PDA

View Full Version : روغن موتور توتال7000 اصل فرانسه

shazde14
28 December 2005, 02:57 AM
این روزا روغن تقلبی توتال خیلی زیاد شده.
شرکت بهران(بهتوتال) داره این روغن ها رو میزنه.
کسی جایی رو بلده که بشه روغن اصل فرانسه(made in france) رو بشه اونجا پیدا کرد؟
اگه روغن خوبه دیگه سراغ دارین بگین.
مرسی:icon_wink

kima
29 December 2005, 05:04 PM
روغن خوب بریز شما
حالا حتما که نباید توتال باشه

shazde14
30 December 2005, 01:37 AM
با تحقیقاتی که من کردم فقط روغن delphi ساخت بلژیک بود که ایرانیا دستی تو اون نبردن.
منم همین رو ریختم.

جالبه بدونین کارخونه آترود تو سلفچگانه.
من خودم تصور میکردم که ایرانی نیست.مواظب باشین توتال تقلبی نریزین.(خیلی زیاد شده)

m16586
23 January 2006, 06:06 PM
در اینکه باید روغن اصلی ریخت که بحثی نیست
از کجا روغن اصل گیر بیاریم و چگونه تشخیص بدیم ؟؟

arian_206
24 January 2006, 09:36 PM
در اینکه باید روغن اصلی ریخت که بحثی نیست
از کجا روغن اصل گیر بیاریم و چگونه تشخیص بدیم ؟؟
کاملا تائید میکنم اگر دوستان راهنمایی کنن بسیار عالی میشه

Sajady
25 January 2006, 07:49 AM
سلام
روغن اصل را از تقلبي را شايد توسط آزمايش هاي شيميايي بشه تشخيص داد ولي از ظاهر، حتي روغن كار (تعويض كن) هاي حرفه‌اي هم نمي تونند تشخيص بدن.
يه فروشگاه تو خيابون چراغ برق (اميركبير) نبش سعدي هست فكر كنم روغنش، روغن اصل باشه.

m16586
25 January 2006, 10:13 AM
من خودم روغن توتال 9000 از یک فروشگاه تو اول خیابان سئول خریدم 5 لیتری و جعبش هم سیاه هست 27000 تومن بالای مغازش هم تابلوی توتال بود
هیچ جاش هم ننوشته ساخت یا پر شده توسط کجاست ولی فروشنده می گفت جعبه طلایی ها تو ایران پر میشه توسط بهران زیر نظر فرانسوی ها و سایر جعبه ها از قبیل فلزی و مشکی و خاکستری و ... پر شده امارات می باشد فرانسوی هم تو بازار نیست

ما که بهش اعتماد کردیم وقتی موتور پیاده شد اون وقت معلوم میشه اصل نبوده :icon_arro :icon_arro

rezaps
25 January 2006, 12:47 PM
روغن هاي توتال موجود در ايران به غير از سنتتيک ها و نيمه سنتتيک ها يعني همون 5000 و 7000 توتال در گريدهاي مختلف ، از مواد پايه نفتي شرکت بهران + مواد افزودني شرکت توتال تهيه ميشه و در شرکت روغن جنوب در بم قوطي ميشود،از نظر کيفيت هم هيچ تقلبي در کار نيست ،
علت اينکه روش نوشته شده امارت اينه که شرکت روغن جنوب که صاحب آن حاج عباس صيادي زاده ميباشد و روغن توتال در منطقه آزاد جبل علي دوبي شرکت ثبت کردند ميتونند روي روغن ها نوشته امارت رو بنويسن.

حامدگلشن
25 January 2006, 03:32 PM
[quote=m16586]من خودم روغن توتال 9000 از یک فروشگاه تو اول خیابان سئول خریدم 5 لیتری و جعبش هم سیاه هست 27000 تومن بالای مغازش هم تابلوی توتال بود
هیچ جاش هم ننوشته ساخت یا پر شده توسط کجاست ولی فروشنده می گفت جعبه طلایی ها تو ایران پر میشه توسط بهران زیر نظر فرانسوی ها و سایر جعبه ها از قبیل فلزی و مشکی و خاکستری و ... پر شده امارات می باشد فرانسوی هم تو بازار نیست

ما که بهش اعتماد کردیم وقتی موتور پیاده شد اون وقت معلوم میشه اصل نبوده :icon_arro
منم از همون فروشگاه خريد ميكنم و تا حالا مشكلي نداشتم
فروشگاه قابل اعتماديه:icon_cool
منم تا حالا توتال فرانسوي نديدم