PDA

View Full Version : چرا هديونيت ALPINE فابريك رو میگن حرفه ای نیست؟

changeez
30 April 2006, 01:25 AM
ما تا چند وقت دیگه یه سمند ال ایکس 85 میگیریم. ضبطش Alpine . ولی تو یه تالار دیگه میگفتن که ضبط حرفه ای نیست. میخوام بدونم چه فاکتورهایی نشون میده یه ضبط حرفه ای ؟

این ضبط آلپاین اگر قدرت لنزش خوب باشه و آنتی شوک خوبی داشته باشه برای من بسه. چون اصلا خیال خرج اضافی کردن برای ماشین رو ندارم. ولی اگر میگید خوب نیست یه راهنمائی بکنید در مورد فروش Alpine و تعویض با یه ضبط دیگه.
مرسی

abaratian
30 April 2006, 07:42 AM
من در مورد این ضبط در بسیاری از سایتهای خارجی من جمله tomshardwareکه سایت خیلی منعتبری هم هست و چند سایت ریویو دیگه سرچ کردم. صدای بسیار عالی داره. ولی منظور از حرفه ای توی این سایت امکانات مختلف مثل اکولایزر های زیاد و تنظیمات مختلف و این چیز هاست. اگه فقط برات صدا مهمه و یک سی دی ام پی تری برات کافیه این ضبط به
خوبی جواب گوست. کلا اینطوری بگم اگه یه ضبط ساده و خوش صدا می خوای این ضبط بهترینه

موارد مثبت:
صدای بسیار عالی
خروجی ساب
خروجی آمپ 2 ولتی
تنظیم باس و تریبل به صورت حرفه ای (طول موج، پهنای باند)

موارد منفی
قیافه ی آلومنیومی و جوات!
عدم پخش wma
عدم کنترل چنجر
نداشتن ریموت
نداشتن اکولایزرهای تنظیم شده از قبل

meslehichkas
1 May 2006, 11:06 AM
من ديروز پشت شهرداري بودم
اگه بخواي بفروشي 30-40تومن بيشتر ازت بر نمي دارن واسه همين فكر نميكنم ارزش داشته باشه بفروشي . با 30تومن هرگز نميشه يه پخش mp3 با خروجي ساب و اين حرفا پيدا كرد

حامدگلشن
2 May 2006, 11:13 AM
ما تا چند وقت دیگه یه سمند ال ایکس 85 میگیریم. ضبطش Alpine . ولی تو یه تالار دیگه میگفتن که ضبط حرفه ای نیست. میخوام بدونم چه فاکتورهایی نشون میده یه ضبط حرفه ای ؟

این ضبط آلپاین اگر قدرت لنزش خوب باشه و آنتی شوک خوبی داشته باشه برای من بسه. چون اصلا خیال خرج اضافی کردن برای ماشین رو ندارم. ولی اگر میگید خوب نیست یه راهنمائی بکنید در مورد فروش Alpine و تعویض با یه ضبط دیگه.
مرسی
به طور كلي و بدون شك آلپاين يكي از حرفه اي ترين برند هاي صوتي و تصويري اتومبيل هست و چند پله بالا تر از پايونيير قرار داره
علت اينكه ميگن اين پخش حرفه اي نيست اينه كه از ساده ترين مدلها و ارزانترين مدلهاي آلپاين تو اين ماشين ها استفاده ميشه

amir8ipe
2 May 2006, 02:44 PM
کمپانی آلپاین یک شرکت معروف و پر طرفدار است ( در خارج) حالا من درباره پخش هاش اطلاع زیادی ندارم و لی قانونا نباید پخش های بدی باشند!

sIiiS
2 May 2006, 05:33 PM
ما يه سمند ال ايكس بهمون دادن كه روش يه ضبط Kenwood بود ... نقره‌اي رنگم بود ....
داديم جاش يه JVC برداشتيم ... 20 تومنم سر داديم !!

مهدي پاشايي
2 May 2006, 11:25 PM
به نظر منم بد نيست اگه يه كم خرچ كني عوضش كني يه pioneer ,ورداري

abaratian
3 May 2006, 08:22 AM
الپاین ممکنه امکانات پایونیر رو نداشته باشه ولی بسیار خوش صدا تره. (البته این کاملا یه نظر شخصیه) به نظر من اگه می خوای خرج کنی روی بانداش خرج کن. امکانات و این چیزا به درد ضبط ماشین نمیخوره. چون هیچ وقت نمیتونی باهاش کار کنی. مهم اینه که ضبط ماشین خوش صدا باشه

nadersport
4 May 2006, 01:26 AM
الپاین ممکنه امکانات پایونیر رو نداشته باشه ولی بسیار خوش صدا تره. (البته این کاملا یه نظر شخصیه) به نظر من اگه می خوای خرج کنی روی بانداش خرج کن. امکانات و این چیزا به درد ضبط ماشین نمیخوره. چون هیچ وقت نمیتونی باهاش کار کنی. مهم اینه که ضبط ماشین خوش صدا باشه
دوست عزيز امكانات هديونيت هاي ماشين بدرد ماشين نميخوره اينهمه شركت بيكارن كه روي هد يونيتا كار ميكنن امكاناتشونو زياد ميكنن؟!!!در ضمن اون امكاناتي كه ازش حرف ميزني واسه اينه كه صداي بهتر و با كيفيتتر داشته باشيم.
اينم بگم كه اون هد يونيتي كه فابريك روي سمند و پزو ميزارن پايين ترين و ارزون ترين مدل هديونيت آلپاينه و قابل مقايسه با هد يونيت هاي پايونير نيست چون امكانات صداي پايونير از اون مدل هد يونيت آلپاين خيلي بهتره .در ضمن توي هد يونيت هاي حرفه اي هم كم كم پايونير داره خودشو به آلپاين ميرسونه و اختلافشون اونقدرا نيست:icon_cool
اين هد يونيت فابريك واسه كسايي كه نميخان اسپيكرا ماشينو دست بزنن و صداي كاملن معمولي ميخان خوبه و كافيه و به صرف نيست عوض كنن چون مغازه دارا خيلي ارزون ميخرن اين هد يونيت هارو:icon_cool