PDA

View Full Version : یه برنامه برای تغییر زنگ ALARM برای SX1 میخوام

changeez
31 December 2005, 02:06 AM
سلام
الحمد الله با لطفی که بچه های کلوب زیمنس بمن داشتن و لینک ها و مطالبی که تو سایت گذاشتن تا حالا هر کاری که دوست داشتم و فکر میکردم نمیشه با اس ایکس وان انجام داد رو عملی کردم. از جمله منشی تلفنی. تغییر فونت. تغییر درایو مقصد برای اس ام اس و فایلهای منتقل شده از طریق بلوتوث . نصب دیکشنری نیا و ...... حالا دیگه خیلی طلبه شدم صدای زنگ آلارم گوشی رو عوض کنم . هر روز صبح که میخوام از خواب بلند بشم همون صدای همیشگی رو میشنوم. حتما قبول دارید که خیلی اعصاب خورد کنه هر روز صبح ساعت 6 همون صدای همیشگی و اعصاب خوردکن رو بشنوید و از خواب بیدار بشید. کسی برنامه ای سراغ داره که بشه زنگهای دیگه ای رو برای زنگ آلارم انتخاب کرد. مثلا صبح با یه آهنگ شش و هشت از خواب بلند بشی (وای که چه روزی میشه اون روز:icon_razz ) . قبلا" چه از اونائی که راه حلی دارن و چه اونائی که فقط منتظر میمونن (از جمله خودم) کمال تشکر رو دارم.

moeinifar
31 December 2005, 02:41 AM
اگر از فرم ور پچ شده استفاده میکنی باید یک فایل ویو رو جایگزین کنی در تاپیک پچ کردن مسیر فایل موجود موفق باشی

PAYAM
31 December 2005, 06:16 AM
برنامه Psolic World Clock مي‌تونه برات اين كارو انجام بده ولي يه خورده باگ داره! مثلا توي زنگ هاي بعدي كه مي‌زنه (همون 5 دقيقه بعدها) دوباره زنگ پيش فرض پخش مي شه.
اما با پچ مشكلت حل مي شه. (اگر به خاطر كارنكردن گوشي بدون مموري نمي‌خواي فريمور مدد استفاده كني مي‌توني فقط خود پچ رو اجرا كني.)

changeez
1 January 2006, 12:33 AM
برنامه Psolic World Clock مي‌تونه برات اين كارو انجام بده ولي يه خورده باگ داره! مثلا توي زنگ هاي بعدي كه مي‌زنه (همون 5 دقيقه بعدها) دوباره زنگ پيش فرض پخش مي شه.
اما با پچ مشكلت حل مي شه. (اگر به خاطر كارنكردن گوشي بدون مموري نمي‌خواي فريمور مدد استفاده كني مي‌توني فقط خود پچ رو اجرا كني.)
عزیز جون برنامه اش رو خودت داری ؟ یا یه لینکی که کار بکنه و کرک دار هم باشه؟ متاسفانه تو سایت چند تا لینک بود که inactive شده بودن.مرسی

PAYAM
1 January 2006, 04:31 AM
دو تا از برنامه هايي كه مي‌تونه براتون اين كارو انجام بده:
Psiloc eProfiles Pro v2.21.SymbianOS.Cracked.Read.NFO-BiNPDA (http://do t sis.nokiagate.com/vb/attachment.php?attachmentid=3978)
و
Psiloc.World.Clock.Professional.v2.11.SymbianOS.Cr acked.Read.NFO-BiNPDA (http://do t sis.nokiagate.com/vb/attachment.php?attachmentid=3999)

پس از باز شدن صفحه جديد لينك را به صورت بدون فاصله اصلاح كن.

GhAeM
1 January 2006, 11:42 AM
بهترين راهش پچها هستن
سايت زيمنس موبايل دات Org رو ببين