PDA

View Full Version : دوستان پخش فابریک 206 جزو گارانتی محسوب میشود !!!!!!

arian_206
12 March 2006, 10:45 AM
چند روز پيش ماشينو بعد از کلي بدبختي نوبت دهي مکانيزه(تلفنهاي گويا):icon_bigg ايرانخودرو تعميرگاه مرکزي غرب (يادگار امام)
ساعت 06:30 صبح بردم:icon_smil

ايرادهاي ماشين و گفتم

خرابي Cd Player
گرم کار کردن ماشين
خرابي فندک که نکته جالب اينه که مايل به تعميرش نبودم چون شکسته بود ولي مسئول پذيرش با کمال لطف دستور تعويض رو داد!!!!!!!!!!!!:icon_roll
و از کار افتادن سيستم اتوماتيک برف پاکن عقب هنگام گذاشتن دنده عقب

بعد از 24 ساعت ماشين و رو تحويل گرفتم
ديدم پخش ماشين با يک دونه نو تعويض شده:icon_sad: طوري که چسب clarion ورودي cd پاره بود ولي کامل کنده نشده بود
من اين برچسب و حتي هنگاميکه ماشینو از پارکينگ ارج (مربوط به ايرانخودرو) تحويل گرفتم هم نداشت!!!!!:icon_twis
ترموستات تعويض کردن
جا فندکي تعويض شد
سيم کشي درب صندوق تعويض شد
و اطلاعات جديد به BSI
و اطلاعات جديد به ECU Downloading ECU
گفتن آخرين ورژن برنامه رو ريختن که مهمترين کارش اگر درست شنيده باشم از ( کاک ) شدن جلوگيري ميکنه
يعني اگر به مدت طولاني سر باطري جدا باشه ماشين به راحتي روشن و کار و احتياج به دياگ نداره:icon_sad:

ودر مورد از کار افتادن سيستم اتوماتيک برف پاکن عقب هنگام گذاشتن دنده عقب هم گفت چون اين سيستم بيشتر
تطابق کاربري نرم افزاريش با سيستم سنسور باران هست وعدم اين سنسور باعث اختلال در سيستمش ميشه بعد از پروگرم کردن مجددا بعد از مدتي دوباره از کار ميفته:icon_cry: و باعث error ميشه حذفش کردن
البته موقع تحويل گفت اگر بخواي 10 دقيقه معطلي داره برات برگردونيم

خلاصه تمام موارد بالا همگي جزو گارانتي محسوب کردن
و در فاکتور قسمت هزينه مشتري (((صفر )) منظور و در قسمت هزينه گارانتي 3,200,000 قيد گرديد
و همه مجاني در اومد:icon_surp
در هر حال که عيدي خوبي به ما دادن(اگه چشم نخورن):icon_wink و جالب که فرم نظر خواهي و شکايت احتمالي رو هم بايد هنگام تحويل پر کنيد
وجالبتر بعد از چند روز قراره زنگ بزنن احوال ماشينو در مورد سرويسهاشون بپرسن خلاصه دمه اين نمايندگي گرم دستشون درد نکنه و باز جالبتر امروز ساعت 7:45 صبح SMS اومد که ماشین شما آماده ترخیص است و هزینه شما= 0:icon_twis:icon_roll (البته من ماشینمو پنجشنبه ظهر تحویل گرفتم)

اين مطالب رو هم بيان کردم که اگر دوستان مواردي مثل من داشتن حداقل نتيجه کارم رو براشون بذارم شايد راهکاري باشه این شبه عیدی که گرفتار نمایندگیهای غیر متعهد نشن:icon_cool

mamad_ampli
12 March 2006, 04:55 PM
ماشين كه ماله تو بود ولي منم حال كردم.عجيبه

fizzi
12 March 2006, 06:19 PM
مطمئني از مرز رد نشدي ؟!

به هر حال نميدونم چتوري بوده كه حالشون خوب بوده كيلويي حال دادن !

من تازگي ها برده بودم براي سرويس صدا گيري و جلوبندي و .... به طرف داشتم عيبهاي ماشين رو ميگفتم ..گفتم ضمنن صندليش هم يه خرده لقه ... يارو نگاه عاقل اندر سفيه كرد و گفت خب ببرش صندلي سازي !

sina1808
12 March 2006, 11:40 PM
مطمئني از مرز رد نشدي ؟!

به هر حال نميدونم چتوري بوده كه حالشون خوب بوده كيلويي حال دادن !

من تازگي ها برده بودم براي سرويس صدا گيري و جلوبندي و .... به طرف داشتم عيبهاي ماشين رو ميگفتم ..گفتم ضمنن صندليش هم يه خرده لقه ... يارو نگاه عاقل اندر سفيه كرد و گفت خب ببرش صندلي سازي !

معمولا اگه يه انعام به اينها بديد دستتون رو هم ميبوسن ! :icon_surp
هر چند وظيفشون اينه كه بدون انعام كارشون رو انجام بدن ...

arian_206
16 March 2006, 02:40 PM
من خودم اصلا دل خوشی ندارم و برای خودم هم جالب بود که اینجا بازگو کردم:icon_redf

سرویس اولیه بردم 1175نمایندگی با کمال صراحتم میگم:icon_conf

گمان کنم پخشم اونجا عوض شد چون دقیقا زیر پخشم روی قاب پلاستیکی زخمی شده بود حدس میزنم برای بیرون آوردن پخش از وسیله ای برای اهرم کردن استفاده کردن:icon_bigg

فکر نکنم توی سرویس اولیه که درهها رو مثلا رگلاژ میکنن پخشم رگلاژ کنن !!!!!!!!!!!!!!!!:icon_mad:

در ضمن این پخشی که الان هست دکمه ها و بدنه اش مات هست یعنی دستمالی نشده هنگام تحویل از کارخونه هم همینطور بود

ولی موقعی که از سرویس اولیه گرفتم احساس کردم براق تره ولی دیدم داشبورد رو واکس زدن گفتم روی پخش هم کشیدن امان که ظاهرا ماجرا چیز دیگری بود:icon_eek:

هنگام تحویل ماشین هم به نمایندگی مرکزی راستش رو بخواهید ترسیدم این مسئله رو بگم:icon_cry:

شنیده بودم حتی کاپوت ماشین یه بنده خدایی رو در یک نمایندگی نمک به حرام عوض کرده بودن بعد یارو از نشونه های داخل کاپوت که ثابت کرده بود که بابا این مال منه

گفته بودن شرمنده اشتباهی با ماشینX که همزمان با شما تعمیر موتور داشته تعویض شده در حالی که این پیر مرد ماشینش برای سرویس برقی پذیرش شده بوده و هنوزم بنده خدا میگه اون ماشین X هر روز یا توی نمایندگی یا روبروش پارک هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حالا ربطه سرویس تعمییرات برقی و باز شدن کاپوت و صدور فاکتور مجدد دال بر بازدید گیربکس!!!!!!!!!!!!!!!!بعد از این ماجرا بر ملا شدن

و پارک ماشین X در حوالی نمایندگی را قضاوت کنید

پیدا کنید پرتقال فروش را:icon_bigg:icon_bigg

paymanonline
16 March 2006, 03:16 PM
اقا چند وقت پیشا هم یه جریان با حال تو شیراز اتفاق افتاده بود خیلی جالبه
یارو سمندشو میبره بره سرویس یعد میره دنبال یه کاری بعدم چون میبینه سخته بره دنبال کاراش و بعد دوباره بیاد نمایندگی بر میگرده نمایندگی و از اونجایی که گفته بودن ساعت 4 بیا ببر ماشینو همون دورو برا میپلکیده و حواسش به دورو بر ماشینش بوده.
یارو میبینه ساعت 10 شد ماشینش هنوز همون جائه میگه خوب حتما سرشون شلوغه .ساعت میشه 12 میبینه هیچ کس طرف ماشینشم نرفته میگه خوب حتما اینا مال منو گذاشتن بعد از ظهر . ساعت میشه 2 میبینهباز ماشین همونجاش و حتی یه تکونم نخورده با خودش میگه پس کی اینا میخوان کار کنن . اخر ساعت 4 میشه میاد میگه اقا ماشین ما آمادس یارو میگه اقا ماشین شما یه عیبی داره که هزینش زیاده و الانم ما وقت نداریم انجام بدیم یارو میره چند روز دیگه میاد دوباره همین بسات بوده اخر ماشینو میگیره میره اقا ساعت 6 بعد از ظهر به این دوست ما که نمایندگی خود ایرانخودرو توی شیراز رو داره زنگ میزنن که یه سمند پشتش نوشته خر بخرین اما سمند نخرین و داره همین طور توی خیابون میگرده این رفیق ما هم با یکی از همکاراش راه میفتن تو خیابونا دنبال این یارو خلاصه پیداش میکنن میگن اقا چی شده یارو جریان رو میگه اینام کارتشونو نشون میدن یارو رو ور میدارن میبرن اون نمایندگی و یکی از این اقایون با صاحب ماشین میرن تو نمایندگی بدون اینکه بگن کین میگن اقا این ماشین ما بالاخره چیجوری میشه یارو هم میگه ما وقت نداریم و خیلی کار داره و از این هرفا بعد این رفیق ما میگه شما که سرتون خلوته برای چی کار ایشون رو انجام نمیدین و کارتو در میارنو خلاصه هنوزم فکر میکنم در نمایندگی یارو بسته باشه
این نمایندگیهای ما یه ایرادشون اینه که نظارت روشون نیست و هر کاری دلشون بخواد میکنن و اون دوستیم که میگه کارو منو خوب انجام دادن شانسش خوب بوده

حامدگلشن
18 March 2006, 12:43 PM
آريان جان نمايندگي 1175 بيات = نامرد = دزد = :icon_mad:
منم يه بار بردم 1175 براي 7 پشتم بسه رو قاب فرمون يه خط انداختن به اندازه حدود 10 سانت و عمق 1 ميليمتر
قطعه اي كه به راحتي قابل تعمير بود رو 148.000 تومن بابت تعويضش ازم پول گرفتن
يك روز پس از تحويل ماشين- ماشين خود به خود بوق ميزد بردم دوباره پيشش گفت ايراد از جا انداختن قلط قاب فرمونه و .....
در مورد اون نمايندگيه كه بهت كلي حال دادن فكر كنم اين قضيه هر صد هزار سال نوري يك بار اتفاق ميوفته:icon_surp

arian_206
18 March 2006, 09:19 PM
آريان جان نمايندگي 1175 بيات = نامرد = دزد = :icon_mad:

جالبه کلی هم دب دبه و کب کبه داره انموقع که هیچ ماشینو جز 206 پذیرش نمیکرد

arian_206
18 March 2006, 10:23 PM
توی این پست هم بهش اشاره کرده بودیحامدگلشن عزیز

http://www.phalls.com/vbulletin/showthread.php?t=6954

واقعا همونطور که تبلیغش و کرده بودن حالا هم باید واسه بقیه روشن بشه

saeid106
10 March 2011, 10:22 PM
من خيلي كيف كردم....اسم مسئول پذيرش چي بود؟؟؟؟؟؟؟خودم خدمتش برسم!

XELTEK
10 March 2011, 11:00 PM
اقا قضیه مال زمان اقا محمد خان قاجاره ها !

میبینم سایت رو خاک ورداشته نگو شما نبش قبر کردی

saeid106
12 March 2011, 11:35 AM
اقا قضیه مال زمان اقا محمد خان قاجاره ها !

میبینم سایت رو خاک ورداشته نگو شما نبش قبر کردی

آره...
ماهي رو هر وقت از آب بگيري تازه است...:icon_arro
خودم با نمايندگي درگير بودم رسيدم اينجا ............گفتم حيفه چيزي نزنم....شايدم دوباره راه افتاد.؟!!!؟!!:icon_surp