PDA

View Full Version : خيلي جالب در مورد p910

پويا
21 October 2005, 01:24 PM
سلام
من ديشب گوشي را در حاليكه حدود 70% شارژ داشت رو حالت flight mode گذاشتم و ديگه بهش دست نزدم تا اينكه امروز ظهر يه بوق زد و خاموش شد. روشن هم نميشد تا اينكه زدم به شارژ و ديدم شارژش به كل تموم شده بود.

حالت filght mode اينقدر باتري مصرف ميكنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ كسي ميدونه چرا؟؟؟؟

smail
21 October 2005, 01:46 PM
من در مورد p910i چیز زیادی نمیدونم ولی روی 6630 اگر از سیم کارتی که در شبکه شناخته نمیشوداستفاده کنید یا در محدوده آنتن نباشید مصرف باطری زیاد میشه چون در این حالت گوشی از حد اکثر قدرت خود استفاده می کند تا سیگنال خود را به نزدیکترین آنتن برساند به عنوان مثال من هر وقت میرم دانشگاه مصرف باطری بسیار زیاد میشود ولی وقتی در شهر هستم با همان مقدار مکالمه باطری 3 روزی دوام می آورد البته این مورد در تمام گوش ها صدق میکند

شازده كوچولو
21 October 2005, 09:20 PM
من در مورد p910i چیز زیادی نمیدونم ولی روی 6630 اگر از سیم کارتی که در شبکه شناخته نمیشوداستفاده کنید یا در محدوده آنتن نباشید مصرف باطری زیاد میشه چون در این حالت گوشی از حد اکثر قدرت خود استفاده می کند تا سیگنال خود را به نزدیکترین آنتن برساند به عنوان مثال من هر وقت میرم دانشگاه مصرف باطری بسیار زیاد میشود ولی وقتی در شهر هستم با همان مقدار مکالمه باطری 3 روزی دوام می آورد البته این مورد در تمام گوش ها صدق میکند
نه ربطي به آنتن دهي نداشت اين حرف.
حالت فلايت مد ويژگيش اينه كه در حاليكه گوشي روشن و شما از گوشي استفاده ميكني بخش موبايل بودن و ارتباطش با شبكه قطع ميشه. حالا اينكه اين قطع ارتباط بايد با انجام كاري همراه باشه در گوشي كه مصرف باطري رو بالا برده نمي دونم.؟

پويا
21 October 2005, 09:25 PM
به آنتن ربطي نداره. چون وقتي flight mode ميشه ديگه جستجو واسه آنتن متوقف ميشه
در ضمن من از taskmanager و X هم استفاده ميكنم و هميشه تمام برنامه هام را ميبندم و تنها احتمالش اينه كه flight mode باتري زياد مصرف ميكنه
حالا بايد يه بار تست كردش

Farbod.E
8 November 2005, 01:37 AM
همانطور که بقیه دوستان هم گفتن مصرف باتری در حالت Flight Mode یه مقداری عجیب به نظر میرسه ! من امشب این کار رو میکنم چون برام خیلی جالب شد که علتش رو بدونم ! اما از لحاظ فنی کمی با عقل جور در نمیاد ! چون همونطور که میدونید در حالت Flight Mode سیستم مخابراتی موبایل کاملا از کار می افتد ! اما Smail هم درست میگه وقتی گوشی از محدوده Network Coverage خارج میشه با تمام قدرت برای Ping شدن با یک Carrier سیگنال میفرسته !