PDA

View Full Version : راهنمايي در مورد خريد هد يونيت و باند

آتيش
5 September 2006, 02:42 PM
با سلام خدمت همه عزيزان...
من مي خوام يه هديونيت با سوكت USB بخرم زير 200 تومن به اضافه ي يه باند زير 100 تومن براي 206.
با خوندن موضوعات قبلي فروم مثل اينكه همه طرفدار پايونير اند ولي متاسفانه هديونيت usb خور نداره... اين قابليت هم براي من خيلي مهمه چون استفاده اش خيلي از رايت سي دي راحت تره...
توي جستجوهايي كه توي بازار و اينترنت كردم 2 مدل jvc g721 و jvc g821 رو پيدا كردم كه حدود 160-170 قيمتشونه... يه مدل كلاريون هم دوستان توي فروم معرفي كرده بودند كه نتونستم توي بازار پيدا كنم. (من شيراز هستم و قدرت انتخابم محدود تره)... با اين اوصاف به نظر شما برم سراغ jvc يا اينكه كيفيت بالاتر پايونير ارزششو داره كه بيخيال usb بشم و برم مثلا 5850 بگيرم؟؟؟
در مورد باند هم مثل اينكه اغلب jbl936 يا infinity kappa639 رو توي فروم پيشنهاد كردند. اما بدبختانه من توي شيراز به 7-8 تا مغازه كه سر زدم اثري از اين 2 تا مارك پيدا نكردم چه برسه به مدلي كه من مي خواستم.:icon_cry: اغلب مارك هاي پايونير ، كنوود ، سوني ، جي وي سي رو براي باند هاي 6x9 داشتند. با اين وضعيت چه مدلي از اين مارك ها رو زير 100 تومن پيشنهاد مي كنيد؟؟؟ در ضمن بگم كه من بيشتر تفكيك صدا و وضوح صدا برام مهمه ...فعلا هم خيال خريدن آمپلي و ساب رو ندارم.
ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد.:lover:

paymanonline
5 September 2006, 06:25 PM
کنوود 718 بدک نیست
اینفینیتی 9613 هم خوبه

تازه شما با 200 تومن میتونید یه پخش 6850 بخرید که هیچ جی وی سی فکر نکنم همچین امکاناتی داشته باشه

آتيش
5 September 2006, 10:48 PM
اينفينيتي متاسفانه توي شيراز گير نمياد... ولي كنوود 718 رو مي تونم پيدا كنم. كسي قيمتش رو داره؟
در مورد 6850 هم آيا اونقدر امكانات و كيفيت بهتري داره كه من بيخيال usb بشم؟ آخه usb برام خيلي مهمه.

payman nismo
13 September 2006, 02:55 AM
سلام

لطفا منو راهنمایی کنید

پخشم jvc-3000 است
میخواستم یک ساب و یک امپ ویک جفت باند که با پخشم ست باشد تهیه کنم لطفا مرا راهنمایی کنید
نظرتون در مورد ساب 306 چیه
ممنون

paymanonline
13 September 2006, 01:29 PM
دوست عزیز من نمیفهمم این جریان ست بودن چیه که همه میان میگن میخوایم ست باشه:icon_bigg

تازه شما اگه یه گشت بزنید و یه سرچ کنید سریع جواب خودتون رو پیدا میکنید :icon_cool

payman nismo
13 September 2006, 03:01 PM
حق با شماست بهتر بود که من سوالم را جور دیگری مطرح میکردم .منظور من این بود که چه باند وچه سابی با این مدل ضبط(jvc-3000 ) کیفیت صدای بهتری از خود پخش میکنه من کاملا گشتم ولی مطلبی که به سوالم جواب بده پیدا نکرده بودم و به همین خاطر از شما کمک خواستم:(

mr.designer
20 September 2006, 02:40 PM
تا اونجایی که من میدونم صدای قوی و خوب داشتن ربطی به مدل ومارک نداره همه نوع سیستم با هم مچ میشن چیز مهم مقدار بودجه ات است باندوساب رو میتونی jbl برداری وامپیلی رو هم pioneer,jbl ,این مارک ها معمولا همه جا گیر میاد .1220 sub / امپیلی رو 5000 pioneer بردار باندها رو هم میتونی limited برداری اگر هم امپیلی برای باند ها میخواهی 3200 pioneer بردار ولی باید سر کیسه رو شل کنی !!!!!!:icon_frow