PDA

View Full Version : سردرگمی مطالب فروم در زمینه قیمت و کیفیت

imanflash
31 January 2006, 11:19 PM
من بعنوان یک عضو جدید میخواستم بگم هرچند مطالب بحث شده در فرم اطلاعات زیادی به آدم میده اما به همون اندازه شخص رو سردر گم میکنه ... در واقع مطالب متناقض در مورد کیفیت و قیمت مارکهای مختلف و کارایی اونها اونقدر زیاده و هرکس با دلایل محکم خودش رو اون پایفشاری میکنه که بدرستی نمیشه فهمید چی درسته؟..شاید حرفه ای تر ها بتونن با استدلال موضوع را حل کنن. اما فقدان یک نظر تمام کننده حس میشه...
تاپیک ها اغلب منحرف شده اند و نمیتونی اون چیزی که میخوای بدست بیاری...
یک تاپیک کامل درباره jbl نیست ...یک تاپیک کامل درباره infinity نیست..
برای اینکه قیمت jbl 953 و چندتا آمپ را پیدا کنی باید همه مطالب را بخونی و در آخر هم باز چیزی دستگیرت نمیشه..
تو قسمت کامپیوتر سایت پرشین **** اومدن و یه کار جالبی کردن.. مدیران تالار و حرفه ای تر ها تاپیکی ساختن به اسم سیستمهای پیشنهادی که در اون چند سیستم با کیفیت خوب و در رنجهای قیمتی مختلف که قطعات اونها با هم سازگار هست معرفی کردن تا آماتورها بتونن با اطمینان یکی را انتخاب کنن...عکس اونها را هم گذاشتن...
اگر در اینجا هم کار مشابهی انجام میشد به آماتورها کمک زیادتری میشد...
در پایان اگه قیمت 953 و آمپی که براش مناسب تره لطف کنین ممنون میشم.:icon_surp

kourosh69
1 February 2006, 10:11 AM
آقای imanflash ازیز:

با ارز خیرمقدم به شما ، در مورد متالبی که نوشتید تا اندازه ای حق با شماست ولی نه کاملن ، این سایت محل تبادل نزر و گفتگو هست همونتور که از اسمش هم بر میاد هر کسی به فراخور تجربه و دانشی که داره پیرامون متالب متره شده نزرش رو بیان می کنه و یا اونهایی که مدیریت سایت و یا تابارهای مختلف اون رو ( به حق ) عهده دار شدند متالعه و بررسی می کنند و پاسخ می دهند ، مسلمن هیج کسی نمی تونه ادعا کنه که توی فلان موزوع بهترین هست و نزر تمام کننده رو بده ( به دلیل پویایی ) این به نزر من از نفات قوت این سایت هست نه ضعف ، گمان می کنم شما هم اگه به جای جستجو برای پاسخی که تکلیف شما رو روشن کنه ، متالب رو دقیقن بخونی و تحلیل و نتیجه گیری کنی در آینده نه چندان دور از متخصصین و صاحب نزرهای خوب می شی >
در هر سورت امیدوارم که تا حدی پاسخ شما رو داده باشم ( البته من هم مس شما فقت استفاده کننده هستم و این فقت نزرم بود )

کامیاب باشید

po2ya
1 February 2006, 10:49 AM
imanflash (http://www.phalls.com/vbulletin/member.php?u=23287) vbmenu_register("postmenu_161510", true);
دوست عزيز در مورد قيمت بايد بگم كه شما هم اگه سري به چند مغازه لوازم صوتي تصويري بزني متوجه ميشي كه قيمتها متفاوته! چون اين تيپ لوازم تا اونجايي كه ميدوونم يه نزخ ثابت نداره براي همين قيمتها متفاوته!
اما در مورد كيفيت هايي كه بحث ميشه و ميگي هر كسي بادليل محكم مياد روي نظرش پافشاري ميكنه:
دوست عزيز سليقه ها و موزيكهايي كه افراد گوش ميدن با هم فرق ميكنه مثلا دووستاني كه علاقه فراواني به موزيك ايراني دارن يه جور صدا رو ميپسندن و دوستاني كه علاقه وافري به موزيك HIP HOP و R&Bدارن يه صداي ديگري رو !
پس اين اختلاف سليقه در نوع صدايي هست كه افراد ميپسندند. مثلا شما ميشيني توي ماشين دوستت كه احتمالا سيستم خيلي به قول خودمووني خفني داره !
خوب طبيعتا اگه يكم سليقه اون دوست گرامي با سليقه شما فرق داشته باشه احتمالا صداي سيستم اون دوست گرامي رو دوست نداري!
اينم جواب دو سوال شما!

imanflash
3 February 2006, 10:00 PM
ضمن تشکر از دوستان...

حرفم رو پس میگیرم...راست میگین کیفیت صدا در نظر اشخاص مختلف فرق میکنه..بسته به اینکه هرکس چی دوست داره نظری میده و بنابرین هیچوقت نمیشه گفت کسی کاملا حق داره یا کسی اشتباه میکنه...

قانع شدم...:icon_cool