PDA

View Full Version : طرح جمع آوری خودرو های فرسوده

sepehr_sn
27 September 2006, 05:59 PM
با سلام !

سه تا سوال داشتم !

1.دیروز توی اخبار اعلام کردن که خودرو های فرسوده را میگیرن و به جاش ماشین جدید میدن !
کسی اطلاعی داره که شرایتش چگونه است ؟؟

2.من یک رنو مدل 55 دارم که 30 سالش تمومه !! می خواستم بدونم که میتوانم از محصولات ایران خودرو مانند 206 بگیرم یا نه فقط باید از سایپا پراید بگیرم

3.این جریان توی نوبت بودنش چه جوریاست ؟؟

با تشکر از پاسخ شما ......

http://www.phalls.com/vbulletin/images/misc/progress.gif

A-P
27 September 2006, 06:06 PM
سلام
از هرچی دوست دارین میتونین بگیرین

sepehr_sn
27 September 2006, 06:11 PM
مرسی که پاسخ دادین و بعد یک سوال دیگه هم داشتم !

این جریان توی نوبت بودنش چه جوریاست ؟؟ چون اعلام کردن که حد اکثر تا 20 مهر ماه بیشتر ماشین نمی گیرن !! نکنه اینو هم بدم یک 4 ماهی تو نوبت بمونم !! ؟؟

A-P
27 September 2006, 06:23 PM
سلام
متاسفانه همین هم میشه ! خودشون مثل اینکه گفتن 2 ماه باید توی نوبت باشین ولی با جکعیتی که توی این سری هست حداقل همون 4 ماهی طول میکشه !
وای اینو هم یادتون باشه که اگه ماشینتون رو این دفعه اوراق نکنید از 15 مهر به بعد اگه توی خیابون دیده بشید ماشینتوت رو میخوایونن و فکر کنم دیگه ندن .
پس بدید و 4 ماه یا ایشالا کمتر هم توی نوبت باشید.

sepehr_sn
27 September 2006, 06:27 PM
وای وای وایییییییییییییی

پس برم فردا دنبالش ببینم چه جوریاست !!!

راستی اینجا تاپیکی نیست که لیست قیمت های ماشیت ها باشه ؟؟

قیمت 405 و 206 ( تیپ 3 و 5 ) و پراید را میخواستم .....

A-P
27 September 2006, 06:30 PM
206 فکز نکنم بدن ها !
صجبت سمند و آردی و 405 و اینا بود. مطمئن نیستم.
405 الان ارزون شده 11 و ششصد (بهترین رنگ)

sepehr_sn
27 September 2006, 06:35 PM
ای بابا

پس تو انتخاب ماشین محدودیت گزاشتن !!
فردا میرم ایران خودرو ته توش را در میارم .

خیلی ممنون از پاسخ های شما ...

بله درسته توی سایت ایران خودرو نوشته که خودروهاي دوگانه سوز از جمله سمند، پژو 405، روآ و وانت پيكان میدن .....

اینم لینکش ....

http://news.ikco.com/news.asp?idlink=3222&idt=1

blacky
31 August 2007, 04:14 PM
سلام

اگه سوالی در این زمینه دارین دسته بندی شده و دقیق بپرسین تا جوابتونو بدم:icon_wink

Validator
17 July 2010, 10:09 AM
سلام دوستان!
کسی می دونه خودرویی که جایگزین خودروی فرسوده میشه (از طریق ایران خودرو)، قابلیت فروش بعد از تحویل رو داره؟ یعنی آیا سندش آزاده یا در رهنه؟
ممنون از راهنمایی تون

PJK
17 October 2010, 08:08 PM
آيا ايران خودرو طرح نوسازي خودروهاي فرسوده رو اجرا ميكنه ؟ اگر جواب مثبت هست ، پروسه كار رو از كجا بايد شروع كرد؟ از ايران خودرو يا سازماني كه طرح خودروهاي فرسوده رو اجرا ميكنه ؟

( اگر ايران خودرو اين طرح رو اجرا نميكنه ، خودروسازی ديگه اي در حال حاضر اين طرح رو اجرا ميكنه ؟ )

با تشكر

Validator
18 October 2010, 11:43 AM
سلام:
با توجه به این که تاپیک دیگری به نام طرح جمع آوری خودرو های فرسوده در بخش خودرو و زندگی داریم، بهتر نیست همه بحث ها در یک جا متمرکز باشه؟
http://www.phalls.com/vbulletin/showthread.php?t=26176

PJK
18 October 2010, 12:50 PM
دوست عزیز اون تاپیک مال سال 2006 هست و کلا با پستی که خود شما زدی 9 تا پست داره . نه اطلاعاتش کامله و نه به روز .
من اطلاعات و شرایط روز رو میخوام .

Validator
18 October 2010, 01:00 PM
دوست من، توقع شما کاملا به جاست. غرض بنده این بود که متمرکز باشه، بلکه تکانی بخورد. ملاحظه کردید که من هم جوابی نگرفته بودم...

123
28 December 2011, 11:21 PM
با سلام من س درتاریخ 10/9089 خودروی خود را که یک وانت بار است تحویل اسقاط خودرو دادم و ضامنی برای گرفتن وام ندارم وپول خود را میتوانم بگیرم ویا میتوانم آن را از سایپابه ایران خودرو تحویل دهم تا ماشین کوچک تر بگیرم باتشکر پاسخ دهید