PDA

View Full Version : ثبت نام آینده سیم کارت شرکت مخابرات

imohammad
30 December 2006, 12:52 AM
کسی درمورد ثبت نام جدید و قیمت قطعی ثبت نام سیم کارتهای شرکت مخابرات اطلاعی داره

حسام 61
30 December 2006, 01:42 AM
چند روز پیش در برنامه شبکه پنج
2نفر از مسولان شرکت ارتباطات سیار رو مهمان آورده بودند و ایشان ضمن توظیحات و وعده های همیشگی مسولین مخابراتی در مورد افزایش کیفیت ارتباطی و ....
صحبت از ثبت نام جدید سیمکارت ها از بهمن امسال به قیمت 290 کردند

TUBORG
30 December 2006, 02:54 AM
با عرض پوزش
از اواسط بهمن و با قیمت 250 000 تومان !!

A.R.T
31 December 2006, 10:48 AM
قیمت قطعی هنوز دقیقا مشخص نیست... ولی طبق لایحه ایی که دادن قرار شده قیمت بین 250000 تا 300000 تومان باشه و در نیمه دوم بهمن ثبت نام میکنن...

Rozetta
31 December 2006, 11:35 AM
قيمت 295000 تومن قطعي قطعي

eureka2005
31 December 2006, 12:02 PM
با اين وضع بازار سيک کرات و سرويس دهي مخبران دولتي اگه سرويس جديدي بهش اضافه نشه مفتم نميارزه - البته يه جايي من خوندم 295000 تومان ميخان ثبت نام کنن ولي فکر نکنم با اين قيمت کسي بنويسه آخرش ميشه همون 250000 تومان!!!!

Tommy Angelo
31 December 2006, 03:51 PM
من شنیدم که مجلس موافقت نکرده در سال 85 مخابرات ثبت نام سیم کارت داشته باشه البته منم شنیدم که قراره 250 هزار تومان باشه و از اواسط بهمن ماه . فکر کنم تا وقتی تمامی سیم کارت های دوره ی قبل رو واگذار نکنه نمیتونه ثبت نام مجدد بکنه !!!

mihankid
31 December 2006, 04:38 PM
ثبت نامش فايده نداره چون تا وقتي بخواد در بياد قيمتش با آزادش يكي ميشه و فقط پولت يه چند ماهي دست اين مفت خورا مونده و باهاش كار ميكنن بعدشم كه پشيمون ميشي كلي از روش برميدارن:icon_redf

Tommy Angelo
1 January 2007, 01:43 AM
ثبت نامش فايده نداره چون تا وقتي بخواد در بياد قيمتش با آزادش يكي ميشه و فقط پولت يه چند ماهي دست اين مفت خورا مونده و باهاش كار ميكنن بعدشم كه پشيمون ميشي كلي از روش برميدارن:icon_redf

با حرف این دوستمون کاملا موافقم به نظر من باید شرکت مخابرات تحریم بشه تا هم مدت واگذاری رو کم کنه که امسال نشون داد این توانایی رو داره و هم قیمت سیمکارتهاشو !!!!

X_Man
1 January 2007, 01:59 AM
یعنی به نظر شما تا 1 ماه دیگه 100 تومان دیگه ارزون میشه؟ میشه 250 ؟!

حسام 61
1 January 2007, 03:06 AM
بنده هم به این مصیبت دچار شدم
سال پیش تو بهمن 360تومن پول دادم برای ثبت نام و چند روز پیش مطلع شدم قیمت سیمکارت صفر با کد 7 شده 330 تومن و این یعنی بزرگترین شکست مالی ...
بعد 1سال بدون 1ریال سود و در عین حال 30 هزار تومن از اصل پول هم کسر شده :icon_cry:

F.®.A
1 January 2007, 10:39 AM
رویکرد دولت در این است که سیم کارت یک وسیله تجاری نباشد
و دیگر خرید و فروش سیم کارت سودی نداشته باشد
به نظر من این یک عملکرد عالیست

mihankid
1 January 2007, 02:02 PM
رویکرد دولت در این است که سیم کارت یک وسیله تجاری نباشد
و دیگر خرید و فروش سیم کارت سودی نداشته باشد
به نظر من این یک عملکرد عالیست

اصلا دولت نميدونه رويكرد چي هست ؟اينكه 360 ثبت نام كنه چند ماه بعدش 330 بخرن رويكرد خوبه؟
اگه ميخواد رويكرد داشته باشه اولا سرويساشو بهتر كنه بعدشم به فكر اين باشه كه زودتر سيم كارتهارو تحويل بده تا كسي ضرر نكنه ما سودشو نخواستيم

دليل اين مدعا هم همين جريان محدود كردن سرعت اينترنت هست كه چه بلوايي همين چندوقته راه انداختن

Tommy Angelo
1 January 2007, 02:04 PM
من که به شخصه فکر کنم ایرانسل باعث شد قیمت ها این جوری افت کنه و دولت هم سیم کارت ها رو زودتر واگذار کنه . البته باید سیم کارت همراه قیمتش حتی به زیر 100 هزار تومان برسه دقیقا مثل خارج !!!

Pedro
9 January 2007, 06:20 PM
288 هزار تومان قیمت مصوب برای ثبت نام سیم کارت تلفن همراه
شورای اقتصاد قیمت ثبت نام سیم کارت تلفن همراه رابرای ثبت نام در بهمن ماه سال جاری 288 هزار تومان به تصویب رساند. غفاریان رئیس هیئت مدیر شرکت مخابرات ایران در گقتگو با ایسنا، با بیان این مطلب اظهار کرد: پیشنهاد کاهش قیمت از سوی مخابرات همین میزان بود که توسط شورای اقتصاد به تصویب رسید و از بهمن ماه ثبت نام جدید را آغاز خواهیم کرد.
منبع : آفتاب یزد

karash501
9 January 2007, 09:44 PM
150 تومن الان ميگيرن بقيشم موقع تحويل.البته فكر نكنم با اين اوضاع 1000نفرم ثبت نام كنن

pedram325i
9 January 2007, 10:53 PM
واقعا اگه کسی بره ثبت نام کنه.....
آخه چه مزیتی به ایرانسل داره؟
قیمتش که دو برابره ، 6 ماه که طولش میدن ،هزینه مکالمش هم که برابر در میاد.
مردم اینجا باید همت کنن و به مخابرات نشون بدن پول بی حساب نمی شه از کسی گرفت
تازه ایرانسل الان داره سرمایه گذاری و زیر ساخت سازی هم میکنه با همین 150 تومنی که میگیره در حالی که خود مسئولین مخابرات گفتند که ما زیر ساخت سازیمون رو قبلا کردیم!!!
پس این 288 تومن رو برا چی می گیرن؟

X_Man
10 January 2007, 12:55 AM
ایرانسل همه جا آنتن نمیده.
پس ثبت نام می کنند.

pedram325i
10 January 2007, 02:06 PM
زیاد طول نمی کشه که پوشش شبکشون گسترش پیدا کنه.
تا حالا که خیلی کارشون سریع بوده.

حسام 61
10 January 2007, 04:24 PM
خوشم میاد که شرکت ارتباطات سیار امسال ثبت نام موفقی نداره هرچی کلا برداری کرده از ملت تو این مدت چند سال حالا باید ضرر بده
بنده و امثال بنده که دیگه پشت دستمون رو داغ کردیم که ثبت نام نکنیم
و هر موقع هم هر متقاضی جدیدی نیاز به تلفن همراه پیدا کنه به ایرانسل مراجعه میکنه و 24ساعت بعدش خطش وصله بدون یه ریال ضرر و زیان
حالا تا سال های بعد که ارتباطات سیار بخاد قیمتش رو بکشه رو 150 تومن حالا حالاها باید ضرر بده
و بنده از این موضوع مسرور و شادمان

eureka2005
10 January 2007, 06:06 PM
اينا بايد برن قيمتشونو بکنن 288 ريال تا کسي بره ثبت نام کنه - با اين سرويس دهي شون!!

sajjadnegaresh
10 January 2007, 11:41 PM
به نظر من تا سرويس هاي جديد ارائه ندن ، ارزش ثبت نام و كلا خريدن نداره . اگه اينجا ايرانسل جواب مي داد همين فردا يكي مي خريدم.

smail
14 January 2007, 04:29 PM
اخبار ميگفت مخابرات گفته اگر تعداد مشتركين اپراتور اول به 40,000,000 برسه سيمكارت رو مجاني ميده

eureka2005
14 January 2007, 05:18 PM
اخبار ميگفت مخابرات گفته اگر تعداد مشتركين اپراتور اول به 40,000,000 برسه سيمكارت رو مجاني ميده

در اون صورت فکر نکنم دیگه کسی مجانی هم بخاد سیم کارت TCI بگیره !!!!!! همین جوریش با هفت تا هشت ملیون مشترک دارن زیرش میزاد همه ناراضی هستن بعد میخاد تا 5 برابر ظرفیت رو اقزایش بده !!!!!! اقا ماله بد بیخ ریش صاحبش!!!!

سود انباشته
19 January 2007, 02:34 PM
مدير عامل شركت ارتباطات سيار در گفت وگو با فارس تشريح كرد:
جزييات ثبت نام سيم كارت تلفن همراه در سال جاري
خبرگزاري فارس:مدير عامل شركت ارتباطات سيار زمان ثبت نام سيم كارت تلفن همراه دولتي را 12 تا پايان بهمن ماه عنوان كرد و گفت: چنانچه تعداد ثبت نام ها به چهار ميليون نفر برسد، تلاش مي‌كنيم كه ظرف شش ماه تمام سيم كارتها واگذار شود.
http://media.farsnews.com/Media/8501/Images/jpg/A0183/A0183161.jpg وحيد صدوقي در گفت وگو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس اظهارداشت: ثبت نام سيم كارت در يك هزار و 16 شهر كشور و در دفاتر پستي، دفاتر امور مشتركان و آژانس هاي پستي انجام مي شود.تمديد ثبت نام نيز فعلا در دستور كار شركت نيست.

*ثبت نام سيم كارت اعتباري دولتي تنها با يك هزار تومان

وي ادامه داد: هزينه خريد سيم كارت اعتباري دولتي 34 هزار تومان است كه شامل20 هزار تومان هزينه ارتباط، 10 هزار تومان شارژ و 4 هزار تومان ماليات است كه متقاضيان در هنگام ثبت نام يك تومان بعنوان وديعه ثبت نام مي‌پردازند و در هنگام تحويل سيم كارت خود باقي مانده مبلغ يعني 33 هزار تومان را پرداخت خواهند كرد.هزار تومان ثبت نام نيز قابل عودت نيست.

*سيم كارت دولتي 288 هزار تومان

صدوقي گفت: بهاي جديد سيم كارت هاي معمولي دولتي نيز 288هزار تومان است كه در زمان ثبت نام تنها 150هزار تومان بعنوان وديعه از متقاضيان دريافت خواهد شد و متقاضيان مي‌توانند 138 هزار تومان باقي مانده را تا يك ماه پس از دريافت سيم كارت خود اين مبلغ باقي مانده را پرداخت نمايند.
وي گفت: در اين سري ثبت نام‌ها پيش بيني پذيرش فيش‌هاي واريزي نقدي از طريق بانكهاي ملي، ملت، صادرات، سپه ، تجارت و پست بانك و يا چك بانكي به حواله پست بانك براي ساير بانكهاي دولتي انديشيده شده است.

*قرعه كشي و تعيين اولويتها، فروردين 86

صدوقي افزود: كساني كه مايل به ثبت نام مثلا 10 سيم كارت هستند بايد 10 ثبت نام انجام دهند. ثبت نام سيم كارت در دفاتر پستي و بانك ها رايگان خواهد بود و درج كد 10 رقمي پستي الزامي است.ثبت نام از هشت صبح تا شش بعد از ظهر ادامه خواهد داشت.
مدير عامل شركت ارتباطات سيار تاكيد كرد: فروردين سال 86 زمان قرعه كشي براي واگذاري سيم كارت ها خواهد بود. در زمان قرعه كشي تاريخ واگذاري ها نيز اعلام خواهد شد، ضمن اينكه زمان مراجعه براي ثبت نام تاثيري در اولويت بندي ندارد.

*تحويل سيم كارت ،درب منازل

صدوقي گفت:با شركت پست نيز هماهنگ شده كه تمام سيم كارت‌ها درب منازل متقاضيان تحويل داده شود. متقاضياني كه سيم‌كارت دريافت مي‌كنند تا يك ماه فرصت دارند بقيه‌ي مبلغ باقي‌مانده از هزينه‌ي سيم‌كارت خود را پرداخت كنند.
وي افزود: كساني كه از دريافت سيم كارت منصرف شوند مي‌توانند قبل از تحويل سيم كارت تمام مبلغ ثبت نام سيم كارت خود را دريافت كنند.

mohammad51
30 January 2007, 11:24 PM
با سلام خدمت تمام اساتيد محترم من هم اول فكر ميكردم كه هيچ كس اين دفعه ثبت نام نكنه اما ما در كشورمان ان قدر ادماي ساده هستن كه برن ثبت نام كنن اما با اين قيمتي كه دادن من اگر جاي دوستاني كه ميخواهند ثبت نام كنند باشم ميرم الان نقداً 290 هزار تومن ميدم و 1 سيمكارت ميخريدم و 2ماه براي قرعه كشي و كم كم 4 ماه براي تحويل سيم كارت وقتم وتلف نمي كردم

Tommy Angelo
31 January 2007, 03:49 PM
به نظر من که ثبت نام کاره اشتباهیه چون هرکی بخواد 4 ماه صبر کنه بهتره اون 4 ماه رو عادی صبر کنه و یه خط آزاد بخره فکر کنم تا اون موقع به زیر 250 هزار تومانم بیاد اگه ثبت نام کم باشه مخابراتم حساب کار دستش میاد که باید خط ها رو ارزون کنه .

mohammad51
31 January 2007, 05:48 PM
دوستان 1 مطلب هم در مورد سیم کارتهای اعتباری دولتی بگم که این سیم کارتها هم مثل این که فروردین ماه قرعه گشی میشه وتازه قیمت هر پالسش 67 تومان هست حالا با این اطلاعات هر کی میخواد ثبت نام کنه یا حق:icon_razz :icon_cool

mohammad51
18 February 2007, 11:27 PM
احتمالا سيمكارتهاي شارژي دولتي با 9 شروع خواهد شد ياحق:icon_cool

sepehr_sn
19 February 2007, 09:37 AM
دوستان 1 مطلب هم در مورد سیم کارتهای اعتباری دولتی بگم که این سیم کارتها هم مثل این که فروردین ماه قرعه گشی میشه وتازه قیمت هر پالسش 67 تومان هست حالا با این اطلاعات هر کی میخواد ثبت نام کنه یا حق:icon_razz :icon_cool

با این حساب اعتباری ایرانسل که خیلی بهتر از اعتباری دولتیه .....

XELTEK
19 February 2007, 04:13 PM
دیروز از یه منبع نیمه موثق شنیدم که قیمت سیکارتهای ثبت نامی همین 150 تومنیه که الان میگیرن و دیگه اون 138 توومن بعد رو نمیگیرن !
میگفتن که اخبار گفت !

mohammad51
19 February 2007, 04:29 PM
من مطمئن هستم که همچین اتفاقی نمیفته به علت اینکه چیز که اعلام شده ومخابرات روی تمام پولی که میگیره سرمایه گذاری میکنه وبه نحوی بودجش از اینجا تامین میشه حال با این حساب فکر میکنید همچین اتفاقی بیفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
موفق باشید

F.®.A
17 April 2007, 11:02 AM
تير ماه، آغاز ثبت‌نام مجدد سيم‌كارت دولتي

مدير عامل شركت ارتباطات سيار، درباره‌ي ثبت‌نام جديد سيم‌كارت دولتي گفت: همان‌طور كه وزير ارتباطات اعلام كرد؛ ثبت‌نام جديد در تيرماه شروع مي‌شود، با اين تفاوت كه در خيلي از شهرها همزمان با ثبت‌نام واگذاري را آغاز مي‌كنيم و تنها در برخي از شهرها به دليل نياز بيش‌تر مردم به سيم‌كارت، واگذاري پس از انجام ثبت‌نام آغاز خواهد شد.

به گزارش ايسنا، وحيد صدوقي كه در مراسم قرعه‌كشي سيم‌كارت‌هاي اعتباري دولتي سخن مي‌گفت، اظهار كرد: امسال قرعه‌كشي ساده‌تري نسبت به دوره‌ي قبل برگزار كرديم كه دليل عمده آن نيز ظرفيت‌سازي مناسبي بود كه در اكثر استان‌هاي كشور انجام داديم، از اين رو در اولويت قرعه‌كشي كه براي چهار استان تهران، هرمزگان،‌ خوزستان و سيستان و بلوچستان انجام شده است، ‌از 10 اولويت، پنج اولويت آن در ارديبهشت‌ماه و پنج اولويت آن در خردادماه واگذار مي‌شود.
به گفته‌ي وي واگذاري در ساير استان‌ها از اوايل ارديبهشت‌ماه آغاز خواهد شد كه 17 استان آن از اول ارديبهشت‌ماه آماده‌ي واگذاري هستند.
او افزود:‌ واگذاري سيم‌كارت‌هاي دايمي ‌نيز در اغلب استان‌ها به پايان رسيده و تنها چند استان باقي مانده كه مي‌توان به سه استان گيلان، كردستان و مازندران اشاره كرد ‌كه تا پايان اين هفته سيم‌كارت‌هاي آن به شركت پست تحويل داده مي‌شود و واگذاري آن‌ها از اوايل هفته‌ي آينده آغاز خواهد شد، از اين رو اميدواريم كار واگذاري سيم‌كارت‌هاي دايمي ‌ارتباطات سيار تا هفته‌ي آينده پايان يابد.
صدوقي خاطر نشان كرد:‌ ثبت‌نام اينترنتي نيز ادامه دارد و تا به امروز نيز ثبت‌نام بالغ بر 34 هزار سيم‌كارت از طريق اينترنت انجام شده و سيم‌كارت كليه‌ي متقاضياني كه تا 20 فروردين‌ماه ثبت‌نام خود را از طريق اينترنت انجام داده‌اند، به شركت پست تحويل داده شده است؛ ثبت‌نام سيم‌كارت اينترنتي ادامه خواهد داشت و هر متقاضي كه ثبت‌نام كند حداكثر تا دو هفته‌ي بعد سيم‌كارتش را از طريق پست دريافت خواهد كرد؛ از اين رو ما واگذاري سيم‌كارت‌هاي دايمي ‌را به روز كرده‌ايم.
او گفت:‌ با توجه به اين كه دو ميليون و 100 هزار سيم‌كارت اعتباري دولتي ثبت‌نام شده است، از اين رو در برخي از استان‌ها كه حجم ثبت‌نام بالا بود، قرعه كشي انجام داديم اما‌ پيش‌بيني مي‌كنيم كه سيم‌كارت اعتباري با توجه به اين كه محصول جديد شركت ارتباطات سيار است با استقبال بيش‌تري مواجه شود.
او افزود: شبكه‌ي اين سيم‌كارت‌ها نيز همان شبكه‌ي موجود سيم‌كارت‌هاي ارتباطات سيار است و تنها در نوع پرداخت متقابل هستند، همچنين سيم‌كارت بيش از 800 شهر در ارديبهشت ماه واگذار مي‌شود.

صدوقي با اشاره به اين كه پيش‌بيني مي‌كنيم شش هزار سايت به شبكه‌ي ارتباطات سيار اضافه كنيم، گفت: سال قبل تعداد 3800 سايت راه‌اندازي شده بود اما برنامه‌ي امسال راه‌اندازي شش هزار سايت است كه بخش عمده‌ي آن در اول سال انجام مي‌گيرد و تلاش ما اين است كه از تيرماه به سمت واگذاري به روز سيم‌كارت پيش برويم

منبع:بازتاب (http://www.baztab.com/news/64831.php)

samuraii40
17 April 2007, 10:26 PM
اولويت واگذاري سيم‌‏كارت اعتباري ثبت‌‏نام شده شركت ارتباطات سيار براي چهار استان تهران, خوزستان, هرمزگان و سيستان و بلوچستان از طريق قرعه‌‏كشي مشخص شد. كليه مشتركين كه رقم سمت راست قبوض ثبت‌‏نامي آنها به صفر ختم مي‌‏شود اولويت اول هستند, كليه مشتركيني كه رقم سمت راست قبوض پستي آن‌‏ها در چهار استان تهران, خوزستان, هرمزگان و سيستان و بلوچستان به رقم 2 ختم مي‌‏شود اولويت دوم, رقم چهار اولويت سوم, رقم 6 اولويت چهارم, رقم 9 اولويت پنجم, رقم 8 اولويت ششم, رقم 7 اولويت هفتم, رقم 5 اولويت هشتم, رقم يك اولويت نهم و رقم 3 اولويت دهم خواهند بود.
به اين ترتيب كليه مشتركيني كه تا روز 20 فروردين امسال نسبت به ثبت‌‏نام سيم‌‏كارت اعتباري اقدام كرده‌‏اند در چهار استان فوق مي‌‏توانند از طريق اولويت‌‏هاي ياد شده نسبت به دريافت سيم‌‏كارت‌‏هاي خود اقدام كنند.
همچنين، سيم‌‏كارت اعتباري ديگر استان‌‏هاي كشور بدون قرعه‌‏كشي و طي ماه‌‏هاي ارديبهشت و خرداد واگذار مي‌‏شود.
مهندس صدوقي، مديرعامل شركت ارتباطات سيار, در مراسم قرعه‌‏كشي سيم‌‏كارت‌‏هاي اعتباري اين شركت، گفت: امسال با توجه به ظرفيت خوب ايجاد شده در شبكه قرعه‌‏كشي ساده‌‏تري را تنها براي سيم‌‏كارت‌‏هاي اعتباري انجام داديم و سيم‌‏كارت‌‏هاي دايمي بدون قرعه‌‏كشي واگذار شد.
وي، گفت: پنج اولويت انتخاب شده در ارديبهشت‌‏ماه و پنج اولويت ديگر در خردادماه‌‏ جاري در چهار استان نام برده شده واگذار مي‌‏شود و مابقي سيم‌‏كارت‌‏هاي ثبت‌‏نامي بدون قرعه‌‏كشي در استان‌‏هاي مختلف كشور واگذار خواهد شد.
مهندس صدوقي، با اشاره به واگذاري سيم‌‏كارت‌‏هاي دايمي شركت ارتباطات سيار، گفت: سيم‌‏كارت 27 استان كشور واگذار شده و تنها سيم‌‏كارت‌‏هاي سه استان گيلان, مازندران و كردستان از هفته آينده انجام خواهد شد.
وي، با تاكيد بر اين‌‏كه ثبت‌‏نام اينترنتي سيم‌‏كارت ادامه دارد, خاطرنشان كرد: تاكنون 34 هزار نفر از طريق اينترنت سيم‌‏كارت اعتباري ثبت‌‏نام كرده‌‏اند كه كليه كساني كه تا 20 فروردين ثبت‌‏نام كرده‌‏اند قادر به دريافت سيم‌‏كارت‌‏هاي خود خواهند بود.
مديرعامل شركت ارتباطات سيار, از واگذاري به روز سيم‌‏كارت‌‏هاي دايمي اين شركت از طريق ثبت‌‏نام اينترنتي خبر داد و گفت: كساني كه از طريق اينترنت سيم‌‏كارت دايمي ثبت‌‏نام كنند ظرف دو هفته سيم‌‏كارت‌‏هاي خود را از طريق پست دريافت مي‌‏كنند.
صدوقي، با تاكيد بر اين‌‏كه شبكه اعتباري ارتباطات سيار همان شبكه موجود است، خاطرنشان كرد: تنها مشتركان اعتباري خدمات خود را از همين شبكه ارتباطات سيار فعلي دريافت خواهند كرد.
وي، با بيان اين‌‏كه سيم‌‏كارت اعتباري بيش از 800 شهر در ارديبهشت‌‏ماه واگذار خواهد شد, تصريح كرد: ثبت‌‏نام مجدد سيم‌‏كارت از تيرماه جاري آغاز و همزمان در بسياري از شهرها توزيع خواهد شد.
مديرعامل شركت ارتباطات سيار, روند رشد و ظرفيت‌‏سازي شبكه را از جمله دلايلي دانست كه واگذاري سيم‌‏كارت‌‏ها را به روز مي‌‏كند.
وي، ادامه داد: برنامه امسال براي راه‌‏اندازي شش هزار سايت BTS است كه در نيمه اول سال بخش عمده آن انجام مي‌‏گيرد و اين نويد را به مردم مي‌‏دهيم كه ثبت‌‏نام طولاني و مدت انتظار براي واگذاري سيم‌‏كارت به پايان رسيده و متناسب با ظرفيت شبكه سيم‌‏كارت واگذار مي‌‏كنيم.
منبع mci.ir (http://www.mci.ir/c/journal_articles/view_article_content?groupId=2&articleId=MCI_NEWS_VAGETEBARI1&version=1.0&cur=1)

F.®.A
1 May 2007, 12:39 AM
رئيس هيات مديره شركت مخابرات ايران گفت: به احتمال فراوان بهاي ثبت نام سيم كارت دولتي در سال‌جاري همان مبلغ سال گذشته يعني 288 هزار تومان خواهد بود.

وفا غفاريان به فارس گفت: ثبت نام سيم كارت دولتي در سال‌جاري به احتمال زياد در تيرماه آغاز خواهد شد.
وي در خصوص كارت شارژهاي سيم كارتهاي اعتباري دولتي نيز اظهارداشت: كارت شارژهاي مورد نياز براي سيم كارت اعتباري دولتي آماده عرضه به بازار است.
غفاريان تاكيد كرد: بهاي كارت شارژهاي سيم كارت دولتي 10 و 20 هزار توماني است.شرايط و تعرفه اين سيم كارتهاي نيز فعلا همانند تاليا است.
وي در خصوص ميزان ودايع مشتركان مخابرات ايران براي سهامدار شدن نيز اظهارداشت: ودايع مشتركان تلفن همراه از سال اول ثبت نام تا سال 83 مبلغ با كسر ماليات و عوارض 290 هزار تومان و سال 84 و 85 به ترتيب 232 هزار تومان و 180 هزار تومان خواهد بود.

غفاريان در مورد خبر قطعي دارندگان سيم كارتهاي دولتي كه اخيرا سيم كارت خود را از مخابرات تحويل گرفته‌اند افزود: طبق پيگيري‌هاي انجام شده چنين مشكلي در شبكه گزارش نشده است

منبع:http://www.baztab.com/news/65862.php

ali_tech
1 May 2007, 10:33 AM
غفاريان در مورد خبر قطعي دارندگان سيم كارتهاي دولتي كه اخيرا سيم كارت خود را از مخابرات تحويل گرفته‌اند افزود: طبق پيگيري‌هاي انجام شده چنين مشكلي در شبكه گزارش نشده است

اين اتفاق خيلي رخ داده، دليلش هم خيلي جالب و خنده داره و نشون دهنده تكنولوژي بسيار پيشرفته! شركت مخابراته:
افرادي كه ثبت نام كردند 150 تومان پول دادند و قرار بوده بقيه پول (138 تومان) رو بعد از تحويل خط و روي اولين قبضشون پرداخت كنند. در نتيجه اين مبلغ به عنوان بدهي شون منظور شده و سيستم هوشمند! مخابرات هم كه اگر خطي بيشتر از 30 هزار تومان بدهي داشته باشه قطعش مي كنه، خط اين بخت برگشته ها رو به محض راه افتادن به دليل داشتن بدهي بالاي 30 تومان قطع كرده! :icon_lol:

البته به نظر من حقشونه، سزاي كسي كه در سال 2007 به خاطر خريدن يك سيم كارت نسل دومي حاضر بشه پيش پرداخت بده و توي صف وايسته همينه.:icon_mad:

tabatabaei
1 May 2007, 12:43 PM
کسی در مورد ثبت مام سیم کارت دولتی تو سال 86 خبری داره ؟ قیمتش چنده ؟

F.®.A
1 May 2007, 07:24 PM
کسی در مورد ثبت مام سیم کارت دولتی تو سال 86 خبری داره ؟ قیمتش چنده ؟
تو پست 35 که نوشتم :icon_twis

merkut
5 October 2007, 12:21 PM
سلام تازه وارد این بحث شدم.
به نظر شما قیمت سیم کارت پایین میاد ؟ الان که ثبت نام هم تومو شده و من این ریسک رو کردم و 100 تا سیم کار 0919 ثبت نام کردم ...
نظر شما چیه ؟ بازار چه جوری میشه ؟

mohammad51
5 October 2007, 03:00 PM
سلام تازه وارد این بحث شدم.
به نظر شما قیمت سیم کارت پایین میاد ؟ الان که ثبت نام هم تومو شده و من این ریسک رو کردم و 100 تا سیم کار 0919 ثبت نام کردم ...
نظر شما چیه ؟ بازار چه جوری میشه ؟

دوست عزيز

الان كه قيمت ها تقريبا ثابته اما اينك پايين بياد بستگي به تقاضاي بازار و عرضه مخابرات داره يعني الان بايد ديد كه خط هاي شما تا چند وقت ديگه به شما داده ميشه اما بازار سيم كارت فكر نميكنه تو يك ماه ايند تغيير انچناني بكنه:icon_cool

merkut
5 October 2007, 11:54 PM
آره خوب سیمای منم تا 2 ماه دیگه شاید در بیاد ! ولی خوب ریسک کردم ....

mohammad51
6 October 2007, 12:33 AM
آره خوب سیمای منم تا 2 ماه دیگه شاید در بیاد ! ولی خوب ریسک کردم ....

اولا كه دوست عزيز من بايد ورود شما رو به خانواده پي هالز تبريك ميگفتم در ضمن مطمئن باشيد كه تو كشور ما سيم كارت شما زير قيمت خودش نمياد كه شما ريسك كرده باشي و در ضمن چون در حال حاضر ثبت نام تموم شده مشكلي هم براي شما پيش نمياد:icon_cool

nader875
7 October 2007, 07:21 AM
سیم کارت افت انچنانی نباید داشته باشه حتی با عرضه بالای مخابرات ....

mohammad51
7 October 2007, 10:42 AM
سیم کارت افت انچنانی نباید داشته باشه حتی با عرضه بالای مخابرات ....

دوست عزیز

در هر بازاری اگر عرضه زیاد باشه و تقاضا کم مطمئن باشید که قیمت ها پایین میاد پس نمیتونه این جوری که شما میگید باشه:icon_cool