PDA

View Full Version : کدام برند؟

hamid_joon
1 November 2006, 09:05 PM
سلام دوستان خسته نباشید
من میخوام یک سیستم پخش ببندم ولی موندم بین
پایونیر ، سونی ، کلاریون

فروشنده میگفت :

پایونیر: گارانتی نداره پس خوب نیست
سونی : گارانتی داره و قیافه داره
کلاریون : گارانتی داره ، قیافه نداره ، کیفیت عالیه

به نظر شما دوستانی که آشنایی دارین به من بگید کدوم برند را انتخاب کنم و چرا؟

برا من کارایی و کیفیت مهم

بسیار ممنونم

A-P
1 November 2006, 09:18 PM
سلام
اولا که پایونییر گارانتی نداره اصلا درست نیست. اتفاقا پایونییر اگه با گارانتی پایونیران خریده بشه از نظر خدماتش مشکلی نخواهید داشت.
سونی رو فراموش کنید. امکانات خاص گولتون نزنه. Pre-amp پخشهای سونی خوب نیستند و همینطور دست شما توی اکولایز کردن صدا کمتره.
کلاریون بسیار بسیار خوبه. من توصیه میکنم اگه دنبال صرفا کیفیت هستید کلاریون بگیرید ولی خوب بجث قیمت هم هست. با پول یک پخش متوسط رو به کم اون میتونید یک مدل نسبتا بالای مثلا پایونییر رو بگیرید. در ضمن اگه دنبال دمو و عیره هم هستید اکثر ضبطهای کلاریون ندارند . البته مدل دمو دارشم هست ولی گرون.
من به شما توصبه میکنم اگر میخواید آمپ بذارید خودتون رو درگیر کلاریون نکنید و به همون پایونییر اکتفا کنید و بیشتر روی آمپلیفابر خوب فکر کنید.

Abolfazl2006_p
1 November 2006, 09:32 PM
پایونیر بگیر

feryfrt
2 November 2006, 08:41 AM
Pioneer بگیر . Clarion خیلی گرونه .

hamid_joon
2 November 2006, 10:49 AM
سلام دوستان
ممنونم از زاهنماییتون
من در شهر اراک هستم و پایونیر را میگن نماییندگی نداره پس با این تفاصیر داره
من کلاریون دیدم بین 173 بود تا 230

من میخوام تا 280 تومان بخرم با این قیمت پایونیر و کلاریون کدوم بهتر تو رنج و مدل و قیمتشم بگید

بازم ممنونم از راهنمایی عالیتون

romeo_1593
2 November 2006, 11:32 AM
تا اونجا که من می دونم کلاریون مارک حرفه ای سونیه مثل رابطه کاروزریا و پایونیر
پس دور سونی رو خط بکشید . قطعا کلاریون از اون بهتره
پایونیر هم گارانتی داره ولی مثل گارانتی های موبایل میمونه...یعنی عملا نداره

Lord of Darkness
2 November 2006, 12:05 PM
توی لیستت نبود ولی به نظر من حالا که یکی از گزینه هات Clarion هست روی Alpain هم فکر کن.
من میگم آلپاین.البته از خودم نمیگم یکی از رفیقام(بچه های دوره دانشگاه)که از همون قدیما توی خیابون عباسیه خیلی ازش تعریف میکنه.همه جوره مارکیم زیر دستش هست و توی مغازشون میفروشن ولی میگه آلپاین یه چیزه دیگس.

mr.designer
2 November 2006, 04:34 PM
سلام دوستان
ممنونم از زاهنماییتون
من در شهر اراک هستم و پایونیر را میگن نماییندگی نداره پس با این تفاصیر داره
من کلاریون دیدم بین 173 بود تا 230

من میخوام تا 280 تومان بخرم با این قیمت پایونیر و کلاریون کدوم بهتر تو رنج و مدل و قیمتشم بگید

بازم ممنونم از راهنمایی عالیتون
با 280 تومن پخش خوبی از برند پایونیر میتونی بگیری.
در مورد کلاریون هم پخش متوسط اون رو میتونی بگیری .البته الپاین هم خوبه.
سونی رو کلا بیخیال شو چون من اصلا در سیستم های ماشین تعریفش رو نشنیدم.

paymanonline
2 November 2006, 06:41 PM
تا اونجا که من می دونم کلاریون مارک حرفه ای سونیه مثل رابطه کاروزریا و پایونیر

دوست عزیز شما مطمئنید چون من همچین چیزی تا حالا نشنیدم
اصلا این دو به هم نمیخورن سونی یه برند کاملا جدا از کلاریونه.

romeo_1593
2 November 2006, 11:45 PM
دوست عزیز شما مطمئنید چون من همچین چیزی تا حالا نشنیدم
اصلا این دو به هم نمیخورن سونی یه برند کاملا جدا از کلاریونه.
راستش دروغ چرا !!! تا قبر آ آ آ آ
ما به چشم خودمان ندیدیم ولی اینطوری شنیدیم در مورد سونی و کلاریون

اما در مورد پایونیر و کاروزریا مطمئنم چون خودم کاروزریا دارم

XIII
3 November 2006, 12:21 AM
من خودم الان سوني دارم.افتضاحه.با پولي كه مي خواي بدي يه پايونير خوب گيرت مياد
كلاريون هم كيفيتش خوبه اما قيمتاش بالاست
دسته 2 هم ميتوني چيزه تميزي گير بياريا

radio digital
3 November 2006, 01:45 AM
پايونر - كلاريون - الپاين برند هاي خوبي هستند از خريدشون پشيمون نميشي من مارك پاناسونيك رو هم قبول دارم با اينكه سخت گير مياد

http://www.car-audio.com.mx/imagenes/mejor.jpg

radio digital
3 November 2006, 01:49 AM
http://www.edigitech.de/shop/images/epimages/0398075.jpg

http://www.produkte.panasonic.de/doc/B1803/CQ-C8403N/PICT/cq-c8403n_10.jpg

http://caraudio.avdeals.com/carvideo/largeimages/PANCQVD7001U.jpg

McAcE
18 November 2006, 12:08 AM
این پاناسونیک ها قیمتاشونو اگه بزاری ممنون میشم چرا همه از سونی بدشون میاد الیته تو ظبط ماشین؟
و باندشم با اینکه ایکس پلوده و کیفیت بدی هم نداره اما نمیدونم به چه دلیلی همه سونی رو رد میکنید

Profession@l
18 November 2006, 01:29 AM
من شنیدم سونی Anti shock خیلی ضعیفی هم داره و در خیابان ها و اتوبان های بسیار صاف و خوش آسفالت تهران و ایران !!! خوب جواب نمیده .

من هم پایونیر رو پیشنهاد میکنم .

farid751_2004
18 November 2006, 06:03 PM
HeadUnit هاش اونقدرها هم که میگن بد نیست...ولی باند هاش رو اصلا نگیر که پول دور ریختنه.

radio digital
19 November 2006, 02:39 AM
HeadUnit هاش اونقدرها هم که میگن بد نیست...ولی باند هاش رو اصلا نگیر که پول دور ریختنه.
دوست عزيز كاملا بي انصافي ميكني باندهاي سوني واقعا عالي هستند فقط عيبشون اينكه براي فروشنده سود خوبي نداره

farid751_2004
19 November 2006, 05:18 PM
والا من هر کی رو دیدم از باندهاش نا راضی بوده...

ashinem
30 November 2006, 10:52 AM
البته درسته که سونی آنتی شوکش ضعیفه یا pre.amp خوبی نداره ولی برای کسایی که میخوان فقط یه ضبط سی دی خور رو ماشینشون باشه و کاری به ساب و آمپ و این بساط ها ندارن خیلی هم خوبه مخصوصا که قیمتش مناسبه.
در ضمن آنتی شوکش اونقدر ها هم بد نیست لا اقل از جی وی سی بهتره.تو اکثر (%85) خیابونای تهران هم باهاش مشکلی نداری.

farid751_2004
30 November 2006, 05:30 PM
البته درسته که سونی آنتی شوکش ضعیفه یا pre.amp خوبی نداره ولی برای کسایی که میخوان فقط یه ضبط سی دی خور رو ماشینشون باشه و کاری به ساب و آمپ و این بساط ها ندارن خیلی هم خوبه مخصوصا که قیمتش مناسبه.
در ضمن آنتی شوکش اونقدر ها هم بد نیست لا اقل از جی وی سی بهتره.تو اکثر (%85) خیابونای تهران هم باهاش مشکلی نداری.

دوست عزیز لطفا همین طوری در مورد چیزی نظر ندید....منظورم در مورد JVC....

mr.designer
30 November 2006, 07:04 PM
اقا صلوات ختم کنید.
ازتجربه خیلی چیز ها بدست میاید بنابراین میتوان گفت تمام برند ها خوب هستند و هر کدام در چیزی خوب هستند :
باند :rockford fosgate ,infiniti,jbl
ساب:alpain,pioneer,jbl.,infiniti,cadence,....
امپیلی فایر : در این زمینه برند های بسیار خوب زیاد است.
پخش:pioneer,alpain,jvc,explod

paymanonline
1 December 2006, 11:12 PM
به نظر من سونی و جی وی سی محصولات car audio خوبی ندارن من به شخصه هیچ وقت سراغشون نمیرم.

لطفا از بحث منحرف نشید. سوال در مورد پخش بوده. در ضمن هر کسی یه نظری داره واین نظر هم برای همه باید محترم شمرده بشه

ashinem
3 December 2006, 11:08 AM
کسی میدونه کیفیت ضبط های LG چه جوریه؟یه مدل زده (labm7500) که هم کاست میخوره هم سی دی ولی اندازه هدیونیت های معمولیه.قیمتش هم تو ستارخان میگفتن 150 تومن.فروشنده میگفت یه مدل دیگه (lacm8500) هم داره که هم دمو داره هم بلوتوث قیمتش هم 230 تومنه.

paymanonline
3 December 2006, 11:27 AM
LG یه مدل جدید زده که هم کاست هست و هم cd و حالبه که mp3 هم میخونه و بازم جالبتر اینه که سایزش اندازه استاندارد هست نه از این بزرگا.

البته به طور کلی توی پخشهای خودرو مارکهایی مثل آلپاین - پایونیر - Eclipse - کلاریون خیلی خوبن البته مارک زیاده ولی من اینارو میدونم. جی وی سی و سونی و LG و پاناسونیک فکر نکنم واقعا به پای اینا برسه

ashinem
3 December 2006, 11:41 AM
این که معلومه.ولی از نظر کیفیت نسبت به سونی و جی وی سی در چه سطحیه.

mr.designer
4 December 2006, 08:59 PM
بالاتر که فکر نکنم باشه یا مساوی است یا پایین تر !!!!
یکی از اشناهای بنده پخش فابریکش LG بود و بعد چند وقت از کیفیت و بیرون دادن کاست ان ناراضی بود.

منصور21
5 February 2007, 02:24 AM
با سلام به همگي و تشكر ويژه از مديران سايت
راستش حيفم اومد كه اين موضوع رو ننويسم. نمي دونم 6 يا 7 سال پيش رو يادتون مياد يا نه ؟ همون موقعي كه سيل ضبطهاي حرفه اي استوك ژاپني مثل كاورزريا،آلپاين ، كلاريون و... روي بورس افتاده بودند. من خودم به شخصه از اون موقع تا حالا ديگه اطلاعاتم رو آپ تو ديت نكرده بودم و خوشبختانه با استفاده از مطالب مفيد مطرح شده در اين سايت توسط كابران و مديران محترم اين سايت و يك سايت ديگر اطلاعات خودم رو باز به روز كردم كه مجددا از همه دوستان تشكر مي كنم.
از اونجاييكه خودم مي خواستم يك سيستم ببندم و تنها چيزي كه در عين جنبه اقتصادي برام مهم بود
كيفيت سيستم صوتي بود نه بلندي صدا و خلاصه كل كل كردن و اين بحثها .... ؛ بعد از كلي تحقيق و شنيدن صداي چند هديونيت و اسپيكر و كامپوننت ، و با توجه به تجربه قبلي كه خودم داشتم به اين نتيجه رسيدم كه از هد يونيت كلاريون و اسپيكر، كامپوننت ،ساب و آمپلي فايرهاي كنوود استفاده كنم چون توي اين بازاري كه من ديدم تقريبا تمامي برندهاي ديگر متاسفانه بدجوري درجه دوم و حتي سوم بودند(ويتنام).
با تشكر مجدد