PDA

View Full Version : 7610 گوشي نچندان جالب !!!!

SCREAM
3 October 2004, 05:00 AM
ديروز يكي از بچه ها يه 7610 خريد 460 هزار تومن !!!
آورد براش برنامه ريزي كنم . اينطوري شد كه گوشي هامون رو باهم يه روز عوض كرديم

معايب و محاسنش رو به اختصار ميگم البته در مقايسه با 6600

1. كمي جمو جور تر
2. دوربين 1 مگا پيكسلي (به همراه 4X زوم ديجيتال)
3. فيلم برداري با 4X زوم تا مدت 10 دقيقه و كيفين نصبتا قابل قبول
4. كم بودن اون دست افراد
5. كمي هم در اجراي برنامه ها سريعتره

و اما معايب اون !!!

1. جوستيك بسيار بد دست و خسته كننده !! :cry:
2.نا مناسب بودن محل اعداد در روي گوشي
3. بد باز شدن قاب پشتي
4. از همه مهمتر با بعضي از برنامه هاي خوب مثل (FSCaller , Photo Fusion , sAnswer )
مشكل داره و هر كاري كردم بعد از نصب اجرا نشد !!!!
5. ظاهر دخترانه :arrow: البته به علت آينه پشت گوشي !!!!!
6.قيمت بالاتر نصبت به 6600
7. نداشتن اينفرارد و طبعا نصب عدم توانايي استفاده از برنامه جالب irRemmot :arrow:

اينا چيزايي بود كه در يك نگاه و يكروز از نظر من گذشت تا نظر شما دوستان چي باشه

من ميخواسم يه حركتهايي بكنم و گوشيمو با يه 7610 عوض كنم اما خدارا شكر كه
اين كارو نكردم !!!! و مي خوام تا اومدن 6630 صبر كنم

به اميد موفقيت شما دوستان

پارسا
3 October 2004, 08:18 AM
سلام به همگي
دوست عزيز اگه من جاي تو بودم .. منتظر اومدن 6260 مي موندم تا نظر دوستان چه باشد

kinz
3 October 2004, 12:45 PM
6260 اومده
از نظر پردازنده و رام 7610 خیلی قوی تر از 6600 هست
6630 از نظر پردازنده سیستم عامل و رام خیلی قوی تر از گوشی های دیگهء سیمبین هست.

po2ya
3 October 2004, 01:21 PM
دوستان ميدوونين مشكل ما ايرانيا چيه؟؟؟؟؟
مشكلمون اينه كه وقتي يه چيزي به ضرر ما باشه حتي اگه خدا ترين چيز باشه ميگرديم يه ايراد بني اسيرايلي گير مياريم و ميزنيم توو سرش!!!!
از وقتي كه بلوتوس اوومده ديگه اينفرارد اصلا بدرد نميخووره و استفاده از اوون كار كاملا مذخرفي هست!!!
در مورد آينه پشت 7610 بايد بگم كه يادتوونه توو يه تاپيك داشتين يه روش گير ميآوردين براي درست كردن آينه با استفاده از دوربين 6600 حالا وقتي گذاشتن شد دخترانه!!!؟؟؟؟
بعدم اون آينه براي ديدن خودممون نيست كه براي ديزاين گووشي اين آينه طراحي شده!!! 8) به نظر من اين گووشي از همه لحاظ سره نسبت به بقيه گووشيهاي موجود در ايران!!! 8)

hyper
3 October 2004, 07:19 PM
والا دل ما رو هم حسابي برده !

صد دفعه به سرم زده عوضش كنم

يكي ميگه خوبه يكي ميگه بده

ما كه وامونديم ... :shock:

rf_rf_x2
3 October 2004, 09:38 PM
به نظر من 6630 شاهكار تمتم گوشي هايي هست كه تا حالا توليد شده البته اگه بياد

SCREAM
4 October 2004, 06:28 AM
آقاي پويا كسي نظر من رو تاييد نكرد
شما هم لطفا كلي صحبت نفرماييد !!!
من نظر شخصي خودم رو كفتم و در مورد انفرارد هم عرض كردم براي استفاده از برنامه جالب irRemote نه براي انتقال داده ها
ضمنن وجود انفرارد براي ارتباط با كوشي هاي مدل پايين نتنها بد نيست بلكه بسيار هم مفيده !!!
همه گوشي ها هم بلوتوث ندارن !!

در مورد آينه هم بله دخترانه شده اگر هم دخترانه نشده باشه شبيح چلوكبابي شده :arrow: البته از اون چلوكبابي هايي كه آينه كاري داره

شما هم زياد عصبي نشو دوست من راحت باش

موفق باشيد

po2ya
4 October 2004, 11:17 AM
اسكريم جان اوون آينه براي درست كردن مو و اينها نيست كه شما ميگي دخترانه!!!!
اوون براي ديزاين وFashion بودن گووشي هست ديليل نداره همه گووشيها ساده و رنگ كامل يكدست داشته باشن!!
در ضمن شما برين ساين نوكيا يسري گووشي جديد زده كه 3 تاشوون طرح جالبي دارن و به قول خود سايت نوكيا Fashino ديزاين داره!!!
و در مورد تبديل كننده واحد ها به جاي اينكه فقط پول ها رو به هم تبيدل كنهو مقياس ها رو با هم عوض بدل كنه ور داشتن تبديل كننده سايزهاي كفش و لباس رو گذاشتن روش !!!! 8)

rf_rf_x2
14 October 2004, 10:36 AM
در آخر يكي بگه 7610 خوبه يا نه چون ميخوام برم بخرم

po2ya
14 October 2004, 10:47 AM
تا اوونجايي كه من ميدوونم و هر رووز دارم باهاش كار ميكنم و از طرز برخورد دووستام كه اكثرشوون 6600 باز و PDAباز هستن وقتي كه گووشي رو ميبينن خيلي حال ميكنن حالا نميدوونم شايد خوب يكس از ديزاين گووشي خوشش نياد خوب زوور كه نيست!!! ولي امكانات گگوشي خداست!!! راستي اگه ميخواي 450 پول بدي بري گووشي بخرب برو يه PDA Palmبگير خيلي بهتره!! 8)

فرکتال
14 October 2004, 04:37 PM
منم در مورد نرم افزار اي 7610 بايد عرض كنم كه اينجا ميشه خيليهاشونو دانلود كرد حالا يه كم همت مي خواد براي كرك كردنشون
http://www.symbianware.com/index.php?pl=n7610
ولي نه ردش ميكنم نه قبول چونهر چيزي دليلي براي ساختنش هست - مثل اينكه بفرماپيد 7600 چون هيچي نداره پس بيخود ترين گوشي است ولي اون راي بچه ها طراحي شده تا همراه خودشون باشه براي استفاده و نتونن باهاش برنامه داشته باشن و چه ميدونم همش بازي كنن و از اين جور كارا - فقط براي كار است -

rf_rf_x2
15 October 2004, 12:15 PM
تا اوونجايي كه من ميدوونم و هر رووز دارم باهاش كار ميكنم و از طرز برخورد دووستام كه اكثرشوون 6600 باز و PDAباز هستن وقتي كه گووشي رو ميبينن خيلي حال ميكنن حالا نميدوونم شايد خوب يكس از ديزاين گووشي خوشش نياد خوب زوور كه نيست!!! ولي امكانات گگوشي خداست!!! راستي اگه ميخواي 450 پول بدي بري گووشي بخرب برو يه PDA Palmبگير خيلي بهتره!! 8)

ميشه يك مقدار بيشتر راجب pda palm توضيح بدي؟

po2ya
15 October 2004, 02:33 PM
يه سرچ ساده بكن توو فورم اصطلاعات خووبي گيرت مياد!!! 8) در ضمن اگه پيدا نكردي يه تاپيك باز كن توو قسمت PDAو اوونجا سوالت رو بپرس~~~~ چون طبق قوانين اين كار خلاف هست!! 8)

soheil_666
16 October 2004, 12:30 AM
سلام

به نظر من هم 7610 واقعا عالي.

Koorosh
18 October 2004, 10:32 PM
من بيشتر با 6600 حال مي كنم . اگه دوربينش مثل 7610 بود هيچ وقت عوضش نمي كردم ( البته هنوزم دارمش ) اگه 6600 خز نبود چي مي شهد و.. . .

پويان فروتن
19 October 2004, 12:20 AM
سلام بچه ها من 1مشكلي دارم من 6600 داشتم فروختم حالا ميخوام 6230 بگيرم نزرتون رو مي تونم بدونم ممنون ميشم(يا اينكه 1 چيزي تو همون مايه ها) :P

SCREAM: لطفا تاپيك رو از موضوع خارج نكنيد . جواب سوال شما هم در تاپيكهاي ديگه مطرح
شده است . با كمي جستجو پيدا ميكنيد.

ادمين :‌اخطار به دليل به انحراف كشيدن تاپيك. قوانين فروم را بخوانيد.