PDA

View Full Version : ريست شدن گوشي

secondphoenix
30 August 2005, 10:14 AM
ديروز در حين صحبت كردن ديدم گوشيم خاموش شد
بعد ديدم خودش ريست كرده ! :icon_ques
دليلش چيه و چه بايد كرد ؟ : :icon_redf

secondphoenix
14 September 2005, 03:52 PM
كسي نظري نداره ؟
هرد چند روز يك بار داره اين اتفاق ميفته !!! :icon_redf

* فقط لطفا" نگيد مستر ريست كنم كه اين موضوع حتي بعد از مستر ريست هم ادامه داشت !

SARMAD
14 September 2005, 04:21 PM
گوشی شما 6600 هست؟

secondphoenix
14 September 2005, 04:26 PM
گوشی شما 6600 هست؟

بله ، تو مشخصاتم كه درج شده :icon_surp

رحيم توكلي
14 September 2005, 04:57 PM
انتي ويروس روش داري؟

Malkemid
15 September 2005, 01:13 AM
ریست شدن هر چند وقت یه بار گوشی های سیمبیان طبیعیه تا حدودی !! سخت نگیرید...

سعيد123
15 September 2005, 03:26 AM
ممكنه كه برنامه اى باشه كه با گوشى شما سازگار نيست !

secondphoenix
17 September 2005, 12:37 PM
انتي ويروس روش داري؟
نه ، آنتي ويروس روش نصب نيست.

ریست شدن هر چند وقت یه بار گوشی های سیمبیان طبیعیه تا حدودی !! سخت نگیرید...
ديگ زياد از حد شده ! هر وقت كه ارتباط تموم ميشه و چه از طرف من يا طرف مقابل قطع ميكنه گوشي ريست ميشه. حتي روي پيغام گير هم ميره ريست ميشه و پيغامي ضبط نميشه :icon_redf
حتي براي Reject كردن تماس هم نميشه كاري كرد...همين طوري زنگ ميزنه و بعد از 30 ثانيه كه Reject ميشه بلافاصله ريست ميشه ! يعني با ريست شدن Reject ميكنه :icon_ques

ممكنه كه برنامه اى باشه كه با گوشى شما سازگار نيست !
نميدونم ... برنامه زيادي نيست و برنامه هاي عاديه ! برنامه جديدي هم نصب نكردم. :icon_ques

Malkemid
17 September 2005, 02:49 PM
از کجا میگید این موضوع بعد از مستر ریست هم ادامه خواهد داشت؟!!

فربود
18 September 2005, 12:36 AM
secondphoenix جان احتمالا از PF گوشیت است حتما اتصالی داره مخصوصا اگر در حین مکالمه این مشکل پیش میاد

farhad_s5
18 September 2005, 03:31 AM
من روی گوشی سامسونگ شبیه این مشکل رو داشتم که با تعویض باتری مشکلم حل شد!!

گل آقا
18 September 2005, 04:50 AM
جناب secondphoenix
شاید جواب سوال شما خیلی ساده باشه چون یه مدت من هم به مشکل شما دچار شدم و بالاخره تونستم جواب رو پیدا کنم.
گوشی من با دو سه تا تم خاص مشکل داره که یکیشم تم office هست، هر موقع از این تمها استفاده میکردم، بعد از اتمام صحبت گوشیم ریست میشد.
با تعویض تم و یکبار خاموش و روشن کردن مشکلم حل میشد.
پیشنهاد میکنم که تم مورد استفادتون رو با یه تم دیگه عوض کنید.

یه سوال هم دارم، این ریست شدن در هر نقطه از شهر اتفاق میفته یا در یه نقطه خاص؟

harzaabe
18 September 2005, 05:11 AM
secondphoenix جان احتمالا از PF گوشیت است حتما اتصالی داره مخصوصا اگر در حین مکالمه این مشکل پیش میاد
بله اين مشکل ميتونه باشه
----
ممکن هم هست باطری در جای خودش لق شده باشه ، کمی 3 تا سوکتی که به باطری اتصال پيدا ميکنه رو به سمت بيرون بکش
----
ممکن هم هست ورژن گوشی شما پائين باشه
ورژن گوشيتون چنده ؟ با کد #0000#* ميتونيد بفهميد. اگر زيره 5.27 باشه گوشيتن رو بديد فلش کنند رو ورژن 5.53

عباس بوقی
18 September 2005, 08:18 AM
ريست شدن گوشي چند حالت داره
ميتونه گوشي ويروس گرفته باشه كه من خودم با آنتي ويروس مك آفي گوشيمو اسكن ويروس كردم و خوب شد البته گوشيه من ريست نميكرد.
شايد هم قبل از صحبت زياد با گوشيت كار كردي و داغ شده و بين صحبت ريست كرده چون اين اتفاق براي خودم افتاده.

secondphoenix
18 September 2005, 12:19 PM
بله اين مشکل ميتونه باشه
----
ممکن هم هست باطری در جای خودش لق شده باشه ، کمی 3 تا سوکتی که به باطری اتصال پيدا ميکنه رو به سمت بيرون بکش
----
ممکن هم هست ورژن گوشی شما پائين باشه
ورژن گوشيتون چنده ؟ با کد #0000#* ميتونيد بفهميد. اگر زيره 5.27 باشه گوشيتن رو بديد فلش کنند رو ورژن 5.53
ممنونم.
اما باتريم لق نيست ... يكم سوكتها رو دستكاري كردم تا ببينم چي ميشه.
ورژن گوشيم هم 5.27 هستش.

پیشنهاد میکنم که تم مورد استفادتون رو با یه تم دیگه عوض کنید.
یه سوال هم دارم، این ریست شدن در هر نقطه از شهر اتفاق میفته یا در یه نقطه خاص؟
ممنونم
باشه. تم رو هم عوض ميكنم ببينم چي ميشه .
نه ريست شدن همه جا اتفاق ميفته. حتي تو خونه كه هميشه ازش استفاده ميكردم. رو Answering هم هست وقتي قراره پيغام رو ضبط كنه هم ريست ميشه. وقتي در جايي ثابت و بي حركت و فول آنتنه !

شايد هم قبل از صحبت زياد با گوشيت كار كردي و داغ شده و بين صحبت ريست كرده چون اين اتفاق براي خودم افتاده
ممنونم
اما استفاده من از گوشيم خيلي كمه... به داغ كردن نميرسه :icon_surp

فربود
18 September 2005, 03:18 PM
secondphoenix جان من هنوز رو حرفم هستم و میگم از pf ( یک قطعه سخت افزاری است که مربوط به آنتن دهی و تماش ها میباشد ) شما است احتمالا اتصالی دارد

secondphoenix
18 September 2005, 03:46 PM
secondphoenix جان من هنوز رو حرفم هستم و میگم از pf ( یک قطعه سخت افزاری است که مربوط به آنتن دهی و تماش ها میباشد ) شما است احتمالا اتصالی دارد

ممنون
خب بايد چيكار كنم ؟
ببرمش تعمير ؟
هنوز تو گارانتيه به نظرتون بگم ممكنه اشكال از pf هست يا بهتره چيزي نگم ؟

harzaabe
18 September 2005, 08:51 PM
به هر حال عزيز حتماً فلش بکن گوشی رو چون خيلی وقتها ديگه مستر ريست جواب نميده ، من مشکله شارژ گوشيم که با مستر ريست حال نميشد با فلش حال شد .
معمولاً گوشی های سيمبين در هر 4/5 ماه يک بر بايد فلش بشند

فربود
18 September 2005, 11:05 PM
secondphoenix جان نکته ای هم که harzaabe گفتند قابل توجه به قول ایشون اول فلش کن اگه درست نشد ببر برای تعمیر و بگو اول PF را چک کنند

secondphoenix
3 October 2005, 03:12 PM
به هر حال عزيز حتماً فلش بکن گوشی رو چون خيلی وقتها ديگه مستر ريست جواب نميده ، من مشکله شارژ گوشيم که با مستر ريست حال نميشد با فلش حال شد .
معمولاً گوشی های سيمبين در هر 4/5 ماه يک بر بايد فلش بشند

میتونم بپرسم هزینه فلش کردنش چقدر میشه ؟
از من 14 تومن میخواست بگیره.
شنیدم کمتر از اینه

parsmobile
7 October 2005, 03:22 AM
به احتمال زیاد یه اتصالی روی برد گوشیتون هست که به مرور زمان خودشو بیشتر نشون می ده . تمام دلایل
ریست شدن رو دوستان گفتن و همه درسته البته شایعترینش همین سوکت باطری و یا خوده باطریه
گوشیتو با یه باطری جدید تست کن
سعی کن گوشی رو در معرض رطوبت و یا حرارت زیاد قرار ندی

secondphoenix
8 October 2005, 05:52 PM
به احتمال زیاد یه اتصالی روی برد گوشیتون هست که به مرور زمان خودشو بیشتر نشون می ده . تمام دلایل
ریست شدن رو دوستان گفتن و همه درسته البته شایعترینش همین سوکت باطری و یا خوده باطریه
گوشیتو با یه باطری جدید تست کن
سعی کن گوشی رو در معرض رطوبت و یا حرارت زیاد قرار ندی

نميدونم مشكلش چيه ... قرار بود ببرمش براي فلش تا ببينم اگه مشكل همچنان برقرار بود، بدم براي تعمير.
اما يكي از دوستان پيشنهاد كرد تم رو عوض كنم شايد اون تم مشكل ايجاد ميكنه ... فعلا كه با عوض كردن تم اون مشكل پيش نيومده (شايد ايراد از تم باشه) منتظرم تا ببرمش براي فلش كردن. چون بعد از عوض كردن تم مشكل ريست شدن فعلا ظاهر نشده اما براي وصل كردن ارتباط (جواب دادن) و يا Reject كردن تماس بايد دكمه سبز يا قرمز رو 10 دفعه نشون بدي تا تماس برقرار و يا قطع بشه :icon_redf

harzaabe
11 October 2005, 03:23 AM
میتونم بپرسم هزینه فلش کردنش چقدر میشه ؟
از من 14 تومن میخواست بگیره.
شنیدم کمتر از اینه
دوست عزيز من در اصفهان از 4 تومان ديدم تا 25 تومان ، هر کی هر چقدر تيغش بتونه ميبره

مهرداد ميرزايى
11 October 2005, 12:19 PM
فلش کردن چی هست دیگه ؟؟

Ashkan
11 October 2005, 12:25 PM
فلش کردن چی هست دیگه ؟؟
اندکی سرچ....
http://www.phalls.com/vbulletin/showthread.php?t=12901

bijbij
11 October 2005, 12:54 PM
دوستان
مشکل میتونه از یکی از برنامه هایی که با ارتبات و مکالمه مرتبت هست هم باشه .
منزورم برنامه هایی است مانند منشی و Call cheater و Full Screen Caller و ... است که در وقت تماس فعال میشوند .

secondphoenix
11 October 2005, 03:02 PM
دوستان
مشکل میتونه از یکی از برنامه هایی که با ارتبات و مکالمه مرتبت هست هم باشه .
منزورم برنامه هایی است مانند منشی و Call cheater و Full Screen Caller و ... است که در وقت تماس فعال میشوند .

جناب Bijbij
برنامه منشي كه هميشه خاموشه ... خيلي كم استفاده ميشه.
مشكل در هر دو صورت خاموش و روشن بودن پيغامگير اين مشكل بوجود مياد.
Full Screen Caller هم كه خيلي وقته نصبه ، اما اين مشكل جديده.
برنامه خاص ديگه اي هم نصب نيست .
متأسفانه عدم اعتماد هم باعث ميشه گوشي رو نبرم براي تعمير !
ديگه نميدونم چيكار كنم :icon_ques

matrix6617254
15 December 2005, 05:51 PM
بعضي برنامه ها وبعضي تم ها با بعضي گوشيها سازگار نميباشد مانند فارسي ساز صفحه كليد وبعضي تم هاي خاص
با انيستال كردن اين برنامه ها ويا تعويض تم گوشي مشكل برطرف خواهدشد

secondphoenix
17 December 2005, 12:18 PM
بعضي برنامه ها وبعضي تم ها با بعضي گوشيها سازگار نميباشد مانند فارسي ساز صفحه كليد وبعضي تم هاي خاص
با انيستال كردن اين برنامه ها ويا تعويض تم گوشي مشكل برطرف خواهدشد

اين مشكل مثل اينكه براي گوشي هاي نوكيا زياد پيش مياد.
چون وقتي براي تعمير به نمايندگي مراجعه كردم، خيلي از افراد مراجعه كننده گوشي هاشون همين مشكل رو داشت.

parsmobile
31 December 2005, 02:15 AM
چی شد بالاخره ؟
ایراد از چی بود ؟

secondphoenix
31 December 2005, 03:30 PM
نميدونم مشكل از كجا بود.
اما الان گوشيم درست شده و خوب كار ميكنه :icon_cool
فريم روش رو هم ارتقا داد (البته نه آخرين ورژن) اما خوبيش اين بود كه گارانتي رو قبول كرد.

parsmobile
31 December 2005, 05:22 PM
چقدر رفتید تو خرج؟ می خواستید بپرسید ایراد از چی بوده؟

secondphoenix
1 January 2006, 11:07 AM
چقدر رفتید تو خرج؟ می خواستید بپرسید ایراد از چی بوده؟

اگر رفته باشيد ساختمون ايراتل، گوشي رو از يك سري خانم تحويل ميگيريد كه تنها وظيفه تحويل گوشي رو دارند. همين! يعني پاسخگوي مشكلات نيستند. هنگام دادن گوشي هم ايرادات گوشي رو ذكر ميكنيد و آنها وارد كامپيوتر كرده و گوشي رو ميگيرند و در سبد ميذارند.
در واقع شما با تعمير كنندگان گوشي در ارتباط نيستيد.
گوشي من هنوز گارانتي داشت و هيچ هزينه اي هم پرداخت نكردم. هم گوشيم تعمير شد و هم فريم ور رو ارتقاء دادند. :icon_surp

parsmobile
3 January 2006, 04:23 PM
عشق است !!
خدا رو شکر مشکلت حل شد...
اما این اولین باره که میشنوم واسه سرویس پولی دریافت نشده ! ظاهرا گارانتیه معتبره !!!!:icon_razz

secondphoenix
4 January 2006, 09:32 AM
عشق است !!
خدا رو شکر مشکلت حل شد...
اما این اولین باره که میشنوم واسه سرویس پولی دریافت نشده ! ظاهرا گارانتیه معتبره !!!!:icon_razz

گارانتي من ايراتله :icon_cool
شنيده بودم وقتي هنوز در شرايط گارانتي باشه، كليه ايرادات رو رايگان اصلاح مي كنند. ارتقاء فريمور هم به عنوان ايرادات نرم افزاري در برگه ايرادات ثبت ميشه.
در صورتي كه يكي از نمايندگي هاي نوكيا براي ارتقا 14 تومان ميخواست بگيره :icon_mad: