PDA

View Full Version : KERN-EXEC ، این پیغام مال چیه؟

ماهان
30 October 2005, 03:06 AM
کسی میدونه این پیغام خطا مال چیه؟موقع اجرای برنامه های تحت جاوا(هر برنامه ای)ظاهر میشه :icon_cry:

MamaliXP
1 November 2005, 12:40 AM
این پیغام موقعی میاد که گوشی شما ویروس گرفته باشه . اسم ویروسش رو نمی دونم . ولی طریقه پاک کردنش رو می دونم . اگه دوست داشتی بگو برات می نویسم !!!! شوخی کردم . آنتی ویروسش رو باید بگیری .

ninijapoli
1 November 2005, 02:09 AM
این پیغام مربوط میشه به مشکل گوشی شما .. گویا P900 یا P910 است ..
در این اررور :
jes مخفف عبارت Java Event Server است
و lcdui مخفف عبارت Liquid Crystal Display User Interface است
معنی پیام :
Virtual Machine دچار مشکل شده.
که ناشی شده از قرار گرفتن برنامه در یک حالت غیر منتظره و غیر قابل بازگشت.
شرکت سازنده در ساخت گوشی نکاتی رو نادیده گرفته ... و این باعث میشه که برنامه ایی که شما نصب کردید .. هنگام اجرا تحت الشعاع برنامه های اصلی خود گوشی و یا برنامه دیگر که در حال اجرا هستند قرار بگیرند و سرویس دهنده اتفاقات جاوا در گوشی شما احساس خطر کنه و این اررور رو صادر کنه ...
راه حل درست و حسابی هم نداره .. من چندجا خوندم که همه برنامه های دیگر رو ببندید درست میشه ( با خاموش و روشن کردن گوشی بستن بقیه برنامه ها بهتر انجام میشه ) البته این روش که برای من جواب نداده ... :icon_mad:
راه حل دیگر هم گزارش دادن به بخش ساپورت شرکت سازنده است که ما ایرانی ها زیاد با اینجور کارا رابطه نداریم .. ( چراش رو نمیدونم ) :icon_surp

اما این اررور همیشه ظاهر نمیشه ... فقط برای بعضی از برنامه این اتفاق میفته ... :icon_excl

ماهان
2 November 2005, 05:13 PM
اقا من باید حالا چکار کنم؟یعنی هیچ راهی ندارم؟

ninijapoli
2 November 2005, 09:14 PM
تا اونجا که من میدونم خیر ... البته شاید راهی باشه ولی من بلد نباشم ...

حتی در سایت symbian هم این اررور رو به مشکل گوشی و شرکت سازنده در ساخت اون نسبت داده ...

ماهان
2 November 2005, 09:39 PM
یعنی همه p910ها اینجوریه؟؟

ninijapoli
2 November 2005, 09:44 PM
تمامی P910 هایی که یک فریمور دارن مشکل مشابهی دارن ...
مثلن من که الان آخرین فریمور موجود رو دارم ... نمیتونم FIFA2006 رو که یک بازی جاوا است رو نصب کنم ... اما نزدیک 10 تا برنامه جاوا روی موبایلم دارم که بودن اشکال اجرا میشوند ...
حالا خودتون حساب فریمورهای قبلی رو بکنید .

ماهان
2 November 2005, 11:10 PM
عجت گیری کردیما.من هم گیر هین بازیها هستم.اینطوریشو دیگه ندیده تودیم.این همه پول دادیم 4تا بازی نمیشه نصب کرد.مرسی از راهنماییت چون فکر اپدیت فریمور زده بود به سرم.ممنون ولی بد حالم گرفته شد...!

ماهان
21 November 2005, 12:53 AM
اقا شما مستر ریست رو هم امتحان کردین؟

HU016865
8 December 2005, 09:09 PM
اين اصلا مشكل خاصي نيست.وقتي شما يه برنامه كه رو گوشي نصب كردين رو نبنديد و به سراغ برنامه هاي ديگه برين اين پيغام رو گوشي ظاهر ميشه .تو اين امر دقت كنيد ديگه اين نوشته مسخره رو نميبينيد.

ماهان
9 December 2005, 03:45 AM
عزیز به ابی راحتی ها حل نمیشه!