PDA

View Full Version : چنجر و MP3

kinz
5 January 2005, 09:03 PM
مارکهای مختلف رو چک کردم و فقط سونی چنجری که mp3 ساپورت کنه داره.
چنجرهای سونی کیفیت خوبی دارند؟
از نظر مصرف باتری 206 کشش چنجر 900ma رو داره.

باند ضعیف میخوام بگیرم فقط برام کیفیت صدا مهم هست باند 100 وات هم برام کافیه. اما کیفیت خیلی برام مهمه. باند چه مارکی و چه مدلی پیشنهاد میکنید؟

پنل و ریموت برای چنجر ساده میشه پیدا کرد و یا نه؟ چون مدل پند و ریموت دار سونی پنلش خیلی بیریخت هست.

Evanescence
6 January 2005, 09:24 AM
سلام عزيز

به جز سوني خيلي از ماركهاي ديگه هم هستن كه ام پي 3 رو ساپورت ميكنن مثل پايونير و كلاريون و جي وي سي و ... ولي مسيله اينجاست كه لزومي نداره شما اصلا چنجر نصب كنين توي يك سي دي ام پي 3 نزديك 150 تا آهنگ ميشه ريخت به همين دليل به نظر من لزومي نداره كه چنجر بخرين (اگر اصرار به استفاده از سي دي صوتي دارين مسيله فرق ميكنه)
شايد شما تيپ 3 يا تيپ 5 دارين و ميخواين رو همون پخش چنجر بزارين كه به نظر من اگر اينكار رو نكنين باز بهتره.
در مورد باند هم بايد بگم كه اين عددي كه با وات به باندها روي كارتونشون نسبت ميدن p.m.p.o هستش و نه r.m.s و ميزان قدرت واقعي باند رو نشون نميده . مثلا باندي كه روي جعبش نوشته شده 330 وات در اصل تواني حدود 80 وات داره (بيشتر از اون تفكيك صدا نداره ) در مورد كيفيت هم بستگي مستقيم به بودجه شما داره . شما بفرمايين كه چقدر بودجه در نظر گرفتين من هم در حد سواد اندكم سعي ميكنم راهنماييتون كنم.

kinz
6 January 2005, 06:34 PM
من چک کردم بر روی وب سایتاشون و با چنجر پایونیر هم مدت طولانی کار کردم هیچ کدوم چنجر هاشون mp3 رو ساپورت نمیکنند بغیر از sony اونهم یکی دو مدل.

یا مدل پنل دار سونی رو میگیرم یا یک ضبط هم در کنارش میگیرم. چنجر رو ترجیح میدم چون هم سی دی ها سالمتر میمونند. هم داخل ماشین سی دی و ... نباشه بهتره. و نیازی به تعویض سی دی هم نداره. (لاعقل در هنگام رانندگی)

حدود چهارصد یک مقدار جا داره گرونتر هم باشه. ترجیح میدم از باطری اضافه هم استفاده نکنم.

Evanescence
6 January 2005, 07:54 PM
سلام
اگر تو بازار بگردين انواع چنجر از 70-80 تومن تا 150 تومن پيدا ميكنين . ميتونين باند پايونير 690 + پخش 5650 + آمپ 200 وات پايونير بگيرين ولي يكم از 400 بيشتر ميشه !!
در ضمن باتري و خازن هم نميخواد !!

kinz
6 January 2005, 08:16 PM
بدون چنجر بالای 400 منظورم بود
ممنون از کمکتون

Evanescence
7 January 2005, 10:35 AM
پس 7650 + 690 + آمپ 200 وات پايونير + كنترل رو فرمون !!! = 400 تومن

sara
8 January 2005, 12:37 PM
بچه ها چنجري هم هست كه DVDهم نشون بده

Evanescence
8 January 2005, 12:41 PM
بله هستش . پايونير داره . تو ايران هم موجوده !