PDA

View Full Version : بهترين جابراي خريد سيستم

سيامكراس
20 February 2006, 12:21 PM
باسلام...

من ميخوام ازيك جاي مطمئن سيستم بخرم كه هم گرون ندازن وهم جنس اصل بهم بدن.لطفا" اگه جايي رو سراغ دارين معرفي كنين.

باتشكر

pedrambade
20 February 2006, 12:46 PM
تو تهران 4 جا وجود داره
1- میدان قزوین خیابان عباسی
2- ستارخان
3- سورنا
4-بلوار فردوس آریاشهر

از همه این جا ها برای پخش ماشین عباسی بهتر هست قیمت ها مناسب تر از جاهای دیگس.پیشنهاد می کنم برای خرید پخش به عباسی برید.

hamidjan
20 February 2006, 02:07 PM
سلام
برخی ار محصولات نمایندگی دارن مثل alpine یا mtx که همراه گارانتی میتونی تهیه کنی.نمایندگی آلپاین هم تو خ شریعتی هست هم تو خ عباسی.

paymanonline
20 February 2006, 04:03 PM
تو تهران 4 جا وجود داره
2- ستارخان
3- سورنا
4-بلوار فردوس آریاشهر

از همه این جا ها برای پخش ماشین عباسی بهتر هست قیمت ها مناسب تر از جاهای دیگس.پیشنهاد می کنم برای خرید پخش به عباسی برید.
درصد پدر سوختگیشونم اینطوریه:

سورنا $$$$$$$$$$
ستارخان$$$$$
فردوس $$$
عباسی $$
من سه تیکه جنس رو که تو بلوار فردوس 220 میگفت توی عباسی با 169 خریدم که اگه بکی 15 تومن هزینه نصب باشه که خودم نصب کردم نزدیک بود حدود 35 تومن بره تو پاچم

kourosh69
20 February 2006, 04:18 PM
اساتید ارجمند :

تا این جا همه سروران ارزش گذاری " بهترین مکان برای خرید سیستم صوتی " رو از نظر قیمت بررسی کردند ،
لطف نمایید به جز قیمت پارامتر کیفیت ارائه خدمات ( مانند آشنایی با سیستم وایرینگ اتومبیل ، زمان نصب ، آشنایی با تنظیمات سیستم نصب شده ، رعایت استانداردها و تمیزی کار ) رو هم ارزیابی و معرفی کنید .

با تشکر

paymanonline
20 February 2006, 04:25 PM
از نظر کیفیت کار که باید بالا سرشون واستی یه جاهاییم دخالت کنی چون هیچ کس دلش به حال دیگری نمیسوزه ولی خوب عباسی اصلا مرکز همه اینهاست
به نظر من حتما بورو اونجا فقط خوب بگرد و پایین ترین رو انتخاب کن تو تفاوت قیمتاشونم زیاده

حامدگلشن
20 February 2006, 06:32 PM
تو تهران 4 جا وجود داره
2- ستارخان
3- سورنا
4-بلوار فردوس آریاشهر

يه جا رو از قلم انداختي خيابان شريعتي حد فاصل خيابان معلم تا سر عباس آباد

feryfrt
20 February 2006, 07:54 PM
آقا اگه حرفه ای بازی می خوای :

میدان ونک - خ آفتاب - برج آفتاب - نزریانس . کارشون عالیه:icon_surp

spiderman9119
21 February 2006, 03:33 AM
به نظر من هم عباسی بهتره مخصوصا فروشگاه صدرایی

hamidjan
21 February 2006, 12:11 PM

ایول آلن وآرین .خدایش کارشون حرف نداره .آرین توکار نصبه وبرادرش فقط فروشندس.تنها عیبشون اینه که تقریبا قیمتاشون بالاس.مثلا نصب سیستم رو پارسال به من گفت 70 تومن که بین 20 تا 40 تومن بود.ضمنا برندهای حرفهای هم دارن و آرین هم بسیار بچه با اطلاعاتیه.

sogoli
21 February 2006, 05:24 PM
به نظر من هم عباسی بهتره مخصوصا فروشگاه صدرایی
لوازم استوک هم دارن ؟:icon_roll
درمجموع خریدن لوازم استوک به لحاظ کیفیت ، قیمت و ... ارزش داره یا نه ؟

paymanonline
21 February 2006, 05:33 PM
به نظر من خریدن سیستم های دست دوم اصلا درست نیست چون هیچ کس نمیتونه بگه یه سیستم سالم هست یا نه.
یهو میری یه چیزی میخری و فرداش خراب میشه البته اگه از آشنا بخره خوبه ولی اونم اشنایی که واقا بدونی با سیستم چیکار کرده

feryfrt
21 February 2006, 07:23 PM
ایول آلن وآرین .خدایش کارشون حرف نداره .آرین توکار نصبه وبرادرش فقط فروشندس.تنها عیبشون اینه که تقریبا قیمتاشون بالاس.مثلا نصب سیستم رو پارسال به من گفت 70 تومن که بین 20 تا 40 تومن بود.ضمنا برندهای حرفهای هم دارن و آرین هم بسیار بچه با اطلاعاتیه.

آقا دمت گرم . من که میرم پیششون . گرون فروشن ولی واقعا مطمعن چون من 2-3 بار امتحانشون کردم
بیخودیم حرف نمیزنن خصوصا Arin .:icon_mrgr
اون خیلی به من اسرار داره که میگه این JBL و Pioneero ... صداهای ژاپنی و خسته کننده و خشک هستند.
به من میگه بیا سراغ ROCKFORD که صداش آمریکاییه یا DLS که اروپاییه !!!! منظورشم
نمی فهمم تا اون صداهارو نشنوم ! !؟:icon_redf فکر میکنه من سر گنجم
ولی من آب بدون Arin نمیخورم ! جای دیگه میترسم.

بلای ناگهانی
21 February 2006, 08:31 PM
اقا برو عباسی چونه هم زیاد بزن تیپ معمولی هم بزن خودت رو مایه دار نشون نده ..... می تونی یه سیستم خوب بخری وامیدوار باشی بهت کمتر بندازند( چنتا از دوستام اونجا هستند به چشم دیددم اینا رو که می گم)

hamidjan
22 February 2006, 02:41 PM
آقا دمت گرم . من که میرم پیششون . گرون فروشن ولی واقعا مطمعن چون من 2-3 بار امتحانشون کردم
بیخودیم حرف نمیزنن خصوصا Arin .:icon_mrgr
اون خیلی به من اسرار داره که میگه این JBL و Pioneero ... صداهای ژاپنی و خسته کننده و خشک هستند.
به من میگه بیا سراغ ROCKFORD که صداش آمریکاییه یا DLS که اروپاییه !!!! منظورشم
نمی فهمم تا اون صداهارو نشنوم ! !؟:icon_redf فکر میکنه من سر گنجم
ولی من آب بدون Arin نمیخورم ! جای دیگه میترسم.
درسته.هفته پیش اونجا بودم رو یه 405 یه جفت rockford بیضی بسته بود درست زمانی که من رسیدم داشت تنظیم میکرد.واقعا صدای صاف و باکیفیت وفوق الاده قدرتمند داشت.به منم میگه از این پایونییر دست بردار.ولی رفتن تو کار این مارکها فولوس بالا میخواد که با گروه خون من جور در نمیاد.
ولی واقعا صدا داشت لامصب .به نظر من اگر کسی بخواد سیستم توپ جمع کنه بره توکار راکفورد .:icon_cool

pedrambade
22 February 2006, 02:51 PM

آقا تلفن ازشون اگه داری می تونی بدی مجاز هست تو تاپیک تلفن رو اعلام کنن

kourosh69
22 February 2006, 03:26 PM
آقا تلفن ازشون اگه داری می تونی بدی مجاز هست تو تاپیک تلفن رو اعلام کنن

تلفنش اینه : 88049332:icon_cool

pedrambade
22 February 2006, 03:57 PM
تلفنش اینه : 88049332:icon_cool
کوروش جان دستت درد نکنه لطف کری دوست من.:icon_arro

amirali622
3 March 2006, 01:15 PM
تو خیابون عباسی قیمت ها خیلی خوبه من خودم تا حالا 10 بار بیشتر اونجا رفتم ولی باید خیلی حواست جمع باشه چون اگه حواست نباشه یه جایی که اصلا فکرشو نمیکنی میکنن تو پاچت (ولی بازم کمتر از سورنا وشریعتی ......)

sogoli
4 March 2006, 05:59 PM
حتما برو عباسی ، مطمئن باش ضرر نمی کنی