PDA

View Full Version : انتخاب بین 405 و هیوندا ورنا

mghadimy
29 November 2005, 09:29 PM
با سلام

مدتی است که میخواهم از بین 405 و هیوندا ورنا یکی را برای خرید انتخاب کنم .از دوستانی که

اطلاعات و تجربه در این مورد دارند لطفآ راهنمایی کنند . در ضمن آا فضای نشیمن راننده در این ماشین
دوو سیلو کوچک است یا نه؟

با تشکر

bardiashamee
29 November 2005, 11:26 PM
از نظر کیفیت ,نرم بودن کلاچ و دنده ها همچنین استهلاک پائیین 100% ورنا سر هستش

*علی*
8 December 2005, 10:00 PM
100% ورنا

aliyekta
9 December 2005, 05:00 AM
Only Verna

masoudgh
24 December 2005, 10:44 PM
ورنا ولي از نظر موتور كمي ضعيف هست

camaro
29 December 2005, 03:05 AM
هيوندا بهتره چون اقلا خود به خود آتيش نمي گيره .

*علی*
29 December 2005, 05:04 PM
:icon_lol: :icon_lol: :icon_arro :icon_lol: :icon_arro
camaroجان
این اتومبیل های بیچاره (405, GL , GLX ) یک زمانی عظمتی داشتند و اتومبیل سال اروپا شده بودند اما دستان توانمند و .......... ایران خودرو این بدبخت ها رو به این روز در آورد:icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry:

camaro
31 December 2005, 10:38 AM
همينطور هست كه شما مي فرماييد . البته مسولان طراحي و سرهم بندي ايران خودرو اين مسئله رو به گردن ژاپنيا انداختن. چند روز قبل هم اروميه يه پژو صفر داخل پاركينگ آتيش گرفت . صاحاب ماشين مي گفت چند روز قبل واسه تست و رفع اشكال همين مورد برده بوده نمايندگي و بهش گفته بودند : خوشبختانه مال شما ايراد نداره مي تونين با خيال راحت استفاده كنيد.
جالبه كه مسئولان ايران خودرو مي گن اين مشكل در دراز مدت نمود پيدا مي كنه و در حين تست كارخانه به چشم نمي ياد .
پس خدا پشت پناه همه پژوهاي اين دستي باشه .
شايدهم غير از ترمز ABS و ايربگ ...گذاشتن ي سيستم اطفا حريق كارامد كمترين كاريه كه ايران خوردو انجام بده.

mehdy660
8 January 2006, 11:59 AM
قطعا ورنا بهتره
من يك سوال داشتم
ورناي ايران ABS&AIRBAG هم داره؟

Ace
8 January 2006, 12:52 PM
ورنا خوبه ولی موتورش ضعیفه

رحيم توكلي
8 January 2006, 12:52 PM
همينطور هست كه شما مي فرماييد . البته مسولان طراحي و سرهم بندي ايران خودرو اين مسئله رو به گردن ژاپنيا انداختن. چند روز قبل هم اروميه يه پژو صفر داخل پاركينگ آتيش گرفت . صاحاب ماشين مي گفت چند روز قبل واسه تست و رفع اشكال همين مورد برده بوده نمايندگي و بهش گفته بودند : خوشبختانه مال شما ايراد نداره مي تونين با خيال راحت استفاده كنيد.
جالبه كه مسئولان ايران خودرو مي گن اين مشكل در دراز مدت نمود پيدا مي كنه و در حين تست كارخانه به چشم نمي ياد .
پس خدا پشت پناه همه پژوهاي اين دستي باشه .
شايدهم غير از ترمز ABS و ايربگ ...گذاشتن ي سيستم اطفا حريق كارامد كمترين كاريه كه ايران خوردو انجام بده.
نمیدونی کدوم نمایندگی برده بود

مربا
8 January 2006, 01:04 PM
به نظر منم ورنا بهتره.قشنگ ترم هست(اصولا خانوما به جنبه زیبایی بیشتر توجه می کنن).

mohsen_2
10 January 2006, 11:26 AM
ورنا بهتره

kiantom
12 January 2006, 05:02 PM
با سلام
Mehdi 660 عزيز ورنا ساخت ايران متاسفانه ABS و AIR BAG نداره ولي از نظر ترمز از پژو 405 قويتره و جالبه بدونيد كه از نظر ايمني در تصادف هم گريد خوبي داره، و در ضمن با توجه به فاصله مناسبي كه بين محل قرارگيري رادياتور و پشت سپر جلو وجود داره در بيشتر برخوردهاي خودرو از جلو مانع وارد شدن آسيب جدي به مجموعه رادياتور و موتور ميشه، از نظر فضاي داخلي هم با توجه به كلاس خودش مناسبه و در عقب نيز فضاي جاي پاها مناسبه، البته شما ميتونيد صندليهاي عقب رو به طور كامل بخوابانيد و از فضاي مناسب به وجود اومده براي حمل بار استفاده كنين و صندوق بار نيز خيلي جاداره، راستي داشت يادم ميرفت موتور 4 سيلندري به حجم 1495 CC با90 اسب بخار قدرت داره كه مصرف بسيا پاييني هم داره و...
پيروز باشيد.

SADEGH_FMAN
7 September 2006, 09:16 AM
با سلا م خدمت دوستان عزيز
من در اين سايت تازه عضو شدم.مي خواستم نظر دوستان رو نسبت به اين دو ماشين بدونم.و اگه ممكنه شرايط ثبت نام و فروش هم توضيح بدين.
با تشكر:lover:

El Padrino.
7 September 2006, 09:23 AM
بیبین دوست عزیز 405 یه ماشین هست مال 30 سال پیش ورنا یه ماشین خوبیه ردیفه
دوستان می دونن 405 بلند گو عقب نداره

pedram325i
7 September 2006, 10:24 AM
بگو از ماشینت چه انتظاراتی داری؟ دوست داری ماشینت چه جوری باشه؟
چه چیزایی برات مهم تره؟

SADEGH_FMAN
7 September 2006, 03:27 PM
خدمات پس از فروشش خوب باشه . شتابشم برام مهمه

pedram325i
7 September 2006, 04:50 PM
حتما خودت خوب میدونی که ایران خودرو و سایپا بیشترین نمایندگی خدمات پس از فروش رو دارند و همینطور قطعاتشون ارزون و فراوونه.
هیوندای خیلی کم نمایندگی داره و مثلا تو اصفهان فقط یکیش هست.و تو بعضی شهر ها اصلا نیست در عوض هیوندای خیلی کم خراب میشه و مثلا خیلی کم پیش میاد که تو دوره گارانتیش خراب بشه (درست بر عکس 405)
شتاب ابن دو ماشین هم دقیقا با هم برابره (ورنا یه ذره شتاب بهتری داره)
0 تا 100 ورنا = 11.5 ثانیه
0 تا 100 405 = 11.8 ثانیه.
ولی اگه ورنا 1600 بگیری کاملا شتابش از 405 بر تره.

benyamilan
4 October 2007, 11:23 PM
اگه بتونی با ظاهرش کنار بیای حتما ورنا بگیر

amir_CLK500
4 October 2007, 11:37 PM
دوست عزیز یه نیگا به تاریخ آخرین پست مینداختی بد نبود.
با تشکر

benyamilan
4 October 2007, 11:46 PM
دوست عزیز یه نیگا به تاریخ آخرین پست مینداختی بد نبود.
با تشکر
من دوست دارم تو همه نظرسنجیا شرکت کنم واسه همون همه آرشیوا رو از اول تا به امروز نگا کردم اونجاهایی که اطلاعاتم قد میداد شرکت کردم
مگه 405 و ورنا منسوخ شدن یا تولید نمیشن که نظری در موردش نگیم؟؟؟

james_hetfiel
20 October 2007, 01:47 PM
عقل هرکسی میگه ورنا!!!