PDA

View Full Version : سوال در مورد گرفتن نمايندگي يک شرکت

داود18
18 February 2007, 11:59 PM
اگه من بخواهم نمايندگي يک شرکت مثل پاناسونيک را در شهر خودمون بگيرم مراحل کار چه طوري هست ؟بايد در وهله اول چه کار کنم و به چه چيزهايي نياز هست؟

XELTEK
19 February 2007, 02:35 AM
برای فروش میخوای یا خدمات ؟

mohammad51
19 February 2007, 11:03 PM
اگه من بخواهم نمايندگي يک شرکت مثل پاناسونيک را در شهر خودمون بگيرم مراحل کار چه طوري هست ؟بايد در وهله اول چه کار کنم و به چه چيزهايي نياز هست؟

دوست عزيز تا اونجايي كه من ميدونم شما اول بايد بري دفتر مركزي اين شركت بعدش يك درخواست پر ميكنيد براي نمايندگي البته همراه كروكي واونها نصبت به درخواست شما يك برسي ميكنن اگر به توافق رسيديد اين قرار داد بسته ميشه ياحق هميشه موفق باشيد:icon_cool

داود18
23 February 2007, 11:40 AM
بيبنيد من براي فروش ميخواهم ؟
ميشه بگيد چيو بررسي ميکنن؟ يعني موقعيت مغازه و اين چيزا را؟
راستي کسي تلفن نمايندگي اصلي پاناسونيک را نداره به من بده تا زنگ بزنم بپرسم؟

XELTEK
23 February 2007, 12:01 PM
اولا این که باید حضوری برید دفتی مرکزی پانا توس شریعتی تقاطع طالقانی !
بعدش درخواستتونو باید بدید ! اونا بررسی میکنن اگه توی اون شهرستان ظرفبتشون تکمیل باشه کاری نمیتونی بکنی !
اما اگه درخواستت اوکی شد باید یه مدت صبر کنی و تا بهت بگن که میان برای بازدید !
باز دید هم بازدید منطقه ! بازدید مغزه و بررسی اون !( مانند متراز ! شکل هندسی و داشتن بالکن و انبار که بی تاثیر هم نیست !)
بعدش برای اینکهه کارت زود تر راه بیفته باید حسابی بازدید کننده ها رو تحویل بگیری و یه ناهارو شام درست و حسابی بهشون بدی !
استعلام حساب بانکی هم میگیرن و از کسبه دور اطراف هم وضعیت شما رو میپرسن !

یه راه دیگه هم هست که اونم بستگی به موقعیت و شهری که شما هستید داره !
اونم اینه که اگه موقعیت مغازه شما تاپ باشه میان اونا مغازتونو اجاره میکنن که این راه دوم راحت تنر و بهتره !

mohammad51
24 February 2007, 01:24 AM
بيبنيد من براي فروش ميخواهم ؟
ميشه بگيد چيو بررسي ميکنن؟ يعني موقعيت مغازه و اين چيزا را؟
راستي کسي تلفن نمايندگي اصلي پاناسونيک را نداره به من بده تا زنگ بزنم بپرسم؟

برسيها همون طور كه دوستمون كفت هست وبايد نوع فروشت رو مشخص كني كه چطوريه 1- خريدن از شركت وفروش درب مغازه 2-يا اينكه شما به صورت اماني مياري وبايد در شركت بابتش چك و سفته بذاري

يا حق موفق باشيد:icon_cool