PDA

View Full Version : راهنمایی برای خرید ppc از دوبی

kasra03
22 February 2006, 09:28 PM
سلام دوستان راستش من اخرش تصمیم گرفتم یه ppc از دوبی بگیرم(البته میسپارم که برام بیارن!)حالا از دوستان راهنمایی در مورد انتخاب مدل یه ppc خوب دارم با قیمت ماکزیمم 700 تومن.اندازشم نمیخوام زیاد بزرگ باشه تو مایه های jam.بعدم این مدل های مختلفی که تو سایت ها هس از کجا میشه فهمید که تو ایران هم جواب میده یا نه؟
پیشاپیش از پاسخگویی شما ممنونم.

TAEL
22 February 2006, 11:05 PM
یک توصیه ی دوستانه :
بهترین مکان برای خرید : تهران

kevin_m_bb
23 February 2006, 12:40 AM
سلام دوستان راستش من اخرش تصمیم گرفتم یه ppc از دوبی بگیرم(البته میسپارم که برام بیارن!)حالا از دوستان راهنمایی در مورد انتخاب مدل یه ppc خوب دارم با قیمت ماکزیمم 700 تومن.اندازشم نمیخوام زیاد بزرگ باشه تو مایه های jam.بعدم این مدل های مختلفی که تو سایت ها هس از کجا میشه فهمید که تو ایران هم جواب میده یا نه؟
پیشاپیش از پاسخگویی شما ممنونم.
اکثر سوال های شما در در پست های دیگه جواب داده شده است :icon_mad:
به نظر من هم تهران بگیرید چون بعضی مغازه ها در تهران حتی ارزون تر از دوبی هم شاید بدهند فقط کمی باید جستجو کنید مثلا من روزی که pda2 می خواستم بگیرم چندین مغازه با گارانتی آکسیم دوبی می دادند 690 -680ولی با گارانتی فیتکو خریدم 685 تومن :icon_cool :icon_sad:
در ضمن اگر کوجکترین نقصی در دستگاه یا لوازم داخلی آن باشد چکار می کنید؟؟؟!!! همونطور که یکی از دوستان یهppc خرید که قلم اضاف نداشت+یه پیکسل از صفحه آن نیز سوخته بود(البته در ایران)

kasra03
23 February 2006, 03:24 AM
ببخشید اگه تایپیک تکراریه....ولی خواهشا جواب بدین!من بیشتر به خاطر کمی تنوع مدل هاس که این بحث رو پیش کشیدم.بعد اگه 1 پیکسل سوخته باشه گارانتی عوض میکنه؟اصلا گارانتی چقدر تو ایران مگه از این وسیله پشتیبانی میکنه؟اگه خراب بشه که 1000 تا بهونه میارن و اخر پولشو ازت میگیرن!خداییش چند نفر از شما از گارانتی این گوشی ها استفاده بردین و کاملا راضی بودین؟
بعد در مورد گوشی هایی که در ایران نیست هم اگه یه نظری بدین ممنون میشم و اینکه از کجا بفهمم که گوشی تو ایران قابل استفاده هس؟
ممنون

kevin_m_bb
23 February 2006, 04:20 AM
ببخشید اگه تایپیک تکراریه....
جناب مدیران باید ببخشند
ولی زیادهم تکراری نیست (حداقل بعضی سوالها

من بیشتر به خاطر کمی تنوع مدل هاس که این بحث رو پیش کشیدم

منظور شما از تنوع چیه؟؟ دنیال کدام مدل هستید که در تهران وجود ندارد؟؟:icon_razz در تهران بیشتر مدل ها موجود است

.بعد اگه 1 پیکسل سوخته باشه گارانتی عوض میکنه؟اصلا گارانتی چقدر تو ایران مگه از این وسیله پشتیبانی میکنه؟اگه خراب بشه که 1000 تا بهونه میارن و اخر پولشو ازت میگیرن!خداییش چند نفر از شما از گارانتی این گوشی ها استفاده بردین و کاملا راضی بودین؟

یکی از کاربران سایت(فکر می کنم GhAeM) برای اسپیکر گوشیش مشکل پیش اومد و برد درست کرد:icon_cool
از گارانتی زیاد اطلاعی ندارم چون برای خودم خدا رو شکر مشکلی پیش نیومده:icon_wink:icon_idea ولی فکر می کنم فیتکو تا حدودی پاسخگو خواه بود و اگر اساسی خراب شوند خرج های سنگینی خواهند داشت

بعد در مورد گوشی هایی که در ایران نیست هم اگه یه نظری بدین ممنون میشم و اینکه از کجا بفهمم که گوشی تو ایران قابل استفاده هس؟
ممنون
فکر می کنم این گوشی ها در ایران هم قابل استفاده باشند چون اکثرا از دوبی وارد می شوند و بعضی ها هم حتی دستی وارد میکنند
:icon_lol:

aniroda69
23 February 2006, 07:31 AM
من اگهي يك پاكت پي سي را در دوبي را ديدم كه واقعا معركه بود و قراره امروز توزيع بشه
http://pocketpcdubai.infopop.cc/groupee/forums/a/tpc/f/695604964/m/4311032331

متاسفانه ايران شده فقط ايمت
دوستام اينجا.خارج از كشور O2 XDA Atom خريدند 700 تومن انصافا كدوم ايمت به پاي اين ميرسه
من خودم منتظر اين هستم Pocket Loox T 830

http://vilpublic.fujitsu-siemens.com/vil/pc/vil/datenblaetter/handheld/ds_pocket_loox_t.pdf

راستي كسي خبر از سرويس Etenدر ايران داره

aghdam
23 February 2006, 11:26 AM
بنظر من همونpda2 بیشتر از این می ارزه
البته با مقایسه امکانات موجودشون

kasra03
23 February 2006, 03:10 PM
اگه تهران اکثر مدل هارو داره پس چرا همه دارن از imate حرف میزنن؟اکثرا دارن از 4 تا مدل این شرکت حرف میزنن منم چون شهرستانم فکر میکردم کلا فقط همین مدالاس!بعدم دیدم اینجا یه 40 50 تومن از تهران گرون تره حالا اختلاف قیمت دوبی با تهران چقدره؟

kasra03
1 March 2006, 03:33 AM
دوستان شرمنده من اشتباه کردم بیشتر مدل هایی که من مد نظرم بود فون ادیشن نبودن!!راسی اگه من از دوبی گوشی بگیرم گارانتیش تو ایران شعبه نداره؟

kevin_m_bb
1 March 2006, 12:13 PM
راسی اگه من از دوبی گوشی بگیرم گارانتیش تو ایران شعبه نداره؟
گارانتی های دوبی در ایران شعبه ای ندارند

Ace
1 March 2006, 04:06 PM
دوستان در مورد تفاوت قیمت دوبی و تهران یه نظری بدید
مرسی

kevin_m_bb
1 March 2006, 04:26 PM
مرسی

بعضی مغازه ها در تهران حتی ارزون تر از دوبی هم شاید بدهند فقط کمی باید جستجو کنید مثلا من روزی که pda2 می خواستم بگیرم چندین مغازه با گارانتی آکسیم دوبی می دادند 690 -680ولی با گارانتی فیتکو خریدم 685 تومن :icon_cool :icon_sad:
در ضمن اگر هم دوبی ارزون تر باشه به درد سرش نمی ارزه!!!:icon_mad:

sibsabz
3 March 2006, 03:03 AM
سلام
من خیلی دوست دارم که که یک jamin بخرم ولی در اینترنت قیمتش 600 تومن است و در پایتخت 850 تومن !
به atom هم خیلی علاقه دارم از jamin هم بهتره ولی اگه به این زودی ها بیاد تو ایران باز هم بجای 650 حتما
باید 900 خرید ؟!
به بازار دوبی هم دسترسی دارم (از طریق یک آشنا که حداقل ماهی دوبار می رود )
یعنی حتی برای تعمیر هم میتونم بفرستم همونجا.

ولی فقط یک نکته باقی میمونه :
ظاهرا در دبی گوشیهای ساده و ارزان زیاد است و گوشیهای حرفه ای به راحتی پیدا نمیشود
و نیز میگویند در آنجا گوشی های مشکل دار را قالب مردم میکنند و به قول معروف می اندازند ...

به نظر شما چکار بایدکرد؟

persian_gulf
3 March 2006, 05:14 AM
دوستان بر اثر تجربه شخصی اکیدا توصیه می کنم هر چیزی را در محل زندگی خود بخرید
واقعا به دردسر اون نمی ارزه بعضی وقتا

bachebahal
4 March 2006, 06:59 PM
سلام
من خیلی دوست دارم که که یک jamin بخرم ولی در اینترنت قیمتش 600 تومن است و در پایتخت 850 تومن !
به atom هم خیلی علاقه دارم از jamin هم بهتره ولی اگه به این زودی ها بیاد تو ایران باز هم بجای 650 حتما
باید 900 خرید ؟!
به بازار دوبی هم دسترسی دارم (از طریق یک آشنا که حداقل ماهی دوبار می رود )
یعنی حتی برای تعمیر هم میتونم بفرستم همونجا.

ولی فقط یک نکته باقی میمونه :
ظاهرا در دبی گوشیهای ساده و ارزان زیاد است و گوشیهای حرفه ای به راحتی پیدا نمیشود
و نیز میگویند در آنجا گوشی های مشکل دار را قالب مردم میکنند و به قول معروف می اندازند ...

به نظر شما چکار بایدکرد؟

همون جور که اینجام گوشی های ساده زیاد هس اونورم همین طوره:icon_cool
به هر حال گوشی هایی هم که اینور به دست من و شما میرسه از همون ور میاد منتها با 200 تومن گرونتر!!(البته گوشی های جدید منظورمه)
به نظر من بهترین روش برای خرید ppc خرید از هر جای دنیا به جز ایران هس:icon_mad:

Ace
5 March 2006, 08:38 PM
دوستان به خدا دیگه جونم به لبم رسیده هر جای ایران رو گشتم pda2 گیرم نیومد
منم فقط دنبال آک همین گوشی میگردم
یکی از دوستانم داره 3 روزه دیگه میره دوبی میخوام بگم واسم بیاره ((از ناچاری توی ایران که گیرم نیومد یکی از موبایل فروشی های بزرگ کرمان هم هفته پیش گفت میارم ولی نیاورد و همین جور دوست داره آدم هارو بفرسته دنبال نخود سیاه))
از دوستانی که از دوبی گوشی خرید میکنن تقاضا میکنم آدرس یه مغازه قابل اطمینان رو در دوبی به من بدن تا منم به دوستم بگم واسم بگیره.
در آخر اگر کسی از دوستان در تهران آکبند این گوشی رو سراغ داره آدرس بده یه دنیا ممنوننش میشم
سپاسگزارم

aghdam
6 March 2006, 01:01 AM
یکی از دوستانم داره 3 روزه دیگه میره دوبی میخوام بگم واسم بیاره ((از ناچاری توی ایران که گیرم نیومد یکی از موبایل فروشی های بزرگ کرمان هم هفته پیش گفت میارم ولی نیاورد و همین جور دوست داره آدم هارو بفرسته دنبال نخود سیاه))
از دوستانی که از دوبی گوشی خرید میکنن تقاضا میکنم آدرس یه مغازه قابل اطمینان رو در دوبی به من بدن تا منم به دوستم بگم واسم بگیره.
در آخر اگر کسی از دوستان در تهران آکبند این گوشی رو سراغ داره آدرس بده یه دنیا ممنوننش میشم
سپاسگزارم
تازه منم می خواستم یواش یواش برا عید واسه خودم عیدی pda2 بخرم(البته آکش رو) پس اگه آدرس دارین حتما بدین
البته تو تهران

kasra03
6 March 2006, 01:36 PM
سلام دوستان من میخوام اگه بشه یه ppc از دوبی بگیرم.بین eten m600 و imate jamin موندم کدومو بگیرم گفتم یه مشورتی با شما بکنم اصلا بگیرم یا صبر کنم و از ایران بگیرم؟

Ace
6 March 2006, 05:52 PM
نوشته شده توسط RedBull
سپاسگزارم
تازه منم می خواستم یواش یواش برا عید واسه خودم عیدی pda2 بخرم(البته آکش رو) پس اگه آدرس دارین حتما بدین
البته تو تهران__________________
دوستان یک ما رو هم در یابه!!!

aghdam
9 March 2006, 11:23 AM
دوستان یک ما رو هم در یابه!!!
کسی نمی خواد کمک کنه؟

aniroda69
9 March 2006, 04:14 PM
سلام
من حدود 4 سال در دبي كار و زندگي كرده ام و سعي مي كنم به سئوالات دوستان محترم در حد بضاعت پاسخ بدم
ايرانيان اكثر خريدهاي خود در دبي را از منطقه اي به نام ميدان جمال عبدالناصر انجام مي دهند قيمتها در اين منطقه حداقل 10 تا 20 درصد ارزانتر از ساير جاهاست و بازار چانه زدن حسابي داغ است در اين منطقه معمولا اجناس عامه پسند يافت مي شود و بندرت بتوان پاكت پي سي پيدا كرد. عيبي كه خريد از اين منطقه دارد اينكه اغلب مغازه داراها مي دونند شما توريست هستيد پس اغلب اوقات اجناس معيوب بارتان ميكنند
بهترين و ارزانترين مكان براي خريد پاكت پي سي كتابفروشي هاي زنجيره اي جرير در امارات است مكان بعدي كه معولا قيمتهايش گرانتر ولي سرويس گارانتي خوبي دارد فروشگاه هاي اكسيوم است دو توصيه ديگر
هيچوقت از مغازه هاي مركز خريد سيتي سنتر چيزي نخريد چون قيمتها 20 تا 30 درصد گرانتر از جاهاي ديگر است ولي اگر تصميم داريد دوربين تلوزيون لوازم خانگي و موبايل بخريد با ارامش از فروشگاه كارفور كه در سيتي سنتر شعبه دارد بخريد
در مورد مقايسه بين اتن و جمين اين بحث را ببينيد
http://forum.xda-developers.com/viewtopic.php?p=222478
گر چه در مورد كي جم هست ولي خيلي خوبه ولي اگه لحظه اي اين دو تا را در دست خودتان با هم مقاييسه كنيد
تفاوت سرعت فوق العاده اي بين اين دو احساس خواهيد كرديد و خواهيد ديد اتن چقدر قويتر است مودمهاي ديال اپ اينجا حدود 25 هزار تومان به پول ايران است با وصل اين مودمها به محل كارت حافظه مي توانيد به اينترنت وصل شويد با جمين محال است يك فيلم انلاين بتوانيد ببينيد ولي با اتن براحتي مي توانيد
در تمام بررسي هايي كه روي جمين صورت گرفته بدترين مسئله سرعت پايين پروسسور ان اعلام شده
http://pocketpcdubai.com/i-mate_PPC/jamin/reviewp3.html

و حالا سئوال من
من ميخواهم اين پاكت پي سي را كه بنظر من در حال حاضر بهترين از نظر خودم است بخرم فقط اگه ممكنه اساتيد بر مبناي نوع باند تلفن ان به من بگن تلفن ان در ايران كار مي كنه يا نهhttp://pocketpcdubai.infopop.cc/groupee/forums/a/tpc/f/695604964/m/3751028921

ضمنا اين هم ادرس براي خريد ان در دبي
http://www.iteqonline.com/

aniroda69
9 March 2006, 04:18 PM
راستي يادم رفت
اينم مشخصات تلفن مورد علاقه من كه بالا خدمتتون عرض كردم
http://pocketpcdubai.infopop.cc/groupee/forums/a/tpc/f/695604964/m/3751028921

Ace
9 March 2006, 05:59 PM
تفاوت سرعت فوق العاده اي بين اين دو احساس خواهيد كرديد و خواهيد ديد اتن چقدر قويتر است
دوست عزیز واسه چی pda2 نمیگیری؟
در ضمن الان شما آنجا هستید یا نه؟

aniroda69
10 March 2006, 10:44 AM
سلام
ممنون از اظهار لطفتون اين پاكت پي سي يعني تمام چيزهايي را كه من ميخوام از قبيل سرعت بالا دوربين خوب صفحه كليد عددي مودم داخلي براي وصل شدن به اينترنت از طريق دايال اپ و كلي مزاياي ديگر را داره فقط اگه دوستان لطف كنند و بگن اين با سيستم موبايل ايران سازگاره يا نه تا من سريع بخرم چون مي خوام تعطيلات عيد بيام ايران در حال حاضر هم مقيم عربستانم

kasra03
10 March 2006, 03:11 PM
aniroda69 دمت گرم!!خیلی انتخاب توپی کردی!اسم دیگه این گوشی EINSTEIN هس همون اینشتین خودمون!:icon_evil
این گوشی TV TUNER هم داره + ANSWERING MACHIN و 192 پولی فونیک و صدای 3بعدی رادیو و خیلی چیزای دیگه!!:icon_cool
اینم اطلاعات کاملش:icon_sad:
http://pocketpcdubai.infopop.cc/groupee/forums/a/ga/ul/3391003531/inlineimg/Y/iteqbondspecs.png

Ace
10 March 2006, 04:30 PM
shoma age gushi ro ba warranty mikhaid khob mitunid az axion ke motabar tarine begirid vali hamieshe ye meghdar geroontar az jahaye digas man khodam az axiom nemigiram age bedoone warranty mikhaid ke hame ja rikhte (jamal abdol naser)
agaram ba warranty ba gheimate khoob mikhaid az cellcom begirid man khodamam k-jamam ro aziinja gereftam moshkeliam nadare alie
axion va cellcom hameja has =
city centre
emirate mall
carefure (cellcom)
va...
برگردان نوشته:شما اگر گوشی رو با گارانتی میخواهید خوب میتونید از axion معتبرترینه بگیرید ولی همیشه یه مقدار گرونتره از جاهایه دیگه هسته من خودم از axion نمیگیرم اگه بدونه گارانتی میخواهید که همه جا ریخته ((جمال عبدل ناصر))
اگر هم با گارانتی قیمت خوب میخواهید از cellcom بگیرید من خودم k-jam خودم رو ازاینجا گرفتم مشکلی هم نداره و عالیه
axion و cellcom همه جا هست
باقیش دیگه آدرسه((فکر کنم!)):city centre
emirate mall
carefure (cellcom)
va...

sorry ajale dashtam nashod farsi benevisam !
دوست عزیز شما در هر حالتی که باشید باید تابع قوانین سایت باشید و بر این اساس فعالیت کنید((خصوصا شما که قوانین رو میدانید پس در پست زدن بیشتر دقت کنید))
سپاسگزارم

Ace
10 March 2006, 04:33 PM
aniroda69 دمت گرم!!خیلی انتخاب توپی کردی!اسم دیگه این گوشی EINSTEIN هس همون اینشتین خودمون!:icon_evil
این گوشی TV TUNER هم داره + ANSWERING MACHIN و 192 پولی فونیک و صدای 3بعدی رادیو و خیلی چیزای دیگه!!:icon_cool
دوست عزیز شما دو پست پشت سر هم زدید که مزمون آنها یکی هست فقط در یکی از آنها یک عکس اضاف شده پس در ایجاد کردن پست بیشتر دقت کنید
لطفا یکی از مدیران گرامی پست شمار ه 26 رو پاک کنه
سپاسگزارم

s_m_alhakim
11 March 2006, 03:31 AM
جناب aniroda69
اين موبايل كه انتخاب كرديد خيلي كامله اما متاسفانه با سيستم مخابراتي ايران همخواني نداشته و نميتوانيد در ايران از ان استفاده كنيد . دليلش هم اينه كه فركانس موبايل ايران 850 هست كه ضمن ليست اين موبايل نيست .

kasra03
11 March 2006, 03:43 AM
جناب Red Bull بله شما درست میفرمایید ولی بار اول که نوشتم رو فرستادم سایت قفل کرد!و نشون نداد که چیزی فرستاده(ظاهرا این مشکل دفعه اول نیس که برای من فقط اتفاق افتاده باشه) بعد که باز اومدم با پست شما بر خورد کردم اما بهتر نیس این کار رو به مدیر گرامی این بخش بسپارین یا بشون با PM تذکر بدین که هر طور صلاح میدونن عمل کنن؟تذکر شما بیشتر از دو خط پست اضافی من فضای تایپیک و اشغال کرد!!
البته من نمیدونم شایدم باید مثل اقای kevin m bb به خاطر این نوشته سودمند از شما تشکر میکردم!!!

Ace
11 March 2006, 06:05 AM
بعد که باز اومدم با پست شما بر خورد کردم اما بهتر نیس این کار رو به مدیر گرامی این بخش بسپارین یا بشون با PM تذکر بدین که هر طور صلاح میدونن عمل کنن؟
من به ناظم سایت آقای bijbij اطلاع دادم که پست شما رو که همان پست شماره 26 هست رو پاک کننولی نمیدونم واسه چی هنوز اقدام نکردن

شما بیشتر از دو خط پست اضافی من فضای تایپیک و اشغال کرد!!
من جهت اطلاع شما این پست رو زدم و الا به ناظم سایت اطلاع میدادم و پست شما بدون اطلاع شما پاک میشد
در ضمن موقع زدن این پست شما به مدت 20 دقیقه نظاره گر این تاپیک بودبد ولی هیچ اقدامی در جهت پاک کردن یکی از پست هایتان انجام نمیداید!!!!
در کل با این بحثی که راه افتاده تاپیک داره از بحث اصلیش خارج میشه پس اگر حرفی با بنده دارید در pm جواب گوی شما خواهم بود
سپاسگزارم و لطفا یکی از مدیران این پست های اضافه رو پاک کنه

kasra03
11 March 2006, 01:36 PM
بله حق با شماس بهتره به جای این بحث های بیهوده بریم سر اصل مطلب!!!اخر خرید از دبی پس به نظر دوستان عاقلانه نیس نه؟راسی قیمت اینستاین رو کسی نداره؟

aniroda69
11 March 2006, 03:08 PM
اين ادرسي كه قيمت را زده و ضمنا فروش انلاين داره AED 2849 -US$ 775.68
http://www.gadgetsworldshop.com/web/content/product_list/default1.asp?cat_id=3&p_cat_id=2&ser=001001001&pagenum=1
در مورد باند تلفن همراه ايران اگه 850 است چرا اغلب مدلهاي نوكيا كه باند 850 ندارند و من به عنوان نمونه چند تا از انها را نوشته ام در ايران كار مي كنند
Nokia N70:Network UMTS / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
Nokia 6681:Network GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
Nokia 3230:Network GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
تمام اطلاعات مربوط به باند از سايت نوكيا كپي شده است

فقط از دوستان خواهش مي كنم اگه كسي در اين مورد مطمئنه به من بگه تا من اين پاكت پي سي را فورا بخرم

aniroda69
11 March 2006, 03:32 PM
دوستان عزيز بلاخره فهميدم طول باند شبكه تلفن همراه ايران 900 است و اين پاكت پي سي كه معرفي كردم بخوبي كار مي كنه من همين هفته ميرم و مي خرم براي چك كردن طول باند شبكه تلفن همراه ايران به اين مصاحبه توجه كنيد
معاون ارتباطات سيارشرکت مخابرات ايران بااشاره به افزايش طول باند شبکه تلفن همراه از باند۹۰۰ فعلى به ۱۸۰۰ طى ماههاى آينده از واردکنندگان تلفن همراه خواست تا گوشيهايى که بااين طول باندها همخوانى داشته باشند را وارد شبکه نمايند
http://www.iritn.com/?action=show&type=news&id=4279
ضمنا قيمت اين پاكت پي سي به پول ايران مي شه 710 هزار تومن

kevin_m_bb
12 March 2006, 02:47 AM
البته من نمیدونم شایدم باید مثل اقای kevin m bb به خاطر این نوشته سودمند از شما تشکر میکردم!!!
:icon_twis :icon_redf

sibsabz
12 March 2006, 08:35 AM
ضمنا قيمت اين پاكت پي سي به پول ايران مي شه 710 هزار تومن

مبارکتان باشه
امکانات خیلی خوبی دارد فقط یکم بزرگ و دست و پاگیر است :icon_razz

kasra03
12 March 2006, 01:28 PM
بهش نمیاد زیاد بزرگ باشه!کسی از دوستان عکسای دقیق تری ازش نداره که مقایسه کرده باشه با بقیه پاکت پی سی ها؟

aniroda69
12 March 2006, 02:50 PM
اين كه اندازه اش مثل كي جم ميمونه
<LI class=MsoNormal>Dimensions (mm): 109 x 53.5 x 24 mm
Weight (in grams): 153g
مقايسه كنيد با كي جم
Dimensions 108 x 58 x 23.7 mm
Weight 160 g

sibsabz
13 March 2006, 11:31 AM
اين كه اندازه اش مثل كي جم ميمونه

<LI class=MsoNormal>Dimensions (mm): 109 x 53.5 x 24 mm
Weight (in grams): 153gمقايسه كنيد با كي جم
Dimensions 108 x 58 x 23.7 mm
Weight 160 g

اگه اینطور باشه باید مانیتور خیلی کوچکی داشته باشه یه چیز در حد اسمارت فون ها :icon_eek:

به تصویر زیر دقت کنید....
کسی اندازه دقیق مانیتورش رو نداره ؟

firewall
13 March 2006, 02:21 PM
گارانتي براي كوشي قوانين خاصي داره . اگه دقت كرده باشي به ضمانت نامه مي فهمي كه اصلا گارانتي نيست . گوشي بخر كه برات كار كنه . منم 6600 داشتم ولي اصلا ازش راضي نبودم . الان هم مي خوام jam بخرم . عاليه:icon_cool

kasra03
13 March 2006, 02:28 PM
اگه اینطور باشه باید مانیتور خیلی کوچکی داشته باشه یه چیز در حد اسمارت فون ها :icon_eek:

به تصویر زیر دقت کنید....
کسی اندازه دقیق مانیتورش رو نداره ؟

اره منم به خاطر سایز مانیتورشه که تو انتخابش به شک افتادم.اگه کسی سایز دقیق ال سی دی رو جایی دید به ما هم بگه ببینیم چقدر از جم کوچیکتره با این عکس نمیشه درست قضاوت کرد!

firewall
13 March 2006, 02:34 PM
چرا از دبي مي خواهي بخري . يعني فرق مي كنه با ايران .:cool:

aniroda69
13 March 2006, 10:13 PM
Monitor size is 2.5 inch

sibsabz
14 March 2006, 12:31 AM
با توجه به 2.5 بودن انیشتین
پس باید سایز مانیتور کی جم 2.8 باشه نه ؟

kasra03
19 March 2006, 03:38 PM
این هم یه review از این گوشی
http://www.pocketpcthoughts.com/arti...ont_paginate,1 (http://www.pocketpcthoughts.com/articles.php?action=expand,46925:dont_paginate,1)

mojtaba2741
24 March 2006, 05:16 PM
اين پاكت پي سي كه معرفي كردم بخوبي كار مي كنه من همين هفته ميرم و مي خرم
مبارک باشه قربان.انشاله چند وقت دیگه که یه مقدار کار کردید چند تا سوال دارم که ازتون می پرسم.

am!n
25 March 2006, 05:00 PM
مبارکه- خوشم اومد - امکانات خوبی داره. فقط یخورده زخامت داره. مارکش هم عالیه ولی تا حالا ندیده بودم که این مارک pda بزنه.

kasra03
25 March 2006, 07:33 PM
این اولین تجربه گیگا بایت هس تو ppc

hapahopa
13 April 2006, 04:58 PM
مرسی

سلام .
من i-teq BOND رو از تهران گرفتم 870000 تومان تازه تا 10050000 هم می گفتن بعضی از مغازه ها ، در صورتی که توی یه فروم دیگه خوندم که یکی از دوستان از دوبی اون رو 680000 تومان خریده ! یعنی شرکنش 30000 تومان هم بهش تخفیف داده ! پول مسافرتش در اومده :icon_sad:
پس فکر نمی کنم در مورد همه مدل ها این نظر که تو تهران ارزونتر از دوبی ه صدق کنه .
یا اینکه اونجا ارزونتره !
البته اون یک میلیون تومنی ه یکسال هم گارانتی داشت ! ولی مال من نداره ! 200000 تومان به خاطر گارانتی ؟ که تازه همیشه هم ادا در می آرن ! من که نمیدم !
به هر حال اون دوستمون اگه نگرفته بهتره از دوبی بگیره .

مرسی.
میلاد.

zepllin
13 April 2006, 05:06 PM
اگه من بخوام از دوبی یه pda 2 بگیرم چقدر باید پول بدم ؟

Profession@l
2 June 2006, 03:51 AM
الان تو زیر زمین علاالدین iteq bond رو 700 می دادند . قیمتن تو dubai باید رو 500 - 550 بچرخه ...

کسی قیمت دقیق دبی رو داره ؟

aniroda69
3 June 2006, 08:04 PM
http://www.gadgetsworldshop.com/web/content/product_list/default1.asp?cat_id=3&p_cat_id=2&ser=001001001&pagenum=1
i-teq BOND
Brand: i-teq
Now : AED 2775 (US$ 755.53)

arash_tak2006
10 October 2006, 07:12 PM
خوب ایران که بهتره گارانتیشم راحته نمیخواد بری دوبی