PDA

View Full Version : همه پرسي : موسيقي در اتومبيل

Nomad
24 September 2005, 12:44 PM
سلام .
دوستان من يه سئوال دارم .
وقتي كه سوار ماشينتون هستيد در دو حالت 1- اتوبان شلوغ يا ترافيك 2- كل كل بازي و ريسينگ :
1- پخش ماشينتون رو روشن نميكنيد ؟
2- فقط به موسيقي بي كلام گوش ميكنيد ؟
3- موسيقي سنتي ؟
4- موسيقي پاپ و متال و . . . ؟
5- به كاراي چه خواننده اي تو ماشين گوش ميكنيد ؟
توضيح : لطفا اسماشون رو بگيد .

ب ب
24 September 2005, 01:50 PM
هميشه و همه جا و در هر شرايطي فقط: DJ ALIGATOR

Malkemid
24 September 2005, 01:57 PM
اهل کل کل بازی نیستم،اینجا هم مثل تهران ترافیک شدید نداریم،ولی تو ماشین اینا رو گوش می دم:
W.A.S.P.
SANDY
MARILYN MANSON
GARY MOORE
ALICE COOPER

Moein_sg
24 September 2005, 03:42 PM
Dj aligator
چند روزیه با آهنگه برقص ( سیاوش شمس ) خیلی حال میکنم و همش اونو گوش میدم !!!!
هومن و کامران
فریدون فروغی و فرهاد هم توی ترافیک .... وقتی اعصابم خرابه

محمد رضا محمدي
24 September 2005, 06:11 PM
همش بستگي به حس و حالم داره !!

Evanescence
24 September 2005, 07:05 PM
دی جی علی قطور

irreza
24 September 2005, 09:48 PM
lorna-dj yahel-dj ali-و dj های دیکه.

سعيد123
24 September 2005, 09:54 PM
فقط شهرام صولتى

fizzi
24 September 2005, 10:27 PM
فقط و فقط داش عباس قادرررري ! :icon_sad:

شوخي كردم :icon_lol:

معمولن توي ترافيك اعصابي واسه موزيك تكنو و اينجور چيزا باقي نميمونه.. :icon_eek:

من 2 سري cd در ماشين دارم :

سري special اغلب خارجي كه خودمو شايد همراه با يك نفر ديگر گوش كنيم كه شامل سبكهاي مختلف ولي معمولن اينها رو در شرايط مختلف گوش ميكنم : infected mushroom , tiesto , gigi d'agostino ,sting , chris de burg , dido و ..... :icon_wink

سري دوم : general سري دنبول وديمبول ايراني لوس آنجلسي هست كه به اجبار در مواقعي خاص استفاده ميشود... :icon_smil

پژمان22
24 September 2005, 11:50 PM
جدیدا بیشتر Queen ، رپ و فارسی های شاد. فرقی هم نمی کنه زیاد به شلوغی خلوتی.

سعيد123
24 September 2005, 11:54 PM
فقط و فقط داش عباس قادرررري ! :icon_sad:

سري دوم : general سري دنبول وديمبول ايراني لوس آنجلسي هست كه به اجبار در مواقعي خاص استفاده ميشود... :icon_smil

در مواااقع خواص اونم به اجباررررررررررررررر ؟؟ ميشه توضيح بدين اين قسمت از هوا ابرى بود من متوجح نشدم :icon_razz :icon_cool

fizzi
25 September 2005, 12:20 AM
در مواااقع خواص اونم به اجباررررررررررررررر ؟؟ ميشه توضيح بدين اين قسمت از هوا ابرى بود من متوجح نشدم :icon_razz :icon_cool

چون من اصلن آهنگ ايراني گوش نميدم (به ندرت) و خيلي در اين زمينه بي اتلاعم از آهنگهاي جديد كه مي آن ... :icon_redf ولي مخصوصن همه cd هاي ايراني جديد رو ميخرم براي كساني كه خب تو ماشين از آهنگهايي كه من دوست دارم خوششون نياد ودلشون قرو قنبيله بخاد.... :icon_arro
متوجه شديد ديگه.... :icon_mrgr :icon_razz

Sina-Ts
25 September 2005, 08:19 AM
Evanescence
Dido
Sting
Chris de Burgh
Marc anthony
O-hum
در مورد ايرانی ها هم تقريبا مثل Fizzi عزيز..کلاً اين آهنگ های ايرانی با تمام در پيت بودنشون يه موقع هايی ميطلبن :icon_arro

پژمان22
25 September 2005, 10:41 AM
چون من اصلن آهنگ ايراني گوش نميدم (به ندرت) و خيلي در اين زمينه بي اتلاعم از آهنگهاي جديد كه مي آن ... ولي مخصوصن همه cd هاي ايراني جديد رو ميخرم براي كساني كه خب تو ماشين از آهنگهايي كه من دوست دارم خوششون نياد ودلشون قرو قنبيله بخاد....
متوجه شديد ديگه....

من همون اولش گرفته بودم.بالاخره آدم باید بعضی وقتا موسیقی مورد علاقه بعضی ها رو هم گوش کنه. :icon_cool

Nomad
25 September 2005, 11:50 AM
نظر خودمو يادم رفت بدم :
فقط خارجي اونم :
بعضي مواقع خاص DJ هاي مختلف
cline dion , chis deburg , enrique , sting , . . .
ايراني هم فقط سياوش قميشي ( گاهي اوقات ) .

fizzi
25 September 2005, 11:58 AM
دی جی علی قطور

دي جي علي گدا هم خيلييي خوبه! :icon_evil

booleck
25 September 2005, 03:08 PM
60 درصد اوقات سنتی مثل بيژن بيژنی و بيشتر قديميتر ها و 40 درصد بقيه رو هم کريس دی برگ

EbliiS
25 September 2005, 10:36 PM
از اونجايي كه به آهنگ هاي Trance ارادت خاصي دارم...
DJ-Tiësto
DJ-Armin Van Buuren
DJ-Paul Oakenfold
DJ-PAUL VAN DYK
DJ-ِSasha

harzaabe
26 September 2005, 03:34 AM
من که
در حالات اول يه آهنگ سنتی ميزارم يا پينک فلويد گوش ميدم .
در حالات دوم که حتماً پخش رو خاموش ميکنم چون جنبه ندارم و يه دفعه جو گير ميشم و يه بلايی سر خودم ميآرام.چون تپشه قلبم رو زياد ميکنه

Administrator
26 September 2005, 05:32 AM
من فقط trance گوش میدم
dj GoaGil
dj yahel
dj crossing mind

alireza_shd
26 September 2005, 06:41 AM
داداش شیشه ها رو بکش بالا بنان بزار و با آرامش رانندگی کن اگر هم حوصلت سر رفت ضبط رو خاموش کن شیشه ها رو بکش پایین نوای اتوموبیل ها رو گش کن! البته رادیو هم خیلی خوبه

Malkemid
26 September 2005, 02:37 PM
بالاخره آدم باید بعضی وقتا موسیقی مورد علاقه بعضی ها رو هم گوش کنه. :icon_cool

ولی هرکی تو ماشین من می شینه محکوم به گوش دادن به آهنگ های مورد علاقه منه!!
از دموکراسی هم خبری نیست! :icon_mrgr

saber2q
26 September 2005, 11:41 PM
من تو ماشين راديو گوش ميدم
مخصوصا شبكه جوان ولي موقعي كه تو ترافيك گير ميكنم ميزنم راديو پيام ولي اگه كسي سي دي جديد داشته باشه حتما ميذاريم گوش ميديم ولي از آهنگ تكراري زياد خوشم نمياد، حد اكثر 3يا4 بار يه آهنگ رو تكراري گوش ميكنم بيشتر از اون ديگه بدم مياد ازش مگر اينكه خاطره داشته باشم
موقع كل كل بازي هم همه چيز رو خاموش ميكنم تا صداي موتور رو خوب بشنوم :icon_sad:

javanepoldar
28 September 2005, 03:05 PM
به گوش دادن موسیقی با صدای بلند در ماشین بهیچ وجه علا قه ای ندارم اما ترانه قرارمون یادت نره منصور را با حد اکثر صدا البته در بیرون از شهر گوش میدهم.

Evanescence
29 September 2005, 02:19 AM
من بیشتر queen - metallica - pink floyd - evanescence - nightwish - nickelback - u2 - avril lavigne - guns`n roses - black eyed peas - offspring - shakira گوش میکنم تک و توک هم enrique - dido - beyonce - 50cent - eminem - wasp - green day - bonjovi - korn - linkin park - sting :icon_smil

5 سال هم هست که آهنگ ایرانی گوش نکردم :icon_sad:

آهنگ تکنو و .... هم تو ماشین هست ولی گوش نمیکنم (مال بچه ژیگولا بید :icon_mrgr )

tiesto
30 September 2005, 12:05 AM
Dj Tiesto

:icon_wink :icon_wink :icon_wink ......

ali1011
30 September 2005, 01:28 AM
من که عادت کرده ام به تند روی اما نه دیوانه وار! آهنگای تند هم میذارم اگه تو ترافیک باشم تحمل صدای بلند رو ندارم ولی جاهای خلوت تر با پژو 504 ! 160 تا هم روندم!

p_fox_p
12 January 2006, 11:37 PM
فقط شادمهر از مسافر تا پاپ کرن:icon_sad:

RoSo
12 January 2006, 11:47 PM
از اونجايي كه به آهنگ هاي Trance ارادت خاصي دارم...
DJ-Tiësto
DJ-Armin Van Buuren
DJ-Paul Oakenfold
DJ-PAUL VAN DYK
DJ-ِSasha
با عرض احترام به همه دوستان ولی باید اعتراف کنم از نظر بنده آقای ابلیس از همه خوش سلیقه تر هستن و دقیقاً همون چیزایی که منم گوش میدم رو گوش میده.
آقا ما خیلی مخلصیم :icon_cool

Ultrasound
13 January 2006, 08:45 PM
فعلا كه با sara connor مخصوصن با آهنگ from zero to hero حال ميكنم.Emrah هم گوش ميكنم اما با صداي كم . تا بعد ببينم چه ام پي تري هائي جايگزين اينها بكنم. اصولا هر چه پيش آيد خوش آيد.

kourosh69
15 January 2006, 02:34 PM
من تو ماشین تا جایی که عربی نشده رادیو گوش می دهم اونم بیشتر رادیو جوان ، اگر هم از موسیقی استفاده کنم بیشتر Garry more ویا انواع DJ که در این حالت معمولا کار به کل کل می کشه !!!

m_patriot
16 January 2006, 01:00 AM
بستگی به شرایطم داره
تنها باشمsarah conor -pink floyd-brian mcfadden -dido-sting-U2-avril lavigne
موقع کل کل فقط METALICA اونم frontic -one
ایرانیم یادم نمیاد غیر habib چیزی گوش داده باشم
با خانواده هرچی بقیه بگن
تو ترفیکم بی کلام گوش میدم

sogoli
12 February 2006, 08:00 PM
فقط نوحه اونم هلالی:icon_sad: :icon_razz

Srfazel
28 March 2006, 02:04 PM
دوستان نمي‌خواد خجالت بكشن بگن آهنگاي روحوضي و ... گوش مي‌دن شما بنويسين DJALIGATOR, CHRIS-D-BURGE, ... ما مي‌خونيم عباس قادري، شهرام كي:icon_arro ، ....