PDA

View Full Version : سوال های متداول در مورد زیمنس SX1

رنجکار
18 August 2005, 05:15 PM
سوال های متداول :

چگونه گوشی خود را فرمت کنیم ؟

1.فقط وقتی میخواهید گوشی را روشن کنید کلید * و # را فشار دهید (تا روشن شدن گوشی نگه دارید) سپس رها کنید
2. یا هنگامی که گوشی شما روشن هست با تایپ کردن کد : #7370#* و با وارد کردن کد امنیتی گوشی خودتون در صورتی که کد را عوض نکرده باشید بصورت پیش فرض 123456 هست.

چگونه از شماره تلفن های خودمون نسخه پشتیبان تهییه کنیم ؟

1. برنامه SeleQرا نصب کنید (در آپلود سنتر موجود است)
2. به وسیله برنامه SeleQ به فولدر c:/system/dataرا به c:/system/dato تغییر نام دهید
3. در فولدر c:/system/dato فایل contacts.cdb را روی کارت حافظه گوشیتون کپی کنید
4. فولدر c:/system/dato را به نام اولیه c:/system/data عوض کنید
نکته : حتما . فولدر c:/system/dato را به نام اولیه c:/system/data تغییر نام دهید !!!!
حالا شما 1 کپی از شماره تلفن های گوشیتون روی کارت حافظه دارید
برای کپی کردن (Restore ( شماره های خودتون از مرحله 2 تا 4 را اجرا کنید (فایل contacts.cdb را در فولدر تغییر نام داده شده c:/system/dato کپی کنید و گوشی را ریستارت کنید

چگونه شماره های خود را به سیم کارت انتقال دهیم ؟

1. به منوی Contacts گوشی بروید
2. روش شماره که میخواهید کپی کنید کلیک کنید و Option -> Copy to SIM ph.book را انتخاب کنید

چگونه از صدای دوربین را در هنگام گرفتن عکس قطع کنیم ؟

1. پروفیل گوشی را به (MUTE) تغییر دهید
2. کلید * را روی گوشی برای چند ثانیه نگه دارید

امیدوارم مفید واقع شود :icon_cool

خواهشی که از دوستان دارم :
1. در این تاپیک سوال مطرح ننمایید
2. در صورت پست مقاله بصورت کامل و جامع ارائه کنید :icon_cool

PAYAM
23 August 2005, 07:53 PM
Q: وقتي مي خواهم يك برنامه با حجم بالا را نصب كنم با ارور زير مواجه مي‌شوم:

Memory low. Delete some data.

A: به وسيله برنامه UnMakeSIS برنامه را خرد كنيد و فايل هاي Extract‌ شده را به فولدرهايي كه معرفي شده است، به وسيله كابل يا رم ريدر منتقل كنيد.
======================================
Q: وقتي مي‌خواهم يك فايل حجيم را با بلوتوث ارسال يا دريافت كنم با همان ارور بالا مواجه مي‌شوم.
A: مسيج هاي شما روي هر درايوي كه ذخيره شود فقط به ميزان فضاي خالي روي همان درايو قادر به ارسال يا دريافت فايل توسط BT خواهيد بود. چون ميزان حافظه داخلي SX1 حدود 4 مگ است و مسيج ها هم به طور پيش فرض روي حافظه گوشي ذخيره مي‌شوند، غالبا براي دريافت يا ارسال فايل هايي با حجم بيشتر از 3 مگ دچار مشكل خواهيد شد. بنابراين كافيست برنامه MsvDriveE را نصب و يكبار اجرا كنيد.
Q: ريپورت (Delivery Report) هاي من پاك نمي‌شود.
A: به منوي Records برويد (يا در حالت استندباي اسكرول را به سمت بالا بزنيد) سپس اسكرول را به سمت راست بزنيد. از منوي Options گزينه Clear records را انتخاب كنيد. (تماس هايتان هم پاك مي‌شود.)
Q: مي‌خواهم از ليست تنظيمات و قرار ملاقات هايم در Calander كپي بگيرم.
A: از يك برنامه فايل منيجر استفاده كنيد و از فايل Calendar در شاخه زير كپي بگيريد:

C:/System/Data

براي بازيابي (Restore) هم كافيست فايل قبليتان را در شاخه بالا جايگزين (Replace) كنيد.
Q: مي‌خواهم از گوشيم پشتيبان (Backup) داشته باشم.
دو راه وجود دارد:
استفاده از كامپيوتر و برنامه Siemens Data Suite SX1 و گزينه Backup
استفاده از مموري كارد و منوي زير:

Menu>Extras>Memory>Options>Backup phone mem.

Q: آيكون هاي جاوا (Java) در گوشي من به صورت صحيح نمايش داده نمي‌شوند.
A: اين باگ مربوط به فريمور است. براي نمايش درست آيكون هاي جاوا بايد بعد از نصب برنامه گوشي را مستر ريست كنيد. متاسفانه اگر از گوشي تان بك آپ بگيريد پس از بازيابي (Restore)، دوباره نمايش آيكون ها به حالت پيش فرض برمي‌گردند.
Q: پيكچر مسيج در گوشي من نمايش داده نمي‌شود.
A: متاسفانه به دليل رعايت مسائل كپي رايت ساپورت پيكچر مسيج و كلا فرمت OTA در فريمورهاي جديد SX1 كنار گذاشته شده است.
«لطفا در اين تاپيك سوال پرسيده نشود»

ehsanpy
24 August 2005, 01:14 AM
کد امنیتی گوشی 12345 میباشد البته در صورتی که قبلا عوض نشده باشد :icon_cool

رنجکار
27 August 2005, 02:57 PM
از طرف : behzad000
نصب دیکشنری فارسی نیا روی SX1
1. به خاطر محدود بودن Phone Memory در SX1 ابتدا فایل FarsiDic.sis را با unmakesis خرد (Extract File) کنید.

2 . بعد از خرد کردن فایل یک پوشه به نام System ایجاد می شود که به ترتیب درون آن پوشهای Apps و FarsiDic وجود دارد.فایل FarsiDic به 84 فایل درون پوشه FarsiDic تبدیل شده
است.

3. حال روی گوشی و با Filemanدرون پوشه Apps روی Memory Card پوشه ای به نام FarsiDic ایجاد کنید.(E:\System\Apps)

4. 84 فایل را از طریق کابل USB به گوشی و درون پوشه ای که در بالا ذکر شد کپی کنید.

5. فایل Farsi SMS-DIC Crack.sis را روی گوشی نصب کنید.

6. گوشی را خاموش و روشن کنید.حال دیکشنری آماده استفاده است.

فایل های مورد نیاز (http://www.phalls.com/vbulletin/downloads.php?do=file&id=5856)

Thrash_1504
27 August 2005, 06:09 PM
دو راه برای نصب برنامه روی SX1 وجود داره:
1. استفاده از Siemens Data Suite SX1
این نرم افزار که روی Cd گوشی وجود داره دارای قابلیتهای زیادی هست از جمله نصب برنامه روی گوشی اما...
به دلیل اشکالی که روی این نرم افزار وجود داره برنامه ها فقط روی Phone Memroy نصب میشه(حتی اگر هنگام نصب گزینه Memory Card رو انتخاب کنید)
که به دلیل کم بودن Phone memory بهتر است از Memory Card برای نصب برنامه استقاده شود
حال اگر برنامه ای را به این روش نصب کردید و خواستید انرا به Memory Card منتقل کنید کافی است از طریق Fileman (یا Pc هنگامی که گوشی از طریق USB cable به ان متصل است) وارد این Path شوید C:\System\Apps روی پوشه برنامه مورد نظر رفته انرا Cut کرده و در Path مشابه در MemoryCard کپی کنید

2. نصب فایل مستقیما از روی گوشی
دراین روش ابتدا فایل را روی گوشی کپی کرده بعد فایل را اجرا میکنید Installer شروع به نصب برنامه می کند در این روش میتوانید با انتخاب Phone memory یا Memory Card مسیر دلخواه خود را برای نصب برنامه اتخاب کنید.

آرمان
27 August 2005, 07:18 PM
اگر گوشيم اصلا بالا نيومد و اشكال اساسي در راه افتادن اون پيدا شد چه كنم؟

با نگه داشتم چهار دكمه ( ستاره مربع دكمه قرمز دكمه سبز) گوشي را روشن كنيد و بايد در اين هنگام در نوار بالاي گوشي نوار پيش رونده فرمتينگ را ببينيد پس از پايان يافتن فرمتينگ گوشي شما با برطرف شدن اشكالات قبلي آماده استفاده است.
در 98% مواقع مشكل شما را حل ميكند.

آرمان
27 August 2005, 08:42 PM
يك ديكشنري مناسب انگليسي به انگليسي كامل براي SX1 لازم دارم از كجا تهيه كنم؟

اين امكان وجود دارد تمام اطلاعات مورد نياز شما اينجاست و روش نصب نيز در آن وجوددارد. 8.5 مگابايت

http://www.sweetdream.persiangig.com/document/Oxford-Dictionary-Full.zip

irreza
28 August 2005, 12:14 PM
براي دوستاني كه ميخوان قاب گوشيشونو عوض كنن دارم.قاب غير اورجينل نخريد به دلايل زير :icon_mad: :
1)در ظاهر شايد شبيه فاب اصلي باشه ولي از لحظ فني اصلن اين جوري نيست.
2)قاب رو گوشي كه كيبور داخلش جا ميگيره اصلن با گوشي مچ نميشه.بورد دكمه ها خيلي بد توش جا ميره-قسمت پايينش به زور جا ميره-قسمت بالا كه اينفرارد و اسپيكر قرار داره كمي باز ميمونه چون اينفرارد با قاب هچ نيست و به خاطر همين درست بسته نميشه.
3)كاور آنتن خوب جا نميره و با كمي بزرگتر با گوچيكتر.بقل گوشي هم كمي باز ميمونه.
4)درب باطري به زور بسته ميشه.
5)قاب روي ال سي دي كه اصلن به درد نميخوره.كيفيت تصوير رو كم ميكنه.
6)قاب غير اورجينال يا بزرگتر از قاب اصليه با كوچكتر.حتا اگر 0.01 ميليمتر هم فرق داشته باشه باز قاب با گوشي مچ نميشه.
7)پلاستيكي كه براي ساخت قاب غير اورجينال به كار ميره كيفيت نداره(فكر كنم پلاستيك دمپاييه :icon_twis ) و فر قش كاملن با قاب اصلي معلومه.
شما هم اگر خواستي قاب گوشي رو عوض كنيد حتمن قاب اورجينال تهيه كنيد.درسته كه كمي گرونه ولي ارزشش رو داره. :icon_cool

رنجکار
28 August 2005, 11:13 PM
چگونه در گوشی خود SMS های فارسی را بخوانیم ؟

برای اینکه بتوان پیام های فارسی را در گوشی خودتون بخوانید نیاز به چند فونت جنرال داری که با کپی کردن این فونت ها در "C:\System\Fonts" یا "E:\System\Fonts" میتوانید 98% نوشتارهای دنیا را در گوشی خودتون بخوانید
بعد از کپی کردن فونت های گوشی را ریستارت کنید :icon_cool

Siemens sx1
30 August 2005, 07:29 PM
مشاهده پیغام memory low . please delete some data هنگام ارسال یا دریافت فایل با بلوتوث :

اگر هنگام ارسال و دریافت فایل با بلوتوث به این مشکل برخوردید نگران نباشید راه حل آن نصب یک برنامه هست :
این مشکل به علت پائین بودن حافظه گوشی شما در قسمت phone memory هست که حدود 4 مگابایت هست به همین دلیل امکان ارسابل و دریافت فایل های بیش از آن موجود نیست . اما راه حل : شما با نصب برنامه msdriveE (موجود در آپلود سنتر ) میتوانید مشکل را حل کنید
نکته مهم : بعد از نصب برنامه تنها یک بار (نه بیشتر ) برنامه را اجرا کرده و منتظر بمانید تا بسته شود سپس گوشی را ریستارت کرده و دیگر به هیچ وجه آن را اجرا نکنید . مشک شما حل شده است :icon_excl

Siemens sx1
30 August 2005, 07:29 PM
اشتباه زدن کد امنیتی و درخواست Phone Code

شما 2 راه در پیش دارید :

1 - گوشی خود را به یکی از تعمیراتی های وارد بدهید تا با قطع یکی از پایه های CPU مشکل را حل کند

2 - به نمایندگی مرکزی زیمنس رفته آنها سریال گوشی شما را گرفته و بعد از چند روز Phone code را به شما میدهند (شماره پارس پردیس را از 118 میتوانید دریافت کنید )

نکته : با توجه به قیمت پائین و درصد ریسک صفر راه دوم پیشنهاد میشود . :icon_excl

Siemens sx1
30 August 2005, 07:30 PM
جگونه متوجه اصل بودن گوشی خود بشویم

کافیست در باطری را باز کرده باطری را در آورده و برچسب شماره سریال گوشی را نگاه کنید اگر روی آن نوشته شده بود : Made in Germany گوشی اصل است :icon_excl

Siemens sx1
30 August 2005, 07:30 PM
چکونه متوجه ورژن فریمور گوشیم بشوم ؟

کافیست در حفحه اصلی بنویسید : *#06# و سپس Info را بزنید . در روبروی SVN شماره ورژن فریمور گوشی را نوشته است . در مرد نصب فریمور در تاپیک مخصوص مفصل بحث شده است . :icon_excl

Siemens sx1
30 August 2005, 07:31 PM
بهترین گارانتی زیمنس چیست

بهترین گارانتی در ایران برای گوشی های زیمنس با نام پارس پردیس قشم ارائه میشود از خرید گارانتی های بدون شماره سریال بپرهیزید به خصوص در خیابان ************* و پاساژ علاالدین . :icon_excl

Siemens sx1
چگونه ساعت را از آنالوگ به دیجیتال یا برعکس تغییر دهیم
مسیر زیر را در گوشی دنبال کنید :
Menu>Setup>Setting>Date And Time>Clock Type
حالت آنالوگ عقربه ای بوده و دیجیتال به صورت کامپیوتری :icon_excl

Siemens sx1
علت هنگ های زیاد گوشی چیست ؟

شایع ترین علت این موضوع پر بودن حافظه گوشی ( Phone Memory ) میباشد . با پاک کردن برنامه و انتقال آن به مموری کارت گوشی را خالی نگه دارید . سعی کنید حافظه تافن همواره خالی باشد در ضمن سعی کنید همواره 5 مگابایت از مموری را خالی نگه دارید .
در صورت حل نشدن مشکل برنامه های در حال اجرا و سنگین را از روی گوشی خود حذف کنید
در صورت بر طرف نشدن گوشی شما آلوده به ویروس است از برنامه های آنتی ویروس همچون : kaspersky یا simworks یا ... استفاده کنید . :icon_excl

PAYAM
1 September 2005, 06:25 AM
1) از گوشي پچ شده خود از طريق مموري كارت بك آپ بگيريد.
2) گوشي را با يك فريمور اوريجينال آپديت كنيد.
3) حال بك آپ قبلي خود را برگردانيد.
4) حالا:
الف) به قسمت Bluetooth برويد، نام گوشي شما Nokia 3650 شده است!
ب) وارد منوي پروفايل بشويد، زنگ پيش فرض شما Nokia Tune است!
:icon_twis

hamid_2fun
2 September 2005, 02:22 AM
مشکل: گوشي من يه ريز پيعام خطاي 'App. Closed Main' ميده!

راه حل: مراحل زير را از بترتيب انجام بده :
1. filemanager يا explorer رو باز کن.
2. برو به c:/system/bootdata و فايل FirstBoot.dat رو delete کن.
3. گوشي رو خاموش کن و MMC رو درار.
4. گوشي رو روشن کن و تاريخ و ساعت صحيح رو وارد کن.
5. يخورده صبر کن تا بالابياد ... وختي کامل بالا اوند گوشي رو خاموش کن.
6. MMC رو بذار توي گوشي و گوشي رو روشن کن!

GhAeM
6 September 2005, 11:42 AM
اول بايد فونتهايي كه فارسي رو نشون ميدن نصب كنيد (با يه سرچ تو همين تالار پيدا ميكنيد)
بعد نرم افزار فارسي نويسي شتاب رو روي كامپيوتر نصب كنيد
با اون متنها رو به صورت استاندارد كپي كنيد بعد وارد outlook كنيد و از OUTLOOK وارد گوشي كنيد
حالا دفترچه تلفنتون با اطلاعات فارسي هستش
(ببخشيد زياد وقت نداشتم كامل توضيح بدم )

saman_0264
14 September 2005, 04:22 PM
آموزش نمایش عکس در contacts بجای دفترچه تلفن در sx1
برای انجام این کار #جوی استیک# موبایل رو به سمت پایین زده و وارد contacts یا همان دفترچه تلفن شوید.سپس بر روی شماره مورد نظر که میخواهید بر روی آن عکس بگذارید بروید.از منو options گزینه edit را انتخاب کنید.در صفحه باز شده گزینه option را زده و از نوار باز شده گزینه اول **add thumbnail** را انتخاب کنید.نوار insert from ظاهر میشود که در آن فضای phone memory و memory cart نمایش داده شده .حال شما عکس مورد نظر خود را از درون یکی از درایو ها انتخاب کنید .مبینید که عکس دوست شما در بالای شماره ظاهر شده و هر گاه بر روی شماره بروید یا بخواهید به این شماره زنگ بزنید یا به شما زنگ بزنند عکس مورد نظر در صفحه موبایل نمایش داده میشود.
**خوش بگذره**

kevin2001
26 December 2005, 09:46 AM
دوستان سلام،
مدتي است كه بلندگوي تلفن SX1 كار نميكند حتي صداي زنگ و موزيك از آن خارج نميشود ولي وقتي كه Headset را ميزنم صداها را ميتوانم بشنوم. ممكن است مرا راهنمايي كنيد آيا مشكل فني دارد يا مشكل نرم افزاري است و بايد چه بكنم.
تشكر

saman_0264
17 March 2006, 02:50 PM
دوست عزيز بلند گوي موبايل شما سوخته و بايد عوض بشه اگه گارانتي داره بفرستش گارانتي موفتيه اگر نداره 18 هزار تومن بايد خرج كني اين خرابي بعلت ضربه يا رطوبت بوجود مياد ماله منم همينجوري شد فرستادم گارانتي تهران حالا هم داره كار ميكنه خوش بگذره

Apadana
18 March 2006, 07:23 AM
سلام به همه
من فريمور اصلي SX1 رو دارم از لينك زير دانلود مي كنم ولي جايي از من در مورد Firmware Variant گوشيم نپرسيد
چرا؟ مگه نبايد با توجه به ااين كد دانلود بشه پس چرا از من نپرسيد؟
يعني دارم اشتباه دانلود مي كنم تو رو خدا كمكم كنيد
لينكي كه دارم ازش دانلود مي كنم اينه:
http://www.benqmobile.com/com.aperto/MySiemens/Files/Specials/hq/SX1_Firmware/files/SX1_International-uk-de-it_15_0001_update.exe

Apadana
18 March 2006, 08:34 AM
سلام بچه ها بابا شما كه SX1 داريد كمكم كنيد بابا دارم ديونه مي شم

http://www.benqmobile.com/com.aperto/MySiemens/Files/Specials/hq/SX1_Firmware/files/SX1_International-uk-de-it_15_0001_update.exe

من از لينك بالا برنامه SX1_International-uk-de-it_15_0001_update گرفتم
برنامه رو اجرا نكردم چون در حين دانلود از من سوال در مورد Firmware Variant كه با كد #06#* كه بهدش در Info
بهمون مي ده از من در حين دانلود نپرسيد
البته من با برنامه Download Accelerator دانلودش كردم

وقتي برنامه رو نصب كردم ازم گوشي رو خواست كه من ترسيدم به كامپيوتر وصلش كنم
در ضمن درايورشم شم دانلود شدش يعني siemens_sx1swup

حالا بايد چيكار كنم گفتم قبل از هر چيز با شما دوستان مشورت كنم

mmoeimifar
18 March 2006, 02:05 PM
بابا تو اين فروم به اين بزرگي كسي نيست كمكم كنه:icon_cry: :icon_cry: :icon_cry:

دوست عزیز ابتدا در تاپیک ها جستجو کنین با اینحال شما ابتدا باید ببینین گوشی شما دارا چه فرم وری است اگر نسخه ای پایین تر از 15 بود باید از سایت زیمنس فرم وری مشابه آن را دانلود کنین و ترسی از نصب نداشته باشین فقط باید باطری فول باشد .

farzad_sx1
18 March 2006, 02:19 PM
دوست عزیز به این صفحه برای دانلود رجوع کن ...
http://www.benqmobile.com/com.aperto/MySiemens/Files/Specials/hq/SX1_Firmware/main.html
مراحلش که به انگلیسی هستش رو کاملا بخون و دنبال کن...
اگه بازم مشکلی بود بپرس ......

Apadana
18 March 2006, 03:10 PM
Farzad Sx1
دوست عزيز به لينك زير توجه كنيد آيا اين همون فريمور نيست كه شما گذاشتيد
موقع دانلود از من در مورد Variant از من سوالي نكرد :icon_eek:

در ضمن Variant گوشيم اينه:
sx1-brd-redial-uk-de-fr-14-0001

آيا اين لينكي كه داديد اين كارو انجام مي ده ودرست دانلود مي كنه :icon_eek:

من برنامه رو از لينك زير گرفتم كامل تقريبا همون لينكي كه شما داديد
منتحي من لينك رو به صورت مستقيم از يكي از بچه ها گرفتم
من كاملشو دانلود كردم و SX1_International-uk-de-it_15_0001_update الان رو كامپيوترمه ولي رو گوشي نصب نكردم ترسيدم خراب بشه يا مال اين مدل نباشه :icon_mad:
سوال من اينه كه چون من لينكو مستقيم رفتم سوال Variant از من نشد مشكلي نداره؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستان لينكي كه ازش برنامه فريمور رو گرفتم اينه:

من تاپيك ها رو خوندم ولي توضيحات كامل نبودن:icon_eek: :icon_twis
من تازه واردم رياد وارد نيستم اگه مي شه يه توضيح كامل تر بديد من درست متوجه نمي شم
خواهش مي كنم جواباي سولات منو بديد
با تشكر از همه

farzad_sx1
19 March 2006, 12:01 AM
Tida عزیز چرا اینقدر عجله داری ... یکم صبر داشته باش ...
دوست عزیز لینکی که من بالا دادم رو یا شما ندیدی یا نمی دونم چی بگم ....
تویه این لینک هم از شما در مورد واریانت سوال خواهد شد و هم آموزشی که زیمنس برای زدن فریمور در گوشی آموزش داده موجود هستش...دوباره به اون یا همین لینک سر بزن ....
http://www.benqmobile.com/com.aperto/MySiemens/Files/Specials/hq/SX1_Firmware/main.html
در ضمن فکر کنم فریمورمی که شما تویه گوشیت داری برای این واریانت آخریش هستش و بعد از اون دیگه چیزی نباید باشه.....

PAYAM
19 March 2006, 02:12 AM
در مورد فريمورهاي اس ايكس وان و تفاوت هاي اون قبلا به اندازه كافي صحبت شده است.
شما حتي در صورت دانلود فريمور آفيشال با واريانت اشتباه بازهم خطري متوجه گوشيتان نخواهد بود چون در همان اول كار اجازه ريختن واريانت متفاوت به شما داده نمي‌شود!
بهتر است فريمور آن آفيشال را دانلود كنيد تا از امكانات اضافه تر آن از جمله همين ريختن روي واريانت هاي متفاوت بتوانيد استفاده كنيد.
ضمنا واريانت شما brd-redial-uk-de-fr است و وارياتي كه دانلود كرديد uk-da-it است.

Apadana
19 March 2006, 03:16 AM
دوباره سلام من مي خوام الان دانلودش كنم ولي وقتي مي زنمش
SX1_BRD-RETAIL-uk-de-fr_12_0001_update.exe رو مي خواد بگيره در صورتي كه مال من به جاي 12 عدد 14 هستش فرقي نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Apadana
19 March 2006, 03:20 AM
راستي آموزش نصبشو نديدم كجاست مي شه براي لينكي كه داديد يه آموزش كوچيك هم بديد

PAYAM
19 March 2006, 03:44 AM
دوست گرامي همون دو رقم ناقابل ورژن فريمور شما است! ورژن فعلي شما 14 است و شما مي‌خواهيد ورژن 12 را دانلود كنيد.

يك پيشنهاد: به تاپيك ..:: طريقه فلش كردن SX1 بدون نياز به باكس ::.. (http://www.phalls.com/vbulletin/showthread.php?t=17367) برويد و بعد از دانلود فريمور آن آفيشال ورژن 15 در يكي از دو واريانت uk-da-ru يا uk-da-it گوشيتان را آپديت كنيد. واريانت مربوط به پشتيباني از زبان ها در منو و نوشتار و فرمت T9 است و عملا براي ما هيچ فرقي ندارد...

Apadana
19 March 2006, 03:51 AM
پيام جام لينكي كه فرزاد داده رو يه نگاه بنداز
همون كد فقط فريم ور 12 رو ميخواد آپديت كنه حالا به پي نمي دونم
يعني اين لينكه براي ورژن 15 نيست پايين تره:

http://www.benqmobile.com/com.aperto/MySiemens/Files/Specials/hq/SX1_Firmware/download_sx1.html

حالا اين لينكي كه شما داديد ورژن آخريشو يعني 15 رو بگيرم اينه:
http://www.siemens-mobiles.org/compo...06/topic,104.0 (http://www.siemens-mobiles.org/component/option,com_smf/Itemid,106/topic,104.0)

كه تا الان باز نشده

پيام جان تمام لينك ها در اون تا پيك شكسته شدن

هيچ لينكي نيست من برم ورژن 15 با واريانت مربوط به گوشيم دانلود كنم؟؟؟؟

پست ها ادغام شد!
PAYAM

PAYAM
19 March 2006, 04:31 AM
دوست گرامي اگر مي‌خواهيد فريمورتان را از سايت BenqMobiles (سايت my-siemens هم بر روي اين آدرس ري‌دايركت مي‌شود) دانلود كنيد بايد توجه كنيد كه فريموري كه در اين سايت براي واريانت شما در لينك زير:
http://www.benqmobile.com/com.aperto/MySiemens/Files/Specials/hq/SX1_Firmware/download_sx1.html
موجود است ورژن 12 است و سودي براي شما ندارد چون فريمور فعلي شما 14 است و كلا فريمور رسمي (آفيشال) اجازه ريختن يك ورژن همسان (مثلا 14 روي 14) را هم نمي‌دهد چه برسد به DownGrade ! بنابراين فايده‌اي براي شما نخواهد داشت.
براي اين‌كه موبايل خود را با آخرين ورژن به روز كنيد راه حل را براي شما در پست قبليم توضيح دادم. مي‌توانيد از فريمور آن آفيشال (غير رسمي) استفاده كنيد و با استفاده از آن واريانت خود را هم تغيير دهيد تا از اين به بعد مشكلي نداشته باشيد چون خيلي از واريانت هاي متفرقه (مانند واريانت شما) عملا ديگر به روز نمي‌شوند. كلا براي ما واريانت هاي مختلف هيچ تفاوتي ندارند.
بنابراين اگر مي‌خواهدي گوشي خود را به روز كنيد به همان تاپيكي كه گفتم برويد و فريمور آن افيشال را از لينك هاي داده شده بگيري سپس روي گوشي‌تان بريزيد.
ضمنا حتما قبل از پرسيدن سوال يا باز كردن تاپيك سرچ كنيد و تاپيك هاي قبلي را به دقت بخوانيد. همچنشن در زدن پست ها دقت كنيد در همين دو صفحه حداقل 5 پست بي‌مورد شما را پاك كردم.

موفق باشي.

Apadana
19 March 2006, 07:05 AM
اين يكي كه باز شد اينه:
http://www.siemens-mobiles.org/component/option,com_smf/Itemid,106/topic,104.0

دارم SX1_International-uk-de-it_15_0001_service رو دانلود مي كنم البته با واريانتم فرق داره ولي به توصيه شما
ببينم مشكل نداره من غير هم اسم رو مي گيرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farzad_sx1
19 March 2006, 12:32 PM
دوست عزیز هیچ مشکلی برای تغییر فریمور UnOfficial غیر همنام وجود نداره...البته حتما به ..:: طريقه فلش كردن SX1 بدون نياز به باكس ::.. (http://www.phalls.com/vbulletin/showthread.php?t=17367) سر بزنید و کامل بخونید ....

در ضمن من لینکی از سایت خود زیمنس یا بنکیو زیمنس برای فریمور Official شما پیدا کردم که 14 هست... ولی همونطور که پیام هم گفت اصولا این Update کلا انجام نمیشه... چون ورژن همسان هستن....

Apadana
19 March 2006, 12:55 PM
فرزاد جان پس من SX1_International-uk-de-it_15_0001_service رو از لينكي كه پيام داده بگيرم نصب كنم
نحوه نصب UnOfficial فرقي با عادي ها نداره؟؟؟؟

راستي با ورژن 15 تم هم به كار مي افته

farzad_sx1
19 March 2006, 02:36 PM
آره این فریمور رو از همونجا بگیر و در مورد بقیه سوالاتت تاپیک زیر رو بخون...
آموزش: نحوه راه اندازي تم در زيمنس SX1 (http://www.phalls.com/vbulletin/showthread.php?t=3535)

دايي ارش
2 April 2006, 12:06 AM
سلام.1-وقتي من sx1خريدم كابل usbنداشت ايا تو علاالدين پيدا ميشه؟
2-اپلود سنتر كجاست؟
3-خواهش مي كنم يه برنامه ضبط مكالمه براي sx1 معرفي كنيد
4-شيوه كار با برنامه black list رو لطفا برام توضيح دهيد

دايي ارش
2 April 2006, 12:10 AM
واي من چقدر سوال دارموتو رو خدا پاسخ بدين.
cd موبايل sx1 چه امكاناتي داره و من كدوم برنامه هاش رو بايد نصب كنم

moeinifar
2 April 2006, 12:17 AM
سلام.1-وقتي من sx1خريدم كابل usbنداشت ايا تو علاالدين پيدا ميشه؟
2-اپلود سنتر كجاست؟
3-خواهش مي كنم يه برنامه ضبط مكالمه براي sx1 معرفي كنيد
4-شيوه كار با برنامه black list رو لطفا برام توضيح دهيد
اره پیدا میشه در مورد بقیه سوالات در تالار جستجو کنین دوست عزیز

Apadana
11 April 2006, 09:46 PM
سلام پیام جان یه سوال دیگه آیا لازمه برای نصب فریم ور اینو دانلود کنیم:
http://www.siemens-mobiles.org/component/option,com_smf/Itemid,106/action,dlattach/topic,124.0/attach,300

farzad_sx1
11 April 2006, 09:59 PM
دوست عزیز این فایلها برای نصب و شناساندن گوشی شما به کامپیوتر است.....
پس اگر قبلا گوشی شما به کامپیوتر شناسانده نشده باید این فایلها رو هم دانلود کنید...
برای استفاده از این فایلها باید وقتیکه گوشی رو به کامپیوتر توسط کابل وصل کردید از قسمت Add New HardWare این فایلها رو انتخاب کنید...
موفق باشید...:icon_cool

Apadana
12 April 2006, 07:42 AM
دوست عزیز این فایلها برای نصب و شناساندن گوشی شما به کامپیوتر است.....
پس اگر قبلا گوشی شما به کامپیوتر شناسانده نشده باید این فایلها رو هم دانلود کنید...
برای استفاده از این فایلها باید وقتیکه گوشی رو به کامپیوتر توسط کابل وصل کردید از قسمت Add New HardWare این فایلها رو انتخاب کنید...
موفق باشید...:icon_cool

من با کابل کامپیوتر برنامه و آهنگ و عکس می ریزم
پس قبلا شناسوندمش احنیاجی به دانلود نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:icon_razz

PAYAM
12 April 2006, 03:54 PM
اگر براي بار اول است كه فريمور مي‌ريزيد به درايور احتياج خواهيد داشت.
درايوري كه براي ارتباط بين گوشي و كامپيوتر در زمان ريختن فايل و عكس و ... استفاده مي‌‌شود با درايور WinSwup متفاوت است.

sdsab22
15 April 2006, 11:38 AM
با سلام
تو این تاپیک یکجا نوشته بودین برای دیدن دیدن sMs های فارسی باید فونت فارسی رو روی پوشه C:\System\Fonts" یا "E:\System\Fonts کپی کنید

- اولا این فونت ها رو از کجا دانلود کنم ؟ میشه یه لینک بگذارین
-دوما این پوشه هایی که گفتین مخفی هستن احتمالا ؛ درایو e که MMC هست رو میشه از روی ram reader ریخت ولی روی درایو c چه جوری بریزم ؟
ممنون میشم جواب بدین

بلای ناگهانی
15 April 2006, 12:37 PM
یه برنامه هست اسمش اینه Arabic-farsi on symbian cracked با اون می تونی فارسی رو هم بخونی هم ببینی

MrMarmoolaK
15 April 2006, 01:49 PM
گوشی من S65 بيد ... اما نميدونم چرا WMAرو پشتيبانی نمی کنه چی کارش کنم ؟

PAYAM
15 April 2006, 03:22 PM
@ sdsab22
برنامه‌اي كه دوست عزيزمون جناب بلاي ناگهاني رو اگر نصب كنيد قادر به ديدن و خواندن فارسي مي‌شويد. البته ورژن آخرش روي اس ايكس وان كار نمي‌كرد ولي ورژن‌هاي پايين ترش مشكلي نداشت. براي فونت فارسي فعلا دسترسي به كامپيوتر خودم ندارم ولي براتون در اولين فرصت آپلود مي‌كنم. براي ديدن فولدرهاي Hidden هم مي‌تونيد از برنامه‌هاي فايل منيجر استفاده كنيد.
@ MrMarmoolaK
دوست گرامي s65 يك گوشي سيمبين نيست بنابراين بايد با امكاناتي كه از اول در گوشي شما قرار داده شده است كنار بياييد!

MrMarmoolaK
15 April 2006, 06:47 PM
ممنون پیام جان ... WMA بخوره تو سرش ...WAV که جزو پسوندای مجازش هست رو چرا نمی خونه اين S65:icon_redf

farzad_sx1
15 April 2006, 11:54 PM
با سلام
تو این تاپیک یکجا نوشته بودین برای دیدن دیدن sMs های فارسی باید فونت فارسی رو روی پوشه C:\System\Fonts" یا "E:\System\Fonts کپی کنید

- اولا این فونت ها رو از کجا دانلود کنم ؟ میشه یه لینک بگذارین
-دوما این پوشه هایی که گفتین مخفی هستن احتمالا ؛ درایو e که MMC هست رو میشه از روی ram reader ریخت ولی روی درایو c چه جوری بریزم ؟
ممنون میشم جواب بدین

با اجازه آقا پیام ...
دوست عزیز شما میتونید این فونتها رو از اینجا (http://siemens.persiangig.com/Download/Farsi%20Font/Fonts.zip) دانلود کنید...
اما جواب سوال دوم شما ... دوست عزیز این فولدر ها از ابتدا در درایوهای C ویا E وجود ندارن ... پس شما باید این فولدر هارو ایجاد کنید... چند روش برای اینکار وجود داره :
1) با استفاده از کابل و یا اینفرارد , گوشی SX1 رو به کامپیوتر وصل کنید و سپس فولدری با نام Fonts در C:\system یا E:\system باز کنید ... و سپس این 3 فایل که دانلود کردین رو به اونجا انتقال بدید ....
2) با استفاده از کارت ریدر اینکار رو انجام بدید ... البته همونطور که می دونید فقط میشه به مموری انتقالش داد... در ضمن فولدر System در این حالت بصورت hidden هستش ...
3) روش سوم هم اینکه که با استفاده از هر چیزی مثلا بلوتوث یا اینفرارد این 3 فایل رو به گوشیتون انتقال بدید و سپس از طریق یک برنامه مثل FExplorer یا SeleQ فایلهارو به محل مذکور انتقال بدید.....
اگه بازم سوال بود در خدمتم....:icon_cool

PAYAM
16 April 2006, 02:32 AM
ممنون پیام جان ... WMA بخوره تو سرش ...WAV که جزو پسوندای مجازش هست رو چرا نمی خونه اين S65:icon_redf
s65 و كلا ساير گوشي‌هاي غير سيمبين تنها فايل‌هاي wav با بيت ريت مشخصي را مي‌خوانند كه متاسفانه اكثر فايل‌هاي wav براي كاهش حجم از بيت ريت‌هاي بسيار پايين استفاده مي‌كنند و به همين دليل اكثر فايل‌هاي wav در گوشي‌هاي جاوا اقبل استفاده نيستند.

MrMarmoolaK
16 April 2006, 09:07 AM
بازم ممنون پيام جان ... ديگه فکر کنم اين سئوال آخرم ياشه ....چه بيت ريتی رو این گوشی می خونه ؟؟

PAYAM
16 April 2006, 05:36 PM
دقيقا نمي‌دونم ولي معمولا بين 16000 Hz تا 48000 Hz هست.

sdsab22
19 April 2006, 01:53 PM
دوست من Farzad sx1 من فونت ها رو ریختم روی مموری کارتم ( E:\system ) روی پوشه جدیدی که ساختم( Font ) بعدم خاموش روشن کردم ؛ sms هام فارسی نشدند
یه راه خوب یا برنامه خوب لطفا ارائه بدین

farzad_sx1
20 April 2006, 12:37 PM
دوست عزيز اين فايل رو بايد در فولدر Fonts بريزيد نه Font ..... فكر كنم s آخرش رو يادم رفته بود بزارم... اشكال ويرايشي داشت .. ببخشيد...
در ضمن اين فونتها براي فقط ديدن sms هاي فارسي هست.. البته بعضي مواقع بعضي حروف رو درست نشون نميده... ولي براي فارسي نوشتن ميتونيد از برنامه ...Psiloc Arabic استفاده كنيد....

sdsab22
21 April 2006, 09:48 AM
بالاخره فارسی شد و لی با همون اشکالایی که گفتی
البته فونت کل گوشیمم شده شبیه 6600 که خیلی جواده و به sx1 نمیاد !!!!
میشه لینک برنامه Psiloc Arabic برام بگذاری ؟
از بابت فونت ها و راهنمایی ها ممنون

farzad_sx1
28 April 2006, 11:43 AM
برای Psiloc Farsi/Arabic/Urdo میتونی تو سایت جستجو کنی ... حتما پیدا میکنی...

sina2502002
6 May 2006, 08:41 PM
با سلام به پیام عزیز پیام جان من چند وقتیه که زنگ گوشیم خیلی ضعیف شده به طوری که وقتی تو خیابون تو دستم هم باشه زنگ بخوره صدای زنگش رو نمی شنوم رفتم یه جا گفت پیزورش رو عوض کنی درست میشه گفتم خوب عوض کن به قول خودش حالا راست یا دروغش رو نمی دونم هم پیزورش رو عوض کرد هم یه آی سی ازش عوض کرد ولی هیچ تغییری نکرده آیا به نظر شما فلشش کنم مشکل صدای زنگش هم حل میشه

farzad_sx1 : پست شما به مکان جاری منتقل شد ...

بلای ناگهانی
8 May 2006, 12:18 PM
زنگ گوشیت در استانه سوختنه... یه قطع ای داره به نام بایزر(بیزر) حدود 10 تا 12 تومان هستش

PAYAM
10 May 2006, 01:53 AM
حق با جناب بلاي ناگهاني است. تعويض آن با دستمزد بسته به انصاف تعميركار از 7 تا 12 تومن مي‌باشد.

Apadana
10 May 2006, 06:44 AM
سلام به همه

برای SX1 دنبال برنامه های زیر هستم

ضبط مکالمه

اسمارت انسر سازگار با سیمبین 6.1

فارسی ساز یا برنامه ای که فونت فارسی رو بیاره

اگه هست برام بزارید ممنون می شم:icon_cool

farzad_sx1
11 May 2006, 10:48 PM
Tida عزیز در مورد همه این سوالات شما فکر کنم قبلا بحث شده ...ولی
برای ضبط صدا برنامه های مختلفی وجود داره مثلا Extended Recorder با ورژنهای مختلف ...
در مورد فارسی ساز هم میتونید به پست 51 همین تاپیک مراجعه کنید ...

PAYAM
12 May 2006, 12:40 AM
سلام به همه

برای SX1 دنبال برنامه های زیر هستم

تمام سوالات شما قبلا و در همين تاپيك جواب داده شده است. ولي با اين وجود براي بار آخر:

ضبط مکالمه
Extended Recorder يا Power Dictaphone
هرچند كه با پچي كه توي قسمت زيمنس گذاشتم تا 20 دقيقه مي‌تونيد به راحتي با خود برنامه استاندارد گوشي ضبط كنيد. فكر مي‌كنم اين مقدار كافي باشد!

اسمارت انسر سازگار با سیمبین 6.1

ورژن‌هاي اوليه آن تا 1.06 روي اس ايكس وان جواب مي‌دهد ولي باگ‌هاي زيادي دارد و به خوبي كار نمي‌كند. از برنامه AnsweringMachine.v1.20 شركت iolan استفاده كنيد. (با نام AM كه آيكون لب دارد)

فارسی ساز یا برنامه ای که فونت فارسی رو بیاره
چند پست بالاتر را نگاه كنيد همه آنچه كه لازم است براي شما توضيح داده شده است! :icon_mad:

sina2502002
12 May 2006, 01:59 AM
حق با جناب بلاي ناگهاني است. تعويض آن با دستمزد بسته به انصاف تعميركار از 7 تا 12 تومن مي‌باشد.

با تشکر از بلای ناگهانی عزیز و آقا پیام گل
دوستان گفتم البته اسم دقیقش رو نمیدونستم و اشتباه نوشتم بایزر یا (بیزور ) گوشی رو گفت که عوض کرده ولی تاثیر آنچنانی در صداش ایجاد نشده و 15000 تومان هم گرفته
اشکال نرم افزاری نداره به نظر شما ؟:icon_razz

PAYAM
12 May 2006, 04:31 PM
قطعه مربوطه بازر (Buzzer) نام دارد و در حقيقت همان اسپيكر گوشي شما است منتهي در بعضي گوشي‌ها مثل اكثر نوكياها بازر زنگ از اسپيكر جدا است و در صورت سوختن بازر زنگ، فقط صداي زنگ شنيده نمي‌شود و اسپيكر كار مي‌كند ولي در اس‌ايكس وان بازر زنگ و اسپيكر يك‌پارچه هستند.
اشكال نرم‌افزاري هم بسيار بعيد مي‌دانم كه داشته باشد. اگر قبلا صداي گوشيتان مشكلي نداشته و الان كم شده است به احتمال 90 درصد مشكل از همان سوختن اسپيكر (يا به قول تعميركارها بازر) است. بهرحال من اگر جاي شما بودم قبلش يك بار گوشيم را با فريمور 15 در مد WinSwup آپديت مي‌كردم. (لينكش در قسمت بنكيو-زيمنس و تاپيك فلش كردن موجود است)
اما از من مي‌شنوي بايد بروي سراغ تعميركارت. خيلي محكم و قاطع بايد از او بخواهي كه گوشي را برايت تعمير كند. وقتي از شما پول گرفته تا اين مشكل ساده گوشيت را حل كند و نتوانسته، اين حق شماست كه يا گوشيتان را درست كند و يا پولتان را پس بدهد.

Apadana
13 May 2006, 02:25 PM
گفته بودید:
برای اینکه بتوان پیام های فارسی را در گوشی خودتون بخوانید نیاز به چند فونت جنرال داری که با کپی کردن این فونت ها در "C:\System\Fonts" یا "E:\System\Fonts" میتوانید 98% نوشتارهای دنیا را در گوشی خودتون بخوانید
بعد از کپی کردن فونت های گوشی را ریستارت کنید

خوب از کجا این فونت ها رو بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟

sina2502002
13 May 2006, 02:43 PM
گفته بودید:
بعد از کپی کردن فونت های گوشی را ریستارت کنید

خوب از کجا این فونت ها رو بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟

Tida دوست عزیز اگر به پست 63 دقت می کردی نوشته که می تونید برای مشکل فارسی به پست 51 همین تاپیک مراجعه کنی اونجا لینک دانلود فونت ها رو گذاشته برای راحتی کار اینجا کلیک کن (http://www.phalls.com/vbulletin/showthread.php?t=11843&page=4) پست 51 رو بخون ، امیدوارم مشکلت حل بشه :icon_cool
با معذرت از اساتید آقا پیام و فرزاد جان که تو کارتون فضولی کردم :icon_razz

soomsar
14 May 2006, 07:14 PM
من تا حالا انواع فرم ویر (قدیمی-جدید-پچ شده-اصلی و ...)رو ریختم !اما متاسفانه در آخر همون فرم ویر اورجینال سایت زیمنس(15) رو گرفتم و ریختم(به اجبار)که اگه نمی ریختم اسپیکرم می سوخت و حالا که ریختم صداش از هندز فریش کم تر شده(اغراق)!اما به طور واضح معلوم بود که شرکت برای حل مشکل سوختن اسپیکر در فرم ویر جدید صدای اونو کم کرد که واقعا دیگه قابل شنیدن نیست!!!به هر حال می خواستم به sina2502002 عزیز پیشنهاد بدم اگر فرم ویر دستگاهت اورجیناله سایته در اولین فرصت یه فرم ویر دیگه جاش بریز!اما در آپدیت جدید به دو شرطه زیر توجه کن:
1)اسپیکرت بعد یه ماه نسوزه!
2)بتونی صداشو بشنوی!
به هر حال اگه راهی پیدا کردی که دو شرطه بالا رو شامل بشه منو بی خبر نذار!!!
در ضمن اگه تعمیر کاره 15000 تومن گرفته اسپیکر شما عوض شده و مشکل دیگری تو کاره!
حالا جدا از این بحث یه سوال داشتم!چند وقت پیش تو گوشیم آب ریختو چراغ زیرش سوخت.حالا هم وقتی مدتی تو جیبم میمونه,عرق می کنه و جوی استیکو که به بالا می دم SNAPSHOT باز میشه که قبلا این جوری نبود!!حالا می خواستم بدونم هزینه تعویضه چراغش چقدره و آیا این دوتا موضوع به هم ربط دارن؟؟؟؟
با تشکر از دوستان و با عذر خواهی از بزرگان که دخالت کردم!
soomsar

farzad_sx1
14 May 2006, 09:01 PM
soomsar عزیز با تشکر از شما ...
جواب سوالتون رو تا جایی که بلدم جواب میدم ...در مورد تعویض چراغ گوشی فردا پس فردا بهت خبر میدم ...البته اگه یادم نره :icon_mrgr ... ولی در مورد اینکه گوشیت رو جایی میزاری که عرق میکنه و توش آب میره باید بگم کارت واقعا اشتباهه... چون بعد از اینکه آب رفت تو گوشیت اصولا باید گوشیت رو سریع خاموش بکنی و خشک بکنی (البته با سشوار!!!) و بعد گوشیت رو روشن بکنی ... اگه به این کار توجه نکنی باعث میشه که سایر قسمتهای گوشیت هم بسوزه ... برای اطلاعات بیشتر در مورد آب خوردگی گوشی میتونی به آدرس زیر مراجعه کنی ...
http://www.phalls.com/vbulletin/showthread.php?t=13857&page=12
این یک نصیحت از من به شما بود ...

موفق باشی :icon_cool

mehdi58
16 May 2006, 12:24 PM
میشه کسی آدرسی برای Psiloc Farsi/Arabic/Urdo بده من پیدا نکردم

PAYAM
18 May 2006, 04:14 AM
يك توضيح كوچك در مورد صداي زنگ در اس ايكس وان بدهم:
در فريمورهاي ابتدايي، اس‌ايكس‌وان صداي بسيار بلندي داشت كه با توجه به كيفيت و تفكيك صداي واقعا بالاي اين گوشي، موجب مي‌شد كه اسپيكر آن در مدت كوتاهي بسوزد. در فريمورهاي بعدي كه زيمنس براي SX1 ارائه كرد (فكر مي‌كنم از FW6 به بعد) براي رفع اين مشكل، صداي اسپيكر را با تغيير در فريمور تا حد زيادي كم كردند. منتهي اين‌بار از آن‌ور بام افتادند! و صدا به قدري كم شده بود كه در بسياري موارد قابل شنيدن نبود. (صداي بسيار كم FW14 صداي اكثر يوزرها را درآورده بود) سرانجام در فريمور ورژن 15 كه تا امروز ورژن نهايي SX1 است (و به احتمال 99 درصد هم ديگر زيمنس آپديت رسمي براي اين گوشي بيرون نمي‌دهد) صدا به طرز قابل قبولي بلند و واضح است و آسيب غيراستانداردي به گوشي نمي‌رساند.
البته پچ‌هايي نيز براي كاهش يا افزايش (در دو حالت) بلندي صداي SX1 موجود هست كه مي‌تواند صداي اسپيكرتان را مشابه ورژن‌هاي اوليه كند ولي به دليل احتمال بسيار بالاي آسيب رساني به اسپيكر حساس SX1، اصلا استفاده از آن را توصيه نمي‌كنم.

najafiinfo
24 May 2006, 09:57 AM
دوستان سلام
من تمام مراحل گفته شده را برای خواندن فارسی در گوشیم انجام دادم
فونتها را هم نصب کردم ولی کار نکرد :icon_eek: حالا هر کاری میکنم نمیتونم فونتها را عوض کنم
چون فونت گوشیم قاطی کرده خیلی زشت شده لطفا من را راهنمایی کنید

PAYAM
25 May 2006, 12:55 AM
با استفاده از يك برنامه فايل منيجر فولدر Fonts را در شاخه System درايو C (يا E) را ابتدا به يك نام ديگر Rename كن و بعد آن را پاك كن. بعد از يكبار ري‌استارت كردن گوشيت فونت گوشيت عين قبل مي‌شود.

XIII
25 May 2006, 01:06 AM
جوی استیکو که به بالا می دم SNAPSht باز میشه که قبلا این جوری نبود!!حالا می خواستم بدونم هزینه تعویضه چراغش چقدره و آیا این دوتا موضوع به هم ربط دارن؟؟؟؟
با تشکر از دوستان و با عذر خواهی از بزرگان که دخالت کردم!
soomsar

مي نمي خوام ناراحت بكنم اما من همچين مشكلي داشتم و هر كاري كردم درست نشد
اوايل كمي اين طوري مي شد بهد درست مي شد اما بعده مدتي ديگه همش همين طور ميشد
براي sx1 حتما از كيف استفاده كنيد و تو جيب تنگ مثل شلوار لي نذاريد

soomsar
28 May 2006, 12:17 AM
مي نمي خوام ناراحت بكنم اما من همچين مشكلي داشتم و هر كاري كردم درست نشد
اوايل كمي اين طوري مي شد بهد درست مي شد اما بعده مدتي ديگه همش همين طور ميشد
براي sx1 حتما از كيف استفاده كنيد و تو جيب تنگ مثل شلوار لي نذاريد
zxccxz جان.
بابا ما رو نترسون!!!قلبمون باتری می خوره!آقا ما دیگه اینو جیبمون نمی ذاریم...به نظرت ممکنه درست بشه دیگه snapshot نیاد؟؟یا به عبارت دیگه ممکنه بلایی که سر شما اومد با پیشگیری سر من نیاد؟
در ضمن خدمت سینا جان عرض کنم که قدر اسپیکر این گوشی رو بدونه!به نظر من فوق العادس و اگر نظر من حقیر رو می پذیری من می گم با صدای کم بساز...ولی تا ابد از کیفیت بی نظیر صداش لذت ببر....
با تشکر
soomsar

XIII
28 May 2006, 12:22 AM
ماله من اولش تكو توك snap shot مي اومد اما بدتر شد به مرور
فلش كه ميشه واسه يه روز درست بود ولي بعد بازم اين طور ميشه
يه مدت درست بود يه بار واشه 30 دقيقه تو جيبم بود كه ديگه به فنا رفت و تهش بهم گفتن بايد مادربوردش عوض بشه كه قيمت مادر بوردشم از خود گوشي گرون تر بود!!!
خالصه يه روش مي گم امتحان كن اگه هنوز مشكل داري.بذار واسه 1 روز خاموش باشه بعد روشن كن و ديگه تو جيبت مخصوصا تنگ نذار
ايشالا كه درست بشه مال شما

soomsar
28 May 2006, 12:41 AM
ممنونم.
ولی شما که هنوز این ایرادو دارین چیکار می کنین؟؟؟
من که 20 دقیقه از جیبم می ذارم بیرون درست میشه.الانم درسته.هر وقت میذارم جیبم عرق کنه(جیبم تنگه) اینجوری میشه!!؟ولی از همین لحظه دیگه نمیذارم!کاش دیگه اینجوری نشه!والا یه بار عوض کردم بس بود!
باتشکر فراوان
soomsar

XIII
28 May 2006, 01:41 PM
من ديگه نتونستم كاريش بكنم و گوشي به روشي كه گفتم فقط كار ميكنه اونم واسه 2-3 ساعت
حتما از كيف كمري استفاده كن ضرر نداره

xakestar
10 June 2006, 11:26 PM
برای SX1رابط MAGNET CASSETTE وجود داره؟اگر کسی اطلاعی داره ممنون میشم بگه از کجا میشه تهیه کرد.

soomsar
11 June 2006, 12:14 AM
من که دنبال این رابط بودم...کارکیت کاملشو پیدا کردم.ولی اینو دیگه پیدا نکردم!!!:icon_cry:

BlackStorm
20 June 2006, 02:49 PM
sx1 mclaren با sx1 معمولي چه فرقي مي كنه؟

بلای ناگهانی
20 June 2006, 03:27 PM
sx1 مک لارن مشکی رنگ هستش واصل المان می باشد.تویه ایران هم خیلی کم موجوده..پشت قابش هم کلمه مک لارن حک شده..و کلا تفاوت خاصی نداره ولی به خاطر رنگش خیلی قشنگ تر از اون معمولی ها هستش! البته معمولی ها مشکی هم دارند که اصل نیستند ویه خورده خرده شیشه دارند

ehsan85
29 June 2006, 08:43 AM
چند وقت بود گوشیم زیاد هنگ می کرد تا دیشب داشتم sms میزدم که هی ری استارت شد بدشم دیگه بالا نیومد . وقتی روشنش می کردم فقط صفحه سیاه تر می شد ، بعد از این که باطری رو یه مدت در می آوردم گوشی بالا می اومد اما تا یه از کبید ها رو میزدم باز هنگ می کرد و دیگم بالا نمی او مد فریمورم عوض کردم اما باز همونجوریه تو رو خدا کمکم کنید:icon_smil

آرمان
29 June 2006, 02:50 PM
و یا اینکه گوشی خود را بدون مموری کارت روشن کنید.

ehsan85
29 June 2006, 03:08 PM
دیگه اصلا بالا نمیاد وقتی روشنش می کنم صفحه تیره تر می شه بعد یه صدایی می ده و خاموش میشه :icon_cry:

آرمان
29 June 2006, 09:27 PM
اگر گوشيم اصلا بالا نيومد و اشكال اساسي در راه افتادن اون پيدا شد چه كنم؟

با نگه داشتم چهار دكمه ( ستاره مربع دكمه قرمز دكمه سبز) گوشي را روشن كنيد و بايد در اين هنگام در نوار بالاي گوشي نوار پيش رونده فرمتينگ را ببينيد پس از پايان يافتن فرمتينگ گوشي شما با برطرف شدن اشكالات قبلي آماده استفاده است.
در 98% مواقع مشكل شما را حل ميكند.

ehsan85
29 June 2006, 09:43 PM
گوشی رو که روشن می کنم صفحه سیاه تر می شه بعد صدایی میده و خاموش می شه فرمت هم نمی شه چی کارش کنم ؟

farzad_sx1
29 June 2006, 10:50 PM
چه صدایی میده ؟ آیا صدایی مانند صدای کمبود باتری هست ؟شاید مشکل شما از باتری باشه!

soomsar
30 June 2006, 01:43 AM
احسان جان.
گوشیه من 1 ماه پیش روشن می کردم سر عکس چشم صدای "زنبور" می داد و خاموش می شد:icon_mrgr !!!با فلش درست شد.اما از شما می خام دقیق تر توضیح بدید...مثلا بگید اصلا روشن میشه یا مثلا چه صدایی می ده؟؟؟؟
حالا مشکل خودم...یکی کمک کنه...:icon_redf
ویبره گوشیم کار نمی کنه..هر کاری کردم راه نیفتاد.یکی کمک کنه لطفا.
با تشکر
soomsar

ehsan85
30 June 2006, 12:05 PM
اصلا روشن نمیشه یه صداییم مثل صدای زنبور می ده

ehsan85
30 June 2006, 12:08 PM
اصلا روشن نمیشه وقتی power رو میزنم بعد از چند لحظه یه صدایی مثل زنبور می ده و خاموش می شه چیزیم رو صفحه نشون نمی ده باطریمم سالمه

sina2502002
30 June 2006, 12:33 PM
با سلام خدمت آقا پیام و بقیه دوستان آقا من یه چند روزی مسافرت بودم و نبودم همون روز اول که رفتم گوشی به شارژ بود که زنگ خورد داشتم صحبت می کردم یک دفعه مکالمه قطع شد و صفحه قاطی پاطی شد و نه خاموش میشد نه چیزی مجبور شدم باطری رو در آوردم ولی دیگه گوشی روشن نشد که نشد بعد از تلاش فراوان(میخواستم ریست کنم گوشی رو) یکی دو بار هم روشن شد ولی روی زیمنس گیر میکرد و بالا نمیومد ریست هم نمیشد الان هم که می خواستم روشنش کنم یه بوقی مثل بوق نداشتن شارژ میزنه و هیچی نمی یاد به نظر شما باید فلشش کنم چون تا حالا فلش نکردم نمیدونم باید چه طوری این کارو بکنم با توجه به این که آموزش فلش هم موجود هست ولی اون اطلاعاتی که از گوشی ندارم رو باید از کجا به دست بیارم و با توجه به این که گوشی مثل اینکه شارژ نداره با تشکر از دوستان و اساتید یه مساعدتی بفرمایید .

farzad_sx1
30 June 2006, 01:25 PM
اصلا روشن نمیشه یه صداییم مثل صدای زنبور می ده
احسان عزیز شما همونطور که Soomsar عزیز گفتن بهتره گوشیت یکبار فلش بشه ... یعنی فکر کنم آخرین راه حل تا اینجا همینه ! البته سعی کن به کسی بدی فلش کنه که کارش رو بلده ... فلش کردن SX1 کار هر کسی نیست !

حالا مشکل خودم...یکی کمک کنه...:icon_redf
ویبره گوشیم کار نمی کنه..هر کاری کردم راه نیفتاد.یکی کمک کنه لطفا.
با تشکر
soomsar
Soomsar عزیز چند وقته با ویبره گوشیت مشکل داری ؟ شاید ویبره گوشیت خراب شده باشه ... اگه ویبره گوشیت سوخته باشه میتونی خودت از بیرون بخری و خودت عوض کنی ... البته اگه دل و جرات باز کردن گوشیت رو داشته باشی ... اینی که زیر گذاشتم عکس ویبره SX1 هست ...به راحتی تعویض میشه ...

http://pixmixer.com/uploads/images/20060630/full_size/133119_07.jpg

با سلام خدمت آقا پیام و بقیه دوستان آقا من یه چند روزی مسافرت بودم و نبودم همون روز اول که رفتم گوشی به شارژ بود که زنگ خورد داشتم صحبت می کردم یک دفعه مکالمه قطع شد و صفحه قاطی پاطی شد و نه خاموش میشد نه چیزی مجبور شدم باطری رو در آوردم ولی دیگه گوشی روشن نشد که نشد بعد از تلاش فراوان(میخواستم ریست کنم گوشی رو) یکی دو بار هم روشن شد ولی روی زیمنس گیر میکرد و بالا نمیومد ریست هم نمیشد الان هم که می خواستم روشنش کنم یه بوقی مثل بوق نداشتن شارژ میزنه و هیچی نمی یاد به نظر شما باید فلشش کنم چون تا حالا فلش نکردم نمیدونم باید چه طوری این کارو بکنم با توجه به این که آموزش فلش هم موجود هست ولی اون اطلاعاتی که از گوشی ندارم رو باید از کجا به دست بیارم و با توجه به این که گوشی مثل اینکه شارژ نداره با تشکر از دوستان و اساتید یه مساعدتی بفرمایید .
آقا سینا شما هم یکبار ستاره مربع سبز قرمز رو امتحان کن ... شاید مشکلت حل بشه و نیازی به فلش کردن نباشه .. اگه اینجوری حل نشد بهتره دوباره یکبار FirmWare بزنی اگه اینجوریم حل نشد اونوقت باید فلش کنی ... فلش رو هم میتنوی خودت انجامش بدی (همون روشی که آقا پیام گفتن) ویا بدی بیرون برات فلش کنن... در مورد مشکلات در مورد فلش هم میتونی توی همون تاپیک بپرسی... فقط قبل از FirmWare و یا فلش باتری گوشیت رو کاملا Full کن ...

اگه بازم سوالی بود در خدمتم ...دوستان همگی موفق باشید :icon_cool

soomsar
30 June 2006, 05:03 PM
چند وقته با ویبره گوشیت مشکل داری ؟ شاید ویبره گوشیت خراب شده باشه ... اگه ویبره گوشیت سوخته باشه میتونی خودت از بیرون بخری و خودت عوض کنی ... البته اگه دل و جرات باز کردن گوشیت رو داشته باشی ... اینی که زیر گذاشتم عکس ویبره SX1 هست ...به راحتی تعویض میشه ...
فرزاد خان.
خیلی ممنون.دیشب بعده اینکه سوال کردم گوشی رو باز کردم.دوره ویبرم یه مو پیچیده بود.بعد گوشی رو بستم.یه زنگ زدم یه کوچیک لرزیدو باز قطع شد.ایندفه قاطی کردم گوشی رو دو تا تکونه محکم دادم دیدم راه افتاد.....ولی فکر کنم حق با شما باشه و به زودی بسوزه.حالا می خام بدونم اگه سوخت قیمته این قطعه چقدر هست؟؟؟؟

اصلا روشن نمیشه وقتی power رو میزنم بعد از چند لحظه یه صدایی مثل زنبور می ده و خاموش می شه چیزیم رو صفحه نشون نمی ده باطریمم سالمه
والا برای من تا سر عکس چشم می رفت و با فلش درست شد.ولی با این وضعه شما معلومه که تا آپدیت فرم ویر هم نمیره!(روشن نمیشه).پس من فکر کنم ایراد سخت افزاری باشه.شما یه بار فلش کن.اگه نشد دیگه....

ehsan85
30 June 2006, 05:56 PM
اول تا زیمنس می رفت اما بعد دیکه تا اونجام نرفت

soomsar
30 June 2006, 06:01 PM
ببر بده نمایندگیه معتبر...فکر کنم با فلش درست شه!:icon_cool
من دادم نمایندگیش تو مطهری.
soomsar

ehsan85
30 June 2006, 11:22 PM
چقدر کار داره ؟ هزینش چقدره ؟

farzad_sx1
1 July 2006, 12:01 AM
حالا می خام بدونم اگه سوخت قیمته این قطعه چقدر هست؟؟؟؟
راستش قیمت دقیقش رو نمیدونم باید بپرسم ...:icon_mad: سعی میکنم هرچه سریعتر بهتون قیمت بدم ....

soomsar
1 July 2006, 01:19 AM
چقدر کار داره ؟ هزینش چقدره ؟
احسان جان.
تو نمایندگی 5000 تومن خرج داشت و 1 هفته هم منو کاشتن...:icon_cool
البته کار زیادی نمی بره.ولی یه جورایی باید 5000 تومنو ازت بگیرن دیگه....
در هر صورت برای گرفتن گوشیت هزار بار باید زنگ بزنی ببینی جنسی که صاحبشی و شرکت موظف به تعمیره اونه کی درست میشه و کی لطف می کنن تحویلت بدن...:icon_twis
من سر phone block دو ماه علاف بودم.:icon_mad: (تو یکی از سوراخای علاالدین...)
ولی تو دیگه گول نخور...فقط بده نمایندگی.....چون هر کسی این کاره نیست.
در ضمن از شما فرزاد جان به خاطره تلاش های بی دریغت بی نهایت ممنونم.:icon_cool
soomsar

آرمان
1 July 2006, 01:51 AM
امکان نوشتن SMS فارسی بوسیله SX1 فراهم شد!

فقط کافیست با نصب این نرم افزار ساده و بدون عیب روی گوشی خود و یکبار ریست کردن گوشی بتوانید SMS های فارسی را دریافت کنید و همچنین SMS فارسی بنویسید و ارسال کنید.

دانلود >>>> (http://www.snowydreams.persiangig.com/other/sample/farsiSX1/ArabicEnabledSX1.sis) کنید

http://www.snowydreams.persiangig.com/other/sample/farsiSX1/capture00001.GIF

http://www.snowydreams.persiangig.com/other/sample/farsiSX1/capture00002.GIF

http://www.snowydreams.persiangig.com/other/sample/farsiSX1/capture00003.GIF

فکر نمیکنم نیاز به توضیح بیشتری باشد در شکل زیر جای حروف را هم برایتان نوشته ام :

http://www.snowydreams.persiangig.com/other/sample/farsiSX1/alphabet.GIF

تمامی برنامه های ارایه شده تا کنون هر کدام به شکلی دارای عیب بودند و این اولین و تنها برنامه است که من روی گوشی خودم نصب کرده ام و بدون اشکال و خیلی راحت کار کرده و در ضمن بکلی رایگان است و نیازی به کرک و سریال و این جور چیزها هم ندارد.

sina2502002
1 July 2006, 02:45 AM
آقا سینا شما هم یکبار ستاره مربع سبز قرمز رو امتحان کن ... شاید مشکلت حل بشه و نیازی به فلش کردن نباشه .. اگه اینجوری حل نشد بهتره دوباره یکبار FirmWare بزنی اگه اینجوریم حل نشد اونوقت باید فلش کنی ... فلش رو هم میتنوی خودت انجامش بدی (همون روشی که آقا پیام گفتن) ویا بدی بیرون برات فلش کنن... در مورد مشکلات در مورد فلش هم میتونی توی همون تاپیک بپرسی... فقط قبل از FirmWare و یا فلش باتری گوشیت رو کاملا Full کن ...

اگه بازم سوالی بود در خدمتم ...دوستان همگی موفق باشید :icon_cool

فرزاد جان با ستاره مربع قرمز سبز درست شد ولی دوباره قاطی کرد و مجبور شدم برای خاموش کردن باطری شو در بیارم .
برای FirmWare چکار باید بکنم بلد نیستم تاپیکی چیزی در مورد آموزشش نیست ؟
با تشکر .:icon_cool

moeinifar
1 July 2006, 03:41 PM
با نصب فونت های 6600 مشکل حل می شد آیا این برنامه هم مثل اونه انگاری هنوز مشکل فونته ای گ چ پ ژ حل نشده درسته؟

soomsar
1 July 2006, 05:29 PM
من که این برنامه رو با unmakesis ریختم.تو گوشیم ارور میداد.(Installer Already in use).وقتی هم ریختم دیدم بیشتره حرفا رو با مربع نشون میده.دقیقا فکر کنم حق با moeinifar باشه.
راستی...حالا که بحث فونت اومد یه برنامه نیست که بر عکس gdrcreator فایل gdr رو باز کنه؟؟؟؟
با تشکر
soomsar

sina2502002
2 July 2006, 12:45 PM
فرزاد جان با ستاره مربع قرمز سبز درست شد ولی دوباره قاطی کرد و مجبور شدم برای خاموش کردن باطری شو در بیارم .
با تشکر .:icon_cool

آقا فرزاد ، آقا پیام یکی به داد ما نمی رسه ؟ :icon_redf

bmw320
2 July 2006, 12:52 PM
صدای گوشیم قط شد 40000تومان واسم تموم شد

farzad_sx1
6 July 2006, 08:55 PM
نوشته شده توسط sina2502002
با تشکر .

سینا جان از اینکه دیر شد معذرت میخوام ... برای نصب فریمور میتونی به تاپیک آموزش: نحوه راه اندازي تم در زيمنس SX1 (http://www.phalls.com/vbulletin/showthread.php?t=3535) مراجعه کنید و از اول بخون تا اونجایی که تونستی ... در ضمن سعی کن وقتیکه گوشی گیر میکنه باتری رو در نیارید چون تا جایی که امکان داشته باشه گوشی جلو میره و اگه دید که به در بسته خورده خودش ری استارت میکنه ... باور میکنید من از روزی که گوشیم رو خریدم تا الان فقط 2 بار باتری رو یهو در آوردم !!؟!! چون در صورت نیاز گوشی خودش Restart میشه ... کندن ناگهانی باتری علاوه بر آسیب به قسمتهای مختلف سخت افزاری گوشی مثل LCD که بارزترینش هست منجر به مشکلات نرم افزاری هم میشه که باعث میشه گوشی در نهایت نیاز به فلش داشته باشه ....در ضمن اگه سوالی بود همونجا مطرح کن ... من یا سایر استادان حتما کمک خواهیم کرد ...
یه چیز دیگه سینا خان ... گوشی شما دقیقا چه جوری میشه که میخوای فریمور نصب کنی ...

صدای گوشیم قط شد 40000تومان واسم تموم شد
دوست من چرا اینهمه هزینه ؟ گوشیتون به گفته تعمیرکار چش بود ؟

موفق باشید :icon_cool

farzad_sx1
6 July 2006, 09:36 PM
امکان نوشتن SMS فارسی بوسیله SX1 فراهم شد!

آرمان جان از اینکه این برنامه رو ارائه دادی واقعا ممنونم و باید تشکر کرد ... ولی این برنامه هم یه جورایی مثل Psiloc-Arabic/Urdo دارای مشکل هست ... این برنامه قابلیت نوشتن هم داره درست مثل Psiloc arbaic...
البته کسایی که فقط میخوان sms های فارسی رو بخونن میتونن به پست 51 (http://www.phalls.com/vbulletin/showpost.php?p=205990&postcount=51) همین تاپیک مراجعه کنند ...
در ضمن من یه فونتهایی هم که دستباف هست (ساخته خودم هست) رو تویه این لینک آپلود (http://www.siemens.persiangig.com/Download/Farsi%20Font/farzad_sx1-Best%20font.zip)کردم ... میتونید از اینجا بگیرید و مثل همون روشی که در پست 51 گفتم به مسیر مربوطه کپی کنید...
البته برای استفاده باید برنامه ای رو که آقا آرمان زحمتش رو کشیدن Uninstall کنید ..:icon_neut

fdsacxz
27 July 2006, 05:01 PM
گوشي من مموري را نمي خواند فلش هم كردند ولي هنوز مشكل باقي است اگر سخت افزار مشكل پيدا كرده باشد چقدر هزينه اش ميشود و پيغامي كه مي دهد : memory corrupted:icon_cry:

farzad_sx1 : تاپیک شما با تاپیک جاری ادغام شد ...

PAYAM
27 July 2006, 06:57 PM
مطمئنيد مشكلتان از مموري نيست؟ مموري ديگري را روي گوشي‌تان امتحان كرده‌ايد؟

fdsacxz
27 July 2006, 10:18 PM
مموري را هم عوض كردم و فرمت كردم اما درست نشد

farzad_sx1
28 July 2006, 12:19 AM
دوست من شما مموری کارت رو درست داخل محفظه اش قرار میدی ؟ قسمتی که باید با برد گوشی در ارتباط باشه باید به سمت پایین باشه ... و قسمت مارک مموری به سمت بالا ... آیا اینطوری میزارید ؟؟؟ :icon_ques

fdsacxz
28 July 2006, 11:21 AM
مموري mmc را درست جا مي زنم من بردم فلش هم كردند بعد شما مي گوييد مموري درست مي گذاريد

farzad_sx1
28 July 2006, 12:09 PM
دوست عزیز من قصد جسارت نداشتم ... گفتم شاید شما هم مثل من دچار اشتباه شده باشید ... آخه من خودم بعضی وقتا از این کارا میکنم :icon_mrgr ... همونطور که خود شما هم گفتید به احتمال زیاد مشکل از ریدر مموری کارتتون هست که روی برد گوشیتان نصب هست ... قیمتی برای تعویض این قطعه سراغ ندارم ولی فکر نمیکنم 10 15 هزار تومان بیشتر باشه ....

Shahrooz
8 August 2006, 12:30 AM

من دقیقا همین مشکل رو داشتم که فرزاد خان هم در جریان هستند.
من گوشی رو فرستادم تهران , اونجا گوشی رو فلش کردند (اینکه کجا و چطوری و کی اونو فلش کرده چیزی نمی دونم فقط این کسی که گوشی رو برد یکی از آشنا ها بود که تو علاالدین موبایلی داره و به احتمال خیلی زیاد گوشی رو واسه تعمیر به یه همکار داده ) بعد از چند روز که گوشی اومد روز اول گوشی درست بود و مثه قبل کار میکرد اما از فرداش گوشی شروع کرد به ریست شدن و هنگ کردن گوشی بالا میاد بعضی وقتا هم باش میشه چند دقیقه کار هم کرد اما بیشتر وقتا با انجام یه عمل مثه فشار دادن کلید منو یا کلید های دایره ی چ÷ و راست یا فشار کلید سبز قفل میکنه یا اصلا خودش یهو ریست میشه (کار خاصی که من در طول این فاصله یعنی رسیدن گوشی از تعمیر و اینکه دوباره خراب بشه با گوشی انجام دادم فقط این بود که چون قبلش فریمور مودد بود من دیدم بهتره مموری رو فرمت کنم این کار رو کردم که البته با گوشی خودم هم نتونستم چون عملیات فرمت هنوز شروع نشده میزد format complete ) بعدش من گوشی رو اول به طریق سه کلیدی ریست کردم که فایده نداشت بعد یه بار هم فریم ور ی که خودم داشتم رو ریختم روش که اولش گوشی بهتر شد ولی دوباره برگشت سر خونه اول.
فکر میکنم تموم ماجرا همین بود حالا منتظرم تا دوستان راهنماییم کنند
البته یه قسمت مهم که یادم رفت بگم این بود که واسه این کار 15,000 تومن هم پیاده شدم:icon_mad::icon_surp

حالا یعنی امیدی هست , خودم می خوام مودد 2 رو بگیرم و بریزم رو گوشی به نظر شما ممکنه فایده داشته باشه؟ یا اصلا این مشکل سخت افزاریه و باید فاتحه ی گوشی رو خوند ؟

PAYAM
8 August 2006, 02:22 AM
با تفاسيري كه گفتين مشكل شما سخت‌افزاري‌ست.

Shahrooz
8 August 2006, 02:24 AM
یعنی گوشی رو باید بی خیال بشم؟

saeidddm
26 August 2006, 03:31 AM
سلام
آيا برنامه اي است که بشه mp3 رو براي زنگ sx1 گذاشت؟؟؟
اگر کسي معرفي کنه بسيار ممنون ميشم:icon_wink

farzad_sx1
26 August 2006, 11:44 AM
خیر نمیشه !

ghooloom
26 August 2006, 03:42 PM
سلام
آقا گوشيه من (sx1( بالا نميآد
تا عكس با لا ميآد و بعد صفحه سفيد ميشه
اين بعد از فرمت گوشي و مموري كارد اتفاق افتاد
يعني درت ميشه؟

PoYo
26 August 2006, 06:08 PM
سلام
آيا برنامه اي است که بشه mp3 رو براي زنگ sx1 گذاشت؟؟؟
اگر کسي معرفي کنه بسيار ممنون ميشم:icon_wink

دوست من کافیه که فایل MP3 مورد نظر رو در مموری کارت قسمت Sound قسمت Digital بگذارید

اگه وارد پروفایل بشید و لیست زنگ ها رو بیارید میبینید که فایل MP3 هم در کنار زنگها میباشد:icon_cool

بلای ناگهانی
26 August 2006, 08:53 PM
خوب درسته ولی اگر انتخابش کنی ارور میده

PoYo
28 August 2006, 07:53 PM
اگه EROR میده مشکل گوشی شماست

مال من که از این کارا نمیکرد http://asefsoft.com/qsimages/8.gif

saeidddm
29 August 2006, 03:18 AM
دوست من کافیه که فایل MP3 مورد نظر رو در مموری کارت قسمت Sound قسمت Digital بگذارید

اگه وارد پروفایل بشید و لیست زنگ ها رو بیارید میبینید که فایل MP3 هم در کنار زنگها میباشد:icon_cool

با سلام و خسته نباشيد خدمت شما

بله اونجوري مياد ولي وقتي ميخواي به عنوان زنگ موبايل انتخاب کني اونوقته که نمياد ؟!!!؟:icon_twis :icon_twis :icon_twis

farzad_sx1
29 August 2006, 11:43 AM
سلام
آقا گوشيه من (sx1( بالا نميآد
تا عكس با لا ميآد و بعد صفحه سفيد ميشه
اين بعد از فرمت گوشي و مموري كارد اتفاق افتاد
يعني درت ميشه؟

دوست من آیا شما برای ساپورت کردن Theme در گوشیتون تغییراتی اعمال کرده بودید ؟!
آیا بعد از صفحه اول ضربدر روی صفحه شما میاد ؟

بلای ناگهانی
29 August 2006, 02:20 PM
اگه EROR میده مشکل گوشی شماست

مال من که از این کارا نمیکرد http://asefsoft.com/qsimages/8.gif

ظاهرا گوشی شما هم مثل گوشی چند نفر از دوستان جزو گوشی های استثنایی زیمنس هستش که همه کار می کنه!

PoYo
29 August 2006, 10:13 PM
ظاهرا گوشی شما هم مثل گوشی چند نفر از دوستان جزو گوشی های استثنایی زیمنس هستش که همه کار می کنه!

:icon_ques دوست من سو تفاهم پیش نیاد:icon_eek:

آخه تجربه ای که با SX1 داشتم خیلی مشکلات توش بود اما این یکی باور کن که توش نبود

به حر حال اگه با بالاتریت ورژن فلاش بشه حل میشه

دوستار و خاک پای شما Digital Age:icon_wink

PAYAM
30 August 2006, 02:51 AM
mp3 را نمي‌توان به‌عنوان زنگ در SX1 انتخاب كرد. در سيمبين 7 (نوكيا 6600 و 6260) هم نمي‌شه اين كار رو كرد.
در مورد آمدن ضربدر هم همان‌طور كه فرزاد عزيز گفت احتمالا به‌دليل پاك شدن فايل startup.mbm از روي مموري كارت‌تان است. (اگر از پچ‌هاي تم استفاده مي‌كنيد البته)

H_R
8 September 2006, 05:56 PM
آقایون (و احتمالا خانوما) ی محترم این انجمنت سلام ، این جانب به مدت 45 دقیقست که کل این تاپیکم رو مطالعه کردم ! :lover:
خوب حالا فقط یه مشکلی اه که اکثر لینک های اینجا نوشته شما به این لینک دسترسی ندارید ، از طرف دیگه خیلی مشتاق شدم که فریم ور این گوشیم رو هم آپ دیت کنم . کسی میتونه 4 تا لینک اینجا برای ما بذاره یه جورایی که وقتی روش کلیک میکنم محتواش رو ببنم ؟؟:icon_razz

تشکرات !

BlackStorm
25 January 2007, 01:29 AM
سلام

دوستان كسي ميتونه نرم افزاري معرفي كنه كه فايلهاي SIS. رو به چند قسمت تقسيم كنه ؟:icon_ques
آخه زيمنس sx1 موقع نصب فايلهاي sis. با حجم بالا ارور Low Memory ميده. لطفا راهنمايي كنيد.:icon_redf

PAYAM
25 January 2007, 11:08 AM
UnMakeSIS
كاركردن باهاش هم خيلي راحته، توي فوروم يا گوگل سرچ كني لينك داونلودش رو پيدا مي‌كني.

salehsx1
25 January 2007, 03:30 PM
سلام

دوستان كسي ميتونه نرم افزاري معرفي كنه كه فايلهاي SIS. رو به چند قسمت تقسيم كنه ؟:icon_ques
آخه زيمنس sx1 موقع نصب فايلهاي sis. با حجم بالا ارور Low Memory ميده. لطفا راهنمايي كنيد.:icon_redf

http://depositfiles.com/files/558280

BlackStorm
27 January 2007, 04:15 PM
http://www.phalls.com/vbulletin/showthread.php?p=326881#post326881

دوستان كسي ميدونه چطور ميشه اين بازي رو روي Siemens Sx1 اجرا كرد آخه ارور Low Memory ميده.من تونستم نصبش كنم اما ارور low memory ميده.

PoYo
27 January 2007, 07:33 PM
خوب فضایی که این بازی حین اجرا میخواد تا که اجرا بشه بیشتر از حافظه گوشی شماست دوست من

از بازیهای با حجم پایینتر استفاده کنید جواب میده(البته با SX1 سازگار هم باشه)

PAYAM
28 January 2007, 08:27 AM
برنامه‌هاي در حال اجراي‌تان را ببنديد و از برنامه‌هاي تسك‌منيجر مثل TaskSpy و TaskMan و مشابهات براي آزاد كردن مموري و بستن برنامه‌هاي مخفي در حال اجرا استفاده كنيد.
اگر بازهم اجرا نشد مي‌تونيد از پچ‌هاي N-Gage استفاده كنيد.

BlackStorm
30 January 2007, 12:12 AM
اگر از پچ هاي ngage استفاده كنم بازي اجرا ميشه ؟ چجوري اينكار رو انجام بدم ؟

PAYAM
30 January 2007, 12:28 AM
چند تا تاپيك مفصل درباره پچ كردن در همين بخش به‌صورت گفتگوي مهم وجود دارد....

BlackStorm
10 February 2007, 04:12 PM
لطفا كمك كنيد sx1 من يه مدتي هست كه هر مموري كه توش ميذارم نميتونه بخونه. و ميگه Memory Corrupted و ميگه ميخواين مموري رو براتون فرمت كنم ؟ در صورتي كه مموري ها هيچ مشكلي ندارند و كاملا سالم هستن. لطفا راهنمايي كنيد :icon_redf

farzad_sx1
10 February 2007, 06:45 PM
لطفا كمك كنيد sx1 من يه مدتي هست كه هر مموري كه توش ميذارم نميتونه بخونه. و ميگه Memory Corrupted و ميگه ميخواين مموري رو براتون فرمت كنم ؟ در صورتي كه مموري ها هيچ مشكلي ندارند و كاملا سالم هستن. لطفا راهنمايي كنيد :icon_redf

خوب بزارید تا فرمت کنه .

BlackStorm
10 February 2007, 07:59 PM
خوب بزارید تا فرمت کنه .

وقتي ميذارم فرمت كنه آخر كار ارور ميده و درست نميشه . مموري هايي كه رو گوشي هاي ديگه سالم هست رو هم امتحان كردم ولي بازم جواب نميده :icon_redf ...

BlackStorm
14 February 2007, 10:05 AM
امكان داره كه memory reader گوشيم خراب شده باشه ؟ يا اشكال از كثيف بودن داخل گوشي باشه ؟

mone146
1 March 2007, 12:30 AM
سلام
من الان یکی دو روز هست گوشیم بالا نمیاد. با ریست ستاره مربع سبز قرمز هم کار نکرد.
مشکل گوشی من به این صورت هست که وقتی روشن میکنم اول لوگوی Siemesns Mobile میاد بعد عکس چشم میاد و بعد صفحه سفید میشه و بعد از یکی دو ثانیه با یک صدای بوق کوچولو دستگاه خاموش میشه. در ضمن وقتی گوشی رو برای شارؤ میزنم گوشی شارؤ نمیشه و System error میزنه که دگمه ok داره ولی کار نمیکنه.
این مشکل در یک حالت عادی اتفاق افتاد وقتی داشتم یک sms میدادم و گوشی هنگ کرد و خاموش شد و دیگه بالا نیومد.
گوشی من یک مورد دیگه که داره توهوای شرجی مشکل داره مثلا شمال یا کیش که بودم گوشی من قاطی میکرد و خاموش میشد.
امیدارم اساتید SX1 کمک کنند تا بتونم مشکل رو حل کنم.

farzad_sx1
1 March 2007, 12:07 PM
شما یکبار بدون مموری کارت گوشیتون رو روشن کنید .

PoYo
1 March 2007, 12:39 PM
سلام
من الان یکی دو روز هست گوشیم بالا نمیاد. با ریست ستاره مربع سبز قرمز هم کار نکرد.
مشکل گوشی من به این صورت هست که وقتی روشن میکنم اول لوگوی Siemesns Mobile میاد بعد عکس چشم میاد و بعد صفحه سفید میشه و بعد از یکی دو ثانیه با یک صدای بوق کوچولو دستگاه خاموش میشه. در ضمن وقتی گوشی رو برای شارؤ میزنم گوشی شارؤ نمیشه و System error میزنه که دگمه ok داره ولی کار نمیکنه.
این مشکل در یک حالت عادی اتفاق افتاد وقتی داشتم یک sms میدادم و گوشی هنگ کرد و خاموش شد و دیگه بالا نیومد.
گوشی من یک مورد دیگه که داره توهوای شرجی مشکل داره مثلا شمال یا کیش که بودم گوشی من قاطی میکرد و خاموش میشد.

طبق گفته استاد فرزاد_اس ایکس 1 یک باز بدون مموری تست کنید اگه بازم حل نشد یک مستر ریست(رستارت کلی) بازم اگه حل نشد یه فلاش کوچیک احتیاج داره! :icon_cool

mone146
1 March 2007, 11:41 PM
شما یکبار بدون مموری کارت گوشیتون رو روشن کنید .

این کار رو کردم ولی جواب نگرفتم. حالا اون مستر ریستی که دوستمون پویو گفت به چه صورتی هست؟
در آخرین حالت یعنی فلش باید چه کار کنم؟

PoYo
1 March 2007, 11:54 PM
این کار رو کردم ولی جواب نگرفتم. حالا اون مستر ریستی که دوستمون پویو گفت به چه صورتی هست؟
در آخرین حالت یعنی فلش باید چه کار کنم؟

در مورد مستر ریست شما از دگمه های سبز + * + 3 استفاده کنید بعد حین گرفتن این دگمه ها دگمه پاور رو بزنید و گوشی رو روشن کنید

اگه جواب نگرفتید در همین بخش تاپیکی با عنوان فلش کردن زیمنس SX1 داریم که اگه اونچا سری بزنی دست خالی بر نمگردی:icon_surp

موفق باشید:icon_excl

PAYAM
2 March 2007, 08:37 PM
مستر ريست در SX1 با گرفتن دكمه‌هاي ستاره و مربع و روشن كردن گوشي حاصل مي‌شود!
اون كدي كه جناب PoYo فرمودن مربوط به بقيه سيمبين‌ها (نوكيا) است.

آرمان
3 March 2007, 04:36 PM
دوستان لطف میکنید تنظیمات GPRS رو روی SX1 بگویید چطوری هستش؟

PAYAM
3 March 2007, 10:40 PM
به مسير زير برو:
SETUP > Setting > Coonections > Access Points > New Access Point

حالا Connection Name رو بزار Irancell-GPRS

Data bearer رو بزار GPRS
Acces Point Name رو بزار mtnIrancell ،
Username و Password رو خالي بزار.
Prompt Password رو بزار روي No
Authentication رو بزار روي Normal
HomePage رو هم هر چي خواستي بزار و بقيه تنظيمات رو هم دست نزن.

با گرفتن شماره #5*3*130* هم مي‌تونيد اين اطلاعات رو دريافت كنيد.
ضمنا توي فوروم هم توي اين تاپيك (http://www.phalls.com/vbulletin/showthread.php?t=30675) توضيحات مفصل داده شده و از راهنماي (http://irancell.ir/Layer2/?id=73) سايت خود ايرانسل هم مي‌تونيد استفاده كنيد.

موفق باشيد

ویژو
12 March 2007, 01:23 AM
پيغام phone block روي گوشي من مياد بايد چيكار كنم ؟
يه فرم خارجي هم ديدم كه توش به اينصورت مستركدي رو نوشته بود
* كد 8 رقمي * 0003 #*
اين كد 8 رقمي با يه برنامه اي محاسبه ميشه كه براي محاسبه بايد IMEI گوشي رو بدي تا كد رو
برات محاسبه كنه
براي نوكيا يه سايت بود كه IMEI گوشي رو ميدادي اون كد رو بهت ميداد كه براي نوكيا 10 رقمه
----
آيا مشكل گوشي بافلش كردن حل ميشه ؟
در مورد فلش كردن اين گوشي هم در اول تاپيك پست يكي از اعضا رو هم مطالعه كردم
لينكي گذاشته بودن كه بايد از اونجا فايلي رو دانلود ميكرديم كه فايلها از روي اون محلي كه فايل رو
آپلود كرده بودن پاك شده

ghooloom
13 March 2007, 10:44 AM
پيغام phone block روي گوشي من مياد بايد چيكار كنم ؟
يه فرم خارجي هم ديدم كه توش به اينصورت مستركدي رو نوشته بود
* كد 8 رقمي * 0003 #*
اين كد 8 رقمي با يه برنامه اي محاسبه ميشه كه براي محاسبه بايد IMEI گوشي رو بدي تا كد رو
برات محاسبه كنه
براي نوكيا يه سايت بود كه IMEI گوشي رو ميدادي اون كد رو بهت ميداد كه براي نوكيا 10 رقمه
----
آيا مشكل گوشي بافلش كردن حل ميشه ؟
در مورد فلش كردن اين گوشي هم در اول تاپيك پست يكي از اعضا رو هم مطالعه كردم
لينكي گذاشته بودن كه بايد از اونجا فايلي رو دانلود ميكرديم كه فايلها از روي اون محلي كه فايل رو
آپلود كرده بودن پاك شده

من نبردم گارانتی
اگه میبردم با5 تومن و گرفتن اون کده کار حل میشد
ولی من بردم علاءالدین که ایکسیدند تو گوشی
علاوه بر 12 تومن که گرفتند بعدش 46 تومن هم دادم تا پایه ی تست پیت را که شکسته بودند را درست کنند

PoYo
13 March 2007, 02:31 PM
بیشتر این مشکل در SX1 با تست پوینت حل میشه!
فکر نکنم که آنلاکر واسه لاک SX1 به صورت نرم افزاری باشه(ممکنه باشه و من خبر نداشته باشم)
موفق باشید

ویژو
13 March 2007, 10:55 PM
والله ما ديگه در مبارزه مغلوب شديم 6 تومن داديم يه سيم وصل كرد بهش فلشش كرد
ولي گفتم كه يه محاسبه كننده داره كه ميشه مستر كد اين گوشي لعنتي كه جدا از نظر من آشغاله رو
پيدا كرد به هر حال مرسي
در ضمن يه آنتي ويروس اگه به من بديد كه روي اين گوشي نسب بشه خيلي ممنون ميشم

mone146
23 March 2007, 05:07 PM
سلام

طبق گفته اساتید عمل کردیم و با یک فلش مشکل حل شد فقط جای تشکر فراوان داره از همه دوستان.
فقط تنها نکته ای که لازم دیدم ذکر کنم شاید به درد کسی بخوره این بود که شارژ گوشی باید پر باشه و اگر شارژ کم باشه مراحل فلش انجام نمیشه و خارج میشه. در این موردی که من داشتم و از شارژ ارور میگرفت توجه نکنیدچون گوشی در این حالت هم شارژ میشه و میتونید فلش رو به خوبی و کامل انجام بدید.
باز هم ممنون

saman_0264
2 April 2007, 11:15 PM
يكي بگه چه جوري اس ام اس رو با اس ايكس وان بريزيم روي سيم كارت كي بلده؟؟؟؟

PAYAM
3 April 2007, 01:53 AM
يكي بگه چه جوري اس ام اس رو با اس ايكس وان بريزيم روي سيم كارت كي بلده؟؟؟؟
در گوشي‌هاي سيمبين و از جمله SX1 هيچ راهي براي انتقال مسيج‌هاي روي گوشي به سيم‌كارت پيش‌بيني نشده است و من هم برنامه‌اي براي اين كار نديدم.

BlackStorm
3 April 2007, 06:30 AM
من يه مشكلي براي گوشيم پيش اومده و بايد فلشش كنم ولي چون كامپيوتر گوشيم رو تشخيص نميده نميتونم فلش كنم.جاي فيش گوشيم خراب شده و اصلا با شارژ كردن هم مشكل دارم ، اللبته بعد از كلي ور رفتن با فيش شروع به شارژ ميكنه.كسي نميدونه من بايد چيكار كنم كه كامپيوتر گوشيم رو تشخيص بده.

driver13
3 April 2007, 03:27 PM
اگر امکان داشته باشد سایتی رو معرفی کنید تا( frimware FW15 MODED Ver2 ( SMO را بتونم دانلود کنم آخه سایت هایی مثل(www.siemens-mobiles.org (http://www.siemens-mobiles.org) & www.sx1-flashing.tk/) که این فایل رو داشتند یا بسته شده اند یا فایل دانلود نمیشه!
با تشکر...

PAYAM
4 April 2007, 05:59 PM
@ blackstorm
يا بايد برد كوچيك گوشي‌تون رو تعويض كنيد يا اين‌كه ورودي فيش را عوض كنيد.
@ driver13 و همه وستاني كه با گرفتن فريمور مشكل دارند:
اول اين‌جا رجيستر شويد:
http://sx1.pl/profile.php?mode=register
زبونش لهستانيه ولي كاري نداره.
بعد از ثبت‌نام و لاگين كردن، برويد اين‌جا:
http://sx1.pl/dload.php?action=file&id=2
و روي اون گزينه‌اي كه فلش رو به پايين داره (از سمت چپ اولي) كليك كنيد تا فايل شرده شده را دريافت كنيد.

driver13
6 April 2007, 11:54 PM
payam عزیز فریموری که شما فرمودید تم قبول نمیکنه اگر امکان داشته باشه FW15 Modded Ver2 مال SMO را سایتی معرفی کنید. و این امکان هست که از یک sx1 دیگری از فلش آن backup بگیریم دوباره آن را توسط Winwsup موبآیل دیگری رو آپگرید کنیم چون مال دوستم از همین فریمور (FW15 Modded Ver2 ) هست .
بازهم ممنون...........

PAYAM
7 April 2007, 01:27 AM
روي همين ورژني كه لينك دادم مي‌تونيد پچ اعمال كنيد و ساپورت تم و ساير مسايل رو داشته باشيد. توي همين بخش يك تاپيك مهم شده هست كه توي اون يك پكيج كامل براي پچ‌هاي زيمنس درست كرده‌ام و آموزش‌ها و ساير مواردش هم موجوده.
فريمور مدد SMO رو هم فقط مي‌تونيد از سايت رسمي‌شون Siemens-mobiles.org بگيريد ولي گويا الان اين سايت مشكل داره.
فريمور مدد چيز خاصي نيست و فقط اين پچ‌ها را از قبل روي آن اعمال كرده‌اند. شما مي‌توانيد روي گوشي دوست‌تان صرف‌نظر از هر فريموري كه الان دارد با برنامه بالا فريمور جديد را روي آن بريزيد.

red-devils
7 April 2007, 01:25 PM
سلام
من میخواستم زنگ آلارم گوشی sx1 رو تغییر برم ،از برنامه smart Profile یا همون sProfile استفاده کردم و وقتی فعالش میکنم و گوشی و خاموش میکنم دیگه گوشی روشن نمیشه!!!!!
باید Hard Reset بشه تا دوباره بالا بیاد،
(البته اولش گفتم که دیگه گوشی مرخص شده ولی خدا رو شکر نشده بود،)
چند بار دیگه هم امتحان کردم،باز همین مشکل بوجود اومد،
این پست رو زدم تا بگم که:
1)این برنامه با sx1 مشکل داره و همچین error ی رو میده،پس نصبش نکنین،
2)کسی کاری بلده که بتونیم زنگ آلارم رو عوض کنیم؟یادمه قبلا تو همین تاپیک یه راهنمایی بود ولی امروز هرچی گشتم پیداش نکردم،!!،

مرسی،،

red-devils
7 April 2007, 01:30 PM
راستی تا یادم نرفته:
یک برنامه مسخره برای ایجاد تم برای اونایی که میترسن ورژن UnOfficial رو بریزن (مثل من )
برنامه sLanuncher است، اگه دوست دارین دانلودش کنید،
البته شدیدآ "بند تومونیه" ---> My special idiom
البته برنامه Trigplayer هم برای همین کاره که بسیار هم قوی است و خودش میگه که از SX1 هم پشتیبانی میکنه که چرت میگه،اونو نصب نکنین،

PAYAM
7 April 2007, 10:29 PM
براي تغيير زنگ آلارم بايد از پچ مربوطه استفاده كني كه توي پكيجي كه قبلا گذاشتم موجوده. براي اين‌كار بايد نام زنگ موردنظرت رو به mono_ring_long.mid تغيير بدي و در شاخه x:\Nokia\Sounds\Digital ذخيره‌ش كني. فرقي هم نمي‌كنه كه فرمتش wave يا midi باشه همين‌كه به همين نام و پسوند تغييرش بدي همون زنگ برات پخش مي‌شه.

red-devils
8 April 2007, 01:07 AM
مرسی،ولی کدوم پچ؟
update برای Firmware ؟

PAYAM
8 April 2007, 02:34 PM
مرسی،ولی کدوم پچ؟
update برای Firmware ؟
http://www.phalls.com/vbulletin/showthread.php?t=17396

driver13
8 April 2007, 07:30 PM
با سلام خدمت دوستان مخصوصا پیام عزیز . Payam جان اولا من نتونستم Patch ها رو گیر بیارم راستیتش کمی برام سخته که پچها را دونه به دونه بزنم :icon_ideaبه همین خاطر دنبال frimware Moded هستم .من از سایت http://sx1.pl (البته باید رجیستر شد)فایل( cristal 2 final mod by Jahmal 1.3 C_3,9 MB ) را دانلود کرده و به موبایلم نصب کردم ولی یک مشکل بزرگ!!!! زبان منو کلا لهستانیه و به انگلیسی change نمیشه ولی این Frimware فوق العاده است با امکانات زیر:
- AutoExec - the program allows the same things as the well-known startup function in MS Windows
- Audio Analyzer - simple sound analyzer,
- Blzinstlapp - he is enabling the installation of games from the N-Gage platform in *.BLZ files
- Dimmer/Œciemniacz - real combine giving you the possibility of regulating lightness, the screen saver, the block of keys,
- FCABackup - beta version of the program to doing spare copy of files,

- FCAMem - allows to perform an operation on the memory of the phone,
- FCAPalette - it is saving appropriate data to the memory and turn on itself thanks to him dynamic palettes of colors are possible on C:\Pallete4.dll
- FCATimeKill - program thanks to which, we will turn any application off after the given time.
- FExplorer - extended explorer of files,
- FileManager - system files manager,
- Lookup - searching in the address book on the basis of the number,
- Mp3Player - system MP3 player,
- MsvDriveE - is changing the disc on which the messages are stored C:\System\Mails is on E:\System\Mails \
- NameSwap - exchange of names in the address book,
- NaSMS - extended SMS editor, is enabling compressions of characters etc.
- PVCamcorder - system camera
- Radio - system radio
- Restart - program for restarting the phone,
- SMSFace - it is showing from who we received an SMS and the beginning of the message
- SX1Speed – changing the frequency of the processor on the fly,
- Themerizer – changing the wallpaper in Cristal standard themes (additionally it is necessary: Setup->Settings->Phone->Display->Color palette)
- ZInputRestorer - is fixing the error connected with the impossibility to write letters (e.g. through WildSkinz)
- FMTuner - wonderful alternative to the system radio station.
و اگر قیافه برنامه ها رو خواستید از این سایت ببینید: http://cristal.sx1.pl/screens.php
به امتهانش میارزه فقط اگر پچی بود که منوهاشو انگلیسی میکرد فوق العاده میشد اگر کسی پیدا کرد ما را بی نصیب نکنه با تشکر از همه.........

saeidddm
11 April 2007, 02:14 AM
ممنون از اطلاع رسانيتون:

ممکنه بگيد چطوري اين فايلهارو رو sx1 نصب کنيم؟

driver13
11 April 2007, 06:53 PM
این برنامه توسط WINSWUP کهModedاست یعنی پچ ها از قبل ریخته شده اند و این فایلFW15 + C2F Mod by Jahmal ver. 1.3 - Dysk C: 3,9 MB (http://www.sendspace.com/file/mropmw) که25 مگابایت است با دانلود آن از سایت http://sx1.pl/viewtopic.php?t=12687&postdays=0&postorder=asc&start=0 (البته باید رجیستر شوید که کار سختی نیست) دانلود کرده وطریقه نصب آن نیز در سایت هست و توضیح اضافه نمیخواد فقط از دوستان خواهش میکنم اگر پچی هست که این فریمور رو انگلیسی میکنه ما را بی نصیب نکنه باتشکر......

BlackStorm
12 April 2007, 03:04 PM
يا بايد برد كوچيك گوشي‌تون رو تعويض كنيد يا اين‌كه ورودي فيش را عوض كنيد.

اگه بخوام ورودي فيش رو عوض كنم چقدر برام خرج داره ؟

red-devils
12 April 2007, 11:38 PM
به نظر من اگه کسی بخواد پچ بریزه (قابل توجه Driver 13 ) بنده خدا آقا پیام تو این تاپیک:
http://www.phalls.com/vbulletin/showthread.php?t=17396
(که البته شما هم دیدینش) ،همه سوراخ سمبه های این کار و مشکلات احتمالی و طریقه سفارشی کردنش رو آموزش داده،...
به نظرم اگه از این استفاده کنیم بهتره،تا اون لهستانیه،
البته فکر کنم چند تا پچ اینطوری دیگه (البته حاظر آماده تر) باز هم تو سایت هست،البته به کاملی اینیکی نیستن،

PAYAM
13 April 2007, 01:13 AM
الان مشكل سرعت دارم ولي اگر پچ‌هاي حاضر و آماده مي‌خوايين من يه دونه براتون آپلود مي‌كنم كه از CrystalPatch هم كامل‌تر و هم زيباتره ولي بازهم بعضي موارد از پچي كه من پك كردم رو نداره.

آرمان
13 April 2007, 04:16 PM
بچه ها متاسفانه SX1 من مرتب هنگام استفاده از GPRS ریست میشود؟ فرمت هم کردم و درست نمیشه نمیدونم موقع اتصال و ورق زدن صفحات وپ چه مشکلی پیش می یاد که اینطوری میشه؟

alfred88
2 June 2007, 06:07 PM
با سلام و خسته نباشید.
sx1 یکی از دوستام phone number میخواد به نظر شما چیکارش کنم.

PoYo
2 June 2007, 08:00 PM
باید تست پوینت بشه

alfred88
3 June 2007, 07:01 PM
لطفا بیشتر توضیح بدین.

PoYo
3 June 2007, 07:39 PM
میبرید به یه تعمیرکار مجاز یا وارد میدید خودش دیگه میدونه باید چیکار کنه البته اگه کار SX1 بکنه

saeidddm
7 June 2007, 04:24 AM
لطفا بیشتر توضیح بدین.

پاساژ علاالدين --------------50% مغازه ها :icon_cool

mse1445
21 July 2007, 10:41 PM
بچه ها اون برنامه ایی که میشد بلوتوث بیشتر 1.5 مگ فرستاد یا دریافت کرد رو برای من قرار بدید ممنون میشم گمش کردم

PAYAM
22 July 2007, 07:42 PM
از فایل منیجر x-plore استفاده کن، توی بخش برنامه ها farzad_j معرفی کرده.

epsi1on
29 September 2007, 01:44 PM
سلام
من میخوام یه MMC یه گیگی برای SX1م بخرم
یه بار یه رم 1GB رو امتحان کردم ولی SX1 نخوندش
اگه شما با SX1 از MMC یگیگی یا بالاتر استفاده میکنید لطفا مارکشو بگید به منم تا بعد از خریدن ضد حال نخورم...

PAYAM
29 September 2007, 11:53 PM
توي فوروم‌هاي خارجي با ترنسند و بعد از پچ افزايش كلاك مموري‌كارت بدون مشكل تا 2 گيگ هم استفاده كردن.

epsi1on
30 September 2007, 01:29 AM
توي فوروم‌هاي خارجي با ترنسند و بعد از پچ افزايش كلاك مموري‌كارت بدون مشكل تا 2 گيگ هم استفاده كردن.

یعنی هر مارکی باشه جواب میده ؟(منظورم اینه که فقط باید mini SD نباشه دیگه...)

PAYAM
30 September 2007, 11:33 AM
هر ماركي كه نه. گفتم اين مارك خاص جواب داده. بقيه هم ممكنه جواب بدن ممكنه جواب ندن. بهرحال قبل از خريد امتحان كنيد، پچ افزايش كلاك مموري رو هم اعمال كنيد.

saeidddm
4 October 2007, 05:49 PM
يه مشکلي با GPRS ايرانسل تو sx1 دارم اينه که وقتي ميخوام کانکت شم يه مدت طول ميکشه بعد time out يا
droped ميده مشکل کجاست؟ دوستان راهنمايي فرمايند.
با تشکر

gh452003
4 October 2007, 11:44 PM
با سلام گوشي من Siemens مدل SX1 است كه قفل كرده و فون كد ميخواد و 12345 هم قبول نميكنه كسي ميتونه كمك كنه
IMEI :352079003434642
با تشكر فراوان

امیر سلمان
6 October 2007, 02:31 AM
سلام من هم مشکل سئوال کننده آخری را دارم بعد از فورمت و...سپس روشن کردم فون کد می خواد 123456قبول نکرد.ضمنا انتن نمی دهد وفقط یک یا دو خط انتنش پر است؟

PAYAM
6 October 2007, 02:54 AM
كد ديفالت گوشي 12345 است. براي گرفتن فون‌كد متاسفانه راه خاصي وجود نداره. صحبت‌هايي از برنامه محاسبه‌كننده شد ولي چيزي كه پابليك نشد.
فعلا براي اين دوست‌مون توي Oslik درخواس تدادم،‌اگر جواب داد اين‌جا مي‌زارم.

saeidddm
6 October 2007, 06:45 AM
آقا پيام جواب سوال منو ندادين؟؟
در ضمن اونهايي که گوشيشون قفل شده با مراجعه به سايت mobilestan.net و بخش زيمنس با دادن imei گوشيشون به آقاي معين ميتونن کد unlock رو دريافت کنن!

mehran_btm
31 October 2007, 11:08 AM
سلام به همگی
موقع نصب برنامه جاوا در sx1 با پیغام خطای زیر مواجه می شوم لطفا راهنمایی کنید ممنون
java apps ctrl system error

achachi
31 October 2007, 11:17 AM
سلام به همگی
موقع نصب برنامه جاوا در sx1 با پیغام خطای زیر مواجه می شوم لطفا راهنمایی کنید ممنون

چه برنامه یی ؟ احتمالا" برنامتون به ورژن جاوا sx1 نمیخوره ...

mehran_btm
31 October 2007, 11:46 AM
مثل opera mini یا هر برنامه یا بازی جاوا

آرمان
4 January 2008, 05:28 PM
يه مشکلي با GPRS ايرانسل تو sx1 دارم اينه که وقتي ميخوام کانکت شم يه مدت طول ميکشه بعد time out يا
droped ميده مشکل کجاست؟ دوستان راهنمايي فرمايند.
با تشکر

من اس ایکس وان دارم اما این گوشی مشکل اساسی در برقرای اتصال اینترنت داره و اصلا نمیتونه درست به GPRS ایرانسل وصل بشه من خیلی بررسی کردم و مشکل از این گوشی است که تکنولوژی جدید را ساپورت نمی کند.

قبلا که MMS قطع نشده بود من خیلی امتحان کردم اصلا این گوشی نمی توانست MMS های بزرگتر از 5 کیلوبایت را دریافت کند.

این گوشی کلا برای استفاده از GPRS یک وسیله بی ارزش و غیرقابل استفاده است.

آرمان
4 January 2008, 05:30 PM
سلام به همگی

به علت اینکه جاوای اس ایکس وان قدیمی است و برنامه های جدید را اصلا ساپورت نمی کند.

saeidddm
7 January 2008, 09:12 AM
من اس ایکس وان دارم اما این گوشی مشکل اساسی در برقرای اتصال اینترنت داره و اصلا نمیتونه درست به GPRS ایرانسل وصل بشه من خیلی بررسی کردم و مشکل از این گوشی است که تکنولوژی جدید را ساپورت نمی کند.

قبلا که MMS قطع نشده بود من خیلی امتحان کردم اصلا این گوشی نمی توانست MMS های بزرگتر از 5 کیلوبایت را دریافت کند.

این گوشی کلا برای استفاده از GPRS یک وسیله بی ارزش و غیرقابل استفاده است.
موافقم.
اصلا" وصل نميشه مگه اين که خودتو بکشي تا تازه به گوگل وصل شه:icon_sad:

mahnazdjavid
21 March 2008, 04:39 PM
سلام
ببخشید من یک سوال داشتم. امیدوارم بتونین کمکم کنین!
من یک گوشی زیمنس مدل a 70 دارم. که صفحه نمایشش سوخته. هرجاهم رفتم پیدا نکردم. البته توی تبریز. یا اگر هم بود به گوشی من نمیخوردش. ازتون میخوام که اگه آدرسی میشناسین یا جایی رو که بتونه به من کمک کنه یک دنیا ازتون ممنون میشم!

raminazad
27 July 2008, 04:36 PM
سلام دوستان
به كمك فوري نياز دارم

يك sx1 دارم كه 1.5 سال پيش تست پوينت شده بود و كار ميكرد . يك هفته پيش فرمتش كردم ولي مموري كارت رو فرمت نكردم بعضي برنامه ها رو هم چون وقت نداشتم همينطوري گذاشتم رو كارت موند. سرعتش يه كم كاهش پيدا كرده بود . تا اينكه 6 -7 روز بعدش شروع كرد به ريستارت كردن و در همون لوگوي ريستارت باقي موندش و تصويرش پر پر ميزد . فرمتش هم كردم بازم همونطور بود .تا اينكه ديگه مرد و حتي روشن هم نشد .
الان بردم به يه تعمير كار كفت كه فلش بر نميداره . بردم برا يكي ديگه بازش كرد گفت كه بورد روئي(همون كه سي پي يوي دومي روش سواره و دكمه هاروش قرار داره) خراب شده . يكي ديگه روش انداخت ( البته مطمئن نبود كه اون سالمه يا نه) بازم كار نكرد البته فلش بر ميداره ولي روشن نميشه .
چه پيشنهادي دارين؟چيكار كنم تا دوباره زنده بشه؟

طرف ميگفت كه اين بورد ها كد هائي دارند كه بايستي با هم كار كنند ...

برنامه اي چيزي سراغ دارين كه بتونه تست سخت افزاري كنه؟

مهم اينه كه دوباره كار كنه ديگه ارزش اين موبايلها به پول نيست بلكه به انس و عادت با اونهاست.