PDA

View Full Version : E250 گوشي جديد سامسونگ با قابليت‌هاي بالا

am!n
5 March 2007, 10:28 PM
دوشنبه، ۱۴ اسفندماه ۱۳۸۵
http://www.itna.ir/archives/images/E250-D.jpg
ايتنا- سامسونگ، از عرضه سامسونگ E250، گوشي كشويي با قابليت‌هاي بالا و طراحي شيك خود خبر داد.

E250 يک گوشی کارآمد، بسيار باريك و راحت است. بدنه اين گوشي باريك بوده با گوشه‌هاي گرد و كليدهاي نرم آن، كاركردن با گوشي را بسيار راحت كرده است. ابعاد باريك و متناسب اين گوشي باعث مي‌شود به راحتي در جيب، دست و يا كيف جاي ‌گيرد.

صفحه نمايش اين گوشي از وضوح تصوير بالا برخوردار است و تصاوير را زنده و شفاف نمايش مي‌دهد. كاربران مي‌توانند با يكي از بهترين و با كيفيت‌ترين صفحه‌نمايش‌ها عكس‌هاي خود را تماشا كنند، بازي كنند، كليپ‌هاي ويديويي ببينند و يا حتي عكس بگيرند.

منوي اين گوشي با رنگ‌هاي زيبا در مقابل زمينه مشكي زيباتر شده و ديدن گزينه‌هاي مختلف را ساده‌تر مي‌كند. تمام لحظات و خاطرات ارزشمند را مي‌توان با استفاده از لنز دوربين گوشي براي هميشه ضبط كرد.

E250 با تمام قابليت‌هاي يك دوربين فيلمبرداري كوچك مي‌تواند تا يك ساعت با صدا فيلم بگيرد.
اين گوشي در خود يك پخش‌كننده موسيقي نيز دارد كه نياز به يك دستگاه جداگانه براي ذخيره‌سازي فايل‌ها را برطرف مي‌كند.

براي تطبيق بيشتر با تمام نيازهاي صوتي، راديو FM نيز براي گوش دادن به موسيقي و اخبار ملي و محلي در دستگاه قرار داده شده ‌است.

E250 گوشي فوق‌العاده‌اي براي دانش‌آموزان و جوانان حرفه‌اي با حداكثر كارآيي بوده و امكانات اتصال گسترده‌اي دارد. فناوري بلوتوث، ارتباط با ديگر دستگاه‌هاي همخوان را ممكن كرده و امكان همسان‌سازي با دوستان هم دانشكده‌اي و ديگران را فراهم مي‌كند.

نرم‌افزارهاي EDGE انتقال سريع‌تر داده‌ها براي دانلود و انتقال سريع‌تر فايل‌ها را فراهم مي‌كند. MMS نيز امكان دسترسي ساده به طيف گسترده‌اي از برنامه‌هاي كاربردي و فايل‌ها را ممكن مي‌‌سازد.

E250 قابليت‌هاي پيشرفته گوناگوني دارد. كاربران مي‌توانند يك منوي شخصي از قابليت‌هايي كه بيشتر استفاده دارند درست كنند. اگر گوشي خود را گم كنيد، قابليت دزدگير، SMSاي به شماره‌اي كه از قبل تعيين كرده‌ايد فرستاده و صاحب خود را از تغييرات سيم‌كارت آگاه كرده و امكان بازيابي گوشي را فراهم مي‌كند.

پيغام كمك (SOS) نيز در مواقع اضطراري SMS هشداردهنده‌اي مانند يك زنگ هشداردهنده بي‌صدا خواهد فرستاد. به علاوه اين گوشي به صورت اتوماتيك خود را با ساعت‌هاي مختلف مناطق GSM گوناگون تنظيم مي‌كند.

E250 در رنگ‌ اصلی خود که نقره‌ايست عرضه شده و بزودی در پنج رنگ‌ متنوع ديگر آن در دسترس خواهد بود.

XIII
6 March 2007, 01:12 AM
قيافش كه خيلي شبيه d900 مي مونه!

samsung_D600
6 March 2007, 03:25 AM
این گوشی از روی دی 840 سامسونگ زده شده

NEC
6 March 2007, 12:53 PM
به نظر من که زیادی روش غلو شده . همچین تحفه ای هم نیست !

samsung_D600
7 March 2007, 03:20 AM
برای چی ؟؟؟ مگه این حرف ماست ؟؟ این نوشته ها یه منبعی داره .

Y@TA
7 March 2007, 03:39 AM
با سلام

http://worldofmobile.persiangig.com/3717.jpg

دیگر مشخصات به شکلی کوتاه و کامل

قابلیت ارسال MMS,SMS,WAP,EMS,EMAIL
ضبط مکالمه ی تلفنیتا مدت 6 دقیقه
دارای رادیو موج FM
منشی تلفنی
منوی فارسی
دارای رنگ بندی سفید – مشکی
حافظه ی گوشی : 10مگابایت حافظه به صورت داخلی است و دارای کارت حافظه از نوع T-flash است

* البته بنده جسارتا در تکمیل و تایید فرمایشات امین خان عرض کردم

یا حق

samsung_D600
8 March 2007, 04:23 AM
فکر کنم این مدل از دی 600 هم بهتر باشه...

ShahabSAMSUNG
4 April 2007, 05:14 PM
به نظر من که زیادی روش غلو شده . همچین تحفه ای هم نیست !

ممکنه به نظر شما اینطور باشه ولی وقتی اومد و با اون قیمت بازار رو تو دستش گرفت، متوجه تحفه بودنش خواهید شد.
دوربینش که فوق العاده است. نمونه عکساش رو ببین:

http://www.updap.com/upsa/1175792493.jpg

http://www.updap.com/upsa/1175775444.jpg
قیمتش هم احتمالاً 180هزار تومن هست که با این قیمت امکانات عالی ای داره.

اصغر
1 July 2007, 09:56 PM
سلام

من هفته ي پيش اين گوشي رو ( با سريال غير اصلي) براي دخترم خريدم 135 تومن.آدم باورش نمي شه كه گوشي با اين امكانات و قابليت ها به اين قيمت فروخته بشه.

خوراك دخترا و نوجوون هاست. LCD اش از گوشي من خيلي شفاف تر و بهتره. كيفيت عكس هاي VGA اون هم به نظرم از 1.3 من بهتره :icon_cry:

همه چيز هم داره ( فقط picture message رو دريافت نمي كنه ! ) و مموري Micro SD هم مي خوره كه يك مگ ترنسندشو خريدم 13.5 ( مفت شده)

PAYAM
2 July 2007, 03:09 AM
جدي اين گوشي 135 تومنه؟؟
هرچند كه سامسونگ برند محبوب من توي گوشي‌هاي موبايل نيست ولي واقعا بايد به سامسونگ تبريك گفت.
(ضمنا فرهادخان نوكيا تقريبا ضعيف‌ترين دوربين رو در پيكسل برابر بين موبايل‌ها داره)

google_mz
2 July 2007, 06:08 AM
من هم یه مشکیشو خریدم 138 هزار تومن
اما نمیدونم چرا صفه نمایشش به نظرم زیاد با کیفیت نیومد ( البته قبلش L7 موتورولا داشتم )
جای بند هم نداره ، وقتی هم که هدفونش رو وصل میکنی راحت تو دست راست نمیشه گرفتش
صداش بد نیست ، هدفون خوبی هم داره
در کل نسبت به قیمتش گوشی خوبیه و از انتخابم راضیم:icon_cool

shahrokh_al
11 July 2007, 02:00 PM
سلام:
دوستان چند تا سوال در مورد این گوشی دارم:

1- زنگ اس ام اس رو نمیشه غیر از زنگهای خود گوشی انتخاب کرد؟

2- اس ام اس هایی که میفرستیم save نمیشند؟

اصغر
11 July 2007, 02:42 PM
سلام:

1- فكر كنم ميشه. ميرين روي آهنگي كه مي خواين سه تا آپشن براي تبديل به زننگ ها داره كه يكيش Set as alarm tone ئه و فكر كنم SMS هم alarm محسوب مي شه ( مطمئن نيستم چون گوشي دم دستم نيست)

2- چرا وقتي مسج رو مي نويسيد موقع ارسال به جاي Send گزينه ي Save & Send رو انتخاب كنيد.

shahrokh_al
12 July 2007, 10:44 AM
1- فكر كنم ميشه. ميرين روي آهنگي كه مي خواين سه تا آپشن براي تبديل به زننگ ها داره كه يكيش Set as alarm tone ئه و فكر كنم SMS هم alarm محسوب مي شه ( مطمئن نيستم چون گوشي دم دستم نيست)

2- چرا وقتي مسج رو مي نويسيد موقع ارسال به جاي Send گزينه ي Save & Send رو انتخاب كنيد.

فقط زنگهای الارم ساعت اونجوری عوض میشه. دوستان اگر راهی پیدا کردید لطف کنید و خبر بدید چون صدای زنگهای اس ام اس خودش خیلی کوتاهه. یه سوال دیگه توی منوهاش جایی برای غیرفعال شدن قفل اتوماتیک گوشی پیدا نکردم؟!

HIM
21 July 2007, 06:32 PM
E250 شبیه D900 است .من خریدم.فقط کیفیت صفحه و دوربینش پایین تره.

http://www.gsmarena.com/samsung_e250-1772.php

ShahabSAMSUNG
17 August 2007, 02:37 PM
سلام:

1) زنگ اس ام اس متاسفانه باید فقط از بین همون 4 تا انتخاب کنی.

2) هنگام ارسال اس ام اس گزینه save and send رو که بزنی، ذخیره میشن.

romeo_1593
17 August 2007, 07:39 PM
کسی تم برای این گوشی داره ؟ شاید اونجوری بشه زنگ SMS رو عوض کرد....من برای میمینم خریدم...کاملا راضیه از گوشیش

romeo_1593
1 September 2007, 07:15 AM
چجور مموری ای براش بخرم ؟ منظورم چه مارک و با چه حجمیه که سرعتش پایین نیاد ؟

romeo_1593
2 September 2007, 10:27 PM
چجور مموری ای براش بخرم ؟ منظورم چه مارک و با چه حجمیه که سرعتش پایین نیاد ؟

یعنی کسی نیست منو راهنمایی کنه ؟:icon_cry:

اصغر
3 September 2007, 12:09 AM
سلام

من Micro SD ترنسند یك گیگ روش گذاشتم مشكلی هم ندارد.

mercury
1 October 2007, 11:17 AM
مال داداش منم یدونه 1 گیگ انداخته مثل چی داره کار میکونه

mehraban87
23 June 2008, 02:43 PM
دوستان محترم
گوشی سامسونگ e250 چه قیمتی است آیا به قیمتش می ارزد با این مبلغ گزینه بهتر کدام است ممنون در اسرع وقت جواب دهید