PDA

View Full Version : اتصال ضبط با اینترفیس به جوی استیک در 206 ، زانتیا و ...

romeo_1593
4 April 2006, 07:19 AM
دوستان در مدلهای پایونیر میدونم که فقط پخش با کد های 00 یا 50 میتونن با اینترفیس به جوی استیک وصل بشن ولی کدومشون نمی دونم .میشه راهنمایی کنید .

مثل 4700 و 4750

ممنون از تمام بر و بچ Phalls

ali1860
4 April 2006, 08:29 AM
فقط با کدهای 00 مثل 4700 و 7700و 5700 . با کدهای 50 نمیتونن وصل شوند

حامدگلشن
4 April 2006, 04:48 PM
فقط با کدهای 00 مثل 4700 و 7700و 5700 . با کدهای 50 نمیتونن وصل شوند
به چه علت نميتونن وصل بشن ???
چه تفاوتي بين Conection port اين 2 مدل پخش وجود داره كه با كد 00 كار ميكنه ولي با كد 50 كار نميكنه؟
لطفن با ذكر دليل و مدرك :icon_razz

po2ya
4 April 2006, 04:52 PM
حامد جان بنده هم این مورد رو شنیدم و دیدم احتمالا یه فرقی دارن که 00 و 50 هستش اگه فرقی نداشتن همشوون با یه کد ارایه میشدن!
در مورد مدرک هم روی جعبه اینتر فیس ها نوشته شده !

paymanonline
4 April 2006, 06:52 PM
احتمالا یه فرقی دارن که 00 و 50 هستش اگه فرقی نداشتن همشوون با یه کد ارایه میشدن!

به نظر من تنها فرقشون میتونه این باشه که مدلهای 00 برای اروپا تولید میشه و مدلهای 50 برای آسیا شما اگه مثلا توی سایت پایونیر آمریکا برید مدل 50 نممیبینید و یا توی سایت سنگاپور مدلهای 00 نمیبینید

.Reza.
4 April 2006, 08:10 PM
سلام

پخش هاي پايونيير مدلهايي كه شماره آنها به 00 ختم ميشه مخصوص خودروهاي اروپايي و مدلهايي كه شماره آنها به 50 ختم ميشه مخصوص خودرو هاي آسيايي عرضه ميشه.

مدل اروپايي فاقد ساعت و داراي سيستم TA ( كه در ايران قابل استفاده نيست) و در راديو داراي گيرنده LW ( در ايران قابل استفاده نيست) و ... است.

ضمنا رنگ قاب پانل مدل هاي اروپايي تيره تر (نوك مدادي) از مدل هاي آسيايي است.

sina1808
4 April 2006, 10:49 PM
بالاخره اين رابط اينترفيس رو مدل هاي آسيايي هم جواب ميده ؟
پخش من 5850 هست ...

nadersport
4 April 2006, 11:55 PM
بالاخره اين رابط اينترفيس رو مدل هاي آسيايي هم جواب ميده ؟
پخش من 5850 هست ...
آره بابا جواب ميدن.
كي گفته بهتون كه جواب نميده؟؟؟!!!!:icon_twis

pedrambade
5 April 2006, 08:57 AM
سلام

پخش هاي پايونيير مدلهايي كه شماره آنها به 00 ختم ميشه مخصوص خودروهاي اروپايي و مدلهايي كه شماره آنها به 50 ختم ميشه مخصوص خودرو هاي آسيايي عرضه ميشه.

مدل اروپايي فاقد ساعت و داراي سيستم TA ( كه در ايران قابل استفاده نيست) و در راديو داراي گيرنده LW ( در ايران قابل استفاده نيست) و ... است.

ضمنا رنگ قاب پانل مدل هاي اروپايي تيره تر (نوك مدادي) از مدل هاي آسيايي است.
آقا رضا پخش من pioneer7700 هست و ساعت هم داره.بابررسی هایی هم که کردم فرقش با 7750 فقط همون interface هست و رنگ پنل و قابش فکرهم نمی کنم از نظر کارکردی فرقی باهم کنن فقط قیمتش هست که تو بازار 00 ها 10 تا 15 تومن گرون تر هستن اون هم شاید بخاطر همون قضیه interface و شاید رنگ پنلش باشه.

حامدگلشن
5 April 2006, 09:20 AM
حامد جان بنده هم این مورد رو شنیدم و دیدم احتمالا یه فرقی دارن که 00 و 50 هستش اگه فرقی نداشتن همشوون با یه کد ارایه میشدن!
در مورد مدرک هم روی جعبه اینتر فیس ها نوشته شده !
اين مورد رو از كي شنيدي كه كار نميكنه از فروشندگان ؟؟؟
درسته فرق دارن ما هم نگفتيم فرقي ندارن ولي تو موارد ديگه
تفاوتهاي عمدش رو آقا رضا گفت بعلاوه بعضي مدلها كه داراي Sat Radio و Pre Out Voltaj بالاتر هستند
من هيچ دليل علمي و منطقي براي عدم كار كرد كد 50 نميبينم چون از نظر طراحي ورودي و خروجي يكسان هستند
پس بايد كار كنن لطفن با دليل علمي و منطقي عدم كار كردشونو ثابت كنين نه با اين دليل كه مثلن فلان نصاب يا فلان فروشنده گفته نميشه شايد اون نصاب نميتونه درست نصب كنه:icon_surp

sina1808
5 April 2006, 11:45 AM
حامد جان راستش از 3 تا از فروشنده هاي پرسيدم گفتن براي مدل اروپايي كار ميكنه فقط !
يكي از اونها كه ديگه اينكاره به معناي واقعي بود ... هم همين حرف رو زد ...
اگه شما خودت تست كردي و جواب داده لطفا راهنمايي كنيد
پخش پايونير 5850 و ماشين هم 206 تيپ 2
ممنون

حامدگلشن
5 April 2006, 12:50 PM
حامد جان راستش از 3 تا از فروشنده هاي پرسيدم گفتن براي مدل اروپايي كار ميكنه فقط !
يكي از اونها كه ديگه اينكاره به معناي واقعي بود ... هم همين حرف رو زد ...
اگه شما خودت تست كردي و جواب داده لطفا راهنمايي كنيد
پخش پايونير 5850 و ماشين هم 206 تيپ 2
ممنون
دوستا اصرار دارن كار نميكنه منم ميگم دليلش چيه ؟؟؟
صرفن با استناد به حرف فرشندگان كه نشد دليل علمي!!!!!

Bahrammt
5 April 2006, 02:05 PM
و در راديو داراي گيرنده LW ( در ايران قابل استفاده نيست) و ...
فكر ميكنم LW همون FM باشه ..:icon_cool

po2ya
5 April 2006, 02:18 PM
خوب حامد جان یارو بیکار که نیست بگه نمیشه مگه بدش میاد جنسش رو بفرووشه!!! در ضمن شما که میگی میشه با دلیل مدرک بگو میشه !! چرا گیر دادی با دلیل و مدرک بگن نمیشه ما که هر چی میگیم شما میگی با دلیل حالا شما بیا ثابت کن که میشه!!!!

paymanonline
5 April 2006, 04:37 PM
آقا وقتی نادر اسپورت میگه رو 5750 و 5850 میشه مگه میشه رو بقیه نشه حتما ایشون کرده قبلا دیگه
بعدم مگه ممکنه کمپانی بیاد تفاوت عمده توی محصولات 50 و 00 بده؟یعنی مثلا اروپاییا بیان از این امکانات استفاده کنن

حامدگلشن
5 April 2006, 04:57 PM
خوب حامد جان یارو بیکار که نیست بگه نمیشه مگه بدش میاد جنسش رو بفرووشه!!! در ضمن شما که میگی میشه با دلیل مدرک بگو میشه !! چرا گیر دادی با دلیل و مدرک بگن نمیشه ما که هر چی میگیم شما میگی با دلیل حالا شما بیا ثابت کن که میشه!!!!
منم نگفتم يارو بيكاره .
بدشم نمياد جنسش رو بفروشه من ميگم به چه دليل نميشه؟
دليل من اينكه تفاوتي تو ورودي و خروجيه پخش 00 و 50 وجود نداره
گفته من نيازي به اثبات نداره و هيچ نكته مبهمي هم تو اون وجود نداره كه بخوام ثابت كنم براي همه هم كاملن روشنه
اين گفته شماست كه مبهمه و نياز به اثبات داره
شما ميگي اين دو پخش ورودي خروجياش با هم فرق ميكنه ثابت كن؟

po2ya
5 April 2006, 05:18 PM
بنده نه اینتر فیس میخوام ببندم و نه کاری به کارش دارم و اصلانم دنبالش نبوودم فقط توی هر جا رفتم ملت دنبالش بوودن فروشنده ها میگفتن فقط برای مدل 00 هستش برای 50 جواب نمیده و کار نمیکنه!! حالا شما اگه میگی کار میکنه یه امتحان بکن این همه نصاب که میگن نمیشه رو از گمراهی در بیار و ملتی هم که میخوان بندن هم کمک کن که یه وقت کلاه سرشوون نره و بتوونن با ضبط کد 50شوون اینتر فیس استفاده کن!

حامدگلشن
5 April 2006, 05:53 PM
بنده نه اینتر فیس میخوام ببندم و نه کاری به کارش دارم و اصلانم دنبالش نبوودم فقط توی هر جا رفتم ملت دنبالش بوودن فروشنده ها میگفتن فقط برای مدل 00 هستش برای 50 جواب نمیده و کار نمیکنه!! !
چرا كار نميكنه علت:icon_razz

حالا شما اگه میگی کار میکنه یه امتحان بکن این همه نصاب که میگن نمیشه رو از گمراهی در بیار و ملتی هم که میخوان بندن هم کمک کن که یه وقت کلاه سرشوون نره و بتوونن با ضبط کد 50شوون اینتر فیس استفاده کن!
من نميدونم كار ميكنه يا نه شما ميگي كار نميكنه منم ميپرسم چرا؟(حتمن چون فروشنده ها ميگن )
من دليلي براي عدم كار كردش نميبينم شما اگر ميبيني بگو !!!!!
با استناد به اينكه فلاني گفت يا فلان فروشنده گفت يا غيره دليل نشد
شما اگر ميتونيد با دليل گفتتون رو ثابت كنيد كه نميشه نه با استناد به حرف فروشنده ها و ديگران

m16586
5 April 2006, 05:53 PM
من هم در مورد آلپاین پرسیدم فقط مدل های اروپایی که با R معرفی می شوند مثل 9855R با اینتر فیس کار می کنند بقیه مدل ها مثل آمریکایی و آسیایی باهاش کار نمی کنند پس حتما دلیلی وجود داره

حامدگلشن
5 April 2006, 05:58 PM
من هم در مورد آلپاین پرسیدم فقط مدل های اروپایی که با R معرفی می شوند مثل 9855R با اینتر فیس کار می کنند بقیه مدل ها مثل آمریکایی و آسیایی باهاش کار نمی کنند پس حتما دلیلی وجود داره
درسته بايد حتمن دليلي وجود داشته باشه ولي اون دليل چيه؟

m16586
5 April 2006, 06:00 PM
دقیقا یادم نیست ولی یک جایی خوندم که مدل های اروپایی ورودی ریموت دارند که بقیه فاقد اون هستند و از همین ورودی کنترل سیستم صورت می گیره

شاید این تصویر کمک کنه

http://www.sharemation.com/m16586/display%20adapter.jpg