PDA

View Full Version : معني اين پيغام چيه؟ sim card registration failed

afi
6 October 2004, 02:40 AM
سلام خدمت همه دوستان
سه روز پيش اقدام به خريد دو گوشي 6600 و 3100 نوكيا كردم.
تو يه تاپيك ديگه بنام عدم رجيستر 6600 كاملا توضيح دادم كه از فروشنده ها چه شنيدم
6600 همين پيغام sim card registration failed رو در بعضي از نقاط تهران ميداد.
3100 در تهران مشكلي نداشت اما با اومدنم به شهرستان حدود چند ساعتي هم مشكلي نداشت /يعني ان زماني كه 6600 پيغام خطا ميداد گوشي 3100 انتن داشت . پس از گذشت چند ساعت 3100 هم به سرنوشت 6600 دچار گشت و حالا من مونده ام و اين پيغام خطا
sim card registration failed

يه عده ميگن شركت مخابرات مشغول تعويض دكلهاست و قراره كه باكس نوكيا رو عوض كنه/ قول داده اند تا دو سه روز ديگه مشكل حل بشه
من از متخصصين عزيز تقاضا دارم در اين زمينه از راهنمايي دقيق دريغ نورزند . با توجه به دور بودن محل زندگي من از تهران اگه صلاح ميدونيد تا دير نشده گوشيها رو عودت بدم چرا كه پول كمي هم نيست كه ادم بيخيال بشه؟///
باز هم منتظر كرم متخصصين فروم هستم
خدانگهدار همگي
8)

SCREAM
6 October 2004, 04:56 AM
از نظر فني براي شما مشكلي ايجاد مي كنه
مال من هم يه 2-3 روزيه كه انيطوري شده و قبلا اينطوري نبود و اين 100 ٪ مربوط به خو د مخابرات است
ميگن مال خطهاي جديد و تغيير و تحولاتي است كه دارن ميدن و به زودي برطرف ميشه
بايد منتظر موند و ديد چي ميشه
ضمنن من گوشي رو يه 6 ماهي هست كه دارم و تا 2-3 روز پيش مشكلي نداشتم

كاوش
6 October 2004, 11:51 AM
اين پيغام زماني روي صفحه موبايل مياد كه شماره سيم كارت شما ر مركز مخابرات غير فعال بشه

اما حالا بايد مراجعه بكنيد ببينيد علت قطع كامل خط شما از چي ميتونه باشه

يا از بدهي هست يا به درخواست يك نفر (صاحب خط يا يكي از دفاتر خدماتي موبايل) خط شما قطع شده

چند وقت پيش خط من به علت بدهي زياد اين مشكل براش پيش اومد كه با پرداخت مبلع بدهي خط من دوباره وصل شد

خدا كنه كه مال شما از بدهي نباشه :o

mori_kntu
6 October 2004, 12:35 PM
من وقتی سریال گوشیم رجیستر نشده بود این پیغام رو میداد
وقتی رفتم و IEMI رو رجیستر کردم خوب شد

محمد رضا محمدي
6 October 2004, 03:51 PM
من دارم با اين گوشي كار ميكنم و همه جاي ايران هم رفتم مشكلي نداره ....
احتمالا از مخابراته ... به هر حال اوضاع خط هايي هم كه در حال كارند مثل خط من چندان مطلوب نيست و تقريبا بي استفاده شده

po2ya
6 October 2004, 06:59 PM
شما برو گووشي رو عودت بده خيال خودت رو راحت كن بزار اين گرفتاري دچار يكي ديگه بشه!!‌ :x

afi
7 October 2004, 02:39 AM
دوستان مشكل م از بدهي نيست. از چند جاي ديگه سوال كردم ظاهرا اين مشكل با گوشيهاي جديد 2004 پيش اومده .
اميدواري دادند تا چند روز اينده درست ميشه.
انتظار تلخترين واژه هاست.
8)

Kave
7 October 2004, 03:18 AM
حالا من يك چيز جالب بگم وقتي گوشيم مي خوره زمين اين پيغام رو مي ده بد يك بار كه روشن و خاموش مي كنم درست ميشه :arrow:

alisadeghi40
7 October 2004, 11:58 PM
من هم اين مشكل رو دارم ولي وقتي پيش مياد كه گوشي چند روز روشن باشه با يه RESETهم حل ميشه :o

afi
8 October 2004, 01:59 AM
خود من تا بحال بيش از 40 بار گوشي رو خاموش / روشن كرده ام ولي افسوس/////

ممد موبايلي
8 October 2004, 08:32 AM
آقا اين پيغام وقتي ظاهر ميشه كه سريال نوع گوشي در مخابرات رجيستر نشده باشه

اگه برخورد كرده باشيد بعصي گوشيهاي جديد كه به صورت تكي از كشورهاي خارج آورده ميشوند همين مشكل رو دارند .

afi
14 October 2004, 02:28 AM
اقايون مشكل من حل شد از ديروز انتن دارم . دوستاني كه همچين مشكلي براشون پيش اومده لطفا اعلام كنند. 8)

X_Man
14 October 2004, 03:58 AM
من وقتی سریال گوشیم رجیستر نشده بود این پیغام رو میداد
وقتی رفتم و IEMI رو رجیستر کردم خوب شد

هيچ كي سوال نكرده مثل اينكه همه ميدونن و فقط من...http://www.barnamenevis.org/forum/images/smiles/sm14.gif

ميشه بگين چطور گوشي رو رجستر كردين؟؟؟

[/list]

mori_kntu
14 October 2004, 02:46 PM
من مراجعه کردم به یکی از مراکز مخابراتی و درخواست کردم اون ها هم انجام دادن(البته تو تهران نبود شمال بود و گوشی من اونجا کار نمیکرد)

silent6666666
18 October 2004, 10:45 PM
marbot beh imie goshi hast

karim:در تالارهاي پارسي .فارسي بنويسد و قوانين فروم را مطالعه كنيد

ادمين : اخطار به دليل عدم رعايت قانون هاي فروم.

mr-mostafa
27 May 2008, 10:22 AM
براي منم الان يكدفعه اينجوري شد خود به خود ؟؟؟؟

PAYAM
28 May 2008, 12:17 AM
گویا امروز خط‌های مخابرات مشکل داشتند. برای چندتا از دوستان هم این مشکل پیش اومد امروز...

jalal_mpr
26 July 2008, 12:48 PM
با سللام خدمت اساتید محترم
من یه گوشی 6120 کلاسیک خریدم
گوشی من در تمامی شهرستانها به خوبی کارمیکنه ولی همینکه وارد محدوده تهران میشم با پیغام
sim card registration faild مواجه میشم !!! چند تا سیمکارت اپراتور اول امتهان کردم
همشون همین پیغام رو رو گوشی من میدن
ضمنان سیم کارت من رو گوشی دیگه . درست کار میکنه
سریال گوشی رو چک کردم ثبت شده !!!ولی!!!
لطفا منو راهنمایی کنین .:icon_redf

jalal_mpr
7 August 2008, 05:43 PM
دوستان عزیز من سیم کارتمم عوض کردم(سیم MCI دادن قبلی TCI بود ) ولی بازم در محدوده تهران با همین پیقام مواجه میشم
گوشی رو UPDATE کردم - رجیستر هم شده !!! سیم کارتم که عوض کردم - بدهی هم ندارم!
فکر کنم فقط میتونه از گوشی باشه ؟؟ چون رو گوشی دیگه کار میکنه !
نظرتون چیه ؟؟
چیکار میتونم انجام بدم؟؟
:icon_eek:

parsmobile
8 August 2008, 12:21 AM
دوست عزيز از كجا مطمئن هستيد كه گوشيتون توي شبكه رجيستر شده؟
بهتره گوشي رو به فروشنده برگردونيد. اگه قبول نكرد بايد تشريف ببريد مخابرات درخواست ثبت شماره سريال بديد. اميدوارم باهاش موافقت بشه ...!

رنجکار
8 August 2008, 11:25 AM
دوست عزیز شما میتونید وضیعت رجیستر گوشیتون را اینجا چک کنید و یا اینکه اون را رجیستر کنید.

http://www.mci.ir/?56

ali744
8 August 2008, 06:53 PM
سلام ،
من هم مشکل مشابه دارم با گوشی نوکیا 5310
تو سایت مخابرات گوشی رجیستر شده نشان داده میشه ولی در تهران کار نمیکنه و پیغام "sim card registration failed" می ده ولی از خود کرج تا مرز بازرگان بدون هیچ مشکلی کار می کنه.
دفتر خیابان ونک همراه اول که از در تو راه نداد گفت باید بری دفاتر دولتی مشترکین ، آنها هم میگن چون گوشی رجیستر شده است کاری از دست ما بر نمیاد!
متاسفانه بیشتر از 3هفته هست که گوشی رو از شهرستان خریدم و چون آنجا تست کردم مشکلی نداشت ولی تو تهران به هیچ عنوان کار نمی کنه با سیم کارتهای مختلف همراه اول هم تست کردم ولی جواب نداد. :icon_cry:

ipcis2007
8 December 2010, 01:58 PM
گرچه تاپيك خيلي قديمي هست ولي خواستم حل مشكل خودم رو بگم تا شايد به درد كسي بخوره. من چند روز پيش قاب گوشي 6220 رو عوض كردم و بعد از اون هر از چند گاهي بدون دليل اين پيغام رو مي داد وقتي محل قرار گيري سيم كارت رو توي بدنه جديد نگاه كردم ديدم سيم كارت تو محلش بخوبي فيت نشده و كمي لقي داره كه دوباره با تعويض قاب مشكل حل شد و ديگه اون پيغام رو ندارم. دوستان حتما" محل قرار گيري سيم كارت توي گوشي رو چك كنن.