PDA

View Full Version : 405 بخرم يا سيلو؟

Pooriya_Online
12 November 2004, 05:24 PM
آقا من ميخوام يه ماشين بخرم ولي نميدونم بين 405 و سيلو كدومش رو انتخاب كنم (از همه لحاظ : سرعت-كيفيت-امكانات-خدمات پس از فروش-لوازم يدكيش و...)

شما كدوم رو پيشنهاد ميكنيد لطفا دليلم بياريد تا بدونم كدوم بهتره...

booleck
12 November 2004, 05:29 PM
من 405 رو پيشنهاد ميکنم لوازم يدکی فراون و اينکه قبليت اسپرت شدن رو هم داره در ضمن ترمزش خيلی بهتر از
سيلو هست!

اصغر
12 November 2004, 05:51 PM
مسلما بين اين دو تا سمند :(

ولي بي شوخي ميگم سمند از هردو بهتره.سمند امكانات يا قابليت دارا شدن امكانات يك ماشين دهه 00 رو داره ولي اون دوتا مال دهه 90 اند.

مهراز
12 November 2004, 08:45 PM
به نظر منم 405 چون هم سرعت بالاتري داره و هم شتاب بيشتر
جادار ترم هست

pejji
12 November 2004, 09:57 PM
بنظر من 405 فقط . سمند كه واقعا ارزشش رو نداره . 405 با اينكه قديمي تره ولي خيلي خيلي بهت هستش از سي يلو سمند .

dodo
12 November 2004, 10:20 PM
مزايا ومعايب هردورو ميگم خودت تصميم بگير.

سرعت نهايي(200)سي يلو
شتاب اوليه405
قدرت405
قابليت سرعت درتعويض دنده سي يلو
هندلينگ سي يلو
طراحي بدنه سي يلو
تنوع رنگ سي يلو
زيبايي كابين سي يلو
حجم كابين 405
ترمز405
كيفيت وعمرمفيد لوازم يدكي سي يلو
تنوع لوازم يدكي 405
كيفيت خدمات پس ازفروش سي يلو
تعهد سازنده در قبال مصرف كننده سي يلو
رالي بازي سي يلو

اصغر
13 November 2004, 12:00 AM
طراحي بدنه سي يلو ؟؟؟؟/!!!!
زيبايي كابين سي يلو ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

اينا كه سليقه اي هستند ! به نظر من داش سي يلو خيلي بي ريخته. هرچند مال 405 هم خيلي قديمي شده :oops:

booleck
13 November 2004, 12:24 AM
رالي بازي سي يلو

dodo, من با رالی بازی مخالفم !!
رالی بازی فقط با 405

اشكان صادقي
13 November 2004, 02:23 AM
يك كلام ختم كلام 405 :arrow:

linux
13 November 2004, 02:58 AM
405 ولي نه اين جديدا!!
فقط 2000 اش رو يشنهاد مي كنم!!
:o

PAYAM
13 November 2004, 03:46 AM
من هم 405 و هم سي يلو داشتم. راستش سي يلو راحت تر و نرم تره ولي خب 405 پرگاز تر و خشن تره. در مورد ظاهر با اينكه 405 خيلي وقته كه اومده ولي باز 405 را بيشتر مي پسندم علي الخصوص كه سي يلو خصوصا از عقب خيلي زشته. همينطور طراحي جلوي داشبوردش در سمت شاگرد خيلي بد و افتضاحه. البته پشت امپر و كلا طراحي راننده بد نيست همينطور صندلي هاش هم خيلي راحت تر از 405 هستش. عملكرد دنده ش خيلي عاليه (البته اگر از جاي بد قرار گيري دنده عقب صرف نظر كنيم) به خصوص روي تيكاف كشيدن حرف نداره. تنها ماشينيه كه ديدم ميشه سه دفعه باهاش تيكاف كشيد (خلاص به يك، يك به دو و حتي دو به سه !! :( ) لوازمش به نسبت 405 گرونه و پشتيباني و گارانتي 405 هم به نظر من خيلي بهتره. در مورد 405 هم توضيح ندم بهتره چون ديگه همه به خصوصياتش واقفيم.
با همه اين اوصاف به نظر من كه در مجموع 405 خيلي بهتر از سي يلوئه.

tirkamoon
13 November 2004, 09:01 AM
به نظر من هم سمند بهتره ولي خوب بين اين دو 405 8)

شما اگه ميخواين يه ماشين مونتاژ ايران بخريد سمند انتخاب خوبي ميتونه باشه :evil:

Shahram_gle
13 November 2004, 11:56 AM
آقايون 405 باز!!!!!
اكلي شلوغش نكنيد!!!!
نرمي سيلو بهتره.
قيافه ي قشنگتر.
مثل 405 جواد نيست.
كلاسي كه سيلو داره 405 نداره.
فقط سيلو.

اصغر
13 November 2004, 12:12 PM
بابا آخي سي يلو كجاش قشنگه ؟ عقبش كه تو آفسايده . رينگاشم كه 13 است . داشبردشم كه يه جوريه. اصولا اين ماشيناي كره اي همشون داشبردشون مثل اسباب بازي ميمونه (خودمم البته پرايد دارم متاسفانه :cry: ).

ولي من هنوز رو حرف خودم هستم . حيفه كه آدم امكانات سمندو بذاره و بره پول بابت 405 و سي يلو بده.

Shahram_gle
13 November 2004, 12:16 PM
از نظر امكانات آره. ولي كلاس و قيافه نه.
اااااااااا. نه پس جلوي 405 قشنگه. يا عقبش ؟
ولي با داشبوردش موافقم. ( دزدي از داشبورد وانت مزدا )
سمند هم كه موتورش اشكال داره.

tirkamoon
13 November 2004, 12:48 PM
من حداقل يك سال با سي يلو و 405 ماموريت رفتم باور كنيد سي يلو ماشين راحتي براي سفر نيست اولن تاق خيلي كوچيك و كم جا ساخته شده (آدم رو ياد آپارتمان 60 متري دو خوابه ميندازه :arrow: ) بعدشم هندلينگش به نسبت 405 پايينه .ايمني 405 توي مسافرت بيشتر از سي يلو .توي سي يلو تمام ناهمواريهاي جاده رو احساس ميكني ولي تعليق 405 اين مشكل رو نداره

ولي در كل من هم دوباره ميگم با سمند موافقم به جاي 405 و سي يلو 8)

محمد رضا محمدي
13 November 2004, 03:12 PM
بين اين دوتا 405 ...
اما در كل سمند .... اين قدر الكي رو سمند عيب نذارين .... بايد اين ماشينو به مردم با قيمت مزدا ميدادند و يه اسم الكي مال اون سر دنيا كه معلوم نيست كجا هست ... :( :mrgreen: اون موقع اين حرفو نميزد كسي ..
من نميدونم اين مزدا كه سراپا اشكاله چرا كسي ازش ايراد نميگيره همش ... :twisted:

در ضمن دوستان از ارايه نظر هاي سليقه اي خودداري كنيد .. اينجوري شخصي كه سوال پرسيده بهتر راهنمايي ميشه .. 8)

booleck
13 November 2004, 03:32 PM
آقايون 405 باز!!!!!
اكلي شلوغش نكنيد!!!!
نرمي سيلو بهتره.
قيافه ي قشنگتر.
مثل 405 جواد نيست.
فقط سيلو.

درسته نرميه سيلو خيلی بهتره ولی ديگه بازی وقتا فکر ميکنی که پرايد سواری از بس پائين بالا ميشه!
يه کم هم که آدم سوارش ميشن به تمام سرعت گير ها گير ميکنه!!!
ولی ديگه خيلی نامرديه که بگيم 405 جواده بابا انگار نه انگار ما 405 سواريم والا ما همه جور مشی داشتيم هيچ کدوم 405 نشده
در ضمن اينو بايد بگم که تا جائی که من ميدونم به سيلو ميگن ماشين حاج آقائی!!!!
(شوخی بود همش) ولی در آخر بايد بگم هردو اين ماشين ها خوبن و انتخاب فقط به علاقه خوده شما بستگی داره

8)

Top RPM
13 November 2004, 03:58 PM
سلام

يه مقاله توپ و طولاني نوشتم اما پريد. الان هم حال ندارم دوباره بنويسم. اما:

دوست خوبمون درباره سمند و سيلو پرسيده بودن اما سمند هم قاطي شد.

سمند كه واقعا ارزشش رو نداره

كاملا مخالفم. حاا مي گم چرا.

سرعت نهايي(200)سي يلو

با 405 هرجايي مي شه تند رفت. اما تو سيلو نبايد باد مخالف باشه. ماشين نبايد سنگين باشه. سربالايي نباشه. شتاب هم خيلي كمه. اما 405 نه.

هندلينگ سي يلو

مخالفم. مي گم چرا

طراحي بدنه سي يلو

عقبش بي ريخته

رالي بازي سي يلو

اين رو هم بعدا مي گم.

. تنها ماشينيه كه ديدم ميشه سه دفعه باهاش تيكاف كشيد (خلاص به يك، يك به دو و حتي دو به سه !! )

با پرشيا هم مي شه. اين رو با 405 هم مي شه كرد.

مثل 405 جواد نيست.

:twisted: :twisted: :twisted: :lol:

اما بريم سر اصل مطلب. من سه تا ماشين رو يه مقايسه كوتاه مي كنم. ان شا الله بعدا كامل ترش مي كنم.

اولين چيز ارزش ماشينه. تو اين مورد سمند حرف اول رو مي زنه. در اين بحثي نيست.

درباره رها رفتن هم سمند اوله. تو شتاب خيلي خوب مي ره. گاهي اوقات بعضي از 405 ها بهتر مي رن اما ززياد پيش نمي ياد. حداكثر سرعت سمن واقعا خوبه. تو اتوبان با دور پايين و سرعت بالا و با اطمينان مي شه رفت. 405 در مكان دوم قرار داره و سيلو اخره. البته اگر مسافت زياد باشه و شما هم دلتون بياد گاز بديد و شرايط مساعد باشه سيلو از 405 بهتره اما به سمند نمي رسه.

موضوع مهم بعدي هندلينگ و ديناميك رانندگيه. چون دوستان گفتن رالي بازي فقط با سيلو :twisted:
بايد عرض كنم كه فرمان سيلو در سرعت هاي پايين گيج عمل مي كنه. البته بعضي ها اين رو مي پسندندو مي گن فرمون تيز خوب نيست. سيلو تو سرعت هاي پايين اصلا خوب عمل نمي كنه. ماشين زياد تو دست راننده نيست. تو سرعت هاي بالا چسبندگي ماشين به زمين خوب مي شه اما اگر ماشين رو خيلي شديد تكون بديد يه بد فرمون بديد ديگه بايد اشهد بخونيد. ترمز سيلو بدرد نمي خوره. بايد تقويتشه. وقتي ترمز مي كني ماشين كله مي كنه. ترمز هاي عقب خيلي ضعيفه. موقع ترمز كردن فرمون بدي ماشين بد جور مي پيچه. از اين كار امتناع كنيد. چرخ جلو تر سرعت پايين راحت قفل مي كنه. اما تو سرعتهاي بالا به خاطر قدرت كم قفل نمي كنه. شتاب ماشين خوب نيست. ماشين اگر منحرف شه راننده ي ناشي نمي تونه جمع كنه. اما سمند و 405 راحت جمع مي شن. مصرف سپخت سيلو خوبه.

سيلو تو سر بالايي كم مي ياره. اگر وزن زياد باشه كم مياره.

اما سمند و 405 اين مشكلات رو ندارن. فرمون سمند كمي سنگين عمل مي كنه. البته اين مورد تو سرعت هاي بالا نوعي اطمينان خاطر به شما مي ده.

اصغر
13 November 2004, 04:46 PM
تاپ دور در دقيقه جان ممنون. :(

همشو دربست قبول دارم.

Sha aki جان (چه اسماي سختي دارين شماها :mrgreen: ) جلوي سي يلو قشنگتر از 405 اه ولي عقبش واقعن فاجعس.

يكي از مشكلات ديگه ي سي يلو عدم امكان تيونينگ اونه در صورتي كه سمند و بعد 405 از اين لحاظ با كمي تيونينگ چه از لحاظ ظاهري و چه موتوري خيلي بهتر ميشن. سي يلو رو هر چي بيشتر بهش ور بري زشت تر و بدتر ميشه.

مخلصيم

booleck
13 November 2004, 05:57 PM
Top RPM,
مرسی حرفات خيلی اوصولی و درجه 1 بود من وه واقعاً حال کردم به قول آقای اصغر حرفت دربست درسته!!!!

Shahram_gle
13 November 2004, 07:31 PM
سي يلو رو هر چي بيشتر بهش ور بري زشت تر و بدتر ميشه.

چونكه سيلو خودش ذاتن قيافه ي اسپورت داره و نيازي به ور رفتن نداره.
و اين ماشيناي در پيتي ( 405 و سمند ) هستن كه بايد باهاشون ور بري كه شايد قشنگ بشن.

محمد رضا محمدي
13 November 2004, 07:47 PM
مرسي Top RPM, جان ....
توضيحاتت بسيار دقيق و خوب بود و با اين حال فكر نميكنم ادامه اين تاپيك چندان جالب باشه .. :o

محمد رضا محمدي
13 November 2004, 07:50 PM
تقريبا تمامي ماشيناي كره اي بهشون اسپرت نمياد ....

Shahram_gle
13 November 2004, 08:30 PM
محمد رضاي عزيز
عرض كردم كه چون خودشون اسپورت هستن ديگه نيازي به اين كار ندارن.

WAREZ
13 November 2004, 08:34 PM
به عقيده من با توجه به خرج بسيار بالاي سيلو در تعميرات405 انتخاب بهتري ميتونه باشه اما سيلو خيلي باكلاس تر از 405 هستش. اينه كه انتخاب بين اين 2 خودرو كمي مشكل ميشه

Shahram_gle
13 November 2004, 08:37 PM
درسته كه قطعاتش گرونه ولي جنسشون مثل جنس قطعات 405 و ساير خودروهاي ايراني نيست كه زود خراب بشه.
برات كار ميكنه مثل بنز.

WAREZ
13 November 2004, 08:40 PM
بله اين كه شما ميفرماييد درست اما شما يه سيلو و يه 405 رو ببريد براي تيونينگ :P واقعا ميبينيد كه سيلو خرجش بالاست .و به علت قطع توليد در كرمان خودرو قيمت قطعات بالاست
اما خدا بركت بده به 405 با توليد روزانه 700 دستگاه در روز و اين همه قطعه ساز ميبينيد كه قطعات و تعميراتش بهتره.و كلن مشكلي نخواهيد داشت.

Shahram_gle
13 November 2004, 08:47 PM
قيافه ي اين دو ماشين رو نگاه كنيد!!!
آخه اين 405 ييا چه قشنگي اي توي 405 ميبينند!!!!
http://www.subliminalworld.org/peug405l.jpg
http://www.hertz.co.ke/cielo.jpeg

مهراز
13 November 2004, 11:20 PM
سيلو در برابر 405 حرفي براي گفتن نداره

payamix
13 November 2004, 11:42 PM
شعار دادن رو كه همه بلدن دوست عزيز٬ شما مستدل بفرماييد تا ما هم ياد بگيريم.

مهراز
13 November 2004, 11:46 PM
من شعار ندادم حقيقت رو گفتم
دلايلش رو هم دوستان كامل گفتن من ديگه نمي خواستم تكرار كنم

اصغر
14 November 2004, 12:20 AM
دوستان عزيز لطفا بدون تعصب بحث كنيم ( من نه سي يلو دارم نه پژو) ولي دوستاني كه يكي از اينارو دارن مي ترسن كه اگه زير بار نظر مخالف برن احساس بدي نسبت به خريد و استفاده از ماشين خودشون بهشون دست بده و ...

در صورتيكه اصلا اين جوري نيست و همه جاي دنيا سليقه و بودجه حرف اول رو در انتخاب اتوموبيل داره و همه آدماي عادي كه از تفاوت فني و هندلينگ و ... ماشينهاي مختلف خبر ندارن و شايد كمتر از 5 درصد افراد در تمام دنبا ماشيناشونو بر اساس معيارهاي درست انتخاب ميكنن پس لطفا به صرف اينكه فلان اتوموبيل رو دارين ازش طرفداري نكنين و در بحثا منطقي بر خورد كنين.

اگه همه بر اساس معيار هاي واقعي افراد ماشين شناس ماشين ميخريدن الان نصف اتوموبيل سازاي دنيا ( مثلا سازندگان پژو پرشيا و مزدا 323 در ايران) ورشكست شده بودن و رفته بودن پي كارشون :arrow: 8)

واقعا متشكرم
اصغر

booleck
14 November 2004, 12:42 AM
کاملاً درسته همه اين ماشين ها در جای خودشون بهترين ماشين ها هستن خوب 405 بخاطر اينکه ديگه
الان کاملاً در ايران توليد ميشه و ديگه همه مثله پيکان به تعميرش واردن
ولی خوب سيلو فرق ميکنه تقريباً هيچ کدوم قطعاتش تو ايران توليد نميشه و تعميراتش هم مختص
گروه کرمان موتور هست.اين از نظر تعميرات
ولی خوب من بخاطر اين از 405 دفاع ميکنم به خاطر اينکه با سيلو تصادف بسيار بدی داشتم و معتقدم
اگر يه کم ترمز ها و هندلينگ و ايستادگی بيشتری داشت ما به اون حال و روز نميرسيديم
و اگر ما سوار 405 بوديم الان 2 تا از بهترين دوستام زنده بودن!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry:

darya
14 November 2004, 12:46 AM
خوب همه نظراتشون رو مي گويند. كسي هم كه مي خواهد انتخاب كند بايد ببيند چه چيزي برايش مهم است؛ قيافه، گير آمدن راحت قطعات، هزينه کم، جاداري، تيونينگ، اصلا ممکن است کسي دنبال تيونينگ نباشد، مگر اينهمه ماشين دارند همه دنبال تيونينگ هستند؟
اصلا بايد ببيند مي خواهد چه استفاده اي از ماشين بکند. براي توي شهر ميخواهد يا جاده و مسافرت. ميخواهد کوچک باشد که راحت جاي پارک پيدا شود يا جادار و بزرگ؟ ميخواهد سرعت برود يا نه، . . .

خودم اينهمه شعار دادم، بين اين دو تا موندم و نميدونم سي يلو يا 405 :arrow: فعلا که مشکل ما گير اوردن يه ماشين دست دوم تروتميز و مطمئن هست!!!!!!!!!!!! حالا دست دوم، کدوم يکي بهتره؟

Shahram_gle
14 November 2004, 01:22 AM
حالا دست دوم، کدوم يکي بهتره؟

سيلو

خوب همه نظراتشون رو مي گويند. كسي هم كه مي خواهد انتخاب كند بايد ببيند چه چيزي برايش مهم است؛

موافقم. اين همه دعوا برا چي ؟ بايد ديد كه ماشين رو براي انجام چه كاري لازم دارند ؟!!

اصغر
14 November 2004, 02:06 AM
دعوا كدومه داريم چيز ياد ميگيريم :mrgreen: :|

Pooriya_Online
14 November 2004, 10:41 AM
آقا منمعذرت ميخوام مثل اينكه با زدن اين تاپيك دعوا به پا كردم... :shock:

ولي خوب من هم از قيافه 405 خوشم مياد هم سيلو

ماشينمم نميخوام اسپورت كنم (البته رينگاشو چرا ولي به جاهاي ديگش كاري ندارم چون خودم خوشم نمياد) ماشينمم ميخوام براي همه كار: گردش با دوستان (خودت ميدونين منظورم چيه :arrow: )... مسافرت... رفتن به سركار... توش آدم راحت بتونه بشينه و راحت رانندگي كنم... و...

خودم الان يه شولت نوا دارم خيليم ازش راضيم ولي وقتي شنيدم ديگه تا چن وقت ديگه نبايد بياريم بيرون خيلي ناراحت شدم :oops:

خداييش خداي ماشينا بود باهاش من 405-سمند-سيلو-پرشيا رو رد كردم (كل با دوستانم) ولي حالا بايد بديم جاش يه PK بگيريم :x

محمد رضا محمدي
14 November 2004, 12:46 PM
جون من نگو نوا ... كه داغ دلم تازه شد :oops: ..... آخه منم نوا داشتم هميني كه ميگي شد
به هر حال اگر ماشين آمريكايي سوار باشي كه يك كلام بهت بگم نميتوني از ماشيناي ايراني راضي بموني ...
اكثر ماشيناي كره اي رو ميشه گفت كپي ارزان سازي شده و تغيير شكل داده شده ي ماشينهاي آمريكايي با حجم هاي پايين هستند ... ( اقتصادي .. جمع و جور ... با امكانات ) به مسيله ي ترمز هم بايد عادت كرده باشي :mrgreen: در مورد پژو هم بايد بگم قدرتش بيشتره ولي مثل نوا نميشه :o جاداره و .......
اگر بتوني يه كاپريس كلاسيك ترتميز بگيري خداس .... به هر ماشين ايراني هم ميارزه .. گالانت هم خوبه ..

Pooriya_Online
14 November 2004, 01:46 PM
سيويك چه طوره؟

darya
14 November 2004, 01:57 PM
من اطلاع دقيق ندارم ولي از يك نفر شنيدم كه بحث جلوگيري از تردد ماشينهاي فرسوده رو كه قرار بود از اول آذر اجرا بشه؛ تا سه سال عقب انداختند. اگه مي خواهيد ماشينتون رو نگه داريد اين موضوع رو چك كنيد. من اصلا مطمئن نيستم.

محمد رضا محمدي
14 November 2004, 07:08 PM
سيويك هم بد نيست ولي قطعات يدكي خيلي كميابه ....
از تهران و اصفهان بزني بيرون بد گيرت مياد...

Top RPM
14 November 2004, 08:19 PM
اول اينكه: بحث يه زماني خيلي داغ مي شه. اين بحثه نه دعوا. جو فروم رو با اين ححرفها متشنج نكنيد.

بله اين كه شما ميفرماييد درست اما شما يه سيلو و يه 405 رو ببريد براي تيونينگ واقعا ميبينيد كه سيلو خرجش بالاست .و به علت قطع توليد در كرمان خودرو قيمت قطعات بالاست
اما خدا بركت بده به 405 با توليد روزانه 700 دستگاه در روز و اين همه قطعه ساز ميبينيد كه قطعات و تعميراتش بهتره.و كلن مشكلي نخواهيد داشت.

به طور كلي تيون خور سيلو خوب نيست. البته من بادي تيونينگ رو مي گم. موتور 405 براي تيون بهتره چون حجم بالاتري داره.
بدنه سيلو بدرد تيون نمي خوره چون :

گلگير عقب گرد نيست و بالاش صافه. به خاطر همين رينگ زير ش خوشگل نمي شه.
بدنه ماشين از بغل يه شيب داره كه اين باعث مي شه فلاپ(سپر و ركاب) ماشين رو بيريخت كنه. بيرون اومدگي گيگير جلو هم يه مشكل ديگه.

اگه شما آمريكايي بازي: كاپريس يا بيوك مدل بالا.

گالانت بگيري مشتري اول و آخرش خودتي

اسپيرو حرف نداره اما خرج داره.

سيويك فوق العاده است. اما مشكل لوازم يدكي و خرج و تعمير به طور شديد داره.

McLaren F1
2 December 2004, 01:56 PM
به نظر من دوست عزيز يه ماشين بخر تا آخر عمر سوار شو من رو دعا كن

:( 8) هوندا آكورد 8) :(

تيون خوره اش هم عالي. هم بدنه هم موتور فقط گير آوردن قطعات يدگي يه كم سخته وگرنه خدايه :(
هر كدوم از دوستان قبول ندارن من براي جواب دادن در خدمتم

chormangs
2 February 2005, 03:45 AM
آقا من فقط همينو بگم
اگر كيفيت ساخت براتون مهمه و اگر كلاس ماشين رو مد نظر داريد سيلو رو انتخاب كنيد
ولي اگر قدرت و سرعت وشتاب وفضاي بزرگ ميخواد باعث بشه كه 405 رو انتخاب كنيد سمند 100٪ به 405 سره .
سيلو در كل از 405 بهتره ولي هيچي سمند نميشه.
در ضمن من اينو بگم كه هر 3 نوع ماشين رو داشتم و چه درون شهر و چه بيرون شهر بار ها وبارها آنها رو تست كردم
و در اخر سمند رو نگه داشتم . چون تنها ضعفش نسبت به 2 تاي ديگه ديد كمتر عقب هستش.
در اخر هم هر چي بگيري ايشالا چرخش برات بچرخه 8)

El Padrino.
23 August 2007, 06:44 PM
تاپیک جالبی
اگه ما بگیم 405 از سیلو از همه لحاظ بهتره که نیست سیلو یک برتری داره که همه قبولش دارن و جناب شهرام جی ال ائی بهش اشاربه داشتند و اینکه که مثل 405 جواد نیست خدایی 405 دیگه از پراید سفید هم جواد تره

arash p mbz bmw
23 August 2007, 06:57 PM
تاپیک جالبی
اگه ما بگیم 405 از سیلو از همه لحاظ بهتره که نیست سیلو یک برتری داره که همه قبولش دارن و جناب شهرام جی ال ائی بهش اشاربه داشتند و اینکه که مثل 405 جواد نیست خدایی 405 دیگه از پراید سفید هم جواد تره
نمیدونم چرا مد شده فقط ملت بلدن همدیگه رو مسخره کنن!!!
حسنی گرامی لطفا حواستون باشه چون اینطوری شما دارین به همه ی کسایی که 405دارن توهین میکنید!!!!
رعایت بفرمایید....:icon_mad:

El Padrino.
24 August 2007, 12:59 PM
والا من توهین نکردم مگه جواد بودن چیزی توهین به دارنده اون هست
بازم اگه کسی بهش بر خورده شرمنده