PDA

View Full Version : چراغ هاي پرايد

Abolfazl2006_p
10 March 2006, 06:54 PM
سلام
چه نوع چراغی برای پرایدم ببندم که نورش از الان که چراغ فابریک روشه بیشتر بشه و کلا چه نوع لامپ هایی نور قوی تری دارند؟
thanks

Shahzadeh kocholoo
10 March 2006, 07:40 PM
از این لامپهای 7 رنگ با امپر بالا + افتو مات بنداز چشم همه رو کور می کنه

sogoli
10 March 2006, 08:20 PM
از این لامپهای 7 رنگ با امپر بالا + افتو مات بنداز چشم همه رو کور می کنه
حدودا قیمتش چقدره؟

parti3000
11 March 2006, 12:26 PM
اوسرام هفت رنك
جفتش 12 تومن

Abolfazl2006_p
11 March 2006, 06:06 PM
لامپ را عوض می کنن یا کل چراغ باید عوض بشه؟
:icon_redf

این چراغ ها نورشون چه رنگیه؟ این جور که از اسمش پیداست هفت رنگه!
:icon_redf

parti3000
11 March 2006, 06:19 PM
لامپ رو عوض ميكنن
نورش سفيد به نظر مياد ولي يه جر سفيد خاص!!!!
با نور سفيد معمولي فرق ميكنه

HBN110
11 March 2006, 06:26 PM
اوسرام آلمان بهترین لامپه ، یه آفتامات هم ببندید نورش خیلی قوی میشه البته لامپ گازی باید باشه .

Shahzadeh kocholoo
11 March 2006, 06:32 PM
1جور سفید مایل به آبی هست از جفتی 5 6 تومن هسا به بالا

افتوماتم با وصل کردنش 10 پیاده میشی

من بدون افتومات انداختم
نیازی به تعویض لامپ نیس اما اما عوض کنی جالب تر میشه

Shahzadeh kocholoo
11 March 2006, 08:41 PM
لامپ جفتی 65 است ؟ منظورت 65 تا یک تومنیه؟
50000 ریال
60000 ریال به بالا هستش:icon_twis

Abolfazl2006_p
11 March 2006, 09:26 PM
راستی نظرتون راجع به لاپهای زنون چیه ؟
نور این نوع لاپ ها خوبه؟

:icon_sad:
لامپ اوسرام 80 100 بستم اما بدون افتومات نورش از لامپ های فابریکش بیشتر بود ولی نه اون جوری که خیلی قوی باشه باتری سازه گفت افتومات زیاد تاثیری در پراید نداره . حالا نمی دونم چه قدر درست گفته باشه . بعضی ماشین ها را میبینم نورشون چشمها را کور می کنه .

falsafe
13 March 2006, 02:46 PM
بهترینش لامپهای زنون هست که تو ظهر تابستون هم نورش رو زمین میفته ولی قیمتشون خیلی گروونه

hossein522
16 March 2006, 02:32 AM
این لامپها خوبن ولی دید خود راننده در جاده مشکل پیدا میکنه و چشم رو اذیت
به نظر من فقط رله رو عوض کن

Mohsen_d_62
22 March 2006, 09:24 PM
اگه چراغ های جدید که روی 141 میبندن بندازی تفاوت نور رو کاملاً احساس میکنی . واقعاً عالیه تازه با همون لامپهای فابریکش . البته کسی نقش خود لامپ رو نادیده نمیگیره ولی کاسه چراغ نقش فوق العاده مهمی داره .

Akbar.Y
13 April 2006, 01:53 PM
با سلام. یک جفت لامپ اسرام ازنوع silverstar - bilux H4 بندازید . من این کار رو کردم احتیاج به آفتامات هم نداره. واقعا عالیه.

sogoli
13 April 2006, 05:05 PM
با سلام. یک جفت لامپ اسرام ازنوع silverstar - bilux H4 بندازید . من این کار رو کردم احتیاج به آفتامات هم نداره. واقعا عالیه.

چند برات تموم شد؟

Akbar.Y
15 April 2006, 12:25 PM
سلام. لامپها را جفتی شش هزار تومان خریدم. لازم است ذکر کنم در سایت شرکت اسرام آمده که این نوع لامپ اخرین دستاورد اسرام در لامپهای گازی است . پنجاه درصد نور بیشتر از همنوعان خودش و بیست متر هم پرتاب نور بیشتر دارد. من که واقعا راضیم. البته برای ماشینهای مختلف کد آن فرق میکند که می توانید از روی سایت برای ماشینتان نوعش را پیدا کنید.

saeid4418
6 October 2006, 04:16 PM
دوست عزيز گذاشتن كاسه چراغ هاي پرشيايي هم تاثير خيلي خيلي زيادي تو نور ماشين داره.موفق باشيد.

m_eslam
9 October 2006, 01:09 PM
آقايون ،‌حرف اول و آخر تو لامپ ، اسرام و بس! من انداختم ،‌ يك جفت هفت رنگ و يك آفتامات اندازه كله خودم ، سر جم گمونم 12 تومن تموم شد اما نور ماشينم معركس. منكه راضيم هم به خاطر شدت ، هم كيفيت نورش و هم اينكه تو شرايط متنوع بارون ،‌مه و شب خيلي خوب عمل ميكنه. البته فابريك ماشين من (هاچ بك-11/84) اسرام بود اما عادي ، ولي اينيكي 7 رنگ 450وات.

alireza55
29 October 2006, 11:53 AM
اگه نور بیشتری میخواین داشته باشین 2 تا پرژکتوری زیر سپر یا جای راهنمای سپر نصب کنید اون وقت با نورتون میتونین استادیوم ازادی رو رو شن کنید

danial_2006
30 October 2006, 09:43 AM
اینا رو نمیدونم ولی افتامات در نور چراغ و مدت کار کرد لامپ خیلی تاثیر داره. چون نوسانت رو میگیره و ولتاژ منظم و به اندازهای به چراغ میده.

YasharX
2 November 2006, 12:54 AM
آقايون ،‌حرف اول و آخر تو لامپ ، اسرام و بس! من انداختم ،‌ يك جفت هفت رنگ و يك آفتامات اندازه كله خودم ، سر جم گمونم 12 تومن تموم شد اما نور ماشينم معركس. منكه راضيم هم به خاطر شدت ، هم كيفيت نورش و هم اينكه تو شرايط متنوع بارون ،‌مه و شب خيلي خوب عمل ميكنه. البته فابريك ماشين من (هاچ بك-11/84) اسرام بود اما عادي ، ولي اينيكي 7 رنگ 450وات.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

حرف اول و آخر در لامپ و جنرال الکتریک میزنه مخصوصا با مدل nighthawk ، اگر کسی میدونه که این لامپ در تهران گیر میاد حتما آدرسشو بده .
این هم آدرس سایتش حتما ببینین نهایت تکنولوژیه : http://www.gelighting.com/na/home_lighting/products/nighthawk/

shei2nak
2 November 2006, 02:05 AM
با سلام من رو 405هرلامپي مينداختم فايده اي نداشت كه اخر از اين 7رنگا گذاشتم بدون افتامات .واقعان عالي هستش قيمتشم جفتي 6 تومن از چراغ برق
موفق باشيد:icon_cool

paymanonline
2 November 2006, 11:47 AM
چند وات هست دوست عزیز؟

shei2nak
2 November 2006, 12:03 PM
درست يادم نيست ولي فكر كنم صد.نود بود
در ضمن كاسه چراغ در نور خودرو بسيار تاثير دارد چون جيوه اش بعد از مدتي خاصيت خود را از دست مي دهد.

sajjadnegaresh
5 November 2006, 02:22 PM
مدل H4 12v 130/90W - P43T با برند Eagleye جفتي 6000 تومان

beatr9
20 March 2007, 03:12 PM
من يك جفت اسرام گازي 90-100 با يك آفتامات چراغ استفاده كردم كه تقريبا 50 درصد نوردهي بهتر شده و آزاردهنده هم نيست.لامپ ها 6500 و آفتامات 1500

blackhero
7 April 2007, 03:10 AM
منم يه جفت كاسه چراغ پرشيايي گرفتم(38 تومن)+ يه جفت لامپ گازي پژويي100-90(5 تومن) + آفتامات امپار تركي اصل (5تومن).

نورش خيلي عالي شده، تقريبا 2 برابر فابريك خود پرايد. البته بديش اينه كه يه كم نوربالا بري تو شهر جريمه ميشي!(تا حالا 2بار!):icon_twis

amahdavi2004
15 April 2008, 08:15 PM
منم يه جفت كاسه چراغ پرشيايي گرفتم(38 تومن)+ يه جفت لامپ گازي پژويي100-90(5 تومن) + آفتامات امپار تركي اصل (5تومن).

نورش خيلي عالي شده، تقريبا 2 برابر فابريك خود پرايد. البته بديش اينه كه يه كم نوربالا بري تو شهر جريمه ميشي!(تا حالا 2بار!):icon_twis
تو جاده هم نبايد نور بالا بري، شهر كه جاي خود دارد. من با اين لامپها فقط در جاده هاي كوهستاني كه بيراهه و بنوعي OffRoad محسوب مي شود نور بالا مي روم و به محض برخورد با ماشين ديگر (چه از روبرو و چه در جلو) به نور پايين سوئيچ مي كنم.
روي جعبه لامپها هم نوشته است فقط OffRoad .

saman21
29 August 2008, 07:35 PM
سلام مي بخشيد اگه حاش اينجانيست
من از اون پروژكتوراي زيرسپري با آفتامات براي پرايد بستم اما مشكل اينه كه اين روزا بوي سوختكي از زير كاپوت مياد به سيما و يه قطعه مكعبي پلاستيكي سياه كه يه سرش به يكي از قطباي باتري وصله وفكر كنم آفتاماته (امان از بي سوادي!! :icon_redf) كه دست ميزنم حسابي داغه و دست آدمو مي سوزونه و راستي صداي فن هم زياد شده كه البته نمي دونم بخاطر گرمي هواست يا اين سيم كشي و ... مشكل دارن ممنون ميشم اگه راهنمائيم كنيد:icon_neut

sahandpotter
30 August 2008, 11:03 AM
سلام دوستان....
از قیمت چراغ عقب های پراید از نوع ال ای دی...کسی از دوستان اطلاعی داره؟؟ ممنون میشم...

tablygh2007
22 September 2008, 03:29 PM
من الان یک جفت لامپ 7 رنگ خریدم اما رنگ نورش زرده می خواستم بدونم آیا تقلبی یا فروشنده یک لامپ دیگه بهم انداخته؟
وقتیم که نور بالا میزنم کل نور میره رو هوا و هیچ نوری روی زمین نمی یوفته و جولومو اصلا نمی بینم دلیلش چی؟

mehdi pride
24 September 2008, 04:48 PM
سلام دوستان....
از قیمت چراغ عقب های پراید از نوع ال ای دی...کسی از دوستان اطلاعی داره؟؟ ممنون میشم...

البته اینجا جاش نیستا ولی...:icon_cool

قیمتش 700،000 ریال هست.
اینم عکسش:

http://www.mysportcar.com/Images/Products/343_1T.jpg

اگر هم دوست داشتی میتونی برای اطلاعات کاملتر به این لینک مراجعه کنی:

http://www.mysportcar.com/Product.aspx?productID=343

Mehdi_s
30 January 2009, 04:30 PM
بچه ها، چراغهاي كريستال يا همون پرشيايي پرايد دو مدل داره بر اساس اون پولك جلوي لامپ...

يكيش شكل يه كاسه ميمونه و به لامپ چسبيده تره و الان 22 تومن قيمت داره. يكي ديگه هشت ضلعيه (معروف به ستاره اي) و فاصله اش با لامپ بيشتره و بر اساس شركت سازنده از 16 هست تا 19 تومن.

كسي هر دو مدلش را داشته كه ببينيم نوردهي كدومش بيشتره؟
بنده يكسالي نوع اول رو داشتم و نورش مسلما از چراغهاي فابريك و مشجر پرايد بهتر بود. 2هفته پيش تصادف كردم و يكي از چراغهاي رو عوض كردم و اشتباها از نوع دوم گرفتم. مغازه دارهايي كه چراغ نوع اول رو دارن ميگن نوردهيش بيشتر از ستاره اي هاست، اما خودم كه هر چي دقت ميكنم، خلاف اين رو ميبينم. ممكنه پهناي نوردهيش كمتر باشه اما نور تيزي روي زمين ميندازه، چه در حالت نور بالا چه نور پايين.

كسي تجربه مشابهي نداشته؟ موندم كدوم چراغ رو عوض كنم؟ چراغ قديمي رو كه سالم مونده عوض كنم و جاش يه 16.5 اي بخرم، يا چراغ جديد (نورش بهتره) رو كه تعميركار احمق پايه اش رو شكونده و با سيم بسته، بندازه تو مغازش و چراغ 22.000 تومني بخرم؟

پينوشت: شما جاي من بوديد چه ميكرديد؟
چراغ نو رو بدي صاف كار، بزنه پايه اش رو بشكنه و با سيم ببنده و چيزي نگه، بعد بنا به اشكالي كه چراغ داره (اون پيچ تنظيم چپ و راست كاسه چراغ هرز ميگرده و كار نميكنه) و بنده تصميم گرفتم چراغ رو بعد از يك روز باز كنم و برم پس بدم، آقا بگه نميشه كاريش كرد، پايه اش رو شاگردم شكسته... كارگره، چيكارش كنم.... برو 16 تومن بده يه چراغ نو بخر... با 16 تومن كه ثروتمند نميشي....

شما چه ميكرديد؟ موقع تصفيه حساب، چراغ رو نميداديد به يارو و يه مبلغي كم كنيد؟ اون كه ضرر نميكنه. برا يه بدبخت ديگه ميبنده...