PDA

View Full Version : راهنمایی برای خرید تردمیل

braveheart
6 April 2006, 08:08 PM
دوستان اگه اطلاعاتی در مورد تردمیل خونگی خوب دارید لطفا بگید من چه تردمیلی برای استفاده خونگی بخرم
ممنون

اصغر
6 April 2006, 09:49 PM
سلام

اول مطمئن شو كه حالشو داري مرتب بري روش بعد بخر :icon_mrgr

1- به طور كلي دور ترد ميل هاي ايراني اعم از موتور كولري و راين و ... رو خط بكش كه مفت گرونن.

2- اگه وضع ماليت خوبه و مي توني 2-3 تومن خرج كني (كه به نظر خودم زياديه ) ترد ميل Tunturi بخر كه بي شك بهترينه. فروشگاه شماره يكش خيابان ونك و شماره دوش بالاتر از بيمارستان دي است.

3- من خودم 3 ساليه كه يه ترد ميل مارك SportsArt دارم كه ازش راضيم (از همون شماره 2 تانتوري خريدم) . من اينو اون موقع 520 تومن خريدم كه فكر نكنم خيلي گرونتر هم شده باشه. البته تغيير شيبش دستيه.

4- من بعد از خريد؛ حدود 6 ماه هر روز استفاده مي كردم بعد كم كم شد هفته اي سه بار بعد دوبار و ... الان يك ساله اصلن بازش نكردم :icon_neut

Hamed
14 September 2007, 04:32 PM
در چه موردی کمک میخوای؟

عرفنا
14 September 2007, 04:48 PM
در چه موردی کمک میخوای؟

اگر ممکنه من هم راهنمایی بکنین :icon_neut
در مورد انواع،امکانات،رنج قیمت،مارک ها و مدل ها
پیشاپیش از راهنماییتون متشکرم :icon_cool

Super Oli
14 September 2007, 05:19 PM
من خونواده های زیادیو میشناسم که مثل فرهاد خان (و خود ما) تردمیل خریدن و استفاده نمیکنن ازش.
بخصوص که خیلی هم جا میگیره اگه استفاده نشه کفر خانوم خونه در میاد.... :icon_surp
البته اگه آدم اهلش باشه خیلی مفیده ولی قبلش دقت کنین....:icon_cool

PAYAM
14 September 2007, 05:42 PM
همان‌طوري كه فرهادخان (اصغر) گفتن كار كردن با تردميل خيلي راحت نيست، به نظر من خريدن دوچرخه ثابت به مراتب ايده بهتري‌ست. اما قيمتش مناسب‌تره و هم چون نشسته ازش استفاده مي‌كنيد به نسبت تردميل شوق بيشتري براي استفاده خواهيد داشت!
دور ميدون منيريه يكي دو تا مغازه هست. همون نمايندگي تنتوري توي خيابون ونك سر خيابون كار و تجارت هم فكر مي‌كنم داشته باشه.

kevin_m_bb
14 September 2007, 06:56 PM
منم یه مدل dk city به قیمت 1100.000
2 3 سال پیش خردیم
واقعا ازش راضیم.تنظیم ارتفاع اتوماتیک داره و قدرتش خوبه.مثلا من که 100 به بالا هستم همیشه رو ش دویدم و این چند سالی که خریدم تقریبا ازش استفاده کردم و 100% تردمیل رو به دو تو خیابون ترجیح می دم

Hamed
14 September 2007, 11:27 PM
ما نماینده dkcity رو تو تهران و قم داریم.
برای اطلاع شماچند تا نکته رو لازمه تا بگم:
من این اطلاعاتم رو با تجربه و تحقیق از دکترهای فیزیوتراپی و قلب بدست آوردم.
نکات لازم جهت کار با تردمیل:
1-تا جایی که میتونیین از کفش ورزشی استفاده کنین.
2-از دستگاههای مکانیکی و 2 سرعته استفاده نکنید.
3-حتی الامکان از دستگاههای بزرگتر جهت راحتی کار با دستگاه استفاده شود.
4-زمان کار با دستگاه و تعدادو سرعت کار با دستگاه بستگی مستقیم به هدف شما دارد(لاغری-حفظ سلامتی-ایروبیک و...)

نکات لازم جهت انتخاب دستگاه:
1- اندازه تسمه
2- قدرت موتور
3- وجود ضربه گیر در دستگاه / جک جهت راحتی باز و بسته شدن / صدا گیر یا غبارگیر موتور
4- زیر پای راحت و صدای مناسب
5- خدمات پس از فروش مناسب
و قیمت
===============
اکثر دستگاهها در بازار دارای نمایشگر سرعت و کالری و زمان و ضربان قلب و مسافت اند که نمایشگر کالری تخمینی است و ضربان قلب حدودی اند.
===============
ادامه دارد.........

Hamed
16 September 2007, 11:38 PM
در مورد قدرت موتور مورد نیاز باید نکات زیر را در نظر داشت.

1- موتور هر تردمیل دارای قدرت موتور normal یا و Continuous قدرت پیک میباشد که قدرت Peak معمولا 2 برابر قدرت معمولی موتور در محاسبه شده و در برخی موارد توسط افراد سودجو به عنوان قدرت معمولی دستگاه معرفی میگردد.
2- موتورها در تردمیل شامل موتورهای خانگی DC و موتورها AC جهت استفاده تجاری میباشند که در باشگاهها از این نوع استفاده میشود.
3- همواره باید قدرت موتور را متناسب با وزن کاربری که به طور مداوم از دستگاه استفاده میکند تهیه کرد.
این اوزان طبق توصیه گروه ارکید مهر برای دستگاههای مارک Dkcity به شرح ذیل میباشد.

قدرتمعمولی قدرت پیک تحمل وزن

1 اسب 2 اسب 80 کیلوگرم
1.25 اسب 2.5 اسب 90 کیلوگرم
1.5 اسب 3 اسب 100 کیلوگرم
1.75 اسب 3.5 اسب 110 کیلوگرم
2 اسب 4 اسب 120 کیلوگرم
2.5 اسب 5 اسب 140 کیلو گرم
3 اسب 6 اسب 160 کیلوگرم

* البته نوسان 5 کیلوگرمی وزن یا نگرانی از تست کردن دستگاه توسط دوستان و فامیل نمیتواند عامل مهمی در انتخاب دستگاه باشد.
* تحمل وزن درمارکهای متفاوت به خاطر مارک موتور و سیستم برد دستگاه متفاوت است.
====================
ادامه دارد....

ariana
22 September 2007, 01:39 PM
آقا یه نفر بگه آریسته که تبلیغش را هم میکنند چطوره؟
بعد یکمی مشخصات و اطلاعات بدین

El Padrino.
23 September 2007, 05:39 PM
من حدود 3 ماه هست که SEG خریدم 1100000 حد اکثر سرعت 20 کیلومتر هست و تنظیم شیبش برقی هست ازش راضیم من بهتون پیشنهاد می کنم راغ محصولاتMATRIX نرید که خیلی افتضاحن

El Padrino.
23 September 2007, 05:48 PM
http://aycu11.webshots.com/image/29930/2005169880363162826_rs.jpg
http://aycu22.webshots.com/image/28861/2005187370545845140_rs.jpg

braveheart
23 September 2007, 09:30 PM
هیچچی horizon نمیشه

cyrus1
26 September 2007, 05:42 PM
سلام به همه. من مي‌خواستم يه تردميل خونگي براي دويدن سريع بخرم. وزنم هم حدود 110 کيلو هست. شما چي پيشنهاد مي‌کنيد قيمتش حدود 500 يا 600 باشه خوبه. البته به نظر شما ارزش داره اينقدر هزينه کنم يا نه اخه ميگن ايرانياش خوب نيست. قدرت يک و نيم اسب کافيه يا نه؟

nojex
26 September 2007, 07:21 PM
با توجه به وزن شما حد اقل 2 اسب رو نیاز دارید و حتی تا 3 اسب . اگر توان با وزن شما هم خوانی نداشته باشه تسمه با سرعت موتور حرکت نمیکنه و موتورش میسوزه . در این حدود مدل های چینی هستند که با 700 - 800 هزار تومان میشه خرید . به نظر من سراغ ایرونی نرید .

cyrus1
26 September 2007, 07:50 PM
مرسي از رهنماييتون مي‌شه بپرسم چه مارکهايي هستن چون من هيچ اطلاعي در اين باره ندارم

pedram1982
24 October 2007, 04:22 PM
سلام
من بین Tunturi مدل T20 (حدود 1،100،000 تومان) و Horizon مدل Ti32 (حدود 1،280،000 تومان) مرددم. اگه اطلاعات درست و مستندی دارید لطفا راهنماییم کنید.

مربا
24 October 2007, 05:19 PM
پاساژ تیراژه نمونه ها و مارکهای خوبی داره..می تونین به اونجا هم مراجعه کنین.

F.®.A
21 December 2007, 02:41 PM
با سلام خدمت همه عزیزان
آدرس دقیق Tunturi شماره 1 و 2 رو میشه لطف کنید و بمن بدید
یا حداقل یک شماره تلفن

Empress
14 February 2008, 12:02 PM
سلام.
دوستانی که میخوان ترد میل بخرن، قبلش یه نگاهی به این مطلب بندازن بد نیست.:icon_cool

http://www.farya.com/images/sec3/treadmill-200.jpg
تردمیل میتواند برای هر شیوه زندگی مناسب باشد.

تردمیل (treadmill) ابزاری ورزشی است که برای انجام درجای راه رفتن، دوی آهسته و دوی سریع ساخته شده است-یعنی کارهایی که ما میتوانیم به خوبی انجام دهیم، اما در اکثر اوقات برای انجام دادن آنها به اندازه کافی انگیزه نداریم. ما تنبلها معمولا با نگاه کردن از پنجره تصمیم میگیریم که امروز هوا برای پیاده روی مناسب نیست.

از طرفی همه ما از محاسن و فواید پیاده روی و دویدن با اطلاع هستیم.پرداختن به این ورزشهای مفید و ساده بهترین راه برای "گرم کردن" بدن قبل از انجام حرکات ورزشی دیگر اعم از ایروبیک، بدن سازی، ورزشهای گروهی و...است. با داشتن ابزار ورشی تردمیل، شما میتوانید بدون ترک کردن محیط راحت خانه، به بهترین و کم خطرترین ورزش بپردازید.

هرچند دستگاههای ورزشی متعددی در بازار موجود هستند، اما برای سوزاندن کالری- رکن اصلی کاهش وزن و همچنین حفظ تناسب اندام- هیچ یک از دستگاهها مانند تردمیل عملی و مناسب برای همه، نیستند.

البته اینها تنها دلایل مفید بودن تردمیل نیستند. خروج از منزل به قصد پیاده روی یا رفتن به باشگاه برای افرادی که در شرایط خاص جسمانی-از قبیل فشارخون بالا، درد ناحیه پشت یا پوکی استخوان - قرار دارند، جذابیت چندانی ندارد. اما تردمیل میتواند برای هر شیوه زندگی مناسب باشد و شما میتوانید تصمیم بگیرید که کی و تا چه زمانی میل دارید ورزش کنید. این قابلیت هماهنگ شدن با برنامه روزانه مزیت بزرگی است زیرا با وجود اینکه همه میدانیم سلامت و تناسب اندام ما تا چه حد اهمیت دارند، اما هرچه مشغولیتهای بیشتری پیدا میکنیم، بیشتر از سلامت خود غافل میشویم.

آیا تردمیل بخریم؟
شاید شما لطیفه ها و کارکاتورهای متعددی را که درباره خرید و استفاده نکردن از ابزارهای ورزشی ساخته شده است، شنیده یا دیده باشید. در این لطیفه ها از تبدیل شدن تردمیل به یکی از تزئینات خانه یا به "بند رخت" داستانهای متعددی نقل شده اند و بهترین راه برای جلوگیری از بروز چنین اتفاقاتی، آزمودن تردمیل است.

اگر باشگاهی در نزدیکی منزل یا محل کارتان وجود دارد، چند جلسه برای استفاده از تردمیل به آنجا بروید تا ببینید که اصولا کار با این وسیله برایتان قابل اجرا و مفید هست یا خیر. شاید این آزمودن تردمیل موجب شود که اصلا ترجیح دهید در باشگاه به ورزش بپردازید. اما اگر میل دارید یک تردمیل برای خود داشته باشید، ابتدا مطمئن شوید که واقعا قصد دارید از این دستگاه استفاده کنید. که صد البته این تصمیم به یک امکان مهم بستگی دارد:

داشتن محل مناسب برای قرار دادن تردمیل! شما باید منزل خود را به دقت و با حوصله بررسی کرده، از وجود محلی مناسب برای قرار دادن تردمیل مطمئن شوید. این محل باید فضایی مناسب برای حرکت و تنفس داشته باشد و در نزدیکی پریز برق باشد. زیر سازی کف خانه شما هم باید به قدری محکم باشد که وزن تردمیل و تکانهای ناشی از آن را تحمل کند.تردمیل نباید پشت به پنجره قدی و جایی که خطر سقوط در آن وجود داشته باشد قرار گیرد.

البته برای مصرف خانگی تردمیلهایی به بازار آمده که تاشو و دارای چرخ هستند و میتوان به سادگی آنها را به صورت عمودی تا کرده و جابجا نمود. که این ویژگی میتاند در فضاهای کوچکتر آپارتمانی بسیار مفید واقع شود. فقط توجه کنید که این نوع تردمیل به خاطر سبکتر بودن، وزن کمتری را تحمل میکند. حالا، شما در یک تردمیل به دنبال چه ویژگیهایی هستید؟

در حال حاضر تردمیل با طیف گسترده ای از ابزارها، خرده ریزها و گزینه های مختلف تولید میشود. برای اینکه از بودجه خود به بهترین شکل استفاده کنید، باید از ابتدا بدانید که از اجرای یک برنامه ورزشی چه قصدی دارید. آیا میخواهید ضربان قلب خود را هنگام ورزش کنترل کنید یا بدانید که چند کالری سوزانده اید؟ این خصوصات از ویژگیهای استاندارد تردمیلهای جدیدتر است. بعضی تردمیلها نیز دارای یک پنکه هستند که هنگام تمرین شما را خنک خواهد کرد.

نکات مهمتر در انتخاب تردمیل کدامند؟
استواری و استحکام: برای احتراز از تردمیلی با افزایش سرعت حالت لنگ زدن یا تکان خوردن داشته باشد، باید به دو مورد توجه کنید: اول اینکه تردمیل موردنظرتان دارای امکاناتی برای محکم و ثابت شدن در جای خود باشد یا اینکه به قدری سنگین باشد که بتواند بدون توجه به سرعت شما، در طول ورزش شما از جای خود حرکت نکند.

دقت کنید که تردمیلها برا یک طیف وزنی خاص عرضه میشوند و برای مثال اگر شما بالای 100 کیلوگرم وزن دارید، باید تردمیلی قویتر و مناسب با وزن خود تهیه کنید. مدلهای ارزان قیمت تر تردمیل معمولا برای 90 کیلوگرم تنظیم شده اند و مدلهای سنگینتر میتوانند وزنهای بالای 110 و بیشتر را نیز تحمل کنند.

جذب ضربه: تردمیل نیز مانند اتوموبیل باید مجهز به سیستم جذب ضربه باشد . اگر سطح متحرک دستگاه تردمیل هنگام راه رفتن یا دویدن شما بیش از حد بالا و پایین بپرد یا بیش از حد سخت و بی انعطاف باشد، مفاصل شما بیش از آنکه تقویت شوند، صدمه خواهند دید. البته اگر شما تردمیلی را پسندیدید که دارای تمام ویژگیهای مورد نظرتان بود اما سطح آن کمی بیش از حد سخت و بی انعطاف به نظر میرسید، به این نکته توجه کنید که این نقص را میتوانید به یک جفت کفش دو عالی با کف منعطف جبران کنید.

ایمنی: توجه به ویژگیهای ایمنی یک ابزار ورزشی اهمیت بسیاری دارد. تردمیل نیز از این قاعده مستثنی نیست. بعضی از انواع تردمیل در صورتی که یک میزان حداقل وزن بر روی نوار چرخان آنها وجود نداشته باشد، حرکت نمیکنند که این ویژگی به خصوص برای خانواده هایی که دارای فرزندان کم سن هستند مناسب است. زیرا کودکان میتوانند به سادگی با روشن کردن تردمیل به عقب پرتاب شده و آسیبهایی جدی به خود وارد کنند. بعضی از انواع تردمیل نیز دارای یک دگمه توقف اضطراری هستند که با دور شدن بیش از حد کاربر از صفحه کنترل و امکان سقوط او ، فعال شده و دستگاه را خاموش میکند.

در نهایت، با دانستن نیازهای خود و اطمینان یافتن از داشتن محل مناسب برای قراردادن دستگاه، برای تحقیق زمان کافی بگذارید و بسته به شرایط، بهترین تردمیل را انتخاب کنید.

guide-to-exercise-equipment.com (http://www.guide-to-exercise-equipment.com/exercise-equipment-treadmill.html)

kelark
3 April 2008, 07:40 AM
دوستان به نظرتون در مورد تردمیل های Orchid (http://www.orchid-co.com/)چیه ؟

محصولات سایت (http://www.orchid-co.com/dkcity.asp)

سری SX10 مدل 12Q22 به قیمت 645 تومن (http://www.orchid-co.com/SX10.asp)
SX1 مدل 2815PT2 به قیمت 700 تومن . (http://www.orchid-co.com/SX1.asp)

دومیش قدرت مترش ماکزیمم با 3 هست ولی اولیش تا 2.5 فضای دیویدنش هم از اولی بیشتره ...
برای کسی که وزنش 85 هست و یکم هم چاق هست آیا فضای 40X130 کافیه ( فضای sx1 )

آیا این مارک ها با هم فرق دارن ؟ ( تایوانی هست و میگه 5 سال ضمانت موتور و 5 سال قطعات و 10 سال خدمات پس از فروش :icon_twis) داره !!!
بعضی از سری ها ضربه گیر ندارند ! شایدم دارن ولی ننوشته روش خود کاتالوگ !

آیا مارک خواصی هست که پیشنهاد بدید ؟ ( سایتی هم اگر میشناسید برای فروش لطفا معرفی کنید. )

پیشاپیش متشکرم بابت راهنمایی .

Hamed
3 April 2008, 09:51 AM
5 سال موتور و 2.5 سال تسمه و قطعات بزقی
البته چون موتور این دستگاهها dc است امار خرابی حدود 2 درصد است.

ali1359
14 April 2008, 07:36 PM
من حدود 3 ماه هست که SEG خریدم 1100000 حد اکثر سرعت 20 کیلومتر هست و تنظیم شیبش برقی هست ازش راضیم من بهتون پیشنهاد می کنم راغ محصولاتMATRIX نرید که خیلی افتضاحن

باسلام من يكsegگرفتم البته 113kوسرعت0-16 وزن خودمم 95 كيلو است تاوقتي روي آن راه ميرفتم مشكلي نداشت ولي از چند وقت پيش كه باسرعت 10 روي آن ميدوم صداي تخته زير آن زياد شده ميخواستم ببينم طبيعيه يا نه ؟

Boeing_747
24 September 2008, 06:44 PM
بهترين مدل خونگي Strength MX850 است كه قيمتش حدودا 1.900 است

حداكثر سرعت 20 كيلومتر و حداقل سرعت 0.8 كيلومتر در ساعت
15% شيب برقي
نمايش مسافت طي شده
نمايش كالري
نمايش ضربان قلب
نمايش زمان

به راحتي هم ميشه برنامه ريزي كرد

من كه خيلي ازش راضيم

peyman_t
25 November 2008, 08:16 PM
با عرض سلام به تمامي دوستان گل
من ميخام يه تردميل بگيرم تو رنج قيمت 900000تا 1300000 كه هم قدرت موتور خوبي داشته باشه 2.5-3 هم خراب نشه ولي با اينكه خيلي گشتم هنوز نمي دونم چي بگيرم يا اصلا چه ماركي از بقيه بهتره
اگه كسي ميتونه كمكم كنه خيلي ممنون ميشم

peyman_t
26 November 2008, 02:47 AM
با عرض سلام به تمامي دوستان گل:lover:
من ميخام يه تردميل بگيرم تو رنج قيمت 900000تا 1300000 كه هم قدرت موتور خوبي داشته باشه 2.5-3 هم خراب نشه ولي با اينكه خيلي گشتم هنوز نمي دونم چي بگيرم يا اصلا چه ماركي از بقيه بهتره:icon_redf
اگه كسي ميتونه كمكم كنه خيلي ممنون ميشم:icon_eek:

futuredream
2 December 2008, 12:03 AM
سلام
من میخوام تردمیل بگیرم مارک روبیمکث رو پیشنهاد کردن میخواستم نظر شما رو بدونم

mroveis
29 December 2008, 03:38 PM
سلام دوستان
در خصوص مارك Green-Lifes نظرتون چيه؟
من مي خواهم بگيرم ولي قيمت با كيفيت مناسب (نه عالي) برام مهم است (خيلي نميخواهم پول بدهم).

يا حق

lordhaman
15 January 2009, 10:09 PM
بهترین مارک ترد میل کدام است ./

Y@TA
15 January 2009, 10:30 PM
سلام

خیلی به مارک و برند توجه نکنید !!
چند چیز خیلی مهمه :
آنتی شوک داشته بشه
زاویه دار باشه
بعضا داشتن سرعت سنج و ضربان قلب و ... براشون مهمه که خیلی هم مهم نیست ، کلا پنل دیجیتال یه بازه زمانی کوتاهی کورد توجهه

موفق باشید

Artemis
15 January 2009, 11:21 PM
اونجوری که میگن و از قدیم گفتن معروف ترین و بهترین مارک تردمیل خانگی tunturi هستش

البته مارک Bremshey هم تحت لیسانس شرکت tunturi فعالیت میکنه و فیمتی یکم ارزونتره ولی در سطح کیفیت خوبی قرار داره

Masoud 206-16v
17 January 2009, 10:40 PM
من tunturi مدل T40 رو دارم و واقعا عالی و با کیفیته،فقط ی چیز اگه کسی قصد خرید تردمیل داره باید اراده ی اونم داشته باشه .نه بعد از گذشت جند هفته فراموشش کنه و ی هزینه ایم کرده باشید(مثل خود من که بیشتر از 6 هفته استفاده نکردم و الان بیچاره ی گوشه افتاده بی استفاده).

delusive1
24 January 2009, 02:16 PM
اونجوری که میگن و از قدیم گفتن معروف ترین و بهترین مارک تردمیل خانگی tunturi هستش

البته مارک Bremshey هم تحت لیسانس شرکت tunturi فعالیت میکنه و فیمتی یکم ارزونتره ولی در سطح کیفیت خوبی قرار داره

سلام
تنتوری این مارک رو به من پیشنهاد داد ولی من وقتی رفتم دیدم اونجا دیدم که مارک Bremshey از روی دستگاه ور اومده بود پیش خودم گفتم اینکه مارکشه! وای بحال بقیه ی اجزاش برا همین ترسیدم! حالا کمکم کنید من از 1 تا 1.200 میتونم پول بدم! ضمن اینکه به من مدل Scout رو پیشنهاد کردن! که مشخصاتش اینه :

Bremshey Treadmills Scout
صفحه نمایش : زمان. مسافت. شیب.ضربان قلب.کالری.سرعت
تعداد برنامه : 7
سرعت : 0.8-16 کیلومتر
شیب : 0-10%
قدرت موتور : 2.2 اسب بخار
اندازه تسمه اصلی : 51*149 سانتیمتر
عرض دستگاه : 85 سانت
وزن دستگاه : 97 کیلو
حداکثر وزن مصرف کننده : 110 کیلو

970.000 تومان

Bremshey Treadmills Trail
تعداد برنامه : 9
سرعت : 0.8-18 کیلومتر
شیب : 0-12%
قدرت موتور : 2.5 اسب بخار
اندازه تسمه اصلی : 51*150 سانتیمتر
عرض دستگاه : 87 سانت
وزن دستگاه : 111 کیلو
حداکثر وزن مصرف کننده : 120 کیلو

1.350.000 تومان

Tunturi Treadmills T20 Competence

تعداد برنامه : 12
سرعت : 0.8-16 کیلومتر
قدرت موتور : 2.5 اسب بخار
اندازه تسمه اصلی : 48*135 سانتیمتر
عرض دستگاه :81 سانت
وزن دستگاه : 96 کیلو
حداکثر وزن مصرف کننده : 110 کیلو
نکته : کنترل شیب و سرعت از روی دسته و صفحه کامپیوتر

1.280.000 تومان

Tunturi Treadmills T30

تعداد برنامه : 13
سرعت : 0.8-20 کیلومتر
قدرت موتور : 3 اسب بخار
اندازه تسمه اصلی : 51*141 سانتیمتر (سیستم مهار)
عرض دستگاه :91 سانت
وزن دستگاه : 112 کیلو
حداکثر وزن مصرف کننده : 125 کیلو
نکته : کنترل شیب و سرعت از روی دسته و صفحه کامپیوتر

1.580.000 تومان

شرایط ضمانت :
15 سال گارانتی موتور دستگاه
2 سال گارانتی دستگاه
5 سال خدمات پس از فروش

شماره تماس نمایندگی : 88777029 - 88796996

این رو واسه کسانی نوشتم که سرچ می کنن و چیزی تو اینترنت جز این تاپیک پیدا نمی کنند!

حالا دوستان وزن من بیشتر از 90 کیلو نیست و میخوام با این دستگاه تازه کاهش وزن هم بدم! و اینکه استفاده خانگی دارم
حالا شما کدوم رو به من پیشنهاد می کنید؟!
از نظر کیفیت - کمیت

وحید

Artemis
24 January 2009, 02:50 PM
تنتوری این مارک رو به من پیشنهاد داد ولی من وقتی رفتم دیدم اونجا دیدم که مارک Bremshey از روی
دستگاه ور اومده بود پیش خودم گفتم اینکه مارکشه! وای بحال بقیه ی اجزاش برا همین ترسیدم!

حالا شاید اونو بد چسبونده بودن
تو خونه ی ما داریم همین بریمشی رو استفاده میکنیم تقریبا 1.5 ساله هممونم روی 90-100 کیلوییم ....خیلی خوب کار میکنه!

با توجه به وزنی که مد نظرتونه ...مدل خوبیو بهتون پیشنهاد دادن به نظرم چون بیشتر اینا به قدرت تردمیل میگن توجه کنید که تا 100 کیلو همون 2.5 اسب بخار کافیه.شما 90 کیلوئی 2.2 خوبه

شیب و سرعت هم در حد کافی دارن

حالا اگه بریمشی دلتو زده تو همون رنج تانتوری هم دارن که پیشنهاد بدن بکر کنم همون T20 باشه

delusive1
24 January 2009, 03:09 PM
حالا شاید اونو بد چسبونده بودن
تو خونه ی ما داریم همین بریمشی رو استفاده میکنیم تقریبا 1.5 ساله هممونم روی 90-100 کیلوییم ....خیلی خوب کار میکنه!

با توجه به وزنی که مد نظرتونه ...مدل خوبیو بهتون پیشنهاد دادن به نظرم چون بیشتر اینا به قدرت تردمیل میگن توجه کنید که تا 100 کیلو همون 2.5 اسب بخار کافیه.شما 90 کیلوئی 2.2 خوبه

شیب و سرعت هم در حد کافی دارن

حالا اگه بریمشی دلتو زده تو همون رنج تانتوری هم دارن که پیشنهاد بدن بکر کنم همون T20 باشه

اصلا بجث دلزدگی نیست من میخوام اولا که بیشتر از نیاز من نباشه و الکی پول بدم! و بعد اینکه چون برای من پول زیادی هست و تاحالا هیچ کس از اطرافمون نداشتن انتخاب سخته میخوام چیزی که به دردم میخوره بخرم نه بیشتر از نیازم.
در ضمن من یه مدل از Horizon رو خونه فامیلمون دیدم ولی جنسش خوب نبود!!! احساس میکنم ضربه گیرش خوب نبود نظرتون راجع به اون چیه؟!

delusive1
2 February 2009, 10:21 PM
سلام

من به گفته دوستان یه Bremshey مدل Scout خریداری کردم! از همه نظر تمام انتظارات من رو برآورده می کنه! اما یه مشکل بزرگ هست و اون هم اینه که وقتی که این دستگاه رو روشن میکنیم یه صدای بقول خود شرکت گروم گروم میده که میگن واسه ارتباط بین تسمه و فلتک هست و اینا میگن که تو همه تردمیل ها وجود داره در صورتی که اصلا توی تی 30 تنتوری این صدا وجود نداره چون من تی 30 رو هم برای باجناغ ام خریداری کردم واسه همین جفتشون رو دارم و جفتی هم تو جای ساکتی قرار دارن و از اونجا که خونه ما زیاد عایق صوتی ش خوب نیست این صدا همسایه پایین رو خیلی اذیت خواهد کرد میخواستم ببینم دوست من که گفتین Bremshey دارین برای شما هم همینه یا دیگران که دیگر مدلهای شرکت تنتوری را دارند...

ممنون میشم جواب بدید

delusive1
8 February 2009, 01:29 PM
سلام دوستان
در خصوص مارك Green-Lifes نظرتون چيه؟
من مي خواهم بگيرم ولي قيمت با كيفيت مناسب (نه عالي) برام مهم است (خيلي نميخواهم پول بدهم).

يا حق

سلام

من گرین لایف رو پیشنهاد نمیکنم! چون فکر میکنم از مارک های چینی باشه که اینجا میگن تایوان یا تایلندی هستن!!!!

وحید

کیاایران
8 February 2009, 07:19 PM
سلام البته بچه ها دقت کنید اگه زانو درد دارید از تردمیل اصلا نباید استفاده کرد .

delusive1
9 February 2009, 09:59 AM
البته این رو هم من گویا بشم که برای زانو دردهای شدید بد هست ولی اگر بصورت معمول هست به علت داشتن ضربه گیر در تردمیل ها از پیاده روی در خیابان بسیار بسیار بهتر است.

وحید

mohammad1983
9 March 2009, 09:07 PM
ما 2 سال هست كه مارك power first ‌رو از نمايندگي راين گرفتيم اون موقع 850 تومان شد.پر فروش ترين محصولشون بود و مرتب مياوردند و تمام ميشد الان هم عالي داره كار ميكنه.
3 اسب قدرت داره
سرعت 16 تا
9 تا برنامه
..

f_a_r_i_d
25 March 2009, 01:07 AM
من یه تردمیل تنتوری مدل t30 دارم
می خواستم ببینم این روغن تسمه که هر 1 تا سه ماه باید زیرش بریزیم حتما باید تنتوری باشه یا مارکهای دیگه ای هم داره ؟
چون روغنش 25 تومنه و منم یکم زورم میاد بخرمش

Masoud 206-16v
25 March 2009, 01:21 AM
من یه تردمیل تنتوری مدل t30 دارم
می خواستم ببینم این روغن تسمه که هر 1 تا سه ماه باید زیرش بریزیم حتما باید تنتوری باشه یا مارکهای دیگه ای هم داره ؟
چون روغنش 25 تومنه و منم یکم زورم میاد بخرمش

میشه در مورد این روغن تسمه T40 تنتوری ی مختصر توضیحی بدید؟آخه من از همین مدل دارم و اگر امکان داره در مورد شرایط نگهداریش اگر زحمتی نیست راهنمایی کنید.:icon_neut

Hamed
25 March 2009, 01:40 AM
کلا باید روغن سیلیکونی بزنین.
هر روغن دیگه ای دستگاه رو از گارانتی خارج و به اون صدمه میزنه.
برای نگهداری هم یه
1-محافظ برق خوب
2-تنفس دادن به دستگاه بعد از استفاده هر نفر طوری که موتور داغ نکند
3-پوشاندن دستگاه و در صورت امکان تمیز کردن موتور اگر در جای کثیفی است و در معرض گرد و غبار است.
4- تعویض ذغال های موتور اگر که از عمر موتور آن زمان زیادی گزشته
5-روغن کاری زیر تسمه دستگاه طوری که موقع راه رفتن زیر تسمه به خاطر خشکی داغ نکند.

قیمت هم حدود لیتری 20000 تومان برای مصرف کننده است.
روغن سیلیکونی
مارک هم مهم نیست اگر واقعا سیلیکونی باشد.

f_a_r_i_d
26 March 2009, 10:22 PM
کلا باید روغن سیلیکونی بزنین.
هر روغن دیگه ای دستگاه رو از گارانتی خارج و به اون صدمه میزنه.
برای نگهداری هم یه
1-محافظ برق خوب
2-تنفس دادن به دستگاه بعد از استفاده هر نفر طوری که موتور داغ نکند
3-پوشاندن دستگاه و در صورت امکان تمیز کردن موتور اگر در جای کثیفی است و در معرض گرد و غبار است.
4- تعویض ذغال های موتور اگر که از عمر موتور آن زمان زیادی گزشته
5-روغن کاری زیر تسمه دستگاه طوری که موقع راه رفتن زیر تسمه به خاطر خشکی داغ نکند.

قیمت هم حدود لیتری 20000 تومان برای مصرف کننده است.
روغن سیلیکونی
مارک هم مهم نیست اگر واقعا سیلیکونی باشد.

اين روغن سيليكني رو از كجا بايد بخرم؟
از منيريه؟
من از يكي از نمايندگي هاش پرسيدم روغنشو مي گفت 25 تومن حالا سايزشو نمي دونم
شايدم يه ليتري بوده

mohammad1983
27 March 2009, 12:29 AM
واقعا اینقدر گرون هست؟؟
مال من زمانی که گارانتی بود چند بار رفتم و کلا 4 تا قوطی روغن مجانی گرفتم و هنوز 2 تاش رو استفاده نکردم.
فکر کنم 200 تا 300 سی سی باشه به همراه لوله تزریق

Hamed
25 April 2009, 12:38 AM
از همونایی که تردمیل فروش هستند باید بگیرین و یا مراکز فدمات پس از فروش
اگر گیر نیاوردین تو پی ام با من تماس بگیرین

Real Madrid
5 July 2010, 06:56 PM
سلام
من دنبال یه دستگاه تردمیل می گردم برای کاربری خانگی .می خواستم بدونم این مدل هایی که دوستان معرفی کردن هنوز هم همونها هست یا این که تو این مدت مدل های جدیدتر و بهتری هم آمده.لطفا راهنکایی کنید.
مزن من 85 کیلو هست و کیفیت و کارایی خوب هم مهم هست برام.

تك سوار
16 August 2010, 03:47 PM
مدلايي كه الان تو بازار هست من iCON و Cross رو زياد ديدم كه نمايندگياش تو تهران شريعتيه . خودم مدل خونگي كراس رو دارم كه برند خونگيش Horizon است . براي وزن شما همون موتور 1.5 اسب بخاري كافيه ولي من 1.74 گرفتم تا 130 كيلو رو جواب ميده . بايد دقت كنيد قدرت موتور با وزن شخص استفاده كننده رابطه مستقيم داره .

بنظر من زياد ماركش مهم نيست و اكثرا تحت ليسانس آمريكا تو تايوان مونتاژ مي شن و كيفيتها هم تقريبا مثل همه . فقط ميزان گارانتيها با هم متفاوته كه ماركي كه من انتخاب كردم از بقيه ماركهايي كه مي شناختم گارانتي بيشتري داشت و محل فروشش هم بخونم نزديك بود وگرنه ممكنه ماركهاي با گارانتي بيشتر هم باشه

بعد هم اگر بخوايد باند براي پخش موزيك داشته باشه تا گوش كنيد خب گرونتر مي شه يا مثلا فقط هدست باشه يا نداشته باشه ارزونتر

مدلهاي جديدتر تريدميل نسبت به مدلهاي قبلي اولا سبك تر شدن مثلا حدود 80-90 كيلو دوما براي استفاده خانگي بهينه تر شدن مثلا كفي يا غلطكش بعد از استفاده به راحتي جمع مي شه يه گوشه و با زدن يه اهرم سريع و راحت مياد پايين .سوما در مصرف برق به صرفه تر شدن

علاوه بر مواردي كه در استفاده از تريدميل دوستمون Hamed گفتن و كاملا دقيق و درسته يه مورد رو هم من اضافه كنم : در ابتداي استارت كردن تريدميل و شروع حركت تسمه پاهاي خودتون رو خارج از محل حركت تسمه در 2طرف كف تريدميل بذاريد تا حركت شروع شه و بعد از چند ثانيه كه تسمه راه افتاد پاتون رو رو تسمه بذاريد تا اينطوري به موتور فشار نياد