PDA

View Full Version : سوال در مورد 6850 پایونیر

ehsan_iuc
9 June 2006, 12:24 PM
من یه یک ماهی هست هدیونیت 6850 انداختم واقعا حرف نداره ولی بعضی وقتها ارور 12 می ده وقتی ام پی 3 می ذارم توش تو کاتالوگش نوشته به علت کثیف بودن سی دی هستش ولی چرت گفته:icon_razz می خواستم ببینم مربوط به سرعت رایت سی دی می شه؟من با 8x معمولا رایت می کنم فکر کنم مناسب باشه...یا به فاینالایز کردنش ربط داره؟می خواستم ببینم رایت تموم میشه باید verifye کرد یا نه؟؟؟منتظر جوابتونم...ممنون

manotanha351
9 June 2006, 12:47 PM
نگاه کن بعضی از فرمت های mp3 ها ایراد داره پخش من ام بعضی ها شون و این طوری میکنه P1Yهستش . اما اگه میخوای این حالت پیش نیاد cd ها رو به جای اینکه data رایت کنی mp3 رایت کن . یعنی به nero یا هر چیز دیگه که رایت میکنی با برنامه به فرمت mp3 تبدیلشون کن :icon_cool

BloodReza
9 June 2006, 02:11 PM
درسته این مشکل حتا تو بعضی فایل های WMA هم پیش میاد و یا اینکه یه دفه یه صداهای خش داری از باندا میاد
بعضی وقتاحتا قادر به پخش بعضی فایل های MP3 هم نمیشه

PoYo
9 June 2006, 03:46 PM
:icon_mrgr http://www.suchartsound.co.th/images/newproduct/pioneer_deh-p6850mp-l.jpg
من دارم اصلان اذيت نكرده!

ehsan_iuc
9 June 2006, 05:10 PM
اتفاقا با فرمت mp3 رایت می کنم همیشه راستی همونطور که bloodreza گفت صدای خشدار هم بعضی وقتها برای بعضی Track ها اتفاق می افته پس برا شما هم پیش اومده؟

manotanha351
9 June 2006, 06:13 PM
احسان جان این ایراد از پخش نیست . واسه من اتفاق افتاده که mp3 ایراد داشته . ولی نه اینکه صداهای خش سی دی رو پخش کنه . میدونی ما 2 نوع mp3 داریم
1- MP3 MPEG PLAYER-3
2- MP3PRO PLAYER-3
نوع اول فرمتش بهتره یعنی به نوعی تصفیه شده تر . و فرمت اصلی MP3 هستش
ولی این ایراد ها بیشتر تو نوع 2 پیش میاد .
ولی نگران نباش اگه پخشت ضربه بد جور نخرده باشه . این ایراد ها از پخش نیست .
به نظر من جنش سی دی رو عوض کن