PDA

View Full Version : بدن سازی

mohammad_xlr
3 November 2005, 05:35 PM
[SIZE=7]در این تاپیک در مورد بدن سازهای حرفه ای جهان بحث شود

mohammad_xlr
3 November 2005, 05:40 PM
در این تاپیک در مورد بدن سازهای حرفهای بحث بشود
عکس رونی کلمن قهرمان بدن سازی جهان در سال.مصاحبه کننده رو هم که میشناسید قهرمان کشتی کج دنیا. 2005

parsmobile
3 November 2005, 06:53 PM
مرسی از این مطلب
اما بهتر بود با آرنولد شروع می کردی...

mohammad_xlr
3 November 2005, 07:29 PM
به نظر من style بدنش تکه.واقعا بدنش خیلی سته.محشره.اول نشده ولی چندین مقام دومی داره رقابت اصلیش هم با رونی کلمن بود البته الان ذیگه بدنسازی رو بی خیال شده.نمیدونم چرا ولی حیف شد.

mohammad_xlr
3 November 2005, 07:37 PM
اینهم معروفه با ارنولد هم رکورده الان باز نشسته شده

mohammad_xlr
3 November 2005, 07:41 PM
فلکس ویلر ملقب به سلطان تفکیک عضلانی.معروفه.اول نشده ولی مقامهای دومی اندکی داره.در ضمن خیلی هم با پز وشیک هست.

mohammad_xlr
3 November 2005, 07:49 PM
در حال تمرین.رونی کلمن.

mohammad_xlr
3 November 2005, 07:53 PM
ارنولد هم در مستر المپیا 2005 حضور داشت وجوایز را از دست او اهدا شد.در کنارش جو ویدر مربی ارنولدو اون یکی قهرمان کشتی کج جهان

mohammad_xlr
3 November 2005, 07:56 PM
عکس ارنولد

mohammad_xlr
3 November 2005, 07:57 PM
گانتر شیلرکمپ

mohammad_xlr
3 November 2005, 07:58 PM
گانتر شیلرکمپ.اهل المان هست.

mohammad_xlr
3 November 2005, 08:01 PM
لی پریست قدش کوتاه است واهل استرالیا بهترین مقام تا به حال ششم مستر المپیا..

Safir
3 November 2005, 08:03 PM
فقط ارنولد هیکل مثل اون نیست تازه شکمش هم تو دنیا تکه :icon_mrgr

mohammad_xlr
3 November 2005, 08:11 PM
ببین بدنش چه خوش فرمه.لحظاتی پس از پایان مسابقه ی مستر المپیا.در حال خروج از سالن مسابقه.

mohammad_xlr
3 November 2005, 08:18 PM
دنیس اهل تایلنده ودر مستر المپیا 2005 حضور داشت.خاطرم نیست چندم شد.حجم بدنی زیادی داره.و در دوران حجم بیش از اندازه وزنشو بال میبره.خب لابد یه چیزی میدونه دیگه! :icon_neut

mohammad_xlr
3 November 2005, 08:26 PM
دکستر که به تازگی پیشرفت زیادی کرده.و تازگیها لقب سلطان تفکیک عضلانی رو بهش میدن.یه کمی قدش کوتاهه و وزنش در واقع حجمش کمه.ولی بدنش کاملا تفکیکیه.

Moein273
3 November 2005, 08:55 PM
اینم نتایج مستر المپیا امسال :

http://www.bodybuildbid.com/articles/mrolympia/2005/2005-mrolympia-results.html

Safir
4 November 2005, 05:49 PM
دوست عزیز اینکه رونی کلمن یه عجو به هست شکی نیست اما این نظر من هست که از ارنولد خوشم میاد

مربا
4 November 2005, 08:33 PM
به نظرتون این ادما قشنگن؟
از من که یه دخترم به اقایون نصیحت که خودتونو این ریختی نکنین. :icon_cool

شازده كوچولو
4 November 2005, 10:59 PM
به نظرتون این ادما قشنگن؟
از من که یه دخترم به اقایون نصیحت که خودتونو این ریختی نکنین. :icon_cool
من هم موافقم. نمي دونم واقعا چه حسي رو داره كه بعضي از آدمها دوست دارن خودشون رو اينجوري كنن و يا از ديدن آدمهاي اينجوري لذت ببرن.
واقعا آدم يه جوري حالش بد ميشه... اصلا جال نيست. اندام اگه ورزشكاري و متناسب باشه خوبه اما تو هر زمينه اي اگه افراط و تفريط كنيم خوب واضح هست كه بد ميشه و نتيجه خوبي نداره...
شما فكر كردي يه آدمي كه تمامه عمرش اينجوري بوده و حتما از مواد شيميايي و نيروزا استفاده كرده چقدر از عمرش رو از دست ميده؟ قطعا مثل يه آدم معمولي عمر نميكنه و وقتي پير ميشه و عضلاتش طراوت رو از دست ميدن خدا ميدونه چه بلايي سر پوستش مياد و چي ميكشه؟!!
البته اينو هم بگم هر كسي يه علاقه اي داره و اون قابل احترامه.

m_d_1980
4 November 2005, 11:40 PM
بنظر من كه اين آدمها وحشتناكند!

kzmx
5 November 2005, 01:41 AM
می دونید چیه نمی تونم ساکت بشینم که این تاپیک ها اشتباه نتیجه گیری شه و همه چی به غلط اثبات بشه
من نمی گم دوست دارم مثل اینا بشم چون نه شرایطشو دارم نه دلشو ولی شما که ادعا می کنی اینا شکل غولن فکر کردین که فقط ذات مذکر واسه اینه که ذات مونث از دیدنش لذت ببره ؟

خیلی از بچه های ما از نوع پسر انقدر ضعیف شدن که به همین حرفا اتکا می کنن و خودشونو یه فرد نحیف در میارن فکر می کنن خوشکلن تازه انقدر نفهم هستن که حتی منظور طرف مقابلشونو نمی فهمن
غول زشته معنیش رو این می گیرن که نی قلیون قشنگه تازه اونایی هم که یه کم می فهمن تا دو جلسه میان باشگاه خسته می شن یا بی خیال می شن یا می رن سراغ کراتین و آمینه و قرص و کوفت و زهرمار...!

فرهنگ ورزش تو جامعه ما تا وقتی به خاطر زیبایی های دلخواه خانم ها و خانم صفت ها داره تبدیل به یه معضل می شه نمی گم غول شدن یه آرمانه می خام اینو بگم نظر شخصی خودمو :
هر هیکلی اول باید قالب بگیره بعد به وزن مورد تناسب با قدش برسه بعد روی عضله هاش تمرکز کنه و بدون کمک هیچی حتی یک قرص ب کمپلکس عضله هاشو پرورش بده.
طبق تحقیقاتی که من انجام دادم این عضله ها هیچ وقت طی هیچ شرایطی شل نمی شن تغییر شکل هم نمی دهند اما در صورت مصرف هر ماده ای بعد از مدتی که اثر خود را در بدن فرد از دست می دهد به صورت یک ماده ی اضافی در بدن رسوب می کند و به اجبار یا از قسمتی دفع می گردد که باعث زجر فرد می شود یا از یک یا چند قسمت بدن به صورت غده ای ترشح می کند حالا فرض کنین اون لحظه هیکل شیمیایی چقدر زیباست!.!
نمی خام بحث به بیراهه بره اما لازم بود این پرانتز اینجا باز بشه نتیجه حرفام اینه که هر بدن فقط در حالت Fitness خودش می تونه . زیبا,با طراوت و سالم باشه .

شازده كوچولو
5 November 2005, 07:01 PM
من هم همينو گفتم ديگه! البته از يه زاويه ديگه به موضوع نگاه كرده بودم.

mohammad_xlr
7 November 2005, 07:52 PM
می دونید چیه نمی تونم ساکت بشینم که این تاپیک ها اشتباه نتیجه گیری شه و همه چی به غلط اثبات بشه
من نمی گم دوست دارم مثل اینا بشم چون نه شرایطشو دارم نه دلشو ولی شما که ادعا می کنی اینا شکل غولن فکر کردین که فقط ذات مذکر واسه اینه که ذات مونث از دیدنش لذت ببره ؟

خیلی از بچه های ما از نوع پسر انقدر ضعیف شدن که به همین حرفا اتکا می کنن و خودشونو یه فرد نحیف در میارن فکر می کنن خوشکلن تازه انقدر نفهم هستن که حتی منظور طرف مقابلشونو نمی فهمن
غول زشته معنیش رو این می گیرن که نی قلیون قشنگه تازه اونایی هم که یه کم می فهمن تا دو جلسه میان باشگاه خسته می شن یا بی خیال می شن یا می رن سراغ کراتین و آمینه و قرص و کوفت و زهرمار...!

فرهنگ ورزش تو جامعه ما تا وقتی به خاطر زیبایی های دلخواه خانم ها و خانم صفت ها داره تبدیل به یه معضل می شه نمی گم غول شدن یه آرمانه می خام اینو بگم نظر شخصی خودمو :
هر هیکلی اول باید قالب بگیره بعد به وزن مورد تناسب با قدش برسه بعد روی عضله هاش تمرکز کنه و بدون کمک هیچی حتی یک قرص ب کمپلکس عضله هاشو پرورش بده.
طبق تحقیقاتی که من انجام دادم این عضله ها هیچ وقت طی هیچ شرایطی شل نمی شن تغییر شکل هم نمی دهند اما در صورت مصرف هر ماده ای بعد از مدتی که اثر خود را در بدن فرد از دست می دهد به صورت یک ماده ی اضافی در بدن رسوب می کند و به اجبار یا از قسمتی دفع می گردد که باعث زجر فرد می شود یا از یک یا چند قسمت بدن به صورت غده ای ترشح می کند حالا فرض کنین اون لحظه هیکل شیمیایی چقدر زیباست!.!
نمی خام بحث به بیراهه بره اما لازم بود این پرانتز اینجا باز بشه نتیجه حرفام اینه که هر بدن فقط در حالت Fitness خودش می تونه . زیبا,با طراوت و سالم باشه .
بعضی از قسمتهای صحبت شما رو نفهمیدم ولی در مورد اینکه همه ی دخترها از اینجور آدمهای عضلانی بدشون میاد کالما مخالم اگه این طوری باشه که باید دوست دختر نداشته باشند در حالیکه برعکس این موضوع هست.

مربا
7 November 2005, 08:06 PM
واقعا که این اقای رونی قراره بترکونه:icon_redf

حالا لباسای اینا رو کی می دوزه؟لباس ادمای معمولی واسه اینا قشنگ نمی شه.لباس مخصوص دارن؟

mohammad_xlr
7 November 2005, 08:37 PM

1:ببخشید میشه بگین این تحقیقات رو کی انجام داده؟
2:این حرفتون کاملا غلط واشتبا است که اگر بدون دارو یا همان استروئیدهاعضلات تحلیل نمیرن چرا میرن خیلی هم خوب میره.ببین واسه اینکه یه بدنساز همی جاها وعضلاتش معلومه خوب کل شهر هم ابنو میشناسن 2هفته نه تمرین کنه ونه مناسب بدنسلزی غذا بخورم منظورم اینکه هر چی بیاد جلوش بزنه تو دیکه نگران چیزی نیست.همبن بدنساز معروف که تو خیابمن راه میرم دهستاش بهش میگن چی شده بدت خراب شده بدنسازه اگه به روش نیاره ناراحت میشه از این حرفها .حالا علت بدنسازی یا پرورش اندام عه ورزسشیه که چون تمام عضلات رو پرورش میدی از دور معلومه که این بدنساز حرفه ای هست.تا اینجا خب مشکلی نیست بیائیم یک بدنساز حرفه ای رو با قهرمان دوی جهان مقایسه کنیم.قهرمان دوی جهان انچنان بدنی ندارند در مقایل بدنساز حرفه ای 150 وزن ورزشکار دونده هم میشو 50 کیلو.حالا نکته ی مهم اینجاست وقتی بدنساز ورزش رو ول میکنه بدنش روز به روز داره اب میشه ولی فرد دونده از ظاهرش هیچ چیز معلوم نیست عضله یا بدنس نداشه که تحلیل بره.داشته ها منظورم اینه که مثل مردم عادی والا بدون عضله مکه ) پس به دلیل اینکه بدنساز هر جی داره همونه که شما هم دارید میبینید اما دونده از قیافش یا هیکلش هیچ چیز معلوم نیست به همین خاطر وقتی بدنسازی رو ول میکنه بدن میفته و نحیفتر میشه.حالا مفایسش اینجوریه که شما همون دونه را 20 روز نگذارید تمرین کند.روز 21 بیاریدش روی پیست و رکورد گیری کنید مطمئنا حواهید دید که رکوردش با رکوردهایی که در زمان امادگی یا همون در اوج امادگی بودن داشته چقدر با هم اختلاف دارن ولی قیافه هیکل واندام همه یکی هستش.این رکورد هم با بدن سازه انجام بدین اون هم نمیتونه .یعنی توانایی جا به جا کردن وزنه های که در دوران آمادگی داشته الان نداره.ولی او در عین حالیکه قدرتش تحلیل رفته بدنش ضعیفتر و شده وتحلیل رفته.از فرداش هم پشت سرش میگن فلانی رو دیدی دیگه پول نداشت امپول بخره بدنش تحلیل رفته.

mohammad_xlr
7 November 2005, 09:55 PM
یکی از دوستان نظر داده بودن که عضله ی طبیعی از بین نمیره این نظر شما کاملا محترمانه بگم اشتباه است
اگه حرف شما درست بود چرا ارنولد دیگه ارنولد قبلی نیست
2:ببین یه اصول کلی برای عضله مجود دارد اون هم اینکه عضله تحت فشار رشد میکنه البته تغذیه ی سالم خیلی موثر هست اگر تمرین رو حتی با بهترین منود یا یهترین دستگاه ها انجام بهی و تغذیه ات منایب نباشد صد در صد بدنتان جمای نواهد داد نه تنها جواب نمیده بلکه تحلیل هم میره.یعنی در بدنسازی اگرتمامی شرایط روبه راه و مناسب باشد ولی یکی از پارامترهای کوجیک که میدونم اکثر بدن سازها به ان اهمیت نمیدهند را مد نظر قرار ندهید سرعت پیشرفت کمتر یا حتی پیشرفت نمیکنه.و اون هم استراحته
به هر حال دیدگاه دوستمون به دلایلی که گفتم وشاید باز هم بگم اشتباه است. البته باز هم تکرار میکنم که عضلات طبیعی یا به اصطلاح خودشون عضلاتی که با آمپول درست نشده اند هیچ فرقی میان تحلیل رفتن عضلات طبیعی وامپولی نداره هر دو تحلیل میرون اگر یک بدنساز 2 1 ماه ورزش نکنه بدنش تحلیل میره اونیکه طبیعی عضله درس کرده مال اون هم میره میدونی جرا ماهیچه دوست نداره بزرگ شه تا زمانیکه تو بخواهی واراده کنی
اگر روی عضله فشار می اوریم عضله احساس میکنه تحت فشاره برای این که بتونه با فشاری که به روش اومده بتونه مقابله بکنه مجبوره افزایش حجم پیدا کند قانون ماهیچه اینطوری هست شما اگر به ورزهای دیگر مثل فوتبال نگاه کنید میبینید که همگی بلا استثناع پاها ساق پاشون قویطر از تمام عضلات بدن هستش.
بالخره اگه روی عضله مناسب فشار واد کنی ان مهیچه رش خواهد کرد مجبوره (البته ماده تبصرهای هم داره که میگم تمرین فقط وفقط 30 درصد اهمیت داره در پرورش اندام60 درصد تغذیه 10در صد.پس بنابراین اگه با بهترین برنامهی تمرینی هم کار کنی مثلا تغذیه ات درست نباشد هرکز پیشرفت نمیکنه عضله
ببین دوست که گفتی عضله ی طبیعی فرمشو از دست نمید که من با مخالفم یه مسائل دیگرس هم هست گفتم اگه بدونی بدنیست:
استروئیدها به سرعت وزن رو بالا میبرن انهم به علت حبث کردن اب وماعات درون سلول یه کسی که با استروئید مصرف میکرده قرضا حالا 120 کیلو وزنشه یکباره استروئید رو قطع کنهدر عرض 1 ماه 10 الی 15 کیلو کم میکنه بدلیلی که کفتم.ولی پس از این مدت وزنش خیلی ارومتر پایین میره ولی این نکته را هم در نظر داشته باش که افرادی هم هستند که پس از بدنسازی نه تنها لاغر نشده اند بلکه چاق هم شده اندبستگی به زنتیک فرد داره و از کدو تیپ هستن.افار در 3 گروه مختلف جایگزین میکنند.اسماشون هم اشتباه نکنم اندومورف و مزومورف و اکتومورف هستند.
حالا میخواهم جوابتو بدم.کاملا اشتباه میکنی که فکر اقرادیکه بدون استروئید عضله ساختن ابدی هست واز بین نخواهد رفت.دقسقا مثل اونهائیکه استروئید مصرف میکردن بدنشون نحیف خواهد شد ولی یه کمی در استرویئدی ها اون هم 1 ماه اول بخاطر ابی که توسط استروئید اب رو تو سلولهاشون حبس شده(اینم بگم همون ابها هستند در اثر تمریت و تغذیه و که به مرور زمان وفعل وانفعالات شیمیایی به عضله تبدیل میشود.البته این اب خوردنی نیست به اصطلاح بهش میگن آب درون سلولی. .) !!

kzmx
7 November 2005, 10:11 PM
صبرکنید کجا میرین با این عجله!
1.تحقیقاتش بر اساس کل دانسته های خودمه البته اگه منبع موثقی که بتونید بهش اعتماد کنید پیدا کردم حتما همینجا آدرس می دم.
2.حرفای من رو درست نخوندید و از (-) به سمت بی نهایت رفتید!
من می گم Fitness شما می گید آمپول
من میگم Power شما می گید حجم عضله
بدون استرویید عضله هیچ تغییری در حجم و به قول بدنساز ها خط انداختنش نمی کنه غیر از تزریق های شیمیایی مثل مواد مخدر و مشتقات تزریقی creatine یا آمینه های خود جوش و... تازه اینا اولش ممکنه حتی روی عضله ی تنظیم شده حجم بیارن اما همونطور که اینو خودتون می دونید بعد از مدتی که عضله ها وماهیچه ها بی کار می شوند این مواد اصلا در بدن زیبا نمی مانند

درمورد اینم که بدنساز رو با دونده مقایسه می کنید مطمئن می شم که اصلا منظور منو درک نکردید
ضرب Fitness در مقدار حجم عضله اعدادی هستند که تناسب دارند به اندازه ی هر عضله یا ماهیچه به صورت طولی در اندازه ی عرضی آن یه مثال واسه اینکه منظورمو بفهمید در مقیاس بزرگتر که دیگه همه اینو بلدن تناسب قد و وزن است مثلا قد 180 با حدود وزن 80 تناسب دارد این اعداد زیبا ترین و پایدار ترین حالت ممکن در افراد هستش هیچ لزومی هم به باشگاه بدنسازی نیست بلکه حتی یک فرد با نرمش های تنظیم شده و برنامه ریزی شده و با تمرکز صحیح aerobic می تواند به این حالت دست پیدا کند.

امیدوارم در مورد حرفام کج فهمی نشه من تا اونجایی که تونستم مطلب رو مو شکافی کردم...

مربا
7 November 2005, 10:15 PM
تازه من شنیدم داروها باعث ناباروری اقایون می شه درسته؟جواب لباسها رو هم ندادین...:icon_cry:

kevin_m_bb
7 November 2005, 10:36 PM
تازه من شنیدم داروها باعث ناباروری اقایون می شه درسته؟جواب لباسها رو هم ندادین...:icon_cry:
هورمون هاي استروييدي آنابوليكي آندروژني مضرات بسياري داره كه يكي از اونها كه در دوره هاي طولاني مصرف بوجود مي آيد كاهش توليد اسپرم و در نتيجه ناباروري است .
كه علتش هم وجود آندروژن در اين هورمون هاست

mohammad_xlr
8 November 2005, 06:24 AM
[QUOTE=مربا]واقعا که این اقای رونی قراره بترکونه:icon_redf

حالا لباسای اینا رو کی می دوزه؟لباس ادمای معمولی واسه اینا قشنگ نمی شه.لباس مخصوص دوزه؟

نه خیر شخص خاصی نمیدوزه فقط اینها سایز xxxl رو میپوشن در بعضی موارد هم پیش میاد که راه حلش دوزندگیست.بالاخره خیاطه هم باید کسب وکار داشته باشه یا نه؟

mohammad_xlr
8 November 2005, 07:36 AM
صبرکنید کجا میرین با این عجله!
1.تحقیقاتش بر اساس کل دانسته های خودمه البته اگه منبع موثقی که بتونید بهش اعتماد کنید پیدا کردم حتما همینجا آدرس می دم.
2.حرفای من رو درست نخوندید و از (-) به سمت بی نهایت رفتید!
من می گم Fitness شما می گید آمپول
من میگم Power شما می گید حجم عضله
بدون استرویید عضله هیچ تغییری در حجم و به قول بدنساز ها خط انداختنش نمی کنه غیر از تزریق های شیمیایی مثل مواد مخدر و مشتقات تزریقی creatine یا آمینه های خود جوش و... تازه اینا اولش ممکنه حتی روی عضله ی تنظیم شده حجم بیارن اما همونطور که اینو خودتون می دونید بعد از مدتی که عضله ها وماهیچه ها بی کار می شوند این مواد اصلا در بدن زیبا نمی مانند

درمورد اینم که بدنساز رو با دونده مقایسه می کنید مطمئن می شم که اصلا منظور منو درک نکردید
ضرب Fitness در مقدار حجم عضله اعدادی هستند که تناسب دارند به اندازه ی هر عضله یا ماهیچه به صورت طولی در اندازه ی عرضی آن یه مثال واسه اینکه منظورمو بفهمید در مقیاس بزرگتر که دیگه همه اینو بلدن تناسب قد و وزن است مثلا قد 180 با حدود وزن 80 تناسب دارد این اعداد زیبا ترین و پایدار ترین حالت ممکن در افراد هستش هیچ لزومی هم به باشگاه بدنسازی نیست بلکه حتی یک فرد با نرمش های تنظیم شده و برنامه ریزی شده و با تمرکز صحیح aerobic می تواند به این حالت دست پیدا کند.

امیدوارم در مورد حرفام کج فهمی نشه من تا اونجایی که تونستم مطلب رو مو شکافی کردم...
این گفته ی شما که بدون استروئید نمیدونم بدن پیشرفت نمیکنه یا حجم نمیگیره یا تفکیک نمیشه کاملا اشتباه است.2 تیپ از افراد از استروئید استفاده میکنن.یه تیپ که تازم کارن یکی دو هفته میان زور میزنن با خودشون هم قکر میکردند که در عرض 15 روز میشن مثل اقای x ویا y ولی مطمعنا نمیشن چرا (البته جوابهای زیادی داره من یه موردشو اشاره میکنم فکر کنم قانع بشین(چونکه اونوقت فرق بین اون شخص با یه شخص دیگه که سالها زحمت کشیده تجربه کسب کرده چی هست؟آیا این بی عدالتی نیست؟به نظر من خداوند بزرگ این بی عدالتی رو به عدالت تبدیل میکنه.دیر وزود داره ولی سوخت وسوز نداره شنیدین میگن چوب خدا صدا نداره.حالا بگزریم من اصلا حالا فکر نکنید دو کلام از عدالت وخدا صحبت کردم حزب الهی باشم یا از اون گروههای دیگه.نه من کاملا مستقل عمل میکنم.خیلی راخت بهتون بگم اونجاهای دین را که با عقلم صحیح در ماد وهمخونی داره عمل میکنم خیلی جاهاش رو هم نه.مثلا نماز نه روزه نه عزاداری نه نمیدونم تظاهرات بر علیه کشورهای دیگه نه ولی وقتی ببینم حق خوری میشه دیوونه میشم وبه داد صاحب حق میرسم.اینارو گفتم که یه دفعه فکر های نابه جایی به زهنتون خطور نکنه.استفاده از استروئیدها میکند این دو تا نوجوان هم که نمیدونن این مربی چه بلایی داره سرشون میاره؟در ضمن استروئیدها در اولین استعمال خیلی عالی جواب میدن ولی پس از مدتی که بدن به ان دز یا میزان عادت کرد دیگه جواب نمیده وشخص مجبور میشه دوز دارو رو بالا ببره تا اینکه تبدیل بشه به یک داروخانه ی سیار!البته حرفه ای های جهان استروئید مصرف میکنند ولی نه سر خودی فوق تخصصان استروئیدها هر هفته بدنشان را چک میکنند و اگر مشکلی بود درمان میکنند.والا اون مقدار استروئیدی را که حرفه ای ها میخورند ما بخوریم فکر نکنم بیش از یک سال دوام بیاریمدر ضمن علاوه از متخصص غدد پزشک فیزیو تراپی و پزشکهای دیگری هم حضور دارند البته من فیلمشه دارم صحنه ی جالبی بود رونی کلمن رو مشل بوفالو خابونده بود روی میز باشگاه داشت معاینش میکرد.واسه همین خاطر است که میگم نبایدگول صاحب باشگاه رو خورد اونا ذرهای به سلامت شما اهمیت قائل نیستند و فقط به خاطر سود مالی دست به این کارها میزنند.در مورد مطلب آخر باید بگم که creatine یا amino یاglutamine باmega mass,instant mass,bcaa,tribulus.vanadyl solfatو... همگی دارو محسوب نمیشوند دارو را فرد مریض میخوره اینها که نام بردم البته مکملها خیلی زیاده فقط خواستم کمی متوجه تر بشوید فقط وفقط به عنوان مکمل ازشون یاد میشه.استروئیدهای آنابولیکیکه یا بطور کلی هر مادهای که چه به صورت خوردنی.آشامیدنی.مالیدنی.تزریقی باعث افزایش نیروی کاذب در فرد شود داروهای آنابولیک نامیده میشود که جزو داروهای ممنوعه محسوب میشود حتما دیدی که مدال از نفر اول پس میگیرن میدن به نفر دوم علتس اینه که تست دوپینگش مثبت در اومده.خیلی پر حرفی کردم.ولی باز هم نیمه ی دوم حرفحاتونو متوجه نشدم!!) اینهم از خانومهای فیتنس گفتیم هم از اقایون باشه از خانوم ها هم باشه بد نیستsupplement .. .

mohammad_xlr
8 November 2005, 08:02 AM
تمامی موارد نه ولی بخصوص تستسترون testosteroneکه به صورت یا اگر بصورت مداوم وبا دوز بالا مصرف بشه یله فرد عقیم میشه میدونی چرا؟چون بدن انسان به طور طبیعی این هورمون رو بر حسب نیاز بدن تولید میکند.درون بیضه ها غددی هستند که این هورمون رو تولید میکنند.وقتی شما این هورمون رو از بیرون وارد بدن میکنید دیگر بدن نیاز به ترشح ان توسط غددی که گفتم نمیبینه واگه این روال بصورت روزمره و عادی تکرار بشه منظورم استفاده از استروئیدها بخصوص(testosterone) غددی که وظیفشون تولید تستسترون بود رو ما عملا بلوکه کردیم چون این غدد وقت زیادی مثلا 5سال هورمون ترشح نکرده اند دیگه پس از این مدت نمیتونن دوباره استارت بزنن مثل یه ماشینیکه پنج سال خوابیده باشه این ماشین دیگه باطریش نای استارت زدن رو نداره.ولی ماشین تعمیر میشه ولی عقیمیت نه!در ضمن این مورد از مواردی است که چه جوری بگم دیگه طرف دیوونه باشه یعنی از صبح تا شب یا بخوره یا نثلا روزی 2 تا 250 میلیشو تزریق کنه.این عارضه ای که گفتی کاملا درسته و وجود دارد ولی به این راحتی ها هم نیست با 2 یا 2 تا امپول ادمو عقیم کنه .پیش میاد ولی به ندرت.در ضمن این عارضه دیگه عند عارضه هاست یعنی اگه مرگ و یه چند تا بیماری دیگه مثل سرطان رو کنار بذاریم این عارضه جزو خطرناکترین هاشه.امیدوارم جوابتو داده باشم.

mohammad_xlr
8 November 2005, 08:13 AM
تمامی موارد نه ولی بخصوص تستسترون testosteroneکه به صورت یا اگر بصورت مداوم وبا دوز بالا مصرف بشه یله فرد عقیم میشه میدونی چرا؟چون بدن انسان به طور طبیعی این هورمون رو بر حسب نیاز بدن تولید میکند.درون بیضه ها غددی هستند که این هورمون رو تولید میکنند.وقتی شما این هورمون رو از بیرون وارد بدن میکنید دیگر بدن نیاز به ترشح ان توسط غددی که گفتم نمیبینه واگه این روال بصورت روزمره و عادی تکرار بشه منظورم استفاده از استروئیدها بخصوص(testosterone) غددی که وظیفشون تولید تستسترون بود رو ما عملا بلوکه کردیم چون این غدد وقت زیادی مثلا 5سال هورمون ترشح نکرده اند دیگه پس از این مدت نمیتونن دوباره استارت بزنن مثل یه ماشینیکه پنج سال خوابیده باشه این ماشین دیگه باتریش نای استارت زدن رو نداره.ولی ماشین تعمیر میشه ولی عقیمیت نه!در ضمن این مورد از مواردی است که چه جوری بگم دیگه طرف دیوونه باشه یعنی از صبح تا شب یا بخوره یا مثلا روزی 2 تا 250 میلیشو تزریق کنه.این عارضه ای که گفتی کاملا درسته و وجود دارد ولی به این راحتی ها هم نیست با2 تا امپول ادمو عقیم کنه .پیش میاد ولی به ندرت.در ضمن این عارضه دیگه عند عارضه هاست یعنی اگه مرگ و یه چند تا بیماری دیگه مثل سرطان رو کنار بذاریم این عارضه جزو خطرناکترین هاشه.امیدوارم جوابتو داده باشممن که تا به حال این مورد را نشنیدم لا اقل تو شهرمون هر کدوم از بدنسازها هم که ازدواج میکنند بعد از 1 سال میشن 3 نفر .منکه ندیدم و نه شنیدم.ولی یه عارضه یی هست به نام جینوکسیما که در ان حالت نوک پستان مرد شبیه زن میشه.بزرگ میشه و دردناکه.ولی با یه عمل جراحی ساده قابل حله این مورد رو میدونم وشنیدم..

mohammad_xlr
8 November 2005, 01:16 PM
[QUOTE=مربا]واقعا که این اقای رونی قراره بترکونه:icon_redf

حالا لباسای اینا رو کی می دوزه؟لباس ادمای معمولی واسه اینا قشنگ نمی شه.لباس مخصوص دوزه؟

نه خیر شخص خاصی نمیدوزه فقط اینها سایز xxxl رو میپوشن در بعضی موارد هم پیش میاد که راه حلش دوزندگیست.بالاخره خیاطه هم باید کسب وکار داشته باشه یا نه؟
اینهم یکی دیگه از رونی در حال مسافرت از امریکا به روسیه بغل دستیش هم که مترجمشه.اینهم تو لباس اسپورت.البته آخ اسپورت که جه عرض کنم فکر کنم فقط ساعت ولباسهاش 10000 دلار میارزه بگذریم.چه فرهنگ خوبی دارن هر لباس جا و مکانی دارد.

mohammad_xlr
8 November 2005, 01:30 PM
این 3 نفر نفرات اول تا سوم مستر المپیای سال 2000 شدند.سمت چپ رونی کلمن و وسطی شاون ری(shawn ray) وبالاخره سمت چپیه هم که عشق خوده کوین.در ضمن این عکس واسه خواستم ببینید چون که اینجا هر 3 بدن سادهی ساده هستن.آخه میدونین که اینها دقایقی قبل از حضور در اول بدنشان را رنگ میکنند البته نه خودشان assistant دارن یا همون یار کمکی و سپس از روی اون ماده ی براق کننده ای مزنند تا بدنشان در بهترین فرم قابل رویت باشد.حالا این سه نفر اینجا نه رنگ زدن نه براق کننده.از اون عکسهایی هست که گیر نمی اد ها معمولا بدنسازان هر زمانی وهر وقتی وتحت هر شرایطی نمیذارن ازشون عکس گرفته بشه.بدلایل مختلف که منطقی هم هستن.البته این عکس چند ساعت قبل از شروع مستر المپیا گرفته شده و من فکر که اونها دیگه تو این چند ساعت چیزی ندارن که لو بره.اگه لو بره هم کار از کار گذشته.واسه همین گذاشتن عکس بگیرن.دقت کنید که بدنها ساده ی ساده هستن نه رنگ و نه مواد براق کننده.

bijbij
8 November 2005, 06:07 PM
دوست من
از آنجا که بارها مشاهده شده تصاویر الصاق شده توسط شما با شئونات تالارهای پارسی همخوانی ندارد , بدینوسیله از شما درخواست مینمایم لطف نمایید دیگر از تصور در تاپیک خود استفاده ننموده و فقط به مسائل خود موضوع بصورت نگارشی بپردازید .
در صورت تکرار با کمال تاسف تاپیک شما قفل و پاک میگردد .
با سپاس از توجه شما

mohammad_xlr
11 November 2005, 10:43 PM
رونی

Sina-Ts
12 November 2005, 06:07 PM
در مورد مصرف کراتين و پروتين و اينکه کی بايد استفاده کرد و نحوه استفداش ضرر ها و فايدهاش اگه کسی ميدونه
يه توضيح کامل بده

Nima1989
12 November 2005, 10:01 PM
در مورد مصرف کراتين و پروتين و اينکه کی بايد استفاده کرد و نحوه استفداش ضرر ها و فايدهاش اگه کسی ميدونه
يه توضيح کامل بده
با توجه به وزنتون از روی بروشور همراه ، کراتین مصرف کنید
4-6 روز اول بارگیری کراتین هست و مقدار مصرف بیشتره

--------------
پروتئین هم بعد از تمرین به هراه شیر-موز-خرما-سفیده تخم مرغ.........
میکس کنید

mohammad_xlr
13 November 2005, 03:11 AM
در مورد مصرف کراتین روی برچسب جنسی که میخرید توضیح داده شده البته زیاد هم با هم فرقی نمیکنن مگر اینکه کراتینهای خاصی باشن مثلا creatine atp و از این موراد.علت فرقشون هم ساده هست مثلا بعضی ها چون با مواد دیگری نیز مخلوط میباشند مثلا نوشته هرگز با محلولهای قندی مثل آبمیوه یا هرگز با شیر مصرف نشود یعنی داخل شیر تبدیل به محلول نشود این از این.ولی مصرف کلی کراتین خالص یا همون pure creatine این هست که شما باید هفته ی اول بارگیری کنید بدین ترتیب که 5 گرم قبل از صبحانه با آبمیوه ی قندی آب انگور بهترینه محلول درست میکنی البته میزان آبمیوه 230 سی سی کافیه زیاد نباشه یا همون یه لیوان و سپس میزنی تو رگ.وعدهی دوم همه ی همین کارها با همان مقدار واندازه و... دیگه نمیخواهم تکرار کنم نیم ساعت قبل از تمرین میل میکنید.وعده ی سوم نیز به همان حالت بلافاصله بعد از تمرین.اگه خونتون نزدیکه که تو خونه میل کنید وگر نه مجبورید از قبل محلولش رو تهیه وبا خودتون به باشگاه ببرید وبلافاصله بعد از تمرین نوش جان کنید(قمقمه های کوچک وسیله ی مناسبی برای رفع این نیاز میباشند)در کل وعده پس از تمرین نباید بیشتر از 15 دقیقه طول بکشه(زمان مصرفش).و بالاخره وعده ی آخر را قبل از خواب با همان شرایط ذکر شده مصرف شود.دقت پس از یک هفته وعده های 1و4 یعنی صبح وشب باید حذف بشن که مرحله ی بارگیری کراتین میباشد.در ضمن این مورد آخر رو حتما رعایت کنید چونکه کراتین اضافی از کاملا از بدن دفع میگردد.اینو برای اونایی میگم که فقط کراتین میخورن میگم.از لحاظ اقتصادی هم صرفه جویی کرده باشند.در ضمن اگر کراتین مصرفی بدلایلی قطع شد اگر مدت زمان آن کمتر از دو هفته باشد نیاز به بار گیری مجدد ندارد.امیدوارم پاسخ داده باشم.البته بدن به کراتین عادت میکنه.اصولا پس از 4 ماه 45 روز نباید مصرف بشه در واقع قطع بشه.وپس از آنمدت دوباره میتوان مصرف نمود.البته با بار گیری چونکه یادتون باشه گفتم بارگیری در صورتی لازم نیست که کمتر ادو هفته قطع شده باشد.

mohammad_xlr
13 November 2005, 03:40 AM
کراتین ماده ی بسیار خوبی ولی به نظر من خیلی بیشتر از ارزشش اسم در آورده درست مثل بنز وبی ام و ولی به نظر من گلوتامین محشره.مصرف کنید تا ببینید چی میکنه.این توضیح را هم بدم که کراتین گلوتامین آمینو اسید پودر پروتئین وامثالهم برای افراد آماتور عالیه ولی علم ساپلمنت به این چند تا مورد خلاصه نمیشه مخصوصا ساپلمنتهای حرفه ای یا همون professional supplements اگه در مورد اونها هم سوالی داشتین اگه بتونم کمکتون میکنم.من به شخصه شک دارم که آقای رونی کلمن همون غوله اصلا کراتین یا گلوتامین مصرف میکنه یا نه؟منکه فکر نکنم محصولات خیلی خیلی موثرتری هستن که فکر کنم اونا رو میل کنن.البته واسه رونی هم همونا جواب میده واسه تازه کارها هم نامبرده ها.

kevin_m_bb
13 November 2005, 06:29 PM
کراتین ماده ی بسیار خوبی ولی به نظر من خیلی بیشتر از ارزشش اسم در آورده درست مثل بنز وبی ام و ولی به نظر من گلوتامین محشره.مصرف کنید تا ببینید چی میکنه.این توضیح را هم بدم که کراتین گلوتامین آمینو اسید پودر پروتئین وامثالهم برای افراد آماتور عالیه ولی علم ساپلمنت به این چند تا مورد خلاصه نمیشه مخصوصا ساپلمنتهای حرفه ای یا همون professional supplements اگه در مورد اونها هم سوالی داشتین اگه بتونم کمکتون میکنم.من به شخصه شک دارم که آقای رونی کلمن همون غوله اصلا کراتین یا گلوتامین مصرف میکنه یا نه؟منکه فکر نکنم محصولات خیلی خیلی موثرتری هستن که فکر کنم اونا رو میل کنن.البته واسه رونی هم همونا جواب میده واسه تازه کارها هم نامبرده ها.

گلوتامين از آمينو اسيدهاي غير ضروري بدن هستش ولي مصرف اون فوايد بسياري داره ازجمله فوايدش كه من در مدت مصرفش متوجه شدم ريكاوري كردن بسيار خوب بدن بود و به دليل ريكاوري خوب مانع تمرين زدگي مي شه و به درد كسايي مي خوره كه تمرين زيادي مي كنن و خودشون رو تحت فشار هاي زيادي قرار مي دن و اثر ديگه اي كه من ازش ديدم پر قدرت كردن بدن بود و ركردهاتون 100٪ بالا خواهد رفت
به نظر من اگر گلوتامين با whey,hmb مصرف بشه نتايج فوق العاده اي خواهد داشت
من كه بدون وي استفاده كردم خيلي خوب بود با وي ديگه ....:icon_sad: :icon_cool

mohammad_xlr
13 November 2005, 07:23 PM
گلوتامين از آمينو اسيدهاي غير ضروري بدن هستش ولي مصرف اون فوايد بسياري داره ازجمله فوايدش كه من در مدت مصرفش متوجه شدم ريكاوري كردن بسيار خوب بدن بود و به دليل ريكاوري خوب مانع تمرين زدگي مي شه و به درد كسايي مي خوره كه تمرين زيادي مي كنن و خودشون رو تحت فشار هاي زيادي قرار مي دن و اثر ديگه اي كه من ازش ديدم پر قدرت كردن بدن بود و ركردهاتون 100٪ بالا خواهد رفت
به نظر من اگر گلوتامين با whey,hmb مصرف بشه نتايج فوق العاده اي خواهد داشت
من كه بدون وي استفاده كردم خيلي خوب بود با وي ديگه ....:icon_sad: :icon_cool
درسته دوست من حتی جدیدا در امریکا پزشکان پس از عمل جراحی گلوتامین به مریضشون تجویز میکنند چون همانطور که دوست عزیز ذکر کرد قدرت ریکاوری یا همون بازیافت بافتها علی الخصوص ماهیچه ها را به طور چشم گیری افزایش میدهد.مصرف گلوتامین سرعت بازیافت عضلاتی که تحت تمرین شدید دچار صدمه دیده شده اند را بالا میبرد.البته موضوعی باید عنوان شود آنهم اینکه منظورم از عضلاتی که تحت تمرین آسیب دیده اند منظور از آسیب آسیب به معنای واقعی کلمه نیست دوستان بدنساز به خوبی میدانند که عضلات تحت تمرین شدید و اصولی وصحیح آسیب میبینند یعنی سلولهای عضلات دچار پارگی وخونریزی میشوند.البته این پارگی وخونریزی با چشم قابل رویت نیست زود دعوام نکنین لطفا.بهترین راه حل تشخیص اینکه آیا تمرینات و حرکات صحیح انجام گرفته این است که فردای آنروز اگر عضله ی مورد نظر که دیروز روی آن کار شده درد میکند یا نه؟ البته درد منطقی یه حالت خاصی هم داره که بدنسازها بخصوص اونهایی که روز اول بدنسازیشان بوده است حتما تجربه کرده اند این از این.البته باید مطمئن شد که این درد درد مفصلی نیست ویکی از موارد مهم در بدنسازی جلوگیری از وارد آمدن آسیب به مفاصل بدن میباشد.راه تشخیصش هم ساده هست درد اولی که صحیح میباشد به مرور زمان حداکثر در آماتورها پس از 4 روز بر طرف میشود در ضمن این درد یه جورایی خوشایند نیز میباشد.مخصوصا واسه اونایی که وسواس زیاد به درست تمرین کردن دارند. ولی درد مفاصل یا به این سرعت التیام نمی یابد یا اصلا ماندگار میشود در ضمن این نوع درد زجرآور میباشد که سریعا باید به پزشک ارتوپد مراجعه نمود. در مورد افراد حرفه ای این امر کاملا قابل کنترل بوده بطوریکه فرضا در تمرین دیروزشان حتی اگر ترکیبی باشد یعنی دیگر عضلات هم سهمی در اجرای حرکت داشته باشند مانند اسکوات با هالتر فقط و فقط عضلات جلوی ران آنها دچار این درد لذتبخش میشود البته این مهم ممکن نیست جز با تمرکز کامل روی عضله ی مورد نظر که به نظر من مهمترین قسمت تمرین در بدنسازی است البته کمی مشکله ولی با استفاده از فرم صحیح حرکت و کمی تجربه به راحتی به دست می آید این هم از این.نکته:در ضمن مصرف بیش از اندازه ی گلوتامین باعث مصمومییت در روده ها میشود.با تشکر دوباره از دوست عزیزم کوین.در ضمن بنده تمامی صحبتهای شما را قبول دارم.اینهم یه عکس از گونتر شیلر کمپ پر طرفدار آلمانی.:icon_cool

mohammad_xlr
13 November 2005, 07:33 PM
راستی یادم رفت بپرسم که درد بعد از تمرین چه نام دارد.یه اصطلاحی داره.اگه کسی میدونه راهنمائی کنه.اینهم عکس از یک بدن کنار استخری خیلی ها هم از اینجور بدن ها خوششون می آید.البته ایشون قهرمان نامی پرورش اندام جهان یعنی کوین لورون میباشد که پس از ترک تمرین بمدت سالها باز توانسته از جمع شدن چربی اضافه با استفاده از ورزش و تغذیه ی صحیح جلوگیری کند و بدنش رو فرم باشد.:icon_sad:

kevin_m_bb
13 November 2005, 11:23 PM
درسته دوست من حتی جدیدا در امریکا پزشکان پس از عمل جراحی گلوتامین به مریضشون تجویز میکنند چون همانطور که دوست عزیز ذکر کرد قدرت ریکاوری یا همون بازیافت بافتها علی الخصوص ماهیچه ها را به طور چشم گیری افزایش میدهد.مصرف گلوتامین سرعت بازیافت عضلاتی که تحت تمرین شدید دچار صدمه دیده شده اند را بالا میبرد.البته موضوعی باید عنوان شود آنهم اینکه منظورم از عضلاتی که تحت تمرین آسیب دیده اند منظور از آسیب آسیب به معنای واقعی کلمه نیست دوستان بدنساز به خوبی میدانند که عضلات تحت تمرین شدید و اصولی وصحیح آسیب میبینند یعنی سلولهای عضلات دچار پارگی وخونریزی میشوند.البته این پارگی وخونریزی با چشم قابل رویت نیست زود دعوام نکنین لطفا.بهترین راه حل تشخیص اینکه آیا تمرینات و حرکات صحیح انجام گرفته این است که فردای آنروز اگر عضله ی مورد نظر که دیروز روی آن کار شده درد میکند یا نه؟ البته درد منطقی یه حالت خاصی هم داره که بدنسازها بخصوص اونهایی که روز اول بدنسازیشان بوده است حتما تجربه کرده اند این از این.البته باید مطمئن شد که این درد درد مفصلی نیست ویکی از موارد مهم در بدنسازی جلوگیری از وارد آمدن آسیب به مفاصل بدن میباشد.راه تشخیصش هم ساده هست درد اولی که صحیح میباشد به مرور زمان حداکثر در آماتورها پس از 4 روز بر طرف میشود در ضمن این درد یه جورایی خوشایند نیز میباشد.مخصوصا واسه اونایی که وسواس زیاد به درست تمرین کردن دارند. ولی درد مفاصل یا به این سرعت التیام نمی یابد یا اصلا ماندگار میشود در ضمن این نوع درد زجرآور میباشد که سریعا باید به پزشک ارتوپد مراجعه نمود. در مورد افراد حرفه ای این امر کاملا قابل کنترل بوده بطوریکه فرضا در تمرین دیروزشان حتی اگر ترکیبی باشد یعنی دیگر عضلات هم سهمی در اجرای حرکت داشته باشند مانند اسکوات با هالتر فقط و فقط عضلات جلوی ران آنها دچار این درد لذتبخش میشود البته این مهم ممکن نیست جز با تمرکز کامل روی عضله ی مورد نظر که به نظر من مهمترین قسمت تمرین در بدنسازی است البته کمی مشکله ولی با استفاده از فرم صحیح حرکت و کمی تجربه به راحتی به دست می آید این هم از این.نکته:در ضمن مصرف بیش از اندازه ی گلوتامین باعث مصمومییت در روده ها میشود.با تشکر دوباره از دوست عزیزم کوین.در ضمن بنده تمامی صحبتهای شما را قبول دارم.اینهم یه عکس از گونتر شیلر کمپ پر طرفدار آلمانی.:icon_cool

راستي بايد اين رو هم اضافه كنم كه پزشكان از گلوتامين براي درمان سريعتر سوختگي ها هم استفاده مي كنند
اما اين دردي كه دوست خوبم فرمودند(درد عضلاني)دردي است كه پس از انجام تمرين صحيح و با تمركز بوجود مي آيد و در تمرين جلسه بعدي وقتي به تمرين مي پردازيد زياد اذيتتون نخواهد كرد و از پارگي فيبرهاي كوچيك عضلاني بوجود مي آيد و براي ترميم اين پارگي ها از پروتيين و اسيد هاي آمينه استفاده كرد و به اين ترتبيب پس از تمرين سنگين بايد به تغذيه و مصرف پروتيين هايي با ارزش بيشتر دقت كنيد تا همين قدر حجم اوليه رو هم از دست ندهيد
ولي اگه درد از نوع مفصلي باشه به ندرت مي تونين تمرين كنين و بايد از وزنه هاي بسيار سبك استفاده كنيد اگر درد خيلي شديد بود به دكتر مراجعه كنيد و پس از چندين روز استراحت (بنا به تجويز دكتر و مربي آگاه) دوباره تمرينتون رو به صورت سبك و خيلي نرم آغاز كنيد

kevin_m_bb
13 November 2005, 11:33 PM
راستی یادم رفت بپرسم که درد بعد از تمرین چه نام دارد.یه اصطلاحی داره.اگه کسی میدونه راهنمائی کنه.اینهم عکس از یک بدن کنار استخری خیلی ها هم از اینجور بدن ها خوششون می آید.البته ایشون قهرمان نامی پرورش اندام جهان یعنی کوین لورون میباشد که پس از ترک تمرین بمدت سالها باز توانسته از جمع شدن چربی اضافه با استفاده از ورزش و تغذیه ی صحیح جلوگیری کند و بدنش رو فرم باشد.:icon_sad:

من عاشق kevin mark levrone هستم و حتي حدود 100 تا عكس از اونو از اينترنت گرفتم
كوين لورون داراي بزرگترين سرشانه هاي تاريخ بدنسازي بوده و داراي فرم بدني بسيار بي نظيري نيز هست
علاوه بر بدنسازي به موسيقي هم پرداخته و خواننده نيز هست و فكر مي كنم در گروهي به نامfulblown مشغول به هنرمندي است
در دو نيز بسيار قوي است و با قهرمان دوي جهان (اسمش يادم رفته)هم مسابقه داده و با اختلاف كمي از اون به خط پايان رسيد(قابل توجه بدنسازاني كه نمي توتنند 100 متر هم بوند)
در ضمن اخيرا جزو بازيگران هاليودي هم شده و قصد داره بازيگر چندين فيلم هم بشه
درضمن هنوز اعلام نكرده كه مي خواهد از بدنسازي خداحافظي كند ولي ظاهرا ديگر نمي خواهد مسابقه بدهد و 2 سال است كه در مستر المپا غيبت داشته است
در ضمن در مقاله اي خونده بودم كه از معدود بدنسازاني است كه در فصل خارج از مسابقات وزني كمتر از فصل مسابقات دارد (برخلاف 99٪ بدنسازان) يعني اگر در زمان خار ج از مسابقات اورا ببينيد تقريبا شبيه همين عكسي هست كه دوستمون قرار داده است

kevin_m_bb
14 November 2005, 12:14 AM
شما عكسهاتون رو چطوري آپ لود مي كنين
بگين تا من هم عكس هايي رو كه دارم واسه شما بزارم:icon_cool

Malkemid
14 November 2005, 01:08 AM
شما عكسهاتون رو چطوري آپ لود مي كنين
بگين تا من هم عكس هايي رو كه دارم واسه شما بزارم:icon_cool

اول قسمت پاسخگویی پیشرفته رو انتخاب کنید...بعد از اون زیر..قسمت مدیریت پیوستها

kevin_m_bb
14 November 2005, 12:11 PM
اين هم يه عكس زيبا از آقاي لورون كه هيچكي تو اين فيگور نمي تونه مثل اون زيبا به نظر برسه

kevin_m_bb
14 November 2005, 12:16 PM
اين هم از عكس هايي كه قبلا توضيح داده بودم دربارش همونايي كه كوين لورون بسيار كوچك تر از فصل مسابقات هست البته يكيش فكر كنم واسه اوايل كارش باشه:icon_razz

kevin_m_bb
14 November 2005, 12:20 PM
اين عكس ها هم مربوط مي شه به مسابقه دوي اون با همون قهرمان دوي جهان كه در چندين پست قبل راجع بهش صحبت كردم

kevin_m_bb
14 November 2005, 12:26 PM
اين عكس مربوط به خوانندگي لورون مي شه:icon_cool

Malkemid
14 November 2005, 02:06 PM
صورتش چرا انقدر کج و کولست؟...بوکسور بوده؟

kevin_m_bb
14 November 2005, 02:34 PM
صورتش چرا انقدر کج و کولست؟...بوکسور بوده؟

شايد به خاطر حالت صورتش باشه كه اينطوري به نظر مي رسه
در ضمن چون اينها داراي چربي كمي هستند معمولا مقدار كم چربي بر روي صورت آنها نيز تاثير مي ذاره يعني صورتي استخواني خواهند داشت
در رابطه با بكسور بودنش چيزي نشنيدم:icon_razz

kevin_m_bb
14 November 2005, 03:09 PM
يه عكس جالب كه مستر المپيا هاي سال 1965 تا 2002 رو نشون مي ده
البته سال هاي 2003 و2004و2005 رو هم براي روني كلمن اضافه كنيد

kevin_m_bb
14 November 2005, 08:14 PM
و اما قشنگترين عكسي كه از لورون دارم فكر مي كنم همينه.....:icon_sad:

sisbss
15 November 2005, 10:50 PM
این عکس اخریه قشنگ بود

kevin_m_bb
16 November 2005, 01:47 AM
خوب تا به حال درباره پروتيين مصرفي براي يك بدنساز زياد صحبت نشده و مي خوام با اجازه ي اساتيد كمي در اين باره صحبت كنم
پروتين مصرفي براي يك ورزشكار كه مي خواهد وزن خود را اضافه كند(حجم) به ازاي هر كيلوگرم از وزنش 2.2 گرم مي باشد يعني يك ورزشكار بدنساز سالم 100 كيلويي 220 گرم پروتيين در روز نياز دارد كه بايد اين مقدار پروتيين رو در 5-6 وعده مصرف نمايد تا به خوبي جذب بدن شود
اگر در دوره خاصي هستيد و بخواهيد از اين مقدار گفته شده بيشتر مصرف نماييد بايد مصرف آب خود را نيز بالا ببريد زيرا پروتيين پس از سوخت وساز به وادي تبدل مي شود كه يكي از آنها اسيد اوريك است كه ممكن است در كليه ته نشين شود وتشكيل سنگ هاي كليوي دهد بنابراين مصرف آب خود را بالا بريد(حداقل 10-15 ليوان) تا به مراتب ادرارتان بيشتر شود واين مواد از بدنتان خارج شود

ادامه دارد........:icon_cool :icon_razz

kevin_m_bb
16 November 2005, 02:07 AM
چندين عكس زيبا از كوين لورون:icon_sad:
(در پست هاي بعدي از شهريار كمالي هم واستون مي زارم):icon_cool http://moeinbb.persiangig.com/image/BODY_BUILDING/LEVRO13.JPG
http://moeinbb.persiangig.com/image/BODY_BUILDING/LEVRO14.JPG
http://moeinbb.persiangig.com/image/BODY_BUILDING/LEVRO18.JPG
http://moeinbb.persiangig.com/image/BODY_BUILDING/LEVRO29.JPG

kevin_m_bb
16 November 2005, 10:20 PM
تفاوت اين دو عكس چيست ؟؟؟آيا تا به حال به اين فكر كرده ايد كه چرا روني كلمن با وجود تفكيك بالا باز هم داراي شكم بر آمده است؟؟و همين نكته باعث مي شه از از نظر شكم امتياز منفي بگيرد؟؟تفاوت اين دو عكس را ببيند(عكس دوم يه كم بدكيفيت است)؟؟درست است كه داراي حجم بيشتري شده است ولي چرا شكمش اينقدر برآمده است؟؟
دليل اين بر آمدگي مصرف بيش از حد انسولين و سوماتروپين(HGH يا هورمون رشد )است
البته يكي از مضرات آن رشد عرضي بدن است
يك آمار از مضرات مصرف بي رويه هورمون رشد::
بزرگ شدن اعضاي بدن 96٪
چروك خوردگي قسمت نرم بافت ها 98٪
درد مفاصل76٪
افزايش وزن76٪
حساسيت هاي نامطلوب عصبي 62٪
بزرگي شدن قلب35٪
بزرگ شدن تيروييد18٪
ابتلا به بيمار قند(ديابت)8٪

----------------------------------
منبع:گزارش هورمون در پرورش اندام

kevin_m_bb
16 November 2005, 11:50 PM
تا اينجا بيشتر صحبت ها و عكس ها از بدنسازان خارجي شده بود ولي صحبت از شهريار كمالي بدنساز حرفه اي ايراني الاصل مقيم آمريكا نشده بود

كينگ كمالي در زمان انقلاب به دليل ازتشي بودن پدرش به همراه خانواده به آمريكا مهاجرت كرد و پس از چندين ورزش و رها كردن آنها به ورزش بدنسازي روي آورد و هم اكنون جزو بدنسازان ifbb مي باشد

در يكي از مصاحبه هاش گفته دين من همون غذا و ورزش و استراحته (شايد رمز موفقيتش اين بوده يعني اينكه به اين سه چيز اهميت زيادي داده)

اين هم چند تا عكس زيبا از شهريار كمالي ملقب به king
:icon_sad:
دوستان نظرات خودشون رو بگن
اصلا كسي دوست داره من ادامه بدم؟؟؟!!!

kevin_m_bb
19 November 2005, 02:20 PM
تا اينجا بيشتر صحبت ها و عكس ها از بدنسازان خارجي شده بود ولي صحبت از شهريار كمالي بدنساز حرفه اي ايراني الاصل مقيم آمريكا نشده بود

كينگ كمالي در زمان انقلاب به دليل ازتشي بودن پدرش به همراه خانواده به آمريكا مهاجرت كرد و پس از چندين ورزش و رها كردن آنها به ورزش بدنسازي روي آورد و هم اكنون جزو بدنسازان ifbb مي باشد

در يكي از مصاحبه هاش گفته دين من همون غذا و ورزش و استراحته (شايد رمز موفقيتش اين بوده يعني اينكه به اين سه چيز اهميت زيادي داده)

اين هم چند تا عكس زيبا از شهريار كمالي ملقب به king
:icon_sad:
دوستان نظرات خودشون رو بگن
اصلا كسي دوست داره من ادامه بدم؟؟؟!!!

ظاهرا كسي اين تاپيك رو نم خونه!!!!:icon_arro :icon_mad:

Malkemid
19 November 2005, 04:47 PM
ظاهرا كسي اين تاپيك رو نم خونه!!!!:icon_arro :icon_mad:
چرا من همشو می خونم...ادامه بده...:icon_cool

kinz
20 November 2005, 12:34 AM
با توجه به اینکه بدنسازی تنها کشش نداره. دنبال پارتنر میگردم برای رفتن به یکی از باشگاه های تمیز
مثل بارمان پارت اکسیژن و ...

Moein273
20 November 2005, 09:53 AM
اگر اومدی پرسیا من هستم .

kevin_m_bb
21 November 2005, 12:37 AM
خوب تا به حال درباره پروتيين مصرفي براي يك بدنساز زياد صحبت نشده و مي خوام با اجازه ي اساتيد كمي در اين باره صحبت كنم
پروتين مصرفي براي يك ورزشكار كه مي خواهد وزن خود را اضافه كند(حجم) به ازاي هر كيلوگرم از وزنش 2.2 گرم مي باشد يعني يك ورزشكار بدنساز سالم 100 كيلويي 220 گرم پروتيين در روز نياز دارد كه بايد اين مقدار پروتيين رو در 5-6 وعده مصرف نمايد تا به خوبي جذب بدن شود
اگر در دوره خاصي هستيد و بخواهيد از اين مقدار گفته شده بيشتر مصرف نماييد بايد مصرف آب خود را نيز بالا ببريد زيرا پروتيين پس از سوخت وساز به وادي تبدل مي شود كه يكي از آنها اسيد اوريك است كه ممكن است در كليه ته نشين شود وتشكيل سنگ هاي كليوي دهد بنابراين مصرف آب خود را بالا بريد(حداقل 10-15 ليوان) تا به مراتب ادرارتان بيشتر شود واين مواد از بدنتان خارج شود

ادامه دارد........:icon_cool :icon_razz

مقدار پروتين در 100گرم از بعضي از غذاها:
مرغ 25g
ماهي 25g
استيك25g
جگر25g
جوانه گندم 25g
حبوبات 24g
همبرگر 22g
تخم مرغ 20g
پنير 15g
آجيل 13g
شير وماست 5g
از غذاهاي بالا ماهي با كمترين درصد چربي بهترين غذا براي كساني كه در دوران خشك كردن هستند مي باشد زيرا پروتيني هم رديف با مرغ و گوشت دارد ولي چربي كمتري دارد:icon_sad:
اگر در دوران خشك كردن هستيد سعي كنيد از سينه مرغ و ماهي استفاده كنيد البته سعي كنيد در غذاهايتان تنوع هم داشته باشين اگر چه گوشت قرمز داراي چربي نسبتا بالايي است ولي به دليل داشت كراتين و .....موجب از دست ندادن حجم عضلاني مي شود:icon_cool :icon_wink

parsmobile
21 November 2005, 03:25 PM
آقایون از شیراز هم پایه قبول می کنید ؟:icon_razz

satellite
21 November 2005, 06:47 PM
از شیراز؟ok! هستم!میتونیم در مورد تعمیرات موبایل هم صحبت کنیم!

belenda
23 November 2005, 01:40 AM
آقایون از ارومیه هم پایه قبول می کنید ؟

به امید روزهای بهتر تر:icon_cool

meslehichkas
17 April 2006, 10:05 PM
شان ري . خوش استيل ترينه
دوريان يتس حجيم ترينه
كلمن استثنايي ترين
آرنولد دوست داشتني ترينه

meslehichkas
17 April 2006, 10:11 PM
يادم رفت بگم . كوين لورن هم بدشانس ترين

Moein273
18 April 2006, 01:02 AM
شان ري . خوش استيل ترينه
دوريان يتس حجيم ترينه
كلمن استثنايي ترين
آرنولد دوست داشتني ترينه

اینها نظر شماست درسته ؟

Crab 67
28 February 2008, 10:01 PM
سلام ميشه تو 10 روز 5 كيلو اضافه كرد.

niceevil
30 March 2008, 07:50 PM
سلام ميشه تو 10 روز 5 كيلو اضافه كرد.

واسه يه حرفه اي ممکنه اما مطمئناً 5 کيلو عضله خالص نيست مقداری آب و چربی هم هست

البته با دارو و مکمل های با کيفيت بالا

babak_deghat
14 April 2008, 08:25 PM
اینهم یک برنامه و چارت برای بدنسازانه که به وسیله ی اون میتونن بفهمن برای تقویت هر عضله ای چه تمریناتی بهتره.خودم هم همیشه از این هم استفاده میکنم
http://i29.tinypic.com/34rbne8.jpg

mone146
19 May 2008, 11:34 PM
سلام
راستش در مورد این ترکیباتی که تحت عنوان پروتئینها و کربوها به فروش میره خیلی تردید دارم. یکی از دوستام پروتئین وی مصرف کرد و سینه هاش آب آورد. که البته این به بحث تقلبی بودن مواد اون هست. این یک مورد
مورد دوم در مورد عوارض جانبی این ترکیبات (البته از نوع غیر تقلبی) علی الخصوص کراتین لطفا توضیح بدید. که من شنیدم عوارض میتونه داشته باشه.
یکی از دوستان کربوهیدرات CarboTech که همراه با کراتین بود رو به من داده ولی در مورد مصرف اون مردد هستم.
من وزنم 75 کیلو هست و نسبت به قدم حدود 10 کیلو کم دارم. به نظر شما این کمبود وزن رو چطور میتونم جبران کنم؟ در حال حاضر من از ساپلمنتی به نام Myoplex استفاده میکنم که حاوی 53 گرم پروتئین هست و Muscle recovery هم انجام میده. در مورد این پروتئین چه نظری دارید؟
و سوال آخر اینکه تا چه حد دویدن و با چه ریتمی میتونه مفید باشه. طوری که عضله رو نسوزونه. من برای آب کردن چربی شکم به طور متوسط هفته ای 2-3 تایم 25 دقیقه ای میدوم.
ببخشید سوالها زیاد بود. آماتوری هست دیگه...موفق باشید

Orion
20 May 2008, 12:42 AM
من هم سئوالي شبيه به سئوال قبلي دارم. من الان نسبت به قدم 10 كيلو كم دارم. اما به دليل مصرف غلط كراتين حدود 3 سال پيش، شكم آوردم. البته الان ديگه به اون صورت مشخص نيست و آب شده.
حالا ميخوام اين كمبود وزن رو جبران كنم طوري كه شكمم ديگه بالا نياد!! چه پيشنهادي داريد؟ دوباره كلاسهاي بدن‌سازي رو شروع كنم. لازمه اينو بگم كه من تا سه سال پيش بدنسازي ميكردم و اين كمبود وزن رو به 3 كيلو رسونده بودم (با پروتئين و كراتين) اما از وقتي بدنسازي رو ول كردم، كم كم لاغر شدم.

pooya_125
25 July 2008, 12:40 AM
من هم سئوالي شبيه به سئوال قبلي دارم. من الان نسبت به قدم 10 كيلو كم دارم. اما به دليل مصرف غلط كراتين حدود 3 سال پيش، شكم آوردم. البته الان ديگه به اون صورت مشخص نيست و آب شده.
حالا ميخوام اين كمبود وزن رو جبران كنم طوري كه شكمم ديگه بالا نياد!! چه پيشنهادي داريد؟ دوباره كلاسهاي بدن‌سازي رو شروع كنم. لازمه اينو بگم كه من تا سه سال پيش بدنسازي ميكردم و اين كمبود وزن رو به 3 كيلو رسونده بودم (با پروتئين و كراتين) اما از وقتي بدنسازي رو ول كردم، كم كم لاغر شدم.

دوست گرامی بهتر است که شما قد-سن-وزن - اندازه دور مچ دستتان ودور شکمتان را قید نمایید تا بطور دقیقتر بتوانم شما را راهنمایی نمایم

لاغر شدن شما در واقع ناشی از هماهنگ نبودن کالری دریافتی و مقدار کالری که بدنتان به مصرف می رسانده می باشد

ورزش بدنسازی باعث افزایش توده عضلانی شما می گردد و در صورت رعایت اصول صحیح تغذیه و تمرین می توانید به وزن مناسب برسید

موفق باشید

elmeiran
2 September 2008, 04:26 PM
دوستان يكه روز تو داروخانه بودم و يكي امد و گفت متيل تستوسترون داريد؟
اين هرمون چيه و به چه دردي مي خوره

saman 99
2 September 2008, 10:10 PM
متیل تستسترون نوع خوراکی تستسترون و جزو استروِِیید های آنابولیک است که تاثیر منفی بخصوص به روی کبد میذاره و از عوارض شایع اون افزایش وزن بدن به علت تجمع آب و نمک ذکر شده.کلا مصرف انواع استرویید ها حتی در کوتاه مدت هم عوارض منفی در پی داره و مصرف استرویید ها به خصوص برای کسانی که به سلامتی خود اهمیت میدن کار اشتباهیه.

saman 99
2 September 2008, 10:14 PM
از عوارض ظاهری مصرف استرویید ها که بنده شاهد بودم میشه به ایجاد لکه های پوستی وجوش و آکنه بیشتر در قسمت پشت و شانه و همچنین تند خویی این افراد و از عوارض جدی تر اون به آسیب های کلیوی و کبدی اشاره کرد.

Safir
4 September 2008, 04:09 PM
رفقا یه سوال مهم.به نظرتون تو ماه رمضون رفته باشگاه خوبه؟ من فکر میکنم اونهایی که روزه هستن نرن بهتره یا حتما" در صورت رفتن باشگاه مکمل استفاده کنن

DRSaeid
12 September 2008, 05:58 PM
يه چيزي كه من هنوز سر در نياوردم اينه كه بلاخره " بدنسازي باعث افزايش حجم ميشه يا كاهش "‌

من كه ميخوام وزن كم كنم و هم بدنم عضله اي بشه تكليفم چيه اين وسط !!

Safir
12 September 2008, 11:02 PM
خلاصه اینه به خاطر فشار موضعی روی عضلات ، عضلات ورزیده و حجمشون بیشتر میشه.کاری که فزیوتراپی ت پزشکی انجام میده اما اونجا فکر حجم بیشتر نیستند بلکه فکر تقویت هستند

Moein273
12 September 2008, 11:23 PM
يه چيزي كه من هنوز سر در نياوردم اينه كه بلاخره " بدنسازي باعث افزايش حجم ميشه يا كاهش "‌

من كه ميخوام وزن كم كنم و هم بدنم عضله اي بشه تكليفم چيه اين وسط !!
دوست عزیز نوع رژیم غذایی شما و نوع تمریناتتون هست که میتونه باعث هر کدوم از این تغییرات بشه

nicolas_beh
22 September 2008, 01:03 AM
کسی در مورد فیتنس میشه اطلاعات بده که کجا میشه تخصصی فیتنس کار کرد

elmeiran
6 October 2008, 04:25 PM
بلاخره نگفتید که علت مصرف متیل تستوسترون توسط جوانان چیست؟

eblis_051
16 October 2008, 03:30 PM
بلاخره نگفتید که علت مصرف متیل تستوسترون توسط جوانان چیست؟

افزایش وزن و حجم عضلانی در مدت بسیار کوتاه .

( یک شبه ره صد ساله را رفتن )

البته معمولا در پرورش اندام ، نوع تزریقی این استرویید استفاده می شود .

ali206-5
16 October 2008, 05:54 PM
افزایش وزن و حجم عضلانی در مدت بسیار کوتاه .

( یک شبه ره صد ساله را رفتن )

البته معمولا در پرورش اندام ، نوع تزریقی این استرویید استفاده می شود .

نظر شما در مورد این چیه ؟
و بهترین روش استفاده چجوریه ؟
Testosterone enanthate 250 mg

bahador87
21 October 2008, 12:32 PM
به نظرتون از بین بدنسازان حرفه ای جهان، خوشگلترین شکم رو کی داره؟ زشت ترین شکم چی؟

bahador87
21 October 2008, 12:33 PM
به نظر من خوشگلترین شکم کوین لورون،
زشت ترین شکم رونی کلمن. نظر شما چیه؟

kevin_m_bb
21 October 2008, 01:57 PM
به نظر من خوشگلترین شکم کوین لورون،
زشت ترین شکم رونی کلمن. نظر شما چیه؟
عضلات سرشانه کوین مارک لورون بی نظیره
شکم دکستر جکسون

ali206-5
21 October 2008, 02:16 PM
کسی جواب این سوال را نمیدونه ؟

eblis_051
21 October 2008, 06:43 PM

کلا تستسترون ( همه نوعش ) از مضرترین استروییدهاست . این نوع هم که شما نوشتید عوارضی مانند چربی پوست ، آکنه ، مشکلات کبد و کلیه ، مشکلات جنسی و ... رو در بدن ایجاد می کنه و آنچنان استرویید پر طرفداری هم نیست . ( سوستانون طرفدارای خیلی بیشتری داره )

اگه نظر من رو بخواید کلا با همه نوع استرویید مخالفم ولی اگه خیلی اصرار دارید من دكادورابولين ( همون دکا خودمون ) رو پیشنهاد می کنم .
استرویید بسیار عالییه و عوارض خیلی کمی هم داره و بیشتر بدنسازها هم براش سرودست میشکنن !

( البته الان بیشتر دکاهای تو بازار تقلبی اند و اگه می خوای استفاده کنی حتما باید به اصل بودنش اطمینان پیدا کنی )

مقدار مصرف هم معمولا 200mg تو هفته است .

موفق باشید :icon_cool

ali206-5
21 October 2008, 09:11 PM
کلا تستسترون ( همه نوعش ) از مضرترین استروییدهاست . این نوع هم که شما نوشتید عوارضی مانند چربی پوست ، آکنه ، مشکلات کبد و کلیه ، مشکلات جنسی و ... رو در بدن ایجاد می کنه و آنچنان استرویید پر طرفداری هم نیست . ( سوستانون طرفدارای خیلی بیشتری داره )

اگه نظر من رو بخواید کلا با همه نوع استرویید مخالفم ولی اگه خیلی اصرار دارید من دكادورابولين ( همون دکا خودمون ) رو پیشنهاد می کنم .
استرویید بسیار عالییه و عوارض خیلی کمی هم داره و بیشتر بدنسازها هم براش سرودست میشکنن !

( البته الان بیشتر دکاهای تو بازار تقلبی اند و اگه می خوای استفاده کنی حتما باید به اصل بودنش اطمینان پیدا کنی )

مقدار مصرف هم معمولا 200mg تو هفته است .

موفق باشید :icon_cool

خب اصلش را از کجا باید تشخیص داد ؟
آیا داروخانه ها دارند ؟