ام اس ای میداد اما میبایستی رمزی وارد میشد تا عمل بکنه

soheil86
2 November 2007, 03:30 PM
ولی اون حالتی که با اس ام اس سیمکارت بسوزه برای من غیر قابل قبوله .

mohammad51
5 November 2007, 02:33 PM
دوستان عزیز

من هم در مورد این smsاولین بار که میشنوم اما در دنیای برنامه نویسی هر چیزی امکان پذیر هست و میشه با یک ویروس که ولتاژ رو ذخیره میکنه و یکدفعه به سیم کارت میده این مشکل ایجاد بشه که این ویروس میتونه هم به وسیله sms و هم به وسیله بلوتوس انتقال پیدا کنه :icon_cool

Moein273
5 November 2007, 03:00 PM
بله در دنیای برنامه نویسی هر چیزی ( تا حدودی ) امکان اجرا داره اما اس ام اس که زبان برنامه نویسی نیست و اصلا قابلیت اجرای دستورات پیچیده رو نداره من به هیچ عنوان همچین چیزی رو باور نمیکنم.

Mohammad759
12 December 2007, 10:03 PM
با ارز سلام
من با ایرانسل وقتی درخواست اس ام اس تنظیمات gprs رو میدم و واسم این اس ام اس میاد. نمیتونم اس ام اس و باز کنم
error:
general:feature not supported

t.A.T.u
15 December 2007, 11:53 PM
با ارز سلام
من با ایرانسل وقتی درخواست اس ام اس تنظیمات gprs رو میدم و واسم این اس ام اس میاد. نمیتونم اس ام اس و باز کنم
error:

نگفتی گوشیت چیه ؟

salman24h
16 December 2007, 01:27 AM
با ارز سلام
error:

منظورتون چیه که نمیتونم باز کنم؟
اگه گوشی شما سرویس GPRS نداشته باشه ممکنه error بده یا اینکه کد اشتباه رو درخواست داده باشین

این هم تاپیک ایرانسل

http://www.phalls.com/vbulletin/showthread.php?t=4&page=13

Mohammad759
17 December 2007, 11:30 PM
گوشیم n80هست
من قبلا میتونستم این اس ام اس رو باز کنم و تنظیمات رو ذخیره کنم
ولی الان نمیشه

t.A.T.u
20 December 2007, 01:06 AM
گوشیم n80هست
من قبلا میتونستم این اس ام اس رو باز کنم و تنظیمات رو ذخیره کنم
ولی الان نمیشه

نباید این پیغامو بده گوشیتم قدیمی نیستش که ... یبار گوشیو ریست کامل کن ببین درست میشه چون نباید این مشکلو داشته باشه اگه نشد با برنامه آپدیت نوکیا فلش کن

Mohammad759
20 December 2007, 02:29 PM
هم همه این کارایی که شما میگین رو کردم
هم ریست
هم فرمت
ورژن گوشیمم آخرین ورژن هست5.0719

mohammad51
20 December 2007, 04:40 PM
هم همه این کارایی که شما میگین رو کردم
هم ریست
هم فرمت
ورژن گوشیمم آخرین ورژن هست5.0719

دوست عزيز

شما سيم كارتت رو عوض كن ببين با سيم كارت ديگه هم مشكل داره يانه؟

Mohammad759
22 December 2007, 07:34 PM
نه درست نشد:)

darkprince
12 March 2008, 10:03 AM
سلام دوستان من يه مشكل پيدا كردم در مورد دريافت اس ام اس. من خطم همراه اول و از بعضي جاها اس ام اس دريافت نميكنم نميدونم جريان چيه مثلا از اصفهان اس ام اس دريافت ميكنم ولي از تهران و همدان دريافت نميكنم كسي ميدونه اين مشكل ممكنه ماله چي باشه?

saramb
13 March 2008, 10:56 AM
دوستان عزیز من نمیدونم این مسئله قبلاً مطرح شده یا نه ... اگه تکراریه ببخشید:icon_evil
چرا وقتی برام sms میاد ساعتش خیلی فرق داره مثلاً 5 بعد از ظهره ولی میزنه 10 صبح البته قبلاً اینطوری نبود فقط با ابن گوشیم اینجوریه:icon_twis... ساعت اس ام اس های دریافتی و دلیوری با ساعت گوشیم کلی اختلاف دارن. کسی میدونه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:lover:

pedram_x2005
20 March 2008, 04:17 PM
آقا گوشي من هرچي اس امس ميفرستم به گوشي خودم ميفرسته!! تا حالا واسه كسي اين مشكل پيش اومده؟ چند بار ريست كردم اما بازم مشكل داره.3250

msr839
28 March 2008, 02:56 PM
چرا باید بعضی وقتا یه اس ام اس رو دو بار فرستاد تا به دست طرف برسه؟

snaipshot
18 April 2008, 02:33 PM
اقا من تازه سيم كارت گرفتم.تقاضاي sms كردم بهم گفتند كه كامپيوتر مخابرات پر شده بايد 1 ماه
صبر كني.1 ماه خيلي زياده.اگه كسي راه سريعتري سراغ داره لطفا جواب بده.ممنون.
جالبه ............
چه پست خاطره انگیزی . . .
این پست از اولین پست های این تاپیک بوده .
ببینید مشکلات اول ما چی بوده و الان چیه :icon_razz

alirezaf
18 April 2008, 10:04 PM
با سلام خدمت دوستان محترم .
گوشی ن82 9روز گرفتم تا همین الان مشکلی نبود حالا یدفه اس.م.اس برام میاد تو اینباکس هم مشخصه اما هرکاری میکنم بازش نمشه اس.م.اس ---لطف کنید کمکی کنید .

Danial_64
1 May 2008, 10:10 PM
مدت هاست با سيم كارت ايرانسل نميتونم اس ام اس بفرستم و اصلا سند نميشه ( يعني اصلا سعي هم نميكنه كه سند بشه ) مثل اين كه شماره اس ام اس سنتر اشتباه باشه اينجوري هستش و sms سنتر هاي مختلف ايرانسل رو هم تست كردم و مشكل همچنان به قوت خودش باقي هستش
دوستان به اين مورد بر نخوردند ؟

z_qz54
18 May 2008, 11:38 AM
2 روزه delivery report انجام نمیشه(همراه اول)
هم خط 911 و هم 912
برای همه اینطوره؟

mohammad51
18 May 2008, 01:58 PM
2 روزه delivery report انجام نمیشه(همراه اول)
هم خط 911 و هم 912
برای همه اینطوره؟

علي جان

متاسفانه يا خوشبختانه همراه اول چند روزي هست كه در كل سيستمش مشكل بوجود اومده و وقتي ازشون مشكل رو جويا ميشي ميگن مشغول اپديت كردن سيستم ها هستيم و زود اين مشكلات حل ميشه:icon_cool

amir_6384
2 June 2008, 10:09 PM
دوستان عزیز من نمیدونم این مسئله قبلاً مطرح شده یا نه ... اگه تکراریه ببخشید:icon_evil
چرا وقتی برام sms میاد ساعتش خیلی فرق داره مثلاً 5 بعد از ظهره ولی میزنه 10 صبح البته قبلاً اینطوری نبود فقط با ابن گوشیم اینجوریه:icon_twis... ساعت اس ام اس های دریافتی و دلیوری با ساعت گوشیم کلی اختلاف دارن. کسی میدونه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:lover:
سلام
منم همچین مشکلی دارم گوشیم P1 . شما گوشیتون چیه؟ من مشکلمو توی کلوب سونی اریکسون مطرح کردم جواب دادن که باید سرویس time zone رو روی honolulu تنظیم کنیم. نتیجه اینکار این شد که مسج ها با اختلاف ساعت +3:30به دستتون میرسه و جالب اینه این کار فقط مشکل مسج هایی رو حل میکنه که با سرویس سنتر 100500 ارسال بشن و اگه کسی که به شما مسج میزنه سرویس سنترش چیز دیگه باشه توی inbox گوشیتون مسجش با یه ساعت پس و پیش میاد و باید دنبالش بگردی توی inbox.
حالا از دوستان کسی راه حل مسالمت آمیز در این زمینه میتونه ارایه بده و خانواده ای رو از نگرانی در بیاره:icon_surp؟

Edalati
6 June 2008, 04:30 PM
یه سوال ؟ اس ام اس رو میشه پرینت گرفت ؟ یعنی بفهمی به کیا اس ام اس زده شده و چی داخلش نوشته شده ؟

salman24h
6 June 2008, 04:40 PM
لیست شماره هایی رو که بهشون sms زدی رو میشه پرینت گرفت اما متنش رو فکر نکنم
البته تا جایی که اطلاع دارم متن sms ها هم ذخیره میشه اما به کسی ارائه نمیدن

Edalati
6 June 2008, 04:47 PM
لیست شماره هایی رو که بهشون sms زدی رو میشه پرینت گرفت اما متنش رو فکر نکنم
البته تا جایی که اطلاع دارم متن sms ها هم ذخیره میشه اما به کسی ارائه نمیدن

پس با پارتی یا پول میشه متن رو هم در آورد ؟

amir_6384
7 June 2008, 07:57 PM
سلام
منم همچین مشکلی دارم گوشیم P1 . شما گوشیتون چیه؟ من مشکلمو توی کلوب سونی اریکسون مطرح کردم جواب دادن که باید سرویس time zone رو روی honolulu تنظیم کنیم. نتیجه اینکار این شد که مسج ها با اختلاف ساعت +3:30به دستتون میرسه و جالب اینه این کار فقط مشکل مسج هایی رو حل میکنه که با سرویس سنتر 100500 ارسال بشن و اگه کسی که به شما مسج میزنه سرویس سنترش چیز دیگه باشه توی inbox گوشیتون مسجش با یه ساعت پس و پیش میاد و باید دنبالش بگردی توی inbox.
حالا از دوستان کسی راه حل مسالمت آمیز در این زمینه میتونه ارایه بده و خانواده ای رو از نگرانی در بیاره:icon_surp؟
کسی از دوستان چیزی در مورد مشکل زمانبندی اس ام اس ها نمیدونه؟ کمک کنید لطفا:icon_redf

PAYAM
8 June 2008, 12:16 AM
بارها و بارها و بارها در فوروم در مورد این مشکل زمان SMSها در گوشی‌های UIQ3 صحبت شده.
ایراد از سرورهای مخابرات است که لوکیشن‌شان تنظیم نیست، با گذشتن روی تایم هونولولو مشکل تاحدودی بهتر می‌شود ولی حل نمی‌شود.

realmadrid
24 September 2008, 12:13 PM
من همراه اول اعتباری دارم ! مدتی SMS میدم یکی در میون 32 تومن حساب میشه ؟

کسی خبری نداره در این مورد !

applepie
1 October 2008, 11:21 PM
دوستان لتفن بنده رو راهنمایی بفرمایید، من یک دوستی دارم در آمریکا میخواستم ببینم آیا میشه از اپراتورهای ایرانی به موبایل ایشون SMS بزنم؟ چند بار تلاش کردم بی فایده بود، اون هم چند بار فرستاده که نرسید و میخام بدونم این به دلیل اینه که ایران با آمریکا رومینگ نداره؟ آیا سرویسی هست که باشه و با راهاندازی اون بتونم به آمریکا SMS بزنم؟ سپاسگزارم.

عرفنا
2 October 2008, 01:18 AM
دوستان لتفن بنده رو راهنمایی بفرمایید، من یک دوستی دارم در آمریکا میخواستم ببینم آیا میشه از اپراتورهای ایرانی به موبایل ایشون SMS بزنم؟ چند بار تلاش کردم بی فایده بود، اون هم چند بار فرستاده که نرسید و میخام بدونم این به دلیل اینه که ایران با آمریکا رومینگ نداره؟ آیا سرویسی هست که باشه و با راهاندازی اون بتونم به آمریکا SMS بزنم؟ سپاسگزارم.

تا اونجایی که بنده می دونم همراه اول با هیچ کدام از اپراتورهای امریکا roaming ندارد،اما ایرانسل با اپراتورهای:

Cingular Wireless (Bellsouth, Pacbell, Genesis)

AT&T

T-Mobile
خدمات roaming و در نتیجه ارسال sms را ارائه می دهد :icon_cool
برای دیدن اپراتور های طرف roaming ایرانسل به اینجا (http://www.irancell.ir/Layer3/?id=83) و برای همراه اول به اینجا (http://www.mci.ir/?Roaming) مراجعه کنید :icon_excl

applepie
2 October 2008, 03:11 PM
تا اونجایی که بنده می دونم همراه اول با هیچ کدام از اپراتورهای امریکا roaming ندارد،اما ایرانسل با اپراتورهای:

Cingular Wireless (Bellsouth, Pacbell, Genesis)

AT&T

T-Mobile
خدمات roaming و در نتیجه ارسال sms را ارائه می دهد :icon_cool
برای دیدن اپراتور های طرف roaming ایرانسل به اینجا (http://www.irancell.ir/Layer3/?id=83) و برای همراه اول به اینجا (http://www.mci.ir/?Roaming) مراجعه کنید :icon_excl

با سپاس فراوان از لینکهای مفید شما، در یکی از صفحات سایت همراه اول دیدم نوشته با دو اپراتور از آمریکا رومینگ داره (اینجا (http://www.mci.ir/?80)) اما ننوشته با کدوم اپراتورها و من در لیست کشورها هم ندیدم، میخاستم ببینم شما میتونید ببینید با کدومها طرف قرارداده یا اسلن سایت همراه اول الکی نوشته؟ خیلی ممنونم.

عرفنا
3 October 2008, 03:35 AM
با سپاس فراوان از لینکهای مفید شما، در یکی از صفحات سایت همراه اول دیدم نوشته با دو اپراتور از آمریکا رومینگ داره (اینجا (http://www.mci.ir/?80)) اما ننوشته با کدوم اپراتورها و من در لیست کشورها هم ندیدم، میخاستم ببینم شما میتونید ببینید با کدومها طرف قرارداده یا اسلن سایت همراه اول الکی نوشته؟ خیلی ممنونم.

خواهش می کنم دوست عزیز بنده وظیفمو انجام دادم :icon_cool
در مورد سوالتون هم،اون اپراتورهای درج شده مربوط به قاره ی آمریکا هستند (احتمالا آمریکای جنوبی،ونزوئلا و ...) و همراه اول با هیچ اپراتور آمریکای شمالی roaming ندارد :icon_excl

applepie
3 October 2008, 11:31 PM
خواهش می کنم دوست عزیز بنده وظیفمو انجام دادم :icon_cool
در مورد سوالتون هم،اون اپراتورهای درج شده مربوط به قاره ی آمریکا هستند (احتمالا آمریکای جنوبی،ونزوئلا و ...) و همراه اول با هیچ اپراتور آمریکای شمالی roaming ندارد :icon_excl

ببخشید، بله درسته، حق با شماست، نوشته قاره آمریکا! از دست این همراه اول! میرم یه سیمکارت ایرانسل میخرم 10 تومن یکی دیگه هم جایزه میگیرم! همه کار هم باهاش میتونم بکنم، به این میگن اپراتور کار درست! باز هم سپاسگزارم از راهنمایی شما.

Profession@l
4 October 2008, 12:09 AM
هزینه ارسال sms داخل کشور بنا به فاصله شهر مثل هزینه تماس زیاد میشه ؟ یا همون 17 تومان در اعتباری هاست ؟

عرفنا
4 October 2008, 02:15 AM
هزینه ارسال sms داخل کشور بنا به فاصله شهر مثل هزینه تماس زیاد میشه ؟ یا همون 17 تومان در اعتباری هاست ؟

خیر
تعرفه ی ارسال sms برای تمام نقاط کشور ثابت است و بر اساس فاصله و یا هر فاکتور دیگری تغییر نمی کند :icon_cool
موفق باشید :icon_excl

sami8463
12 October 2008, 11:24 PM
از دوستان کسی میدونه که چه دلیلی داره که SMS به یه شماره خاص نمیرسه؟؟؟
یعنی sms من به اون شماره نمیرسه ولی sms اون به من میرسه!:icon_eek:
با شماره های دیگه نه من مشکل دارم نه اون، درضمن قبلا این مشکل وجود نداشت
هر دو شماره هم 912 هستش
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

sahandpotter
16 October 2008, 12:17 AM
دوستان کسی میدونه چجوری میشه از طریق ایرانسل به یه اپراتور خارجی اس ام اس زد؟؟
من هرچی مزینم با هر کدی...feild میشه...
اپراتور هم مال آمریکاست...فکر کنم at&t باشه...میدونین ترتیب نوشتن شمارش چجوریه؟

عرفنا
16 October 2008, 11:28 PM
دوستان کسی میدونه چجوری میشه از طریق ایرانسل به یه اپراتور خارجی اس ام اس زد؟؟
من هرچی مزینم با هر کدی...feild میشه...
اپراتور هم مال آمریکاست...فکر کنم at&t باشه...میدونین ترتیب نوشتن شمارش چجوریه؟

دوست عزیز شماررو با کد کشور همونطوری که با تلفن می گیرید باید بگیرید و بفرستید.هیچ تفاوتی نمی کنه :icon_cool

sahandpotter
17 October 2008, 10:47 AM
آخ با تلفونم نمیدونم چجوریه...یکی از اشنا ها بود ...اومده بود...گفتم شماره سل فونتو بده...اونم داد...ولی مثل ما داد...مثلا میگیم 0912 فلان فلان....ولی اگه بخوایم از کد اولش حساب کنیم...میشه +98912
بعد که به اون شماره یی که خودش بهم داد اس ام اس میزنم...فیلد میشه...

عرفنا
17 October 2008, 06:46 PM
آخ با تلفونم نمیدونم چجوریه...یکی از اشنا ها بود ...اومده بود...گفتم شماره سل فونتو بده...اونم داد...ولی مثل ما داد...مثلا میگیم 0912 فلان فلان....ولی اگه بخوایم از کد اولش حساب کنیم...میشه +98912
بعد که به اون شماره یی که خودش بهم داد اس ام اس میزنم...فیلد میشه...

دوست عزیز
این 98 در واقع همون +98 یا 0098 است، در نتیجه برای گرفتن شماره شما کد کشور (در مورد آمریکا 001) رو به قبل از شماره اضافه و شماررو می گیرید :icon_cool

applepie
27 October 2008, 01:22 AM
من یه سیمکارت ایرانسل تهیه کردم برای اینکه به آمریکا SMS بزنم، جالبه که اولین SMS که زدم رسید و Delivery هم داد و البته متنش کاملا انگلیسی بود، اما SMS های بعدی که فرستادم با متن فارسی و مخلوط فارسی و انگلیسی برخلاف اینکه Delivery هم داد اما به دست طرف نرسید والبته برای هر SMS هم 150 تومن کم کرد، درضمن وقتی دوستم از آمریکا به ایرانسل من SMS میزنه به دست من نمیرسه، میخاستم بدونم که آیا یکطرفه هست سرویس SMS بین المللی در ایرانسل و آیا باید چیزی رو فعال کرد یا خیر تا بتونیم دوطرفه SMS بزنیم و اینکه چرا متن فارسی رو نمیفرسته باوجودی که Delivery هم میده؟
یه سوال دیگه اینکه الان یکی از دوستانم سوریه هست و امکان برقراری ارتباط با سیمکارت ایرانسل وی نیست، اما وقتی به سیمکارت همراه اولش زنگ زدم ارتباط برقرار شد و گفت ایرانسل در سوریه خط نمیده!، میخاستم ببینم مگه رومینگ ایرانسل برای مکالمه فعال نیست؟ آیا دوستان دیگر در خارج از کشور از سیمکارت ایرانسل با موفقیت استفاده نموده اند؟ به نظر میرسه ایرانسل بر خلاف تبلیغات زیادی که به راه انداخته داره کلاهبرداری میکنه و از اعتماد مردم حسابی سوع استفاده میکنه، من اگر اینگونه باشه از ایرانسل شکایت میکنم.
سپاسگزارم که بنده رو راهنمایی میفرمایید

MOEIN.K2
8 November 2008, 11:49 PM
با سلام خدمت دوستان

من چند روز رفتم تو یه موبایل فروشی یارو تازه از تهران برگشته بود .میگفت یه کد اوردم که ........

این اقا میگفت من میتونم یه کاری با خط شما انجام بدم که مثلا اگه من بخام اس ام اس های گوشی به فرض دوست دخترم رو بدونم چیه یا چی ها واسش میفرستن رو بدونم :icon_eek:من میتونم کاری کنم که هر اس ام اسی واسه اون میاد واسه منم بیاد خیلی جالب بود من واقعا هنگ کرده بودم .

رو یه گوشی هم عملیش کرد من باورم نمیشد

واسه فعال کردن این امکانات 70 هزار میگیره !!!

الان گفتم ببسنم که کسی میدونه این کد چیه ؟ یا شما هم اولین باره شنیدین ؟؟ ممنونم :icon_razz:-o

در ضمن میگفت که اگه طرف هر اس ام اسی رو بفرسته دیلیوردش واسه منم میاد ؟؟؟ این مساله واقعا واقعیت داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

babialex
5 December 2008, 04:21 PM
اگه اول اس ام اس يك حرف فارسي بزنيم و بقيه اشو انگليسي بزنيم اس ام اس فارسي حساب ميشه ؟
برعكسش چطور ؟
روي همه اپراتور ها ؟

MSv-Classic
5 December 2008, 04:53 PM
چون تاپيك طولاني بود نرسيدم از اولش بخونم...چطوري ميشه موقع ارسال اس ام اس شماره را پنهان كرد؟
يكي از دوستان من موقع اس ام اس دادن به جاي شمارش هرچي دوست داره رو مينوبيسه و منم همونا رو ميبينم..
مثلا جي شماره مينويسه "سلام"

mohammad1983
8 December 2008, 10:37 PM
سلام
من چند روزي هست با مشكلي از اين قرار رو به رو شدم كه هركس از همراه اول به من كه ايرانسل دارم SMS‌ ميزنه در طي 24 ساعت اون پيامك براي من حداقل 10 بار مياد.در حالي كه طرف مقابل فقط يك بار فرستاده!!!
ممكنه ايراد از گوشي باشه؟؟:icon_eek:

nikol86
9 December 2008, 12:37 PM
چون تاپيك طولاني بود نرسيدم از اولش بخونم...چطوري ميشه موقع ارسال اس ام اس شماره را پنهان كرد؟
يكي از دوستان من موقع اس ام اس دادن به جاي شمارش هرچي دوست داره رو مينوبيسه و منم همونا رو ميبينم..
مثلا جي شماره مينويسه "سلام"
اين امكان تو بعضي گوشيا مث سوني اريكسون هست و از مسيرemail gatewayاستفاده ميكنه به اينصورتtext message->setting->email gatewayاينجا شماره كسي كه مي خواي بهش اس ام اس بديو ميزني بعد ميري پيا متو در قسمت تكست مي نويسي و موقع فرستادن به گزينه ايميل مي فرستي ضمنا بجاي ادرس ايميل هر چي بخواي مي توني بنويسي اما براي كسي كه ميفرستي گوشيش بايد سوني اريكسون باشه وگرنه ضايع بازي ميشه!!

mahmoud59
23 December 2008, 12:58 PM
سلام
آیا میشه یه اس ام اس رو دوباره از اپراتور دریافت کرد؟

عرفنا
24 December 2008, 11:20 PM
سلام
آیا میشه یه اس ام اس رو دوباره از اپراتور دریافت کرد؟

خیر دوست عزیز

سلام
من چند روزي هست با مشكلي از اين قرار رو به رو شدم كه هركس از همراه اول به من كه ايرانسل دارم SMS‌ ميزنه در طي 24 ساعت اون پيامك براي من حداقل 10 بار مياد.در حالي كه طرف مقابل فقط يك بار فرستاده!!!
ممكنه ايراد از گوشي باشه؟؟:icon_eek:
نه دوست عزیز اشکال از اپراتور است.

اگه اول اس ام اس يك حرف فارسي بزنيم و بقيه اشو انگليسي بزنيم اس ام اس فارسي حساب ميشه ؟
برعكسش چطور ؟
روي همه اپراتور ها ؟
این تاپیک رو دیدید:
راهی هست که انگلیسی تایپ کنید و SMS براتون 9 تومان حساب بشه: (http://www.phalls.com/showthread.php?t=41282)

موفق باشید :icon_cool

sdsab22
27 January 2009, 11:35 PM
سلام
كسي از دوستان ميدونه چي ميشه كه از يه خط به يه خط ديگه اسمس نميره؟
دوست من 0913 هست و من 0912 . من به اون اسمس ميدم ميرسه ولي اون ميده نميرسه. و فقط هم به خط من اينجوري هستاون به هر كي ديگه ميده ميرسه. نميدونين چرا؟؟ و چجوري ميشه اين مشكل رو حل كرد؟

MSv-Classic
28 January 2009, 12:26 PM
منم همین مشکل رو با خط یکی از دوستام دارم...تا اونجایی که میدونم هیچ راهی نیست:icon_mad:

big_bang
29 January 2009, 01:00 AM
گوشی منم اینجوری شده، لطفا کسی اگه میدونه یا راه حلی داره بگه که بدجور به راه حلش نیاز مندم.
please...please...please:icon_cry:
پیشاپیش ممنون:icon_surp

mr_black
5 February 2009, 02:33 AM
سامانه ارسال پيامك تلفن ثابت صبح امروز در مركز مخابراتى وليعصر تهران افتتاح شد. محمد روح اللهى مدير عامل شركت مخابرات استان تهران در گفت وگو با ايسنا، با اعلام اين خبر گفت: افتتاح اين سرويس در استان تهران كه بيش از ۶ ميليون و ۱۰۰ هزار مشترك دارد از امروز ميسر شد و براى استفاده گوشى هاى تلفن ثابت بايد به امكان دريافت و ارسال پيامك مجهز باشند. وى با بيان اين كه شماره SMS سنتر ۹۷۱۷۰۰۰ است گفت: مشتركان متقاضى استفاده از اين سرويس بايد اين شماره را در گوشى هاى خود تنظيم كرده، پيام را بنويسند، شماره مخاطب را وارد كنند تا پيامك ارسال شود. روح الهى درباره تعرفه پيامك تلفن ثابت گفت: اين تعرفه از تلفن ثابت به تلفن ثابت ۱ پالس در خطوط بين شهرى ثابت، دو پالس و بين موبايل و تلفن ثابت دو پالس است؛ هزينه هر پالس ۴۴‎/۷ ريال است. او درباره توان ارسال پيامك از تلفن همراه به تلفن ثابت گفت: از نظر فنى امكان ارسال پيامك از تلفن همراه به تلفن ثابت امكان پذير است اما از آن جايى كه در مورد تعرفه آن با شركت ارتباطات سيار به توافق نرسيده ايم فعلا اين امر صورت نمى گيرد تا مساله مالى آن به طور كامل حل شود. وى خاطرنشان كرد: با توجه به اينكه گوشى هاى داراى توان ارسال پيامك از طريق تلفن ثابت تنها امكان ارسال اين پيام به زبان انگليسى را دارند فعلا پيام ها به زبان انگليسى ارسال مى شود اين در حالى است كه از نظر فنى اين سامانه امكان ارسال پيام هاى فارسى را نيز داراست و زمانى پيام ها به زبان فارسى ارسال خواهد شد كه گوشى هاى تلفن اين امكان را فراهم كنند كه در اين باره توليد كننده ها بايد اقدام كنند. او در پايان تصريح كرد: بعد از ارسال پيامك از طريق تلفن ثابت گيرنده پيام، شماره خط ثابتى كه از آن ارسال پيام صورت گرفته است را خواهد ديد.

mr_black
12 February 2009, 02:48 AM
تعرفه پيام كوتاه فارسى كاهش مى يابد

وزارت ارتباطات در صدد كاهش تعرفه پيامك فارسى تلفن همراه است. مصطفى پورمحمدى رئيس سازمان بازرسى كل كشور در گفت وگو با موبنا اظهار داشت: كاهش تعرفه پيام كوتاه تلفن همراه فقط درخواست سازمان بازرسى نيست بلكه يك قانون است كه وزارت ارتباطات بايد آن را اجرا كند. وى با تاكيد بر اينكه مبناى كاهش تعرفه پيامك بر فونت فارسى قرار داده شده است، خاطرنشان كرد: وزارت ارتباطات در حال پيگيرى براى حل مشكلات فنى است تا تعرفه پيام كوتاه فارسى ارزان تر از تعرفه موجود باشدد.
سال گذشته سازمان بازرسى كشور در گزارشى تعرفه پيام كوتاه تلفن همراه را ناعادلانه اعلام كرد و از وزارت ارتباطات خواست تا تعرفه پيام كوتاه را كه ۱۴۲ريال بود كاهش دهد. هيات دولت در اواخر بهمن ماه سال ۸۶ با هدف حمايت از خط و زبان فارسى تعرفه پيام كوتاه با فونت فارسى را به ۸۹ ريال كاهش و لاتين را به ۲۲۲ ريال افزايش داد.طيق اين مصوبه تمامى اپراتورها ملزم به اجراى اين تعرفه شدند اما اين تعرفه تنها از سوى اپراتور اول اعمال شد و اپراتور دوم هنوز نيز پيام كوتاه مشتركان خود را با تعرفه قبلى محاسبه مى كند. طبق اعلام مسئولان شركت ارتباطات سيار ايران، حدود ۷۰ درصد از پيامك هاى مشتركان همراه اول با فونت فارسى ارسال مى شود.

behnam2bh
19 February 2009, 09:50 AM
كسي نمي دونه چرا از همراه اول به 0937 نميشه پيام داد

z_qz54
19 February 2009, 01:46 PM
كسي نمي دونه چرا از همراه اول به 0937 نميشه پيام داد

نه مشکلی نداره؟ هم 912 و هم 911 به 937 میفرستند.

Siemens sx1
21 February 2009, 08:28 PM
من هم مشکل فرستادن مسیج از همراه اول به 0937 رو دارم ( در منطقه شمال غرب)

dr-arash
29 January 2010, 01:17 PM
سلام به همه
می خواستم بدونم اس ام اس های سالهای پیش از طریق سرور مخابرات قابل بازیابی هستش با نه؟
تا چه مدت باقی می مونه؟
ممنون

ناران
30 January 2010, 11:43 AM
دوست عزیز اس ام اس ها در یک بازه 1 تا 3 ماه در آرشیو سیو مشوند بعد از آن دیگه قابل دستیابی

نیستند :icon_mrgr

dr-arash
30 January 2010, 12:40 PM
بسیار ممنونم دوست عزیز.

می خواستم بدونم بعد از این مدت از سه ماه اس ام اس ها از سرور پاک می شن ؟ و آبا از طریق مجاری قانونی قابل پی گیری هستن یا نه؟

ناران
30 January 2010, 02:06 PM
بله بعد از 3 ماه از سرور حذف می شوند و در این بازه 3 ماه از طریق درخواست قاضی یا دادستانی

می توان به اس ام اس ها دسترسی داشت باز بستگی به دید قاضی دارد که مسله چی بوده باشه

:icon_evil :icon_excl

baza
19 February 2010, 09:20 AM
چه طوری می تونم کاری کنم که به طور مودبانه sms کسی بهم نرسه?

moje90
23 February 2010, 10:37 PM
با سلام دوستان:icon_wink به نظر شما دلیل اینکه بعضی مواقع یک SMS چند بار به یک خط میرسه چی میتونه باشه ؟؟مثلا چند روز قبل یک مسج 5 بار برام اومد که 2 دفعه اش به صورت نصفه بود ولی دفعات بعد کامل میرسید:icon_twisبه نظر شما این ارسال شدن به این تعداد پای اون شخصی هم که مسج میفرسته حساب میشه یا نه ؟؟؟

king_2008
30 April 2010, 10:19 AM
با سلام
میخواستم بپرسم اس.ام.اس دادن از همراه اول به ایرانسل هزینش بالاتر از همراه اول به همراه اول هست
ممنون

pinar
10 May 2011, 05:20 PM
سلام،يه توضيح كلي در مورد اين دستگاههاي sms مي خواستم كه شركتها و اداره جات جهت تبليغات يا اطلاع رساني ازش استفاده مي كنن در ضمن نحوه نصب و استفادشو بگين ممنون مي شم

mohammad1983
10 May 2011, 06:20 PM
من در مورد دستگاه هاش اطلاع ندارم.اما چند وقت پیش از یه شرکتی اکانت ارسال sms خریدم به قیمت اولیه (قرارداد) 45000 تومان.از طریق اینترنت به سایت اون شرکت مراجعه میکنم و با یوزر و پسوردی که بهم دادند به کنترل پنل کاربری میرم.اونجا انواع گروه ها رو میشه برای ارسال sms ساخت و کافیه متن مورد نظر و گروهی رو که مدنظر هست برای ارسال انتخاب تا خود اون شرکت sms ها رو ارسال کنه.
هر ماه هم یه پولی بابت شارژ به حسابشون میریزم که بر اساس sms ارسالی ازش کم میکنه.
این 45000 تومان حق اشتراک برای ارسال و دریافت عادی sms هست.
همچنین میشه در این سامانه ارسال سررسیدی رو هم فعال کرد که مثلا در یک تاریخ معین خود سیستمشون sms ها رو ارسال میکنه.
و خدمات دیگه که هر کدام یه هزینه بابت فعال کردنشون دریافت میشه

navid lord
10 May 2011, 06:25 PM
با سلام
میخواستم بپرسم اس.ام.اس دادن از همراه اول به ایرانسل هزینش بالاتر از همراه اول به همراه اول هست
ممنون

اره
حدود 10 تومن فرق داره

poyesh4
14 May 2011, 05:55 PM
با سلام و عرض خسته نباشید لطفا هر چه زودتر کمکم کنید بسیار نیاز دارم به کمکتون من 1 اس ام اس در ساعت 7.51 به صورت اشتباهی برای شخصی ارسال کردم و وقتی فهمیدم اشتباه فرستادم به شخص مورد نظر خودم آنرا ارسال کردم دوباره و اون فرد هم جوابم رو داد ولی شخص دوم که اشتباه برایش اس ام اس ارسال کردم اعلام میکنه این اس ام اس رو به گونه ای دیگر و تحریک آمیز با نام شخص اول برای او ارسال کردم در صورتی که هرگز اینگونه نبوده و اس ام اس ارسال شده من که درون سند شده ها من هست شبیه به هم است.
ولی وقتی امروز اومد و بهم نشون که اون اس ام اس تحریک آمیز از جانب من بوده و حتی در message detailهم که چک کردم دیدم که همینجوری هستش و این اس ام اس از جانب من بوده ولی در سند شده های من دقیقا توی همون ساعت این اس ام اس جور دیگه هستش و مطمینم هم گوشیم دست هیچ احدی نبوده
من 1 سوال داشتم آیا میشه اس ام اس دریافتی رو تغییر داد؟و به همون نام ذخیرش کرد؟ و همینطور توی مسیج دیتیل هم شماره خود من باشه؟(گوشی اون فرد x6 هستش)
ترو خدا زود جوابمو بدین مرسی

سارا آز
13 September 2014, 03:00 PM
سلام
جدیدا گوشی سامسونگ خریدم ولی هیچ اس ام اس تبلیغاتی ویا بانکی ویا حتی ۸۰۸۰
۸۰۰۸
۸۰۸۸
برام نمیاد لطفا راهنمایی کنید