PDA

View Full Version : کدام شرکت خودروسازی رو میپسندید؟؟

arash p mbz bmw
10 August 2005, 12:14 AM
لامبورگینی یا فراری
فقط با دلیل نه دوست داشتن
خواهشن طرفدارای فراری و لامبورگینی سالم با هم مبارزه کنیم
من که طرفدار سر سخت فراری هستم

booleck
10 August 2005, 01:33 AM
خوب ميشه بگی چرا خودت به فراری علاقه شديد داری؟؟؟

اين 2 تا کومپانی از نظر من در يک سطح هستن و هر 2 فعاليت يکسانی دارند!

fizzi
10 August 2005, 04:29 AM
تيراژ توليد لامبورگيني نسبت به فراري 1 به 10 هست!
لامبورگيني حدود 400 ماشين در سال و فراري 4000 اتومبيل در سال (تقريبي) توليد ميكنند.
البته توليد فراري ثابت ميماند ولي توليد لامبورگيني با برنامه هايي كه ائودي دارد و افزايش توليد كارخانه جديد سنت اگاتا saint agata , و اينكه قرار هست لامبورگيني يك مدل suv هم بدهد (بيچاره پورشه كاين!) خيلي بيشترخاهد شد ولي نه به اندازه پورشه با 80000 توليد در سال.

hamed198220
10 August 2005, 11:57 AM
من هم با نظر جناب booleck موافقم . چون این دو کمپانی از نظر تکنولوژی و کلاس خودروهاشون در یک سطحند. نمیشه گفت کدوم یکی برتر از اون یکی هست.

arash p mbz bmw
22 August 2005, 09:07 AM
من از همون اول خیلی کمپانی فراری رو دوست داشتم چونکه همیشه حرف اوله البته الان دیگه متاسفانه نه تو فرمولا و نه توی ماکسیمم سرعت رتبه داره ولی مطمئنا تا اونجایی که من اطلاعات از محصول جدید انزو کسب کردم مدل 2005 دیگه واقعا هواپیماست

alireza_shd
22 August 2005, 09:52 AM
من پشت فراری نشستم ماشین خیلی خوب نرم و راحتی هست ولی هنوز لامبورگینی ندیدم که باهم مقایسه کنم! :icon_razz

m212
17 September 2005, 09:29 AM
سلام
به نظر من فراری ابتکارت بسیار جالب تری در مدل های مختلفش وجودداره که من توی هیچ ماشین دیگه ای ندیدم که دلیل اصلی علاقه ی من است

engmtx2007
17 September 2005, 10:39 PM
از يه راه ميشه فهميد.
بهترين محصول لامبورگيني و بهترين محصول فراري رو با هم مقايسه کنيم.
لامبورگيني گالاردو فکر کنم جديدترين باشه ولي زياد اطلاعاتي دربارش ندارم.
اگر کسي داره بنويسه.

Nomad
17 September 2005, 10:43 PM
از نظر من هر دو تقريبا در يه سطح هستن ولي تنوع محصولات فراري بيشتره . . . البته منم فراري رو بيشتر دوست دارم .

hamed.black
18 September 2005, 04:43 PM
2تا شون خوبن ولی فقط فراری 360 مودنا.........

taksoltan
17 October 2005, 05:13 PM
من عاشق لامبورگینی مورسیه لاگو و فراری انزو هستم انتخاب بین این دوتا خیلی سخته ! :icon_ques
لامبورگینی عکسش رو که نگاه می کنی احساس می کنی الان بهت حمله می کنه ! :icon_sad:
فراری هم که عکس اینگاری 100 تا سرعت داره :icon_cool :icon_arro
در کل لامبورگینی :icon_mrgr

m16586
17 October 2005, 05:56 PM
من فراری را دوست دارم به دلیل تنوع محصولات و سالها تجربه ساخت اتومبیل های پرسرعت

فراری بیش از 50 سال در فورمولا وان حضور چشمگیر دارد و پرافتخارترین تیم در این مسابقات است

حالا ماجرای امسال و اینکه نتیجه نگرفت به عقیده من بیشتر بازار گرمی برای خود مسابقات فورمول یک بود چون طی چند سال و علی الخصوص سال گذشته به دلیل سلطه بی چون وچرای فراری بر فورمول یک مسابقات از رونق افتاده بود و میزان تماشاگران به حداقل رسیده بود و امسال ....

mohammad_xlr
24 October 2005, 05:16 PM
اینم عکش حال کنین فراری لامبورگینی یا این در ضمن اینم بگم فراری ولامبورگینی برای استفاده های روزمره مناسب نیستن به نظر من فقط وا سه پز دادن خوبه اینم بدونین که این ماشینها از لحاظ تجهیزات رفاههی بی قدری در سطح پایینی قرار دارن که تعجب اورهدر ضمن کادیلاک با تولید سوپر اتومبیلها یه کار سختی هم باید انجام به اونهم این که باید در تمامی مدلها رسالت اصلی خودش یعنی لوکس بودن وتجهیزات رفاهی رو هم رعایت کنه..

Soltane_Eshgh2020
24 October 2005, 06:46 PM
این ماشینها برای پیک نیک رفتن نیستن که بخوایم توقع تجهیزات رفاهی کامل ازشون داشته باشیم :icon_wink
فراری و لامبورگینی واقعا ماشینهای جذابی هستند :icon_sad: :icon_cool
این کادیلاک هم به نظر من از نظر ظاهری به پای این دوتا نمی رسه :icon_razz :icon_mad:
{ من لامبورگینی رو بیشتر دوست دارم } :icon_neut :icon_wink

mohammad_xlr
2 November 2005, 03:35 PM
اگه مشخصات cadillac cien را بهت بگم قبول میکنی که خارق العاده هست.موتر 7500cc 12 سیلندر all wheeldrive 800 اسب بخار قدرت 400 کیلومتر سرعت سیستم دید در شب که رو هیچ ماشینی تو دنیا وجود نداره همون night vision کیلومتر شمار و دور سنج موتور عقربه ای نیست lcd هست یعنی تلویزیون وامکانات رفاهی فراوان عجیب غریب اینم یه عکس دیگه خودت قضاوت کن ازدها نیست؟صد تا لامبورگینی وفراری به پای این ابر ماشین نمیرسن

mohammad_xlr
2 November 2005, 03:49 PM
اینم توش

mohammad_xlr
2 November 2005, 04:17 PM
اینم کادیلاکه

mohammad_xlr
2 November 2005, 04:35 PM
اینم کادیلاکه

mohammad_xlr
2 November 2005, 04:45 PM
اینکه دیگه شاهکاره 1000 اسب بخار قرت 16 سیلندر حجم موتور 13000 سی سی کمی با دقت نگاه کنی متوجه میشی چی هست رینگهاش 24 اینچه بزرگترین رینگی که تا به حال در دنیا واسی ماشین سواری ساخته شده.دو میلیون دلار هم براورد قیمتشه.

mohammad_xlr
2 November 2005, 04:51 PM
من که عاشق این مدلشم حالا فکر کنم نظرت عوض شده باشه :icon_neut

A.M.I.R.T
2 November 2005, 10:30 PM
شما کلکسیون عکس کادیلاک دارید؟؟؟

alireza_shd
3 November 2005, 10:15 AM
ماشین فقط Aston Martin اونم مدلDb9 این اتوموبیلی هست که چشمان شما را به ثابت بودن عقربه سرعت شمار روی 300کیلومتر عادت میده!
http://toptop.persiangig.com/image/Aston-Martin-DB9-SA-Studio-1920x1440.jpg
البته مدل Vanguish هم مدل جالبی هست

محمد رضا محمدي
3 November 2005, 11:37 AM
سبك جديد طراحي كاديلاك و نوآوري هاي خارق العاده استاندارد هاي جديدي رو در صنعت پرتكاپوي خودرو سازي بنان گذاري كرده ...

Safir
3 November 2005, 01:06 PM
تيراژ توليد لامبورگيني نسبت به فراري 1 به 10 هست!
لامبورگيني حدود 400 ماشين در سال و فراري 4000 اتومبيل در سال (تقريبي) توليد ميكنند.
البته توليد فراري ثابت ميماند ولي توليد لامبورگيني با برنامه هايي كه ائودي دارد و افزايش توليد كارخانه جديد سنت اگاتا saint agata , و اينكه قرار هست لامبورگيني يك مدل suv هم بدهد (بيچاره پورشه كاين!) خيلي بيشترخاهد شد ولي نه به اندازه پورشه با 80000 توليد در سال.

به نظر من باید کمی تخصصی تر بررسی کرد نمیشه همین طوری مقایسه کرد

مدلهای لامبورگینی اسپرت تر هستن بنابراین قیمتش هم بالا تر در نتیجه فروش هم کمتر البته توی مقایسه های حرفه ای ماشن های رو با هم مقایسه می کنن که از نظر قدرت موتور و دیگر مشخصات شبیه هم هستن یعنی هر مدلی رو نمیشه با مدل دیگه مقایسه کرد ولی خوب کلا" فراری بهتره :icon_mrgr

اگه توضیح بیشتر می خواستید در خدمتم

mohammad_xlr
3 November 2005, 06:10 PM
سبك جديد طراحي كاديلاك و نوآوري هاي خارق العاده استاندارد هاي جديدي رو در صنعت پرتكاپوي خودرو سازي بنان گذاري كرده ...

[SIZE=6]بالاخره یه ادم منطقی پیدا شد من هم با نظرتون موافقم.کاملا درسته.مرسی از نظرت. :icon_cool

mohammad_xlr
3 November 2005, 06:18 PM
شما کلکسیون عکس کادیلاک دارید؟؟؟
هم کلکسیونشو دارم هم عاشقشم البته عاشق ماشینهای امریکایی.ولی به هر حال زورمون به کدی نرسید ولی هامر اچ 2 مدل 2003 دارم اینم عکسش.به پای کادیلاک نمیرسه ها ولی بالاخره هامره دیگه.6000 سی سی حجم موتورشه.واقعا عالیه.

farhad_k
5 November 2005, 04:03 PM
بحث یه ذره قدیمی شده ولی من لامبورگینی رو میپسندم
علتش رو هم نمیدونم
البته شاید علتی که دارم یه ذره غیر منطقیه ولی چون زیاد تنوع مدل نداره لامبورگینی رو دوست دارم
از کادیلاک هک به شدت متنفرم
حالا هر چی میخواد باشه
اخه این هم قیافست که درست کردند

mohammad_xlr
8 November 2005, 03:48 PM
این ماشینها برای پیک نیک رفتن نیستن که بخوایم توقع تجهیزات رفاهی کامل ازشون داشته باشیم :icon_wink
فراری و لامبورگینی واقعا ماشینهای جذابی هستند :icon_sad: :icon_cool
این کادیلاک هم به نظر من از نظر ظاهری به پای این دوتا نمی رسه :icon_razz :icon_mad:
{ من لامبورگینی رو بیشتر دوست دارم } :icon_neut :icon_wink
که از لحاظ رفاهی در سطح خیلی پائینی قرار دارن اگه فراری سوار بشی میفهمی چی میگم.خیلی هم خشکه ماشین.صندلیها هم ناراحت ومشکلات عدیده.در ضمن اون سطح فکر شما رو نشون میده که با پول کمتر ماشینت هم سوپراسپرت باشه وهم full equipment یا تمام تجهیزات رفاهی توش باشه.یعنی با یه تیر دو نشون بزنی.البته که مختاری دقیقا برعکس هم عمل کنی ولی این کمپانی ها اصلا مطرح نیستن با اون تولید کمشون.مثل اینکه مرغ مریض میخواهد تخم بذاره اون ها هم اینجورین.به هر حال هر کس نظری داره ومحترمه.:icon_arro

pedram325i
20 August 2006, 05:46 PM
هر چند من کلا از ماشین های سوپر اسپرت خوشم نمیاد، اما بین این دو ، فراری رو ترجیح میدم. دلیلشم ایناس:
1.سابقه فراری از لامبورگینی بیشتره در واقع فراری پیشکسوته.
2.فراری ایتالیایی اصیله. در حالی که لامبورگینی الان دست audi است.(میدونید که ایتالیایی ها در ساختن سوپر اسپرت ها پیشرو و صاحب سبکند)
3.فراری در زمینه طراحی موتور های پرقدرت و بادوام با بازده بالا از نو آوری و تکنولوژی بسیار بالایی برخورداره.(اینو در فورمول یک ثابت کرده)
4.تنوع محصولات بیشتر با رنج قیمتهای متفاوت داره.(لامبورگینی اینطور نیست)
5.باکلاس تره به طوری که فراری تقریبا داره به یک اسطوره تبدیل می شه در حالی که لامبورگینی این وضعیت رو نداره.

El Padrino.
6 February 2007, 10:41 PM
به نظر من این دو کارخانه در یک رده هستند فقط فراری تنوع محصول بیشتری داره

Light
10 April 2007, 01:05 AM
جدا از سابقه به نظر بنده لامبورگینی مورسیه لاگو زیباترین سوپر اسپرتی هست که تاحالا طراحی شده
دلیل حرفمم اینه با اینکه طرحش یه سادگیه خاص داره ولی جذابیت بی نظیری داره !
زیاد فضاییش نکردن ... در هر صورت این نظر منه :)