PDA

View Full Version : تمام معایب و محاسن 206تیپ 2

pooryab
19 August 2006, 08:01 PM
از دوستان ممنون می شم اگر در این مورد اطلاعی و یا تجربه ای دارن مطرح کنند !:icon_cool

و همچنین نظر شما دوستان در مورد خرید این خودرو چیه!؟ :icon_mrgr

dr_mehry
19 August 2006, 09:05 PM
مزایا: طرح ظاهری و داخلی زیبا.کم مصرف بودن .مناسب برای داخل شهر و کولر مناسب
معایب : قیمت نا مناسب موتور ضعیف . قیمت بالای لوازم یدکی . ایمنی پایین در سرعتهای بالای 120 کیلومتر.جای کم صندوق بار(صندلی عقب فقط برای کودکان زیر 12 سال مناسبه ..

Siemens sx1
19 August 2006, 09:32 PM
یا تیپ 2 رو بیخیال شو یا 206 رو

pooryab
19 August 2006, 11:47 PM
یا تیپ 2 رو بیخیال شو یا 206 رو

میشه دلیل خودتون رو بیارین!!!:icon_evil

MTaghavi
20 August 2006, 02:15 PM
با سلام

محاسن
1- ترمز خوب
2- كولر عالي
3- كيفيت مونتاز و قطعات خوب

معايب
1- موتور ضعيف
2- ديد كم
3- ناپايداري در جاده هاي كمي ناهموار
4- جاي كم سرنشين عقب و جاي بار كوچك

dr_mehry
20 August 2006, 03:08 PM
ضمنا زوزه گیربکس رو هم اضافه کنید .ماشین من این مشکلو نداشت که از امروز اونم پیدا شد

X-R
20 August 2006, 03:21 PM
حقيقتا من خودم از 206 تيپ 5 خيلي خوشم مياد و قصد داشتم كه اين ماشين بگيرم منتها با توجه به دلايلي(كه يكيش مشكل مالي بود و چند دليل ديگر) منصرف شدم و 405 دارم ميگيرم

من مزيت و معايب 206 تيپ 3 رو ميگم نه تيپ 5 (البته اين معايب هم تا حدودي براي تيپ 5 هم يكي هست ولي خوب تيپ 5 وا قعا يك چيز ديگست و من اين ماشين قبول دارم)

در هر صورت با توجه به اينكه مدتي هم با 206 رانندگي كردم و هم داخل اون زياد نشستم اين معايب و مزيا را داره .
مزايا تيپ 3
زيبا .
ماشين با تكنولوژي جديد .
كولر مناسب.
كيفيت مونتاژ بهتر .
و رانندگي هم با اين ماشين راحته.
كيسه هو ا و كولر اتومات هم داره .و ترمز abs

معايب .
كوچك بودن (كه براي من مهم نيست ولي خوب ما معمولا مسافرت زياد ميريم كه واقعا 206 براي من مناسب نيست )
چرا 206 براي من در مسافرت مناسب نيست به اين دلايل
1 چون ما يك خانواده 4 نفره هستيم با قدهاي بلند وقتي من ميشينم جلوي ماشين عقب ديگه جايي نميمونه و حتي زماني هم كه با دوستام ميرم بيرون هممون تقريبا هم قد و با قدهاي 184 و هيكل درشت هستيم خداييش برامون كوچيك .
2 معمولا توي مسافرت بالاخره پيش مياد وسيله خراب بشه و توي بيابون قطعات 206 سخت گير مياد و تعميرش هم سختره و همينطور هم هزينه قطعات بسيار بالاست .
3 ايمني بالاي نداره (البته اگر ادم خودش خوب رانندگي كنه چيزي نميشه )ولي هميشه همه چيز به رانندگي شما تموم نميشه .
4 تعادل ماشين توي سرعتهاي بالا كمتره .

5 206 كولر خوبي داره منتها اين كولر هم ماشينهاي ديگه دارند منتها اتوماتهاي انها دستي مثلا همين 405 ديگه سيستم كولر مثل قبل نيست بلكه الان ميتوني ميزان سرما داخل ماشين مثل تيپ 2 به صورت دستي تنظيم كني .

6 موتور 206 هم ضعيفه .كافيه كه كولر و يخچال هم با هم موقع حركت بگيرييم پدر ماشين در مياد.

Abolfazl2006_p
20 August 2006, 11:48 PM
مزایا :
مصرف کمتر -امکانات زیاد تر نسبت به بقیه پژو های ایران-زیبایی-کیفیت بالاتر البته تا وقتی که قطعاتش داخلی نشه-ایر بگ و ترمز ای بی 1اس
(تیپ 3 )
معایب:
دید کم-فضای سرنشین کم که برای 2 نفر مناسبه و عقبش اصلا راحت نیست-عدم پایداری مناسب در سرعت بالا-قدرت موتور زیاد مناسب نیست طوری که حتی با یه پراید میشه گرفتش (البته نه هر پرایدی نارحت نشین!!)
ایمنی پایین که مهمترین چیزه

minerva
21 August 2006, 01:06 AM
از معایبی که دوستان فراموش کردن و تو رانندگی های طولانی واقعا مشکل سازه خشکی این ماشین هستش/هم از لحاظ فنر بندی و هم صندلی ها .که البته به دلیل ماهیت اسپرت این ماشین هست.

Abolfazl2006_p
21 August 2006, 01:33 AM
کلا 206 ماشینی نیست که باهاش بشه رفت سفر و احساس راحتی کردبرای شهر خوبه و مخصوصا اسپرت کردن

pooryab
21 August 2006, 02:51 AM
با این اوصاف آیا خرید این خودرو به صرفه هست....!؟

Shahrooz
21 August 2006, 06:14 AM
2 مزیتی از ماشین که دوستان ذکر نکردند و به نظر من از مهمترین مزیت های این ماشینه (البته برای داخل شهر) یکی اینه که ماشین جم و جوریه و برای جا پارک یا رانندگی تو کوچه پس کوچه (برای فرار از ترافیک) مشکلات کمتری دارید و مزیت مهمتر(همین مزیته که منو شیفته ی این ماشین کرده) قدرت لایی کشی و مانور با این ماشینه که اینم یه جورایی به جمع و جور بودنش و صد البته به سیستم تعلیق اسپرتیه اون بر می گرده که خود این مریت تو سرعت بالا تبدیل به یه عیب اساسی و اونم نداشتن پایداری میشه ، و منم با نظر دوستان کاملا موافقم که 206 کلا یک ماشین شهریه و به درد جاده و مسافرت نمی خوره.

arash p mbz bmw
21 August 2006, 08:53 AM
دوستان عزیزم
همگی مشکلات و نظرات خودتون رو ذکر فرمودین
مشکل خشکی معمولا با تعویض کمکها با نوع فابریک یا گازی حل میشه
x-rعزیزم
206اتفاقا امنیت بالایی داره اینو مطمئن باش

داود18
21 August 2006, 09:26 AM
206اتفاقا امنیت بالایی داره اینو مطمئن باش
من کاملا با نظر دوستمون موافقم 206 امنيت خيلي بالاي داره به ظاهر کوچکش نگاه نکنيد
از دبگر مزايا ميتوان گفت:
1-دست ايراني زياد داخلش دخالت نکرده و اين مزيت بزرگي است
2-از نظر کيفيت قطعات ونوع طراحي بسيار پيشرفته است شما با يک 206 کمتر وقت صرف تعميرگاه ميکنيد
3-موترش هم اونقدرا ضعيف نيست که اذيت کنه البته من نميدونم دوستان با ماشين چه کار ميکنن ولي فکر نميکنم موترش خيلي ضعيف باشه براي من که ضعيف نبوده فکر نکنم .......
4-قيافش که هيچ وقت کهنه نميشه
به نظر من مسافرتم باهاش ميشه رفت ما خودمون خانواده 4 نفري هستيم با قدهاي 183 و 4 و جثه ي بزرگ مسافرت باهاش رفتيم و همان قدر که با يک Glx قبلا اذيت شديم با اينم همون قدر يا حتي کمتر .....
به نظر من بگير و حال کن.....

sina1808
21 August 2006, 10:36 AM
دوستاني که ميگن امنيتش پايينه لطفا يه سر به سايت هاي مربوطه بزنن ...تا اونجا که اطلاع دارم اين خودرو از نظر امنيتي 4 ستاره از 5 ستاره رو به خودش اختصاص داده !!!
تنهاي عيبي که داره جاي کم براي سرنشين عقب هست ... ( البته فضا براي سرنشين عقب از پرايد بيشتر و راحتتر هست )
البته صندوق عقبش هم وچيکه که فکر کنم ميشه باهاش کنار اومد
خودم قبلا پرايد داشتم و به هيچ وجه با پرايد قابل مقايسه نيست ...
شما توي پرايد براي رسوندن سرعت از 100 به 120 بايد چندين دقيقه با ماشين ور بري تا ماشين گاز بخوره و راه بيفته ... اما رسوندن سرعت از 100 به 120 در 206 تنها به چند ثانيه ناقابل احتياج داره !

اگه با پرايد و با سرعت 130 تا از يه سربالايي بالا بري سرعت ماشين به 80 تا ميرسه :icon_mad: .... اما 206 با همون سرعت بالا ميره ( زمين رو ميکنه و بالا ميره ) و حتي اگه خواستيد ميتونيد با سرعت بالاتري هم سربالايي رو بالا بريد ! :icon_cool :icon_cool :icon_arro :icon_mrgr
اينکه ميفرماييد توي سرعت بالا مشکل داره ... به نظر من توي جاده هاي ايران بيشتر از 130 تا سرعت حماقت محضه ...

Abolfazl2006_p
21 August 2006, 03:13 PM
بله ما تاپیک ویژه ای در بخش سایپا راجع بهش بحث کردیم و با مدرک به این نتیجه رسیدیم که 206 از لحاظ امنیت از زانتیا هم بهتره .......

dr_mehry
21 August 2006, 05:43 PM
دوستاني که ميگن امنيتش پايينه لطفا يه سر به سايت هاي مربوطه بزنن ...تا اونجا که اطلاع دارم اين خودرو از نظر امنيتي 4 ستاره از 5 ستاره رو به خودش اختصاص داده !!!
تنهاي عيبي که داره جاي کم براي سرنشين عقب هست ... ( البته فضا براي سرنشين عقب از پرايد بيشتر و راحتتر هست )
البته صندوق عقبش هم وچيکه که فکر کنم ميشه باهاش کنار اومد
خودم قبلا پرايد داشتم و به هيچ وجه با پرايد قابل مقايسه نيست ...
شما توي پرايد براي رسوندن سرعت از 100 به 120 بايد چندين دقيقه با ماشين ور بري تا ماشين گاز بخوره و راه بيفته ... اما رسوندن سرعت از 100 به 120 در 206 تنها به چند ثانيه ناقابل احتياج داره !

اگه با پرايد و با سرعت 130 تا از يه سربالايي بالا بري سرعت ماشين به 80 تا ميرسه :icon_mad: .... اما 206 با همون سرعت بالا ميره ( زمين رو ميکنه و بالا ميره ) و حتي اگه خواستيد ميتونيد با سرعت بالاتري هم سربالايي رو بالا بريد ! :icon_cool :icon_cool :icon_arro :icon_mrgr
اينکه ميفرماييد توي سرعت بالا مشکل داره ... به نظر من توي جاده هاي ايران بيشتر از 130 تا سرعت حماقت محضه ...
من خودم نزدیکه 1 ساله که 206 خریدم .قبلا هم پراید داشتم .درسته که شتاب بالای 100 بهتر از پرایده و ایمنی اونم البته از نظر تعادل از پراید بهتره ولی هیج وقت جادار بودن اونو با پراید مقایسه نکن . یه نگاه کوچیک به صندلی عقب اونا و فضای جلوی پاها مشکل و حل میکنه.از نظر شتاب گیری هم فکر کنم این مشخصات شما بیشتر به یه پارس ای ال ایکس 16 سوپا÷پ میخره تا 206 تیپ 2

Abolfazl2006_p
22 August 2006, 12:20 AM
بله معلومه که پراید جادار تره و شتاب تیپ 2 هم زیاد فرقی با پراید نداره (البته تا دنده 4)و این هم از معایبشه

shahram2006_m
22 August 2006, 05:26 PM
بله معلومه که پراید جادار تره و شتاب تیپ 2 هم زیاد فرقی با پراید نداره (البته تا دنده 4)و این هم از معایبشه

شتاب معمولا به دو حالت گفته میشه :
1. شتاب 0 تا 100
2.کنده شدن اولیه خودرو از حالت سکون
که در دو حالت مسلما 206 با پراید فرق داره.
در تاپیک زیر arash_p_mbz_bmw عزیز نتیجه تست شتاب 206 و سمند رو اوردن:

http://www.phalls.com/vbulletin/showthread.php?t=9381

داود18
23 August 2006, 03:15 AM
من نميدونم دوستان چرا ميخوان پرايد را بچسبونن به 206 بابا زمين تا آسمون فرقه فقط کافيه يه با ر پرايد سوار شو پشت سرش 206 ديگه پرايد سوار نميشي حالا اگه برعکي عمل کني اول 206 بعد پرايد 100 % با پرايد خودتو به کشتن ميدي!!!!!!به نظر من جاداري رديف عقبش در سطح پرايد يا حتي بهتره جلوشم که بهتره فقط صندوق عقبش بيشتر جا ميگيره شتايشم که خيلي بهتر از پرايده به خصوصو شتاب اوليه که از خيلي ماشينهاي ديگه هم بهتره

pooryab
23 August 2006, 03:20 AM
بالاخره کسی نگفت که آیا خرید این خودرو تو این رنج قیمت به صرفه هست یا نه!؟

X-R
23 August 2006, 11:27 AM
تيپ 2 اصلا ارزش خريدن نداره. بازم تيپ3 بهتره .

رامتين123
23 August 2006, 12:05 PM
مگه تيپ 2 چقدر با تيپ 3 تفاوت داره . ف؟ط ترمزش ABS داره . اير بگ هم داره . سيستم تهويه اتوماتيك هم داره . از نظري موتوري با تيپ 2 هيچ تفاوتي ندارند .

دوست من به نظر من اگر شما ميخواهيد يك رانندگي معمولي داشته باشيد و يك ماشين نسبتاً متوسط خوب تيپ 2 براي شما انتخاب خوبيه . اگر شتاب يا سرعت بالاتر ميخواهيد تيپ 5 رو انتخاب كنيد . البته اين را هم در نظر داشتيد باشيد كه مخارج نگهداري تيپ 5 از 2 خيلي بالاتره . اگر هم ميخواهيد از ماشين استفاده خانوادگي كنيد و جادارتر باشه و همينطور سرعت بالا تو جاده را ازش ميخواهيد گزينه هاي ديگري وجود داره . ميتونيد با كمي اختلاف سمند . ريو . يا پژو 405 رو انتخاب كنيد . اين بستگي به سليقه خودتون و انتظاري كه از ماشين داريد داره . حالا اگر بيشتر توضيح بديد شايد بهتر بتونم راهنمايي كنم .

sina1808
23 August 2006, 02:29 PM
شتاب 206 و پرايد اصلا قابل مقايسه نيست !
در واقع پرايد در مقابل 206 حرفي براي گفتن نداره ... من خودم 1 سال و خورده اي پرايد داشتم
الان هم 206 تيپ 2 دارم کاملا راضي هستم

dr_mehry
23 August 2006, 04:50 PM

کاملا با شما موافقم .البته به طور کلی 206 نسبت به پراید برتریهایی داره که نمیشه ازش گذشت.البته ایراداتی هم داره که از اونا هم نمیشه گذشت

Abolfazl2006_p
23 August 2006, 05:45 PM
شتاب 206 و پرايد اصلا قابل مقايسه نيست !
در واقع پرايد در مقابل 206 حرفي براي گفتن نداره ... من خودم 1 سال و خورده اي پرايد داشتم
الان هم 206 تيپ 2 دارم کاملا راضي هستم

سلام دوباره
اول اینکه تاپیک داره از بحث اصلی منحرف میشه و به سمت مقایسه دو خودرو میره
مسلما من هم که 405 دارم اگه کسی بیاد بگه پراید میتونه 405 را در شتاب شکست بده بهم بر میخوره !
وای به حال کسی که بیاد و 206 شون را با پراید بسنجه

در هر صورت من فقط گفتم که پراید از 206 جادار تر و همچنین کمی در شتاب به اون میرسه و نه مطلقا از اون بهتره
و موافقم که این دو هیچ سنخیتی در تکنولوژی و امکانات ندارند و این را به عنوان کسی که تجربه رانندگی با هر دو خود رو را داره میگم ولی هیچ کدوم را نمی پسندم و ایرادای هر دو هم که دوستان فرمودند قبول دارم
ونظرم اینه که اگه کسی با این حدود قیمت ماشین جادار و قوی میخواد 405 یا سمند و پارس و اگه 206 دوست داره تیپ 5 که ماشین کاملیه نه 206 تیپ 2 که فقط ظاهرن 206 هست (مشخصات فنی هم که همتون حفظیت)!

khaligefars
23 August 2006, 05:56 PM
اگه ناراحت نشن بعضی از دوستان تیپ 2
خریدن تیپ 2 به هیچ وجه به صرفه نیست ولی با مبلغ کمی میشه تیپ 3 خرید که لااقل اگه قدرت زیادی نداره ولی امکانات ایمنی و .... داره

MTaghavi
24 August 2006, 02:12 PM
سلام

من هم با نظر دوستمون khaligefars موافقم
اختلاف قيمت تيپ 3 و 2 حدود يك ميليون و صد هزار تومان هست ولي در عوض امكانات خوبي داره (ترمز ABS - ايربگ- سيستم صوتي ديسكي - اينه هاي برقي - پست سري سرنشين عقب و تهويه اتوماتيك) كه به اين قيمت خيلي مي ارزه
حداقل اگر موتو ضعيفي داره ولي از نظر ايمني حرفي براي گفتن داره

sina1808
24 August 2006, 04:21 PM
ما زماني که داشتيم 206 ميگرفتيم فقط تيپ 2 بود و 6
ميگفتم 3 و 5 توليد نميشه
در هر حال اگه قرار باشه يه 206 جديد بگيرم يه تيپ 6 اتومات ميگيرم

pooryab
25 August 2006, 05:19 AM
من هدف اصلیم از درست کردن این تاپیک رسیدن به نتیجه است و به همین دلیل از کسانی که از این تاپیک دیدن می کنند خواهشمندم بدون هیچگونه غرض ورزی و یا علایق شخصی اگر اطلاعاتی دارن در اینجا قرار بدن....!

با تشکر

pooryab
5 September 2006, 06:01 PM
به نظر شما خرید دست دوم این خودرو کار درستی هست!؟

Abolfazl2006_p
6 September 2006, 06:43 PM
به نظر شما خرید دست دوم این خودرو کار درستی هست!؟

بسنگی داره که چقدر تمیز باشه و دست کی بوده باشه ولی دسته دوم بودن زیاد اهمیت نداره چون همه که ماشین صفر نمی خرند و در غیر این صورت همه ی ماشینای دست دوم اوراق میشد کارکرده داریم تا کارکرده ............. :icon_excl

شاهین سرشار
10 September 2006, 11:21 PM
با سلام

آیا میشه به 206 تیپ 2 به عنوان یه ماشین خوب و کمخرج اعتماد کرد ؟ :icon_ques

لطفا معایب و محاسن این خودرو رو بصورت کامل بنویسید . :icon_cool

خیلی ممنون

sajjadnegaresh
10 September 2006, 11:43 PM
متاسفانه به ماشيني كه دست كارخانجات و توليد كننده داخلي بهش خورده اصلا نمي شه اعتماد كرد .
يه صفرش رو دو هفته پيش گرفتيم هنوز به كيلومتر 300 نرسيده صدا از اكسل عقبش درمياد!

siavashb
11 September 2006, 02:12 PM
ببينيد دوستان 206 حالا هر تيپي به نظر من يه سر و گردن از ماشين هاي توليد داخل بالاتره . با يه نگاه به تجهيزات داخلش نحوه مونتاژ كه همش با ربات انجام ميشه و حتي جنس قطعات در مقايسه با ماشيني مثل پرايد يا حتي ريو ميبينيد كه بسيار زيبا و دقيق كار شده من كه از اين ماشين لذت مي برم هر چند كه موتور خيلي قوي نداره ولي شتابش عاليه و رانندگي باهاش لذت بخش. ضمنا مسلما تيپ 3 بهتره و امكاناتش با توجه به قيمش كاملا بصرفه است البته مي دونين كه 206 فقط در ايران با اين قيمت و با تيپ 2 توليد ميشه در جاهاي ديگه دنيا مثلا دبي اين ماشين با كليه option ها توليد ميشه و هنوز هم يكي ار بهترين ماشينهاي دنياست

dr_mehry
24 September 2006, 07:57 PM
شماها تا حالا فکری به حال کمکهای خشکش و کنترل بد اون توی جاده های خراب ایران کردید یا نه .میگن با تعویض لاستیک بهتر میشه.

saeed_1360
25 September 2006, 02:32 AM
خیر درست نمیشه بنده امتحان کردم یکی از معایبش همین پایداری کم اون در سرعت بالا میباشد
و بدرد مسافرت نمیخوره

m_eslam
14 March 2007, 12:03 PM
اگر از لاستیک پهن تر از 185 استفاده کنین ، شرایط پایداری ماشین خیلی بهتر میشه ، اما نوع گل (آج) خیلی مهمه! گل های 4 فصل که جهت دار نباشن بهترن تو هر جاده ای جواب میدن ، اما اگر گل های مثلا" مخصوص بارون بگیرید ، تو زمین خشک جواب نمیگیرین و به همین نسبت در انواع دیگه جواب ها فرق میکنه.

babialex
14 March 2007, 03:34 PM
من لاستيك 205 دانلوپ سايز 15 مدل فرمولا انداختم و باهاش تا اصفهان رفتم و اومدم كه در سرعت بالا خيلي ماشين راحت و ايمن بود و اصلا احساس نميكردم كنترل ماشين از دستم خارجه كه تا 170 تاهم باهاش رفتم راحت بود
لاستيك 205/16/15 بندازين با رينگ معمولي سمند كه سايزش 15 هستش خيلي ماشين نرم تر و ايمن تر ميشه

Arasp
21 April 2007, 10:49 PM
به نظر من در خريد و انتخاب يك خودرو فاكتورهاي زيادي مطرح هست كه بايد شما با توجه به نيازهاي شخصي خودتون خودروي مناسب رو انتخاب كنيد.

من يكي از دوستانم كه در سايپا كار ميكنه به من ميگه تنها ماشيني كه تو ايران نسبت به قيمتش ميارزه 206 هست. بقيه يا بي كيفيت هستند مثل پرايد يا خيلي گرونتر از چيزي هستند كه ارزش دارند.
و يه چيز ديگه هم كه خيلي مهمه، آدم نميتونه هم خر رو بخواد و هم خرما رو

شما اگه ميخواي كه يه ماشين داشته باشي كه هم جا دار باشه و به درد مسافرت بخوره و هم قوي باشه و با زياد شدن وزن ماشين كم نياره و هم مدرن باشه خوب مينونيد مثلا تويوتا Camry يا Maxima يا Xantia بگيريد كه شايد نسبت قيمتشون در ايران نسبت به قيمتشون تو كشورهاي ديگه نيارزه!

ماشينهايي مثل 405 در حال حاضر در فرانسه سالها هست كه خط توليدشون منسوخ شده و تكنولوژي اونها مال سال 1986 هست (و پرايد مال سال 1984) ، اما 206 در سال 1998 طراحي شده و هنوز در اروپا توليد ميشه و بسيار هم پر طرفدار هست.

ببينيد نيازهاتون از يه ماشين چيه؟ مثلا من شخصا اصلا برام مهم نيست كه موتورش مثلا 1600 باشه و قوي باشه و شتاب صفر تا صدش فلان قدر كمتر از فلان تيپ باشه. چون من معمولا از رانندگي آهسته بيشتر لذت ميبرم تا سرعت زياد. پس براي شخص من تيپ 3 با 5 خيلي فرق نميكنه.

خيلي ها ممكنه كه بر عكس من باشن. از سرعت و شتاب لذت ببرن ، اين تيپ افراد قاعدتا بايد برن سراغ تيپ 5 و 6.

مثلا من كه خانوادم خودشون ماشين ديگري دارن برام جاي ماشين مطرح نيست چون معمولا خودم تنها از ماشين استفاده ميكنم . پس حتي اگه 206 دودر هم در ايران بود شايد من انتخابش ميكردم.

از طرفي براي من امكانات تيپ 3 تا حدي مهمتر هست و به نظر من ميارزه كه من براي امكانات بيشتر تيپ 3 حدود يك ميليون بيشتر پرداخت كنم.

در خصوص صفر بودن ماشين به نظرم خريد ماشين صفر ضررش زياده چون همينكه شما از كارخونه خارج بشيد و چند كيلومتر باهاش رانندگي كنيد از نظر ارزشي ديگه ماشينتون صفر نيست و اگه بخوايد بفروشيدش كلي ازش ميافته!

اگه من شخصا جاي شما بودم پولي رو كه ميخواستم براي صفر تيپ 2 بدم ميدادم و يه تيپ 3 مثلا 7-8 ما كاركرده ميگرفتم كه افت قيمتش رو كرده باشه و آبندي هم شده باشه (البته بايد زياد بگرديد كه كاركرد ماشين كم باشه و خيلي تميز و در حد صفر باشه)

در آخر ميتونم بگم كه به نيازهاي خودتون نگاه كنيد و با توجه به اون تصميم بگيريد.

5770
22 April 2007, 12:06 AM
سلام
يكي از مزاياي 206 كه كمتر به اون اشاره شده اينه كه اتاق واقعا محكمي داره البته فقط محفظه سرنشينها . من با 206 چپ كردم و يكي دو معلق هم زدم ولي خدا وكيلي ستونهاي محكمي داره و جز چند خراش كوچك كه حاصل شكستن شيشه كنار بود چيزيمون نشد.(البته انشاء ا... براي هيچ كسي پيش نياد)