PDA

View Full Version : بستن باند

pedrambade
19 February 2006, 10:29 AM
اگه به یه پخش 52W که 4 تا خروجی داره 6 تا باند ببندیم یعنی به 2 تا از خروجی هاش 4 تا باند و به 2 از خروجی هاش همون 2 تای استاندارد خودش آیا مشکلی بوجود میاد.

مرسی از دوستان

paymanonline
19 February 2006, 12:28 PM
بهتره که از یه امپ 4 کانال استفاده کنی برای دو باندی که میخوای موازی کنی
ولی در کل فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد جز اینکه دو باند موازی ولتاژ زیادی روشون میفته و صدای زیادی میده
ولی در کل هدف شما از بستن 6 باند رو نمیفهمم.توضیح بده شاید بشه جور دیگه ای کمکت کرد

pedrambade
19 February 2006, 01:07 PM
دوست عزیزم من یه SONY CDX-F5510X با یه جفت باند SATTELITE گرفتم حرفه ای نیست اما صدای خوبی ازش در میاد.52W 4 ماشینم پراید هاچ بک هست دوتا باندای جلو رو وصل کرد عقب هم که طاقچه گرفتم باندا رو انداخت موند 2تا باندای عقب که الان بی استفاده مونده می خوام بدونم اگه 2 تا عقبی رو که فابریکه به خروجی باندای فابریک جلو وصل کنم جفت جفت و 2 تا خروجی عقب هم رو باندای خربزه ای بمونه یعنی 4 تا باندهای فابریک ماشین رو به 2 تا خروجی و 2 تا خروجی دیگه رو همون باندای خربزه ای بنظر شما رو پخش تاثیر می زاره یا باعث می شه کیفیت صدا بیاد پایین.
امیدوارم طوری توضیح داده باشم که بشه فهمید.
از راهنمایی تون متشکرم.

paymanonline
19 February 2006, 02:45 PM
اره حالا فهمیدم راستی سیستم مبارکه فکر کنم از پخشت خیلی راضی باشی
خب ببین منم یه هاچ بک دارم منم باند و طاقچه ثابت گرفتم و منم اولش هر 6 باند رو بستم البته من برای بانهای اضام از امپ استفاده کردم و چون صدا خراب شد بانهای عقب رو قطع کردم و جلوییا رو نگه داشتم ولی شما اگه نمیخوای از امپ استفاده کنی به نظر من بیا باند های عقب(هر 4 باند هم فابریکها و هم خربزهای ها)رو با هم موازی کن اینجوری فکر میکنم از صدای بیشتری بهره بگیری
ولی کلا توصیه میکنم که یه امپ بگیری و باند های اظافت رو با اونها درایو کنی تا صدای واقعی بان هات دربیاد اگرم از نظر بودجه مشکلی داری من سونی 250w رو توصیه میکنم که حدود 45 تومن هست
امیدورم منظورم رو گرفته باشی

hamidjan
19 February 2006, 03:47 PM
سلام
به نظر من باندهای فابریک پراید کیفیتی ندارن اگر باندهای بیضیت قوی هستن از بستن باندهای فابریک اجتناب کن.

nadersport
20 February 2006, 03:30 AM
دوست عزیزم من یه SONY CDX-F5510X با یه جفت باند SATTELITE گرفتم حرفه ای نیست اما صدای خوبی ازش در میاد.52W 4 ماشینم پراید هاچ بک هست دوتا باندای جلو رو وصل کرد عقب هم که طاقچه گرفتم باندا رو انداخت موند 2تا باندای عقب که الان بی استفاده مونده می خوام بدونم اگه 2 تا عقبی رو که فابریکه به خروجی باندای فابریک جلو وصل کنم جفت جفت و 2 تا خروجی عقب هم رو باندای خربزه ای بمونه یعنی 4 تا باندهای فابریک ماشین رو به 2 تا خروجی و 2 تا خروجی دیگه رو همون باندای خربزه ای بنظر شما رو پخش تاثیر می زاره یا باعث می شه کیفیت صدا بیاد پایین.
امیدوارم طوری توضیح داده باشم که بشه فهمید.
از راهنمایی تون متشکرم.
اول اينكه موازي كردن 2 تا باند كه هم قدرت نيستن كاملن اشتباست و از اون اشتباهتر موازي كردن بانداي جلو با عقب:icon_twis
در هر صورت اگه ميخاي فقط صداي سيستم بيشتر شه و كيفيت واست مهم نيست بانداي عقب رو (فابريكا با 9*6 ) موازي كن :icon_cool

pedrambade
20 February 2006, 08:15 AM
از همه دوستان خوبم بخاطر نظرات ممنونم حتما از نظرات تون استفاده می کنم
بازم تشکر

pedrambade
20 February 2006, 08:30 AM
اره حالا فهمیدم راستی سیستم مبارکه فکر کنم از پخشت خیلی راضی باشی
خب ببین منم یه هاچ بک دارم منم باند و طاقچه ثابت گرفتم و منم اولش هر 6 باند رو بستم البته من برای بانهای اضام از امپ استفاده کردم و چون صدا خراب شد بانهای عقب رو قطع کردم و جلوییا رو نگه داشتم ولی شما اگه نمیخوای از امپ استفاده کنی به نظر من بیا باند های عقب(هر 4 باند هم فابریکها و هم خربزهای ها)رو با هم موازی کن اینجوری فکر میکنم از صدای بیشتری بهره بگیری
ولی کلا توصیه میکنم که یه امپ بگیری و باند های اظافت رو با اونها درایو کنی تا صدای واقعی بان هات دربیاد اگرم از نظر بودجه مشکلی داری من سونی 250w رو توصیه میکنم که حدود 45 تومن هست
امیدورم منظورم رو گرفته باشی
آقا پیام گل گلاب مرسی از راهنمایی من پخش رو تازه گرفتم و صدای خوبی هم ازش در میاد شما پخش sony داری یا اگه در مورد این پخش تجربه ای داری از نظر کارکرد اگه بهم اطلاعاتی بدی ممنون می شم راستی یه مدل دیگه 5710 sony هم داشت که 35000 تومن گرون تر بود و فروشنده گفت زیاد فرقی با sony 5510 ندارن اگه در این مورد هم اطلاعات داری ممنون می شم راهنمایی کنی
مرسی از دوستان

paymanonline
20 February 2006, 10:25 AM
آقا پیام گل گلاب مرسی از راهنمایی من پخش رو تازه گرفتم و صدای خوبی هم ازش در میاد شما پخش sony داری یا اگه در مورد این پخش تجربه ای داری از نظر کارکرد اگه بهم اطلاعاتی بدی ممنون می شم راستی یه مدل دیگه 5710 sony هم داشت که 35000 تومن گرون تر بود و فروشنده گفت زیاد فرقی با sony 5510 ندارن اگه در این مورد هم اطلاعات داری ممنون می شم راهنمایی کنی
مرسی از دوستان
نه متاسفانه من تجربه زيادي تو سوني ندارم ولي مطمئن هستم اگه كاتولوگش رو بخوني بتوني همه چيز هاش رو در بياري